Kanal 2 saatekava 03.06.2024 - 09.06.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 03.06.2024

06:05 Reporter+, H2024/E43*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E108. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Võsavinkel, H5/E13: Lihulõpe rauamaardla*. Võsavinkel sõidab küll Lääne-Virumaa mehele Aarne Kõuele. Aarne on kuldsete kätega mees, kellel on oma isiklik rauamaardla. “Ükskõik, kuhu labida maasse lööd, on traktor vastas!” muheleb mees. Muide, lisaks aurutraktorile on Aarne sellest samast “maarauast” ehitanud ka maailma esimese auto koopia.

09:35 Telehommik, H1/E108*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:25 Minu küla, E6*. Kunder on otsustanud tuntud valmiste eel avaliku elu tegelaseks hakata ja peab sobivaks võimaluseks end Facebooki seinal igakülgselt jäädvustada. Hanna hakkab tema suhtes kannatust kaotama ning otsustab meest šantažeerida. Naistele aga mõeldakse välja uus plaan – maja tuleb elamiskõlbmatuks kuulutada, siis peavad nad sealt lahkuma ja kogu pärand langeb Kunderi ja Hanna sülle. Kumbki asub seda kurja plaani omal käel ellu viima. Joonas on kirjutanud oma külast raamatu ja nüüd see avaldatakse. Kalle solvub, kui raamatuesitlus otsustakse korraldada Tallinnas, mitte tema kohvikus. Olter Kamm ja Nikolai on autoga hädas. Otsustavad minna süüdlast otsima, kuid nende maastikul orienteerumise võime on pronksiajaga võrreldes pisut rooste läinud. Inriid on hädas korstnapühkijaga, keda ta kutsunud pole, samal ajal kui tema laps otsustab kõige ebasobivamal hetkel ilmale tulla. Õnneks on Joonas, kes oma kohmakal moel aitab naise haiglasse. Hooaja lõpuks jõuavad kõik mõtetes õnnelikult koju ja maailm asetub taas jalgadele. Ainult Kunder leiab, et ta polegi õnnelik.

13:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8148*. Alf paljastab Roo salaplaani. Justin üllatab Leah'd. Rose muretseb sõbra pärast.

13:55 Roaldi retked Eestis, H1/E1: Piiriäärne elu. Roald Johannson rändab sel sügisel taas mööda kodumaa radu ning võtab hooaja avasaates ette suure seikluse mööda Eesti ja Venemaa vahelist piiriala. Millist elu elavad inimesed alates Narva-Jõesuust, läbi Narva jõe kallaste, mööda Setumaa kauneid maastikke kuni Eesti kagupoolseima nurga - Parmu külani välja?

14:55 Vana silla saladus, H8/E158. Isaac palub Antolinalt andeks. Prudencio nõuab Mauriciolt infot. Raimundo olukord on üha kehvem.

15:55 Armastuse hind, H1/E103. Suna on leppinud oma saatusega ja hoolimata Seyrani pingutustest, ei julge ta põgeneda. Ta tunneb end olevat lõksus. Saffeti pere häirib, kuidas tüdrukud nendega käituvad ja nad väljendavad seda igal võimalikul juhul. Ferit joob end purju, aga püüab Seyrani juurde minna, et küsida, kuidas ta end pärast minestamist tunneb. Halis laseb Feriti oma tuppa lukku taha panna, ent ta hiilib Abidini abiga kodust välja. Kui Halis sellest teada saab, otsustab ta kõik töötajad lahti lasta. Orhan astub seekord Feriti kaitseks välja. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

16:55 Mõrvad mägedes, H2/E1: Jambo. Suurulukite kütt leitakse oma kodust mõrvatuna ning mõrva uurima asudes avastavad Beissl ja Paulsen kuriteopaigalt kellegi teise karva. Kas küti mõrv võib olla seotud legendaarse ninasarviku mõrvaga? O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

18:00 Kelgukoerad, H1/E6. Edukate ärimeeste kontodelt kaovad miljonid kroonid, ilma et rahakad mehed ise seda kuidagi seletada oskaksid. Tõendid räägivad aga hoopis teist juttu kui ärimehed. Post (Ivo Uukkivi) ja Kõsta (Mait Malmsten) peavad leidma salapärase naise, kes paistab olevat kogu loo võti. Kelgu isiklik elu saab ootamatu hoobi. R: Raivo Maripuu O: Kalju Komissarov, Madis Milling, Ivo Uukkivi, Mait Malmsten

19:00 Otse! Suvereporter, H2024/E1. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

20:00 Kuldvillak, H2021/E1. Eesti populaarseim mälumäng, mis pakub kodus kaasa mõtlemist ja avardab silmaringi nii noorematel kui vanematel. Saatejuht Eeva Esse.

20:35 Elamusi täis Eesti, H6/E2. Veeda suvi elamusterohkelt! Oleme kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, sel aastal näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!

21:35 Naised vormis, H2/E1. Kadri ei ole ainukene, kellel pärast Tarmo sarivägistajaks osutumist ja metsas toimunud seikluseid, raske on. Ainult Martin naudib oma kuulihaavast saadud kangelase-staatust. Naised pole siiski oma naiselikku vaistu kaotanud ja kasutavad seda olulise juhtumi lahendamiseks. Rannalt leitakse naise surnukeha ja tundub, et tegu on korraliku müsteeriumiga. Kas seekord saavad naised lõpuks oma töö eest väärilise tasu?

22:35 Võsaga Vietnamis, H1/E1. Kolm sõpra - telelegend Peeter Võsa ja tema noored kamraadid Sander Valge ning Jaan Roose sõidavad kõik koos eksootikast puhevil Vietnamisse. Kuidas käib igapäevaelu selles kommunistlikus riigis tänasel päeval? Seiklejatest sõpru ootab järgneva 10 nädala jooksul ees tõeline ekspeditsioon Kagu-Aasia südames - kohtumine pikanäpumeeste ja prussakatega öörongis, töötamine riisipõllul, rännak ravitsejate juurde mägedesse ja palju seiklust 6000 läbitud kilomeetri jooksul!

23:05 CSI: Vegas, H2/E18: Mõranenud. CSI uurib rikaste investorite kasiino avamise maskeraadi käigus õhatud pommi tagamaid. O: Paula Newsome, Mandeep Dhillon, Matt Lauria

00:00 Langenud naised, H1/E1. Erutav ajalooline draamasari lõbumajadest ja nende asukatest. 1763. aasta Londonis, maailma ühes suurimas patupesas, teenib iga viies naine elatist prostitutsiooniga. Pea igal tänaval leidub bordelle ja neid pidavad „maadamid“ peavad omavahel halastamatuid lahinguid. Bordelliomanik Margaret Wells plaanib oma lõbumaja räpasest agulist uhkesse Sohosse kolida. See ei sobi aga sugugi maadam Lydiale, kellele kuulub sealtkandi moodsaim ja edukaim lõbustusasutus. Lydial on ka ohtlikke liitlasi, kelle abil kolleegi elu ja äri tõeliseks põrguks muuta.

