Kanal 7+ BLT программа передач 27.05.2024 - 02.06.2024

Schedule language: en et ru lv lt

Понедельник 27.05.2024

08:00 Mõrvahäärberid, С1/Э6: Temakese käpa all*. Miljonärist lesk Bob Rogers leiab viimaks oma hooldaja Sharonis inimese, keda ta võib täielikult usaldada. Tema kasupoeg Don on kindel, et Sharonil on omakasupüüdlikud plaanid. Keerulised asjaolud viivad välja mõrvani.

08:45 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э1: Christie Mullins*. Clintonville'is, Ohios, mõrvatakse 14-aastane Christie Mullins. Mõrv on lahendamata 40 aastat, kuni ilmub välja noor naine, kes tuvastab mõrvarina oma onu. Selgub, et mehel on ohvriga üllatav side.

09:25 Kadunud, С8/Э11: Richard Petrone*. Kui paar ei naase kohtinguõhtu Philadelphiast, hakkavad noorte pered neid koos otsima. Kuid meeleheite kasvades ajab süüdistamine nad tülli. Peagi võtab FBI üle uurimise, mis on täis spekulatsioone.

10:10 Kadunud, С8/Э12: Angel Garcia*. 19-aastane Angel Garcia jäi kadunuks krossimotikaga Hartfordis Connecticutis sõites. Sõprade sõnul jälitas Angelit enne kadumist salapärane maastur. Kuid hiljemtulid teated tema võimalikust viibimisest kodust 15 miili kaugusel asuvas kaupluses. Kas see võis olla Angel?

10:55 Mõrvarlikud naabrid, С6/Э7: Shelley Nance*. Lake Highlandsi kogukonda tabab paanika, kui Shelley Nance leitakse surnuks pussitatult. Sõbrad on šokeeritud, et politsei kahtlustab Shelley kõige lähedasemaid inimesi. Uurimise käigus paljastab jäle armukadeduse, viha ja kire sasipundar.

11:40 Mõrvarlikud naabrid, С6/Э8: John Kowalczyk*. John Kowalczyku maha laskmine šokeerib kogu väikelinna. Sõbrad ei suuda ära imestada, miks oleks keegi pidanud tahtma edukat ettevõtjat tappa. Kui politsei asub aga lähemalt tema elu uurima, paljastub võigas valede võrgustik.

12:20 Mõrvahäärberid, С1/Э6: Temakese käpa all*. Miljonärist lesk Bob Rogers leiab viimaks oma hooldaja Sharonis inimese, keda ta võib täielikult usaldada. Tema kasupoeg Don on kindel, et Sharonil on omakasupüüdlikud plaanid. Keerulised asjaolud viivad välja mõrvani.

13:05 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э1: Christie Mullins*. Clintonville'is, Ohios, mõrvatakse 14-aastane Christie Mullins. Mõrv on lahendamata 40 aastat, kuni ilmub välja noor naine, kes tuvastab mõrvarina oma onu. Selgub, et mehel on ohvriga üllatav side.

13:50 Kadunud, С8/Э11: Richard Petrone*. Kui paar ei naase kohtinguõhtu Philadelphiast, hakkavad noorte pered neid koos otsima. Kuid meeleheite kasvades ajab süüdistamine nad tülli. Peagi võtab FBI üle uurimise, mis on täis spekulatsioone.

14:35 Kadunud, С8/Э12: Angel Garcia*. 19-aastane Angel Garcia jäi kadunuks krossimotikaga Hartfordis Connecticutis sõites. Sõprade sõnul jälitas Angelit enne kadumist salapärane maastur. Kuid hiljemtulid teated tema võimalikust viibimisest kodust 15 miili kaugusel asuvas kaupluses. Kas see võis olla Angel?

15:20 Mõrvarlikud naabrid, С6/Э7: Shelley Nance*. Lake Highlandsi kogukonda tabab paanika, kui Shelley Nance leitakse surnuks pussitatult. Sõbrad on šokeeritud, et politsei kahtlustab Shelley kõige lähedasemaid inimesi. Uurimise käigus paljastab jäle armukadeduse, viha ja kire sasipundar.

16:00 Mõrvarlikud naabrid, С6/Э8: John Kowalczyk*. John Kowalczyku maha laskmine šokeerib kogu väikelinna. Sõbrad ei suuda ära imestada, miks oleks keegi pidanud tahtma edukat ettevõtjat tappa. Kui politsei asub aga lähemalt tema elu uurima, paljastub võigas valede võrgustik.

