Kanal 2 saatekava 27.05.2024 - 02.06.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 27.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E98*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
06:30 Otse! Telehommik, H1/E103. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
09:05 Tallinna uudised, H2024/E98*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
09:20 Võsavinkel, H5/E12: Korteriühistukunn*. Marek Trojanovski on kuldsete kätega korteriühistukunn. Tema hallata on vabariigi kõige eeskujulikum korrusmaja. Maja keldris aga asub remondimuuseum, kuhu mees on 14 aasta jooksul kogunud igasugu põnevat maja haldamisega seotud kraami. Muuseum on muutunud populaarseks kindlustusspetsialistide seas, sest Marek teab täpselt, kuidas vältida suuri veeavariisid ja tulekahjusid.
09:50 Telehommik, H1/E103*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
12:30 Minu Tallinn, H2023/E20*. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.
13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8143*. Summer Bay koguneb tähistama Alfi edu. Rose kahtlustab, et midagi on valesti. Justin on surmaohus.
14:00 Kui vana ma olen?, H2/E9. Kaasahaaravas vanuse ära arvamise stuudiomängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht ning teejuht võistlejatele on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E393
15:00 Vana silla saladus, H8/E153. Fernando hoiab Julietat mõisas kinni. Carmelo lubab Matíast aidata. Isaac langetab otsuse.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E394
16:00 Armastuse hind, H1/E98. Ferit tuleb fotode pärast Seyrani juurde vabandust paluma, aga Seyran ütleb talle, et ta ei võlgne talle selgitust, vaid võib teha, mida iganes tahab. Ferit on nii vihane, et teeb Pelinile abieluettepaneku. Pelin võtab ettepaneku vastu, kuigi ta näeb, et Feritiga pole kõik päris korras. Pelin läheb koos Feritiga häärberisse, et kõigile rõõmsast uudisest teatada. Kazim saab teada, et Suna kohtus salaja Abidiniga ning karistab Sunat. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E395
17:00 Mõrvad mägedes, H1/E4: Arvestus või armastus. Beissl ja Paulsen leiavad mitu kahtlusalust, kui vahetult enne otsustavaid valimisi leitakse kohaliku poliitiku surnukeha. O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E396
18:00 Kelgukoerad, H1/E1. Kodumaiste krimisarjade teerajaja taas ekraanil! Uurijad Post (Ivo Uukkivi) ja Kõsta (Mait Malmsten) peavad lahendama kuriteo, mille niidid viivad vägagi ootamatusse suunda. Meeste ülemus, komissar Kelk (Kalju Komissarov), peab lisaks juurdluse juhtimisele vaigistama ka elumees Posti ja pereisa Kõsta omavahelisi konflikte. R: Raivo Maripuu O: Kalju Komissarov, Madis Milling, Ivo Uukkivi, Mait Malmsten
19:00 Otse! Reporter, H2024/E105. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 15 küsimust, H2/E143. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
20:30 Elamusi täis Eesti, H6/E1: Uus hooaeg! Veeda suvi elamusterohkelt! Oleme kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, sel aastal näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!
21:30 Õhtu!, H6/E143. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
22:30 Alo, H1/E8: Esinduse juubel. Kollektiiv valmistub kirgikütvaks õhtuks, mil tähistatakse esinduse suurejoonelist juubelit. Mehaanikutest saavad üheks õhtuks mustkunstnikud, Viljost püstijalakoomik, Erkist baarman ja Guidost mängujuht. Mis saaks minna valesti? Loomulikult kõik. Kibestunud Rein plaanib endistele kolleegidele kättemaksu ning Kerduga emotsionaalset tantsukava ette valmistades avastab Alo Kerdu kohta saladuse, mis annab nende ühisele tulevikule täiesti uue mõõtme. R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen
23:00 FBI, H1/E7: Võmmid ja röövlid. Maggie ja OA leiavad üles kamba jõhkraid röövleid, kes esinevad politseinikena, et rünnata soomustatud veoautosid. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto
00:00 Põhjakallas, H1/E3. Abigail ja Simon valmistuvad Sophie surnukeha kodumaale viima. Anonüümne vihje paljastab viimaks mõrva motiivi.
00:55 Valelikud võrgutajad, H2/E1: Koletis elab veel. Sarja teise hooaja alguses on tüdrukud pärast juhtunut igaühe huviorbiidis ja vanemad suunavad nad psühholoogi jutule. Aria võtab Ezraga aja maha. Caleb naaseb linna ja üritab Hannaga lepitust leida. Spencer avastab Melissale tulnud salapärase sõnumi, mis võib olla saadetud Ianilt. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:45 FBI, H1/E7: Võmmid ja röövlid*. Maggie ja OA leiavad üles kamba jõhkraid röövleid, kes esinevad politseinikena, et rünnata soomustatud veoautosid. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto
02:35 Õhtu!, H6/E143*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
03:25 Põhjakallas, H1/E3*. Abigail ja Simon valmistuvad Sophie surnukeha kodumaale viima. Anonüümne vihje paljastab viimaks mõrva motiivi.
04:15 Alo, H1/E8: Esinduse juubel*. Kollektiiv valmistub kirgikütvaks õhtuks, mil tähistatakse esinduse suurejoonelist juubelit. Mehaanikutest saavad üheks õhtuks mustkunstnikud, Viljost püstijalakoomik, Erkist baarman ja Guidost mängujuht. Mis saaks minna valesti? Loomulikult kõik. Kibestunud Rein plaanib endistele kolleegidele kättemaksu ning Kerduga emotsionaalset tantsukava ette valmistades avastab Alo Kerdu kohta saladuse, mis annab nende ühisele tulevikule täiesti uue mõõtme. R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen
04:45 Postimees.ee, E940
05:15 Reporter, H2024/E105*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Teisipäev 28.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E99*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
06:30 Otse! Telehommik, H1/E104. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
09:05 Tallinna uudised, H2024/E99*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
09:20 15 küsimust, H2/E143*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
09:50 Telehommik, H1/E104*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
12:30 Elamusi täis Eesti, H6/E1: Uus hooaeg!* Veeda suvi elamusterohkelt! Oleme kodumaiste elamuste, seikluste, inspireerivate inimeste ja üllatuste päralt. Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, sel aastal näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Suvi on nautimiseks!
13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8144*. Irene valmistub halvimaks. Felicity jaoks on olukorda aina raskem taluda. Mackenzie esitab ultimaatumi.