01:00 Valelikud võrgutajad, H2/E5: Saatan elab edasi. Iani väidetav enesetapp ja ülestunnistus vapustab kogu linna ja tundub, et Alisoni mõrv on viimaks lahendatud. Emily võtab uurimise enda kätte ja üheskoos jõutakse shokeeriva avastuseni. Arial ja Ezral on raskusi oma suhte avalikustamisega. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale

01:50 CSI: Vegas, H2/E18: Mõranenud*. CSI uurib rikaste investorite kasiino avamise maskeraadi käigus õhatud pommi tagamaid. O: Paula Newsome, Mandeep Dhillon, Matt Lauria

02:40 Langenud naised, H1/E1*. Erutav ajalooline draamasari lõbumajadest ja nende asukatest. 1763. aasta Londonis, maailma ühes suurimas patupesas, teenib iga viies naine elatist prostitutsiooniga. Pea igal tänaval leidub bordelle ja neid pidavad „maadamid“ peavad omavahel halastamatuid lahinguid. Bordelliomanik Margaret Wells plaanib oma lõbumaja räpasest agulist uhkesse Sohosse kolida. See ei sobi aga sugugi maadam Lydiale, kellele kuulub sealtkandi moodsaim ja edukaim lõbustusasutus. Lydial on ka ohtlikke liitlasi, kelle abil kolleegi elu ja äri tõeliseks põrguks muuta.

03:35 Kelgukoerad, H1/E6*. Edukate ärimeeste kontodelt kaovad miljonid kroonid, ilma et rahakad mehed ise seda kuidagi seletada oskaksid. Tõendid räägivad aga hoopis teist juttu kui ärimehed. Post (Ivo Uukkivi) ja Kõsta (Mait Malmsten) peavad leidma salapärase naise, kes paistab olevat kogu loo võti. Kelgu isiklik elu saab ootamatu hoobi. R: Raivo Maripuu O: Kalju Komissarov, Madis Milling, Ivo Uukkivi, Mait Malmsten

04:36 Kuldvillak, H2021/E1*. Eesti populaarseim mälumäng, mis pakub kodus kaasa mõtlemist ja avardab silmaringi nii noorematel kui vanematel. Saatejuht Eeva Esse.

05:10 Postimees.ee, E947

05:30 Suvereporter, H2024/E1*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

Teisipäev 04.06.2024

06:30 Otse! Telehommik, H1/E109. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Võsavinkel, H2/E1: Monumendiralli. Peeter Võsa võtab ette väljasõidu idarindele. Vaatluse alla tulevad erinevad vähetuntud punamonumendid ja tuline reportaaž tankikaitsjate juurest.

09:35 Telehommik, H1/E109*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:25 Elamusi täis Eesti, H6/E2*. Veeda suvi elamusterohkelt! Oleme kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, sel aastal näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!

13:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8149*. Leah rahustab Justinit valega. Bree muretseb Leah’ heaolu pärast. Lyrik annab esimese kontserdi Saltis.

13:55 Roaldi retked Eestis, H1/E2: Maasikaekspress. Tänavuse kevadsuve kuumim põllumajandusteema oli maasikakasvatajate töökäte nappus. Et võõrtöölised polnud ühel hetkel meie riiki enam teretulnud, tõttasid põllumeestele appi lihtsad inimesed eri eluvaldkondadest. Roald Johannson hüppabki sedapuhku maasikabussi peale ning vurab koos paarikümne inimesega otse põllule, et näha oma silmaga, kuidas põletav tööjõukriis põldudel päriselt välja nägi.

14:55 Vana silla saladus, H8/E159. Julieta ja Saúl paluvad Prudenciolt abi. Antolina käitumine ärritab Consuelot. Raimundo loodab sanitari abile.

15:55 Armastuse hind, H1/E104. Ferit on oma isale väga tänulik. Suna aga valmistub isa sunnil abielluma ja on pulmade ettevalmistuste ajal endast täitsa väljas. Seyran kohtub salaja Feritiga, aga Tarik näeb neid koos. Tarik ähvardab Feritit relvaga. Zerrin saabub Peliniga häärberisse, et Feriti ja Pelini pulmi arutada. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

16:55 Mõrvad mägedes, H2/E2: Emalõvid. Beissl ja Paulsen uurivad mõrva, mis ühel varahommikul politseijaoskonna ees üsna märkamatult toime pandi. Max tunnistab, et tegi tol hommikul väikese uinaku. O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

18:00 Kelgukoerad, H1/E7. Ehitusplatsil juhtunud õnnetusest saab ootamatult tahtlik tapmine. Selgub, et kellelgi oli tõeliselt üllatav motiiv kuid see teadmine ei aita uurijaid kurjategijale kuidagi lähemale. Elviiral on taas põhjust oma testamenti muuta. R: Raivo Maripuu O: Kalju Komissarov, Madis Milling, Ivo Uukkivi, Mait Malmsten

19:00 Otse! Suvereporter, H2024/E2. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

20:00 Kuldvillak, H2021/E2. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht on Eeva Esse.

20:35 Kolm naist karavanis. Andaluusia, H3/E1. Carola Madis, Eeva Esse ja Kristel Aaslaid kolivad taaskord kaheks nädalaks karavani elama. Sedapuhku sõidavad naised kevadisse Lõuna-Hispaaniasse, kus päike kütab juba kuumalt. Sama kuumaks lähevad juba reisi algul ka naiste omavahelised suhted, sest teineteisega tuleb jälle õppida arvestama, et suured iseloomud kuidagi 15 ruutmeetri peale ära mahuks.

21:35 Mustad lesed, H1/E1: Kood kolmteist. Kolm parimat sõbrannat, Veera (Hele Kõrve), Anna (Anne Reemann) ja Kirsika (Inga Salurand), on juba aastaid olnud väga õnnetud. Põhjus? Nende abikaasad Juhan (Mait Malmsten), Laur (Indrek Taalmaa) ja Nils (Alo Kõrve). Viimases hädas võtavad naised vastu elumuutva otsuse - nad peavad oma abikaasadest lõplikult lahti saama. Kui tegu tehtud, saabub naiste jaoks kauaoodatud aeg – tuleb alustada uut elu. Aga asjad ei ole kunagi nii lihtsad kui nad paistavad. R: Andres Puustusmaa O: Hele Kõrve, Inga Salurand, Anne Reemann, Märt Avandi, Mait Malmsten, Tiit Sukk jpt

22:40 Krimi, H18/E39. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

23:10 FBI, H1/E11: Identiteedi kriis. Kui mõrvatakse ühele mehele eluaegse vanglakaristuse määranud kohtunik ja tema tütar, hakkavad Maggie ja OA otsima kättemaksumissioonil tapjat. Danal on juhtumi vastu kõrgendatud huvi, kuna ta tundis ohvrit isiklikult. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto

00:05 Langenud naised, H1/E2. Kui linna saabub vana sõber, loodab Margaret veenda teda oma uude majja investeerima. Aga Nathaniel Lennoxit paistavad huvitavat hoopis muud asjad. Kui kaugele on Margaret valmis minema? Margaret leiab tänavalt ühe Lydia tüdruku, Mary Cooperi, kes on süüfilisse suremas ja otsustab kasutada teda kättemaksuks Lydia vastu, mis võib aga tema enda plaanid ohtu seada.

