Kidzone MAX LT Tvarkaraštis 25.03.2024 - 31.03.2024

Schedule language: en ru lt

Esmaspäev 25.03.2024

06:00 Barbie: A Touch of Magic, S1/E7*
06:25 The Deep, S3/E3*
06:50 Joonissari My Little Pony: Friendship Is Magic, S1/E9
07:15 Horrid Henry, S2/E27*
07:30 Horrid Henry, S2/E28*
07:45 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E11*
08:00 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E12*
08:15 The Deep, S3/E3*
08:40 Wizards of Waverly Place, S4/E18*
09:05 Jessie, S1/E6*
09:30 Hank Zipzer, S2/E2*
09:55 LEGO DreamZzz, S1/E3*
10:20 Extreme Football, S1/E14*
10:45 Barbie: A Touch of Magic, S1/E7*
11:10 Transformers: Cyberverse, S2/E17*
11:25 Transformers: Cyberverse, S2/E18*
11:40 Polly Pocket, S5/E12
11:55 Seven and Me, S2/E22
12:20 Joonissari My Little Pony: Friendship Is Magic, S1/E9*
12:45 Care Bears Unlock the Magic, S1/E51
13:00 Care Bears Unlock the Magic, S1/E52
13:15 Tree Fu Tom, S1/E14
13:40 Barbie: A Touch of Magic, S1/E7*
14:05 Polly Pocket, S5/E12*
14:20 Petronix Defenders, S1/E1
14:35 Petronix Defenders, S1/E2
14:50 Extreme Football, S1/E15
15:15 LEGO DreamZzz, S1/E4
15:40 The Deep, S3/E4
16:05 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E13
16:20 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E14
16:35 Hank Zipzer, S2/E3
17:00 Jessie, S1/E7
17:25 Wizards of Waverly Place, S4/E19
17:50 Barbie: A Touch of Magic, S1/E8
18:15 Horrid Henry, S2/E29
18:30 Horrid Henry, S2/E30
18:45 The Deep, S3/E4*
19:10 LEGO DreamZzz, S1/E4*
19:35 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E13*
19:50 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E14*
20:05 Hank Zipzer, S2/E3*
20:30 Jessie, S1/E7*
20:55 Wizards of Waverly Place, S4/E19*
21:20 Stoked, S1/E14*
21:45 Total Drama Island, S1/E15
22:10 Stoked, S1/E15
22:35 Petronix Defenders, S1/E1*
22:50 Petronix Defenders, S1/E2*
23:05 Extreme Football, S1/E15*
23:30 Kidz Megamix

Teisipäev 26.03.2024

06:00 Barbie: A Touch of Magic, S1/E8*
06:25 The Deep, S3/E4*
06:50 Joonissari My Little Pony: Friendship Is Magic, S1/E10
07:15 Horrid Henry, S2/E29*
07:30 Horrid Henry, S2/E30*
07:45 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E13*
08:00 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E14*
08:15 The Deep, S3/E4*
08:40 Wizards of Waverly Place, S4/E19*
09:05 Jessie, S1/E7*
09:30 Hank Zipzer, S2/E3*
09:55 LEGO DreamZzz, S1/E4*
10:20 Extreme Football, S1/E15*
10:45 Barbie: A Touch of Magic, S1/E8*
11:10 Petronix Defenders, S1/E1*
11:25 Petronix Defenders, S1/E2*
11:40 Polly Pocket, S5/E13
11:55 Seven and Me, S2/E23
12:20 Joonissari My Little Pony: Friendship Is Magic, S1/E10*
12:45 Care Bears Unlock the Magic, S1/E1
13:00 Care Bears Unlock the Magic, S1/E2
13:15 Tree Fu Tom, S1/E15
13:40 Barbie: A Touch of Magic, S1/E8*
14:05 Polly Pocket, S5/E13*
14:20 Petronix Defenders, S1/E3
14:35 Petronix Defenders, S1/E4
14:50 Extreme Football, S1/E16
15:15 LEGO DreamZzz, S1/E5
15:40 The Deep, S3/E5
16:05 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E15
16:20 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E16
16:35 Hank Zipzer, S2/E4
17:00 Jessie, S1/E8
17:25 Wizards of Waverly Place, S4/E20
17:50 Barbie: A Touch of Magic, S1/E9
18:15 Horrid Henry, S2/E31
18:30 Horrid Henry, S2/E32
18:45 The Deep, S3/E5*
19:10 LEGO DreamZzz, S1/E5*
19:35 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E15*
19:50 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E16*
20:05 Hank Zipzer, S2/E4*
20:30 Jessie, S1/E8*
20:55 Wizards of Waverly Place, S4/E20*
21:20 Stoked, S1/E15*
21:45 Total Drama Island, S1/E16
22:10 Stoked, S1/E16
22:35 Petronix Defenders, S1/E3*
22:50 Petronix Defenders, S1/E4*
23:05 Extreme Football, S1/E16*
23:30 Kidz Megamix

