Kanal 2 saatekava 11.12.2023 - 17.12.2023

Esmaspäev 11.12.2023

06:00 100 erilist eestlast, H1/E5. Väga erilised eestlased väärivad erilist tähelepanu. Saatesarja tänases osas teeb ilma noor perekond, kes müüs maha oma maise vara ja otsustas kaubikusse elama kolida.
06:30 Meie pere ja muud loomad, H2/E1*. Kange Saare naine Heidi ja tema muhedad maalapsed Uma ja Raju tulevad taas ekraanile ning nüüd seisab neil ees suur väljakutse – nad tahavad talve üle elada Pajuvärava talu vanas maamajas, mis ei pea korralikult sooja ja vajab jätkuvalt putitamist. Heidi ja lapsed tahavad näidata, kuidas elatakse maal, keset külma ja lumist või, tavalisi Saaremaa olusid arvestades, pigem pilgeni porist talveaega. Varajase lume tulekuga pannakse Pajuvärava pere kohe tõsiselt proovile, sest maja laseb tuult läbi, kaev on soojustamata ja perenaise hobused panevad plehku.
07:00 Reporter+, H2023/E72*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
07:30 Võsavinkel, H4/E13*. Seekordne Võsavinkel heidab pilgu retrovõidusõitja Heino Korbi tegemistele. Niisiis, kombe selga ja kirsad jalga ning munakoor pähe! Saarlaseks kutsutava uljaspea abiga äratatakse ellu kastoorõlihõngulised mälestused Pirita ringraja hiilgeaegadest.
08:00 Viimane võmm, H1/E2*. Kaminast leitakse jõuluvana kostüümis mehe surnukeha. Selgub, et tegemist on juba mitme kuu eest kadunuks jäänud pereisaga. Mikk Kotkas ja tema noor kolleeg Anders kahtlustavad, et kadunuke elas pahelist topelt-elu ja et just see talle saatuslikuks saigi... Osades Üllar Saaremäe, Robert Annus, Ülle Lichtfeldt, jpt.
09:00 Reede ÕHTU!, H3/E14*. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord on erikülalisteks abikaasad, kolme lapse vanemad pianist Johan Randvere ja laulja Evelin Samuel. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
10:30 Eestlased Dubais, E5*. Pole just palju perekondi, kes Eesti vara maha müünud ja kogu perega Dubaisse elama kolinud oleks. Julge hundi rind on rasvane ning üks julgetest on Reet Kivi oma perega. Läheme külla Kivide perekonnale Dubais.
11:00 Mägipäästjad, H6/E2: Viimset jõudu kokku võttes 2*. Raskelt haige Sarah reisib koos tütar Emmaga mägedesse, et korraldada talle mägimatk. Emma pole ema haigusest teadlik. Matkal juhtub Sarah`ga õnnetus. Mägipäästjad peavad kiirustama, et ta õigeks ajaks haiglasse toimetada. Emma saab üllatuslikult teada, kes on tema isa.
12:00 Estonia - teekond teadmatusse, E3. Mida leiavad uurijad 1994.aastal uppunud Estonia autotekilt? Kui palju on laevakeres auke? Need küsimused on veel õhus uurimislaeval Sentinel, mis seisab viimaseid päevi parvlaeva Estonia hukupaigas. Saatesarja viimases osas kisub uurijate vahel pingeliseks, sest aeg hakkab otsa saama, aga kõik tahavad oma küsimustele vastuseid.
13:00 CSI: Vegas, H1/E8: Torupuhastaja*. CSI meeskond kutsutakse uurima messikeskuse omaniku vannist leitud inimjäänuseid. Grissom ja Sara kasutavad juhtumit ära, et tutvuda Anson Wixi kõige kuulsama konsultandiga.
14:00 Doktor imetegija, H2/E103. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E752
15:00 Vana silla saladus, H8/E36. Severo on meeleheitel. Julieta väldib lähedust Prudencioga. Alfonso ja Emilia viivad Juanita Nicolási juurde.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E753
16:00 Keelatud vili, H6/E480. Julia korraldab Selimi haiglale relvarünnaku, kuid Selim arvab, et selle taga on Kumru vanemad. Suures vihahoos on Selim nõus tegema kõike, mida Julia soovib. Yildizil on endiselt kahtlusi Doganiga abiellumise suhtes ja ta paneb mehe proovile, väites, et on haige. Dogan kahtlustab, et Yildiz luiskab talle.
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E754
17:00 Mägipäästjad, H6/E3: Teadmata kadunud 1. Kunstiajalootudeng Marie otsib natside varastatud maali, mille leidmiseks tuleb minna mäetippu. Hoolimata halvast ilmast asub ta teele. Juhtub õnnetus ja mägipäästjad peavad kiiresti tegutsema. Tobias kohtub esmakordselt oma poolõega, kes alustab tööd Herbrehteri hotellis. Tobias satub ohtklikku olukorda ja sõidab autoga teelt välja.
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E755
18:00 Viimane võmm, H1/E3: Ellujäämiskursus. Panga juhtkonnale metsas korraldatud paintballi-lahing lõppeb päris mõrvaga. Kahtluse alla langevad kolm mängus osalenud pangatöötajat, kelle minevik pole sugugi plekitu. Kas ohvrile sai saatuslikuks see, et ta teadis millestki liiga palju? Uurija Kotkase detektiivi-vaistu panevad proovile ka ellujäämiskursuse korraldanud võimukas daam ja tema assistent, tagasihoidlik malbe neiu...
19:00 Otse! Reporter, H2023/E180. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 15 küsimust, H2/E61. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
20:30 Kuuuurija, H16/E14. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat kodumaa eripaigust, millest tihti rääkida ei taheta.
21:30 Õhtu!, H6/E61. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
22:30 Pilvede all, H23/E1. Eesti telepubliku lemmiksari jätkub aasta hiljem 300. episoodi sündmustest. Siiri ja Andres tähistavad esimest pulma-aastapäeva, olles samas teineteisest tuhandete kilomeetrite kaugusel. Kertu on just alustanud oma praksisega ning tunneb rõõmu ka Eriku saavutuste üle, sest mees on tagasi oma algsete liistude juures ehk automüüja ametis. Mari resideerub Pariisis, kus tütar Marite vahetusõpilase aastat veedab, samal ajal peab Indrek hakkama saama teismeliseikka jõudnud poeg Ruudi pead tõstvate probleemidega. Piret on Taanist tagasi ja uue elu alguses, kuid rõõmu varjutab saladus, millelt Sirje pole nõus katet pealt tõmbama – kust tuli raha, millega Sirje Piretit aitas? Albert ja Inna kulgevad endises harmoonias, kuid ei pääse nemadki Sirje ja tüdrukute probleemidest, täielikus idüllis paistab elavat hoopis Urmas, kes Kikuga oma õnne leidis.
23:40 NCIS: Kriminalistid, H5/E19: Kohtumõistmise päev II. Jenny surma uurimine avab mitmeid saladusi minevikust. Gibbsi meeskond saadetakse laiali. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray
00:40 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E6: Sõna otseses mõttes leegitsevad kuumad cheetod. Boo kaitseb Doggettit, Janae lohutab Sosot ja Lorna tuleb Nicky juurde. Sel ajal, kui Alex end aias varjab, otsustab Piper seisukoha võtta.