01:05 Valelikud võrgutajad, H2/E6: Raske loobuda. Tüdrukud osalevad heategevuslikul moeshowl ja kohale Rosewoodi saabub ka Alisoni ema Jessica. Sekkumata ei jäta ka A. Mona paneb show korraldamisel Spenceri kannatuse proovile. Aria üritab Jasoniga ühist keelt leida. Hanna vanemate suhe üha soojeneb. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale

02:00 FBI, H1/E11: Identiteedi kriis*. Kui mõrvatakse ühele mehele eluaegse vanglakaristuse määranud kohtunik ja tema tütar, hakkavad Maggie ja OA otsima kättemaksumissioonil tapjat. Danal on juhtumi vastu kõrgendatud huvi, kuna ta tundis ohvrit isiklikult. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto

02:55 Langenud naised, H1/E2*. Kui linna saabub vana sõber, loodab Margaret veenda teda oma uude majja investeerima. Aga Nathaniel Lennoxit paistavad huvitavat hoopis muud asjad. Kui kaugele on Margaret valmis minema? Margaret leiab tänavalt ühe Lydia tüdruku, Mary Cooperi, kes on süüfilisse suremas ja otsustab kasutada teda kättemaksuks Lydia vastu, mis võib aga tema enda plaanid ohtu seada.

03:50 Kelgukoerad, H1/E7*. Ehitusplatsil juhtunud õnnetusest saab ootamatult tahtlik tapmine. Selgub, et kellelgi oli tõeliselt üllatav motiiv kuid see teadmine ei aita uurijaid kurjategijale kuidagi lähemale. Elviiral on taas põhjust oma testamenti muuta. R: Raivo Maripuu O: Kalju Komissarov, Madis Milling, Ivo Uukkivi, Mait Malmsten

04:35 Krimi, H18/E39*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

05:05 Kuldvillak, H2021/E2*. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht on Eeva Esse.

05:40 Suvereporter, H2024/E2*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

Kolmapäev 05.06.2024

06:30 Otse! Telehommik, H1/E110. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Võsavinkel, H2/E2: Ellujäämiskursus. Tänases saates sõidab Peeter Võsa külla ellujäämisekspert Asso Kommerile. Kuna ajad on ärevad, siis on Võsa võtnud eesmärgiks Eesti rahvale teha korralik ellujäämiskursus. Mehed satuvad sügavale metsa, kus ootab neid ees terve rida karme katsumusi.

09:35 Telehommik, H1/E110*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:25 Kolm naist karavanis. Andaluusia, H3/E1*. Carola Madis, Eeva Esse ja Kristel Aaslaid kolivad taaskord kaheks nädalaks karavani elama. Sedapuhku sõidavad naised kevadisse Lõuna-Hispaaniasse, kus päike kütab juba kuumalt. Sama kuumaks lähevad juba reisi algul ka naiste omavahelised suhted, sest teineteisega tuleb jälle õppida arvestama, et suured iseloomud kuidagi 15 ruutmeetri peale ära mahuks.

13:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8150*. Tane murrab jälle Felicity südame. Remi anna Breele kätte kutse.

13:55 Roaldi retked Eestis, H1/E3: Palverändurina teel. On see tänapäeva kiire elutempo või miskit enamat, kuid viimastel aastatel leiab üha enam inimesi end isikliku elu ummikust ning otsustab ühe väljapääsuna minna nädalate pikkusele palverännule. Roald Johannson jälgib lähedalt, kuidas üks Tartu mees on võtnud vaevaks käia jalgsi läbi ajaloolise palverännutee Tallinnast Pirita kloostrist kuni Vana-Vastseliina piiskopilinnuseni. Ja see pole mingi tore ajaviitematk, vaid sügavalt religioossetel kaalutlustel tehtud askeetlik rännak!

14:55 Vana silla saladus, H8/E160. Saúl, Julieta ja Mauricio päästavad Raimundo. Consuelo ei usalda Antolinat. Irene muretseb Severo pärast.

15:55 Armastuse hind, H1/E105. Abidin on murtud, sest Suna abiellub kellegi teisega. Abidin joob end purju. Ferit ja Abidin teevad plaani, et Suna pulmast röövida. Nad riietuvad end kelneriteks ja hiilivad Suna tuppa. Kui Saffet ilmub tuppa, et Sunad enne laulatust näha, märkab ta, et naist pole. Seyran ja Suna põgenevad Feriti ja Abidiniga. Kazim ja Saffeti pere sõidavad Korhani häärberisse, et Halisiga rääkida. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

16:55 Mõrvad mägedes, H2/E3: Välimus ja tegelikkus. Beissl ja Paulsen kutsutakse uurima ühe naise röövimise juhtumit. Ainsad jäljed temast on vaid naise käekott ja king... O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

18:00 Kelgukoerad, H1/E8. Röövitakse presidendi lapselaps ning koos temaga ka sõbranna, kes jõhkralt tapetakse. Uurijad peavad ära hoidma presidendi lapselapse mõrva ning nurjama väljapressijate plaanid mis lõhnavad kahtlaselt palju poliitilise tellimuse järele. R: Raivo Maripuu O: Kalju Komissarov, Madis Milling, Ivo Uukkivi, Mait Malmsten

19:00 Otse! Suvereporter, H2024/E3. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

20:00 Kuldvillak, H2021/E3. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:35 Noor meister, H2/E5: CNC metallilõikepinkide operaatorid. Kui paljudel erialadel on korraldatud Noore Meistri võistluseid juba aastaid, siis just täna selgub läbi aegade esimene CNC metallilõikepinkide operaatorite Noor Meister. Keerulise nimetuse taga peitub ülimalt vajalik eriala, milleta poleks tööstust olemaski. Tartu Rakenduslikus Kolledžis toimuvat võistlust tulevad vaatama ka Ahhaa teaduskeskuse juht Andres Juur ja saatesarja “Rakett 69” esimene võitja Juhan Koppel, saadet juhib Andrei Zevakin.

