Kanal 2 saatekava 27.11.2023 - 03.12.2023

Esmaspäev 27.11.2023

06:00 Kodus ja võõrsil, E8033*. Rose ja Mali mängivad kassi-hiire mängu. Mackenzie naaseb Salti. Justin ja Leah teevad šokeeriva avastuse.

06:30 Jälg, H6/E11*. „Jälg“ uurib sedakorda, kuidas on võimalik teha hoomamatult suured Rail Baltica ehitustööd võimalikult keskkonnasõbralikuks ning millised objektid missuguse jalajäljega juba tänaseks valmis on saanud. Lisaks on Tallinnas käimas põnev projekt „Test in Tallinn“, kus pealinnas tulevikku muutvaid rohetehnoloogiaid testitakse.

07:00 Reporter+, H2023/E68*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

07:30 Võsavinkel, H4/E11*. Sel korral sõidab Võsavinkel Ida-Virumaale. Meid ootab külla Indrek, kellega koos sõidame Narva jõele ja püüame võrguga silmu. Hiljem valmistame ühe maitsva õhtusöögi.

08:00 Naabriplika, H10/E8: Kirikulõhe*. Mihhailova ähvardab Kirikuõpetajast lahutada, sest mees ei saa enam hakkama ei usuasjade ega ka majapidamisega, rääkimata veel magamistoast. Kirikuõpetaja peab nüüd olema eriti kõva mees, et naine tagasi võita. Samal ajal tahab Vallavanema naine Krista korraldada uhke kirikliku ja lausa kuningliku laulatuse, sest nad pandi vene ajal perebüroos paari, aga Jumala ees on nad endiselt vallalised.

09:00 Reede ÕHTU!, H3/E12*. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord on külalisteks Daniel Levi Viinalass koos oma naise Eleriga. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

10:30 Eestlased Dubais, E3*. Seiklused Dubais jätkuvad! Eesti neiu Terje pakkis juba mitu head aastat tagasi oma kodinad kokku ja kolis Dubaisse. Täna teeb ta seal peadpööritavat karjääri hotellinduses. Lisaks satub saatejuht Leho Lehis Dubai suusakuurordisse.

11:00 Mägipäästjad, H5/E4: Pimeduse vangis 2*. Andreas tutvub ohtlikul päästeoperatsioonil võluva looduskaitsja Janaga. Noored armuvad. Ootamatult satub Andreas peredraamasse Jana ja tema isa vahel. Jana tahab kaitsta loodust, isa aga ehitada uut talispordikeskust. Milline roll on ses loos aga Jana vennal Tomil?

12:00 Estonia - teekond teadmatusse, E1. 3-osaline dokumentaalsari jälgib ekspeditsiooni parvlaeva Estonia hukupaika. Uurimist juhib endine riigiprokurör Margus Kurm. Tuukrite ja allveerobotite abiga püüab meeskond vrakilt välja meelitada rohkem vastuseid kui keegi kunagi varem. Läänemere suurim rahuaegne merekatastroof ja selle ametlik selgitus ei anna tänaseni rahu paljudele, kes kaotasid oma lähedased. Nad loodavad, et uus kogutud info aitab mereõnnetuste ekspertidel teha selgeks, milline täpselt oli see sündmusteahel, mis viis Estonia koos 852 inimesega 1994. aastal merepõhja.

13:00 CSI: Vegas, H1/E6: Lõbustusmaja*. Grissom ja Sara kahtlustavad, et keegi labori töötajatest on reetur ning Max sulgeb selle peale kogu osakonna. Folsom ja Allie uurivad tervet jada mõrvasid, mis on aset leidnud kahtlases klouni-teemalises hotellis.

14:00 Doktor imetegija, H2/E93. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E712

15:00 Vana silla saladus, H8/E26. Severo usub, et leidis oma poja üles. Laura väldib Saúli. Alfonso ründab Espinosat.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E713

16:00 Keelatud vili, H6/E470. Julia avaldab Selimile, et Kumru ema Handan on see, kes Selimile kätte maksta tahab. Selim on šokeeritud, kui saab teada, et Handan on Kumru ema. Julia plaanib Handanist vabaneda, ent see saab saatuslikuks hoopis Enginile. Julia soovitab Selimil Kumruga ära leppida, kuid ainult näiliselt. Dogan survestab Yildizit kiirelt otsustama, kas ta tahab uuesti temaga suhet.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E714

17:00 Mägipäästjad, H5/E5: Kadunud poeg 1. Mägedes kaob jäljetult 15-aastane poiss. Päästjad asuvad teda otsima. Lootus poissi elusana leida kahaneb iga hetkega, Andreas aga ei anna alla. Päästeoperatsioonil tekivad mitmed konfliktid ja üles kerkivad tõsised minevikuprobleemid.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E715

18:00 Naabriplika, H10/E9: Õiges paadis. Esnasse tuleb uue partei loomiseks toetust koguv mees ja Vallavanema jalgealune läheb tuliseks. Uus ja võimas konkureeriv partei ähvardab ta troonilt tõugata, kõik endised alluvad ja lipitsejad vahetavad paati ja pinge aina kasvab. Samal ajal tahab Kirikõpetaja aga usu propageerimiseks Esnasse kristlikku veekeskust rajada ja muutub uue partei esinumbriks. Võimuga harjunud Vallavanem peab nüüd oma positsioonide kindlustamiseks venna vastu võitlema hakkama.

19:00 Otse! Reporter, H2023/E170. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E53. Kodumaise strateegilise mälumängu õnnelike kaotajate turniir. Tiina Klooster on juba püstitanud mälumängusaate „15 küsimust“ rekordi ja võitnud 14 mängu järjest. Järgmine kord oma teadmisi saates proovile pannes, on Tiinal võimaus võita 15-s järjestikune mäng. Kes võtab aga vastu väljakutse Tiinat sel teekonnal takistada? See inimene selgub üheksa tubli mängija seast, kes on korra juba 15 küsimuse mängus osalenud, andnud võimsa lahingu, kuid ülinapilt mänguvõidust ilma jäänud. Kaheksa saate jooksul selgitavad üheksa õnnelikku kaotajat välja mängija, kes saab võimaluse astuda Tiina vastu. Saatejuht Jüri Butšakov.

20:30 Kuuuurija, H16/E12. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat kodumaa eripaigust, millest tihti rääkida ei taheta.

21:30 Õhtu!, H6/E53. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Põhjakallas, H1/E3. Abigail ja Simon valmistuvad Sophie surnukeha kodumaale viima. Anonüümne vihje paljastab viimaks mõrva motiivi.

23:30 NCIS: Kriminalistid, H5/E11: Hõimud. Moslemist mereväekaprali laip leitakse Washington DCs mošeest kahe kvartali kauguselt. Ducky kasutab ebatavalisi võtteid ja Abby leiab ohtlikku mürki. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

00:30 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E12: Loomad. Vangla „perede“ vahelised liidud muutuvad pärast seda kui Piscatella ja tema valvurid maha surutakse. Poussey, Judy ja Alex eelistavad vaadata tulevikku.

01:40 Eradetektiiv Magnum, H8/E1: Igavik ja moosisõõrikud. Magnum on pärast seda, kui teda laos tulistati koomas, ning tema ema, Higgins, TC Rick, Carol ja preester on tema juures ning loodavad, et ta teadvusele tuleb.

