Eesti Kanal saatekava 17.06.2024 - 23.06.2024

Esmaspäev 17.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Tallinna Moepäevad '89*. Tallinna Moepäevad 1989, näeme moefantaasiat mitmel huvitaval teemal. R: Leo Karpin, Tiit Kimmel

06:40 Estraaditähestik, E13: Tõnis Mägi*. Mägi on ikka Mägi. Aeg on teda palju muutnud, ent põhiolemuse jätnud ometi endiseks. Saates räägib ta oma loomingust ja elust muusikuna. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

07:35 Saladused, E74*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:05 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E14*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:30 See pole lastesaade, E12*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

09:00 Pilvede all, E88*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:50 Kaevutee, E7: Poolt ja vastu*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust oli ETV ekraanil aastatel 1987-1989. Päevakajalises draamasarjas mängis professionaalse näitlejana Malle Pärn, teised osalised olid harrastusnäitlejad. Jõululaupäeva hommikusse valisime loo aastast 1988, kus memm ja taat meenutavad, kuidas vanasti jõulusid peeti. Saatesarja toimetaja Eve Rohtla meenutas, et „Kaevutee” tundus "Dallase" ja "Dünastia" kõrval maavillasena, küüslaugulõhnalisena, sellisena, mida koju ei tahetud. Seda enam armastati „Kaevuteed” maal, metsatukkades, väikelinnades. Sari oli populaarsuselt televaatamise tipus. Tegijad pidasid sarja nii sisult kui ka vormilt „Koosta pere” järgijaks, kuid mitte „Õnne 13” eelkäijaks. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

10:20 Iga pink räägib loo, E4*. Neljandas saates saab pingi perekond Tungal ning pink jääb meenutama ka neid, keda meri pole tagasi andnud. Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

10:55 V.E.R.I, E13*. Draamasari arstide elust.

11:45 Meistrite linn, E10: Sepp*. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

12:15 Saladused, E74*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:45 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E14*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

13:10 Ott Lepland Taimaal, E4*. Humoorikas seiklussaade laulja Ott Leplandist, kes pärast väsitavat töösuve võtab aja maha ja sõidab Taisse patareisid laadima.

13:40 See pole lastesaade, E12*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

14:05 Üks päev, E1: Mikk Saar. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

14:35 Saladused, E75. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:05 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E15. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

15:30 Kaevutee, E8: Head uut aastat. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Pere uueaasta esimesed toimetamised ja esimesed külalised. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

16:05 Estraaditähestik, E14: Meelejahutaja 1. Tutvustame populaarset raadioprogrammi "Meelejahutaja". Saatejuht Urmas Ott küsitleb autoreid ning toimetuse ja näitetrupi liikmeid. Režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

17:05 Iga pink räägib loo, E5. Viiendas saates paigaldatakse pink Margus-Hans Kuusele ja Kaljo Talussaarele, ning hääbunud külade mälestuseks. Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

17:40 Meistrite linn, E11: Kellassepp. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

18:15 Meie pere ja muud loomad, E1. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

18:45 Pilvede all, E89. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

19:40 V.E.R.I, E14. Draamasari arstide elust.

20:35 Mount Everest, E1: Proloog. Eesti alpinistide teekond Mount Everestile. Kuueosaline dokumentaalsari Eesti lipu viimisest maailma katusele. Esimeses osas tutvustab autor Vahur Kersna ekspeditsiooni liikmeid. Produtsent Raivo Suviste. Tootja OÜ Balti Video.

21:10 Estraaditähestik, E14: Meelejahutaja 1*. Tutvustame populaarset raadioprogrammi "Meelejahutaja". Saatejuht Urmas Ott küsitleb autoreid ning toimetuse ja näitetrupi liikmeid. Režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

22:15 Kaevutee, E8: Head uut aastat*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Pere uueaasta esimesed toimetamised ja esimesed külalised. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

22:50 Iga pink räägib loo, E5*. Viiendas saates paigaldatakse pink Margus-Hans Kuusele ja Kaljo Talussaarele, ning hääbunud külade mälestuseks. Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

23:25 Meie pere ja muud loomad, E1*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

23:55 V.E.R.I, E14*. Draamasari arstide elust.

