Eesti Kanal saatekava 24.06.2024 - 30.06.2024

Esmaspäev 24.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.
06:02 Üks päev, E5: Evelin Ilves*. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?
06:25 Estraaditähestik, E18: Vello Orumets*. Sel päeval, kui Vello Orumets saabus oma järjekordsele kontserdile, seekord Keila kultuurimajja, et samas salvestada ka saade, oli tal seljataga 26 aasta pikkune lavaaeg. Estraadiaastatest ja elust üldse ta saates räägibki. Režissöör Maire Radsin, saatejuht Urmas Ott.
07:30 Saladused, E79*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
07:55 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E19*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
08:25 Meie pere ja muud loomad, E5*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
08:50 Pilvede all, E93*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
09:40 Kaevutee, E12: Juhan ei tea*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Toivo õpetab Mallele autojuhtimist. Mihkel tahab koolist ära tulla ja tööle minna. Memm ja Malle uurivad vana Aabitsat.
10:10 Iga pink räägib loo, E9: Kaika Laine*. Vahur Kersna teekond Väärikate Kulgejate radadel. Omanimeline pink püstitatakse Kaika Lainele. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus.
10:45 V.E.R.I, E18*. Draamasari arstide elust.
11:40 Kadriorg*. Film tutvustab Kadrioru lossi- ja pargiansamblit, annab ülevaate ajaloost ning toimunud muudatustest. Kunstimuuseumi varamus on teejuhiks Inge Teder. Ajastumuusikat ansamblilt "Hortus Musicus". Autor Vallo Kepp.
12:05 Saladused, E79*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
12:30 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E19*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
12:55 Mount Everest, E5: Torm*. Samal ajal kui meie esimene Everesti-ekspeditsioon otsustavaks ründeks jõudu kogub, pühib mäel mässav maru vaevaga ülesehitatud vahelaagrid kuristikku. Raha ja aega uut varustust tellida eestlastel enam ei ole ning kellegi tippusaatmiseks tuleb hädised riismed kokku klappida... Autor Vahur Kersna, kaamera Tõnis Lepik, montaažirežissöör Andres Lepasar, produtsent Raivo Suviste.
13:30 Meie pere ja muud loomad, E5*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
13:55 Üks päev, E6: Lenna Kuurmaa. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?
14:20 Saladused, E80. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
14:45 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E20. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
15:10 Kaevutee, E13: Kevad käes. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust. Ühises kohvilauas räägitakse valimistest, poliitikast, sõjaväest ja munadepühadest. Malle, Kati ja Toivo riisuvad õues lehti.
15:45 Estraaditähestik, E19: Valter Ojakäär. Portreesaade Valter Ojakääru elust ja tegevusest: muusikutee algusest Pärnus, õpingutest ning heliloomingust, muutustest estraadis ja levimuusikas. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Maire Radsin.
16:50 Iga pink räägib loo, E10. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekordses saates saavad oma pingi Jaan Gutmann, Piret Barkala ja Villio Reinsalu. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus.
17:20 Püssi ja panniga, E1. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.
17:50 Meie pere ja muud loomad, E6. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
18:20 Pilvede all, E94. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
19:15 V.E.R.I, E19. Draamasari arstide elust.
20:15 Mount Everest, E6: Tipp. Näitame esmakordselt Saulius Viliuse poolt filmitud ajaloolisi ja liigutavaid kaadreid esimese eestlase jõudmisest maailma kõrgeima mäe tippu. Kuuleme, mida oli Alar Sikul meile sealt öelda ja elame kaasa Ivar Laile, kes pidi mäe altarile ohvriks jätma oma sõrmed ja varbad. Autor Vahur Kersna, operaator Tõnis Lepik, montaažirežissöör Andres Lepasar, produtsent Raivo Suviste. Tootja BEC.
20:50 Estraaditähestik, E19: Valter Ojakäär*. Portreesaade Valter Ojakääru elust ja tegevusest: muusikutee algusest Pärnus, õpingutest ning heliloomingust, muutustest estraadis ja levimuusikas. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Maire Radsin.
