Kanal 2 saatekava 22.04.2024 - 28.04.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 22.04.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E74*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E79. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E74*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 Võsavinkel, H5/E7: Neeme piraat*. Kõige kuulsam Eesti küla maailmas on… Neeme. Asi selles, et seal elab kuldsete kätega piraat Rauno, kes oma imevidinatest ja pöörastest ettevõtmistest videopäevikut peab. Võsavinkli fännidel avaneb harukordne võimalus istuda pirukamosse rõdul olevale taburetile ning nautida seaduseüleste eluviiside parimaid palasid.

09:50 Telehommik, H1/E79*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Minu Tallinn, H2023/E15*. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8118*. Kas Marilyn saab suhteid Roo’ga parandada? Mali võidab tüdrukuteõhtul südameid. Kas Irene pannakse vangi?

14:00 Doktor imetegija, H2/E194. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E297

15:00 Vana silla saladus, H8/E128. Elsa aimab Antolina saladust. Julieta manipuleerib Prudencioga. Adela kuuleb Leticia õnnetusest.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E298

16:00 Armastuse hind, H1/E73. Asuman, Seyran ja Suna võtavad nõuks minna koos väiksele väljasõidule, et olla natukene häärberist eemal ja puhata. Seyran plaanib Asumani ja Fuati lepitada ning Ferit on talle abiks. Tüdrukud teevad aga teel avarii. Ferit, Fuat ja Abidin on nende pärast mures. Halisit kummitavad minevikumälestused. Pelini ema Zerrin jõuab välismaalt kodumaale, et Pelinile toeks olla. Ta tahab Feritiga rääkida. Halis eraldab Kazimile tema asjaajamisteks kabineti.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E299

17:00 Mägipäästjad, H13/E5: Hüljatud laps 1. Mägipäästjad saavad teate, et mägihütti on jäetud imik, kelle emast pole jälgegi. Katharina hoolitseb imiku eest andunult, mis tekitab Markuses rahutust. Kas Katharina tahaks ka ise last saada? Peter survestab Emilit talu talle müüma, et teostada oma suurt köisteeprojekti. Kas Emili, Markus ja Katharina jäävad oma kodust ilma?

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E300

18:00 Siberi võmm, H3/E6: Kohvripeitus. Keerulise äravahetamismängu keskmes on väga palju raha. Soome laevalt leitakse surnuks tulistatud mees. Samal ajal väidab üks laeval olnud soomlane, et temalt varastati miljoni euro väärtuses sularaha ning ta ise lukustati reisi ajaks WC-sse. Eeva tülitseb Viktoriga ja Anet Andersiga. Viktorile sigineb uus austajanna ja Viktor kohtub vennaga.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E80. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E124. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Kuuuurija, H17/E14. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob Eesti elu varjatud poolest päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat.

21:30 Õhtu!, H6/E124. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Armastuse malev, H2/E8. Kellel tuleb koju minna? Arvil või Lehol; Agnesel või Annikal; Siimul, Gabrielil või Maarja-Liisil? Kellele lahkuja ruumi teeb?

23:30 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E10: Päikesele lähedal. Kellett ja tiim kutsutakse Põhja-Iirimaale, sest üks Kelleti informaatoritest, kes on seotud röövi ja mõrvaga, palub abi oma nime puhastamisel.

00:30 Tapja lummuses, H4/E7: Surnud asjad võivad ka ilusad olla. Eve võtab ette veelgi ulatuslikuma kättemaksumissiooni Kaheteistkümne vastu ja mõistab, et vajab Villanelle'i abi. Villanelle'il tekib uue palgamõrvariga lähedam kokkupuude ja Carolyn leiab värsket infot, mis võib ta koju viia.

01:20 Valelikud võrgutajad, H1/E3: Kättemaks on magus. Tüdrukud plaanivad metsas Alisoni mälestada, jätmaks temaga lõplikult hüvasti, kuid salapärane A. ei jää neist ka seal maha. Byroni endine armuke Meredith tungib üha rohkem Aria perekonna ellu. Emily jätab Beni maha, kui too liiga pealetükkivaks muutub. Nii Hanna kui Spencer on kättemaksulainel. Saame aimu Toby Cavanaugh olemusest.

02:10 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E10: Päikesele lähedal*. Kellett ja tiim kutsutakse Põhja-Iirimaale, sest üks Kelleti informaatoritest, kes on seotud röövi ja mõrvaga, palub abi oma nime puhastamisel.

03:00 Tapja lummuses, H4/E7: Surnud asjad võivad ka ilusad olla*. Eve võtab ette veelgi ulatuslikuma kättemaksumissiooni Kaheteistkümne vastu ja mõistab, et vajab Villanelle'i abi. Villanelle'il tekib uue palgamõrvariga lähedam kokkupuude ja Carolyn leiab värsket infot, mis võib ta koju viia.

03:59 Postimees.ee, E905

04:05 Minu kodu on parim, H7/E35. Meie majaomanikud ja kohtunikud naasevad meeskondade juurde, sest käes on kahekordne kohtuotsuspäev. Kes läheb suurde finaali kohaga edetabeli eesotsas?

05:15 Reporter, H2024/E80*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Teisipäev 23.04.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E75*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E80. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E75*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E124*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E80*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Kuuuurija, H17/E14*. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob Eesti elu varjatud poolest päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8119*. Felicity kardab Tanele pettumust valmistada. Dana saab häid uudiseid. Cash on hädas ebakindla tulevikuga.