00:50 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Teisipäev 18.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Üks päev, E1: Mikk Saar*. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

06:30 Estraaditähestik, E14: Meelejahutaja 1*. Tutvustame populaarset raadioprogrammi "Meelejahutaja". Saatejuht Urmas Ott küsitleb autoreid ning toimetuse ja näitetrupi liikmeid. Režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

07:30 Saladused, E75*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:00 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E15*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:25 Meie pere ja muud loomad, E1*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

08:55 Pilvede all, E89*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:45 Kaevutee, E8: Head uut aastat*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Pere uueaasta esimesed toimetamised ja esimesed külalised. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

10:20 Iga pink räägib loo, E5*. Viiendas saates paigaldatakse pink Margus-Hans Kuusele ja Kaljo Talussaarele, ning hääbunud külade mälestuseks. Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

10:50 V.E.R.I, E14*. Draamasari arstide elust.

11:45 Meistrite linn, E11: Kellassepp*. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

12:15 Saladused, E75*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:45 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E15*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

13:10 Mount Everest, E1: Proloog. Eesti alpinistide teekond Mount Everestile*. Kuueosaline dokumentaalsari Eesti lipu viimisest maailma katusele. Esimeses osas tutvustab autor Vahur Kersna ekspeditsiooni liikmeid. Produtsent Raivo Suviste. Tootja OÜ Balti Video.

13:40 Meie pere ja muud loomad, E1*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

14:10 Üks päev, E2: Gerli Padar. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

14:40 Saladused, E76. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:05 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E16. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

15:30 Kaevutee, E9: Muuvi. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Kolhoosipeol salvestatud koduvideo läbivaatus koos pererahva kommentaaridega. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

16:05 Estraaditähestik, E15: Meelejahutaja 2. Tutvustame populaarset raadioprogrammi "Meelejahutaja". Saatejuht Urmas Ott küsitleb autoreid ning toimetuse ja näitetrupi liikmeid. Režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

17:05 Iga pink räägib loo, E6. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekordses saates saavad oma pingi Olev Sau ja Maret Makko. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

17:40 Meistrite linn, E12: Relvad. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

18:15 Meie pere ja muud loomad, E2. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

18:45 Pilvede all, E90. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

19:40 V.E.R.I, E15. Draamasari arstide elust.

20:40 Mount Everest, E2: Retk Katmandust Everesti lõunalaagrisse ja tagasi. Kuna Hiina võimud Tiibeti viisat ei andnud, siis otsustas vapper telemees rünnata Everesti Nepali-poolsest küljest. Üheksa päeva ületas mees ennast, et olla poolteist tundi 5400 meetri kõrgusel merepinnast. Autor Vahur Kersna, produtsent Raivo Suviste. Balti Video OÜ/ETV.

21:20 Estraaditähestik, E15: Meelejahutaja 2*. Tutvustame populaarset raadioprogrammi "Meelejahutaja". Saatejuht Urmas Ott küsitleb autoreid ning toimetuse ja näitetrupi liikmeid. Režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

22:20 Kaevutee, E9: Muuvi*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Kolhoosipeol salvestatud koduvideo läbivaatus koos pererahva kommentaaridega. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

22:55 Iga pink räägib loo, E6*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekordses saates saavad oma pingi Olev Sau ja Maret Makko. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

23:30 Meie pere ja muud loomad, E2*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

00:00 V.E.R.I, E15*. Draamasari arstide elust.

01:00 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Kolmapäev 19.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Üks päev, E2: Gerli Padar*. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

06:30 Estraaditähestik, E15: Meelejahutaja 2*. Tutvustame populaarset raadioprogrammi "Meelejahutaja". Saatejuht Urmas Ott küsitleb autoreid ning toimetuse ja näitetrupi liikmeid. Režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

07:30 Saladused, E76*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:55 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E16*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:25 Meie pere ja muud loomad, E2*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

08:50 Pilvede all, E90*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:40 Kaevutee, E9: Muuvi*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Kolhoosipeol salvestatud koduvideo läbivaatus koos pererahva kommentaaridega. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

10:15 Iga pink räägib loo, E6*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekordses saates saavad oma pingi Olev Sau ja Maret Makko. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

10:45 V.E.R.I, E15*. Draamasari arstide elust.

