Kanal 2 saatekava 20.05.2024 - 26.05.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 20.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E93*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E98. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E93*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 Võsavinkel, H5/E11: Monumendiralli vol. 2*. Kes minevikku ei mäleta, see elab ilma tulevikuta. Võsavinkel põrutab taaskord Mordori külje alla Narva. Eesti idapoolsemas tulipunktis võtab meid vastu kohalik teejuht Madis Tuuder. Üheksoos külastatakse selliseid kohti, millest palju enne kuulnudki polnud. Igal kohal aga on oma õpetlik lugu rääkida.

09:50 Telehommik, H1/E98*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Minu Tallinn, H2023/E19*. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8138*. Felicity kahekordistab oma valet. Leah ei suuda leppida Justini kaotusega. Alf nõuab vastuseid.

14:00 Kui vana ma olen?, H2/E4. Kaasahaarav vanuse ära arvamise stuudiomäng toob teisel hooajal ekraanile veelgi kirevama seltskonna, mis muudab kodus kaasa nuputamise televaatajatele veelgi põnevamaks. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E373

15:00 Vana silla saladus, H8/E148. Külla saabub Elsa isa. Adela on uudisest šokeeritud. Julieta leiab Fernando tähtsa kausta.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E374

16:00 Armastuse hind, H1/E93. Suna kohtub Feritiga ja ütleb talle, et ka Seyran on sunnitud uuesti abielluda. Ferit kaotab seda kuuldes enesevalitsuse ja tungib Saffeti koju. Ferit ründab Tarikit, kuid tal tuleb lahkuda, kui Saffet teda relvaga ähvardab. Feriti tegude tagajärjed on veelgi hullemad, sest Halis läheb Kazimi juurde aru pärima. Halis räägib Ifakatile, et Londonist saabub häärberisse peagi tema teine lapselaps. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E375

17:00 Mägipäästjad, H14/E13: Roheline kuu 1. Valerie saab USAst väga hea tööpakkumise, kuid ta ei tea, kuidas serveerida perele ettepanekut kolida Floridasse. Valerie kaasa kuuleb juhuslikult pakkumisest ja teatab, et tema ja poeg Elias Ameerikasse ei sõida. Elias näeb ainult ühte võimalust pere kooshoidmiseks ja teeb saatusliku otsuse.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E376

18:00 Kümnest kümme, H1/E6. Noorte pidu renditud peomajas lõpeb traagiliselt, kui peojärgsel hommikul leitakse noore tütarlapse surnukeha. Kuna vägivallatundemärke pole ning terviseriket samuti, tuleb uurijatel välja selgitada, kuidas ja miks noor neiu oma elu kaotas. Tulemus on jahmatav. Paulil on sünnipäev ja kolleegid korraldavad talle üllatuse.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E100. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E139. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Kuuuurija, H17/E18: Hooaja viimane! Kevadhooaja lõpetame kurva ja mõtlemapaneva looga 93-aastasest vanaprouast, kes müüs maha oma Mustamäe korteri, et vanaduspõlve veeta Pirita hubases hooldekodus. Paraku riisuti vanaproua paljaks kolme endise hooldekodu töötaja poolt, kellest üks oli lausa asutuse juhataja. Saate teises pooles räägime Suure-Lähtru imiku loost. Katrin Lustiga vestlevad imiku väidetavalt hüljanud naise vanemad ja ka naise kaitseadvokaat Robert Sarv.

21:30 Õhtu!, H6/E139. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Alo, H1/E5: Töövari. Salong on elevil ja Kerdu on armukade, sest Alo saab endale töövarjuks piltilusa Marta. Kuna neiu soovib Aloga kahekesi olla, lähevad nad autoga proovisõidule, kaasas Bambergide pakid, mis tuleb Antslasse toimetada. Järgnev sõit paneb proovile nii auto kui Alo. R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen

23:00 FBI, H1/E3: Risttuli. Eriagendid Maggie Bell ja OA Ziden ajavad arusaamatul ajendil tegutseva snaipri jälgi, samas kui surnukehi tekib aina juurde. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto

23:55 Medici – Firenze valitsejad, H2/E7: Kadunud hinged. Lorenzo vastu pööranud liitlane ähvardab ta saladused kogu Firenzele paljastada. See aga ähvardab pöörata nii kohaliku rahva kui Clarice’i Lorenzo vastu. O: Daniel Sharman, Alessandra Mastronardi, Synnove Karlsen

01:05 Valelikud võrgutajad, H1/E19: Uus kahtlusalune. Spenceri vanemad kaaluvad tüdruku psühholoogi jutule viimist. Ashley viskab Calebi majast välja ning Hanna ja Caleb veedavad öö koos. Üksteisele pakuvad seltsi nii Emily ja Paige kui ka Spencer ja Toby. Politsei leiab uue kahtlusaluse. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale

01:55 FBI, H1/E3: Risttuli*. Eriagendid Maggie Bell ja OA Ziden ajavad arusaamatul ajendil tegutseva snaipri jälgi, samas kui surnukehi tekib aina juurde. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto

02:45 Õhtu!, H6/E139*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

03:35 Medici – Firenze valitsejad, H2/E7: Kadunud hinged*. Lorenzo vastu pööranud liitlane ähvardab ta saladused kogu Firenzele paljastada. See aga ähvardab pöörata nii kohaliku rahva kui Clarice’i Lorenzo vastu. O: Daniel Sharman, Alessandra Mastronardi, Synnove Karlsen

04:40 Alo, H1/E5: Töövari*. Salong on elevil ja Kerdu on armukade, sest Alo saab endale töövarjuks piltilusa Marta. Kuna neiu soovib Aloga kahekesi olla, lähevad nad autoga proovisõidule, kaasas Bambergide pakid, mis tuleb Antslasse toimetada. Järgnev sõit paneb proovile nii auto kui Alo. R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen

05:10 Postimees.ee, E933

05:15 Reporter, H2024/E100*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Teisipäev 21.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E94*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E99. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E94*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E139*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E99*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Kuuuurija, H17/E18: Hooaja viimane!* Kevadhooaja lõpetame kurva ja mõtlemapaneva looga 93-aastasest vanaprouast, kes müüs maha oma Mustamäe korteri, et vanaduspõlve veeta Pirita hubases hooldekodus. Paraku riisuti vanaproua paljaks kolme endise hooldekodu töötaja poolt, kellest üks oli lausa asutuse juhataja. Saate teises pooles räägime Suure-Lähtru imiku loost. Katrin Lustiga vestlevad imiku väidetavalt hüljanud naise vanemad ja ka naise kaitseadvokaat Robert Sarv.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8139*. Leah satub vaimsesse kriisi. Alf kuuleb Roo ja Marilyni suust tõtt. Kas Kirby ja Remi suudavad Forresti üle kavaldada?

14:00 Kui vana ma olen?, H2/E5. Kaasahaarav vanuse ära arvamise stuudiomäng toob teisel hooajal ekraanile veelgi kirevama seltskonna, mis muudab kodus kaasa nuputamise televaatajatele veelgi põnevamaks. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht on šarmantne ja alati positiivne Roald Johannson.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E377

15:00 Vana silla saladus, H8/E149. Isaac ei taha don Amanciot näha. Raimundo ei mõista Fernando käitumist. Saúl tahab külast põgeneda.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E378

16:00 Armastuse hind, H1/E94. Kazim räägib Saffetiga pulmade plaanidest. Pärast seda läheb Kazim Seyrani tuppa ja peksab teda. Seejärel saabub Halis ja karistab Kazimit tema vigade eest. Halis viib vägisi Seyrani tagasi koju. Feritil on esialgu selle üle hea meel, aga siis ei lasta tal Seyranit näha, mis vihastab teda. Kazim kuuleb Sunat Abidiniga rääkimas. Suna ütleb Abidinile, et ta ei või temaga koos põgeneda. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E379

17:00 Mägipäästjad, H14/E14: Roheline kuu 2. Valerie saab USAst väga hea tööpakkumise, kuid ta ei tea, kuidas serveerida perele ettepanekut kolida Floridasse. Valerie kaasa kuuleb juhuslikult pakkumisest ja teatab, et tema ja poeg Elias Ameerikasse ei sõida. Elias näeb ainult ühte võimalust pere kooshoidmiseks ja teeb saatusliku otsuse.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E380

18:00 Kümnest kümme, H1/E7. Uurijad saavad ülesandeks tabada sarivaras, kes seletamatul moel uimastab oma ohvrid ning võtab endaga kaasa vaid teatud tüüpi ning kindlas väärtuses esemed. Kalev püüab noortele kolleegidele abiks olla. Saara leiab üles naise, kes võib teada vastuseid tema lapsepõlvega seotud valusatele küsimustele. Pauliga võtab ühendust lapsepõlvesõber Kanadast.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E101. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E140. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Täistund, H4/E12. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut.

21:30 Õhtu!, H6/E140. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Krimi, H18/E37. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

23:00 FBI, H1/E4: Saak. Eriagent Maggie Bell, eriagent OA Zidon ja meeskond uurivad 18-aastaste noorte naiste mõrvasid ühe ellujääja abiga, kellel on ka seos teiste ohvritega. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto

00:00 Medici – Firenze valitsejad, H2/E8: Linna saatus. Lorenzo, kelle võim on jäänud üsna piiratuks, kavandab järjekordset nurjatust, mis läheb nii kaugele, et isegi ta poeg pöördub ta vastu. Kaua kadunud pereliikme naasmine toob aga Medicitele lohutust ja paneb ka Lorenzo oma tegude üle järele mõtlema. O: Daniel Sharman, Alessandra Mastronardi, Synnove Karlsen

01:10 Valelikud võrgutajad, H1/E20: Kaitse mind. Politsei otsib Spenceri maja läbi. Emily on Paige’i ja Seani peale armukade. Tüdrukud avastavad Calebi seotuse Jennaga ja Hanna lõpetab suhte. Aria ema saab teada, et Arial on kavaler, mis ajab omakorda tüdruku vanemad uuesti tülli. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale

02:00 FBI, H1/E4: Saak*. Eriagent Maggie Bell, eriagent OA Zidon ja meeskond uurivad 18-aastaste noorte naiste mõrvasid ühe ellujääja abiga, kellel on ka seos teiste ohvritega. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto

02:50 Õhtu!, H6/E140*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

03:40 Medici – Firenze valitsejad, H2/E8: Linna saatus*. Lorenzo, kelle võim on jäänud üsna piiratuks, kavandab järjekordset nurjatust, mis läheb nii kaugele, et isegi ta poeg pöördub ta vastu. Kaua kadunud pereliikme naasmine toob aga Medicitele lohutust ja paneb ka Lorenzo oma tegude üle järele mõtlema. O: Daniel Sharman, Alessandra Mastronardi, Synnove Karlsen

04:45 Krimi, H18/E37*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

05:15 Reporter, H2024/E101*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Kolmapäev 22.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E95*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E100. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E95*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E140*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E100*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Täistund, H4/E12*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8140*. Kirby teeb lõpliku pakkumise. Kas Summer Bay kaotab ühe omadest?

