Kanal 2 saatekava 13.05.2024 - 19.05.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 13.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E88*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E93. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E88*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 Võsavinkel, H5/E10: Mati Sepp - metsalagastajate hirm*. Mati Sepp on noormees, kelle südameasjaks on Eesti metsa tervis. Peeter Võsa uurib, kas tõesti suudab see mees üksi ära teha 2000 vallandatud metsavahi töö ning mis on selle ettevõtmise hind? Sõidame kaamerate ja mikrofonidega Lahemaa rahvusparki, millest on tasapisi saamas Lagemaa rahvuspark. Kes on süüdi? Mati teab!

09:50 Telehommik, H1/E93*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Minu Tallinn, H2023/E18*. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8133*. Kaalukausil on elu. Kirby võitleb süsteemi vastu. Felicity püüab Tane ootusi täita.

14:00 Kui vana ma olen?, H1/E11. Kaasahaaravas telemängus on vanus kõik muud kui lihtsalt number. Panused on kõrged. Võistlejad alustavad 10 000 euro suuruse auhinnakrediidiga, mille võitmiseks tuleb ära arvata kuue tundmatu inimese vanus. Iga vale vastus võtab võidusummast eurosid vähemaks. Saatejuht Roald Johannson.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E353

15:00 Vana silla saladus, H8/E143. Julietat takistab ootamatu isik. Melitón toob halva uudise. Dolores läheb ümbermaailmareisile.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E354

16:00 Armastuse hind, H1/E88. Zerrin avaldab soovi Kazimiga rääkida. Pärast nendevahelist vestlust on Kazim ümber mõelnud ega näe enam vajadust sundida Seyranit häärberisse tagasi minema. Ta ütleb Seyranile, et ta võib Feritist lahutada. Ferit saab kõne oma emalt, kes räägib, et Kazimi ja Haliti vahel tekkis tüli. Ferit läheb Kazimi poole, et Seyranit koju viia, kuid kas tal see ka õnnestub? O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E355

17:00 Mägipäästjad, H14/E8: Jaht 2. Jessi laipa pole ikka leitud, Markus ei mõista, miks asjaga tegeleb Salzburgi kriminaalpolitsei. Kas tegu polnudki õnnetusega? Alpakakasvatajad Florian ja Anna on hädas huntidega ja otsustavad ise probleemiga tegeleda. Paraku pole Florianil relvaluba ja püsski on Floriani isa tagant näpatud.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E356

18:00 Kümnest kümme, H1/E1. Saara Tammik on noor uurija, kes järjekordsel kuriteopaigal saab ootamatult teada, et talle on määratud uus paariline. Sarmikas uurija Paul Hunt on üles kasvanud Torontos, Kanada väliseestlaste peres ning otsustanud tõelise eestlasena oma juurte juurde naasta. Saara ja Pauli koostöös põrkuvad ühe traagiline saatus ja varjatud saladus ning teise muretu minevik ning sinisilmne kodumaa-armastus. Esimene ühine juhtum paneb mõlema oskused korralikult proovile. Peaosades Grete Konksi ja Stefan Hein, Meelis Põdersoo, Maarja Tammemägi, Kristina Vähi.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E95. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E135. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Kuuuurija, H17/E17. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad. Seekord tuleb juttu sellest, kuidas maaelu idülli otsima läinud linnapere peab rinda pistma reostunud vee ja külajoodikutega.

21:30 Õhtu!, H6/E135. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Alo, H1/E2: Vanamees. On laoautode tühjendusmüügi viimane päev ja Alo peab müüma rohkem kui kunagi varem. Paraku külastab just sel päeval salongi Alo iidvana sõber Meinhard, kes kõigi imestuseks ikka veel kuidagi elus püsib. Kuna vanamehe eluküünal võib iga hetk kustuda, otsustab Alo teha sellest Meinhardi elu kõige ilusama päeva. R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen

23:00 Armastuse malev, H2/E11: Suur finaal! Salu talu saunamaja saab lõplikult valmis ja sisustatud. Mida suutsid kaksteist ehituskogemuseta noort vaid paari nädalaga meister Kermo Jürmanni käe all korda saata? Finaalipaarid lähevad viimasele romantilise kohtingule ja saab selgeks, kas just kokku saanud paarid on ikka teineteise jaoks loodud. Televaatajate otsustada on, kumb paar peaks saatest lahkuma 10 000 eurose auhinnaga - kas Iiris ja Xavier või Maarja-Liis ja Siim.

00:00 Medici – Firenze valitsejad, H2/E3: Usaldus. Lorenzo on võõral maal sõjakeerises ja otsustab pöörata asjaolud enda kasuks. Lisaks truudusele oma linna vastu, peab ta vastu panema ka teistsugustele ahvatlustele. O: Daniel Sharman, Alessandra Mastronardi, Synnove Karlsen

01:05 Valelikud võrgutajad, H1/E15: Valeta ja veel kord valeta. Emilyle tekib ujumismeeskonnas rivaal Paige. Ezra ja Aria lähevad esimesele kohtingule muuseumisse, kuhu A saadab ka Aria ema. Hanna ema töökoht satub ohtu. Spencer üritab Jasoni abiga selgitada, kellega Alison kadumise õhtul koos oli. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale

01:55 Õhtu!, H6/E135*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

02:45 Medici – Firenze valitsejad, H2/E3: Usaldus*. Lorenzo on võõral maal sõjakeerises ja otsustab pöörata asjaolud enda kasuks. Lisaks truudusele oma linna vastu, peab ta vastu panema ka teistsugustele ahvatlustele. O: Daniel Sharman, Alessandra Mastronardi, Synnove Karlsen

03:50 Alo, H1/E2: Vanamees*. On laoautode tühjendusmüügi viimane päev ja Alo peab müüma rohkem kui kunagi varem. Paraku külastab just sel päeval salongi Alo iidvana sõber Meinhard, kes kõigi imestuseks ikka veel kuidagi elus püsib. Kuna vanamehe eluküünal võib iga hetk kustuda, otsustab Alo teha sellest Meinhardi elu kõige ilusama päeva. R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen

04:20 15 küsimust, H2/E135*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

04:50 Postimees.ee, E926

05:15 Reporter, H2024/E95*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Teisipäev 14.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E89*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E94. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E89*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E135*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E94*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Kuuuurija, H17/E17*. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad. Seekord tuleb juttu sellest, kuidas maaelu idülli otsima läinud linnapere peab rinda pistma reostunud vee ja külajoodikutega.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8134*. Zara käib Malile ja Rose’ile peale. Felicity nullib Tane’i unistused lapsest. Kas Marilyn on valmis Roo nimel valetama?

