Eesti Kanal saatekava 15.04.2024 - 21.04.2024

Esmaspäev 15.04.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Lennujaam*. Hea nõukogude-aegne huumor.

06:35 Nukumaja, E13*. Kodumaine põnevussari „Nukumaja“ toob ekraanile särisevad intriigid, erutavad saladused ja haarava suhtedraama. Põnevussarja stsenaristiks on Eesti üks edukaimaid krimikirjanikke Katrin Pauts.

07:20 Saladused, E29*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:50 Ivo Linna Ameerika lugu, E1*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

08:15 Kitsas king, E8*. Mis parata, meie teadmised Tallinna vanalinnast on ikka veel nigelad. Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem, arvas onu Uno ja hakkas Kinga-perele ekskursioonijuhiks. Ekskursandid on Anu Lamp, Andrus Vaarik, Peeter Oja, Harry Kõrvits jpt.

08:50 Pilvede all, E43*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:40 Teine võimalus, E5*. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

10:30 Klipijaht, E1*. Veebiklippide naljasaade.

11:20 Huumoritähestik, E2*. Teises saates hekseldatakse läbi Eesti komöödiapõllu alfabeetilised vaod G-st kuni L-ni.

12:10 Vana nali*. Esinevad Ervin Abel, Mart Pärna, Sulev Nõmmik, Vello Viisimaa, Hardi Tiidus, Richard Peramets, Helmut Vaag jpt. Toimetaja Peeter Tooma, režissöör Kalev Lepik.

12:35 Saladused, E29*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

13:00 Ivo Linna Ameerika lugu, E1*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

13:30 Braavo, H1/E4*. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

14:40 Kitsas king, E8*. Mis parata, meie teadmised Tallinna vanalinnast on ikka veel nigelad. Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem, arvas onu Uno ja hakkas Kinga-perele ekskursioonijuhiks. Ekskursandid on Anu Lamp, Andrus Vaarik, Peeter Oja, Harry Kõrvits jpt.

15:10 Tõuske püsti!. Comedy Estonia tärkavad stand-up koomikud esitavad eestikeelseid nalju oma kavast “Esimene eesti keeles! vol 2”. Lavale tulevad tulevikutegijad Sander Õigus, Karl-Alari Varma, Mikael Meema, Ardo Asperk, Daniel Veinbergs, Mikk Sügis ja Taniel Kasemägi. Etendus on üles võetud 3. detsembril 2015 Tallinnas, Sinilinnu klubis.

15:40 Saladused, E30. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

16:10 Ivo Linna Ameerika lugu, E2. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

16:35 Teine võimalus, E6. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

17:25 Nukumaja, E14. Kodumaine põnevussari „Nukumaja“ toob ekraanile särisevad intriigid, erutavad saladused ja haarava suhtedraama. Põnevussarja stsenaristiks on Eesti üks edukaimaid krimikirjanikke Katrin Pauts.

18:20 Klipijaht, E2. Veebiklippide naljasaade.

19:15 Sipelga 14, E5. Sipelga 14 elavad naistejuuksu Mart ja tema naine Maie, hulluarst dr. Liiv ja maja hingeks on Eesti esimene kosmonaut Jaan Zorro.

19:40 Kitsas king, E3: Talvelaul. Esinevad ansamblid Karavan ja Karl Madis, Mahavok ning Marju Länik, Retro ja Toomas Kaiküll, Jaak Jürisson ning Tarmo Pihlap. Režissöör Toivo Kõster, operaator Toomas Jürgens, toimetaja Reet Oja.

20:05 Pilvede all, E44. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

21:00 Huumoritähestik, E3. Kolmandas saates hekseldatakse läbi Eesti komöödiapõllu alfabeetilised vaod M-st kuni S-ni.

21:55 Braavo, H1/E5. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

23:15 Nukumaja, E14*. Kodumaine põnevussari „Nukumaja“ toob ekraanile särisevad intriigid, erutavad saladused ja haarava suhtedraama. Põnevussarja stsenaristiks on Eesti üks edukaimaid krimikirjanikke Katrin Pauts.

