Eesti Kanal saatekava 04.03.2024 - 10.03.2024

Esmaspäev 04.03.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Vapsid. Must-valge võitlus, E7*. Saade on illustreeritud ajaloolise foto- ja videomaterjaliga, viited ajaloolistele paikadele aitavad vaatajal leida seoseid möödaniku ja tänase vahel. Saatejuht Peeter Võsa.

06:30 Püramiidi tipus, E11: Toksikoloog Angela Ivask*. Nanotehnoloogialt oodatakse järjest uusi materjale. Kuid nagu elus ikka, võib vajalikul nanomaterjalist tootel olla ka pahupool.

07:00 Meie inimesed, E99: Toivo*. 58-aastane Toivo oli kümme aastat A. H. Tammsaare rahvateatri näitleja ja 40 aastat keevitaja. Hetkel on mees pensionil, sest kaotas õnnetuse läbi töövõime. Vähesed mäletavad, et Toivo oli ka Eesti esimese ülipopulaarse draamasarja "Kaevutee" üks peaosatäitjaid. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

07:30 Mõttemaal, E9: Hugo Hiibus*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

08:05 Eesti kõige-kõige, E20*. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

08:30 Pilvede all, E13*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:25 Saare sosinad, E15*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

10:20 Lennud, E1: Lavakunstikooli I lend (1957-1961)*. Saatesari teatrikooli lõpetanutest on linnulennuline ülevaade suurema osa näitlejaskonna lavatee algusest. Sissevaade eesti teatrisse algab õpetajatest ja esimesest lennust. Osalevad Ines Aru, Meeli Sööt, Maila Rästas, Siina Üksküla, Aarne Üksküla, Tõnu Aav, Mati Klooren ja Mikk Mikiver. Saate tegid Reet Neimar, Vilja Palm ja Anne Tuuling.

10:55 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E64*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

12:20 Eesti asi, E4*. Kas maailmas üldse teatakse, kus Eesti asub ning kes on eestlased? Saatesarja lõpuks selgub, kes või mis on ”Eesti Asi”, mille üle võime kõik uhked olla…

12:45 Meie inimesed, E99: Toivo*. 58-aastane Toivo oli kümme aastat A. H. Tammsaare rahvateatri näitleja ja 40 aastat keevitaja. Hetkel on mees pensionil, sest kaotas õnnetuse läbi töövõime. Vähesed mäletavad, et Toivo oli ka Eesti esimese ülipopulaarse draamasarja "Kaevutee" üks peaosatäitjaid. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Piret Jürman, produtsent Hannela Lippus.

13:15 Mõttemaal, E9: Hugo Hiibus*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

13:50 Eesti Luurajad, E4*. Dokumentaalsari "Eesti luurajad" toob Kärt Anvelti vahendusel televaatajateni kodumaise luure- ja vastuluureteenistuste põnevad telgitagused.

14:15 Eesti kõige-kõige, E20*. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

14:45 Näitleja: Ühest priiuserüütlist. Peeter Jakobi. Kui tõeline Ivo Schenkenberg langes 1579 Rakvere linnuse all vangi ja hukati, siis Ivona "Viimses reliikvias" tuntuks saanud Peeter Jakobi leidis enese just Rakvere Teatris hidalgo Kurva Kuju Rüütlit ja Draculat kehastades. Küsitleb Gerda Kordemets.

15:25 Meie inimesed, E100: Indrek. Ülikoolis õppis Indrek filosoofiat ja kirjandusteadust, tema tänased tööd pole aga kummagi erialaga seotud. Oma kutsumuse leidis ta hoopis tänavakunstniku ja matkakorraldajana. Režissöör Tarvo Mölder, autor-toimetaja Mirjam Matiisen, produtsent Hannela Lippus.

15:50 Mõttemaal, E10: Katrin Karisma. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

16:25 Saare sosinad, E16. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

17:15 Püramiidi tipus, E12: Eksperimentaalfüüsik Thomas Timusk. Infrapunane kiirgus ümbritseb meid kõikjal, põhjustades näiteks globaalset soojenemist. Infrapunase valguse jäljed võimaldavad teadlastel maailmaruumi servalt vaadelda väga varast Universumit.