14:00 Kui vana ma olen?, H1/E12. Hooaja viimases saates asuvad 10 000 euro suurust auhinnaraha jahtima ja tundmatute inimeste vanuseid arvama head sõbrad Johannes ja Sander. Äri-IT valdkonnas tegelevad noormehed veedavad vaba aja bachatat tantsides või karantiinis vesipiipu tehes. Kas lahutamatutel sõpradel õnnestub kaasahaarava telemängu hooaja lõpetuseks võita täispank? Saatejuht Roald Johannson.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E357

15:00 Vana silla saladus, H8/E144. Elsa on lahkumiseks liiga nõrk. Antolina üritab Isaaci võrgutada. Raimundo hoolitseb Francisca eest.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E358

16:00 Armastuse hind, H1/E89. Ferit tunneb end väga lööduna, kui Seyran ei nõustu temaga koju tulema. Lisaks saab ta Kazimilt kõrvakiilu. Raevununa koju jõudes teatab ta Ifakatile, et ta alustaks lahutusprotsessiga. Vahepeal helistab isand Saffet Kazimile, et korraldada perekondade vaheline kohtumine. Zerrin on oma plaani õnnestumises nii kindel, et hakkab koos Peliniga pulmakleite vaatama. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E359

17:00 Mägipäästjad, H14/E9: Häbitu 1. Markus igatseb, et temagi kõrval oleks keegi. Tema ja Nina vahel tundub midagi susisevat, aga Nina on ju peagi ära sõitmas. Till Pichler saab teada, et tema parimal sõbral Charlyl on tema emaga romaan. Ta kihutab Charlyga asju klaarima, ning kähmlus võtab kiiresti ohtliku pöörde.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E360

18:00 Kümnest kümme, H1/E2. Kas igal kuriteol on motiiv? Saara on üllatunud oma paarilise põhjalikest teadmistest. Paul ja Kalev on eri meelt ning sõlmivad kihlveo. Staadionilt leitakse noormehe vägivalla tundemärkidega surnukeha ning uurijatel tuleb silmitsi seista ühe jalgpalliklubi varjatud saladustega. Peaosades Grete Konksi ja Stefan Hein, Meelis Põdersoo, Maarja Tammemägi ja Kristina Vähi.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E96. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E136. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Täistund, H4/E11. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut.

21:30 Õhtu!, H6/E136. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Krimi, H18/E36. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

23:00 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E21: Kurb ja pettunud. Pärast seda, kui Ameerika kodanikke vedanud eralennuk Euroopa kohal alla tulistatakse, võtab lendsalk vaatluse alla lennult maha jäänud mehe. O: Luke Kleintank, Carter Redwood, Vinessa Vidotto

00:00 Medici – Firenze valitsejad, H2/E4: Süütukesed. Firenze on tänu Lorenzo poliitikale muutunud taas jõukaks linnaks. Lorenzo soovib aga rahu kindlustamisega minna vastu oma pikaaegsetele põhimõtetele. O: Daniel Sharman, Alessandra Mastronardi, Synnove Karlsen

01:05 Valelikud võrgutajad, H1/E16: Oleme sõbrad. Spencer otsustab Tobyle eratunde andma hakata, et ühtlasi ka Alisoni kohta infot saada. Aria kahtlustab, et tema vanemate vahel toimub midagi kahtlast. Caleb otsustab Hannaga suhtlemiseks nõuda temalt vastuteenet Aria aitamise eest. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale

01:55 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E21: Kurb ja pettunud*. Pärast seda, kui Ameerika kodanikke vedanud eralennuk Euroopa kohal alla tulistatakse, võtab lendsalk vaatluse alla lennult maha jäänud mehe. O: Luke Kleintank, Carter Redwood, Vinessa Vidotto

02:45 Õhtu!, H6/E136*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

03:35 Medici – Firenze valitsejad, H2/E4: Süütukesed*. Firenze on tänu Lorenzo poliitikale muutunud taas jõukaks linnaks. Lorenzo soovib aga rahu kindlustamisega minna vastu oma pikaaegsetele põhimõtetele. O: Daniel Sharman, Alessandra Mastronardi, Synnove Karlsen

04:35 Krimi, H18/E36*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

05:00 Postimees.ee, E927

05:15 Reporter, H2024/E96*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Kolmapäev 15.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E90*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E95. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E90*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E136*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E95*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Täistund, H4/E11*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8135*. Mali peab tegutsema Rose'i ultimaatumi järgi. Irene üritab Roo ja Marilyni vahel rahu sobitada.