11:45 Meistrite linn, E12: Relvad*. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

12:15 Saladused, E76*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:40 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E16*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

13:10 Mount Everest, E2: Retk Katmandust Everesti lõunalaagrisse ja tagasi*. Kuna Hiina võimud Tiibeti viisat ei andnud, siis otsustas vapper telemees rünnata Everesti Nepali-poolsest küljest. Üheksa päeva ületas mees ennast, et olla poolteist tundi 5400 meetri kõrgusel merepinnast. Autor Vahur Kersna, produtsent Raivo Suviste. Balti Video OÜ/ETV.

13:45 Meie pere ja muud loomad, E2*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

14:10 Üks päev, E3: Merle Liivak. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

14:40 Saladused, E77. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:10 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E17. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

15:35 Kaevutee, E10: Vastlaproov. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Pere läheb ekskursioonile Botaanikaaeda. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

16:10 Estraaditähestik, E16: Sulev Nõmmik. Saade salvestati 1986. aasta augustikuus vabaõhukontserdil Saaremaal Pagila rannas ja Sulev Nõmmiku suvekodus. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

17:15 Iga pink räägib loo, E7: Toivo Kurmet. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekordses saates saab nimelise pingi Toivo Kurmet. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

17:50 Meistrite linn, E13: Pagar. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

18:05 Meie pere ja muud loomad, E3. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

18:30 Pilvede all, E91. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

19:30 V.E.R.I, E16. Draamasari arstide elust.

20:25 Mount Everest, E3: Baaslaager. Läbi hiinlaste poolt laastatud Tiibeti jõuavad eestlased maailma suurima mäe jalamil asuvasse baaslaagrisse. Telklinnak karusel maastikul saab meie meestele koduks kaheks tüütuks kuid lootusrikkaks kuuks. Autor Vahur Kersna, montaažirežissöör Andres Lepasar, produtsent Raivo Suviste. Tootja BEC.

21:00 Estraaditähestik, E16: Sulev Nõmmik*. Saade salvestati 1986. aasta augustikuus vabaõhukontserdil Saaremaal Pagila rannas ja Sulev Nõmmiku suvekodus. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

22:10 Kaevutee, E10: Vastlaproov*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Pere läheb ekskursioonile Botaanikaaeda. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

22:45 Iga pink räägib loo, E7: Toivo Kurmet*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekordses saates saab nimelise pingi Toivo Kurmet. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

23:20 Meie pere ja muud loomad, E3*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

23:50 V.E.R.I, E16*. Draamasari arstide elust.

00:45 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Neljapäev 20.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Üks päev, E3: Merle Liivak*. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

06:30 Estraaditähestik, E16: Sulev Nõmmik*. Saade salvestati 1986. aasta augustikuus vabaõhukontserdil Saaremaal Pagila rannas ja Sulev Nõmmiku suvekodus. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

07:35 Saladused, E77*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:05 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E17*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:30 Meie pere ja muud loomad, E3*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

08:55 Pilvede all, E91*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:50 Kaevutee, E10: Vastlaproov*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Pere läheb ekskursioonile Botaanikaaeda. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

10:20 Iga pink räägib loo, E7: Toivo Kurmet*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekordses saates saab nimelise pingi Toivo Kurmet. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

10:50 V.E.R.I, E16*. Draamasari arstide elust.

11:45 Meistrite linn, E13: Pagar*. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

12:00 Saladused, E77*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:30 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E17*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

12:55 Mount Everest, E3: Baaslaager*. Läbi hiinlaste poolt laastatud Tiibeti jõuavad eestlased maailma suurima mäe jalamil asuvasse baaslaagrisse. Telklinnak karusel maastikul saab meie meestele koduks kaheks tüütuks kuid lootusrikkaks kuuks. Autor Vahur Kersna, montaažirežissöör Andres Lepasar, produtsent Raivo Suviste. Tootja BEC.

13:30 Meie pere ja muud loomad, E3*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

13:55 Üks päev, E4: Laine Randjärv. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

14:20 Saladused, E78. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

14:45 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E18. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

15:15 Kaevutee, E11: Maailm on hukas. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

15:45 Estraaditähestik, E17: Uno Naissoo. Saates meenutavad heliloojat tema kunagised kolleegid, kellega teda sidus aastatepikkune koostöö - Els Himma, Heljo Roomere, Uno Loop, Heldur Karmo, Kalju Terasmaa ja Tõnu Naissoo. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

16:50 Iga pink räägib loo, E8. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekord saavad oma pingi Evald Teras, August Konton ning Maria Tamm. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

17:25 Meistrite linn, E14: Käsitöö. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

17:40 Meie pere ja muud loomad, E4. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

18:10 Pilvede all, E92. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

19:05 V.E.R.I, E17. Draamasari arstide elust.

