Kanal 2 saatekava 04.12.2023 - 10.12.2023

Kava keel: en et

Esmaspäev 04.12.2023

06:00 Kodus ja võõrsil, E8038*. Justin ja Leah valmistuvad emotsionaalseks hüvastijätuks. Marilyni võitlus tõmbab talle soovimatut tähelepanu. Tane tunneb oma nõole kaasa.

06:30 Jälg, H6/E12: Hooaja viimane!* Kohe-kohe on ukse taga jõulud ning see aeg pole enam ammu ei keskkonna- ega rahakotisõbralik. Tegelikult on vaid mõne väikese nipi abil aga võimalik säästa mõlemat. „Jälg“ uurib, kust saab kõige käharamad jõulukuused kõige soodsamalt ning vaatab, mille sisse on õige pakkida just need kõige uhkemad kingitused.

07:00 Reporter+, H2023/E70*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

07:30 Võsavinkel, H4/E12*. Seekordses Võsavinklis sõidetakse külla Virumaal resideeruvale Mihklile. Mihkel ei ela tavalises majas. Ta ehitas endale uhke 12 ruutmeetrise mikromaja. Kuidas elu nõnda pisikesel pinnal välja näeb, seda Peeter Võsa uudistama sõidabki.

08:00 Naabriplika, H11/E1*. Kosmilised jõud sekkuvad ja Insener lahkub parematele jahimaadele. Algab jaht tema pärandusele ja kõik tahavad tema sugulased olla. Kröösman skeemitab endale korraliku jama kokku ja teda ootavad vanglatrellid. Pulmakellad helisevad inimestel, kes ei tohiks mingit loogikat pidi kokku sobida. Tola saabub tagasi Esnasse.

09:00 Reede ÕHTU!, H3/E13*. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord proovivad lisaks saatejuhtidele oma osavust Jaagup Kreem ning Ott Lepland. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

10:30 Eestlased Dubais, E4*. Dubais on kinnisvara väga hinnas. Viljandist pärit Sandra on end sisse söönud Dubai kinnisvaraärisse ja tal läheb seal väga hästi! Sandra võtab meid endaga tööle kaasa ning uudistame Dubai luksuskinnisvara. Saate teises pooles hullame Dubai Legolandis!

11:00 Mägipäästjad, H5/E9: Ohtlik lend 1*. Markuse ja Jasmini kuumaõhupallisõit lõpeb karmilt kaljuseinal. Mägipäästjatel õnnestub nad viimasel hetkel ära tuua. Õhupalli omanik süüdistab Markust sõiduveas, poiss ise aga kahtlustab õhupalli tehnilist viga ja tahab oma süütust tõestada. Kes on aga juhtunus päriselt süüdi?

12:00 Estonia - teekond teadmatusse, E2. Uurimismeeskond Estonia hukupaigas jätkab tööd nii päeval kui ööl. Vrakist 3-D mudelit luues selgub, et palju kõneainet tekitanud augud Estonia paremas pardas ei ole nii ligipääsetavad kui loodeti. Ja esimest korda, 27 aastat peale õnnetust, saadetakse allveerobot autoteki sügavustesse. Uurimist segab halb nähtavus, aga mehed loodavad siiski koguda uusi tõendeid, et küsimus "mis viis Estonia merepõhja?" saaks lõpuks ammendava vastuse.

13:00 CSI: Vegas, H1/E7: Veres*. Mahajäetud verine hobune juhatab CSI meeskonna mõrvariteni. Grissom ja Sara asuvad punuma plaani, et tabada peamine kahtlusalune Hodgesi juhtumis.

14:00 Doktor imetegija, H2/E98. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E732

15:00 Vana silla saladus, H8/E31. Francisca on valmis saatusega leppima. Consuelo palub Prudencio abi. Irene langetab otsuse.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E733

16:00 Keelatud vili, H6/E475. Kumrul saab kõrini, et Selim teda edasi süüdistab ning nende vahel puhkeb tüli. Dogan otsustab minna oma sõbraga Ata ööklubisse, et mehe kohta infot hankida. Julia kasutab võimalust seal Doganiga kohtuda. Dogan hoiatab Handanit, et ta Selimile kätte maksmisega hoogu veidi maha võtaks.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E734

17:00 Mägipäästjad, H5/E10: Ohtlik lend 2. Markuse ja Jasmini kuumaõhupallisõit lõpeb karmilt kaljuseinal. Mägipäästjatel õnnestub nad viimasel hetkel ära tuua. Õhupalli omanik süüdistab Markust sõiduveas, poiss ise aga kahtlustab õhupalli tehnilist viga ja tahab oma süütust tõestada. Kes on aga juhtunus päriselt süüdi?

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E735

18:00 Naabriplika, H11/E2. Vallavanemal tekib sohipoja ilmsiks tuleku tõttu suur kodutüli ja lahutus pole kaugel. Kröösman ei taha vangi minna ja põgeneb. Varik saab valusalt korvi ja süda puruneb kildudeks. Kirikuõpetaja otsustab minna rahva sekka, et patustele lunastust pakkuda ja seab üles pihitelgi. Pärast raputavaid sündmusi selgub, et kõik inimesed on südames head. Isegi Esnas.

19:00 Otse! Reporter, H2023/E175. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E57. Kodumaise strateegilise mälumängu õnnelike kaotajate turniir. Tiina Klooster on juba püstitanud mälumängusaate „15 küsimust“ rekordi ja võitnud 14 mängu järjest. Järgmine kord oma teadmisi saates proovile pannes, on Tiinal võimaus võita 15-s järjestikune mäng. Kes võtab aga vastu väljakutse Tiinat sel teekonnal takistada? See inimene selgub üheksa tubli mängija seast, kes on korra juba 15 küsimuse mängus osalenud, andnud võimsa lahingu, kuid ülinapilt mänguvõidust ilma jäänud. Kaheksa saate jooksul selgitavad üheksa õnnelikku kaotajat välja mängija, kes saab võimaluse astuda Tiina vastu. Saatejuht Jüri Butšakov.

20:30 Kuuuurija, H16/E13. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat kodumaa eripaigust, millest tihti rääkida ei taheta.

21:30 Õhtu!, H6/E57. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Kanal 2 – 30!, H1/E1. 30 põnevat ekraaniaastat - Kanal 2 tähistas sel sügisel juubelit! Suure sünnipäeva puhul avasime erisaadetes vabariigi esimese eratelekanali arhiiviukse, mille taga peitub tõeline taasiseseisvunud Eesti teleajalugu. Eetris on valik Kanal 2 parimaid palasid: hetked kümnetest tõsielusarjadest, katkendid unustatud intervjuudest, pöörased reportaažid omaaegsetelt seltskonnaüritustelt, komöödiasaadete kullafond ja palju muud. Tänases erisaates pakume vaatajale võimaluse seigelda reality-programmide kirjul maastikul. Aastate jooksul on valitud tippmodelle ja superämmasid, tehtud baari ja bändi, sõidetud bussi ja isetehtud autoga. Lõbusad seigad kümnetest tõsielusarjadest tuletavad kunagised kangelased taas meelde!

23:30 NCIS: Kriminalistid, H5/E15: Sõjatsoonis. Merejalaväe kapten sureb Bagdadi plahvatuses. Ducky avastab, et tema surma põhjustab kuul mitte pommikild. Tony ja Jardine lähevad sündmuskohale asja uurima. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

00:30 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E2: Kurat, abiellu, Frieda. Kui vangid oma järgmist käiku kavandavad, kutsub Maria kabelis kokku erikoosoleku. Frieda kasutab lapsepõlves õpitud ellujäämisoskusi.