14:00 Kui vana ma olen?, H2/E6. Kaasahaarav vanuse ära arvamise stuudiomäng toob teisel hooajal ekraanile veelgi kirevama seltskonna, mis muudab kodus kaasa nuputamise televaatajatele veelgi põnevamaks. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E381

15:00 Vana silla saladus, H8/E150. Antolina manipuleerib Marcelaga. Don Amancio tahab tütrega koju naasta. Don Berengario muretseb Magdalena pärast.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E382

16:00 Armastuse hind, H1/E95. Saffet külastab koos oma isaga Kazimit. Seal leiab Saffet viisi, et Sunat näha ja teda ahistada. Feritil ja Seyranil palutakse lahutuspaberitele alla kirjutada. Nad kumbki ei taha seda teha, aga Ferit allub oma vanaisale. Korhanite häärberis puhkeb suur tüli, kui Ferit näeb Tarikit Seyranit ära viimas. Ferit ründab Tarikit. Orhan ja Ferit lähevad tülli. Ferit on masenduses, et ta pere talle toeks ei olnud. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E383

17:00 Mõrvad mägedes, H1/E1: Vana mees mäelt. Paulsen ja Beissl hakkavad lahendama juhtumit, kus tunnistaja väidab, et keegi lükkas eaka mehe mäest alla. Mees jääb ellu, aga kes ja miks peaks tahtma talle haiget teha? O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E384

18:00 Kümnest kümme, H1/E8. Jätkub eelmises osas alguse saanud uurimine, et tabada sarivaras, kes oma ohvrid seletamatul kombel uimastab. Saara initsiatiivil katsetab Paul omal nahal akupunktuuri mõju, Saara aga palub Evelini abi, et kaasata uurimisse tuttav hüpnotisöör. Võetud riskid kannavad vilja, ootamatu lahendus saabub Maida kaasabil.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E102. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E141. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Noor meister, H2/E3: Automaalrid. Kui varem oli automaalrite eriala eriti populaarne just noormeeste seas, siis nüüd on selle enda jaoks avastanud ka üha enam tütarlapsi. Automaalrite kutsemeistrivõistlus toimub Tallinna Tööstushariduskeskuses, kuhu on võistlema tulnud kaheksa noort kuuest erinevast koolist. Tiitlit läheb püüdma kolm poissi ja viis tüdrukut. Nende tegemisi tuleb jälgima Eesti üks suurimaid autofänne muusik Koit Toome, kes saab koos saatejuht Andrei Zevakiniga ka ise katsetada, kuidas värvimisega hakkama saada.

21:30 Õhtu!, H6/E141. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Alo, H1/E6: Öös on asju. Hommikul esinduses tööd alustades selgub, et majas toimub kummalisi asju. Süüdlase leidmiseks tuleb vaadata valvekaameraid. Selleks, et saladuseks ilmsiks ei tuleks, asub kogu meeskond tegustema, et salvestused hävitada. R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen

23:00 FBI, H1/E5: Viimnepäev. Eriagendid Maggie Bell ja OA Zidon uurivad ohutusinspektori surma, millel on võimalik seos tuumaelektrijaama lekkega. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto

00:00 Põhjakallas, H1/E1. Kui Sydney sadamast leitakse briti poliitiku tütre laip, saadetakse briti uurija juurdlust inspekteerima. Ta satub konflikti oma esimest mõrva lahendava austraalia uurijaga.

00:55 Valelikud võrgutajad, H1/E21: Võitlus deemonitega. Aria saab Ezra kohta midagi ehmatavat teada. Caleb on linnast lahkumas, kuid Hanna jääb endale kindlaks ega leebu. Inspektor Garrett jälgib tüdrukuid hoolikamalt, kui arvata võis. Emily leiab Alisoni jäetud võtme, mis viib uute tõenditeni. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale

01:54 FBI, H1/E5: Viimnepäev*. Eriagendid Maggie Bell ja OA Zidon uurivad ohutusinspektori surma, millel on võimalik seos tuumaelektrijaama lekkega. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto

02:35 Õhtu!, H6/E141*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

03:36 Põhjakallas, H1/E1*. Kui Sydney sadamast leitakse briti poliitiku tütre laip, saadetakse briti uurija juurdlust inspekteerima. Ta satub konflikti oma esimest mõrva lahendava austraalia uurijaga.

04:27 Alo, H1/E6: Öös on asju*. Hommikul esinduses tööd alustades selgub, et majas toimub kummalisi asju. Süüdlase leidmiseks tuleb vaadata valvekaameraid. Selleks, et saladuseks ilmsiks ei tuleks, asub kogu meeskond tegustema, et salvestused hävitada. R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen

04:57 Postimees.ee, E935

05:15 Reporter, H2024/E102*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Neljapäev 23.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E96*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E101. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E96*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E141*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E101*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Noor meister, H2/E3: Automaalrid*. Kui varem oli automaalrite eriala eriti populaarne just noormeeste seas, siis nüüd on selle enda jaoks avastanud ka üha enam tütarlapsi. Automaalrite kutsemeistrivõistlus toimub Tallinna Tööstushariduskeskuses, kuhu on võistlema tulnud kaheksa noort kuuest erinevast koolist. Tiitlit läheb püüdma kolm poissi ja viis tüdrukut. Nende tegemisi tuleb jälgima Eesti üks suurimaid autofänne muusik Koit Toome, kes saab koos saatejuht Andrei Zevakiniga ka ise katsetada, kuidas värvimisega hakkama saada.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8141*. Lyrikuga hakkavad asjad jälle joonde saama. Alf tekitab probleeme. Justin satub ohtu.