02:44 Täistund, H3/E12*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob taas meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Raul Ranne uurib, milline on seis Venemaa propaganda telekanalitega Eestis. Elo Mõttus-Leppiku otsekohene intervjuu olümpiavõitja Erki Noolega tänasest Eesti elust ja meie järeltulevast põlvest. USA tulevastest presidendivalimistest ja nende mõjust Eestile räägib Neeme Raud.

03:43 Põhjakallas, H1/E3*. Abigail ja Simon valmistuvad Sophie surnukeha kodumaale viima. Anonüümne vihje paljastab viimaks mõrva motiivi.

04:39 Postimees.ee, E758

04:45 Minu kodu on parim, H8/E11. Meeskonnad võistlevad ajaga, et anda Laithi poissmehekodule viimane lihv enne, kui tema ja George koju jõuavad.

Teisipäev 28.11.2023

06:00 Kodus ja võõrsil, E8034*. Tane nõuab Kahult tõde. Rose ja Mali püüavad sõbrad olla. Xander on läbipõlemise äärel. Remi haub uut plaani Lyriku vastu.

06:30 Reporter, H2023/E170*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

07:30 15 küsimust, H2/E53*. Kodumaise strateegilise mälumängu õnnelike kaotajate turniir. Tiina Klooster on juba püstitanud mälumängusaate „15 küsimust“ rekordi ja võitnud 14 mängu järjest. Järgmine kord oma teadmisi saates proovile pannes, on Tiinal võimaus võita 15-s järjestikune mäng. Kes võtab aga vastu väljakutse Tiinat sel teekonnal takistada? See inimene selgub üheksa tubli mängija seast, kes on korra juba 15 küsimuse mängus osalenud, andnud võimsa lahingu, kuid ülinapilt mänguvõidust ilma jäänud. Kaheksa saate jooksul selgitavad üheksa õnnelikku kaotajat välja mängija, kes saab võimaluse astuda Tiina vastu. Saatejuht Jüri Butšakov.

08:00 Naabriplika, H10/E9: Õiges paadis*. Esnasse tuleb uue partei loomiseks toetust koguv mees ja Vallavanema jalgealune läheb tuliseks. Uus ja võimas konkureeriv partei ähvardab ta troonilt tõugata, kõik endised alluvad ja lipitsejad vahetavad paati ja pinge aina kasvab. Samal ajal tahab Kirikõpetaja aga usu propageerimiseks Esnasse kristlikku veekeskust rajada ja muutub uue partei esinumbriks. Võimuga harjunud Vallavanem peab nüüd oma positsioonide kindlustamiseks venna vastu võitlema hakkama.

09:00 Õhtu!, H6/E53*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

10:00 Kuuuurija, H16/E12*. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat kodumaa eripaigust, millest tihti rääkida ei taheta.

11:00 Mägipäästjad, H5/E5: Kadunud poeg 1*. Mägedes kaob jäljetult 15-aastane poiss. Päästjad asuvad teda otsima. Lootus poissi elusana leida kahaneb iga hetkega, Andreas aga ei anna alla. Päästeoperatsioonil tekivad mitmed konfliktid ja üles kerkivad tõsised minevikuprobleemid.

12:00 Kiired ja ilusad Gruusias, E3. Tanel Padar, Ott Sepp, Sepo Seeman ja Ago Anderson on Gruusias seigeldes jõudnud Kaukasuse mägedesse ning nende seekordseks missiooniks on mägilaste aitamine lambakarja aedikusse ajamisel ning lammaste lüpsmine. Kas selle katsumusega saavad paremini hakkama Kiired või Ilusad, selgub juba saates. Lisaks käivad rändurid suplemas mineraalvees, teevad tutvust tšatšaga ning muidugi lõppeb õhtu šašlõkivardaid keerutades ning koos grusiinidega pidulauas tooste öeldes.

13:00 NCIS: Kriminalistid, H5/E11: Hõimud*. Moslemist mereväekaprali laip leitakse Washington DCs mošeest kahe kvartali kauguselt. Ducky kasutab ebatavalisi võtteid ja Abby leiab ohtlikku mürki. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

14:00 Doktor imetegija, H2/E94. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E716

15:00 Vana silla saladus, H8/E27. Raimundo keeldub külast põgenemast. Nicolás noomib Alfonsot. Saúl palub Lauralt abi.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E717

16:00 Keelatud vili, H6/E471. Ender otsib oma ehteärile uut sponsorit. Zeynep ütleb Selimile, et nende sõprus võib edasi areneda suhteks. Yildiz on Dogani peale armukade. Ta otsustab Dogani uue sekretäri vallandada. Zeynep soovib Engini pärandusest loobuda, kuid Asuman ei taha sellest midagi kuulda. Selim vannub Handanile tema pere maine kahjustamise pärast suurt kättemaksu. Ta kohtub Handaniga.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E718

17:00 Mägipäästjad, H5/E6: Kadunud poeg 2. Mägedes kaob jäljetult 15-aastane poiss. Päästjad asuvad teda otsima. Lootus poissi elusana leida kahaneb iga hetkega, Andreas aga ei anna alla. Päästeoperatsioonil tekivad mitmed konfliktid ja üles kerkivad tõsised minevikuprobleemid.

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E719

18:00 Naabriplika, H10/E10: Korruptsioonitelefon. Esnasse tekib üleöö salapärane üleskutse, mis ärgitab kohalikke korruptsioonitelefonile helistama ja korruptsioonist teada andma. Helistajate vahel loositakse auhindu. Musta südametunnistusega Vallavanem hakkab nüüd kõikjal reetmist haistma ja muutub paranoiliseks. Samal ajal üritab kirikõpetaja käivitada usu-kullerteenust, et usku inimesteni viia.

19:00 Otse! Reporter, H2023/E171. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E54. Kodumaise strateegilise mälumängu õnnelike kaotajate turniir. Tiina Klooster on juba püstitanud mälumängusaate „15 küsimust“ rekordi ja võitnud 14 mängu järjest. Järgmine kord oma teadmisi saates proovile pannes, on Tiinal võimaus võita 15-s järjestikune mäng. Kes võtab aga vastu väljakutse Tiinat sel teekonnal takistada? See inimene selgub üheksa tubli mängija seast, kes on korra juba 15 küsimuse mängus osalenud, andnud võimsa lahingu, kuid ülinapilt mänguvõidust ilma jäänud. Kaheksa saate jooksul selgitavad üheksa õnnelikku kaotajat välja mängija, kes saab võimaluse astuda Tiina vastu. Saatejuht Jüri Butšakov.

20:30 Täistund, H3/E13. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Madis Kimmel avab vanglatööstuse suletud ukse ning tõdeb, et just nagu iga teist ettevõtet kimbutab ka vanglatööstust tööjõupuudus. Teleajakirjanik Elo Mõttus-Leppik uurib looduskaitsega kaasnevaid maaomanike hirme. Sander Punamäe tutvustab lasteaias staariks tõusnud meesõpetajat.

21:30 Õhtu!, H6/E54. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Krimi, H18/E13. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

23:00 Põhjakallas, H1/E4. Surve Abigailile allkirjastada kaubanduslepe kasvab. Mõrvajuurdluses tehakse oluline avastus.

00:00 NCIS: Kriminalistid, H5/E12: Valvepost. NCISi meeskond saab vihje varastatud salajase radarisüsteemi asukoha kohta. Üks mees langeb ja radar haihtub taas. Koostöös linna politseiga õnnestub juhtum siiski lahendada. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

01:00 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E13: Röstsai ei muutu enam kunagi värskeks, 1. Bürokraatia ja kihav rahulolematus töötavad vastu Caputo püüdlustele hoida tundlikku olukorda kontrolli all.

