Kanal 2 saatekava 04.03.2024 - 10.03.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 04.03.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E40*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E45. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E40*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 Võsavinkel, H5/E1: Uus hooaeg!* Peeter Võsa autorisaade Võsavinkel alustab uue hooga! Kas teadsite, et Eestis elab tänase seisuga umbes 10 000 moslemit? Seda täpselt nii palju nagu on Haapsalu inimesi. Seoses hoogsalt kasvava islamiusuga Eestis veedab Peeter Võsa ühe päeva moslemina ning jälgib Eesti noormehe Rauno päeva, kes on enda jaoks avastanud õige usu.

09:50 Telehommik, H1/E45*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Minu Tallinn, H2023/E8*. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.

13:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8083*. Theo ei saa pressikonverentsil sõnagi suust. Felicity ahistaja jätkab väljapressimist. Marilyn püüab Irene’i aidata.

14:00 Doktor imetegija, H2/E159. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E161

15:00 Vana silla saladus, H8/E93. Severo palub Irenel naasta. Julieta ja Saúl peetakse kinni. Don Anselmo avastab Isaaci saladuse.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E162

16:00 Armastuse hind, H1/E38. Ifakat õpetab Sunale kombeid ja selgitab, miks on oluline end enesekindlana tunda. Yusuf läheb Kazimi juurde, et rääkida talle tõtt Feriti öistest seiklustest. Seyran pärib Feritilt asjade kohta, mida ta aastate jooksul Pelinile öelnud on. Ta hakkab arvama, et Ferit kannatab alaväärsuskompleksi käes, mistõttu oli ta küsinud ka tema mineviku kohta Yusufiga. Abidin saabub halbade uudistega. Pärast Yusufilt kuuldut tuleb Kazim häärberisse Seyranit ja Sunat koju tooma. Halis palub Seyranil rääkida talle lehtedes ilmunud fotode kohta tõtt.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E163

17:00 Mägipäästjad, H10/E12: Keelatud armastus 2. Õpilasrühm satub mägimatkal paksu udu tõttu ohtlikku olukorda. Kaks õpilast kaovad. Noorel naispraktikandil on ühe õpilasega armusuhe, mida ta soovib lõpetada. Üks õpilastest kuuleb nende vestlust pealt ning põhjustab sellega kaose. Üks õpilastest hukkub. Kas tegemist on õnnetusega või on mängus kellegi käsi?

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E164

18:00 Viimane võmm, H5/E8: Taevas ja maa. Treenitud ronija Markus Logar kukub öösel ronimisklubis seinalt alla ja on hommikuks surnud. Talle on millegagi pähe virutatud ja jäetud seejärel surema. Prikil ja Kotkasel tuleb nüüd taas paarimeestena sündmuskohta minna. Uurimine viib esiotsa vale inimese juurde, kuid uurijatele on üheselt selge, et mõrvaga peab olema seotud keegi Markuse lähikonnast - keegi, kes ronib sama hästi, ning kel klubiliikmena on ööpäevaringne sissepääs ronimisklubisse. Juurdluse käigus selgub, et ka Markus ise polnud “puhas poiss” ning kasutas oma erilisi oskusi väga argise omakasu eesmärgil. Õunake elab raske operatsiooni üle ning jääb ilmselt ellu.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E45. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E96. Argiõhtune teadmistelahing esitab väljakutse Kanal 2 telenägudele! Vaatajate südamesse pugenud mälumängusaate “15 küsimust” telekevade hooaja algusele pühendatud erinädalal panevad oma mälu ja teadmised proovile tuntud ja armastatud tegijad Kanal 2 saadetest. Heategevuslikus erisaates ristavad täna omavahel sõbralikult piigid Katrin Lust ja Mart Juur. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Kuuuurija, H17/E7. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat. Selles saates uurime seda, kuidas kümned ja kümned eesti inimesed tellisid endale moodsa moodulmaja aga täna on ilma nii oma rahast kui majast. Kuhu rahad kadusid ja kes selle ettevõtte taga on?

21:30 Õhtu!, H6/E96. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Armastuse malev, H2/E1: Kirglik suhtereality! Üheksa vallalist noort kogunevad Järvamaale Salu tallu otsima armastust ja restaureerima vana saunamaja. Kas hullu moodi tööd tehes tuleb armastus, nagu ütleb kirjandusklassika või tekitab koos töötamine hoopis tülisid? Kirgliku suhtedraama avasaates moodustavad osalised paarid, kes elavad ja töötavad koos. Esimeste päevadega saab selgeks, et kõik pole kuld mis hiilgab ja esmapilgu põhjal tehtud kaaslasevalikuid tuleb kibedalt kahetseda. Saatejuht on Eesti seksikaim naine Grete Paia.

23:30 FBI, H1/E18: Tagaotsitav. OA ja Maggie teevad koostööd FBI tagaotsitavate osakonna tiimiga, et leida mõrvaga seoses tagaotsitav isik, kes on ka Ameerika 10 kõige tagaotsitumate isikute nimekirjas.

00:25 Tapja lummuses, H1/E3: Ma ju tean sind! Pärast Berliinis toimunud tapmist lähevad Eve ja Bill sinna asja uurima, teadmata, kui lähedal nad Villanelle'ile tegelikult on.

01:20 Dokumentaalfilm Minu elu selgeltnägijana (My Psychic Life, Suurbritannia 2015). Statistika näitab, et iga kolmas inimene Suurbritannias on käinud selgeltnägija vastuvõtul. Need, kes usuvad, leiavad seanssides lohutust ja usku, teiste jaoks paistab see puhta hookuspookusena. Dokumentaal pakub kütkestava võimaluse piiluda Põhja-Inglismaal tegutsevate selgeltnägijate telgitagustesse. R: Joe Lister O: Maxine Peake

02:15 FBI, H1/E18: Tagaotsitav*. OA ja Maggie teevad koostööd FBI tagaotsitavate osakonna tiimiga, et leida mõrvaga seoses tagaotsitav isik, kes on ka Ameerika 10 kõige tagaotsitumate isikute nimekirjas.

03:05 Tapja lummuses, H1/E3: Ma ju tean sind!* Pärast Berliinis toimunud tapmist lähevad Eve ja Bill sinna asja uurima, teadmata, kui lähedal nad Villanelle'ile tegelikult on.

03:55 Minu kodu on parim, H6/E46. Finaalis kohtuvad kaks meeskonda viimaseks suureks väljakutseks, mille auhind on 355000 dollarit.

