Eesti Kanal saatekava 29.07.2024 - 04.08.2024

Esmaspäev 29.07.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Üks päev, E30: Maarja-Liis Ilus*. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

06:30 Ob-la-di, Ob-la-da, E21: Olav Ehala*. Eesti popmuusika ajalukku läks Olav Ehala juba legendaarse ansambliga "Kristallid". Ta loomingus on nii teatri- kui filmimuusikat, aga ka hulgaliselt poplaule. Portreteerib Reet Linna, ajastu tausta valgustab Olavi Pihlamägi.

07:15 Saladused, E18*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:40 Eestlane ja venelane, E11*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

08:05 Aleksei Turovski lood, E5*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

08:35 Pilvede all, E118*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:25 Osoon, E35: Kosed - joad 2*. Dokumentaalfilm "Mürisevad veed" kõneleb maailma kuulsaimatest jugadest ja joastikest. Teises osas külastatakse Iguassu joastikku Brasiilia-Argentiina-Paraguai piiril ning Niagaara joastikku Kanada-USA piiril.

09:55 Majad ajas, E2*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

10:20 Saare sosinad, E22*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

11:10 Püssi ja panniga, E25*. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.

11:40 Saladused, E18*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:05 Eestlane ja venelane, E11*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

12:35 Tuuli Roosma mees, E4*. Kui sul on maailma kõige ägedam naine ja kui sa ise oled maailma kõige mõttetum mees, siis kes sa oled? Eks ikka Tuuli Roosma mees. Uues komöödiasarjas ehk ainulaadses mokumentaalis näeme tuntud telepere tegemisi.

13:25 Aleksei Turovski lood, E5*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

13:50 Üks päev, E31: Marianne Mikko. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

14:15 Saladused, E19. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

14:45 Eestlane ja venelane, E12. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

15:10 Osoon, E40: Hiiumaa. Saade Hiiumaa probleemidest. Saatejuht Peeter Tooming.

15:45 Ob-la-di, Ob-la-da, E22: Heidy Tamme. Reet Linna stuudiokülalised on sensuaalse isikupärase häälega laulja Heidy Tamme ning Anne Velli ja Eino Baskin. Ajastut kommenteerib Oavi Pihlamägi. Režissöör Maire Radsin.

16:30 Majad ajas, E3. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

16:55 Püssi ja panniga, E26. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.

17:30 Aleksei Turovski lood, E6. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

18:00 Pilvede all, E119. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

18:55 Saare sosinad, E23. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

19:50 Tuuli Roosma mees, E5. Kui sul on maailma kõige ägedam naine ja kui sa ise oled maailma kõige mõttetum mees, siis kes sa oled? Eks ikka Tuuli Roosma mees. Uues komöödiasarjas ehk ainulaadses mokumentaalis näeme tuntud telepere tegemisi.

20:45 Ob-la-di, Ob-la-da, E22: Heidy Tamme*. Reet Linna stuudiokülalised on sensuaalse isikupärase häälega laulja Heidy Tamme ning Anne Velli ja Eino Baskin. Ajastut kommenteerib Oavi Pihlamägi. Režissöör Maire Radsin.

21:40 Osoon, E40: Hiiumaa*. Saade Hiiumaa probleemidest. Saatejuht Peeter Tooming.

22:15 Majad ajas, E3*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

22:45 Aleksei Turovski lood, E6*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

23:15 Saare sosinad, E23*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

00:10 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Teisipäev 30.07.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Üks päev, E31: Marianne Mikko*. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

06:25 Ob-la-di, Ob-la-da, E22: Heidy Tamme*. Reet Linna stuudiokülalised on sensuaalse isikupärase häälega laulja Heidy Tamme ning Anne Velli ja Eino Baskin. Ajastut kommenteerib Oavi Pihlamägi. Režissöör Maire Radsin.

