Duo 5 saatekava 04.03.2024 - 10.03.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 04.03.2024

07:05 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E1. Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

07:30 Eestlane ja venelane, H1/E1*. Tõnu (Henrik Normann) ja tema naine Sirje (Pille Lukin) kolivad Tallinnasse uude kortermajja. Tundub, et nad on siin oodatud! Igatahes venelastest naabrid Miša (Eduard Toman) ja Maša (Larissa Savankova) ei lase uutel asukatel hetkegi omaette olla ega igavust tunda. Vaip seina, piduriie selga, soolad-leivad lauale. Hoopis väiksemat vaimustust ilmutab kiuslik naabrimutt (Anne Paluver), kes topib oma nina igaühe probleemidesse ja kui probleemi ei ole, siis oskab ta selle hoobilt tekitada...

08:00 Reporter+, H2024/E17*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

08:30 Krimi, H18/E25*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

09:00 Peeter Oja stand-up etendus: Eestlased - erilised inimesed. Peeter Oja seletab humoorikas võtmes lahti eestlase igapäevaelu kombed ja uskumused. Eestlane on hiilgav materjal! Kuigi meid on vähe, on pilt kirju ja rikkalik.

10:30 SEAL Team, H2/E15: Sa sured ainult üks kord. Bravo meeskond võtab ette spetsoperatsiooni tabamaks mitmete terrorirünnakute rahastaja ja peakorraldaja.

11:25 SEAL Team, H2/E16: Räpane, räpane Gucci. Sel ajal, kui Bravo meeskond valmistub „mugavaks“ ümberpaigutuseks koos luksusega ööbida Filipiinidel hotellis, püüab Jason leida viisi, kuidas Emma kolledži eest maksta.

12:15 Kuulikindel, H2/E2. Pike ja Bishop peavad üha sügavamale Markidese peresse minema ning see põhjustab tõsiseid pingeid. Tannerile hakkavad kohale jõudma narkoraha varastamise tagajärjed.

13:10 Eestlane ja venelane, H1/E2: Prügi ja armuvalu. Tõnu (Henrik Normann) ja tema naine Sirje (Pille Lukin) kolivad Tallinnasse uude kortermajja. Igatahes venelastest naabrid Miša (Eduard Toman) ja Maša (Larissa Savankova) ei lase uutel asukatel hetkegi omaette olla ega igavust tunda. Tõnu teab prügist kõike ja rohkemgi, see tarkus ajab lausa üle ääre. Sander õpib iseseisvalt elus hakkama saama. Isa Mišat ründab põlvkondade konflikt. Naabrimuti sõdib kalahaisuga. Katjuša kihutab tööle. Venelased astuvad läbi ja tulevad külla.

13:40 Eestlane ja venelane, H1/E3. Koer aitab Tõnul autot pesta. Mišale meeldib Tõnu auto. Aga Tõnu tahaks, et tibinale meeldiks. Maša ja Sirje arutavad naiste asju. Mutt kaitseb oma koera territooriumi. Sannul on šokeeriv külaline. Miša aitab lahendada Tõnu rahamuresid. Katjuša põrutab taevasse.

14:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E16: Andekas poeg. Walker peab lahendama pantvangisituatsiooni, kuid halva otsuse tõttu seab ta ohtu teismelise poisi elu. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:05 Walker - Texase korravalvur, H2/E17: Komitee. Walker püüab paljastab rühmitust, mis tegeleb kurjategijate hukkamisega. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:00 Politseid rünnatakse, H2/E2. Uuritakse politsei Code Zero kutsungite arvu kasvu. See on raadiokutsung politseinikele juhuks, kui nende elu on ohus ja nad vajavad kiiret abi.

16:55 Mõistatustekütid, H3/E2: Van Meteri koletis. Josh Gates saadab Jessica Choboti ja Phil Torresi Dallase maakonda uurima jutte, et hiljuti olla nähtud 2-meetri pikkust nahkhiiresarnast lendavat hüpoteetilist olendit, kes võib olla seotud sajandivanuse legendiga.

17:50 Kaks ja pool meest, H10/E19: Pommuudis - keegi varastas lusika. Walden rebestab kubet ja kui Herb ta üle vaatab, küsib ta ka nõu, kuidas Bridgetist üle saada. Peagi on nad tagasi kahe ravimifirma tibiga ja pidutsevad verandal. Kuid Herbil jääb üks pidu teisele järgnema... O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H10/E20: Bazinga! See on telesarjast. Jake tuleb tänupühaks koju pärast Tammyst lahku minekut, kuid Tammy on peagi ukse taga ja süüdistab Jake'i oma tütrega magamises. Lisaks sellele ilmub kohale Tammy vanahärrast ekskallim, kes teda tagasi tahab. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E41. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Kaks kanget Ameerikas, E8. Jazz-muusika sünnilinn New Orleans jääb kohe selja taha. Kristjani vastuseisust hoolimata viib Teet enne ärasõitu oma reisikaaslased vaeste linnaossa ekskursioonile. Ees ootab sadade kilomeetrite pikkune teekond USA kõige lõunapoolsemasse tippu. Sel teekonnal tabab kahte kanget enneolematu vihmasadu, nad kohtuvad prussakatega, suplevad Mehhiko lahes ja käivad ära autoturul.