20:05 Mount Everest, E4: Põhjanõlv. Kohanemine eluga Everesti jalamil on kõike muud kui meelakkumine. Sellest hoolimata pressib eestlaste ekspeditsioon end üles juba Põhjanõlvast, kui neid tabab tõsine tagasilöök - Margus kukub keset liustikku kaheksa meetri sügavusse auku. Autor Vahur Kersna, kaamera Tõnis Lepik, montaažirežissöör Andres Lepasar, produtsent Raivo Suviste. Tootja BEC.

20:35 Estraaditähestik, E17: Uno Naissoo*. Saates meenutavad heliloojat tema kunagised kolleegid, kellega teda sidus aastatepikkune koostöö - Els Himma, Heljo Roomere, Uno Loop, Heldur Karmo, Kalju Terasmaa ja Tõnu Naissoo. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

21:45 Kaevutee, E11: Maailm on hukas*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

22:20 Iga pink räägib loo, E8*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekord saavad oma pingi Evald Teras, August Konton ning Maria Tamm. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

22:55 Meie pere ja muud loomad, E4*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

23:25 V.E.R.I, E17*. Draamasari arstide elust.

00:20 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Reede 21.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Üks päev, E4: Laine Randjärv*. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

06:30 Estraaditähestik, E17: Uno Naissoo*. Saates meenutavad heliloojat tema kunagised kolleegid, kellega teda sidus aastatepikkune koostöö - Els Himma, Heljo Roomere, Uno Loop, Heldur Karmo, Kalju Terasmaa ja Tõnu Naissoo. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

07:35 Saladused, E78*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:00 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E18*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:25 Meie pere ja muud loomad, E4*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

08:50 Pilvede all, E92*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:45 Kaevutee, E11: Maailm on hukas*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

10:20 Iga pink räägib loo, E8*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekord saavad oma pingi Evald Teras, August Konton ning Maria Tamm. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

10:50 V.E.R.I, E17*. Draamasari arstide elust.

11:40 Meistrite linn, E14: Käsitöö*. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

11:55 Saladused, E78*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:25 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E18*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

12:50 Mount Everest, E4: Põhjanõlv*. Kohanemine eluga Everesti jalamil on kõike muud kui meelakkumine. Sellest hoolimata pressib eestlaste ekspeditsioon end üles juba Põhjanõlvast, kui neid tabab tõsine tagasilöök - Margus kukub keset liustikku kaheksa meetri sügavusse auku. Autor Vahur Kersna, kaamera Tõnis Lepik, montaažirežissöör Andres Lepasar, produtsent Raivo Suviste. Tootja BEC.

13:20 Meie pere ja muud loomad, E4*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

13:50 Üks päev, E5: Evelin Ilves. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?

14:20 Saladused, E79. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

14:45 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E19. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

15:10 Kaevutee, E12: Juhan ei tea. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Toivo õpetab Mallele autojuhtimist. Mihkel tahab koolist ära tulla ja tööle minna. Memm ja Malle uurivad vana Aabitsat.

15:45 Estraaditähestik, E18: Vello Orumets. Sel päeval, kui Vello Orumets saabus oma järjekordsele kontserdile, seekord Keila kultuurimajja, et samas salvestada ka saade, oli tal seljataga 26 aasta pikkune lavaaeg. Estraadiaastatest ja elust üldse ta saates räägibki. Režissöör Maire Radsin, saatejuht Urmas Ott. R: Maire Radsin

16:50 Iga pink räägib loo, E9: Kaika Laine. Vahur Kersna teekond Väärikate Kulgejate radadel. Omanimeline pink püstitatakse Kaika Lainele. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

17:25 Kadriorg. Film tutvustab Kadrioru lossi- ja pargiansamblit, annab ülevaate ajaloost ning toimunud muudatustest. Kunstimuuseumi varamus on teejuhiks Inge Teder. Ajastumuusikat ansamblilt "Hortus Musicus". Autor Vallo Kepp. R: Vallo Kepp

17:55 Meie pere ja muud loomad, E5. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

18:25 Pilvede all, E93. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

19:20 V.E.R.I, E18. Draamasari arstide elust.