16:45 Mõrvahäärberid, С1/Э6: Temakese käpa all*. Miljonärist lesk Bob Rogers leiab viimaks oma hooldaja Sharonis inimese, keda ta võib täielikult usaldada. Tema kasupoeg Don on kindel, et Sharonil on omakasupüüdlikud plaanid. Keerulised asjaolud viivad välja mõrvani.

17:30 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э1: Christie Mullins*. Clintonville'is, Ohios, mõrvatakse 14-aastane Christie Mullins. Mõrv on lahendamata 40 aastat, kuni ilmub välja noor naine, kes tuvastab mõrvarina oma onu. Selgub, et mehel on ohvriga üllatav side.

18:15 Kadunud, С8/Э13: Deanne Hastings. 35-aastane ema Deanne Hastings jätab Spokane'is kirja, et käib ruttu poes ära, ent ei naase enam koju. Kui uurijad leiavad lisateavet Deanne'i tegemiste kohta enne ta kadumist, kerkib hulk murettekitavaid teooriaid.

19:00 Kadunud, С9/Э1: Ashley Summers. Ashley Summers on lõbuarmastav 14-aastane tüdruk. Kui ta 4. juulil kaob, on ta pere hämmingus. Salapära süveneb, kui FBI seostab tema juhtumit veel kahe samast naabruskonnast kadunud noore naisega. Kümme aastat hiljem pole vastust ikka veel.

19:40 Mõrvarlikud naabrid, С6/Э9: Ainult head. Jimmy McClain on õpetaja ja treener Tennessees Cordovas. Kui ta leitakse ühel veebruarihommikul oma kodust mõrvatuna, avastatakse peagi, et potentsiaalseid kahtlusaluseid on üksjagu. Kellel neist aga oli piisavalt põhjust soovida endise korvpallitähe surma?

20:25 Mõrvarlikud naabrid, С6/Э10: Dawn Donaldson ja Cristina Campbell. Grass Valley elanikud on murest murtud, kui 16-aastased parimad sõbrannad Dawn Donaldson ja Crissy Campbell üleöö haihtuvad. Kuulujutud levivad kulutulena ning uurijad peavad andma endast maksimumi enne, kui kõige kohutavamad stsenaariumid tõeks saavad.

21:10 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э2: Charlie Kinkel. Charlie Kinkel jääb kauges Nevada kaevanduslinnas kadunuks. Tema naine Trayce uurib asja, kuid kohalikud ei lase teda ligi. Kui surnukeha avastatakse, avavad uurijad suu ja paljastavad, et Charlie mõrv oli traagiline juhtum, milles kahtlustati vale inimest.

21:55 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э3: Patricia Leigh Mills. Patricia Mills hukkus Texases Goliadis majapõlengus. Tema õde, kes kahtlustab, et tulekahju oli tahtlik, hakkab asja uurima. Kulub 10 aastat, enne kui üllatuslik süüdlane lõpuks lõksu kukub: tulekahju oli süütamine ja seega Patricia mõrvati.

22:35 Alasti ahvatlus, С6/Э8. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

23:25 Alasti ahvatlus, С6/Э9. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:15 Duo Mix. Öö täis muuskavideoid erinevale maitsele. Tantsi, laula kaasa või naudi lihtsalt teki all.

Вторник 28.05.2024

08:00 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э2: Charlie Kinkel*. Charlie Kinkel jääb kauges Nevada kaevanduslinnas kadunuks. Tema naine Trayce uurib asja, kuid kohalikud ei lase teda ligi. Kui surnukeha avastatakse, avavad uurijad suu ja paljastavad, et Charlie mõrv oli traagiline juhtum, milles kahtlustati vale inimest.

08:45 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э3: Patricia Leigh Mills*. Patricia Mills hukkus Texases Goliadis majapõlengus. Tema õde, kes kahtlustab, et tulekahju oli tahtlik, hakkab asja uurima. Kulub 10 aastat, enne kui üllatuslik süüdlane lõpuks lõksu kukub: tulekahju oli süütamine ja seega Patricia mõrvati.

09:30 Kadunud, С8/Э13: Deanne Hastings*. 35-aastane ema Deanne Hastings jätab Spokane'is kirja, et käib ruttu poes ära, ent ei naase enam koju. Kui uurijad leiavad lisateavet Deanne'i tegemiste kohta enne ta kadumist, kerkib hulk murettekitavaid teooriaid.

10:15 Kadunud, С9/Э1: Ashley Summers*. Ashley Summers on lõbuarmastav 14-aastane tüdruk. Kui ta 4. juulil kaob, on ta pere hämmingus. Salapära süveneb, kui FBI seostab tema juhtumit veel kahe samast naabruskonnast kadunud noore naisega. Kümme aastat hiljem pole vastust ikka veel.