Kolmapäev 27.03.2024

06:00 Barbie: A Touch of Magic, S1/E9*
06:25 The Deep, S3/E5*
06:50 Joonissari My Little Pony: Friendship Is Magic, S1/E11
07:15 Horrid Henry, S2/E31*
07:30 Horrid Henry, S2/E32*
07:45 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E15*
08:00 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E16*
08:15 The Deep, S3/E5*
08:40 Wizards of Waverly Place, S4/E20*
09:05 Jessie, S1/E8*
09:30 Hank Zipzer, S2/E4*
09:55 LEGO DreamZzz, S1/E5*
10:20 Extreme Football, S1/E16*
10:45 Barbie: A Touch of Magic, S1/E9*
11:10 Petronix Defenders, S1/E3*
11:25 Petronix Defenders, S1/E4*
11:40 Polly Pocket, S5/E14
11:55 Seven and Me, S2/E24
12:20 Joonissari My Little Pony: Friendship Is Magic, S1/E11*
12:45 Care Bears Unlock the Magic, S1/E3
13:00 Care Bears Unlock the Magic, S1/E4
13:15 Tree Fu Tom, S1/E16
13:40 Barbie: A Touch of Magic, S1/E9*
14:05 Polly Pocket, S5/E14*
14:20 Petronix Defenders, S1/E5
14:35 Petronix Defenders, S1/E6
14:50 Extreme Football, S1/E17
15:15 LEGO DreamZzz, S1/E6
15:40 The Deep, S3/E6
16:05 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E17
16:20 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E18
16:35 Hank Zipzer, S2/E5
17:00 Jessie, S1/E9
17:25 Wizards of Waverly Place, S4/E21
17:50 Barbie: A Touch of Magic, S1/E10
18:15 Horrid Henry, S2/E33
18:30 Horrid Henry, S2/E34
18:45 The Deep, S3/E6*
19:10 LEGO DreamZzz, S1/E6*
19:35 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E17*
19:50 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E18*
20:05 Hank Zipzer, S2/E5*
20:30 Jessie, S1/E9*
20:55 Wizards of Waverly Place, S4/E21*
21:20 Stoked, S1/E16*
21:45 Total Drama Island, S1/E17
22:10 Stoked, S1/E17
22:35 Petronix Defenders, S1/E5*
22:50 Petronix Defenders, S1/E6*
23:05 Extreme Football, S1/E17*
23:30 Kidz Megamix