01:35 Täistund, H3/E13*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Madis Kimmel avab vanglatööstuse suletud ukse ning tõdeb, et just nagu iga teist ettevõtet kimbutab ka vanglatööstust tööjõupuudus. Teleajakirjanik Elo Mõttus-Leppik uurib looduskaitsega kaasnevaid maaomanike hirme. Sander Punamäe tutvustab lasteaias staariks tõusnud meesõpetajat.

02:30 Eradetektiiv Magnum, H8/E6: Valelik armastus. Magnumi palkab naine, kes tahab leida last, kelle ta 30 aastat tagasi ära andis.

03:25 Kanal 2 – 30!, H1/E1*. 30 põnevat ekraaniaastat - Kanal 2 tähistas sel sügisel juubelit! Suure sünnipäeva puhul avasime erisaadetes vabariigi esimese eratelekanali arhiiviukse, mille taga peitub tõeline taasiseseisvunud Eesti teleajalugu. Eetris on valik Kanal 2 parimaid palasid: hetked kümnetest tõsielusarjadest, katkendid unustatud intervjuudest, pöörased reportaažid omaaegsetelt seltskonnaüritustelt, komöödiasaadete kullafond ja palju muud. Tänases erisaates pakume vaatajale võimaluse seigelda reality-programmide kirjul maastikul. Aastate jooksul on valitud tippmodelle ja superämmasid, tehtud baari ja bändi, sõidetud bussi ja isetehtud autoga. Lõbusad seigad kümnetest tõsielusarjadest tuletavad kunagised kangelased taas meelde!

04:20 Postimees.ee, E765

04:45 Minu kodu on parim, H8/E16. Meeskonnad sõidavad Queenslandi, et aidata Rhysil ja Tamaral oma äsja ostetud maja renoveerida, et muuta see kaasaegseks ja minimalistlikuks koduks, millisest nad on alati unistanud.

Teisipäev 05.12.2023

06:00 100 erilist eestlast, H1/E1. Hooaja esimeses osas teevad ilma kaardijagamistrikkide Eesti meister Richard, Iisraeli enesekaitsekunsti viljelev Janek ja Kohila tüdruk Mona Maria, kellele meeldib aeg-ajalt “loomastuda”.

06:30 Reporter, H2023/E175*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

07:30 15 küsimust, H2/E57*. Kodumaise strateegilise mälumängu õnnelike kaotajate turniir. Tiina Klooster on juba püstitanud mälumängusaate „15 küsimust“ rekordi ja võitnud 14 mängu järjest. Järgmine kord oma teadmisi saates proovile pannes, on Tiinal võimaus võita 15-s järjestikune mäng. Kes võtab aga vastu väljakutse Tiinat sel teekonnal takistada? See inimene selgub üheksa tubli mängija seast, kes on korra juba 15 küsimuse mängus osalenud, andnud võimsa lahingu, kuid ülinapilt mänguvõidust ilma jäänud. Kaheksa saate jooksul selgitavad üheksa õnnelikku kaotajat välja mängija, kes saab võimaluse astuda Tiina vastu. Saatejuht Jüri Butšakov.

08:00 Naabriplika, H11/E2*. Vallavanemal tekib sohipoja ilmsiks tuleku tõttu suur kodutüli ja lahutus pole kaugel. Kröösman ei taha vangi minna ja põgeneb. Varik saab valusalt korvi ja süda puruneb kildudeks. Kirikuõpetaja otsustab minna rahva sekka, et patustele lunastust pakkuda ja seab üles pihitelgi. Pärast raputavaid sündmusi selgub, et kõik inimesed on südames head. Isegi Esnas.

09:00 Õhtu!, H6/E57*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

10:00 Kuuuurija, H16/E13*. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat kodumaa eripaigust, millest tihti rääkida ei taheta.

11:00 Mägipäästjad, H5/E10: Ohtlik lend 2*. Markuse ja Jasmini kuumaõhupallisõit lõpeb karmilt kaljuseinal. Mägipäästjatel õnnestub nad viimasel hetkel ära tuua. Õhupalli omanik süüdistab Markust sõiduveas, poiss ise aga kahtlustab õhupalli tehnilist viga ja tahab oma süütust tõestada. Kes on aga juhtunus päriselt süüdi?

12:00 Kiired ja ilusad Gruusias, E4. Kiired ja Ilusad jõuavad kärestikulise Aragvi jõe äärde ning proovivad jõudu raftingus. Seekord on kaotajate ülesandeks võitjatel saunas selg puhtaks pesta, milleks suundutakse Tbilisi vanalinna väävlisaunadesse. Lisaks pälvib võitjameeskond võimaluse proovida paraglidingut Gruusia mägede kohal, aga see on ühtaegu nii nauditav kui ka natukene hirmutav.

13:00 NCIS: Kriminalistid, H5/E15: Sõjatsoonis*. Merejalaväe kapten sureb Bagdadi plahvatuses. Ducky avastab, et tema surma põhjustab kuul mitte pommikild. Tony ja Jardine lähevad sündmuskohale asja uurima. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

14:00 Doktor imetegija, H2/E99. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E736

15:00 Vana silla saladus, H8/E32. Francisca rõõmustab María uudiste üle. Consuelo üritab Larrazi ümber veenda. Irene üllatab Severot.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E737

16:00 Keelatud vili, H6/E476. Selim on pettunud, kui näeb, et Kumru talle endiselt valetab, kuid Kumrul on mehele üllatus varuks. Paraku saab ta ise üllatuse osaliseks, kui näeb Zeynepit Selimi pool ja tal jääb lapseootuse uudis Selimile rääkimata. Yildiz lepib Doganiga ära ja paar otsustab taas abielluda. Asuman on uudisest seitsmendas taevas.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E738

17:00 Mägipäästjad, H5/E11: Jääpulm 1. Armunud noored Sophie ja Niklas soovivad mägihütis abielluda. Pulmakülaliste vahel tekib aga dramaatiline konflikt, kui päevavalgele tuleb ootamatu ja ehmatav tõde, mis lööb noorpaari plaanid täiesti segi. Andreas leiab alajahtunud raseda naise, kes tuleb kiirelt haiglasse toimetada. Teel on aga mitmeid takistusi.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E739

18:00 Naabriplika, H11/E3: Esna võitlused. Krista muretseb kliima soojenemise pärast ja Vallavanem otsustab sellest kasu lõigata. Tola otsustab sportlasekarjääri alustada. Kröösman kavatseb Esnasse rajada erilise toitlustusettevõtte. Nõnda juhtubki, et kahe vägeva teed kohtuvad. Vallavanem ja Kröösman alustavad heitlust elu ja surma peale ning kuna mängus on ka tulirelv, siis sekkuvad nii Varik, kui ka Vesol. Kirikõpetajast on aga kujunenud sarivõlglane.

19:00 Otse! Reporter, H2023/E176. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E58. Menuka mälumängusaate senise rekordilise võiduseeria omanik Tiina Klooster astub täna vastamisi õnnelike kaotajate turniiri võitjaga. Kas Tiina jätkab võidusoonel või võtab populaarne mälumäng uue suuna, selgub juba saates. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Täistund, H3/E14. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Elo Mõttus-Leppik eksklusiivintervjuu kohut käiva ekspoliitiku ja kaheksa lapse ema Mailis Repsiga. Ajakirjanik Raul Ranne uurib, mida arvab Venemaa poliitikast ja käimasolevast sõjast lihtne Vene inimene. Eeva Esse tutvustab meile aga maailma parimat kettagolfarit, meie oma Eesti tüdrukut, Kristin Tattarit.