01:45 Eradetektiiv Magnum, H8/E11: Üleminekud. Robin Mastersi uue romaani käsikiri varastatakse ning Higgins palub Magnumilt abi selle kättesaamiseks. Magnumit abistab selles puhkusele saabunud Luther Gillis.
02:45 Pilvede all, H23/E1*. Eesti telepubliku lemmiksari jätkub aasta hiljem 300. episoodi sündmustest. Siiri ja Andres tähistavad esimest pulma-aastapäeva, olles samas teineteisest tuhandete kilomeetrite kaugusel. Kertu on just alustanud oma praksisega ning tunneb rõõmu ka Eriku saavutuste üle, sest mees on tagasi oma algsete liistude juures ehk automüüja ametis. Mari resideerub Pariisis, kus tütar Marite vahetusõpilase aastat veedab, samal ajal peab Indrek hakkama saama teismeliseikka jõudnud poeg Ruudi pead tõstvate probleemidega. Piret on Taanist tagasi ja uue elu alguses, kuid rõõmu varjutab saladus, millelt Sirje pole nõus katet pealt tõmbama – kust tuli raha, millega Sirje Piretit aitas? Albert ja Inna kulgevad endises harmoonias, kuid ei pääse nemadki Sirje ja tüdrukute probleemidest, täielikus idüllis paistab elavat hoopis Urmas, kes Kikuga oma õnne leidis.
03:50 Täistund, H3/E14*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Elo Mõttus-Leppik eksklusiivintervjuu kohut käiva ekspoliitiku ja kaheksa lapse ema Mailis Repsiga. Ajakirjanik Raul Ranne uurib, mida arvab Venemaa poliitikast ja käimasolevast sõjast lihtne Vene inimene. Eeva Esse tutvustab meile aga maailma parimat kettagolfarit, meie oma Eesti tüdrukut, Kristin Tattarit.
04:55 Minu kodu on parim, H8/E21. Meeskonnad loovad valgusküllast Hamptoni-stiilis kodu Lenore'i majas, kelle ainsaks sooviks on lastetuba lapselaps Aidenile.

Teisipäev 12.12.2023

06:00 100 erilist eestlast, H1/E6. Väga erilised eestlased vajavad erilist tähelepanu. Saatesarja tänases osas teevad ilma päkapikkude kollektsionäärid ning noor ja uljas lennukikütt.
06:30 Reporter, H2023/E180*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
07:30 15 küsimust, H2/E61*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
08:00 Viimane võmm, H1/E3: Ellujäämiskursus*. Panga juhtkonnale metsas korraldatud paintballi-lahing lõppeb päris mõrvaga. Kahtluse alla langevad kolm mängus osalenud pangatöötajat, kelle minevik pole sugugi plekitu. Kas ohvrile sai saatuslikuks see, et ta teadis millestki liiga palju? Uurija Kotkase detektiivi-vaistu panevad proovile ka ellujäämiskursuse korraldanud võimukas daam ja tema assistent, tagasihoidlik malbe neiu...
09:00 Õhtu!, H6/E61*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
10:00 Kuuuurija, H16/E14*. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat kodumaa eripaigust, millest tihti rääkida ei taheta.
11:00 Mägipäästjad, H6/E3: Teadmata kadunud 1*. Kunstiajalootudeng Marie otsib natside varastatud maali, mille leidmiseks tuleb minna mäetippu. Hoolimata halvast ilmast asub ta teele. Juhtub õnnetus ja mägipäästjad peavad kiiresti tegutsema. Tobias kohtub esmakordselt oma poolõega, kes alustab tööd Herbrehteri hotellis. Tobias satub ohtklikku olukorda ja sõidab autoga teelt välja.
12:00 Kiired ja ilusad Gruusias, E5. Kiirete ja Ilusate seiklus Gruusias jõuab Kahheetiasse, imeilusate maastikega kanti, mis on Gruusia tuntuim veinipiirkond. Just veiniistandustesse ja veinitehasesse tee viibki, kus Sepo, Ago, Tanel ja Ott hakkavad mõõtu võtma nii viinamarjaväljadel kui ka veinitootmises. Päev lõppeb toostivõistlusega Gruusia roogadest lookas peolaua taga.
13:00 NCIS: Kriminalistid, H5/E19: Kohtumõistmise päev II*. Jenny surma uurimine avab mitmeid saladusi minevikust. Gibbsi meeskond saadetakse laiali. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray
14:00 Doktor imetegija, H2/E104. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E756
15:00 Vana silla saladus, H8/E37. Nicolás paistab saatusega leppinud. Prudencio tabab Julieta Saúliga rääkimas. Don Anselmo külastab Irenet.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E757
16:00 Keelatud vili, H6/E481. Zeynep jääb Juliat uskuma ja läheb Selimile tuge pakkuma. Aslan saadab Selimi ja Zeynepi pildid Kumrule, kes teeb seekord tähtsa otsuse. Ta kuulutab kõigile, et ootab last ja tal on plaanis Caneriga abielluda. Selim ei tea, mida uskuda. Julia maksab Enderile valusalt kätte. Yildiz ja Dogan lubavad teineteisele, et lollita enam teineteist.
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E758
17:00 Mägipäästjad, H6/E4: Teadmata kadunud 2. Kunstiajalootudeng Marie otsib natside varastatud maali, mille leidmiseks tuleb minna mäetippu. Hoolimata halvast ilmast asub ta teele. Juhtub õnnetus ja mägipäästjad peavad kiiresti tegutsema. Tobias kohtub esmakordselt oma poolõega, kes alustab tööd Herbrehteri hotellis. Tobias satub ohtklikku olukorda ja sõidab autoga teelt välja.
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E759
18:00 Viimane võmm, H1/E4: Öine vahetus. Kui leitakse medõe kägistamisjälgedega surnukeha, seisavad Mikk ja Anders silmitsi mõistatusega. Kas noorele naisele sai saatuslikuks tema vabatahtlik töö koduvägivalla ohvritega? Tema märkmetes leidus viide abielupaarile, kus mees olevat oma abikaasat väidetavalt peksnud. Uurijate tähelepanu äratab ka abielumehest peaarst, kelle alluvuses medõde oli töötanud...
19:00 Otse! Reporter, H2023/E181. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 15 küsimust, H2/E62. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
20:30 Täistund, H3/E15. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Erinevaid teemasid lahkavad ajakirjanikud Neeme Raud, Elo Mõttus-Leppik, Eeva Esse-Sõõrumaa, Madis Kimmel, Raul Ranne ja Sander Punamäe.
21:30 Õhtu!, H6/E62. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
22:30 Krimi, H18/E15. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
23:00 Pilvede all, H23/E2. Piret kohtab Haapsalus vana kolleegi, kellelt kuuleb nii mõndagi huvitavat vahepeal toimunu kohta. Indrek peab Kertuga nõu, mida Mariga jagada ja mida mitte, paljastades ootamatu saladuse. Erik on Voltsi pakkumisest sõiduvees, kuigi asjad ei kulge just täpselt nii, nagu talle meeldiks. Ruudi järjekordne pahandus ületab laia kaarega Indreku taluvuspiiri ning ta otsustab poisi oma tegude eest vastutama panna. Kertul on Siirile palve, mis puudutab nii Joosut kui Erikut. Albert teeb Piretile pakkumise, pahandades sellega hingepõhjani Innat. Sirje teeb ootamatu käigu.
