Kanal 2 saatekava 15.04.2024 - 21.04.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 15.04.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E69*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E74. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E69*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 Võsavinkel, H5/E6*. Tänases saates sõidame Virtsu sadamast kiviviske kaugusel olevasse Kuke külla. Siin toimetab Ranna Rantšo perenaine Ande. Ande missiooniks on nupust nutistunud inimloomade maa peale tagasitoomine, salarelvaks taltsad ja toredad koduloomad ja linnud.

09:50 Telehommik, H1/E74*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Minu Tallinn, H2023/E14*. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.

13:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8113*. Edenil ja Remil napib inspiratsiooni. Marilyn kardab, et on kaotanud sõbra. Rose saab teada oma vanemate lahkumineku põhjuse.

14:00 Doktor imetegija, H2/E189. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E277

15:00 Vana silla saladus, H8/E123. Isaac tunnistab Elsale tõtt. Julieta käitumine ärritab Prudenciot. Carmelo otsustab Mirañare aidata.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E278

16:00 Armastuse hind, H1/E68. Seyran lubab Feriti enda kõrvale voodisse. Ferit tunnistab Seyranile, et armastab teda. Seyran on heas tujus, ent peab siiski mängima raskesti kättesaadavat ja hoidma Feritil silm peal. Seyran valmistab Feritile hommikul ta lemmikhommikusöögi. Tööl olles palub Ferit vanaisalt luba, et töölt varem lahkuda, sest tal on plaan Seyranit üllatada. Ifakatil on kõrini sellest, et Latif tema asemel majapidamist juhib.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E279

17:00 Mägipäästjad, H12/E14: Neliteist astet 2. Simon on frustreeritud, kuna Jessikal on õudusunenäod ja minevikusaladused, millest ta ei räägi. Jessika saab anonüümse appikutse ja suundub metsa parkimisplatsile, kus teda ootab hirmus üllatus. Ta kaob äkitselt jäljetult ning tema elu satub ohtu. Mägipäästjad asuvad teda otsima. Markus ja Simon lähevad otsingutel tülli. Selgub, et Jessika rööviti ja kättemaksuhimuline röövija on relvastatud.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E280

18:00 Siberi võmm, H3/E1: Surnud hinged. Proua Lehte (Helgi Sallo) leiab hooldekodus tapetuna oma sõbranna Ermiine. Samas elab ka ohvri dementne kaksikõde. Kui Korol ja Prikk lugu uurima asuvad, on neil põhjust kahtlustada nii hooldekodu juhtkonda, kellele Ermiine kavatses jätta oma maja; hooldekodu töötajat, kes sai tapetult kingiks kalli kaelakee kui ka õdede noorpõlve kallimat, kel oli Ermiinega hiljuti taas tunded tärganud. Kui aga selgub, et Ermiinel oli elada jäänud vaid paar kuud, võtab asi hoopis uue pöörde ja mineviku varjud tulevad taas kummitama. Ka Viktorit. Ja peaminister teeb talle ettepaneku, millest keelduda pole võimalik.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E75. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E120. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Kuuuurija, H17/E13. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob Eesti elu varjatud poolest päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat.

21:30 Õhtu!, H6/E120. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Armastuse malev, H2/E7. Maarja-Liis kahtleb kas ta tegi Siimu Gabrieli vastu vahetades õige otsuse. Armuvalu tuleb avalikuks ja paaridel tuleb suhted selgeks saada. Emotsionaalne Annika leiab võimaluse Leho korralikult läbi sõimata. Kuidas läheb Lehol ja Agnesel, kas neist saab maleva neljas paar? Malevlasi tabab šokk, sest suhted seisavad paigal ja Grete toob ootamatu sõnumi.

23:30 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E6: Talle teada saladused. Meeskond uurib USA luurebüroo tuumarelva leviku alaste kõneluste läbirääkija ootamatut kadumist, kui tema Pariisi korter on vereloike täis ja läbirääkijat ei suudeta kusagilt leida.

00:25 Tapja lummuses, H4/E3: Beežides saabastes vikerkaar. Pärast Eve'i poolset tõrjumist otsustab Villanelle abi mujalt otsida. Eve saab juhtlõnga ühe Kaheteistkümne juhtiva isiku kohta, samas kui Carolyn teeb huvitavaid avastusi.

01:20 New Amsterdam, H1/E21: See pole lõpp. Max satub vastuollu haigla juhtkonnaga, kui ta tuvustab oma uut plaani kindlustuseta patsientide ravimiseks. Iggyl on raske leppida tema vastu esitatud süüdistusega ja Sharpe püüab oma asejuhi rolli sisse elada.

02:10 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E6: Talle teada saladused*. Meeskond uurib USA luurebüroo tuumarelva leviku alaste kõneluste läbirääkija ootamatut kadumist, kui tema Pariisi korter on vereloike täis ja läbirääkijat ei suudeta kusagilt leida.

03:00 Tapja lummuses, H4/E3: Beežides saabastes vikerkaar*. Pärast Eve'i poolset tõrjumist otsustab Villanelle abi mujalt otsida. Eve saab juhtlõnga ühe Kaheteistkümne juhtiva isiku kohta, samas kui Carolyn teeb huvitavaid avastusi.

04:01 Postimees.ee, E898

04:10 Minu kodu on parim, H7/E30. Järele jäänud neli „Minu kodu on parim“ meeskonda tegelevad aedade renoveerimisega. Koht poolfinaalis on juba võidetud ning meeskonnad seisavad silmitsi oma seni raskeima väljakutsega.

05:15 Reporter, H2024/E75*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Teisipäev 16.04.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E70*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E75. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E70*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E120*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E75*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Kuuuurija, H17/E13*. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob Eesti elu varjatud poolest päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat.

13:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8114*. Felicity põgeneb oma probleemide eest. Eden ja Remi seisavad silmitsi reaalsusega. Irene paljastab Harperi saladuse.