14:00 Kui vana ma olen?, H2/E1. Kaasahaarav vanuse ära arvamise stuudiomäng toob ekraanile kireva seltskonna, mis muudab kodus kaasa nuputamise televaatajatele eriti põnevaks. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E361

15:00 Vana silla saladus, H8/E145. Julieta manipuleerib Prudencioga. Fernando hoiatab Mauriciot. Antolina valmistub pulmadeks.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E362

16:00 Armastuse hind, H1/E90. Abidin on pärast Sultani ründamist suures hädas, sest Sultan esitas ta vastu kaebuse. Abidin tahab põgeneda, aga ei suuda seda ilma Sunata teha. Ta teeb Sunale abieluettepaneku ja palub tal selle üle mõelda. Seyran saab nende suhtest teada ja palub Feriti abi, et armunud kokku viia. Nende kohtumine aga ei lähe hästi, sest Ferit läheb kohtumisele lootusega Seyraniga ära leppida.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E363

17:00 Mägipäästjad, H14/E10: Häbitu 2. Markus igatseb, et temagi kõrval oleks keegi. Tema ja Nina vahel tundub midagi susisevat, aga Nina on ju peagi ära sõitmas. Till Pichler saab teada, et tema parimal sõbral Charlyl on tema emaga romaan. Ta kihutab Charlyga asju klaarima, ning kähmlus võtab kiiresti ohtliku pöörde.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E364

18:00 Kümnest kümme, H1/E3. Jõest leitakse meesterahva surnukeha ja Saara ning Pauli ees koorub lahti ühe perekonna traagiline saatus. Kalev püüab ennetada Pauli huvi Saara vastu, samal ajal teeb Evelin kõik selleks, et uurija Hundi kohta rohkem teada saada. Peaosades Grete Konksi ja Stefan Hein, Meelis Põdersoo, Maarja Tammemägi ja Kristina Vähi.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E97. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E137. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Noor meister, H2/E2: Mööblitislerid. Sel nädalal selgub Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuses, kes saab Eesti parimaks nooreks mööblitisleriks. Pealinna poiss Mart osales võistlusel ka aasta tagasi, saavutades enda suureks pettumuseks alles neljanda koha. Ta on aasta aega tublisti harjutanud, et sel korral kaugemale jõuda, kuid ka tema konkurendid pole papist poisid. Saadet juhib Andrei Zevakin, üllatuskülaliseks on sel korral puutööhuviline meelelahutaja Kalle Sepp.

21:30 Õhtu!, H6/E137. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Alo, H1/E3: Võrdsus. Et võidelda ebavõrdsuse vastu, kuulutab Viljo välja võrdsuse päeva ning määrab vastutajaks Alo. Südikas müügimees seisab silmitsi suurte probleemidega: kas lasta naisi meeste riietusruumi, kas klient saab olla auto jaoks liiga lühike, kas lastele on rohkem lubatud ning kuidas öelda mustale mehele, et ta auto on liiga must?

23:00 FBI, H1/E1. Tempokas krimisari viib vaatajad New Yorgi Föderaalse Juurdlusbüroo (FBI) eliitüksuse ohtlikku igapäevaellu. Supertiimi kuuluvad eriagendid Maggie Bell ja O.A. Zidan, nende juhendajad, vastutavad eriagendid Isobel Castille ja Jubal Valentine ning Kristen, geniaalne analüütik ja meeskonna suurim vara. Koos uurivad nad terrorismi, organiseeritud kuritegevuse ja vastuluurejuhtumeid, et hoida oma linn ja riik ohutuna. Pärast seda, kui pommiplahvatus purustab kohaliku kortermaja, hakkavad eriagendid Maggie Bell ja OA Zidan FBI New Yorgi kontorist uurima võimalikku sõda rivaalitsevate gängide vahel. Kuniks nende peamine kahtlusalune brutaalselt mõrvatakse.

00:00 Medici – Firenze valitsejad, H2/E5: Püha Tool. Lorenzo ja Clarice asuvad oma võimu kinnitamiseks ohtlikule teekonnale, mis avab neile paavstivõimu kõige tumedamad kambrid.

01:05 Valelikud võrgutajad, H1/E17: Hetkeks süüst puhas. Ezra ja Aria isa kohtumine kujuneb pingeliseks. Toby vabaneb tänu rikutud asitõenditele süüdistusest ja hakkab koos Spenceriga uurima Jenna tegude tagamaid. Hanna ema kohtub mehega, kes väidab end olevat surnud proua Potteri sugulane.

01:55 FBI, H1/E1*. Tempokas krimisari viib vaatajad New Yorgi Föderaalse Juurdlusbüroo (FBI) eliitüksuse ohtlikku igapäevaellu. Supertiimi kuuluvad eriagendid Maggie Bell ja O.A. Zidan, nende juhendajad, vastutavad eriagendid Isobel Castille ja Jubal Valentine ning Kristen, geniaalne analüütik ja meeskonna suurim vara. Koos uurivad nad terrorismi, organiseeritud kuritegevuse ja vastuluurejuhtumeid, et hoida oma linn ja riik ohutuna. Pärast seda, kui pommiplahvatus purustab kohaliku kortermaja, hakkavad eriagendid Maggie Bell ja OA Zidan FBI New Yorgi kontorist uurima võimalikku sõda rivaalitsevate gängide vahel. Kuniks nende peamine kahtlusalune brutaalselt mõrvatakse.

02:45 Õhtu!, H6/E137*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

03:35 Medici – Firenze valitsejad, H2/E5: Püha Tool*. Lorenzo ja Clarice asuvad oma võimu kinnitamiseks ohtlikule teekonnale, mis avab neile paavstivõimu kõige tumedamad kambrid.

04:46 Alo, H1/E3: Võrdsus*. Et võidelda ebavõrdsuse vastu, kuulutab Viljo välja võrdsuse päeva ning määrab vastutajaks Alo. Südikas müügimees seisab silmitsi suurte probleemidega: kas lasta naisi meeste riietusruumi, kas klient saab olla auto jaoks liiga lühike, kas lastele on rohkem lubatud ning kuidas öelda mustale mehele, et ta auto on liiga must?

05:13 Postimees.ee, E928

05:15 Reporter, H2024/E97*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Neljapäev 16.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E91*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E96. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E91*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E137*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E96*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Noor meister, H2/E2: Mööblitislerid*. Sel nädalal selgub Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuses, kes saab Eesti parimaks nooreks mööblitisleriks. Pealinna poiss Mart osales võistlusel ka aasta tagasi, saavutades enda suureks pettumuseks alles neljanda koha. Ta on aasta aega tublisti harjutanud, et sel korral kaugemale jõuda, kuid ka tema konkurendid pole papist poisid. Saadet juhib Andrei Zevakin, üllatuskülaliseks on sel korral puutööhuviline meelelahutaja Kalle Sepp.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8136*. Mackenzie saabub koju ja leiab eest üllatuskülalise. Kas John jõuab Irene’ini? Harper on ärevil.