14:00 Kui vana ma olen?, H2/E10. Kaasahaaravas vanuse ära arvamise stuudiomängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht ning teejuht võistlejatele on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E397
15:00 Vana silla saladus, H8/E154. Julieta ja Saúl on Fernando suhtes kahevahel. Carmelo üritab Adelat igati kaitsta. Severo kuuleb halbu uudiseid.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E398
16:00 Armastuse hind, H1/E99. Kazim kutsub Feriti kohtumisele. Seyran saab oma isa käest teada Feriti abieluettepanekust Pelinile. Ifakat ütleb Pelinile välja tõe, et Ferit tegi talle ettepaneku vaid selleks, et Seyranile kätte maksta. Kõik on abieluettepaneku uudisest šokeeritud ja Feriti vanemad pole tema otsusega nõus, aga Ferit vaid narrib kõiki. Ferit üritab peol teise tüdrukuga oma südamevalu leevendada. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E399
17:00 Mõrvad mägedes, H1/E5: Ecksteini needus. Beissl ja Paulsei lahendada on suusatõstuki operaatori juhtum, kes leitakse surnuks pussitatuna. Kes peidab end kuriteo taga? O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E400
18:00 Kelgukoerad, H1/E2. Post (Ivo Uukkivi) ja Kõsta (Mait Malmsten) saavad vihje ulatusliku narkoveo kohta. Samal ajal sureb ootamatult kriminaalse taustaga transpordiärimees ning hargnema hakkab ootamatute pööretega ohtlik lugu kus keegi pole tegelikult see, kellena ta esmapilgul näib ning laipu tekib järjest juurde. R: Raivo Maripuu O: Kalju Komissarov, Madis Milling, Ivo Uukkivi, Mait Malmsten
19:00 Otse! Reporter, H2024/E106. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 15 küsimust, H2/E144. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
20:30 Täistund, H4/E13: Hooaja viimane! Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut.
21:30 Õhtu!, H6/E144. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
22:30 Krimi, H18/E38. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
23:00 FBI, H1/E8: Paljastatud. Pärast seda, kui rünnatakse ja tapetakse tähtis tunnistaja ja föderaalpolitseinik, peavad Maggie ja OA leidma mehe, kes lekitas nende mõrvadeni viinud teabe. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto
23:55 Põhjakallas, H1/E4. Surve Abigailile allkirjastada kaubanduslepe kasvab. Mõrvajuurdluses tehakse oluline avastus.
00:45 Valelikud võrgutajad, H2/E2: Aeg hüvasti jätta. Tüdrukud peavad vanemate nõudmisel üksteisest lahus olema. Spencer toetab Toby plaani Rosewoodist lahkuda. Aria pole kindel, kas on valmis Ezraga suhet jätkama. Linna naasnud Alisoni venna Jasoni tegevus näib tüdrukutele kahtlane. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:35 FBI, H1/E8: Paljastatud*. Pärast seda, kui rünnatakse ja tapetakse tähtis tunnistaja ja föderaalpolitseinik, peavad Maggie ja OA leidma mehe, kes lekitas nende mõrvadeni viinud teabe. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto
02:25 Õhtu!, H6/E144*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
03:15 Põhjakallas, H1/E4*. Surve Abigailile allkirjastada kaubanduslepe kasvab. Mõrvajuurdluses tehakse oluline avastus.
04:10 Krimi, H18/E38*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
04:35 Postimees.ee, E941
05:15 Reporter, H2024/E106*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Kolmapäev 29.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E100*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
06:30 Otse! Telehommik, H1/E105. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
09:05 Tallinna uudised, H2024/E100*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
09:20 15 küsimust, H2/E144*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
09:50 Telehommik, H1/E105*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
12:30 Täistund, H4/E13: Hooaja viimane!* Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe, Neeme Raud, Madis Kimmel ja Raul Ranne uurivad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut.
13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8145*. Irene lükkab Harperi ja Dana eemale. Felicity jääb oma valega vaehele. Tane on lohutamatu.
14:00 Kui vana ma olen?, H2/E11. Kaasahaaravas vanuse ära arvamise stuudiomängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht ning teejuht võistlejatele on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E401
15:00 Vana silla saladus, H8/E155. Elsa keeldub külast lahkumast. Gracia muretseb Tiburcio pärast. Francisca seisund halveneb.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E402
16:00 Armastuse hind, H1/E100. Ferit unistab Seyranist, aga kui hommikul tuleb Pelin teda äratama, muudab see ta vihaseks. Ferit ja Pelin lähevad koos trenni. Feriti käitumisest on näha, et ta ei soovi Peliniga abielluda, vaid teeb seda vaid selleks, et Seyranit armukadedaks ajada. Pelin ja ta ema Zerrin saabuvad varahommikul häärberisse. Seyran läheb Feritiga kohtuma. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E403
17:00 Mõrvad mägedes, H1/E6: Inkognito. Beissl ja Paulsen uurivad hotelliomaniku äkksurma ning üsna pea selgub, et võimalikke mõrvareid võib olla rohkem kui üks. O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E404
18:00 Kelgukoerad, H1/E3. Kodumaise krimisarja kolmandas osas tabab uurijaid Posti (Ivo Uukkivi) ja Kõstat (Mait Malmsten) ohtlikult ebameeldiv üllatus. Palgamõrvari tabamine sõltub mehest, kellega komissar Kelk ja tema uurijad ei saa ega taha koostööd teha… Teistes osades Kalju Komissarov, Ita Ever, Madis Milling, Kadri Adamson jpt. R: Raivo Maripuu O: Kalju Komissarov, Madis Milling, Ivo Uukkivi, Mait Malmsten
19:00 Otse! Reporter, H2024/E107. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 15 küsimust, H2/E145. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
20:30 Noor meister, H2/E4: Juuksurid. Peeglike, peeglike, seina peal, kes on kauneim kogu maal? Aga muidugi need, kellele seekordsed võistlejad teevad soengut. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses selgub sel nädalal parim noor juuksur. Tiitlit ihaldab kaheksa andekat tütarlast, keda ei löö rivist välja ükski kohtunike üllatus. Kuidas aga reageerib Eesti seksikaim naine Keili Sükijainen saatejuht Andrei Zevakini ootamatule ettepanekule, et finaalvoorus saab üks finalistidest just temale sättida ideaalse pruudisoengu?