07:10 Saladused, E19*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:40 Eestlane ja venelane, E12*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

08:05 Aleksei Turovski lood, E6*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

08:35 Pilvede all, E119*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:25 Osoon, E40: Hiiumaa*. Saade Hiiumaa probleemidest. Saatejuht Peeter Tooming.

09:55 Majad ajas, E3*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

10:25 Saare sosinad, E23*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

11:10 Püssi ja panniga, E26*. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.

11:40 Saladused, E19*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:10 Eestlane ja venelane, E12*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

12:35 Tuuli Roosma mees, E5*. Kui sul on maailma kõige ägedam naine ja kui sa ise oled maailma kõige mõttetum mees, siis kes sa oled? Eks ikka Tuuli Roosma mees. Uues komöödiasarjas ehk ainulaadses mokumentaalis näeme tuntud telepere tegemisi.

13:25 Aleksei Turovski lood, E6*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

13:55 Üks päev, E32: Marju Länik. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

14:20 Saladused, E20. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

14:45 Eestlane ja venelane, E13. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

15:15 Osoon, E41: Loomaaialugu. Kosilane Amsterdamist. Loomade pidamine on ka üks loomakaitse vorme. 25. augustil 1994.a. tähistas Tallinna Loomaaed oma 55. sünnipäeva.

15:45 Ob-la-di, Ob-la-da, E23: Helisev päev. Eesti Televisiooni esimese muusikafilmi saamislugu. Filmis esinesid Georg Ots, Artur Rinne, Heli Lääts jpt. Stuudios on Reet Linna, Valter Ojakäär, Enno Lehis ja Olavi Pihlamägi. Režissöör Maire Radsin.

16:30 Majad ajas, E4. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

17:00 Püssi ja panniga, E27. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.

17:35 Aleksei Turovski lood, E7: Roomajate koda. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

18:10 Pilvede all, E120. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

19:00 Saare sosinad, E24. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

19:55 Tuuli Roosma mees, E6. Kui sul on maailma kõige ägedam naine ja kui sa ise oled maailma kõige mõttetum mees, siis kes sa oled? Eks ikka Tuuli Roosma mees. Uues komöödiasarjas ehk ainulaadses mokumentaalis näeme tuntud telepere tegemisi.

20:55 Ob-la-di, Ob-la-da, E23: Helisev päev*. Eesti Televisiooni esimese muusikafilmi saamislugu. Filmis esinesid Georg Ots, Artur Rinne, Heli Lääts jpt. Stuudios on Reet Linna, Valter Ojakäär, Enno Lehis ja Olavi Pihlamägi. Režissöör Maire Radsin.

21:45 Osoon, E41: Loomaaialugu. Kosilane Amsterdamist*. Loomade pidamine on ka üks loomakaitse vorme. 25. augustil 1994.a. tähistas Tallinna Loomaaed oma 55. sünnipäeva.

22:20 Majad ajas, E4*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

22:55 Aleksei Turovski lood, E7: Roomajate koda*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

23:25 Saare sosinad, E24*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

00:20 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Kolmapäev 31.07.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Üks päev, E32: Marju Länik*. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

06:25 Ob-la-di, Ob-la-da, E23: Helisev päev*. Eesti Televisiooni esimese muusikafilmi saamislugu. Filmis esinesid Georg Ots, Artur Rinne, Heli Lääts jpt. Stuudios on Reet Linna, Valter Ojakäär, Enno Lehis ja Olavi Pihlamägi. Režissöör Maire Radsin.

07:10 Saladused, E20*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:35 Eestlane ja venelane, E13*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

08:05 Aleksei Turovski lood, E7: Roomajate koda*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

08:35 Pilvede all, E120*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:20 Osoon, E41: Loomaaialugu. Kosilane Amsterdamist*. Loomade pidamine on ka üks loomakaitse vorme. 25. augustil 1994.a. tähistas Tallinna Loomaaed oma 55. sünnipäeva.

09:55 Majad ajas, E4*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

10:25 Saare sosinad, E24*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

11:15 Püssi ja panniga, E27*. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.