20:00 Mängufilm Täitsamehed (Stand Up Guys, USA 2012). Liigutav märulikomöödia pensionile läinud gangsteritest, kes ühendavad oma jõud viimast korda üheks suurejooneliseks õhtuks. R: Fisher Stevens O: Al Pacino, Christopher Walken, Alan Arkin

21:50 Riskikuller, H2/E5: Lootusekiir. Frank ja Caterina peavad Mauritaania sõjapealiku küüsist päästma vigastatud vabatahtliku Zaci. Läbi suure kadalipu õnnestub neil Zaci ja tema peetava varjupaiga poisteni jõuda, kuid Zac pole valmis poisteta põgenema. Frank peab kõik oma oskused mängu panema, et turvaliselt Maroko piirini jõuda. R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand

22:50 Seadusesilm, H2/E8: Kallis maa. Nii Black Pike kaevanduskompanii kui Bennettite klann soovivad osta mägede ümbrusest maad ning karmi konkurentsi tõttu ei põlata ära ka ähvardusi. Raylan saab ülesandeks kaitsta Harlanis toimuva linnaelanike koosoleku ajal Black Pike'i juhatajat Carol Johnsonit. Boyd üritab välja selgitada, mida Mags Bennett sepitseb. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

23:45 SEAL Team, H2/E15: Sa sured ainult üks kord*. Bravo meeskond võtab ette spetsoperatsiooni tabamaks mitmete terrorirünnakute rahastaja ja peakorraldaja.

00:40 SEAL Team, H2/E16: Räpane, räpane Gucci*. Sel ajal, kui Bravo meeskond valmistub „mugavaks“ ümberpaigutuseks koos luksusega ööbida Filipiinidel hotellis, püüab Jason leida viisi, kuidas Emma kolledži eest maksta.

01:25 Reporter, H2024/E45*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

02:15 Mängufilm Täitsamehed (Stand Up Guys, USA 2012)*. Liigutav märulikomöödia pensionile läinud gangsteritest, kes ühendavad oma jõud viimast korda üheks suurejooneliseks õhtuks. R: Fisher Stevens O: Al Pacino, Christopher Walken, Alan Arkin

03:40 Riskikuller, H2/E5: Lootusekiir*. Frank ja Caterina peavad Mauritaania sõjapealiku küüsist päästma vigastatud vabatahtliku Zaci. Läbi suure kadalipu õnnestub neil Zaci ja tema peetava varjupaiga poisteni jõuda, kuid Zac pole valmis poisteta põgenema. Frank peab kõik oma oskused mängu panema, et turvaliselt Maroko piirini jõuda. R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand

04:25 Seadusesilm, H2/E8: Kallis maa*. Nii Black Pike kaevanduskompanii kui Bennettite klann soovivad osta mägede ümbrusest maad ning karmi konkurentsi tõttu ei põlata ära ka ähvardusi. Raylan saab ülesandeks kaitsta Harlanis toimuva linnaelanike koosoleku ajal Black Pike'i juhatajat Carol Johnsonit. Boyd üritab välja selgitada, mida Mags Bennett sepitseb. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

05:05 Postimees.ee, E692

Teisipäev 05.03.2024

06:30 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E2. Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

06:55 Eestlane ja venelane, H1/E2: Prügi ja armuvalu*. Tõnu (Henrik Normann) ja tema naine Sirje (Pille Lukin) kolivad Tallinnasse uude kortermajja. Igatahes venelastest naabrid Miša (Eduard Toman) ja Maša (Larissa Savankova) ei lase uutel asukatel hetkegi omaette olla ega igavust tunda. Tõnu teab prügist kõike ja rohkemgi, see tarkus ajab lausa üle ääre. Sander õpib iseseisvalt elus hakkama saama. Isa Mišat ründab põlvkondade konflikt. Naabrimuti sõdib kalahaisuga. Katjuša kihutab tööle. Venelased astuvad läbi ja tulevad külla.

07:20 Eestlane ja venelane, H1/E3*. Koer aitab Tõnul autot pesta. Mišale meeldib Tõnu auto. Aga Tõnu tahaks, et tibinale meeldiks. Maša ja Sirje arutavad naiste asju. Mutt kaitseb oma koera territooriumi. Sannul on šokeeriv külaline. Miša aitab lahendada Tõnu rahamuresid. Katjuša põrutab taevasse.

07:45 Reporter, H2024/E45*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

08:45 Kaks kanget Ameerikas, E8*. Jazz-muusika sünnilinn New Orleans jääb kohe selja taha. Kristjani vastuseisust hoolimata viib Teet enne ärasõitu oma reisikaaslased vaeste linnaossa ekskursioonile. Ees ootab sadade kilomeetrite pikkune teekond USA kõige lõunapoolsemasse tippu. Sel teekonnal tabab kahte kanget enneolematu vihmasadu, nad kohtuvad prussakatega, suplevad Mehhiko lahes ja käivad ära autoturul.

09:40 Kaks ja pool meest, H10/E19: Pommuudis - keegi varastas lusika*. Walden rebestab kubet ja kui Herb ta üle vaatab, küsib ta ka nõu, kuidas Bridgetist üle saada. Peagi on nad tagasi kahe ravimifirma tibiga ja pidutsevad verandal. Kuid Herbil jääb üks pidu teisele järgnema... O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:10 Kaks ja pool meest, H10/E20: Bazinga! See on telesarjast*. Jake tuleb tänupühaks koju pärast Tammyst lahku minekut, kuid Tammy on peagi ukse taga ja süüdistab Jake'i oma tütrega magamises. Lisaks sellele ilmub kohale Tammy vanahärrast ekskallim, kes teda tagasi tahab. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:35 SEAL Team, H2/E17: Kaotatud paradiis. Samal ajal kui Bravo meeskonda tegeleb Filipiinide eriüksuslaste väljaõpetamisega, toimub Manilas ootamatu pommirünnak.

11:25 SEAL Team, H2/E18: Tasumise tund. Bravo meeskond haub kättemaksu ning otsib inimest, kes on vastutav ootamatu pommirünnaku eest, mis ühe nende seast ohtu seadis.

12:15 Kuulikindel, H2/E3. Kadunud tüdruku otsingud viivad Bishopi ja Pike’i Amsterdami, kus nad peavad ohjad enda kätte haarama, et Markideste valgustkartvatest operatsioonidest eluga välja tulla.

