Eesti Kanal saatekava 10.06.2024 - 16.06.2024

Esmaspäev 10.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.
06:02 Kolm näitlejat*. Esinevad näitlejad Kersti Kreismann, Juhan Viiding, Tõnis Rätsep. Stsenarist Mati Unt, režissöör Peeter Tooma. R: Peeter Tooma
06:25 Estraaditähestik, E8: Ivo Linna*. Kuulete mõtteid ja meenutusi käidud muusikuteest. Kaasa teevad Reet Linna, "Rock Hotel" ja "Levimo". Saatejuht Enn Eesmaa, režissöör Elmo Lööve.
07:20 Saladused, E69*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
07:50 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E9*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
08:20 See pole lastesaade, E7*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
08:50 Pilvede all, E83*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
09:40 Kaevutee, E2: Kätte on jõudnud suvi*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Perekond istub õues ja harjutab näitemängu. Külla saabuvad ämm, vanaisa, vend ja vennanaine. Mehed arutavad poliitikat, naised vestlevad argipäevamuredest. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.
10:10 Elustiilid, E7: Disko*. Saates lahatakse disko kui kultuurinähtuse olemust, meenutatakse diskomuusika kuldaega mujal maailmas ja meie koduses Eestis. Autor ja režissöör on Raoul Kurvitz, produtsent Katrin Reimann.
10:40 V.E.R.I, E8*. Draamasari arstide elust.
11:35 Meistrite linn, E5: Vitraaž*. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.
11:55 Saladused, E69*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
12:25 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E9*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
12:55 Volgadega ümber musta mere, E3*. Paarikümnest sõbrast koosnev seltskond startis Volgadel ringreisile ümber Musta mere.
13:20 See pole lastesaade, E7*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
13:50 Teie mure, meie rõõm. Arstid. Meelelahutuslik saade meditsiini teemadel, sketše esitavad Helle-Reet Helenurm ja Heino Torga. R: Maarika Lauri O: Helle-Reet Helenurm, Heino Torga
14:15 Saladused, E70. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
14:40 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E10. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
15:05 Kaevutee, E3: Aastapäev. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Perel on tähtis päev. On möödunud aasta oma kodu ostmisest. Taat saabub ootamatult külla. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.
15:40 Estraaditähestik, E9: Uno Loop. Uno Loobi lauluaastatest ja pedagoogitööst vestleme tema kodus Laulasmaal. Autor ja saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann.
16:55 Elustiilid, E8: Kaotajad-võitjad. Kas Ameerika mandrile sisserännanud olid luuserid (loser)? Kes on luuserid, milles väljendub nende elustiil? Keda võiks pidada winneriks ehk võitjaks ja kuidas ühtib väline sära sisemise tühjusega? Saatejuht Mari Sobolev, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.
17:20 Meistrite linn, E6: Kingsepp. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.
17:45 See pole lastesaade, E8. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
18:15 Pilvede all, E84. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
19:10 V.E.R.I, E9. Draamasari arstide elust.
20:05 Volgadega ümber musta mere, E4. Paarikümnest sõbrast koosnev seltskond startis Volgadel ringreisile ümber Musta mere.
20:35 Estraaditähestik, E9: Uno Loop*. Uno Loobi lauluaastatest ja pedagoogitööst vestleme tema kodus Laulasmaal. Autor ja saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann.
21:55 Kaevutee, E3: Aastapäev*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Perel on tähtis päev. On möödunud aasta oma kodu ostmisest. Taat saabub ootamatult külla. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.
22:30 Elustiilid, E8: Kaotajad-võitjad*. Kas Ameerika mandrile sisserännanud olid luuserid (loser)? Kes on luuserid, milles väljendub nende elustiil? Keda võiks pidada winneriks ehk võitjaks ja kuidas ühtib väline sära sisemise tühjusega? Saatejuht Mari Sobolev, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.
22:55 See pole lastesaade, E8*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
23:25 V.E.R.I, E9*. Draamasari arstide elust.