14:00 Kui vana ma olen?, H2/E7. Kaasahaarav vanuse ära arvamise stuudiomäng toob ekraanile kireva seltskonna, mis muudab kodus kaasa nuputamise televaatajatele eriti põnevamaks. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E385

15:00 Vana silla saladus, H8/E151. Elsa keeldub külast lahkumast. Matías ei mõista Raimundo kadumist. Adela tunnistab Carmelole tõtt.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E386

16:00 Armastuse hind, H1/E96. Kazim, Hattuc ja Saffet panevad paika Suna ja Saffeti pulmapäeva. Kui Seyran on lahutusdokumentidele alla kirjutanud, viivad Tarik, Saffet ja Kazim ta koju. Kodus karjub isa Seyrani peale ja üritab ta kätt põletada. Ferit aga siirdub pidutsema. Ifakat ja Zerrin teevad koostööd ja leiavad kõmuajakirjaniku, kes teeks Feritist ja Pelinist klubis pilte. Ferit läheb ööseks Pelini poole, sest on liiga purjus, et koju sõita. Sellest hoolimata ei saa Pelin Feriti kõrval olla, sest mees lukustab magamistoa ukse. Pelin on kurb, et miski ei lähe plaanipäraselt. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E387

17:00 Mõrvad mägedes, H1/E2: Patt Alpides. Paulsen ja Beissl uurivad noore naisjuuksuri ootamatut surma. Jäljed viivad nad nii vägivaldse endise poiss-sõbra kui ka eskortteenuse juurde... O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E388

18:00 Kümnest kümme, H1/E9. Tudengite ühiselamus pussitatakse noormeest ja kahtlus langeb kohe tema sõbrale, keda asub kaitsma tuntud advokaadist vanaisa. Lugu äratab Saaras valusad mälestused tema enda lapsepõlvest ja Paul kuuleb oma paarilise kohta nii mõndagi üllatavat. Kalev näeb juhtunut kui täiusliku kuriteo ideaalset valemit, ka Maida jaoks on antud uurimine märgilise tähendusega.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E103. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E142. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Roaldi retked, H7/E5: Araabia kinnisvarakunnid. Dubai kinnisvaraturg on viimasel paaril aastal olnud kõige kuumem terves maailmas. Ainuüksi viimase aastaga on hinnad selles glamuurses metropolis tõusnud väidetavalt 20 protsenti. Roald Johannson hüppab pea ees Araabia Ühendemiraatide kinnisvaraturule, kust leiab eest kaks üllatavat eestlast - Karin Litau ja Igor Kingi, kelle igapäevatööks ongi luksuse müümine!

21:30 Õhtu!, H6/E142. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Alo, H1/E7: Pantvangikriis. Viljol tuleb geniaalne idee, et esinduse sünnipäeva võiks nad sel aastal ise korraldada. Loositakse ülesanded ja rollid, mida enamus peab tüütuks lisakohustuseks. Järsku muutub päev tõsiselt ohtlikuks ja toimub pantvangikriis. Kes päästab päeva? R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen

23:00 FBI, H1/E6: Perepea. Pärast seda, kui senaatori tütar röövitakse, et lunaraha nõuda, kutsutakse appi FBI, et tüdruk leida enne, kui nende aeg otsa saab. Selleks tuleb aga FBI-l uurida senaatori minevikku, et leida vihjeid kes seda tema perekonnale teha võis. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto

00:00 Põhjakallas, H1/E2. Abigaili avalik palve võidab pressi nende poolele. Max üritab Megi enda poolele saada, kuid see ei taha õnnestuda. Juurdlus avab rohkem küsimusi kui vastuseid.

00:55 Valelikud võrgutajad, H1/E22: Kellele lüüakse hingekella. Tüdrukud jõuavad vastustele lähemale ja A tabamisel on abiks ka inspektor Garrett, kuid kas kõik on ikka nii, nagu näib? Ezra saab ülikoolist tööpakkumise, Spenceri ja Melissaga juhtub õnnetus. Emilyt ootab ees kolimine. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale

01:45 FBI, H1/E6: Perepea*. Pärast seda, kui senaatori tütar röövitakse, et lunaraha nõuda, kutsutakse appi FBI, et tüdruk leida enne, kui nende aeg otsa saab. Selleks tuleb aga FBI-l uurida senaatori minevikku, et leida vihjeid kes seda tema perekonnale teha võis. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto

02:35 Õhtu!, H6/E142*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

03:25 Põhjakallas, H1/E2*. Abigaili avalik palve võidab pressi nende poolele. Max üritab Megi enda poolele saada, kuid see ei taha õnnestuda. Juurdlus avab rohkem küsimusi kui vastuseid.

04:15 Alo, H1/E7: Pantvangikriis*. Viljol tuleb geniaalne idee, et esinduse sünnipäeva võiks nad sel aastal ise korraldada. Loositakse ülesanded ja rollid, mida enamus peab tüütuks lisakohustuseks. Järsku muutub päev tõsiselt ohtlikuks ja toimub pantvangikriis. Kes päästab päeva? R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen

04:45 Postimees.ee, E936

05:15 Reporter, H2024/E103*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Reede 24.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E97*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E102. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Mari Kallas ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E97*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E142*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E102*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Mari Kallas ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Roaldi retked, H7/E5: Araabia kinnisvarakunnid*. Dubai kinnisvaraturg on viimasel paaril aastal olnud kõige kuumem terves maailmas. Ainuüksi viimase aastaga on hinnad selles glamuurses metropolis tõusnud väidetavalt 20 protsenti. Roald Johannson hüppab pea ees Araabia Ühendemiraatide kinnisvaraturule, kust leiab eest kaks üllatavat eestlast - Karin Litau ja Igor Kingi, kelle igapäevatööks ongi luksuse müümine!

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8142*. Kirby paneb oma sõna maksma. Roo kavalus annab tagasilöögi. Kas Mali rikub Alfi üllatuse ära?