13:10 Eestlane ja venelane, H1/E4: Mäss ja monument. Miša ja Maša teevad väljasõidu ja austavad tähtsat ausammast. Tõnu ja Sirje asuvad rünnakule, et vallutada endale palju uusi sõpru. Pitsa päästab. Mutist ei pääse üle ega ümber. Sannu tahab õppida, Katjuša avastab iseennast.

13:40 Eestlane ja venelane, H1/E5: SMS ja poliitika. Poliitka vallutab hoovi ja elamise. Ööbik lärmab. Isegi koer kardab. Tõnu tahab korda majja lüüa. Miša teab, kuidas see käib. Sirjel on mure, et Sannul on mure. Telefon pakub lohutust. Katjušal on jälle kõik pahasti. Ja siis jälle hästi.

14:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E18: Surmav nägemus. Trivette kasutab selgeltnägija abi, et leida väikest tüdrukut, kes rööviti toidupoe parklast. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E19: Lennukirööv. Walker ja Trivette saavad ülesandeks transportida ohtlikku kurjategijat. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:05 Politseid rünnatakse, H2/E3. Reedene õhtu Southamptonis muutub vägivaldseks ja seersant Tucker leiab end löögi tagajärjel põrandale paisatuna. Durhami maakonnas on politseikonstaabel Caryn Fairburni vahetus ning tal ja ta kolleegil palutakse tüli lahendama minna.

16:55 Mõistatustekütid, H3/E3: Kodusõja-aegne kummituslik kindlus. Phil ja Jess saavad ootamatultloa minna võimsasse kodusõja-aegsesse kindlusesse Fort Morganisse, et uurida kummituslikke hääli ja ilmutusi. Kell tiksub, sest rannikutormid ähvardavad hävitada 200-aastase kindluse ja selles peituvad saladused.

17:50 Kaks ja pool meest, H10/E21: Veel üks öö Neil Diamondiga. Lyndsey jahmatab Alanit uudisega, et jätab ta maha, kuid Alan keeldub seda endale tunnistamast. Kui Alan avastab, et Lyndsey käib nüüd Nickiga, asub ta nende järel nuhkima. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H10/E22: Minu kurvikas Vidalia. Alan on lahkuminekust ikka masenduses ja Walden saadab ta totaalsele muutmisele. Pärast seda kohtubki Alan pisut jabura blondiini Meghaniga, kellel on 92-aastane koomas abikaasa Victor. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E42. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Kaks kanget Ameerikas, E9. Kaks kanget jõuavad üle kümnete, omavahel sildade ja teedega ühendatud korallsaarte USA kõige lõunapoolsemasse tippu Key Westi, kust Kuubani jääb kõigest 140 kilomeetrit. Vabameelne vikerkaarelinnake haarab Teedu ja Kristjani esimesest päevast alates oma higisesse haardesse. Muuhulgas käivad nad ära ka kirjanik Ernest Hemingway majamuuseumis, mille üks vaatamisväärsusi on kuuevarbalised kassid ja kõver müür, mille Hemingway oma sõpradest kaasjoomaritega püsti pani.

20:00 Mängufilm Veatu (Flawless, Luksemburg, Suurbritannia 2007). 1960. aastate Londonis veenab eakas koristaja juhtival kohal töötavat naist aitama tal varastada nende tööandjalt hinnalisi kalliskive. R: Michael Radford O: Demi Moore, Michael Caine, Lambert Wilson

22:05 Riskikuller, H2/E6: Diiva. Frank on palgatud kuulsat lauljannat Ferrara McIntyre’it kontserdipaikade vahet sõidutama. Kui mootorrattur nende Audi pihta tule avab, mõistab Frank, et midagi ohtlikumat on teoksil. Selgub, et Ferraral on sidemed ühe Aafrika riigi diktaatori pojaga, kes on võtnud sihiks ta tappa. R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand

23:05 Seadusesilm, H2/E9: Venna valvur. Kaevandusfirma esindaja Carol teeb viimase katse Mags Bennettiga läbi rääkida. Loretta kuuleb isa karmist saatusest ja Raylan täidab oma lubaduse, tulles tüdrukule raskel hetkel appi. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:00 SEAL Team, H2/E17: Kaotatud paradiis*. Samal ajal kui Bravo meeskonda tegeleb Filipiinide eriüksuslaste väljaõpetamisega, toimub Manilas ootamatu pommirünnak.

00:55 SEAL Team, H2/E18: Tasumise tund*. Bravo meeskond haub kättemaksu ning otsib inimest, kes on vastutav ootamatu pommirünnaku eest, mis ühe nende seast ohtu seadis.

01:40 Reporter, H2024/E46*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

02:25 Mängufilm Veatu (Flawless, Luksemburg, Suurbritannia 2007)*. 1960. aastate Londonis veenab eakas koristaja juhtival kohal töötavat naist aitama tal varastada nende tööandjalt hinnalisi kalliskive. R: Michael Radford O: Demi Moore, Michael Caine, Lambert Wilson

04:10 Riskikuller, H2/E6: Diiva*. Frank on palgatud kuulsat lauljannat Ferrara McIntyre’it kontserdipaikade vahet sõidutama. Kui mootorrattur nende Audi pihta tule avab, mõistab Frank, et midagi ohtlikumat on teoksil. Selgub, et Ferraral on sidemed ühe Aafrika riigi diktaatori pojaga, kes on võtnud sihiks ta tappa. R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand

04:55 Seadusesilm, H2/E9: Venna valvur*. Kaevandusfirma esindaja Carol teeb viimase katse Mags Bennettiga läbi rääkida. Loretta kuuleb isa karmist saatusest ja Raylan täidab oma lubaduse, tulles tüdrukule raskel hetkel appi. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

05:35 Postimees.ee, E693

Kolmapäev 06.03.2024

06:25 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E3. Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

06:50 Eestlane ja venelane, H1/E4: Mäss ja monument*. Miša ja Maša teevad väljasõidu ja austavad tähtsat ausammast. Tõnu ja Sirje asuvad rünnakule, et vallutada endale palju uusi sõpru. Pitsa päästab. Mutist ei pääse üle ega ümber. Sannu tahab õppida, Katjuša avastab iseennast.