21:30 Õhtu!, H6/E145. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
22:30 Alo, H1/E9: Aususe päev. Esinduse juubelipeo sündmustest enesekindlust saanud Alo unistab rohkem kui kunagi varem suhtest Kerduga. Viljo pole rahul töökollektiivis lokkava vassimise ja valetamisega ning korraldab aususe päeva. Kohale kutsutakse aususe ja meeskonnatöö guru Carlos ja esinduse töötajad lukustatakse tuppa, kust nad ei tohi enne väljuda, kui on omavahelised suhted ja töömoraali täielikult ümber hinnanud. Paraku ei mahu seltskond oma egode ja kompleksidega ühte tuppa ära ning olukord muutub kiirelt plahvatusohtlikuks, seades kahtluse alla edasise koostöö võimalikkuse. R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen
23:00 FBI, H1/E9: See on sinu ala. Maggie ja OA juhivad biorelvadega tegelenud röövitud teadlase otsimist. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto
00:00 Põhjakallas, H1/E5. Mõrvajuurdlus läheneb lõpule ja Abigail teeb ootamatu avalduse.
00:55 Valelikud võrgutajad, H2/E3: Kahtlus närib hinge. Aria liitub ülikooli juures keraamikakursusega, kust leiab aga eest ka Jenna. Emily püüab endiselt leida võimalust Rosewoodi jäämiseks. Hanna üritab kaasa aidata vanemate teineteise leidmisele. Spencer valmistab Tobyle üllatuse. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:45 FBI, H1/E9: See on sinu ala*. Maggie ja OA juhivad biorelvadega tegelenud röövitud teadlase otsimist. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto
02:35 Õhtu!, H6/E145*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
03:25 Põhjakallas, H1/E5*. Mõrvajuurdlus läheneb lõpule ja Abigail teeb ootamatu avalduse.
04:15 Alo, H1/E9: Aususe päev*. Esinduse juubelipeo sündmustest enesekindlust saanud Alo unistab rohkem kui kunagi varem suhtest Kerduga. Viljo pole rahul töökollektiivis lokkava vassimise ja valetamisega ning korraldab aususe päeva. Kohale kutsutakse aususe ja meeskonnatöö guru Carlos ja esinduse töötajad lukustatakse tuppa, kust nad ei tohi enne väljuda, kui on omavahelised suhted ja töömoraali täielikult ümber hinnanud. Paraku ei mahu seltskond oma egode ja kompleksidega ühte tuppa ära ning olukord muutub kiirelt plahvatusohtlikuks, seades kahtluse alla edasise koostöö võimalikkuse. R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen
04:45 Postimees.ee, E942
05:15 Reporter, H2024/E107*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Neljapäev 30.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E101*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
06:30 Otse! Telehommik, H1/E106. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
09:05 Tallinna uudised, H2024/E101*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
09:20 15 küsimust, H2/E145*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
09:50 Telehommik, H1/E106*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
12:30 Noor meister, H2/E4: Juuksurid*. Peeglike, peeglike, seina peal, kes on kauneim kogu maal? Aga muidugi need, kellele seekordsed võistlejad teevad soengut. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses selgub sel nädalal parim noor juuksur. Tiitlit ihaldab kaheksa andekat tütarlast, keda ei löö rivist välja ükski kohtunike üllatus. Kuidas aga reageerib Eesti seksikaim naine Keili Sükijainen saatejuht Andrei Zevakini ootamatule ettepanekule, et finaalvoorus saab üks finalistidest just temale sättida ideaalse pruudisoengu?
13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8146*. Felicity seisab silmitsi oma tegude tagajärgedega. Tane sulgeb ukse, aga kas lõplikult? Irene valmistub oma saatuseks.
14:00 Kui vana ma olen?, H2/E12. Kaasahaaravas vanuse ära arvamise stuudiomängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number, sest kaalul on 10 000 eurot! Saatejuht ning teejuht võistlejatele on alati šarmantne ja positiivne Roald Johannson.
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E405
15:00 Vana silla saladus, H8/E156. Isaac ja Elsa üritavad Antolina elu päästa. Sanitar aitab Raimundot. Adela kukub kokku.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E406
16:00 Armastuse hind, H1/E101. Pelin hakkab endale pulmakleiti valima ning ta satub Ifakati tõttu Suna ja Seyraniga samasse pulmasalongi. Kui Suna end hästi ei tunne, proovib Seyran järgmist pulmakleiti, kuna nad kannavad õega sama numbrit. Kui Feriti pereliikmed Seyranit pulmakleidis näevad, vahetavad nad nendega inetuid sõnu. Kui Ferit juhtunust kuuleb, muudab see ta vihaseks. Kumbki ei soovi lahutada, aga nende uhkus ei luba seda tunnistada. Saffet kingib Kazimile luksauto. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E407
17:00 Mõrvad mägedes, H1/E7: Perekondlikud sidemed. Kui Beissl ja Paulsen uurivad noore mehe surma, selgub, et kahtlusaluseid on rohkem kui üks. Kas jäljed viivad mehe enda perekonna ajalooliste sidemeteni? O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E408
18:00 Kelgukoerad, H1/E4. Krimisarja neljandas osas peavad uurijad Post (Ivo Uukkivi) ja Kõsta (Mait Malmsten) lahendama Koplis toimuva mõrvajuhtumi, kus purjus mees tapab peretüli käigus oma abikaasa. Esmapilgul labaselt lihtne lugu võtab ootamatu pöörde kui kohtuekspert teeb lahangu käigus üllatava avastuse… R: Raivo Maripuu O: Kalju Komissarov, Madis Milling, Ivo Uukkivi, Mait Malmsten
19:00 Otse! Reporter, H2024/E108. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 15 küsimust, H2/E146. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
20:30 Roaldi retked, H7/E6: Surfarina Dominikaanidel. Tippsurfar Maarja Kivistik võistles veel 11 aastat tagasi igal suuremal võistlusel Eestis, kuid ühel hetkel haihtus ta paljudele ootamatult kodumaalt, kolis Kariibi mere saarele ning pole sealtpeale enam tagasi vaadanudki. Nüüd leiab Roald Johannson ühe andeka eestlanna Dominikaani Vabariigi põhjakaldalt, pisikesest surfilinnakesest Cabaretest, kus Maarjast sai vahepeal ehtekunstnik ning just seal on ta alustanud oma tulevase unistuste kodu rajamist.