00:10 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Teisipäev 16.04.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Tõuske püsti!*. Comedy Estonia tärkavad stand-up koomikud esitavad eestikeelseid nalju oma kavast “Esimene eesti keeles! vol 2”. Lavale tulevad tulevikutegijad Sander Õigus, Karl-Alari Varma, Mikael Meema, Ardo Asperk, Daniel Veinbergs, Mikk Sügis ja Taniel Kasemägi. Etendus on üles võetud 3. detsembril 2015 Tallinnas, Sinilinnu klubis.

06:30 Nukumaja, E14*. Kodumaine põnevussari „Nukumaja“ toob ekraanile särisevad intriigid, erutavad saladused ja haarava suhtedraama. Põnevussarja stsenaristiks on Eesti üks edukaimaid krimikirjanikke Katrin Pauts.

07:20 Saladused, E30*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:45 Ivo Linna Ameerika lugu, E2*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

08:15 Kitsas king, E3: Talvelaul*. Esinevad ansamblid Karavan ja Karl Madis, Mahavok ning Marju Länik, Retro ja Toomas Kaiküll, Jaak Jürisson ning Tarmo Pihlap. Režissöör Toivo Kõster, operaator Toomas Jürgens, toimetaja Reet Oja.

08:40 Pilvede all, E44*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:30 Teine võimalus, E6*. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

10:15 Klipijaht, E2*. Veebiklippide naljasaade.

11:05 Huumoritähestik, E3*. Kolmandas saates hekseldatakse läbi Eesti komöödiapõllu alfabeetilised vaod M-st kuni S-ni.

11:55 Sipelga 14, E5*. Sipelga 14 elavad naistejuuksu Mart ja tema naine Maie, hulluarst dr. Liiv ja maja hingeks on Eesti esimene kosmonaut Jaan Zorro.

12:25 Saladused, E30*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:50 Ivo Linna Ameerika lugu, E2*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

13:15 Braavo, H1/E5*. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

14:30 Kitsas king, E3: Talvelaul*. Esinevad ansamblid Karavan ja Karl Madis, Mahavok ning Marju Länik, Retro ja Toomas Kaiküll, Jaak Jürisson ning Tarmo Pihlap. Režissöör Toivo Kõster, operaator Toomas Jürgens, toimetaja Reet Oja.

14:55 Kõverpeegli klassikat: Kiilaspäine madonna. Absurditeatri suurkuju Eugene Ionesco esiknäidend aastast 1949. Komöödia elulaadist ning tragöödia inimüksindusest ja akommunikatiivsusest. Kaastegevad näitlejad Terje Pennie, Kiiri Tamm, Talvo Pabut, Arvi Mägi, Oiva Kauppinen. Lavastaja Talvo Pabut, režissöör Toomas Kirss. R: Toomas Kirss O: Terje Pennie, Kiiri Tamm, Talvo Pabut, Arvi Mägi, Oiva Kauppinen

15:25 Saladused, E31. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:50 Ivo Linna Ameerika lugu, E3. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

16:20 Teine võimalus, E7. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

17:05 Nukumaja, E15. Kodumaine põnevussari „Nukumaja“ toob ekraanile särisevad intriigid, erutavad saladused ja haarava suhtedraama. Põnevussarja stsenaristiks on Eesti üks edukaimaid krimikirjanikke Katrin Pauts.

18:00 Klipijaht, E3. Veebiklippide naljasaade.

18:55 Sipelga 14, E6. Sipelga 14 elavad naistejuuksu Mart ja tema naine Maie, hulluarst dr. Liiv ja maja hingeks on Eesti esimene kosmonaut Jaan Zorro.

19:20 Kitsas king, E1: Laulud. Muusikakava sarjas "Kitsas king" kõlanud lauludest. Režissöör Toivo Kõster, toimetaja Urve Tiidus.