21:35 MasterChef Eesti, H2/E1: Masterchefi otsingud algavad - Uus hooaeg! Maailmakuulus kokandussaade MasterChef alustab teise hooajaga, et leida järgmine Eesti parim kodukokk. Kohtunikud Orm Oja, Õie Pritson ja Mihkel Heinmets otsustavad, millised toiduentusiastid hakkavad kokkama MasterChefi tiitli ning 10 000 euro nimel. Põhivõistlusele pääsevad vaid 12 parimat.

23:05 FBI, H1/E12: Uus algus. Pärast seda, kui mõrvatakse New Yorgi ülikoolis kõne pidanud ultraparempoolne provokaator, uurivad Maggie ja OA kooli äärmuslikumaid poliitilisi rühmitusi ja loodavad OA õele Amirale, kes seal koolis õpib. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto

00:00 Langenud naised, H1/E3. Lucy palgatakse paariks päevaks lord Reptoni majja, mis võib olla just õige võimalus, käivitamaks Lucy karjääri kõrgklassi kurtisaanina. Aga lordil ja tema abikaasal on kummaline maitse ja kõik ei suju ootuspäraselt. Bordelli kolimine on käimas, aga uues majas tervitab Wellsi perekonda Lydia palgatud pätikamp. Nathanieli ootamatu surm jätab Harrieti hätta ja naine peab otsima liitlasi väga ootamatutest kohtadest.

01:00 Valelikud võrgutajad, H2/E7: Pinge kasvab taas. Montgomeryde pereõhtusöögile kutsutakse nii Jason kui Ezra, mis seab Aria ebamugavasse olukorda. Mike vahistatakse. Spenceri isa käitub kahtlaselt, kui Toby Hastingsite aiast murtud hokikepi leiab. Caleb räägib Hannale oma tumedast minevikust. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale

02:00 FBI, H1/E12: Uus algus*. Pärast seda, kui mõrvatakse New Yorgi ülikoolis kõne pidanud ultraparempoolne provokaator, uurivad Maggie ja OA kooli äärmuslikumaid poliitilisi rühmitusi ja loodavad OA õele Amirale, kes seal koolis õpib. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto

02:50 Langenud naised, H1/E3*. Lucy palgatakse paariks päevaks lord Reptoni majja, mis võib olla just õige võimalus, käivitamaks Lucy karjääri kõrgklassi kurtisaanina. Aga lordil ja tema abikaasal on kummaline maitse ja kõik ei suju ootuspäraselt. Bordelli kolimine on käimas, aga uues majas tervitab Wellsi perekonda Lydia palgatud pätikamp. Nathanieli ootamatu surm jätab Harrieti hätta ja naine peab otsima liitlasi väga ootamatutest kohtadest.

03:45 Kelgukoerad, H1/E8*. Röövitakse presidendi lapselaps ning koos temaga ka sõbranna, kes jõhkralt tapetakse. Uurijad peavad ära hoidma presidendi lapselapse mõrva ning nurjama väljapressijate plaanid mis lõhnavad kahtlaselt palju poliitilise tellimuse järele. R: Raivo Maripuu O: Kalju Komissarov, Madis Milling, Ivo Uukkivi, Mait Malmsten

04:40 Kuldvillak, H2021/E3*. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

05:15 Postimees.ee, E949

05:30 Suvereporter, H2024/E3*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

Neljapäev 06.06.2024

06:30 Otse! Telehommik, H1/E111. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Võsavinkel, H2/E3. Seekord kohtub Peeter Võsa mehega, kes on 17 aastat oma elust veetnud vanglamüüride taga. Omapärase elusaatusega mees on end tavaelus nüüdseks üles töötanud ja leiutanud uue Eesti au ja uhkuse. Millega tegu? Võsa räägib kõigest lähemalt!

09:35 Telehommik, H1/E111*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:25 Noor meister, H2/E5: CNC metallilõikepinkide operaatorid*. Kui paljudel erialadel on korraldatud Noore Meistri võistluseid juba aastaid, siis just täna selgub läbi aegade esimene CNC metallilõikepinkide operaatorite Noor Meister. Keerulise nimetuse taga peitub ülimalt vajalik eriala, milleta poleks tööstust olemaski. Tartu Rakenduslikus Kolledžis toimuvat võistlust tulevad vaatama ka Ahhaa teaduskeskuse juht Andres Juur ja saatesarja “Rakett 69” esimene võitja Juhan Koppel, saadet juhib Andrei Zevakin.

13:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8151*. Felicity ja Mackenzie lähevad vastamisi. Bree kohtub Remi vanematega. Eden toetab Cashi.

13:55 Roaldi retked Eestis, H1/E4: Maanteekõrtsid. Narva ja Tallinna vaheline maantee on läbi sajandite olnud üks olulisemaid kaubateid Lääne-Euroopa ja Venemaa vahel. Kuna pikal teekonnal kipub ränduri kõht sageli tühjaks minema, siis on just maanteeäärsed kõrtsid olnud ajalooliselt parimad kohad keha kinnitamiseks. Roald Johannson tutvub oma suurel kulinaarsel rännakul üllatavate köökide, mitmekesise menüü ja ägedate inimestega, kes jäävad Eesti ühe suurima maantee äärde.

14:55 Vana silla saladus, H8/E161. Saúl üritab võimudega arveid klaarida. Raimundo keeldub Franciscat haiglasse viimast. Don Amancio leiab Antolina kirjad.

15:55 Armastuse hind, H1/E106. Saffet koos pere ja ta meestega võtab Korhanite häärberi üle, et keegi ei liiguks sealt kuhugi, kuni Suna ja Seyran on leitud. Vahepeal tuleb Feritil mõte minna ühte telkimiskohta, et Saffet ega Tarik neid ei leiaks. Seyran ja Ferit ning Abidin ja Suna on nii õnnelikud, et nad taas koos on. Gülgün palub oma poega Suati, et too leiaks Feriti. Pelin mõistab, et on Feriti alatiseks kaotanud. Gülgün näeb pealt Orhani ja Ifakati lähedushetke. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

16:55 Mõrvad mägedes, H2/E4: Uus köök. Ajalehe Berchtesgadener Kurier peatoimetaja Georg Reitinger on mõrvatud ning Beissl ja Paulsen kutsutakse mõrva uurima. O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

18:00 Kelgukoerad, H1/E9. Toimub järjekordne kallaletung hääletajale, kellel õnnestub siiski vägistaja käest pääseda. Ründaja laip aga leitakse samal päeval metsast ning mõrvas kahtlustatavaid on rohkem kui üks. Kertu ja Lea kohtumine lõppeb traagiliselt. R: Raivo Maripuu O: Kalju Komissarov, Madis Milling, Ivo Uukkivi, Mait Malmsten

19:00 Otse! Suvereporter, H2024/E4. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

20:00 Kuldvillak, H2021/E4. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:35 Roaldi retked, H7/E7: Kõrbelinna elukunstnik. Salam alaykum! Roald Johannson tervitab teid sel nädalal Araabia Ühendemiraatide kõrbelinnast Al Ain’ist, kohe Omaani piiri äärest, kuhu on end viimased 10 aastat ära peitnud ekstsentriline Eesti kunstnik Toomas Altnurme! Värvikas reportaaž läbi kaameliturgude ja kõrbedüünide, puuviljalettide ja mošeede, kus üks Tallinna artist toimetab samaaegselt nii maalikunstniku, skulptori kui ülikooli professorina. Hoidke alt, Toomas on teel!