21:30 Õhtu!, H6/E146: Hooaja viimane! Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
22:30 Alo, H1/E10: Alo sünnipäev. Alol on sünnipäev, kuid kuna Viljo korraldatud aususe päeva koolitus ajas kollektiivi omavahel tülli, tähistab Alo sünnipäeva üksi. Kui peole satub kõige ootamatum külaline kõigist võimalikest – kibestunud ekskolleeg Rein, saab alguse ootamatuid pöördeid täis õhtu, millest ei puudu ka Alo ja Reinu sattumine tüdrukuteõhtule ja tsiklimeeste gängi. Lõpuks satub Kerdusse armunud Alo ootamatusse üheöösuhtesse, mille tagajärjed võivad mitte ainult Alo karjäärile, vaid kogu automüügiesindusele kriipsu peale tõmmata. R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen
23:00 FBI, H1/E10: Relvaäritseja saatus. Kui tapetakse relvaärimees, kellest oli saanud informaator, asub OA tema asemele ja alustab Maggie ning nende endise FBI instruktori Rowan Quinni abil salaoperatsiooni, et ohtlike relvade müüki takistada. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto
00:00 Põhjakallas, H1/E6. Viimaks selgub, mis juhtus Sophie surmaööl, kuid Max ja Meg peavad kokku leppima, kuidas õiglus kõige paremini jalule seada.
00:55 Valelikud võrgutajad, H2/E4: Saame kokku. Hanna ja Caleb toetavad Lucast kohtingul. Spencer otsib Wrenilt vastuseid ja on kindel, et Melissa teab Iani asukohta. Emily on juba valmis emale võltskirja kohta tõtt rääkima, kuid Samara tõttab appi. Aria saab teada, et Mike varjab midagi. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:45 FBI, H1/E10: Relvaäritseja saatus*. Kui tapetakse relvaärimees, kellest oli saanud informaator, asub OA tema asemele ja alustab Maggie ning nende endise FBI instruktori Rowan Quinni abil salaoperatsiooni, et ohtlike relvade müüki takistada. O: Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto
02:35 Õhtu!, H6/E146: Hooaja viimane!* Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
03:25 Põhjakallas, H1/E6*. Viimaks selgub, mis juhtus Sophie surmaööl, kuid Max ja Meg peavad kokku leppima, kuidas õiglus kõige paremini jalule seada.
04:15 Alo, H1/E10: Alo sünnipäev*. Alol on sünnipäev, kuid kuna Viljo korraldatud aususe päeva koolitus ajas kollektiivi omavahel tülli, tähistab Alo sünnipäeva üksi. Kui peole satub kõige ootamatum külaline kõigist võimalikest – kibestunud ekskolleeg Rein, saab alguse ootamatuid pöördeid täis õhtu, millest ei puudu ka Alo ja Reinu sattumine tüdrukuteõhtule ja tsiklimeeste gängi. Lõpuks satub Kerdusse armunud Alo ootamatusse üheöösuhtesse, mille tagajärjed võivad mitte ainult Alo karjäärile, vaid kogu automüügiesindusele kriipsu peale tõmmata. R: Doris Tääker, Mikk Jürjens O: Tõnis Niinemets, Priit Võigemast, Uku Uusberg, Märt Pius, Priit Pius, Saara Nüganen
04:45 Postimees.ee, E943
05:15 Reporter, H2024/E108*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Reede 31.05.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E102*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
06:30 Otse! Telehommik, H1/E107. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Romi Hasa ja Jaanus Koort teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
09:05 Tallinna uudised, H2024/E102*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
09:20 15 küsimust, H2/E146*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
09:50 Telehommik, H1/E107*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Romi Hasa ja Jaanus Koort teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
12:30 Roaldi retked, H7/E6: Surfarina Dominikaanidel*. Tippsurfar Maarja Kivistik võistles veel 11 aastat tagasi igal suuremal võistlusel Eestis, kuid ühel hetkel haihtus ta paljudele ootamatult kodumaalt, kolis Kariibi mere saarele ning pole sealtpeale enam tagasi vaadanudki. Nüüd leiab Roald Johannson ühe andeka eestlanna Dominikaani Vabariigi põhjakaldalt, pisikesest surfilinnakesest Cabaretest, kus Maarjast sai vahepeal ehtekunstnik ning just seal on ta alustanud oma tulevase unistuste kodu rajamist.
13:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8147*. Kas Irene läheb vangi? Leah’d kummitavad õudusunenäod tema läbielamistest. Kas Roo mängib tulega?
14:00 Emad – kõigist kallimad on nemad!. Emadepäeva erisaade toob ekraanile kolm erakordset ema. Üks neist on Eesti rahva lemmik ja tuntud teleajakirjanik Katrin Lust, kes ootab oma teist last. Teine eriline ema on meelelahutusmaailma primadonna Tanja Mihhailova-Saar, kelle kuueaastane poeg Teodor on kirglik loomasõber. Poisi unistuseks on tuua koju kõikvõimalikud eksootilised liigid, alates sisalikest ja gekodest kuni madude ja putukateni. Saates jagab nelikute ema Irina Pedak-Guralnik oma kogemusi ja nippe, kuidas tulla toime ja leida tasakaalu nelja lapse kasvatamise ning isikliku aja vahel. Saadet juhib Eda-Liis Kann.
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E409
15:00 Vana silla saladus, H8/E157. Isaaci piinab süütunne. Fulgencio hakkab Fernandos kahtlema. Severo keeldub muret jagamast.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E410
16:00 Armastuse hind, H1/E102. Ferit ja Seyran lahutavad abielu, kuigi on selge, et nad endiselt armastavad teineteist. Seyran minestab, kui neil on vaja kohtu ees ajakirjanikele olukorda selgitada. Ferit tunneb end kohutavalt ja joob end purju. Pelin järgneb talle endiselt kõikjale, ent Ferit ei taha teda näha. Ferit süüdistab oma pere, kuid ei näe enda tehtud vigu. O: Afra Saraçoglu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santircioglu
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E411
17:00 Mõrvad mägedes, H1/E8: Königssee kalamees. Beissl ja Paulsen kutsutakse järve äärde, kust leiti kalamehe Michael Kroh’ surnukeha. Beissl on tuttav perekonna traagilise saatusega, kuid kes on tõeline patune? O: Andreas Giebel, Peter M. Marton, Ines Lutz
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E412
18:00 Kelgukoerad, H1/E5. Tallinna kesklinnas leitakse rikka iraanlase surnukeha. Mõrvarelv viitab üheselt sellele, et loosse on segatud naised. Kui selgub, et tapetul oli armusuhe kümnete noorte naistega, muutub lugu eriti keeruliseks, sest mängus on suured rahasummad ning pöörased armukolmnurgad. R: Raivo Maripuu O: Kalju Komissarov, Madis Milling, Ivo Uukkivi, Mait Malmsten
19:00 Otse! Reporter, H2024/E109. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 Võsavinkel, H5/E13: Lihulõpe rauamaardla. Võsavinkel sõidab küll Lääne-Virumaa mehele Aarne Kõuele. Aarne on kuldsete kätega mees, kellel on oma isiklik rauamaardla. “Ükskõik, kuhu labida maasse lööd, on traktor vastas!” muheleb mees. Muide, lisaks aurutraktorile on Aarne sellest samast “maarauast” ehitanud ka maailma esimese auto koopia.
