Eesti Kanal saatekava 03.06.2024 - 09.06.2024

Esmaspäev 03.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Peipsi viisid*. Muusikaline reis jõelaeval Tartust Pihkvasse peatustega Värskas, Rannapungerjal, Kauksis, Narva-Jõesuu pioneerilaagris ja Narvas. Osalevad ansamblid Krõll ja Uno Kaupmees, Nemo ja Kersti Rosenberg, Fix ja Novella Hanson ning setu leelekoor Leiko, Natalja Osrovaja, Henn Rebane, Aivar Teppo jpt. Režissöör Elmo Lööve. R: Elmo Lööve

06:30 Estraaditähestik, E3: Eino Baskin*. Saade tutvustab Eino Baskinit kui estraadikunstnikku. Saatejuht Enn Eesmaa. Režissöör Georg Jegorov.

07:45 Saladused, E64*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:10 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E4*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:40 See pole lastesaade, E2*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

09:05 Pilvede all, E78*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:55 Elu veinimõisas, E20*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

10:45 Elustiilid, E2: Techno*. Elektrooniliste mängude, disko, laserite, kompuutrite ja süntesaatorite lummuses tegutsevad tantsurühmad. Režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

11:10 V.E.R.I, E3*. Draamasari arstide elust.

12:00 Klaver põõsas, E20*. Meelelahutuslik muusikasaade; stuudios olev žürii hindab nelja pala, millest üks on üllatuslaul; saatejuht Marko Reikop.

12:30 Saladused, E64*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:55 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E4*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

13:25 Anu ja Carola nädal aega ilma, E5*. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

13:50 See pole lastesaade, E2*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

14:20 Maja lugu. Tiina Mägi autorisaade Toompeal asuvast tulevases Saksa saadiku residentsis läbiviidud restaureerimistöödest. Lühikese ajalootutvustuse annab ajaloolane Jevgeni Kaljundi.

14:40 Saladused, E65. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:10 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E5. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

15:35 Elu veinimõisas, E21. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

16:25 Estraaditähestik, E4: Ita Ever. Portreesaade Ita Everist. Näitlejast laval ja filmis räägivad Eino Baskin ja Veljo Käsper, saatejuht Enn Eesmaa. Näeme filmikatkendeid ja estraadistseene.

17:15 Elustiilid, E3: Feminism. Saade tutvustab feminismi olemust Eestis ja mujal maailmas. Saatejuht Viire Valdma, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

17:40 Meistrite linn, E1: Paas. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

18:05 See pole lastesaade, E3. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

18:35 Pilvede all, E79. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

19:30 V.E.R.I, E4. Draamasari arstide elust.

20:30 Anu ja Carola nädal aega ilma, E6. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

20:55 Estraaditähestik, E4: Ita Ever*. Portreesaade Ita Everist. Näitlejast laval ja filmis räägivad Eino Baskin ja Veljo Käsper, saatejuht Enn Eesmaa. Näeme filmikatkendeid ja estraadistseene.

21:50 Elu veinimõisas, E21*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

22:40 Elustiilid, E3: Feminism*. Saade tutvustab feminismi olemust Eestis ja mujal maailmas. Saatejuht Viire Valdma, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

23:10 See pole lastesaade, E3*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

23:40 V.E.R.I, E4*. Draamasari arstide elust.

00:35 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Teisipäev 04.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Maja lugu*. Tiina Mägi autorisaade Toompeal asuvast tulevases Saksa saadiku residentsis läbiviidud restaureerimistöödest. Lühikese ajalootutvustuse annab ajaloolane Jevgeni Kaljundi.

06:25 Estraaditähestik, E4: Ita Ever*. Portreesaade Ita Everist. Näitlejast laval ja filmis räägivad Eino Baskin ja Veljo Käsper, saatejuht Enn Eesmaa. Näeme filmikatkendeid ja estraadistseene.

07:10 Saladused, E65*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:40 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E5*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:05 See pole lastesaade, E3*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

08:35 Pilvede all, E79*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:25 Elu veinimõisas, E21*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

10:15 Elustiilid, E3: Feminism*. Saade tutvustab feminismi olemust Eestis ja mujal maailmas. Saatejuht Viire Valdma, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

10:40 V.E.R.I, E4*. Draamasari arstide elust.