00:10 NCIS: Kriminalistid, H6/E1: Viimane elus mees. Washingtonis leitakse üle nelja kuu kadunud allohvitseri laip. Samal ajal avastatakse ka Marokost ühe ohvitseri laip ning Ziva saab vigastada. Gibbsi meeskond leiab kahe juhtumi vahel seose ning Ziva pääseb tagasi NCISi. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray
01:05 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E7: Põõsas ja poolik Snickers. Must Cindy mõtleb välja skeemi, kuidas Suzanne'i tähelepanu kõrvale juhtida. Taystee ja Piper otsivad viise Poussey mälestuse austamiseks.
02:15 Eradetektiiv Magnum, H8/E12: Otsused 1. Magnum sõidab Virginiasse puhkusele, kus mõtiskleb oma elu ja oma Michelle'iga abielu üle. Ent ta naaseb kiiruga Hawaiile kui rünnatakse telereporter Linda Lee Ellisoni.
03:10 CSI: Vegas, H1/E8: Torupuhastaja*. CSI meeskond kutsutakse uurima messikeskuse omaniku vannist leitud inimjäänuseid. Grissom ja Sara kasutavad juhtumit ära, et tutvuda Anson Wixi kõige kuulsama konsultandiga.
04:05 15 küsimust, H2/E61*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
04:35 Postimees.ee, E773
04:45 Minu kodu on parim, H8/E22. Lenorel on tundeid täis kojujõudmine, pärast oma äsja ümber kujundatud maja nägemist; meeskonnad mõtisklevad, kas Lenore on tänulik või hoopis kangesti pettunud.

Kolmapäev 13.12.2023

06:00 100 erilist eestlast, H1/E7. Saame tuttavaks väga erilise Eesti noormehega, kel nimeks Henri - ta on teinud oma elu korraliku realityshow, mida on veebis vaadatud juba 10 miljonit korda. Lisaks läheme külla mehele, kellel on alati aega. Nimelt on härra Arvol kodus ligi 500 erinevat ja hinnalist seinakella.
06:30 Reporter, H2023/E181*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
07:30 15 küsimust, H2/E62*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
08:00 Viimane võmm, H1/E4: Öine vahetus*. Kui leitakse medõe kägistamisjälgedega surnukeha, seisavad Mikk ja Anders silmitsi mõistatusega. Kas noorele naisele sai saatuslikuks tema vabatahtlik töö koduvägivalla ohvritega? Tema märkmetes leidus viide abielupaarile, kus mees olevat oma abikaasat väidetavalt peksnud. Uurijate tähelepanu äratab ka abielumehest peaarst, kelle alluvuses medõde oli töötanud...
09:00 Õhtu!, H6/E62*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
10:00 Täistund, H3/E15*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Erinevaid teemasid lahkavad ajakirjanikud Neeme Raud, Elo Mõttus-Leppik, Eeva Esse-Sõõrumaa, Madis Kimmel, Raul Ranne ja Sander Punamäe.
11:00 Mägipäästjad, H6/E4: Teadmata kadunud 2*. Kunstiajalootudeng Marie otsib natside varastatud maali, mille leidmiseks tuleb minna mäetippu. Hoolimata halvast ilmast asub ta teele. Juhtub õnnetus ja mägipäästjad peavad kiiresti tegutsema. Tobias kohtub esmakordselt oma poolõega, kes alustab tööd Herbrehteri hotellis. Tobias satub ohtklikku olukorda ja sõidab autoga teelt välja.
12:00 Roaldi retked, H3/E7: Kaplinna kaunitar*. Naljaga pooleks võib öelda, et Eesti Vabariigi üheks suurimaks ekspordiartikliks on Maarjamaa naise ilu. Aga ilu on alati vaataja silmades ning sel nädalal sõidabki Roald Johannson kaugele Kaplinna, et justnimelt oma silmaga veenduda, kuidas Põltsamaa neiu Getriin teeb Lõuna-Aafrika Vabariigis ägedat tähelendu kohalikus modellimaailmas.
13:00 NCIS: Kriminalistid, H6/E1: Viimane elus mees*. Washingtonis leitakse üle nelja kuu kadunud allohvitseri laip. Samal ajal avastatakse ka Marokost ühe ohvitseri laip ning Ziva saab vigastada. Gibbsi meeskond leiab kahe juhtumi vahel seose ning Ziva pääseb tagasi NCISi. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray
14:00 Doktor imetegija, H2/E105. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E760
15:00 Vana silla saladus, H8/E38. Kindral tahab Nicolásile kätte maksta. Nazaria lohutab Julietat. Irene muretseb Carmelito pärast.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E761
16:00 Keelatud vili, H6/E482. Kumru uudis valmistab kõige rohkem rõõmu Enderile. Julia tahab Tugce Yildizi koju spiooniks saata. Yildiz siiski ei usalda Tugcet. Selim üritab Kumrut kätte saada, et uurida, kas ta ootab tegelikult last ja kas tema võib olla lapse isa, kuid Kumru ei vasta ta kõnedele.
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E762
17:00 Mägipäästjad, H6/E5: Elutüdimus 1. Kanadas elav Markus Bergmeier saab teada, et tema isa on raskelt haige ja ta reisib koos perega Ramsausse, et kohtuda vanematega, kellega pole aastaid suhelnud. Ta leiab hüvastijätukirja, milles vanemad teatavad, et soovivad elust lahkuda. Vanapaar leiab mägedest õnnetusse sattunud noore tüdruku. Kas päästjatel õnnestub kõik kolm mägedest üles leida ja tagasi koju tuua?
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E763
18:00 Viimane võmm, H1/E5: Feng shui varjus. Võitluskunstide treener mõrvatakse äärmiselt ebatavalisel moel - iidset samuraimõõka kasutades. Kuna uurija Kotkas ei tea midagi moodsatest homo-abieludest ega feng shui elustiilist, langeb tema kahtlus ohvri meespartnerile. Ootamatult ilmnevad uued asjaolud sunnivad aga Kotkast ja Prikki kahtlusaluste ringi oluliselt laiendama...
19:00 Otse! Reporter, H2023/E182. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 15 küsimust, H2/E63. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
20:30 Naised vormis, H2/E9. Kadri sukeldub vanadesse toimikutesse, et saada aru, miks omal ajal tema isa karjääritegemist takistati. Martin üritab Kadriga kena olla. Vanadekodus sureb naisterahvas ja naised kahtlustavad tapmist päranduse pärast ja küsitlevad tema sugulasi. Kadri otsustab, et ta proovib komplimente vastu võtta ja avatud olla, tuleb välja, et ta muutub meeste hulgas populaarseks.
