Kanal 2 saatekava 19.02.2024 - 25.02.2024

Esmaspäev 19.02.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E30*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
06:30 Otse! Telehommik, H1/E35. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
09:05 Tallinna uudised, H2024/E30*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
09:20 Võsavinkel, H1/E8. Tänases saates külastab Peeter Võsa Kadrinat. Kadrinat just seetõttu, et kohalikud inimesed on hädas neid ründavate ja terroriseerivate hakkidega. Kuidas olukord laheneb? Kas Võsa külaskäik toob Kadrina rahvale rahu? Lisaks sõidame külla Matile, kes suurema osa oma elust pühendanud autode kogumisele ja ehitamisele. Muuseas, tema kollektsioonist leiab ka ühe auto, mis on seotud Estonia laevaga.
09:50 Telehommik, H1/E35*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
12:30 Minu Tallinn, H2023/E6*. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.
13:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8073*. Kas Mercedes jätab Lyriku hätta? John puistab südant. Kas Justin kaotab Andrew Teganile?
14:00 Doktor imetegija, H2/E149. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E121
15:00 Vana silla saladus, H8/E83. Mauricio kahtlustab kindralit Nazaria kadumises. Emilia jätkab harjutamist. Julieta tahab olukorda lahendada.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E122
16:00 Armastuse hind, H1/E28. Hommikul asuvad Seyran ja Ferit tegutsema. Nad ostavad suure vaiba, et Suna sinna sisse peita ja ta Korhani häärberisse tuua. Kui Suna helistab isale, et anda teada, et temaga on kõik korras, palub Kazim Orhanil tema tütar üles otsida. Orhan kahtlustab, et Ferit võib salaja Suna nende häärberisse tuua. Esme kaotab enesevalitsuse, Hattuc aga astub ta kaitseks välja. Kazim läheb õhtul häärberisse Sunat otsima.
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E123
17:00 Mägipäästjad, H10/E2: Hooldusõigus 2. Markus päästab mägedest mehe, kes vabastab end jõe kohal köie otsast ja kaob jäljetult vette. Markus asub meest otsima. Lara Felner võitleb oma poja Emili pärast, kelle hooldusõigust Emili vanavanemad Laralt võtta soovivad, kuna kahtlustavad naist oma poja mõrvas. Kuna Katharina ei leia õiget hetke, et rääkida Markusele oma rasedusest, jõuab keegi teine ette.
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E124
18:00 Viimane võmm, H4/E11: Rita, ära jama. Kinnisvaraomanik Villem Meius leitakse oma korterist tapetuna. Turvakaamera video paljastab surnukeha kõrvalt lahkumas ühe Meiuse üürniku - ei kellegi muu, kui politseinike kaitseingli Rita! Rita võetakse vahi alla ning kogu jaoskond näeb vaeva selle nimel, et teda vabastada ning tema kinniistumise ajal Rita baari käigus hoida. Uurimise käigus paljastub ulatuslik ja häbitu kinnisvarahangeldamine Kalamajas, mille niidid ulatuvad ka justiitsmaailma ladvikusse. Vastasleeri moodustavad Kalamaja põliselanikud. Organisatsiooni peakorter asub kellegi Mort Pärgi matusebüroos. Sealt hakkabki asi lõpuks hargnema.
19:00 Otse! Reporter, H2024/E35. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 15 küsimust, H2/E88. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
20:30 Kuuuurija, H17/E5. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat. Tänases saates räägib 33aastane mees, mis moodi ta kaheks ja pooleks aastaks vägistamise paragrahvi alusel vangi pandi. Hiljem leidsid aga kaks kohtuastet, et mees on süütu.
21:30 Õhtu!, H6/E88. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
22:30 Žiguliga isamaal, E7. Robert ja Kristjan saavad omal nahal tunda palveränduri kurnavat elu Vastseliinas. Võrus avastab reisiseltskond Žigulidel aga autokollektsioon, kus leidub ka sõidukeid, mida mulja maailmas enam alles ei olegi. Saatejuhid Robert Rool ja Kristjan Ojang.
23:00 FBI, H1/E10: Relvaäritseja saatus. Kui tapetakse relvaärimees, kellest oli saanud informaator, asub OA tema asemele ja alustab Maggie ning nende endise FBI instruktori Rowan Quinni abil salaoperatsiooni, et ohtlike relvade müüki takistada.
23:55 Versailles, H3/E5: Teispoolsus. Kas Louis’ armastav puudutus suudab päästa valudes vaevleva kuninganna? Graveeritud mõõk annab vihje Philippe’i uue vaenlase kohta.
01:05 Õhtu!, H6/E88*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
02:00 Versailles, H3/E5: Teispoolsus*. Kas Louis’ armastav puudutus suudab päästa valudes vaevleva kuninganna? Graveeritud mõõk annab vihje Philippe’i uue vaenlase kohta.
03:05 FBI, H1/E10: Relvaäritseja saatus*. Kui tapetakse relvaärimees, kellest oli saanud informaator, asub OA tema asemele ja alustab Maggie ning nende endise FBI instruktori Rowan Quinni abil salaoperatsiooni, et ohtlike relvade müüki takistada.
03:55 Postimees.ee, E842
04:15 Minu kodu on parim, H6/E36. Võistlustulle on jäänud viis meeskonda. On aeg hakata renoveerima hoove.
05:15 Reporter, H2024/E35*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Teisipäev 20.02.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E31*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
06:30 Otse! Telehommik, H1/E36. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
09:05 Tallinna uudised, H2024/E31*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
09:20 15 küsimust, H2/E88*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
09:50 Telehommik, H1/E36*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
12:30 Kuuuurija, H17/E5*. Saatejuht Katrin Lust võtab taaskord julgelt ette nii mõnegi jaoks ebamugavad teemad ning toob päevavalgele nii häirivat kui ka üllatavat. Tänases saates räägib 33aastane mees, mis moodi ta kaheks ja pooleks aastaks vägistamise paragrahvi alusel vangi pandi. Hiljem leidsid aga kaks kohtuastet, et mees on süütu.
13:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8074*. Remi laseb Mercedesest õrnalt lahti. Bree kuuleb pealt kohutavat saladust. Andrew ei suuda valida Justini ja Tegani vahel.
