Kanal 2 saatekava 29.04.2024 - 05.05.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 29.04.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E79*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E84. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E79*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 Võsavinkel, H5/E8: Naisrekkajuht Egge*. Võsavinkli sõpradele avaneb harukordne võimalus veeta päev koos ühe paganama kange Eesti naisega. Heugenie “Egge” Kangur pööras omas elu uue lehekülje ning tegi teoks lapsepõlveunistuse. Ta hakkas rekkajuhiks.

09:50 Telehommik, H1/E84*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Minu Tallinn, H2023/E16*. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8123*. Kirby igatseb oma parimat sõpra. Marilyn esitab Roole ultimaatumi. "Magic Mali" saab popiks.

14:00 Kui vana ma olen?, H1/E1. Kaasahaarav telemäng. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number. Võistlejatel on võimalus võita 10 000 eurot, kui nad arvavad ära kuue võhivõõra inimese vanuse. Mängu juhib armastatud saatejuht Roald Johannson.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E317

15:00 Vana silla saladus, H8/E133. Raimundo ähvardab Fernandot. Adelat rünnatakse. Isaac räägib Elsale tõtt.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E318

16:00 Armastuse hind, H1/E78. Ferit tülitseb Peliniga tema ema pärast. Pelinit häirib, et Ferit on temast kaugenemas. Seyran helistab Feritile ja ütleb, et on valmis nende esimeseks ühiseks ööks. Ferit kiirustab pärast tööd Seyrani juurde, aga tal tuleb veel enne oma emaga rääkida. Nad räägivad Pelinist ja Feriti lubadustest Pelinile ning nende juttu kuuleb pealt Seyran, misjärel puhkeb Seyrani ja Feriti vahel uus tüli. Orhan on mures, et ta isa saab tema salajastest tehingutest teada.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E319

17:00 Mägipäästjad, H13/E10: Punane lumi 2. Kaks tislerit saevad metsas puid ning üks neist vigastab end mootorsaega. Teel haiglasse juhtub nendega raske õnnetus. Mägipäästjatel algab võidujooks ajaga, et mehed leida, enne, kui on hilja. Haiglas asub tööle uus kirurg, kes on lesk ja kelle kahe lapsega Katharina hästi läbi saab. Markus hoiab saladuses, et ostis talu ära ja peatas sellega Peter Herbrechtri köisteeprojekti.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E320

18:00 Siberi võmm, H3/E11. Politseisse pöördub tütar, kel on kahtlusi, et isa peksmine, mille tulemusena saabus paar päeva hiljem tema surm, on seotud neid korteri pärast ahistanud kinnisvarafirmaga. Uurimine paljastab suurema räpase äri, kust ei puudu bordellipidamine ja rahapesu. Marek Murd on korralik kodanik, kes annab telekaamerate ees üle mereranda uhutud narkolasti. Jete Morell jätkab Viktori ahistamist. Kas Prikk leitakse üles ja kui leitakse - kas elusana? Kui Valentin on elus, siis kuidas kaitsta Viljarit ja tema poegi Valentini eest?

19:00 Otse! Reporter, H2024/E85. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E128. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Kuuuurija, H17/E15. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob Eesti elu varjatud poolest päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat.

21:30 Õhtu!, H6/E128. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Armastuse malev, H2/E9. Malevas on armukolmnurk, Iirise südame nimel peavad verbaalset lahingut Arvi ja Leho. Mehed üritavad füüsilise jõuga selgeks teha, kumb väärib neiu tähelepanu. Iirisel on aga hoopis teised plaanid ja need šokeerivad kõiki. Maarja-Liisil seisab ees raske valik, kas eelistada südame või mõistuse häält?

23:30 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E14: Tapanimekiri. Kui USA peaprokurör saabub Budapesti tähtsale kohtumisele, saab FBI tiim infot võimalikust kavandatud kallaletungist ning nad peavad andma oma parima, et tagada peaprokuröri turvalisus.

00:25 Medici – Firenze valitsejad, H1/E3: Takistused ja võimalused. Paavst on surnud ja uueks paavstiks on valitus Sixtus IV. Uus paavst määrab Pazzi nõo Salviati Pisa peapiiskopiks.

01:30 Valelikud võrgutajad, H1/E7: Igal asjal on tagajärg. Tüdrukutel tuleb peale tormiliselt kujunenud koolipidu oma suhteid klaarida. Jenna külastab õnnetusest toibuvat Emilyt ja palub Toby kausta tagastada, Hanna aga otsustab selle hävitada. Aria saab teada Ezra plaanist kooli vahetada.

02:20 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E14: Tapanimekiri*. Kui USA peaprokurör saabub Budapesti tähtsale kohtumisele, saab FBI tiim infot võimalikust kavandatud kallaletungist ning nad peavad andma oma parima, et tagada peaprokuröri turvalisus.

03:10 15 küsimust, H2/E128*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

03:40 Postimees.ee, E912

04:05 Minu kodu on parim, H7/E40. Poolfinalistid on aiakujundustöödega jõudnud Pete ja Courtney koju ning meeskondadel on viimane võimalus võidelda koha eest „Minu kodu on parim“ suures finaalis.

05:15 Reporter, H2024/E85*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Teisipäev 30.04.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E80*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E85. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E80*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E128*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E85*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Kuuuurija, H17/E15*. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob Eesti elu varjatud poolest päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8124*. Roo ja Marilyni vahel tekivad pinged. Remi kritiseerib Breed.

