Eesti Kanal saatekava 04.12.2023 - 10.12.2023

Esmaspäev 04.12.2023

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Aleksei Turovski lood, E18: Elevandi Päev Tallinna loomaaias*. Armastatud zooloog ja loomasõber Aleksei Turovski räägib põnevast ja üllatusi täis loomariigist.

06:35 Ühikarotid, E4*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

07:30 Meie inimesed, E51: Ants*. 11 aastat tagasi, keset kõige tavalisemat päeva, elas Ants üle ajuinfarkti. Kaks aastat taastumist rängast haigusest istutas mehe sisse idee, et oma ülejäänud elu jooksul tahab ta teha midagi niisugust, mis aitaks inimesi. Mõtles mees, mis ta mõtles, aga välja mõtles! Tuleb teha invatakso. Mõeldud, tehtud. Autor Grete Lõbu, režissöör Tarvo Mölder, produtsent Hannela Lippus.

08:00 Majad ajas, E58*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

08:30 Wabariik, E10*. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

09:05 Teeveejahutaja, E2*. 2003. aasta ETV huumorikonkursi parimaid töid. Külla tuleb hilinenud Jõuluingel. Leiutame tänavatele uusi nimesid. Esmakordselt kõlab Teeveejahutaja laul, mille Priit Aimla sõnadele kirjutas Priit Pajusaar. Näitlejad Helene Vannari, Tõnu Oja, Raivo E. Tamm ja Andres Dvinjaninov. Sära ja glamuuri lisab Eesti Tantsuagentuuri tantsutrupp. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit.

09:30 Vana aja asjad, E19: Töö*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitleb tegelikkust ajavahemikul 1960-1985 ning käsitleb eelkõige selle aja asju. Saade "Töö" räägib sotsialistlikest võistlustest, normide täitmisest ja töömoraalist.

09:45 100 erilist eestlast, E2*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

10:15 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E19*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

11:35 Maire Aunaste vestlussaade, E24*. Maailmas on palju emasid, kel jätkub armastust enamaks kui ainult oma laste üles kasvatamiseks. Ja teisalt on maailm täis lapsi, kel ennekõike just armastusest puudus on. Küsimus on ainult selles kuidas nad kokku viia.

12:40 Meie inimesed, E51: Ants*. 11 aastat tagasi, keset kõige tavalisemat päeva, elas Ants üle ajuinfarkti. Kaks aastat taastumist rängast haigusest istutas mehe sisse idee, et oma ülejäänud elu jooksul tahab ta teha midagi niisugust, mis aitaks inimesi. Mõtles mees, mis ta mõtles, aga välja mõtles! Tuleb teha invatakso. Mõeldud, tehtud. Autor Grete Lõbu, režissöör Tarvo Mölder, produtsent Hannela Lippus.

13:10 Majad ajas, E58*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

13:35 Radar, E17*. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

14:30 Wabariik, E10*. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

15:10 Näitleja: Paul Laasik. Pikalt Linnateatris töötanud ja praegu vabakutseline näitleja Paul Laasik on sümpaatne mees, kelle kõik laval mängitu on väga professionaalne. Režissöör Norma Jõekalda, toimetaja Anne Tuuling.

15:45 Meie inimesed, E52: Liilia. Kümmekond aastat tagasi Rõõmu tallu perenaiseks tulles oli Liilia väiksel perel vaid päranduseks saadud mehe suguvõsa hektarid. Umbes samal ajal asusid lähedusse elama kõrgesti haritud, diplomeeritud ja elust sarnaste arusaamadega noored. Kolme sõprustalu ühisest lamba- ja villaarmastusest sündis mittetulundusühing “Maavillane”. Täna ei mõista Liilia neid, kes ütlevad, et maal pole tööd. Saate tegid Tarvo Mölder, Hannela Lippus, Ulvi Pihel.

16:15 Majad ajas, E59. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

16:40 Vana aja asjad, E20: Punased tähtpäevad. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Punased tähtpäevad" näitab, millised nägid välja mai- ja oktoobriparaadid, mida räägiti punaste tähtpäevade kõnedes ning mida arvasid sellest üritustel osalenud inimesed.

16:50 Ühikarotid, E5. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

17:50 100 erilist eestlast, E3. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

18:20 Trikimees, E1. Illusionist Jürgen Veber läheb oma rabavate ja lõbusate trikkidega rahva sekka - kõik toimub kohalviibijate valvsa silma all, ent ometi muutub võimatu võimalikuks.

18:50 Wabariik, E11. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

19:30 Teeveejahutaja, E3. 2003. aasta ETV huumorikonkursi parimad tööd. Kuidas tuli uus aasta? Kas Viimane Rüütel astub tagasi? Kuidas läheneda noortele naistele? Mida teha, et hommikul tööle tulles pea ei valutaks? Neile küsimustele vastavad näitlejad Merle Palmiste, Tõnu Oja, Raivo E. Tamm ja Andres Dvinjaninov. Autorid Veiko Märka, Ilmar Tomusk, Toomas Valsberg ja Mart Aas. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit.

19:55 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E20. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

21:25 Radar, E18. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

22:20 Ühikarotid, E5*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

23:15 Vana aja asjad, E20: Punased tähtpäevad*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Punased tähtpäevad" näitab, millised nägid välja mai- ja oktoobriparaadid, mida räägiti punaste tähtpäevade kõnedes ning mida arvasid sellest üritustel osalenud inimesed.