Neljapäev 28.03.2024

06:00 Barbie: A Touch of Magic, S1/E10*
06:25 The Deep, S3/E6*
06:50 Joonissari My Little Pony: Friendship Is Magic, S1/E12
07:15 Horrid Henry, S2/E33*
07:30 Horrid Henry, S2/E34*
07:45 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E17*
08:00 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E18*
08:15 The Deep, S3/E6*
08:40 Wizards of Waverly Place, S4/E21*
09:05 Jessie, S1/E9*
09:30 Hank Zipzer, S2/E5*
09:55 LEGO DreamZzz, S1/E6*
10:20 Extreme Football, S1/E17*
10:45 Barbie: A Touch of Magic, S1/E10*
11:10 Petronix Defenders, S1/E5*
11:25 Petronix Defenders, S1/E6*
11:40 Polly Pocket, S5/E15
11:55 Seven and Me, S2/E25
12:20 Joonissari My Little Pony: Friendship Is Magic, S1/E12*
12:45 Care Bears Unlock the Magic, S1/E5
13:00 Care Bears Unlock the Magic, S1/E6
13:15 Tree Fu Tom, S1/E17
13:40 Barbie: A Touch of Magic, S1/E10*
14:05 Polly Pocket, S5/E15*
14:20 Petronix Defenders, S1/E7
14:35 Petronix Defenders, S1/E8
14:50 Extreme Football, S1/E18
15:15 LEGO DreamZzz, S1/E7
15:40 The Deep, S3/E7
16:05 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E19
16:20 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E20
16:35 Hank Zipzer, S2/E6
17:00 Jessie, S1/E10
17:25 Wizards of Waverly Place, S4/E22
17:50 Barbie: A Touch of Magic, S1/E11
18:15 Horrid Henry, S2/E35
18:30 Horrid Henry, S2/E36
18:45 The Deep, S3/E7*
19:10 LEGO DreamZzz, S1/E7*
19:35 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E19*
19:50 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E20*
20:05 Hank Zipzer, S2/E6*
20:30 Jessie, S1/E10*
20:55 Wizards of Waverly Place, S4/E22*
21:20 Stoked, S1/E17*
21:45 Total Drama Island, S1/E18
22:10 Stoked, S1/E18
22:35 Petronix Defenders, S1/E7*
22:50 Petronix Defenders, S1/E8*
23:05 Extreme Football, S1/E18*
23:30 Kidz Megamix

Reede 29.03.2024

06:00 Barbie: A Touch of Magic, S1/E11*
06:25 The Deep, S3/E7*
06:50 Joonissari My Little Pony: Friendship Is Magic, S1/E13
07:15 Horrid Henry, S2/E35*
07:30 Horrid Henry, S2/E36*
07:45 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E19*
08:00 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E20*
08:15 The Deep, S3/E7*
08:40 Wizards of Waverly Place, S4/E22*
09:05 Jessie, S1/E10*
09:30 Hank Zipzer, S2/E6*
09:55 LEGO DreamZzz, S1/E7*
10:20 Extreme Football, S1/E18*
10:45 Barbie: A Touch of Magic, S1/E11*
11:10 Petronix Defenders, S1/E7*
11:25 Petronix Defenders, S1/E8*
11:40 Polly Pocket, S5/E16
11:55 Seven and Me, S2/E26
12:20 Joonissari My Little Pony: Friendship Is Magic, S1/E13*
12:45 Care Bears Unlock the Magic, S1/E7
13:00 Care Bears Unlock the Magic, S1/E8
13:15 Tree Fu Tom, S1/E18
13:40 Barbie: A Touch of Magic, S1/E11*
14:05 Polly Pocket, S5/E16*
14:20 Petronix Defenders, S1/E9
14:35 Petronix Defenders, S1/E10
14:50 Extreme Football, S1/E19
15:15 LEGO DreamZzz, S1/E8
15:40 The Deep, S3/E8
16:05 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E21
16:20 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E22
16:35 Hank Zipzer, S2/E7
17:00 Jessie, S1/E11
17:25 Wizards of Waverly Place, S4/E23
17:50 Barbie: A Touch of Magic, S1/E12
18:15 Horrid Henry, S2/E37
18:30 Horrid Henry, S2/E38
18:45 The Deep, S3/E8*
19:10 LEGO DreamZzz, S1/E8*
19:35 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E21*
19:50 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E22*
20:05 Hank Zipzer, S2/E7*
20:30 Jessie, S1/E11*
20:55 Wizards of Waverly Place, S4/E23*
21:20 Stoked, S1/E18*
21:45 Total Drama Island, S1/E19
22:10 Stoked, S1/E19
22:35 Petronix Defenders, S1/E9*
22:50 Petronix Defenders, S1/E10*
23:05 Extreme Football, S1/E19*
23:30 Kidz Megamix