20:25 Mount Everest, E5: Torm. Samal ajal kui meie esimene Everesti-ekspeditsioon otsustavaks ründeks jõudu kogub, pühib mäel mässav maru vaevaga ülesehitatud vahelaagrid kuristikku. Raha ja aega uut varustust tellida eestlastel enam ei ole ning kellegi tippusaatmiseks tuleb hädised riismed kokku klappida... Autor Vahur Kersna, kaamera Tõnis Lepik, montaažirežissöör Andres Lepasar, produtsent Raivo Suviste.

21:00 Estraaditähestik, E18: Vello Orumets*. Sel päeval, kui Vello Orumets saabus oma järjekordsele kontserdile, seekord Keila kultuurimajja, et samas salvestada ka saade, oli tal seljataga 26 aasta pikkune lavaaeg. Estraadiaastatest ja elust üldse ta saates räägibki. Režissöör Maire Radsin, saatejuht Urmas Ott. R: Maire Radsin

22:10 Kaevutee, E12: Juhan ei tea*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Toivo õpetab Mallele autojuhtimist. Mihkel tahab koolist ära tulla ja tööle minna. Memm ja Malle uurivad vana Aabitsat.

22:45 Iga pink räägib loo, E9: Kaika Laine*. Vahur Kersna teekond Väärikate Kulgejate radadel. Omanimeline pink püstitatakse Kaika Lainele. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

23:15 Meie pere ja muud loomad, E5*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

23:45 V.E.R.I, E18*. Draamasari arstide elust.

00:45 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Laupäev 22.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Saladused, E75*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

06:30 Saladused, E76*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

06:55 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E15*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

07:20 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E16*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

07:50 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E17*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:15 Pilvede all, E89*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:10 Pilvede all, E90*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

10:00 Pilvede all, E91*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

10:50 Pilvede all, E92*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

11:45 Pilvede all, E93*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

12:40 V.E.R.I, E14*. Draamasari arstide elust.

13:30 V.E.R.I, E15*. Draamasari arstide elust.

14:30 V.E.R.I, E16*. Draamasari arstide elust.

15:25 V.E.R.I, E17*. Draamasari arstide elust.

16:15 V.E.R.I, E18*. Draamasari arstide elust.

17:10 Kihnu Virve tänukontsert. Juubilar Kihnu Virve tegi kokkuvõtte elatud elust ja tänas teda tuliselt armastavat publikut unustamatu kontsertiga Käsmus.

18:45 Mount Everest, E1: Proloog. Eesti alpinistide teekond Mount Everestile*. Kuueosaline dokumentaalsari Eesti lipu viimisest maailma katusele. Esimeses osas tutvustab autor Vahur Kersna ekspeditsiooni liikmeid. Produtsent Raivo Suviste. Tootja OÜ Balti Video.

19:20 Mount Everest, E2: Retk Katmandust Everesti lõunalaagrisse ja tagasi*. Kuna Hiina võimud Tiibeti viisat ei andnud, siis otsustas vapper telemees rünnata Everesti Nepali-poolsest küljest. Üheksa päeva ületas mees ennast, et olla poolteist tundi 5400 meetri kõrgusel merepinnast. Autor Vahur Kersna, produtsent Raivo Suviste. Balti Video OÜ/ETV.

19:55 Mount Everest, E3: Baaslaager*. Läbi hiinlaste poolt laastatud Tiibeti jõuavad eestlased maailma suurima mäe jalamil asuvasse baaslaagrisse. Telklinnak karusel maastikul saab meie meestele koduks kaheks tüütuks kuid lootusrikkaks kuuks. Autor Vahur Kersna, montaažirežissöör Andres Lepasar, produtsent Raivo Suviste. Tootja BEC.

20:30 Mount Everest, E4: Põhjanõlv*. Kohanemine eluga Everesti jalamil on kõike muud kui meelakkumine. Sellest hoolimata pressib eestlaste ekspeditsioon end üles juba Põhjanõlvast, kui neid tabab tõsine tagasilöök - Margus kukub keset liustikku kaheksa meetri sügavusse auku. Autor Vahur Kersna, kaamera Tõnis Lepik, montaažirežissöör Andres Lepasar, produtsent Raivo Suviste. Tootja BEC.