14:00 Kui vana ma olen?, H2/E8. Kaasahaarav vanuse ära arvamise stuudiomäng toob ekraanile kireva seltskonna, mis muudab kodus kaasa nuputamise televaatajatele põnevaks. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E389

15:00 Vana silla saladus, H8/E152. Elsa avastab Antolina saladuse. Don Anselmo julgustab Isaaci. Julieta jääb Fernandole vahele.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E390

16:00 Armastuse hind, H1/E97. Saffeti pere saadab Kazimi perele ohtralt pulmakinke. Suna, Saffet, Seyran ja Tarik lähevad pulmadeks vajalikke asju ostma. Samal ajal kohtub Kazim Zerriniga. Talle hakkab Zerrin meeldima. Nad lähevad samasse ostukeskusesse koos sisseoste tegema, siis aga näeb neid Suna. Feriti ja Pelini klubipildid avaldatakse meedias. Ferit üritab sellest rääkida Seyranile enne, kui too uudiseid loeb, aga Seyran saab uudise teada Tariki käest. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E391

17:00 Mõrvad mägedes, H1/E3: Surnud mees bobikelgurajal. Beissl seisab silmitsi sisemise dilemmaga, kui selgub, et tema lapsepõlvesõpra kahtlustatakse bobikelgumeeskonna meeskonnaarsti tapmises. O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E392

18:00 Kümnest kümme, H1/E10. Saara ja Paul uurivad surmajuhtumit, mis esmapilgul näib olevat enesetapp, kuid asja uurides hakkab selguma üha üllatavamaid asjaolusid, mis lõpuks viisid traagiliste tagajärgedeni. Evelin teeb Paulile ootamatu ettepaneku ning Inger paneb oma vanemad ootamatu fakti ette.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E104. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 Võsavinkel, H5/E12: Korteriühistukunn. Marek Trojanovski on kuldsete kätega korteriühistukunn. Tema hallata on vabariigi kõige eeskujulikum korrusmaja. Maja keldris aga asub remondimuuseum, kuhu mees on 14 aasta jooksul kogunud igasugu põnevat maja haldamisega seotud kraami. Muuseum on muutunud populaarseks kindlustusspetsialistide seas, sest Marek teab täpselt, kuidas vältida suuri veeavariisid ja tulekahjusid.

20:30 Reede ÕHTU!, H3/E34. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Täna on külas andekad näitlejad Indrek Taalmaa ja Sander Rebane. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

22:00 Mängufilm Mängude õhtu (Game Night, USA 2018). Lõbusas märulis satuvad lauamänge armastavad Max ja Annie eluohtlikule seiklusele, mis saab alguse Maxi venna korraldatud mõrvamüsteeriumist. Kui Brooks röövitakse, usuvad kõik, et tegemist on osaga mängust. Peagi aga selgub, et ei mäng ega ka Brooks ise pole see, mis nad esmapilgul paistsid. Sõbrad avastavad end keerulisest rägastikust, kus iga nurga taga ootab järgmine ootamatus. R: John Francis Daley, Jonathan Goldstein O: Jason Bateman, Rachel McAdams, Kyle Chandler

00:00 Mängufilm #WAYF. Suve viimane pidu (We Are Your Friends, Prantsusmaa, USA, Suurbritannia 2015). Elektroonilise muusika ja Hollywoodi ööelu foonil veedab 23-aastane edasipüüdlik DJ Cole oma päevi lapsepõlvesemudega plaane tehes ning öid loo kallal nokitsedes, mis suudaks sütitada kogu maailma. Kõik see muutub, kui ta kohtub karismaatilise, aga elus pettunud vanema DJ Jamesiga, kes ta oma tiiva alla võtab. Asjad lähevad keeruliseks, kui Cole hakkab armuma Jamesi palju nooremasse tüdruksõpra Sophiesse. Kui Cole’i keelatud suhe üha tugevamaks muutub ning tema sõbrasuhted kannatama hakkavad, peab ta valima armastuse, lojaalsuse ja oma tuleviku vahel. Film ei sobi alaealistele. R: Max Joseph O: zac Efron, Wes Bentley, Emily Ratajkowski

01:55 Reede ÕHTU!, H3/E34*. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Täna on külas andekad näitlejad Indrek Taalmaa ja Sander Rebane. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

03:15 Roaldi retked, H7/E5: Araabia kinnisvarakunnid*. Dubai kinnisvaraturg on viimasel paaril aastal olnud kõige kuumem terves maailmas. Ainuüksi viimase aastaga on hinnad selles glamuurses metropolis tõusnud väidetavalt 20 protsenti. Roald Johannson hüppab pea ees Araabia Ühendemiraatide kinnisvaraturule, kust leiab eest kaks üllatavat eestlast - Karin Litau ja Igor Kingi, kelle igapäevatööks ongi luksuse müümine!

04:14 Postimees.ee, E937

04:30 Reporter, H2024/E104*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

05:30 Mägidoktor, H7/E5: Sundseisund 1. Spordifirma omanik Bruno Licht sõidab kogemata mootorrattaga Lydia Seiberti aia puruks. Martin, kes Brunot tohterdab, märkab, et Lydiaga on midagi tõsiselt lahti. Hans ja Anne lähevad talus tülli. Ka Lisbethi kannatus hakkab katkema. Doktor Kahnweileril on suhteprobleemid.

Laupäev 25.05.2024

06:30 Mägidoktor, H7/E6: Sundseisund 2. Professor Fendrich palub Martinil hoolitseda selle eest, et doktor Kahnweileri armusuhted oleksid korras. Martini mõtted on aga hoopis mujal, sest probleemid talus võtavad palju energiat. Lydial diagnoositakse obsessiiv-kompulsiivne häire. Tema sõber Brunol tuvastatakse aga eluohtlik aneurüsm.

07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H2/E9: Koogikuninganna. Pöialpoistel ei õnnestu Snow tähelepanu köita, nii et nad otsustavad jõuda temani ta lemmikmeediumi ehk telefoni kaudu.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E12. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E37. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:40 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E38. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:50 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E39. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

09:00 Kidzone lastehommik - Barbie: kaks on parem, H1/E7. Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.

09:30 Aedniku aabits, H4/E67. Tuntud ilutaim Hosta söögiks!? Täna valmistame roogi enamlevinud aiataimedest. Räägime ka sellest, kuidas saab parandada mulda?

10:00 Rita köök, H1/E2. Retseptimeister Rita Osale tuleb külla legendaarne saatejuht ja kalasõber Vladislav Koržets, kellega koos avardatakse toore kala söömise piire ning tehakse selgeks, miks ja millist kala üldse värskelt süüa võib. Lisaks eelroaväärilistele punase kala hõrgutistele saab värskest kohafileest valmis restoranivääriline Mannerheimi koha koos perfektselt keedetud riisi ning suus sulava mädarõikakastmega.