21:30 Õhtu!, H6/E63. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
22:30 Pilvede all, H23/E3. Sirje on end Indreku kodus sisse seadnud ning püüab isa ja poja vahel tekkinud konflikti omal moel lahendada. Piret on emas pettunud ning jagab oma nördimust Albertiga, isa ootamatult pahandades. Urmas üllatab Kikut suurepärase ettepanekuga ning ka Andres teeb Siirile rõõmurohke üllatuse. Piret otsustab tagasi Tallinnasse sõita, kohtudes enne veel vana kolleegiga, kellelt loodab tuge leida. Andres annab Erikule asjalikku nõu, kuidas Joosuga lähedasemaks saada. Indrek püüab Sirjet survestada tõtt rääkima. Pireti kohtumisel Kiku ja Urmasega on üllatavad tagajärjed.
23:35 NCIS: Kriminalistid, H6/E2: Hulpiv agent. Leitnant hüppab lennukikandjalt ookeani ja Tony asub juhtumit lähemalt uurima. Juurdlus viib ta kadunud mehe jälile Cartagenasse, kus tal õnnestub viimaks Ziva ja Gibbsi abiga tõele jälile saada. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray
00:30 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E8: Seotud rööbaste külge. Ajal, mil Taystee läbirääkijaga maha istub, viivad Red ja Blanca oma plaani ellu. Gloria annab Dayale nõu ja palub Caputolt teenet.
01:40 Eradetektiiv Magnum, H8/E13: Otsused 2. Magnumi ellu saabub keegi eriline. Robin Masters paljastab oma isiku. Magnum loobub oma tööst Robin's Nestis ja teeb elus kannapöörde. Rick abiellub.
02:40 Pilvede all, H23/E2*. Piret kohtab Haapsalus vana kolleegi, kellelt kuuleb nii mõndagi huvitavat vahepeal toimunu kohta. Indrek peab Kertuga nõu, mida Mariga jagada ja mida mitte, paljastades ootamatu saladuse. Erik on Voltsi pakkumisest sõiduvees, kuigi asjad ei kulge just täpselt nii, nagu talle meeldiks. Ruudi järjekordne pahandus ületab laia kaarega Indreku taluvuspiiri ning ta otsustab poisi oma tegude eest vastutama panna. Kertul on Siirile palve, mis puudutab nii Joosut kui Erikut. Albert teeb Piretile pakkumise, pahandades sellega hingepõhjani Innat. Sirje teeb ootamatu käigu.
03:50 15 küsimust, H2/E62*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
04:20 Postimees.ee, E774
04:45 Minu kodu on parim, H8/E23. Meeskondi kas premeeritakse või noomitakse nende töö eest Lenore majas – nende üldtulemused arvestatakse kokku ja kuvatakse tulemustabelile.

Neljapäev 14.12.2023

06:00 100 erilist eestlast, H1/E8. Kohtume eriliste Eesti naistega, kes tegelevad täiesti pöörase hobiga - nad kihutavad ringi murutraktoritega, kuid mitte heinamaal või krossirajal. Eriliste eestlaste lippu hoiab kõrgel ka tütarlaps Aveli, kes on hullunud Korea popi fänn ja hakkas seetõttu ka korea keelt õppima.
06:30 Reporter, H2023/E182*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
07:30 15 küsimust, H2/E63*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
08:00 Viimane võmm, H1/E5: Feng shui varjus*. Võitluskunstide treener mõrvatakse äärmiselt ebatavalisel moel - iidset samuraimõõka kasutades. Kuna uurija Kotkas ei tea midagi moodsatest homo-abieludest ega feng shui elustiilist, langeb tema kahtlus ohvri meespartnerile. Ootamatult ilmnevad uued asjaolud sunnivad aga Kotkast ja Prikki kahtlusaluste ringi oluliselt laiendama...
09:00 Õhtu!, H6/E63*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
10:00 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema, H5/E11*. Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Iluuisutaja Arlet koos treenerist ema Anna Levandiga on uueks kokandusvõistluseks stardivalmis. Oma tiimitöö oskused panevad köögis proovile ka kirglik kodukokk, näitleja ja teatriprodutsent Tarvo Krall koos tütar Hanna Lottega.
11:00 Mägipäästjad, H6/E5: Elutüdimus 1*. Kanadas elav Markus Bergmeier saab teada, et tema isa on raskelt haige ja ta reisib koos perega Ramsausse, et kohtuda vanematega, kellega pole aastaid suhelnud. Ta leiab hüvastijätukirja, milles vanemad teatavad, et soovivad elust lahkuda. Vanapaar leiab mägedest õnnetusse sattunud noore tüdruku. Kas päästjatel õnnestub kõik kolm mägedest üles leida ja tagasi koju tuua?
12:00 Pöörased nullindad, E11. Retro-doksari meenutab erakordselt pöördelist eelmist aastakümmet. Saatejuht-toimetaja Madis Kimmel vestleb inimestega, kelle teod on jätnud nullindatesse jälje. Nullindatel murti organiseeritud kuritegevus. Kuidas ja mismoodi see käis? Samasse kümnendisse jääb ka Eesti viimaste metsavendade lugu.
13:00 NCIS: Kriminalistid, H6/E2: Hulpiv agent*. Leitnant hüppab lennukikandjalt ookeani ja Tony asub juhtumit lähemalt uurima. Juurdlus viib ta kadunud mehe jälile Cartagenasse, kus tal õnnestub viimaks Ziva ja Gibbsi abiga tõele jälile saada. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray
14:00 Doktor imetegija, H2/E106. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E764
15:00 Vana silla saladus, H8/E39. Alfonso palkab Nicolásile parimad advokaadid. Irene langetab otsuse. Julieta üritab abielu nimel pingutada.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E765
16:00 Keelatud vili, H6/E483. Kumru lööb kartma, kui Selim ta koju sisse tormab. Selim nõuab Kumrult isadustesti, kuid Kumru pole sellega nõus. Kui Caner Selimi juurde teda hoiatama tuleb, on see Julia jaoks viimane piisk. Ta teeb Selimile ettepaneku Kumru röövida. Yildiz veendub, et Tugce on vaid nuhk.
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E766
17:00 Mägipäästjad, H6/E6: Elutüdimus 2. Kanadas elav Markus Bergmeier saab teada, et tema isa on raskelt haige ja ta reisib koos perega Ramsausse, et kohtuda vanematega, kellega pole aastaid suhelnud. Ta leiab hüvastijätukirja, milles vanemad teatavad, et soovivad elust lahkuda. Vanapaar leiab mägedest õnnetusse sattunud noore tüdruku. Kas päästjatel õnnestub kõik kolm mägedest üles leida ja tagasi koju tuua?
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E767
18:00 Viimane võmm, H1/E6: Kadunud poeg. Leitakse uppunud noormees, kes osutub pimeda majaomaniku pojaks. Uurijad Kotkas ja Prikk avastavad, et nende omavahelised suhted olid olnud halvad, kuid just hiljuti oli nooruk isaga üle pika aja taas kontakti võtnud. Hukkunu mobiiltelefoni positsioneerimine muudab juurdluse aga tõeliseks mõistatuseks ja kahtlusaluste ring kasvab iga hetkega...
19:00 Otse! Reporter, H2023/E183. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 15 küsimust, H2/E64. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
20:30 Südamesoov, H5/E8. Kui abikaasa otsustas pere juurest lahkuda, jäi 34aastane Tartumaa naine Relia üksi nelja lapsega ning sai kogu vastutuse enda kanda. Nüüd on tema suurim hirm: mis saab siis, kui minu tervis ei pea vastu ja lapsed jäävad emata? Nimelt vaevab Reliat tervisemure, mille ägenemist ta kardab, aga mille lahendamisele saab “Südamesoov” loodetavasti kaasa aidata. Saatejuht on Keili Sükijainen.
