Kanal 2 saatekava 01.07.2024 - 07.07.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 01.07.2024

06:00 Aedniku aabits, H4/E72*. Saade kõikidele rohenäppudele ja aiailunautlejatele! Saatejuht Ingrid Sembach-Hõbemägi

06:30 Suvereporter+, H2024/E7*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.

07:00 Mägidoktor, H8/E9: Hüvastijätt 1. Anne ja Martin elavad lõpuks kahekesi Distelmaieri talus. Mure Arturi alkoholilembuse pärast pole aga kuhugi kadunud. 18-aastasel Paulil diagnoositakse lümfisõlmevähk ja tal jääb elada vaid paar nädalat. Pauli ema palub Martinil kaasata poeg meditsiiniuuringutesse. Susanne teatab Hansule, et ei armasta teda enam ega näe nende suhtel tulevikku. Lisbeth aimab, et Susannel on tunded hoopis Martini vastu.

08:00 Mägidoktor, H8/E10: Hüvastijätt 2. Anne ja Martin elavad lõpuks kahekesi Distelmaieri talus. Mure Arturi alkoholilembuse pärast pole aga kuhugi kadunud. 18-aastasel Paulil diagnoositakse lümfisõlmevähk ja tal jääb elada vaid paar nädalat. Pauli ema palub Martinil kaasata poeg meditsiiniuuringutesse. Susanne teatab Hansule, et ei armasta teda enam ega näe nende suhtel tulevikku. Lisbeth aimab, et Susannel on tunded hoopis Martini vastu.

09:00 Võsavinkel, H4/E4: Vabariigi viimased kolhoosnikud. Oma silm on kuningas. Peeter Võsa sõidab külla vabariigi viimastele kolhoosnikutele. Mäksa kolhoos on tõepoolest üks uskumatu imeasutus. Esiteks, siin ei varastata. Inimesed tassivad siia inventari juurde ning teiseks, tegeletakse siin maailmas täiesti ainulaadse spordialaga - veoauto-offroadiga. Kuna kolhoosis on kõik võrdsed, siis leiab ühe supermasina roolist ka tegusa totsi.

09:30 Mängufilm Katie Fforde: Armastus New Yorgis (Katie Fforde: Eine Liebe in New York, Saksamaa 2014). Jessica on suutnud New Yorgis edukat karjääri teha ja elu liigub ülesmäge. Paraku ei lähe nii hästi tema vennal Stevel, kelle eest naine hoolt kannab. Steve vajab pidevalt vereülekandeid ja haruldane veregrupp ei muuda asja lihtsamaks. Sobivaks doonoriks leitakse Alejandro, kes on nõus raha eest verd loovutama. Kui ametkond asjasse sekkub ja Alejandrot maalt välja saatma hakatakse, ei jää Jessical üle muud kui mehele abieluettepanek teha, et venna elu päästa. R: Helmut Metzger O: Birte Hanusrichter, René Ifrah, Cecil von Renner

11:30 Mõrvad mägedes, H3/E5: Tuli räästa all*. Kui mõrvatakse Berchtesgadeni tuletõrjedepoo komandör Sepp Breitinger, on tema asetäitja esimesena tähelepanu keskpunktis.Nende suhted polnud head ja see võis olla põhjus tapmiseks. Beissl kurvastab väga, sest tapetud mehe naine oli ta lapsepõlvesõber. O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

12:30 Žiguliga maailma tippu, E4*. Soome on kummaliste rahvaspordialade maa. Tiit Sukk, Kristjan Ojang ja reisiseltskond Žigulidel saavad omal nahal järgi tunda, kui karmiks osutub sauna kütmise võistlus ning milliseid takistusi tuleb ületada naisekandmise maailmameistrivõistlustel.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8168*. Alf toetab John Palmerit. Bree mõtiskleb oma tumeda mineviku üle. Mac võtab tervenemise oma kätesse.

14:00 Roaldi retked Eestis, H2/E8: Elu minimajas. Maailmas ülipopulaarne "tiny house movement" ehk väikemajade liikumine on viimastel aastastel aina jõudsamalt kanda kinnitamas ka Eestis. Üha rohkem peresid on otsustanud oma kodu või suvila rajada just miniatuursetesse tingimustesse, sest alla 20 ruutmeetrise ehitise puhul pole tarvis projekti ega ehituslikke kooskõlastusi. Roald Johannson otsib üles Eesti väikemajade entusiastid ning imestab, kuidas nii kitsastes oludes on üldse võimalik elada.

15:00 Vana silla saladus, H8/E177. Irene ei usalda Anacletot. Marcela üritab Consuelot julgustada. Raimundol on Julietale ja Saúlile palve.

16:00 Armastuse hind, H2/E4. Toimuvad suurejoonelised pulmad. Seyran ja Ferit on oma õnne tipul. Halisil on aga juba järgmisel hommikul perele uus üllatus varuks. Ta on kutsunud Londonist häärberisse oma tütre Nükheti ja tema poja Kaya, kellega pole keegi õieti tuttavgi. See uudis ei rõõmusta kedagi, iseäranis haavab see Feritit, Asumani ja Ifakatti. Hommikusöögilauas tekibki kohe konflikt. Seyran üritab Feritit maha rahustada. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

17:00 Mõrvad mägedes, H3/E6: Saatuslik löök. Baieri aadlisuguvõsa järglane lastakse jahil maha. Jerry ja Beissl satuvad asja uurides vastu jäist vaikusemüüri. Nad kahtlustavad, et varjatakse perekonnasaladust ja annavad parima, et see paljastada. Selgub, et noor krahv elas väga jumalavallatut elu. O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

18:00 Kelgukoerad, H3/E3. Uurija Post teeb uutele kolleegidele töösse sisseelamise üsna raskeks. Eelmises osas alguse saanud mõrvaloo lahendamine võtab uue pöörde. Ootamatult ilmub välja Laura.

19:00 Otse! Suvereporter, H2024/E20. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

20:00 Kuldvillak, H2021/E15. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:35 Elamusi täis Eesti, H6/E4. Veeda suvi elamusterohkelt! Oleme kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, sel aastal näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!

21:35 Naised vormis, H2/E4. Jaoskonna igapäevaelu on häiritud, sest toimivad suured kärped. Nelik kutsutalse suvilapõlengut menetlema ja naistele tundub, et tegu ei ole õnnetusega ja nad hakkavad asja omal käel uurima. Tundub, et piirkonnas tegelevad sissemurdjad. Kadri jätkab oma vihahoogude tõttu psühholoogi juures käimist. Talle ei anna rahu kuulsa influentseripaari suhe, mida Doris sotsiaalmeediast jälgib ja Kadri kahtustab lähisuhtevägivalda. Doris tuleb talle appi asja lahendama.

22:25 Võsaga Vietnamis, H1/E4. Seiklus jätkub Põhja-Vietnamis. Peeter Võsa koos Sander Valge ning Jaan Roosega võtavad sel korral ette seikluse kohalike ravitsejate juurde. Proovitakse 70 kraadilist teevanni ning hiljem väisame lihaturgu.

22:55 CSI: Vegas, H2/E21: Surevad sõnad. CSI meeskond uurib mõrva, mis puudutab Folsomi lähedalt. Kui ta sunnitakse juurdluse juurest taanduma, ei saa ta teisiti, kui ta peab omal käel juhtumiga edasi tegelema. O: Paula Newsome, Mandeep Dhillon, Matt Lauria

23:50 Langenud naised, H2/E8. Hooaja viimases osas koondavad naised oma jõud, et Fallonile vastu astuda, mis paneb Lucy keerulisse olukorda. Kas Lydia pääseb puhtalt oma kuritegudest või saab kohtukull ta siiski kätte?