21:30 Õhtu!, H6/E58. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Krimi, H18/E14. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

23:00 Kanal 2 – 30!, H1/E2. 30 põnevat ekraaniaastat - Kanal 2 tähistas sel sügisel juubelit! Suure sünnipäeva puhul avasime erisaadetes vabariigi esimese eratelekanali arhiiviukse, mille taga peitub tõeline taasiseseisvunud Eesti teleajalugu. Seekordne ajarännak tuletab meelde erinevaid vestlussaateid, alates Urmas Oti kuulsatest intervjuudest kuni Mikk Mikiveri monoloogideni. Lisaks meenutame põnevaid reportaaže - mis tegelikult toimub Stroomi rannas, kuidas Eesti mees ehitas ise elektriauto ja kust saada odavaid Leedu külmkappe.

00:00 NCIS: Kriminalistid, H5/E16: Tagasipõrge. Ziva maskeerub ja läheb kohtingule sarimõrvariga. Tony leiab ta viienda ohvri samal ajal kui kahtlusalune Zivat ähvardab. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

01:00 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E3: Segajad. Linda hakkab vanglat uues valguses nägema, samas kui Judys kasvab meeleheitlik soov põgeneda. Pimeduse varjus koostavad kinnipeetavad oma nõuete nimekirja.

02:05 Eradetektiiv Magnum, H8/E7: Tütarlaps nimega Sue. Naine palkab Magnumi väitega, et ta vend tappis nende isa ja varastas tema testamendi. Samal ajal palkab vend oma õde uurima Susan Johsoni, naise, kellega Thomas oli pangahoidlas luku taga, ning kes on nüüd eradetektiiv.

03:10 CSI: Vegas, H1/E7: Veres*. Mahajäetud verine hobune juhatab CSI meeskonna mõrvariteni. Grissom ja Sara asuvad punuma plaani, et tabada peamine kahtlusalune Hodgesi juhtumis.

04:04 Kanal 2 – 30!, H1/E2*. 30 põnevat ekraaniaastat - Kanal 2 tähistas sel sügisel juubelit! Suure sünnipäeva puhul avasime erisaadetes vabariigi esimese eratelekanali arhiiviukse, mille taga peitub tõeline taasiseseisvunud Eesti teleajalugu. Seekordne ajarännak tuletab meelde erinevaid vestlussaateid, alates Urmas Oti kuulsatest intervjuudest kuni Mikk Mikiveri monoloogideni. Lisaks meenutame põnevaid reportaaže - mis tegelikult toimub Stroomi rannas, kuidas Eesti mees ehitas ise elektriauto ja kust saada odavaid Leedu külmkappe.

05:00 Minu kodu on parim, H8/E17. Meeskonnad kiirustavad Tamara ja Rhysi kodus oma tsoone lõpetama.

Kolmapäev 06.12.2023

06:00 100 erilist eestlast, H1/E2. Hoogsa koguperesaate tänases osas teevad ilma trikijalgpallur Eno Põltsamaalt ja driftikuningas Kevin, kes suudab iga auto oma pilli järgi tantsima panna.

06:30 Reporter, H2023/E176*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

07:30 15 küsimust, H2/E58*. Menuka mälumängusaate senise rekordilise võiduseeria omanik Tiina Klooster astub täna vastamisi õnnelike kaotajate turniiri võitjaga. Kas Tiina jätkab võidusoonel või võtab populaarne mälumäng uue suuna, selgub juba saates. Saadet juhib Jüri Butšakov.

08:00 Naabriplika, H11/E3: Esna võitlused*. Krista muretseb kliima soojenemise pärast ja Vallavanem otsustab sellest kasu lõigata. Tola otsustab sportlasekarjääri alustada. Kröösman kavatseb Esnasse rajada erilise toitlustusettevõtte. Nõnda juhtubki, et kahe vägeva teed kohtuvad. Vallavanem ja Kröösman alustavad heitlust elu ja surma peale ning kuna mängus on ka tulirelv, siis sekkuvad nii Varik, kui ka Vesol. Kirikõpetajast on aga kujunenud sarivõlglane.

09:00 Õhtu!, H6/E58*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

10:00 Täistund, H3/E14*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Elo Mõttus-Leppik eksklusiivintervjuu kohut käiva ekspoliitiku ja kaheksa lapse ema Mailis Repsiga. Ajakirjanik Raul Ranne uurib, mida arvab Venemaa poliitikast ja käimasolevast sõjast lihtne Vene inimene. Eeva Esse tutvustab meile aga maailma parimat kettagolfarit, meie oma Eesti tüdrukut, Kristin Tattarit.

11:00 Mägipäästjad, H5/E11: Jääpulm 1*. Armunud noored Sophie ja Niklas soovivad mägihütis abielluda. Pulmakülaliste vahel tekib aga dramaatiline konflikt, kui päevavalgele tuleb ootamatu ja ehmatav tõde, mis lööb noorpaari plaanid täiesti segi. Andreas leiab alajahtunud raseda naise, kes tuleb kiirelt haiglasse toimetada. Teel on aga mitmeid takistusi.

12:00 Roaldi retked, H3/E6: Bukaresti pallivõlurid*. Rumeenia pealinn Bukarest ei tundu ühe profisportlase jaoks olevat päris esimene ja unelmate sihtkoht, kus oma sportlaskarjääri jätkata. Ent sellegipoolest leiab Roald Johannson just krahv Dracula maalt üles kaks Eesti professionaalset pallimängijat - jalgpallur Mattias Käiti ja käsipallur Martin Johannsoni, kelle teekond Kagu-Euroopasse ja sealsed eesmärgid on diametraalselt erinevad.

13:00 NCIS: Kriminalistid, H5/E16: Tagasipõrge*. Ziva maskeerub ja läheb kohtingule sarimõrvariga. Tony leiab ta viienda ohvri samal ajal kui kahtlusalune Zivat ähvardab. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

14:00 Doktor imetegija, H2/E100. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E740

15:00 Vana silla saladus, H8/E33. Külla saabub Tiburcio ema. Töölised loobuvad relvadest. Kahepalgeline provotseerib Nicolási.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E741

16:00 Keelatud vili, H6/E477. Julia hoiatab Doganit Yildizi eest. Ender tahab Juliale kätte maksta. Seekord tahab ta teda kõigi ees häbistada. Zeynep ja Handan korraldavad koos Engini mälestusürituse. Julia annab Tugcele mõtte kutsuda Emir nende tallu tööle. Dogan hakkab Yildizis kahtlema, arvates, et naine ajab vaid raha taga.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E742

17:00 Mägipäästjad, H5/E12: Jääpulm 2. Armunud noored Sophie ja Niklas soovivad mägihütis abielluda. Pulmakülaliste vahel tekib aga dramaatiline konflikt, kui päevavalgele tuleb ootamatu ja ehmatav tõde, mis lööb noorpaari plaanid täiesti segi. Andreas leiab alajahtunud raseda naise, kes tuleb kiirelt haiglasse toimetada. Teel on aga mitmeid takistusi.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E743

18:00 Naabriplika, H11/E4: Euroopa kultuuriküla. Viimane osa! Kröösman saab Piibliga pähe ja muutub maailma kõige paremaks inimeseks. Vallavanem aga otsustab, et valla päästmiseks kandideeritakse Euroopa kultuuriküla tiitlile. Kahjuks selgub, et kultuurikülas peaks mingil määral toimuma ka kultuurilist tegevust. Kerepa ja Krista aga satuvad kunsti laineharjal üksteisele lähemale, kui vallavanemale meeldiks. Lõpuks on muidugi kõik jälle omavahel tülis ja nagu Esnale kombeks, ei lõpe ka Euroopa kultuuriküla projekt just kõige paremini.