14:00 Doktor imetegija, H2/E150. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E125
15:00 Vana silla saladus, H8/E84. Raimundo hoiatab Mauriciot ja Prudenciot. Reneses toob halbu uudiseid. Irene valmistub külast lahkuma.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E126
16:00 Armastuse hind, H1/E29. Suna päästab Seyrani elu, kui Kazim oma tütart ründab. Kazim siiski ei leia Sunat ning Feritil õnnestub ta koju saata. Suna ei soovi Seyrani elu oma probleemidega rikkuda ja läheb vastu hommikut tagasi koju. Ent Sultan näeb Sunat häärberist põgenemas ja annab sellest kohe Ifakatile teada. Lõpuks saab ka Halis juhtunust teada. Ifakat läheb endast välja, kui tunneb enda õlul liiga palju vastutust.
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E127
17:00 Mägipäästjad, H10/E3: Õnn on liblikas 1. Markus osaleb matkajuhina mägedes modellide pildistamisel, kuni saab väljakutse. Päästeoperatsioonil selgub, et hädasolija on koer. Modell Leni külastab vanaisa ja otsustab tema tallu elama jääda, et vanaisa hooldekodusse ei pandaks. Herilase nõelamise tõttu satub Leni elu metsas ohtu. Mägipäästjad tormavad teda otsima. Peainspektor Jessika Pollath võrgutab Markust. Katharina satub peale ootamatule hetkele.
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E128
18:00 Viimane võmm, H4/E12: Romeo ja Julia. Annika Sihver tunnistab Mikk Kotkasele üles oma ema Liana mõrva. Natukese aja pärast võtab süü sama mõrva eest enda peale Annika poiss-sõber Jakob Karusell. Kuid surnukeha on kadunud - köögis, kuhu mõlemad "tapjad" selle olid jätnud, seda igatahes pole. Kahtluse all on ka Annika isa Mart Sihver, kes naaseb kolmekuuliselt kruiisitöölt sobivasti samal päeval ja tapetud naise töökaaslane Sebastian Mäesalu.
19:00 Otse! Reporter, H2024/E36. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 15 küsimust, H2/E89. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
20:30 Kolm naist karavanis. Itaalia, H4/E7. Karavan jõuab Itaalia idarannikule, rannaturistide paradiisina tuntud Riminisse. Naised satuvad kohaliku seelikuküti ja meduuside piiramisrõngasse, kuid kümnete kilomeetrite pikkune rannariba jätab seltskonna ootamatult külmaks. Ees ootab teekond San Marino kääbusriiki, mille esimene peatus on seikluspark. See tõotab vähemalt ühe naise maha murda.
21:30 Õhtu!, H6/E89. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
22:30 Krimi, H18/E24. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
23:00 FBI, H1/E11: Identiteedi kriis. Kui mõrvatakse ühele mehele eluaegse vanglakaristuse määranud kohtunik ja tema tütar, hakkavad Maggie ja OA otsima kättemaksumissioonil tapjat. Danal on juhtumi vastu kõrgendatud huvi, kuna ta tundis ohvrit isiklikult.
23:55 Versailles, H3/E6: Õnneratas. Louis püüab õõnestada Leopoldi jalgealust ning samal ajal võita enda poolele kardinal Letot. Kas tal õnnestub oma kahepalgelisust diplomaatiaga varjata?
01:00 Õhtu!, H6/E89*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
01:55 Versailles, H3/E6: Õnneratas*. Louis püüab õõnestada Leopoldi jalgealust ning samal ajal võita enda poolele kardinal Letot. Kas tal õnnestub oma kahepalgelisust diplomaatiaga varjata?
02:55 FBI, H1/E11: Identiteedi kriis*. Kui mõrvatakse ühele mehele eluaegse vanglakaristuse määranud kohtunik ja tema tütar, hakkavad Maggie ja OA otsima kättemaksumissioonil tapjat. Danal on juhtumi vastu kõrgendatud huvi, kuna ta tundis ohvrit isiklikult.
03:45 Postimees.ee, E843
04:10 Minu kodu on parim, H6/E37. On kohtumõistmise päev, kuna kohtunikud näevad hoove esimest korda.
05:15 Reporter, H2024/E36*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Kolmapäev 21.02.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E32*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
06:30 Otse! Telehommik, H1/E37. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
09:05 Tallinna uudised, H2024/E32*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
09:20 15 küsimust, H2/E89*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
09:50 Telehommik, H1/E37*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
12:30 Kolm naist karavanis. Itaalia, H4/E7*. Karavan jõuab Itaalia idarannikule, rannaturistide paradiisina tuntud Riminisse. Naised satuvad kohaliku seelikuküti ja meduuside piiramisrõngasse, kuid kümnete kilomeetrite pikkune rannariba jätab seltskonna ootamatult külmaks. Ees ootab teekond San Marino kääbusriiki, mille esimene peatus on seikluspark. See tõotab vähemalt ühe naise maha murda.
13:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8075*. Justin leiab võimaluse Andrew’st lahti lasta. Bree nõuab, et Remi talle tõtt räägiks. Rose vaatab lootusrikkalt Mali poole.
14:00 Doktor imetegija, H2/E151. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E129
15:00 Vana silla saladus, H8/E85. Fernando võtab mõisas juhtimise üle. Mirañaride kampaania tekitab rahvas huvi. Emilia palub Felt abi.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E130
16:00 Armastuse hind, H1/E30. Suna saabub koju hirmununa. Hattucil õnnestub Kazim ümber veenda, et ta oma tütart ei karistaks. Ferit räägib Halisiga ja palub tema abi, et Suna päästa. Halis lubab teda aidata ja otsustab rääkida Kazimiga. Ferit viib Seyrani välja ja nad satuvad Pelini, Buraki ja nende sõpradega samasse restorani. Burak soovib Pelinile tutvustada üht noormeest Serterit. Ferit muutub Pelini peale armukadedaks.