07:15 Eestlane ja venelane, H1/E5: SMS ja poliitika*. Poliitka vallutab hoovi ja elamise. Ööbik lärmab. Isegi koer kardab. Tõnu tahab korda majja lüüa. Miša teab, kuidas see käib. Sirjel on mure, et Sannul on mure. Telefon pakub lohutust. Katjušal on jälle kõik pahasti. Ja siis jälle hästi.

07:45 Reporter, H2024/E46*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

08:45 Kaks kanget Ameerikas, E9*. Kaks kanget jõuavad üle kümnete, omavahel sildade ja teedega ühendatud korallsaarte USA kõige lõunapoolsemasse tippu Key Westi, kust Kuubani jääb kõigest 140 kilomeetrit. Vabameelne vikerkaarelinnake haarab Teedu ja Kristjani esimesest päevast alates oma higisesse haardesse. Muuhulgas käivad nad ära ka kirjanik Ernest Hemingway majamuuseumis, mille üks vaatamisväärsusi on kuuevarbalised kassid ja kõver müür, mille Hemingway oma sõpradest kaasjoomaritega püsti pani.

09:40 Kaks ja pool meest, H10/E21: Veel üks öö Neil Diamondiga*. Lyndsey jahmatab Alanit uudisega, et jätab ta maha, kuid Alan keeldub seda endale tunnistamast. Kui Alan avastab, et Lyndsey käib nüüd Nickiga, asub ta nende järel nuhkima. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:05 Kaks ja pool meest, H10/E22: Minu kurvikas Vidalia*. Alan on lahkuminekust ikka masenduses ja Walden saadab ta totaalsele muutmisele. Pärast seda kohtubki Alan pisut jabura blondiini Meghaniga, kellel on 92-aastane koomas abikaasa Victor. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:30 SEAL Team, H2/E19: Ravida ja isoleerida. Ajal, mil Bravo meeskond on missioonil Malis, võitleb nende sõber, endine mereväelane SEAL-ist Brett Swan jätkuvalt oma vaimse tervisega.

11:20 SEAL Team, H2/E20: Kaks kõva kivi. Jasoni ja Ray vahelised pinged lähenevad kriitilisele piirile. Lisal seisab ees viimane eksam ohvitserikandidaatide koolis.

12:15 Kuulikindel, H2/E4. Alex haarab taas kontrolli pere üle ning Mickey määrab Bishopi ja Pike’i vastutama relvaveo eest. Kutid saavad peagi aru, et pinnas hakkab jalge alt kaduma.

13:10 Eestlane ja venelane, H1/E6: Mehed ja naised. Tõnu ja Sirje avastavad teineteise saladusi. Tõnu kurdab muresid Mišale. Ja tibinale ja mutile. Mitte ainult koeral pole jooksuaeg. Õhus on rahvustevahelise kiresõja hõngu. Heiki ja Sannu klaarivad arveid. Sirje päästab kõik kõige hullemast.

13:40 Eestlane ja venelane, H2/E1: Köök ja kliima. Eestlased kolivad ära! Aga see neid ei päästa. Katjal on Heikile ütlemist. Jõe ääres otsitakse vaikust. Miša ajab naabrimuti koera hulluks, Maša teeb Sannuga üks-null.

14:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E20: Kauge hüüe. Walkeri hea sõbra kadumine viib korravalvurid röövlitejõugu jälgedele. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:05 Walker - Texase korravalvur, H2/E21: Raev. Walker ja Trivette ajavad taga kurjategijaid, kuid jäävad lõksu, millest aitab neid välja saada endine korravalvur CD. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:00 Politseid rünnatakse, H2/E4. Põhja-Walesis kiirustab politsei väljakutsele, kui üks möödakäija annab teada purjus noorukite kaklusest lähedalasuvas parklas. Põhja-Yorkshire'i politseinikud peavad tegelema vägivaldse kõrvalseisjaga.

16:55 Mõistatustekütid, H3/E4: Kodusõja kummitused lahes. Phil ja Jess laiendavad Fort Morgani uurimist ja sukelduvad lahe põhjas asuvale vrakile. Meeskonnaga liituvad veteranid Amy Bruni ja Adam Berry, et uurida kindluse traagilist ajalugu ja leida kummitus.

17:50 Kaks ja pool meest, H10/E23: Lehmad, teid lükatakse külili. Jake tuleb koju ja teatab, et saadetakse aastaks Jaapanisse. Seega on temal ja Alanil viimane võimalus sõita Suure Kanjoni äärde isa-poja reisile. Walden käib samal ajal 22-aastase blondiiniga, kuid avastab, et on rohkem huvitatud tüdruku vanaemast. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H11/E1: Nangnangnangnang. Walden peab järsku tegelema kahe muidusöödikust Harperiga, kui rannamaja ukse taha ilmub Charlie tütar, kellest keegi midagi ei teadnud. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E43. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Kaks kanget Ameerikas, E10. Ees ootab Florida kõige populaarsem piirkond, legendaarne Miami – poodlejate ja pensionäride paradiis. Teel sinna põikavad Teet ja Kristjan sisse Evergladesi rahvusparki, mis on kuulus oma mangroovisoode, alligaatorite, puu otsas rippuvate madude ja suurte kilpkonnade poolest. Kogenud rongisõitjatena ei suuda kaks kanget vastu panna võimalusele veeta 24 tundi rongis. Teekond Miamist Washingtoni võimaldab end peensusteni kurssi viia rongide vetsukultuuri omapäradega.

