Eesti Kanal saatekava 27.05.2024 - 02.06.2024

Esmaspäev 27.05.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Karavan liigub edasi*. Humoorikas kontsertprogrammis esineb ansambel “Karavan” ja solist Karl Madis. Režissöör Sulev Nõmmik, operaator Anton Mutt.

06:20 Talviku tund, E4: Külalised: Ago Silde, Leo Võhandu, Abi Zeider*. Mati Talviku autorisaade.

07:20 Saladused, E59*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:50 Reisihitt, E6: Jaan Pehk*. Meeleolukas ja humoorikas sari, mis ühendab muusika ja eksootilise reisikirja.

08:15 11 000 aastat hiljem, E9: Tulge tagasi*. Sõda pillutas tuhandeid eestlasi võõrsile. Kaheks suuremaks Eesti sõjapõgenike sihtkohaks said Saksamaa ja Rootsi. Alguses lootsid paljud, et lääneliitlased tulevad appi ja hoolitsevad Balti riikide tuleviku eest...

09:05 Pilvede all, E73*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:55 Elu veinimõisas, E15*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

10:45 Faktuaalne Kaamera, E9*. Eesti säravaima parodisti Henrik Normanni sketšisaade haarab pihku nädala kõige olulisemad sündmused nii kodu- kui ka välismaal ning paljastab nendegi teemade tagamaad, mis on muus meedias salajaseks jäänud.

11:10 Estraaditähestik, E21: Arne Oit*. Arne Oidi osa kerges muusikas on võimatu ülehinnata. Oit ja tema looming on just see mõõt, mille järgi saab hinnata seda, mis on olnud ning on meie kerges muusikas. Heliloojat meenutavad muusikud ja tütar ning sekka kõlavad tema laulud. Režissöör Maire Radsin.

12:00 Klaver põõsas, E15: ERI 1/2*. Koondprogrammis esinevad oma valitud lauludega avaliku elu tegelased Merle Aru, Hardo Aasmäe, Merle Ilus, Andres Raid, Linnar Priimägi, Jaanus Raidal, Mati Talvik ja Kirsti Timmer. Stuudios on kohal hinnangut andmas ka ainuke žüriiliige Linnar Priimägi.. Saatejuht on Marko Reikop, autor ja režissöör Leo Karpin.

12:45 Saladused, E59*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

13:10 Reisihitt, E6: Jaan Pehk*. Meeleolukas ja humoorikas sari, mis ühendab muusika ja eksootilise reisikirja.

13:35 Rännud Kersnaga, E9: Sansibar*. Legendaarse Freddie Mercury sünnisaarel Zanzibaril uurib Vahur Kersna, miks keegi siin ei tea ega mäleta maailma popkultuuri ühte suurimat ikooni, kohtub Mercury lihase tädiga ja leiab üles ka geniaalse muusiku kõigi poolt unustatud sünnikodu.

14:00 11 000 aastat hiljem, E9: Tulge tagasi*. Sõda pillutas tuhandeid eestlasi võõrsile. Kaheks suuremaks Eesti sõjapõgenike sihtkohaks said Saksamaa ja Rootsi. Alguses lootsid paljud, et lääneliitlased tulevad appi ja hoolitsevad Balti riikide tuleviku eest...

14:55 Laine laulab laevalael. Laulab ansambel "Laine" - Novella Hanson, Lagle Alpius, Viivi Laas, Lea Vetter, Kersti Johanson ja Katrin Kutševskaja Raivo Diksoni juhatusel. Filmitud Pirital ja kuunaril "Kihnu Jõnn". Kaasa teevad Vello Orumets, Elonna Spriit ja Ants Vähejaus. Režissöör Tiina Mägi, operaator Kaljo Jõekalda.

15:15 Saladused, E60. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:40 Reisihitt, E7: Grete Paia. Meeleolukas ja humoorikas sari, mis ühendab muusika ja eksootilise reisikirja.