23:30 100 erilist eestlast, E3*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

00:00 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Teisipäev 05.12.2023

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Näitleja: Paul Laasik*. Pikalt Linnateatris töötanud ja praegu vabakutseline näitleja Paul Laasik on sümpaatne mees, kelle kõik laval mängitu on väga professionaalne. Režissöör Norma Jõekalda, toimetaja Anne Tuuling.

06:35 Ühikarotid, E5*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

07:30 Meie inimesed, E52: Liilia*. Kümmekond aastat tagasi Rõõmu tallu perenaiseks tulles oli Liilia väiksel perel vaid päranduseks saadud mehe suguvõsa hektarid. Umbes samal ajal asusid lähedusse elama kõrgesti haritud, diplomeeritud ja elust sarnaste arusaamadega noored. Kolme sõprustalu ühisest lamba- ja villaarmastusest sündis mittetulundusühing “Maavillane”. Täna ei mõista Liilia neid, kes ütlevad, et maal pole tööd. Saate tegid Tarvo Mölder, Hannela Lippus, Ulvi Pihel.

08:00 Majad ajas, E59*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

08:25 Wabariik, E11*. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

09:05 Teeveejahutaja, E3*. 2003. aasta ETV huumorikonkursi parimad tööd. Kuidas tuli uus aasta? Kas Viimane Rüütel astub tagasi? Kuidas läheneda noortele naistele? Mida teha, et hommikul tööle tulles pea ei valutaks? Neile küsimustele vastavad näitlejad Merle Palmiste, Tõnu Oja, Raivo E. Tamm ja Andres Dvinjaninov. Autorid Veiko Märka, Ilmar Tomusk, Toomas Valsberg ja Mart Aas. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit.

09:30 Vana aja asjad, E20: Punased tähtpäevad*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Punased tähtpäevad" näitab, millised nägid välja mai- ja oktoobriparaadid, mida räägiti punaste tähtpäevade kõnedes ning mida arvasid sellest üritustel osalenud inimesed.

09:40 100 erilist eestlast, E3*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

10:10 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E20*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

11:35 Trikimees, E1*. Illusionist Jürgen Veber läheb oma rabavate ja lõbusate trikkidega rahva sekka - kõik toimub kohalviibijate valvsa silma all, ent ometi muutub võimatu võimalikuks.

12:10 Meie inimesed, E52: Liilia*. Kümmekond aastat tagasi Rõõmu tallu perenaiseks tulles oli Liilia väiksel perel vaid päranduseks saadud mehe suguvõsa hektarid. Umbes samal ajal asusid lähedusse elama kõrgesti haritud, diplomeeritud ja elust sarnaste arusaamadega noored. Kolme sõprustalu ühisest lamba- ja villaarmastusest sündis mittetulundusühing “Maavillane”. Täna ei mõista Liilia neid, kes ütlevad, et maal pole tööd. Saate tegid Tarvo Mölder, Hannela Lippus, Ulvi Pihel.

12:35 Majad ajas, E59*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

13:00 Radar, E18*. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

13:55 Wabariik, E11*. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

14:35 350 korda sündinud. 45 aastat "Estonia" lavastusest "Pipi Pikksukk". Number nelikümmend kingad, lapiline kleit ja punased patsid - ei mingit kahtlust, see on Pipi Pikksukk! Saade tehti ajal, kui muusikal "Pipi Pikksukk" oli teater "Estonia" mängukavas olnud 20 aastat ja Pipi ise 350 korda pannkooki küpsetanud ning Spunki otsinud.

15:25 Meie inimesed, E53: Külli. Terve elu on Küllit ümbritsenud muusika. Kuigi tal on olnud elus palju erinevaid rolle, on ta tõeliselt õnnelik siis, kui saab seista Põlva E-Stuudio laulutüdrukute ees ja süstida neisse muusikaarmastust. Särasilmsed Põlva tüdrukud tõestavad, et tõeliste profikooride taset võib saavutada ka Lõuna-Eesti väikelinnas, kui ainult leidub tublisid dirigente ja põnevat repertuaari. Lisaks Põlva tüdrukutele toob Külli noori koorimuusika juurde ka Heino Elleri nimelises Tartu muusikakoolis, kus ta juhatab kooristuudiot. Autor Indrek Treufeldt, režissöör Tarvo Mölder, produtsent Hannela Lippus.

15:55 Majad ajas, E60. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

16:20 Vana aja asjad, E21: Rahvapeod. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Rahvapeod" keskendub ennekõike laulu- ja tantsupidudele, kuid näitab ka veidi teistsuguseid rahvaüritusi - näiteks patriootlike laulude festivali. Teksti autor Mati Unt.

16:35 Ühikarotid, E6. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

17:30 100 erilist eestlast, E4. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

18:00 Trikimees, E2. Illusionist Jürgen Veber läheb oma rabavate ja lõbusate trikkidega rahva sekka - kõik toimub kohalviibijate valvsa silma all, ent ometi muutub võimatu võimalikuks.