10:55 Mõrvarlikud naabrid, С6/Э9: Ainult head*. Jimmy McClain on õpetaja ja treener Tennessees Cordovas. Kui ta leitakse ühel veebruarihommikul oma kodust mõrvatuna, avastatakse peagi, et potentsiaalseid kahtlusaluseid on üksjagu. Kellel neist aga oli piisavalt põhjust soovida endise korvpallitähe surma?

11:40 Mõrvarlikud naabrid, С6/Э10: Dawn Donaldson ja Cristina Campbell*. Grass Valley elanikud on murest murtud, kui 16-aastased parimad sõbrannad Dawn Donaldson ja Crissy Campbell üleöö haihtuvad. Kuulujutud levivad kulutulena ning uurijad peavad andma endast maksimumi enne, kui kõige kohutavamad stsenaariumid tõeks saavad.

12:25 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э2: Charlie Kinkel*. Charlie Kinkel jääb kauges Nevada kaevanduslinnas kadunuks. Tema naine Trayce uurib asja, kuid kohalikud ei lase teda ligi. Kui surnukeha avastatakse, avavad uurijad suu ja paljastavad, et Charlie mõrv oli traagiline juhtum, milles kahtlustati vale inimest.

13:10 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э3: Patricia Leigh Mills*. Patricia Mills hukkus Texases Goliadis majapõlengus. Tema õde, kes kahtlustab, et tulekahju oli tahtlik, hakkab asja uurima. Kulub 10 aastat, enne kui üllatuslik süüdlane lõpuks lõksu kukub: tulekahju oli süütamine ja seega Patricia mõrvati.

13:50 Kadunud, С8/Э13: Deanne Hastings*. 35-aastane ema Deanne Hastings jätab Spokane'is kirja, et käib ruttu poes ära, ent ei naase enam koju. Kui uurijad leiavad lisateavet Deanne'i tegemiste kohta enne ta kadumist, kerkib hulk murettekitavaid teooriaid.

14:35 Kadunud, С9/Э1: Ashley Summers*. Ashley Summers on lõbuarmastav 14-aastane tüdruk. Kui ta 4. juulil kaob, on ta pere hämmingus. Salapära süveneb, kui FBI seostab tema juhtumit veel kahe samast naabruskonnast kadunud noore naisega. Kümme aastat hiljem pole vastust ikka veel.

15:20 Mõrvarlikud naabrid, С6/Э9: Ainult head*. Jimmy McClain on õpetaja ja treener Tennessees Cordovas. Kui ta leitakse ühel veebruarihommikul oma kodust mõrvatuna, avastatakse peagi, et potentsiaalseid kahtlusaluseid on üksjagu. Kellel neist aga oli piisavalt põhjust soovida endise korvpallitähe surma?

16:00 Mõrvarlikud naabrid, С6/Э10: Dawn Donaldson ja Cristina Campbell*. Grass Valley elanikud on murest murtud, kui 16-aastased parimad sõbrannad Dawn Donaldson ja Crissy Campbell üleöö haihtuvad. Kuulujutud levivad kulutulena ning uurijad peavad andma endast maksimumi enne, kui kõige kohutavamad stsenaariumid tõeks saavad.

16:45 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э2: Charlie Kinkel*. Charlie Kinkel jääb kauges Nevada kaevanduslinnas kadunuks. Tema naine Trayce uurib asja, kuid kohalikud ei lase teda ligi. Kui surnukeha avastatakse, avavad uurijad suu ja paljastavad, et Charlie mõrv oli traagiline juhtum, milles kahtlustati vale inimest.

17:30 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э3: Patricia Leigh Mills*. Patricia Mills hukkus Texases Goliadis majapõlengus. Tema õde, kes kahtlustab, et tulekahju oli tahtlik, hakkab asja uurima. Kulub 10 aastat, enne kui üllatuslik süüdlane lõpuks lõksu kukub: tulekahju oli süütamine ja seega Patricia mõrvati.

18:15 Kadunud, С9/Э2: Logan Schiendelman. Logan Schiendelman kaob pärast öist autosõitu. Politsei leiab ta auto maanteelt mahajäetuna. Saadakse mitu vihjet, et Loganit on nähtud, kuid otsingud ei paljasta midagi. Kuna puuduvad tõendid mõrva kohta, tekib küsimusi ja uurijad on sunnitud uurima ta perekonna vastuolulist minevikku.

19:00 Kadunud, С9/Э3: Amy Bradley. Perega Kariibi mere kruiisil olles kaob 23-aastane Amy Bradley salapärasel kombel oma pere kajutist ja teda ei nähta enam iial. Tema paanilised otsinguid on kestnud aastakümneid, läbi on kammitud üksikute saarte randu ja värvatud koolitatud agente jagama oma teadmisi.