00:50 Valelikud võrgutajad, H2/E21: Sina ka?. Kõigi jahmatuseks võib Alisoni kadumisega seotud olla ka Melissa. Tüdrukud jätkavad Viviani jälgede ajamist. Aria ja Ezra suhe on ohus, sest Ezra saab uue tööpakkumise. Perekriis lükkab Spenceri Wreni käte vahele. Selgub, et A kiusab ka Monat. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale

01:40 CSI: Vegas, H2/E21: Surevad sõnad*. CSI meeskond uurib mõrva, mis puudutab Folsomi lähedalt. Kui ta sunnitakse juurdluse juurest taanduma, ei saa ta teisiti, kui ta peab omal käel juhtumiga edasi tegelema. O: Paula Newsome, Mandeep Dhillon, Matt Lauria

02:30 Langenud naised, H2/E8*. Hooaja viimases osas koondavad naised oma jõud, et Fallonile vastu astuda, mis paneb Lucy keerulisse olukorda. Kas Lydia pääseb puhtalt oma kuritegudest või saab kohtukull ta siiski kätte?

03:25 Kelgukoerad, H3/E3*. Uurija Post teeb uutele kolleegidele töösse sisseelamise üsna raskeks. Eelmises osas alguse saanud mõrvaloo lahendamine võtab uue pöörde. Ootamatult ilmub välja Laura.

04:20 Kuldvillak, H2021/E15*. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

04:55 Postimees.ee, E975

Teisipäev 02.07.2024

06:00 Suvereporter, H2024/E20*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

07:00 Mägidoktor, H8/E11: Kaks ema 1. Martin ja Hans on taas vallalised ja planeerivad puhkust Rootsist. Lisbethil on hea meel, et pojad teineteiselt tuge saavad. Saskia Diekhausi beebil tuvastatakse haruldane geenidefekt. Selgub,et Saskia ei olegi lapse bioloogiline ema. Hans ja Susanne peavad end laste pärast kokku võtma. Lisbeth palub Susannel Martinist eemale hoida. Hans saab teada tema jaoks uskumatu tõe ja on maruvihane.

08:00 Mägidoktor, H8/E12: Kaks ema 2. Martin ja Hans on taas vallalised ja planeerivad puhkust Rootsist. Lisbethil on hea meel, et pojad teineteiselt tuge saavad. Saskia Diekhausi beebil tuvastatakse haruldane geenidefekt. Selgub,et Saskia ei olegi lapse bioloogiline ema. Hans ja Susanne peavad end laste pärast kokku võtma. Lisbeth palub Susannel Martinist eemale hoida. Hans saab teada tema jaoks uskumatu tõe ja on maruvihane.

09:00 Võsavinkel, H4/E5: Aegna saare aardelaegas. Kas teadsite, et Aegna saar on tegelikult tükike Tallinna kesklinnast? Sellegi poolest pole siin ühtegi trammi ega bussi ning reisiselle veetakse ühest kohast teise ATV sabas sörkivas järelkärus. Võsavinkel sõidab külla saarel heakorra eest hoolitsevale Jukule, et üheskoos muukida lahti Aegna aaretelaegas.

09:30 Mängufilm Katie Fforde: Südameasi (Katie Fforde: Herzenzache, Saksamaa 2016). Taksojuhina töötav Audrey on kolleegide ja klientide seas väga hinnatud. Keegi ei aima, et naine kaotas vaid aasta tagasi õnnetuses poja Nicholase. Audrey otsustas poja organid loovutada ja nüüd tuksub Nicholase süda ühe teise noormehe rinnus. Kui Audrey noormehega kohtub, tekib tal kahtlus, kas tegu oli ikka õige, sest võõras ei näi enda elu üldse hindavat. R: Helmut Metzger O: Fiona Coors, Max Hegewald, Ralf Bauer

11:30 Mõrvad mägedes, H3/E6: Saatuslik löök*. Baieri aadlisuguvõsa järglane lastakse jahil maha. Jerry ja Beissl satuvad asja uurides vastu jäist vaikusemüüri. Nad kahtlustavad, et varjatakse perekonnasaladust ja annavad parima, et see paljastada. Selgub, et noor krahv elas väga jumalavallatut elu. O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

12:30 Elamusi täis Eesti, H6/E4*. Veeda suvi elamusterohkelt! Oleme kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, sel aastal näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8169*. Harper väldib Felicityt. Remi püüab Edeni ja Levi suhteid parandada. Maci ärevus on haripunktis.

14:00 Roaldi retked Eestis, H2/E9: Autolavka kaptenid. Elame hirmsal ajastul, sest pelgalt toidukauplustes käimine võib surmava viiruse tõttu olla lausa eluohtlik. Vaatamata koledale pandeemiale pole aga autolavkasid õnneks veel ära keelatud ning paljudele maal elavatele inimestele on just rändkauplus asendamatu kaaslane. Roald Johannson seilab koos staažikate poebussi kaptenitega maha sadu kilomeetreid ning teeb kevadise toidutiiru mööda perifeerseid Eesti külasid.

15:00 Vana silla saladus, H8/E178. Julieta ja Saúl valmistuvad mõisast lahkuma. Isaaci käitumine häirib Antolinat. Severo jääb töölistest ilma.

16:00 Armastuse hind, H2/E5. Ferit on oma vanaisa peale väga pahane ja üritab leida lahendust. Ta usub, et ta äi Kazim oleks talle sobiv liitlane ning palub temalt abi. Teisalt on ta Seyrani peale armukade, sest häärberis on nüüd uus mees Kaya. Halis annab Ifakati rolli oma tütrele Nükhetile. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

17:00 Mõrvad mägedes, H3/E7: Martha Hari. Jaoskonda saabub uus töötaja ning perekond Beissli kodumajas toimub veeavarii. Ja keset seda kaost peab Eva lõpueksamiteks õppima. Ta leiab vaikse nurga oma sõbra treileris! Beissli häirekellad hakkavad lööma... O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

18:00 Kelgukoerad, H3/E4. Mererannast leitakse noore neiu surnukeha, kelle mõrva uurimine viib veel ühe kadunud tütarlapse jälgedele. Triin ja Anu võtavad uurimise huvides liigagi suure riski.

19:00 Otse! Suvereporter, H2024/E21. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

20:00 Kuldvillak, H2021/E16. Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

20:35 Kolm naist karavanis. Andaluusia, H3/E5. Naised pühivad paariks päevaks Andaluusia tolmu karavanilt ja põrutavad Aafrikasse. Ees ootavad Maroko sadamalinn Tangier ja Hispaania enklaav Ceuta. Tagasi Euroopasse naasmist püüavad takistada tulised araabia mehed, kes meelitavad naisi kaamlikarja eest naiseks tulema.