14:00 Kui vana ma olen?, H2/E2. Kaasahaarav vanuse ära arvamise stuudiomäng toob teisel hooajal ekraanile veelgi kirevama seltskonna, mis muudab kodus kaasa nuputamise televaatajatele veelgi põnevamaks. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E365

15:00 Vana silla saladus, H8/E146. Mauricio lubab Saúli aidata. Elsa otsustab Antolina proovile panna. Severol on plaan, kuidas Basilio tabada.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E366

16:00 Armastuse hind, H1/E91. Pelin külastab Korhanite häärberit, et end isand Halisile tutvustada ja Ifakat õpetab talle sealseid reegleid. Kui Ferit saab teada, et Pelin kohtus ta vanaisaga, läheb ta endast välja. Ferit mõistab, et Zerrin sai Ifakati käest Seyrani peresiseste asjade kohta teada. Isand Saffet külastab perega Kazimi pere. Suna arvab, et tegu on vaid perekondade tutvumisõhtuga, ent neil on hoopis teised kavatsused.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E367

17:00 Mägipäästjad, H14/E11: Mürgine pärand 1. Thomas Brandtner tahtis talu tütrele pärandada ja mõtles selleks välja iseäraliku plaani, mis paraku viis keskkonnakatastroofini. Veelgi enam, ka Thomas ise satub surmaohtu.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E368

18:00 Kümnest kümme, H1/E4. Kirikuhoovist leitakse surnud mees, kuid tapmise tunnistajad ei soovi sündmuse tagamaid avada. Saara ja Pauli ülesandeks saab välja uurida, mida kergeusklike külanoorte kogunemised tegelikult kaasa tõid. Paul astub sammukese lähemale Saara hästi varjatud saladusele. Kalevil tuleb hakkama saada prokurörist eksabikaasa etteheidete ja teismelise tütre kapriisidega.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E98. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E138. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Roaldi retked, H7/E4: Troopilised kirelõõmad. Roald Johannson põrutab sedapuhku palmidega palistatud paradiisisaarele Dominikaani Vabariiki, kus ühe kauni eestlanna süda tuksub ühes rütmis karismaatilise ja eduka Kanada ettevõtjaga. See on peadpööritav lugu sellest, kuidas esialgsest külmast kohtumisest sündis aastatega sõprus, sõprusest armastus ning armastusest kooselu Kariibi mere helesiniste lainte vahel. Lõuna-Eestist pärit Kersti elusaatus tõestab taaskord, et kõik on võimalik!

21:30 Õhtu!, H6/E138. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Alo, H1/E4: Areneme veel. Käes on arenguvestluse päev, kus vaadatakse, kuhu ollakse jõudnud ja kuhu edasi. Tuleb välja, et kollektiivis on tõsised probleemid puhtuse ja hügieeniga. Alo satub taas pahaaimamatult piinlikku olukorda. Segasele päevale lisab vürtsi naabrimehe koer, kelle Guido pidi tööle kaasa võtma.

23:00 FBI, H1/E2: Rohelised linnud. Pärast seda, kui kaheksa inimest on New Yorgi kohvikus surmava mürgistuse saanud, tuvastavad eriagendid Maggie Bell ja OA Zidan kuriteo ebatõenäolise süüdlase ja viivad läbi varitsusoperatsiooni, et vältida edasisi rünnakuid.

00:00 Medici – Firenze valitsejad, H2/E6: Tähtsusetu mees. Pereliikme kunagine eksimus ähvardab Medicid taas kriisi paisata. Lorenzo peab olukorra päästmiseks ette võtma kahtlase väärtusega samme.

01:05 Valelikud võrgutajad, H1/E18: Tark ei torma. Tüdrukud saavad rolli koolinäidendis. Aria näeb selles võimalust Ezraga rohkem ja avalikult koos aega veeta, kuid pingutab üle. Süvenevad taas kahtlused Iani kui võimaliku A seotuse suhtes. Calebi ja Hanna vaheline sõprus teeb ootamatu pöörde.

01:55 FBI, H1/E2: Rohelised linnud*. Pärast seda, kui kaheksa inimest on New Yorgi kohvikus surmava mürgistuse saanud, tuvastavad eriagendid Maggie Bell ja OA Zidan kuriteo ebatõenäolise süüdlase ja viivad läbi varitsusoperatsiooni, et vältida edasisi rünnakuid.

02:57 Õhtu!, H6/E138*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

03:49 Medici – Firenze valitsejad, H2/E6: Tähtsusetu mees*. Pereliikme kunagine eksimus ähvardab Medicid taas kriisi paisata. Lorenzo peab olukorra päästmiseks ette võtma kahtlase väärtusega samme.

04:56 Alo, H1/E4: Areneme veel*. Käes on arenguvestluse päev, kus vaadatakse, kuhu ollakse jõudnud ja kuhu edasi. Tuleb välja, et kollektiivis on tõsised probleemid puhtuse ja hügieeniga. Alo satub taas pahaaimamatult piinlikku olukorda. Segasele päevale lisab vürtsi naabrimehe koer, kelle Guido pidi tööle kaasa võtma.

05:26 Reporter, H2024/E98*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Reede 17.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E92*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E97. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Romi Hasa ja Neeme Raud teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E92*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E138*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E97*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Romi Hasa ja Neeme Raud teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Roaldi retked, H7/E4: Troopilised kirelõõmad*. Roald Johannson põrutab sedapuhku palmidega palistatud paradiisisaarele Dominikaani Vabariiki, kus ühe kauni eestlanna süda tuksub ühes rütmis karismaatilise ja eduka Kanada ettevõtjaga. See on peadpööritav lugu sellest, kuidas esialgsest külmast kohtumisest sündis aastatega sõprus, sõprusest armastus ning armastusest kooselu Kariibi mere helesiniste lainte vahel. Lõuna-Eestist pärit Kersti elusaatus tõestab taaskord, et kõik on võimalik!