20:30 Reede ÕHTU!, H3/E35: Hooaja viimane! Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Hooaja viimase saate peategelased on armastatud lauljatar Eda-Ines Etti ja muusik ning produtsent Tom-Olaf Urb, artistinimega reket. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
22:00 Mängufilm Ace Ventura - loomadetektiiv (Ace Ventura: Pet Detective, USA 1994). Pöörane komöödia maailma ainsast loomadetektiivist Ace Venturast, kes tegeleb kaotsi läinud lemmikloomade otsimisega. Kui enne tähtsat võistlust varastatakse jalgpallimeeskonna maskotiks olnud delfiin, kutsutakse loomulikult appi Ace Ventura. Tema suurimaks vaenlaseks osutub aga politseileitnant, kes talle igal võimalusel kaikaid kodaratesse pillub. R: Tom Shadyac O: Sean Young, Courteney Cox, Jim Carrey
23:50 Mängufilm Gringo (Gringo, USA, Austraalia 2018). Lustakas segu mustast komöödiast, pinevast märulist ja dramaatilistest intriigidest. Pehme loomuga ärimees Harold Soyinka leiab end vastamisi reetlike kolleegide, kohalike narkoparunite ja moraalselt lõhestunud palgamõrtsukaga erijõududest. Seaduskuulekast kodanikust tagaotsitavaks kurjategijaks saanud Harold võitleb ellujäämise nimel järjest ohtlikumais tingimustes viisil, mis tekitab küsimuse: kas ta on sattunud liiga sügavasse vette või püsib hoopis kõigist kaks sammu ees? R: Nash Edgerton O: Joel Edgerton, Charlize Theron, David Oyelowo
01:55 Reede ÕHTU!, H3/E35: Hooaja viimane!* Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Hooaja viimase saate peategelased on armastatud lauljatar Eda-Ines Etti ja muusik ning produtsent Tom-Olaf Urb, artistinimega reket. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
03:15 Roaldi retked, H7/E6: Surfarina Dominikaanidel*. Tippsurfar Maarja Kivistik võistles veel 11 aastat tagasi igal suuremal võistlusel Eestis, kuid ühel hetkel haihtus ta paljudele ootamatult kodumaalt, kolis Kariibi mere saarele ning pole sealtpeale enam tagasi vaadanudki. Nüüd leiab Roald Johannson ühe andeka eestlanna Dominikaani Vabariigi põhjakaldalt, pisikesest surfilinnakesest Cabaretest, kus Maarjast sai vahepeal ehtekunstnik ning just seal on ta alustanud oma tulevase unistuste kodu rajamist.
04:05 Postimees.ee, E944
04:30 Reporter, H2024/E109*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
05:30 Mägidoktor, H7/E9: Parem surm 1. Hansu ja Anne tülid lõpevad, sest Anne veedab kogu aja isatalu eest hoolt kandes. Hans mõistab, et peab oma suhte kallal töötama, kuni kohtab taas Jonase õpetajat. Martin ravib vähihaiget meest, kelle prognoos on üsna lootusetu. Annel ja Martinil on suhtepaus, kuid Martin ei suuda Annest pikalt eemal olla ja külastab teda, mis tekitab mõlemale uusi, põnevaid ideid.

Laupäev 01.06.2024

06:30 Mägidoktor, H7/E10: Parem surm 2. Anne ja Martin naudivad kahekesi olekut, kuna Artur viibib endiselt alkoholiravil. Martini patsient üritab endalt elu võtta, kuid Martin ei anna tema suhtes alla. Susanne rõõmustab, et Hans taas rõõmsalt pereelus kaasa lööb ja Jonast kooli sõidutab. Ta ei aima, et Hansul on selleks omad põhjused. Professor Fendrich on rahul oma tütre Vera ja doktor Kahnweileri suhtega ja teeb neile üllatava ettepaneku.
07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H2/E11: Sadagu lund! Pöialpoisid peavad jõuluvana kinkidega abistama, aga see osutub oodatust raskemaks.
08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E14. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.
08:30 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E43. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.
08:40 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E44. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.
08:50 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E45. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.
09:00 Kidzone lastehommik - Barbie: kaks on parem, H1/E8. Saa osa Barbie “Malibu” Robertsi ja Barbie “Brooklyn” Robertsi põnevatest uutest seiklustest! Barbie ja Barbie käivad esituskunstide koolis New Yorgis, kavandavad muusikademo salvestamist ja proovivad kummalisi tööotsi, et oma unistusi täide viia. Samal ajal tutvuvad nad Suure Õunaga ning käivad sageli Malibus sõpradel ja perel külas. Sõpruse, pere, kire ja sihikindluse abil näevad sõbrannad vaeva ja püüdlevad oma unistuste poole.
09:30 Aedniku aabits, H4/E68. Saade kõigile rohenäppudele ja aiailunautlejatele! Kuidas näeb välja võimas rododendroniaed männimetsa all. Sirelite aeg on täies hoos!
10:00 Rita köök, H1/E3. Rita kööki tuleb külla mikrobioomi teadlane Kaarel Adamberg, kes aitab valmistada sööke, mis korraga maitsevad nii meile endile kui kasulikele bakteritele meie sees. Koka ja külalise käte all valmivad hapupiimapannkoogid, vürtsikas ahjupeedi- ja kikerhernesalat, ning mõnus roheline salat röstitud mandlitega.