21:35 Mustad lesed, H1/E5: Lüüriline kõrvalepõige. Naermine teeb elu rõõmsaks, kergeks ja kihisevaks. Kahtlane soovitus tuleb päevavalgele - nõuandja enese teadmata. Lesed arvavad, et probleemid lõppesid uurimise lõpetamisega, aga nüüd need alles algavad. Ei jõuta ära oodata, et uus elu juba algaks. Mida kõrgemad on ootused, seda valusam on kukkumine. R: Andres Puustusmaa O: Hele Kõrve, Inga Salurand, Anne Reemann, Märt Avandi, Mait Malmsten, Tiit Sukk jpt

22:35 Krimi, H18/E43. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

23:05 NCIS: Kriminalistid, H1/E1: Taustakontroll. Mereväe kriminaaluurimisosakonna eriagendid eesotsas Jethro Gibbsiga lahendavad põnevaid juhtumeid. Meeskonda kuuluvad lisaks Gibbsile endine mõrvarühma uurija Anthony DiNozzo, endine salateenistuse agent Caitlin Todd ja andekas teadlane kriminalist Abby Sciuto. Uurimised saavad alguse kui mereväe ohvitser sureb presidendi lennukis pärast presidendiga einestamist. Hiljem sureb veel üks ohvitser samamoodi Georgetownis. Abby avastab tapmiste põhjuse ja Gibbsil õnnestub ära hoida presidendi mõrvamise katse. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

00:05 Langenud naised, H3/E1. Linna on saabunud uued kupeldajad, vennad Pincherid. Charlotte võitleb tuliselt uute tegijate vastu Londoni lõbumajaturul, Lucy aga üritab oma äri laiendada, ühendades jõud Elizabeth Harvey ja tema poja Fredoga. Lydia Quigley kannatab perekonna hülgamise ning arstide eksperimentaalravi tõttu.

01:05 Valelikud võrgutajad, H2/E22: Isa ja tütre aeg. Isade ja tütarde balli eel ei ole Aria ega Spenceri suhted oma isadega just kiita. Ashley otsustab omal käel välja uurida, kes Hannat taga kiusab. Melissa ässitab Spencerit isa vastu üles. Maya on endiselt kadunud, Emily isa aitab tema jälgi ajada. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale

01:55 NCIS: Kriminalistid, H1/E1: Taustakontroll*. Mereväe kriminaaluurimisosakonna eriagendid eesotsas Jethro Gibbsiga lahendavad põnevaid juhtumeid. Meeskonda kuuluvad lisaks Gibbsile endine mõrvarühma uurija Anthony DiNozzo, endine salateenistuse agent Caitlin Todd ja andekas teadlane kriminalist Abby Sciuto. Uurimised saavad alguse kui mereväe ohvitser sureb presidendi lennukis pärast presidendiga einestamist. Hiljem sureb veel üks ohvitser samamoodi Georgetownis. Abby avastab tapmiste põhjuse ja Gibbsil õnnestub ära hoida presidendi mõrvamise katse. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

02:45 Langenud naised, H3/E1*. Linna on saabunud uued kupeldajad, vennad Pincherid. Charlotte võitleb tuliselt uute tegijate vastu Londoni lõbumajaturul, Lucy aga üritab oma äri laiendada, ühendades jõud Elizabeth Harvey ja tema poja Fredoga. Lydia Quigley kannatab perekonna hülgamise ning arstide eksperimentaalravi tõttu.

03:45 Kelgukoerad, H3/E4*. Mererannast leitakse noore neiu surnukeha, kelle mõrva uurimine viib veel ühe kadunud tütarlapse jälgedele. Triin ja Anu võtavad uurimise huvides liigagi suure riski.

04:35 Krimi, H18/E43*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

05:00 Kuldvillak, H2021/E16*. Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi uute põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

05:30 Postimees.ee, E976

Kolmapäev 03.07.2024

06:00 Suvereporter, H2024/E21*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

07:00 Mägidoktor, H8/E13: Võõrsil 1. Hans ei suuda Martinile andestada. Lilli kannatab isade tüli pärast, otsustab kooli pooleli jätta ja Uus-Meremaale kolida. Martin ei ole sellest mõttest vaimustuses. Pärast majast välja viskamist leiab Martin ulualust Kahnweileri ja Vera juures. See lahendus saab olla aga lühiajaline. Artur Distelmeier jätkab joomist ja keeldub ravile minemast. Anne mõistab, et Martinil oli õigus ja kahetseb Martinist lahkuminekut.

08:00 Mägidoktor, H8/E14: Võõrsil 2. Hans ei suuda Martinile andestada. Lilli kannatab isade tüli pärast, otsustab kooli pooleli jätta ja Uus-Meremaale kolida. Martin ei ole sellest mõttest vaimustuses. Pärast majast välja viskamist leiab Martin ulualust Kahnweileri ja Vera juures. See lahendus saab olla aga lühiajaline. Artur Distelmeier jätkab joomist ja keeldub ravile minemast. Anne mõistab, et Martinil oli õigus ja kahetseb Martinist lahkuminekut.

09:00 Võsavinkel, H4/E6: Maanteemuhulased. Võsavinkel sõidab külla lootsilaeva kaptenile Argo Landesele. Argo on muheda jutuga merekaru, kes lõi endale ise muhu pähe ja sinna see ka jäi. Tavaline muhk see pole. Tegemist on maanteemuhuga, ehk nõukogude liidus toodetud väikeautoga mis ei tohtinud Hruštšovi sõnul maksta ei rohkem ega vähem kui 1000 pudelit viina. Neid masinaid Muhuklubi liige Argo fännabki.

09:30 Mängufilm Katie Fforde: Nõiduslik suvi (Katie Fforde: Hexensommer, Saksamaa 2016). New Yorgis töötav vanglapastor Gwen peab ametialase rikkumise tõttu töökohta vahetama. Ipswichis ei oodata teda aga mitte avasüli. Vana pastor ei taha abilist ja ainus inimene, kes on Gwenile valmis tuba üürima, on kohalik selgeltnägija. Peagi sukeldub Gwen veidra väikelinna saladustesse ja puututama ei jää ka tema enda lähikondsed. R: Helmut Metzger O: Catherine Bode, Nina Franoszek, Marcel Mohab

11:30 Mõrvad mägedes, H3/E7: Martha Hari*. Jaoskonda saabub uus töötaja ning perekond Beissli kodumajas toimub veeavarii. Ja keset seda kaost peab Eva lõpueksamiteks õppima. Ta leiab vaikse nurga oma sõbra treileris! Beissli häirekellad hakkavad lööma... O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

12:30 Kolm naist karavanis. Andaluusia, H3/E5*. Naised pühivad paariks päevaks Andaluusia tolmu karavanilt ja põrutavad Aafrikasse. Ees ootavad Maroko sadamalinn Tangier ja Hispaania enklaav Ceuta. Tagasi Euroopasse naasmist püüavad takistada tulised araabia mehed, kes meelitavad naisi kaamlikarja eest naiseks tulema.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8170*. Felicity tuleb Baysse kõigi ees vabandust paluma. Kirby laulusõnad pakuvad Justinile lohutust. Mackenzie on mures oma tervise pärast.

14:00 Roaldi retked Eestis, H2/E10: Vaktsiiniralli. Tähelepanu, valmis olla, start! Vaktsineerimiskeskused on avatud üle Eesti, vanuselisi piiranguid enam ei seata ning päästvaid süstlatorkeid jagatakse kõigile soovijatele. Roald Johannsoni kirglik reportaaž Eesti vaktsineerimiskeskustes, kus ühe päeva jooksul saab süsti enam kui 800 inimest.

15:00 Vana silla saladus, H8/E179. Isaac ei mõista juhtunut. Anacleto ootab Irenelt vastust. Dolores ja Tiburcio otsivad teineteist.