22:00 Kaevutee, E13: Kevad käes*. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust. Ühises kohvilauas räägitakse valimistest, poliitikast, sõjaväest ja munadepühadest. Malle, Kati ja Toivo riisuvad õues lehti.
22:35 Iga pink räägib loo, E10*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekordses saates saavad oma pingi Jaan Gutmann, Piret Barkala ja Villio Reinsalu. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus.
23:10 Meie pere ja muud loomad, E6*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
23:40 V.E.R.I, E19*. Draamasari arstide elust.
00:40 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Teisipäev 25.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.
06:02 Üks päev, E6: Lenna Kuurmaa*. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?
06:25 Estraaditähestik, E19: Valter Ojakäär*. Portreesaade Valter Ojakääru elust ja tegevusest: muusikutee algusest Pärnus, õpingutest ning heliloomingust, muutustest estraadis ja levimuusikas. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Maire Radsin.
07:30 Saladused, E80*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
07:55 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E20*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
08:20 Meie pere ja muud loomad, E6*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
08:45 Pilvede all, E94*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
09:35 Kaevutee, E13: Kevad käes*. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust. Ühises kohvilauas räägitakse valimistest, poliitikast, sõjaväest ja munadepühadest. Malle, Kati ja Toivo riisuvad õues lehti.
10:10 Iga pink räägib loo, E10*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekordses saates saavad oma pingi Jaan Gutmann, Piret Barkala ja Villio Reinsalu. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus.
10:40 V.E.R.I, E19*. Draamasari arstide elust.
11:35 Püssi ja panniga, E1*. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.
12:00 Saladused, E80*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
12:25 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E20*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
12:55 Mount Everest, E6: Tipp*. Näitame esmakordselt Saulius Viliuse poolt filmitud ajaloolisi ja liigutavaid kaadreid esimese eestlase jõudmisest maailma kõrgeima mäe tippu. Kuuleme, mida oli Alar Sikul meile sealt öelda ja elame kaasa Ivar Laile, kes pidi mäe altarile ohvriks jätma oma sõrmed ja varbad. Autor Vahur Kersna, operaator Tõnis Lepik, montaažirežissöör Andres Lepasar, produtsent Raivo Suviste. Tootja BEC.
13:25 Meie pere ja muud loomad, E6*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
13:50 Üks päev, E7: Peeter Võsa. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?
14:15 Saladused, E81. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
14:40 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E21. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
15:10 Kaevutee, E14: Külvi eel. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust. Piiri pere tegeleb kevadtöödega: maamõõtmisega, lehtede riisumisega ja akende pesemisega.
15:35 Estraaditähestik, E20: Vally Ojavere. Portreesaade meie estraadi ühest tuntumast laulutekstide kirjutajast Vally Ojaverest, kes on 22 aasta jooksul kirjutanud umbes 600 teksti ja seda nii eesti kui ka vene keeles. Intervjueerib Urmas Ott.
16:35 Iga pink räägib loo, E11. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Pingid saavad seekord perekond Tooming ja Julius Oro. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus.
17:05 Püssi ja panniga, E2. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.
17:35 Meie pere ja muud loomad, E7. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
18:00 Pilvede all, E95. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
18:55 V.E.R.I, E20. Draamasari arstide elust.
19:50 Elu on seiklus, E1. Ilmas ringi rännates tutvuvad näitleja Guido Kangur ja meisterkokk Andrus Laaniste kohalike oludega ja teevad süüa.
20:20 Estraaditähestik, E20: Vally Ojavere*. Portreesaade meie estraadi ühest tuntumast laulutekstide kirjutajast Vally Ojaverest, kes on 22 aasta jooksul kirjutanud umbes 600 teksti ja seda nii eesti kui ka vene keeles. Intervjueerib Urmas Ott.
21:25 Kaevutee, E14: Külvi eel*. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust. Piiri pere tegeleb kevadtöödega: maamõõtmisega, lehtede riisumisega ja akende pesemisega.
21:55 Iga pink räägib loo, E11*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Pingid saavad seekord perekond Tooming ja Julius Oro. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus.
22:30 Meie pere ja muud loomad, E7*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
23:00 V.E.R.I, E20*. Draamasari arstide elust.