10:30 Hooaeg, H19/E20. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!

11:00 Kodustiil, H6/E13. Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

11:30 Rooli võim, H25/E20. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.

12:00 Täistund, H4/E12*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppiku eksklusiivintervjuu Tõnis ja Henry Sildaruga, kes avavad oma vaadet peretülile, mis on pälvinud laialdast tähelepanu. Saates saab sõna ka Kelly Sildaru. Kui palju tööd ja ettevalmistust nõuab Pariisi olümpia kergejõustiku teleülekanne, teab vaid üks mees Eestis - telerežissöör Marek Miil. Teda tutvustab Neeme Raud.

13:00 Reede ÕHTU!, H3/E34*. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Täna on külas andekad näitlejad Indrek Taalmaa ja Sander Rebane. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

14:30 Kas lööme käed?, H1/E10. Tõeline telemängude klassika, kus mängus osalejal ei ole vaja mälumängu teadmisi või füüsilisi oskuseid. Mäng käib raha ja auhindade peale. On vaja vaid natukene õnne, et teha õige otsus! Kas valida saatejuhi poolt pakutav rahasumma või salapärane kingitus? Kas jääda oma otsusele kindlaks või proovida oma õnne veelgi suurema võidu nimel? „Kas lööme käed?“ küsib alati rõõmsameelne ja šarmantne saatejuht Robert Rool.

15:05 Mängufilm Suvitajad (Suvitajad, Eesti 2022). "Suvitajad" on ehedat kirge ja nakatavat nalja täis suvine komöödia, mis põhineb Juhan Smuuli samanimelisel jutustusel. Film valmis armastatud kirjaniku sajandaks sünniaastapäevaks ning on ühtlasi ka austusavaldus kunagisele kultuskomöödiale "Siin me oleme", mis vändati sama algmaterjali põhjal. Kalur Ärni on otsustanud nigela kalasaagi tõttu jaaniajaks suvitajad võtta. Plaan pole ju paha, kuid tema kaunisse Muhumaa tallu saabuvad ülimalt tülikad külalised: proua Sohvia, tema abikaasa Johan, nende poeg Juunior ja Sohvia kaunitarist õde Erna koos oma ärimehest kavaleri Ivoga. Juba esimesel pilgul on selge, et Ärnil ja tema naisel Lainel läheb suvitajatega väga keeruliseks. Pealinnast tulnud suvitajad pakatavad tähtsusest ja nõuavad erikohtlemist, samas on nende klantsi pealispinna all piinlikke saladusi, mis tüli käigus avanema hakkavad. Linnarahva jagelustesse tõmmatud maarahvas avastab nüüd ka oma elus üllatavaid kitsaskohti. Naljakate segaduste ja intriigide saatel minnakse vastu jaaniööle ning koos võimsa lõkkega ... R: Ergo Kuld O: Pääru Oja, Ago Anderson, Kaire Vilgats, Meelis Rämmeld, Maarja Jakobson

17:00 Mängufilm Katie Fforde: Minu poeg ja tema isad (Katie Fforde: Mein Sohn und seine Väter, Saksamaa 2016). Karen ei suuda enam teismelise poja Luke'i eest tõde varjata ja räägib ausalt ära, et poisi isaks on anonüümne spermadoonor. Luke põgeneb seepeale kodust. Kareni elukaaslane Daniel pole samuti vaimustuses. Ainsaks lahenduseks jääb Luke'i tegeliku isa leidmine ja Karen asub agaralt otsima. Paraku tuleb kõne alla rohkem kui üks mees. R: Helmut Metzger O: Julia Malik, Heiko Ruprecht, Matthias Ziesing

19:00 Otse! Reporter+, H2024/E40. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Meie aasta Indias, E1: Seiklus algab! Teleperekond Tuuli, Arbo, Andres ja Kristjan on karastunud Siberis, Hiinas, Austraalias, Iraanis ja Aafrikas. Nüüd nad tunnevad, et on valmis tõelisteks katsumusteks, seega võetakse ette sõit kultuuride paabelisse ja vastuolude maale Indiasse. Astutakse esimesed sammud valgustumise teel.

20:30 Minu küla, E5. Tiinal on raha otsas ja Inriid soovitab tal tööle minna. Tiina arvates võiks ta sama hästi soovitada parem kaljult alla hüpata. Mõlemad variandid on tema arvates ebareaalsed. Kunder on hädas valla arvetega. Ja otsustab Kata Blaumile kättemaksuks raamatukogu sulgeda. Inriid ja Joonas leiavad teineteises kasulikke jooni, samal ajal, kui Tiina otsutabki kogemata Kalle juures tööle asuda. Kalle muidugi käitub kohaselt. Kogeleb, kokutab ja ajab jama suust välja nagu ikka, kui kauni naisega kohtub. Hanna otsustab omal käel taas kuritegelikule teele asuda, kuid nagu ikka – inimene tahab, issand juhib. Olter Kamm on aga endale auto ostnud, kuid sellega on üks mure. Nüüd jagab ta oma suurt saladust Nikolaiga, kes otsustab sõpra suures hädas aidata.

21:25 Brokenwoodi mõrvad, H9/E4: Koerte juurde. Kui tapetakse kohaliku veterinaari juures medõena töötav naine, avastavad Mike, Kristin ja Chalmers, et mõrva põhjuseks võib olla dopinguskandaal ja pinged kaksikõdede vahel.