19:00 Otse! Reporter, H2023/E177. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E59. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Naised vormis, H2/E8. Karl-Madis saadetakse tagasi. Doris hakkab tundma muret enda vanuse ja välimuse pärast. Naised satuvad uurima juhtumeid, kus anonüümne nurgatagune ilusüstija on oma klientide nägusid tahtlikult rikkunud. Vanemad püüavad Kadrile peigmeest leida. Doris ja Kadri sukeduvad ilusüstija leidmisse ja tuleb välja, et see on paras jäneseurg. Kadri tunneb, et tal on vaja karjääris edasi liikuda.

21:30 Õhtu!, H6/E59. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Kanal 2 – 30!, H1/E3. 30 põnevat ekraaniaastat - Kanal 2 tähistas sel sügisel juubelit! Suure ja ümmarguse sünnipäeva puhul vaatas Kanal 2 ajas pisut tagasi. Tänased lõbusad leiud pärinevad kõikvõimalikest huumorisaadetest. Ekraanile on jõudnud kümneid väga omapäraseid karaktereid, naljategijaid on otsitud ka rahva seast ning nii mõnegi saate on täitnud elu ise.

23:30 NCIS: Kriminalistid, H5/E17: Ümberpöörd. Gibbsi meeskond uurib mehaanikaosakonnas mereväelase surma. Palmer näeb põgenejad, kes teda tulistada püüab. Peagi ilmub välja veel teine laip. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

00:30 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E4: Litchfieldil on annet. Red ja Blanca otsivad Piscatella kohta kompromiteerivat informatsiooni. Suzanne viib läbi seansi. Valvurid näitavad oma andeid "Litchfield iidolitele" kohtunikele Leanne'ile ja Angie’le.

01:40 Eradetektiiv Magnum, H8/E8: Poolelijäänud töö. Quang Ki, mees kes tulistas ja peaaegu et tappis Magnumi ning tahtis tappa Michelle'i ja Lily Catherine'i, on mõrvakatse eest kohtu all, kui juhtum ootamatult tagasi lükatakse.

02:35 Kanal 2 – 30!, H1/E3*. 30 põnevat ekraaniaastat - Kanal 2 tähistas sel sügisel juubelit! Suure ja ümmarguse sünnipäeva puhul vaatas Kanal 2 ajas pisut tagasi. Tänased lõbusad leiud pärinevad kõikvõimalikest huumorisaadetest. Ekraanile on jõudnud kümneid väga omapäraseid karaktereid, naljategijaid on otsitud ka rahva seast ning nii mõnegi saate on täitnud elu ise.

03:30 Naised vormis, H2/E8*. Karl-Madis saadetakse tagasi. Doris hakkab tundma muret enda vanuse ja välimuse pärast. Naised satuvad uurima juhtumeid, kus anonüümne nurgatagune ilusüstija on oma klientide nägusid tahtlikult rikkunud. Vanemad püüavad Kadrile peigmeest leida. Doris ja Kadri sukeduvad ilusüstija leidmisse ja tuleb välja, et see on paras jäneseurg. Kadri tunneb, et tal on vaja karjääris edasi liikuda.

04:25 Postimees.ee, E767

04:45 Minu kodu on parim, H8/E18. Meeskonnad jätkavad renoveerimistöid Rhysi ja Tamara minimalistlikus unistuste kodus, kus on lisaks ka jõusaal.

Neljapäev 07.12.2023

06:00 100 erilist eestlast, H1/E3. Hoogsa koguperesarja tänases osas teeb ilma pensionär Peeter, kelle jaoks 100 korda kiigega üle võlli kütta pole mingi probleem. Külastame vintage-kraami kogujat Tuulit ja sõjaveteran Tõnist, kes töötas välja vinge välijõusaali.

06:30 Reporter, H2023/E177*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

07:30 15 küsimust, H2/E59*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

08:00 Naabriplika, H11/E4: Euroopa kultuuriküla. Viimane osa!* Kröösman saab Piibliga pähe ja muutub maailma kõige paremaks inimeseks. Vallavanem aga otsustab, et valla päästmiseks kandideeritakse Euroopa kultuuriküla tiitlile. Kahjuks selgub, et kultuurikülas peaks mingil määral toimuma ka kultuurilist tegevust. Kerepa ja Krista aga satuvad kunsti laineharjal üksteisele lähemale, kui vallavanemale meeldiks. Lõpuks on muidugi kõik jälle omavahel tülis ja nagu Esnale kombeks, ei lõpe ka Euroopa kultuuriküla projekt just kõige paremini.

09:00 Õhtu!, H6/E59*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

10:00 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema, H5/E10*. Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Väike ja tubli Emilia koos muusikust isa Mihkel Mattiseniga hakkavad sel korral stuudioköögis võidu kokkama iluuisutamistreeneri Anna Levandi ning tema iluuisutajast poja Arletiga, kes lapsena unistas hoopis kokaks saamisest.

11:00 Mägipäästjad, H5/E12: Jääpulm 2*. Armunud noored Sophie ja Niklas soovivad mägihütis abielluda. Pulmakülaliste vahel tekib aga dramaatiline konflikt, kui päevavalgele tuleb ootamatu ja ehmatav tõde, mis lööb noorpaari plaanid täiesti segi. Andreas leiab alajahtunud raseda naise, kes tuleb kiirelt haiglasse toimetada. Teel on aga mitmeid takistusi.

12:00 Pöörased nullindad, E10. Retro-doksari meenutab erakordselt pöördelist eelmist aastakümmet. Saatejuht-toimetaja Madis Kimmel vestleb inimestega, kelle teod on jätnud nullindatesse jälje. Nullindatel sai kino ehk Eesti film tõusis tuhast. Välismaised ärimehed muutsid seevastu raudtee erastamise uudistes lahti rulluvaks tõsielu kinoks.

13:00 NCIS: Kriminalistid, H5/E17: Ümberpöörd*. Gibbsi meeskond uurib mehaanikaosakonnas mereväelase surma. Palmer näeb põgenejad, kes teda tulistada püüab. Peagi ilmub välja veel teine laip. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

14:00 Doktor imetegija, H2/E101. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

14:55 Vana silla saladus, H8/E34. Külarahvas toetab Nicolási. Severo ei suuda last rahustada. Prudencio ei mõista Julieta muret.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E745

16:00 Keelatud vili, H6/E478. Dogan paneb Yildizi proovile ning ütleb talle, et tal on tõsiseid rahaprobleeme. Yildiz küsib Enderilt järele, kas see väide vastab tõele ja otsustab Doganile õppetunni anda. Kumru tunnistab Canerile, et ootab last, kuid ta ei looda Selimiga suhet üles soojendada. Kumru teeb Canerile šokeeriva ettepaneku.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E746

17:00 Mägipäästjad, H6/E1: Viimset jõudu kokku võttes 1. Raskelt haige Sarah reisib koos tütar Emmaga mägedesse, et korraldada talle mägimatk. Emma pole ema haigusest teadlik. Matkal juhtub Sarah`ga õnnetus. Mägipäästjad peavad kiirustama, et ta õigeks ajaks haiglasse toimetada. Emma saab üllatuslikult teada, kes on tema isa.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E747

18:00 Viimane võmm, H1/E1. 20 aastat tagasi sai politseiuurija Mikk Kotkas tulevahetuses tabamuse ja langes koomasse. Nüüd tuleb ta ootamatult teadvusele ja naaseb tööle. Ümbritsev maailm on aga tundmatuseni muutunud - tema naine elab nüüd ühe ta kolleegiga, ta endine semu on teinud pöörast karjääri ja Kotkasele määratakse uus paarimees. Noor uurija Anders Prikk on igas mõttes tema vastand ja nende suhted kisuvad esimesest hetkest pingeliseks. Ometi peavad nad üheskoos lahendama salapärase mõrva, mille niidid juhatavad ühte spordiklubisse. Osades Üllar Saaremäe, Robert Annus, Ülle Lichtfeldt, Jaanus Rohumaa, Tiina Mälberg, jpt.