00:25 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Teisipäev 11.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.
06:02 Teie mure, meie rõõm. Arstid*. Meelelahutuslik saade meditsiini teemadel, sketše esitavad Helle-Reet Helenurm ja Heino Torga. R: Maarika Lauri O: Helle-Reet Helenurm, Heino Torga
06:25 Estraaditähestik, E9: Uno Loop*. Uno Loobi lauluaastatest ja pedagoogitööst vestleme tema kodus Laulasmaal. Autor ja saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann.
07:35 Saladused, E70*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
08:00 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E10*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
08:30 See pole lastesaade, E8*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
09:00 Pilvede all, E84*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
09:50 Kaevutee, E3: Aastapäev*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Perel on tähtis päev. On möödunud aasta oma kodu ostmisest. Taat saabub ootamatult külla. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.
10:20 Elustiilid, E8: Kaotajad-võitjad*. Kas Ameerika mandrile sisserännanud olid luuserid (loser)? Kes on luuserid, milles väljendub nende elustiil? Keda võiks pidada winneriks ehk võitjaks ja kuidas ühtib väline sära sisemise tühjusega? Saatejuht Mari Sobolev, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann.
10:45 V.E.R.I, E9*. Draamasari arstide elust.
11:40 Meistrite linn, E6: Kingsepp*. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.
12:00 Saladused, E70*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
12:25 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E10*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
12:55 Volgadega ümber musta mere, E4*. Paarikümnest sõbrast koosnev seltskond startis Volgadel ringreisile ümber Musta mere.
13:25 See pole lastesaade, E8*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
13:50 Retroekraan. Aastate möödudes tundub nii mõnigi ammune asi uus ja huvitav. "Retroekraan" vaatab tagasi ETV videoarhiivis leiduvatele huumori- ja satiirisaadetele. Saate panid kokku Georg Jegorov ja Maire Radsin. R: Georg Jegorov, Maire Radsin
14:20 Saladused, E71. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
14:45 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E11. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
15:10 Kaevutee, E4: Argimurede küüsis. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Perekond arutab, mis võib juhtuda, kui hakata talu pidama, selle positiivseid ja negatiivseid külgi. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.
15:45 Estraaditähestik, E10: Lia Laats. Saates meenutab oma aastatepikkust estraadi- ja teatritööd Lia Laats, saatejuht Urmas Ott. Estraadistseenides on tema partneriks Tõnu Aav. Režissöör Toomas Lasmann, toimetaja Kersti Uibo.
16:50 Iga pink räägib loo, E1: Ott Arder. Saatesari Eesti inimestest, kes on oma väärika elu ja tegevusega teeninud välja kaasteeliste püstitatud pühenduspingi. Esimeses saates paigaldatakse pink Ott Arderile. Saatejuht Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, produtsent Hannela Lippus.
17:25 Meistrite linn, E7: Puu. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.
17:55 See pole lastesaade, E9. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
18:25 Pilvede all, E85. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
19:25 V.E.R.I, E10. Draamasari arstide elust.
20:20 Ott Lepland Taimaal, E1. Humoorikas seiklussaade laulja Ott Leplandist, kes pärast väsitavat töösuve võtab aja maha ja sõidab Taisse patareisid laadima.
20:50 Estraaditähestik, E10: Lia Laats*. Saates meenutab oma aastatepikkust estraadi- ja teatritööd Lia Laats, saatejuht Urmas Ott. Estraadistseenides on tema partneriks Tõnu Aav. Režissöör Toomas Lasmann, toimetaja Kersti Uibo.
22:00 Kaevutee, E4: Argimurede küüsis*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Perekond arutab, mis võib juhtuda, kui hakata talu pidama, selle positiivseid ja negatiivseid külgi. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.
22:35 Iga pink räägib loo, E1: Ott Arder*. Saatesari Eesti inimestest, kes on oma väärika elu ja tegevusega teeninud välja kaasteeliste püstitatud pühenduspingi. Esimeses saates paigaldatakse pink Ott Arderile. Saatejuht Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, produtsent Hannela Lippus.