05:10 Postimees.ee, E856

05:19 Reporter, H2024/E45*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Teisipäev 05.03.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E41*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E46. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E41*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E96*. Argiõhtune teadmistelahing esitab väljakutse Kanal 2 telenägudele! Vaatajate südamesse pugenud mälumängusaate “15 küsimust” telekevade hooaja algusele pühendatud erinädalal panevad oma mälu ja teadmised proovile tuntud ja armastatud tegijad Kanal 2 saadetest. Heategevuslikus erisaates ristavad täna omavahel sõbralikult piigid Katrin Lust ja Mart Juur. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E46*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Kuuuurija, H17/E7*. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat. Selles saates uurime seda, kuidas kümned ja kümned eesti inimesed tellisid endale moodsa moodulmaja aga täna on ilma nii oma rahast kui majast. Kuhu rahad kadusid ja kes selle ettevõtte taga on?

13:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8084*. Mali tunneb end oma ärist lahutatuna. Tane ja Cash püüavad Felicityt leida.

14:00 Doktor imetegija, H2/E160. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E165

15:00 Vana silla saladus, H8/E94. Padial survestab külaelanikke. Julieta ei mõista Saúli tegu. Severol on Carmelole hea uudis.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E166

16:00 Armastuse hind, H1/E39. Feritit haavab see hingepõhjani, kui Halis lööb ta kõigi ees põrandale pikali. Ta lahkub kodust, et minna Peliniga kuhugi, kust neid ei leita. Seyran tunneb kahetsust, sest süüdistab end Feriti kodust lahkumises. Feriti pereliikmed otsivad teda taga. Orhan otsib Ifakatilt tuge. Abidin võtab vägisi Taylanilt Feriti fotod. Kui Kazim saab teada, et lehtedes avaldatud pilt on uus, viib ta oma tütred tagasi koju.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E167

17:00 Mägipäästjad, H10/E13: Röövitud 1. Hanno Bachiga juhtub mägedes õnnetus ja ta satub haiglasse, olles teel oma röövitud tütre eest lunaraha viima. Raha kaob lumevaiba alla ja mägipäästjad üritavad selle üles leida ning ise röövijaga kohtuda. Röövija ähvardab tüdruku tappa, kui juhtumisse kaasatakse politsei, ent Jessika Pollathi eest ei jää midagi varjule. Ta asub lapseröövi tagamaid uurima ja avastab hämmastavaid asjaolusid.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E168

18:00 Viimane võmm, H5/E9: Lapsed on meie tulevik. Kogu jaoskond keskendub kadunud Tanja Murriku otsingutele, uurijaid ootab aga uus väljakutse: proua Ilse Reiner on lämmatatud padjaga omaenese voodis. Tavalise surmajuhtumina tundunud lugu saab kahtlusteks alust Ilse verest leitud ülisuurest kogusest Eestis keelatud südamepreparaadist. Kuna Kotkas ja Prikk peavad hakkama juhtumiga tegelema, jääb Murriku otsimine rohkem Berni Halleri õlule. Peamine juhtlõng on fakt, et Arno Viibel on vanglast põgenema pääsenud. Peamine kahtlus Ilse Reineri mõrvas langeb tema hipist pojale Kaupole, kes teenib elatist tänaval pillimängimisega.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E46. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E97. Argiõhtune teadmistelahing esitab väljakutse Kanal 2 telenägudele! Vaatajate südamesse pugenud mälumängusaate “15 küsimust” telekevade hooaja algusele pühendatud erinädalal panevad oma mälu ja teadmised proovile tuntud ja armastatud tegijad Kanal 2 saadetest. Heategevuslikus erisaates ristavad täna omavahel sõbralikult piigid Sander Punamäe ja Eeva Esse-Sõõrumaa. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Täistund, H4/E1: Uus hooaeg! Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut. Kas teate, kust tulevad safiirid, rubiinid, teemantid, mida kihlasõrmustele pannakse. Ja kuidas need särama lihvitakse? Eestimaa põuest taolisi kive ei leia, kuid ometi on neil Eestimaaga tihe side. Meister Sander Priks tunnistati oma lihvitud topaasiga üheks maailma tipptegijaks.

21:30 Õhtu!, H6/E97. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Krimi, H18/E26. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

23:00 FBI, H1/E19: Huvide konflikt. Kui Ameerika diplomaati kasutatakse etturina ohtlikus uimastiskeemis ja ta tapetakse, peab meeskond süüdlaste tabamiseks koos töötama. Lisaks otsivad Jubal ja OA üles vanad sõbrad, et nende abil oma sisemiste deemonitega võidelda.

00:00 Tapja lummuses, H1/E4: Vabandust, kallis. Leinav Eve saab aimu nuhi olemasolust, samal ajal kui Villanelle’ile ja veel kahele palgamõrvarile tehakse ülesandeks tappa Briti luure liige.

00:55 Dokumentaalfilm Ülirikkad lapsevanemad. Kasvatuse sisseostmisest on saanud üha populaarsem äri. Mõned näevad selles hädavajalikku õlekõrt, et veeta lastega rohkem kvaliteetaega, teised aga hoopis laiska kasvatamist. Haarav dokumentaal võtab selle teravat debatti põhjustava teema luubi alla ning laseb meil heita eksklusiivse pilgu rikaste perede telgitagustesse. R: Nick Poyntz O: Patsy Kensit, Alia Roza

01:50 FBI, H1/E19: Huvide konflikt*. Kui Ameerika diplomaati kasutatakse etturina ohtlikus uimastiskeemis ja ta tapetakse, peab meeskond süüdlaste tabamiseks koos töötama. Lisaks otsivad Jubal ja OA üles vanad sõbrad, et nende abil oma sisemiste deemonitega võidelda.

02:40 Tapja lummuses, H1/E4: Vabandust, kallis*. Leinav Eve saab aimu nuhi olemasolust, samal ajal kui Villanelle’ile ja veel kahele palgamõrvarile tehakse ülesandeks tappa Briti luure liige.

03:30 Krimi, H18/E26*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

03:55 Minu kodu on parim, H7/E1. Saatejuht Johanna Griggs tervitab kuut uut „Minu kodu on parim“ meeskonda nende uues kodubaasis ning teatavaks tehakse esimese väljakutse reeglid.