14:00 Kui vana ma olen?, H1/E2. Mängus on 10 000 eurot, mille võitmiseks on vaja ära arvata kuue võõra inimese vanus. Seekord astuvad rahapotti võitmiseks arvamismängu Jane ja Piret. Seda võistlejapaari ühendab kurioosne fakt, et tegemist on ühe mehe kahe eksiga, kellest on aja jooksul kujunenud väga head sõbrad. Saatejuht Roald Johannson.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E321

15:00 Vana silla saladus, H8/E134. Arstid üritavad Adela elu päästa. Julieta hoiatab Raimundot. Elsa otsustab lahkuda.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E322

16:00 Armastuse hind, H1/E79. Seyran võtab sõrmest abielusõrmuse, mis tekitab Korhani häärberis uusi pingeid. Ifakat on leidnud Sunale kosilase. See uudis muudab rahutuks nii Suna kui ka Abidini, kes on salaja teineteisesse armunud. Halis saab teada, et tal tuleb kohtuda taas oma kunagise vaenlasega, kes on Suna kosilase vanaisa. Zerrin läheb Seyranile end tutvustama.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E323

17:00 Mägipäästjad, H13/E11: See üks ja ainus elu 1. Kaks sõpra Björn ja Philip lähevad mägedes tülli ja tüli lõpeb kaklusega. Björn kukub üle kaljuserva. Philip laseb jalga ega kutsu abi. Kui ta hiljem naaseb, on Björn kadunud. Mägipäästjad asuvad tegutsema. Peagi ilmneb, et ka Philipi elu on ohus. Katharina tunneb aina enam perspektiivitust ja masendust. Markus planeerib koos kolleegidega talle suurt üllatust.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E324

18:00 Siberi võmm, H3/E12: Surmatants. Bussijaamas tapetakse staar-advokaat, kes on kuulus selle poolest, et esindab kohtus võlanõudjaid ja saab pankrotipesadest alati raha kätte. Koroli ja Priki arvates on aga modus operandi imelik - rikastele advokaatidele ei virutata tavaliselt bussijaama nurga taga telliskiviga pähe. Tapja tabatakse kiiresti ja ta ei eitagi oma tegu. Ent tal pole motiivi. Samas oli motiiv tappa kuulus advokaat päris mitmel inimesel - alates endisest abikaasast kuni sõbrast äripartnerini. Marek Murd valmistub saama peaministriks. Tema selja taga paljastub aga hirmsaid asju. Prikk saab haiglast välja. Jete Morell on kinnipeetud, kuid Korolile teeb enda juures muret see, et ta ei osanud tüdrukut kohe alguses õigesti hinnata. Korol ja Sander Sillanpää valmistuvad Eestist lahkuma - eri suundades, ent selgub, et lõpuks peaksid nad ikkagi kokku saama.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E86. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E129. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Täistund, H4/E9. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut.

21:30 Õhtu!, H6/E129. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Krimi, H18/E34. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

23:00 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E15: Poleks tohtinud teda jätta. Raines hakkab otsima oma Kosovos kadunuks jäänud õde, seades ohtu nii oma töökoha kui ka turvalisuse.

23:55 Medici – Firenze valitsejad, H1/E4: Veri vere vastu. Paavsti surm veeretab Lorenzo teele strateegilisi keerukusi. Ta püüab pidada läbirääkimisi Milano hertsogiga ning tervitab samal ajal Firenzes oma uut pruuti Clarice’i.

01:00 Valelikud võrgutajad, H1/E8: Pidage mind meeles. Läheneb pikalt plaanitud Alisoni mälestuspäev, kuid selleks linna saabunud Alisoni vend Jason teeb programmi hulgaliselt muudatusi ja ärgitab uurija Wildeni taas tegudele. Hanna leiab Lucase abil viisi pere rahalisi raskusi leevendada. Emily kutsub Maya välja.

01:50 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E15: Poleks tohtinud teda jätta*. Raines hakkab otsima oma Kosovos kadunuks jäänud õde, seades ohtu nii oma töökoha kui ka turvalisuse.

02:40 Medici – Firenze valitsejad, H1/E4: Veri vere vastu*. Paavsti surm veeretab Lorenzo teele strateegilisi keerukusi. Ta püüab pidada läbirääkimisi Milano hertsogiga ning tervitab samal ajal Firenzes oma uut pruuti Clarice’i.

03:45 Postimees.ee, E913

04:25 Minu kodu on parim, H7/E41. Viimane aia ümberkujundamine on senistest kõige suurejoonelisem ja kui kõik punktid kokku lüüakse, selguvad meeskonnad, kes pääsesid suurde finaali.

05:45 Reporter, H2024/E86*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Kolmapäev 01.05.2024

06:45 Tallinna uudised, H2024/E81*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

07:00 Mängufilm Rosamunde Pilcher: Harakas ja kapten (Rosamunde Pilcher: Die Elster und der Kapitän, Saksamaa 2022). Lisa Edison on lootustandev oksjonipidaja, kellel on tugev õiglustunne. Ta võidab kiiresti inimeste usalduse ja tegeleb vabatahtlikuna hooletusse jäetud lastega. Sellega tahab ta anda tagasi osa õnnest, mida tal endal on elus olnud. Ta elab oma kasuvanemate Richardi ja Emma juures, kellega tal on lähedane ja usalduslik suhe. Sügaval sisemuses on Lisal ikka veel hirm hülgamise ees. R: Kaethe Niemeyer O: Jasmina Al Zihairi, Daniel Fritz, Tina Engel

09:00 Tallinna uudised, H2024/E81*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:15 Dokumentaalfilm Solaride: julgus teha võimatut (Solaride: julgus teha võimatut, Eesti 2024). Eesti esinduskoondis osaleb esimese Baltikumi tiimina Austraalias toimuvatel päikeseautode maailmameistrivõistlustel Bridgestone World Solar Challenge. See on 35. aastase ajalooga võistlus, mis on ellu kutsutud selleks, et nihutada nii rohetehnoloogia kui noorte talentide võimete piire. Dokumentaalfilm jälgib Eesti noori insenere ja tarkvara-arendajaid ning jutustab loo läbi nende silmade, kuidas toimub päikeseauto arendus, ehitus ning ettevalmistus katsumuseks ühel maailma kõige keerukamal võistlusel. Noortel tuleb rinda pista karmide võistlustingimuste, tehniliste ja vaimsete väljakutsete ning konkurentidega maailma tippülikoolidest.

11:15 Tõnis Niinemets grow-up comedy ''THE KID''. Fakt on see, et me kõik oleme kellegi lapsed. Samas on paljudel endil juba lapsed. Mõned plaanivad millalgi saada lapsi. Paljud arvavad, et ei iial! Miks me üldse saame lapsi? Kuidas kasvatada lapsi? Kas siis, kui Sa oled kellegi laps, saad Sa ise üldse kasvatada last? Milline on Su ettevalmistuse eluks lapsevanemana? Kuidas me valime välja just selle inimese kellega koos terve elu lapsi kasvatada? Mis siis saab kui laps tegelikult saabubki? Laps on stiihia! Tõnis Niinemets on laps, on isa, on poeg, on mees. Tõnis on mitu ühes. THE KID on meist kõigist!