11:45 Saladused, E20*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:10 Eestlane ja venelane, E13*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

12:35 Tuuli Roosma mees, E6*. Kui sul on maailma kõige ägedam naine ja kui sa ise oled maailma kõige mõttetum mees, siis kes sa oled? Eks ikka Tuuli Roosma mees. Uues komöödiasarjas ehk ainulaadses mokumentaalis näeme tuntud telepere tegemisi.

13:25 Aleksei Turovski lood, E7: Roomajate koda*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

13:55 Üks päev, E33: Mark Soosaar. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

14:25 Saladused, E21. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

14:50 Eestlane ja venelane, E14. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

15:15 Osoon, E42: Liigikaitse - naaritsad. Rein Marani mõtisklus liigikaitse olukorrast Eestis.

15:50 Ob-la-di, Ob-la-da, E24: Jõulusaade. Aastalõpumeeleolu kuldsetel 60ndatel ja säravatel 70ndatel. Saatejuhid on Reet Linna ja Olavi Pihlamägi, režissöör Maire Radsin.

16:35 Majad ajas, E5. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

17:05 Püssi ja panniga, E28. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.

17:35 Aleksei Turovski lood, E8: Mageveelised. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

18:10 Pilvede all, E121. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

19:05 Saare sosinad, E25. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

20:00 Tuuli Roosma mees, E7. Kui sul on maailma kõige ägedam naine ja kui sa ise oled maailma kõige mõttetum mees, siis kes sa oled? Eks ikka Tuuli Roosma mees. Uues komöödiasarjas ehk ainulaadses mokumentaalis näeme tuntud telepere tegemisi.

21:00 Ob-la-di, Ob-la-da, E24: Jõulusaade*. Aastalõpumeeleolu kuldsetel 60ndatel ja säravatel 70ndatel. Saatejuhid on Reet Linna ja Olavi Pihlamägi, režissöör Maire Radsin.

21:50 Osoon, E42: Liigikaitse - naaritsad*. Rein Marani mõtisklus liigikaitse olukorrast Eestis.

22:25 Majad ajas, E5*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

23:00 Aleksei Turovski lood, E8: Mageveelised*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

23:30 Saare sosinad, E25*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

00:25 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Neljapäev 01.08.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Üks päev, E33: Mark Soosaar*. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

06:25 Ob-la-di, Ob-la-da, E24: Jõulusaade*. Aastalõpumeeleolu kuldsetel 60ndatel ja säravatel 70ndatel. Saatejuhid on Reet Linna ja Olavi Pihlamägi, režissöör Maire Radsin.

07:15 Saladused, E21*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:40 Eestlane ja venelane, E14*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

08:10 Aleksei Turovski lood, E8: Mageveelised*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

08:40 Pilvede all, E121*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:30 Osoon, E42: Liigikaitse - naaritsad*. Rein Marani mõtisklus liigikaitse olukorrast Eestis.

10:05 Majad ajas, E5*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

10:40 Saare sosinad, E25*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

11:30 Püssi ja panniga, E28*. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.

12:00 Saladused, E21*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:30 Eestlane ja venelane, E14*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

12:55 Tuuli Roosma mees, E7*. Kui sul on maailma kõige ägedam naine ja kui sa ise oled maailma kõige mõttetum mees, siis kes sa oled? Eks ikka Tuuli Roosma mees. Uues komöödiasarjas ehk ainulaadses mokumentaalis näeme tuntud telepere tegemisi.

13:50 Aleksei Turovski lood, E8: Mageveelised*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

14:20 Üks päev, E34: Mart Laar. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

14:45 Saladused, E22. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:15 Eestlane ja venelane, E15. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

15:45 Osoon, E45: Rabarüütlid. Saade turbatootmisest Lavassaare turbarabas. Saatejuht Peeter Tooming.

16:15 Ob-la-di, Ob-la-da, E25: Duett-duell. Stuudiokülalised on muusikalise telefilmi stsenarist Mati Talvik, filmirežissöör Leo Karpin ja Sirje Eesmaa. 1970ndaid muusikailmas valgustab Olavi Pihlamägi. Küsitleb Reet Linna. Režissöör Maire Radsin.