04:55 Postimees.ee, E857

05:15 Reporter, H2024/E46*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Kolmapäev 06.03.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E42*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E47. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E42*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E97*. Argiõhtune teadmistelahing esitab väljakutse Kanal 2 telenägudele! Vaatajate südamesse pugenud mälumängusaate “15 küsimust” telekevade hooaja algusele pühendatud erinädalal panevad oma mälu ja teadmised proovile tuntud ja armastatud tegijad Kanal 2 saadetest. Heategevuslikus erisaates ristavad täna omavahel sõbralikult piigid Sander Punamäe ja Eeva Esse-Sõõrumaa. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E47*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Täistund, H4/E1: Uus hooaeg!* Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut. Kas teate, kust tulevad safiirid, rubiinid, teemantid, mida kihlasõrmustele pannakse. Ja kuidas need särama lihvitakse? Eestimaa põuest taolisi kive ei leia, kuid ometi on neil Eestimaaga tihe side. Meister Sander Priks tunnistati oma lihvitud topaasiga üheks maailma tipptegijaks.

13:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8085*. Cashi professionaalsus pannakse proovile. Rose valmistub kohtuma Mali emaga. Alf vaigistab Johni mured.

14:00 Doktor imetegija, H2/E161. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E169

15:00 Vana silla saladus, H8/E95. Raimundo üritab Prudenciot ümber veenda. Matías muretseb oma vanemate pärast. Fernando külastab Julietat.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E170

16:00 Armastuse hind, H1/E40. Kazim lukustab oma tütred tuppa. Ta on vihane, et Seyran ei suutnud oma abikaasat enda kõrval hoida ning karistab tütreid selle eest. Kõik Korhanite häärberis on Feriti pärast mures. Pelin ja Ferit jõuavad Pelini perele kuuluvasse suvilasse. Seal räägib Ferit talle oma muredest. Nende vahel puhkeb tüli ja Ferit avaldab plaani minna New Yorki, et alustada seal uut elu. Pelin soovib Feritiga kaasa sõita, aga mees pole nõus. Öösel hiilib Ferit koju, et asju pakkida.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E171

17:00 Mägipäästjad, H10/E14: Röövitud 2. Hanno Bachiga juhtub mägedes õnnetus ja ta satub haiglasse, olles teel oma röövitud tütre eest lunaraha viima. Raha kaob lumevaiba alla ja mägipäästjad üritavad selle üles leida ning ise röövijaga kohtuda. Röövija ähvardab tüdruku tappa, kui juhtumisse kaasatakse politsei, ent Jessika Pollathi eest ei jää midagi varjule. Ta asub lapseröövi tagamaid uurima ja avastab hämmastavaid asjaolusid.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E172

18:00 Viimane võmm, H5/E10: Silmamoondus. Jaoskonnas jätkuvad aktiivselt Murriku, Halleri ja nüüd ka kolmandana kaduma läinud Mikk Kotkase otsingud. Kuna otsingute aju on teatud mõttes Paul Õunap, on jaoskond osaliselt tema palatisse üle kolinud. Otsingurühmad tegutsevad - üks rühm on saadetud sinna, kus viimati nähti Berni Halleri autot, teine otsib taga Murrikut ja teda otsima läinud Kotkast sealkandis, kuhu juhatas Pauli leitud juhtlõng.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E47. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E98. Argiõhtune teadmistelahing esitab väljakutse Kanal 2 telenägudele! Vaatajate südamesse pugenud mälumängusaate “15 küsimust” telekevade hooaja algusele pühendatud erinädalal panevad oma mälu ja teadmised proovile tuntud ja armastatud tegijad Kanal 2 saadetest. Heategevuslikus erisaates ristavad täna omavahel sõbralikult piigid Keili Sükijainen ja Romi Hasa. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Kodud rahaks, H3/E1: Uus hooaeg! "Kodud rahaks" kolmanda hooaja esimeses osas lähevad saatejuht Keili Sükijainen ja sisekujundusentusiast Merlin Miido appi Liivikale, kes tahab enne pikale reisile minekut uue ilme anda kodule, kus pärast vanaema lahkumist on aeg mõneski nurgas seisma jäänud. See aga noori üürnikke sisse kolima ei meelita. Uus-Meremaa kaunis loodus kutsub ja iga potentsiaalne lisaeuro on arvel, et elu teises riigis lihtsamalt sujuda saaks, nii et see kodu tuleb igal juhul parimal võimalikul moel rahaks teha.

21:30 Õhtu!, H6/E98. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Žiguliga isamaal, E13. Žigulid jätavad selja taha Mandri-Eesti ja suunduvad Muhu- ja Saaremaale. Uudishimu terita filmist „Siin me oleme” tuttav maanteemuhk ja Salme maapõue varandused. Saatejuhid on Robert Rool ja Kristjan Ojang.

23:00 FBI, H1/E20: Mis peitub sisemuses. Kui Egiptuse vastuoluline kõrgem juhtivisik tuleb New Yorki südamesiirdamisele, püüab OA oma isiklikku arvamust ja ametialaseid kohustusi tasakaalustada, kui ta turvameeskonda määratakse.

23:55 Tapja lummuses, H1/E5: Mul on vannitubadega kiiks. Pärast ehmatavalt nappi pääsemist Villanelle'ist laseb Eve nuhi salakorterisse paigutada, kuid Villanelle pole kaugel.

00:50 Dokumentaalfilm Van Goghi rööv (Stealing Van Gogh, Suurbritannia 2018). Põnevas dokumentaalis asub Andrew Graham Dixon vaatama kõrgkunsti ja organiseeritud kuritegevuse telgitagustesse. Tema loo fookuses on 21. sajandi kuulsaim kunstirööv, mille käigus varastati Amsterdami Van Goghi muuseumist kaks hindmatu väärtusega maali. Mis saab aga varastatud kunstist edasi? Andrew rändab läbi terve Euroopa, et vestelda erinevate professionaalidega ja heita valgust varastatud kunsti turule. R: Julian Hendy

02:00 FBI, H1/E20: Mis peitub sisemuses*. Kui Egiptuse vastuoluline kõrgem juhtivisik tuleb New Yorki südamesiirdamisele, püüab OA oma isiklikku arvamust ja ametialaseid kohustusi tasakaalustada, kui ta turvameeskonda määratakse.

02:50 Tapja lummuses, H1/E5: Mul on vannitubadega kiiks*. Pärast ehmatavalt nappi pääsemist Villanelle'ist laseb Eve nuhi salakorterisse paigutada, kuid Villanelle pole kaugel.

03:40 Minu kodu on parim, H7/E2. Pärast meeletut kolmepäevast renoveerimist naasevad meeskonnad kohtupäevaks kodubaasi. Kes võitis esimese „Minu kodu on parim“ väljakutse?