18:30 Wabariik, E12. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

19:05 Teeveejahutaja, E4. 2003. aasta ETV huumorikonkursi parimad tööd. Kuidas kokku hoida või kes on tõeline sõber? Mis juhtub, kui hüppad sillalt või ärkad tundmatus kohas? Lahendusi otsivad Merle Palmiste, Marika Korolev, Tõnu Oja, Raivo E. Tamm, Andres Dvinjaninov ja Väino Laes. Autorid Tiia Selli, Erki Õun, Toomas Valsberg ja Anatoli Kolomeiski. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit.

19:30 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E21. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

21:00 Radar, E19. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

22:00 Ühikarotid, E6*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

23:00 Vana aja asjad, E21: Rahvapeod*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Rahvapeod" keskendub ennekõike laulu- ja tantsupidudele, kuid näitab ka veidi teistsuguseid rahvaüritusi - näiteks patriootlike laulude festivali. Teksti autor Mati Unt.

23:10 100 erilist eestlast, E4*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

23:40 Wabariik, E12*. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

00:15 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Kolmapäev 06.12.2023

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 350 korda sündinud*. 45 aastat "Estonia" lavastusest "Pipi Pikksukk". Number nelikümmend kingad, lapiline kleit ja punased patsid - ei mingit kahtlust, see on Pipi Pikksukk! Saade tehti ajal, kui muusikal "Pipi Pikksukk" oli teater "Estonia" mängukavas olnud 20 aastat ja Pipi ise 350 korda pannkooki küpsetanud ning Spunki otsinud.

06:50 Ühikarotid, E6*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

07:45 Meie inimesed, E53: Külli*. Terve elu on Küllit ümbritsenud muusika. Kuigi tal on olnud elus palju erinevaid rolle, on ta tõeliselt õnnelik siis, kui saab seista Põlva E-Stuudio laulutüdrukute ees ja süstida neisse muusikaarmastust. Särasilmsed Põlva tüdrukud tõestavad, et tõeliste profikooride taset võib saavutada ka Lõuna-Eesti väikelinnas, kui ainult leidub tublisid dirigente ja põnevat repertuaari. Lisaks Põlva tüdrukutele toob Külli noori koorimuusika juurde ka Heino Elleri nimelises Tartu muusikakoolis, kus ta juhatab kooristuudiot. Autor Indrek Treufeldt, režissöör Tarvo Mölder, produtsent Hannela Lippus.

08:15 Majad ajas, E60*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

08:40 Wabariik, E12*. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

09:15 Teeveejahutaja, E4*. 2003. aasta ETV huumorikonkursi parimad tööd. Kuidas kokku hoida või kes on tõeline sõber? Mis juhtub, kui hüppad sillalt või ärkad tundmatus kohas? Lahendusi otsivad Merle Palmiste, Marika Korolev, Tõnu Oja, Raivo E. Tamm, Andres Dvinjaninov ja Väino Laes. Autorid Tiia Selli, Erki Õun, Toomas Valsberg ja Anatoli Kolomeiski. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit.

09:40 Vana aja asjad, E21: Rahvapeod*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Rahvapeod" keskendub ennekõike laulu- ja tantsupidudele, kuid näitab ka veidi teistsuguseid rahvaüritusi - näiteks patriootlike laulude festivali. Teksti autor Mati Unt.

09:55 100 erilist eestlast, E4*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

10:25 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E21*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

11:50 Trikimees, E2*. Illusionist Jürgen Veber läheb oma rabavate ja lõbusate trikkidega rahva sekka - kõik toimub kohalviibijate valvsa silma all, ent ometi muutub võimatu võimalikuks.

12:20 Meie inimesed, E53: Külli*. Terve elu on Küllit ümbritsenud muusika. Kuigi tal on olnud elus palju erinevaid rolle, on ta tõeliselt õnnelik siis, kui saab seista Põlva E-Stuudio laulutüdrukute ees ja süstida neisse muusikaarmastust. Särasilmsed Põlva tüdrukud tõestavad, et tõeliste profikooride taset võib saavutada ka Lõuna-Eesti väikelinnas, kui ainult leidub tublisid dirigente ja põnevat repertuaari. Lisaks Põlva tüdrukutele toob Külli noori koorimuusika juurde ka Heino Elleri nimelises Tartu muusikakoolis, kus ta juhatab kooristuudiot. Autor Indrek Treufeldt, režissöör Tarvo Mölder, produtsent Hannela Lippus.

12:50 Majad ajas, E60*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

13:15 Radar, E19*. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

14:10 Wabariik, E12*. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

14:40 Meloodia 68. Aasta tipplauljad ja kuumad hitid. Esinevad Heli Lääts, Helgi Sallo, Illart Orav, Ahti Männik. Kaastegevad Estonia teatri koor, tantsijad ja Einari Koppel. Režissöör Astrid Lepa.

15:15 Meie inimesed, E54: Lennart. Pärast kaheksat töörohket aastat läks Lennarti Tahkuranna vallas asuv puhkemaja hingusele. Lõppes ka mehe pikka aega kestnud kooselu. Täna on Lennartil palju nuputamist selle üle, kuidas oma eluga edasi minna... Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Mirjam Matiisen, produtsent Hannela Lippus.