21:05 Mount Everest, E5: Torm*. Samal ajal kui meie esimene Everesti-ekspeditsioon otsustavaks ründeks jõudu kogub, pühib mäel mässav maru vaevaga ülesehitatud vahelaagrid kuristikku. Raha ja aega uut varustust tellida eestlastel enam ei ole ning kellegi tippusaatmiseks tuleb hädised riismed kokku klappida... Autor Vahur Kersna, kaamera Tõnis Lepik, montaažirežissöör Andres Lepasar, produtsent Raivo Suviste.

21:35 Meie pere ja muud loomad, E1*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

22:05 Meie pere ja muud loomad, E2*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

22:35 Meie pere ja muud loomad, E3*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

23:05 Meie pere ja muud loomad, E4*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

23:30 Meie pere ja muud loomad, E5*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.

00:00 Pilvede all, E89*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

00:50 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Pühapäev 23.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Kihnu Virve tänukontsert*. Juubilar Kihnu Virve tegi kokkuvõtte elatud elust ja tänas teda tuliselt armastavat publikut unustamatu kontsertiga Käsmus.

07:25 Saladused, E77*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:55 Saladused, E78*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:20 Saladused, E79*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:45 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E18*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

09:10 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E19*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

09:40 Kaevutee, E8: Head uut aastat*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Pere uueaasta esimesed toimetamised ja esimesed külalised. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

10:10 Kaevutee, E9: Muuvi*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Kolhoosipeol salvestatud koduvideo läbivaatus koos pererahva kommentaaridega. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

10:45 Kaevutee, E10: Vastlaproov*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Pere läheb ekskursioonile Botaanikaaeda. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

11:15 Kaevutee, E11: Maailm on hukas*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

11:50 Kaevutee, E12: Juhan ei tea*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Toivo õpetab Mallele autojuhtimist. Mihkel tahab koolist ära tulla ja tööle minna. Memm ja Malle uurivad vana Aabitsat.

12:25 Iga pink räägib loo, E5*. Viiendas saates paigaldatakse pink Margus-Hans Kuusele ja Kaljo Talussaarele, ning hääbunud külade mälestuseks. Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

12:55 Iga pink räägib loo, E6*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekordses saates saavad oma pingi Olev Sau ja Maret Makko. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

13:25 Iga pink räägib loo, E7: Toivo Kurmet*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekordses saates saab nimelise pingi Toivo Kurmet. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

14:00 Iga pink räägib loo, E8*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekord saavad oma pingi Evald Teras, August Konton ning Maria Tamm. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

14:30 Iga pink räägib loo, E9: Kaika Laine*. Vahur Kersna teekond Väärikate Kulgejate radadel. Omanimeline pink püstitatakse Kaika Lainele. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar

15:00 Estraaditähestik, E14: Meelejahutaja 1*. Tutvustame populaarset raadioprogrammi "Meelejahutaja". Saatejuht Urmas Ott küsitleb autoreid ning toimetuse ja näitetrupi liikmeid. Režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

16:05 Estraaditähestik, E15: Meelejahutaja 2*. Tutvustame populaarset raadioprogrammi "Meelejahutaja". Saatejuht Urmas Ott küsitleb autoreid ning toimetuse ja näitetrupi liikmeid. Režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

17:05 Estraaditähestik, E16: Sulev Nõmmik*. Saade salvestati 1986. aasta augustikuus vabaõhukontserdil Saaremaal Pagila rannas ja Sulev Nõmmiku suvekodus. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

18:15 Estraaditähestik, E17: Uno Naissoo*. Saates meenutavad heliloojat tema kunagised kolleegid, kellega teda sidus aastatepikkune koostöö - Els Himma, Heljo Roomere, Uno Loop, Heldur Karmo, Kalju Terasmaa ja Tõnu Naissoo. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann

19:25 Estraaditähestik, E18: Vello Orumets*. Sel päeval, kui Vello Orumets saabus oma järjekordsele kontserdile, seekord Keila kultuurimajja, et samas salvestada ka saade, oli tal seljataga 26 aasta pikkune lavaaeg. Estraadiaastatest ja elust üldse ta saates räägibki. Režissöör Maire Radsin, saatejuht Urmas Ott. R: Maire Radsin

20:35 Eesti TOP 50, E3. Maratonsaates rivistatakse vaataja ette parimad kodumaised muusikavideod 2013. viljakast muusikaaastast.

23:05 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E15*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

23:35 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E16*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

00:05 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!