23:10 See pole lastesaade, E9*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
23:40 V.E.R.I, E10*. Draamasari arstide elust.
00:35 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Kolmapäev 12.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.
06:02 Retroekraan*. Aastate möödudes tundub nii mõnigi ammune asi uus ja huvitav. "Retroekraan" vaatab tagasi ETV videoarhiivis leiduvatele huumori- ja satiirisaadetele. Saate panid kokku Georg Jegorov ja Maire Radsin. R: Georg Jegorov, Maire Radsin
06:25 Estraaditähestik, E10: Lia Laats*. Saates meenutab oma aastatepikkust estraadi- ja teatritööd Lia Laats, saatejuht Urmas Ott. Estraadistseenides on tema partneriks Tõnu Aav. Režissöör Toomas Lasmann, toimetaja Kersti Uibo.
07:30 Saladused, E71*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
08:00 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E11*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
08:25 See pole lastesaade, E9*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
08:55 Pilvede all, E85*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
09:45 Kaevutee, E4: Argimurede küüsis*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Perekond arutab, mis võib juhtuda, kui hakata talu pidama, selle positiivseid ja negatiivseid külgi. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.
10:20 Iga pink räägib loo, E1: Ott Arder*. Saatesari Eesti inimestest, kes on oma väärika elu ja tegevusega teeninud välja kaasteeliste püstitatud pühenduspingi. Esimeses saates paigaldatakse pink Ott Arderile. Saatejuht Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, produtsent Hannela Lippus.
10:50 V.E.R.I, E10*. Draamasari arstide elust.
11:45 Meistrite linn, E7: Puu*. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.
12:15 Saladused, E71*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
12:40 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E11*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
13:05 Ott Lepland Taimaal, E1*. Humoorikas seiklussaade laulja Ott Leplandist, kes pärast väsitavat töösuve võtab aja maha ja sõidab Taisse patareisid laadima.
13:35 See pole lastesaade, E9*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
14:00 Meloodia 69. Eesti lauljad ja laulvad näitlejad esitavad Eesti heliloojate laule. Režissöör Astrid Lepa. R: Astrid Lepa
14:35 Saladused, E72. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
15:00 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E12. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
15:30 Kaevutee, E5: Siiruviirulised lood. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Peremees remondib autot. Naabritüdrukul on mured. Režissöör Igor Kurve.
16:00 Estraaditähestik, E11: Ansambel Laine. Põgus tagasivaade ansambli "Laine" tegevusele kuni 1984. aastani. Meenutavad "Laine" erinevad koosseisud, tantsijad Elonna Spriit ja Ants Vähejaus ning solist Vello Orumets. Saates on kasutatud materjale filmidest "4 blondi, 4 brünetti" ja "Rõõm, muusika ja meri". Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann.
17:00 Iga pink räägib loo, E2. Saatesari Eesti inimestest, kes oma väärika elu ja tegevusega on välja teeninud kaasteeliste püstitatud pühenduspingi. Teises saates paigaldatakse pingid Therese Masing-Raidele ja Toomas Ehrpaisile. Saate autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, produtsent Hannela Lippus.
17:35 Meistrite linn, E8: Pottsepad. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.
18:10 See pole lastesaade, E10. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
18:40 Pilvede all, E86. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
19:30 V.E.R.I, E11. Draamasari arstide elust.
20:35 Ott Lepland Taimaal, E2. Humoorikas seiklussaade laulja Ott Leplandist, kes pärast väsitavat töösuve võtab aja maha ja sõidab Taisse patareisid laadima.
21:05 Estraaditähestik, E11: Ansambel Laine*. Põgus tagasivaade ansambli "Laine" tegevusele kuni 1984. aastani. Meenutavad "Laine" erinevad koosseisud, tantsijad Elonna Spriit ja Ants Vähejaus ning solist Vello Orumets. Saates on kasutatud materjale filmidest "4 blondi, 4 brünetti" ja "Rõõm, muusika ja meri". Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann.