15:40 Majad ajas, E61. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

16:10 Vana aja asjad, E22: Võistlussport. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960–1985 ja eelkõige selle aja asju. Saade "Võistlussport" näitab, kuidas vanal ajal sporti tehti, kuidas korraldati Tallinnas Moskva OM purjeregatti ja mida rääkisid oma intervjuudes Heino Enden, Viljar Loor, Erika Salumäe ning Rauno Pehka, kui nad veel noored olid. Teksti autor Mati Unt, loeb Rudolf Allabert. Režissöör Hanna Šein, produtsendid Kiur Aarma ja Olavi Paide. Tootja Eetriüksus OÜ.

16:25 Ühikarotid, E7. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

17:20 100 erilist eestlast, E5. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

17:50 Trikimees, E3. Illusionist Jürgen Veber läheb oma rabavate ja lõbusate trikkidega rahva sekka - kõik toimub kohalviibijate valvsa silma all, ent ometi muutub võimatu võimalikuks.

18:20 Wabariik, E13. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

19:00 Teeveejahutaja, E5. Kes kõik ei kandideeri telesaate juhiks! Ja millest need mehed küll mõtlevad?! Ettekujutuse sellest loovad Helene Vannari, Merle Palmiste, Marika Korolev, Tõnu Oja, Raivo E. Tamm ja Andres Dvinjaninov. Autorid Tiia Selli, Gert Kiiler ja Toomas Valsberg. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit. ETV huumorikonkurss Naerame koos.

19:30 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E22. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

21:00 Radar, E20. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

21:50 Ühikarotid, E7*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

22:50 Vana aja asjad, E22: Võistlussport*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960–1985 ja eelkõige selle aja asju. Saade "Võistlussport" näitab, kuidas vanal ajal sporti tehti, kuidas korraldati Tallinnas Moskva OM purjeregatti ja mida rääkisid oma intervjuudes Heino Enden, Viljar Loor, Erika Salumäe ning Rauno Pehka, kui nad veel noored olid. Teksti autor Mati Unt, loeb Rudolf Allabert. Režissöör Hanna Šein, produtsendid Kiur Aarma ja Olavi Paide. Tootja Eetriüksus OÜ.

23:05 100 erilist eestlast, E5*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

23:35 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Neljapäev 07.12.2023

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Meloodia 68*. Aasta tipplauljad ja kuumad hitid. Esinevad Heli Lääts, Helgi Sallo, Illart Orav, Ahti Männik. Kaastegevad Estonia teatri koor, tantsijad ja Einari Koppel. Režissöör Astrid Lepa.

06:30 Ühikarotid, E7*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

07:25 Meie inimesed, E54: Lennart*. Pärast kaheksat töörohket aastat läks Lennarti Tahkuranna vallas asuv puhkemaja hingusele. Lõppes ka mehe pikka aega kestnud kooselu. Täna on Lennartil palju nuputamist selle üle, kuidas oma eluga edasi minna... Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Mirjam Matiisen, produtsent Hannela Lippus.

07:55 Majad ajas, E61*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

08:25 Wabariik, E13*. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

09:05 Teeveejahutaja, E5*. Kes kõik ei kandideeri telesaate juhiks! Ja millest need mehed küll mõtlevad?! Ettekujutuse sellest loovad Helene Vannari, Merle Palmiste, Marika Korolev, Tõnu Oja, Raivo E. Tamm ja Andres Dvinjaninov. Autorid Tiia Selli, Gert Kiiler ja Toomas Valsberg. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit. ETV huumorikonkurss Naerame koos.

09:30 Vana aja asjad, E22: Võistlussport*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960–1985 ja eelkõige selle aja asju. Saade "Võistlussport" näitab, kuidas vanal ajal sporti tehti, kuidas korraldati Tallinnas Moskva OM purjeregatti ja mida rääkisid oma intervjuudes Heino Enden, Viljar Loor, Erika Salumäe ning Rauno Pehka, kui nad veel noored olid. Teksti autor Mati Unt, loeb Rudolf Allabert. Režissöör Hanna Šein, produtsendid Kiur Aarma ja Olavi Paide. Tootja Eetriüksus OÜ.

09:45 100 erilist eestlast, E5*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

10:15 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E22*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

11:40 Trikimees, E3*. Illusionist Jürgen Veber läheb oma rabavate ja lõbusate trikkidega rahva sekka - kõik toimub kohalviibijate valvsa silma all, ent ometi muutub võimatu võimalikuks.

12:10 Meie inimesed, E54: Lennart*. Pärast kaheksat töörohket aastat läks Lennarti Tahkuranna vallas asuv puhkemaja hingusele. Lõppes ka mehe pikka aega kestnud kooselu. Täna on Lennartil palju nuputamist selle üle, kuidas oma eluga edasi minna... Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Mirjam Matiisen, produtsent Hannela Lippus.

12:35 Majad ajas, E61*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

13:05 Radar, E20*. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

14:00 Wabariik, E13*. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

14:40 Näitleja: Rita Raave. Saates räägib näitleja Rita Raave "näitleja olemisest", üksindusest, lilledest ja oma "minast". Intervjueerib Anne Tuuling.

15:15 Meie inimesed, E55: Maria. Maria teadis lapsest peale, et temast saab ajakirjanik. Unistus täitus, kuid pärast paariaastast kirjutamist Õhtulehes otsustas ta panna lauale lahkumisavalduse ja kolida maale. Mariast sai enese tahtel töötu. Ta õppis ümber juuksuriks ja soovis töötukassa stardikapitali abil avada ilutöökoja. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Christel Karits, operaator Ergo Treier, produtsent Hannela Lippus.