14:00 Doktor imetegija, H2/E190. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E281

15:00 Vana silla saladus, H8/E124. Elsa reaktsioon üllatab Antolinat. Prudencio on üha rohkem armukade. Carmelol on Isaacile halb uudis.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E282

16:00 Armastuse hind, H1/E69. Seyran teeb ootamatu külaskäigu Korhanite ettevõttesse, et Feritit üllatada, aga ta näeb, et teda pole kohal. Fuati abiga leiab ta Feriti koos ühe naisega kohvikust. Seyran saab olukorrast valesti aru ja käitub naisega ebaviisakalt. Seyran kahetseb oma tegu, aga tal on endiselt raske Feritit usaldada. Ferit on Fuati peale pahane, et ta Seyranile ära rääkis, kus ta on. Orhan ja Fuat kardavad, et Halis võib avastada nende salaja tehtud välismaised investeeringud. Hattuc ja Halis saavad salaja kokku.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E283

17:00 Mägipäästjad, H13/E1: Mälestuste kõla 1. Laulja Chris Meilinger kaotas aastate eest mägedes ronides oma naise. Naise surma-aastapäeval kaovad jäljetult Chrisi tütar ja isa. Markus asub juhtumit uurima. Ta leiab naise hukkumispaigast värsked lilled ja sedeli luuletusega. Johanna tahab osta endale ja Franzule mägihütti. Teda tabab kivirahe ning ta saab raskelt vigastada.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E284

18:00 Siberi võmm, H3/E2: Süüta süüdlased. Viktor, Sander Sillanpää ja Rita on jahiga merel, kui leiavad vabalt hulpiva paadi, mille põhjas lebab erakliku loomuga rannakaluri Reginald Auvere surnukeha - kuuliauk otsaees ja lilled rinnal. Nagu oleks keegi talle hukkamise ja matuse korraldanud. Korol ja Prikk tuvastavad uurimise käigus, et Reginaldi surma võis tahta nii külamees Samuel, kellega Reginald vahel kalal käis, kaunis ja vallaline külavanem Anne Berg, kelle armuavaldused Reginald jõhkralt tagasi lükkas kui ka Reginaldi õde Regina ja selle endine elukaaslane. Tõde, mis lõpuks päevavalgele ujub, on hirmsam ja traagilisem, kui keegi oskas kujutleda… Lavale astub uus tegelane, majandusminister Marek Murd (Andrus Vaarik) ning tema nõunik, meile juba vana tuttav Sören Keskmaa. Tammetsil on armuke ja ka Rita saab endale uue austaja. Viktor teeb korraga kaks ettepanekut kahele daamile.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E76. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E121. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Täistund, H4/E7. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut.

21:30 Õhtu!, H6/E121. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Krimi, H18/E32. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

23:00 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E7: Soov saavutada võimatut. Kui Prahas tapetakse ebaseadusliku, täiskasvanutele mõeldud saidi ameeriklasest asutaja, jahib meeskond saidi jooksus olevat kaasasutajat.

23:55 Tapja lummuses, H4/E4: Piinad ja nälg. Eve uurib edasi juhtlõnga Kaheteistkümne kohta. Villanelle aga tõuseb tagasi jalule ja otsustab jätkata sellega, mis tal hästi välja tuleb - tapmisega. Carolyn leiab Kuubalt ühe vana tuttava ja asub omapäi tegutsema.

01:01 New Amsterdam, H1/E22: Luna. Sharpe püüab välja nuputada loomingulist meetodit Maxi aitamiseks. Kapoorile tulevad ootamatud uudised. Reynoldsi ja Evie suhe jõuab uuele tasandile ning üks arstides teeb elumuutva otsuse.

01:51 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E7: Soov saavutada võimatut*. Kui Prahas tapetakse ebaseadusliku, täiskasvanutele mõeldud saidi ameeriklasest asutaja, jahib meeskond saidi jooksus olevat kaasasutajat.

02:40 Tapja lummuses, H4/E4: Piinad ja nälg*. Eve uurib edasi juhtlõnga Kaheteistkümne kohta. Villanelle aga tõuseb tagasi jalule ja otsustab jätkata sellega, mis tal hästi välja tuleb - tapmisega. Carolyn leiab Kuubalt ühe vana tuttava ja asub omapäi tegutsema.

03:36 Krimi, H18/E32*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

04:05 Minu kodu on parim, H7/E31. Poolfinaalid algavad dramaatiliselt, sest ühel võistlejal tekib hädaolukord ja ta vajab kiirabi. Kuna koht finaalis on juba võidetud, seisavad meeskonnad silmitsi oma seni raskeima väljakutsega.

05:24 Reporter, H2024/E76*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Kolmapäev 17.04.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E71*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E76. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E71*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E121*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E76*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Täistund, H4/E7*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut.

13:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8115*. Kirby satub konflikti. Irene otsustab Danat kaitsta. Tane kavandab oma tulevikku Felicityga.

14:00 Doktor imetegija, H2/E191. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E285

15:00 Vana silla saladus, H8/E125. Fe üritab Julietat aidata. Irene avastab anonüümkirjade päritolu. Fernando käitumine paneb Raimundo muretsema.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E286

16:00 Armastuse hind, H1/E70. Pärast Feriti tehtud üllatust Seyranile otsustab Seyran loobuda Efe projektist. Ferit on selle üle üliõnnelik ja ta hakkab Seyranile ette valmistama uut üllatust. Fuat on Halisi peale pahane, et too alati Feritit soosib. Kui ta õhtusöögilauas oma pahameelt julgeb väljendada, läheb Halis selle peale nii raevu, et Fuat hakkab nutma. See juhtum tekitab pingeid ka Asumani ja Fuati vahel. Kazim nõuab Hattucilt, et ta küsiks Halisilt ettevõttesse talle isiklikku kabinetti.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E287