22:10 Kaevutee, E5: Siiruviirulised lood*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Peremees remondib autot. Naabritüdrukul on mured. Režissöör Igor Kurve.
22:45 Iga pink räägib loo, E2*. Saatesari Eesti inimestest, kes oma väärika elu ja tegevusega on välja teeninud kaasteeliste püstitatud pühenduspingi. Teises saates paigaldatakse pingid Therese Masing-Raidele ja Toomas Ehrpaisile. Saate autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, produtsent Hannela Lippus.
23:20 See pole lastesaade, E10*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
23:50 V.E.R.I, E11*. Draamasari arstide elust.
00:50 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Neljapäev 13.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.
06:02 Meloodia 69*. Eesti lauljad ja laulvad näitlejad esitavad Eesti heliloojate laule. Režissöör Astrid Lepa. R: Astrid Lepa
06:35 Estraaditähestik, E11: Ansambel Laine*. Põgus tagasivaade ansambli "Laine" tegevusele kuni 1984. aastani. Meenutavad "Laine" erinevad koosseisud, tantsijad Elonna Spriit ja Ants Vähejaus ning solist Vello Orumets. Saates on kasutatud materjale filmidest "4 blondi, 4 brünetti" ja "Rõõm, muusika ja meri". Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann
07:35 Saladused, E72*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
08:00 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E12*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
08:30 See pole lastesaade, E10*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
08:55 Pilvede all, E86*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
09:45 Kaevutee, E5: Siiruviirulised lood*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Peremees remondib autot. Naabritüdrukul on mured. Režissöör Igor Kurve.
10:20 Iga pink räägib loo, E2*. Saatesari Eesti inimestest, kes oma väärika elu ja tegevusega on välja teeninud kaasteeliste püstitatud pühenduspingi. Teises saates paigaldatakse pingid Therese Masing-Raidele ja Toomas Ehrpaisile. Saate autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar
10:50 V.E.R.I, E11*. Draamasari arstide elust.
11:50 Meistrite linn, E8: Pottsepad*. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.
12:20 Saladused, E72*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
12:50 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E12*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
13:15 Ott Lepland Taimaal, E2*. Humoorikas seiklussaade laulja Ott Leplandist, kes pärast väsitavat töösuve võtab aja maha ja sõidab Taisse patareisid laadima.
13:40 See pole lastesaade, E10*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
14:10 Ilus on maa. Poeetiline vaatefilm Eesti loodusest, põgusalt ka linnadest, tööstusest, põllumajandusest. Autor Rein Maran. R: Rein Maran
14:50 Saladused, E73. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
15:15 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E13. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
15:40 Kaevutee, E6: Jõulukuu. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Taat ja Toivo lähevad naabermetskonda metsavahilt metsamaterjali hankima. Juttu tuleb jõulukuuse ostmisest ja tööriide kandmise kultuurist. Režissöör Igor Kurve.
16:15 Estraaditähestik, E12: Heli Lääts. Heli Läätse loometeed tutvustav saade. Saatejuht Urmas Ott intervjueerib lauljat Kuressaares. Režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann
17:10 Iga pink räägib loo, E3. Saade väärikatest Eesti inimestest. Neist, kelle elatud elu ning tehtud teod on sütitanud kaasteelistes soovi püstitada tänu- ja pühenduspink. Kolmandas saates paigaldatakse pink Ülo Sirbile ning Virve ja Oleg Sapožninile. Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar
17:45 Meistrite linn, E9: Raha. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.
18:15 See pole lastesaade, E11. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
18:45 Pilvede all, E87. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
19:45 V.E.R.I, E12. Draamasari arstide elust.
20:45 Ott Lepland Taimaal, E3. Humoorikas seiklussaade laulja Ott Leplandist, kes pärast väsitavat töösuve võtab aja maha ja sõidab Taisse patareisid laadima.