16:05 Elu veinimõisas, E16. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

16:55 Talviku tund, E2: Külalised: Eino Baskin, Toomas Killing. Mati Talviku autorisaade.

18:00 Faktuaalne Kaamera, E10. Eesti säravaima parodisti Henrik Normanni sketšisaade haarab pihku nädala kõige olulisemad sündmused nii kodu- kui ka välismaal ning paljastab nendegi teemade tagamaad, mis on muus meedias salajaseks jäänud.

18:30 Klaver põõsas, E16: ERI 2/2. Koondprogrammis esinevad oma valitud lauludega avaliku elu tegelased Jaak Tamm, Valeri Kirss, Urmas Liiv, Indrek Sei, Lea Veelma, Diana Lorents ja Külli Palmsaar. Taset hindab ainukese žüriiliikmena Linnar Priimägi. Saatejuht Marko Reikop, autor ja režissöör Leo Karpin.

19:00 11 000 aastat hiljem, E10: Õppides lugema. Moodsad rahvusvahelised testid näitavad siinse põhikoolihariduse suhteliselt kõrget taset. Meie haridus on hea, aga mitte igas asjas. Nendesamade testide järgi on meie lastel kehvasti arenenud nn funktsionaalne lugemisoskus, mis tähendab, et teksti osatakse küll lugeda, kuid ei suudeta küllalt tõhusalt selle sisu mõista...

19:55 Pilvede all, E74. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

20:50 Estraaditähestik, E22: Tarmo Pihlap. Portreesaade armastatud poplauljast Tarmo Pihlapist. Saatejuht Urmas Ott. Rezissöör Maire Radsin.

22:00 Anu ja Carola nädal aega ilma, E1. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

22:30 Talviku tund, E2: Külalised: Eino Baskin, Toomas Killing*. Mati Talviku autorisaade.

23:35 Elu veinimõisas, E16*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

00:25 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Teisipäev 28.05.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Laine laulab laevalael*. Laulab ansambel "Laine" - Novella Hanson, Lagle Alpius, Viivi Laas, Lea Vetter, Kersti Johanson ja Katrin Kutševskaja Raivo Diksoni juhatusel. Filmitud Pirital ja kuunaril "Kihnu Jõnn". Kaasa teevad Vello Orumets, Elonna Spriit ja Ants Vähejaus. Režissöör Tiina Mägi, operaator Kaljo Jõekalda.

06:20 Talviku tund, E2: Külalised: Eino Baskin, Toomas Killing*. Mati Talviku autorisaade.

07:20 Saladused, E60*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:50 Reisihitt, E7: Grete Paia*. Meeleolukas ja humoorikas sari, mis ühendab muusika ja eksootilise reisikirja.

08:15 11 000 aastat hiljem, E10: Õppides lugema*. Moodsad rahvusvahelised testid näitavad siinse põhikoolihariduse suhteliselt kõrget taset. Meie haridus on hea, aga mitte igas asjas. Nendesamade testide järgi on meie lastel kehvasti arenenud nn funktsionaalne lugemisoskus, mis tähendab, et teksti osatakse küll lugeda, kuid ei suudeta küllalt tõhusalt selle sisu mõista...

09:10 Pilvede all, E74*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

10:00 Elu veinimõisas, E16*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

10:45 Faktuaalne Kaamera, E10*. Eesti säravaima parodisti Henrik Normanni sketšisaade haarab pihku nädala kõige olulisemad sündmused nii kodu- kui ka välismaal ning paljastab nendegi teemade tagamaad, mis on muus meedias salajaseks jäänud.

11:10 Estraaditähestik, E22: Tarmo Pihlap*. Portreesaade armastatud poplauljast Tarmo Pihlapist. Saatejuht Urmas Ott. Rezissöör Maire Radsin.