19:40 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э1: Carla Larson. Perekeskses Orlandos haihtub ühel kaunil suvepäeval naisterahvas. Kui tema paljas laip lähedalasuvast metsast leitakse, peab politsei välja selgitama, kas tapjaks oli keegi lähedane või oli tegu juhusliku rünnakuga.

20:25 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э2: Bob Eidman. St Charlesi linna elanikke hirmutab armastatud ärimehe Bob Eidmani mõrv keset päist päeva. Kui päevavalgele tuleb Bobi salajane topeltelu, avab see politseile terve rea mõrvamotiive.

21:10 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э4: Donna Fontaine. Idaho osariigis Kendrickis leitakse põlevast hoonest Donna Fontaine’i ja tema poiss-sõbra Fred Palahniuki surnukehad – nad on maha lastud. Vaikimise vandenõu kaitseb mõrvarit seni, kuni tema armukesed murduvad ja paljastavad süüdimõistmiseks vajalikud tõendid.

21:55 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э5: Trudy Darby. Mack’s Creekis, Missouri osariigis mõrvatakse 42-aastane Trudy Darby. Kui kadunuks jääb veel kaks kohalikku naist, kahtlustab politsei sarimõrvari tegu. Linnas valitseb vaikus, kuni ootamatult saabunud kõne paljastab, et mõrvarid on lähemal, kui arvata võib.

22:40 Alasti ahvatlus, С6/Э10. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

23:25 Alasti ahvatlus, С7/Э1: Sarah ja Jamie. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:15 Duo Mix. Öö täis muuskavideoid erinevale maitsele. Tantsi, laula kaasa või naudi lihtsalt teki all.

Среда 29.05.2024

07:55 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э4: Donna Fontaine*. Idaho osariigis Kendrickis leitakse põlevast hoonest Donna Fontaine’i ja tema poiss-sõbra Fred Palahniuki surnukehad – nad on maha lastud. Vaikimise vandenõu kaitseb mõrvarit seni, kuni tema armukesed murduvad ja paljastavad süüdimõistmiseks vajalikud tõendid.

08:40 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э5: Trudy Darby*. Mack’s Creekis, Missouri osariigis mõrvatakse 42-aastane Trudy Darby. Kui kadunuks jääb veel kaks kohalikku naist, kahtlustab politsei sarimõrvari tegu. Linnas valitseb vaikus, kuni ootamatult saabunud kõne paljastab, et mõrvarid on lähemal, kui arvata võib.

09:25 Kadunud, С9/Э2: Logan Schiendelman*. Logan Schiendelman kaob pärast öist autosõitu. Politsei leiab ta auto maanteelt mahajäetuna. Saadakse mitu vihjet, et Loganit on nähtud, kuid otsingud ei paljasta midagi. Kuna puuduvad tõendid mõrva kohta, tekib küsimusi ja uurijad on sunnitud uurima ta perekonna vastuolulist minevikku.

10:10 Kadunud, С9/Э3: Amy Bradley*. Perega Kariibi mere kruiisil olles kaob 23-aastane Amy Bradley salapärasel kombel oma pere kajutist ja teda ei nähta enam iial. Tema paanilised otsinguid on kestnud aastakümneid, läbi on kammitud üksikute saarte randu ja värvatud koolitatud agente jagama oma teadmisi.

10:50 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э1: Carla Larson*. Perekeskses Orlandos haihtub ühel kaunil suvepäeval naisterahvas. Kui tema paljas laip lähedalasuvast metsast leitakse, peab politsei välja selgitama, kas tapjaks oli keegi lähedane või oli tegu juhusliku rünnakuga.

11:35 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э2: Bob Eidman*. St Charlesi linna elanikke hirmutab armastatud ärimehe Bob Eidmani mõrv keset päist päeva. Kui päevavalgele tuleb Bobi salajane topeltelu, avab see politseile terve rea mõrvamotiive.

12:20 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э4: Donna Fontaine*. Idaho osariigis Kendrickis leitakse põlevast hoonest Donna Fontaine’i ja tema poiss-sõbra Fred Palahniuki surnukehad – nad on maha lastud. Vaikimise vandenõu kaitseb mõrvarit seni, kuni tema armukesed murduvad ja paljastavad süüdimõistmiseks vajalikud tõendid.

13:05 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э5: Trudy Darby*. Mack’s Creekis, Missouri osariigis mõrvatakse 42-aastane Trudy Darby. Kui kadunuks jääb veel kaks kohalikku naist, kahtlustab politsei sarimõrvari tegu. Linnas valitseb vaikus, kuni ootamatult saabunud kõne paljastab, et mõrvarid on lähemal, kui arvata võib.