15:45 Majad ajas, E62. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

16:10 Vana aja asjad, E23: Rahvasport. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Rahvasport" näitab vana aja rahvamatku, suusaretki, kehalise kasvatuse tunde, kümne olümpiastardi algusaegu, Tartu maratoni ja rattarallit.

16:20 Ühikarotid, E8. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

17:20 100 erilist eestlast, E6. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

17:45 Trikimees, E4. Illusionist Jürgen Veber läheb oma rabavate ja lõbusate trikkidega rahva sekka - kõik toimub kohalviibijate valvsa silma all, ent ometi muutub võimatu võimalikuks.

18:15 Wabariik, E151. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

18:50 Teeveejahutaja, E6. Kas ristsõna võib lõhkuda perekonna? Kas soovitelefon ikka täidab kõik meie soovid? Kes sööb saia, kes... ei söö? Probleeme lahendavad Merle Palmiste, Raivo E. Tamm, Väino Laes ja Andres Dvinjaninov. Autorid Eke Hiien, Priit Aimla ja Maarius Suviste. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit.

19:15 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E23. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

20:45 Radar, E21. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

21:45 Ühikarotid, E8*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

22:40 Vana aja asjad, E23: Rahvasport*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Rahvasport" näitab vana aja rahvamatku, suusaretki, kehalise kasvatuse tunde, kümne olümpiastardi algusaegu, Tartu maratoni ja rattarallit.

22:55 100 erilist eestlast, E6*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

23:25 Wabariik, E151*. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

23:55 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Reede 08.12.2023

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Näitleja: Rita Raave*. Saates räägib näitleja Rita Raave "näitleja olemisest", üksindusest, lilledest ja oma "minast". Intervjueerib Anne Tuuling.

06:35 Ühikarotid, E8*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

07:30 Meie inimesed, E55: Maria*. Maria teadis lapsest peale, et temast saab ajakirjanik. Unistus täitus, kuid pärast paariaastast kirjutamist Õhtulehes otsustas ta panna lauale lahkumisavalduse ja kolida maale. Mariast sai enese tahtel töötu. Ta õppis ümber juuksuriks ja soovis töötukassa stardikapitali abil avada ilutöökoja. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Christel Karits, operaator Ergo Treier, produtsent Hannela Lippus.

08:00 Majad ajas, E62*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

08:25 Wabariik, E151*. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

09:00 Teeveejahutaja, E6*. Kas ristsõna võib lõhkuda perekonna? Kas soovitelefon ikka täidab kõik meie soovid? Kes sööb saia, kes... ei söö? Probleeme lahendavad Merle Palmiste, Raivo E. Tamm, Väino Laes ja Andres Dvinjaninov. Autorid Eke Hiien, Priit Aimla ja Maarius Suviste. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit.

09:25 Vana aja asjad, E23: Rahvasport*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Rahvasport" näitab vana aja rahvamatku, suusaretki, kehalise kasvatuse tunde, kümne olümpiastardi algusaegu, Tartu maratoni ja rattarallit.

09:35 100 erilist eestlast, E6*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

10:05 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E23*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

11:30 Trikimees, E4*. Illusionist Jürgen Veber läheb oma rabavate ja lõbusate trikkidega rahva sekka - kõik toimub kohalviibijate valvsa silma all, ent ometi muutub võimatu võimalikuks.

12:00 Meie inimesed, E55: Maria*. Maria teadis lapsest peale, et temast saab ajakirjanik. Unistus täitus, kuid pärast paariaastast kirjutamist Õhtulehes otsustas ta panna lauale lahkumisavalduse ja kolida maale. Mariast sai enese tahtel töötu. Ta õppis ümber juuksuriks ja soovis töötukassa stardikapitali abil avada ilutöökoja. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Christel Karits, operaator Ergo Treier, produtsent Hannela Lippus.

12:30 Majad ajas, E62*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

12:55 Radar, E21*. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

13:50 Wabariik, E151*. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

14:20 Kõverpeegli klassikat: Kiilaspäine madonna. Absurditeatri suurkuju Eugene Ionesco esiknäidend aastast 1949. Komöödia elulaadist ning tragöödia inimüksindusest ja akommunikatiivsusest. Kaastegevad näitlejad Terje Pennie, Kiiri Tamm, Talvo Pabut, Arvi Mägi, Oiva Kauppinen. Lavastaja Talvo Pabut, režissöör Toomas Kirss.

14:55 Meie inimesed, E56: Robbie. Ghanalane Robbie on suurema aja oma elust on elanud Senegalis. Kui ta kümnekonna aasta eest tutvus Marjuga, tähendas see tema jaoks pöördelist muutust elus. Nüüd elab mees koos eestlannast abikaasa ja kolme lapsega Saaremaal. Autor Grete Lõbu, režissöör Tarvo Mölder, produtsent Hannela Lippus.

15:25 Majad ajas, E63. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

15:45 Vana aja asjad, E24: Suvi ja puhkus. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Suvi ja puhkus" näitab, kuidas vana aja inimesed suvel matkamas käisid ja rannas päevitasid ning mida tehti EÜE-s ja EÕM-is.