12:15 Klaver põõsas, E16: ERI 2/2*. Koondprogrammis esinevad oma valitud lauludega avaliku elu tegelased Jaak Tamm, Valeri Kirss, Urmas Liiv, Indrek Sei, Lea Veelma, Diana Lorents ja Külli Palmsaar. Taset hindab ainukese žüriiliikmena Linnar Priimägi. Saatejuht Marko Reikop, autor ja režissöör Leo Karpin.

12:45 Saladused, E60*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

13:10 Reisihitt, E7: Grete Paia*. Meeleolukas ja humoorikas sari, mis ühendab muusika ja eksootilise reisikirja.

13:40 Anu ja Carola nädal aega ilma, E1*. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

14:05 11 000 aastat hiljem, E10: Õppides lugema*. Moodsad rahvusvahelised testid näitavad siinse põhikoolihariduse suhteliselt kõrget taset. Meie haridus on hea, aga mitte igas asjas. Nendesamade testide järgi on meie lastel kehvasti arenenud nn funktsionaalne lugemisoskus, mis tähendab, et teksti osatakse küll lugeda, kuid ei suudeta küllalt tõhusalt selle sisu mõista...

15:00 Kuningalaul. Hans Hindpere ja Heino Jürisalu laulud Enn Vetemaa tekstidele suvisel Saaremaal. Laulavad Marika Urb, Haili Sammelselg, Voldemar Kuslap, Anne Saller, Lea Sion, Ivar Johanson ja ansambel "Collage". Orkester Aleksander Rjabovi juhatusel. Osades Helle Pihlak ja Lembit Mägedi.

15:25 Saladused, E61. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:55 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E1. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

16:20 Elu veinimõisas, E17. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

17:10 Talviku tund, E1: Külalised: Ülo Nugis, Parbo Juchnewitsch. Mati Talviku autorisaade.

18:20 Faktuaalne Kaamera, E11. Eesti säravaima parodisti Henrik Normanni sketšisaade haarab pihku nädala kõige olulisemad sündmused nii kodu- kui ka välismaal ning paljastab nendegi teemade tagamaad, mis on muus meedias salajaseks jäänud.

18:50 Klaver põõsas, E17. Meelelahutuslik muusikasaade; stuudios olev žürii hindab nelja pala, millest üks on üllatuslaul; saatejuht Marko Reikop.

19:20 11 000 aastat hiljem, E11: Mõtlik peegel. Eesti ajaloo ühe tähtsaima dokumendi, iseseisvusmanifesti päises seisab: "Manifest kõigile Eestimaa rahvastele." Küsimus Eestis elavate rahvuste käekäigust on paelunud eestlasi riigi sünnihetkest alates ja valitsenud kartus, kas sakslased või venelased meie iseolemist ikkagi mõistavad...

20:15 Pilvede all, E75. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

21:10 Estraaditähestik, E23: Tiit Paulus. Paulus ja kitarr on olnud lahutamatud. Tema virtuooslikku kitarrimängu on imetletud ja kadestatud. Saates vestleb portreteeritavaga Urmas Ott.

22:15 Anu ja Carola nädal aega ilma, E2. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

22:45 Talviku tund, E1: Külalised: Ülo Nugis, Parbo Juchnewitsch*. Mati Talviku autorisaade.

23:55 Elu veinimõisas, E17*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

00:45 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Kolmapäev 29.05.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Kuningalaul*. Hans Hindpere ja Heino Jürisalu laulud Enn Vetemaa tekstidele suvisel Saaremaal. Laulavad Marika Urb, Haili Sammelselg, Voldemar Kuslap, Anne Saller, Lea Sion, Ivar Johanson ja ansambel "Collage". Orkester Aleksander Rjabovi juhatusel. Osades Helle Pihlak ja Lembit Mägedi.

06:30 Talviku tund, E1: Külalised: Ülo Nugis, Parbo Juchnewitsch*. Mati Talviku autorisaade.