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E131
17:00 Mägipäästjad, H10/E4: Õnn on liblikas 2. Markus osaleb matkajuhina mägedes modellide pildistamisel, kuni saab väljakutse. Päästeoperatsioonil selgub, et hädasolija on koer. Modell Leni külastab vanaisa ja otsustab tema tallu elama jääda, et vanaisa hooldekodusse ei pandaks. Herilase nõelamise tõttu satub Leni elu metsas ohtu. Mägipäästjad tormavad teda otsima. Peainspektor Jessika Pollath võrgutab Markust. Katharina satub peale ootamatule hetkele.
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E132
18:00 Viimane võmm, H4/E13: Ohtlik mäng. Rebeka Merilind leiab oma venna Karsteni surnukeha tema sünnipäevahommikul klaasikildudega kaetult viimase elutoast. Uurimise käigus paljastatakse lisaks mõrvarile ka Tallinnas tegutsev illegaalne kasiino. Mikk valmistab mesinädalatele siirduvale Andersile kingituse. Üle 20 aasta tagasi alanud Mikk Kotkase ebaõnnestunud mõrvalugu jõuab lõpuks oma lõpplahenduseni.
19:00 Otse! Reporter, H2024/E37. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 15 küsimust, H2/E90. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
20:30 Papsid, H1/E7: Lahkumine. Politsei peatab Aleksi auto ning küsib näha Rasmuse dokumente. Sassu viib hoolimata isa keelust oma sisalik Ernesti lasteaeda. Marika saabub kohvriga Kristiina juurde ja plaanib mõneks päevaks tema juurde jääda. R: Anna Stepanova O: Märt Pius, Tiit Sukk, Priit Loog, Alo Kõrve, Evelin Võigemast, Katrin Pärn, Karolin Jürise, Helena Lotman
21:30 Õhtu!, H6/E90. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
22:30 Žiguliga isamaal, E8. Mis imeloom on vesioinas? Tänases saates avastame Võrumaad ja tutvume erakordselt suure telefonide, mobiiltelefonide ja arvutite koguga. Saatejuhid Robert Rool ja Kristjan Ojang.
23:00 FBI, H1/E12: Uus algus. Pärast seda, kui mõrvatakse New Yorgi ülikoolis kõne pidanud ultraparempoolne provokaator, uurivad Maggie ja OA kooli äärmuslikumaid poliitilisi rühmitusi ja loodavad OA õele Amirale, kes seal koolis õpib.
23:55 Versailles, H3/E7: Ilmutusraamat. Kas Louis on viimaks teada saanud, kes peitub raudmaski taha? Kardinal Leto plaanib endiselt oma teadmisi kuninga vastu ära kasutada.
01:00 Õhtu!, H6/E90*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
01:55 Versailles, H3/E7: Ilmutusraamat*. Kas Louis on viimaks teada saanud, kes peitub raudmaski taha? Kardinal Leto plaanib endiselt oma teadmisi kuninga vastu ära kasutada.
02:55 FBI, H1/E12: Uus algus*. Pärast seda, kui mõrvatakse New Yorgi ülikoolis kõne pidanud ultraparempoolne provokaator, uurivad Maggie ja OA kooli äärmuslikumaid poliitilisi rühmitusi ja loodavad OA õele Amirale, kes seal koolis õpib.
03:45 Postimees.ee, E844
04:15 Minu kodu on parim, H6/E38. On kohtumõistmise päev, kuna võistljad naasevad koju oma uusi hoove vaatama.
05:15 Reporter, H2024/E37*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Neljapäev 22.02.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E33*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
06:30 Otse! Telehommik, H1/E38. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
09:05 Tallinna uudised, H2024/E33*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
09:20 15 küsimust, H2/E90*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
09:50 Telehommik, H1/E38*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
12:30 Papsid, H1/E7: Lahkumine*. Politsei peatab Aleksi auto ning küsib näha Rasmuse dokumente. Sassu viib hoolimata isa keelust oma sisalik Ernesti lasteaeda. Marika saabub kohvriga Kristiina juurde ja plaanib mõneks päevaks tema juurde jääda. R: Anna Stepanova O: Märt Pius, Tiit Sukk, Priit Loog, Alo Kõrve, Evelin Võigemast, Katrin Pärn, Karolin Jürise, Helena Lotman
13:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8076*. Rose tahab vastuseid. Remi toetab Breed. Mercedes ei suuda otsustada.
14:00 Doktor imetegija, H2/E152. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E133
15:00 Vana silla saladus, H8/E86. Mauricio üritab Fed aidata. Julieta vajab uut kaitsestrateegiat. Isaac valmistub abielluma.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E134
16:00 Armastuse hind, H1/E31. Halis külastab Kazimit ja tõstatab Suna teema. Koos Ifakatiga teeb ta Kazimile ettepaneku, millest ta ei suuda keelduda. Pärast sellist uudist saabub Suna koju taas mõneks ajaks rahu. Fuat ja Asuman veedavad Feriti ja Seyraniga koos aega. Ferit ja Seyran lähevad lauatennise võistlust lõpetama, kuid lähevad külla ka Kazimile. Ferit kuuleb Kazimilt, et Seyranil polnud vähimatki soovi temaga abielluda.
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E135
17:00 Mägipäästjad, H10/E5: Ostetud talv 1. Abielupaar otsib kadunud poega Justust ja asub koos mägipäästjatega teele. Kahjuks leiavad nad vaid poisi surnukeha. Veidi hiljem kohtavad nad meest, kes neile poja mobiililt helistanud oli. Tagasiteel jäävad nad kivirahe alla ja üks matkajatest saab raskelt vigastada. Markus ja Katharina peavad õhtu saabudes jääma koopasse külma eest varju. Koopas aga hakkab äkitselt tõusma vesi.
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E136
18:00 Viimane võmm, H5/E1: Inimese torustik. Pärast oma tulistamiseloo lahendamist ning Ants Kortiku ja Arno Viibeli kinnivõtmist, pole Kotkase elus enam nagu õiget motivaatorit. Ta igavleb ega viitsi isegi moblat sisse lülitada. Endla Vaikur sureb öösel oma korteris mürgistusse. Viimasena on ta helistanud imeravitseja Kalmer Sirptiivale. Kas Endlal võis olla lihtsalt toidumürgistus või võis ta midagi kogemata sisse võtta? Lisaks Sirptiivale on Kotkasel ja Prikil kahtluse all Endla majanaaber Albert, kes taaskasutab kanalisatsioonivett ning korteriühistu esimees Valdur, kes himustab endale Endla korterit. Roland Mõisnik pöördub oma vähikahtlusega samuti Kalmer Sirptiiva poole. Mõisnik ja Laura otsustavad saada veel üle lapse. Tammets kavatseb minna poliitikasse ning Murrikut ahistavad Niklas Holmi advokaadid. Arabella astub Sisekaitseakadeemiasse.