16:00 Ühikarotid, E9. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

17:00 100 erilist eestlast, E7. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

17:30 Trikimees, E5. Illusionist Jürgen Veber läheb oma rabavate ja lõbusate trikkidega rahva sekka - kõik toimub kohalviibijate valvsa silma all, ent ometi muutub võimatu võimalikuks.

18:00 Wabariik, E152. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

18:35 Teeveejahutaja, E7. Mis imet võib ilm küll teha!? Kas ja on alati ja või mõnikord ka tagurpidi R? Selgitusi jagavad Helene Vannari, Raivo E. Tamm, Tõnu Oja ja Andres Dvinjaninov. Autorid Silver Alev ja Maarja Mänd. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit.

19:00 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E24. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

20:25 Radar, E22. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

21:25 Ühikarotid, E9*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

22:25 Vana aja asjad, E24: Suvi ja puhkus*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Suvi ja puhkus" näitab, kuidas vana aja inimesed suvel matkamas käisid ja rannas päevitasid ning mida tehti EÜE-s ja EÕM-is.

22:40 100 erilist eestlast, E7*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

23:05 Wabariik, E152*. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

23:40 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Laupäev 09.12.2023

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Meie inimesed, E52: Liilia*. Kümmekond aastat tagasi Rõõmu tallu perenaiseks tulles oli Liilia väiksel perel vaid päranduseks saadud mehe suguvõsa hektarid. Umbes samal ajal asusid lähedusse elama kõrgesti haritud, diplomeeritud ja elust sarnaste arusaamadega noored. Kolme sõprustalu ühisest lamba- ja villaarmastusest sündis mittetulundusühing “Maavillane”. Täna ei mõista Liilia neid, kes ütlevad, et maal pole tööd. Saate tegid Tarvo Mölder, Hannela Lippus, Ulvi Pihel.

06:30 Meie inimesed, E53: Külli*. Terve elu on Küllit ümbritsenud muusika. Kuigi tal on olnud elus palju erinevaid rolle, on ta tõeliselt õnnelik siis, kui saab seista Põlva E-Stuudio laulutüdrukute ees ja süstida neisse muusikaarmastust. Särasilmsed Põlva tüdrukud tõestavad, et tõeliste profikooride taset võib saavutada ka Lõuna-Eesti väikelinnas, kui ainult leidub tublisid dirigente ja põnevat repertuaari. Lisaks Põlva tüdrukutele toob Külli noori koorimuusika juurde ka Heino Elleri nimelises Tartu muusikakoolis, kus ta juhatab kooristuudiot. Autor Indrek Treufeldt, režissöör Tarvo Mölder, produtsent Hannela Lippus.

07:00 Majad ajas, E59*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

07:25 Majad ajas, E60*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

07:50 Majad ajas, E61*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

08:20 Teeveejahutaja, E3*. 2003. aasta ETV huumorikonkursi parimad tööd. Kuidas tuli uus aasta? Kas Viimane Rüütel astub tagasi? Kuidas läheneda noortele naistele? Mida teha, et hommikul tööle tulles pea ei valutaks? Neile küsimustele vastavad näitlejad Merle Palmiste, Tõnu Oja, Raivo E. Tamm ja Andres Dvinjaninov. Autorid Veiko Märka, Ilmar Tomusk, Toomas Valsberg ja Mart Aas. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit.

08:45 Teeveejahutaja, E4*. 2003. aasta ETV huumorikonkursi parimad tööd. Kuidas kokku hoida või kes on tõeline sõber? Mis juhtub, kui hüppad sillalt või ärkad tundmatus kohas? Lahendusi otsivad Merle Palmiste, Marika Korolev, Tõnu Oja, Raivo E. Tamm, Andres Dvinjaninov ja Väino Laes. Autorid Tiia Selli, Erki Õun, Toomas Valsberg ja Anatoli Kolomeiski. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit.

09:10 Teeveejahutaja, E5*. Kes kõik ei kandideeri telesaate juhiks! Ja millest need mehed küll mõtlevad?! Ettekujutuse sellest loovad Helene Vannari, Merle Palmiste, Marika Korolev, Tõnu Oja, Raivo E. Tamm ja Andres Dvinjaninov. Autorid Tiia Selli, Gert Kiiler ja Toomas Valsberg. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit. ETV huumorikonkurss Naerame koos.

09:35 Teeveejahutaja, E6*. Kas ristsõna võib lõhkuda perekonna? Kas soovitelefon ikka täidab kõik meie soovid? Kes sööb saia, kes... ei söö? Probleeme lahendavad Merle Palmiste, Raivo E. Tamm, Väino Laes ja Andres Dvinjaninov. Autorid Eke Hiien, Priit Aimla ja Maarius Suviste. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit.

10:00 Teeveejahutaja, E7*. Mis imet võib ilm küll teha!? Kas ja on alati ja või mõnikord ka tagurpidi R? Selgitusi jagavad Helene Vannari, Raivo E. Tamm, Tõnu Oja ja Andres Dvinjaninov. Autorid Silver Alev ja Maarja Mänd. Režissöör Peeter Brambat, lavastaja Eero Spriit.