07:35 Saladused, E61*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:00 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E1*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:25 11 000 aastat hiljem, E11: Mõtlik peegel*. Eesti ajaloo ühe tähtsaima dokumendi, iseseisvusmanifesti päises seisab: "Manifest kõigile Eestimaa rahvastele." Küsimus Eestis elavate rahvuste käekäigust on paelunud eestlasi riigi sünnihetkest alates ja valitsenud kartus, kas sakslased või venelased meie iseolemist ikkagi mõistavad...

09:15 Pilvede all, E75*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

10:05 Elu veinimõisas, E17*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

10:55 Faktuaalne Kaamera, E11*. Eesti säravaima parodisti Henrik Normanni sketšisaade haarab pihku nädala kõige olulisemad sündmused nii kodu- kui ka välismaal ning paljastab nendegi teemade tagamaad, mis on muus meedias salajaseks jäänud.

11:20 Estraaditähestik, E23: Tiit Paulus*. Paulus ja kitarr on olnud lahutamatud. Tema virtuooslikku kitarrimängu on imetletud ja kadestatud. Saates vestleb portreteeritavaga Urmas Ott.

12:25 Klaver põõsas, E17*. Meelelahutuslik muusikasaade; stuudios olev žürii hindab nelja pala, millest üks on üllatuslaul; saatejuht Marko Reikop.

12:55 Saladused, E61*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

13:20 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E1*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

13:50 Anu ja Carola nädal aega ilma, E2*. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

14:15 11 000 aastat hiljem, E11: Mõtlik peegel*. Eesti ajaloo ühe tähtsaima dokumendi, iseseisvusmanifesti päises seisab: "Manifest kõigile Eestimaa rahvastele." Küsimus Eestis elavate rahvuste käekäigust on paelunud eestlasi riigi sünnihetkest alates ja valitsenud kartus, kas sakslased või venelased meie iseolemist ikkagi mõistavad...

15:05 Panen aga põsepuna palgele. Esinevad eesti folkansamblid ja solistid - Kukerpillid, Peiar, Artell, Kontor, Kapell, Ele ja Kaja Kõlar, Paul Oja ning Leila Miller. Autor Kristjan Svirgsden.

15:30 Saladused, E62. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:55 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E2. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

16:25 Elu veinimõisas, E18. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

17:10 Estraaditähestik, E1: Tõnu Aav. Saade näitlejast ja lauljast Tõnu Aavast, kes läbi saate mängib ise kõiki rolle, välja arvatud saatejuhi roll, seda teeb Enn Eesmaa. Režissöör Toomas Lasmann.

18:05 Faktuaalne Kaamera, E12. Eesti säravaima parodisti Henrik Normanni sketšisaade haarab pihku nädala kõige olulisemad sündmused nii kodu- kui ka välismaal ning paljastab nendegi teemade tagamaad, mis on muus meedias salajaseks jäänud.

18:35 Klaver põõsas, E18. Meelelahutuslik muusikasaade; stuudios olev žürii hindab nelja pala, millest üks on üllatuslaul; saatejuht Marko Reikop.

19:05 11 000 aastat hiljem, E12: Eesti võimalus. Valitsemine on suur kunst. Sarja viimases saates arutleme, kas meie riik on täna hästi juhitud ja millised on võimalused tehtud vigu parandada. Oleme vestlusringi kutsunud Eesti viimased peaministrid, et vaadata tulevikku ja vastata küsimustele, mis strateegiliste võtmeküsimustena vastamist nõuavad...

20:00 Pilvede all, E76. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

20:55 V.E.R.I, E1. Draamasari arstide elust.

21:55 Anu ja Carola nädal aega ilma, E3. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

22:25 Estraaditähestik, E1: Tõnu Aav*. Saade näitlejast ja lauljast Tõnu Aavast, kes läbi saate mängib ise kõiki rolle, välja arvatud saatejuhi roll, seda teeb Enn Eesmaa. Režissöör Toomas Lasmann.

