Duo 5 saatekava 04.03.2024 - 10.03.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 04.03.2024

07:05 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E1

07:30 Eestlane ja venelane, H1/E1*

08:00 Reporter+, H2024/E17*

08:30 Krimi, H18/E25*

09:00 Peeter Oja stand-up etendus: Eestlased - erilised inimesed

10:30 SEAL Team, H2/E15

11:25 SEAL Team, H2/E16

12:15 Kuulikindel, H2/E2

13:10 Eestlane ja venelane, H1/E2

13:40 Eestlane ja venelane, H1/E3

14:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E16

15:05 Walker - Texase korravalvur, H2/E17

16:00 Politseid rünnatakse, H2/E2

16:55 Mõistatustekütid, H3/E2

17:50 Kaks ja pool meest, H10/E19

18:15 Kaks ja pool meest, H10/E20

18:45 Tallinna uudised, H2024/E41

19:00 Kaks kanget Ameerikas, E8

20:00 Mängufilm Täitsamehed

21:50 Riskikuller, H2/E5

22:50 Seadusesilm, H2/E8

23:45 SEAL Team, H2/E15*

00:40 SEAL Team, H2/E16*

01:25 Reporter, H2024/E45*

02:15 Mängufilm Täitsamehed*

03:40 Riskikuller, H2/E5*

04:25 Seadusesilm, H2/E8*

05:05 Postimees.ee, E692

Teisipäev 05.03.2024

06:30 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E2

06:55 Eestlane ja venelane, H1/E2*

07:20 Eestlane ja venelane, H1/E3*

07:45 Reporter, H2024/E45*

08:45 Kaks kanget Ameerikas, E8*

09:40 Kaks ja pool meest, H10/E19*

10:10 Kaks ja pool meest, H10/E20*

10:35 SEAL Team, H2/E17

11:25 SEAL Team, H2/E18

12:15 Kuulikindel, H2/E3

13:10 Eestlane ja venelane, H1/E4

13:40 Eestlane ja venelane, H1/E5

14:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E18

15:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E19

16:05 Politseid rünnatakse, H2/E3

16:55 Mõistatustekütid, H3/E3

17:50 Kaks ja pool meest, H10/E21

18:15 Kaks ja pool meest, H10/E22

18:45 Tallinna uudised, H2024/E42

19:00 Kaks kanget Ameerikas, E9

20:00 Mängufilm Veatu

22:05 Riskikuller, H2/E6

23:05 Seadusesilm, H2/E9

00:00 SEAL Team, H2/E17*

00:55 SEAL Team, H2/E18*

01:40 Reporter, H2024/E46*

02:25 Mängufilm Veatu*

04:10 Riskikuller, H2/E6*

04:55 Seadusesilm, H2/E9*

05:35 Postimees.ee, E693

Kolmapäev 06.03.2024

06:25 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E3

06:50 Eestlane ja venelane, H1/E4*

07:15 Eestlane ja venelane, H1/E5*

07:45 Reporter, H2024/E46*

08:45 Kaks kanget Ameerikas, E9*

09:40 Kaks ja pool meest, H10/E21*

10:05 Kaks ja pool meest, H10/E22*

10:30 SEAL Team, H2/E19

11:20 SEAL Team, H2/E20

12:15 Kuulikindel, H2/E4

13:10 Eestlane ja venelane, H1/E6

13:40 Eestlane ja venelane, H2/E1

14:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E20

15:05 Walker - Texase korravalvur, H2/E21

16:00 Politseid rünnatakse, H2/E4

16:55 Mõistatustekütid, H3/E4

17:50 Kaks ja pool meest, H10/E23

18:15 Kaks ja pool meest, H11/E1

18:45 Tallinna uudised, H2024/E43

19:00 Kaks kanget Ameerikas, E10

20:00 Mängufilm Kaljukindlus

22:45 Riskikuller, H2/E7

23:45 Seadusesilm, H2/E10

00:35 SEAL Team, H2/E19*

01:20 SEAL Team, H2/E20*

02:05 Reporter, H2024/E47*

02:50 Mängufilm Kaljukindlus*

04:55 Postimees.ee, E694

Neljapäev 07.03.2024

06:25 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E4

06:50 Eestlane ja venelane, H1/E6*

07:10 Eestlane ja venelane, H2/E1*

07:40 Reporter, H2024/E47*

08:40 Kaks kanget Ameerikas, E10*

09:35 Kaks ja pool meest, H10/E23*

10:00 Kaks ja pool meest, H11/E1*

10:30 SEAL Team, H2/E21

11:20 SEAL Team, H2/E22

12:15 Kuulikindel, H2/E5

13:10 Eestlane ja venelane, H2/E2

13:40 Eestlane ja venelane, H2/E3

14:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E22

15:05 Walker - Texase korravalvur, H2/E23

16:00 Politseid rünnatakse, H2/E5

16:55 Mõistatustekütid, H3/E5

17:50 Kaks ja pool meest, H11/E2