20:00 Mängufilm Kaljukindlus (The Rock, USA 1996). Põnevus-hittfilm üliohtlikust erioperatsioonist. Rühm kibestunud mereväelasi vallutab endise kurikuulsa Alcatrazi kindlusvangla. Salga pealik, kindral Hummel edastab Ühendriikide valitsusele nõudmise 100 miljonile dollarile - lunarahast keeldumise korral suunatakse rakett närvigaasiga San Fransisco peale. FBI saadab olukorda lahendama keemiaekspert dr Goodspeedi ja endise Alcatrazi vangi Masoni, kes on teadaolevalt ainus inimene, kes eales suutnud Alcatrazist põgeneda... R: Michael Bay O: Nicolas Cage, Sean Connery, Ed Harris

22:45 Riskikuller, H2/E7: T2. Frank saab ülesandeks koos maailma paremuselt teise transporteri Bernard Dassiniga näpata Krimmist eluliselt oluline dokument. Algselt keeldub ta tööotsast, kuid saab peagi teada, et see on otseselt seotud talle olulise naise kadumisega. Kas ta suudab ohtliku töö kõrval ka konkurendiga koostööd teha? R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand

23:45 Seadusesilm, H2/E10: Sotid selgeks. Mags tahab Cooveri surma järel kõigiga arved klaarida. Boyd kogub suure plaani elluviimiseks enda ümber mehi. Raylan ja Winona arutavad taas ühist tulevikku. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:35 SEAL Team, H2/E19: Ravida ja isoleerida*. Ajal, mil Bravo meeskond on missioonil Malis, võitleb nende sõber, endine mereväelane SEAL-ist Brett Swan jätkuvalt oma vaimse tervisega.

01:20 SEAL Team, H2/E20: Kaks kõva kivi*. Jasoni ja Ray vahelised pinged lähenevad kriitilisele piirile. Lisal seisab ees viimane eksam ohvitserikandidaatide koolis.

02:05 Reporter, H2024/E47*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

02:50 Mängufilm Kaljukindlus (The Rock, USA 1996)*. Põnevus-hittfilm üliohtlikust erioperatsioonist. Rühm kibestunud mereväelasi vallutab endise kurikuulsa Alcatrazi kindlusvangla. Salga pealik, kindral Hummel edastab Ühendriikide valitsusele nõudmise 100 miljonile dollarile - lunarahast keeldumise korral suunatakse rakett närvigaasiga San Fransisco peale. FBI saadab olukorda lahendama keemiaekspert dr Goodspeedi ja endise Alcatrazi vangi Masoni, kes on teadaolevalt ainus inimene, kes eales suutnud Alcatrazist põgeneda... R: Michael Bay O: Nicolas Cage, Sean Connery, Ed Harris

04:55 Postimees.ee, E694

Neljapäev 07.03.2024

06:25 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E4. Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

06:50 Eestlane ja venelane, H1/E6: Mehed ja naised*. Tõnu ja Sirje avastavad teineteise saladusi. Tõnu kurdab muresid Mišale. Ja tibinale ja mutile. Mitte ainult koeral pole jooksuaeg. Õhus on rahvustevahelise kiresõja hõngu. Heiki ja Sannu klaarivad arveid. Sirje päästab kõik kõige hullemast.

07:10 Eestlane ja venelane, H2/E1: Köök ja kliima*. Eestlased kolivad ära! Aga see neid ei päästa. Katjal on Heikile ütlemist. Jõe ääres otsitakse vaikust. Miša ajab naabrimuti koera hulluks, Maša teeb Sannuga üks-null.

07:40 Reporter, H2024/E47*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

08:40 Kaks kanget Ameerikas, E10*. Ees ootab Florida kõige populaarsem piirkond, legendaarne Miami – poodlejate ja pensionäride paradiis. Teel sinna põikavad Teet ja Kristjan sisse Evergladesi rahvusparki, mis on kuulus oma mangroovisoode, alligaatorite, puu otsas rippuvate madude ja suurte kilpkonnade poolest. Kogenud rongisõitjatena ei suuda kaks kanget vastu panna võimalusele veeta 24 tundi rongis. Teekond Miamist Washingtoni võimaldab end peensusteni kurssi viia rongide vetsukultuuri omapäradega.

09:35 Kaks ja pool meest, H10/E23: Lehmad, teid lükatakse külili*. Jake tuleb koju ja teatab, et saadetakse aastaks Jaapanisse. Seega on temal ja Alanil viimane võimalus sõita Suure Kanjoni äärde isa-poja reisile. Walden käib samal ajal 22-aastase blondiiniga, kuid avastab, et on rohkem huvitatud tüdruku vanaemast. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:00 Kaks ja pool meest, H11/E1: Nangnangnangnang*. Walden peab järsku tegelema kahe muidusöödikust Harperiga, kui rannamaja ukse taha ilmub Charlie tütar, kellest keegi midagi ei teadnud. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones

10:30 SEAL Team, H2/E21: Annaksin sinu eest oma elu. Bravo meeskond otsib meeleheitlikult Ray'd, kes vaenlase territooriumil viibides neist eraldub.

11:20 SEAL Team, H2/E22: Ilma võitluseta ei lahku. Bravo meeskonna tulevik on ohus, sest komandör Shaw soovitab nad lahku lüüa. Jasoni üksusel on ülesannet täites veel viimane võimalus tõestada, et komandör eksib.

12:15 Kuulikindel, H2/E5. Elena asub uurima, kes Bishop tegelikult on. Kutid ise leiavad samal ajal Küproselt endale ootamatu liitlase. Kas nad suudavad oma isikuid siiski enam varjata?

13:10 Eestlane ja venelane, H2/E2: Ufod ja kelgukoer. Sannul saab kõrini. Ta läheb ära. Miša sekkub noorte ellu. Poleks vaja olnud. Mutt näeb üle hulga aja laia maailma. Sannu saab tulise asjaga vastu peab, Katja saab üldse valesti aru. Mutt ka.