13:50 Kadunud, С9/Э2: Logan Schiendelman*. Logan Schiendelman kaob pärast öist autosõitu. Politsei leiab ta auto maanteelt mahajäetuna. Saadakse mitu vihjet, et Loganit on nähtud, kuid otsingud ei paljasta midagi. Kuna puuduvad tõendid mõrva kohta, tekib küsimusi ja uurijad on sunnitud uurima ta perekonna vastuolulist minevikku.

14:35 Kadunud, С9/Э3: Amy Bradley*. Perega Kariibi mere kruiisil olles kaob 23-aastane Amy Bradley salapärasel kombel oma pere kajutist ja teda ei nähta enam iial. Tema paanilised otsinguid on kestnud aastakümneid, läbi on kammitud üksikute saarte randu ja värvatud koolitatud agente jagama oma teadmisi.

15:15 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э1: Carla Larson*. Perekeskses Orlandos haihtub ühel kaunil suvepäeval naisterahvas. Kui tema paljas laip lähedalasuvast metsast leitakse, peab politsei välja selgitama, kas tapjaks oli keegi lähedane või oli tegu juhusliku rünnakuga.

16:00 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э2: Bob Eidman*. St Charlesi linna elanikke hirmutab armastatud ärimehe Bob Eidmani mõrv keset päist päeva. Kui päevavalgele tuleb Bobi salajane topeltelu, avab see politseile terve rea mõrvamotiive.

16:45 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э4: Donna Fontaine*. Idaho osariigis Kendrickis leitakse põlevast hoonest Donna Fontaine’i ja tema poiss-sõbra Fred Palahniuki surnukehad – nad on maha lastud. Vaikimise vandenõu kaitseb mõrvarit seni, kuni tema armukesed murduvad ja paljastavad süüdimõistmiseks vajalikud tõendid.

17:30 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э5: Trudy Darby*. Mack’s Creekis, Missouri osariigis mõrvatakse 42-aastane Trudy Darby. Kui kadunuks jääb veel kaks kohalikku naist, kahtlustab politsei sarimõrvari tegu. Linnas valitseb vaikus, kuni ootamatult saabunud kõne paljastab, et mõrvarid on lähemal, kui arvata võib.

18:15 Kadunud, С9/Э4: Stephanie Crane. 9-aastane Stephanie Crane hakkab kohalikust keeglisaalist koju kõndima, ent ei jõua kunagi kohale. Juhtniidi ei vii kuhugile. Politsei ei suuda teda aastaid leida ega vahista ka süüdlast. Nüüd loodetakse, et arengud tõendite analüüsimisel võivad selle mõistatuse lõpuks lahendada.

19:00 Kadunud, С9/Э5: Sage Smith. Kui kaob Virginia osariigis Charlottesville'is elav transsooline teismeline Sage Smith, tuvastab politsei kahtlusaluse. Kuid uurimine toob välja tõendid, mis sunnivad uurijaid Sage'i siseringi lähemalt uurima, et saada vastuseid.

19:40 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э3: Kõige jahtunum jälg. Tillukeses lumises Bangori linnas Michiganis šokeerib Christopher Greeni mõrv kõiki kohalikke. Uurijatel tuleb läbi ajada puudulike asitõenditega, mille hulgas on muuhulgas jalajäljed lumel.

20:25 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э4: Denise Collins. Tundmatu kõne peale noore kunstniku ateljeesse läinud šeriff leiab ta vaeseomaks pekstuna. Kas šeriff suudab väheste vihjete abil ära hoida uued rünnakud?

21:10 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э6: Sherry Leighty. Altoonast, Pennsylvaniast, kaob 23-aastane Sherry Leighty, jättes maha kolm väikest last. Pärast 13 aastat kestnud otsinguid avastab ta õde, et kuulujutt, mille järgi ta oma uue poiss-sõbraga linnast põgenes, ei vasta tõele ja et Sherryle lähedased inimesed on varjanud tumedat saladust.

21:55 Casey Anthony: Ameerika mõrvamüsteerium, С1/Э1: Kadunud väike tüdruk. Casey Anthony väidab, et lapsehoidja röövis tema 2-aastase tütre Caylee, ent siis avastatakse, et Caylee kadunud juba on 31 päeva.

22:40 Alasti ahvatlus, С7/Э2: Maria ja Alannah. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

23:25 Alasti ahvatlus, С7/Э3: Abi, Charlie ja Chrissie. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:15 Duo Mix. Öö täis muuskavideoid erinevale maitsele. Tantsi, laula kaasa või naudi lihtsalt teki all.