21:10 Estraaditähestik, E12: Heli Lääts*. Heli Läätse loometeed tutvustav saade. Saatejuht Urmas Ott intervjueerib lauljat Kuressaares. Režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann
22:15 Kaevutee, E6: Jõulukuu*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Taat ja Toivo lähevad naabermetskonda metsavahilt metsamaterjali hankima. Juttu tuleb jõulukuuse ostmisest ja tööriide kandmise kultuurist. Režissöör Igor Kurve.
22:50 Iga pink räägib loo, E3*. Saade väärikatest Eesti inimestest. Neist, kelle elatud elu ning tehtud teod on sütitanud kaasteelistes soovi püstitada tänu- ja pühenduspink. Kolmandas saates paigaldatakse pink Ülo Sirbile ning Virve ja Oleg Sapožninile. Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar
23:20 See pole lastesaade, E11*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
23:50 V.E.R.I, E12*. Draamasari arstide elust.
00:45 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Reede 14.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.
06:02 Ilus on maa*. Poeetiline vaatefilm Eesti loodusest, põgusalt ka linnadest, tööstusest, põllumajandusest. Autor Rein Maran. R: Rein Maran
06:40 Estraaditähestik, E12: Heli Lääts*. Heli Läätse loometeed tutvustav saade. Saatejuht Urmas Ott intervjueerib lauljat Kuressaares. Režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann
07:35 Saladused, E73*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
08:00 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E13*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
08:30 See pole lastesaade, E11*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
09:00 Pilvede all, E87*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
09:50 Kaevutee, E6: Jõulukuu*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Taat ja Toivo lähevad naabermetskonda metsavahilt metsamaterjali hankima. Juttu tuleb jõulukuuse ostmisest ja tööriide kandmise kultuurist. Režissöör Igor Kurve.
10:20 Iga pink räägib loo, E3*. Saade väärikatest Eesti inimestest. Neist, kelle elatud elu ning tehtud teod on sütitanud kaasteelistes soovi püstitada tänu- ja pühenduspink. Kolmandas saates paigaldatakse pink Ülo Sirbile ning Virve ja Oleg Sapožninile. Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar
10:55 V.E.R.I, E12*. Draamasari arstide elust.
11:45 Meistrite linn, E9: Raha*. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.
12:15 Saladused, E73*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
12:45 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E13*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
13:10 Ott Lepland Taimaal, E3*. Humoorikas seiklussaade laulja Ott Leplandist, kes pärast väsitavat töösuve võtab aja maha ja sõidab Taisse patareisid laadima.
13:35 See pole lastesaade, E11*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
14:05 Tallinna Moepäevad '89. Tallinna Moepäevad 1989, näeme moefantaasiat mitmel huvitaval teemal. R: Leo Karpin, Tiit Kimmel
14:45 Saladused, E74. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
15:10 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E14. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
15:40 Kaevutee, E7: Poolt ja vastu. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust oli ETV ekraanil aastatel 1987-1989. Päevakajalises draamasarjas mängis professionaalse näitlejana Malle Pärn, teised osalised olid harrastusnäitlejad. Jõululaupäeva hommikusse valisime loo aastast 1988, kus memm ja taat meenutavad, kuidas vanasti jõulusid peeti. Saatesarja toimetaja Eve Rohtla meenutas, et „Kaevutee” tundus "Dallase" ja "Dünastia" kõrval maavillasena, küüslaugulõhnalisena, sellisena, mida koju ei tahetud. Seda enam armastati „Kaevuteed” maal, metsatukkades, väikelinnades. Sari oli populaarsuselt televaatamise tipus. Tegijad pidasid sarja nii sisult kui ka vormilt „Koosta pere” järgijaks, kuid mitte „Õnne 13” eelkäijaks. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.