17:55 Lennud, E2: Lavakunstikooli II lend (1961-1965). Oma kooliajast räägivad lavakunstikateedri II lennu lõpetanud Iivi Lepik, Marje Metsur, Liina Orlova, Luule Komissarov, Rudolf Allabert jt. Saate autorid Reet Neimar ja Anne Tuuling.

18:25 Meie pere ja muud loomad, E1. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

18:55 Eesti kõige-kõige, E21. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

19:25 Pilvede all, E14. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

20:25 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E65. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

22:00 Eesti Luurajad, E5. Dokumentaalsari "Eesti luurajad" toob Kärt Anvelti vahendusel televaatajateni kodumaise luure- ja vastuluureteenistuste põnevad telgitagused.

22:25 Püramiidi tipus, E12: Eksperimentaalfüüsik Thomas Timusk*. Infrapunane kiirgus ümbritseb meid kõikjal, põhjustades näiteks globaalset soojenemist. Infrapunase valguse jäljed võimaldavad teadlastel maailmaruumi servalt vaadelda väga varast Universumit.

23:05 Saare sosinad, E16*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

00:00 Lennud, E2: Lavakunstikooli II lend (1961-1965)*. Oma kooliajast räägivad lavakunstikateedri II lennu lõpetanud Iivi Lepik, Marje Metsur, Liina Orlova, Luule Komissarov, Rudolf Allabert jt. Saate autorid Reet Neimar ja Anne Tuuling.

00:30 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Teisipäev 05.03.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Näitleja: Ühest priiuserüütlist. Peeter Jakobi*. Kui tõeline Ivo Schenkenberg langes 1579 Rakvere linnuse all vangi ja hukati, siis Ivona "Viimses reliikvias" tuntuks saanud Peeter Jakobi leidis enese just Rakvere Teatris hidalgo Kurva Kuju Rüütlit ja Draculat kehastades. Küsitleb Gerda Kordemets.

06:40 Püramiidi tipus, E12: Eksperimentaalfüüsik Thomas Timusk*. Infrapunane kiirgus ümbritseb meid kõikjal, põhjustades näiteks globaalset soojenemist. Infrapunase valguse jäljed võimaldavad teadlastel maailmaruumi servalt vaadelda väga varast Universumit.

07:15 Meie inimesed, E100: Indrek*. Ülikoolis õppis Indrek filosoofiat ja kirjandusteadust, tema tänased tööd pole aga kummagi erialaga seotud. Oma kutsumuse leidis ta hoopis tänavakunstniku ja matkakorraldajana. Režissöör Tarvo Mölder, autor-toimetaja Mirjam Matiisen, produtsent Hannela Lippus.

07:40 Mõttemaal, E10: Katrin Karisma*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

08:15 Eesti kõige-kõige, E21*. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

08:45 Pilvede all, E14*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:40 Saare sosinad, E16*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

10:35 Lennud, E2: Lavakunstikooli II lend (1961-1965)*. Oma kooliajast räägivad lavakunstikateedri II lennu lõpetanud Iivi Lepik, Marje Metsur, Liina Orlova, Luule Komissarov, Rudolf Allabert jt. Saate autorid Reet Neimar ja Anne Tuuling.

11:00 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E65*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

12:30 Meie pere ja muud loomad, E1*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

12:55 Meie inimesed, E100: Indrek*. Ülikoolis õppis Indrek filosoofiat ja kirjandusteadust, tema tänased tööd pole aga kummagi erialaga seotud. Oma kutsumuse leidis ta hoopis tänavakunstniku ja matkakorraldajana. Režissöör Tarvo Mölder, autor-toimetaja Mirjam Matiisen, produtsent Hannela Lippus.

13:25 Mõttemaal, E10: Katrin Karisma*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

14:00 Eesti Luurajad, E5*. Dokumentaalsari "Eesti luurajad" toob Kärt Anvelti vahendusel televaatajateni kodumaise luure- ja vastuluureteenistuste põnevad telgitagused.

14:25 Eesti kõige-kõige, E21*. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

14:55 Näitleja: Paul Laasik. Pikalt Linnateatris töötanud ja praegu vabakutseline näitleja Paul Laasik on sümpaatne mees, kelle kõik laval mängitu on väga professionaalne. Režissöör Norma Jõekalda, toimetaja Anne Tuuling. R: Norma Jõekalda

15:30 Saladused, E1. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:55 Mõttemaal, E11: Mati Unt. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

16:30 Saare sosinad, E17. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

17:25 Püramiidi tipus, E13: LDI laser-ja optikatehnoloogia. Järjest rohkem satub meie meredesse ja ümbritsevasse loodusesse reostust. Et see kiiresti avastada, ja mis veel olulisem, selle koostis kohe ka tuvastada, on vaja erilisel tehnoloogial põhinevat tehnikat.