19:00 Otse! Reporter, H2024/E38. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 15 küsimust, H2/E91. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
20:30 Sellest saab meie suvi, H1/E3: Grupikohtingud. Romantiline tõsielusari! Kes jätkavad armastuseotsinguid ekraanil ja kes saavad oma austajatega privaatselt edasi suhelda. Vallalised kutsuvad kirjade põhjal välja valitud kosilased grupikohtingule. Kohtingute lõpus tuleb vallalistel otsustada, millised kosilased endale nädalaks koju elama kutsuda. Saatejuht on Romi Hasa.
21:30 Õhtu!, H6/E91. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
22:30 Žiguliga isamaal, E9. Robert ja Kristjan saavad seekordses saates käe valgeks üherattalise mootorrattaga sõitmisel. Valgast leitakse aga üles Eesti võimsaim Žiguli, millega tuleb maha pidada üks korralik kiirendusvõistlus. Saatejuhid Robert Rool ja Kristjan Ojang.
23:00 FBI, H1/E13: Kuriteokaaslased. Maggie ja OA on missioonil, et leida paar, kes on politseiniku surmani viinud vägivaldsete relvastatud röövimiste taga.
23:55 Versailles, H3/E8: Mehed ja jumalad. Louis vaevleb identiteedikriisi all. Marchal maksab Jeanne’ile Pariisis levitatud protestibrošüüride eest kätte.
01:05 Õhtu!, H6/E91*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
02:00 Versailles, H3/E8: Mehed ja jumalad*. Louis vaevleb identiteedikriisi all. Marchal maksab Jeanne’ile Pariisis levitatud protestibrošüüride eest kätte.
03:05 FBI, H1/E13: Kuriteokaaslased*. Maggie ja OA on missioonil, et leida paar, kes on politseiniku surmani viinud vägivaldsete relvastatud röövimiste taga.
03:55 Postimees.ee, E845
04:10 Minu kodu on parim, H6/E39. Hoovilahingute kolmas voor algab Lõuna-Austraalias ja Tweed Headsis. Mängus on võistluses püsimine.
05:15 Reporter, H2024/E38*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

Reede 23.02.2024

06:15 Tallinna uudised, H2024/E34*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
06:30 Otse! Telehommik, H1/E39. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Keili Sükijainen teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
09:05 Tallinna uudised, H2024/E34*. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.
09:20 15 küsimust, H2/E91*. Kodumaine strateegiline mälumäng, mille muudab kaasahaaravaks põnev vihjete süsteem ja strateegia element. Saates on vastamisi kaks mängijat, kel on võimalus hakata panustama enda tugevustele ning samal ajal vastase nõrkusele. Mõnikord võib selline tegutsemine edu tuua, aga teinekord hoopis kätte maksta ning vajalikest punktidest ilma jätta. Saadet juhib Jüri Butšakov.
09:50 Telehommik, H1/E39*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Keili Sükijainen teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
12:30 Sellest saab meie suvi, H1/E3: Grupikohtingud*. Romantiline tõsielusari! Kes jätkavad armastuseotsinguid ekraanil ja kes saavad oma austajatega privaatselt edasi suhelda. Vallalised kutsuvad kirjade põhjal välja valitud kosilased grupikohtingule. Kohtingute lõpus tuleb vallalistel otsustada, millised kosilased endale nädalaks koju elama kutsuda. Saatejuht on Romi Hasa.
13:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8077*. Mali ja Rose’i vahel säriseb armuleek. Cashil on uus juhtlõng. Mercedes muudab tooni. Felicity õudused jätkuvad.
14:00 Doktor imetegija, H2/E153. Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina, kus teda ootab peaarst Adil Erinc.
14:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E137
15:00 Vana silla saladus, H8/E87. Matías muretseb oma vanemate pärast. Carmelo teeb Severole etteheiteid. Prudencio pakub Julietale abi.
15:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E138
16:00 Armastuse hind, H1/E32. Ferit on vapustatud, kui saab teada, kuidas Kazim sundis Seyranit temaga abielluma, aga ta surub oma tunded alla. Lauatennise võistluse kaotab Seyran. Kui paar koju tagasi jõuab, kasutab Ferit uuesti võimalust Seyranile läheneda, aga ta saab aru, et Seyran ei taha teda. Ferit hakkab Seyranilt küsima ta mineviku kohta Yusufiga. Yusufi vale rikub Feriti tuju. Ta helistab Abidinile, et minna välja rahunema.
16:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E139
17:00 Mägipäästjad, H10/E6: Ostetud talv 2. Abielupaar otsib kadunud poega Justust ja asub koos mägipäästjatega teele. Kahjuks leiavad nad vaid poisi surnukeha. Veidi hiljem kohtavad nad meest, kes neile poja mobiililt helistanud oli. Tagasiteel jäävad nad kivirahe alla ja üks matkajatest saab raskelt vigastada. Markus ja Katharina peavad õhtu saabudes jääma koopasse külma eest varju. Koopas aga hakkab äkitselt tõusma vesi.
17:55 Otse! Postimehe uudised, H2024/E140
18:00 Viimane võmm, H5/E2: Nagu saatus otsustab. Tammets on valinud Priki oma järglaseks komissarina, kuid soovib, et Prikk ise seda Kotkale ütleks. Prikk saadab Tammetsi esiotsa pehmesse kohta. Mikk sõidutab Tanja iga päev tööle ja koju, et mitte lasta Holmi advokaatidel teda survestada. Tanjale on pakutud 50000 eurot valuraha, kui ta oma kaebuse Niklas Holmi vastu tagasi võtaks. Keset seda tohuvabohu tapetakse aga staarjuuksur Kaarel Käärid - teda on löödud kääridega kuus korda rindu ning jäetud siis kempsu verest tühjaks jooksma. Hukkamisena näiv mõrv on meedia tervadatud tähelepanu all. Kahtlusaluseid on palju - Kaarli pruut, tuntud lauljanna koos trummarist elukaaslasega, lugupeetud naisprofessor ja tema arstist abikaasa, poliitik ja tema beibest naisuke. Selgub, et Kaarel elas kaksikelu. Tammets on teinud uue partei ja teeb aktiivselt valimiskampaaniat. Ta on leidnud ka trumpkaardi oma pagulaspoliitika elluviimiseks.