11:35 Meistrite linn, E1: Paas*. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

11:55 Saladused, E65*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:20 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E5*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

12:50 Anu ja Carola nädal aega ilma, E6*. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

13:15 See pole lastesaade, E3*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

13:45 Vana paat. Lugu rannapoistest, kes õpivad armastama merd ja tundma kotermanne, vanast paadist, mis uue kotermanni läbi uueks saab, ning onu Eerost (Matsiranna kalapunkti ülevaataja Eero Siivo), kes kõige selle taga seisab... Filmi tegid Leho Männiksoo, Raivo Pikner ja Harry Rehe.

14:10 Saladused, E66. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

14:35 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E6. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

15:05 Elu veinimõisas, E22. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

15:55 Estraaditähestik, E5: Jaak Joala. Jaak Joala loometeed tutvustav saade. Küsimustele annavad vastuseid laulja ise ja tema ansambli liikmed. Kuulete muusikat “Radari” repertuaarist. Saatejuht Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve.

17:00 Elustiilid, E4: Romantism. Stsenaariumi ja režii autor Raoul Kurvits. Saates avatakse romantilise elustiili karmimat poolt - surm, kannatused, valu ja hingepiin. Režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

17:25 Meistrite linn, E2: Martsipan. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

17:50 See pole lastesaade, E4. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

18:20 Pilvede all, E80. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

19:20 V.E.R.I, E5. Draamasari arstide elust.

20:15 Anu ja Carola nädal aega ilma, E7. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

20:45 Estraaditähestik, E5: Jaak Joala*. Jaak Joala loometeed tutvustav saade. Küsimustele annavad vastuseid laulja ise ja tema ansambli liikmed. Kuulete muusikat “Radari” repertuaarist. Saatejuht Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve.

21:50 Elu veinimõisas, E22*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

22:50 Elustiilid, E4: Romantism*. Stsenaariumi ja režii autor Raoul Kurvits. Saates avatakse romantilise elustiili karmimat poolt - surm, kannatused, valu ja hingepiin. Režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

23:20 See pole lastesaade, E4*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

23:50 V.E.R.I, E5*. Draamasari arstide elust.

00:40 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Kolmapäev 05.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Vana paat*. Lugu rannapoistest, kes õpivad armastama merd ja tundma kotermanne, vanast paadist, mis uue kotermanni läbi uueks saab, ning onu Eerost (Matsiranna kalapunkti ülevaataja Eero Siivo), kes kõige selle taga seisab... Filmi tegid Leho Männiksoo, Raivo Pikner ja Harry Rehe. R: Raivo Pikner

06:25 Estraaditähestik, E5: Jaak Joala*. Jaak Joala loometeed tutvustav saade. Küsimustele annavad vastuseid laulja ise ja tema ansambli liikmed. Kuulete muusikat “Radari” repertuaarist. Saatejuht Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve.

07:25 Saladused, E66*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:55 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E6*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:20 See pole lastesaade, E4*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

08:50 Pilvede all, E80*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:45 Elu veinimõisas, E22*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

10:35 Elustiilid, E4: Romantism*. Stsenaariumi ja režii autor Raoul Kurvits. Saates avatakse romantilise elustiili karmimat poolt - surm, kannatused, valu ja hingepiin. Režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

11:05 V.E.R.I, E5*. Draamasari arstide elust.

11:55 Meistrite linn, E2: Martsipan*. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

12:20 Saladused, E66*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:45 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E6*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

13:15 Anu ja Carola nädal aega ilma, E7*. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

13:40 See pole lastesaade, E4*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

14:10 Teatriöö. Stseene muusikalidest ja operettidest esitab Helgi Sallo. Kaastegevad Estonia orkester, koor ja tantsijad. Režissöör Sulev Nõmmik. R: Sulev Nõmmik

14:30 Saladused, E67. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:00 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E7. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

15:30 Elu veinimõisas, E23. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

16:25 Estraaditähestik, E6: Kustas Kikerpuu. Kustas Kikerpuu on paljude populaarsete laulude autor. Tema laule esitavad Heli Lääts, Jaak Joala, Voldemar Kuslap, Ivo Linna, Uno Loop ja Artur Rinne. Kaasa teevad ka Tõnu Saller ja ansambel "Admiral". Heliloojaga vestleb Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve.