17:00 Mägipäästjad, H13/E2: Mälestuste kõla 2. Laulja Chris Meilinger kaotas aastate eest mägedes ronides oma naise. Naise surma-aastapäeval kaovad jäljetult Chrisi tütar ja isa. Markus asub juhtumit uurima. Ta leiab naise hukkumispaigast värsked lilled ja sedeli luuletusega. Johanna tahab osta endale ja Franzule mägihütti. Teda tabab kivirahe ning ta saab raskelt vigastada.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E288

18:00 Siberi võmm, H3/E3: Eksinud. Rita ja Lehte leiavad seenelkäigu ajal metsast elusana vanasse grotti maetud Selma ja Arved Tiganiku. Nad on olnud seal juba neli ööpäeva, Arved on surnud. Loo uurimise käigus satuvad nii Prikk kui ka Korol üksikus metsatalus elava imekauni Ellen Kalmistu võlude võrku, mis maksab ühele neist ka valusasti kätte. Lehte Valgepea, kes töötab nüüd Viktori mõisas majapidajannana, on hakanud mängima miss Marple’it ning segab sellega Viktori töö juures. Sellele vaatamata õnnestub Prikil ja Korolil juhtum lahendada.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E77. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E122. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Kodud rahaks, H3/E7. Keili ja Merlin lähevad Tartusse, et päästa üks korter päris õnnetust seisust. Kavalate nõuannete järgi asub tegutsema Laura, kes võttis endale eelmise aasta suvel pureda päris korraliku sisustuspähkli. Elukaaslase perekonnale kuuluvast üürikorterist haihtus võlgadega üürnik ja jättis endast maha ehmatava segaduse, mis sundis neid kogu korteri sisustusest vabanema. Nüüd on vaja pisike kodu kiiresti hubaseks tudengipesaks muuta, et möödunu unustada.

21:30 Õhtu!, H6/E122. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Eestlased Tokyos, E1. Hoogsa ja silmiavava reisisaate avaosas saame lähemalt tuttavaks tõusva päikese maal kanda kinnitanud eestlastega ja sukeldume Jaapani elu tuiksoonde ehk metroosse, mis on hoopis teistsugusem kui ette kujutada suudame. Teejuhiks grandioosses Jaapani suurlinnas on slackliner ja köielkõndija Jaan Roose ning saatejuht Sander Valge.

23:00 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E8: Rahva hääl. Meeskond kutsutakse Budapesti muusikafestivalile, kus toimus pommiplahvatus ja hukkus mitu ameeriklast. Vo’d puudutab õnnetus eriti lähedalt.

23:55 Tapja lummuses, H4/E5: Ära liialt kiindu. Eve süübib oma sihtmärgi minevikku ja paljastab mõned saladused. Villanelle naudib taas tapmist, olles otsustanud kõigile oma rõhujatele kätte maksta. Carolyn leiab ühe Kaheteistkümne juhtfiguuri.

00:50 Valelikud võrgutajad, H1/E1. Seksikas põnevusdraama neljas neiust, kes kohtuvad taas pärast nende kamba liidri Allisoni aastatagust salapärast kadumist. Tüdrukud hakkavad saama sõnumeid kelleltki A-lt, kes ähvardab nende süngeimad saladused päevavalgele tuua. Kõhedust tekitab asjaolu, et sõnumid jätkuvad ka pärast Alisoni surnukeha leidmist. Näiliselt täiuslikku elu elavatel tüdrukutel on valgustkartvaid saladusi küllaga ja kaotada on palju - muuhulgas nii populaarsus kui ka sõbrad...

01:40 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E8: Rahva hääl*. Meeskond kutsutakse Budapesti muusikafestivalile, kus toimus pommiplahvatus ja hukkus mitu ameeriklast. Vo’d puudutab õnnetus eriti lähedalt.

02:30 Tapja lummuses, H4/E5: Ära liialt kiindu*. Eve süübib oma sihtmärgi minevikku ja paljastab mõned saladused. Villanelle naudib taas tapmist, olles otsustanud kõigile oma rõhujatele kätte maksta. Carolyn leiab ühe Kaheteistkümne juhtfiguuri.

03:31 Eestlased Tokyos, E1*. Hoogsa ja silmiavava reisisaate avaosas saame lähemalt tuttavaks tõusva päikese maal kanda kinnitanud eestlastega ja sukeldume Jaapani elu tuiksoonde ehk metroosse, mis on hoopis teistsugusem kui ette kujutada suudame. Teejuhiks grandioosses Jaapani suurlinnas on slackliner ja köielkõndija Jaan Roose ning saatejuht Sander Valge.

04:05 Minu kodu on parim, H7/E32. Kohtuotsuse langetamise päev on käes ning meie majaomanikud ja kohtunikud naasevad esimest koduaeda renoveerinud meeskondade juurde. Kes pääseb finaalis edetabeli etteotsa?

05:15 Reporter, H2024/E77*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Neljapäev 18.04.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E72*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E77. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E72*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E122*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E77*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Kodud rahaks, H3/E7*. Keili ja Merlin lähevad Tartusse, et päästa üks korter päris õnnetust seisust. Kavalate nõuannete järgi asub tegutsema Laura, kes võttis endale eelmise aasta suvel pureda päris korraliku sisustuspähkli. Elukaaslase perekonnale kuuluvast üürikorterist haihtus võlgadega üürnik ja jättis endast maha ehmatava segaduse, mis sundis neid kogu korteri sisustusest vabanema. Nüüd on vaja pisike kodu kiiresti hubaseks tudengipesaks muuta, et möödunu unustada.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8116*. Cash uurib juhtlõnga. Harper kardab oma õe turvalisuse pärast. Tane ja Felicity plaanivad oma tulevikku.