14:00 Doktor imetegija, H2/E195. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E301

15:00 Vana silla saladus, H8/E129. Raimundo avastab Francisca kirjast peidetud sõnumi. Elsa räägib Isaacile tõtt. Julieta ei usalda Prudenciot.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E302

16:00 Armastuse hind, H1/E74. Pärast Efe ähvardusi hoiatab Defne Gülgüni ja Ifakati Seyrani lepingu ülesütlemise tagajärgede eest. Seyran, Ferit, Asuman, Fuat, Suna ja Abidin sõidavad koos mägimajja puhkama. Asuman ja Fuat ei leia oma probleemidele lahendust, ent ka Seyrani ja Feriti vahel puhkevad uued pinged. Orhan ja Gülgün kavatsevad Halisi ettevõttest eemale hoida, aga Ifakat on kahtleval seisukohal.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E303

17:00 Mägipäästjad, H13/E6: Hüljatud laps 2. Mägipäästjad saavad teate, et mägihütti on jäetud imik, kelle emast pole jälgegi. Katharina hoolitseb imiku eest andunult, mis tekitab Markuses rahutust. Kas Katharina tahaks ka ise last saada? Peter survestab Emilit talu talle müüma, et teostada oma suurt köisteeprojekti. Kas Emili, Markus ja Katharina jäävad oma kodust ilma?

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E304

18:00 Siberi võmm, H3/E7: Giljotiin. Lühikese vaheaja järel leitakse kahes erinevas trükikojas jõhkral moel tapetuna kaks trükitöölist. Mõlema juurest avastatakse valgete kaante ja lehtedega raamat. Patoloogiaosakonnaga liitub praktikant Arno Sark, kellel on hemofoobia ja osmofoobia ning tal tuleb mõlema foobiaga tõsiselt silmitsi seista. Mõrvar tabatakse teolt kolmandal mõrvakatsel. Tema motiiv on ent pehmelt öeldes kummaline. Jätkub “ingli puuksuks” kutsutud narkootikumi jälgede ajamine. Marek Murd ja Sören Keskmaa satuvad kahtluse alla. Viktori juures on õhtusöök venna auks. Marek Murd esitleb telekas “nähtamatut mantlit”.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E81. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E125. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Täistund, H4/E8. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut.

21:30 Õhtu!, H6/E125. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Krimi, H18/E33. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

23:00 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E11: Närimislelu. NYPD politseinik peetakse Transnistrias kinni, süüdistatuna kallaletungis ning FBI eritiim hakkab uurima tema väiteid seksikaubitsejate ringi infiltreerumise kohta.

00:00 Tapja lummuses, H4/E8: Tere, kaotajad. Eve ja Villanelle keskenduvad löögi andmisele Kaheteistkümne pihta, riskides oma eludega. Carolyn naaseb koju reeturina ning peab tegutsema kiirelt, et kasutama luureinfot selleks, et mängu tagasi saada.

00:55 Valelikud võrgutajad, H1/E4: Kas sa nüüd kuuled?. Tüdrukud otsustavad A. sõnumite eiramiseks blokeerida kõik võõrad kontaktid, kuid sel on karmid tagajärjed. A. paljastab Aria isa kunagise armusuhte ja tungib Spenceri koju. Hannal tekivad ootamatult külla tulnud isa suhtes juba lootused, kuni too oma uut peret tutvustab. Toby avab end Emilyle üha rohkem.

01:45 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E11: Närimislelu*. NYPD politseinik peetakse Transnistrias kinni, süüdistatuna kallaletungis ning FBI eritiim hakkab uurima tema väiteid seksikaubitsejate ringi infiltreerumise kohta.

02:35 Tapja lummuses, H4/E8: Tere, kaotajad*. Eve ja Villanelle keskenduvad löögi andmisele Kaheteistkümne pihta, riskides oma eludega. Carolyn naaseb koju reeturina ning peab tegutsema kiirelt, et kasutama luureinfot selleks, et mängu tagasi saada.

03:25 Krimi, H18/E33*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

03:50 Postimees.ee, E906

04:10 Minu kodu on parim, H7/E36. Poolfinaalid jätkuvad ja Shayn ning Carly Queenslandi kodu saab väga vajaliku aia ümberkujunduse. Kuna võistlus käib koha eest finaalis, seisavad meeskonnad silmitsi seni raskeima väljakutsega.

05:15 Reporter, H2024/E81*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Kolmapäev 24.04.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E76*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E81. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E76*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E125*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E81*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Täistund, H4/E8*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8120*. Roo asub Marilyni vastu juhtima. Cash kuuleb suurt uudist. Tane'i tõde üllatab Felicityt.