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8137*. Mali paneb oma sõna maksma. Kas Irene seisab silmitsi oma sünge reaalsusega? Mackenzie paljastab vale.

14:00 Kui vana ma olen?, H2/E3. Kaasahaarav vanuse ära arvamise stuudiomäng toob teisel hooajal ekraanile veelgi kirevama seltskonna, mis muudab kodus kaasa nuputamise televaatajatele veelgi põnevamaks. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht on šarmantne ja alati positiivne Roald Johannson.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E369

15:00 Vana silla saladus, H8/E147. Elsa tahab Isaaciga rääkida. Prudencio langeb Julieta lõksu. Doktor Iglesiasel on Adelale halb uudis.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E370

16:00 Armastuse hind, H1/E92. Ifakat ja Zerrin hauvad uusi plaane, et häärberi elu pea peale pöörata. Nii isand Saffet kui ka Kazim tahavad Kazimi tütred Saffeti poegadele mehele panna, kuigi Seyran on veel Feritiga abielus. Seyranit kohutab Saffeti pere väga ja ta palub oma õel kiiremas korras põgeneda. Kui Sultan ilmub ette teatamata Feriti tuppa, puhkeb nende vahel tüli.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E371

17:00 Mägipäästjad, H14/E12: Mürgine pärand 2. Thomas Brandtner tahtis talu tütrele pärandada ja mõtles selleks välja iseäraliku plaani, mis paraku viis keskkonnakatastroofini. Veelgi enam, ka Thomas ise satub surmaohtu.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E372

18:00 Kümnest kümme, H1/E5. Uurijatel tuleb välja selgitada, kas lapseootel naise kadumise taga on kuritegu või midagi muud, avanevad keerulised peresuhted, mis viivad ootamatu tragöödiani. Saara on lõpuks valmis valusatele lapsepõlvemälestustele otsa vaatama ning palub oma vanematega juhtunu uurimiseks Evelini abi. Pauli vanematel on pojale ootamatu uudis.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E99. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 Võsavinkel, H5/E11: Monumendiralli vol. 2. Kes minevikku ei mäleta, see elab ilma tulevikuta. Võsavinkel põrutab taaskord Mordori külje alla Narva. Eesti idapoolsemas tulipunktis võtab meid vastu kohalik teejuht Madis Tuuder. Üheksoos külastatakse selliseid kohti, millest palju enne kuulnudki polnud. Igal kohal aga on oma õpetlik lugu rääkida.

20:30 Reede ÕHTU!, H3/E33. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord on saates vastamisi värvikas tegelane Meelis Lao ning enesearengu teejuht Tiit Trofimov. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

22:00 Mängufilm Kull (Tag, USA 2018). Viis võistlushimulist sõpra mängivad igal aastal kuu aega reegliteta kullimängu, mis sai alguse juba 1. klassis. Nad seavad ohtu oma elu, töökohad ja suhted, et alistada üksteist. Sel aastal langeb mänguaeg kokku ainsa võitmatu mängija pulmadega, mistõttu peaks ta viimaks lihtne sihtmärk olema. Aga ta teab, et nad on tulemas… ja ta on valmis. Film ei sobi alaealistele. R: Jeff Tomsic O: Jeremy Renner, Ed Helms, Jake Johnson

00:00 Mängufilm Pettus Briti moodi (The BRITs Are Coming, Suurbritannia 2018). Stiilne kelmikomöödia! Harriet ja Peter on petistest abielupaar, kes põgenevad Londonist Hollywoodi päikese alla, et kavandada suur juveelivargus, mille pealt teenitud raha annaks neile võimaluse maksta ära oma võlg kardetud gangsterile Irinale. Nende sihtmärgiks on Peteri naiivne eksabikaasa Jackie, kelle sõrme see kõigi rahamurede lahendus kaunistab. Nagu arvata võib, ei lähe praktiliselt miski plaanipäraselt! R: Paul Dugdale O: Uma Thurman, Emily Alyn Lind, Tim Roth

01:50 Reede ÕHTU!, H3/E33*. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord on saates vastamisi värvikas tegelane Meelis Lao ning enesearengu teejuht Tiit Trofimov. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

03:10 Armastuse malev, H2/E11: Suur finaal!* Salu talu saunamaja saab lõplikult valmis ja sisustatud. Mida suutsid kaksteist ehituskogemuseta noort vaid paari nädalaga meister Kermo Jürmanni käe all korda saata? Finaalipaarid lähevad viimasele romantilise kohtingule ja saab selgeks, kas just kokku saanud paarid on ikka teineteise jaoks loodud. Televaatajate otsustada on, kumb paar peaks saatest lahkuma 10 000 eurose auhinnaga - kas Iiris ja Xavier või Maarja-Liis ja Siim.

04:00 Postimees.ee, E930

04:30 Reporter, H2024/E99*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

05:30 Mägidoktor, H7/E1: Vana ja uus kodu 1. Martin ootab raudteejaamas Annet, keda ei saabu. 10-aastane Annika minestab. Martin ei leia tüdruku vanemaid ja uurib, mida tüdruk üksinda Ellmaus teeb. Selgub, et tüdrukul on psühhosomaatilised häired. Martin ja Artur Distelmeier tülitsevad ägedalt. Lilli on armuvalus, sest tema poiss-sõber ei taha kindlat suhet.