14:00 Doktor imetegija, H2/E192. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E289

15:00 Vana silla saladus, H8/E126. Adela otsustab sõbrannalt infot hankida. Irene veenab Severot Franciscat unustama. Isaac loodab sõjaväkke minekust pääseda.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E290

16:00 Armastuse hind, H1/E71. Seyran kahtleb taas Feritis, aga ta ei tea Feriti üllatusest midagi. Asuman üritab oma abielu Fuatiga päästa, Fuat aga tekitab uusi probleeme juurde. Feriti romantiline üllatus lähendab teda Seyraniga, ent Seyran ei suuda ikka Feriti varasemate tegude tõttu teda usaldada. Suna ja Abidin avaldavad teineteisele oma tundeid.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E291

17:00 Mägipäästjad, H13/E3: Põletatud maa 1. Noored Felix ja Lina tahavad veeta romantilise öö mägihütis. Nad räägivad oma plaanist vaid Markusele, kes ei tohi sellest nende vanematele rääkida. Öö lõpeb dramaatiliselt: mägihütt süttib põlema ja Felix saab raskelt viga ja ka Lina vajab hemofiilia tõttu arstiabi. Ees seisavad Johanna matused, kuhu tulevad ka Mia ja Tobias.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E292

18:00 Siberi võmm, H3/E4: Keemilised elemendid. Kõrghoone katuselt kukub surnuks seal koos oma pruudiga viibinud noorpoliitik Vootele Brehing. Kuigi nii Vootele kui ka tema pruut olid narkolaksu all, tekib Korolil ja Prikil kahtlus, et Vootele tapeti. Uurimisel tulevad neile appi juba vanad tuttavad parkuuripoisid, kes seekord tegelikult loo lahendavadki. Politsei annab poistele selle eest aumärgid. Eeva on haiglast koondatud ning püüab leida endale uut rakendust, et mitte jääda Viktori kõrvale lihtsalt mõisaprouaks. Rita püüab oma uue austaja Marekiga suhteid kindlamale pinnale viia, kuid saab valusasti vastu nina. Selgub, et Eestisse tulvab kusagilt uut tüüpi narkootilist ainet, roosasid tablette, mida kutsutakse Ingli puuksuks. Uue narkootikumi tänavatele sattumine ja poliitbroileri mõrv kipuvad varjutama peaministri büroo pressikonverentsi, kus tehakse teatavaks, et keemikuharidusega Viktor Korol on konsultandina liitunud “intelligentse kanga” leiutamise töörühmaga.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E78. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E123. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Sellest saab meie suvi, H1/E11: Kolm kuud hiljem - Viimane! Suvi on läbi! Saates tekkinud paarid lähevad reisile Gruusiasse Batumisse. Kas Maarek ja Katrina imeilus armulugu jätkus ka siis kui kaamerad kinni pandi? Kas Paap leidis Õnnes õnne? Kas Olari ja Rainer oskasid oma võimaluse ära kasutada? Kuidas õnnestus Janne ja Raineri visiitsuhe? Ühise reisiga panevad paarid oma suhte viimasele proovile.

21:30 Õhtu!, H6/E123. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Vara küps, H1/E3: Viimane osa! Avame arutelu selle üle, kuidas tugevdada metsade ja looduskaitsealade kaitset ning hoiakut jätkusuutlikuma metsanduse poole. Kutsume üles teadlikkuse tõstmisele muutes haridussüsteemi ning pakume suundi poliitiliste muutuste osas, mis aitaks looduskaitsealasid tulevaste põlvede jaoks paremini säilitada. Tõstame esile Euroopa Komisjoni hiigeltrahvid, mis süsiniku liigse emiteerimise tõttu Eestil ees seisavad. Trahvid asetame rahvusvaheliste kokkulepete konteksti, mida on seni metsadebatis ajakirjandus vaid põgusalt käsitlenud. Puudutame laiemalt kliimakriisi ning suuname tähelepanu tulevastele põlvedele. Vaatleme tänast metsapoliitikat tuleviku perspektiivist ning kutsume emotsionaalselt tegutsema, et järeltulevate põlvede elukeskkond tänaste otsuste läbi ei halveneks. R: Martti Helde

23:05 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E9: Ühte tüüpi hullumeelne. Meeskond lendab Bulgaariasse, kus terroristid on vallutanud kontserdisaali, mis on täis rahvusvahelisi üliõpilasesinejaid ja nende perekondi, ning hoiavad nad pantvangis.

00:00 Tapja lummuses, H4/E6: Vahva, minu võit! Eve ja Villanelle kohtuvad taas, enne kui kumbki eraldi oma missiooniga jätkab. See viib Villanelle'i ühe teise Kaheteistkümne palgamõrvari jälile. Eve on oma kättemaksumissiooni täideviimisele päris lähedal ja Carolynil tuleb seista vastamisi kummitusega minevikust.

00:55 Valelikud võrgutajad, H1/E2: Tulipunktis on Jenna. Tüdrukuid kuulatakse Alisoni kadumise asjus uuesti üle. Kunagise kooliõe Jenna Cavanaugh naasmine tuletab asjaosalistele taas elavalt meelde, milline tume saladus neid kõiki ühendab. Aria Montgomery ja Ezra Fitzi suhe kogub hoogu, ka Spencer Hastingsi ja Wreni vahele jätkub sädemeid.

01:45 FBI: Rahvusvaheline üksus, H1/E9: Ühte tüüpi hullumeelne*. Meeskond lendab Bulgaariasse, kus terroristid on vallutanud kontserdisaali, mis on täis rahvusvahelisi üliõpilasesinejaid ja nende perekondi, ning hoiavad nad pantvangis.

02:35 Tapja lummuses, H4/E6: Vahva, minu võit!* Eve ja Villanelle kohtuvad taas, enne kui kumbki eraldi oma missiooniga jätkab. See viib Villanelle'i ühe teise Kaheteistkümne palgamõrvari jälile. Eve on oma kättemaksumissiooni täideviimisele päris lähedal ja Carolynil tuleb seista vastamisi kummitusega minevikust.