20:15 Pilvede all, E45. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

21:05 Huumoritähestik, E4. Neljandas saates hekseldatakse läbi Eesti komöödiapõllu alfabeetilised vaod Tst kuni Üni.

22:00 Braavo, H1/E6. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

23:15 Nukumaja, E15*. Kodumaine põnevussari „Nukumaja“ toob ekraanile särisevad intriigid, erutavad saladused ja haarava suhtedraama. Põnevussarja stsenaristiks on Eesti üks edukaimaid krimikirjanikke Katrin Pauts.

00:10 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Kolmapäev 17.04.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Kõverpeegli klassikat: Kiilaspäine madonna*. Absurditeatri suurkuju Eugene Ionesco esiknäidend aastast 1949. Komöödia elulaadist ning tragöödia inimüksindusest ja akommunikatiivsusest. Kaastegevad näitlejad Terje Pennie, Kiiri Tamm, Talvo Pabut, Arvi Mägi, Oiva Kauppinen. Lavastaja Talvo Pabut, režissöör Toomas Kirss. R: Toomas Kirss O: Terje Pennie, Kiiri Tamm, Talvo Pabut, Arvi Mägi, Oiva Kauppinen

06:30 Nukumaja, E15*. Kodumaine põnevussari „Nukumaja“ toob ekraanile särisevad intriigid, erutavad saladused ja haarava suhtedraama. Põnevussarja stsenaristiks on Eesti üks edukaimaid krimikirjanikke Katrin Pauts.

07:20 Saladused, E31*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:45 Ivo Linna Ameerika lugu, E3*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

08:10 Kitsas king, E1: Laulud*. Muusikakava sarjas "Kitsas king" kõlanud lauludest. Režissöör Toivo Kõster, toimetaja Urve Tiidus.

09:00 Pilvede all, E45*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:50 Teine võimalus, E7*. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

10:40 Klipijaht, E3*. Veebiklippide naljasaade.

11:30 Huumoritähestik, E4*. Neljandas saates hekseldatakse läbi Eesti komöödiapõllu alfabeetilised vaod Tst kuni Üni.

12:20 Sipelga 14, E6*. Sipelga 14 elavad naistejuuksu Mart ja tema naine Maie, hulluarst dr. Liiv ja maja hingeks on Eesti esimene kosmonaut Jaan Zorro.

12:45 Saladused, E31*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

13:10 Ivo Linna Ameerika lugu, E3*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

13:35 Braavo, H1/E6*. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

14:45 Kitsas king, E1: Laulud*. Muusikakava sarjas "Kitsas king" kõlanud lauludest. Režissöör Toivo Kõster, toimetaja Urve Tiidus.

15:40 Morgani kohtumine organitega. Melonovell. Tuntud viisidel ja Priit Aimla vaimukal tekstil põhinev lustlik laulumäng. Nimiosas Hardi Volmer. Laulvates rollides Peeter Kaljumäe, Artur Raidmets, Jüri Aarma, Anne Reeman, Tõnu Oja, Rein Oja, Anu Lamp, Piret Kalda, Evald Aavik ja Priit Aimla. Melonovelli sünni juures olid veel Jaak Ojakäär, Kaarel Kilvet, Silja Milli, Epp Suuroja ja Andres Vihalem.

16:05 Saladused, E32. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

16:30 Ivo Linna Ameerika lugu, E4. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

17:00 Teine võimalus, E8. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

17:50 Nukumaja, E16. Kodumaine põnevussari „Nukumaja“ toob ekraanile särisevad intriigid, erutavad saladused ja haarava suhtedraama. Põnevussarja stsenaristiks on Eesti üks edukaimaid krimikirjanikke Katrin Pauts.

18:45 Klipijaht, E4. Veebiklippide naljasaade.

19:40 Sipelga 14, E7. Sipelga 14 elavad naistejuuksu Mart ja tema naine Maie, hulluarst dr. Liiv ja maja hingeks on Eesti esimene kosmonaut Jaan Zorro.