21:35 Clarksoni farm, H1/E1: Traktor - UUS! Jeremy Clarkson asub oma talu isemajandamisega mudaste kannatuste ja võimaliku pankroti teele. O: Jeremy Clarkson, Kaleb Cooper, Charlie Ireland

22:35 Žiguliga maailma tippu, E1. „Žiguliga maailma tippu“ viib näitleja Tiit Suka ja saatejuhi Kristjan Ojangu vanade Žigulidega suurele tiirule ümber Skandinaavia. Eesmärk on jõuda Euroopa põhjapoolsemasse tippu Nordkappi. Esimeses saates tuulavad Sukk ja Ojang kuulsal Helsingi kirbuturul, sõidavad võimsa hot-rodiga ning võistlevad kohalikus rahvaspordis – sääsepüüdmises.

23:35 FBI, H1/E13: Kuriteokaaslased. Maggie ja OA on missioonil, et leida paar, kes on politseiniku surmani viinud vägivaldsete relvastatud röövimiste taga. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto

00:30 Langenud naised, H1/E4. Lydia kampaania hakkab Margareti ärile halvasti mõjuma. Margaret teeb kõik panused maskiballile, mis peab nad kas tippu tõstma või hävitama. Lucy ei saa oma uue ametiga hakkama. Kas Charlotte aitab õel kuulsaks kurtisaaniks saada?

01:30 Valelikud võrgutajad, H2/E8: Minevik kummitab. Tüdrukud saavad jälile Garretti ja Jenna suhtele. Emily isa teeb Rosewoodi üllatusvisiidi, hetk hiljem satub Emily maohaavade tõttu haiglasse. Aria ja Spencer saavad võimaluse lugeda Alisoni lahkamisaruannet. Hanna hoiatab Calebit, et keegi jälgib tema tegemisi. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale

02:25 Langenud naised, H1/E4*. Lydia kampaania hakkab Margareti ärile halvasti mõjuma. Margaret teeb kõik panused maskiballile, mis peab nad kas tippu tõstma või hävitama. Lucy ei saa oma uue ametiga hakkama. Kas Charlotte aitab õel kuulsaks kurtisaaniks saada?

03:20 Kelgukoerad, H1/E9*. Toimub järjekordne kallaletung hääletajale, kellel õnnestub siiski vägistaja käest pääseda. Ründaja laip aga leitakse samal päeval metsast ning mõrvas kahtlustatavaid on rohkem kui üks. Kertu ja Lea kohtumine lõppeb traagiliselt. R: Raivo Maripuu O: Kalju Komissarov, Madis Milling, Ivo Uukkivi, Mait Malmsten

04:10 Kuldvillak, H2021/E4*. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

04:50 Postimees.ee, E950

05:30 Suvereporter, H2024/E4*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

Reede 07.06.2024

06:30 Otse! Telehommik, H1/E112. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Eeva Esse-Sõõrumaa ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Võsavinkel, H2/E4. Sel korral kohtub Peeter Võsa Rauliga, kes kogub iidset põllumajandustehnikat ja restaureerib Vene rauda. Üllatusi on mitmeid, sest nii mõnigi eksponaat jätab saatejuhil suu ammuli!

09:35 Telehommik, H1/E112*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Eeva Esse-Sõõrumaa ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:25 Roaldi retked, H7/E7: Kõrbelinna elukunstnik*. Salam alaykum! Roald Johannson tervitab teid sel nädalal Araabia Ühendemiraatide kõrbelinnast Al Ain’ist, kohe Omaani piiri äärest, kuhu on end viimased 10 aastat ära peitnud ekstsentriline Eesti kunstnik Toomas Altnurme! Värvikas reportaaž läbi kaameliturgude ja kõrbedüünide, puuviljalettide ja mošeede, kus üks Tallinna artist toimetab samaaegselt nii maalikunstniku, skulptori kui ülikooli professorina. Hoidke alt, Toomas on teel!

13:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8152*. Dana tahab kogukonnale oma panuse anda. Tane vihastab. Bree on Remi vanematega avameelne.

13:55 Roaldi retked Eestis, H1/E5: Ulmefännide salamaailm. Kui sageli olete teie pööranud pilgu taevasse ja unistanud kokkupuutest mõne kõrgema tsivilisatsiooni esindajaga? Tänases saates infiltreerub Roald Johannson Eesti ulmefännide salapärasesse maailma ja uurib, kes on need inimesed, kelle elu keerleb täielikult fantaasia ümber ning miks kogunetakse kord aastas ulmefännide üleriigilisele kokkutulekule?

14:55 Vana silla saladus, H8/E162. Saúl kuuleb head uudist. Catalinal õnnestub Tiburcio tuju parandada. Fernando hoiatab Julietat.

15:55 Armastuse hind, H1/E107. Fuatile tuleb meelde hetk Feritiga oma lapsepõlvest ja ta usub, et teab, kus Ferit olla võib. Ta rahustab murelikku Gülgünit ja räägib talle oma plaanist. Järgmisel päeval mõtleb ta välja vale, et kodust lahkuda ning ta asub koos Asumaniga teele, et Feritit leida. Ferit ja Abidin veedavad aga tüdrukutega koos mõnusasti aega. Ferit rahustab kõiki, aga tegelikult pole tal õrna aimugi, mida edasi teha. Esme näeb pealt, kui Kazim vestleb Pelini ema Zerriniga ning astub nende jutuajamisele vahele. Esme ähvardab Kazimit. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

16:55 Mõrvad mägedes, H2/E5: Golfi tee. Golfitreener Toni Brendel leitakse surnuna ja kõik märgid näitavad, et tegemist on mõrvaga. Juhtumiga tegelevad Beissl ja Paulsen ning selgub, et mitte kõik polnud tema sõbrad. O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

18:00 Kelgukoerad, H1/E10. Tallinnasse saabub Hispaanias redutav palgamõrvar ning uurijatel on põhjust arvata, et mees saabus tapma üht tuntud kohalikku ärimeest. Alex mängib taas topeltmängu ning ettenägelik politseioperatsioon muutub tõeliseks tragöödiaks. Kõsta pereprobleemide lahendamine ei sõltu enam temast endast. R: Raivo Maripuu O: Kalju Komissarov, Madis Milling, Ivo Uukkivi, Mait Malmsten

19:00 Otse! Suvereporter, H2024/E5. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

20:00 Tähtede täht, H1/E1. Muusikaline telesõu esitab kaheksale tunnustatud ja armastatud lauljale enneolematu väljakutse. Muusikalises jõuproovis tuleb selgitada välja endi seast parim. Popist rokini ja klassikast räpini – artistid pannakse proovile žanrites, milles pole neid varem kunagi nähtud! Tähtede esitusi kommenteerib kolmeliikmeline žürii, kuhu kuuluvad muusikaprodutsent Andrei Zevakin, lauljatar Lenna Kuurmaa ja terava keelega muusik Mihkel Raud. Žüriid ohjab ja artiste toetab sõnaosav saatejuht Jüri Butšakov. Esimeses saates siirdutakse 70ndatesse, disko kuldajastusse!