18:00 Lennud, E3: Lavakunstikooli III lend (1964-1968). Lavakunstikateedri III lennust läksid ellu noored näitlejad diplomilavastustega "Ime sünd", "Põhjas", "Humalakorjajad" ja "Augustikuu mured". Meenutavad Andres Ots, Helle-Reet Helenurm, Raivo Trass jt. Saate tegid Reet Neimar, Vilja Palm ja Anne Tuuling.

18:40 Meie pere ja muud loomad, E2. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

19:10 Eesti kõige-kõige, E22. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

19:40 Pilvede all, E15. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

20:35 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E66. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

22:05 Eesti Luurajad, E6. Dokumentaalsari "Eesti luurajad" toob Kärt Anvelti vahendusel televaatajateni kodumaise luure- ja vastuluureteenistuste põnevad telgitagused.

22:30 Püramiidi tipus, E13: LDI laser-ja optikatehnoloogia*. Järjest rohkem satub meie meredesse ja ümbritsevasse loodusesse reostust. Et see kiiresti avastada, ja mis veel olulisem, selle koostis kohe ka tuvastada, on vaja erilisel tehnoloogial põhinevat tehnikat.

23:10 Saare sosinad, E17*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

00:05 Lennud, E3: Lavakunstikooli III lend (1964-1968)*. Lavakunstikateedri III lennust läksid ellu noored näitlejad diplomilavastustega "Ime sünd", "Põhjas", "Humalakorjajad" ja "Augustikuu mured". Meenutavad Andres Ots, Helle-Reet Helenurm, Raivo Trass jt. Saate tegid Reet Neimar, Vilja Palm ja Anne Tuuling.

00:45 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Kolmapäev 06.03.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Näitleja: Paul Laasik*. Pikalt Linnateatris töötanud ja praegu vabakutseline näitleja Paul Laasik on sümpaatne mees, kelle kõik laval mängitu on väga professionaalne. Režissöör Norma Jõekalda, toimetaja Anne Tuuling. R: Norma Jõekalda

06:35 Püramiidi tipus, E13: LDI laser-ja optikatehnoloogia*. Järjest rohkem satub meie meredesse ja ümbritsevasse loodusesse reostust. Et see kiiresti avastada, ja mis veel olulisem, selle koostis kohe ka tuvastada, on vaja erilisel tehnoloogial põhinevat tehnikat.

07:10 Saladused, E1*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:40 Mõttemaal, E11: Mati Unt*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

08:10 Eesti kõige-kõige, E22*. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

08:40 Pilvede all, E15*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:30 Saare sosinad, E17*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

10:25 Lennud, E3: Lavakunstikooli III lend (1964-1968)*. Lavakunstikateedri III lennust läksid ellu noored näitlejad diplomilavastustega "Ime sünd", "Põhjas", "Humalakorjajad" ja "Augustikuu mured". Meenutavad Andres Ots, Helle-Reet Helenurm, Raivo Trass jt. Saate tegid Reet Neimar, Vilja Palm ja Anne Tuuling.

11:00 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E66*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

12:25 Meie pere ja muud loomad, E2*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

12:50 Saladused, E1*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

13:20 Mõttemaal, E11: Mati Unt*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

13:55 Eesti Luurajad, E6*. Dokumentaalsari "Eesti luurajad" toob Kärt Anvelti vahendusel televaatajateni kodumaise luure- ja vastuluureteenistuste põnevad telgitagused.

14:20 Eesti kõige-kõige, E22*. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

14:45 Näitleja: Iivi Lepik. Tundub, et Iivil on kaks suurt kiindumust - lilled ja teater. Tema vaikse ja tagasihoidliku loomu juures avaneb ta just lillede keskel ja tõmbub endasse, kui jutt läheb teatrile. Režissöör Norma Jõekalda.