19:00 Otse! Reporter, H2024/E39. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
20:00 Võsavinkel, H3/E4. Millised ohud varitsevad harrastuskalamehi Peipsi järve raksuval jääkoorikul? Kas oht mitte saada kala või sattuda vene piirivalve raudsesse haardesse? Peeter Võsa haarab mootorsaanil sabast ning sõidab koos kalastuslegend Hannoga idapiirile ahvenat püüdma.
20:30 Reede ÕHTU!, H3/E22. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord panevad oma võimed proovile Spordiaasta tähed 2023 galal aasta naissportlaseks nimetatud ujuja Eneli Jefimova ja tema treener, aasta treeneriks tituleeritud Henry Hein. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
22:00 Mängufilm Superpatrull (Super Troopers, USA 2001). Pöörane ja uskumatu politseikomöödia viiest Vermonti osariigi korrakaitsjast. R: Jay Chandrasekhar O: Jay Chandrasekhar, Kevin Heffernan, André Vippolis
00:05 Mängufilm #WAYF. Suve viimane pidu (We Are Your Friends, Prantsusmaa, USA, Suurbritannia 2015). Elektroonilise muusika ja Hollywoodi ööelu foonil veedab 23-aastane edasipüüdlik DJ Cole oma päevi lapsepõlvesemudega plaane tehes ning öid loo kallal nokitsedes, mis suudaks sütitada kogu maailma. Kõik see muutub, kui ta kohtub karismaatilise, aga elus pettunud vanema DJ Jamesiga, kes ta oma tiiva alla võtab. Asjad lähevad keeruliseks, kui Cole hakkab armuma Jamesi palju nooremasse tüdruksõpra Sophiesse. Kui Cole’i keelatud suhe üha tugevamaks muutub ning tema sõbrasuhted kannatama hakkavad, peab ta valima armastuse, lojaalsuse ja oma tuleviku vahel. Film ei sobi alaealistele. R: Max Joseph O: zac Efron, Wes Bentley, Emily Ratajkowski
01:55 Krimi, H18/E24*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
02:25 Võsavinkel, H3/E4*. Millised ohud varitsevad harrastuskalamehi Peipsi järve raksuval jääkoorikul? Kas oht mitte saada kala või sattuda vene piirivalve raudsesse haardesse? Peeter Võsa haarab mootorsaanil sabast ning sõidab koos kalastuslegend Hannoga idapiirile ahvenat püüdma.
02:50 Postimees.ee, E846
03:30 Minu kodu on parim, H6/E40. Hoovilahingute kolmas voor algab Lõuna-Austraalias ja Tweed Headsis. Mängus on võistluses püsimine.
04:30 Reporter, H2024/E39*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
05:30 Mägidoktor, H3/E8: Kõik või mitte midagi. Lisbeth Gruberil on sünnipäev, aga õhk on endiselt paks. Lilli on tige Sarah’ peale, Martini uudis väljakolimisest ei too ka rahu ja vaikust. Selles pingelises õhkkonnas saab Martin hädaabikõne – Stefan ja Melanie on jäänud mägedes tormi kätte. Martin ei jõua koos Andreaga korterit vaatama ja see ajab nad tülli.

Laupäev 24.02.2024

06:30 Mägidoktor, H3/E9: Sügav kukkumine. Lisbeth Gruber on lühipuhkuselt tagasi ja veel koos külalisega.Martin, Hans ja Lilli ei oska aga Klausi kuidagi suhtuda. Hans otsustab vahepeal Klarale abieluettepaneku teha, kuid saab korvi. Ka Martini eraelu pole pilvitu.
07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H1/E9: Päevakangelane. Lumi on tüdinenud vanemate käskude kuulamisest ja kasutab võimalust veeta üks päev kuningannana. Kuninglik elu pole aga päris see, mis ta ootas.
08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H6/E12. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.
08:30 Joonissari Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E39. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
08:45 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E27. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
09:00 Kidzone lastehommik - Monster High, H23/E7. New Salemi linnas asuvas koletiste koolis toimetavad kuulsate koletiste teismelised lapsed.
09:30 Meie pere ja muud loomad, H2/E12: Viimane! Kange Saare naine Heidi ning tema tõelised maalapsed Uma ja Raju tähistavad esimese aasta täitumist Pajuvärava talus. Mis on nii Heidi perele kui televaatajatele armsaks saanud talus ühe aastaga muutunud ning millised on perenaise ootused tuleviku osas? Läbi vahvate tagasivaadete jagavad nii lapsed kui ema esimesi ja kõige armsamaid mälestusi Pajuvärava talu teekonnast päris koduks saamise loos. Aga Heidi otsustab, et elus ainult tagasi vaadata ei saa ja on paras aeg ellu kutsuda uusi traditsioone, näiteks eriti vinge Pajuvärava naistesauna.
10:00 Rikas Eesti, H2/E3. Robi tutvub brasiillanna Heleiaga, kes töötab Eestis pea- ja lõuakirurgina. Robi saab teada, et Heleia doktoritöö käsitles laskehaavu, kuid ise naine relvi käes pole kunagi hoidnud. Nii minnaksegi üheskoos lasketiiru, et tutvuda nii politsei- kui maffiarelvadega.