14:00 Doktor imetegija, H2/E196. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E305

15:00 Vana silla saladus, H8/E130. Isaaci painab süütunne. Carmelo palkab Adelale ihukaitse. Julieta otsustab Fernandole läheneda.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E306

16:00 Armastuse hind, H1/E75. Asuman ja Fuat otsustavad anda abielule uue võimaluse otsusega laps adopteerida. Noored veedavad mägimajas meeleolukalt aega. Siis aga lähevad Ferit ja Seyran tülli, sest Ferit kuuleb pealt Seyrani ja Suna juttu. Ta saab teada, et Seyran peab teda isekaks ja ebausaldusväärseks. Ferit teeb ettepaneku lahutada. Pelin helistab Feritile, et anda talle teada, et ta ema Zerrin läheb ettevõttesse. Zerrin kohtub esmalt Halisi, siis Feritiga. Ta nõuab, et ta täidaks Pelinile antud lubadused.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E307

17:00 Mägipäästjad, H13/E7: Silmad lahti 1. Frederike lebab pärast suusaõnnetust juba kaheksa kuud koomas ja tema mehel Kilianil on uus armastus Isabel. Kilian varjab uut suhet tütre Nina eest. Nina saab aga Markuselt selle saladuse teada, ärritub ning tormab Isabeli juurde. Tüli viib selleni, et Isabeliga juhtub õnnetus. Samal ajal ärkab Frederike ootamatult koomast.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E308

18:00 Siberi võmm, H3/E8. Kanepit tõmbavad noored leiavad mahajäetud majast mehe surnukeha, keda on pussitatud silma. Esiotsa tundub, et sel mehel pole ei selle koha ega tühja majaga mingit seost. Lugu hakkab hargnema lähistel elava perekonna lähisuhteprobleemidest. Viktor sunnib Bernit pedofiiliks kehastuma. Prikki ründavad kolm kurikaela, kes tulevad temalt võlga sisse nõudma. Viljari pulmasalongi külastavad Eeva ja Viktor ning veel keegi. Peaminister Juta Kaljuste teeb Viktori teadmata suure lolluse ning on sunnitud tagasi astuma.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E82. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E126. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Kodud rahaks, H3/E8: Hooaja viimane! Hooaja viimases saates saab sisekujundusentusiast Kirke enneolematult suure väljakutse. Keili viib ta Kolga-Aablas korterisse, mis on lausa 76-ruutmeetrine ja vajab hädasti täiesti uut sisustussuunda. Kodu kasuks räägib fakt, et see on juba pilgeni täis vanu asju, mida uueks vuntsida. Mahuka ülesande võtavad ette entusiastlikud Tiina ja Roland, kes peavad aga lisaks metsikule tööhulgale hakkama saama ka väga ootamatute takistustega.

21:30 Õhtu!, H6/E126. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Eestlased Tokyos, E2. Seekord võtame luubi alla Jaapani pöörased tabud ja uudistame sealset restoranikultuuri, mis on täiesti enneolematu. Lisaks jätkame ka kohalike eestlastega harivat vestlusringi. Teejuhiks hingematvas Jaapani pealinnas on slackliner ja köielkõndija Jaan Roose ning saatejuht Sander Valge.

23:00 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E12: 1,1 miljonit jälgijat. Tiim jälitab kurikuulsat Ameerika tehnoloogiamagnaati, keda süüdistatakse Frankfurdis toimunud mõrvas. Seda tehes satuvad nad silmitsi kohalike meeleavaldajatega, keda kuri geenius sotsiaalmeedias vandenõuteooriatega õhutanud on.

23:55 Medici – Firenze valitsejad, H1/E1: Vanad võlad. Pärast pikki rahuaastaid on kadunud Cosimo asutatud Medicite panga kohal tumedad pilved.

01:00 Valelikud võrgutajad, H1/E5: Tõele lähemal. Salapärane A. paljastab Aria isa kunagise armusuhte ja peres on pingelised ajad. Toby ja Emily avastavad teineteises üha enam ühiseid jooni. Hanna leiab Jenna kohta midagi üllatavat. Ezra kooliaegne sõber ei kiida heaks Ezra ja Aria suhet. Spencer tutvub tenniseklubis Alexiga.

01:50 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E12: 1,1 miljonit jälgijat*. Tiim jälitab kurikuulsat Ameerika tehnoloogiamagnaati, keda süüdistatakse Frankfurdis toimunud mõrvas. Seda tehes satuvad nad silmitsi kohalike meeleavaldajatega, keda kuri geenius sotsiaalmeedias vandenõuteooriatega õhutanud on.

02:40 Medici – Firenze valitsejad, H1/E1: Vanad võlad*. Pärast pikki rahuaastaid on kadunud Cosimo asutatud Medicite panga kohal tumedad pilved.

03:56 Postimees.ee, E907

04:05 Minu kodu on parim, H7/E37. Poolfinaalid jätkuvad ning Shayni ja Carly Queenslandi uuendust vajav koduaed kujundatakse ümber.

05:15 Reporter, H2024/E82*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Neljapäev 25.04.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E77*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E82. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E77*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E126*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E82*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Kodud rahaks, H3/E8: Hooaja viimane!* Hooaja viimases saates saab sisekujundusentusiast Kirke enneolematult suure väljakutse. Keili viib ta Kolga-Aablas korterisse, mis on lausa 76-ruutmeetrine ja vajab hädasti täiesti uut sisustussuunda. Kodu kasuks räägib fakt, et see on juba pilgeni täis vanu asju, mida uueks vuntsida. Mahuka ülesande võtavad ette entusiastlikud Tiina ja Roland, kes peavad aga lisaks metsikule tööhulgale hakkama saama ka väga ootamatute takistustega.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8121*. Felicity kardab Tanele pettumust valmistada. Dana saab häid uudiseid. Cashi tulevik on ebakindel.