Laupäev 18.05.2024

06:30 Mägidoktor, H7/E2: Vana ja uus kodu 2. Martin otsib praksisesse uut assistenti. Varsti ta saabubki ja toob kaasa uued tuuled. Roman räägib Martinile Annika emast, kes suri diabeeti. Anne elab Gruberhofi sisse ja aitab nii Lisbethi kui Lillit. Hans pendeldab talu ja Susanne hotelli vahet ning unistab sujuvast pereelust.

07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H2/E7: Pöialpoiste kokkulepe. Ravi ja Camilla osalevad telemängus “Lapsgeenius”, mida juhib härra Orloffi kaksikvend Jimmy J.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E10. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E31. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:40 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E32. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:50 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E33. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

09:00 Kidzone lastehommik - Barbie: kaks on parem, H1/E6. Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.

09:30 Aedniku aabits, H4/E66. Tänases saates anname nõu kuidas aias võimalikult säästlikult majandada ehk mida kujutab endast permakultuur? Milline on viljapuude õige istutussügavus? Saatejuht Ingrid Sembach-Hõbemägi.

10:00 Rita köök, H1/E1. Soe ja südamlik retseptimeister Rita Osa kutsub meid kaasa oma armsasse kööki ning jagab koos TFTAKi toiduteadlase Rain Kuldjärvega geniaalseid retsepte hapendatud toitudest. Tee kaasa kimchi-pannkoogid, tummine hapukapsasupp ning õpi ise tegema klassikalist hapukapsast ning hoopis eksootilisi hapendatud sidruneid.

10:30 Hooaeg, H19/E19. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!

11:00 Kodustiil, H6/E12. Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

11:30 Rooli võim, H25/E19. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.

12:00 Täistund, H4/E11*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Võtame vaatluse alla Maarjamäe memoriaali tuleviku. Ajakirjanik Raul Ranne uurib, mida pidas silmas Tallinnas võimu haaranud koalitsioon, kui kirjutas koalitsioonileppesse, et lahendab Maarjamäe memoriaali küsimuse. Kuidas see maailmavaateliselt kirju seltskond seda teeb? Madis Kimmel uurib, kas peab paika väide, et Tartus asuvale vinüülplaaditehasele pole väärilist vastast Berliini joonest siinpool. Sander Punamäe annab ülevaate, kui lihtne on ärisidemete lõpetamine Venemaaga ja kes sellest ikkagi lõpuks võidab.

13:00 Reede ÕHTU!, H3/E33*. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord on saates vastamisi värvikas tegelane Meelis Lao ning enesearengu teejuht Tiit Trofimov. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

14:30 Tähtede täht, H2/E9: Eredaimad hetked*. Teie ees on televaatajate südamed võitnud muusikalise võistlussaate teise hooaja kõige säravamad ja andekamad etteasted. Hulljulge väljakutse võtsid vastu kaheksa tippartisti, kes esitasid erinevates muusikastiilides maailmakuulsaid hitte. Kokkuvõte hittsaate äsja lõppenud hooajast.

16:00 Emad – kõigist kallimad on nemad!*. Emadepäeva erisaade toob ekraanile kolm erakordset ema. Üks neist on Eesti rahva lemmik ja tuntud teleajakirjanik Katrin Lust, kes ootab oma teist last. Teine eriline ema on meelelahutusmaailma primadonna Tanja Mihhailova-Saar, kelle kuueaastane poeg Teodor on kirglik loomasõber. Poisi unistuseks on tuua koju kõikvõimalikud eksootilised liigid, alates sisalikest ja gekodest kuni madude ja putukateni. Saates jagab nelikute ema Irina Pedak-Guralnik oma kogemusi ja nippe, kuidas tulla toime ja leida tasakaalu nelja lapse kasvatamise ning isikliku aja vahel. Saadet juhib Eda-Liis Kann.

17:00 Mängufilm Katie Fforde: Nõiduslik suvi (Katie Fforde: Hexensommer, Saksamaa 2016). New Yorgis töötav vanglapastor Gwen peab ametialase rikkumise tõttu töökohta vahetama. Ipswichis ei oodata teda aga mitte avasüli. Vana pastor ei taha abilist ja ainus inimene, kes on Gwenile valmis tuba üürima, on kohalik selgeltnägija. Peagi sukeldub Gwen veidra väikelinna saladustesse ja puututama ei jää ka tema enda lähikondsed. R: Helmut Metzger O: Catherine Bode, Nina Franoszek, Marcel Mohab

19:00 Otse! Reporter+, H2024/E38. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Meie aasta Indoneesias, E12: Usk Indoneesias - Viimane! Indoneesias on lubatud vaid kuus ametlikku religiooni, seega kohtab seal kõige kummalisemaid religioosseid segusid nagu moslemimatriarhaat või härja seljas teispoolsusesse ratsutavad kristlased. Sest sisimas kummardatakse igas paigas oma kohalikku loodususundit. Läheme kõige radikaalsemasse islami provintsi - Achehisse, kus kehtib šariaadiseadus. Saame teada, kuidas suhtuvad nemad vabameelsetesse külalistesse. Usku panevad proovile Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaar koos teismeliste laste Andrese ja Kristjaniga.

20:30 Minu küla, E4. Olter Kamm on salapärasel viisil rikastunud ja sööb kodus kalamarja ning annab Nikolaile teada, et tema sõbrustab nüüd rikaste ja ilusatega. Nikolai aga nende hulka ei kuulu. Inriid tähistab Gunnari sünnipäeva, aga kuna piima pole, siis satub ta poodi minnes kokku Kata Blaumiga, kes peab küla raamatukogu. Kunder saadab Hanna pikalt, kui kirikõpetajanna tahab plaani pidada, kuis lesed majast välja kõrvetada. Nagu selgub peab Kunder nüüd plaani hoopis Olter Kammiga, kes on oma maad valmis maha müüma ja Kunder näeb siin kaevandusega rikastumise võimalust. Hanna võtab kätte Tiina hirmutamise, kuid nagu selgub pole Tiina sugugi papist plika. Joonas ja Kalle püüavad kohvikule uut hingamist sisse puhuda. Kõik kulmineerub sellega, kui Kunder tahab külakeskuse ka kinni panna ja kogukond tõstab mässu.