16:10 Estraaditähestik, E13: Tõnis Mägi. Mägi on ikka Mägi. Aeg on teda palju muutnud, ent põhiolemuse jätnud ometi endiseks. Saates räägib ta oma loomingust ja elust muusikuna. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann
17:10 Iga pink räägib loo, E4. Neljandas saates saab pingi perekond Tungal ning pink jääb meenutama ka neid, keda meri pole tagasi andnud. Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar
17:40 Meistrite linn, E10: Sepp. Saade Tallinna käsitöömeistrite töödest ja tegemistest.
18:15 See pole lastesaade, E12. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
18:45 Pilvede all, E88. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
19:40 V.E.R.I, E13. Draamasari arstide elust.
20:35 Ott Lepland Taimaal, E4. Humoorikas seiklussaade laulja Ott Leplandist, kes pärast väsitavat töösuve võtab aja maha ja sõidab Taisse patareisid laadima.
21:05 Estraaditähestik, E13: Tõnis Mägi*. Mägi on ikka Mägi. Aeg on teda palju muutnud, ent põhiolemuse jätnud ometi endiseks. Saates räägib ta oma loomingust ja elust muusikuna. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann
22:05 Kaevutee, E7: Poolt ja vastu*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust oli ETV ekraanil aastatel 1987-1989. Päevakajalises draamasarjas mängis professionaalse näitlejana Malle Pärn, teised osalised olid harrastusnäitlejad. Jõululaupäeva hommikusse valisime loo aastast 1988, kus memm ja taat meenutavad, kuidas vanasti jõulusid peeti. Saatesarja toimetaja Eve Rohtla meenutas, et „Kaevutee” tundus "Dallase" ja "Dünastia" kõrval maavillasena, küüslaugulõhnalisena, sellisena, mida koju ei tahetud. Seda enam armastati „Kaevuteed” maal, metsatukkades, väikelinnades. Sari oli populaarsuselt televaatamise tipus. Tegijad pidasid sarja nii sisult kui ka vormilt „Koosta pere” järgijaks, kuid mitte „Õnne 13” eelkäijaks. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.
22:40 Iga pink räägib loo, E4*. Neljandas saates saab pingi perekond Tungal ning pink jääb meenutama ka neid, keda meri pole tagasi andnud. Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar
23:15 See pole lastesaade, E12*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
23:45 V.E.R.I, E13*. Draamasari arstide elust.
00:40 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Laupäev 15.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.
06:02 Saladused, E70*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
06:25 Saladused, E71*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
06:50 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E10*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
07:20 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E11*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
07:50 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E12*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
08:15 Pilvede all, E84*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
09:05 Pilvede all, E85*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
10:00 Pilvede all, E86*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
10:45 Pilvede all, E87*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
11:40 Pilvede all, E88*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
12:30 V.E.R.I, E9*. Draamasari arstide elust.
13:20 V.E.R.I, E10*. Draamasari arstide elust.
14:15 V.E.R.I, E11*. Draamasari arstide elust.
15:15 V.E.R.I, E12*. Draamasari arstide elust.
16:10 V.E.R.I, E13*. Draamasari arstide elust.
17:00 Ei meelest läe mul iial. Nostalgiline ja värvikas galerii muusikat Eesti igahaljastest filmidest. Muusika filmidest "Nipernaadi", "Nukitsamees", "Siin me oleme", "Hukkunud Alpinisti hotell" jne. Režissöör Margit Ossipova. R: Margit Ossipova
18:15 Volgadega ümber musta mere, E4*. Paarikümnest sõbrast koosnev seltskond startis Volgadel ringreisile ümber Musta mere.
18:45 Ott Lepland Taimaal, E1*. Humoorikas seiklussaade laulja Ott Leplandist, kes pärast väsitavat töösuve võtab aja maha ja sõidab Taisse patareisid laadima.
19:10 Ott Lepland Taimaal, E2*. Humoorikas seiklussaade laulja Ott Leplandist, kes pärast väsitavat töösuve võtab aja maha ja sõidab Taisse patareisid laadima.
19:40 Ott Lepland Taimaal, E3*. Humoorikas seiklussaade laulja Ott Leplandist, kes pärast väsitavat töösuve võtab aja maha ja sõidab Taisse patareisid laadima.