14:00 Doktor imetegija, H2/E197. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E309

15:00 Vana silla saladus, H8/E131. Fernando seab Julietale tingimuse. Elsa üritab Doloreselt infot hankida. Raimundo asub Franciscat otsima.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E310

16:00 Armastuse hind, H1/E76. Zerrin ei räägi Halisile kõigest, mis Feriti ja Pelini vahel juhtus, kuid tuletab Halisile meelde tema tütart Nükhetti. See ajab eaka mehe endast välja. Halis küsib Feritilt, kas Zerrin võis teda külastada mingil muul põhjusel, aga Ferit eelistab vaikida. Seyran otsustab astuda sammu, et muuta tema suhe Feritiga intiimsemaks. Fuat ja Asuman räägivad perele lapsendamisotsusest. Gülgün, Ifakat ja Orhan ei toeta nende otsust.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E311

17:00 Mägipäästjad, H13/E8: Silmad lahti 2. Frederike lebab pärast suusaõnnetust juba kaheksa kuud koomas ja tema mehel Kilianil on uus armastus Isabel. Kilian varjab uut suhet tütre Nina eest. Nina saab aga Markuselt selle saladuse teada, ärritub ning tormab Isabeli juurde. Tüli viib selleni, et Isabeliga juhtub õnnetus. Samal ajal ärkab Frederike ootamatult koomast.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E312

18:00 Siberi võmm, H3/E9: Õiglased mehed ja kärnased koerad. Tarmo Valdjas näeb oma rõdult, kuidas üks kaubikujuht uurib kallimate autode sisemust. Tarmo otsustab potentsiaalset varast jälitama asuda ning leiabki varemnähtud kaubiku naabermaja hoovist. Kaubiku sisemusest ei leia ta aga varastatud kraami, vaid seal on midagi palju jubedamat… Mees peb kaitsma oma pere ja kodu, aga kui kaugele tohib minna omas õiglases vihas? Need on küsimused, millega tuleb Korolil ja Prikil seekord rinda pista. Naised teevad keeruliseks Viktori elu ja Anders sipleb võlgade küüsis ning arengud mõlemas teemas on väga jahmatavad.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E83. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E127. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Roaldi retked, H7/E1: Uus hooaeg! Roald Johannson toob kevadhooaja avasaates teieni ülipõneva loo Kariibi mere saartelt, kus on omavahel läbi põimunud türkiissinised mereveed, Haiti põgenikepaadid ning üks vapper Eesti naine! Tallinlanna Kadri kannab Turks ja Caicose nimelistel puhkusesaartel igapäevaselt relva ja kuulivesti ning teeb ennastsalgavat tööd, et hoida eemale kõik soovimatud külalised, kes püüavad tema kodusaarele illegaalselt tungida. Kuidas sirgus ühest Mustamäe tüdrukust kartmatu merevalvur Kariibidel?

21:30 Õhtu!, H6/E127. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Eestlased Tokyos, E3. Kui minna poodlema, siis kindlasti Tokyosse! Saatejuhid Sander Valge ja Jaan Roose löövad rahakotirauad lahti ja kahe minutiga kaotavad nad ca 2000 eurot. Lisaks uudistame jaapani slackline kultuuri.

23:00 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E13: Maod. Tiim otsib karistuse hirmus Albaaniasse põgenenud Ameerika abielupaari, kes pettis USA valitsuse COVIDi abifondidest välja miljoneid dollareid.

23:55 Medici – Firenze valitsejad, H1/E2: Üki seistes. Lorenzo on sunnitud isale ütlema, et ta on võtnud üle perpea koha. Nüüd asub ta oma ema Lucreziaga teele Rooma, et saada paavstilt õnnistus oma positsioonile.

01:00 Valelikud võrgutajad, H1/E6: Ära usalda kedagi. Tüdrukud valmistuvad kooliballiks. Emily ilmub kõigi üllatuseks peole Tobyga, kuigi Hanna on sinna ka Maya kutsunud. Melissa lööb kiilu Alexi ja Spenceri vahele. Hanna läheb psühholoogi kabinetist Jenna toimikut otsima, kuid leiab hoopis midagi muud. Õhtu võtab ohtliku pöörde.

01:50 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E13: Maod*. Tiim otsib karistuse hirmus Albaaniasse põgenenud Ameerika abielupaari, kes pettis USA valitsuse COVIDi abifondidest välja miljoneid dollareid.

02:40 Medici – Firenze valitsejad, H1/E2: Üki seistes*. Lorenzo on sunnitud isale ütlema, et ta on võtnud üle perpea koha. Nüüd asub ta oma ema Lucreziaga teele Rooma, et saada paavstilt õnnistus oma positsioonile.

03:45 Postimees.ee, E908

04:00 Minu kodu on parim, H7/E38. Meie majaomanikud ja kohtunikud naasevad aeda, sest käes on aeg kohtuotsus teatavaks teha. Kes pääseb edetabeli etteotsa ja kindlustab endale koha suures finaalis?

05:15 Reporter, H2024/E83*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Reede 26.04.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E78*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E83. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Keili Sükijainen ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E78*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E127*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E83*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Keili Sükijainen ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Roaldi retked, H7/E1: Uus hooaeg!* Roald Johannson toob kevadhooaja avasaates teieni ülipõneva loo Kariibi mere saartelt, kus on omavahel läbi põimunud türkiissinised mereveed, Haiti põgenikepaadid ning üks vapper Eesti naine! Tallinlanna Kadri kannab Turks ja Caicose nimelistel puhkusesaartel igapäevaselt relva ja kuulivesti ning teeb ennastsalgavat tööd, et hoida eemale kõik soovimatud külalised, kes püüavad tema kodusaarele illegaalselt tungida. Kuidas sirgus ühest Mustamäe tüdrukust kartmatu merevalvur Kariibidel?