20:05 Kitsas king, E4. Nääriöö naljakad lood - Evi, Ervin ja väike Villu ootavad, kes siis seekord külla tuleb Osades Anu Lamp, Andrus Vaarik, Harry Kõrvits ja Peeter Oja. Autorid Hardi Volmer ja Riho Unt, režissöör Toivo Kõster, toimetaja Reet Oja.

20:25 Pilvede all, E46. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

21:20 Huumoritähestik, E5. Huumoritähestiku avasaates hekseldame läbi alfabeetilised vaod Ast kuni Fni.

21:50 Braavo, H1/E7. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

23:15 Nukumaja, E16*. Kodumaine põnevussari „Nukumaja“ toob ekraanile särisevad intriigid, erutavad saladused ja haarava suhtedraama. Põnevussarja stsenaristiks on Eesti üks edukaimaid krimikirjanikke Katrin Pauts.

00:05 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Neljapäev 18.04.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Morgani kohtumine organitega. Melonovell*. Tuntud viisidel ja Priit Aimla vaimukal tekstil põhinev lustlik laulumäng. Nimiosas Hardi Volmer. Laulvates rollides Peeter Kaljumäe, Artur Raidmets, Jüri Aarma, Anne Reeman, Tõnu Oja, Rein Oja, Anu Lamp, Piret Kalda, Evald Aavik ja Priit Aimla. Melonovelli sünni juures olid veel Jaak Ojakäär, Kaarel Kilvet, Silja Milli, Epp Suuroja ja Andres Vihalem.

06:25 Nukumaja, E16*. Kodumaine põnevussari „Nukumaja“ toob ekraanile särisevad intriigid, erutavad saladused ja haarava suhtedraama. Põnevussarja stsenaristiks on Eesti üks edukaimaid krimikirjanikke Katrin Pauts.

07:15 Saladused, E32*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:40 Ivo Linna Ameerika lugu, E4*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

08:10 Kitsas king, E4*. Nääriöö naljakad lood - Evi, Ervin ja väike Villu ootavad, kes siis seekord külla tuleb Osades Anu Lamp, Andrus Vaarik, Harry Kõrvits ja Peeter Oja. Autorid Hardi Volmer ja Riho Unt, režissöör Toivo Kõster, toimetaja Reet Oja.

08:25 Pilvede all, E46*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:20 Teine võimalus, E8*. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

10:10 Klipijaht, E4*. Veebiklippide naljasaade.

11:00 Huumoritähestik, E5*. Huumoritähestiku avasaates hekseldame läbi alfabeetilised vaod Ast kuni Fni.

11:25 Sipelga 14, E7*. Sipelga 14 elavad naistejuuksu Mart ja tema naine Maie, hulluarst dr. Liiv ja maja hingeks on Eesti esimene kosmonaut Jaan Zorro.

11:50 Saladused, E32*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:15 Ivo Linna Ameerika lugu, E4*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

12:40 Braavo, H1/E7*. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

14:00 Kitsas king, E4*. Nääriöö naljakad lood - Evi, Ervin ja väike Villu ootavad, kes siis seekord külla tuleb Osades Anu Lamp, Andrus Vaarik, Harry Kõrvits ja Peeter Oja. Autorid Hardi Volmer ja Riho Unt, režissöör Toivo Kõster, toimetaja Reet Oja.

14:20 Perepeo külaliste laulud. "Perepeo" kahtteist lauluperet kuulasid-imetlesid-hindasid saatesarja jooksul ka 12 professionaalset lauljat, kelle enda esinemine kujunes iga saate lõpus "kirsiks tordi peal"... Täna kuuleme neid lauljaid ja laule uuesti. Režissöör Maire Radsin.

14:45 Saladused, E33. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:10 Ivo Linna Ameerika lugu, E5. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

15:40 Teine võimalus, E9. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

16:25 Jah! show: Tribuut sõpradele, E3. Meelelahutuslik stuudiosaade, kus vahele on pikitud videolõigud. Esinevad striptiisitarid ja "Nice Try" Urmas Podneki ning Tarmo Pihlapiga. Vahur Kersna külalisteks on skulptor Rait Pärg ja nukk Muhkel. Even Tudeberg tutvustab trikitajaid-võistlejaid. Videos vaatame Miss Tallinna valimisi ning televaatajate poolt saadetud koduvideosid.