20:10 Ott Lepland Taimaal, E4*. Humoorikas seiklussaade laulja Ott Leplandist, kes pärast väsitavat töösuve võtab aja maha ja sõidab Taisse patareisid laadima.
20:35 See pole lastesaade, E8*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
21:05 See pole lastesaade, E9*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
21:40 See pole lastesaade, E10*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
22:10 See pole lastesaade, E11*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
22:40 See pole lastesaade, E12*. Huumorit ja mõnusat vaatamist SAATES, kus varjatud kaamerate ette on püütud laste ja täiskasvanute koomilised lood.
23:10 Pilvede all, E84*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
00:05 Pilvede all, E85*. "Pilvede all" on draamasari kolmest õest. See on ühe põlvkonna lugu - see on Pireti, Mari ja Kertu lugu, kuid see võib olla ka Sinu lugu.
00:55 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!

Pühapäev 16.06.2024

06:00 Eesti Vabariigi hümn. Eesti Vabariigi hümn.
06:02 Ei meelest läe mul iial*. Nostalgiline ja värvikas galerii muusikat Eesti igahaljastest filmidest. Muusika filmidest "Nipernaadi", "Nukitsamees", "Siin me oleme", "Hukkunud Alpinisti hotell" jne. Režissöör Margit Ossipova. R: Margit Ossipova
07:05 Saladused, E72*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
07:35 Saladused, E73*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
08:00 Saladused, E74*. Tuuli Roosma juhitud ülipopulaarne saade toob ekraanile tavaliste inimeste suured saladused, uskumatud suhtedraamad ja –skandaalid, erakorralised juhtumised ning müstilised lood.
08:25 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E13*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
08:55 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E14*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
09:25 Kaevutee, E3: Aastapäev*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Perel on tähtis päev. On möödunud aasta oma kodu ostmisest. Taat saabub ootamatult külla. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.
09:55 Kaevutee, E4: Argimurede küüsis*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Perekond arutab, mis võib juhtuda, kui hakata talu pidama, selle positiivseid ja negatiivseid külgi. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.
10:30 Kaevutee, E5: Siiruviirulised lood*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Peremees remondib autot. Naabritüdrukul on mured. Režissöör Igor Kurve.
11:00 Kaevutee, E6: Jõulukuu*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust. Taat ja Toivo lähevad naabermetskonda metsavahilt metsamaterjali hankima. Juttu tuleb jõulukuuse ostmisest ja tööriide kandmise kultuurist. Režissöör Igor Kurve.
11:35 Kaevutee, E7: Poolt ja vastu*. Koguperesari perekond Piiri igapäevaelust oli ETV ekraanil aastatel 1987-1989. Päevakajalises draamasarjas mängis professionaalse näitlejana Malle Pärn, teised osalised olid harrastusnäitlejad. Jõululaupäeva hommikusse valisime loo aastast 1988, kus memm ja taat meenutavad, kuidas vanasti jõulusid peeti. Saatesarja toimetaja Eve Rohtla meenutas, et „Kaevutee” tundus "Dallase" ja "Dünastia" kõrval maavillasena, küüslaugulõhnalisena, sellisena, mida koju ei tahetud. Seda enam armastati „Kaevuteed” maal, metsatukkades, väikelinnades. Sari oli populaarsuselt televaatamise tipus. Tegijad pidasid sarja nii sisult kui ka vormilt „Koosta pere” järgijaks, kuid mitte „Õnne 13” eelkäijaks. Lavastaja Hillar Peep, režissöör Igor Kurve.