13:40 Eestlane ja venelane, H2/E3: Metsajooks ja käsipidur. Kui ei jaga pea, jagavad jalad? Või kui jalad jagavad, pole pead vajagi? Tõnu saab teada. Miša ja Maša lähevad loodusesse, üks pahaaimamatult, teine mitte. Mutt ajab armuasju. Sirje ei ole elektrik.

14:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E22: Taaskohtumine, 1. Walker ja Trivette paljastavad vandenõu, mille eesmärgiks on tappa Texase senaator. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:05 Walker - Texase korravalvur, H2/E23: Taaskohtumine, 2. Walker ja Trivette kohtuvad vana sõbraga, kes naases Texasesse, et maksta kätte oma ainsa poja surma eest. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:00 Politseid rünnatakse, H2/E5. Põhja-Walesis märkab üks politseinik kahtlustatavate sissemurdjate jõuku. Jõuk põgeneb võimsa autoga ja politseikonstaabel Emma Birrell hakkab neid jälitama. Herefordi ööklubist mööda sõitev politseinik näeb pealt uksehoidja solvamist ja sekkub asjasse.

16:55 Mõistatustekütid, H3/E5: Suure järvistu kalmistu. Ülemjärve ohtlikud veed on nõudnud tuhandeid inimelusid. Saades tunnistusi kummituslikest tuledest ja helidest nii rannal kui kaugemal järvel, püüavad Phil ja Jess välja selgitada tõe Laevahuku rannikul toimuvast paranormaalsest tegevusest.

17:50 Kaks ja pool meest, H11/E2: Ma põrutasin vist Lucille Balli. Charlie tütar Jenny kolib Evelyni ja tema 91,5-aastase kallima juurde. Lyndsey petab Alaniga oma uut kallimat. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones

18:20 Kaks ja pool meest, H11/E3: Õnnistamata küpsis. Berta saab tööd tehes vigastada ja kui tüli Waldeniga pensionilemineku osas kuskile ei vii, otsustab ta oma ameti maha panna. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E44. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Kaks kanget Ameerikas, E11. Kaks kanget jõuavad Ameerika Ühendriikide pealinna Washingtoni. Linna, mis on täis valitsusasutusi, hiiglaslikke monumente, memoriaale ja muuseume, mille arvukus ja mastaapsus paneb tahtmatult tõmbama paralleele Venemaaga. Juba varahommikul valguvad bussidest välja tuhanded entusiastlikud lapsed, seljas ühesugused vormid, et teha tutvust oma kodumaa kuulsusrikka ajalooga. Valge Maja ees tundub Teedule ja Kristjanile, et nende kaamerasilm on tabanud Barack Obamat isiklikult.

20:00 Mängufilm Suvepuhkus (Vacation, USA 2015). Järgmine põlvkond Griswolde on jälle tegudel. Pereisa Rusty (Ed Helms) tahab väga, et tema perekond rohkem ühiselt aega veedaks. Seepärast üllatab oma naist Debbiet (Christina Applegate) ning nende kahte poega läbi riigi kulgeva reisiga "kõigi perede lemmiklõbustusparki“ Walley Worldi. Selge see, et pikal teekonnal läheb viltu absoluutselt kõik, mis saab viltu minna... Film ei sobi alaealistele. R: Jonathan M. Goldstein, John Francis Daley O: Ed Helms, Leslie Mann, Christina Applegate

21:55 Riskikuller, H2/E8: Kimäär. FBI palkab Franki hiinlasest gangsterilt Tienilt kimääri-nimelist keemiarelva hankima. Franki operatsioon paistab juba õnnestuvat, kui Tien mõistab, et ta teadlane on FBI spioon. Nüüd on ta veendunud, et ei saa ei teadlast ega Franki eluga pääseda lasta. R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand

22:55 Seadusesilm, H2/E11: Täielik pühendumine. Arti keelust hoolimata üritab Raylan välja selgitada, kes saatis palgamõrtsukad teda ja Winonat tapma. Harlanis käib Boydi ja Dickie vahel raevukas võimuvõitlus. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

23:45 SEAL Team, H2/E21: Annaksin sinu eest oma elu*. Bravo meeskond otsib meeleheitlikult Ray'd, kes vaenlase territooriumil viibides neist eraldub.

00:40 SEAL Team, H2/E22: Ilma võitluseta ei lahku*. Bravo meeskonna tulevik on ohus, sest komandör Shaw soovitab nad lahku lüüa. Jasoni üksusel on ülesannet täites veel viimane võimalus tõestada, et komandör eksib.

01:25 Reporter, H2024/E48*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

02:10 Mängufilm Suvepuhkus (Vacation, USA 2015)*. Järgmine põlvkond Griswolde on jälle tegudel. Pereisa Rusty (Ed Helms) tahab väga, et tema perekond rohkem ühiselt aega veedaks. Seepärast üllatab oma naist Debbiet (Christina Applegate) ning nende kahte poega läbi riigi kulgeva reisiga "kõigi perede lemmiklõbustusparki“ Walley Worldi. Selge see, et pikal teekonnal läheb viltu absoluutselt kõik, mis saab viltu minna... Film ei sobi alaealistele. R: Jonathan M. Goldstein, John Francis Daley O: Ed Helms, Leslie Mann, Christina Applegate

03:40 Riskikuller, H2/E8: Kimäär*. FBI palkab Franki hiinlasest gangsterilt Tienilt kimääri-nimelist keemiarelva hankima. Franki operatsioon paistab juba õnnestuvat, kui Tien mõistab, et ta teadlane on FBI spioon. Nüüd on ta veendunud, et ei saa ei teadlast ega Franki eluga pääseda lasta. R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand

04:30 Seadusesilm, H2/E11: Täielik pühendumine*. Arti keelust hoolimata üritab Raylan välja selgitada, kes saatis palgamõrtsukad teda ja Winonat tapma. Harlanis käib Boydi ja Dickie vahel raevukas võimuvõitlus. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

05:05 Postimees.ee, E695

Reede 08.03.2024

06:20 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E5. Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

06:45 Eestlane ja venelane, H2/E2: Ufod ja kelgukoer*. Sannul saab kõrini. Ta läheb ära. Miša sekkub noorte ellu. Poleks vaja olnud. Mutt näeb üle hulga aja laia maailma. Sannu saab tulise asjaga vastu peab, Katja saab üldse valesti aru. Mutt ka.