17:20 Klipijaht, E5. Veebiklippide naljasaade.

18:15 Sipelga 14, E8. Sipelga 14 elavad naistejuuksu Mart ja tema naine Maie, hulluarst dr. Liiv ja maja hingeks on Eesti esimene kosmonaut Jaan Zorro.

18:40 Kitsas King, H1/E9. Legendaarne huumoriperekond King on jälle meiega! Komöödiaetenduse peaosades Peeter Oja, Marika Vaarik, Andrus Vaarik ja Harry Kõrvits.

19:10 Pilvede all, E47. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

20:00 Huumoritähestik, E6. Huumoritähestiku teise saate huviorbiidis Roman Baskin, Onu Bella, Rohke Debelakk, Ita Ever jpt.

20:30 Braavo, H1/E8. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

21:55 Jah! show: Tribuut sõpradele, E3*. Meelelahutuslik stuudiosaade, kus vahele on pikitud videolõigud. Esinevad striptiisitarid ja "Nice Try" Urmas Podneki ning Tarmo Pihlapiga. Vahur Kersna külalisteks on skulptor Rait Pärg ja nukk Muhkel. Even Tudeberg tutvustab trikitajaid-võistlejaid. Videos vaatame Miss Tallinna valimisi ning televaatajate poolt saadetud koduvideosid.

22:50 Teine võimalus, E9*. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

23:40 Klipijaht, E5*. Veebiklippide naljasaade.

00:35 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Reede 19.04.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Perepeo külaliste laulud*. "Perepeo" kahtteist lauluperet kuulasid-imetlesid-hindasid saatesarja jooksul ka 12 professionaalset lauljat, kelle enda esinemine kujunes iga saate lõpus "kirsiks tordi peal"... Täna kuuleme neid lauljaid ja laule uuesti. Režissöör Maire Radsin.

06:25 Jah! show: Tribuut sõpradele, E3*. Meelelahutuslik stuudiosaade, kus vahele on pikitud videolõigud. Esinevad striptiisitarid ja "Nice Try" Urmas Podneki ning Tarmo Pihlapiga. Vahur Kersna külalisteks on skulptor Rait Pärg ja nukk Muhkel. Even Tudeberg tutvustab trikitajaid-võistlejaid. Videos vaatame Miss Tallinna valimisi ning televaatajate poolt saadetud koduvideosid.

07:15 Saladused, E33*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:45 Ivo Linna Ameerika lugu, E5*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

08:10 Kitsas King, H1/E9*. Legendaarne huumoriperekond King on jälle meiega! Komöödiaetenduse peaosades Peeter Oja, Marika Vaarik, Andrus Vaarik ja Harry Kõrvits.

08:35 Pilvede all, E47*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:25 Teine võimalus, E9*. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

10:15 Klipijaht, E5*. Veebiklippide naljasaade.

11:05 Huumoritähestik, E6*. Huumoritähestiku teise saate huviorbiidis Roman Baskin, Onu Bella, Rohke Debelakk, Ita Ever jpt.

11:30 Sipelga 14, E8*. Sipelga 14 elavad naistejuuksu Mart ja tema naine Maie, hulluarst dr. Liiv ja maja hingeks on Eesti esimene kosmonaut Jaan Zorro.

11:55 Saladused, E33*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:20 Ivo Linna Ameerika lugu, E5*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

12:50 Braavo, H1/E8*. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

14:05 Kitsas King, H1/E9*. Legendaarne huumoriperekond King on jälle meiega! Komöödiaetenduse peaosades Peeter Oja, Marika Vaarik, Andrus Vaarik ja Harry Kõrvits.