01:50 Eradetektiiv Magnum, H8/E2: Naudingu printsiip. Pärast vahetumist muutub Higgins vastutustundetuks ning hakkab käituma nagu Magnum, samas kui Magnum käitub ja riietub nagu Higgins.

02:55 Põhjakallas, H1/E4*. Surve Abigailile allkirjastada kaubanduslepe kasvab. Mõrvajuurdluses tehakse oluline avastus.

03:40 CSI: Vegas, H1/E6: Lõbustusmaja*. Grissom ja Sara kahtlustavad, et keegi labori töötajatest on reetur ning Max sulgeb selle peale kogu osakonna. Folsom ja Allie uurivad tervet jada mõrvasid, mis on aset leidnud kahtlases klouni-teemalises hotellis.

04:35 Postimees.ee, E759

04:45 Minu kodu on parim, H8/E12. Laurence Llewelyn-Bowen, Kyly Clarke ja Saul Myers hindavad kõiki tsoone ja nende hinded liidetakse majaomanike antud hinnetega.

Kolmapäev 29.11.2023

06:00 Kodus ja võõrsil, E8035*. Kahu räägib kõik ausalt ära. Remi teeb julge otsuse. Marilyn saab oma tahtmisega, aga see tuleb agaga.

06:30 Reporter, H2023/E171*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

07:30 15 küsimust, H2/E54*. Kodumaise strateegilise mälumängu õnnelike kaotajate turniir. Tiina Klooster on juba püstitanud mälumängusaate „15 küsimust“ rekordi ja võitnud 14 mängu järjest. Järgmine kord oma teadmisi saates proovile pannes, on Tiinal võimaus võita 15-s järjestikune mäng. Kes võtab aga vastu väljakutse Tiinat sel teekonnal takistada? See inimene selgub üheksa tubli mängija seast, kes on korra juba 15 küsimuse mängus osalenud, andnud võimsa lahingu, kuid ülinapilt mänguvõidust ilma jäänud. Kaheksa saate jooksul selgitavad üheksa õnnelikku kaotajat välja mängija, kes saab võimaluse astuda Tiina vastu. Saatejuht Jüri Butšakov.

08:00 Naabriplika, H10/E10: Korruptsioonitelefon*. Esnasse tekib üleöö salapärane üleskutse, mis ärgitab kohalikke korruptsioonitelefonile helistama ja korruptsioonist teada andma. Helistajate vahel loositakse auhindu. Musta südametunnistusega Vallavanem hakkab nüüd kõikjal reetmist haistma ja muutub paranoiliseks. Samal ajal üritab kirikõpetaja käivitada usu-kullerteenust, et usku inimesteni viia.

09:00 Õhtu!, H6/E54*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

10:00 Täistund, H3/E13*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Madis Kimmel avab vanglatööstuse suletud ukse ning tõdeb, et just nagu iga teist ettevõtet kimbutab ka vanglatööstust tööjõupuudus. Teleajakirjanik Elo Mõttus-Leppik uurib looduskaitsega kaasnevaid maaomanike hirme. Sander Punamäe tutvustab lasteaias staariks tõusnud meesõpetajat.

11:00 Mägipäästjad, H5/E6: Kadunud poeg 2*. Mägedes kaob jäljetult 15-aastane poiss. Päästjad asuvad teda otsima. Lootus poissi elusana leida kahaneb iga hetkega, Andreas aga ei anna alla. Päästeoperatsioonil tekivad mitmed konfliktid ja üles kerkivad tõsised minevikuprobleemid.

12:00 Roaldi retked, H3/E5: Palmisaare pensionär*. 365 päeva aastas mõnus päikesepaiste ja lõputu suvi… Planeedil Maa on vähe selliseid kohti, mis inimest niimoodi hellitaks, kuid pisike Maui saar Hawaiil on üks selliseid. Roald Johannson lendab teisele poole maakera ning leiab lummava looduse rüpest pensionär Malle, kes otsustas kolida Mauile sisuliselt päevapealt! Mis üllatus oli saatusel Mallele varuks, et ta otsustas 40-aastaselt kolida kõigile ootamatult Keilast Hawaiile?

13:00 NCIS: Kriminalistid, H5/E12: Valvepost*. NCISi meeskond saab vihje varastatud salajase radarisüsteemi asukoha kohta. Üks mees langeb ja radar haihtub taas. Koostöös linna politseiga õnnestub juhtum siiski lahendada. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

14:00 Doktor imetegija, H2/E95. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E720

15:00 Vana silla saladus, H8/E28. Francisca ja Raimundo põgenemiskatse luhtub. Emilia avastab Alfonso saladuse. Consuelo teeb Julietale kingituse.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E721

16:00 Keelatud vili, H6/E472. Yildiz kardab, et Dogan võib teda taas petta. Ta ei saa oma hirmust üle. Julia soovitusel võtab Selim Kumruga ühendust ja teeskleb, et soovib temaga ära leppida. Selim palub, et Kumru hoiaks nende suhet kõigi eest saladuses. Emir läheb sõpradega välja ning valetab Tugcele, et on kodus haige, ent Tugce saab õige pea tõe teada. Zeynep on pettunud, kui Selim talle helistab ja ütleb, et on segaduses.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E722

17:00 Mägipäästjad, H5/E7: Võõras tüdruk 1. Andreas ja Franz leiavad alla kukkunud sportlennuki. Andreas tormab vigastatuile appi. Selgub, et pardal oli siirdamiseks mõeldud süda, mis kadus koos ühe reisijaga. Algab võidujooks ajaga ja päästjad panevad kõik mängu, et süda üles leida. Otsingud viivad autistist tüdrukuni. Mis on tema saladus?

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E723

18:00 Naabriplika, H10/E11: Soojale maale. Vallavanema naine igatseb soojale maale. Paavel ajab selle alguses tüüpilise naise virinaga segamini, aga kui ka napsitrallid talle sama juttu rääkima hakkavad, asub vallavanem tegutsema. Ta laseb Kerepal organiseerida sõpruskohtumise Dubai linnapeaga. Kuid kuna infoliin Dubai linnapea numbrit öelda ei oska, sõlmib Kerepa sõprussidemed Rakverega. Igaks juhuks hoiab ta reisi sihtkoha esialgu enda teada. Vallavanem on aga sunnitud sõpruskohtumisele kaasa võtma ka delegatsiooni kuhu kuuluvad Kröösman, Varik, Aliina, Krista, kirikõpetaja ning loomulikult Mihhailova...

19:00 Otse! Reporter, H2023/E172. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E55. Kodumaise strateegilise mälumängu õnnelike kaotajate turniir. Tiina Klooster on juba püstitanud mälumängusaate „15 küsimust“ rekordi ja võitnud 14 mängu järjest. Järgmine kord oma teadmisi saates proovile pannes, on Tiinal võimaus võita 15-s järjestikune mäng. Kes võtab aga vastu väljakutse Tiinat sel teekonnal takistada? See inimene selgub üheksa tubli mängija seast, kes on korra juba 15 küsimuse mängus osalenud, andnud võimsa lahingu, kuid ülinapilt mänguvõidust ilma jäänud. Kaheksa saate jooksul selgitavad üheksa õnnelikku kaotajat välja mängija, kes saab võimaluse astuda Tiina vastu. Saatejuht Jüri Butšakov.