10:30 Hooaeg, H19/E7. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
11:00 Liikleja, H2/E10: Kõrvalised tegevused liikluses. Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Tänapäeva ühiskonda on tabanud uus hullus ja selleks on nutisõltuvus! Mõni inimene ei suuda minutitki olla nii, et ta ei vaataks oma telefoni! Kahjuks on see nii ka liikluses! Veebruarikuu «Liikleja» saates uuritakse, kui ohtlikud on liigeldes kõrvalised tegevused ja kuidas teha nii, et need tähelepanu ei rööviks ning inimesi ohtu ei seaks! Saates saavad sõna PPA ja Transpordiameti eksperdid. Tähelepanu-testis paneb end proovile lauljatar Grete Paia. Saatejuht on Jaanus Koort.
11:30 Rooli võim, H25/E7. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.
12:00 Saateapsud. Läbi aegade on rahvale pakkunud lusti vaadata teletegijate apse – nemad ka ju ikkagi inimesed! Lõbusas erisaates näeme, mis toimub tegelikult menusaadete kaadri taga ja kuidas armastatud eetrinäod ootamatute olukordadega toime tulevad! Saates näeb milliste ootamatustega on rinda pistnud “Õhtu” saatejuhtid Piret, Jüri ja Robert, mis ajab pisarateni naerma “Papside” sarja näitlejaid või mida ehmatavat on juhtunud “15 küsimuse” salvestuse ajal.
12:30 Öökülaline. Toomas Hendrik Ilves. Hiljuti sai 70-aastaseks president Toomas Hendrik Ilves, kes sündis pagulaste peres Rootsis, kasvas üles Ameerika Ühendriikides ning töötas Eesti iseseisvuse nimel pikki aastaid Saksamaal, raadios Vaba Euroopa. Mart Normet läheb kaheks päevaks ja üheks ööks külla eestlaste jaoks müütilisse paika, tema koju Mulgimaale - Ärma talusse. "Välisminister Ilvese initsiatiivil kuulume me täna Euroopa Liitu ja NATOsse ning tunneme end kaitstult. Suursaadik Ilvese ideest sai alguse Tiigrihüpe ja seeläbi meie idufirmade buum ning Eesti edulugu terves maailmas. Presidendina tõi ta fookusesse 20. augusti laiema tähistamise Eestis ning pani suure kirjandushuvilisena alguse uudissõnade konkursile," kirjeldab saatejuht Normet. "Ta on riigimees selle sõna kõige puhtamas tähenduses. Mistõttu on mul hea võimalus uurida talt ka tunnetust Eesti tuleviku kohta." Juubeli puhul toob öökülaline endaga kaasa ka suure üllatuse, mis toob presidendile lausa pisara silma.
13:30 Mängufilm Kevade (Kevade, Eesti 1969). Sajandi parimaks Eesti mängufilmiks valitud linateos on valminud Oskar Lutsu samanimelise jutustuse alusel, mille tegevus toimub möödund sajandi lõpuaastate Eesti külas. See on lugu ühe kihelkonnakooli laste eluolust õppeaasta kestel, sügisest kevadeni. Paunvere kihelkonnakooli õpilased Arno ja Teele, Toots ja Kiir, Tõnisson ja Imelik kogevad ühe koolitalve jooksul tundeid, mille jälgi nad kannavad terve oma edaspidise elu - tõelisest sõprusest ja esimesest armastusest kuni eneseleidmise ja elusihtide selginemiseni. Lugu täis kirevaid juhtumusi, värvikaid karaktereid, lopsakat huumorit ja peeni tundevarjundeid jutustab noorte inimeste kujunemisest nende elukevadel. R: Arvo Kruusement O: Arno Liiver, Riina Hein, Aare Laanemets
15:20 Mängufilm Suvi (Suvi, Eesti 1976). Venemaal mõisavalitseja ametit pidanud Toots saabub tagasi armastatud kodumaale, et viletsavõtu isatalu korralikult jalule upitada. Krutskimees Joosep Toots ja hädavares Jorh Adniel Kiir püüavad võita Raja Teele südant ja kätt, ent tujukas peretütar hoiab ise oma saatuse ohje. R: Arvo Kruusement O: Aare Laanemets, Riina Hein, Margus Lepa
17:05 Mängufilm Sügis (Sügis, Eesti 1990). Toots, Teele, Kiir, Arno, Tõnisson ja teised on jõudnud küpsesse keskikka. Äsja on lõppenud Vabadussõda ja noor Eesti Vabariik jagab sõjasangaritele tänutäheks talusid. Loomulikult ei mahu rätsepmeister Kiirele pähe, et teda sellest ringist välja jäetakse. Lisaks on kuulsal punapeal küllaga tegemist, et end külarahva kuulujuttude eest kaitsta. Nimelt räägitakse, et Kiir olla oma naise õele tite teinud… R: Arvo Kruusement O: Margus Lepa, Liina Tennosaar, Anne Reemann
19:00
20:00 Mängufilm Soo (Soo, Eesti 2021). Põnevusest pakatav armastusfilm viib meid 1917. aastasse. Euroopas möllab Esimene Maailmasõda ja Eesti idapiiri taga pulbitseb revolutsioon. Noor kunstnik Toomas Haava naaseb Pariisist venna sootallu. Tahtmatult mässib ta end konflikti vägivaldse ja hirmsa Madjakuga, kes ahistab Metskassina tuntud kohalikku salapärast kaunitari Hildat. Loomult edev Toomas avastab end peatselt keset võitlust armastuse eest, kusjuures panuseks on ei rohkem ega vähem kui tema enda elu. R: Ergo Kuld O: Helgur Rosental, Liis Lass, Hanna-Ly Aavik
21:55 Mängufilm Klassikokkutulek (Klassikokkutulek, Eesti 2016). Kooli lõpetamisest on möödas 25 aastat ja kolm kunagist klassivenda asutavad end klassikokkutulekule. Mardi, Toomase ja Andrese elus on pealtnäha kõik hästi, aga ometi on nende kõige eredamad unistused saavutamata jäänud. Et ennast argirattast korrakski välja tõmmata, otsustavad semud kokkutulekule eelneval nädalavahetusel linna peale möllama minna ja tunda end taas 18-aastastena... Film ei sobi alla 14-aastastele. R: Rene Vilbre O: Mait Malmsten, Maarja Jakobson, Sofia Fe Soe
00:00 Oma rahvaga mul meeldib olla koos: Toomas Lunge 60. Toomas Lunge 60. sünnipäeva kontsert-lavastus “Oma rahvaga mul meeldib olla koos”. Eesti Rahva Muuseumis kõlab südamlik kontsert-lavastus, mis teeb tagasivaate muusiku laval veedetud elule läbi aastakümnete. Kõlavad juubilari autoripalad ja lemmiklood. Kokku saavad muusikalised koosseisud, mis pole juba aastaid kokku tulnud ja kuulda saab nii tuntud palasid kui lugusid, mis kirjutatud teatrilavastustele. Paljud tuttavad lood saavad sootuks uue seade ja kõla.