14:35 HTV: Nutikad mehed. Arkadi Avertšenko komöödia ainetel lavastatud salongikomöödias mängivad Aarne Üksküla, Maria Klenskaja, Lembit Ulfsak, Guido Kangur ja Andrus Vaarik. Režissöör Toomas Kirss, helilooja Peeter Vähi, toimetaja Vahur Kersna.

15:10 Saladused, E34. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:40 Ivo Linna Ameerika lugu, E6. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

16:10 Teine võimalus, E10. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

17:00 Jah! show: Tribuut sõpradele, E4. Meelelahutuslik saade trikimeistrite, tantsutüdrukute, Hardi Tiiduse, Vladislav Koržetsi, Justamendi ja stuudiopublikuga. Saatejuht Vahur Kersna.

18:05 Klipijaht, E6. Veebiklippide naljasaade.

18:55 Mattiiseni õpilased. Meelelahutuslik saade Alo Mattiiseni ja Onu Bellaga. Autor Vahur Kersna, režissöör Priit Hummel.

19:10 Kitsas King, H1/E10. Legendaarne huumoriperekond King on tagasi! Komöödiaetenduse peaosades Peeter Oja, Marika Vaarik, Andrus Vaarik ja Harry Kõrvits.

19:40 Pilvede all, E48. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

20:35 Huumoritähestik, E7. Ärge unustage, et naer on terviseks ja isegi väike nali võib päästa päeva!

21:05 Braavo, H1/E9. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

22:35 Jah! show: Tribuut sõpradele, E4*. Meelelahutuslik saade trikimeistrite, tantsutüdrukute, Hardi Tiiduse, Vladislav Koržetsi, Justamendi ja stuudiopublikuga. Saatejuht Vahur Kersna.

23:35 Teine võimalus, E10*. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

00:30 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Laupäev 20.04.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Saladused, E30*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

06:25 Saladused, E31*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

06:55 Ivo Linna Ameerika lugu, E2*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

07:20 Ivo Linna Ameerika lugu, E3*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

07:45 Ivo Linna Ameerika lugu, E4*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

08:15 Pilvede all, E44*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:05 Pilvede all, E45*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:50 Pilvede all, E46*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

10:45 Pilvede all, E47*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

11:35 Pilvede all, E48*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

12:25 Huumoritähestik, E3*. Kolmandas saates hekseldatakse läbi Eesti komöödiapõllu alfabeetilised vaod M-st kuni S-ni.

13:20 Huumoritähestik, E4*. Neljandas saates hekseldatakse läbi Eesti komöödiapõllu alfabeetilised vaod Tst kuni Üni.

14:10 Huumoritähestik, E5*. Huumoritähestiku avasaates hekseldame läbi alfabeetilised vaod Ast kuni Fni.

14:35 Huumoritähestik, E6*. Huumoritähestiku teise saate huviorbiidis Roman Baskin, Onu Bella, Rohke Debelakk, Ita Ever jpt.

15:05 Huumoritähestik, E7*. Ärge unustage, et naer on terviseks ja isegi väike nali võib päästa päeva!

15:30 Naeroobika, E5. Rahvast naerutavad Aarne Üksküla, Tõnu Aav, Helle-Reet Helenurm, Eero Spriit, Egon Nuter, Guido Kangur, Tõnu Kilgas, Uno Laht, Lembit Sibul, Olav Ehala, Andres Ots. Saate autorid on Priit Aimla ja Eero Spriit. Režissöör Toomas Lepp, toimetaja Vahur Kersna.

16:55 Braavo, H1/E5*. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

18:15 Braavo, H1/E6*. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

19:30 Braavo, H1/E7*. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

20:55 Braavo, H1/E8*. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

22:15 Braavo, H1/E9*. Meelelahutusšõu "Braavo!" läheb eetrisse Eesti suurimast, Volta kompleksi rajatud telestuudiost. Saadet juhivad Koit Toome ja Helen Sürje.