17:20 Elustiilid, E5: Intellektuaalid. Kes on intellektuaal? Saate autor Raoul Kurvits, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

17:50 Meistrite linn, E3: Kalligraaf. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

18:15 See pole lastesaade, E5. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

18:45 Pilvede all, E81. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

19:40 V.E.R.I, E6. Draamasari arstide elust.

20:40 Volgadega ümber musta mere, E1. Paarikümnest sõbrast koosnev seltskond startis Volgadel ringreisile ümber Musta mere.

21:10 Estraaditähestik, E6: Kustas Kikerpuu*. Kustas Kikerpuu on paljude populaarsete laulude autor. Tema laule esitavad Heli Lääts, Jaak Joala, Voldemar Kuslap, Ivo Linna, Uno Loop ja Artur Rinne. Kaasa teevad ka Tõnu Saller ja ansambel "Admiral". Heliloojaga vestleb Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve.

22:15 Elu veinimõisas, E23*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

23:15 Elustiilid, E5: Intellektuaalid*. Kes on intellektuaal? Saate autor Raoul Kurvits, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

23:45 See pole lastesaade, E5*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

00:15 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Neljapäev 06.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Teatriöö*. Stseene muusikalidest ja operettidest esitab Helgi Sallo. Kaastegevad Estonia orkester, koor ja tantsijad. Režissöör Sulev Nõmmik. R: Sulev Nõmmik

06:25 Estraaditähestik, E6: Kustas Kikerpuu*. Kustas Kikerpuu on paljude populaarsete laulude autor. Tema laule esitavad Heli Lääts, Jaak Joala, Voldemar Kuslap, Ivo Linna, Uno Loop ja Artur Rinne. Kaasa teevad ka Tõnu Saller ja ansambel "Admiral". Heliloojaga vestleb Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve.

07:20 Saladused, E67*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:50 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E7*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:15 See pole lastesaade, E5*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

08:45 Pilvede all, E81*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:40 Elu veinimõisas, E23*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

10:35 Elustiilid, E5: Intellektuaalid*. Kes on intellektuaal? Saate autor Raoul Kurvits, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

11:00 V.E.R.I, E6*. Draamasari arstide elust.

11:55 Meistrite linn, E3: Kalligraaf*. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

12:20 Saladused, E67*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:45 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E7*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

13:15 Volgadega ümber musta mere, E1*. Paarikümnest sõbrast koosnev seltskond startis Volgadel ringreisile ümber Musta mere.

13:45 See pole lastesaade, E5*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

14:15 Sa oled mu majakas. Operetilaval laulavad kõik - kapten, tüürimees, masinistid, junga ja reisijad. Esinevad Endel Pärn, Ervin Kärvet, Helgi Sallo, Helgi Toom, Illart Orav, Sirje Puura, Väino Puura, Teo Maiste, Voldemar Kuslap ja Väino Aren. Režissöör Sulev Nõmmik. R: Sulev Nõmmik

14:45 Saladused, E68. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:10 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E8. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

15:40 Kaevutee, E1: Pärijad. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Pererahvas kaitseb oma väärikust endise peremehe laste ees. Režissöör Hillar Peep.

16:15 Estraaditähestik, E7: Voldemar Kuslap. Portreesaade Voldemar Kuslapist. Kaasa teevad Ants Müüri ansambel ja Peeter Sauli orkester. Saatejuht Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve

17:00 Elustiilid, E6: Hipid. Milline oli hipiliikumine 60ndatel Eestis ja maailmas? Millised on hipid, millega nad tegelevad, milliseid väärtusi elus tähtsaks peavad? Saate režissöör Aile Ellmann, toimetaja Katrin Reimann.

17:30 Meistrite linn, E4: Hõbe. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

17:55 See pole lastesaade, E6. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

18:25 Pilvede all, E82. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

19:20 V.E.R.I, E7. Draamasari arstide elust.

20:15 Volgadega ümber musta mere, E2. Paarikümnest sõbrast koosnev seltskond startis Volgadel ringreisile ümber Musta mere.