16:00 Armastuse hind, H2/E6. Nükhet seab häärberis sisse täiesti uue korra. Ferit on oma käe pärast mures, kuigi ei näita seda teistele välja. Arst ütleb Feritile, et tal on vaja pöörduda füsioteraapiasse. Abidin ei mõista Seyrani ja Feriti vahelist pinget, aga üritab käituda mõistvalt. Ferit on nördinud, et Seyrani pärast jäi kokkulepe kõrgelt hinnatud füsioterapistiga ära. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

17:00 Mõrvad mägedes, H3/E8: Kodu kaugel kodust. Beissli jaoks on saabunud segased ajad ka kodus: osana uude majja kolimisest peab perekond Beissl oma kraami kriitilise pilguga üle vaatama ja otsustama, mis jääb ja mis läheb. Ja see tekitab tõsiseid lahkarvamusi. O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

18:00 Kelgukoerad, H3/E5. Uurimisel oleva mõrva tagant hakkab paistma tulus, kuid jõhker äri. Post on sunnitud tunnustama oma uute kolleegide head tööd. Laura muutub kannatamatuks.

19:00 Otse! Suvereporter, H2024/E22. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

20:00 Kuldvillak, H2021/E17. Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

20:35 Papsid, H2/E2: Kodune ülesanne. Aleksil õnnestub lõpuks leida Rasmuse vanaema. Raivo otsustab anda Freddy õpetajale altkäemaksu. Petra nõuab, et Marika müüks enda osa maast Marekile.

21:35 MasterChef Eesti, H2/E5: Köögist välja. Kümme parimat kodukokka peavad MasterChefi mugavast köögist lahkuma, et täita ennenägematu meeskonnaülesanne. Seejuures on ka kohtunikke rohkem kui tavapäraselt. Toite hindavad nimelt näljased mereväelased, keda on kokku üle saja.

23:05 NCIS: Kriminalistid, H1/E2: Näidispoomine. Üks mereväelane sureb treeninghüppel, kui tema langevari ei avane. NCIS meeskonnaga liitub Kate, kes asub kohe juhtumi kallal tööle. Lisaks mõrvarile ja ta meetodile õnnestub neil tuvastada ka seos uimastitega. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

00:05 Langenud naised, H3/E2. Charlotte'i bordell on tules kahjustada saanud, säästud otsas ja Charlotte on täis otsustavust kätte maksta, aga Wellsi naised peavad nutikad olema, sest Pincherid on jõhkrad ja vägivaldsed mehed. Lucy pakub õele abi, millest on ka Lucy enda ärile kasu.

01:00 Valelikud võrgutajad, H2/E23: Järeldused tehke ise. Ali mineviku jälgi ajades kohtub Aria Duncaniga, kes võib olla võti vastuste leidmisel. Ootamatu abi tuleb ka Jasonilt, kes annab tüdrukutele koti Alisoni isiklike asjadega. Toby naaseb linna, et Jennat aidata. Üks võtmetegelastest pääseb napilt tulekahjust. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale

01:50 NCIS: Kriminalistid, H1/E2: Näidispoomine*. Üks mereväelane sureb treeninghüppel, kui tema langevari ei avane. NCIS meeskonnaga liitub Kate, kes asub kohe juhtumi kallal tööle. Lisaks mõrvarile ja ta meetodile õnnestub neil tuvastada ka seos uimastitega. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

02:40 Langenud naised, H3/E2*. Charlotte'i bordell on tules kahjustada saanud, säästud otsas ja Charlotte on täis otsustavust kätte maksta, aga Wellsi naised peavad nutikad olema, sest Pincherid on jõhkrad ja vägivaldsed mehed. Lucy pakub õele abi, millest on ka Lucy enda ärile kasu.

03:35 Kelgukoerad, H3/E5*. Uurimisel oleva mõrva tagant hakkab paistma tulus, kuid jõhker äri. Post on sunnitud tunnustama oma uute kolleegide head tööd. Laura muutub kannatamatuks.

04:25 Kuldvillak, H2021/E17*. Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

04:55 Postimees.ee, E977

Neljapäev 04.07.2024

06:00 Suvereporter, H2024/E22*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

07:00 Mägidoktor, H8/E15: Elavad ja surnud 1. Artur Distelmaier uputab muresid pudelisse ja põhjustab talus suure tulekahju. Lisbeth tõttab Arturit päästma ja mees viiakse raskes seisundis haiglasse. Martin ravib hulgiskleroosiga patsienti, kelle tulevik näib tume. Annel on isa pärast südametunnistuse piinad. Hans ja Martin on Lilli tuleviku suhtes eriarvamusel.

08:00 Mägidoktor, H8/E16: Elavad ja surnud 2. Artur Distelmaier uputab muresid pudelisse ja põhjustab talus suure tulekahju. Lisbeth tõttab Arturit päästma ja mees viiakse raskes seisundis haiglasse. Martin ravib hulgiskleroosiga patsienti, kelle tulevik näib tume. Annel on isa pärast südametunnistuse piinad. Hans ja Martin on Lilli tuleviku suhtes eriarvamusel.

09:00 Võsavinkel, H4/E7: Kahjuritõrje. Kõiksugu putukad ja närilised on toredad täpselt senikaua kui nad sinu võileiva või linade vahele ei roni. Seekordses Võsavinklis läheb Peeter Võsa töövarjuks mehele, kelle missiooniks ongi tülikatele sissetungijatele tuule alla tegemine. Meelis Lepata kubiseksid vabariigi tootmishooned ja eluasemed tarakanidest, sipelgatest, majasoomukatest ja rottidest.

09:30 Mängufilm Katie Fforde: Minu poeg ja tema isad (Katie Fforde: Mein Sohn und seine Väter, Saksamaa 2016). Karen ei suuda enam teismelise poja Luke'i eest tõde varjata ja räägib ausalt ära, et poisi isaks on anonüümne spermadoonor. Luke põgeneb seepeale kodust. Kareni elukaaslane Daniel pole samuti vaimustuses. Ainsaks lahenduseks jääb Luke'i tegeliku isa leidmine ja Karen asub agaralt otsima. Paraku tuleb kõne alla rohkem kui üks mees. R: Helmut Metzger O: Julia Malik, Heiko Ruprecht, Matthias Ziesing

11:30 Mõrvad mägedes, H3/E8: Kodu kaugel kodust*. Beissli jaoks on saabunud segased ajad ka kodus: osana uude majja kolimisest peab perekond Beissl oma kraami kriitilise pilguga üle vaatama ja otsustama, mis jääb ja mis läheb. Ja see tekitab tõsiseid lahkarvamusi. O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

12:30 Papsid, H2/E2: Kodune ülesanne*. Aleksil õnnestub lõpuks leida Rasmuse vanaema. Raivo otsustab anda Freddy õpetajale altkäemaksu. Petra nõuab, et Marika müüks enda osa maast Marekile.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8171*. Kaalul on elu. Bree võitleb oma süütundega. Kirby aitab Justinil valuga toime tulla.

14:00 Roaldi retked Eestis, H2/E11: Driftikunnid. Niipea kui päike taas kõrgelt paistma hakkab ja sile asfalt lume alt välja sulab, annavad esimesed kevadekuulutajad juba kuuma! Need on meie vabariigi kõige kirglikumad driftijad, kes on pidanud pika talve garaažis veetma, kuid nüüd saavad oma poleeritud velgedega vana bemmi lõpuks ribadeks sõita. Roald Johannson viib meid maailma, kus suitsevad rehvid ja bensiiniaur on igapäevane maagia.