13:10 Heeringas Veenuse õlal, E2. Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8125*. Bayd raputab uudis Mali mineviku kohta. John annab Remile mõtlemisainet. Justin pole vaimustunud mõttest elada Marilyniga koos.

14:00 Kui vana ma olen?, H1/E3. Et võita 10 000 eurot tuleb saates osaleval võistlejapaaril ära arvata kuue võõra inimese vanus. Mängima asuvad sõbrad ja naljasellid Mihkel ning Steve, keda peale sõpruse ühendab veel ka Eesti karikavõit käsipallis. Saatejuht Roald Johannson.

15:00 Vana silla saladus, H8/E135. Isaac muretseb Elsa pärast. Adela elab operatsiooni üle. Tiburcio üritab rekordit alistada.

16:00 Armastuse hind, H1/E80. Pelini ema Zerrin räägib ostukeskuses Seyraniga. Ta nõuab, et Seyran tema tütre ees vabandust paluks. Seyran räägib sellest Feritile. Ta on Feriti peale vihane, et lubab sel kõigel juhtuda. Ferit helistab Seyrani eest salaja Pelinile. Suna läheb oma kosilase Saffetiga esimesele kohtingule. Ka Ferit ja Seyran tulevad Sunaga kaasa. Murtud Abidin sõidutab nad restorani. Kohtingul selgub, et Suna ja Saffet ei sobi hästi kokku, mille üle on Sunal väga hea meel.

17:00 Mägipäästjad, H13/E12: See üks ja ainus elu 2. Kaks sõpra Björn ja Philip lähevad mägedes tülli ja tüli lõpeb kaklusega. Björn kukub üle kaljuserva. Philip laseb jalga ega kutsu abi. Kui ta hiljem naaseb, on Björn kadunud. Mägipäästjad asuvad tegutsema. Peagi ilmneb, et ka Philipi elu on ohus. Katharina tunneb aina enam perspektiivitust ja masendust. Markus planeerib koos kolleegidega talle suurt üllatust.

18:00 Siberi võmm, H4/E1. Ühel päeval toob Sören Keskmaa jaoskonda info, et Viktor Korol on Eestis tagasi, aga pole sellest kellelegi teada andnud. Ehkki Viktor üritab ennast varjata, õnnestub sõpradel ta leida ja jaoskonda tööle tuua, sest mõrvad vajavad lahendamist ja Anders Prikil on paarimeest vaja.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E87. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 Mängufilm Prints Zamundast 2 (Coming 2 America, USA 2021). TELE-ESILINASTUS! Zamunda monarh Akeem saab teada, et tal on USA-s kaua kadunud poeg ning ta peab naasma Ameerikasse, et kohtuda selle ootamatu pärijaga ja luua temaga suhe. R: Craig Brewer O: Eddie Murphy, Arsenio Hall, Shari Headley

22:20 Mängufilm Jahihooaeg (Jahihooaeg, Eesti 2021). 45-aastane Eva (Harriet Toompere) on hiljuti lahutanud ja kardab nüüd kaotada nii oma poja kui ka sõbranna eksmehe uuele noorele, edukale ja säravale armsamale Isabelile (Grete Kuld). Et oma positsioonid tagasi võita, läheb Eva koos sõbranna Marleeni (Mirtel Pohla) ja oma uue särava rivaali Isabeliga road-tripile, mis viib naised kokku erinevate meestega, ülikoomiliste äpardustega, veelgi koomilisemate tülidega, päris tõelise jahipidamisega ja eelkõige iseendaga, et keset jõulusaginat mõista, mis on ikkagi elus kõige olulisem. Kodumaises komöödias astuvad peategelaste kõrval üles Jan Uuspõld, Priit Loog, Kaire Vilgats, Koit Toome, Hendrik Sal-Saller, Haide Männamäe, Tõnu Oja, Indrek Taalmaa, Raimo Pass, Anne Paluver jpt. R: Ergo Kuld O: Harriet Toompere, Mirtel Pohla, Grete Kuld

00:10 Medici – Firenze valitsejad, H1/E5: Siduvad sidemed. Medicite peres on head ajad – Lorenzole ja Clarice’ile on sündinud laps ja sõjaline liit Francesco Pazziga kindlustab nende julgeolekut.

01:20 Valelikud võrgutajad, H1/E9: Täiuslik torm. Terve kool valmistub küpsuseksamiks, väljas möllav torm lööb aga kõigi plaanid sassi. Emilyle langeb Alisoni mälestusnurga hävitamise kahtlus ja paljastub üks tema saladustest. Selgub Spenceri ema ja Alexi vaheline seos. Ariat üllatavad nii Ella kui Ezra. Ashley ja Byron leiavad üha enam ühist jutuainet.

02:15 15 küsimust, H2/E129*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

02:40 Medici – Firenze valitsejad, H1/E5: Siduvad sidemed*. Medicite peres on head ajad – Lorenzole ja Clarice’ile on sündinud laps ja sõjaline liit Francesco Pazziga kindlustab nende julgeolekut.

03:45 Postimees.ee, E914

04:15 Minu kodu on parim, H7/E42. Ongi käes suur finaal. Meeskonnad peavad looma luksusliku lofti kõigest 7 päevaga ja kui kohtunike hinded on käes, kroonitakse üks meeskondadest 2019. aasta „Minu kodu on parim“ võitjaks.

05:30 Reporter, H2024/E87*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Neljapäev 02.05.2024

06:30 Otse! Telehommik, H1/E86. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:20 15 küsimust, H2/E129*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E86*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Täistund, H4/E9*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8126*. Mali külaline tekitab probleeme. Remi avab end Breele. Leah ja Justin lähevad viimase-hetke reisile.