17:00 Majad ajas, E7. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

17:30 Püssi ja panniga, E29. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.

18:05 Aleksei Turovski lood, E9: Troopika. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

18:40 Pilvede all, E122. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

19:35 Saare sosinad, E26. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

20:30 Tuuli Roosma mees, E8. Kui sul on maailma kõige ägedam naine ja kui sa ise oled maailma kõige mõttetum mees, siis kes sa oled? Eks ikka Tuuli Roosma mees. Uues komöödiasarjas ehk ainulaadses mokumentaalis näeme tuntud telepere tegemisi.

21:25 Ob-la-di, Ob-la-da, E25: Duett-duell*. Stuudiokülalised on muusikalise telefilmi stsenarist Mati Talvik, filmirežissöör Leo Karpin ja Sirje Eesmaa. 1970ndaid muusikailmas valgustab Olavi Pihlamägi. Küsitleb Reet Linna. Režissöör Maire Radsin.

22:15 Osoon, E45: Rabarüütlid*. Saade turbatootmisest Lavassaare turbarabas. Saatejuht Peeter Tooming.

22:50 Majad ajas, E7*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

23:20 Aleksei Turovski lood, E9: Troopika*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

23:55 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Reede 02.08.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Üks päev, E34: Mart Laar*. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

06:30 Ob-la-di, Ob-la-da, E25: Duett-duell*. Stuudiokülalised on muusikalise telefilmi stsenarist Mati Talvik, filmirežissöör Leo Karpin ja Sirje Eesmaa. 1970ndaid muusikailmas valgustab Olavi Pihlamägi. Küsitleb Reet Linna. Režissöör Maire Radsin.

07:10 Saladused, E22*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:40 Eestlane ja venelane, E15*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

08:05 Aleksei Turovski lood, E9: Troopika*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

08:40 Pilvede all, E122*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:30 Osoon, E45: Rabarüütlid*. Saade turbatootmisest Lavassaare turbarabas. Saatejuht Peeter Tooming.

10:05 Majad ajas, E7*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

10:35 Saare sosinad, E26*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

11:25 Püssi ja panniga, E29*. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.

11:55 Saladused, E22*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:25 Eestlane ja venelane, E15*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

12:50 Tuuli Roosma mees, E8*. Kui sul on maailma kõige ägedam naine ja kui sa ise oled maailma kõige mõttetum mees, siis kes sa oled? Eks ikka Tuuli Roosma mees. Uues komöödiasarjas ehk ainulaadses mokumentaalis näeme tuntud telepere tegemisi.

13:45 Aleksei Turovski lood, E9: Troopika*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

14:15 Üks päev, E35: Märt Viisitamm. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

14:45 Saladused, E23. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:10 Eestlane ja venelane, E16. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

15:35 Osoon, E46: Pärast turbaturniiri. Mida teha mahajäetud turbaväljadega. Saatejuht Peeter Tooming.

16:05 Ob-la-di, Ob-la-da, E26: Taustalauljad. Saatekülalised on Anne Erm ja Maire Eliste Collage'ist ning omaaegsed taustalauljad Merle Talvik ja Silva Kõrvits. Kommenteerib Olavi Pihlamägi. Küsitleb Reet Linna, režissöör Maire Radsin.

16:55 Majad ajas, E8. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

17:30 Püssi ja panniga, E30. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.

18:05 Aleksei Turovski lood, E10: Kevade. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

18:40 Pilvede all, E123. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

19:35 Saare sosinad, E27. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

20:35 55-mis siis!, E1. Otseülekanded, otse üle kivide ja kändude.

21:10 Ob-la-di, Ob-la-da, E26: Taustalauljad*. Saatekülalised on Anne Erm ja Maire Eliste Collage'ist ning omaaegsed taustalauljad Merle Talvik ja Silva Kõrvits. Kommenteerib Olavi Pihlamägi. Küsitleb Reet Linna, režissöör Maire Radsin.

