Kidzone MAX EE saatekava 24.06.2024 - 30.06.2024

Kava keel: en et ru

Esmaspäev 24.06.2024

06:00 Pöialpoisid ja mina, H2/E8*

06:30 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E22

06:55 Barbie: elu linnas, H1/E4

07:00 Kosmosesõpsid, H1/E27

07:15 Kosmosesõpsid, H1/E28

07:30 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E38*

07:45 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E39*

08:00 Sügavik, H2/E3*

08:25 Waverly tänava võlurid, H3/E18*

08:50 Jessie, H4/E16*

09:15 Suvevaheaeg, H1/E1*

09:40 Täiega draama: Saare-eri, H1/E1*

10:05 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E15*

10:30 Hirmus Henry, H1/E15

10:45 Hirmus Henry, H1/E16

11:00 Hank Zipzer, H3/E5*

11:30 Pisike Polly Pocket, H5/E19

11:45 Pöialpoisid ja mina, H2/E9

12:15 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E22*

12:40 Barbie: elu linnas, H1/E4*

12:45 Petronixi kaitsjad, H1/E25

13:00 Petronixi kaitsjad, H1/E26

13:15 Heidi, H1/E13

13:40 Barbie: elu linnas, H1/E4*

13:45 Pisike Polly Pocket, H5/E19*

14:00 Barbie maagiline seiklus, H1/E23

14:25 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E22*

14:50 Barbie: elu linnas, H1/E3*

14:55 Hirmus Henry, H1/E15*

15:10 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E16

15:35 Sügavik, H2/E4

16:00 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E40

16:15 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E41

16:30 Täiega draama: Saare-eri, H1/E1*

17:00 Jessie, H4/E17

17:25 Waverly tänava võlurid, H3/E19

17:50 Barbie: elu linnas, H1/E4*

18:00 Hank Zipzer, H3/E6

18:25 Sügavik, H2/E4*

18:50 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E16*

19:15 Hirmus Henry, H1/E16*

19:30 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E40*

19:45 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E41*

20:00 Hank Zipzer, H3/E5*

20:30 Jessie, H4/E17*

20:55 Waverly tänava võlurid, H3/E19*

21:20 Suvevaheaeg, H1/E1*

21:45 Suvevaheaeg, H1/E2

22:10 Täiega draama: Saare-eri, H1/E1*

22:35 Täiega draama: Saare-eri, H1/E2

23:00 Hirmus Henry, H1/E15*

23:15 Hirmus Henry, H1/E16*

23:30 Kosmosesõpsid, H1/E27*

23:45 Kosmosesõpsid, H1/E28*

00:00 Kidz Megamix

Teisipäev 25.06.2024

06:00 Pöialpoisid ja mina, H2/E9*

06:30 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E23

06:55 Barbie: elu linnas, H1/E5

07:00 Kosmosesõpsid, H1/E29

07:15 Kosmosesõpsid, H1/E30

07:30 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E40*

07:45 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E41*

08:00 Sügavik, H2/E4*

08:25 Waverly tänava võlurid, H3/E19*

08:50 Jessie, H4/E17*

09:15 Suvevaheaeg, H1/E2*

09:40 Täiega draama: Saare-eri, H1/E2*

10:05 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E16*

10:30 Hirmus Henry, H1/E17

10:45 Hirmus Henry, H1/E18

11:00 Hank Zipzer, H3/E6*

11:30 Pisike Polly Pocket, H5/E20

11:45 Pöialpoisid ja mina, H2/E10

12:15 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E23*

12:40 Barbie: elu linnas, H1/E5*

12:45 Petronixi kaitsjad, H1/E27

13:00 Petronixi kaitsjad, H1/E28

13:15 Heidi, H1/E14

13:40 Barbie: elu linnas, H1/E5*

13:45 Pisike Polly Pocket, H5/E20*

14:00 Barbie maagiline seiklus, H1/E24

14:25 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E23*

14:50 Barbie: elu linnas, H1/E4*

14:55 Hirmus Henry, H1/E17*

15:10 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E17

15:35 Sügavik, H2/E5

16:00 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E42

16:15 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E43

16:30 Täiega draama: Saare-eri, H1/E2*

17:00 Jessie, H4/E18

17:25 Waverly tänava võlurid, H3/E20