15:00 Vana silla saladus, H8/E180. Gonzalo uurib uut juhtlõnga. Antolina pakub Isaacile lahendust. Raimundo vihastab Julieta ja Saúli peale.

16:00 Armastuse hind, H2/E7. Orhan üllatab uue välimusega. Pärast Halisi tütre ja ta poja ilmsiks tulekut on Ferit vihane, et tema varalahkunud venda asendatakse Kayaga. Kui ta enam oma raevu tagasi hoida ei suuda, liigub Nükheti ja Kaya tulek Korhanite perekonna kriisi. Kuigi Halis annab neile õhtusöögilaua ääres auväärsed kohad, sest nad on pereliikmed, usub Nükhet, et tal on selleks veel põhjusi. Kazim on kutsutud Korhanite poole õhtusöögile, mille õhkkond on kohe alguses ärev. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

17:00 Mõrvad mägedes, H3/E9: Röövitud pruut. Vana kombe kohaselt toimub pulmas pruudirööv ning peigmees peab röövitud pruudi üles leidma. Kui värske abielumees oma kaasa leiab, on too surnud. O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

18:00 Kelgukoerad, H3/E6. Tapetakse endine poksija, kelle enam kui veidral moel toimunud mõrv tekitab pingeid ka uurijate omavahelistes suhetes. Posti tabab ebameeldiv üllatus. Kõsta on Maris pettunud.

19:00 Otse! Suvereporter, H2024/E23. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

20:00 Kuldvillak, H2021/E18. Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

20:35 Roaldi retked, H3/E1: Aafrika safarikuninganna. Roald Johannson pakib oma kompsud kokku ja asub taaskord mööda laia maailma ringi rändama, tuues teieni inspireerivate elusaatusega eestlaste lood üle terve planeedi. Sedapuhku võtab julge saatejuht ette raske teekonna Lõuna-Aafrika savanni, kaelkirjakute ja antiloopide keskele, kuhu Haapsalust pärit eestlanna Annica on rajanud tõelise maapealse paradiisi, oma isikliku unistuste safari!

21:35 Clarksoni farm, H1/E5: Paanika pandeemia pärast. Kui Covid-19 paneb Suurbritannia lukku, avastab Jeremy, et tema suurimad probleemid polegi seotud lammaste poegimishooajaga. O: Jeremy Clarkson, Kaleb Cooper, Charlie Ireland

22:35 Žiguliga maailma tippu, E5. Kui Soome soojalgpallurid kutsuvad mängule, siis tuleb sinine vorm selga tõmmata ja pea ees sohu tormata. Ühtlasi satuvad reisisellid Žigulidel ka müstilisse paika, kus terve põld on täis vaikivaid hernehirmutisi.

23:35 NCIS: Kriminalistid, H1/E3: Merekaru. USA mereväekomandori „Merekaru“ laip uhtub Virginia rannale. Lähedusest leitakse ka kahe arvatava narkodiileri surnukehad. Kõik kolm on surnuks tulistatud. DEA ja FBI liituvad NCIS meeskonnaga, et juhtunu osas selgust saada. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

00:30 Langenud naised, H3/E3. Elu Londonis läheb veel põnevamaks, sest tagasi on nii Margaret Wells, Blayne kui ka Lydia Quigley. Rahvas koguneb leedi Fitzi majja ebaseaduslikule poksimatshile. Pincherid loodavad tulusa tehingu teha ja õhk on pinget täis. Wellside peret tabab korvamatu kaotus.

01:25 Valelikud võrgutajad, H2/E24: Kui nukud oskaksid rääkida. Aria, Emily, Hanna ja Spencer jõuavad jälgi ajades salapärasesse nukukliinikusse, kus kohtuvad kummalise poisiga, kes näib teadvat rohkem, kui välja näitab. Ka nelja sõbratari pidevalt häiriv Jenna näib teadvat rohkem, kui keegi arvatagi oskab. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale

02:15 NCIS: Kriminalistid, H1/E3: Merekaru*. USA mereväekomandori „Merekaru“ laip uhtub Virginia rannale. Lähedusest leitakse ka kahe arvatava narkodiileri surnukehad. Kõik kolm on surnuks tulistatud. DEA ja FBI liituvad NCIS meeskonnaga, et juhtunu osas selgust saada. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

03:05 Langenud naised, H3/E3*. Elu Londonis läheb veel põnevamaks, sest tagasi on nii Margaret Wells, Blayne kui ka Lydia Quigley. Rahvas koguneb leedi Fitzi majja ebaseaduslikule poksimatshile. Pincherid loodavad tulusa tehingu teha ja õhk on pinget täis. Wellside peret tabab korvamatu kaotus.

04:00 Kelgukoerad, H3/E6*. Tapetakse endine poksija, kelle enam kui veidral moel toimunud mõrv tekitab pingeid ka uurijate omavahelistes suhetes. Posti tabab ebameeldiv üllatus. Kõsta on Maris pettunud.

04:55 Kuldvillak, H2021/E18*. Eestlaste lemmik mälumäng pakub kaasamõtlemist ja avardab silmaringi põnevate saadetega. Saatejuht Eeva Esse.

05:25 Postimees.ee, E978

Reede 05.07.2024

06:00 Suvereporter, H2024/E23*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

07:00 Mägidoktor, H9/E1: Soovitud laps 1. Gruberid tahaksid veeta rahulikke jõule, kuid sellest ei tule midagi välja. Lisbeth leiab mahajäetud beebi, kes jääb haigeks. Lapse saaks päästa ainult lihane ema, keda Martin otsima asub. Lisaks peab ta ravima noort meest, kellel hakkab äkitselt halb. Lilli kohtub sarmika poisiga, kellega läheb lumelauaga sõitma.

08:00 Mägidoktor, H9/E2: Soovitud laps 2. Leitud lapse seisund halveneb. Teda saaks päästa vaid bioloogilise ema vereseerum. Martin leiab lõpuks lapse ema, kes oli oma kunagist rasedust varjanud. Algavad ka lapse isa otsingud, mis võtavad täiesti ootamatuid pöördeid.

09:00 Võsavinkel, H4/E8: Tiritammekasvataja. Kui tavaline eestlane kasvatab koduaias õllekõhtu, siis Peeter Võsa läheb külla mehele, kelle missiooniks on tiritammede kasvatamine ja kõiksugu muude imetrikkide viljelemine. Seda imede aeda Peeter Võsa kaema lähebki. Muuhulgas avaldab maailma parim slackliner Jaan Roose saladuse, kuidas kõikidest seljavaludest priiks saada.

09:30 Mängufilm Katie Fforde: Tants Broadwayl (Katie Fforde: Tanz auf dem Broadway, Saksamaa 2016). Tantsija Skye ei suuda leppida, et peab 36-aastasena juba karjääri lõpule mõtlema. Ta otsustab kandideerida peaossa tantsuetenduses, mida lavastab tema endine elukaaslane. Abiliseks võtab Skye endale baaris klaverimängijana leiba teeniva Michaeli. Skye ja Michael armuvad, kuid siis võtab elu ootamatud pöörded. R: Helmut Metzger O: Michelle Bailey, Gabby Cocco, Danny Corbo

11:30 Mõrvad mägedes, H3/E9: Röövitud pruut*. Vana kombe kohaselt toimub pulmas pruudirööv ning peigmees peab röövitud pruudi üles leidma. Kui värske abielumees oma kaasa leiab, on too surnud. O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

12:30 Roaldi retked, H3/E1: Aafrika safarikuninganna*. Roald Johannson pakib oma kompsud kokku ja asub taaskord mööda laia maailma ringi rändama, tuues teieni inspireerivate elusaatusega eestlaste lood üle terve planeedi. Sedapuhku võtab julge saatejuht ette raske teekonna Lõuna-Aafrika savanni, kaelkirjakute ja antiloopide keskele, kuhu Haapsalust pärit eestlanna Annica on rajanud tõelise maapealse paradiisi, oma isikliku unistuste safari!