03:35 Vara küps, H1/E3: Viimane osa!* Avame arutelu selle üle, kuidas tugevdada metsade ja looduskaitsealade kaitset ning hoiakut jätkusuutlikuma metsanduse poole. Kutsume üles teadlikkuse tõstmisele muutes haridussüsteemi ning pakume suundi poliitiliste muutuste osas, mis aitaks looduskaitsealasid tulevaste põlvede jaoks paremini säilitada. Tõstame esile Euroopa Komisjoni hiigeltrahvid, mis süsiniku liigse emiteerimise tõttu Eestil ees seisavad. Trahvid asetame rahvusvaheliste kokkulepete konteksti, mida on seni metsadebatis ajakirjandus vaid põgusalt käsitlenud. Puudutame laiemalt kliimakriisi ning suuname tähelepanu tulevastele põlvedele. Vaatleme tänast metsapoliitikat tuleviku perspektiivist ning kutsume emotsionaalselt tegutsema, et järeltulevate põlvede elukeskkond tänaste otsuste läbi ei halveneks. R: Martti Helde

04:05 Minu kodu on parim, H7/E33. Poolfinaalid jätkuvad ning aedade renoveerimisega tegelevad järgmised meeskonnad. Meeskonnad suunduvad Timi ja Mati majja, et nelja päevaga kohtunikele ja majaomanikele muljet avaldada ning kindlustada endale koht suures finaalis.

05:15 Reporter, H2024/E78*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Reede 19.04.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E73*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E78. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Romi Hasa ja Madis Kimmel teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E73*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E123*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E78*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Romi Hasa ja Madis Kimmel teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Sellest saab meie suvi, H1/E11: Kolm kuud hiljem - Viimane!* Suvi on läbi! Saates tekkinud paarid lähevad reisile Gruusiasse Batumisse. Kas Maarek ja Katrina imeilus armulugu jätkus ka siis kui kaamerad kinni pandi? Kas Paap leidis Õnnes õnne? Kas Olari ja Rainer oskasid oma võimaluse ära kasutada? Kuidas õnnestus Janne ja Raineri visiitsuhe? Ühise reisiga panevad paarid oma suhte viimasele proovile.

13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8117*. Cash asub päästemissioonile. Dana elu ripub juuksekarva otsas. Madden viib ellu surmatoova plaani. Rose räägib Irene'ile šokeeriva tõe.

14:00 Doktor imetegija, H2/E193. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E293

15:00 Vana silla saladus, H8/E127. Matías pakub Isaacile abi. Julieta ja Fernando on üha lähedasemad. Adela ei mõista, kuhu Leticia kadus.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E294

16:00 Armastuse hind, H1/E72. Orhan räägib Gülgünile firma kohta šokeerivaid tõsiasju. Fuat saabub purjus peaga koju ja kuulutab kõigile valjul häälel, et lahutab Asumanist. Asumani ja Fuati abielu on karil ning Halis palub Seyrani abi, et seda probleemi lahendada. Ifakat annab Sunale mõista, et ta peab Fuati temale sobivaks partneriks. Asuman otsustab häärberist lahkuda.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E295

17:00 Mägipäästjad, H13/E4: Põletatud maa 2. Noored Felix ja Lina tahavad veeta romantilise öö mägihütis. Nad räägivad oma plaanist vaid Markusele, kes ei tohi sellest nende vanematele rääkida. Öö lõpeb dramaatiliselt: mägihütt süttib põlema ja Felix saab raskelt viga ja ka Lina vajab hemofiilia tõttu arstiabi. Ees seisavad Johanna matused, kuhu tulevad ka Mia ja Tobias.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E296

18:00 Siberi võmm, H3/E5: Mesilastaru. Joonatan Naber leiab oma ema suvila hoovimajast surnuna. Ema Anu põdes anafülaktsiat, ja surma on põhjustanud arvukad mesilased, kellega koos Anu majja lukustatud oli. Loo uurimise käigus hargneb Priki ja Koroli ees lahti halenaljakas suvilarajooni suhtedraama, kus tüli kistakse 10-sentimeetrise maariba, valesse aeda kukkuvate õunte või kasside pärast. Otse sündmuste keskele jääb Rita, kes on parasjagu külas oma samas suvilaasumis elaval sõbrannal Lindal. Eeval tuleb suurepärane idee, millist rakendust leida endale ja Viktori mõisale tulevikus. Roosade pillide tulv tänavaile jätkub, seetõttu teen narkoosakond ettepaneku koostööks.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E79. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 Võsavinkel, H5/E7: Neeme piraat. Kõige kuulsam Eesti küla maailmas on… Neeme. Asi selles, et seal elab kuldsete kätega piraat Rauno, kes oma imevidinatest ja pöörastest ettevõtmistest videopäevikut peab. Võsavinkli fännidel avaneb harukordne võimalus istuda pirukamosse rõdul olevale taburetile ning nautida seaduseüleste eluviiside parimaid palasid.