17:50 Barbie: elu linnas, H1/E5*

18:00 Hank Zipzer, H3/E7

18:25 Sügavik, H2/E5*

18:50 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E17*

19:15 Hirmus Henry, H1/E18*

19:30 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E42*

19:45 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E43*

20:00 Hank Zipzer, H3/E6*

20:30 Jessie, H4/E18*

20:55 Waverly tänava võlurid, H3/E20*

21:20 Suvevaheaeg, H1/E2*

21:45 Suvevaheaeg, H1/E3

22:10 Täiega draama: Saare-eri, H1/E2*

22:35 Täiega draama: Saare-eri, H1/E3

23:00 Hirmus Henry, H1/E17*

23:15 Hirmus Henry, H1/E18*

23:30 Kosmosesõpsid, H1/E29*

23:45 Kosmosesõpsid, H1/E30*

00:00 Kidz Megamix

Kolmapäev 26.06.2024

06:00 Pöialpoisid ja mina, H2/E10*

06:30 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E24

06:55 Barbie: elu linnas, H1/E6

07:00 Kosmosesõpsid, H1/E31

07:15 Kosmosesõpsid, H1/E32

07:30 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E42*

07:45 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E43*

08:00 Sügavik, H2/E5*

08:25 Waverly tänava võlurid, H3/E20*

08:50 Jessie, H4/E18*

09:15 Suvevaheaeg, H1/E3*

09:40 Täiega draama: Saare-eri, H1/E3*

10:05 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E17*

10:30 Hirmus Henry, H1/E19

10:45 Hirmus Henry, H1/E20

11:00 Hank Zipzer, H3/E7*

11:30 Pisike Polly Pocket, H5/E21

11:45 Pöialpoisid ja mina, H2/E11

12:15 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E24*

12:40 Barbie: elu linnas, H1/E6*

12:45 Petronixi kaitsjad, H1/E29

13:00 Petronixi kaitsjad, H1/E30

13:15 Heidi, H1/E15

13:40 Barbie: elu linnas, H1/E6*

13:45 Pisike Polly Pocket, H5/E21*

14:00 Barbie maagiline seiklus, H1/E25

14:25 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E24*

14:50 Barbie: elu linnas, H1/E5*

14:55 Hirmus Henry, H1/E19*

15:10 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E18

15:35 Sügavik, H2/E6

16:00 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E44

16:15 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E45

16:30 Täiega draama: Saare-eri, H1/E3*

17:00 Jessie, H4/E19

17:25 Waverly tänava võlurid, H3/E21

17:50 Barbie: elu linnas, H1/E6*

18:00 Hank Zipzer, H3/E8

18:25 Sügavik, H2/E6*

18:50 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E18*

19:15 Hirmus Henry, H1/E20*

19:30 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E44*

19:45 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E45*

20:00 Hank Zipzer, H3/E7*

20:30 Jessie, H4/E19*

20:55 Waverly tänava võlurid, H3/E21*

21:20 Suvevaheaeg, H1/E3*

21:45 Suvevaheaeg, H1/E4

22:10 Täiega draama: Saare-eri, H1/E3*

22:35 Täiega draama: Saare-eri, H1/E4

23:00 Hirmus Henry, H1/E19*

23:15 Hirmus Henry, H1/E20*

23:30 Kosmosesõpsid, H1/E31*

23:45 Kosmosesõpsid, H1/E32*

00:00 Kidz Megamix

Neljapäev 27.06.2024

06:00 Pöialpoisid ja mina, H2/E11*

06:30 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E25

06:55 Barbie: elu linnas, H1/E7

07:00 Kosmosesõpsid, H1/E33

07:15 Kosmosesõpsid, H1/E34

07:30 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E44*

07:45 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E45*

08:00 Sügavik, H2/E6*

08:25 Waverly tänava võlurid, H3/E21*

08:50 Jessie, H4/E19*

09:15 Suvevaheaeg, H1/E4*

09:40 Täiega draama: Saare-eri, H1/E4*

10:05 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E18*

10:30 Hirmus Henry, H1/E21

10:45 Hirmus Henry, H1/E22

11:00 Hank Zipzer, H3/E8*

11:30 Pisike Polly Pocket, H5/E22

11:45 Pöialpoisid ja mina, H2/E12

12:15 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E25*

12:40 Barbie: elu linnas, H1/E7*

12:45 Petronixi kaitsjad, H1/E31