04:40 Postimees.ee, E858

05:15 Reporter, H2024/E47*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Neljapäev 07.03.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E43*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E48. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E43*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E98*. Argiõhtune teadmistelahing esitab väljakutse Kanal 2 telenägudele! Vaatajate südamesse pugenud mälumängusaate “15 küsimust” telekevade hooaja algusele pühendatud erinädalal panevad oma mälu ja teadmised proovile tuntud ja armastatud tegijad Kanal 2 saadetest. Heategevuslikus erisaates ristavad täna omavahel sõbralikult piigid Keili Sükijainen ja Romi Hasa. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E48*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Kodud rahaks, H3/E1: Uus hooaeg!* "Kodud rahaks" kolmanda hooaja esimeses osas lähevad saatejuht Keili Sükijainen ja sisekujundusentusiast Merlin Miido appi Liivikale, kes tahab enne pikale reisile minekut uue ilme anda kodule, kus pärast vanaema lahkumist on aeg mõneski nurgas seisma jäänud. See aga noori üürnikke sisse kolima ei meelita. Uus-Meremaa kaunis loodus kutsub ja iga potentsiaalne lisaeuro on arvel, et elu teises riigis lihtsamalt sujuda saaks, nii et see kodu tuleb igal juhul parimal võimalikul moel rahaks teha.

13:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8086*. Rose kohtub Mali emaga. Eden toetab Cashi. Kas Marilyn suudab Alfi veenda abi otsima?

14:00 Doktor imetegija, H2/E162. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E173

15:00 Vana silla saladus, H8/E96. Carmelo hoiatab Fernandot. Julieta üritab Saúli päästa. Raimundo kardab Emilia ja Alfonso pärast.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E174

16:00 Armastuse hind, H1/E41. Ferit on oma otsuses üksi New Yorki sõita kindel. Pelin on nii meeleheitel, et palub Seyrani abi, et too teda peataks. Seyran näeb hommikul Pelini sõnumit, põgeneb Suna abiga isa kodust ja sõidab Yusufiga lennujaama, et jõuda sinna enne Feriti lendu. Yusuf usub, et Seyran põgeneb hoopis koos temaga, kuid peab pettuma, kui näeb lennujaamas pealt Seyrani julget sammu.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E175

17:00 Mägipäästjad, H11/E1: Jällenägemine 1. Tobias lahkub Ramsaust. Hüvastijätt on emotsionaalne. Markus peab tõttama appi kogenud mägipäästjale, kellest saab Tobiase asemel mägipäästjate uus liige. Üks perekond külastab Wiesbrunni kloostrit, kus restauraator Paula hakkab otsima saladuslikke kiriklikke teoseid. Tekivad segased suhted ning kloostri munk satub hätta.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E176

18:00 Viimane võmm, H5/E11: Surm eetris. Raadio öises pihisaates kõmatab lask. Hommikul selgub, et sel hetkel eetris olnud helistaja ongi tapetud, ja tema kõrvalt leitakse... Mikk Kotkase teenistusrelv. Loomulikult vahistatakse Kotkas koheselt ja loomulikult ei saa seda asja uurida Anders Prikk ega Paul Õunap. Juurdluseohjad võtab üle Mikael Laasner sisejuurdlusosakonnast. Ja kuigi olukord on ilmselgelt lavastus ning Kotkase süüd ei usu ka Mikael Laasner, on juurdluses ometi komplitseerivaid momente, mida keegi ei saa eirata. Ilmub välja võtmetunnistaja, noor ema Annabell, keda aga tulistatakse enne kui ta suudab midagi olulist avaldada.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E48. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E99. Argiõhtune teadmistelahing esitab väljakutse Kanal 2 telenägudele! Vaatajate südamesse pugenud mälumängusaate “15 küsimust” telekevade hooaja algusele pühendatud erinädalal panevad oma mälu ja teadmised proovile tuntud ja armastatud tegijad Kanal 2 saadetest. Heategevuslikus erisaates ristavad täna omavahel sõbralikult piigid Tuuli Roosma ja Simon Suviste. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Sellest saab meie suvi, H1/E5: Esimene päev maakodus. Kes on salapärane mees, kes Renne juurde kolmandaks kosilaseks tuleb? Rennel on oma meestele varuks veel üks suurem väljakutse. Katrina ja Maarek tunnistasid tundeid, kuid teineteisele nad sellest veel rääkinud ei ole. Kas Pakrist saab „armastus esimesest silmapilgust saar“? Maksim viib naised lauta ja nende silme all sünnib looduse ime. Karina ja Õnne saabuvad Paabu ning Rainer ja Ahti Janne kodudesse.

21:30 Õhtu!, H6/E99. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Žiguliga isamaal, E14. Hoogsa matkasaate viimases osas on reisisellid Hiiumaal. Siinkandis on ägedad kaptenid, sitked kalurid ja osavad skulptorid. Käes on reisi lõpp ja seda tähistatakse suurelt - Kristjan ja Robert saavad rolli metsiku lääne etenduses!

23:00 FBI, H1/E21: Esinemised. Pärast seda, kui mõrvatakse autasudega pärjatud FBI agent, hakkab meeskond juhtumit uurima ja avastavad, et mees elas topeltelu. Maggiele valmistab aga peamurdmist, kui palju infot ta peaks jagama mehe lesega, kes on juhtumisi ka tema sõber.

23:55 Tapja lummuses, H1/E6: Vii mind vanglasse! Villanelle smuugeldatakse salajasele missioonile Vene vanglasse, Eve ja Carolyn aga sõidavad maale infot otsima.

00:50 Dokumentaalfilm Diana (Diana, Suurbritannia 2021). Täispikk dokumentaal Walesi printsessi Diana erakordsest teekonnast lasteaiakasvatajast ülemaailmseks staariks. Olevikuvormis jutustatud film toetub haruldastele arhiivimaterjalidele ja uutele mälestustele, mille kaudu analüüsitakse printsessi elu kõige pöördelisemaid hetki ning keerukat isiksust särava fassaadi taga. R: Jemma Chisnall O: Kate Fleetwood

02:15 FBI, H1/E21: Esinemised*. Pärast seda, kui mõrvatakse autasudega pärjatud FBI agent, hakkab meeskond juhtumit uurima ja avastavad, et mees elas topeltelu. Maggiele valmistab aga peamurdmist, kui palju infot ta peaks jagama mehe lesega, kes on juhtumisi ka tema sõber.

03:05 Tapja lummuses, H1/E6: Vii mind vanglasse!* Villanelle smuugeldatakse salajasele missioonile Vene vanglasse, Eve ja Carolyn aga sõidavad maale infot otsima.

03:55 Minu kodu on parim, H7/E3. Meie esimene ja kõigi aegade suurim terve maja renoveerimine algab Pete'i ja Courtney tohutus 80-ndate aastate pruunidest tellistest häärberis Melbourne'i äärelinnas.