14:00 Kui vana ma olen?, H1/E4. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number! Seekord asuvad 10 000 eurost auhinnaraha jahtima Signe ja Ain. Toilas kohvikut pidav tore abielupaar tutvus kohtinguäpis Tinder. Saatejuht Roald Johannson.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E325

15:00 Vana silla saladus, H8/E136. Fernando avastab olulise infokillu. Isaac palub don Anselmolt abi. Carmelo vannub kättemaksu.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E326

16:00 Armastuse hind, H1/E81. Seyran ja Ferit tülitsevad taas Pelini pärast. Orhan läheb Defnele külla, kui kuuleb, et ta on haige. Defne meenutab nende ühist minevikku ja muutub emotsionaalseks. Suna ja Abidin leiavad võimaluse omavahel rääkida. Suna ütleb Abidinile, et oht on möödas, aga kui ta vanemad tahavad teda kellegagi paari panna, siis ei ole tal võimalust keelduda. Zerrin helistab Seyranile uuesti ja kutsub ta enda poole. Kuigi Seyran ei soovi minna, ähvardab Zerrin helistada Seyrani emale. Kui Seyran Zerrini ja Pelini poole jõuab, näeb ta, kuidas Pelin seal Feritiga meeleolukalt juttu ajab.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E327

17:00 Mägipäästjad, H14/E1: Aeg, mis jääb 1. Markus ja Tobias sõidavad mägedesse nädalavahetust veetma, meeste puhkus aga kulgeb algusest peale teisiti kui plaanitud – hotellis põrkab Markus kokku oma kunagise kallima Julega, kes on koos 12-aastase pojaga tulnud Kanadast kodumaale mõningaid vanu asju korda ajama. Peale meeleolukat õhtut baaris on Jule järgmisel hommikul jäljetult kadunud.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E328

18:00 Siberi võmm, H4/E2. Maailmakuulus pianist Erik Lorup ja tema abikaasa Ingra saabuvad maailmaturnee raames Eestisse. Sama lennukiga naaseb koju ka Arabella, kes on Lorupi turvaülem. Vastuvõtul lennujaama VIP-lounge'is Erik aga kaob. Arabella kutsub appi oma isa Mikk Kotkase, kes omakorda kaasab Koroli ja Priki. Eeldatakse, et nii kuulus inimene on röövitud lunaraha saamise eesmärgil. Turvasalvestistel on näha, kuidas kaks meest tirivad taksosse teadvusetut kolmandat. Kas see on Erik Lorup? Tara Machdavi ja Sander Sillanpää püüavad kavalusega veenda Viktorit arsti juurde minema.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E88. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E130. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Roaldi retked, H7/E2: Dubai mototšikk. Kui OnlyFans’i erootiline kaunitar Sandra Roosme paar aastat tagasi Pärsia lahe äärde kolis, ei osanud ta ettegi kujutada, millised reeglid oma kehavõlude paljastamiseks selles kauges islamiriigis kehtivad. Roald Johannson kutsub teid sel nädalal kaasa Araabia Ühendemiraatide suurimasse linna Dubaisse, kus ühe veetleva motoneiu paljastavad fotod kohtuvad kombeka moslemiriigiga. Kust läheb piir lääneliku ja vaba sotsiaalmeedia sisu ning teisalt karmide reeglitega islamikultuuri vahel?

21:30 Õhtu!, H6/E130. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Eestlased Tokyos, E4. Täna lammutame Jaapani elu lausa aatomiteks. Põrkame kokku Jaapani maffiaga, külastame kõrgtehnoloogilist sushirestorani ja tutvume veel selle maa tabudega. Kõike seda näeme Jaan Roose ning Sander Valge juhendamisel.

23:00 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E16: Enne otsustavat hetke. Agent Vo kohtub Budapestis täiesti ootamatult oma Quantico kaaslase Nickiga ning satub kasiinode, hasartmängude ja uimastite ohtlikku maailma.

23:55 Medici – Firenze valitsejad, H1/E6: Liit. Kaua sepistatud liit Veneetsia ja Milanoga on mõranemas ja Pazzi kasutab Medicite nõrkust ära.

01:05 Valelikud võrgutajad, H1/E10: Äärmuslikud meetmed. FBI ilmub lagedale uute asitõenditega seoses Alisoni surmaga. Tüdrukud kutsutakse sünnipäevapeole, kus nad loodavad lõpuks ometi salapärase A. paljastada. Õhtu võtab aga kõigile ootamatu ja traagilise pöörde. Meeleheitel kuhjuvatest võlgadest, astub Ashley täiesti lubamatu sammu.

01:55 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E16: Enne otsustavat hetke*. Agent Vo kohtub Budapestis täiesti ootamatult oma Quantico kaaslase Nickiga ning satub kasiinode, hasartmängude ja uimastite ohtlikku maailma.

02:40 Õhtu!, H6/E130*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

03:35 Postimees.ee, E915

03:45 Minu kodu on parim, H7/E43. Suur finaal on käes! Kohtunikud hindavad viimast väljakutset ning üks meeskond kroonitakse 2019. aasta „Minu kodu on parim“ saate võitjaks, kes saab endale 250 000 dollarit pluss täielikult renoveeritud maja ja aia.

05:10 Reporter, H2024/E88*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Reede 03.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E82*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E87. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Keili Sükijainen ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E82*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E130*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E87*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Keili Sükijainen ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Roaldi retked, H7/E2: Dubai mototšikk*. Kui OnlyFans’i erootiline kaunitar Sandra Roosme paar aastat tagasi Pärsia lahe äärde kolis, ei osanud ta ettegi kujutada, millised reeglid oma kehavõlude paljastamiseks selles kauges islamiriigis kehtivad. Roald Johannson kutsub teid sel nädalal kaasa Araabia Ühendemiraatide suurimasse linna Dubaisse, kus ühe veetleva motoneiu paljastavad fotod kohtuvad kombeka moslemiriigiga. Kust läheb piir lääneliku ja vaba sotsiaalmeedia sisu ning teisalt karmide reeglitega islamikultuuri vahel?

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8127*. Dana näeb võimalust. Marilyn tõstetakse välja. Mali vaevleb armastuse ja kohustuste vahel.