01:05 Mängufilm Kevade (Kevade, Eesti 1969)*. Sajandi parimaks Eesti mängufilmiks valitud linateos on valminud Oskar Lutsu samanimelise jutustuse alusel, mille tegevus toimub möödund sajandi lõpuaastate Eesti külas. See on lugu ühe kihelkonnakooli laste eluolust õppeaasta kestel, sügisest kevadeni. Paunvere kihelkonnakooli õpilased Arno ja Teele, Toots ja Kiir, Tõnisson ja Imelik kogevad ühe koolitalve jooksul tundeid, mille jälgi nad kannavad terve oma edaspidise elu - tõelisest sõprusest ja esimesest armastusest kuni eneseleidmise ja elusihtide selginemiseni. Lugu täis kirevaid juhtumusi, värvikaid karaktereid, lopsakat huumorit ja peeni tundevarjundeid jutustab noorte inimeste kujunemisest nende elukevadel. R: Arvo Kruusement O: Arno Liiver, Riina Hein, Aare Laanemets
02:50 Mängufilm Soo (Soo, Eesti 2021)*. Põnevusest pakatav armastusfilm viib meid 1917. aastasse. Euroopas möllab Esimene Maailmasõda ja Eesti idapiiri taga pulbitseb revolutsioon. Noor kunstnik Toomas Haava naaseb Pariisist venna sootallu. Tahtmatult mässib ta end konflikti vägivaldse ja hirmsa Madjakuga, kes ahistab Metskassina tuntud kohalikku salapärast kaunitari Hildat. Loomult edev Toomas avastab end peatselt keset võitlust armastuse eest, kusjuures panuseks on ei rohkem ega vähem kui tema enda elu. R: Ergo Kuld O: Helgur Rosental, Liis Lass, Hanna-Ly Aavik
04:25 Postimees.ee, E847
05:30 Mägidoktor, H3/E10: Haavad südames. Hans põeb armuvalu, on nurka pugenud ja norutab. Martinil valutab süda väikese Jonase pärast. Ta tunneb süüd poisi vanemate kaotuse pärast ja tahab olla lapsele toeks leinast üle saamisel. Lisbeth on Klausiga õnnelik, kuid Hans jälgib neid skeptiliselt.

Pühapäev 25.02.2024

06:30 Mägidoktor, H3/E11: Purunemine. Elu mängib Gruberitega oma mänge. Hans pole äraütlemisest üle saanud, Lisbeth on oma austajas pettunud, nõuab Klausilt aru ja lõpetab suhted, enne kui need jõuavad tõsiseks minna. Martin tegeleb Jonasega ja püüab leida poisile uut kodu.
07:30 Kidzone lastehommik - Pöialpoisid ja mina, H1/E10: Masina vastu. Geeniusest pöialpoiss annab Lumile kooli kokandusvõistluse jaoks mikserroboti, kuid see väljub kontrolli alt.
08:00 Kidzone lastehommik - Käpapatrull, H6/E13. Ryder juhib kuuest mänguhimulisest päästekoerast koosnevat meeskonda, kes kõik pingutavad selle nimel, et Adventure Bay oleks turvaline koht. Tihti tulevad koertele appi nende paljud head sõbrad.
08:30 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E40. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
08:45 Kidzone lastehommik - Alvin ja koopaoravad, H1/E28. Kuulsatest rokkstaaridest vennad suunduvad maailmaturneele ja loomulikult tulevad kaasa ka nende parimad sõbrad oravaplikad. Multika tegelased räägivad eesti keeles ja neile annavad oma hääle Eesti näitlejad Mirtel Pohla, Mart Müürisepp, Maiken Pius ja Indrek Ojari.
09:00 Kidzone lastehommik - Barbie maagiline seiklus, H1/E16. Maagilised seiklused algavad, kui Malibu Barbie ja Brooklyni Barbie kohtuvad võluvõimeid omava hobusega, kes vajab nende abi salapärasel missioonil.
09:30 Papsid, H1/E7: Lahkumine*. Politsei peatab Aleksi auto ning küsib näha Rasmuse dokumente. Sassu viib hoolimata isa keelust oma sisalik Ernesti lasteaeda. Marika saabub kohvriga Kristiina juurde ja plaanib mõneks päevaks tema juurde jääda. R: Anna Stepanova O: Märt Pius, Tiit Sukk, Priit Loog, Alo Kõrve, Evelin Võigemast, Katrin Pärn, Karolin Jürise, Helena Lotman
10:30 Täistunni intervjuu. Õnnelik Eesti*. Nii Eestis kui kogu maailmas on käimas ärevad ja rahutud ajad. On tuhat põhjust olla tujust ära või koguni vihane. Küll aga on ka hulgaliselt põhjuseid olla iga vabas Eestis elatud päeva eest tänulik ja õnnelik. Vabariigi aastapäeva eel vestles ajakirjanik Raul Ranne tuntud ja armastatud kaasmaalastega, kes sisendavad rahu ja oskavad nautida argiseid hetki.
11:30 Kolm naist karavanis. Itaalia, H4/E7*. Karavan jõuab Itaalia idarannikule, rannaturistide paradiisina tuntud Riminisse. Naised satuvad kohaliku seelikuküti ja meduuside piiramisrõngasse, kuid kümnete kilomeetrite pikkune rannariba jätab seltskonna ootamatult külmaks. Ees ootab teekond San Marino kääbusriiki, mille esimene peatus on seikluspark. See tõotab vähemalt ühe naise maha murda.