20:30 Naised vormis, H2/E7. Kadri ja Doris otsustavad Priidule ja Martinile nende seksismi eest kätte maksta ja hakkavad mehi objektistama. Tulemus ei ole selline, nagu nad ootasid. Priit avastab, et tal on Terje üle ootamatu võim. Korterist leitakse noore mehe noahaavadega surnukeha ja naised hakkavad asja omal käel uurima. Selgub midagi väga ootamatut. Terje paneb oma alluvad võimu näitamiseks öövahetusi tegema.

21:30 Õhtu!, H6/E55. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Põhjakallas, H1/E5. Mõrvajuurdlus läheneb lõpule ja Abigail teeb ootamatu avalduse.

23:30 NCIS: Kriminalistid, H5/E13: Isikuplaadid. Vahistamisorderit kätte toimetades avastavad NCISi agendid kokaiini, sularaha ja tagaotsitava isiku laiba. Kui tundmatu koer McGeed hammustab, asub Abby teda lähemalt uurima ja leiab olulise vihje juhtumi lahendamiseks. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

00:30 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E14: Röstsai ei muutu enam kunagi värskeks, 2. Bürokraatia ja kihav rahulolematus töötavad vastu Caputo püüdlustele hoida tundlikku olukorda kontrolli all.

01:20 Eradetektiiv Magnum, H8/E3: Süütu... ja vabameelne. Robin Mastersi kohtuasjas leiab Magnum endale ootamatu, kuid kauni abilise.

02:15 Põhjakallas, H1/E5*. Mõrvajuurdlus läheneb lõpule ja Abigail teeb ootamatu avalduse.

03:10 Täistund, H3/E13*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Madis Kimmel avab vanglatööstuse suletud ukse ning tõdeb, et just nagu iga teist ettevõtet kimbutab ka vanglatööstust tööjõupuudus. Teleajakirjanik Elo Mõttus-Leppik uurib looduskaitsega kaasnevaid maaomanike hirme. Sander Punamäe tutvustab lasteaias staariks tõusnud meesõpetajat.

04:05 Krimi, H18/E13*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

04:35 Postimees.ee, E760

04:45 Minu kodu on parim, H8/E13. Meeskonnad saabuvad Lääne-Austraaliasse, et renoveerida Tanya ja Dave'i Perthi maja, mille viimine 21. sajandisse nõuab suurt uuendust.

Neljapäev 30.11.2023

06:00 Kodus ja võõrsil, E8036*. Kirby tunneb end reedetuna. Kahu jätab Tane kuristiku servale. Andrew pere otsimine jookseb liiva.

06:30 Reporter, H2023/E172*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

07:30 15 küsimust, H2/E55*. Kodumaise strateegilise mälumängu õnnelike kaotajate turniir. Tiina Klooster on juba püstitanud mälumängusaate „15 küsimust“ rekordi ja võitnud 14 mängu järjest. Järgmine kord oma teadmisi saates proovile pannes, on Tiinal võimaus võita 15-s järjestikune mäng. Kes võtab aga vastu väljakutse Tiinat sel teekonnal takistada? See inimene selgub üheksa tubli mängija seast, kes on korra juba 15 küsimuse mängus osalenud, andnud võimsa lahingu, kuid ülinapilt mänguvõidust ilma jäänud. Kaheksa saate jooksul selgitavad üheksa õnnelikku kaotajat välja mängija, kes saab võimaluse astuda Tiina vastu. Saatejuht Jüri Butšakov.

08:00 Naabriplika, H10/E11: Soojale maale*. Vallavanema naine igatseb soojale maale. Paavel ajab selle alguses tüüpilise naise virinaga segamini, aga kui ka napsitrallid talle sama juttu rääkima hakkavad, asub vallavanem tegutsema. Ta laseb Kerepal organiseerida sõpruskohtumise Dubai linnapeaga. Kuid kuna infoliin Dubai linnapea numbrit öelda ei oska, sõlmib Kerepa sõprussidemed Rakverega. Igaks juhuks hoiab ta reisi sihtkoha esialgu enda teada. Vallavanem on aga sunnitud sõpruskohtumisele kaasa võtma ka delegatsiooni kuhu kuuluvad Kröösman, Varik, Aliina, Krista, kirikõpetaja ning loomulikult Mihhailova...

09:00 Õhtu!, H6/E55*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

10:00 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema, H5/E9*. Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Võitja loomusega Kristina Šmigun-Vähi koos sportliku poja Kristhor Tomiga on järgmiseks kokanduslahinguks valmis. Nende uuteks vastasteks on muusik Mihkel Mattisen koos tütar Emiliaga.

11:00 Mägipäästjad, H5/E7: Võõras tüdruk 1*. Andreas ja Franz leiavad alla kukkunud sportlennuki. Andreas tormab vigastatuile appi. Selgub, et pardal oli siirdamiseks mõeldud süda, mis kadus koos ühe reisijaga. Algab võidujooks ajaga ja päästjad panevad kõik mängu, et süda üles leida. Otsingud viivad autistist tüdrukuni. Mis on tema saladus?

12:00 Pöörased nullindad, E9. Retro-doksari meenutab erakordselt pöördelist eelmist aastakümmet. Saatejuht-toimetaja Madis Kimmel vestleb inimestega, kelle teod on jätnud nullindatesse jälje. Nullindatel kullatakse üle Eesti sportlased. Ühel hetkel tekib tunne, et alla kulla pole mõtet rääkima hakatagi. Edu saadab nii kergejõustiklasi kui suusatajaid. Paraku jookseb kullasära kannul ka dopingujutt.

13:00 NCIS: Kriminalistid, H5/E13: Isikuplaadid*. Vahistamisorderit kätte toimetades avastavad NCISi agendid kokaiini, sularaha ja tagaotsitava isiku laiba. Kui tundmatu koer McGeed hammustab, asub Abby teda lähemalt uurima ja leiab olulise vihje juhtumi lahendamiseks. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

14:00 Doktor imetegija, H2/E96. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E724

15:00 Vana silla saladus, H8/E29. Franciscale määratakse koduarest. Raimundo palub Carmelo abi. Irene avastab kogu tõe.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E725

16:00 Keelatud vili, H6/E473. Ender palub oma ehteäri jaoks Zeynepi abi, kuid Zeynep keeldub teda abistamast. Yildiz saab teada, et Julia ja Selim on omavahel seotud. Emir ja Tugce lepivad ära. Dogan soovib üht vaest pere aidata. Rahahädas Ender pakub koostööd Juliale. Yildiz näeb Juliat ja Dogani kallistamas. Dogan palub uurida Ata kohta, kellega Yildiz laste pärast läbi käib. Yildiz palub Emiril Tugcega ettevaatlik olla.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E726

17:00 Mägipäästjad, H5/E8: Võõras tüdruk 2. Andreas ja Franz leiavad alla kukkunud sportlennuki. Andreas tormab vigastatuile appi. Selgub, et pardal oli siirdamiseks mõeldud süda, mis kadus koos ühe reisijaga. Algab võidujooks ajaga ja päästjad panevad kõik mängu, et süda üles leida. Otsingud viivad autistist tüdrukuni. Mis on tema saladus?