10:25 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E20*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

11:55 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E21*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

13:20 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E22*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

14:45 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E23*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

16:15 Nädalalõpp Kanal 2-ga, E24*. Mõnus meelelahutusaates räägivad põnevad külalised lõbusaid lugusid, tehakse muusikat ja viiakse läbi üllatavaid eksperimente. Saadet juhivad Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

17:40 Uurimusfilm doktor Enn Vetemaa märkmeraamatute põhjal. Eesti näkid (Uurimusfilm doktor Enn Vetemaa märkmeraamatute põhjal. Eesti näkid, 1992). Näkid ja inimesed on lävinud aastatuhandeid. Nende üldiselt rahulikku kooseksisteerimist kirjeldab naiadoloogiline kirjandus, aga ka paljude rahvaste folkloor. Poeetiline ja salapärane on meie näkirahvas. Näkid on efreemsed, õrnad ja naiselikult võluvad olendid - kohtume nendega looduses ning meid ümbritsevas igapäevaelus. Tihti pole nad teadlikudki oma võludest - nad on ju nii siirad ja lapsehingelised. Puudu ei tule ka nendega seotud müstikast. On nad üldse olemas? Mitte keegi pole seni suutnud tõestada nende mitteolemist. Filmis esineb naiadoloogia professor, kes jagab oma teadmisi, viib meid naiadoloogia ajalukku ja tutvustab põhilisi näkiliike: hiid-paljastissi, nutust kuldjuust ning prisket liiderlikku, mehelemb-lõõritajat. Näkid jäädvustati põhiliselt Lahemaa rahvuspargis, aga ka Saaremaal, Endla rabas ja Lõuna-Eesti järvedel. Käsikiri Enn Vetemaa, režissöör-operaator Illis Vets, heli Jüri Sandre, muusikaline kujundus Mikk Sarv, kunstnik Liivia Leškin, produtsent Aare Tiisväli, direktor Ene Arumaa.

18:45 Radar, E18*. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

19:40 Radar, E19*. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

20:40 Radar, E20*. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

21:35 Radar, E21*. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

22:30 Radar, E22*. Saade toob vaatajani elu kogu oma eheduses –  nii uurivat ajakirjandust esindavad tuumakad lood kui ka eksklusiivsed intervjuud, ajakirjanduslikud eksperimendid ning huvitavad reportaažid.

23:25 Wabariik, E11*. Teleseriaal Eesti juhtiva ajakirja "Waba Riik" kahe uuriva ajakirjaniku Hugo Bergi ja Kristin Eriksoni tööst, kelle tegevuspiirkond on kõrgseltskonnast poliitikute ja allilmani. Režissöörid Roomas Kirss ja Indrek Simm.

00:05 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Pühapäev 10.12.2023

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.

06:02 Uurimusfilm doktor Enn Vetemaa märkmeraamatute põhjal. Eesti näkid (Uurimusfilm doktor Enn Vetemaa märkmeraamatute põhjal. Eesti näkid, 1992)*. Näkid ja inimesed on lävinud aastatuhandeid. Nende üldiselt rahulikku kooseksisteerimist kirjeldab naiadoloogiline kirjandus, aga ka paljude rahvaste folkloor. Poeetiline ja salapärane on meie näkirahvas. Näkid on efreemsed, õrnad ja naiselikult võluvad olendid - kohtume nendega looduses ning meid ümbritsevas igapäevaelus. Tihti pole nad teadlikudki oma võludest - nad on ju nii siirad ja lapsehingelised. Puudu ei tule ka nendega seotud müstikast. On nad üldse olemas? Mitte keegi pole seni suutnud tõestada nende mitteolemist. Filmis esineb naiadoloogia professor, kes jagab oma teadmisi, viib meid naiadoloogia ajalukku ja tutvustab põhilisi näkiliike: hiid-paljastissi, nutust kuldjuust ning prisket liiderlikku, mehelemb-lõõritajat. Näkid jäädvustati põhiliselt Lahemaa rahvuspargis, aga ka Saaremaal, Endla rabas ja Lõuna-Eesti järvedel. Käsikiri Enn Vetemaa, režissöör-operaator Illis Vets, heli Jüri Sandre, muusikaline kujundus Mikk Sarv, kunstnik Liivia Leškin, produtsent Aare Tiisväli, direktor Ene Arumaa.

07:05 Meie inimesed, E54: Lennart*. Pärast kaheksat töörohket aastat läks Lennarti Tahkuranna vallas asuv puhkemaja hingusele. Lõppes ka mehe pikka aega kestnud kooselu. Täna on Lennartil palju nuputamist selle üle, kuidas oma eluga edasi minna... Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Mirjam Matiisen, produtsent Hannela Lippus.

07:35 Meie inimesed, E55: Maria*. Maria teadis lapsest peale, et temast saab ajakirjanik. Unistus täitus, kuid pärast paariaastast kirjutamist Õhtulehes otsustas ta panna lauale lahkumisavalduse ja kolida maale. Mariast sai enese tahtel töötu. Ta õppis ümber juuksuriks ja soovis töötukassa stardikapitali abil avada ilutöökoja. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Christel Karits, operaator Ergo Treier, produtsent Hannela Lippus.

08:05 Meie inimesed, E56: Robbie*. Ghanalane Robbie on suurema aja oma elust on elanud Senegalis. Kui ta kümnekonna aasta eest tutvus Marjuga, tähendas see tema jaoks pöördelist muutust elus. Nüüd elab mees koos eestlannast abikaasa ja kolme lapsega Saaremaal. Autor Grete Lõbu, režissöör Tarvo Mölder, produtsent Hannela Lippus.