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8172*. Mali kardab halvimat. Tane murrab jälle Felicity südame. Eden ei suuda Leviga ära leppida.

14:00 Roaldi retked Eestis, H2/E12: Viimane vaatus. Vanarahvas teab rääkida, et vikatimees niidab kõige agaramalt just kevadel puude lehtimise ajal. Nüüd, kui kevadveed on juba jõudnud ära kuivada, sätib Roald Johannson end pealtvaatajaks viimasele vaatusele ehk Eesti matusele ning uurib staažikatelt matusetalitajatelt, kas tõesti on laastav koroonaviirus Maarjamaal taas surmalainele hoo sisse lükanud?

15:00 Vana silla saladus, H8/E181. Isaac loodab pangast laenu saada. Julieta survestab Prudenciot. Gonzalo nõuab Fernandolt raha.

16:00 Armastuse hind, H2/E8. Feriti ja Kaya vahel puhkeb uus tüli, mis rikub Feriti ja ta vanaisa vahelise suhte. Seyran kardab, et Ferit lõpetab samamoodi nagu ta isa. Ferit otsustab jääda Seyrani isa poole elama. Seyran aga pole temaga nõus. Pärast konflikti tahab Kaya häärberist lahkuda, ent ta ema Nükhet tuletab talle meelde, miks nad sinna tulid. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

17:00 Mõrvad mägedes, H3/E10: Hammustatud. Koer Spezl on šokis: tema peremees Werner Bayer, Berchtesgadeni otsingu- ja päästekoerte ühingu asutaja ja koolitaja, on labidaga tapetud. O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

18:00 Kelgukoerad, H3/E7. Seekordses osas tuleb uurijatel lahendada topeltmõrv, mis üllatab salapärase teispoolsuse, müstilise isikukultuse ja enneolematute nähtustega. Kelgul on Kõstale ebameeldiv uudis.

19:00 Otse! Suvereporter, H2024/E24. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

20:00 Tähtede täht, H1/E5. Kaheksa hinnatud ja armastatud Eesti artisti on muusikalises võistlussaates, kus endi seast selgitatakse erinevates žanrites välja parim - popist rokini ja klassikast räpini. Selekord hakkavad kõlama kantrihitid läbi aegade. Kantrimaailma lainetesse sukelduvad Stefan Airapetjan, Jaagup Tuisk, Synne Valtri, Getter Jaani, Tõnis Sarap, Peeter Oja, Alika Milova ja Elina Nechayeva. Kuigi hindeid jagab esinejatele stuudiopublik, siis oma hinnangu tähtede esitustele annab ka kolmeliikmeline ekspertide kogu, kuhu kuuluvad muusikaprodutsent Andrei Zevakin, lauljatar Lenna Kuurmaa ja muusik Mihkel Raud. Žüriid ohjab ja artiste toetab sõnaosav Jüri Butšakov.

22:05 Reede ÕHTU!, H3/E18. Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Tänase saate külalised on andekad näitlejad Jan Uuspõld ja Ott Sepp. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

23:30 Alo, H2/E4: Sponsorautod. Esinduses on eriline päev, sest Viljol tuli geniaalne turundusidee. Tavapärane töö on pandud pausile, sest üle antakse sponsorauto maadlejatele. Päev otsa valmistutakse pidulikuks peoõhtuks, kus vaja on kõigi abi. Esindusse saabuvad mitmed põnevad külalised, mis paneb proovile oma maja inimesed ja tagatipuks korraldab Rein midagi sellist, mille pärast Ahti töölegi ei julge tulla. R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen

00:00 Mängufilm Nunnad hoos 2 (Sister Act 2: Back in the Habit, USA 1993). Hittkomöödia Las Vegase kõrtsilauljatar Delorisest (Whoopi Goldberg), kes paneb sõbrannade palvel taas nunnarüü selga. Deloris on parajasti ametis oma kabareelauljatari karjääriga ühes Las Vegase ööklubis, kui tal tuleb taas appi rutata kloostrile. Nii algab Delorise karjäär agulikooli noorte muusikaõpetajana. Ülesanne, mis esialgu tundus tema töö kõrval lausa puhkus olevat, osutub aga päeva lõpuks hoopis raskemaks, kui ta oodata oskas. R: Bill Duke O: Whoopi Goldberg, Kathy Najimy, Maggie Smith

02:00 Mängufilm Väga visa hing (Spy Hard, USA 1996). Pöörane spioonikomöödia Dick Steele'ist, kes kaotab oma armastatud naise ja on nüüd iga ohu ees kartmatu. Pärast 15 aastast teenistusest eemal olekut naaseb superspioon tööle, kuna tema endine vaenlane kindral Rancor tahab maailmavalitsejaks saada ning on röövinud geniaalse teadlase, kes teda selles abistama peaks. R: Rick Friedberg O: Nicolette Sheridan, Leslie Nielsen

03:30 Kelgukoerad, H3/E7*. Seekordses osas tuleb uurijatel lahendada topeltmõrv, mis üllatab salapärase teispoolsuse, müstilise isikukultuse ja enneolematute nähtustega. Kelgul on Kõstale ebameeldiv uudis.

04:20 Postimees.ee, E979

05:00 Suvereporter, H2024/E24*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

Laupäev 06.07.2024

06:00 Tonio ja Julia, H1/E7: Mammapoeg. Tonio ja Julia hoiavad taas distantsi, kuid Tanja Clemens vajab nende mõlema abi, nimelt kolib ta 28-aastane poeg koju tagasi ega taha sugugi omaette elada ja ise hakkama saada. Tonio hangib Tanja pojale töökoha, Julia püüab Tanjat nõustada ja jõustada. Samal ajal kurvastab Toniot Julia ja Felixi romaan ja ta hakkab kahtlema oma tees preestri ja jumalasulasena.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E23. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H2/E20: Miski ei ületa Snow'd. Gulpo ja Cuddlio leiavad kaevandusest amuleti. Nad on täiesti kindlad, et see toob neile õnne.

09:00 Kidzone lastehommik - Barbie: kaks on parem, H1/E13. Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.

09:30 Aedniku aabits, H4/E73. Tänases saates annab nõu professionaalne fotograaf, kuidas taimed poseerima panna. Imetleme õiteilu kesksuvises talustiilis aias.

10:00 Rita köök, H1/E8: Hommikusöökide eri. Rita kööki astub sisse globaalse kokandusmaailma tõusev täht Noel Moglia, Eesti noormees, kelle põnevatete töövõtete ja geniaalsete nippide toel valmivad põnevad hommikusöögid. Kui Rita üllatab tippkokka Dutch Baby ahjupannkoogiga, siis koos valmistatakse legendaarne magus hommikusöök "vaesed rüütlid" sidrunikreemiga ning kaks restoraniväärilist hommikuvõileiba munast.