07:10 Eestlane ja venelane, H2/E3: Metsajooks ja käsipidur*. Kui ei jaga pea, jagavad jalad? Või kui jalad jagavad, pole pead vajagi? Tõnu saab teada. Miša ja Maša lähevad loodusesse, üks pahaaimamatult, teine mitte. Mutt ajab armuasju. Sirje ei ole elektrik.

07:40 Reporter, H2024/E48*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

08:40 Kaks kanget Ameerikas, E11*. Kaks kanget jõuavad Ameerika Ühendriikide pealinna Washingtoni. Linna, mis on täis valitsusasutusi, hiiglaslikke monumente, memoriaale ja muuseume, mille arvukus ja mastaapsus paneb tahtmatult tõmbama paralleele Venemaaga. Juba varahommikul valguvad bussidest välja tuhanded entusiastlikud lapsed, seljas ühesugused vormid, et teha tutvust oma kodumaa kuulsusrikka ajalooga. Valge Maja ees tundub Teedule ja Kristjanile, et nende kaamerasilm on tabanud Barack Obamat isiklikult.

09:35 Kaks ja pool meest, H11/E2: Ma põrutasin vist Lucille Balli*. Charlie tütar Jenny kolib Evelyni ja tema 91,5-aastase kallima juurde. Lyndsey petab Alaniga oma uut kallimat. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones

10:00 Kaks ja pool meest, H11/E3: Õnnistamata küpsis*. Berta saab tööd tehes vigastada ja kui tüli Waldeniga pensionilemineku osas kuskile ei vii, otsustab ta oma ameti maha panna. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones

10:25 SEAL Team, H3/E1: Tere tulemast varjupaika. Kolmanda hooaja avaosas juhib Jason Hayes SEAL-i meeskonda missioonil Serbias, leidmaks üles organisatsioon, mis on seotud mitme Ameerika sõjaväe eelposti pommitamistega.

11:20 SEAL Team, H3/E2: Ära pööra tähelepanu. Bravo meeskond jätkab oma missiooni Serbias, et leida üles organisatsioon, mis on seotud mitme Ameerika sõjaväe eelposti pommitamisega, kui Jason Hayesi hakkab kummitama tema minevik ja paneb ta mõtlema oma tuleviku üle.

12:10 Kuulikindel, H2/E6. Bishop ja Pike paljastatakse. Nende elud on kaalul ning Tanner ja Elena lähevad tuliselt raksu omavahel.

13:05 Eestlane ja venelane, H2/E4: Rongisõit ja nõiarohi. Misha ja Tõnu sõidavad rongiga. Ühel naisel saab kõrini. Metsajooga rahustab alati. Isegi koera. Sannu avastab armurohu ja tahab seda rõõmu jagada. Ja Venemaal on metsa nagu Kuu peal kosmost.

13:35 Eestlane ja venelane, H2/E5: Mets ja puu. Linnas on köögimööbel, hurraa! Suvilas heljub rukkiväli. Mutil on palju metsa. Mišat tõmbab doomino MM. Noored kaitsevad loodust. Aga vale puud ja vales kohas. Kapo sekkub.

14:05 Walker - Texase korravalvur, H2/E24: Kaotatud unelaul. Walker avastab musta turu, kus kaubeldakse röövitud lastega. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:00 Walker - Texase korravalvur, H3/E1: Aumärk. Walker ja Trivette püüavad päästa noort meest, kes vangistati ainult rassiliste eelarvamuste tõttu. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:00 Politseid rünnatakse, H2/E6. Kodune olukord Stoke-on-Trentis muutub vägivaldseks. Noaga relvastatud mees tormab kallale Walesi politseinikule. Yorkshire'i ohvitseri lööb urineeriv inimene.

16:55 Mõistatustekütid, H3/E6: Ozarki ulguja. Phil ja Jess uurivad helisalvestisi õudsest ulgumisest, mida olevat valla päästnud juba 200 aastat Missouri metsades ringi luusiv salapärane röövloom. Uued kogutud tõendid ja pealtnägijate ütlused viivad meeskonna šokeeriva paljastuseni legendaarse olendi kohta.

17:50 Kaks ja pool meest, H11/E4: Rõõm-rõõm, purjus kõõm. Walden teeb Jenny ja tema sõpradega pidutsedes suure vea. Alan peab suure ohvri tooma, et Lydnseyle head muljet jätta. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H11/E5: Alan Harper, naiste rõõm aastast 2003. Alan on armukade oma armukese rolli pärast ning hakkab Lyndsey kallima järel luurama. Walden üritab Jennyt näitlemistundi saata. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E45. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Kaks kanget Ameerikas, E12. Lõpuks ometi terendab reisi viimane sihtpunkt - New York! Teet ja Kristjan saabuvad tuledesäras linna, mis kunagi ei maga. Kristjanit tabab tohutu energiasööst ning ta tormab üle Times Square’i väljaku, et ahmida endasse võimalikult palju ja kohe kõike seda, mida maailma ühel rahvarikkamal metropolil pakkuda on. Kaks kanget käivad läbi kõik kuulsad tänavad, kuulsad sillad, kuulsad väljakud, kuulsad teatrid ja kuulsad pargid. Ning kohtuvad keset ööd kuulsa Ämblikmehega, kes mängib äraarvamismängu ja loeb Teedu ja Kristjani huultelt välja nende rahvuse.