21:30 Õhtu!, H6/E64. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
22:30 Pilvede all, H23/E4: Viimane! Sirje on sunnitud Indreku juures kõigile tõtt rääkima. Urmas ei hoia end tagasi ning esitab Sirjele omapoolsed tingimused. Erik ja Joosu leiavad ühised teemad. Kikul õnnestub Urmasele aru pähe panna. Siiri ja Andres valmistuvad reisiks, kuid ilmneb ootamatu takistus. Sirje aga teeb kõigi üllatuseks kannapöörde, millel on üllatav seos Valteriga. Lisaks selgub, et avaldatud tõe varju võis jääda üks veelgi suurem saladus...
23:35 NCIS: Kriminalistid, H6/E3: Surmanuhtlusega karistatav. Kaks jalgratturit leiavad naiskomandöri laiba. Gibbsi meeskond asub juhtumit uurima ning peagi selgub, et asja vastu tunneb isiklikku huvi üks senaator ja välja ilmub veel üks laip. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray
00:35 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E9: Karmistamine. Red tajub probleeme, kuid teised on veendunud, et ta on lihtsalt paranoiline. Taystee ja Must Cindy võidavad ebatõenäolise liitlase poolehoiu ning kaks vana sõpra lähevad tülli.
01:40 Pilvede all, H23/E3*. Sirje on end Indreku kodus sisse seadnud ning püüab isa ja poja vahel tekkinud konflikti omal moel lahendada. Piret on emas pettunud ning jagab oma nördimust Albertiga, isa ootamatult pahandades. Urmas üllatab Kikut suurepärase ettepanekuga ning ka Andres teeb Siirile rõõmurohke üllatuse. Piret otsustab tagasi Tallinnasse sõita, kohtudes enne veel vana kolleegiga, kellelt loodab tuge leida. Andres annab Erikule asjalikku nõu, kuidas Joosuga lähedasemaks saada. Indrek püüab Sirjet survestada tõtt rääkima. Pireti kohtumisel Kiku ja Urmasega on üllatavad tagajärjed.
02:45 Pilvede all, H23/E4: Viimane!* Sirje on sunnitud Indreku juures kõigile tõtt rääkima. Urmas ei hoia end tagasi ning esitab Sirjele omapoolsed tingimused. Erik ja Joosu leiavad ühised teemad. Kikul õnnestub Urmasele aru pähe panna. Siiri ja Andres valmistuvad reisiks, kuid ilmneb ootamatu takistus. Sirje aga teeb kõigi üllatuseks kannapöörde, millel on üllatav seos Valteriga. Lisaks selgub, et avaldatud tõe varju võis jääda üks veelgi suurem saladus...
03:50 Krimi, H18/E15*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
04:20 Postimees.ee, E775
04:45 Minu kodu on parim, H8/E24. Meeskonnad sõidavad Tasmaaniasse, et muuta Kimmy kodu sajandi keskpaiga stiilis moodsaks vintage-hõnguga elamuks, kust ei puudu ka koera mänguväljak.

Reede 15.12.2023

06:00 100 erilist eestlast, H1/E9. Tänases saates on eriline eestlane Enar, kes on end jäädvustanud Eesti filmiajalukku kontimurdvate trikkidega. Lisaks tutvume meestega, kes ühel hetkel avastasid end elektrijalgrataste maailmast.
06:30 Reporter, H2023/E183*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
07:30 15 küsimust, H2/E64*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
08:00 Viimane võmm, H1/E6: Kadunud poeg*. Leitakse uppunud noormees, kes osutub pimeda majaomaniku pojaks. Uurijad Kotkas ja Prikk avastavad, et nende omavahelised suhted olid olnud halvad, kuid just hiljuti oli nooruk isaga üle pika aja taas kontakti võtnud. Hukkunu mobiiltelefoni positsioneerimine muudab juurdluse aga tõeliseks mõistatuseks ja kahtlusaluste ring kasvab iga hetkega...
09:00 Õhtu!, H6/E64*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
10:00 Südamesoov, H5/E8*. Kui abikaasa otsustas pere juurest lahkuda, jäi 34aastane Tartumaa naine Relia üksi nelja lapsega ning sai kogu vastutuse enda kanda. Nüüd on tema suurim hirm: mis saab siis, kui minu tervis ei pea vastu ja lapsed jäävad emata? Nimelt vaevab Reliat tervisemure, mille ägenemist ta kardab, aga mille lahendamisele saab “Südamesoov” loodetavasti kaasa aidata. Saatejuht on Keili Sükijainen.
11:00 Mägipäästjad, H6/E6: Elutüdimus 2*. Kanadas elav Markus Bergmeier saab teada, et tema isa on raskelt haige ja ta reisib koos perega Ramsausse, et kohtuda vanematega, kellega pole aastaid suhelnud. Ta leiab hüvastijätukirja, milles vanemad teatavad, et soovivad elust lahkuda. Vanapaar leiab mägedest õnnetusse sattunud noore tüdruku. Kas päästjatel õnnestub kõik kolm mägedest üles leida ja tagasi koju tuua?
12:00 Öökülaline. Ott Lepland*. Esimest korda avab Ott Lepland oma Tallinna kesklinna poissmehe-korteri ukse võõrale silmale. Saatejuht Mart Normet püüab aru saada armastatud laulumehe saladusest, kelle leivanumbriks on võimsa kõlaga tõsised laulud. Samal ajal on Lepland suurepärane karakternäitleja huumorisarjas ning tõeline trennifanaatik, kes veedab tunde jõusaalis. Kuidas need erinevad küljed ja kontrastid kahe päeva jooksul välja joonistuvad, see selgubki Öökülalise saates.
13:00 NCIS: Kriminalistid, H6/E3: Surmanuhtlusega karistatav*. Kaks jalgratturit leiavad naiskomandöri laiba. Gibbsi meeskond asub juhtumit uurima ning peagi selgub, et asja vastu tunneb isiklikku huvi üks senaator ja välja ilmub veel üks laip. O: David McCallum, Mark Harmon, Sean Murray
14:00 Doktor imetegija, H2/E107. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E768
15:00 Vana silla saladus, H8/E40. Nicolás palub Melitónil vaikida. Gracia õhutab Dolorest ämmale vastu seisma. Prudencio üritab uuesti.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E769
16:00 Keelatud vili, H6/E484. Yildiz paljastab Emirile Tugce tema tõelise pale. Emir jätab Tugce maha. Tugce saabub tagasi tallu, kui talle teatatakse, et ta pole sinna enam oodatud. Selim röövib koos Aslaniga Kumru. Handan räägib Doganile, et Selim on Julia vend ja et ta üritas Handanit tappa. Tänu Tugcele päästab Dogan Kumru, ent kähmluse käigus saab Selim surma.