23:55 Pilvede all, E95*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
00:45 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Kolmapäev 26.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.
06:02 Üks päev, E7: Peeter Võsa*. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?
06:25 Estraaditähestik, E20: Vally Ojavere*. Portreesaade meie estraadi ühest tuntumast laulutekstide kirjutajast Vally Ojaverest, kes on 22 aasta jooksul kirjutanud umbes 600 teksti ja seda nii eesti kui ka vene keeles. Intervjueerib Urmas Ott.
07:20 Saladused, E81*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
07:45 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E21*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
08:15 Meie pere ja muud loomad, E7*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
08:40 Pilvede all, E95*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
09:25 Kaevutee, E14: Külvi eel*. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust. Piiri pere tegeleb kevadtöödega: maamõõtmisega, lehtede riisumisega ja akende pesemisega.
09:55 Iga pink räägib loo, E11*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Pingid saavad seekord perekond Tooming ja Julius Oro. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus.
10:25 V.E.R.I, E20*. Draamasari arstide elust.
11:15 Püssi ja panniga, E2*. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.
11:45 Saladused, E81*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
12:10 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E21*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
12:35 Elu on seiklus, E1*. Ilmas ringi rännates tutvuvad näitleja Guido Kangur ja meisterkokk Andrus Laaniste kohalike oludega ja teevad süüa.
13:00 Meie pere ja muud loomad, E7*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
13:25 Üks päev, E8: Ants Laaneots. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?
13:55 Saladused, E82. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
14:20 Mina elan siin, E1. Selleks, et Eestimaal elu kestaks, on vaja inimesi. Inimesi kes usuksid, tahaksid elada ja meie elu edendada just siin ja just praegu.
14:45 Kaevutee, E15: Mai tuleb. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust. Kätte on jõudnud kevadtööde aeg. Mehed organiseerivad kündmist ja sõnnikuvedu.
15:15 Estraaditähestik, E21: Arne Oit. Arne Oidi osa kerges muusikas on võimatu ülehinnata. Oit ja tema looming on just see mõõt, mille järgi saab hinnata seda, mis on olnud ning on meie kerges muusikas. Heliloojat meenutavad muusikud ja tütar ning sekka kõlavad tema laulud. Režissöör Maire Radsin.
16:05 Iga pink räägib loo, E12: Kihnu Virve. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Omanimeline pink püstitatakse seekord Kihnu Virvele. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus.
16:35 Püssi ja panniga, E3. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.
17:05 Meie pere ja muud loomad, E8. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
17:30 Pilvede all, E96. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
18:30 V.E.R.I, E21. Draamasari arstide elust.
19:30 Elu on seiklus, E2. Ilmas ringi rännates tutvuvad näitleja Guido Kangur ja meisterkokk Andrus Laaniste kohalike oludega ja teevad süüa.
20:00 Estraaditähestik, E21: Arne Oit*. Arne Oidi osa kerges muusikas on võimatu ülehinnata. Oit ja tema looming on just see mõõt, mille järgi saab hinnata seda, mis on olnud ning on meie kerges muusikas. Heliloojat meenutavad muusikud ja tütar ning sekka kõlavad tema laulud. Režissöör Maire Radsin.
20:55 Kaevutee, E15: Mai tuleb*. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust. Kätte on jõudnud kevadtööde aeg. Mehed organiseerivad kündmist ja sõnnikuvedu.
21:30 Iga pink räägib loo, E12: Kihnu Virve*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Omanimeline pink püstitatakse seekord Kihnu Virvele. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus.
22:05 Meie pere ja muud loomad, E8*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
22:35 V.E.R.I, E21*. Draamasari arstide elust.
23:35 Pilvede all, E96*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
00:30 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Neljapäev 27.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.
06:02 Üks päev, E8: Ants Laaneots*. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?
06:25 Estraaditähestik, E21: Arne Oit*. Arne Oidi osa kerges muusikas on võimatu ülehinnata. Oit ja tema looming on just see mõõt, mille järgi saab hinnata seda, mis on olnud ning on meie kerges muusikas. Heliloojat meenutavad muusikud ja tütar ning sekka kõlavad tema laulud. Režissöör Maire Radsin.