19:00 Otse! Reporter, H2023/E178. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E60. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

20:30 Südamesoov, H5/E7. Kerli kolmelapseline pere unistas oma kodust juba aastaid. Kui nad eelmisel aastal lõpuks oma Jõgevamaa majja kolisid, pakkus elu neile aga kõike muud kui kodusoojust. Majja tulid hoopis lein ja külm, mida alati teistele abiks olev tubli pere polnud kuidagi ära teeninud. Saatejuht on Keili Sükijainen.

21:30 Õhtu!, H6/E60. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Kanal 2 – 30!, H1/E4. Juubeli puhul pakume Kanal 2 erisaadetes meeleolukat tagasivaadet eetris olnud programmidele. Ajaloo valu ja ilu viimases episoodis tuletame meelde kanali kõige suuremaid ettevõtmisi. Mõistagi kuulub nende hulka "Tantsud tähtedega". Ent jahitud on ka talente, otsitud on karaokeässa ja tehtud on trikke.

23:30 NCIS: Kriminalistid, H5/E18: Kohtumõistmise päev I. Jenny, Tony ja Ziva on Los Angeleses pikaaegse agendi matustel. Jenny ütleb, et tema on järgmine kes sureb. Nüüd peab kogu meeskond ajaga võidu jooksma, et kummalised surmad peatada. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

00:30 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E5: Laula seda, valge Effie. Kui vangid hommiku-uudiseid vahetavad, satuvad Flaca ja Maritza tähelepanu keskpunkti. Brandy ja tema meeskond müüvad Judy oksjonil kõrgeima pakkumise tegijale.

01:40 Eradetektiiv Magnum, H8/E9: Hawaii suur seiklus. Magnum arendab suurepärast ideed uue äri alustamiseks, kui TC poeg Hawaiil mootorratturite jõuguga sõbruneb ning vanglasse satub.

02:35 Kanal 2 – 30!, H1/E4*. Juubeli puhul pakume Kanal 2 erisaadetes meeleolukat tagasivaadet eetris olnud programmidele. Ajaloo valu ja ilu viimases episoodis tuletame meelde kanali kõige suuremaid ettevõtmisi. Mõistagi kuulub nende hulka "Tantsud tähtedega". Ent jahitud on ka talente, otsitud on karaokeässa ja tehtud on trikke.

03:39 Südamesoov, H5/E7*. Kerli kolmelapseline pere unistas oma kodust juba aastaid. Kui nad eelmisel aastal lõpuks oma Jõgevamaa majja kolisid, pakkus elu neile aga kõike muud kui kodusoojust. Majja tulid hoopis lein ja külm, mida alati teistele abiks olev tubli pere polnud kuidagi ära teeninud. Saatejuht on Keili Sükijainen.

04:37 Postimees.ee, E768

04:45 Minu kodu on parim, H8/E19. Pärast Rhysi ja Tamara minimalistliku ja moodsa unistuste maja renoveerimise hindamist selgub, milline meeskond võistlust juhib.

Reede 08.12.2023

06:00 100 erilist eestlast, H1/E4. Täna läheme külla mehele, kes kogub bussiootepaviljone. Eriline eestlane on ka Mehis, kelle vedurite ja vagunite kollektsiooni kogumaksumus on vähemalt 10 miljonit eurot!

06:30 Reporter, H2023/E178*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

07:30 15 küsimust, H2/E60*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.

08:00 Viimane võmm, H1/E1*. 20 aastat tagasi sai politseiuurija Mikk Kotkas tulevahetuses tabamuse ja langes koomasse. Nüüd tuleb ta ootamatult teadvusele ja naaseb tööle. Ümbritsev maailm on aga tundmatuseni muutunud - tema naine elab nüüd ühe ta kolleegiga, ta endine semu on teinud pöörast karjääri ja Kotkasele määratakse uus paarimees. Noor uurija Anders Prikk on igas mõttes tema vastand ja nende suhted kisuvad esimesest hetkest pingeliseks. Ometi peavad nad üheskoos lahendama salapärase mõrva, mille niidid juhatavad ühte spordiklubisse. Osades Üllar Saaremäe, Robert Annus, Ülle Lichtfeldt, Jaanus Rohumaa, Tiina Mälberg, jpt.

09:00 Õhtu!, H6/E60*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

10:00 Südamesoov, H5/E7*. Kerli kolmelapseline pere unistas oma kodust juba aastaid. Kui nad eelmisel aastal lõpuks oma Jõgevamaa majja kolisid, pakkus elu neile aga kõike muud kui kodusoojust. Majja tulid hoopis lein ja külm, mida alati teistele abiks olev tubli pere polnud kuidagi ära teeninud. Saatejuht on Keili Sükijainen.

11:00 Mägipäästjad, H6/E1: Viimset jõudu kokku võttes 1*. Raskelt haige Sarah reisib koos tütar Emmaga mägedesse, et korraldada talle mägimatk. Emma pole ema haigusest teadlik. Matkal juhtub Sarah`ga õnnetus. Mägipäästjad peavad kiirustama, et ta õigeks ajaks haiglasse toimetada. Emma saab üllatuslikult teada, kes on tema isa.

12:00 Öökülaline. Gerd Kanter*. Gerd Kanter on suurte tegude mees. Tal on ette näidata koguni 11 tiitlivõistluste medalit, 19 suurvõitu ja mitmed aasta parima sportlase tiitlid. Oma võimsa karjääri lõpetas ta viie aasta eest. Millest unistab spordisangar täna, kui kõik on justkui saavutatud? Mart Normet läheb Öökülaliseks Gerdi, tema abikaasa Liina ja poja Kristjani kaunisse Tallinna koju.