20:45 Estraaditähestik, E7: Voldemar Kuslap*. Portreesaade Voldemar Kuslapist. Kaasa teevad Ants Müüri ansambel ja Peeter Sauli orkester. Saatejuht Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve

21:35 Kaevutee, E1: Pärijad*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Pererahvas kaitseb oma väärikust endise peremehe laste ees. Režissöör Hillar Peep.

22:15 Elustiilid, E6: Hipid*. Milline oli hipiliikumine 60ndatel Eestis ja maailmas? Millised on hipid, millega nad tegelevad, milliseid väärtusi elus tähtsaks peavad? Saate režissöör Aile Ellmann, toimetaja Katrin Reimann.

22:45 See pole lastesaade, E6*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

23:15 V.E.R.I, E7*. Draamasari arstide elust.

00:15 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Reede 07.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Sa oled mu majakas*. Operetilaval laulavad kõik - kapten, tüürimees, masinistid, junga ja reisijad. Esinevad Endel Pärn, Ervin Kärvet, Helgi Sallo, Helgi Toom, Illart Orav, Sirje Puura, Väino Puura, Teo Maiste, Voldemar Kuslap ja Väino Aren. Režissöör Sulev Nõmmik. R: Sulev Nõmmik

06:30 Estraaditähestik, E7: Voldemar Kuslap*. Portreesaade Voldemar Kuslapist. Kaasa teevad Ants Müüri ansambel ja Peeter Sauli orkester. Saatejuht Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve

07:15 Saladused, E68*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:45 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E8*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:15 See pole lastesaade, E6*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

08:40 Pilvede all, E82*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:35 Kaevutee, E1: Pärijad*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Pererahvas kaitseb oma väärikust endise peremehe laste ees. Režissöör Hillar Peep.

10:05 Elustiilid, E6: Hipid*. Milline oli hipiliikumine 60ndatel Eestis ja maailmas? Millised on hipid, millega nad tegelevad, milliseid väärtusi elus tähtsaks peavad? Saate režissöör Aile Ellmann, toimetaja Katrin Reimann.

10:35 V.E.R.I, E7*. Draamasari arstide elust.

11:30 Meistrite linn, E4: Hõbe*. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

11:50 Saladused, E68*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:20 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E8*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

12:50 Volgadega ümber musta mere, E2*. Paarikümnest sõbrast koosnev seltskond startis Volgadel ringreisile ümber Musta mere.

13:15 See pole lastesaade, E6*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

13:45 Kolm näitlejat. Esinevad näitlejad Kersti Kreismann, Juhan Viiding, Tõnis Rätsep. Stsenarist Mati Unt, režissöör Peeter Tooma. R: Peeter Tooma

14:10 Saladused, E69. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

14:35 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E9. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

15:05 Kaevutee, E2: Kätte on jõudnud suvi. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Perekond istub õues ja harjutab näitemängu. Külla saabuvad ämm, vanaisa, vend ja vennanaine. Mehed arutavad poliitikat, naised vestlevad argipäevamuredest. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

15:35 Estraaditähestik, E8: Ivo Linna. Kuulete mõtteid ja meenutusi käidud muusikuteest. Kaasa teevad Reet Linna, "Rock Hotel" ja "Levimo". Saatejuht Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve.

16:35 Elustiilid, E7: Disko. Saates lahatakse disko kui kultuurinähtuse olemust, meenutatakse diskomuusika kuldaega mujal maailmas ja meie koduses Eestis. Autor ja režissöör on Raoul Kurvitz, produtsent Katrin Reimann.

17:05 Meistrite linn, E5: Vitraaž. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.

17:30 See pole lastesaade, E7. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

18:00 Pilvede all, E83. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

18:55 V.E.R.I, E8. Draamasari arstide elust.

19:55 Volgadega ümber musta mere, E3. Paarikümnest sõbrast koosnev seltskond startis Volgadel ringreisile ümber Musta mere.

20:25 Estraaditähestik, E8: Ivo Linna*. Kuulete mõtteid ja meenutusi käidud muusikuteest. Kaasa teevad Reet Linna, "Rock Hotel" ja "Levimo". Saatejuht Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve.