07:15 Saladused, E82*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
07:40 Mina elan siin, E1*. Selleks, et Eestimaal elu kestaks, on vaja inimesi. Inimesi kes usuksid, tahaksid elada ja meie elu edendada just siin ja just praegu.
08:05 Meie pere ja muud loomad, E8*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
08:30 Pilvede all, E96*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
09:20 Kaevutee, E15: Mai tuleb*. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust. Kätte on jõudnud kevadtööde aeg. Mehed organiseerivad kündmist ja sõnnikuvedu.
09:55 Iga pink räägib loo, E12: Kihnu Virve*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Omanimeline pink püstitatakse seekord Kihnu Virvele. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus.
10:25 V.E.R.I, E21*. Draamasari arstide elust.
11:20 Püssi ja panniga, E3*. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.
11:50 Saladused, E82*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
12:15 Mina elan siin, E1*. Selleks, et Eestimaal elu kestaks, on vaja inimesi. Inimesi kes usuksid, tahaksid elada ja meie elu edendada just siin ja just praegu.
12:40 Elu on seiklus, E2*. Ilmas ringi rännates tutvuvad näitleja Guido Kangur ja meisterkokk Andrus Laaniste kohalike oludega ja teevad süüa.
13:10 Meie pere ja muud loomad, E8*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
13:35 Üks päev, E9: Anu Saagim. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?
14:00 Saladused, E83. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
14:25 Mina elan siin, E2. Selleks, et Eestimaal elu kestaks, on vaja inimesi. Inimesi kes usuksid, tahaksid elada ja meie elu edendada just siin ja just praegu.
14:50 Kaevutee, E16: Kõige, kõige. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust.Tähistatakse emadepäeva ja räägitakse üldse emadest ja naistest.
15:20 Estraaditähestik, E22: Tarmo Pihlap. Portreesaade armastatud poplauljast Tarmo Pihlapist. Saatejuht Urmas Ott. Rezissöör Maire Radsin.
16:25 Paradiisiaiad, E1. Kodumaine aiasaade, mis keskendub meie aedadele ning kannab endas sõnumit "Eesti aiad korda". Ohtralt nõuandeid ise tegemiseks.
16:50 Püssi ja panniga, E4. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.
17:25 Meie pere ja muud loomad, E9. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
17:50 Pilvede all, E97. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
18:45 Saare sosinad, E1. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.
19:35 Elu on seiklus, E3. Ilmas ringi rännates tutvuvad näitleja Guido Kangur ja meisterkokk Andrus Laaniste kohalike oludega ja teevad süüa.
20:05 Estraaditähestik, E22: Tarmo Pihlap*. Portreesaade armastatud poplauljast Tarmo Pihlapist. Saatejuht Urmas Ott. Rezissöör Maire Radsin.
21:15 Kaevutee, E16: Kõige, kõige*. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust.Tähistatakse emadepäeva ja räägitakse üldse emadest ja naistest.
21:50 Paradiisiaiad, E1*. Kodumaine aiasaade, mis keskendub meie aedadele ning kannab endas sõnumit "Eesti aiad korda". Ohtralt nõuandeid ise tegemiseks.
22:20 Meie pere ja muud loomad, E9*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
22:50 Saare sosinad, E1*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.
23:40 Pilvede all, E97*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
00:30 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Reede 28.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.
06:02 Üks päev, E9: Anu Saagim*. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?
06:25 Estraaditähestik, E22: Tarmo Pihlap*. Portreesaade armastatud poplauljast Tarmo Pihlapist. Saatejuht Urmas Ott. Rezissöör Maire Radsin. R: Maire Radsin
07:30 Saladused, E83*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
07:55 Mina elan siin, E2*. Selleks, et Eestimaal elu kestaks, on vaja inimesi. Inimesi kes usuksid, tahaksid elada ja meie elu edendada just siin ja just praegu.
08:20 Meie pere ja muud loomad, E9*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
08:45 Pilvede all, E97*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
09:35 Kaevutee, E16: Kõige, kõige*. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust.Tähistatakse emadepäeva ja räägitakse üldse emadest ja naistest.