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E770
17:00 Mägipäästjad, H6/E7: Järsk ilmamuutus 1. Tobias läheb Emili lastega salaja matkama. Ta tahab teha Emilile abieluettepanekut, ent soovib selleks esmalt laste heakskiitu. Tobias kaotab lapsed hetkeks silmist ja kohtumispaika tagasi pöördudes pole lastest enam jälgegi. Tobias kutsub Andrease appi. Ilm halveneb järsult ja lapsed tuleb võimalikult ruttu üles leida.
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2023/E771
18:00 Viimane võmm, H1/E7: Ma olen nende kõigiga maganud. Uurijad Kotkas ja Prikk leiavad mõrvatud pornofilmide produtsendi villast kummalise sümboli. See juhatab nad kahe daami jälile, kellel oli ohvriga omal ajal suur tüli olnud. Ehkki mõlemal naisel olnuks motiiv mehe tapmiseks, toob juurdlus päevavalgele teisigi kahtlusaluseid...
19:00 Otse! Reporter, H2023/E184. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 Võsavinkel, H4/E14. Võsavinkel vaatleb sel korral linnajääger Marko Olopi tegemisi. Just tema on see mees, kelle abi vajatakse kõige kibedamalt siis, kui pööningul kolistab nugis, keldris trallib mäger ja turuväravas tuuseldab Ilves. Mis abist jutt käib? Eks ikka jäägriabist.
20:30 Reede ÕHTU!, H3/E15. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänased külalised on näitleja ja meelelahutaja Henrik Normann ning armastatud telemees Kristjan Jõekalda. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
22:00 Mängufilm Mehed (Mehed, Eesti 2019). Kodumaine komöödia kolmest sõbrast, kes otsustavad ühel päeval sõita Tallinnast kaugele Harakasaarele, sest Veikkol vajab seal lahendamist üks probleem. Tiit, kes pole sellisest maalapist varem kuulnudki, otsustab põgenemisega üles näidata mässumeelsust. Margus omakorda on tüdinenud turvalise pereelu rutiinist. Nii algabki kolme mehe sekeldusterikas teekond läbi kauni suvise Lääne-Eesti. Omamoodi päästemissioonina alanud retkest saab südamlik seiklus, mis toob eneseiroonia kaitsekihi alt välja kõik selle, millega salamisi ligi hiiliv keskiga mehed täitnud on. R: Gerda Kordemets O: Tiit Sukk, Margus Prangel, Veikko Täär
00:10 Mängufilm Pöörane sihtmärk (Wild Target, Prantsusmaa, Suurbritannia 2010). Victor on edukas palgamõrvar, kes elab kodus koos oma emaga. Kui ta ühte oma järjekordsesse ohvrisse armub, säästab naise elu. Samal ajal saab ta endale noore praktikandi, kes peab teda eksikombel eradetektiiviks. Üritades lõbustada neid kahte uut inimest oma elus, püüab ta samaaegselt nurjata ka ühe oma õnnetu kliendi mõrvarlikke kavatsusi. R: Jonathan Lynn O: Bill Nighy, Emily Blunt, Rupert Grint
02:10 Õhtu!, H6/E64*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
03:05 Postimees.ee, E776
03:30 Minu kodu on parim, H8/E25. Kuulutatakse välja Tasmaania renoveerimisprojekti võitja; kaks madalaima tulemusega tiimi saadetakse aga koju.
04:30 Reporter, H2023/E184*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Laupäev 16.12.2023

05:30 Mängufilm Katie Fforde - Armastus mägismaal (Katie Fforde - Eine Liebe in den Highlands, 2010)*. Jenny uus ülemus annab naisele ülesande ühe villavabriku tegevus luubi alla võtta. Tehases ei võeta teda vastu just kõige paremas meeleolus. Tõepoolest, mäng pole puhas. Väikeseks vahelduseks on Jennyle noore soliidse mehega kohtumine. Kes on see salapärane mees ja kas Jennyl õnnestub villavabrik päästa? R: John Delbridge O: Henriette Richter-Röhl, Johannes Zirner, Alexander Sternberg
07:30 Kidzone lastehommik - Smurfid, H1/E9: Koba pole kobakäpp. Gargamel ahvatleb Koba maagilise amuletiga, mis kaotab ta kobaduse, halvale teele.
07:45 Kidzone lastehommik - Smurfid, H1/E10: Smurfitu naeratus. Smurfiina ja Smurfõie püüavad kõigest väest Pahurat naeratama saada ja otsustavad talle korraldada matka.
08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H5/E20: Kutsikad päästavad sookolli / Kutsikad ja peidetud kondid. Soomatka käigus juhtub õnnetus, mis tähendab, et Zuma peab oma spetsiaalse masinaga päästetöödele minema. Linnapea järgmiste salakavaluste tõttu peavad kutsikad Rocky juhtimisel korraldama suure ehitusoperatsiooni.
08:30 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E21. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
08:45 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E9. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
09:09 Kidzone lastehommik - LEGO sõbrad: Uus peatükk, H1/E8. Ela kaasa Heartlake’i keskkoolis tegutsevate sõprade täiesti uutele seiklustele!
09:30 Meie pere ja muud loomad, H2/E2: Talvine loomapidamine. Külmad ilmad panevad proovile nii Pajuvärava talu kahe- kui neljajalgsed elanikud. Heidi poeb nahast välja, et leiutada majapidamisse külmakindlad jootmissüteemid ning tekitada head talvetingimused vaatajate südamed võitnud hanepiiga Bibibile. Laste abiga tuleb ajada vastvalminud tallist välja nelja hobuse sõnnik ning majandada ära ka tubased elukad. Pajuvärava talu vajab kõpitsemist, et vanade akende vahelt lumi sisse ei tuiskaks.
10:00 Eestlased Dubais, E6. Kohtumised eestlastega Dubais jätkuvad. Sel korral võõrustab meid kunstnik Toomas, kes on Araabia Ühendemiraatides ülikooli õppejõud. Vaatame lähemalt, kuidas ja kus Toomas elab. Samuti külastame maailma suurimat tehis vihmametsa.
10:30 Hooaeg, H19/E16. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
11:00 Kodustiil, H6/E11. Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!
11:30 Rooli võim, H25/E16. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.
12:00 Täistund, H3/E15*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Tänases saates annab aastalõpuintervjuu kindral Martin Herem, kes analüüsib Ukraina sõja hetkeolukorda ja selle mõju Balti riikidele. Lisaks käsitleb Neeme Raud Eesti sauna edu Ühendkuningriigis ning Sander Punamäe uurib, kuidas tagada, et annetatud raha jõuaks õigetesse kätesse.
13:00 XXX Tallinna Spordigala. Tallinna linn tunnustab ja autasustab igal aastal detsembris parimaid sportlasi, sportmängude võistkondasid, juuniorsportlasi ja olümpiaveterane. Näeme kokkuvõtvat saadet tänavusest pidulikust vastuvõtust ja parimate väljakuulutamisest. Saatejuht on Margus Kiiver.
13:30 Reede ÕHTU!, H3/E15*. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänased külalised on näitleja ja meelelahutaja Henrik Normann ning armastatud telemees Kristjan Jõekalda. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
15:00 Ma näen su häält: suurimad üllatused. Meeleolukas erisaade võtab luubi alla telekevade vaadatuima meelelahutussaate kõige üllatavamad hetked. Missuguseid nippe kasutasid kõige veenvamad teesklejad? Milliste äraarvatavate suurepärast lauluoskust ei osanud keegi ette näha? Mille põhjal langetavad nõunikud oma otsuseid? Menusaate kõige ägedamaid tipphetki meenutavad nõunikud ning kõige meeldejäävamad teesklejad ja lauljad.