22:05 Mängufilm Ace Ventura - ürgne kutse (Ace Ventura: When Nature Calls, USA 1995). Menukomöödia teises filmis on loomadetektiiv Ace Ventura parasjagu Tiibetis mediteerimas, kui ta palgatakse Aafrika džunglist püha nahkhiirt otsima. Juhul kui loomakest ei leita, jäävad ära kahe vaenuliku suguharu võsukeste pulmad ja võib puhkeda uus sõda. Paraku muudab hüperaktiivse Ace Ventura saabumine terve Aafrika katastroofipiirkonnaks… R: Steve Oedekerk O: Simon Callow, Jim Carrey, Ian McNeice

00:00 Mängufilm Kuidas olla vallaline (How to Be Single, USA 2016). New York on täis üksikuid, kes otsivad sobivat partnerit igaveseks armastuseks, üheöösuhteks või millekski vahepealseks. Lisaks õrritavatele sõnumitele ja üheöösuhetele ühendab kõiki üksikuid see, et nad peavad õppima olema vallaline maailmas, mis kubiseb järjest keerukamatest armastuse definitsioonidest. Unetus linnas ringi aelemine pole kunagi varem nii lõbus olnud. R: Christian Ditter O: Dakota Johnson, Rebel Wilson, Leslie Mann

02:05 Mängufilm Kolm põgenikku (Three Fugitives, USA 1989). Lustakas komöödia mehest, kes äsja vanglast vabanenuna satub pangaröövi tunnistajaks. Olles veetnud pool elu vangis koguni 14 pangaröövi tõttu, satub Lucas kohe pärast trellide tagant vabanemist politsei huviorbiiti. Nimelt on ta tunnistajaks pangaröövile ning politsei kahtlustab, et Lucas on vanade kommete juurde naasnud. Lucasel ei jää üle muud, kui põgeneda koos tegelike röövlitega. Samal ajal kui politseinikud talle kuklasse hingavad, peab ta tõestama oma süütust, sest muidu ei näe ta enam kunagi triipudeta päikest... R: Francis Veber O: Nick Nolte, Martin Short, James Earl Jones

03:50 Postimees.ee, E951

04:30 Suvereporter, H2024/E5*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

05:30 Mägidoktor, H7/E13: Kõrvale jäetud 1. Anne tahab Martiniga kokku kolida, kuid ei soovi ka isa talus hätta jätta. Tal tuleb teha raske otsus. Hans ei suuda otsustada, kas anda Mia lähenemiskatsetele järele. Martin ei taha end Hansu armuasjadesse segada, sest arvab, et igaüks vastutab oma õnne eest ise. Doktor Gruber ravib kopsupõletikus rasedat naist, kel on suhteprobleemid.

Laupäev 08.06.2024

06:30 Mägidoktor, H7/E14: Kõrvale jäetud 2. Martin ja Anne naudivad talus kahekesi olemist, teades, et see idüll ei saa kaua kesta. Anne tunneb kohustust isatalu eest hoolt kanda. Martin ei kaota lootust ühisest tulevikust ja otsustab Arturiga rääkida. Susanne tunneb, et Hans on muutunud ja loeb salaja telefonist Hansu sõnumeid. Ta jõuab Hansu saladusele jälile, teadmata, et Hans on otsustanud pere ja suhte eest võidelda. Martini patsiendil diagnoositakse bipolaarne häire.

07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H2/E13: Šahhmatt. Marco ja Blanche otsustavad, et pöialpoisid peaks rohkem majapidamistöödesse panustama. Mysterio otsustab pesupesemise pisut maagilisemaks teha.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E16. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E49. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:40 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E50. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:50 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E51. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

09:00 Kidzone lastehommik - Barbie: kaks on parem, H1/E9. Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.

09:30 Aedniku aabits, H4/E69. Mis kasvaks okaspuude all? Millised on uued püsililled, mis naabrigi kadedaks teevad?

10:00 Rita köök, H1/E4. Rita on sedakorda oma kööki kutsunud vinge kohvieksperdi Annar Alase, kes jagab inspireerivaid kohvitarkuseid. Kahepeale kokatakse valmis kohupiimapannkoogid, eriti hõrk kohvikastmes lambakints koos rosmariinivõis küpsetatud ahjukartulitega ning põnev versioon eestlaste ühest lemmik magustoidust, tiramisust.

10:30 Hooaeg, H19/E22. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!

11:00 Kodustiil, H6/E15. Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

11:30 Rooli võim, H25/E22. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.

12:00 Liikleja, H1/E1: Elektritõukerataste võlu ja valu. Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Tänases saates keskendutakse kergliikuritele. Elektrilised tõukerattad on tulnud, et jääda ja olgem siis kõik nendega liigeldes ettevaatlikud, tähelepanelikud ja arvestagem teistega. “Liikleja” saates saavad sõna Transpordiamet, Politsei, PERH-i EMO vanemarst. Oma sõidukogemusi kergliikuriga jagab tuntud telenägu Lauri Pedaja. Saatejuht on Jaanus Koort.

12:30 Elamusi täis Eesti, H6/E2*. Veeda suvi elamusterohkelt! Oleme kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, sel aastal näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!

13:30 Reede ÕHTU!, H3/E4. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” näitab sel hooajal lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kahe uue humoorika ja kaasahaarava vooruga, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige kaasvõistleja. Tänase saate teema on Kanal 2 - 30 ja saatekülalisteks seekord Peeter Võsa, Keili Sükijainen, Tõnis Sarap, Mart Normet, Eda-Liis Kann ja Elo Mõttus-Leppik. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

15:00 Ma näen su häält, H1/E1. Suurejoonelises meelelahutussaates tuleb saate võistlejapaaril seitsme tundmatu seast eristada imelise lauluoskusega inimesed andekatest jäljendajatest, kes aga tegelikult laulda üldse ei oska. Saates osalevale võistlejapaarile on abiks Eesti armastatud staaridest koosnev nõunike kogu, kuhu kuuluvad Tallinna Linnateatri näitleja Evelin Võigemast, meelelahutaja Grete Kuld, räpipundi „5 miinust“ liige Estoni Kohver, humorist ja melomaan Mart Juur ning populaarne juutuuber ja muusik Andrei Zevakin. Saadet juhib Eesti üks parimaid saatejuhte - särav, sõnaosav ja šarmantne Piret Laos.