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E727

18:00 Naabriplika, H10/E12: Kõik jõuavad koju. Esnalaste seiklused Rakveres jätkuvad. Vallavanem leiab üles kadunud rahakoti ja telefoni. Suures edumeelsuse tuhinas kohtub vallavanem Rakvere kuulsa kuusekunstnikuga. Kerepa saadetakse kaaperdama ööjooksu ja punklaulupidu ning meeste tantsupidu. Varik aga seikleb Politseimuuseumis. Kröösmani katsed maailma tarbimishukust päästa, kukuvad kolinal kokku. Napsitrallid leiavad aga just Rakverest miljoni dollari idee. Siiski saabub lõpp ka sellele toredale reisile. Kodu tagasi jõudnud esnalaste jaoks on aga nii mõndagi muutunud. Reisimine on avardanud nende maailmataju ja hädas on loomulikult jälle ei keegi muu, kui vallavanem ise.

19:00 Otse! Reporter, H2023/E173. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 15 küsimust, H2/E56. Kodumaise strateegilise mälumängu õnnelike kaotajate turniir. Tiina Klooster on juba püstitanud mälumängusaate „15 küsimust“ rekordi ja võitnud 14 mängu järjest. Järgmine kord oma teadmisi saates proovile pannes, on Tiinal võimaus võita 15-s järjestikune mäng. Kes võtab aga vastu väljakutse Tiinat sel teekonnal takistada? See inimene selgub üheksa tubli mängija seast, kes on korra juba 15 küsimuse mängus osalenud, andnud võimsa lahingu, kuid ülinapilt mänguvõidust ilma jäänud. Kaheksa saate jooksul selgitavad üheksa õnnelikku kaotajat välja mängija, kes saab võimaluse astuda Tiina vastu. Saatejuht Jüri Butšakov.

20:30 Südamesoov, H5/E6. Kiviõli vanaema Jelena kasvatab üksi kolme last, kellele ta on nii ema, isa kui vanaema eest. Keerulise saatuse traumad on laste noortele eludele pitseri vajutanud, kuid vanaema oskusliku hoole all liigutakse iga päev selle poole, et neistki lastest kasvaks tublid täiskasvanud. On aga üks südamesoov, millest unistavad nii vanaema kui lapsed, kuid mille korraldamine neile endile üle jõu käib.

21:30 Õhtu!, H6/E56. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

22:30 Jälg, H6/E12: Hooaja viimane! Kohe-kohe on ukse taga jõulud ning see aeg pole enam ammu ei keskkonna- ega rahakotisõbralik. Tegelikult on vaid mõne väikese nipi abil aga võimalik säästa mõlemat. „Jälg“ uurib, kust saab kõige käharamad jõulukuused kõige soodsamalt ning vaatab, mille sisse on õige pakkida just need kõige uhkemad kingitused.

23:00 Põhjakallas, H1/E6. Viimaks selgub, mis juhtus Sophie surmaööl, kuid Max ja Meg peavad kokku leppima, kuidas õiglus kõige paremini jalule seada.

00:00 NCIS: Kriminalistid, H5/E14: Siseasjad. Fornell ja Hoovers asuvad Frogi mõrva pärast menetlema Gibbsi meeskonda. Nemad omakorda asuvad FBId uurima ja panevad lõpuks tükid usutavalt kokku. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

01:00 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E1: FOMO mäss. Kui vastasseis vanglas täiemahuliseks mässuks areneb, kasutavad mõned ettevõtlikud kinnipeetavad segadust ära. Taystee seisab silmitsi Caputoga.

02:00 Eradetektiiv Magnum, H8/E4: Tiigrite fänn. Leitnant Tanka mõrvatakse ja Magnum asub otsima tema tapjat.

02:55 Põhjakallas, H1/E6*. Viimaks selgub, mis juhtus Sophie surmaööl, kuid Max ja Meg peavad kokku leppima, kuidas õiglus kõige paremini jalule seada.

03:55 15 küsimust, H2/E56*. Kodumaise strateegilise mälumängu õnnelike kaotajate turniir. Tiina Klooster on juba püstitanud mälumängusaate „15 küsimust“ rekordi ja võitnud 14 mängu järjest. Järgmine kord oma teadmisi saates proovile pannes, on Tiinal võimaus võita 15-s järjestikune mäng. Kes võtab aga vastu väljakutse Tiinat sel teekonnal takistada? See inimene selgub üheksa tubli mängija seast, kes on korra juba 15 küsimuse mängus osalenud, andnud võimsa lahingu, kuid ülinapilt mänguvõidust ilma jäänud. Kaheksa saate jooksul selgitavad üheksa õnnelikku kaotajat välja mängija, kes saab võimaluse astuda Tiina vastu. Saatejuht Jüri Butšakov.

04:25 Postimees.ee, E761

04:45 Minu kodu on parim, H8/E14. Ümberkujundamine jõuab lõpule ning Tanya, Dave ja nende kaunis perekond saabuvad koju, et muutusi näha.

Reede 01.12.2023

06:00 Kodus ja võõrsil, E8037*. Kirby pelgab, et tema ja Theo suhe on karil. Kahu põgeneb probleemi eest.

06:30 Reporter, H2023/E173*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

07:30 15 küsimust, H2/E56*. Kodumaise strateegilise mälumängu õnnelike kaotajate turniir. Tiina Klooster on juba püstitanud mälumängusaate „15 küsimust“ rekordi ja võitnud 14 mängu järjest. Järgmine kord oma teadmisi saates proovile pannes, on Tiinal võimaus võita 15-s järjestikune mäng. Kes võtab aga vastu väljakutse Tiinat sel teekonnal takistada? See inimene selgub üheksa tubli mängija seast, kes on korra juba 15 küsimuse mängus osalenud, andnud võimsa lahingu, kuid ülinapilt mänguvõidust ilma jäänud. Kaheksa saate jooksul selgitavad üheksa õnnelikku kaotajat välja mängija, kes saab võimaluse astuda Tiina vastu. Saatejuht Jüri Butšakov.

08:00 Naabriplika, H10/E12: Kõik jõuavad koju*. Esnalaste seiklused Rakveres jätkuvad. Vallavanem leiab üles kadunud rahakoti ja telefoni. Suures edumeelsuse tuhinas kohtub vallavanem Rakvere kuulsa kuusekunstnikuga. Kerepa saadetakse kaaperdama ööjooksu ja punklaulupidu ning meeste tantsupidu. Varik aga seikleb Politseimuuseumis. Kröösmani katsed maailma tarbimishukust päästa, kukuvad kolinal kokku. Napsitrallid leiavad aga just Rakverest miljoni dollari idee. Siiski saabub lõpp ka sellele toredale reisile. Kodu tagasi jõudnud esnalaste jaoks on aga nii mõndagi muutunud. Reisimine on avardanud nende maailmataju ja hädas on loomulikult jälle ei keegi muu, kui vallavanem ise.

09:00 Õhtu!, H6/E56*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

10:00 Südamesoov, H5/E6*. Kiviõli vanaema Jelena kasvatab üksi kolme last, kellele ta on nii ema, isa kui vanaema eest. Keerulise saatuse traumad on laste noortele eludele pitseri vajutanud, kuid vanaema oskusliku hoole all liigutakse iga päev selle poole, et neistki lastest kasvaks tublid täiskasvanud. On aga üks südamesoov, millest unistavad nii vanaema kui lapsed, kuid mille korraldamine neile endile üle jõu käib. Saatejuht on Keili Sükijainen.