20:30 Reede ÕHTU!, H3/E29. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Saate erikülalised on kulturist, treener ja sporditegelane Ott Kiivikas koos oma tütre fitness-sportlase Amani Kiivikasega. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

22:00 Mängufilm Jack ja Jill (Jack and Jill, USA 2011). Hittkomöödia pereisa Jackist (Adam Sandler), kes kardab vaid üht - iga-aastasi tänupühi, sest siis saabub külla tema pöörane kaksikõde Jill. Õe ülim nõudlikkus ja tähelepanuvajadus pööravad Jacki, tema naise ja nende laste elu hoobilt pea peale. Olukord muutub eriti lootustuks, kui kaksikõde esitab Jackile nimekirja ettevõtmistest, mida ta seekordsel külaskäigul korda soovib saata... R: Dennis Dugan O: Adam Sandler, Katie Holmes, Al Pacino

00:00 Mängufilm Kadunud linn Z (Lost City of Z, USA 2016). Seiklusdraama! Eepiline tõestisündinud lugu Briti maadeuurijast Percy Fawcettist, kes rändas 20. sajandi alguses Amazonase vihmametsadesse ning avastas tõendeid seni tundmatu arenenud tsivilisatsiooni kohta, mis võis kunagi selles piirkonnas õitseda. Kuigi teadusringkonnad teda naeruvääristavad ja peavad kõiki põlisrahvaid metslasteks, pöördub sihikindel Fawcett abikaasa, poja ja adjutandiga oma hüpoteesi tõestamiseks ikka ja jälle tagasi armastatud džunglisse, kus ta 1925. aastal salapärasel kombel kaduma läheb. R: James Gray O: Charlie Hunnam, Robert Pattinson, Sienna Miller

02:30 Võsavinkel, H5/E7: Neeme piraat*. Kõige kuulsam Eesti küla maailmas on… Neeme. Asi selles, et seal elab kuldsete kätega piraat Rauno, kes oma imevidinatest ja pöörastest ettevõtmistest videopäevikut peab. Võsavinkli fännidel avaneb harukordne võimalus istuda pirukamosse rõdul olevale taburetile ning nautida seaduseüleste eluviiside parimaid palasid.

03:00 Postimees.ee, E902

03:20 Minu kodu on parim, H7/E34. Poolfinaalid jätkuvad ning neli „Minu kodu on parim“ meeskonda on võtnud käsile Tim & Mati aia. Selle 50ndate maja välisilme lausa karjub moodsama kujunduse järele.

04:30 Reporter, H2024/E79*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

05:30 Mägidoktor, H5/E9: Kurnatud. Gruberid on rõõmsad, et Martin otsustab Ellmausse jääda. Lilli aga ei suuda isale andestada. Martin üritab aidata oreliehitajat, kes kukub kirikus redelilt alla. Lugu tundub segasem, kui esmapilgul paistab. Lena teatab Martinile, et lahkub töölt ning kolib koos Tomiga Ellmaust ära. Susannel on hea uudis ja ta tahab sellest kallimale teatada. Viimane aga ei tundu rõõmustavat.

Laupäev 20.04.2024

06:30 Mägidoktor, H5/E10: Kadunud lapsed. Jonas on kadunud. Päästjad asuvad teda otsima. Martin saab hädaabikutse aiandisse, kus noor naine kukkus katuselt alla. Praksises selgub, et naine näeb asju, mida pole olemas. Martin kahtlustab skisofreeniat. Lisbeth palub Lillil ja Mariol Susannet hotellis aidata. Noored lähevad omavahel tülli. Kliinikusse tuuakse helikopteriga Martini endine patsient.

07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H1/E25: Lumi amneesia I. Üks amps võluõunast pühib kogu Lumi mälu minema ja ta pidi just tegema katseid erilisse suvelaagrisse!

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E2. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E7. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:40 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E8. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:50 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E9. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

09:11 Kidzone lastehommik - Barbie: kaks on parem, H1/E2. Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.

09:30 Aedniku aabits, H4/E62. Räägime puude-põõsaste kevadlõikuse põhitõdedest: mida ja millal, keda ja kust lõigata? Õige riist õigeks otstarbeks: kuidas lõigata nii, et käed ja taimed võimalikult vähe kannataksid? Saatejuht on Ingrid Sembach-Hõbemägi

10:00 Rita köök, H1/E7: Magustoitude eri. Ritale tuleb külla personaalkokk ja toitumisnõustaja Riinu Rätsep, kellega koos uuritakse, kuidas süüa suhkruid sedasi, et need tervisele kahju asemel kasu tooksid. Lisaks põnevatele banaanipannkookidele tehakse üheskoos valmis suvehõnguliselt värske Pavlova tort, kiudainerikkad mandliküpsised ning energiaküllaseks vahepalaks mõeldud seemneküpsised, kõrvale värskendav rohelise õuna mocktail.

10:30 Hooaeg, H19/E15. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!

11:00 Kodustiil, H6/E8. Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

11:30 Rooli võim, H25/E15. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.

12:00 Täistund, H4/E7*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut.

13:06 Reede ÕHTU!, H3/E29*. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Saate erikülalised on kulturist, treener ja sporditegelane Ott Kiivikas koos oma tütre fitness-sportlase Amani Kiivikasega. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

14:30 Tähtede täht, H2/E5*. Kui miski meelitab muidu tagasihoidliku eestlase tantsupõrandale, siis on need muidugi hoogsad latiino-hitid. Kutse tantsule esitavad Tanja Mihhailova-Saar, Saara Nüganen, Anett Kulbin, Eleryn Tiit, Ott Lepland, Carlos Ukareda, German Gholami ja Antti Kammiste. Neile on see muusikastiil suureks väljakutseks, sest lisaks laulmisele tuleb täna väga suurt rõhku panna ka lavalisele liikumisele. Lisaks Mart Juurele hindavad etteasteid laulja Gerli Padar ja eelmise hooaja ekspert Andrei Zevakin, kes mõlemad fännavad latiinorütme. Meeleolukat muusikaõhtut juhib alati särtsakas Jüri Butšakov.