12:30 Kas lööme käed?, H1/E5. Aastakümneid maailmas populaarsust kogunud telemäng nüüd Eestis! Tõeline telemängude klassika, kus mängus osalejal ei ole vaja mälumängu teadmisi või füüsilisi oskuseid. Mäng käib raha ja auhindade peale. On vaja vaid natukene õnne, et teha õige otsus! Kas valida saatejuhi poolt pakutav rahasumma või salapärane kingitus? Kas jääda oma otsusele kindlaks või proovida oma õnne veelgi suurema võidu nimel? „Kas lööme käed?“ küsib alati rõõmsameelne ja šarmantne saatejuht Robert Rool.
13:05 Mängufilm Suvi (Suvi, Eesti 1976)*. Venemaal mõisavalitseja ametit pidanud Toots saabub tagasi armastatud kodumaale, et viletsavõtu isatalu korralikult jalule upitada. Krutskimees Joosep Toots ja hädavares Jorh Adniel Kiir püüavad võita Raja Teele südant ja kätt, ent tujukas peretütar hoiab ise oma saatuse ohje. R: Arvo Kruusement O: Aare Laanemets, Riina Hein, Margus Lepa
15:00 Sellest saab meie suvi, H1/E3: Grupikohtingud*. Romantiline tõsielusari! Kes jätkavad armastuseotsinguid ekraanil ja kes saavad oma austajatega privaatselt edasi suhelda. Vallalised kutsuvad kirjade põhjal välja valitud kosilased grupikohtingule. Kohtingute lõpus tuleb vallalistel otsustada, millised kosilased endale nädalaks koju elama kutsuda. Saatejuht on Romi Hasa.
16:00 Minu Tallinn, H2023/E7. "Minu Tallinn" on saade, mis ühendab mineviku ja oleviku, suured ideed ja pisikesed hetked. See on saade, mis kutsub arutlema linnakeskkonna väljakutsete üle ja otsib lahendusi, kuidas linna veel paremaks muuta. Koos vaatajaga astutakse välja „teatrisaali tulede“ alt otse tänavale, kus elab ja hingab päriselu, sinna kus, peidetud kohvikutes ja kunstist pakatavate seinade taustal hargnevad lahti põnevad elulood, sinna kus toimuvad kultuurisündmused, mis panevad meid naeratama, mõtlema ja kaasa elama. Saatejuhid Carola-Kristiina Kröönström, Liisa Tupits, Jürgen Fogel, Kadri Aavik.
16:55 Kodu mägedes, E8: Emamesilane. Marie saab teada Martha haigusest ja võtab üle nii tema eest hoolitsemise kui talu juhtimise. Samuti püüab ta lepitada Marthat ja ta poega. Georg näitab oma isalikke oskusi. Pärimistüli kogub tuure. R: Markus Imboden O: Catherine Bode, Karin Engelhard, Matthi Faust
19:00 Otse! Reporter+, H2024/E15. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
19:30 Kuldvillak, H2022/E19. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.
20:05 Võsaga Vietnamis, H1/E8. Reisiseikluse 8. osas külastavad Peeter, Sander ning Jaan DaNangis asuvat maailmaimet. Hiljem aga kruiisivad reisisellid mopeedidega mööda linna ja valmistuvad Ho Chi Minhi minemiseks.
20:35 Ma näen su häält, H1/E12. Kuum telesõu pakub põnevust, ära arvamise hasarti, üllatusi ja ohtralt huumorit ning meelelahutust. Saates osaleval arvajapaaril tuleb seitsme tundmatu seast eristada imelise lauluoskusega inimesed andekatest teesklejatest, kes üldse laulda ei oska. Arvajatele on abiks nõunikekogu, kuhu kuuluvad armastatud Eesti näitlejad, lauljad ja meelelahutajad Evelin Võigemast, Grete Kuld, Estoni Kohver ja Mart Juur. Külalisnõunikuna astub lavale Synne Valtri. Saadet juhib särav Piret Laos.
22:40 CSI: Vegas, H2/E6: Koaala. CSI asub uurima juhtumit, kus kolm tapjat murdsid sisse majja ja tapsid terve perekonna. Cathrine juhib juurdlust, kuid see on tema jaoks emotsionaalselt kurnav, sest tugevdab tema soovi taasluua sidemed oma tütrega.
23:35 Mängufilm Sügis (Sügis, Eesti 1990)*. Toots, Teele, Kiir, Arno, Tõnisson ja teised on jõudnud küpsesse keskikka. Äsja on lõppenud Vabadussõda ja noor Eesti Vabariik jagab sõjasangaritele tänutäheks talusid. Loomulikult ei mahu rätsepmeister Kiirele pähe, et teda sellest ringist välja jäetakse. Lisaks on kuulsal punapeal küllaga tegemist, et end külarahva kuulujuttude eest kaitsta. Nimelt räägitakse, et Kiir olla oma naise õele tite teinud… R: Arvo Kruusement O: Margus Lepa, Liina Tennosaar, Anne Reemann
01:25 Mängufilm Patriootide päev (Patriot's Day, Hongkongi erihalduspiirkond, USA 2016)*. Põnevusdraama 2013. aastal Bostoni maratonil kärgatanud plahvatusest... Politseiseersant Tommy Saunders, vaprad ellujääjad, sündmuspaigale saabunud esmaabitöötajad ja uurijad jooksevad kohutava terroriakti järel ajaga võidu, et järgmist rünnakut ära hoida. Eriagent Richard Deslauriersi, politseiülem Ed Davise, seersant Jeffrey Pugliese ja medõe Carol Saundersi põimuvad lood loovad ajaloo keerukaima ja põnevaima inimjahi. R: Peter Berg O: Mark Wahlberg, J.K. Simmons, Kevin Bacon
03:27 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema, H2/E7. Vanemad juhendavad ja lapsed kokkavad, parem paar pääseb järgmisesse saatesse. Täna asuvad köögis võistlustulle lasteaias majandusjuhatajana töötav Svetlana koos inseneriks õppiva tütre Riinaga, kes armastab üle kõige reisimist ja jalgpalli. Nende vastasteks on hobi korras rätsepaks õppiv raamatupidaja Ülle ning tema sporditarvete müügiga tegelev poeg Kaur.
04:23 Postimees.ee, E848
05:40 Reporter+, H2024/E15*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.