11:00 Mägipäästjad, H5/E8: Võõras tüdruk 2*. Andreas ja Franz leiavad alla kukkunud sportlennuki. Andreas tormab vigastatuile appi. Selgub, et pardal oli siirdamiseks mõeldud süda, mis kadus koos ühe reisijaga. Algab võidujooks ajaga ja päästjad panevad kõik mängu, et süda üles leida. Otsingud viivad autistist tüdrukuni. Mis on tema saladus?

12:00 Öökülaline. Piret Kalda*. Piret Kalda on publikut võlunud värvikate rollidega nii teatris, filmis kui televisioonis. Lisaks on Piret kirglik reisisell ja hobikunstnik ning tähtsuse järjekord olnud elus alati paigas - kõigepealt pere ja alles siis töö. Mart Normet jõuab Piret Kaldale Sõrve poolsaarele külla täpselt päev pärast erakordset suvetormi, mil Eestis sadas rusikasuuruseid rahetrasid. Kuidas on Piret end sisse seadnud oma teises kodus, Saaremaa kauges nurgas?

13:00 NCIS: Kriminalistid, H5/E14: Siseasjad*. Fornell ja Hoovers asuvad Frogi mõrva pärast menetlema Gibbsi meeskonda. Nemad omakorda asuvad FBId uurima ja panevad lõpuks tükid usutavalt kokku. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray

14:00 Doktor imetegija, H2/E97. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

14:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E728

15:00 Vana silla saladus, H8/E30. Assamblee otsustab Francisca saatuse. Severo ei leia jätkamisel mõtet. Tiburcio tahab Dolorese kätt paluda.

15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E729

16:00 Keelatud vili, H6/E474. Selim tunnistab oma poolõele Juliale, et armastab Kumrut endiselt ega süüdista teda enam nii väga, kuid ta soovib ta vanematele kätte maksta. Yildiz on mures Halit Cani pärast, keda lasteaias taga kiusatakse.

16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E730

17:00 Mägipäästjad, H5/E9: Ohtlik lend 1. Markuse ja Jasmini kuumaõhupallisõit lõpeb karmilt kaljuseinal. Mägipäästjatel õnnestub nad viimasel hetkel ära tuua. Õhupalli omanik süüdistab Markust sõiduveas, poiss ise aga kahtlustab õhupalli tehnilist viga ja tahab oma süütust tõestada. Kes on aga juhtunus päriselt süüdi?

17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E731

18:00 Naabriplika, H11/E1. Kosmilised jõud sekkuvad ja Insener lahkub parematele jahimaadele. Algab jaht tema pärandusele ja kõik tahavad tema sugulased olla. Kröösman skeemitab endale korraliku jama kokku ja teda ootavad vanglatrellid. Pulmakellad helisevad inimestel, kes ei tohiks mingit loogikat pidi kokku sobida. Tola saabub tagasi Esnasse.

19:00 Otse! Reporter, H2023/E174. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

20:00 Võsavinkel, H4/E12. Seekordses Võsavinklis sõidetakse külla Virumaal resideeruvale Mihklile. Mihkel ei ela tavalises majas. Ta ehitas endale uhke 12 ruutmeetrise mikromaja. Kuidas elu nõnda pisikesel pinnal välja näeb, seda Peeter Võsa uudistama sõidabki.

20:30 Reede ÕHTU!, H3/E13. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord proovivad lisaks saatejuhtidele oma osavust Jaagup Kreem ning Ott Lepland. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

22:00 Mängufilm Klassikokkutulek (Klassikokkutulek, Eesti 2016). Kooli lõpetamisest on möödas 25 aastat ja kolm kunagist klassivenda asutavad end klassikokkutulekule. Mardi, Toomase ja Andrese elus on pealtnäha kõik hästi, aga ometi on nende kõige eredamad unistused saavutamata jäänud. Et ennast argirattast korrakski välja tõmmata, otsustavad semud kokkutulekule eelneval nädalavahetusel linna peale möllama minna ja tunda end taas 18-aastastena... Film ei sobi alla 14-aastastele. R: Rene Vilbre O: Mait Malmsten, Maarja Jakobson, Sofia Fe Soe

00:00 Mängufilm #WAYF. Suve viimane pidu (We Are Your Friends, Prantsusmaa, USA, Suurbritannia 2015). Elektroonilise muusika ja Hollywoodi ööelu foonil veedab 23-aastane edasipüüdlik DJ Cole oma päevi lapsepõlvesemudega plaane tehes ning öid loo kallal nokitsedes, mis suudaks sütitada kogu maailma. Kõik see muutub, kui ta kohtub karismaatilise, aga elus pettunud vanema DJ Jamesiga, kes ta oma tiiva alla võtab. Asjad lähevad keeruliseks, kui Cole hakkab armuma Jamesi palju nooremasse tüdruksõpra Sophiesse. Kui Cole’i keelatud suhe üha tugevamaks muutub ning tema sõbrasuhted kannatama hakkavad, peab ta valima armastuse, lojaalsuse ja oma tuleviku vahel. Film ei sobi alaealistele. R: Max Joseph O: zac Efron, Wes Bentley, Emily Ratajkowski

02:00 Eradetektiiv Magnum, H8/E5: Alati õigel ajal. Magnum näeb pidevalt naist, kes näeb välja nagu 1910.a. mõrvatud Hawaii printsess.

02:55 Postimees.ee, E762

03:15 Minu kodu on parim, H8/E15. Kui kohtunikud on Tanya ja Dave'i majas tehtud töö eest oma hinded andnud, saavad meeskonnad teada, kes on edetabeli tipus ja kes on lõpus.

04:30 Reporter, H2023/E174*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Laupäev 02.12.2023

05:30 Mängufilm Katie Fforde - Diagnoos: armastus (Katie Fforde - Diagnose Liebe, Saksamaa 2012)*. Noor hooldusõde Madison suundub New Yorki, kus ta hakkab perekond Grantide juures proua Olivia eest hoolitsema. Kohale jõudes selgub, et majas elab ka Olivia väimees John koos oma väikese tütrega. Johni naine Sarah on hiljuti õnnetuses hukkunud. Paraku ei saa John ämmaga just kõige paremini läbi ja rahu on selles majas võõrsõnaks. Madisoni huvi Johni vastu kasvab, kuid see ei meeldi Olivia arstile ja tema abilisele Emmale. Viimane viskab ka ise Johnile silma. Viimaks tuleb päevavalgele saladus hooldusõe Madisoni minevikust. R: Helmut Metzger O: Fiona Coors, Thomas Unger, Maresa Hörbiger

07:30 Kidzone lastehommik - Smurfid, H1/E1: Kelle nina?. Üks smurf loitsib end kogemata hiiglaslikuks ninaks, mis imeb endasse kõik, mis ta teele jääb.

07:45 Kidzone lastehommik - Smurfid, H1/E2: Mähkme issi. Kõik on tüdinenud beebi mähkmete vahetamisest, nii et üks smurf otsustab leiutada roboti, mis selle töö nende eest ära teeks.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H5/E16: Kutsikad päästavad halloweenitajad / Kutsikad päästavad kontrollimatu auto. On halloween ja päästjad peavad välja selgitama, kes on see tundmatu ämblikukostüümis laps, kes kõigilt komme varastab.

08:30 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E17. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.

08:45 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E5. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.

09:10 Kidzone lastehommik - LEGO sõbrad: Uus peatükk, H1/E6. Ela kaasa Heartlake’i keskkoolis tegutsevate sõprade täiesti uutele seiklustele!