10:30 Võimsad naised. Helle-Moonika Helme. Helle-Moonika Helme on EKRE tuumikusse kuuluv kolme lapse ema, Riigikogu liige ja Tallinna linnavolikogu liige. Magistrikraadiga ooperilaulja ja Suure-Lähtru mõisaproua. See on Helle-Moonika Helme paraadpilt. Aga kui palju mõjutab see kunstnikuhingega naine Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna otsuseid ja mida kostab ta vastuseks neile, kes kritiseerivad EKRE kõnepruuki? Saatejuht Mart Normet.

11:30 Lustlik Eestimaa, E3. Tänases saates läheb Katrin Lust Setomaad avastama ja leiab eest kohaliku pärli Obinitsa. Mis koht see on ja mis inimesed seal elavad - seda saates uurimegi!

12:00 Liikleja, H1/E5: Linnaliikluses varitsevad ohud. Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Saatesarja viiendas osas on fookuses liiklus asulasisestel teedel. Miks ja kes kihutavad? Kuidas ohutult teed ületada? Kuidas näevad lapsed liikluspilti ja mis ohud lapsi liikluses täiskasvanutest rohkem ähvardavad? Saates saavad sõna Politsei- ja Piirivalveameti ning Transpordiameti eksperdid. Oma kogemusi linnaliikluses jagavad ka tuntud laulja Birgit Sarrap ja tema poeg Simeon. Saatejuht on Jaanus Koort.

12:30 Elamusi täis Eesti, H6/E4*. Veeda suvi elamusterohkelt! Oleme kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, sel aastal näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!

13:30 Reede ÕHTU!, H3/E18*. Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Tänase saate külalised on andekad näitlejad Jan Uuspõld ja Ott Sepp. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

15:00 Ma näen su häält, H1/E8. Kuum telesõu pakub põnevust, ära arvamise hasarti, üllatusi ja ohtralt huumorit ning meelelahutust. Saates osaleval arvajapaaril tuleb seitsme tundmatu seast eristada imelise lauluoskusega inimesed andekatest teesklejatest, kes aga üldse laulda ei oska. Arvajatele on abiks nõunikekogu, kuhu kuuluvad meelelahutaja Grete Kuld, räpiartist Estoni Kohver ja juutuuber Andrei Zevakin. Külalisnõunikuks on armastatud artist Elina Born. Erikülalisena näeme «Õhtu!» saatejuhti Jüri Butšakovi. Saadet juhib Piret Laos.

17:00 Saarearst, E4: Otsus. Danieli surnukspeetud naine Jenny pole üksnes elus, vaid saabub Mauritiusele ja räägib, mis temaga vahepeal juhtunud on. Daniel otsustab igati Jennyt toetada, kuigi igatseb Filipa järele nagu Isabellegi. Filipa otsustab tagasi tõmbuda, et perekond saaks taasühineda. Filipale tehakse ootamatu ettepanek, kuid naine tunneb, et pole veel valmis. Härra Kulovits saab infarkti, tema ja Mike räägivad haiglas suud puhtaks.

19:00 Otse! Suvereporter+, H2024/E8. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.

19:30 Meie aasta Indias, E7: Emake Ganges. Ganges ei ole mitte ainult üks maailma suurimaid jõgesid, vaid on võimas Jumalanna. Ja ehkki püha jõe voogudesse saabuvad hindud kümblema üle maa, sinna heidetakse tuhk põletusmatuselt, loomade laibad ja kõik ebavajalik, on preestrid veendunud, et Gangese veel on raviv toime ning see ei määrdu kunagi. Tuuli rüüpab suure sõõmu Gangese ravivett, ent hinge vaagub hoopis Arbo, kes haukab hobuseannuse kohalikust kanepipallist. Oleme pühades linnades Varanasis ja Haridwaris.

20:30 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema, H2/E11. Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Žürii valib välja maitsvama roa. Oma kulinaarseid oskusi näitavad köögis grimeerija ja juuksur Signe ning laeval showartistina töötav muusikust poeg Joosep. Ja nende vastased lasteaias töötav kirglik küpsetaja Krista ja tema loominguline tütar Triinu-Liisu.

21:30 Mängufilm Sandhamni mõrvad: Angelica. Alexander ja Stenmark vahivad keset sissemurdmist sissemurdja Sylvesteri. Ülekuulamisel keeldub ta midagi ütlemast enne, kui tal lubatakse rääkida uurimise eest vastutava prokuröri Noraga. R: Mattias Ohlsson O: Alexandra Rapaport, Nicolai Cleve Broch, Shirin Golchin

23:30 Suur komöödiaõhtu, H1/E6. Suur naljasaade, kus lavale astuvad Juss Haasma, Mirtel Pohla, Argo Aadli, Merle Palmiste, Mart Müürisepp, Kaisa Selde, Tõnis Niinemets ja Tiit Sukk! Nad naerutavad meid lõbusate sketshide, vaimukate paroodiate, ootamatute ülesannete, pööraste liba-uudiste, muusikaliste vigurite ja palju-palju muuga toredaga. Lisaks toimub eluliste naljatüüpide konkurss, kus iga näitleja saab oma koomiku-talendi eriti uljalt proovile panna. Lusti lisavad hoogne stuudiobänd, elav publik ja ägedad üllatuskülalised.

01:00 Mängufilm Hea aasta (A Good Year, USA, Suurbritannia 2006). Londonis elav halastamatu investeerimisekspert Max Skinner saab teate, et on surnud tema onu Henry, ainus inimene, kellest ta kunagi hoolinud on. Onu pärandas Maxile oma väikese viinamarjaistanduse, mille müümiseks mees kiiresti Provence’i sõidab. Vastumeelselt lepib ta tõsiasjaga, et peab kohal viibima kauem kui paar päeva. Ent mälestusi tulvil maja ja kohalike inimeste mõjul hakkab seni vaid hiigelkasumile keskendunud töönarkomaan vähehaaval mõistma, et elu on mõeldud nautimiseks. R: Ridley Scott O: Russell Crowe, Albert Finney, Albert Finney

03:20 Roaldi retked, H3/E1: Aafrika safarikuninganna*. Roald Johannson pakib oma kompsud kokku ja asub taaskord mööda laia maailma ringi rändama, tuues teieni inspireerivate elusaatusega eestlaste lood üle terve planeedi. Sedapuhku võtab julge saatejuht ette raske teekonna Lõuna-Aafrika savanni, kaelkirjakute ja antiloopide keskele, kuhu Haapsalust pärit eestlanna Annica on rajanud tõelise maapealse paradiisi, oma isikliku unistuste safari!

04:10 Meie aasta Indias, E7: Emake Ganges*. Ganges ei ole mitte ainult üks maailma suurimaid jõgesid, vaid on võimas Jumalanna. Ja ehkki püha jõe voogudesse saabuvad hindud kümblema üle maa, sinna heidetakse tuhk põletusmatuselt, loomade laibad ja kõik ebavajalik, on preestrid veendunud, et Gangese veel on raviv toime ning see ei määrdu kunagi. Tuuli rüüpab suure sõõmu Gangese ravivett, ent hinge vaagub hoopis Arbo, kes haukab hobuseannuse kohalikust kanepipallist. Oleme pühades linnades Varanasis ja Haridwaris.

05:00 Postimees.ee, E980

05:30 Suvereporter+, H2024/E8*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.