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8122*. Felicity ütleb Tane’ile, mida ta asjadest arvab. Cash vihastab Edeni peale. Kas Justin suudab kodutu Marilyni minema ajada?

14:00 Mida toob draakoniaasta?. 2024. aasta on puu draakoniaasta, mis algas 10. veebruaril. Draakoni märk on Hiina kultuuris seotud võimu ent samuti ka jõukuse ja külluse ning autoritaarsusega. Draakoniaasta toob kaasa palju häid võimalusi, samuti ootamatuid vahejuhtumeid ning sündmuste lahenemisi. Mida draakoniaasta toob Eestile ja maailmale, ennustavad numeroloogid ja tähetargad. Saatejuht Eda-Liis Kann.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E313

15:00 Vana silla saladus, H8/E132. Raimundo ei mõista juhtunut. Adela loobub ihukaitsest. Julieta tunnistab Fernandole tõtt.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E314

16:00 Armastuse hind, H1/E77. Seyran valmistab end ette romantiliseks õhtuks Feritiga, ent paar pöörab kiirelt tülli. Miski ei lähe nii, nagu Seyran loodab. Ferit on Zerrini sõnade pärast endast väljas. Zerrin külastab seekord Gülgünit. Ta räägib Gülgünile oma tütre olukorrast ja annab teada, et on valmis tegema kõik, et Ferit Peliniga abielluks. Gülgün tunneb end poja täitmata lubaduste ja Zerrini ähvarduste tõttu nurka surutuna.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E315

17:00 Mägipäästjad, H13/E9: Punane lumi 1. Kaks tislerit saevad metsas puid ning üks neist vigastab end mootorsaega. Teel haiglasse juhtub nendega raske õnnetus. Mägipäästjatel algab võidujooks ajaga, et mehed leida, enne, kui on hilja. Haiglas asub tööle uus kirurg, kes on lesk ja kelle kahe lapsega Katharina hästi läbi saab. Markus hoiab saladuses, et ostis talu ära ja peatas sellega Peter Herbrechtri köisteeprojekti.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E316

18:00 Siberi võmm, H3/E10: Saatus oli siin. Infoturbega tegelevas firmas tapetakse noolelasuga südamesse andekas töötaja, kellest räägiti, et ta olevat nõid. Kuna Prikk on kadunud ning tegelda tuleb ka tema otsimisega, siis tuleb Kotkas appi Priki otsingutele ning Kassandra ja Arno võtavad enda kanda osa juurdlusest. Ent Kassandra ja Arno vahel on arenemas midagi palju rohkemat kui ainult töösuhe. Priki otsingutesse sekkuvad üleloomulikud jõud ja Lehte Valgepea. Marek Murd palub Viktoril abi.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E84. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 Võsavinkel, H5/E8: Naisrekkajuht Egge. Võsavinkli sõpradele avaneb harukordne võimalus veeta päev koos ühe paganama kange Eesti naisega. Heugenie “Egge” Kangur pööras omas elu uue lehekülje ning tegi teoks lapsepõlveunistuse. Ta hakkas rekkajuhiks.

20:30 Reede ÕHTU!, H3/E30. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänase saate erikülalised on ansambel Trafficust, muusikud Stig Rästa ja Silver Laas. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

22:00 Mängufilm Hull isa (That's My Boy, USA 2012). Möllumees Donny (Adam Sandler) sai juba teismelisena isaks, kuid pärast poeg Toddi täisealiseks saamist nende suhted katkesid. Nad pole teineteist juba aastaid näinud, kui Donny poja pulma eelõhtul ootamatult välja ilmub. Ta püüab kogu hingest pojaga suhteid siluda ja peab ühtlasi tegelema oma kehva kasvatuse tagajärgedega... Film ei sobi alaealistele. R: Sean Anders O: Adam Sandler, Andy Samberg

00:20 Mängufilm Tüdruk rongis (The Girl on the Train, USA, India 2016). Müstiline põnevik, mis põhineb Paula Hawkinsi 11 miljonit müünud samanimelisel bestselleril. Lahutusjärgses masenduses Rachel möödub iga päev rongiga majast, milles elava näiliselt täiusliku paari elu ta endale ette kujutama hakkab. Ühel hommikul aga näeb ta midagi šokeerivat ning leiab end keset lahti rulluvat mõistatust. Osades Justin Theroux, Emily Blunt, Luke Evans. R: Tate Taylor O: Emily Blunt, Haley Bennett, Rebecca Ferguson

02:25 Võsavinkel, H5/E8: Naisrekkajuht Egge*. Võsavinkli sõpradele avaneb harukordne võimalus veeta päev koos ühe paganama kange Eesti naisega. Heugenie “Egge” Kangur pööras omas elu uue lehekülje ning tegi teoks lapsepõlveunistuse. Ta hakkas rekkajuhiks.

02:55 Postimees.ee, E909

03:20 Minu kodu on parim, H7/E39. Poolfinalistid on aiakujundustöödega jõudnud Pete ja Courtney koju ning meeskondadel on viimane võimalus võidelda koha eest „Minu kodu on parim“ suures finaalis.