17:00 Mängufilm Katie Fforde: Miks ma nõus olin? (Katie Fforde: Warum hab ich ja gesagt?, Saksamaa 2016). Alicia ja Johni pulmad on ukse ees. Mees soovib, et Alicia viimaks tema juurde koliks ja on valmis tema last Linust adopteerima. Lapse muusikust isa Will on karjäärile hoogu sisse saamas ega soovi lapsest loobuda. Ootamatult saabub külla Alicia ema Jackie, kes väidab, et soovib pulmaettevalmistustel abiks olla, kuid tegelik põhjus peitub muus. R: Carlo Rola O: Ursula Karven, Marek Erhardt, Nick Julius Schuck

19:00 Otse! Suvereporter+, H2024/E1. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.

19:30 Meie aasta Indias, E3: Bollywood! Indias elab 1,3 miljardit inimest, ehk tuhat korda rohkem inimesi kui Eestis. Seega on ka võimalike vaatajate hulk tuhat korda suurem ning edevus tõstab meis pead ning tahame kuulsaks saada just siin! Teame, et lääne näitleja on Bollywoodis kuum kaup. Toomegi oma valge naha turule.

20:30 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema, H2/E7. Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad, parem paar pääseb järgmisesse saatesse. Täna asuvad köögis võistlustulle lasteaias majandusjuhatajana töötav Svetlana koos inseneriks õppiva tütre Riinaga, kes armastab üle kõige reisimist ja jalgpalli. Nende vastasteks on hobi korras rätsepaks õppiv raamatupidaja Ülle ning tema sporditarvete müügiga tegelev poeg Kaur.

21:30 Brokenwoodi mõrvad, H9/E6: Motikatšikid. Brokenwoodis peetakse naiste motoklubi ühe liikme pulmapidu, mille käigus toimunud mõrv külvab kahtlusi klubiliikmete seas ja tekitab terves linna kaose.

23:35 Suur komöödiaõhtu, H1/E2. Suur naljasaade, kus lavale astuvad Juss Haasma, Mirtel Pohla, Argo Aadli, Merle Palmiste, Mart Müürisepp, Kaisa Selde, Tõnis Niinemets ja Tiit Sukk! Nad naerutavad meid lõbusate sketshide, vaimukate paroodiate, ootamatute ülesannete, pööraste liba-uudiste, muusikaliste vigurite ja palju-palju muuga toredaga. Lisaks toimub eluliste naljatüüpide konkurss, kus iga näitleja saab oma koomiku-talendi eriti uljalt proovile panna. Lusti lisavad hoogne stuudiobänd, elav publik ja ägedad üllatuskülalised.

01:00 Mängufilm Tagasi Bridesheadi (Brideshead Revisited, Maroko, Itaalia, USA, Suurbritannia 2008). Evelyn Waugh romaanil põhinev film. Aristokraat Sebastian Flyte'iga sõbrunenud Oxfordi üliõpilane Charles Ryder leiab, et sõbra perekonna poolt kogetud võim ja privileegid on võrgutavad. Külastades Sebastiani kodu Bridesheadis, armub ta tema õde Juliasse. Kuid kui Charlesi suhted Sebastiani ja perekonnaga süvenevad, tunneb ta, et nende tugevalt roomakatoliiklaslikud vaated ei ühti tema omadega. R: Brideshead Revisited O: Matthew Goode, Hayley Atwell, Ben Whishaw

03:25 Dokumentaalfilm Diana (Diana, Suurbritannia 2021). Täispikk dokumentaal Walesi printsessi Diana erakordsest teekonnast lasteaiakasvatajast ülemaailmseks staariks. Olevikuvormis jutustatud film toetub haruldastele arhiivimaterjalidele ja uutele mälestustele, mille kaudu analüüsitakse printsessi elu kõige pöördelisemaid hetki ning keerukat isiksust särava fassaadi taga. R: Jemma Chisnall O: Kate Fleetwood

04:45 Postimees.ee, E952

05:00 Suvereporter+, H2024/E1*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.

05:30 Mägidoktor, H7/E15: Süü 1. Martin ja Hans päästavad mägedes laviini kätte jäänud mehe ning otsivad temaga kaasas olnud tütart. Martin peab tegema rasketes tingimustes riskantse operatsiooni, mille tagajärg on katastroofiline. Süütunne piinab Martinit ja ta kaalub arstiametist loobumist. Ta pakib asjad nind lahkub Ellmaust. Kodukandist eemal olles tutvub Martin halvatud poisiga. Kas soov arstiamet maha panna oli liiga ennatlik?

Pühapäev 09.06.2024

06:30 Mägidoktor, H7/E16: Süü 2. Martin ja Hans päästavad mägedes laviini kätte jäänud mehe ning otsivad temaga kaasas olnud tütart. Martin peab tegema rasketes tingimustes riskantse operatsiooni, mille tagajärg on katastroofiline. Süütunne piinab Martinit ja ta kaalub arstiametist loobumist. Ta pakib asjad nind lahkub Ellmaust. Kodukandist eemal olles tutvub Martin halvatud poisiga. Kas soov arstiamet maha panna oli liiga ennatlik?

07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H2/E14: Poppstaar. Linna saabub popstaar Jackie Bean ja kõik peale Snow on temast täiesti lummatud. Ootamatult satub Bean paparatsode eest joostes pagarikotta ning Snow on ainus, kes teda aidata suudab. Snow õpib staari tundma ning leebub ta osas, pöialpoisid ei tule aga kuulsusega kohtumisega sugugi nii ladusalt toime.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E17. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E52. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:40 Kidzone lastehommik - Bluey, H2/E1. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:50 Kidzone lastehommik - Bluey, H2/E2. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

09:09 Kidzone lastehommik - LEGO sõbrad: Uus peatükk, H1/E5. Ela kaasa Heartlake’i keskkoolis tegutsevate sõprade täiesti uutele seiklustele!

09:30 Südamesoov, H2/E1. Saatejuht Keili Sükijainen toob vaatajateni lood inimestest, kes on näinud elu kõiki värve, kuid kes sellest hoolimata ei ole alla andnud ning pingutavad igapäevaselt parema homse nimel. Tänases saates avame õdede Kaisa ja Elisabethi loo, milles kohtuvad keerulised eluteed, rasked valikud ning olukorrad, millest pääsemine näib võimatu. Selles õpetlikus loos täituvad südamesoovid, mis annavad õdede elule uue alguse.