10:05 Paradiisiaiad, E1*. Kodumaine aiasaade, mis keskendub meie aedadele ning kannab endas sõnumit "Eesti aiad korda". Ohtralt nõuandeid ise tegemiseks.
10:35 Saare sosinad, E1*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.
11:20 Püssi ja panniga, E4*. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.
11:50 Saladused, E83*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
12:20 Mina elan siin, E2*. Selleks, et Eestimaal elu kestaks, on vaja inimesi. Inimesi kes usuksid, tahaksid elada ja meie elu edendada just siin ja just praegu.
12:45 Elu on seiklus, E3*. Ilmas ringi rännates tutvuvad näitleja Guido Kangur ja meisterkokk Andrus Laaniste kohalike oludega ja teevad süüa.
13:10 Meie pere ja muud loomad, E9*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
13:35 Üks päev, E10: Arnold Rüütel. Milline on üks tavaline päev tuntud inimese elus?
14:00 Saladused, E84. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
14:30 Mina elan siin, E3. Selleks, et Eestimaal elu kestaks, on vaja inimesi. Inimesi kes usuksid, tahaksid elada ja meie elu edendada just siin ja just praegu.
14:55 Osoon, E9: Elu võimalikkusest Naissaarel. Elust Naissaarel, saare tuleviku perspektiivid.
15:30 Estraaditähestik, E23: Tiit Paulus. Paulus ja kitarr on olnud lahutamatud. Tema virtuooslikku kitarrimängu on imetletud ja kadestatud. Saates vestleb portreteeritavaga Urmas Ott. R: Maire Radsin
16:35 Paradiisiaiad, E2. Kodumaine aiasaade, mis keskendub meie aedadele ning kannab endas sõnumit "Eesti aiad korda". Ohtralt nõuandeid ise tegemiseks.
17:00 Püssi ja panniga, E5. Victoria tõestab, et suudab osavalt ümber käia nii püssi kui panniga. Jahimehed erinevatest jahiseltsidest ning kokad pealinna parimatest restoranidest on saate tegemise ajal abiks.
17:35 Meie pere ja muud loomad, E10. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
18:00 Pilvede all, E98. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
19:00 Saare sosinad, E2. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.
19:50 Meie suvi iraanlastega, E1. Populaarne reisisaade ei seikle seekord mööda maailma, vaid avastab kodust Eestit välismaalase pilguga. Tuuli, Arbo ning kaksikud Kristjan ja Andres kutsusid külla Iraani saatest tuttavad moslemid Fatemehi ja Mojtaba, kelle jaoks Eesti on esimene välisreis.
20:45 Estraaditähestik, E23: Tiit Paulus*. Paulus ja kitarr on olnud lahutamatud. Tema virtuooslikku kitarrimängu on imetletud ja kadestatud. Saates vestleb portreteeritavaga Urmas Ott. R: Maire Radsin
21:55 Osoon, E9: Elu võimalikkusest Naissaarel*. Elust Naissaarel, saare tuleviku perspektiivid.
22:35 Paradiisiaiad, E2*. Kodumaine aiasaade, mis keskendub meie aedadele ning kannab endas sõnumit "Eesti aiad korda". Ohtralt nõuandeid ise tegemiseks.
23:05 Meie pere ja muud loomad, E10*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
23:35 Saare sosinad, E2*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.
00:30 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Laupäev 29.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.
06:02 Saladused, E80*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
06:25 Saladused, E81*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
06:50 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E20*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
07:20 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E21*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
07:45 Mina elan siin, E1*. Selleks, et Eestimaal elu kestaks, on vaja inimesi. Inimesi kes usuksid, tahaksid elada ja meie elu edendada just siin ja just praegu.
08:10 Pilvede all, E94*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
09:00 Pilvede all, E95*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
09:50 Pilvede all, E96*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
10:45 Pilvede all, E97*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
11:30 Pilvede all, E98*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
12:20 V.E.R.I, E19*. Draamasari arstide elust.
13:20 V.E.R.I, E20*. Draamasari arstide elust.
14:10 V.E.R.I, E21*. Draamasari arstide elust.