13:00 NCIS: Kriminalistid, H5/E18: Kohtumõistmise päev I*. Jenny, Tony ja Ziva on Los Angeleses pikaaegse agendi matustel. Jenny ütleb, et tema on järgmine kes sureb. Nüüd peab kogu meeskond ajaga võidu jooksma, et kummalised surmad peatada. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

14:00 Doktor imetegija, H2/E102. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E748

15:00 Vana silla saladus, H8/E35. Carmelol ja Alfonsol õnnestub rahvast rahustada. Severo palub Irenel naasta. Dolores ja donja Patrocinio lepivad ära.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E749

16:00 Keelatud vili, H6/E479. Julia avaldab Handanile saladuse Selimi kohta ja ähvardab teda tappa, kuid ta pole arvestanud sellega, et Handan on võimeline teda üle kavaldama. Handan nõuab, et Julia kihutaks oma poolvenna Selimi välismaale. Yildiz on kurb, et Emir Tuğçe pärast Julia tallu tööle läheb.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E750

17:00 Mägipäästjad, H6/E2: Viimset jõudu kokku võttes 2. Raskelt haige Sarah reisib koos tütar Emmaga mägedesse, et korraldada talle mägimatk. Emma pole ema haigusest teadlik. Matkal juhtub Sarah`ga õnnetus. Mägipäästjad peavad kiirustama, et ta õigeks ajaks haiglasse toimetada. Emma saab üllatuslikult teada, kes on tema isa.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E751

18:00 Viimane võmm, H1/E2. Kaminast leitakse jõuluvana kostüümis mehe surnukeha. Selgub, et tegemist on juba mitme kuu eest kadunuks jäänud pereisaga. Mikk Kotkas ja tema noor kolleeg Anders kahtlustavad, et kadunuke elas pahelist topelt-elu ja et just see talle saatuslikuks saigi... Osades Üllar Saaremäe, Robert Annus, Ülle Lichtfeldt, jpt.

19:00 Otse! Reporter, H2023/E179. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 Võsavinkel, H4/E13. Seekordne Võsavinkel heidab pilgu retrovõidusõitja Heino Korbi tegemistele. Niisiis, kombe selga ja kirsad jalga ning munakoor pähe! Saarlaseks kutsutava uljaspea abiga äratatakse ellu kastoorõlihõngulised mälestused Pirita ringraja hiilgeaegadest.

20:30 Reede ÕHTU!, H3/E14. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord on erikülalisteks abikaasad, kolme lapse vanemad pianist Johan Randvere ja laulja Evelin Samuel. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

22:00 Mängufilm Svingerid (Svingerid, Eesti 2017). Häbitu (ja kohati häbelik) suhtekomöödia, mille keskseks teemaks on SEKS. Indrek tahab seda. Elen ei taha sellest kuuldagi, aga teab, et ainult nii on Indrek nõus naise plaanitavat äri toetama. Tiina nõuab seda. Tormiliselt. Ikkagi pulmaaastapäev! Tema tossikesest abikaasa Andrus tahaks pärast pikka tööpäeva ainult rahulikult maha istuda ja oma sülearvutis zombisid nottida. Aga üks kõne põnevusenäljas paarivahetajatele mõeldud ajalehekuulutuses toodud numbrile lükkab käima sündmuste ahela, mis muudab nende kõigi õhtut rohkem, kui keegi oleks arvatagi osanud. Film ei sobi alaealistele. R: Andrejs Ekis O: Jan Uuspõld, Elina Purde, Ago Anderson, Elina Reinold

00:05 Mängufilm Sue ja Mike (Management, USA 2008). Romantiline komöödia eduka ärinaise ja lihtsa motellitöötaja ootamatust armuloost. Jäine kaunitar Sue ja romantiline unistaja Mike ei anna kaugeltki ideaalpaari mõõtu välja. Sellest hoolimata otsustab Mike naise südame vallutada, ehkki esialgu ei suuda ta ühtki toimivat võrgutusnippi leida... Film ei sobi alaealistele. R: Stephen Belber O: Woody Harrelson, Jennifer Aniston

02:00 Eradetektiiv Magnum, H8/E10: Legend kadunud kunstist. Higgins palub Magnumil üles otsida ammu kadunud artefakt, "Iidsete inimeste kadunud kunst" enne, kui see valedesse kätesse satub.

03:00 Postimees.ee, E769

03:20 Minu kodu on parim, H8/E20. Lenore ja Bradley pääsevad lõpuks väljateenitud puhkusele, kui meeskonnad hakkavad Greystanesis Lenore'i maja renoveerima. See maja vajab hädasti armastust ja tähelepanu.

04:30 Reporter, H2023/E179*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Laupäev 09.12.2023

05:30 Mängufilm Katie Fforde - Osa sinust (Katie Fforde - Ein Teil von dir, Saksamaa 2012)*. Raamatupidajast Vivien saab ootamatult teate, et talle on neeru siirdamiseks sobilik doonor leitud. Viimasel hetkel otsustab doonor siiski keelduda. Vivien ei lepi tekkinud olukorraga ja otsustab välja uurida, kes see anonüümne doonor on ja miks ta ikkagi otsustas alt hüpata. Salapäraseks meheks osutub edukas kirjanik Thomas, kellega Vivien muutub lähedasemaks kui ta ise sooviks. Viimaks saab ka Thomas teada põhjuse, miks naine ta tegelikult üles otsis. R: Helmut Metzger O: Aglaia Szyszkowitz, Tim Bergmann, Cristina do Rego

07:30 Kidzone lastehommik - Smurfid, H1/E5: Kus on Papa Smurf?. Smurfidel juhtub õnnetus, mille käigus Papa Smurf muutub nähtamatuks. Ainus võimalus ta taas nähtavaks teha, on hankida Azraeli vurrukarv.

07:45 Kidzone lastehommik - Smurfid, H1/E6: Ära pane kassi tähele. Gargamel langeb Azraeli kontrolli alla ja smurfid peavad andma endast kõik, et ta vabastada.

08:09 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H5/E18: Kutsikad päästavad kuningliku kontserdi / Kutsikad päästavad printsessi lemmikud. Sweetie rikub Portia Poofi kontserdi. Bakenburgi printsessi lemmikloomad on kadunud ja kutsikad peavad minema appi neid otsima.

08:30 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E19. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.

08:45 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E7. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.

09:16 Kidzone lastehommik - LEGO sõbrad: Uus peatükk, H1/E7. Ela kaasa Heartlake’i keskkoolis tegutsevate sõprade täiesti uutele seiklustele!

09:30 Meie pere ja muud loomad, H2/E1. Kange Saare naine Heidi ja tema muhedad maalapsed Uma ja Raju tulevad taas ekraanile ning nüüd seisab neil ees suur väljakutse – nad tahavad talve üle elada Pajuvärava talu vanas maamajas, mis ei pea korralikult sooja ja vajab jätkuvalt putitamist. Heidi ja lapsed tahavad näidata, kuidas elatakse maal, keset külma ja lumist või, tavalisi Saaremaa olusid arvestades, pigem pilgeni porist talveaega. Varajase lume tulekuga pannakse Pajuvärava pere kohe tõsiselt proovile, sest maja laseb tuult läbi, kaev on soojustamata ja perenaise hobused panevad plehku.

10:00 Eestlased Dubais, E5. Pole just palju perekondi, kes Eesti vara maha müünud ja kogu perega Dubaisse elama kolinud oleks. Julge hundi rind on rasvane ning üks julgetest on Reet Kivi oma perega. Läheme külla Kivide perekonnale Dubais.

10:30 Hooaeg, H19/E15. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!

11:09 Kodustiil, H6/E10. Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

11:41 Rooli võim, H25/E15. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.

12:09 Ole valmis ootamatusteks!, H1/E2. Elu keerdkäigud ei sõltu tihti meist endist! Küll aga saame nendeks ootamatusteks ise eelnevalt päris palju ära teha! Aga, kuidas? Saates "Ole valmis ootamatusteks" uuritakse, kuidas kõlab ja mida kujutab endast ohusireen, kuidas valmistuda kriisiks koos terve küla ja kogukonnaga ning kuhu ja kuidas suunatakse inimesed ulatusliku evakuatsiooni korral? Saatejuht on Jaanus Koort.