21:25 Kaevutee, E2: Kätte on jõudnud suvi*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Perekond istub õues ja harjutab näitemängu. Külla saabuvad ämm, vanaisa, vend ja vennanaine. Mehed arutavad poliitikat, naised vestlevad argipäevamuredest. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

22:00 Elustiilid, E7: Disko*. Saates lahatakse disko kui kultuurinähtuse olemust, meenutatakse diskomuusika kuldaega mujal maailmas ja meie koduses Eestis. Autor ja režissöör on Raoul Kurvitz, produtsent Katrin Reimann.

22:30 See pole lastesaade, E7*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

23:00 V.E.R.I, E8*. Draamasari arstide elust.

00:00 Pilvede all, E83*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

00:50 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Laupäev 08.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Saladused, E65*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

06:30 Saladused, E66*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

06:55 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E5*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

07:20 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E6*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

07:50 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E7*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:20 Pilvede all, E79*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:10 Pilvede all, E80*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

10:05 Pilvede all, E81*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

11:00 Pilvede all, E82*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

11:50 Pilvede all, E83*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

12:40 V.E.R.I, E4*. Draamasari arstide elust.

13:40 V.E.R.I, E5*. Draamasari arstide elust.

14:35 V.E.R.I, E6*. Draamasari arstide elust.

15:30 V.E.R.I, E7*. Draamasari arstide elust.

16:25 V.E.R.I, E8*. Draamasari arstide elust.

17:20 Mängufilm Õnnelind flamingo (Õnnelind flamingo, 1986). Õnne on inimesed ikka ja alati saavutada püüdnud, igaüks vastavalt oma isiklikule õnneideaalile, oma moraalsetele tõekspidamistele. Mis kujundab siis õieti vaimse ja kõlbelise isiksuse? Miks pealtnäha kõigiti normaalsest perest võrsub kurjategija? Kust saab alguse hoolimatus, silmakirjalikkus ja kahepalgelisus? Neid ja teisi küsimusi esitab vaatajale film, mis loodud Raimond Kaugveri romaani "Meie pole süüdi" ainetel. Osades Evald Hermaküla, Kaie Mihkelson, Mikk Mikiver, Jelena Kondulainen, Martin Nurm, Erno Kaasik, Allan Noormets, Algis Matulionis jt. Stsenaristid Raimond Kaugver ja Tõnis Kask, režissöör-lavastaja Tõnis Kask, operaator-lavastaja Valeri Blinov, helilooja Lepo Sumera, kunstnik Joosep Remme, tootmisjuht Helme Rattas, toimetaja Aare Tiisväli. R: Tõnis Kask O: Evald Hermaküla, Kaie Mihkelson, Mikk Mikiver, Jelena Kondulainen, Martin Nurm, Erno Kaasik, Allan Noormets, Algis Matulionis

18:40 Anu ja Carola nädal aega ilma, E6*. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

19:10 Anu ja Carola nädal aega ilma, E7*. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

19:40 Volgadega ümber musta mere, E1*. Paarikümnest sõbrast koosnev seltskond startis Volgadel ringreisile ümber Musta mere.

20:10 Volgadega ümber musta mere, E2*. Paarikümnest sõbrast koosnev seltskond startis Volgadel ringreisile ümber Musta mere.

20:40 Volgadega ümber musta mere, E3*. Paarikümnest sõbrast koosnev seltskond startis Volgadel ringreisile ümber Musta mere.

21:10 See pole lastesaade, E3*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

21:40 See pole lastesaade, E4*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

22:15 See pole lastesaade, E5*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

22:45 See pole lastesaade, E6*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

23:15 See pole lastesaade, E7*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

23:45 Pilvede all, E79*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

00:40 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Pühapäev 09.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Mängufilm Õnnelind flamingo (Õnnelind flamingo, 1986)*. Õnne on inimesed ikka ja alati saavutada püüdnud, igaüks vastavalt oma isiklikule õnneideaalile, oma moraalsetele tõekspidamistele. Mis kujundab siis õieti vaimse ja kõlbelise isiksuse? Miks pealtnäha kõigiti normaalsest perest võrsub kurjategija? Kust saab alguse hoolimatus, silmakirjalikkus ja kahepalgelisus? Neid ja teisi küsimusi esitab vaatajale film, mis loodud Raimond Kaugveri romaani "Meie pole süüdi" ainetel. Osades Evald Hermaküla, Kaie Mihkelson, Mikk Mikiver, Jelena Kondulainen, Martin Nurm, Erno Kaasik, Allan Noormets, Algis Matulionis jt. Stsenaristid Raimond Kaugver ja Tõnis Kask, režissöör-lavastaja Tõnis Kask, operaator-lavastaja Valeri Blinov, helilooja Lepo Sumera, kunstnik Joosep Remme, tootmisjuht Helme Rattas, toimetaja Aare Tiisväli. R: Tõnis Kask O: Evald Hermaküla, Kaie Mihkelson, Mikk Mikiver, Jelena Kondulainen, Martin Nurm, Erno Kaasik, Allan Noormets, Algis Matulionis