13:00 Petronixi kaitsjad, H1/E32

13:15 Heidi, H1/E16

13:40 Barbie: elu linnas, H1/E7*

13:45 Pisike Polly Pocket, H5/E22*

14:00 Barbie maagiline seiklus, H1/E26

14:25 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E25*

14:50 Barbie: elu linnas, H1/E6*

14:55 Hirmus Henry, H1/E21*

15:10 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E19

15:35 Sügavik, H2/E7

16:00 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E46

16:15 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E47

16:30 Täiega draama: Saare-eri, H1/E4*

17:00 Jessie, H4/E20

17:25 Waverly tänava võlurid, H3/E22

17:50 Barbie: elu linnas, H1/E7*

18:00 Hank Zipzer, H3/E9

18:25 Sügavik, H2/E7*

18:50 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E19*

19:15 Hirmus Henry, H1/E22*

19:30 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E46*

19:45 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E47*

20:00 Hank Zipzer, H3/E8*

20:30 Jessie, H4/E20*

20:55 Waverly tänava võlurid, H3/E22*

21:20 Suvevaheaeg, H1/E4*

21:45 Suvevaheaeg, H1/E5

22:10 Täiega draama: Saare-eri, H1/E4*

22:35 Täiega draama: Saare-eri, H1/E5

23:00 Hirmus Henry, H1/E21*

23:15 Hirmus Henry, H1/E22*

23:30 Kosmosesõpsid, H1/E33*

23:45 Kosmosesõpsid, H1/E34*

00:00 Kidz Megamix

Reede 28.06.2024

06:00 Pöialpoisid ja mina, H2/E12*

06:30 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E26

06:55 Barbie: elu linnas, H1/E8

07:00 Kosmosesõpsid, H1/E35

07:15 Kosmosesõpsid, H1/E36

07:30 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E46*

07:45 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E47*

08:00 Sügavik, H2/E7*

08:25 Waverly tänava võlurid, H3/E22*

08:50 Jessie, H4/E20*

09:15 Suvevaheaeg, H1/E5*

09:40 Täiega draama: Saare-eri, H1/E5*

10:05 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E19*

10:30 Hirmus Henry, H1/E23

10:45 Hirmus Henry, H1/E24

11:00 Hank Zipzer, H3/E9*

11:30 Pisike Polly Pocket, H5/E23

11:45 Pöialpoisid ja mina, H2/E13

12:15 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E26*

12:40 Barbie: elu linnas, H1/E8*

12:45 Petronixi kaitsjad, H1/E33

13:00 Petronixi kaitsjad, H1/E34

13:15 Heidi, H1/E17

13:40 Barbie: elu linnas, H1/E8*

13:45 Pisike Polly Pocket, H5/E23*

14:00 Barbie: kaks on parem, H1/E1

14:25 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H1/E26*

14:50 Barbie: elu linnas, H1/E7*

14:55 Hirmus Henry, H1/E23*

15:10 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E20

15:35 Sügavik, H2/E8

16:00 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E48

16:15 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E49

16:30 Täiega draama: Saare-eri, H1/E5*

17:00 Jessie, H1/E1

17:25 Waverly tänava võlurid, H3/E23

17:50 Barbie: elu linnas, H1/E8*

18:00 Hank Zipzer, H3/E10

18:25 Sügavik, H2/E8*

18:50 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E20*

19:15 Hirmus Henry, H1/E24*

19:30 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E48*

19:45 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E49*

20:00 Hank Zipzer, H3/E9*

20:30 Jessie, H1/E1*

20:55 Waverly tänava võlurid, H3/E23*

21:20 Suvevaheaeg, H1/E5*

21:45 Suvevaheaeg, H1/E6

22:10 Täiega draama: Saare-eri, H1/E5*

22:35 Täiega draama: Saare-eri, H1/E6

23:00 Hirmus Henry, H1/E23*

23:15 Hirmus Henry, H1/E24*

23:30 Kosmosesõpsid, H1/E35*

23:45 Kosmosesõpsid, H1/E36*

00:00 Kidz Megamix

Laupäev 29.06.2024

06:00 Pöialpoisid ja mina, H2/E13*

06:30 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H2/E1

06:55 Barbie: elu linnas, H1/E9

07:00 Kosmosesõpsid, H1/E37

07:15 Kosmosesõpsid, H1/E38