09:30 Jälg, H6/E12: Hooaja viimane!* Kohe-kohe on ukse taga jõulud ning see aeg pole enam ammu ei keskkonna- ega rahakotisõbralik. Tegelikult on vaid mõne väikese nipi abil aga võimalik säästa mõlemat. „Jälg“ uurib, kust saab kõige käharamad jõulukuused kõige soodsamalt ning vaatab, mille sisse on õige pakkida just need kõige uhkemad kingitused.

10:00 Eestlased Dubais, E4. Dubais on kinnisvara väga hinnas. Viljandist pärit Sandra on end sisse söönud Dubai kinnisvaraärisse ja tal läheb seal väga hästi! Sandra võtab meid endaga tööle kaasa ning uudistame Dubai luksuskinnisvara. Saate teises pooles hullame Dubai Legolandis!

10:30 Hooaeg, H19/E14. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!

11:00 Kodustiil, H6/E9. Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

11:30 Rooli võim, H25/E14. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.

12:00 Ole valmis ootamatusteks!, H1/E1: UUS! Elu on täis üllatusi ja kahjuks kõik neist pole meeldivad! See tähendab, et meil kõigil tuleb ootamatusteks valmis olla! Aga, kuidas? Saates "Ole valmis ootamatusteks" uuritakse, mida kujutab endast avalik varjumiskoht, milline võiks olla kodune kriisideks valmisolek ja ühtlasi tutvustatakse mobiilirakendust "Ole valmis". Saatejuht on Jaanus Koort.

12:30 Täistund, H3/E13*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Madis Kimmel avab vanglatööstuse suletud ukse ning tõdeb, et just nagu iga teist ettevõtet kimbutab ka vanglatööstust tööjõupuudus. Teleajakirjanik Elo Mõttus-Leppik uurib looduskaitsega kaasnevaid maaomanike hirme. Sander Punamäe tutvustab lasteaias staariks tõusnud meesõpetajat.

13:30 Reede ÕHTU!, H1/E12. Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

14:35 Ma näen su häält, H3/E11*. Suurejoonelises telesõus esitletakse taaskord seitsmest salapärasest lauljast koosnevat gruppi, keda identifitseeritakse nende elukutse või hobi järgi. Kaks võistlejat peavad püüdma grupist kõrvaldada halvad vokalistid ehk teesklejad. Abiks on vihjed ja kuulsustest koosnev nõunike kogu, kuhu kuuluvad Evelin Võigemast, Grete Kuld, Andrei Zevakin ja Franz Malmsten. Seekord on külalisnõunikuna saates tuntud muusik Mihkel Mattisen, kes saate lõpus peab viimase tundmatuga duetti laulma. Suurt meelelahutussõud juhib alati särav ja positiivne Piret Laos.

17:00 Mängufilm Katie Fforde - Osa sinust (Katie Fforde - Ein Teil von dir, Saksamaa 2012). Raamatupidajast Vivien saab ootamatult teate, et talle on neeru siirdamiseks sobilik doonor leitud. Viimasel hetkel otsustab doonor siiski keelduda. Vivien ei lepi tekkinud olukorraga ja otsustab välja uurida, kes see anonüümne doonor on ja miks ta ikkagi otsustas alt hüpata. Salapäraseks meheks osutub edukas kirjanik Thomas, kellega Vivien muutub lähedasemaks kui ta ise sooviks. Viimaks saab ka Thomas teada põhjuse, miks naine ta tegelikult üles otsis. R: Helmut Metzger O: Aglaia Szyszkowitz, Tim Bergmann, Cristina do Rego

19:00 Otse! Reporter+, H2023/E69. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema, H5/E10. Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Väike ja tubli Emilia koos muusikust isa Mihkel Mattiseniga hakkavad sel korral stuudioköögis võidu kokkama iluuisutamistreeneri Anna Levandi ning tema iluuisutajast poja Arletiga, kes lapsena unistas hoopis kokaks saamisest.

20:30 Öökülaline. Gerd Kanter. Gerd Kanter on suurte tegude mees. Tal on ette näidata koguni 11 tiitlivõistluste medalit, 19 suurvõitu ja mitmed aasta parima sportlase tiitlid. Oma võimsa karjääri lõpetas ta viie aasta eest. Millest unistab spordisangar täna, kui kõik on justkui saavutatud? Mart Normet läheb Öökülaliseks Gerdi, tema abikaasa Liina ja poja Kristjani kaunisse Tallinna koju.

21:30 Brokenwoodi mõrvad, H5/E1: Surmani hirmunud - Uus hooaeg! Paistab, et laada atraktsioonide omanik sureb hirmust kummitusrongi ees.

23:30 Mängufilm Hea aasta (A Good Year, USA, Suurbritannia 2006). Londonis elav halastamatu investeerimisekspert Max Skinner saab teate, et on surnud tema onu Henry, ainus inimene, kellest ta kunagi hoolinud on. Onu pärandas Maxile oma väikese viinamarjaistanduse, mille müümiseks mees kiiresti Provence’i sõidab. Vastumeelselt lepib ta tõsiasjaga, et peab kohal viibima kauem kui paar päeva. Ent mälestusi tulvil maja ja kohalike inimeste mõjul hakkab seni vaid hiigelkasumile keskendunud töönarkomaan vähehaaval mõistma, et elu on mõeldud nautimiseks. R: Ridley Scott O: Russell Crowe, Albert Finney, Albert Finney

01:50 Mängufilm Mask (The Mask, USA 1994)*. Hittkomöödia hädavares Stanleyst, kelle elu muutub päevast, mil tema kätte satub ööjumal Loki mask. Selle pähe tõmmanuna saab kontorirott Stanleyst hoobilt supermän, kelle käevangu ilmub rabav kaunitar Tina ja kes teeb teoks Stanley kuitahes pöörased unistused. R: Chuck Russell O: Jim Carrey, Cameron Diaz

03:50 Öökülaline. Gerd Kanter*. Gerd Kanter on suurte tegude mees. Tal on ette näidata koguni 11 tiitlivõistluste medalit, 19 suurvõitu ja mitmed aasta parima sportlase tiitlid. Oma võimsa karjääri lõpetas ta viie aasta eest. Millest unistab spordisangar täna, kui kõik on justkui saavutatud? Mart Normet läheb Öökülaliseks Gerdi, tema abikaasa Liina ja poja Kristjani kaunisse Tallinna koju.

04:45 Postimees.ee, E763

05:00 Reporter+, H2023/E69*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Pühapäev 03.12.2023

05:30 Mängufilm Inga Lindström: Södermanlandi ratsahobused (Inga Lindström: Fliehende Pferde in Sörmland, Saksamaa 2022)*. Lea näeb ema haual meest, keda ta teab vanalt fotolt kui oma isa. Ema jutu järgi olevat mees rasedusest kuuldes põgenenud Austraaliasse, seetõttu otsustab Lea välja uurida, mis asju mees nüüd siin ajab ja võimalusel hankida testi jaoks tema DNA-d. Selleks peab elupõline purjetaja vastu võtma töö, millest tal pole õrna aimugi. R: Marco Serafini O: Natalie Thiede, Tom Radisch, Sabine Vitua

07:30 Kidzone lastehommik - Smurfid, H1/E3: Smurf-Fu. Smurfiina päästab Taibu hiiglasliku mao eest. Nüüd peab ta kõigile õpetama, kuidas käib tõeline smurf-fu.