04:30 Reporter, H2024/E84*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

05:30 Mägidoktor, H6/E1: Purunenud lootused 1. Martin saab Lenalt sõnumi, milles naine teatab, et võttis Frankfurdis tööpakkumise vastu. Martin on nõutu ega soovi enam keerulisi suhteid. Susanne ootab last ja Hans on pahane, et naine endiselt liiga palju töötab. Martin ravib noort astmahaiget naist, kellega juhtub mägedes õnnetus. Naine avaldab Martinile kaua hoitud saladuse.

Laupäev 27.04.2024

06:30 Mägidoktor, H6/E2: Purunenud lootused 2. Noore naise haigus on lõppstaadiumis ja ta vajab ruttu elundi siirdamist. Algab võidujooks ajaga. Gruberite kauaaegne rivaal Artur Distelmeier on kehvas seisus, kuna naine jättis ta maha. Äkitselt ilmub välja Arturi tütar, kellega Martinil tekib säde. Teadmata, et tegu on Arturi tütrega, läheb Martin liiga kaugele.

07:39 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H2/E1: Käsitööalbum. Blanche näitab, et on tõeliselt võimekas naine, kes suudab majas kõik korda teha. Lõpuks ongi just tema see, kes leiab ahjust võtme.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E4. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E13. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:40 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E14. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:50 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E15. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

09:10 Kidzone lastehommik - Barbie: kaks on parem, H1/E3. Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.

09:30 Aedniku aabits, H4/E63. Naat põske ehk umbrohuga kevadise vitamiinipuuduse vastu. Mida istutada aeda, et see ka sügisest kevadeni silma rõõmustaks. Saatejuht Ingrid Sembach-Hõbemägi

10:00 Rita köök, H1/E8: Hommikusöökide eri. Rita kööki astub sisse globaalse kokandusmaailma tõusev täht Noel Moglia, Eesti noormees, kelle põnevatete töövõtete ja geniaalsete nippide toel valmivad põnevad hommikusöögid. Kui Rita üllatab tippkokka Dutch Baby ahjupannkoogiga, siis koos valmistatakse legendaarne magus hommikusöök "vaesed rüütlid" sidrunikreemiga ning kaks restoraniväärilist hommikuvõileiba munast.

10:30 Hooaeg, H19/E16. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!

11:00 Kodustiil, H6/E9. Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

11:30 Rooli võim, H25/E16. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.

12:00 Liikleja, H2/E12: Kiiruse võlu ja valu. Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Kevadega saabuvad soojemad ja ilusamad ilmad, kuid kahjuks ka kihutajad! Miks on piirkiirusest kinnipidamaine nii oluline ja millest sõltub meie teedel lubatud maksimaalne sõidukiirus? Teeme katse, kus näitame kiiruse kasvades peatumisteekonna muutumist. Lisaks paneb end liikluses proovile laulja Uku Suviste. Saates saavad sõna Politsei- ja Piirivalveameti ning Transpordiameti eksperdid. Saatejuht on Jaanus Koort.

12:30 Täistund, H4/E8*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Ajakirjanik Mari Fleming uurib, miks peavad maksma prügiveo eest need, kellel rämpsu ei teki või kelle juurde jäätmeauto ei pääse? 20 aastat tagasi astus Eesti Euroopa Liitu. Kui palju oleme pidanud iseenda otsustamisest Euroopa Liidule ära andma? Teemat avab Neeme Raud. Madis Kimmel viib meid Ukrainasse ning näitab kuidas kasvavad sõjaaja lapsed, kes pääsevad varjendist harva õue.

13:30 Reede ÕHTU!, H1/E27. Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

14:30 Tähtede täht, H2/E6*. Viimane teemasaade enne suurt finaali lennutab säravad laulutähed muusikažanrisse, mille esitamist nad on kõige rohkem kartnud: täna tuleb neil esitada suuri ooperiaariaid! Kuidas tulevad Tanja Mihhailova-Saar, Saara Nüganen, Anett Kulbin, Eleryn Tiit, Ott Lepland, Carlos Ukareda, German Gholami ja Antti Kammiste selle raske väljakutsega toime? Lauljaid abistab proovides klassikalise muusika tipp-pedagoog Eda Zahharova, kes hindab osalisi stuudios koos melomaan Mart Juure ja ooperiprimadonna Annely Peeboga. Glamuurselt pidulikku muusikaõhtut juhib Jüri Butšakov.

17:00 Mängufilm Katie Fforde: Sina ja mina (Katie Fforde: Du und ich, Saksamaa 2016). Charlotte ja Alec on edukas New Yorgis elav paar, kes on hiljuti abiellunud. Charlotte satub õnnetusse, milles küll keegi viga ei saa, kuid ometi mõjutab see paari elu sedavõrd, et otsustatakse aeg maha võtta. Koos suundutakse puhkusele, kuid ootamatult tekib Charlotte'i jalgades tuimus. Kas õnnetus hakkab siiski tunda andma? Ehk on mängus tema tulevik? R: Helmut Metzger O: Nike Fuhrmann, Stefan Murr, Barbara Focke

19:00 Otse! Reporter+, H2024/E32. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Meie aasta Indoneesias, E9: Orangutanid Sumatral. Täna kolime perega Sumatra saarele, et asuda vabatahtlikuna tööle ohustatud orangutanide kaitsjatena. Seda intelligentset inimahvi pidasid kohalikud hõimud varem endaga võrdväärseks inimeseks. Sumatra džunglis seiklevad Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaar koos teismeliste laste Andrese ja Kristjaniga.