07:30 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E48*

07:45 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E49*

08:00 Sügavik, H2/E8*

08:25 Waverly tänava võlurid, H3/E23*

08:50 Jessie, H1/E1*

09:15 Suvevaheaeg, H1/E6*

09:40 Täiega draama: Saare-eri, H1/E6*

10:05 LEGO Ninjago: lohede tõus, H1/E20*

10:30 Hirmus Henry, H1/E25

10:45 Hirmus Henry, H1/E26

11:00 Viimased, H1/E2*

11:30 Pisike Polly Pocket, H5/E24

11:45 Pöialpoisid ja mina, H2/E14

12:15 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H2/E1*

12:40 Barbie: elu linnas, H1/E9*

12:45 Petronixi kaitsjad, H1/E35

13:00 Petronixi kaitsjad, H1/E36

13:15 Heidi, H1/E18

13:40 Barbie: elu linnas, H1/E9*

13:45 Pisike Polly Pocket, H5/E24*

14:00 Barbie: kaks on parem, H1/E2

14:25 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H2/E1*

14:50 Barbie: elu linnas, H1/E8*

14:55 Hirmus Henry, H1/E25*

15:10 LEGO DreamZzz – LEGO unenäod, H1/E1

15:35 Sügavik, H2/E9

16:00 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E50

16:15 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E51

16:30 Täiega draama: Saare-eri, H1/E6*

17:00 Jessie, H1/E2

17:25 Waverly tänava võlurid, H3/E24

17:50 Barbie: elu linnas, H1/E9*

18:00 Viimased, H1/E3

18:30 Animafilm Barbie. Merineitsi võimed

19:45 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E51*

20:00 Viimased, H1/E3*

20:30 Jessie, H1/E2*

20:55 Waverly tänava võlurid, H3/E24*

21:20 Suvevaheaeg, H1/E6*

21:45 Suvevaheaeg, H1/E7

22:10 Täiega draama: Saare-eri, H1/E6*

22:35 Täiega draama: Saare-eri, H1/E7

23:00 Hirmus Henry, H1/E25*

23:15 Hirmus Henry, H1/E26*

23:30 Kosmosesõpsid, H1/E37*

23:45 Kosmosesõpsid, H1/E38*

00:00 Kidz Megamix

Pühapäev 30.06.2024

06:00 Pöialpoisid ja mina, H2/E14*

06:30 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H2/E2

06:55 Barbie: elu linnas, H1/E10

07:00 Animafilm Barbie. Merineitsi võimed*

08:10 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E51*

08:25 Waverly tänava võlurid, H3/E24*

08:50 Jessie, H1/E2*

09:15 Suvevaheaeg, H1/E7*

09:40 Täiega draama: Saare-eri, H1/E7*

10:05 LEGO DreamZzz – LEGO unenäod, H1/E1*

10:30 Hirmus Henry, H1/E27

10:45 Hirmus Henry, H1/E28

11:00 Viimased, H1/E3*

11:30 Pisike Polly Pocket, H5/E25

11:45 Pöialpoisid ja mina, H2/E15

12:15 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H2/E2*

12:40 Barbie: elu linnas, H1/E10*

12:45 Petronixi kaitsjad, H1/E37

13:00 Petronixi kaitsjad, H1/E38

13:15 Heidi, H1/E19

13:40 Barbie: elu linnas, H1/E10*

13:45 Pisike Polly Pocket, H5/E25*

14:00 Barbie: kaks on parem, H1/E3

14:25 Joonissari Minu väike poni: Sõprus on imeline, H2/E2*

14:50 Barbie: elu linnas, H1/E9*

14:55 Hirmus Henry, H1/E27*

15:10 LEGO DreamZzz – LEGO unenäod, H1/E2

15:35 Sügavik, H2/E10

16:00 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E52

16:15 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H1/E1

16:30 Täiega draama: Saare-eri, H1/E7*

17:00 Jessie, H1/E3

17:25 Waverly tänava võlurid, H3/E25

17:50 Barbie: elu linnas, H1/E10*

18:00 Viimased, H1/E4

18:25 Sügavik, H2/E10*

18:50 LEGO DreamZzz – LEGO unenäod, H1/E2*

19:15 Hirmus Henry, H1/E28*

19:30 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H2/E52*

19:45 Poiss, Tüdruk, Koer, Kass, Hiir ja Juust, H1/E1*

20:00 Viimased, H1/E4*

20:30 Jessie, H1/E3*

20:55 Waverly tänava võlurid, H3/E25*

21:20 Suvevaheaeg, H1/E7*

21:45 Suvevaheaeg, H1/E8

22:10 Täiega draama: Saare-eri, H1/E7*

22:35 Täiega draama: Saare-eri, H1/E8

23:00 Hirmus Henry, H1/E27*

23:15 Hirmus Henry, H1/E28*

23:30 Kosmosesõpsid, H1/E39

23:45 Kosmosesõpsid, H1/E40

00:00 Kidz Megamix