17:00 Mängufilm Katie Fforde: Naise roll (Katie Fforde: Die Frau an seiner Seite, Saksamaa 2016). Julie ja Ericu unistus näib täituvat: Ericule terendab kongresmeni karjäär ja kõik, mille nimel on ühiselt vaeva nähtud, kannab vilja. Teisalt tähendab see, et Julie peab enda tööst loobuma ja nii tema kui poeg seisavad üheskoos Ericuga avalikkuse tähelepanu all. Kui Eric purjuspäi autoroolist tabatakse ja meest seostatakse kahtlase ehitusprojektiga, hakkab Julie mõtlema, kas see on ikka mees, kellega ta abiellus. R: Carlo Rola O: Regula Grauwiller, Martin Rapold, Matthias Ziesing

19:00 Otse! Reporter+, H2024/E30. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Meie aasta Indoneesias, E8: Sulawesi saar - surnutega pittu! Sulawesi saarel on üks kummalisemaid surmakultuure maailmas. Surm on täna torajde rahva elu kõige olulisem sündmus ning matusele kulutatakse üüratuid summasid. Surnuid hoitakse aastaid kodus, nimetades neid vaid haigeteks ning arvestades nendega kõigis elutoimingutes. Seda selleks, et koguda piisavalt raha väärikaks matuseks ning leppida pereliikme kaotusega. Ka juba sängitatud surnuid võetakse aeg-ajalt hauast välja, et näidata neid noorematele sugulastele ning teha värske perepilt. Sulawesil seiklevad Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaar koos teismeliste laste Andrese ja Kristjaniga.

20:30 Papsid, H2/E8: Uued reeglid - Hooaja viimane! Freddy arvab, et ema läks kodust minema tema pärast. Raivo ja Siki jäävad peale sulgemist pitseeriasse ning joovad ennast täis. Aleks ja Emma peavad Rasmusele hoidja leidma, kuid kriteeriumite osas lähevad nende arvamused lahku.

21:30 Brokenwoodi mõrvad, H8/E5: Hea nagu kuld. Kui tänapäeva kauboi-tüdruk külmavereliselt tapetakse, kahtlustatakse mõrva peamise motiivina 160-aastat kestnud suguvõsatüli kulla pärast.

23:35 Mängufilm Eakas algaja (The Intern, USA 2015). Oscarile kandideerinud komöödias avastab 70-aastane leseks jäänud Ben Whittaker, et pensionipõlv ei olegi nii ihaldusväärne kui lootis. Ta haarab kinni võimalusest tagasi tööturule suunduda ja hakkab vaneminterniks interneti-moefirmasse, mille asutajaks ning juhatajaks on Jules Ostin. R: Nancy Meyers O: Robert De Niro, Anne Hathaway, Rene Russo

01:55 Mängufilm 2:22 (2:22, USA, Austraalia 2017). Pinget kruviv põnevik. Lennujuht Dylanil õnnestub ära hoida kahe reisilennuki kokkupõrge tänu salapärasele sähvatusele, mis toimub täpselt kell 2:22. Dylanil tekib romantiline suhe lennukis viibinud Saaraga, kellega seob sõnulseletamatu side. Üheskoos on nad ka edaspidi pahaendeliste sündmuste tunnistajateks, mis lõppevad alati just täpselt 2:22. Maagilise kellaajaga müsteerium vajab lahendamist. R: Paul Currie O: Michiel Huisman, Teresa Palmer, Sam Reid

03:45 Meie aasta Indoneesias, E8: Sulawesi saar - surnutega pittu!* Sulawesi saarel on üks kummalisemaid surmakultuure maailmas. Surm on täna torajde rahva elu kõige olulisem sündmus ning matusele kulutatakse üüratuid summasid. Surnuid hoitakse aastaid kodus, nimetades neid vaid haigeteks ning arvestades nendega kõigis elutoimingutes. Seda selleks, et koguda piisavalt raha väärikaks matuseks ning leppida pereliikme kaotusega. Ka juba sängitatud surnuid võetakse aeg-ajalt hauast välja, et näidata neid noorematele sugulastele ning teha värske perepilt. Sulawesil seiklevad Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaar koos teismeliste laste Andrese ja Kristjaniga.

04:54 Postimees.ee, E903

05:00 Reporter+, H2024/E30*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

05:30 Mägidoktor, H5/E11: Otsustel on tagajärjed. Ellmaus toimuvad matused. Ka Martin avaldab endisele patsiendile viimset austust. Martin ravib meest, kes autoroolis teadvuse kaotas. Mees langeb koomasse ja võib surra. Susanne muretseb oma veel sündimata lapse pärast. Lena Imhoff teeb Susannele ultraheli ja teatab talle halbu uudiseid.

Pühapäev 21.04.2024

06:30 Mägidoktor, H5/E12: Pime usaldus. Martin teatab Susannele, mis haigus tema veel sündimata lapsel on. Hans kurvastab lapse pärast, kuid ei taha mingil juhul Susannet kaotada. Martin otsib võimalusi mõlemat päästa. Ühe õpilase emal on suuri raskusi tütre kasvatusel. Teda ähvardab lapse ära võtmine ja hoolduperre viimine. Martin avastab naisel kasvaja. Lillile tundub, et vananemine võrdub õnnetuks jäämisega ja ta otsib sellele probleemile lahendust.

07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H1/E26: Lumi amneesia II. Pöialpoisid jooksevad mööda Pariisi tänavaid ajaga võidu, et Lumi mälu taastada.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E3. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E10. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:40 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E11. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

08:50 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E12. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.

09:10 Kidzone lastehommik - Barbie maagiline seiklus, H1/E24. Maagilised seiklused algavad, kui Malibu Barbie ja Brooklyni Barbie kohtuvad võluvõimeid omava hobusega, kes vajab nende abi salapärasel missioonil.

09:30 Papsid, H2/E8: Uued reeglid - Hooaja viimane!* Freddy arvab, et ema läks kodust minema tema pärast. Raivo ja Siki jäävad peale sulgemist pitseeriasse ning joovad ennast täis. Aleks ja Emma peavad Rasmusele hoidja leidma, kuid kriteeriumite osas lähevad nende arvamused lahku.