12:30 Täistund, H3/E14*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Elo Mõttus-Leppik eksklusiivintervjuu kohut käiva ekspoliitiku ja kaheksa lapse ema Mailis Repsiga. Ajakirjanik Raul Ranne uurib, mida arvab Venemaa poliitikast ja käimasolevast sõjast lihtne Vene inimene. Eeva Esse tutvustab meile aga maailma parimat kettagolfarit, meie oma Eesti tüdrukut, Kristin Tattarit.

13:30 Reede ÕHTU!, H1/E14. Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

14:35 Ma näen su häält, H3/E12: Hooaja viimane!* Suurejoonelises telesõus esitletakse taaskord seitsmest salapärasest lauljast koosnevat gruppi, keda identifitseeritakse nende elukutse või hobi järgi. Kaks võistlejat peavad püüdma grupist kõrvaldada halvad vokalistid ehk teesklejad. Abiks on vihjed ja kuulsustest koosnev nõunike kogu, kuhu kuuluvad Evelin Võigemast, Grete Kuld, Estoni Kohver ning Jüri Butšakov. Tänase saate üllatusnõunik noor muusik Jaagup Tuisk, kes saate lõpus peab viimase tundmatuga duetti laulma. Suurt meelelahutussõud juhib alati särav ja positiivne Piret Laos.

17:00 Mängufilm Katie Fforde - Armastus mägismaal (Katie Fforde - Eine Liebe in den Highlands, 2010). Jenny uus ülemus annab naisele ülesande ühe villavabriku tegevus luubi alla võtta. Tehases ei võeta teda vastu just kõige paremas meeleolus. Tõepoolest, mäng pole puhas. Väikeseks vahelduseks on Jennyle noore soliidse mehega kohtumine. Kes on see salapärane mees ja kas Jennyl õnnestub villavabrik päästa? R: John Delbridge O: Henriette Richter-Röhl, Johannes Zirner, Alexander Sternberg

19:00 Otse! Reporter+, H2023/E71. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema, H5/E11. Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Iluuisutaja Arlet koos treenerist ema Anna Levandiga on uueks kokandusvõistluseks stardivalmis. Oma tiimitöö oskused panevad köögis proovile ka kirglik kodukokk, näitleja ja teatriprodutsent Tarvo Krall koos tütar Hanna Lottega.

20:30 Öökülaline. Ott Lepland. Esimest korda avab Ott Lepland oma Tallinna kesklinna poissmehe-korteri ukse võõrale silmale. Saatejuht Mart Normet püüab aru saada armastatud laulumehe saladusest, kelle leivanumbriks on võimsa kõlaga tõsised laulud. Samal ajal on Lepland suurepärane karakternäitleja huumorisarjas ning tõeline trennifanaatik, kes veedab tunde jõusaalis. Kuidas need erinevad küljed ja kontrastid kahe päeva jooksul välja joonistuvad, see selgubki Öökülalise saates.

21:30 Brokenwoodi mõrvad, H5/E2: Pruuti temast ei saa. Uurijad peavad lahendama mõistatuse, kuidas sattus tüdrukuteõhtut pidanud naise laip jõkke.

23:30 Mängufilm Luba abielluda (License to Wed, USA, Austraalia 2007). Romantiline hittkomöödia! Kirikuõpetaja Frank otsustab abielluda sooviva noorpaari suhted proovile panna. Ta korraldab armunutele põrgulikud katsed, nii et ühel hetkel pole neile endalegi enam selge, kas nad rohkem armastavad või vihkavad teineteist. Planeeritud pulmapäev läheneb aga katastroofilise kiirusega... R: Ken Kwapis O: Robin Williams, Mandy Moore

01:25 Mängufilm Jack (Jack, USA 1996)*. Lustakas komöödia erilise haigusega Jackist, kes vananeb neli korda kiiremini kui normaalne laps. Iga väike poiss tahab ju seltskonda sulanduda ja sõpru, aga minnes esmakordselt kooli peab ta lapsehing taluma hoopis solvanguid ja ülekohut. Kui ta vaid ei näeks välja nagu keskealine härrasmees… R: Francis Ford Coppola O: Robin Williams, Jennifer Lopez

03:40 Öökülaline. Ott Lepland*. Esimest korda avab Ott Lepland oma Tallinna kesklinna poissmehe-korteri ukse võõrale silmale. Saatejuht Mart Normet püüab aru saada armastatud laulumehe saladusest, kelle leivanumbriks on võimsa kõlaga tõsised laulud. Samal ajal on Lepland suurepärane karakternäitleja huumorisarjas ning tõeline trennifanaatik, kes veedab tunde jõusaalis. Kuidas need erinevad küljed ja kontrastid kahe päeva jooksul välja joonistuvad, see selgubki Öökülalise saates.

04:35 Postimees.ee, E770

05:00 Reporter+, H2023/E71*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Pühapäev 10.12.2023

05:30 Mängufilm Inga Linström: Armas vaenlane (Inga Lindström: Geliebter Feind, Saksamaa 2022)*. Elli perekonna restorani tegevus on ohus. Põhjuste väljaselgitamiseks asub Elli varjatult sinna tööle. Tekib kahtlus, kas sabotaaži taga on Elli ülemus Lucas, kellega Elli töö käigus üha lähedasemaks muutub. Selgub, et Elli isa karlil ja vanaema Hildal on saladus, millest nad ei taha rääkida. R: Oliver Dieckmann O: Pia Amofa-Antwi, Gerrit Klein, Joachim Raaf, Simon Licht

07:30 Kidzone lastehommik - Smurfid, H1/E7: Vaikne äratuskell. Unekotil on kõrini, et ta magab kogu aeg maha külaelu kõige olulisemad sündmused.

07:45 Kidzone lastehommik - Smurfid, H1/E8: Hirmsaim smurf. Käes on halloween! Ootamatult muutub Argpüks koletiseks ning asub külas kaost külvama.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H5/E19: Kutsikad ja kadunud kutsika müsteerium / Kutsikad päästavad unes kõndiva linnapea. Rocky kaob ära ja kutsikad peavad selle müsteeriumi kiiresti lahendama.

08:30 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E20. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.

08:45 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E8. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.

09:12 Kidzone lastehommik - Barbie maagiline seiklus, H1/E7. Malibu Barbie ja Brooklyni Barbie leiavad Malibu rannalt väikese pegasuse ning asuvad välja selgitama, kus ta kodu on. Otsingute käigus peavad nad vastu astuma ka Glyphile, kes jahib pegasust, et talt tiivad varastada.

09:30 Kodud rahaks, H2/E8. Tartus ootab Keili ja Merlini abi väike korter väga heade mõtete linnale iseloomulikus majas. Korteriomanik Evi on aastate jooksul siin ise hoolega remonti teinud, ikka väikeste etappide kaupa ja täpselt nii palju kui hädavajalik. Armastus lillemustri ja tapeedi vastu on silmapaistev, kuid potentsiaalikas palksein annab lootust, et kaks nädalat ja 1000 eurot hiljem saab korterist tänapäevane, kuid rustikaalse hõnguga hubane kodu unistavale tudengile.

10:30 Võsavinkel, H4/E13*. Seekordne Võsavinkel heidab pilgu retrovõidusõitja Heino Korbi tegemistele. Niisiis, kombe selga ja kirsad jalga ning munakoor pähe! Saarlaseks kutsutava uljaspea abiga äratatakse ellu kastoorõlihõngulised mälestused Pirita ringraja hiilgeaegadest.