21:25 Brokenwoodi mõrvad, H9/E3: Nunn ülalt. Kui mõrvatakse üks kohalik nunn, võtab Brokenwoodi politsei uurimise alla kloostri, kus kõigil õdedel on saladused, nad on andnud vaikimisvande ja miski pole see, mis näib.

23:30 Mängufilm Klaasloss (The Glass Castle, USA 2017). Noor tüdruk kasvab üles omapärases perekonnas, kus ema on ekstsentriline kunstnik ning isa rikka fantaasiaga napsusõber. R: Destin Daniel Cretton O: Brie Larson, Woody Harrelson, Naomi Watts

02:00 Mängufilm Mauritaanlane (The Mauritanian, USA, Suurbritannia 2021). Tõsielul põhinevas põnevikus hakkavad kolm juristi paljastama suurejoonelist vandenõud, samal ajal uurivad nad ka 9/11 korraldamises kahtlustatava terroristi juhtumit, keda hoitakse Guantanamo Bayl 14 aastases vangistuses. R: Kevin Macdonald O: Tahar Rahim, Nouhe Hamady Bari, Saadna Hamoud

04:25 Postimees.ee, E931

05:00 Reporter+, H2024/E38*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

05:30 Mägidoktor, H7/E3: Kaks isa 1. Pärast Hansu ära kolimist tahab Martin tema toa Annele loovutada. Hans solvub. Martin on uue assistendi Irenega väga rahul. Doktor Kahnweiler ja Martin ravivad ärimeest, kes mägedes kokku kukub. Hansul kasvab töö üle pea.

Pühapäev 19.05.2024

06:30 Mägidoktor, H7/E4: Kaks isa 2. Martin teatab Johanna Kollerile, et tema poja Maxi isa ei olegi tema abikaasa. Max on ainus, kes saaks päästa oma pärisisa elu. Hans töötab päeval talus ja õhtul hotellis, kui Susanne hoolitseb laste ja raamatupidamise eest. Anne peab Gruberhofi oma uueks koduks.

07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H2/E8: Emme. Brainio hammastele tuleb kaaries ja nii peab ta minema Beefio juurde, kes on ainus pöialpoisist hambaarst linnas.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E11. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E34. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:40 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E35. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:50 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E36. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

09:10 Kidzone lastehommik - LEGO sõbrad: Uus peatükk, H1/E2. Ela kaasa Heartlake’i keskkoolis tegutsevate sõprade täiesti uutele seiklustele!

09:30 Minu küla, E4*. Olter Kamm on salapärasel viisil rikastunud ja sööb kodus kalamarja ning annab Nikolaile teada, et tema sõbrustab nüüd rikaste ja ilusatega. Nikolai aga nende hulka ei kuulu. Inriid tähistab Gunnari sünnipäeva, aga kuna piima pole, siis satub ta poodi minnes kokku Kata Blaumiga, kes peab küla raamatukogu. Kunder saadab Hanna pikalt, kui kirikõpetajanna tahab plaani pidada, kuis lesed majast välja kõrvetada. Nagu selgub peab Kunder nüüd plaani hoopis Olter Kammiga, kes on oma maad valmis maha müüma ja Kunder näeb siin kaevandusega rikastumise võimalust. Hanna võtab kätte Tiina hirmutamise, kuid nagu selgub pole Tiina sugugi papist plika. Joonas ja Kalle püüavad kohvikule uut hingamist sisse puhuda. Kõik kulmineerub sellega, kui Kunder tahab külakeskuse ka kinni panna ja kogukond tõstab mässu.

10:25 Meie aasta Indoneesias, E12: Usk Indoneesias - Viimane!* Indoneesias on lubatud vaid kuus ametlikku religiooni, seega kohtab seal kõige kummalisemaid religioosseid segusid nagu moslemimatriarhaat või härja seljas teispoolsusesse ratsutavad kristlased. Sest sisimas kummardatakse igas paigas oma kohalikku loodususundit. Läheme kõige radikaalsemasse islami provintsi - Achehisse, kus kehtib šariaadiseadus. Saame teada, kuidas suhtuvad nemad vabameelsetesse külalistesse. Usku panevad proovile Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaar koos teismeliste laste Andrese ja Kristjaniga.

11:25 Noor meister, H2/E2: Mööblitislerid*. Sel nädalal selgub Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuses, kes saab Eesti parimaks nooreks mööblitisleriks. Pealinna poiss Mart osales võistlusel ka aasta tagasi, saavutades enda suureks pettumuseks alles neljanda koha. Ta on aasta aega tublisti harjutanud, et sel korral kaugemale jõuda, kuid ka tema konkurendid pole papist poisid. Saadet juhib Andrei Zevakin, üllatuskülaliseks on sel korral puutööhuviline meelelahutaja Kalle Sepp.

12:25 Kas lööme käed?, H1/E9. Tõeline telemängude klassika, kus mängus osalejal ei ole vaja mälumängu teadmisi või füüsilisi oskuseid. Mäng käib raha ja auhindade peale. On vaja vaid natukene õnne, et teha õige otsus! Kas valida saatejuhi poolt pakutav rahasumma või salapärane kingitus? Kas jääda oma otsusele kindlaks või proovida oma õnne veelgi suurema võidu nimel? „Kas lööme käed?“ küsib alati rõõmsameelne ja šarmantne saatejuht Robert Rool.