15:20 Saladused, E2. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:50 Mõttemaal, E12: Lembit Saarsalu. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

16:25 Saare sosinad, E18. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

17:20 Püramiidi tipus, E14: Merefüüsik Tarmo Soomere. Akadeemik Tarmo Soomere on kogu maailmas tunnustatud ekspert kiirlaevade tekitatud lainete, Läänemere lainetuse uurimise ja solitonide vastastikuse mõju alal. Täna uurib tema töörühm, kuidas Läänemere hoovused ja lained transpordivad reostust.

17:55 Lennud, E4: Lavakunstikooli IV lend (1966-1970). Saade lavakunstikateedri IV lennust, kus õppisid Lembit Ulfsak, Tõnu Tepandi, Helene Vannari, Kaarel Kilvet ja Väino Uibo. Ometi ei koosne ükski kursus ainult populaarsetest nimedest. Saate tegid Reet Neimar, Vilja Palm ja Anne Tuuling.

18:35 Meie pere ja muud loomad, E3. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

19:05 Eesti kõige-kõige, E23. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

19:35 Pilvede all, E16. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

20:35 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E67. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

22:05 Eesti Luurajad, E7. Dokumentaalsari "Eesti luurajad" toob Kärt Anvelti vahendusel televaatajateni kodumaise luure- ja vastuluureteenistuste põnevad telgitagused.

22:35 Püramiidi tipus, E14: Merefüüsik Tarmo Soomere*. Akadeemik Tarmo Soomere on kogu maailmas tunnustatud ekspert kiirlaevade tekitatud lainete, Läänemere lainetuse uurimise ja solitonide vastastikuse mõju alal. Täna uurib tema töörühm, kuidas Läänemere hoovused ja lained transpordivad reostust.

23:10 Saare sosinad, E18*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

00:05 Lennud, E4: Lavakunstikooli IV lend (1966-1970)*. Saade lavakunstikateedri IV lennust, kus õppisid Lembit Ulfsak, Tõnu Tepandi, Helene Vannari, Kaarel Kilvet ja Väino Uibo. Ometi ei koosne ükski kursus ainult populaarsetest nimedest. Saate tegid Reet Neimar, Vilja Palm ja Anne Tuuling.

00:50 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Neljapäev 07.03.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Näitleja: Iivi Lepik*. Tundub, et Iivil on kaks suurt kiindumust - lilled ja teater. Tema vaikse ja tagasihoidliku loomu juures avaneb ta just lillede keskel ja tõmbub endasse, kui jutt läheb teatrile. Režissöör Norma Jõekalda.

06:35 Püramiidi tipus, E14: Merefüüsik Tarmo Soomere*. Akadeemik Tarmo Soomere on kogu maailmas tunnustatud ekspert kiirlaevade tekitatud lainete, Läänemere lainetuse uurimise ja solitonide vastastikuse mõju alal. Täna uurib tema töörühm, kuidas Läänemere hoovused ja lained transpordivad reostust.

07:10 Saladused, E2*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:35 Mõttemaal, E12: Lembit Saarsalu*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

08:10 Eesti kõige-kõige, E23*. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

08:40 Pilvede all, E16*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:35 Saare sosinad, E18*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

10:25 Lennud, E4: Lavakunstikooli IV lend (1966-1970)*. Saade lavakunstikateedri IV lennust, kus õppisid Lembit Ulfsak, Tõnu Tepandi, Helene Vannari, Kaarel Kilvet ja Väino Uibo. Ometi ei koosne ükski kursus ainult populaarsetest nimedest. Saate tegid Reet Neimar, Vilja Palm ja Anne Tuuling.

11:05 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E67*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

12:30 Meie pere ja muud loomad, E3*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

13:00 Saladused, E2*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

13:25 Mõttemaal, E12: Lembit Saarsalu*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

14:00 Eesti Luurajad, E7*. Dokumentaalsari "Eesti luurajad" toob Kärt Anvelti vahendusel televaatajateni kodumaise luure- ja vastuluureteenistuste põnevad telgitagused.

14:30 Eesti kõige-kõige, E23*. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

14:55 Näitleja: Rita Raave. Saates räägib näitleja Rita Raave "näitleja olemisest", üksindusest, lilledest ja oma "minast". Intervjueerib Anne Tuuling.