Четверг 30.05.2024

07:55 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э6: Sherry Leighty*. Altoonast, Pennsylvaniast, kaob 23-aastane Sherry Leighty, jättes maha kolm väikest last. Pärast 13 aastat kestnud otsinguid avastab ta õde, et kuulujutt, mille järgi ta oma uue poiss-sõbraga linnast põgenes, ei vasta tõele ja et Sherryle lähedased inimesed on varjanud tumedat saladust.

08:40 Casey Anthony: Ameerika mõrvamüsteerium, С1/Э1: Kadunud väike tüdruk*. Casey Anthony väidab, et lapsehoidja röövis tema 2-aastase tütre Caylee, ent siis avastatakse, et Caylee kadunud juba on 31 päeva.

09:25 Kadunud, С9/Э4: Stephanie Crane*. 9-aastane Stephanie Crane hakkab kohalikust keeglisaalist koju kõndima, ent ei jõua kunagi kohale. Juhtniidi ei vii kuhugile. Politsei ei suuda teda aastaid leida ega vahista ka süüdlast. Nüüd loodetakse, et arengud tõendite analüüsimisel võivad selle mõistatuse lõpuks lahendada.

10:10 Kadunud, С9/Э5: Sage Smith*. Kui kaob Virginia osariigis Charlottesville'is elav transsooline teismeline Sage Smith, tuvastab politsei kahtlusaluse. Kuid uurimine toob välja tõendid, mis sunnivad uurijaid Sage'i siseringi lähemalt uurima, et saada vastuseid.

10:50 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э3: Kõige jahtunum jälg*. Tillukeses lumises Bangori linnas Michiganis šokeerib Christopher Greeni mõrv kõiki kohalikke. Uurijatel tuleb läbi ajada puudulike asitõenditega, mille hulgas on muuhulgas jalajäljed lumel.

11:35 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э4: Denise Collins*. Tundmatu kõne peale noore kunstniku ateljeesse läinud šeriff leiab ta vaeseomaks pekstuna. Kas šeriff suudab väheste vihjete abil ära hoida uued rünnakud?

12:20 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э6: Sherry Leighty*. Altoonast, Pennsylvaniast, kaob 23-aastane Sherry Leighty, jättes maha kolm väikest last. Pärast 13 aastat kestnud otsinguid avastab ta õde, et kuulujutt, mille järgi ta oma uue poiss-sõbraga linnast põgenes, ei vasta tõele ja et Sherryle lähedased inimesed on varjanud tumedat saladust.

13:05 Casey Anthony: Ameerika mõrvamüsteerium, С1/Э1: Kadunud väike tüdruk*. Casey Anthony väidab, et lapsehoidja röövis tema 2-aastase tütre Caylee, ent siis avastatakse, et Caylee kadunud juba on 31 päeva.

13:50 Kadunud, С9/Э4: Stephanie Crane*. 9-aastane Stephanie Crane hakkab kohalikust keeglisaalist koju kõndima, ent ei jõua kunagi kohale. Juhtniidi ei vii kuhugile. Politsei ei suuda teda aastaid leida ega vahista ka süüdlast. Nüüd loodetakse, et arengud tõendite analüüsimisel võivad selle mõistatuse lõpuks lahendada.

14:35 Kadunud, С9/Э5: Sage Smith*. Kui kaob Virginia osariigis Charlottesville'is elav transsooline teismeline Sage Smith, tuvastab politsei kahtlusaluse. Kuid uurimine toob välja tõendid, mis sunnivad uurijaid Sage'i siseringi lähemalt uurima, et saada vastuseid.

15:15 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э3: Kõige jahtunum jälg*. Tillukeses lumises Bangori linnas Michiganis šokeerib Christopher Greeni mõrv kõiki kohalikke. Uurijatel tuleb läbi ajada puudulike asitõenditega, mille hulgas on muuhulgas jalajäljed lumel.

16:00 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э4: Denise Collins*. Tundmatu kõne peale noore kunstniku ateljeesse läinud šeriff leiab ta vaeseomaks pekstuna. Kas šeriff suudab väheste vihjete abil ära hoida uued rünnakud?

16:45 Tere tulemast mõrvalinna, С1/Э6: Sherry Leighty*. Altoonast, Pennsylvaniast, kaob 23-aastane Sherry Leighty, jättes maha kolm väikest last. Pärast 13 aastat kestnud otsinguid avastab ta õde, et kuulujutt, mille järgi ta oma uue poiss-sõbraga linnast põgenes, ei vasta tõele ja et Sherryle lähedased inimesed on varjanud tumedat saladust.