05:15 Reporter, H2024/E48*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Reede 08.03.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E44*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

06:30 Otse! Telehommik, H1/E49. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Eeva Esse-Sõõrumaa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

09:05 Tallinna uudised, H2024/E44*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

09:20 15 küsimust, H2/E99*. Argiõhtune teadmistelahing esitab väljakutse Kanal 2 telenägudele! Vaatajate südamesse pugenud mälumängusaate “15 küsimust” telekevade hooaja algusele pühendatud erinädalal panevad oma mälu ja teadmised proovile tuntud ja armastatud tegijad Kanal 2 saadetest. Heategevuslikus erisaates ristavad täna omavahel sõbralikult piigid Tuuli Roosma ja Simon Suviste. Saadet juhib Jüri Butšakov.

09:50 Telehommik, H1/E49*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Eeva Esse-Sõõrumaa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

12:30 Sellest saab meie suvi, H1/E5: Esimene päev maakodus*. Kes on salapärane mees, kes Renne juurde kolmandaks kosilaseks tuleb? Rennel on oma meestele varuks veel üks suurem väljakutse. Katrina ja Maarek tunnistasid tundeid, kuid teineteisele nad sellest veel rääkinud ei ole. Kas Pakrist saab „armastus esimesest silmapilgust saar“? Maksim viib naised lauta ja nende silme all sünnib looduse ime. Karina ja Õnne saabuvad Paabu ning Rainer ja Ahti Janne kodudesse.

13:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8087*. Mali peab oma emaga ära leppima. Theo tunneb aina süvenevat alandust. Marilyn püüab Alfile oma murest rääkida.

14:00 Doktor imetegija, H2/E163. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E177

15:00 Vana silla saladus, H8/E97. Prudencio ei täida Julieta palvet. Fernandol on plaan, kuidas Castañedad põgeneda saaks. Marcela aitab Antolinal kohaneda.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E178

16:00 Armastuse hind, H1/E42. Seyran püüab teha kõik, et Feritit takistada. Halis tunneb end halvasti ja ta toimetatakse haiglasse. Kõik üritavad Halisi tervise nimel ta eest varjata, et Ferit New Yorki lendas, kuid see osutub ebavajalikuks, kui Ferit saabub haiglasse oma vanaisa vaatama. Feriti kohalolek rõõmustab kõiki, iseäranis aga Seyranit. Halis lepib Feritiga ära ja palub temalt, et ta kodust ei lahkuks.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E179

17:00 Mägipäästjad, H11/E2: Jällenägemine 2. Tobias lahkub Ramsaust. Hüvastijätt on emotsionaalne. Markus peab tõttama appi kogenud mägipäästjale, kellest saab Tobiase asemel mägipäästjate uus liige. Üks perekond külastab Wiesbrunni kloostrit, kus restauraator Paula hakkab otsima saladuslikke kiriklikke teoseid. Tekivad segased suhted ning kloostri munk satub hätta.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E180

18:00 Viimane võmm, H5/E12: Kollased lilled, kurbuse õied. Ajakirjandus kajab, sest paari nädala jooksul on surnud üledoosi tulemusena juba viis noort narkomaani. Nad kõik lebavad valgel linal, rinnal kollased tulbid ja ID-kaart. Asja peetakse kollektiivseks enesetapuks, kuni leitakse samasuguses olukorras kuuenda narkomaani surnukeha, ainult et teda on pussitatud selga. Kõik viitab sellele, et keegi koristab süstemaatiliselt ära eluga lõplikult pahuksis olevaid narkomaane. On see eriline julmus või hoopis halastus? Rita otsib lepitust Tammetsiga. Laura ja Mõisniku ellu tuleb suur muutus. Mikk Kotkas saab Kotkaristi teenetemärgi ja Politsei- ja Piirivalveamet saab riigieelarvest suure rahasüsti. Kõik tundub olevat hästi, aga… Kas ikka on? Mikk Kotkasele avanevad hoopis uued perspektiivid.

19:00 Otse! Reporter, H2024/E49. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 Võsavinkel, H5/E2. Peeter Võsa sõidab külla Rõuge külje all elavale Jüri Johansonile. Inseneriharidusega Jüril on kaks tõelist pensionisammast: Ameerika presidendile kuulunud lukslimusiin ning päris ehtne igiliikur, mis on tuksunud juba 1939. aastast saati.

20:30 Reede ÕHTU!, H3/E24. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord on võistlemas telesõu Tähtede täht uue hooaja ühed peategelased mitmekülgne muusik Antti Kammiste ja kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja Anett. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

22:00 Mängufilm Pohmakas 2 (The Hangover Part II, USA 2011). Menukomöödia pööraselt naljakas järg! Teises osas lendavad Phil, Stu, Alan ja Doug Stu pulmapeole eksootilisse Taisse. Mees ei taha aga seekord riskida, eriti peale Las Vegase unustamatut poissmeheõhtut ja otsustab seetõttu riske maandada ning korraldab tagasihoidliku, ent piduliku hilise hommikusöögi. Kahjuks ei lähe asjad alati nii, kui planeeritud ja alguse saab pööraste sündmuste jada, mida mehed ei osanud unes ka ette näha! Film ei sobi alaealistele. R: Todd Phillips O: Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Ed Helms

00:05 Mängufilm Põrgulikud mesinädalad (Just Married, Saksamaa, USA 2003). Romantiline komöödia! Tom ja Sarah kohtuvad juhuslikult rannas ja kuigi neil pole suurt midagi ühist, on see armastus esimesest… teadvusekaotusest! Tom on väikese raadiojaama öösiti töötav liiklusreporter ja paadunud spordihull, Sarah aga rikka perekonna võsu, kes kasvanud mugavuse keskel. Kiiretele pulmadele järgnevatest mesinädalatest kaugel eksootilises Euroopas peaks saama ideaalne puhkusereis, kuid tegelikkus on midagi muud. Kuhjaga ebaõnne, pidevad omavahelised tülid ja neid jälitav Sarah rikas ekspeika muudavad mesinädalad tõeliseks põrguks. R: Shawn Levy O: Brittany Murphy, Ashton Kutcher, Christian Kane

01:55 Armastuse malev, H2/E1: Kirglik suhtereality!* Üheksa vallalist noort kogunevad Järvamaale Salu tallu otsima armastust ja restaureerima vana saunamaja. Kas hullu moodi tööd tehes tuleb armastus, nagu ütleb kirjandusklassika või tekitab koos töötamine hoopis tülisid? Kirgliku suhtedraama avasaates moodustavad osalised paarid, kes elavad ja töötavad koos. Esimeste päevadega saab selgeks, et kõik pole kuld mis hiilgab ja esmapilgu põhjal tehtud kaaslasevalikuid tuleb kibedalt kahetseda. Saatejuht on Eesti seksikaim naine Grete Paia.