17:00 Mängufilm Katie Fforde - Pidupäeva meeleolu (Katie Fforde - Festtagsstimmung, Saksamaa 2010). Grace elab üle raskeid aegu, kui mees ta noorema naise pärast maha jätab. Siis kohtab ta aga Elliet, kes on hiljuti rasedana maha jäetud. Naistega liitub veel kolmaski inimestes ja elus pettunud neiu. Üheskoos kogetakse ridamisi sekeldusi ja mõistagi ei jää mängu tulemata ka mehed. R: John Delbridge O: Rebecca Immanuel, Julia Brendler, Anna Hausburg
19:00 Otse! Reporter+, H2023/E73. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
19:30 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema, H5/E12: Hooaja viimane! Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Hooaja viimases saates asuvad kokanduslahingusse näitlejast teatriprodutsent Tarvo Krall koos tütar Hanna Lottega. Nende uuteks vastasteks köögis on muusik ja näitleja Juss Haasma oma Kukerpillidest tuntud isa Arnega.
20:30 Öökülaline. Jan Uuspõld. Jan Uuspõld on suurte rollide mees nii laval kui ka elus. Terve suve on tema pöördeid täis eraelu andnud kõneainet kõmumeediale. Mis õigupoolest toimub selle mehe elus, kel on teatrilaval ja ekraanil alati valida mitme erineva maski ja rolli vahel. Milline on Jan Uuspõld päriselt? Tänases Öökülalise saates võtab Jan Uuspõld maski maha ja astub rollist välja. Saatejuht: Mart Normet. Saate meeskond: Kullar Viimne, Ave Lepik, Kairit Tsäro, Anne-Mari Müller, Andreas Lenk, Marko Sein, Juhan Vihterpal.
21:30 Brokenwoodi mõrvad, H5/E3: Tontiin. Pärast ränkrasket tõusu infarkti saanud Lester Nymani juhtum ei paista esmapilgul ootamatu. Kui Gina leiab tema verest ulmelise koguse kofeiini, asub Mike juhtumit lähemalt uurima.
23:30 Mängufilm Neljad jõulud (Four Christmases, Saksamaa, USA 2008). Romantiline komöödia õnnelikus vabaabielus elavast Brad'ist ja Kate'ist, kes väldivad jõulude ajal oma lahutatud vanemaid. Tavaliselt naudivad nad vabu päevi kusagil sooja päikese all. Kuid sel aastal on lennujaam tiheda udu tõttu suletud ning paarike peab külastama teineteise sugulasi, mis tähendab neljasid jõulusid ühe tormilise päeva jooksul. See katsumus, aga paneb nende suhte tõsiselt proovile. R: Seth Gordon O: Reese Witherspoon, Vince Vaughn, Mary Steenburgen
01:20 Mängufilm Kolm põgenikku (Three Fugitives, USA 1989)*. Lustakas komöödia mehest, kes äsja vanglast vabanenuna satub pangaröövi tunnistajaks. Olles veetnud pool elu vangis koguni 14 pangaröövi tõttu, satub Lucas kohe pärast trellide tagant vabanemist politsei huviorbiiti. Nimelt on ta tunnistajaks pangaröövile ning politsei kahtlustab, et Lucas on vanade kommete juurde naasnud. Lucasel ei jää üle muud, kui põgeneda koos tegelike röövlitega. Samal ajal kui politseinikud talle kuklasse hingavad, peab ta tõestama oma süütust, sest muidu ei näe ta enam kunagi triipudeta päikest... R: Francis Veber O: Nick Nolte, Martin Short, James Earl Jones
03:20 Öökülaline. Jan Uuspõld*. Jan Uuspõld on suurte rollide mees nii laval kui ka elus. Terve suve on tema pöördeid täis eraelu andnud kõneainet kõmumeediale. Mis õigupoolest toimub selle mehe elus, kel on teatrilaval ja ekraanil alati valida mitme erineva maski ja rolli vahel. Milline on Jan Uuspõld päriselt? Tänases Öökülalise saates võtab Jan Uuspõld maski maha ja astub rollist välja. Saatejuht: Mart Normet. Saate meeskond: Kullar Viimne, Ave Lepik, Kairit Tsäro, Anne-Mari Müller, Andreas Lenk, Marko Sein, Juhan Vihterpal.
04:15 15 küsimust, H2/E64*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
04:45 Postimees.ee, E777
05:00 Reporter+, H2023/E73*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Pühapäev 17.12.2023

05:30 Mängufilm Inga Lindström: Keegi armastab sind (Inga Lindström: Jemand liebt dich, Saksamaa 2022)*. Karlotta tutvustab innukalt oma uut äriideed sõpradele. Ta soovib kohviku avada. Kui selgub, et tema sober Gustav petab teda, tuleb tal murtud südamega edasi tegutseda. Ta saab tundmatult armastuskirju. Kas neid saadab Gustav või võluv mehaanik Mikkel? R: Marco Serafini O: Natalie Thiede, Tom Radisch, Sabine Vitua
07:30 Kidzone lastehommik - Smurfid, H1/E11: Viimane naerab paremini. Eputisel saab Naljahamba plahvatavast kastist kõrini ja ta püüab sellele lõppu teha veel suurema plahvatusega.
07:45 Kidzone lastehommik - Smurfid, H1/E12: Mõnele ei meeldi. Argpüks ja Jönn lõhuvad Papa Smurfi teleskoobi. Selle asemel, et oma viga tunnistada ja karistust kanda, otsustavad nad tüdrukuteks riietuda ja end peita.
08:10 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H5/E21: Kutsikad päästavad käokella / Kutsikad päästavad Marjorie maja. Chickaletta jääb kinni Jake’i pere käokella sisse ja veereb sellega mäest alla. Everest ja kutsikad asuvad taas päeva päästma.
08:30 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E22. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
08:45 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E10. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
09:15 Kidzone lastehommik - Barbie maagiline seiklus, H1/E8. Malibu Barbie ja Brooklyni Barbie leiavad Malibu rannalt väikese pegasuse ning asuvad välja selgitama, kus ta kodu on. Otsingute käigus peavad nad vastu astuma ka Glyphile, kes jahib pegasust, et talt tiivad varastada.
09:30 Kodud rahaks, H2/E9. Kui Pärnu valmistub suveks, siis Keili ja Merlin lähevad 1000 euro ning kavalate nippidega appi Stellale ja Stenile, kes alles hiljuti ostsid majaosa, millega käib kaasas ka nukras seisus suvetuba. Et Merlin on seekord ratastoolis ja ise kuidagi garaažipealsesse tuppa ronida ei saa, on ta leidnud enda lisajõuks särtsaka disaineri Käthriin Lilpi, kellega koos toakest turistimagnetiks vormima hakatakse.
10:30 Võsavinkel, H4/E14*. Võsavinkel vaatleb sel korral linnajääger Marko Olopi tegemisi. Just tema on see mees, kelle abi vajatakse kõige kibedamalt siis, kui pööningul kolistab nugis, keldris trallib mäger ja turuväravas tuuseldab Ilves. Mis abist jutt käib? Eks ikka jäägriabist.