14:00 Kui vana ma olen?, H1/E5. Kaasahaaravas telemängus on vanus kõik muud kui lihtsalt number. Panused on kõrged. Võistlejad alustavad 10 000 euro suuruse auhinnakrediidiga, mille võitmiseks tuleb ära arvata kuue tundmatu inimese vanus. Iga vale vastus võtab võidusummast eurosid vähemaks. Saatejuht Roald Johannson.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E329

15:00 Vana silla saladus, H8/E137. Julietal tekib võimalus rohkem infot hankida. Consuelo pakub Elsale peavarju. Raimundo jälitab Fernandot.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E330

16:00 Armastuse hind, H1/E82. Seyran tormab Pelini korterist välja niipea, kui seal Feritit näeb. Ferit pahandab Pelini ja Zerriniga. Ferit üritab end välja vabandada, aga Seyran tunneb end lootusetult. Ta usub, et lõpuks läheb Zerrin ikka tema emaga rääkima. Üha rohkem räägitakse võimalikkusest panna Suna paari Saffetiga. Seda kuuldes läheb Abidin endast välja. Zerrin võtab seekord ette külastuse Seyrani ema Esme juurde.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E331

17:00 Mägipäästjad, H14/E2: Aeg, mis jääb 2. Markus ja Tobias sõidavad mägedesse nädalavahetust veetma, meeste puhkus aga kulgeb algusest peale teisiti kui plaanitud – hotellis põrkab Markus kokku oma kunagise kallima Julega, kes on koos 12-aastase pojaga tulnud Kanadast kodumaale mõningaid vanu asju korda ajama. Peale meeleolukat õhtut baaris on Jule järgmisel hommikul jäljetult kadunud.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E332

18:00 Siberi võmm, H4/E3: Unenägude seletamine. Neli meest viskavad viienda alla Paldiski pangalt. Selline on Arno Sarga unenägu. Aga kas ainult? Kui panga alt leitakse mehe surnukeha, hakkab Arno kahtlema, kas maailm on ikka nii asine, nagu talle on tundunud. Korol ja Prikk asuvad Paldiski pangalt allakukkunud mehe lugu uurima ning selgub, et mees poleks pidanud Eestis olemagi, vaid sõitis pere teada eelmisel õhtul koos korporatsioonikaaslastega Keeniasse safarile. Selgub, et ka üks teine korbikaaslane pole ära sõitnud. Ilmsiks tuleb ka see, et hukkunud mehel olid suured võlad. Lahenduse toovad lõpuks kodutu mees ja kadunukese vapper tütar.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E89. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 Võsavinkel, H5/E9: Aardeotsijad. Lisaks sellele, et Meelis ja Jaanus on vennad, ühendab neid veel üks asi. Selleks on kirg magnetite vastu. Muhedad Raasiku mehed on ühed vähestest, kes meie vabariigis magnetitega aardeid otsimas käivad. Läbi kammitakse kõik jõed ja järved, kus vähegi varanatukest olla võiks. Ja kes otsib, see leiab.

20:30 Reede ÕHTU!, H3/E31. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänase saate erikülalised on meelelahutajad ja juutuuberid Andrei Zevakin ja Robin Valting. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

22:00 Mängufilm Holmes ja Watson (Holmes & Watson, USA, Kanada 2018). Sherlock Holmes ja dr John Watson ühendavad jõud, et uurida Buckinghami palees toimunud mõrva. Peagi saavad nad teada, et neil on juhtumi lahendamiseks aega vaid neli päeva, vastasel juhul saab järgmiseks ohvriks kuninganna. R: Etan Cohen O: Will Ferrell, John C. Reilly, Ralph Fiennes

23:55 Animafilm Vanamehe film (Vanamehe film, Eesti 2019). Kodumaine nukufilm. Lapšelapsed tulevad suveks maale Vanamehele külla. Idüllilisest suvepuhkusest vanaiša juures on asi kaugel, sest Vanamees ruunab karmi maa tööga nii lapsi, kui ka oma lüpsilehma. Jõmpšikad ei mõista maaelu kombeid ja põhjustavad hinnatud lehma põgenemise. Nüüd on Vanamehel ja lastel aega 24 tundi, et leida lehm üles enne, kui lüpsmata udar plahvatab ja piimatuumakatastroofi põhjustab. Vanamees ja lapšed alustavad armutut võidujooksu ajaga, sest udar tuleb kahjutuks teha enne, kui saladuslik Piimavana lehma taevasele heinamaale läkitab. Sellel teekonnal jõuavad meie kangelašed silmitsi seista veel maaelu põlgavate hipsteritega, metsakollidega, meeleheitel saekaatrimeestega ja kõhukinnisuse käes vaevleva õgardist karuga. See on põlvkondi ühendav, eepiline road-movie, mis peaks pühkima tolmu iidselt rahvatarkuselt, et piim - see on suur vastutus... Tegelaskujudele andsid oma hääled Mikk Mägi, Oskar Lehemaa, Jan Uuspõld, Märt Avandi, Indrek Ojari, Jaagup Kreem ja paljud teised. R: Oskar Lehemaa, Mikk Mägi

01:45 Reede ÕHTU!, H3/E31*. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänase saate erikülalised on meelelahutajad ja juutuuberid Andrei Zevakin ja Robin Valting. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

03:05 Medici – Firenze valitsejad, H1/E6: Liit*. Kaua sepistatud liit Veneetsia ja Milanoga on mõranemas ja Pazzi kasutab Medicite nõrkust ära.

04:15 Postimees.ee, E916

04:30 Reporter, H2024/E89*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

05:30 Mägidoktor, H6/E5: Tulevikuta 1. Lilli küsib Martinilt suhtenõu, kuna Mario ei taha temaga enam rääkida. Artur Distelmeier valmistab Gruberitele suurt peavalu. Hans süüdistab selles Martini suhet Arturi tütrega. Martin ravib ratastoolis istuvat endist tippsportlast ja annab talle lootust taas kõndima hakata. Anne avaldab Martinile, mis plaan tema isal Gruberite põldudega on.

Laupäev 04.05.2024

06:30 Mägidoktor, H6/E6: Tulevikuta 2. Martin andis patsient Corale valelootust. Tundub, et Cora ei hakka siiski enam kõndima. Susannel algab sünnitus ja ta muretseb, kas beebiga on kõik korras. Lilli ja Mario lepivad ära. Martin langetab perekonna päästmiseks keerulise otsuse.

07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H2/E3: See on Ravster. Deco satub vanade mänguasjade kogumisest sõltuvusse. Ootamatult tekitab see Snow’s tahtmise rohkem oma päritolu kohta teada saada.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E6. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E19. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:40 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E20. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:50 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E21. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

09:00 Kidzone lastehommik - Barbie: kaks on parem, H1/E4. Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.

09:30 Aedniku aabits, H4/E64. Kirgaslillest koerahambani - tutvustame vähemtuntud kevadisi sibullilli. Kuidas istutada tõeliselt suuri puid?