10:30 Meie aasta Indias, E3: Bollywood!* Indias elab 1,3 miljardit inimest, ehk tuhat korda rohkem inimesi kui Eestis. Seega on ka võimalike vaatajate hulk tuhat korda suurem ning edevus tõstab meis pead ning tahame kuulsaks saada just siin! Teame, et lääne näitleja on Bollywoodis kuum kaup. Toomegi oma valge naha turule.

11:30 Noor meister, H2/E5: CNC metallilõikepinkide operaatorid*. Kui paljudel erialadel on korraldatud Noore Meistri võistluseid juba aastaid, siis just täna selgub läbi aegade esimene CNC metallilõikepinkide operaatorite Noor Meister. Keerulise nimetuse taga peitub ülimalt vajalik eriala, milleta poleks tööstust olemaski. Tartu Rakenduslikus Kolledžis toimuvat võistlust tulevad vaatama ka Ahhaa teaduskeskuse juht Andres Juur ja saatesarja “Rakett 69” esimene võitja Juhan Koppel, saadet juhib Andrei Zevakin.

12:30 Mängufilm Ace Ventura - ürgne kutse (Ace Ventura: When Nature Calls, USA 1995)*. Menukomöödia teises filmis on loomadetektiiv Ace Ventura parasjagu Tiibetis mediteerimas, kui ta palgatakse Aafrika džunglist püha nahkhiirt otsima. Juhul kui loomakest ei leita, jäävad ära kahe vaenuliku suguharu võsukeste pulmad ja võib puhkeda uus sõda. Paraku muudab hüperaktiivse Ace Ventura saabumine terve Aafrika katastroofipiirkonnaks… R: Steve Oedekerk O: Simon Callow, Jim Carrey, Ian McNeice

14:25 Heeringas Veenuse õlal, H4/E12. Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.

14:55 Roaldi retked, H7/E7: Kõrbelinna elukunstnik*. Salam alaykum! Roald Johannson tervitab teid sel nädalal Araabia Ühendemiraatide kõrbelinnast Al Ain’ist, kohe Omaani piiri äärest, kuhu on end viimased 10 aastat ära peitnud ekstsentriline Eesti kunstnik Toomas Altnurme! Värvikas reportaaž läbi kaameliturgude ja kõrbedüünide, puuviljalettide ja mošeede, kus üks Tallinna artist toimetab samaaegselt nii maalikunstniku, skulptori kui ülikooli professorina. Hoidke alt, Toomas on teel!

15:55 Mustad lesed, H1/E1: Kood kolmteist*. Kolm parimat sõbrannat, Veera (Hele Kõrve), Anna (Anne Reemann) ja Kirsika (Inga Salurand), on juba aastaid olnud väga õnnetud. Põhjus? Nende abikaasad Juhan (Mait Malmsten), Laur (Indrek Taalmaa) ja Nils (Alo Kõrve). Viimases hädas võtavad naised vastu elumuutva otsuse - nad peavad oma abikaasadest lõplikult lahti saama. Kui tegu tehtud, saabub naiste jaoks kauaoodatud aeg – tuleb alustada uut elu. Aga asjad ei ole kunagi nii lihtsad kui nad paistavad. R: Andres Puustusmaa O: Hele Kõrve, Inga Salurand, Anne Reemann, Märt Avandi, Mait Malmsten, Tiit Sukk jpt

17:00 Mängufilm Utta Danella: Suudlus äratuseks (Utta Danella: Wachgeküsst, Saksamaa 2011). Noor Marie pühendub täielikult hotellile, mis kuulub tema perele. Vanaema Ruth kardab, et tüdruk ei leiagi endale meest, kui vaid tööga tegeleb. Salaja hakkab Ruth internetist neiule kaaslast otsima. Lisaks kutsub ta Maried pildistama tuntud fotograafi ja väidab, et mees teeb hotellist reklaampilte. Ootamatult armub Marie aga just kohale ilmunud fotograafi. Ruth seevastu lootis lapselapsele meest, kes hakkaks koos temaga hotelli pidama. R: Gloria Behrens O: Mira Bartuschek, Heidelinde Weis, Janina Hartwig

19:00 Otse! Suvereporter+, H2024/E2. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.

19:30 Kuldvillak, H2024/E15. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.

20:05 Ma näen su häält, H2/E4. Tippklassi meelelahutus võrratu saatejuhi Piret Laose juhtimisel. Saates osaleval arvajapaaril tuleb tundmatute seast eristada imelise lauluoskusega inimesed andekatest teesklejatest, kes üldse laulda ei oska. Arvajatele on abiks nõunike kogu, kuhu kuuluvad Grete Kuld, Evelin Võigemast, Andrei Zevakin, Tõnis Niinemets ning erikülalisena laulja ja laulukirjutaja Stefan.

22:00 Mängufilm Harry Potter ja saladuste kamber (Harry Potter and the Chamber of Secrets, USA 2002). Kogupere kassahiti teises filmis on Harry Potter suvevaheajal, kui tema juurde ilmub majahaldjas Dobby, kes hoiatab, et ta sel aastal tagasi Sigatüüka kooli ei läheks. Sellest hoolimata naaseb Harry oma sõprade Roni ja Hermione juurde, et ühiselt ohtudele vastu astuda ning avastada, mis või kes on koolis toimuvate salapäraste rünnakute taga. R: Chris Columbus O: Emma Watson, Rupert Grint, Daniel Radcliffe

01:05 Mängufilm Hacksaw Ridge'i lahing (Hacksaw Ridge, USA, Austraalia 2016). Kaks Oscarit võitnud erakordne sõjadraama. Tõestisündinud lugu sõjaväeteenistusest keeldunud Desmond Dossist, kes päästis Okinawas II maailmasõja veriseima lahingu käigus 75 meest, ilma et oleks kordagi relvast tulistanud. Ta uskus, et sõda on vajalik, aga tapmine mitte. Ta oli II maailmasõja ajal ainus Ameerika sõdur, kes võitles eesliinil ilma relvata. Sõjaväearstina päästis Doss vigastatuid vaenlase tagalast, ravis sõdureid, trotsides kuulirahet. Ta oli esimene sõjaväeteenistusest keelduja, kellele anti Kongressi aumedal! R: Mel Gibson O: Andrew Garfield, Sam Worthington, Luke Bracey

03:50 Mängufilm Õigustatud tapmine (Righteous Kill, USA 2008)*. Põnevusfilm kahest detektiivist, kes peavad lahendama vihatud sutenööri mõrva. Sarnaselt juhtumile, mille nad aastate eest lahendasid, on ka nüüd laiba juurde jäetud luuletus, milles kurjategija õigustab oma veretööd. Kas eelmisel korral läks tõesti trellide taha vale mees ja tõeline sarimõrvar on ikka veel vabaduses? R: Jon Avnet O: Al Pacino, Robert De Niro

05:45 Postimees.ee, E953