23:45 Kitsas king, E3: Talvelaul*. Esinevad ansamblid Karavan ja Karl Madis, Mahavok ning Marju Länik, Retro ja Toomas Kaiküll, Jaak Jürisson ning Tarmo Pihlap. Režissöör Toivo Kõster, operaator Toomas Jürgens, toimetaja Reet Oja.

00:10 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Pühapäev 21.04.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Naeroobika, E5*. Rahvast naerutavad Aarne Üksküla, Tõnu Aav, Helle-Reet Helenurm, Eero Spriit, Egon Nuter, Guido Kangur, Tõnu Kilgas, Uno Laht, Lembit Sibul, Olav Ehala, Andres Ots. Saate autorid on Priit Aimla ja Eero Spriit. Režissöör Toomas Lepp, toimetaja Vahur Kersna.

07:20 Saladused, E32*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:50 Saladused, E33*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:15 Saladused, E34*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:40 Ivo Linna Ameerika lugu, E5*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

09:10 Ivo Linna Ameerika lugu, E6*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

09:40 Teine võimalus, E6*. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

10:30 Teine võimalus, E7*. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

11:20 Teine võimalus, E8*. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

12:05 Teine võimalus, E9*. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

12:55 Teine võimalus, E10*. Kui Tuleviku küla ähvardatakse teha kruusakarjääriks, otsustavad Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes!

13:45 Klipijaht, E2*. Veebiklippide naljasaade.

14:35 Klipijaht, E3*. Veebiklippide naljasaade.

15:25 Klipijaht, E4*. Veebiklippide naljasaade.

16:15 Klipijaht, E5*. Veebiklippide naljasaade.

17:05 Klipijaht, E6*. Veebiklippide naljasaade.

17:55 Nukumaja, E14*. Kodumaine põnevussari „Nukumaja“ toob ekraanile särisevad intriigid, erutavad saladused ja haarava suhtedraama. Põnevussarja stsenaristiks on Eesti üks edukaimaid krimikirjanikke Katrin Pauts.

18:50 Nukumaja, E15*. Kodumaine põnevussari „Nukumaja“ toob ekraanile särisevad intriigid, erutavad saladused ja haarava suhtedraama. Põnevussarja stsenaristiks on Eesti üks edukaimaid krimikirjanikke Katrin Pauts.

19:40 Nukumaja, E16*. Kodumaine põnevussari „Nukumaja“ toob ekraanile särisevad intriigid, erutavad saladused ja haarava suhtedraama. Põnevussarja stsenaristiks on Eesti üks edukaimaid krimikirjanikke Katrin Pauts.

20:35 Jah! show: Tribuut sõpradele, E3*. Meelelahutuslik stuudiosaade, kus vahele on pikitud videolõigud. Esinevad striptiisitarid ja "Nice Try" Urmas Podneki ning Tarmo Pihlapiga. Vahur Kersna külalisteks on skulptor Rait Pärg ja nukk Muhkel. Even Tudeberg tutvustab trikitajaid-võistlejaid. Videos vaatame Miss Tallinna valimisi ning televaatajate poolt saadetud koduvideosid.

21:30 Jah! show: Tribuut sõpradele, E4*. Meelelahutuslik saade trikimeistrite, tantsutüdrukute, Hardi Tiiduse, Vladislav Koržetsi, Justamendi ja stuudiopublikuga. Saatejuht Vahur Kersna.

22:35 Naerda või mitte naerda…, E3: Heinz Valk. Tänases saates loodame Heinz Valgu olemust natuke lähemalt tundma õppida. Selles ettevõtmises ulatab abistava käe ka kirjanik Enn Vetemaa. Muusika toovad saatesse Leida Sibul, Hilda Koni, õed Kõlarid ja naiste puhkpilliansambel. Saatejuht Moidela Tõnisson, režissöör Leo Karpin.

23:35 Ivo Linna Ameerika lugu, E2*. Reisisaade, milles elame kaasa Ivo Linna lahedatele rännakutele ookeani taga. Erakordne reis kestis 24 päeva ning 8000-kilomeetrit.

00:00 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!