10:00 Rita köök, H1/E9. Hooaja eelviimane saade! Ritale tuleb külla peakokk, disainer Maru Metspalu, kellega koos uuritakse, kuidas nutikalt, soodsalt ning keskkonnasõbralikult teha süüa sedasi, et ühe katuse all saavad kõhu täis nii veganid kui loomse sööjad. Ühiselt tehakse põnevat kikerherneomletti ning restoraniväärilist saiavormi, kuid saatest ei puudu ka pööraselt ägedad pannkoogid ning hea kohvijook.

10:30 Hooaeg, H19/E17. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!

11:00 Kodustiil, H6/E10. Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

11:30 Rooli võim, H25/E17. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.

12:00 Täistund, H4/E9*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Mari Fleming võtab vaatluse alla TikTokis levivad lastele suunatud maiustused, mis on tekitanud muret lapsevanemate ja tervishoiutöötajate seas. Sotsiaalmeedias reklaamitakse värvilisi jooke ja maiustusi rohkem kui kunagi varem ning selle ohjamiseks lihtsaid meetmeid ei ole. Madis Kimmel avab teemat, kuidas ja kus käib suurte politseioperatsioonide ajal politsei ja nende partnerite töö, Raul Ranne tutvustab suvel Pariisis toimuvate olümpiamängude uusimaid ja põnevaimaid spordialasid. Põhjalik ülevaade aladest, mis pakuvad lisaks sportlikele väljakutsetele ka vaatemängulisi elamusi. Vaatluse all on põnevad alad nagu seinaronimine, surfamine, breiktants ja rulasõit.

13:00 Reede ÕHTU!, H3/E31*. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänase saate erikülalised on meelelahutajad ja juutuuberid Andrei Zevakin ja Robin Valting. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

14:30 Tõnis Niinemetsa kuldsed hetked. Ta on aasta meelelahutaja 2016, ta on teinud standup’i sadadele väljamüüdud saalidele ja ta tuntumate rollide seas on aeroobikakuninganna Suzi Vesik, maailma andekaim laps Kevin Christian ja automüüja Alo. Ta on Tõnis Niinemets! Lustlik erisaade meenutabki kõige naljakamaid hetki, millega Tõnis Niinemets on kaamera ette jäänud.

15:30 Tähtede täht, H2/E7: Finaali eel*. Järgmisel nädalal selgub suures otsesaates, kes on „Tähtede tähe“ teise hooaja võitja. Finaalsaates jätkab võistlemist neli tähte, kes on eelnevates teemasaadetes kogunud stuudioekspertidelt ja vaatajatelt kodudes kõige rohkem punkte. Täna saamegi teada, kas finaalikoha on välja võidelnud Tanja Mihhailova-Saar, Saara Nüganen, Anett Kulbin, Eleryn Tiit, Ott Lepland, Carlos Ukareda, German Gholami või Antti Kammiste. Ühtlasi meenutavad neli finalisti oma seniseid tipp-hetk. Millise etteaste üle tunnevad nad kõige suuremat uhkust ja milline žanr valmistas neile enim peavalu?

17:00 Mängufilm Katie Fforde: Armastus New Yorgis (Katie Fforde: Eine Liebe in New York, Saksamaa 2014). Jessica on suutnud New Yorgis edukat karjääri teha ja elu liigub ülesmäge. Paraku ei lähe nii hästi tema vennal Stevel, kelle eest naine hoolt kannab. Steve vajab pidevalt vereülekandeid ja haruldane veregrupp ei muuda asja lihtsamaks. Sobivaks doonoriks leitakse Alejandro, kes on nõus raha eest verd loovutama. Kui ametkond asjasse sekkub ja Alejandrot maalt välja saatma hakatakse, ei jää Jessical üle muud kui mehele abieluettepanek teha, et venna elu päästa. R: Helmut Metzger O: Birte Hanusrichter, René Ifrah, Cecil von Renner

19:00 Otse! Reporter+, H2024/E34. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Meie aasta Indoneesias, E10: Jakarta ja Kalimantan - elu veel. Indoneesia pealinn Jakarta on suures osas vee all ning uppumast hoiavad seda hiiglaslikud tammid. Aastaks 2050 peaks Jakarta olema tervenisti allpool merepinda. Seega plaanitakse kolida kogu pealinn väheasustatud Kalimantani saarele. Ent ka Kalimantalil elatakse üsna vesistes tingimustes. Näiteks on džunglites maanteede asemel peamisteks liikumisteedeks jõed. Asume mitmepäevasele retkele puidust jõelaevaga nii nagu kohalikud seda teevad. Selgub, et peame magama õues laeva tekil. Vee peal püsivad Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaar koos teismeliste laste Andrese ja Kristjaniga.

20:30 Minu küla, E2. Ühel hommikul avastab Inriid, et nende kaev on kuivaks jäänud. Meeleheitel Tiina pühendab seepeale oma hingevalu Prosecole ning püüab probleemist uduse pilguga mööda vaadata. Inriid haarab aga härjal sarvist ning läheb vallamajja tõde ja õigust nõudma. Kui kohtumine kohaliku vallavanema Kunderiga liiva jookseb, leiab ta abi hoopis Olter Kammi ja Nikolai juurest, kes mõõduka tasu eest oleks valmis isegi Kristuse risti lööma, rääkimata kaevu puhastamisest. Vallavanem Kunder aga asub koos kirikõpetaja Hannaga kadunud Gunnari leskesid majast välja tõrjuma, et kõik metsad ja maad salaja endale sahkerdada. Kirsina tordil plahvatab kaevust leitud lõhkekeha, mida igaüks omal kombel ära kasutada püüab. Selle kõige taustal unistavad aga Kalle ja Joonas kohvikuvaikuses naistest, keda neil kunagi olnud pole. Nende kaval plaan õhtuhämaruses Inriidile ja Tiinale külge lüüa lõpeb siiski õnnetul kombel sellega, et naised neid objektiivsetel põhjustel geideks pidama hakkavad.

21:30 Brokenwoodi mõrvad, H9/E1: Brokenwoodi muusikal. Muusikateater toob lavale etenduse Brokenwoodi ajaloost, mis läheb kohutavalt viltu, kui saate helilooja saab laval elektrilöögi. Oli see mõrv või lihtsalt õnnetu õnnetus?