13:00 Mängufilm Pokémon: detektiiv Pikachu (Pokémon Detective Pikachu, Jaapan, USA, Suurbritannia, Kanada 2019). Pokémoni esimeses seiklusfilmis kaob salapäraselt tippdetektiiv Harry Goodman ning tema 21-aastane poeg Tim asub juhtunut uurima. Juurdlusel lööb kaasa Harry endine Pokémonist paariline detektiiv Pikachu – hirmnaljakas, nutikas ja nunnu superspioon, kes on isegi enda jaoks mõistatus. Kuna Tim on ainus inimene, kes suudab Pikachuga rääkida, ühendavadki nad oma jõud ja asuvad müsteeriumit lahendama. R: Rob Letterman O: Ryan Reynolds, Justice Smith, Kathryn Newton

15:00 Roaldi retked, H7/E4: Troopilised kirelõõmad*. Roald Johannson põrutab sedapuhku palmidega palistatud paradiisisaarele Dominikaani Vabariiki, kus ühe kauni eestlanna süda tuksub ühes rütmis karismaatilise ja eduka Kanada ettevõtjaga. See on peadpööritav lugu sellest, kuidas esialgsest külmast kohtumisest sündis aastatega sõprus, sõprusest armastus ning armastusest kooselu Kariibi mere helesiniste lainte vahel. Lõuna-Eestist pärit Kersti elusaatus tõestab taaskord, et kõik on võimalik!

16:00 Minu Tallinn, H2023/E19. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.

17:00 Mängufilm Suvi Schwarzwaldis (Ein Sommer im Schwarzwald, Saksamaa 2023). Fionat ootab spaapuhkus Schwarzwaldis. Teel juhtunud väike avarii sunnib teda Marliesi ja Josephi talus tegema vahepeatuse, mis kujuneb oodatust pikemaks. R: Jeanette Wagner O: Bea Brocks, Giovanni Funiati, Caroline Junghanns

19:00 Otse! Reporter+, H2024/E39. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Kuldvillak, H2024/E12. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.

20:05 Mängufilm Suvitajad (Suvitajad, Eesti 2022). "Suvitajad" on ehedat kirge ja nakatavat nalja täis suvine komöödia, mis põhineb Juhan Smuuli samanimelisel jutustusel. Film valmis armastatud kirjaniku sajandaks sünniaastapäevaks ning on ühtlasi ka austusavaldus kunagisele kultuskomöödiale "Siin me oleme", mis vändati sama algmaterjali põhjal. Kalur Ärni on otsustanud nigela kalasaagi tõttu jaaniajaks suvitajad võtta. Plaan pole ju paha, kuid tema kaunisse Muhumaa tallu saabuvad ülimalt tülikad külalised: proua Sohvia, tema abikaasa Johan, nende poeg Juunior ja Sohvia kaunitarist õde Erna koos oma ärimehest kavaleri Ivoga. Juba esimesel pilgul on selge, et Ärnil ja tema naisel Lainel läheb suvitajatega väga keeruliseks. Pealinnast tulnud suvitajad pakatavad tähtsusest ja nõuavad erikohtlemist, samas on nende klantsi pealispinna all piinlikke saladusi, mis tüli käigus avanema hakkavad. Linnarahva jagelustesse tõmmatud maarahvas avastab nüüd ka oma elus üllatavaid kitsaskohti. Naljakate segaduste ja intriigide saatel minnakse vastu jaaniööle ning koos võimsa lõkkega ... R: Ergo Kuld O: Pääru Oja, Ago Anderson, Kaire Vilgats, Meelis Rämmeld, Maarja Jakobson

22:00 Öökülaline. Piret Kalda. Piret Kalda on publikut võlunud värvikate rollidega nii teatris, filmis kui televisioonis. Lisaks on Piret kirglik reisisell ja hobikunstnik ning tähtsuse järjekord olnud elus alati paigas - kõigepealt pere ja alles siis töö. Mart Normet jõuab Piret Kaldale Sõrve poolsaarele külla täpselt päev pärast erakordset suvetormi, mil Eestis sadas rusikasuuruseid rahetrasid. Kuidas on Piret end sisse seadnud oma teises kodus, Saaremaa kauges nurgas?

22:55 CSI: Vegas, H2/E16: Me kõik langeme. Kohtuarst Sonya elu on hädaohus, kui ta puutub CSI laboris kokku tundmatu mürgiga. CSI jookseb ajaga võidu, et leida vastumürki ja üha enam näib, et sinise tindi mõrvar jahib just CSI meeskonna liikmeid.

23:50 Mängufilm Saatuslik naine (Fatale, USA 2020). Pingeline psühholoogiline põnevik. Eduka spordiagendi Derricki täiuslik elu saab metsiku üheöösuhte järel läbi. Nimelt osutub seksikas ja salapärane naine, kelle nimel ta kõigega riskis, sihikindlaks politseiuurijaks, kes ta oma uusimasse juurdlusesse segab. Üritades meeleheitlikult toimuvas selgust saada, langeb Derrick aina sügavamale naise lõksu ja seab nii ohtu oma pere, karjääri ja isegi elu. R: Deon Taylor O: Hilary Swank, Michael Ealy, Mike Colter

01:50 Mängufilm Näoga mööda asfalti (Dragged Across Concrete, Suurbritannia 2019)*. Mida on üks mees valmis keerulisse olukorda sattudes tegema, et kanda hoolt oma perekonna eest? Selle probleemiga põrkab ühel päeval kokku karmikäeline "vana kooli" politseinik Brett Ridgeman, kes ühes oma lühikest süütenööri omava noorema paarimehe Anthony Lurasettiga on üht järjekordselt kahtlusalust tavapärasest veidi karmimalt kohelnud. R: S. Craig Zahler O: Mel Gibson, Vince Vaughn, Tory Kittles

04:50 Võsavinkel, H5/E11: Monumendiralli vol. 2*. Kes minevikku ei mäleta, see elab ilma tulevikuta. Võsavinkel põrutab taaskord Mordori külje alla Narva. Eesti idapoolsemas tulipunktis võtab meid vastu kohalik teejuht Madis Tuuder. Üheksoos külastatakse selliseid kohti, millest palju enne kuulnudki polnud. Igal kohal aga on oma õpetlik lugu rääkida.

05:15 Postimees.ee, E932

05:45 Reporter+, H2024/E39*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.