11:00 Öökülaline. Jan Uuspõld*. Jan Uuspõld on suurte rollide mees nii laval kui ka elus. Terve suve on tema pöördeid täis eraelu andnud kõneainet kõmumeediale. Mis õigupoolest toimub selle mehe elus, kel on teatrilaval ja ekraanil alati valida mitme erineva maski ja rolli vahel. Milline on Jan Uuspõld päriselt? Tänases Öökülalise saates võtab Jan Uuspõld maski maha ja astub rollist välja. Saatejuht: Mart Normet. Saate meeskond: Kullar Viimne, Ave Lepik, Kairit Tsäro, Anne-Mari Müller, Andreas Lenk, Marko Sein, Juhan Vihterpal.
12:00 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema, H5/E12: Hooaja viimane!* Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad. Hooaja viimases saates asuvad kokanduslahingusse näitlejast teatriprodutsent Tarvo Krall koos tütar Hanna Lottega. Nende uuteks vastasteks köögis on muusik ja näitleja Juss Haasma oma Kukerpillidest tuntud isa Arnega.
13:00 Roaldi retked, H3/E8: Hawaii harfitüdruk. Universum saatvat oma sõnumeid kõige eriskummalisemaid teid pidi. Õnnelik inimene on ilmselt see, kes suudab neist salapärastest sagedustest õigesti aru saada ning luua oma elust kunstiteos, mille iga pintslitõmbe eest oled sa ise vastutav. Üks sellistest inimestest on Vana-Vigalast pärit Piret, kes on aastaid elanud Hawaii kõige suuremal saarel, kuid seal tuntakse eestlannat hoopis Madhavi Infinity nime all. Mis värk sellega on? Roald Johannson sõidab seitsme maa ja mere taha kohale ja uurib järele.
14:00 Mr Bean, E7: Häid jõule, mr Bean. Jõulude saabudes tarib mr Bean koju kõige kõrgema kuuse, mille ta leida suudab. Jõuluõhtul on tal palju üllatusi varuks, aga tema pruut solvub ja mr Bean peab jõulud üksi veetma.
14:35 Mängufilm Fred Claus - Jõuluvana vend (Fred Claus, USA 2007). Hittkomöödia Fredist, kelle noorem vend on ei keegi muu kui ... Jõuluvana! Erinevalt kõigi poolt armastatud vennast on Fred aga suli, kellel pole ei raha ega õnne. Jõuluvana otsustab talle siiski veel viimase võimaluse anda: Fred peab tulema Jõulumaale ja ausalt tööle hakkama. Paraku pole Fredil päkapikule sobilik iseloom ja see ähvardab ohtu seada koguni jõulupühade toimumise... R: David Dobkin O: Vince Vaughn, Paul Giamatti
17:00 Mängufilm Inga Lindström: Hanna ja hea elu (Inga Lindström: Hanna und das gute Leben, Saksamaa 2022). Ajakirjanik Hanna läheb sõbrast lahku, sest selgub, et Hanna ei saa lapsi ja nii ei saa nad luua perekonda, mida mees sooviks. Hanna tutvub orelimeister Mikaeliga, kes saabub kohaliku kiriku orelit renoveerima. Mikael paiskab Hanna ja tema vanemate elu segi. Pikalt varjatud saladused tulevad päevavalgele. R: Marco Serafini O: Natalie Thiede, Tom Radisch, Sabine Vitua
19:00 Otse! Reporter+, H2023/E74. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
19:30 Kuldvillak, H2023/E30. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
20:05 Mängufilm Apteeker Melchior. Viirastus (Apteeker Melchior. Viirastus, Eesti 2022). Tele-esilinastus! Keskaegse krimipõneviku teises filmis ehmatab öövahti kohutav viirastus – rikka kaupmehe traagiliselt uppunud tütar. Hommikuks on vahimees kõrgest tornist surnuks kukkunud ja kahtlastes õnnetustes kaotavad elu veel mitu inimest. Neid sündmusi uuriva Melchiori teed ristuvad nii lõbutüdruku kui preestriga, nii võõramaa kunstniku kui hullunud ketseriga. Vihjed viivad ta Pirita kloostrisse, mille sünged võlvid varjavad unustusse maetud ohtlikku saladust. Samal ajal vaevab Melchiorit mõistatus, miks ta armastatu Keterlyn ühtäkki nende kihluse katkestab… R: Elmo Nüganen O: Märten Metsaviir, Alo Kõrve, Mait Malmsten, Carmen Mikiver
22:10 Naised vormis, H2/E9*. Kadri sukeldub vanadesse toimikutesse, et saada aru, miks omal ajal tema isa karjääritegemist takistati. Martin üritab Kadriga kena olla. Vanadekodus sureb naisterahvas ja naised kahtlustavad tapmist päranduse pärast ja küsitlevad tema sugulasi. Kadri otsustab, et ta proovib komplimente vastu võtta ja avatud olla, tuleb välja, et ta muutub meeste hulgas populaarseks.
23:10 CSI: Vegas, H1/E9: Oma aega ootamas. Kui kaks artisti leitakse söestunult, peavad CSI meeskonna liikmed sukelduma värvikasse tsirkusemaailma. Hodges kaalub kokkuleppemenetlusega nõustumist.
00:10 Mängufilm Põssa (Pig, Suurbritannia 2021). Rob on erakust trühvliotsija, kes elab sügaval Oregoni metsades, ainsaks seltsiliseks ta ustav trühvlisiga. Vastumeelselt on mees suniitud naasma suurlinna ja seisma silmitsi oma minevikuga, kui teda ühel ööl rünnatakse ning tema ainus sõber röövitakse. R: Michael Sarnoski O: Nicolas Cage, Alex Wolff
02:10 Mängufilm Klaarides arveid (A Score to Settle, USA, Kanada 2019)*. Müstiline märulifilm surmavalt haigest Frankie Carverist, kes vabaneb vanglast pärast 19-aastast rasket karistust. Kuna elada on jäänud vaid lühikest aega, üritab Frankie meeleheitlikult heastada suhted oma mahajäetud pojaga. Samal ajal kavandades verist kättemaksu oma vanadele jõugukaaslastele. R: Shawn Ku O: Nicolas Cage, Benjamin Bratt, Noah Le Gros
04:15 Täistund, H3/E15*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Tänases saates annab aastalõpuintervjuu kindral Martin Herem, kes analüüsib Ukraina sõja hetkeolukorda ja selle mõju Balti riikidele. Lisaks käsitleb Neeme Raud Eesti sauna edu Ühendkuningriigis ning Sander Punamäe uurib, kuidas tagada, et annetatud raha jõuaks õigetesse kätesse.
05:10 Võsavinkel, H4/E14*. Võsavinkel vaatleb sel korral linnajääger Marko Olopi tegemisi. Just tema on see mees, kelle abi vajatakse kõige kibedamalt siis, kui pööningul kolistab nugis, keldris trallib mäger ja turuväravas tuuseldab Ilves. Mis abist jutt käib? Eks ikka jäägriabist.
05:40 Postimees.ee, E778