23:30 Mängufilm Läbi tule ja vee (Hell or High Water, USA 2016). Western-märul! Pärast oma ema surma on töötu ja lahutatud Toby Howard kaotamas oma kodu pangale. Kui ta vanem vend Tanner Howard vanglast välja pääseb, asuvad vennad pangakontoreid röövima, et maksta pangalaenu isakodu päästmiseks. Samal ajal üritavad Texase korravalvur Marcus Hamilton ja tema adjutant Albert Parker ennetada varaste järgmist sammu. Film ei sobi alaealistele. R: David Mackenzie O: Chris Pine, Ben Foster, Jeff Bridges

01:35 Mängufilm Deepwater Horizoni katastroof (Deepwater Horizon, Hongkongi erihalduspiirkond, USA 2016). Tõestisündinud lool põhinev film! 2010. aasta 20. aprillil toimus Mehhiko lahes Deepwater Horizoni naftaplatvormil üks maailma suurimaid inimese põhjustatud katastroofe. R: Peter Berg O: Mark Wahlberg, Kurt Russell, Douglas M. Griffin

03:40 Meie aasta Indias, E1: Seiklus algab!* Teleperekond Tuuli, Arbo, Andres ja Kristjan on karastunud Siberis, Hiinas, Austraalias, Iraanis ja Aafrikas. Nüüd nad tunnevad, et on valmis tõelisteks katsumusteks, seega võetakse ette sõit kultuuride paabelisse ja vastuolude maale Indiasse. Astutakse esimesed sammud valgustumise teel.

04:30 Postimees.ee, E938

05:00 Reporter+, H2024/E40*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

05:30 Mägidoktor, H7/E7: Kuninglikud lapsed 1. Kaks sõpra lähevad mägedesse matkama. Retkel juhtub õnnetus. Martin tõttab appi. Gruberhofis on õhk paks: Hans tülitseb aina Annega. Ka Susanne ja Hansu vahel valitsevad pinged. Jonase õpetaja soovib nendega vestelda. Anne kolib tagasi isa juurde ja peab tunnistama, et Artur on alkohoolik.

Pühapäev 26.05.2024

06:30 Mägidoktor, H7/E8: Kuninglikud lapsed 2. Martini patsient Vincent vajab uut südant. Susanne märkab Hansu ja Jonase õpetaja vahel kummalisi pilke ja muutub armukadedaks. Kas Hans üldse oleks veel temaga, kui neil poleks ühist tütart? Artur Distelmaier haub plaani, kuidas tütar Annet Martinist eemal hoida, ja palub Annel tema teraapias viibimise ajal talu juhtimine üle võtta.

07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H2/E10: Super-Ravi. Ravi on õnnetu, kuna tema lemmik koomiksiautor naerab tema välja mõeldud superkangelase peale. Snow püüab ta tuju tõsta ning korraldab talle tõelise superkangelase seikluse.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E13. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E40. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:40 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E41. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:50 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E42. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

09:00 Kidzone lastehommik - LEGO sõbrad: Uus peatükk, H1/E3. Ela kaasa Heartlake’i keskkoolis tegutsevate sõprade täiesti uutele seiklustele!

09:30 Minu küla, E5*. Tiinal on raha otsas ja Inriid soovitab tal tööle minna. Tiina arvates võiks ta sama hästi soovitada parem kaljult alla hüpata. Mõlemad variandid on tema arvates ebareaalsed. Kunder on hädas valla arvetega. Ja otsustab Kata Blaumile kättemaksuks raamatukogu sulgeda. Inriid ja Joonas leiavad teineteises kasulikke jooni, samal ajal, kui Tiina otsutabki kogemata Kalle juures tööle asuda. Kalle muidugi käitub kohaselt. Kogeleb, kokutab ja ajab jama suust välja nagu ikka, kui kauni naisega kohtub. Hanna otsustab omal käel taas kuritegelikule teele asuda, kuid nagu ikka – inimene tahab, issand juhib. Olter Kamm on aga endale auto ostnud, kuid sellega on üks mure. Nüüd jagab ta oma suurt saladust Nikolaiga, kes otsustab sõpra suures hädas aidata.

10:25 Meie aasta Indias, E1: Seiklus algab!* Teleperekond Tuuli, Arbo, Andres ja Kristjan on karastunud Siberis, Hiinas, Austraalias, Iraanis ja Aafrikas. Nüüd nad tunnevad, et on valmis tõelisteks katsumusteks, seega võetakse ette sõit kultuuride paabelisse ja vastuolude maale Indiasse. Astutakse esimesed sammud valgustumise teel.

11:25 Noor meister, H2/E3: Automaalrid*. Kui varem oli automaalrite eriala eriti populaarne just noormeeste seas, siis nüüd on selle enda jaoks avastanud ka üha enam tütarlapsi. Automaalrite kutsemeistrivõistlus toimub Tallinna Tööstushariduskeskuses, kuhu on võistlema tulnud kaheksa noort kuuest erinevast koolist. Tiitlit läheb püüdma kolm poissi ja viis tüdrukut. Nende tegemisi tuleb jälgima Eesti üks suurimaid autofänne muusik Koit Toome, kes saab koos saatejuht Andrei Zevakiniga ka ise katsetada, kuidas värvimisega hakkama saada.

12:25 Kas lööme käed?, H1/E11. Tõeline telemängude klassika, kus mängus osalejal ei ole vaja mälumängu teadmisi või füüsilisi oskuseid. Mäng käib raha ja auhindade peale. On vaja vaid natukene õnne, et teha õige otsus! Kas valida saatejuhi poolt pakutav rahasumma või salapärane kingitus? Kas jääda oma otsusele kindlaks või proovida oma õnne veelgi suurema võidu nimel? „Kas lööme käed?“ küsib alati rõõmsameelne ja šarmantne saatejuht Robert Rool.