23:20 Elu veinimõisas, E18*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

00:05 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Neljapäev 30.05.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Panen aga põsepuna palgele*. Esinevad eesti folkansamblid ja solistid - Kukerpillid, Peiar, Artell, Kontor, Kapell, Ele ja Kaja Kõlar, Paul Oja ning Leila Miller. Autor Kristjan Svirgsden.

06:25 Estraaditähestik, E1: Tõnu Aav*. Saade näitlejast ja lauljast Tõnu Aavast, kes läbi saate mängib ise kõiki rolle, välja arvatud saatejuhi roll, seda teeb Enn Eesmaa. Režissöör Toomas Lasmann.

07:15 Saladused, E62*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:40 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E2*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:10 11 000 aastat hiljem, E12: Eesti võimalus*. Valitsemine on suur kunst. Sarja viimases saates arutleme, kas meie riik on täna hästi juhitud ja millised on võimalused tehtud vigu parandada. Oleme vestlusringi kutsunud Eesti viimased peaministrid, et vaadata tulevikku ja vastata küsimustele, mis strateegiliste võtmeküsimustena vastamist nõuavad...

09:00 Pilvede all, E76*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:50 Elu veinimõisas, E18*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

10:35 Faktuaalne Kaamera, E12*. Eesti säravaima parodisti Henrik Normanni sketšisaade haarab pihku nädala kõige olulisemad sündmused nii kodu- kui ka välismaal ning paljastab nendegi teemade tagamaad, mis on muus meedias salajaseks jäänud.

11:00 V.E.R.I, E1*. Draamasari arstide elust.

12:00 Klaver põõsas, E18*. Meelelahutuslik muusikasaade; stuudios olev žürii hindab nelja pala, millest üks on üllatuslaul; saatejuht Marko Reikop.

12:25 Saladused, E62*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:55 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E2*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

13:20 Anu ja Carola nädal aega ilma, E3*. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

13:50 11 000 aastat hiljem, E12: Eesti võimalus*. Valitsemine on suur kunst. Sarja viimases saates arutleme, kas meie riik on täna hästi juhitud ja millised on võimalused tehtud vigu parandada. Oleme vestlusringi kutsunud Eesti viimased peaministrid, et vaadata tulevikku ja vastata küsimustele, mis strateegiliste võtmeküsimustena vastamist nõuavad...

14:40 Mälestusi suvest. Kontsertfilmis esinevad Heli Lääts ja Teleraadiokomitee estraadiorkester, mida juhatavad Peeter Saul ning Paul Mägi. Režissöör Toomas Lasmann, operaator Toomas Jürgens, toimetaja Ülo Vinter.

15:10 Saladused, E63. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:35 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E3. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

16:00 Elu veinimõisas, E19. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

16:50 Estraaditähestik, E2: Ervin Abel. Ülevaade Ervin Abeli mängitud rollidest estraadistseenides ja filmides. Vestlus Abeli tütre Kerstiga ja näitleja endaga. Autor Enn Eesmaa, režissöör Toomas Lasmann.

17:55 Elustiilid, E1: Camp. Camp kui 1960. aastate New Yorki suubuv üldkultuuriline nähtus on äärmiselt eklektiline ja hõlmab endas peaaegu kõikide stiilide ning eluhoiakute elemente. Saatejuht Raoul Kurvits, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

18:20 Klaver põõsas, E19. Meelelahutuslik muusikasaade; stuudios olev žürii hindab nelja pala, millest üks on üllatuslaul; saatejuht Marko Reikop.

18:50 See pole lastesaade, E1. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

19:20 Pilvede all, E77. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

20:15 V.E.R.I, E2. Draamasari arstide elust.