23:35 Mängufilm Kiri pudelis (Message in a Bottle, USA 1999). Romantiline draama ajakirjanik Theresast (Robin Wright Penn), kes leiab rannalt pudeli, milles ülimalt liigutav armastuskiri. Selle autorit otsides jõuab ta paadimeister Garretini (Kevin Costner). Mees on hiljuti lesestunud ja leitud kiri oli tema viimane läkitus jumaldatud naisele. Theresa tunneb, et ta hakkab sellesse heasüdamlikku kuid elus sügavalt pettunud mehesse lootusetult armuma. R: Luis Mandoki O: Robin Wright Penn, Paul Newman, Kevin Costner

02:05 Mängufilm 10 põhjust sind vihata (10 Things I Hate About You, USA 1999). Romantiline hittkomöödia Katist (Julia Stiles), kellele noorem õde Bianca üritab meeleheitlikult peigmees leida. Nende kodus on nimelt reegel, et noorem õde ei tohi enne poistega semmima hakata kui vanemal õel kavaler leitud. Paraku jätavad kutid nohikliku Kati absoluutselt külmaks ja kohtingud ei huvita teda mitte üks raas. Bianca viimaseks lootuseks saab mässuline Patrick (varalahkunud Heath Ledger)... R: Gil Junger O: Heath Ledger, Julia Stiles, Joseph Gordon-Levitt

04:05 Võsavinkel, H5/E9: Aardeotsijad*. Lisaks sellele, et Meelis ja Jaanus on vennad, ühendab neid veel üks asi. Selleks on kirg magnetite vastu. Muhedad Raasiku mehed on ühed vähestest, kes meie vabariigis magnetitega aardeid otsimas käivad. Läbi kammitakse kõik jõed ja järved, kus vähegi varanatukest olla võiks. Ja kes otsib, see leiab.

04:30 Postimees.ee, E917

05:00 Reporter+, H2024/E34*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

05:30 Mägidoktor, H6/E7: Tõde ja vale 1. Gruberid ootavad kõnet põldude salajaselt ostjalt. Hans ja Susanne tegelevad aina oma beebiga. Susanne rase sõbranna kaotab teadvuse ja satub haiglasse. Selgub, et last tuleb veel enne sündi opereerida. Anne üritab isa Arturit ümber veenda, et too ei müüks põlde maha. Äkitselt juhtub Arturiga õnnetus ja tema elu satub ohtu.

Pühapäev 05.05.2024

06:30 Mägidoktor, H6/E8: Tõde ja vale 2. Artur on kriitilises seisundis haiglas. Martin ja Alexander otsivad tema haiguse põhjust. Lisbeth saab juhuslikult teada, mis tõbi Arturit vaevab ja arstid saavad teda ravima hakata. Martin on skeptiline kolleegi suhtes, kes tahab käte värinast hoolimata patsienti opereerida.

07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H2/E4: Operatsioon "tantsi minuga". Blanche avab oma äri ja pöialpoisid asuvad talle reklaami tegema. Tulemused pole aga päris roosilised.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E7. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E22. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:40 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E23. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:50 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E24. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

09:00 Kidzone lastehommik - Barbie maagiline seiklus, H1/E26. Maagilised seiklused algavad, kui Malibu Barbie ja Brooklyni Barbie kohtuvad võluvõimeid omava hobusega, kes vajab nende abi salapärasel missioonil.

09:30 Minu küla, E2*. Ühel hommikul avastab Inriid, et nende kaev on kuivaks jäänud. Meeleheitel Tiina pühendab seepeale oma hingevalu Prosecole ning püüab probleemist uduse pilguga mööda vaadata. Inriid haarab aga härjal sarvist ning läheb vallamajja tõde ja õigust nõudma. Kui kohtumine kohaliku vallavanema Kunderiga liiva jookseb, leiab ta abi hoopis Olter Kammi ja Nikolai juurest, kes mõõduka tasu eest oleks valmis isegi Kristuse risti lööma, rääkimata kaevu puhastamisest. Vallavanem Kunder aga asub koos kirikõpetaja Hannaga kadunud Gunnari leskesid majast välja tõrjuma, et kõik metsad ja maad salaja endale sahkerdada. Kirsina tordil plahvatab kaevust leitud lõhkekeha, mida igaüks omal kombel ära kasutada püüab. Selle kõige taustal unistavad aga Kalle ja Joonas kohvikuvaikuses naistest, keda neil kunagi olnud pole. Nende kaval plaan õhtuhämaruses Inriidile ja Tiinale külge lüüa lõpeb siiski õnnetul kombel sellega, et naised neid objektiivsetel põhjustel geideks pidama hakkavad.

10:30 Meie aasta Indoneesias, E10: Jakarta ja Kalimantan - elu veel*. Indoneesia pealinn Jakarta on suures osas vee all ning uppumast hoiavad seda hiiglaslikud tammid. Aastaks 2050 peaks Jakarta olema tervenisti allpool merepinda. Seega plaanitakse kolida kogu pealinn väheasustatud Kalimantani saarele. Ent ka Kalimantalil elatakse üsna vesistes tingimustes. Näiteks on džunglites maanteede asemel peamisteks liikumisteedeks jõed. Asume mitmepäevasele retkele puidust jõelaevaga nii nagu kohalikud seda teevad. Selgub, et peame magama õues laeva tekil. Vee peal püsivad Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaar koos teismeliste laste Andrese ja Kristjaniga.

11:30 Kas lööme käed?, H1/E6. Tõeline telemängude klassika, kus mängus osalejal ei ole vaja mälumängu teadmisi või füüsilisi oskuseid. Mäng käib raha ja auhindade peale. On vaja vaid natukene õnne, et teha õige otsus! Kas valida saatejuhi poolt pakutav rahasumma või salapärane kingitus? Kas jääda oma otsusele kindlaks või proovida oma õnne veelgi suurema võidu nimel? „Kas lööme käed?“ küsib alati rõõmsameelne ja šarmantne saatejuht Robert Rool.