12:05 Elustiilid, E8: Kaotajad-võitjad*. Kas Ameerika mandrile sisserännanud olid luuserid (loser)? Kes on luuserid, milles väljendub nende elustiil? Keda võiks pidada winneriks ehk võitjaks ja kuidas ühtib väline sära sisemise tühjusega? Saatejuht Mari Sobolev, režissöör Aile Ellmann ja toimetaja Katrin Reimann. R: Aile Ellmann
12:30 Iga pink räägib loo, E1: Ott Arder*. Saatesari Eesti inimestest, kes on oma väärika elu ja tegevusega teeninud välja kaasteeliste püstitatud pühenduspingi. Esimeses saates paigaldatakse pink Ott Arderile. Saatejuht Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar
13:00 Iga pink räägib loo, E2*. Saatesari Eesti inimestest, kes oma väärika elu ja tegevusega on välja teeninud kaasteeliste püstitatud pühenduspingi. Teises saates paigaldatakse pingid Therese Masing-Raidele ja Toomas Ehrpaisile. Saate autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar
13:35 Iga pink räägib loo, E3*. Saade väärikatest Eesti inimestest. Neist, kelle elatud elu ning tehtud teod on sütitanud kaasteelistes soovi püstitada tänu- ja pühenduspink. Kolmandas saates paigaldatakse pink Ülo Sirbile ning Virve ja Oleg Sapožninile. Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar
14:05 Iga pink räägib loo, E4*. Neljandas saates saab pingi perekond Tungal ning pink jääb meenutama ka neid, keda meri pole tagasi andnud. Autor Vahur Kersna, režissöör Andres Lepasar, toimetaja Iiris Saluri, produtsent Hannela Lippus. R: Andres Lepasar
14:35 Estraaditähestik, E9: Uno Loop*. Uno Loobi lauluaastatest ja pedagoogitööst vestleme tema kodus Laulasmaal. Autor ja saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann
15:50 Estraaditähestik, E10: Lia Laats*. Saates meenutab oma aastatepikkust estraadi- ja teatritööd Lia Laats, saatejuht Urmas Ott. Estraadistseenides on tema partneriks Tõnu Aav. Režissöör Toomas Lasmann, toimetaja Kersti Uibo. R: Toomas Lasmann
16:55 Estraaditähestik, E11: Ansambel Laine*. Põgus tagasivaade ansambli "Laine" tegevusele kuni 1984. aastani. Meenutavad "Laine" erinevad koosseisud, tantsijad Elonna Spriit ja Ants Vähejaus ning solist Vello Orumets. Saates on kasutatud materjale filmidest "4 blondi, 4 brünetti" ja "Rõõm, muusika ja meri". Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann
18:00 Estraaditähestik, E12: Heli Lääts*. Heli Läätse loometeed tutvustav saade. Saatejuht Urmas Ott intervjueerib lauljat Kuressaares. Režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann
19:05 Estraaditähestik, E13: Tõnis Mägi*. Mägi on ikka Mägi. Aeg on teda palju muutnud, ent põhiolemuse jätnud ometi endiseks. Saates räägib ta oma loomingust ja elust muusikuna. Saatejuht Urmas Ott, režissöör Toomas Lasmann. R: Toomas Lasmann
20:05 Krooniball. Eesti Panga korraldatud pidulik koosviibimine Viljandi teatris Ugala tähistamaks Eesti krooni käibele võtmist Eesti Vabariigis. Krooniballile kutsutute seas olid eduka rahareformi läbiviijad ja uue rahaga seotud olulised isikud. Saatejuht Lembitu Kuuse. R: Juho Jalviste
21:35 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E10*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
22:05 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E11*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
22:35 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E12*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
23:05 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E13*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
23:35 Tätte ja Matvere imeline ilmareis, E14*. Matvere ja Tätte seilasid läbi Vahemere, Atlandi ookeani, Kariibi mere, Vaikse ookeani, Okeaania ja India ookeani. Nende reis kestis 2010. aasta oktoobrist kuni 2012. aasta juunini.
00:05 Elmar TV. Raadiost Elmar tuttav Eesti muusika kullafond ja ka värsked kodumaised hitid hoiavad Eesti Kanalis öösiti tuju üleval. Nostalgitse või laula kaasa, kodumaiste muusikavideote paremik on eetris!