21:15 Anu ja Carola nädal aega ilma, E4. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

21:45 Estraaditähestik, E2: Ervin Abel*. Ülevaade Ervin Abeli mängitud rollidest estraadistseenides ja filmides. Vestlus Abeli tütre Kerstiga ja näitleja endaga. Autor Enn Eesmaa, režissöör Toomas Lasmann.

22:50 Elu veinimõisas, E19*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

23:40 Elustiilid, E1: Camp*. Camp kui 1960. aastate New Yorki suubuv üldkultuuriline nähtus on äärmiselt eklektiline ja hõlmab endas peaaegu kõikide stiilide ning eluhoiakute elemente. Saatejuht Raoul Kurvits, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

00:05 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Reede 31.05.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Mälestusi suvest*. Kontsertfilmis esinevad Heli Lääts ja Teleraadiokomitee estraadiorkester, mida juhatavad Peeter Saul ning Paul Mägi. Režissöör Toomas Lasmann, operaator Toomas Jürgens, toimetaja Ülo Vinter.

06:25 Estraaditähestik, E2: Ervin Abel*. Ülevaade Ervin Abeli mängitud rollidest estraadistseenides ja filmides. Vestlus Abeli tütre Kerstiga ja näitleja endaga. Autor Enn Eesmaa, režissöör Toomas Lasmann.

07:30 Saladused, E63*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:55 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E3*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:25 See pole lastesaade, E1*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

08:50 Pilvede all, E77*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:45 Elu veinimõisas, E19*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

10:30 Elustiilid, E1: Camp*. Camp kui 1960. aastate New Yorki suubuv üldkultuuriline nähtus on äärmiselt eklektiline ja hõlmab endas peaaegu kõikide stiilide ning eluhoiakute elemente. Saatejuht Raoul Kurvits, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

10:55 V.E.R.I, E2*. Draamasari arstide elust.

11:50 Klaver põõsas, E19*. Meelelahutuslik muusikasaade; stuudios olev žürii hindab nelja pala, millest üks on üllatuslaul; saatejuht Marko Reikop.

12:15 Saladused, E63*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

12:40 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E3*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

13:10 Anu ja Carola nädal aega ilma, E4*. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

13:40 See pole lastesaade, E1*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

14:05 Peipsi viisid. Muusikaline reis jõelaeval Tartust Pihkvasse peatustega Värskas, Rannapungerjal, Kauksis, Narva-Jõesuu pioneerilaagris ja Narvas. Osalevad ansamblid Krõll ja Uno Kaupmees, Nemo ja Kersti Rosenberg, Fix ja Novella Hanson ning setu leelekoor Leiko, Natalja Osrovaja, Henn Rebane, Aivar Teppo jpt. Režissöör Elmo Lööve.

14:40 Saladused, E64. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

15:05 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E4. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

15:35 Elu veinimõisas, E20. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

16:25 Estraaditähestik, E3: Eino Baskin. Saade tutvustab Eino Baskinit kui estraadikunstnikku. Saatejuht Enn Eesmaa. Režissöör Georg Jegorov.

17:30 Elustiilid, E2: Techno. Elektrooniliste mängude, disko, laserite, kompuutrite ja süntesaatorite lummuses tegutsevad tantsurühmad. Režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

18:00 Klaver põõsas, E20. Meelelahutuslik muusikasaade; stuudios olev žürii hindab nelja pala, millest üks on üllatuslaul; saatejuht Marko Reikop.

18:30 See pole lastesaade, E2. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

19:00 Pilvede all, E78. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

19:55 V.E.R.I, E3. Draamasari arstide elust.

20:50 Anu ja Carola nädal aega ilma, E5. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

21:15 Estraaditähestik, E3: Eino Baskin*. Saade tutvustab Eino Baskinit kui estraadikunstnikku. Saatejuht Enn Eesmaa. Režissöör Georg Jegorov.