15:10 Saare sosinad, E1*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.
15:55 Saare sosinad, E2*. Põnev kodumaine sari "Saare sosinad", kus seltskond eestlasi püüavad sotti saada aastakümneid tagasi toimunust ja seda kõike päikeselisel Madeira saarel, kuhu justkui tellimise peale lisandub aina salapärasemaid tegelasi.
16:45 Kahe kodu ballaad, E1. Valminud K.Saaberi jutustuse alusel. 2-osalise filmi sündmustik algab 1940.a. suvel ja lõpeb 1980. aastate keskel. Elu läbi ühe naise silmade: ideaalide nimel võideldes on kaotatud kõik, ent kodutunne on alati temaga. Peaosas Elle Kull.
18:10 Mount Everest, E6: Tipp*. Näitame esmakordselt Saulius Viliuse poolt filmitud ajaloolisi ja liigutavaid kaadreid esimese eestlase jõudmisest maailma kõrgeima mäe tippu. Kuuleme, mida oli Alar Sikul meile sealt öelda ja elame kaasa Ivar Laile, kes pidi mäe altarile ohvriks jätma oma sõrmed ja varbad. Autor Vahur Kersna, operaator Tõnis Lepik, montaažirežissöör Andres Lepasar, produtsent Raivo Suviste. Tootja BEC.
18:45 Elu on seiklus, E1*. Ilmas ringi rännates tutvuvad näitleja Guido Kangur ja meisterkokk Andrus Laaniste kohalike oludega ja teevad süüa.
19:15 Elu on seiklus, E2*. Ilmas ringi rännates tutvuvad näitleja Guido Kangur ja meisterkokk Andrus Laaniste kohalike oludega ja teevad süüa.
19:50 Elu on seiklus, E3*. Ilmas ringi rännates tutvuvad näitleja Guido Kangur ja meisterkokk Andrus Laaniste kohalike oludega ja teevad süüa.
20:15 Meie suvi iraanlastega, E1*. Populaarne reisisaade ei seikle seekord mööda maailma, vaid avastab kodust Eestit välismaalase pilguga. Tuuli, Arbo ning kaksikud Kristjan ja Andres kutsusid külla Iraani saatest tuttavad moslemid Fatemehi ja Mojtaba, kelle jaoks Eesti on esimene välisreis.
21:10 Meie pere ja muud loomad, E6*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
21:40 Meie pere ja muud loomad, E7*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
22:10 Meie pere ja muud loomad, E8*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
22:35 Meie pere ja muud loomad, E9*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
23:05 Meie pere ja muud loomad, E10*. Südamlik kodumaine tõsielusari jälgib tuntud Hansode suurperest pärit Heidi ja tema kahe lapse uut algust Saaremaa vanas talupidamises.
23:35 Pilvede all, E94*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
00:30 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Pühapäev 30.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.
06:02 Kahe kodu ballaad, E1*. Valminud K.Saaberi jutustuse alusel. 2-osalise filmi sündmustik algab 1940.a. suvel ja lõpeb 1980. aastate keskel. Elu läbi ühe naise silmade: ideaalide nimel võideldes on kaotatud kõik, ent kodutunne on alati temaga. Peaosas Elle Kull.
07:20 Saladused, E82*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
07:45 Saladused, E83*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
08:15 Saladused, E84*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
08:40 Mina elan siin, E2*. Selleks, et Eestimaal elu kestaks, on vaja inimesi. Inimesi kes usuksid, tahaksid elada ja meie elu edendada just siin ja just praegu.
09:05 Mina elan siin, E3*. Selleks, et Eestimaal elu kestaks, on vaja inimesi. Inimesi kes usuksid, tahaksid elada ja meie elu edendada just siin ja just praegu.
09:30 Kaevutee, E13: Kevad käes*. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust. Ühises kohvilauas räägitakse valimistest, poliitikast, sõjaväest ja munadepühadest. Malle, Kati ja Toivo riisuvad õues lehti.
10:05 Kaevutee, E14: Külvi eel*. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust. Piiri pere tegeleb kevadtöödega: maamõõtmisega, lehtede riisumisega ja akende pesemisega.