02:45 Postimees.ee, E860

03:20 Minu kodu on parim, H7/E4. Kaks meeskonda lähevad omavahel vastamisi ja majaomanikud seisavad raske valiku ees.

04:30 Reporter, H2024/E49*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

05:30 Mägidoktor, H3/E16: Purunenud lootus. Kõik valmistuvad pulmadeks. Lisbethile teeb meelehärmi see, et ohjad pole tema käes. Martin otsustab ka Andreale ettepaneku teha. Saatusel on aga kõige suhtes omad plaanid.

Laupäev 09.03.2024

06:30 Mägidoktor, H4/E1: Vabalangemine. Martin laseb Andrea Halli kliinikusse toimetada ja hoolitseb koos doktor Kahnweileriga tema eest. Päästjad saavad väljakutse kaljunõlvale, kus istub šokis noor naine, kes väidab, et tema mees kukkus ronides surnuks. Naise käitumine tekitab Martinis kahtlusi ja ta asub juhtumit detailselt uurima. Klara eksabikaasa sõidab Ellmausse. Hans ei ole sellest sugugi vaimustunud. Tema ja Klara vahel puhkeb tüli. Andrea ja Martin suhtlevad taas sõbralikult.

07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H1/E13: Pagendus pagarikojast. Ühe pöialpoisi probleemid jõuavad keemispunktini, kui klient kurdab koogi maitse üle. Uurija Lumi püüab välja selgitada, mis tegelikult toimub.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H6/E16. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Joonissari Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E43. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.

08:45 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E31. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.

09:10 Kidzone lastehommik - Monster High, H23/E9. New Salemi linnas asuvas koletiste koolis toimetavad kuulsate koletiste teismelised lapsed.

09:30 Rikas Eesti, H2/E5. Robi tutvub sel korral jaapanlanna Sachikoga, kelle elu suurim muutus Eestimaale kolides on magamine madratsil - tema kodumaal magatakse ju mattidel põrandal. Kuna Jaapan on riik kust pärineb automark Toyota ning sama masinaga tuli Ott Tänak maailmameistriks, viib Robi Sachiko ralliradadele kaardilugejaks.

10:00 Rita köök, H1/E1: UUS! Soe ja südamlik retseptimeister Rita Osa kutsub meid kaasa oma armsasse kööki ning jagab avasaates koos TFTAKi toiduteadlase Rain Kuldjärvega geniaalseid retsepte hapendatud toitudest. Tee kaasa kimchi-pannkoogid, tummine hapukapsasupp ning õpi ise tegema klassikalist hapukapsast ning hoopis eksootilisi hapendatud sidruneid.

10:30 Hooaeg, H19/E9. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!

11:00 Kodustiil, H6/E2. Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

11:30 Rooli võim, H25/E9. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.

12:00 Minu salajane veidrus. Tuntud Eesti inimesed paljastavad oma naljakad kiiksud ja lõbusad veidrused. Milline kuulsus piilub enne magama minemist igaks juhuks voodi alla? Kellele meeldib teatris kommipaberiga krõbistada? Kes naudib lennukiga sõites ohtlikke turbulentse? Kes puhkeb haiget saades hüsteeriliselt naerma? Kes hakkab teiste inimeste varbaid nähes jälestusest värisema? Lustakas erisaates jagavad üllatavaid paljastusi Ago Anderson, Laura Põldvere, Roald Johannson, Kristel Aaslaid, Peeter Oja, Krista Lensin jpt.

12:30 Täistund, H4/E1: Uus hooaeg!* Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Uue hooaja esimeses saates uurib Raul Ranne, kuidas päästa meie noored narkootikumidest. Elo Mõttus-Leppik küsib, kui suur on elu hind? Miks ei aita riik tsüstilist firbroosi põdevaid lapsi, kui ravim on olemas. Sander Punamäe läheb külla Viljandisse. Kas teate, kust tulevad safiirid, rubiinid, teemantid, mida kihlasõrmustele pannakse. Ja kuidas need särama lihvitakse? Eestimaa põuest taolisi kive ei leia, kuid ometi on neil Eestimaaga tihe side. Viljandis elav meister Sander Priks tunnistati oma lihvitud topaasiga üheks maailma tipptegijaks.

13:30 Reede ÕHTU!, H3/E24*. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord on võistlemas telesõu Tähtede täht uue hooaja ühed peategelased mitmekülgne muusik Antti Kammiste ja kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja Anett. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

15:00 Mängufilm Kuulsuse Narrid - Tele-esilinastus! (Kuulsuse narrid, Eesti 2022)*. Eduard Bornhöhe samanimelisel jutustusel põhinev mängufilm viib vaataja aega, kus eestlaste rahvuslik iseteadvus oli alles tärkamas. Komöödia peategelasteks on mehed, kelle rinnus pakitseb soov oma rahvale midagi igavikulist kinkida – olgu selleks siis õhus lendav imemasin või maakeeli kirja pandud väärtkirjandus. Kolkakülast saabub tillukesse provintsilinna Saalomon Vesipruul, kes pärast mitmeid põrumisi erinevates ametites, otsustab läbi lüüa vabakutselise kirjanikuna. Ta rendib endale väikese toakese pesunaisest üksikema Agnese tagasihoidlikus elamises. Paraku pole Vesipruuli üllad kavatsused määratud teostuma, sest oma kutsumusse sisse elades tuleb tal tutvust teha oma naabri – looduseuurija ja leiutaja Jaan Tatikaga. Saatuse tahtel ja paljude iseäralike juhtumiste tõttu ei sünni ... R: Ain Mäeots O: Karl Robert Saaremäe, Veiko Porkanen, Maiken Pius, Ott Sepp

17:00 Mängufilm Katie Fforde - Meelespea (Katie Fforde - Vergissmeinnicht, Saksamaa 2015). Noor New Yorgis töötav arst Natalie on olulist uurimistööd valmis saamas. Üks telefonikõne lööb aga kogu tema elu rivist välja: tema isa Daniel on sattunud õnnetusse ja seejärel omal algatusel haiglast lahkunud. Natalie ema Kate töötab Broadwayl näitlejana ja tema ei jaoks ei tule karjääri katkestamine kõne alla. Nii jääbki kõik Natalie õlgadele ja ta suundub isa juurde, kes peab oma arstikabinetti. Isa ei ole tema tulekust kaugeltki vaimustuses. Selgub, et isa on teinud patsientide ravimisel palju vigu. R: John Delbridge O: Henriette Richter-Röhl, Rudolf Kowalski, Gudrun Landgrebe

19:00 Otse! Reporter+, H2024/E18. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Meie aasta Indoneesias, E2: Ohvrid esivanematele. Tuuli, Arbo, Andres ja Kristjan peavad läbima tseremoonia, et saada kaubale kohalike surnud esivanematega. Esivanemate õnnistust on vaja kõigil, kes soovivad liituda Florese saarel traditsioonilise manggarai hõimuga. Eemal tsivilisatsioonist, kõrgel mäe otsas elav kogukond kasvatab maailma kalleimat kohvi ehk tsiibetkassi kakaga kopi luwakit ning elatubki sellest ning käsitööst. Saame osa nende tähtsaimast pidustusest - viljakoristuse ohvripeost - mis tähistab uue aasta saabumist.