22:25 Elu veinimõisas, E20*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

23:20 Elustiilid, E2: Techno*. Elektrooniliste mängude, disko, laserite, kompuutrite ja süntesaatorite lummuses tegutsevad tantsurühmad. Režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

23:45 See pole lastesaade, E2*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

00:15 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Laupäev 01.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Saladused, E60*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

06:25 Saladused, E61*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

06:55 Reisihitt, E7: Grete Paia*. Meeleolukas ja humoorikas sari, mis ühendab muusika ja eksootilise reisikirja.

07:20 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E1*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

07:45 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E2*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:15 Pilvede all, E74*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:05 Pilvede all, E75*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

09:55 Pilvede all, E76*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

10:45 Pilvede all, E77*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

11:40 Pilvede all, E78*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.

12:30 Estraaditähestik, E22: Tarmo Pihlap*. Portreesaade armastatud poplauljast Tarmo Pihlapist. Saatejuht Urmas Ott. Rezissöör Maire Radsin.

13:35 Estraaditähestik, E23: Tiit Paulus*. Paulus ja kitarr on olnud lahutamatud. Tema virtuooslikku kitarrimängu on imetletud ja kadestatud. Saates vestleb portreteeritavaga Urmas Ott.

14:35 V.E.R.I, E1*. Draamasari arstide elust.

15:35 V.E.R.I, E2*. Draamasari arstide elust.

16:30 V.E.R.I, E3*. Draamasari arstide elust.

17:20 Koeratüdruk Lotte lugu. Janno Põldma ja Heiki Ernitsa loodud Lottest on saanud nähtus, mille najal sirgub tõenäoliselt veel palju põlvkondi, nii meie kui ka suure maailma lapsi. Kuidas kasvas rõõmsameelne, leidlik ja sõbralik koeratüdruk sedavõrd suureks? Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar. R: Andres Lepasar

18:25 Anu ja Carola nädal aega ilma, E1*. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

18:55 Anu ja Carola nädal aega ilma, E2*. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

19:25 Anu ja Carola nädal aega ilma, E3*. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

19:55 Anu ja Carola nädal aega ilma, E4*. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

20:25 Anu ja Carola nädal aega ilma, E5*. Anu Saagim ja reporter Carola Madis lähevad puupaljastena vastu pöörasele seiklusele, millest terve nahaga välja tulemiseks peavad nad mängu panema kogu oma nutikuse ja bravuuri!

20:55 11 000 aastat hiljem, E10: Õppides lugema*. Moodsad rahvusvahelised testid näitavad siinse põhikoolihariduse suhteliselt kõrget taset. Meie haridus on hea, aga mitte igas asjas. Nendesamade testide järgi on meie lastel kehvasti arenenud nn funktsionaalne lugemisoskus, mis tähendab, et teksti osatakse küll lugeda, kuid ei suudeta küllalt tõhusalt selle sisu mõista...

21:50 11 000 aastat hiljem, E11: Mõtlik peegel*. Eesti ajaloo ühe tähtsaima dokumendi, iseseisvusmanifesti päises seisab: "Manifest kõigile Eestimaa rahvastele." Küsimus Eestis elavate rahvuste käekäigust on paelunud eestlasi riigi sünnihetkest alates ja valitsenud kartus, kas sakslased või venelased meie iseolemist ikkagi mõistavad...

22:45 11 000 aastat hiljem, E12: Eesti võimalus*. Valitsemine on suur kunst. Sarja viimases saates arutleme, kas meie riik on täna hästi juhitud ja millised on võimalused tehtud vigu parandada. Oleme vestlusringi kutsunud Eesti viimased peaministrid, et vaadata tulevikku ja vastata küsimustele, mis strateegiliste võtmeküsimustena vastamist nõuavad...

23:40 See pole lastesaade, E1*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.