07:15 Saladused, E67*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:45 Saladused, E68*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:15 Saladused, E69*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:40 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E8*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

09:10 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E9*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

09:40 Elu veinimõisas, E21*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

10:25 Elu veinimõisas, E22*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

11:20 Elu veinimõisas, E23*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

12:15 Kaevutee, E1: Pärijad*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Pererahvas kaitseb oma väärikust endise peremehe laste ees. Režissöör Hillar Peep.

12:45 Kaevutee, E2: Kätte on jõudnud suvi*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Perekond istub õues ja harjutab näitemängu. Külla saabuvad ämm, vanaisa, vend ja vennanaine. Mehed arutavad poliitikat, naised vestlevad argipäevamuredest. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.

13:20 Elustiilid, E3: Feminism*. Saade tutvustab feminismi olemust Eestis ja mujal maailmas. Saatejuht Viire Valdma, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

13:45 Elustiilid, E4: Romantism*. Stsenaariumi ja režii autor Raoul Kurvits. Saates avatakse romantilise elustiili karmimat poolt - surm, kannatused, valu ja hingepiin. Režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

14:10 Elustiilid, E5: Intellektuaalid*. Kes on intellektuaal? Saate autor Raoul Kurvits, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

14:35 Elustiilid, E6: Hipid*. Milline oli hipiliikumine 60ndatel Eestis ja maailmas? Millised on hipid, millega nad tegelevad, milliseid väärtusi elus tähtsaks peavad? Saate režissöör Aile Ellmann, toimetaja Katrin Reimann.

15:05 Elustiilid, E7: Disko*. Saates lahatakse disko kui kultuurinähtuse olemust, meenutatakse diskomuusika kuldaega mujal maailmas ja meie koduses Eestis. Autor ja režissöör on Raoul Kurvitz, produtsent Katrin Reimann.

15:35 Estraaditähestik, E4: Ita Ever*. Portreesaade Ita Everist. Näitlejast laval ja filmis räägivad Eino Baskin ja Veljo Käsper, saatejuht Enn Eesmaa. Näeme filmikatkendeid ja estraadistseene.

16:25 Estraaditähestik, E5: Jaak Joala*. Jaak Joala loometeed tutvustav saade. Küsimustele annavad vastuseid laulja ise ja tema ansambli liikmed. Kuulete muusikat “Radari” repertuaarist. Saatejuht Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve.

17:30 Estraaditähestik, E6: Kustas Kikerpuu*. Kustas Kikerpuu on paljude populaarsete laulude autor. Tema laule esitavad Heli Lääts, Jaak Joala, Voldemar Kuslap, Ivo Linna, Uno Loop ja Artur Rinne. Kaasa teevad ka Tõnu Saller ja ansambel "Admiral". Heliloojaga vestleb Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve.

18:30 Estraaditähestik, E7: Voldemar Kuslap*. Portreesaade Voldemar Kuslapist. Kaasa teevad Ants Müüri ansambel ja Peeter Sauli orkester. Saatejuht Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve

19:20 Estraaditähestik, E8: Ivo Linna*. Kuulete mõtteid ja meenutusi käidud muusikuteest. Kaasa teevad Reet Linna, "Rock Hotel" ja "Levimo". Saatejuht Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve.

20:20 Vana Toomas kõike teab. Montreali maailmanäituseks EXPO-67 valminud Eestit tutvustav muusikaline film. Režissöör Tiiu Vahi, toimetaja Lilian Põldre, reporter Ivar Trikkel. R: Tiiu Vahi

21:40 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E5*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

22:10 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E6*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

22:40 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E7*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

23:10 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E8*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

23:40 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E9*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

00:15 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!