20:30 Minu küla, E1: UUS! Kodumaine draamasari! Metsaärimees Gunnar Holm jääb ühel ilusal päeval langeva puu alla ja sureb. Ilmselt on tegemist kõigi laastatud metsade kättemaksuga. Ennast tema abikaasaks pidav Tiina (Merle Palmiste) avastab, et mehel on ka teine naine – Inriid (Ingrid Margus). Viimane aga avastab omakorda, et ootab surnud mehelt last. Sündmused kulmineeruvad Gunnari matustel, kus selgub, et mehe pärandi kättesaamiseks peavad nad aasta aega elama tema lapsepõlvekodus väikeses Eesti külakeses, kus elu liigub nagu tigu mööda märga maanteed – üks samm edasi, kaheksa tagasi. Külaelu argipäeva vürtsitavad kohalikud päevapüüdjad Olter Kamm ja Nikolai, kes sündisid õlleklaas peos ning jalgpall südames.

21:30 Brokenwoodi mõrvad, H8/E6: Neli matust ja tulekahju. Surmajuhtumite jada paneb Brokenwoodi uurijad mõtlema, kas nad on seisavad silmitsi linna esimese sarimõrvariga.

23:35 Mängufilm Aasia hullult rikkad (Crazy Rich Asians, USA 2018). Romantiline komöödia newyorklasest Rachel Chust, kes läheb oma kauaaegse poiss-sõbra Nick Youngiga mehe parima sõbra pulma Singapuri. Esmakordsest Aasia külastusest elevil ja Nicki perega kohtumise ees hirmu tundvale Rachelile saab ootamatult selgeks, et Nick pole oma elu tähtsamaid detaile paljastanud. Ta on nimelt riigi ühe rikkaima pere järeltulija ja ka enim ihaldatud poissmehi. Nicki kaaslasena saab Rachelist armukadedate peoloomade ja Nicki hukkamõistva ema sihtmärk. R: Jon M. Chu O: Constance Wu, Henry Golding, Michelle Yeoh

01:55 Mängufilm Sinu küljes kinni (Stuck on You, USA 2003). Komöödiafilm Siiami kaksikutest, Bob ja Walt Tenorist. Nad on elanud terve elu üksteise külge aheldatuna, olles iseloomult täiesti erinevad. Kui Walt otsustab minna Hollywoodi, et proovida kätt filmimaailmas, ei jää ka Bobil muud üle kui kaasa minna. Hollywoodis kohtuvad nad Cheriga, kes pakub neile osa uues seriaalis ja sealt saabki alguse vendade karjäär. R: Bobby Farrelly O: Matt Damon, Greg Kinnear, Eva Mendes

04:05 15 küsimust, H2/E127*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

04:35 Postimees.ee, E910

05:00 Reporter+, H2024/E32*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

05:30 Mägidoktor, H6/E3: Vastutus 1. Lisbeth tülitseb ägedalt Arturi tütre Annega, kuid hoiab vestlust poegade eest saladuses. Pojad märkavad aga peagi, et emaga on midagi lahti. Martin annab Lillile suhtenõu äratada Marios armukadedus. Noor naine kukub tänaval kokku. Martin püüab teda aidata. Naisel on lisaks suured rahalised raskused.

Pühapäev 28.04.2024

06:30 Mägidoktor, H6/E4: Vastutus 2. Mario on armukade, nähes Lillit teise poisiga lõbusalt vestlemas. Susanne lobiseb Hansule välja, et Martin ja Anne suhtlevad omavahel lähedalt. Patsient Lea tunnistab Martinile, et ei võta talle välja kirjutatud ravimeid, nagu vaja. Tema maks ütleb üles ja seisund muutub väga kriitiliseks.

07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H2/E2: Camilla kohtub pöialpoistega. Ajalehes teatatakse suhkrupuudusest ning see paneb Gulpo hädaabiplaani välja töötama. Ta loodab end varustada piisava koguse magusaga.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E5. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E16. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:40 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E17. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:50 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E18. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

09:11 Kidzone lastehommik - Barbie maagiline seiklus, H1/E25. Maagilised seiklused algavad, kui Malibu Barbie ja Brooklyni Barbie kohtuvad võluvõimeid omava hobusega, kes vajab nende abi salapärasel missioonil.

09:30 Minu küla, E1: UUS!* Kodumaine draamasari! Metsaärimees Gunnar Holm jääb ühel ilusal päeval langeva puu alla ja sureb. Ilmselt on tegemist kõigi laastatud metsade kättemaksuga. Ennast tema abikaasaks pidav Tiina (Merle Palmiste) avastab, et mehel on ka teine naine – Inriid (Ingrid Margus). Viimane aga avastab omakorda, et ootab surnud mehelt last. Sündmused kulmineeruvad Gunnari matustel, kus selgub, et mehe pärandi kättesaamiseks peavad nad aasta aega elama tema lapsepõlvekodus väikeses Eesti külakeses, kus elu liigub nagu tigu mööda märga maanteed – üks samm edasi, kaheksa tagasi. Külaelu argipäeva vürtsitavad kohalikud päevapüüdjad Olter Kamm ja Nikolai, kes sündisid õlleklaas peos ning jalgpall südames.