17:30 Casey Anthony: Ameerika mõrvamüsteerium, С1/Э1: Kadunud väike tüdruk*. Casey Anthony väidab, et lapsehoidja röövis tema 2-aastase tütre Caylee, ent siis avastatakse, et Caylee kadunud juba on 31 päeva.

18:15 Kadunud, С9/Э6: Tyarra Williams. 19-aastane Tyarra Williams kaob oma korterimaja parklast Greensboros, Põhja-Carolinas. Kui saabuvad vihjed, et Tyarra võis langeda inimkaubanduse ohvriks, võtab ta vanaisa ette üleriigilised otsingud.

19:00 Kadunud, С9/Э7: Holly Cantrell. Kolme lapse ema Holly Cantrelli nähakse turvasalvestusel väljumas oma töökohast Oklahoma haiglas, kuid koju ta ei jõua. Politsei saab teada, et Hollyl oli saladusi ja tema lähedased mõtlevad tahes tahtmata, et neil oli seos tema kadumisega.

19:40 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э5: Monica Schmeyer. Pennsylvania väikelinna Hanoveri šokeerib 55-aastase Monica Scmheyeri mõrv tema elutoas. Uurijatel on väga vähe infot, mille abil välja selgitada, kes küll võiks selle leebe naise mõrva taga olla.

20:25 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э6: Deborah Fagan. Marylandi väikelinna Monroviat šokeerib armastava ema Debbie Fagan surnuks tulistamine. Debbie keeruline minevik pakub siiski uurijatele üksjagu juhtlõngu.

21:10 Casey Anthony: Ameerika mõrvamüsteerium, С1/Э2: Madal haud. Casey Anthony kohtuprotsessi alguses teeb kaitsja šokeerivaid avaldusi ja süüdistaja paljastab oma teooria Caylee surma kohta.

21:55 Casey Anthony: Ameerika mõrvamüsteerium, С1/Э3: 10 tundi, 40 minutit. Kui Casey Anthony mõrvaprotsess jätkub, on kesksel kohal kaitse. Vandekohtul kulub otsuse langetamiseks veidi alla 11 tunni.

22:40 Alasti ahvatlus, С7/Э4: Lauren ja Ryan. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

23:25 Alasti ahvatlus, С7/Э6: Illyana ja Damo. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:15 Duo Mix. Öö täis muuskavideoid erinevale maitsele. Tantsi, laula kaasa või naudi lihtsalt teki all.

Пятница 31.05.2024

07:55 Casey Anthony: Ameerika mõrvamüsteerium, С1/Э2: Madal haud*. Casey Anthony kohtuprotsessi alguses teeb kaitsja šokeerivaid avaldusi ja süüdistaja paljastab oma teooria Caylee surma kohta.

08:40 Casey Anthony: Ameerika mõrvamüsteerium, С1/Э3: 10 tundi, 40 minutit*. Kui Casey Anthony mõrvaprotsess jätkub, on kesksel kohal kaitse. Vandekohtul kulub otsuse langetamiseks veidi alla 11 tunni.

09:25 Kadunud, С9/Э6: Tyarra Williams*. 19-aastane Tyarra Williams kaob oma korterimaja parklast Greensboros, Põhja-Carolinas. Kui saabuvad vihjed, et Tyarra võis langeda inimkaubanduse ohvriks, võtab ta vanaisa ette üleriigilised otsingud.

10:10 Kadunud, С9/Э7: Holly Cantrell*. Kolme lapse ema Holly Cantrelli nähakse turvasalvestusel väljumas oma töökohast Oklahoma haiglas, kuid koju ta ei jõua. Politsei saab teada, et Hollyl oli saladusi ja tema lähedased mõtlevad tahes tahtmata, et neil oli seos tema kadumisega.

10:50 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э5: Monica Schmeyer*. Pennsylvania väikelinna Hanoveri šokeerib 55-aastase Monica Scmheyeri mõrv tema elutoas. Uurijatel on väga vähe infot, mille abil välja selgitada, kes küll võiks selle leebe naise mõrva taga olla.

11:35 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э6: Deborah Fagan*. Marylandi väikelinna Monroviat šokeerib armastava ema Debbie Fagan surnuks tulistamine. Debbie keeruline minevik pakub siiski uurijatele üksjagu juhtlõngu.

12:20 Casey Anthony: Ameerika mõrvamüsteerium, С1/Э2: Madal haud*. Casey Anthony kohtuprotsessi alguses teeb kaitsja šokeerivaid avaldusi ja süüdistaja paljastab oma teooria Caylee surma kohta.