13:00 Mängufilm Richie Rich (Richie Rich, USA 1994). Kogupere hittkomöödia maailma rikkaimast poisist Richiest, kellel on kõik, millest üks laps eales unistada oskab - napib vaid omaealisi sõpru, kellega mängida. Kui üks jultunud kurikael tahab Richie vanemad kõrvaldada, et seejärel nende firma üle võtta, asub poiss koos ustava teenriga armutusse, põnevasse ja lõbusasse võitlusesse… R: Donald Petrie O: Macaulay Culkin, Jonathan Pryce

15:00 Roaldi retked, H7/E5: Araabia kinnisvarakunnid*. Dubai kinnisvaraturg on viimasel paaril aastal olnud kõige kuumem terves maailmas. Ainuüksi viimase aastaga on hinnad selles glamuurses metropolis tõusnud väidetavalt 20 protsenti. Roald Johannson hüppab pea ees Araabia Ühendemiraatide kinnisvaraturule, kust leiab eest kaks üllatavat eestlast - Karin Litau ja Igor Kingi, kelle igapäevatööks ongi luksuse müümine!

16:00 Minu Tallinn, H2023/E20. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.

17:00 Kodu mägedes, E11: Unistus ja tegelik elu. Lisa kavatseb oma osa talus maha müüa, et osta pansion, mida nad koos Florianiga juhtivad. Florian eelistab siiski talupidamisega tegeleda. Marie näeb Lisa plaanides ohtu, sest ta pole kindle, kui kaua ta haiguse tõttu suudab tütre ja talu eest hoolitseda. Pansionisse saabub heatujuline Sören, kes suudab Lisa perekonnaga seotud muremõtted eemale peletada.

19:00 Otse! Reporter+, H2024/E41. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Ukraina presidendi Volodõmõr Zelenskõi pöördumine. Ukraina presidendi Volodõmõr Zelenskõi pöördumine.

19:35 Kuldvillak, H2024/E13. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.

20:10 Sport on õhus. Olümpiasuve juhatab sisse meeleolukas ja sportlik õhupallimäng “Sport on õhus”. Lõbusas kuid sportlikus erisaates asuvad võidukarikat jahtima nii tippsportlased kui ka tuntud meelelahutajad. Erinevates matšides on vastamisi Erki Nool, Marta-Lotta Kukk, Kristel Aaslaid, Jaagup Tuisk, Juss Haasma, Greta Korju, Liis Kiviloo ja Juuso Roihu. Mängu koordineerib saatejuht Rahel Ollisaar, reeglite järgimist kontrollib kohtunik Steffi Pähn ning muidugi ei puudu ka huumorikas spordikommentaator Ott Järvela.

21:35 Mängufilm Kuulsuse narrid (Kuulsuse narrid, Eesti 2022). Eduard Bornhöhe samanimelisel jutustusel põhinev mängufilm viib vaataja aega, kus eestlaste rahvuslik iseteadvus oli alles tärkamas. Komöödia peategelasteks on mehed, kelle rinnus pakitseb soov oma rahvale midagi igavikulist kinkida – olgu selleks siis õhus lendav imemasin või maakeeli kirja pandud väärtkirjandus. Kolkakülast saabub tillukesse provintsilinna Saalomon Vesipruul, kes, pärast mitmeid põrumisi erinevates ametites, otsustab läbi lüüa vabakutselise kirjanikuna. Ta rendib endale väikese toakese pesunaisest üksikema Agnese tagasihoidlikus elamises. Paraku pole Vesipruuli üllad kavatsused määratud teostuma, sest oma kutsumusse sisse elades tuleb tal tutvust teha oma naabri – looduseuurija ja leiutaja Jaan Tatikaga. Saatuse tahtel ja paljude iseäralike juhtumiste tõttu ei sünni ... R: Ain Mäeots O: Karl Robert Saaremäe, Veiko Porkanen, Maiken Pius, Ott Sepp

23:30 CSI: Vegas, H2/E17: Lubadus. Meadi järve põhjast leitakse 40 aastat tagasi surnud tüdruku surnukeha. Max Roby lubab Raquel Williamsile, et viimaks saab õiglus tema tütre eest jalule seatud. O: Paula Newsome, Mandeep Dhillon, Matt Lauria

00:20 Mängufilm Moonfall (Moonfall, Hiina, USA, Suurbritannia, Kanada 2022). Salapärane jõud tõukab Kuu orbiidilt välja ja paneb otse Maa suunas liikuma. Kui kokkupõrkeni ja maailma hävimiseni on jäänud vaid nädalaid, on NASA juhtivametnik ja endine astronaut Jo Fowler veendunud, et teab viisi me kõigi päästmiseks. Kuid teda usuvad vaid ta varasemast tuttavast astronaut Brian Harper ja vandenõuteoreetik K.C. Houseman. Ebatõenäolised kangelased jätavad kallimad maha ning lähevad võimatule ja meeleheitlikule missioonile kosmosesse, kus nad avastavad, et me Kuu pole üldse selline, nagu arvame. R: Roland Emmerich O: Halle Berry, Patrick Gibson, Michael Peña

02:40 Mängufilm Silmad taevas (Eye in the Sky, Suurbritannia 2015)*. Kolonel Katherine Powell juhatab Londonis ülisalajast droonioperatsiooni terroristide tabamiseks Keenias. Tänu elektroonilisele luurele ja kohapealsele jälgimisele saab Powell teada, et nende sihtmärgid plaanivad enesetapurünnakut ning et missiooni eesmärk muutub süüdlaste tabamise asemel tapmiseks. R: Gavin Hood O: Helen Mirren, Aaron Paul, Alan Rickman

04:40 Võsavinkel, H5/E12: Korteriühistukunn*. Marek Trojanovski on kuldsete kätega korteriühistukunn. Tema hallata on vabariigi kõige eeskujulikum korrusmaja. Maja keldris aga asub remondimuuseum, kuhu mees on 14 aasta jooksul kogunud igasugu põnevat maja haldamisega seotud kraami. Muuseum on muutunud populaarseks kindlustusspetsialistide seas, sest Marek teab täpselt, kuidas vältida suuri veeavariisid ja tulekahjusid.

05:05 Postimees.ee, E939

05:45 Reporter+, H2024/E41*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.