20:30 Papsid, H2/E2: Kodune ülesanne. Aleksil õnnestub lõpuks leida Rasmuse vanaema. Raivo otsustab anda Freddy õpetajale altkäemaksu. Petra nõuab, et Marika müüks enda osa maast Marekile.

21:30 Brokenwoodi mõrvad, H7/E5: Valguse käes. Brokenwoodi kinos toimuv heategevusõhtu võtab surmava pöörde, kui hoones lahvatab tulekahju, pärast mille kustutamist avastatakse majast surnuks kägistatud ärimees.

23:35 Mängufilm Ka gangster on inimene (Analyze This, USA 1999). Maffiaboss Paul Vitti on mures: teda kimbutavad paanikahood ja ta ei suuda enam tappa. Alanduste tipuks leiab ta end üha sagedamini silmi vesistamast. Kui konkurendid sellisest õrnahingelisusest teada saaksid, oleks ta kadunud mees. R: Harold Ramis O: Billy Crystal, Robert De Niro, Lisa Kudrow

01:40 Mängufilm Manchester by the Sea (Manchester by the Sea, USA 2016). Lee Chandler on šokeeritud, kui selgub, et ta vanem vend Joe määras tema surmajärgselt oma poja Patricku ainsaks eestkostjaks. Lee võtab töölt puhkuse ja naaseb vastumeelselt Manchester by the Sea linnakesse südika 15-aastase Patricku eest hoolitsema. R: Kenneth Lonergan O: Casey Afflec, Michelle Williams, Kyle Chandler

04:15 Võsavinkel, H5/E2*. Peeter Võsa sõidab külla Rõuge külje all elavale Jüri Johansonile. Inseneriharidusega Jüril on kaks tõelist pensionisammast: Ameerika presidendile kuulunud lukslimusiin ning päris ehtne igiliikur, mis on tuksunud juba 1939. aastast saati.

04:40 Postimees.ee, E861

05:00 Reporter+, H2024/E18*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

05:30 Mägidoktor, H4/E2: Üksildane otsus. Martin toob Andrea enda juurde koju ja soovib temaga võimalikult ruttu abielluda. Klara tahab, et Hans ja Peter teineteist paremini tundma õpiksid. Mehed matkavad koos mägedes. Kliinikusse tuuakse vastsündinud kaksikud, kel tuvastatakse harvaesinev raske haigus. Kaksikute vanemad peavad tegema võimatuna näiva otsuse. Viimasel hetkel astub mängu saatus ning ühe õnnetusest saab teiste õnn.

Pühapäev 10.03.2024

06:30 Mägidoktor, H4/E3: Põgenemine ja kohale jõudmine. Martin üritab oma kaotusvalu ületöötamisega leevendada ega lase pereliikmeid endale ligi. Lisbethil ja Lillil õnnestub teda siiski omal moel aidata. Peter sõidab Ellmaust ära, kuid palub enne ühes küsimuses Hansult abi. Martin ravib pimedat meest, kelle pimedaks jäämise põhjustas kasvaja. Kas mehe nägemist on võimalik taastada? Susanne on hädas esimesse klassi astuva Jonasega, kelle ainus vastus kõigele on „Ei.”

07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H1/E14: Üllas rüütlipreili. Lumi saab teada, et esimene lumivalgeke oli sõdalane ja asub ise vaprale retkele päästmaks poodi lõksu jäänud Willyt.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H6/E17. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.

08:30 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E44. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.

08:45 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E32. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.

09:11 Kidzone lastehommik - Barbie maagiline seiklus, H1/E18. Maagilised seiklused algavad, kui Malibu Barbie ja Brooklyni Barbie kohtuvad võluvõimeid omava hobusega, kes vajab nende abi salapärasel missioonil.

09:30 Papsid, H2/E2: Kodune ülesanne*. Aleksil õnnestub lõpuks leida Rasmuse vanaema. Raivo otsustab anda Freddy õpetajale altkäemaksu. Petra nõuab, et Marika müüks enda osa maast Marekile.

10:30 Meie aasta Indoneesias, E2: Ohvrid esivanematele*. Tuuli, Arbo, Andres ja Kristjan peavad läbima tseremoonia, et saada kaubale kohalike surnud esivanematega. Esivanemate õnnistust on vaja kõigil, kes soovivad liituda Florese saarel traditsioonilise manggarai hõimuga. Eemal tsivilisatsioonist, kõrgel mäe otsas elav kogukond kasvatab maailma kalleimat kohvi ehk tsiibetkassi kakaga kopi luwakit ning elatubki sellest ning käsitööst. Saame osa nende tähtsaimast pidustusest - viljakoristuse ohvripeost - mis tähistab uue aasta saabumist.

11:30 Kodud rahaks, H3/E1: Uus hooaeg!* "Kodud rahaks" kolmanda hooaja esimeses osas lähevad saatejuht Keili Sükijainen ja sisekujundusentusiast Merlin Miido appi Liivikale, kes tahab enne pikale reisile minekut uue ilme anda kodule, kus pärast vanaema lahkumist on aeg mõneski nurgas seisma jäänud. See aga noori üürnikke sisse kolima ei meelita. Uus-Meremaa kaunis loodus kutsub ja iga potentsiaalne lisaeuro on arvel, et elu teises riigis lihtsamalt sujuda saaks, nii et see kodu tuleb igal juhul parimal võimalikul moel rahaks teha.

12:30 Mängufilm Pruudi isa 2 (Father of the Bride Part II, USA 1995). Vallatu kogupere komöödia George Banksist (Steve Martin), kes avastab, et tema tütretirtsust on kasvanud naine. Harjumatu olukord viib George kiiresti keskea-kriisi äärele, sest kes meist ikka tahaks tunnistada noolekiirusel lähenevat vanadust. Teise nooruse otsingud annavad talle võimaluse näha elu uue nurga alt ja olla valmis muutusteks, kuid seda ei osanud ta oma uneski näha, et temast veelkord isa võiks saada. Just sellise uudisega rabab abikaasa Nina (Diane Keaton) mehe jalust… R: Charles Shyer O: Kimberly Williams, Steve Martin, Diane Keaton

14:40 Heeringas Veenuse õlal, E5. Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.