00:10 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Pühapäev 02.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Koeratüdruk Lotte lugu*. Janno Põldma ja Heiki Ernitsa loodud Lottest on saanud nähtus, mille najal sirgub tõenäoliselt veel palju põlvkondi, nii meie kui ka suure maailma lapsi. Kuidas kasvas rõõmsameelne, leidlik ja sõbralik koeratüdruk sedavõrd suureks? Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar. R: Andres Lepasar

07:00 Saladused, E62*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:25 Saladused, E63*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

07:55 Saladused, E64*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.

08:20 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E3*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

08:45 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E4*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

09:15 Elu veinimõisas, E16*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

10:05 Elu veinimõisas, E17*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

10:50 Elu veinimõisas, E18*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

11:40 Elu veinimõisas, E19*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

12:30 Elu veinimõisas, E20*. Koos on plaanis laulda, koguda inspiratsiooni ja võtta mõisaelust kõik, mis võtta annab.

13:20 Faktuaalne Kaamera, E10*. Eesti säravaima parodisti Henrik Normanni sketšisaade haarab pihku nädala kõige olulisemad sündmused nii kodu- kui ka välismaal ning paljastab nendegi teemade tagamaad, mis on muus meedias salajaseks jäänud.

13:45 Faktuaalne Kaamera, E11*. Eesti säravaima parodisti Henrik Normanni sketšisaade haarab pihku nädala kõige olulisemad sündmused nii kodu- kui ka välismaal ning paljastab nendegi teemade tagamaad, mis on muus meedias salajaseks jäänud.

14:10 Faktuaalne Kaamera, E12*. Eesti säravaima parodisti Henrik Normanni sketšisaade haarab pihku nädala kõige olulisemad sündmused nii kodu- kui ka välismaal ning paljastab nendegi teemade tagamaad, mis on muus meedias salajaseks jäänud.

14:40 Elustiilid, E1: Camp*. Camp kui 1960. aastate New Yorki suubuv üldkultuuriline nähtus on äärmiselt eklektiline ja hõlmab endas peaaegu kõikide stiilide ning eluhoiakute elemente. Saatejuht Raoul Kurvits, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

15:00 Elustiilid, E2: Techno*. Elektrooniliste mängude, disko, laserite, kompuutrite ja süntesaatorite lummuses tegutsevad tantsurühmad. Režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.

15:25 Talviku tund, E2: Külalised: Eino Baskin, Toomas Killing*. Mati Talviku autorisaade.

16:25 Talviku tund, E1: Külalised: Ülo Nugis, Parbo Juchnewitsch*. Mati Talviku autorisaade.

17:35 Estraaditähestik, E1: Tõnu Aav*. Saade näitlejast ja lauljast Tõnu Aavast, kes läbi saate mängib ise kõiki rolle, välja arvatud saatejuhi roll, seda teeb Enn Eesmaa. Režissöör Toomas Lasmann.

18:30 Estraaditähestik, E2: Ervin Abel*. Ülevaade Ervin Abeli mängitud rollidest estraadistseenides ja filmides. Vestlus Abeli tütre Kerstiga ja näitleja endaga. Autor Enn Eesmaa, režissöör Toomas Lasmann.

19:35 Estraaditähestik, E3: Eino Baskin*. Saade tutvustab Eino Baskinit kui estraadikunstnikku. Saatejuht Enn Eesmaa. Režissöör Georg Jegorov.

20:50 Tädid-onud laululapsed. Saame tuttavaks kunagises lastesaates "Entel-tentel" esinenud laululastega, kes nüüdseks tädideks-onudeks sirgunud. Saatejuhid on Ruth Püss ja Kalmer Tennosaar. Katkendeid ETF muusikafilmidest "Entel-tentel", "Hei, kelgule" ja "Suvi lauluga".

22:00 Reisihitt, E7: Grete Paia*. Meeleolukas ja humoorikas sari, mis ühendab muusika ja eksootilise reisikirja.

22:25 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E1*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

22:55 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E2*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

23:25 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E3*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

23:55 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E4*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.

00:25 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!