10:30 Hooaeg, H19/E21. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
11:00 Kodustiil, H6/E14. Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!
11:30 Rooli võim, H25/E21. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.
12:00 Täistund, H4/E13: Hooaja viimane!* Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud ajakirjanduslik telemagasin toob vaatajateni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Hooaja viimases saates läheb Raul Ranne külla animasarjade suurmeistrile Priit Pärnale, kelle legendaarsed tegelased Kilplased jõuavad tänavu meheikka. Neeme Rauale annab eksklusiivintervjuu Kaitsepolitsei endine juht Arnold Sinisalu. Sander Punamäe proovib õnne Kalamaja päevadel, kus püüab kruusi vahetada korteri vastu.
12:55 Reede ÕHTU!, H3/E35: Hooaja viimane!* Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Hooaja viimase saate peategelased on armastatud lauljatar Eda-Ines Etti ja muusik ning produtsent Tom-Olaf Urb, artistinimega reket. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
14:30 Saateapsud. Läbi aegade on rahvale pakkunud lusti vaadata teletegijate apse – nemad ka ju ikkagi inimesed! Lõbusas erisaates näeme, mis toimub tegelikult menusaadete kaadri taga ja kuidas armastatud eetrinäod ootamatute olukordadega toime tulevad! Saates näeb milliste ootamatustega on rinda pistnud “Õhtu” saatejuhtid Piret, Jüri ja Robert, mis ajab pisarateni naerma “Papside” sarja näitlejaid või mida ehmatavat on juhtunud “15 küsimuse” salvestuse ajal.
15:00 Mängufilm Kuulsuse narrid (Kuulsuse narrid, Eesti 2022). Eduard Bornhöhe samanimelisel jutustusel põhinev mängufilm viib vaataja aega, kus eestlaste rahvuslik iseteadvus oli alles tärkamas. Komöödia peategelasteks on mehed, kelle rinnus pakitseb soov oma rahvale midagi igavikulist kinkida – olgu selleks siis õhus lendav imemasin või maakeeli kirja pandud väärtkirjandus. Kolkakülast saabub tillukesse provintsilinna Saalomon Vesipruul, kes, pärast mitmeid põrumisi erinevates ametites, otsustab läbi lüüa vabakutselise kirjanikuna. Ta rendib endale väikese toakese pesunaisest üksikema Agnese tagasihoidlikus elamises. Paraku pole Vesipruuli üllad kavatsused määratud teostuma, sest oma kutsumusse sisse elades tuleb tal tutvust teha oma naabri – looduseuurija ja leiutaja Jaan Tatikaga. Saatuse tahtel ja paljude iseäralike juhtumiste tõttu ei sünni ... R: Ain Mäeots O: Karl Robert Saaremäe, Veiko Porkanen, Maiken Pius, Ott Sepp
17:00 Mängufilm Katie Fforde: Tants Broadwayl (Katie Fforde: Tanz auf dem Broadway, Saksamaa 2016). Tantsija Skye ei suuda leppida, et peab 36-aastasena juba karjääri lõpule mõtlema. Ta otsustab kandideerida peaossa tantsuetenduses, mida lavastab tema endine elukaaslane. Abiliseks võtab Skye endale baaris klaverimängijana leiba teeniva Michaeli. Skye ja Michael armuvad, kuid siis võtab elu ootamatud pöörded. R: Helmut Metzger O: Michelle Bailey, Gabby Cocco, Danny Corbo
19:00 Otse! Reporter+, H2024/E42. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
19:30 Meie aasta Indias, E2: Pidu! Diwali on nagu India jõulud. Ainult et jõulukuuse asemel tuuakse tuppa raevukas jumalanna Kali, kelle paljudes kätes on eheteks maharaiutud verised pead. Tõmbame jalga püksid, mis kaenla alt pigistavad ning kerime endale ümber 14 meetrit kangast. Andres lõhkab aatompommi ja Kristjan avab juuksurisalongi. Pidu missugune! India peo toovad teieni Tuuli, Arbo, Andres ja Kristjan. Režissöör Asko Kase.
20:30 Minu küla, E6. Kunder on otsustanud tuntud valmiste eel avaliku elu tegelaseks hakata ja peab sobivaks võimaluseks end Facebooki seinal igakülgselt jäädvustada. Hanna hakkab tema suhtes kannatust kaotama ning otsustab meest šantažeerida. Naistele aga mõeldakse välja uus plaan – maja tuleb elamiskõlbmatuks kuulutada, siis peavad nad sealt lahkuma ja kogu pärand langeb Kunderi ja Hanna sülle. Kumbki asub seda kurja plaani omal käel ellu viima. Joonas on kirjutanud oma külast raamatu ja nüüd see avaldatakse. Kalle solvub, kui raamatuesitlus otsustakse korraldada Tallinnas, mitte tema kohvikus. Olter Kamm ja Nikolai on autoga hädas. Otsustavad minna süüdlast otsima, kuid nende maastikul orienteerumise võime on pronksiajaga võrreldes pisut rooste läinud. Inriid on hädas korstnapühkijaga, keda ta kutsunud pole, samal ajal kui tema laps otsustab kõige ebasobivamal hetkel ilmale tulla. Õnneks on Joonas, kes oma kohmakal moel aitab naise haiglasse. Hooaja lõpuks jõuavad kõik mõtetes õnnelikult koju ja maailm asetub taas jalgadele. Ainult Kunder leiab, et ta polegi õnnelik.
21:30 Brokenwoodi mõrvad, H9/E5: Surmav armastus. Sel ajal kui Mike ja Beth võtavad ette pika teekonna, et allkirjastama Mike’i lahutuspabereid, jäävad Kristin ja Chalmers selgitama motellitoast surnuna leitud mehe surmapõhjust.
23:35 Suur komöödiaõhtu, H1/E1. Televaatajate soovil toome taas eetrisse suure naljasaate, kus lavale astuvad Juss Haasma, Mirtel Pohla, Argo Aadli, Merle Palmiste, Mart Müürisepp, Kaisa Selde, Tõnis Niinemets ja Tiit Sukk! Nad naerutavad meid lõbusate sketshide, vaimukate paroodiate, ootamatute ülesannete, pööraste liba-uudiste, muusikaliste vigurite ja palju-palju muuga toredaga. Lisaks toimub eluliste naljatüüpide konkurss, kus iga näitleja saab oma koomiku-talendi eriti uljalt proovile panna. Lusti lisavad hoogne stuudiobänd, elav publik ja ägedad üllatuskülalised.