18:20 Kaks ja pool meest, H11/E3

18:45 Tallinna uudised, H2024/E44

19:00 Kaks kanget Ameerikas, E11

20:00 Mängufilm Suvepuhkus

21:55 Riskikuller, H2/E8

22:55 Seadusesilm, H2/E11

23:45 SEAL Team, H2/E21*

00:40 SEAL Team, H2/E22*

01:25 Reporter, H2024/E48*

02:10 Mängufilm Suvepuhkus*

03:40 Riskikuller, H2/E8*

04:30 Seadusesilm, H2/E11*

05:05 Postimees.ee, E695

Reede 08.03.2024

06:20 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E5

06:45 Eestlane ja venelane, H2/E2*

07:10 Eestlane ja venelane, H2/E3*

07:40 Reporter, H2024/E48*

08:40 Kaks kanget Ameerikas, E11*

09:35 Kaks ja pool meest, H11/E2*

10:00 Kaks ja pool meest, H11/E3*

10:25 SEAL Team, H3/E1

11:20 SEAL Team, H3/E2

12:10 Kuulikindel, H2/E6

13:05 Eestlane ja venelane, H2/E4

13:35 Eestlane ja venelane, H2/E5

14:05 Walker - Texase korravalvur, H2/E24

15:00 Walker - Texase korravalvur, H3/E1

16:00 Politseid rünnatakse, H2/E6

16:55 Mõistatustekütid, H3/E6

17:50 Kaks ja pool meest, H11/E4

18:15 Kaks ja pool meest, H11/E5

18:45 Tallinna uudised, H2024/E45

19:00 Kaks kanget Ameerikas, E12

20:00 Mängufilm Pärast päikeseloojangut

21:55 Riskikuller, H2/E9

22:55 Seadusesilm, H2/E12

23:50 SEAL Team, H3/E1*

00:40 SEAL Team, H3/E2*

01:25 Reporter, H2024/E49*

02:10 Mängufilm Pärast päikeseloojangut*

03:40 Riskikuller, H2/E9*

04:25 Seadusesilm, H2/E12*

05:10 Postimees.ee, E696

Laupäev 09.03.2024

06:20 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E1*

06:45 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E2*

07:10 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E3*

07:40 100 erilist eestlast, H3/E9

08:05 100 erilist eestlast, H3/E10

08:35 Sport UCI BMX Freestyle World Cup kokkuvõte, H2024/E1

09:30 Reporter, H2024/E49*

10:30 Võsaga Vietnamis, H1/E9*

11:00 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H1/E3

11:50 Roaldi retked, H2/E7

12:45 Mürka: viimane lahing, E3

13:15 Mõistatustekütid, H3/E2*

14:10 Mõistatustekütid, H3/E3*

15:00 Mõistatustekütid, H3/E4*

15:55 Kaks kanget Ameerikas, E8*

16:50 Kaks kanget Ameerikas, E9*

17:45 Kaks ja pool meest, H10/E19*

18:10 Kaks ja pool meest, H10/E20*

18:40 Kaks ja pool meest, H10/E21*

19:05 Kaks ja pool meest, H10/E22*

19:30 Kaks ja pool meest, H10/E23*

20:00 Mängufilm LA vulkaanipurse

21:45 Guajaana kullakaevurid, H1/E5

22:55 Mängufilm Lõpp-punkt 5

00:45 Reporter+, H2024/E18*

01:21 Roaldi retked, H2/E7*

02:04 Mängufilm LA vulkaanipurse*

03:25 Mängufilm Lõpp-punkt 5*

04:51 Sport UCI BMX Freestyle World Cup kokkuvõte, H2024/E1*

05:35 Postimees.ee, E697

Pühapäev 10.03.2024

06:40 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E4*

07:05 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E5*

07:30 100 erilist eestlast, H3/E11

08:00 100 erilist eestlast, H3/E12

08:25 Punane sekund, H1/E9

08:55 Rooli võim, H25/E9*

09:25 Krimi, H18/E26*

09:50 Reporter+, H2024/E18*

10:20 Kuldvillak, H2024/E1*

10:55 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H1/E4

11:50 Roaldi retked Eestis, H1/E1

12:45 Mürka: viimane lahing, E4

13:15 Mõistatustekütid, H3/E5*

14:10 Mõistatustekütid, H3/E6*

15:00 Kaks kanget Ameerikas, E10*

15:50 Kaks kanget Ameerikas, E11*

16:45 Kaks kanget Ameerikas, E12*

17:40 Kaks ja pool meest, H11/E1*

18:10 Kaks ja pool meest, H11/E2*

18:35 Kaks ja pool meest, H11/E3*

19:05 Kaks ja pool meest, H11/E4*

19:30 Kaks ja pool meest, H11/E5*

20:00 Mängufilm Sully

21:55 Guajaana kullakaevurid, H1/E6

23:00 Mängufilm Galveston

01:16 Reporter+, H2024/E19*

01:20 Roaldi retked Eestis, H1/E1*

02:05 Mängufilm Pohmakas 2*

03:40 Mängufilm Sully*

05:10 Postimees.ee, E698