15:30 Saladused, E3. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

16:00 Mõttemaal, E13: Suumani Sass. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

16:35 Saare sosinad, E19. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

17:30 Püramiidi tipus, E15: Filmitehnika. Kaks Eesti noormeest, vennad Kaur ja Kaspar Kallas aitasid USA firma "Silicon Imaging" välja töötada maailma teadaolevalt esimest kolmemõõtmelist pilti salvestavat videokaamerat. Kuhu areneb tuleviku tehnoloogia?

18:05 Lennud, E5: Lavakunstikooli IX lend (1976 - 1980). Merle Karusoo juhendatud lennul oli lõpetajaid 19. Kursusekaaslased olid Ain Lutsepp, Roman Baskin, Ülle Kaljuste, Katrin Saukas, Madis Kalmet, Tõnu Oja jt. Saate tegid Reet Neimar, Margot Sepp ja Anne Tuuling.

19:05 Meie pere ja muud loomad, E4. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

19:35 Eesti kõige-kõige, E24. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

20:05 Pilvede all, E17. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

21:00 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E68. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

22:35 Eesti nokitseb, E1. Saates kohtume põnevate Eesti inimestega, kelle kireks on leiutamine. Geniaalsed, aga sageli ka pööraselt naljakad ideed võivad sündida ükskõik millal ja ükskõik kus.

23:05 Püramiidi tipus, E15: Filmitehnika*. Kaks Eesti noormeest, vennad Kaur ja Kaspar Kallas aitasid USA firma "Silicon Imaging" välja töötada maailma teadaolevalt esimest kolmemõõtmelist pilti salvestavat videokaamerat. Kuhu areneb tuleviku tehnoloogia?

23:40 Saare sosinad, E19*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

00:35 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Reede 08.03.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Näitleja: Rita Raave*. Saates räägib näitleja Rita Raave "näitleja olemisest", üksindusest, lilledest ja oma "minast". Intervjueerib Anne Tuuling.

06:35 Püramiidi tipus, E15: Filmitehnika*. Kaks Eesti noormeest, vennad Kaur ja Kaspar Kallas aitasid USA firma "Silicon Imaging" välja töötada maailma teadaolevalt esimest kolmemõõtmelist pilti salvestavat videokaamerat. Kuhu areneb tuleviku tehnoloogia?

07:10 Saladused, E3*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:35 Mõttemaal, E13: Suumani Sass*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

08:10 Eesti kõige-kõige, E24*. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

08:40 Pilvede all, E17*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:35 Saare sosinad, E19*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

10:25 Lennud, E5: Lavakunstikooli IX lend (1976 - 1980)*. Merle Karusoo juhendatud lennul oli lõpetajaid 19. Kursusekaaslased olid Ain Lutsepp, Roman Baskin, Ülle Kaljuste, Katrin Saukas, Madis Kalmet, Tõnu Oja jt. Saate tegid Reet Neimar, Margot Sepp ja Anne Tuuling.

11:20 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E68*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

12:45 Meie pere ja muud loomad, E4*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

13:15 Saladused, E3*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

13:45 Mõttemaal, E13: Suumani Sass*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

14:20 Eesti nokitseb, E1*. Saates kohtume põnevate Eesti inimestega, kelle kireks on leiutamine. Geniaalsed, aga sageli ka pööraselt naljakad ideed võivad sündida ükskõik millal ja ükskõik kus.

14:45 Eesti kõige-kõige, E24*. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

15:10 Pärast eesriide langemist: Allan Noormets. Näitleja Allan Noormetsaga kohtumise lähtealuseks on suurepärane kõrvalosa lavastuses "Pianoola ehk mehhaaniline klaver". Loomulikult ei pääse me mööda "Kolme musketäri" Porthose tegelaskujust ja Linnateatrist laiemalt ning Allan Noormetsast endastki. Saatejuht on Gerda Kordemets.

15:45 Saladused, E4. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

16:15 Mõttemaal, E14: Mõttemaali näitus. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

16:45 Saare sosinad, E20. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

17:40 Sinivalged eestlased, H1/E1. Dokumentaalsari Soomes kanda kinnitanud eestlastest. Saatejuht Leho Lehis.

18:35 Lennud, E6: Lavakunstikooli V lend (1968-1972). Informatiivne sari Tallinna Konservatooriumi lavakunsti kateedrist. Saade lavakunstikateedri V lennust, meenutatakse nende õpiaastaid 1968-1972. See oli valdavalt poiste kursus, nad mängisid "Seitset venda", tüdrukuid oli kursusel neli. Kommentaarid teatriloolaselt Reet Neimarilt, intervjueerija Anne Tuuling.