01:05 Mängufilm Ühe skandaali märkmed (Notes on a Scandal, Suurbritannia 2006). Kui Sheba asub tööle St George'i keskkooli, tunneb Barbara, et on leidnud hingesugulase ja mõttekaaslase. Kuid Barbara ei ole ainus, keda tõmbab kaunis Sheba. Mõne aja pärast saab ta teada, et Shebal on keelatud suhe oma õpilasega. R: Richard Eyre O: Cate Blanchett, Judi Dench, Andrew Simpson
02:50 Roaldi retked, H7/E6: Surfarina Dominikaanidel*. Tippsurfar Maarja Kivistik võistles veel 11 aastat tagasi igal suuremal võistlusel Eestis, kuid ühel hetkel haihtus ta paljudele ootamatult kodumaalt, kolis Kariibi mere saarele ning pole sealtpeale enam tagasi vaadanudki. Nüüd leiab Roald Johannson ühe andeka eestlanna Dominikaani Vabariigi põhjakaldalt, pisikesest surfilinnakesest Cabaretest, kus Maarjast sai vahepeal ehtekunstnik ning just seal on ta alustanud oma tulevase unistuste kodu rajamist.
03:40 Noor meister, H2/E4: Juuksurid*. Peeglike, peeglike, seina peal, kes on kauneim kogu maal? Aga muidugi need, kellele seekordsed võistlejad teevad soengut. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses selgub sel nädalal parim noor juuksur. Tiitlit ihaldab kaheksa andekat tütarlast, keda ei löö rivist välja ükski kohtunike üllatus. Kuidas aga reageerib Eesti seksikaim naine Keili Sükijainen saatejuht Andrei Zevakini ootamatule ettepanekule, et finaalvoorus saab üks finalistidest just temale sättida ideaalse pruudisoengu?
04:30 Postimees.ee, E945
05:00 Reporter+, H2024/E42*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
05:30 Mägidoktor, H7/E11: Lõks 1. Martin ja Anne mõistavad, et õnnelikuks armueluks on vaja palju kahekesi olla ning kaaluvad ühise kodu otsimist. Martin on tunnistajaks oma patsiendi ägedale vihahoole ning laseb talle teha täiendavaid uuringuid. Hans lubab Lisbethile oma suhte ja pere nimel rohkem pingutada.

Pühapäev 02.06.2024

06:30 Mägidoktor, H7/E12: Lõks 2. Martin tuvastab, et tema patsiendi keha võitleb ägeda nakkusega ja asub õiget ravi otsima. Anne ja Martin leivad endale sobiva elukoha, siis aga saab Anne teada, et tema isa Arturi seisund ei võimalda tal üksi taluga hakkama saada. Hans kohtub Jonast kooli viies taas õpetaja Miaga, kes annab talle oma telefoninumbri. Lisbeth soovib organiseerida Hansule ja Susannele romantilise nädalalõpu.
07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H2/E12: Magnetpöialpoisid. Blanche’il on kiire päev ja Snow palub pöialpoisse, et nad püsiks Blanche’i lähedal, et talle abiks olla. Mysterio võtab käsku liiga tõsiselt ja muudab kõik pöialpoisid magnetiteks.
08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H7/E15. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.
08:30 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E46. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.
08:40 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E47. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.
08:50 Kidzone lastehommik - Bluey, H1/E48. Bluey on kuueaastane väsimatu Austraalia karjakoer, kellele meeldib väga mängida ja kes teeb igapäevasest pereelust enneolematu seikluse.
09:00 Kidzone lastehommik - LEGO sõbrad: Uus peatükk, H1/E4. Ela kaasa Heartlake’i keskkoolis tegutsevate sõprade täiesti uutele seiklustele!
09:30 Minu küla, E6*. Kunder on otsustanud tuntud valmiste eel avaliku elu tegelaseks hakata ja peab sobivaks võimaluseks end Facebooki seinal igakülgselt jäädvustada. Hanna hakkab tema suhtes kannatust kaotama ning otsustab meest šantažeerida. Naistele aga mõeldakse välja uus plaan – maja tuleb elamiskõlbmatuks kuulutada, siis peavad nad sealt lahkuma ja kogu pärand langeb Kunderi ja Hanna sülle. Kumbki asub seda kurja plaani omal käel ellu viima. Joonas on kirjutanud oma külast raamatu ja nüüd see avaldatakse. Kalle solvub, kui raamatuesitlus otsustakse korraldada Tallinnas, mitte tema kohvikus. Olter Kamm ja Nikolai on autoga hädas. Otsustavad minna süüdlast otsima, kuid nende maastikul orienteerumise võime on pronksiajaga võrreldes pisut rooste läinud. Inriid on hädas korstnapühkijaga, keda ta kutsunud pole, samal ajal kui tema laps otsustab kõige ebasobivamal hetkel ilmale tulla. Õnneks on Joonas, kes oma kohmakal moel aitab naise haiglasse. Hooaja lõpuks jõuavad kõik mõtetes õnnelikult koju ja maailm asetub taas jalgadele. Ainult Kunder leiab, et ta polegi õnnelik.
10:30 Meie aasta Indias, E2: Pidu!* Diwali on nagu India jõulud. Ainult et jõulukuuse asemel tuuakse tuppa raevukas jumalanna Kali, kelle paljudes kätes on eheteks maharaiutud verised pead. Tõmbame jalga püksid, mis kaenla alt pigistavad ning kerime endale ümber 14 meetrit kangast. Andres lõhkab aatompommi ja Kristjan avab juuksurisalongi. Pidu missugune! India peo toovad teieni Tuuli, Arbo, Andres ja Kristjan. Režissöör Asko Kase.
11:30 Noor meister, H2/E4: Juuksurid*. Peeglike, peeglike, seina peal, kes on kauneim kogu maal? Aga muidugi need, kellele seekordsed võistlejad teevad soengut. Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses selgub sel nädalal parim noor juuksur. Tiitlit ihaldab kaheksa andekat tütarlast, keda ei löö rivist välja ükski kohtunike üllatus. Kuidas aga reageerib Eesti seksikaim naine Keili Sükijainen saatejuht Andrei Zevakini ootamatule ettepanekule, et finaalvoorus saab üks finalistidest just temale sättida ideaalse pruudisoengu?