07:45 Kidzone lastehommik - Smurfid, H1/E4: Kes on Jönnakam. Smurfid asuvad omavahel jõudu katsuma ning võitja üllatab kõiki.

08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H5/E17: Kutsikad päästavad filmitegemise. Linnapea Humdinger on kade ja püüab koletistefilmi produktsiooni salaja üle viia teise linna. Ta ei saa siiski oma kontrolli alla. Kõik kutsikad lähevad Marshallile appi päästeoperatsiooni läbi viima.

08:30 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E18. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.

08:45 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E6. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.

09:10 Kidzone lastehommik - Barbie maagiline seiklus, H1/E6. Malibu Barbie ja Brooklyni Barbie leiavad Malibu rannalt väikese pegasuse ning asuvad välja selgitama, kus ta kodu on. Otsingute käigus peavad nad vastu astuma ka Glyphile, kes jahib pegasust, et talt tiivad varastada.

09:30 Kodud rahaks, H2/E7. Saatejuht Keili Sükijainen ja sisustusentusiast Merlin Miido tõttavad Tallinnas Sikupilli asumis appi korteriomanik Kadrile, kes unistab oma kodu välja üürimisest, sest tahab saada tõuke enesearenduseks. Korter on saanud korduvalt remonti tunda ja juba päris heas korras. See annab võimaluse katsetada eriti julgeid lahendusi, et valmiks kodu, mis iga lühiajalise peatuja pilku hetkega püüaks.

10:30 Võsavinkel, H4/E12*. Seekordses Võsavinklis sõidetakse külla Virumaal resideeruvale Mihklile. Mihkel ei ela tavalises majas. Ta ehitas endale uhke 12 ruutmeetrise mikromaja. Kuidas elu nõnda pisikesel pinnal välja näeb, seda Peeter Võsa uudistama sõidabki.

11:00 Öökülaline. Gerd Kanter*. Gerd Kanter on suurte tegude mees. Tal on ette näidata koguni 11 tiitlivõistluste medalit, 19 suurvõitu ja mitmed aasta parima sportlase tiitlid. Oma võimsa karjääri lõpetas ta viie aasta eest. Millest unistab spordisangar täna, kui kõik on justkui saavutatud? Mart Normet läheb Öökülaliseks Gerdi, tema abikaasa Liina ja poja Kristjani kaunisse Tallinna koju.

12:00 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema, H5/E10*. Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Väike ja tubli Emilia koos muusikust isa Mihkel Mattiseniga hakkavad sel korral stuudioköögis võidu kokkama iluuisutamistreeneri Anna Levandi ning tema iluuisutajast poja Arletiga, kes lapsena unistas hoopis kokaks saamisest.

13:00 Roaldi retked, H3/E6: Bukaresti pallivõlurid. Rumeenia pealinn Bukarest ei tundu ühe profisportlase jaoks olevat päris esimene ja unelmate sihtkoht, kus oma sportlaskarjääri jätkata. Ent sellegipoolest leiab Roald Johannson just krahv Dracula maalt üles kaks Eesti professionaalset pallimängijat - jalgpallur Mattias Käiti ja käsipallur Martin Johannsoni, kelle teekond Kagu-Euroopasse ja sealsed eesmärgid on diametraalselt erinevad.

14:00 Mr Bean, E9: Lapsehoidja mr Bean. Ootamatult pannakse mr Bean last hoidma, aga sellest hoolimata otsustab ta päeva täiel rinnal nautida. Iseasi, kas ka laps nendest vintsutustest terve nahaga pääseb.

14:35 Mängufilm Jack (Jack, USA 1996). Lustakas komöödia erilise haigusega Jackist, kes vananeb neli korda kiiremini kui normaalne laps. Iga väike poiss tahab ju seltskonda sulanduda ja sõpru, aga minnes esmakordselt kooli peab ta lapsehing taluma hoopis solvanguid ja ülekohut. Kui ta vaid ei näeks välja nagu keskealine härrasmees… R: Francis Ford Coppola O: Robin Williams, Jennifer Lopez

17:00 Mängufilm Inga Linström: Armas vaenlane (Inga Lindström: Geliebter Feind, Saksamaa 2022). Elli perekonna restorani tegevus on ohus. Põhjuste väljaselgitamiseks asub Elli varjatult sinna tööle. Tekib kahtlus, kas sabotaaži taga on Elli ülemus Lucas, kellega Elli töö käigus üha lähedasemaks muutub. Selgub, et Elli isa karlil ja vanaema Hildal on saladus, millest nad ei taha rääkida. R: Oliver Dieckmann O: Pia Amofa-Antwi, Gerrit Klein, Joachim Raaf, Simon Licht

19:00 Otse! Reporter+, H2023/E70. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

19:30 Kuldvillak, H2023/E28. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.

20:05 Ma näen su häält, H3/E12: Hooaja viimane! Suurejoonelises telesõus esitletakse taaskord seitsmest salapärasest lauljast koosnevat gruppi, keda identifitseeritakse nende elukutse või hobi järgi. Kaks võistlejat peavad püüdma grupist kõrvaldada halvad vokalistid ehk teesklejad. Abiks on vihjed ja kuulsustest koosnev nõunike kogu, kuhu kuuluvad Evelin Võigemast, Grete Kuld, Estoni Kohver ning Jüri Butšakov. Tänase saate üllatusnõunik noor muusik Jaagup Tuisk, kes saate lõpus peab viimase tundmatuga duetti laulma. Suurt meelelahutussõud juhib alati särav ja positiivne Piret Laos.

22:30 Naised vormis, H2/E7*. Kadri ja Doris otsustavad Priidule ja Martinile nende seksismi eest kätte maksta ja hakkavad mehi objektistama. Tulemus ei ole selline, nagu nad ootasid. Priit avastab, et tal on Terje üle ootamatu võim. Korterist leitakse noore mehe noahaavadega surnukeha ja naised hakkavad asja omal käel uurima. Selgub midagi väga ootamatut. Terje paneb oma alluvad võimu näitamiseks öövahetusi tegema.

23:30 CSI: Vegas, H1/E7: Veres. Mahajäetud verine hobune juhatab CSI meeskonna mõrvariteni. Grissom ja Sara asuvad punuma plaani, et tabada peamine kahtlusalune Hodgesi juhtumis.

00:30 Mängufilm Päevavalgele (Spotlight, USA 2015). Kahe Oscariga pärjatud tõestisündinud krimilugu sellest, kuidas Boston Globe'i ajalehetoimetus sai jälile viimaste aastakümnete ühele kõige šokeerivamale avastusele ning milliseid takistusi tuli ületada, et see räpane lugu päevavalgele kiskuda... R: Tom McCarthy O: Mark Ruffalo, Michael Keaton, Rachel McAdams

03:00 Mängufilm Tokarev (Tokarev, Prantsusmaa, USA 2015)*. Põnev märulifilm! Kui kunagise kriminaali tütar röövitakse, kutsub ta taas kokku oma kunagise kaaskonna, et enda moodi kätte maksta. R: Paco Cabezas O: Nicolas Cage, Danny Glover, Rachel Nichols

04:55 Võsavinkel, H4/E12*. Seekordses Võsavinklis sõidetakse külla Virumaal resideeruvale Mihklile. Mihkel ei ela tavalises majas. Ta ehitas endale uhke 12 ruutmeetrise mikromaja. Kuidas elu nõnda pisikesel pinnal välja näeb, seda Peeter Võsa uudistama sõidabki.

05:25 Postimees.ee, E764