10:35 Kaevutee, E15: Mai tuleb*. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust. Kätte on jõudnud kevadtööde aeg. Mehed organiseerivad kündmist ja sõnnikuvedu.
11:05 Kaevutee, E16: Kõige, kõige*. Kogupere sari perekond Piiri igapäevaelust.Tähistatakse emadepäeva ja räägitakse üldse emadest ja naistest.
11:40 Osoon, E9: Elu võimalikkusest Naissaarel*. Elust Naissaarel, saare tuleviku perspektiivid.
12:15 Iga pink räägib loo, E10*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Seekordses saates saavad oma pingi Jaan Gutmann, Piret Barkala ja Villio Reinsalu. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar
12:45 Iga pink räägib loo, E11*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Pingid saavad seekord perekond Tooming ja Julius Oro. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar
13:20 Iga pink räägib loo, E12: Kihnu Virve*. Vahur Kersna jätkab teekonda Väärikate Kulgejate radadel. Omanimeline pink püstitatakse seekord Kihnu Virvele. Režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar
13:50 Paradiisiaiad, E1*. Kodumaine aiasaade, mis keskendub meie aedadele ning kannab endas sõnumit "Eesti aiad korda". Ohtralt nõuandeid ise tegemiseks.
14:20 Paradiisiaiad, E2*. Kodumaine aiasaade, mis keskendub meie aedadele ning kannab endas sõnumit "Eesti aiad korda". Ohtralt nõuandeid ise tegemiseks.
14:45 Estraaditähestik, E19: Valter Ojakäär*. Portreesaade Valter Ojakääru elust ja tegevusest: muusikutee algusest Pärnus, õpingutest ning heliloomingust, muutustest estraadis ja levimuusikas. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Maire Radsin. R: Maire Radsin
15:50 Estraaditähestik, E20: Vally Ojavere*. Portreesaade meie estraadi ühest tuntumast laulutekstide kirjutajast Vally Ojaverest, kes on 22 aasta jooksul kirjutanud umbes 600 teksti ja seda nii eesti kui ka vene keeles. Intervjueerib Urmas Ott. R: Jüri Tallinn, Raivo Suviste
16:45 Estraaditähestik, E21: Arne Oit*. Arne Oidi osa kerges muusikas on võimatu ülehinnata. Oit ja tema looming on just see mõõt, mille järgi saab hinnata seda, mis on olnud ning on meie kerges muusikas. Heliloojat meenutavad muusikud ja tütar ning sekka kõlavad tema laulud. Režissöör Maire Radsin. R: Maire Radsin
17:40 Estraaditähestik, E22: Tarmo Pihlap*. Portreesaade armastatud poplauljast Tarmo Pihlapist. Saatejuht Urmas Ott. Rezissöör Maire Radsin. R: Maire Radsin
18:45 Estraaditähestik, E23: Tiit Paulus*. Paulus ja kitarr on olnud lahutamatud. Tema virtuooslikku kitarrimängu on imetletud ja kadestatud. Saates vestleb portreteeritavaga Urmas Ott. R: Maire Radsin
19:55 Kahe kodu ballaad, E2. Telefilmi 2. osa. Peategelane Maria Marmor oli 1940. aastal nooruke nõukogude aktivist ja hilisem parteitöötaja, kes lõpetab oma elupäevad vanadekodus. Mälestused ideaalidest kantud elust, noorusearmastusest ja kaotusevalust.
21:30 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E20*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
22:00 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E21*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
22:30 Mina elan siin, E1*. Selleks, et Eestimaal elu kestaks, on vaja inimesi. Inimesi kes usuksid, tahaksid elada ja meie elu edendada just siin ja just praegu.
22:55 Mina elan siin, E2*. Selleks, et Eestimaal elu kestaks, on vaja inimesi. Inimesi kes usuksid, tahaksid elada ja meie elu edendada just siin ja just praegu.
23:25 Mina elan siin, E3*. Selleks, et Eestimaal elu kestaks, on vaja inimesi. Inimesi kes usuksid, tahaksid elada ja meie elu edendada just siin ja just praegu.
23:55 Saladused, E82*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
00:25 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!