Laupäev 30.03.2024

06:00 Endlings, S2/E12*
06:25 The Deep, S3/E8*
06:50 Joonissari My Little Pony: Friendship Is Magic, S1/E14
07:15 Horrid Henry, S2/E37*
07:30 Horrid Henry, S2/E38*
07:45 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E21*
08:00 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E22*
08:15 The Deep, S3/E8*
08:40 Wizards of Waverly Place, S4/E23*
09:05 Jessie, S1/E11*
09:30 Hank Zipzer, S2/E7*
09:55 LEGO DreamZzz, S1/E8*
10:20 Extreme Football, S1/E19*
10:45 Endlings, S2/E12*
11:10 Petronix Defenders, S1/E9*
11:25 Petronix Defenders, S1/E10*
11:40 Polly Pocket, S5/E17
11:55 Seven and Me, S1/E1
12:20 Joonissari My Little Pony: Friendship Is Magic, S1/E14*
12:45 Care Bears Unlock the Magic, S1/E9
13:00 Care Bears Unlock the Magic, S1/E10
13:15 Tree Fu Tom, S1/E19
13:40 Endlings, S2/E11*
14:05 Polly Pocket, S5/E17*
14:20 Petronix Defenders, S1/E11
14:35 Petronix Defenders, S1/E12
14:50 Extreme Football, S1/E20
15:15 LEGO DreamZzz, S1/E9
15:40 The Deep, S3/E9
16:05 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E23
16:20 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E24
16:35 Hank Zipzer, S2/E8
17:00 Jessie, S1/E12
17:25 Wizards of Waverly Place, S4/E24
17:50 Endlings, S1/E1
18:15 Animafilm Barbie: Skipper and the Big Babysitting Adventure
19:25 LEGO DreamZzz, S1/E9*
19:50 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E24*
20:05 Hank Zipzer, S2/E8*
20:30 Jessie, S1/E12*
20:55 Wizards of Waverly Place, S4/E24*
21:20 Stoked, S1/E19*
21:45 Total Drama Island, S1/E20
22:10 Stoked, S1/E20
22:35 Petronix Defenders, S1/E11*
22:50 Petronix Defenders, S1/E12*
23:05 Extreme Football, S1/E20*
23:30 Kidz Megamix

Pühapäev 31.03.2024

06:00 Endlings, S1/E1*
06:25 The Deep, S3/E9*
06:50 Joonissari My Little Pony: Friendship Is Magic, S1/E15
07:15 Animafilm Barbie: Skipper and the Big Babysitting Adventure*
08:15 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E23*
08:25 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E24*
08:40 Wizards of Waverly Place, S4/E24*
09:05 Jessie, S1/E12*
09:30 Hank Zipzer, S2/E8*
09:55 LEGO DreamZzz, S1/E9*
10:20 Extreme Football, S1/E20*
10:45 Endlings, S1/E1*
11:10 Petronix Defenders, S1/E11*
11:25 Petronix Defenders, S1/E12*
11:40 Polly Pocket, S5/E18
11:55 Seven and Me, S1/E2
12:20 Joonissari My Little Pony: Friendship Is Magic, S1/E15*
12:45 Care Bears Unlock the Magic, S1/E11
13:00 Care Bears Unlock the Magic, S1/E12
13:15 Tree Fu Tom, S1/E20
13:40 Endlings, S2/E12*
14:05 Polly Pocket, S5/E18*
14:20 Petronix Defenders, S1/E13
14:35 Petronix Defenders, S1/E14
14:50 Extreme Football, S1/E21
15:15 LEGO DreamZzz, S1/E10
15:40 The Deep, S3/E10
16:05 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E25
16:20 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E26
16:35 Hank Zipzer, S2/E9
17:00 Jessie, S1/E13
17:25 Wizards of Waverly Place, S4/E25
17:50 Endlings, S1/E2
18:15 Horrid Henry, S2/E39
18:30 Horrid Henry, S2/E40
18:45 The Deep, S3/E10*
19:10 LEGO DreamZzz, S1/E10*
19:35 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E25*
19:50 Boy Girl Dog Cat Mouse Cheese, S1/E26*
20:05 Hank Zipzer, S2/E9*
20:30 Jessie, S1/E13*
20:55 Wizards of Waverly Place, S4/E25*
21:20 Stoked, S1/E20*
21:45 Total Drama Island, S1/E21
22:10 Stoked, S1/E21
22:35 Petronix Defenders, S1/E13*
22:50 Petronix Defenders, S1/E14*
23:05 Extreme Football, S1/E21*
23:30 Kidz Megamix