13:05 Casey Anthony: Ameerika mõrvamüsteerium, С1/Э3: 10 tundi, 40 minutit*. Kui Casey Anthony mõrvaprotsess jätkub, on kesksel kohal kaitse. Vandekohtul kulub otsuse langetamiseks veidi alla 11 tunni.

13:50 Kadunud, С9/Э6: Tyarra Williams*. 19-aastane Tyarra Williams kaob oma korterimaja parklast Greensboros, Põhja-Carolinas. Kui saabuvad vihjed, et Tyarra võis langeda inimkaubanduse ohvriks, võtab ta vanaisa ette üleriigilised otsingud.

14:35 Kadunud, С9/Э7: Holly Cantrell*. Kolme lapse ema Holly Cantrelli nähakse turvasalvestusel väljumas oma töökohast Oklahoma haiglas, kuid koju ta ei jõua. Politsei saab teada, et Hollyl oli saladusi ja tema lähedased mõtlevad tahes tahtmata, et neil oli seos tema kadumisega.

15:15 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э5: Monica Schmeyer*. Pennsylvania väikelinna Hanoveri šokeerib 55-aastase Monica Scmheyeri mõrv tema elutoas. Uurijatel on väga vähe infot, mille abil välja selgitada, kes küll võiks selle leebe naise mõrva taga olla.

16:00 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э6: Deborah Fagan*. Marylandi väikelinna Monroviat šokeerib armastava ema Debbie Fagan surnuks tulistamine. Debbie keeruline minevik pakub siiski uurijatele üksjagu juhtlõngu.

16:45 Casey Anthony: Ameerika mõrvamüsteerium, С1/Э2: Madal haud*. Casey Anthony kohtuprotsessi alguses teeb kaitsja šokeerivaid avaldusi ja süüdistaja paljastab oma teooria Caylee surma kohta.

17:30 Casey Anthony: Ameerika mõrvamüsteerium, С1/Э3: 10 tundi, 40 minutit*. Kui Casey Anthony mõrvaprotsess jätkub, on kesksel kohal kaitse. Vandekohtul kulub otsuse langetamiseks veidi alla 11 tunni.

18:15 Kadunud, С9/Э8: Michael VanZandt. Kui veteran ja kolme lapse isa Michael VanZandt ühel õhtul Hermosa Beachis, Californias kaob, kahtlustab politsei, et sellega võib olla seotud rühm võõraid. Kuid tema lähedasi kummitavad tema saatusele mõeldes kahtlused otsida ikka ja alati põnevust.

19:00 Kadunud, С9/Э9: Ali Lowitzer. Ali Lowizter kaob pärast koolibussist väljumist. Uurimine tammub kaks aastat paigal, kuni saabub vihje, et Ali võis sattuda inimkaubitsemise ohvriks. SWAT-tiim siseneb lõbumajja, ent kas see toob 16-aastase Ali koju?

19:40 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э7: Jessi Evans ja Jacob Wheeler. Jessi Evans ja Jake Wheeler lähevad kalale, kuid ei naase sealt kunagi. Kui Jake’i auto mahajäetud maja juurest leitakse paljastuvad asjaolud, mis šokeerivad jumalakartlikku kogukonda südame põhjani.

20:25 Mõrvarlikud naabrid, С5/Э8: Pasinetta Prince. Noor näitlejahakatis Pasinetta Prince leitakse oma kodust mõrvatuna. Tema tausta uurides avastavad uurijad terve rea kavalere. Kas keegi neist võis kirehoos mõrvariks osutuda?

21:10 Meeldejääv kuritegu, С4/Э1: Teismeliste tapatalgud. Lincoln, Nebraska, 1958.aasta. Kui kaks armunud seksihullu teismelist, 19-aastane Charles Raymond Starkweather ja tema 14-aastane tüdruksõber Caril Ann Fugate alustavad Lincolnis, Nebraska osariigis tapmiste jada, jääb kohaliku šerifi ülesandeks sellele õudusunenäole lõpp teha.

21:55 Meeldejääv kuritegu, С4/Э2: Tappev leedi. Kansas City, Missouri osariik, 1960. aasta. Kui leitakse Patricia Jonesi kuuliaukudega keha, asub politseiuurija Browning teele Missourist Mehhikosse kurjategijat jahtima, saatjaks tema surmavaenlase mõnitav naeratus.

22:40 Alasti ahvatlus, С7/Э7: Sandra ja Toni-Ann. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

23:25 Alasti ahvatlus, С7/Э8: Sam ja Anthony S. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:15 Duo Mix. Öö täis muuskavideoid erinevale maitsele. Tantsi, laula kaasa või naudi lihtsalt teki all.