12:30 Kas lööme käed?, H1/E12: Viimane! Tõeline telemängude klassika, kus mängus osalejal ei ole vaja mälumängu teadmisi või füüsilisi oskuseid. Mäng käib raha ja auhindade peale. On vaja vaid natukene õnne, et teha õige otsus! Kas valida saatejuhi poolt pakutav rahasumma või salapärane kingitus? Kas jääda oma otsusele kindlaks või proovida oma õnne veelgi suurema võidu nimel? „Kas lööme käed?“ küsib alati rõõmsameelne ja šarmantne saatejuht Robert Rool.
13:05 Mängufilm Ace Ventura - loomadetektiiv (Ace Ventura: Pet Detective, USA 1994)*. Pöörane komöödia maailma ainsast loomadetektiivist Ace Venturast, kes tegeleb kaotsi läinud lemmikloomade otsimisega. Kui enne tähtsat võistlust varastatakse jalgpallimeeskonna maskotiks olnud delfiin, kutsutakse loomulikult appi Ace Ventura. Tema suurimaks vaenlaseks osutub aga politseileitnant, kes talle igal võimalusel kaikaid kodaratesse pillub. R: Tom Shadyac O: Sean Young, Courteney Cox, Jim Carrey
15:00 Roaldi retked, H7/E6: Surfarina Dominikaanidel*. Tippsurfar Maarja Kivistik võistles veel 11 aastat tagasi igal suuremal võistlusel Eestis, kuid ühel hetkel haihtus ta paljudele ootamatult kodumaalt, kolis Kariibi mere saarele ning pole sealtpeale enam tagasi vaadanudki. Nüüd leiab Roald Johannson ühe andeka eestlanna Dominikaani Vabariigi põhjakaldalt, pisikesest surfilinnakesest Cabaretest, kus Maarjast sai vahepeal ehtekunstnik ning just seal on ta alustanud oma tulevase unistuste kodu rajamist.
16:00 Emad – kõigist kallimad on nemad!. Emadepäeva erisaade toob ekraanile kolm erakordset ema. Üks neist on Eesti rahva lemmik ja tuntud teleajakirjanik Katrin Lust, kes ootab oma teist last. Teine eriline ema on meelelahutusmaailma primadonna Tanja Mihhailova-Saar, kelle kuueaastane poeg Teodor on kirglik loomasõber. Poisi unistuseks on tuua koju kõikvõimalikud eksootilised liigid, alates sisalikest ja gekodest kuni madude ja putukateni. Saates jagab nelikute ema Irina Pedak-Guralnik oma kogemusi ja nippe, kuidas tulla toime ja leida tasakaalu nelja lapse kasvatamise ning isikliku aja vahel. Saadet juhib Eda-Liis Kann.
17:00 Kodu mägedes, E12: Õlg õla kõrval. Lisa peab otsustama, kas ta suudab Söreniga pansionis edasi töötada. Teda vaevavad süümepiinad, kuid Marie soovitab tal sellegipoolest pansion ära osta. Kui Lisa kõhkleb ja ei torma Söreni suuremeelset pakkumist vastu võtma, tundub see ka Florianile kahtlane. Florian ja Georg alustavad tpoetusaktsiooni, et spekulandid ei saaks vanu traditsioonilisi talusid ära osta.
19:00 Otse! Reporter+, H2024/E43. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
19:30 Kuldvillak, H2024/E14. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
20:05 Ma näen su häält, H2/E2. Eesti televaatajad pahviks löönud ja aasta parima meelelahutussaate tiitli pälvinud „Ma näen su häält“ saates osaleval arvajapaaril tuleb tundmatute seast eristada imelise lauluoskusega inimesed andekatest teesklejatest, kes aga üldse laulda ei oska. Saate arvajapaarile on abiks Eesti armastatud staaridest koosnev nõunikekogu, kuhu kuuluvad sel nädalal seltskonnatäht ja meelelahutaja Grete Kuld, populaarne juutuuber ja muusik Andrei Zevakin, Tallinna Linnateatri näitleja Evelin Võigemast, näitleja ja stand-up koomik Tõnis Niinemets ning laulja ja laulukirjutaja Reet Linna. Saadet juhib võrratu Piret Laos.
22:00 Mängufilm Harry Potter ja tarkade kivi (Harry Potter and the Sorcerer's Stone, USA 2001). J.K. Rowlingu bestselleril põhinev lõbus ja põnev lugu võlurpoiss Harry Potteri seiklustest. Pealtnäha täiesti tavaline poiss Harry on pärast vanemate traagilist surma elanud oma õelate sugulaste juures. 10 aastat on ta pidanud taluma tädi Petunia, onu Vernoni ja nende poja Dudley terrorit. Ühel päeval aga hakkavad Harryle saabuma salapärased kirjad ning selgub, et ta polegi tavaline poiss, vaid hoopis võlur! Nii astubki Harry Sigatüüka kooli, kus ta õpib võlukunsti erinevaid vorme, leiab endale parimad sõbrad Ron'i ja Hermione ning peab vastu astuma igasugustele ohtudele. Kassahitt kandideeris 3 Oscarile. R: Chris Columbus O: Emma Watson, Rupert Grint, Daniel Radcliffe, Richard Harris
00:50 Mängufilm King Richard: kasvatades tšempioneid (King Richard, USA 2021). Kuuele Oscarile nomineeritud film põhineb maailma inspireerival tõsielulool sihikindlast isast Richard Williamsist, kes kasvatas kaht läbi aegade andekaimat ja igaveseks tennist muutnud sportlast. Selge tulevikunägemusega ja tavatute meetoditega Richardil on plaan, kuidas Californias Comptoni tänavatel kasvanud Venus ja Serena Williams üleilmseteks legendideks muuta. Ülimalt liigutav film näitab, et võimatu saavutamiseks ja maailma mõjutamiseks läheb vaja pere jõudu, vastupidavust ja vankumatut usku. R: Reinaldo Marcus Green O: Will Smith, Dylan McDermott
03:30 Mängufilm Kaval varas (The Code, Saksamaa, USA 2009)*. Selles põnevikus värbab üks staažikas varas teise, et röövida New Yorgi teemantide hulgimüüjalt Venemaalt pärit hindamatuid väärisesemeid, püüdes samal ajal vältida politseid, FBI-d ja KGB ninameest. R: Mimi Leder O: Morgan Freeman, Antonio Banderas, Robert Forster
05:25 Postimees.ee, E946