11:00 Öökülaline. Ott Lepland*. Esimest korda avab Ott Lepland oma Tallinna kesklinna poissmehe-korteri ukse võõrale silmale. Saatejuht Mart Normet püüab aru saada armastatud laulumehe saladusest, kelle leivanumbriks on võimsa kõlaga tõsised laulud. Samal ajal on Lepland suurepärane karakternäitleja huumorisarjas ning tõeline trennifanaatik, kes veedab tunde jõusaalis. Kuidas need erinevad küljed ja kontrastid kahe päeva jooksul välja joonistuvad, see selgubki Öökülalise saates.

12:00 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema, H5/E11*. Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Iluuisutaja Arlet koos treenerist ema Anna Levandiga on uueks kokandusvõistluseks stardivalmis. Oma tiimitöö oskused panevad köögis proovile ka kirglik kodukokk, näitleja ja teatriprodutsent Tarvo Krall koos tütar Hanna Lottega.

13:00 Roaldi retked, H3/E7: Kaplinna kaunitar. Naljaga pooleks võib öelda, et Eesti Vabariigi üheks suurimaks ekspordiartikliks on Maarjamaa naise ilu. Aga ilu on alati vaataja silmades ning sel nädalal sõidabki Roald Johannson kaugele Kaplinna, et justnimelt oma silmaga veenduda, kuidas Põltsamaa neiu Getriin teeb Lõuna-Aafrika Vabariigis ägedat tähelendu kohalikus modellimaailmas.

14:00 Mr Bean, E10: Remondimees mr Bean. Koomik Rowan Atkinsoni kehastatud mr Bean on ühtaegu halearmas ja kiuslik mehenäss. Ka kõige lootusetumas olukorras ilmutab mr Bean äärmuslikku järjekindlust ja tulemuseks on alati kindel kaos.

14:50 Mängufilm Kolm põgenikku (Three Fugitives, USA 1989). Lustakas komöödia mehest, kes äsja vanglast vabanenuna satub pangaröövi tunnistajaks. Olles veetnud pool elu vangis koguni 14 pangaröövi tõttu, satub Lucas kohe pärast trellide tagant vabanemist politsei huviorbiiti. Nimelt on ta tunnistajaks pangaröövile ning politsei kahtlustab, et Lucas on vanade kommete juurde naasnud. Lucasel ei jää üle muud, kui põgeneda koos tegelike röövlitega. Samal ajal kui politseinikud talle kuklasse hingavad, peab ta tõestama oma süütust, sest muidu ei näe ta enam kunagi triipudeta päikest... R: Francis Veber O: Nick Nolte, Martin Short, James Earl Jones

17:00 Mängufilm Inga Lindström: Keegi armastab sind (Inga Lindström: Jemand liebt dich, Saksamaa 2022). Karlotta tutvustab innukalt oma uut äriideed sõpradele. Ta soovib kohviku avada. Kui selgub, et tema sober Gustav petab teda, tuleb tal murtud südamega edasi tegutseda. Ta saab tundmatult armastuskirju. Kas neid saadab Gustav või võluv mehaanik Mikkel? R: Marco Serafini O: Natalie Thiede, Tom Radisch, Sabine Vitua

19:00 Otse! Reporter+, H2023/E72. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Kuldvillak, H2023/E29. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.

20:05 Mängufilm Apteeker Melchior (Apteeker Melchior, Eesti 2021). Tallinnas tapetakse kuulus ordurüütel Clingenstein – kangelane, kes vabastas Läänemere piraatidest. Nüüd on ta pea maha raiutud ja suu münte täis topitud. Kadunud on kuldkett, mille ta alles samal päeval ostis. Kohtuhärra Wenzel Dorn võtab mõrvapaigale kaasa noore apteekri Melchior Wakenstede. Noormees on nagu verekoer, kes oskavat ka surnutega rääkida. Melchiori nutikus ja Dorni oskamatus viivad aga selleni, et kogu mõrvaloo lahendamine jääb apteekri õlule. Peagi selgub, et tapetud rüütel tuli Tallinnasse eriülesandega. Kõik jäljed viivad dominiiklaste kloostrisse. Sealt algab mõrvade rida, kus ohvriks kõik, kes puutunud kokku salapärase „Tallinna vangiga“. Apteeker Melchiori triloogia põhineb raamatumüügi edetabelite tipust tuntud romaanisarjal. Stsenaristid Indrek Hargla, Elmo Nüganen ja Olle Mirme põimisid esimeses filmis raamatust “Apteeker Melchior ja Oleviste mõistatus” tuntud tegelased ja sündmused täiesti uute, filmi jaoks loodud keerdkäikudega. R: Elmo Nüganen O: Märten Metsaviir, Alo Kõrve, Maarja Johanna Mägi

22:15 Naised vormis, H2/E8*. Karl-Madis saadetakse tagasi. Doris hakkab tundma muret enda vanuse ja välimuse pärast. Naised satuvad uurima juhtumeid, kus anonüümne nurgatagune ilusüstija on oma klientide nägusid tahtlikult rikkunud. Vanemad püüavad Kadrile peigmeest leida. Doris ja Kadri sukeduvad ilusüstija leidmisse ja tuleb välja, et see on paras jäneseurg. Kadri tunneb, et tal on vaja karjääris edasi liikuda.

23:15 CSI: Vegas, H1/E8: Torupuhastaja. CSI meeskond kutsutakse uurima messikeskuse omaniku vannist leitud inimjäänuseid. Grissom ja Sara kasutavad juhtumit ära, et tutvuda Anson Wixi kõige kuulsama konsultandiga.

00:15 Mängufilm Hampstead (Hampstead, Suurbritannia 2017). Hampstead Heath on maaliline roheline nurgake keset Londonit. Selle servas elav Emily Walters ei suuda kuidagi keskenduda olulistele teemadele oma elus nagu tema kena vana korter, kahanevad finantsid ja täiskasvanud poeg. R: Joel Hopkins O: Diane Keaton, Brendan Gleeson, James Norton

02:25 Mängufilm Adrenaliin 2 - Kõrgepinge (Crank: High Voltage, USA 2009)*. Kassahitist põnevusmäruli veelgi rajum järjelugu. Eelmine kord sai palgamõrvar Chev Chelios mürgisüsti, mis ta pikema jututa teise ilma peaks saatma, kui ta oma südamelihast pideva adrenaliinilaksuga ei kostita. Nüüd röövib Hiina mafiooso Chevi peaaegu hävimatu südame ja asendab selle kunstliku, akutoitel stimulaatoriga, mis vajab töökorras püsimiseks regulaarseid elektrilaenguid. Otsustanud oma päris südame tagasi nõutada ning vandudes varganäole tulist kättemaksu, asub irooniline inglise tapamasin pöörasele tagaajamisele Los Angeleses, surmates igaühe, kes talle teele ette peaks jääma. R: Brian Taylor, Mark Neveldine O: Amy Smart, Jason Statham

04:30 Öökülaline. Ott Lepland*. Esimest korda avab Ott Lepland oma Tallinna kesklinna poissmehe-korteri ukse võõrale silmale. Saatejuht Mart Normet püüab aru saada armastatud laulumehe saladusest, kelle leivanumbriks on võimsa kõlaga tõsised laulud. Samal ajal on Lepland suurepärane karakternäitleja huumorisarjas ning tõeline trennifanaatik, kes veedab tunde jõusaalis. Kuidas need erinevad küljed ja kontrastid kahe päeva jooksul välja joonistuvad, see selgubki Öökülalise saates.

05:30 Postimees.ee, E771