19:25 Meie pere ja muud loomad, E5. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

19:55 Eesti kõige-kõige, E25. Eesti kõige põnevamaid ja erilisemaid nähtuseid tutvustav saade!

20:30 Pilvede all, E18. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

21:30 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E69. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

23:00 Eesti nokitseb, E2. Saates kohtume põnevate Eesti inimestega, kelle kireks on leiutamine. Geniaalsed, aga sageli ka pööraselt naljakad ideed võivad sündida ükskõik millal ja ükskõik kus.

23:25 Sinivalged eestlased, H1/E1*. Dokumentaalsari Soomes kanda kinnitanud eestlastest. Saatejuht Leho Lehis.

00:20 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Laupäev 09.03.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Meie inimesed, E100: Indrek*. Ülikoolis õppis Indrek filosoofiat ja kirjandusteadust, tema tänased tööd pole aga kummagi erialaga seotud. Oma kutsumuse leidis ta hoopis tänavakunstniku ja matkakorraldajana. Režissöör Tarvo Mölder, autor-toimetaja Mirjam Matiisen, produtsent Hannela Lippus.

06:30 Saladused, E1*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

06:55 Mõttemaal, E10: Katrin Karisma*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

07:30 Mõttemaal, E11: Mati Unt*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

08:05 Mõttemaal, E12: Lembit Saarsalu*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

08:40 Pilvede all, E14*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:35 Pilvede all, E15*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

10:30 Pilvede all, E16*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

11:25 Pilvede all, E17*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

12:20 Pilvede all, E18*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

13:15 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E65*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

14:40 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E66*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

16:00 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E67*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

17:25 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E68*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

18:55 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E69*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

20:25 Kahe kodu ballaad, E1. Valminud K.Saaberi jutustuse alusel. 2-osalise filmi sündmustik algab 1940.a. suvel ja lõpeb 1980. aastate keskel. Elu läbi ühe naise silmade: ideaalide nimel võideldes on kaotatud kõik, ent kodutunne on alati temaga. Peaosas Elle Kull.

22:00 Eesti Luurajad, E5*. Dokumentaalsari "Eesti luurajad" toob Kärt Anvelti vahendusel televaatajateni kodumaise luure- ja vastuluureteenistuste põnevad telgitagused.

22:30 Eesti Luurajad, E6*. Dokumentaalsari "Eesti luurajad" toob Kärt Anvelti vahendusel televaatajateni kodumaise luure- ja vastuluureteenistuste põnevad telgitagused.

22:55 Eesti Luurajad, E7*. Dokumentaalsari "Eesti luurajad" toob Kärt Anvelti vahendusel televaatajateni kodumaise luure- ja vastuluureteenistuste põnevad telgitagused.

23:25 Eesti nokitseb, E1*. Saates kohtume põnevate Eesti inimestega, kelle kireks on leiutamine. Geniaalsed, aga sageli ka pööraselt naljakad ideed võivad sündida ükskõik millal ja ükskõik kus.

23:55 Eesti nokitseb, E2*. Saates kohtume põnevate Eesti inimestega, kelle kireks on leiutamine. Geniaalsed, aga sageli ka pööraselt naljakad ideed võivad sündida ükskõik millal ja ükskõik kus.

00:25 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Pühapäev 10.03.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Kahe kodu ballaad, E1*. Valminud K.Saaberi jutustuse alusel. 2-osalise filmi sündmustik algab 1940.a. suvel ja lõpeb 1980. aastate keskel. Elu läbi ühe naise silmade: ideaalide nimel võideldes on kaotatud kõik, ent kodutunne on alati temaga. Peaosas Elle Kull.

07:25 Saladused, E2*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:55 Saladused, E3*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:25 Saladused, E4*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:50 Mõttemaal, E13: Suumani Sass*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

09:25 Mõttemaal, E14: Mõttemaali näitus*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

10:00 Saare sosinad, E16*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

10:50 Saare sosinad, E17*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

11:45 Saare sosinad, E18*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

12:35 Saare sosinad, E19*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

13:30 Saare sosinad, E20*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

14:20 Lennud, E2: Lavakunstikooli II lend (1961-1965)*. Oma kooliajast räägivad lavakunstikateedri II lennu lõpetanud Iivi Lepik, Marje Metsur, Liina Orlova, Luule Komissarov, Rudolf Allabert jt. Saate autorid Reet Neimar ja Anne Tuuling.