12:05 Mängufilm Prints Zamundast 2 (Coming 2 America, USA 2021)*. Zamunda monarh Akeem saab teada, et tal on USA-s kaua kadunud poeg ning ta peab naasma Ameerikasse, et kohtuda selle ootamatu pärijaga ja luua temaga suhe. R: Craig Brewer O: Eddie Murphy, Arsenio Hall, Shari Headley

14:25 Saateapsud. Läbi aegade on rahvale pakkunud lusti vaadata teletegijate apse – nemad ka ju ikkagi inimesed! Lõbusas erisaates näeme, mis toimub tegelikult menusaadete kaadri taga ja kuidas armastatud eetrinäod ootamatute olukordadega toime tulevad! Saates näeb milliste ootamatustega on rinda pistnud “Õhtu” saatejuhtid Piret, Jüri ja Robert, mis ajab pisarateni naerma “Papside” sarja näitlejaid või mida ehmatavat on juhtunud “15 küsimuse” salvestuse ajal.

15:00 Roaldi retked, H7/E2: Dubai mototšikk*. Kui OnlyFans’i erootiline kaunitar Sandra Roosme paar aastat tagasi Pärsia lahe äärde kolis, ei osanud ta ettegi kujutada, millised reeglid oma kehavõlude paljastamiseks selles kauges islamiriigis kehtivad. Roald Johannson kutsub teid sel nädalal kaasa Araabia Ühendemiraatide suurimasse linna Dubaisse, kus ühe veetleva motoneiu paljastavad fotod kohtuvad kombeka moslemiriigiga. Kust läheb piir lääneliku ja vaba sotsiaalmeedia sisu ning teisalt karmide reeglitega islamikultuuri vahel?

16:00 Minu Tallinn, H2023/E17. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.

17:00 Mängufilm Suvi Maltal (Ein Sommer auf Malta, Saksamaa 2023). Franka tuleb Vallettasse, et veenda sealse keeltekooli uut juhti kaasaegses ja keerukas õppesüsteemis, mis on ülemaailmse keelekooli "Talk to Me" edu aluseks. Kuid John eelistab keeli õpetada olukorrast lähtuvalt ega karda Franka pingutuste takistamiseks testidega manipuleerimist. Õnneks on tal Maltal ka sõbralikumaid kohtumisi. R: Jeanette Wagner O: Bea Brocks, Giovanni Funiati, Caroline Junghanns

19:00 Otse! Reporter+, H2024/E35. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Kuldvillak, H2024/E10. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.

20:05 Otse! Tähtede täht, H2/E8: Finaal! Tähtede tähe tiitli nimel asuvad tänases suurejoonelises finaalis võistlustulle neli meelelahutajat, kes on hooaja jooksul nii stuudioekspertidelt kui ka vaatajatelt kodudes saanud kõige rohkem punkte. Üles astuvad legendaarsete staadioniroki hittlugudega täna õhtul aga kõik kaheksa tähte: Tanja Mihhailova-Saar, Saara Nüganen, Anett Kulbin, Eleryn Tiit, Ott Lepland, Carlos Ukareda, German Gholami ja Antti Kammiste. Võitja selgub telefonihääletusel, nii et üksnes televaataja otsustab, kes saab eelmise hooaja võitja Getter Jaani mantlipärijaks ehk järgmiseks tähtede täheks. Finaali juhib Jüri Butšakov.

22:30 CSI: Vegas, H2/E13: Luud. CSI meeskond uurib arheoloogi surma. Peagi selgub, et ta oli lähedal olulisele läbimurdele. O: Paula Newsome, Mandeep Dhillon, Matt Lauria

23:25 Mängufilm Kell 15.17 Pariisi (The 15:17 to Paris, USA 2018). 21. augustil 2015 jahmatab maailma uudis, et kolm Euroopa reisil olnud ameeriklast hoidsid Pariisi suunduvas rongis ära terrorirünnaku. Anthony Sadleri, Alek Skarlatose ja Spencer Stone’i vapper käitumine päästis 500 reisija elu. R: Clint Eastwood O: Alek Skarlatos, Anthony Sadler, Spencer Stone

01:10 Mängufilm Ratsa rikkaks (The Hummingbird Project, Belgia 2018)*. New Yorgis elavad nõod Vincent ja Anton unistavad omal käel äri alustamisest börsil, kus võidu otsustavad millisekundid. Nende unistus? Vedada täiesti sirge valguskaabli liin Kansasest New Jerseysse, mis tooks neile konkurentide ees ajalise edumaa, see aga tähendaks sadu ja sadu miljoneid dollareid. R: Kim Nguyen O: Jesse Eisenberg, Alexander Skarsgård, Salma Hayek

03:05 Meie aasta Indoneesias, E10: Jakarta ja Kalimantan - elu veel*. Indoneesia pealinn Jakarta on suures osas vee all ning uppumast hoiavad seda hiiglaslikud tammid. Aastaks 2050 peaks Jakarta olema tervenisti allpool merepinda. Seega plaanitakse kolida kogu pealinn väheasustatud Kalimantani saarele. Ent ka Kalimantalil elatakse üsna vesistes tingimustes. Näiteks on džunglites maanteede asemel peamisteks liikumisteedeks jõed. Asume mitmepäevasele retkele puidust jõelaevaga nii nagu kohalikud seda teevad. Selgub, et peame magama õues laeva tekil. Vee peal püsivad Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaar koos teismeliste laste Andrese ja Kristjaniga.

03:55 Minu küla, E2*. Ühel hommikul avastab Inriid, et nende kaev on kuivaks jäänud. Meeleheitel Tiina pühendab seepeale oma hingevalu Prosecole ning püüab probleemist uduse pilguga mööda vaadata. Inriid haarab aga härjal sarvist ning läheb vallamajja tõde ja õigust nõudma. Kui kohtumine kohaliku vallavanema Kunderiga liiva jookseb, leiab ta abi hoopis Olter Kammi ja Nikolai juurest, kes mõõduka tasu eest oleks valmis isegi Kristuse risti lööma, rääkimata kaevu puhastamisest. Vallavanem Kunder aga asub koos kirikõpetaja Hannaga kadunud Gunnari leskesid majast välja tõrjuma, et kõik metsad ja maad salaja endale sahkerdada. Kirsina tordil plahvatab kaevust leitud lõhkekeha, mida igaüks omal kombel ära kasutada püüab. Selle kõige taustal unistavad aga Kalle ja Joonas kohvikuvaikuses naistest, keda neil kunagi olnud pole. Nende kaval plaan õhtuhämaruses Inriidile ja Tiinale külge lüüa lõpeb siiski õnnetul kombel sellega, et naised neid objektiivsetel põhjustel geideks pidama hakkavad.

04:40 Postimees.ee, E918

05:45 Reporter+, H2024/E35*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.