10:30 Meie aasta Indoneesias, E8: Sulawesi saar - surnutega pittu!* Sulawesi saarel on üks kummalisemaid surmakultuure maailmas. Surm on täna torajde rahva elu kõige olulisem sündmus ning matusele kulutatakse üüratuid summasid. Surnuid hoitakse aastaid kodus, nimetades neid vaid haigeteks ning arvestades nendega kõigis elutoimingutes. Seda selleks, et koguda piisavalt raha väärikaks matuseks ning leppida pereliikme kaotusega. Ka juba sängitatud surnuid võetakse aeg-ajalt hauast välja, et näidata neid noorematele sugulastele ning teha värske perepilt. Sulawesil seiklevad Tuuli Roosma ja Arbo Tammiksaar koos teismeliste laste Andrese ja Kristjaniga.

11:30 Kodud rahaks, H3/E7*. Keili ja Merlin lähevad Tartusse, et päästa üks korter päris õnnetust seisust. Kavalate nõuannete järgi asub tegutsema Laura, kes võttis endale eelmise aasta suvel pureda päris korraliku sisustuspähkli. Elukaaslase perekonnale kuuluvast üürikorterist haihtus võlgadega üürnik ja jättis endast maha ehmatava segaduse, mis sundis neid kogu korteri sisustusest vabanema. Nüüd on vaja pisike kodu kiiresti hubaseks tudengipesaks muuta, et möödunu unustada.

12:30 Mängufilm Kolm meest ja beebi (Three Men and a Baby, USA 1987). Komöödiafilm kolmest edukast mehest, kelle elu pöördub pea peale hetkest, mil nende korteri ukse taha pannakse korv beebiga. Seni muretut elu veetnud koomiksikunstnik Michael ja arhitekt Peter satuvad neile sootuks uuelaadsetesse probleemidesse, sest ootamatult nende ukse taha pandud lapse isa näitleja Jack on parasjagu filmimisel. Nii ei jää paadunud poissmeestel üle muud, kui asuda beebit kasvatama. R: Leonard Nimoy O: Tom Selleck, Steve Guttenberg, Ted Danson

14:40 Heeringas Veenuse õlal, E3. Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.

15:00 Sellest saab meie suvi, H1/E11: Kolm kuud hiljem - Viimane!* Suvi on läbi! Saates tekkinud paarid lähevad reisile Gruusiasse Batumisse. Kas Maarek ja Katrina imeilus armulugu jätkus ka siis kui kaamerad kinni pandi? Kas Paap leidis Õnnes õnne? Kas Olari ja Rainer oskasid oma võimaluse ära kasutada? Kuidas õnnestus Janne ja Raineri visiitsuhe? Ühise reisiga panevad paarid oma suhte viimasele proovile.

16:00 Minu Tallinn, H2023/E15. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.

17:00 Mängufilm Rosamunde Pilcher: Hommikusöök Tessa pool (Rosamunde Pilcher: Frühstück bei Tessa, Saksamaa 2024). Nad elavad eri maailmades – Tessa Grant on temperamentne võõrastemaja perenaine, David Johnson heal järjel võrgutaja. David on isalt pärinud Tessa võõrastemaja, mille Tessa on hoole ja armastusega rajanud. Mõistagi pole uue omanikuga lihtne leppida. R: Karola Meeder O: Marie Sophie Schmidt, Lucas Reiber, Esther Schweins

19:00 Otse! Reporter+, H2024/E31. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Kuldvillak, H2024/E8. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.

20:05 Tähtede täht, H2/E6. Viimane teemasaade enne suurt finaali lennutab säravad laulutähed muusikažanrisse, mille esitamist nad on kõige rohkem kartnud: täna tuleb neil esitada suuri ooperiaariaid! Kuidas tulevad Tanja Mihhailova-Saar, Saara Nüganen, Anett Kulbin, Eleryn Tiit, Ott Lepland, Carlos Ukareda, German Gholami ja Antti Kammiste selle raske väljakutsega toime? Lauljaid abistab proovides klassikalise muusika tipp-pedagoog Eda Zahharova, kes hindab osalisi stuudios koos melomaan Mart Juure ja ooperiprimadonna Annely Peeboga. Glamuurselt pidulikku muusikaõhtut juhib Jüri Butšakov.

22:25 CSI: Vegas, H2/E12: Kui torm vaibub. Catherine’i vaba päev tütrega saab järsu lõpu, kui neli aastat koomas olnud naine ühtäkki toibub ja selgub, et ta mäletab detaile oma õe surmaööst.

23:20 Mängufilm Armageddon (Armageddon, USA 1998). Hiiglaslik asteroid liigub Maa suunas. Täpselt 18 päeva pärast on oodata kokkupõrget, mis hävitaks igasuguse elu meie planeedil. Kiiruga koostatakse plaan: NASA juht palkab maailma parima naftapuurimise eksperdi koos tema meeskonnaga, et nad kosmosesse lendaksid ja seal asteroidi tuumalaenguga hävitaksid. R: Michael Bay O: Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Ben Affleck

02:15 Mängufilm Korrumpeerunud (The Corrupted, Suurbritannia 2019)*. Endine vang Liam McDonagh soovib elada rahulikku elu, et oma pojaga taas lähedaseks saada. Vanglast vabanemise järel saab ta aga teada, et tema vend on mässitud koos kinnisvaraarendaja Clifford Culleniga hämarasse ja ohtlikusse korruptsioonirägastikku. Soovides oma kunagisi tegusid heastada, peab Liam võtma määratu riski, et päästa oma vend ning võita taas oma perekonna usaldus. R: Ron Scalpello O: Sam Claflin, Timothy Spall, Hugh Bonneville

04:15 Papsid, H2/E8: Uued reeglid - Hooaja viimane!* Freddy arvab, et ema läks kodust minema tema pärast. Raivo ja Siki jäävad peale sulgemist pitseeriasse ning joovad ennast täis. Aleks ja Emma peavad Rasmusele hoidja leidma, kuid kriteeriumite osas lähevad nende arvamused lahku.

05:16 Postimees.ee, E904

05:45 Reporter+, H2024/E31*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.