15:00 Sellest saab meie suvi, H1/E5: Esimene päev maakodus*. Kes on salapärane mees, kes Renne juurde kolmandaks kosilaseks tuleb? Rennel on oma meestele varuks veel üks suurem väljakutse. Katrina ja Maarek tunnistasid tundeid, kuid teineteisele nad sellest veel rääkinud ei ole. Kas Pakrist saab „armastus esimesest silmapilgust saar“? Maksim viib naised lauta ja nende silme all sünnib looduse ime. Karina ja Õnne saabuvad Paabu ning Rainer ja Ahti Janne kodudesse.

16:00 Minu Tallinn, H2023/E9. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.

17:00 Kodu mägedes, E10: Vanad rajad, uued teed. Marie ja Georgi õnne varjutab Marie tervis. Üha sagedamini tabavad Marie’d halvatushood. Georg on talle raskel ajal igati toeks. R: Markus Imboden O: Catherine Bode, Oliver Fleischer, Vaile Fuchs

19:00 Otse! Reporter+, H2024/E19. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Kuldvillak, H2024/E2. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht on Eeva Esse-Sõõrumaa.

20:05 Võsaga Vietnamis, H1/E10: Viimane! Iga pidu saab kord läbi, nii ka seiklus Vietnamis! Tublid reisisellid võtavad Ho Chi Minh Cityst veel viimast, külastavad legendaarset fake marketit ja lõpuks jõuavad tagasi kodumaale!

20:35 Mängufilm Suvitajad- Tele-esilinastus! (Suvitajad, Eesti 2022). "Suvitajad" on ehedat kirge ja nakatavat nalja täis suvine komöödia, mis põhineb Juhan Smuuli samanimelisel jutustusel. Film valmis armastatud kirjaniku sajandaks sünniaastapäevaks ning on ühtlasi ka austusavaldus kunagisele kultuskomöödiale "Siin me oleme", mis vändati sama algmaterjali põhjal. Kalur Ärni on otsustanud nigela kalasaagi tõttu jaaniajaks suvitajad võtta. Plaan pole ju paha, kuid tema kaunisse Muhumaa tallu saabuvad ülimalt tülikad külalised: proua Sohvia, tema abikaasa Johan, nende poeg Juunior ja Sohvia kaunitarist õde Erna koos oma ärimehest kavaleri Ivoga. Juba esimesel pilgul on selge, et Ärnil ja tema naisel Lainel läheb suvitajatega väga keeruliseks. Pealinnast tulnud suvitajad pakatavad tähtsusest ja nõuavad erikohtlemist, samas on nende klantsi pealispinna all piinlikke saladusi, mis tüli käigus avanema hakkavad. Linnarahva jagelustesse tõmmatud maarahvas avastab nüüd ka oma elus üllatavaid kitsaskohti. Naljakate segaduste ja intriigide saatel minnakse vastu jaaniööle ning koos võimsa lõkkega ... R: Ergo Kuld O: Pääru Oja, Ago Anderson, Kaire Vilgats, Meelis Rämmeld, Maarja Jakobson

22:30 CSI: Vegas, H2/E8: Silmamunad. Sotsiaalmeedija suunamudija pidu lõpeb populaarse külalise jõhkra mõrvaga. Chris Parki hobi muudab teeb temast ootamatult juurdluse juhi.

23:25 Mängufilm Telefoniputka (Phone Booth, USA 2002). Publitsist Stuart Shepard on väljapressija snaipripüssi sihikul olles lõksu jäänud telefoniputkasse. Tal pole võimalik sellest lahkuda ega saada kõrvalist abi. Stuarti läbirääkimised helistajaga jõuavad jahmatava haripunktini. R: Joel Schumacher O: Colin Farrell, Kiefer Sutherland, Forest Whitaker

01:10 Mängufilm Galveston (Galveston, USA 2018)*. Emotsionaalne põnevusfilm Royst, kes on viinakuradist vaevatud palgamõrvar ning kelle boss ta reedab. Pärast seda, kui Roy kõrvaldab teda tapma saadetud mehed, leiab ta Rocky, vangistatud noore naise, kelle ta põgenedes vastumeelselt kaasa võtab. Lootes leida varjupaiga Galvestoni linnakeses, püüab Roy mõelda välja viisi oma bossi ning tolle käsilaste eest pääsemiseks, aga ka võimaluse jätta selja taha enda ning Rocky minevikust sündinud deemonid. R: Mélanie Laurent O: Ben Foster, Elle Fanning, Lili Reinhart

02:55 Meie aasta Indoneesias, E2: Ohvrid esivanematele*. Tuuli, Arbo, Andres ja Kristjan peavad läbima tseremoonia, et saada kaubale kohalike surnud esivanematega. Esivanemate õnnistust on vaja kõigil, kes soovivad liituda Florese saarel traditsioonilise manggarai hõimuga. Eemal tsivilisatsioonist, kõrgel mäe otsas elav kogukond kasvatab maailma kalleimat kohvi ehk tsiibetkassi kakaga kopi luwakit ning elatubki sellest ning käsitööst. Saame osa nende tähtsaimast pidustusest - viljakoristuse ohvripeost - mis tähistab uue aasta saabumist.

03:45 Žiguliga isamaal, E13*. Žigulid jätavad selja taha Mandri-Eesti ja suunduvad Muhu- ja Saaremaale. Uudishimu terita filmist „Siin me oleme” tuttav maanteemuhk ja Salme maapõue varandused. Saatejuhid on Robert Rool ja Kristjan Ojang.

04:10 Žiguliga isamaal, E14*. Hoogsa matkasaate viimases osas on reisisellid Hiiumaal. Siinkandis on ägedad kaptenid, sitked kalurid ja osavad skulptorid. Käes on reisi lõpp ja seda tähistatakse suurelt - Kristjan ja Robert saavad rolli metsiku lääne etenduses!

04:40 Võsavinkel, H5/E2*. Peeter Võsa sõidab külla Rõuge külje all elavale Jüri Johansonile. Inseneriharidusega Jüril on kaks tõelist pensionisammast: Ameerika presidendile kuulunud lukslimusiin ning päris ehtne igiliikur, mis on tuksunud juba 1939. aastast saati.

05:05 Postimees.ee, E862

Esmaspäev 11.03.2024

06:05 Reporter+, H2024/E19*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.