14:50 Lennud, E3: Lavakunstikooli III lend (1964-1968)*. Lavakunstikateedri III lennust läksid ellu noored näitlejad diplomilavastustega "Ime sünd", "Põhjas", "Humalakorjajad" ja "Augustikuu mured". Meenutavad Andres Ots, Helle-Reet Helenurm, Raivo Trass jt. Saate tegid Reet Neimar, Vilja Palm ja Anne Tuuling.

15:25 Lennud, E4: Lavakunstikooli IV lend (1966-1970)*. Saade lavakunstikateedri IV lennust, kus õppisid Lembit Ulfsak, Tõnu Tepandi, Helene Vannari, Kaarel Kilvet ja Väino Uibo. Ometi ei koosne ükski kursus ainult populaarsetest nimedest. Saate tegid Reet Neimar, Vilja Palm ja Anne Tuuling.

16:05 Lennud, E5: Lavakunstikooli IX lend (1976 - 1980)*. Merle Karusoo juhendatud lennul oli lõpetajaid 19. Kursusekaaslased olid Ain Lutsepp, Roman Baskin, Ülle Kaljuste, Katrin Saukas, Madis Kalmet, Tõnu Oja jt. Saate tegid Reet Neimar, Margot Sepp ja Anne Tuuling.

17:00 Lennud, E6: Lavakunstikooli V lend (1968-1972)*. Informatiivne sari Tallinna Konservatooriumi lavakunsti kateedrist. Saade lavakunstikateedri V lennust, meenutatakse nende õpiaastaid 1968-1972. See oli valdavalt poiste kursus, nad mängisid "Seitset venda", tüdrukuid oli kursusel neli. Kommentaarid teatriloolaselt Reet Neimarilt, intervjueerija Anne Tuuling.

17:55 Püramiidi tipus, E12: Eksperimentaalfüüsik Thomas Timusk*. Infrapunane kiirgus ümbritseb meid kõikjal, põhjustades näiteks globaalset soojenemist. Infrapunase valguse jäljed võimaldavad teadlastel maailmaruumi servalt vaadelda väga varast Universumit.

18:30 Püramiidi tipus, E13: LDI laser-ja optikatehnoloogia*. Järjest rohkem satub meie meredesse ja ümbritsevasse loodusesse reostust. Et see kiiresti avastada, ja mis veel olulisem, selle koostis kohe ka tuvastada, on vaja erilisel tehnoloogial põhinevat tehnikat.

19:05 Püramiidi tipus, E14: Merefüüsik Tarmo Soomere*. Akadeemik Tarmo Soomere on kogu maailmas tunnustatud ekspert kiirlaevade tekitatud lainete, Läänemere lainetuse uurimise ja solitonide vastastikuse mõju alal. Täna uurib tema töörühm, kuidas Läänemere hoovused ja lained transpordivad reostust.

19:45 Püramiidi tipus, E15: Filmitehnika*. Kaks Eesti noormeest, vennad Kaur ja Kaspar Kallas aitasid USA firma "Silicon Imaging" välja töötada maailma teadaolevalt esimest kolmemõõtmelist pilti salvestavat videokaamerat. Kuhu areneb tuleviku tehnoloogia?

20:20 Sinivalged eestlased, H1/E1*. Dokumentaalsari Soomes kanda kinnitanud eestlastest. Saatejuht Leho Lehis.

21:15 Kahe kodu ballaad, E2. Telefilmi 2. osa. Peategelane Maria Marmor oli 1940. aastal nooruke nõukogude aktivist ja hilisem parteitöötaja, kes lõpetab oma elupäevad vanadekodus. Mälestused ideaalidest kantud elust, noorusearmastusest ja kaotusevalust.

22:50 Mõttemaal, E10: Katrin Karisma*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

23:25 Mõttemaal, E11: Mati Unt*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

00:00 Mõttemaal, E12: Lembit Saarsalu*. Kunstnik ja saate autor on Aapo Pukk. Maalides pilti vestleb ta oma modelliga maailma asjadest ja elust üldse.

00:40 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!