10:30 Meie aasta Indoneesias, E9: Orangutanid Sumatral*. Täna kolime perega Sumatra saarele, et asuda vabatahtlikuna tööle ohustatud orangutanide kaitsjatena. Seda intelligentset inimahvi pidasid kohalikud hõimud varem endaga võrdväärseks inimeseks. Sumatra džunglis seiklevad Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaar koos teismeliste laste Andrese ja Kristjaniga.

11:30 Kodud rahaks, H3/E8: Hooaja viimane!* Hooaja viimases saates saab sisekujundusentusiast Kirke enneolematult suure väljakutse. Keili viib ta Kolga-Aablas korterisse, mis on lausa 76-ruutmeetrine ja vajab hädasti täiesti uut sisustussuunda. Kodu kasuks räägib fakt, et see on juba pilgeni täis vanu asju, mida uueks vuntsida. Mahuka ülesande võtavad ette entusiastlikud Tiina ja Roland, kes peavad aga lisaks metsikule tööhulgale hakkama saama ka väga ootamatute takistustega.

12:30 Mängufilm Kolm meest ja väike preili (Three Men and a Little Lady, USA 1990). Komöödiafilmi “Kolm meest ja beebi” järg. Sylvia uus poiss-sõber seab ohtu kolme isa ja nende viieaastase tütre õnne. Isad avastavad kiiresti, kui tühi on elu ilma nende väikese daamita ja pingutavad selle nimel, et tütar tagasi võita. R: Emile Ardolino O: Tom Selleck, Steve Guttenberg, Ted Danson

14:40 Heeringas Veenuse õlal, E8. Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.

15:00 Roaldi retked, H7/E1: Uus hooaeg!* Roald Johannson toob kevadhooaja avasaates teieni ülipõneva loo Kariibi mere saartelt, kus on omavahel läbi põimunud türkiissinised mereveed, Haiti põgenikepaadid ning üks vapper Eesti naine! Tallinlanna Kadri kannab Turks ja Caicose nimelistel puhkusesaartel igapäevaselt relva ja kuulivesti ning teeb ennastsalgavat tööd, et hoida eemale kõik soovimatud külalised, kes püüavad tema kodusaarele illegaalselt tungida. Kuidas sirgus ühest Mustamäe tüdrukust kartmatu merevalvur Kariibidel?

16:00 Minu Tallinn, H2023/E16. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.

17:00 Mängufilm Suvi Kreetal (Ein Sommer auf Kreta, Saksamaa 2022). Isabeli iduettevõte ebaõnnestus ja teda tabas eraisiku pankrot. Isalt päranduseks saadud maja Kreetal võib tema rahaprobleemid lahendada. R: Jeanette Wagner O: Bea Brocks, Giovanni Funiati, Caroline Junghanns

19:00 Otse! Reporter+, H2024/E33. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Kuldvillak, H2024/E9. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.

20:05 Tähtede täht, H2/E7: Finaali eel. Järgmisel nädalal selgub suures otsesaates, kes on „Tähtede tähe“ teise hooaja võitja. Finaalsaates jätkab võistlemist neli tähte, kes on eelnevates teemasaadetes kogunud stuudioekspertidelt ja vaatajatelt kodudes kõige rohkem punkte. Täna saamegi teada, kas finaalikoha on välja võidelnud Tanja Mihhailova-Saar, Saara Nüganen, Anett Kulbin, Eleryn Tiit, Ott Lepland, Carlos Ukareda, German Gholami või Antti Kammiste. Ühtlasi meenutavad neli finalisti oma seniseid tipp-hetk. Millise etteaste üle tunnevad nad kõige suuremat uhkust ja milline žanr valmistas neile enim peavalu?

21:35 Mängufilm Jumanji: järgmine tase (Jumanji: The Next Level, USA 2019). Jõuk tagasi, kuid mäng on muutunud. Päästmaks üht endi seast, naasevad nad Jumanjisse, kus selgub, et kõik on teisiti. Maailma ohtlikemas mängus ootavad mängijaid ees tundmatud ja avastamata paigad, viljatutest kõrbetest lumiste mägedeni. R: Jake Kasdan O: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart

00:00 Mängufilm Väikesed asjad (The Little Things, USA 2021). Psühholoogilises krimipõnevikus saadetakse Kerni maakonna abišerif Joe “Deke” Deacon Los Angelesse lihtsat ülesannet täitma - asitõendeid koguma. Kuid ta kaasatakse seal linna terroriseeriva mõrvari otsingutesse. Jahti korraldavale LA šerifijaoskonna seersandile Jim Baxterile avaldab Deke’i võmmivaist muljet ja ta võtab ta mitteametlikult appi. Kuid mõrvarit jahtides ei tea Baxter, et uurimine toob pinnale mõndagi Deke’i minevikust ja paljastab süngeid saladusi, mis võivad enamatki kui vaid ta juhtumi ohtu seada. R: John Lee Hancock O: Denzel Washington, Jared Leto, Rami Malek

02:25 Mängufilm Kire hind (The Ledge, Saudi Araabia, Saksamaa, USA 2011)*. Pingeline duell tõsiuskliku kristlase ja ateisti vahel ähvardab väljuda kõigist mõistlikest piiridest. R: Matthew Chapman O: Charlie Hunnam, Terrence Howard, Patrick Wilson

04:20 15 küsimust, H2/E127*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

04:50 Postimees.ee, E911

05:45 Reporter+, H2024/E33*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.