22:00 Osoon, E46: Pärast turbaturniiri*. Mida teha mahajäetud turbaväljadega. Saatejuht Peeter Tooming.

22:35 Majad ajas, E8*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

23:10 Aleksei Turovski lood, E10: Kevade*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

23:45 Saare sosinad, E27*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

00:45 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Laupäev 03.08.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Saladused, E19*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

06:25 Saladused, E20*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

06:55 Eestlane ja venelane, E12*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

07:20 Eestlane ja venelane, E13*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

07:50 Eestlane ja venelane, E14*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

08:15 Pilvede all, E119*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:10 Pilvede all, E120*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

10:00 Pilvede all, E121*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

10:50 Pilvede all, E122*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

11:45 Pilvede all, E123*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

12:40 Saare sosinad, E23*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

13:30 Saare sosinad, E24*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

14:20 Saare sosinad, E25*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

15:15 Saare sosinad, E26*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

16:05 Saare sosinad, E27*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.

17:00 Ballettmeister. Mai Murdmaa. Kahe aasta vältel jäädvustatud rännak läbi rahvusvaheliselt tunnustatud koreograafi Mai Murdmaa tänaseni aktiivsena kestva loomingulise maailma. Ta on teejuht mõtestamaks tantsu kui meediumit, mille läbi luua kunsti, valgustades rahvusvahelise balleti lavataguseid ja avades koreograafi elustiili privaatseid nüansse. Murdmaa looming ja eraelu on lahutamatu tervik. Režissöör Ruti Murusalu, käsikiri Marje Len Murusalu, operaator Erik Norkroos, tootja Umberto Productions.

18:20 Tuuli Roosma mees, E5*. Kui sul on maailma kõige ägedam naine ja kui sa ise oled maailma kõige mõttetum mees, siis kes sa oled? Eks ikka Tuuli Roosma mees. Uues komöödiasarjas ehk ainulaadses mokumentaalis näeme tuntud telepere tegemisi.

19:15 Tuuli Roosma mees, E6*. Kui sul on maailma kõige ägedam naine ja kui sa ise oled maailma kõige mõttetum mees, siis kes sa oled? Eks ikka Tuuli Roosma mees. Uues komöödiasarjas ehk ainulaadses mokumentaalis näeme tuntud telepere tegemisi.

20:10 Tuuli Roosma mees, E7*. Kui sul on maailma kõige ägedam naine ja kui sa ise oled maailma kõige mõttetum mees, siis kes sa oled? Eks ikka Tuuli Roosma mees. Uues komöödiasarjas ehk ainulaadses mokumentaalis näeme tuntud telepere tegemisi.

21:05 Tuuli Roosma mees, E8*. Kui sul on maailma kõige ägedam naine ja kui sa ise oled maailma kõige mõttetum mees, siis kes sa oled? Eks ikka Tuuli Roosma mees. Uues komöödiasarjas ehk ainulaadses mokumentaalis näeme tuntud telepere tegemisi.

22:05 55-mis siis!, E1*. Otseülekanded, otse üle kivide ja kändude.

22:40 Aleksei Turovski lood, E6*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

23:10 Aleksei Turovski lood, E7: Roomajate koda*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

23:45 Aleksei Turovski lood, E8: Mageveelised*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

00:15 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Pühapäev 04.08.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Ballettmeister. Mai Murdmaa*. Kahe aasta vältel jäädvustatud rännak läbi rahvusvaheliselt tunnustatud koreograafi Mai Murdmaa tänaseni aktiivsena kestva loomingulise maailma. Ta on teejuht mõtestamaks tantsu kui meediumit, mille läbi luua kunsti, valgustades rahvusvahelise balleti lavataguseid ja avades koreograafi elustiili privaatseid nüansse. Murdmaa looming ja eraelu on lahutamatu tervik. Režissöör Ruti Murusalu, käsikiri Marje Len Murusalu, operaator Erik Norkroos, tootja Umberto Productions.