Pühapäev 07.07.2024

06:00 Tonio ja Julia, H1/E8: Ideaalne mees. Julia satub raskesse olukorda, kui tema juurde tuleb nõu küsima Hanna Stegmeyer. Hanna on mõlkinud autot ja kardab sellest oma abikaasale rääkida. Abikaasa on aga Julia kallima Felixi otsene ülemus, nagu Julia viimasel hetkel taipab. See lugu ajab Julia ja Felixi tülli ning Julia otsib Toniolt mõistmist. Tonio leiabki viisi Hanna aitamiseks. Enda hingevaevale lahendust otsides läheb ta külla maise armastuse nimel preestrikutsest loobunud Gottfied Semmerile.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E24. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H2/E21: Paranormaalsed juhtumid. Orloff, Sofia ja Kahn ootavad kõik oma kirja. Igaüks neist saab omal moel tunda surnud postiljoni kummituse tegemisi.

09:00 Kidzone lastehommik - LEGO sõbrad: Uus peatükk, H1/E8. Ela kaasa Heartlake’i keskkoolis tegutsevate sõprade täiesti uutele seiklustele!

09:30 Südamesoov, H2/E4. Südamesoovile kirjutas Malle tütar Liisi, kes soovib oma ema ellu tuua tagasi natukenegi enesekindlust, mis kadus järk-järgult juba 36 aastat tagasi koos tema hammastega. Täna hooldajana töötava Malle elu keerleb oma laste, lastelaste ja poeg Marko ümber, kes 37-aastase mehena on ränga õnnetuse tagajärjel igavesti justkui kolme aastane.

10:30 Meie aasta Indias, E7: Emake Ganges*. Ganges ei ole mitte ainult üks maailma suurimaid jõgesid, vaid on võimas Jumalanna. Ja ehkki püha jõe voogudesse saabuvad hindud kümblema üle maa, sinna heidetakse tuhk põletusmatuselt, loomade laibad ja kõik ebavajalik, on preestrid veendunud, et Gangese veel on raviv toime ning see ei määrdu kunagi. Tuuli rüüpab suure sõõmu Gangese ravivett, ent hinge vaagub hoopis Arbo, kes haukab hobuseannuse kohalikust kanepipallist. Oleme pühades linnades Varanasis ja Haridwaris.

11:30 Papsid, H2/E2: Kodune ülesanne*. Aleksil õnnestub lõpuks leida Rasmuse vanaema. Raivo otsustab anda Freddy õpetajale altkäemaksu. Petra nõuab, et Marika müüks enda osa maast Marekile.

12:30 Mängufilm Tere tulemast perekonda (The Family Stone, USA 2004). Stone'ide pere saab igal aastal jõuludel kokku vanemate juures. Seekord aga hakkab sealset rahulikku ning vaba õhkkonda rikkuma vanima poja Everetti vastne kihlatu. Meredithile, närvilise olekuga karjäärinaisele, saab osaks vaenulik vastuvõtt ja ta kutsub appi oma õe. See ei tee aga olukorda just paremaks... R: Thomas Bezucha O: Claire Danes, Diane Keaton, Sarah Jessica Parker

14:30 Alo, H2/E4: Sponsorautod*. Esinduses on eriline päev, sest Viljol tuli geniaalne turundusidee. Tavapärane töö on pandud pausile, sest üle antakse sponsorauto maadlejatele. Päev otsa valmistutakse pidulikuks peoõhtuks, kus vaja on kõigi abi. Esindusse saabuvad mitmed põnevad külalised, mis paneb proovile oma maja inimesed ja tagatipuks korraldab Rein midagi sellist, mille pärast Ahti töölegi ei julge tulla. R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen

15:00 Roaldi retked, H3/E1: Aafrika safarikuninganna*. Roald Johannson pakib oma kompsud kokku ja asub taaskord mööda laia maailma ringi rändama, tuues teieni inspireerivate elusaatusega eestlaste lood üle terve planeedi. Sedapuhku võtab julge saatejuht ette raske teekonna Lõuna-Aafrika savanni, kaelkirjakute ja antiloopide keskele, kuhu Haapsalust pärit eestlanna Annica on rajanud tõelise maapealse paradiisi, oma isikliku unistuste safari!

15:55 Mustad lesed, H1/E5: Lüüriline kõrvalepõige*. Naermine teeb elu rõõmsaks, kergeks ja kihisevaks. Kahtlane soovitus tuleb päevavalgele - nõuandja enese teadmata. Lesed arvavad, et probleemid lõppesid uurimise lõpetamisega, aga nüüd need alles algavad. Ei jõuta ära oodata, et uus elu juba algaks. Mida kõrgemad on ootused, seda valusam on kukkumine. R: Andres Puustusmaa O: Hele Kõrve, Inga Salurand, Anne Reemann, Märt Avandi, Mait Malmsten, Tiit Sukk jpt

17:00 Mängufilm Utta Danella - Torm abielutaevas (Utta Danella: Sturm am Ehehimmel, Saksamaa 2013). Paul Sommer saadetakse ilmajaamast pensionile ja tema naine Teresa rõõmustab eesootava väljateenitud puhkuse üle. Väikest pansionaati pidav Teresa unistab Mehhiko kruiisist, kuid Paul pühendab kogu oma aja kodusele ilmajaamale ning jätab Teresa hooletusse. Siis tuleb Teresa mõttele muuta mees armukadedaks, flirtides noore ja sarmika kliendi Christianiga. R: John Delbridge O: Michaela May, Dietrich Hollinderbäumer, Andreas Pietschmann

19:00 Otse! Suvereporter+, H2024/E9. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.

19:30 Kuldvillak, H2023/E3. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.

20:05 Ma näen su häält, H2/E9. Tippklassi meelelahutus võrratu saatejuhi Piret Laose juhtimisel. Saates osaleval arvajapaaril tuleb tundmatute seast eristada imelise lauluoskusega inimesed andekatest teesklejatest, kes üldse laulda ei oska. Arvajatele on abiks nõunike kogu, kuhu kuuluvad meelelahutaja Grete Kuld, näitleja Evelin Võigemast, 5Miinuse liige Estoni Kohver ning näitleja Tõnis Niinemets. Külalisnõunikuna astub seekord üles andekas laulja Maarja-Liis Ilus.

22:00 Mängufilm Harry Potter ja segavereline prints (Harry Potter and the Half-Blood Prince, USA, Suurbritannia 2009). Kassahiti kuuendas filmis tugevdab Voldemort oma haaret nii mugude kui võlurite maailmas, mistõttu pole Sigatüüka kool enam sugugi nii turvaline varjupaik kui varem. Harry kahtlustab, et hädaoht võib varitseda ka kooli müüride vahel. Koos Dumbledore'iga püüavad nad leida võtit Voldemorti jõu murdmiseks. Selleks kutsub Dumbledore appi vana sõbra ja kolleegi professor Horace Slughorni, kelle valduses võib olla eriti olulist infot... R: David Yates O: Emma Watson, Rupert Grint, Daniel Radcliffe

01:00 Mängufilm Lennuplaan (Flightplan, USA 2005). Abikaasat leinav naine ja tema tütar lendavad Berliinist koju Ameerikasse. 10 kilomeetri kõrgusel lennukis laps kaob ja keegi ei tunnista, et ta kunagi lennukis oleks olnud. R: Robert Schwentke O: Jodie Foster, Sean Bean

02:50 Mängufilm Kuld (Gold, Austraalia 2022)*. Kaks läbi kõrbe rändavat meest satuvad juhuslikult suurima kullakamaka otsa, mida keegi iial näinud. Kaasasoleva varustusega nad seda kätte ei saa, seega tuleb koostada plaan. R: Anthony Hayes O: Zac Efron, Akuol Ngot, Thiik Biar

04:35 Postimees.ee, E981