08:35 Majad ajas, E62*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

09:00 Majad ajas, E63*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

09:25 Vana aja asjad, E20: Punased tähtpäevad*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Punased tähtpäevad" näitab, millised nägid välja mai- ja oktoobriparaadid, mida räägiti punaste tähtpäevade kõnedes ning mida arvasid sellest üritustel osalenud inimesed.

09:35 Vana aja asjad, E21: Rahvapeod*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Rahvapeod" keskendub ennekõike laulu- ja tantsupidudele, kuid näitab ka veidi teistsuguseid rahvaüritusi - näiteks patriootlike laulude festivali. Teksti autor Mati Unt.

09:50 Vana aja asjad, E22: Võistlussport*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960–1985 ja eelkõige selle aja asju. Saade "Võistlussport" näitab, kuidas vanal ajal sporti tehti, kuidas korraldati Tallinnas Moskva OM purjeregatti ja mida rääkisid oma intervjuudes Heino Enden, Viljar Loor, Erika Salumäe ning Rauno Pehka, kui nad veel noored olid. Teksti autor Mati Unt, loeb Rudolf Allabert. Režissöör Hanna Šein, produtsendid Kiur Aarma ja Olavi Paide. Tootja Eetriüksus OÜ.

10:05 Vana aja asjad, E23: Rahvasport*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Rahvasport" näitab vana aja rahvamatku, suusaretki, kehalise kasvatuse tunde, kümne olümpiastardi algusaegu, Tartu maratoni ja rattarallit.

10:15 Vana aja asjad, E24: Suvi ja puhkus*. Arhiivimaterjalidele tuginev sari, mis esitab tegelikkust ajavahemikul 1960-1985, eelkõige selle aja asju. Saade "Suvi ja puhkus" näitab, kuidas vana aja inimesed suvel matkamas käisid ja rannas päevitasid ning mida tehti EÜE-s ja EÕM-is.

10:30 100 erilist eestlast, E3*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

11:00 100 erilist eestlast, E4*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

11:25 100 erilist eestlast, E5*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

11:55 100 erilist eestlast, E6*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

12:20 100 erilist eestlast, E7*. Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised.

12:50 Ühikarotid, E5*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

13:45 Ühikarotid, E6*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

14:40 Ühikarotid, E7*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

15:40 Ühikarotid, E8*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

16:35 Ühikarotid, E9*. Eluline sari, kus 7 väga erinevat, maalt pealinna tulnud noort, kelle elud tehnikumi ühiselamus põimuma hakkavad: nende suheted, sõprus, armastus, jõukatsumised ja põnevusega jälgitav naljakas ja kohati ohtlik ühikaelu.

17:35 Tafitshuki parimad palad 2010. Parimad palad Terevisioonis eetris olnud rubriigist "Eesti edetabel", kus Anatoli Tafitšuk suhtleb rahvaga otse ja keerutamata. Saatejuht Anatoli Tafitšuk, stsenarist Mart Normet, režissöörid Stina Kordemets ja Krista Maajärv.

18:40 Majad ajas, E59*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

19:10 Majad ajas, E60*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

19:35 Majad ajas, E61*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

20:05 Majad ajas, E62*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

20:30 Majad ajas, E63*. Arhitektuurisaade. Tutvustame arhitekte ja nende loomingut, saame tuttavaks nii vanade kui uute ehitistega. Autor-saatejuht Lea Eisen.

20:55 Meie inimesed, E54: Lennart*. Pärast kaheksat töörohket aastat läks Lennarti Tahkuranna vallas asuv puhkemaja hingusele. Lõppes ka mehe pikka aega kestnud kooselu. Täna on Lennartil palju nuputamist selle üle, kuidas oma eluga edasi minna... Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Mirjam Matiisen, produtsent Hannela Lippus.

21:25 Meie inimesed, E55: Maria*. Maria teadis lapsest peale, et temast saab ajakirjanik. Unistus täitus, kuid pärast paariaastast kirjutamist Õhtulehes otsustas ta panna lauale lahkumisavalduse ja kolida maale. Mariast sai enese tahtel töötu. Ta õppis ümber juuksuriks ja soovis töötukassa stardikapitali abil avada ilutöökoja. Režissöör Märten Vaher, autor-toimetaja Christel Karits, operaator Ergo Treier, produtsent Hannela Lippus.

21:55 Meie inimesed, E56: Robbie*. Ghanalane Robbie on suurema aja oma elust on elanud Senegalis. Kui ta kümnekonna aasta eest tutvus Marjuga, tähendas see tema jaoks pöördelist muutust elus. Nüüd elab mees koos eestlannast abikaasa ja kolme lapsega Saaremaal. Autor Grete Lõbu, režissöör Tarvo Mölder, produtsent Hannela Lippus.

22:25 Tafitshuki parimad palad 2010*. Parimad palad Terevisioonis eetris olnud rubriigist "Eesti edetabel", kus Anatoli Tafitšuk suhtleb rahvaga otse ja keerutamata. Saatejuht Anatoli Tafitšuk, stsenarist Mart Normet, režissöörid Stina Kordemets ja Krista Maajärv.

23:35 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!