07:15 Saladused, E21*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:40 Saladused, E22*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:10 Saladused, E23*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:35 Eestlane ja venelane, E15*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

09:00 Eestlane ja venelane, E16*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

09:25 Osoon, E40: Hiiumaa*. Saade Hiiumaa probleemidest. Saatejuht Peeter Tooming.

10:00 Osoon, E41: Loomaaialugu. Kosilane Amsterdamist*. Loomade pidamine on ka üks loomakaitse vorme. 25. augustil 1994.a. tähistas Tallinna Loomaaed oma 55. sünnipäeva.

10:35 Osoon, E42: Liigikaitse - naaritsad*. Rein Marani mõtisklus liigikaitse olukorrast Eestis.

11:05 Osoon, E45: Rabarüütlid*. Saade turbatootmisest Lavassaare turbarabas. Saatejuht Peeter Tooming.

11:40 Osoon, E46: Pärast turbaturniiri*. Mida teha mahajäetud turbaväljadega. Saatejuht Peeter Tooming.

12:15 Majad ajas, E3*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

12:40 Majad ajas, E4*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

13:15 Majad ajas, E5*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

13:45 Majad ajas, E7*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

14:15 Majad ajas, E8*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

14:45 Ob-la-di, Ob-la-da, E22: Heidy Tamme*. Reet Linna stuudiokülalised on sensuaalse isikupärase häälega laulja Heidy Tamme ning Anne Velli ja Eino Baskin. Ajastut kommenteerib Oavi Pihlamägi. Režissöör Maire Radsin.

15:35 Ob-la-di, Ob-la-da, E23: Helisev päev*. Eesti Televisiooni esimese muusikafilmi saamislugu. Filmis esinesid Georg Ots, Artur Rinne, Heli Lääts jpt. Stuudios on Reet Linna, Valter Ojakäär, Enno Lehis ja Olavi Pihlamägi. Režissöör Maire Radsin.

16:20 Ob-la-di, Ob-la-da, E24: Jõulusaade*. Aastalõpumeeleolu kuldsetel 60ndatel ja säravatel 70ndatel. Saatejuhid on Reet Linna ja Olavi Pihlamägi, režissöör Maire Radsin.

17:10 Ob-la-di, Ob-la-da, E25: Duett-duell*. Stuudiokülalised on muusikalise telefilmi stsenarist Mati Talvik, filmirežissöör Leo Karpin ja Sirje Eesmaa. 1970ndaid muusikailmas valgustab Olavi Pihlamägi. Küsitleb Reet Linna. Režissöör Maire Radsin.

17:55 Ob-la-di, Ob-la-da, E26: Taustalauljad*. Saatekülalised on Anne Erm ja Maire Eliste Collage'ist ning omaaegsed taustalauljad Merle Talvik ja Silva Kõrvits. Kommenteerib Olavi Pihlamägi. Küsitleb Reet Linna, režissöör Maire Radsin.

18:50 Meie Artur. Muusikaline portreefilm Artur Rinnest. Kaastegevad ansamblid Nils Petersoni ja Leo Tautsi juhtimisel. Osalevad näitlejad Sulev Nõmmik, Richard Peramets, Milvi Jürgenson, Tõnu Mikiver, Mari Möldre jpt. Filmi autorid Grigori Kromanov ja Mati Põldre, operaator-lavastaja Mati Põldre, helirežissöör Heino Pedusaar, reporterid Lembit Lauri ning Rein Saluri, filmi direktor Anneliis Simm.

19:55 Eestlane ja venelane, E12*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

20:25 Eestlane ja venelane, E13*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

20:55 Eestlane ja venelane, E14*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

21:25 Eestlane ja venelane, E15*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

21:55 Eestlane ja venelane, E16*. See on seltskond, kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

22:25 Saladused, E21*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

22:55 Saladused, E22*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

23:25 Saladused, E23*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

23:50 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!