20:00 Mängufilm Pärast päikeseloojangut (After the Sunset, USA 2004). Põnevuskomöödia tippvaraste paarist ja FBI agendist, kes ei mõtlegi neile armu anda. Max ja tema seksikas kaaslanna Lola röövivad ühe maailmakuulsatest Napoleoni briljantidest ja kavatsevad ennast selle varandusega Bahamale sisse seada. FBI agent Stan on aga veendunud, et vargad ei suuda näppe eemal hoida ka 70 miljonit dollarit maksvast teisest Napoleoni briljandist, eriti veel kui see tuuakse otse röövlite kodusadamasse... R: Brett Ratner O: Woody Harrelson, Pierce Brosnan, Salma Hayek

21:55 Riskikuller, H2/E9: Euphro. Inspektor Tarconi tuleb oma SWAT rühmaga Valgevene maamajja otsima Anatole Richenbergi, kelle võltsravimid on palju lapsi tapnud. Frank peab Tarconi surmasuust päästma ning aitama tal peatada Euphro-nimelise võltsravimite lasti teelemineku. R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand

22:55 Seadusesilm, H2/E12: Arved klaariks. Pärast eelmise öö sündmusi otsivad nii Arlo kui Raylan taga Dickiet, kes on kadunud nagu vits vette. Mags ei rõõmusta Dickie teo üle, aga Dickiel on plaan, mille abil ta loodab puhtalt pääseda. Otsingute käigus klaarib Raylan oma suhteid nii Arlo kui ka Boydiga. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

23:50 SEAL Team, H3/E1: Tere tulemast varjupaika*. Kolmanda hooaja avaosas juhib Jason Hayes SEAL-i meeskonda missioonil Serbias, leidmaks üles organisatsioon, mis on seotud mitme Ameerika sõjaväe eelposti pommitamistega.

00:40 SEAL Team, H3/E2: Ära pööra tähelepanu*. Bravo meeskond jätkab oma missiooni Serbias, et leida üles organisatsioon, mis on seotud mitme Ameerika sõjaväe eelposti pommitamisega, kui Jason Hayesi hakkab kummitama tema minevik ja paneb ta mõtlema oma tuleviku üle.

01:25 Reporter, H2024/E49*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

02:10 Mängufilm Pärast päikeseloojangut (After the Sunset, USA 2004)*. Põnevuskomöödia tippvaraste paarist ja FBI agendist, kes ei mõtlegi neile armu anda. Max ja tema seksikas kaaslanna Lola röövivad ühe maailmakuulsatest Napoleoni briljantidest ja kavatsevad ennast selle varandusega Bahamale sisse seada. FBI agent Stan on aga veendunud, et vargad ei suuda näppe eemal hoida ka 70 miljonit dollarit maksvast teisest Napoleoni briljandist, eriti veel kui see tuuakse otse röövlite kodusadamasse... R: Brett Ratner O: Woody Harrelson, Pierce Brosnan, Salma Hayek

03:40 Riskikuller, H2/E9: Euphro*. Inspektor Tarconi tuleb oma SWAT rühmaga Valgevene maamajja otsima Anatole Richenbergi, kelle võltsravimid on palju lapsi tapnud. Frank peab Tarconi surmasuust päästma ning aitama tal peatada Euphro-nimelise võltsravimite lasti teelemineku. R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand

04:25 Seadusesilm, H2/E12: Arved klaariks*. Pärast eelmise öö sündmusi otsivad nii Arlo kui Raylan taga Dickiet, kes on kadunud nagu vits vette. Mags ei rõõmusta Dickie teo üle, aga Dickiel on plaan, mille abil ta loodab puhtalt pääseda. Otsingute käigus klaarib Raylan oma suhteid nii Arlo kui ka Boydiga. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

05:10 Postimees.ee, E696

Laupäev 09.03.2024

06:20 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E1*. Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

06:45 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E2*. Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

07:10 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E3*. Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

07:40 100 erilist eestlast, H3/E9. Hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ja erakordsete inimeste tegemised. Tänases saates tutvume Eesti vanima Hevibändi Herald loojatega. Lisaks uudistame põnevat sääreväristajate maailma.

08:05 100 erilist eestlast, H3/E10. Saatejuht Leho Lehis paneb oma graatsilisuse ja painduvuse proovile ja katsetab postitantsu ning uurib selle võluva ja seksika tegevusala telgitaguseid. Veel tutvustame teadaolevalt ainsat trikikorvpallurit Eestis.

08:35 Sport UCI BMX Freestyle World Cup kokkuvõte, H2024/E1: Enoshima (JPN). 22.-25. veebruaril 2024. aastal toimub Jaapanis Enoshimas järjekordne mainekas ekstreemspordifestival "UCI BMX Freestyle World Cup". Toome sinuni ürituse tipphetked.

09:30 Reporter, H2024/E49*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

10:30 Võsaga Vietnamis, H1/E9*. Reisiseikluse seekordses osas sõidavad saatejuhid Mekong Deltale. Külastatakse mitut erinevat saart, proovitakse maoveini ning satutakse ühele omapärasele peole.

11:00 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H1/E3: Mehhiko. Seekordne seiklus viib Robsoni maailma suurimasse hispaania keelt kõnelevasse riiki. Teda huvitavad Vaikse ookeani kui Kariibi mere kalad. Teekond algab marliinide pealinnast Cabo San Lucaselt, kus Robsoni ootab mõõduvõtt ühe kõige tuntuma marliinipüüdjaga.

11:50 Roaldi retked, H2/E7: Mehhiko disainiäss. Saaremaalt pärit Age Salajõe jättis 17-aastasena kooli pooleli ja läks õnne otsima laia maailma. Ta elas aastaid Londonis ja New Yorgis kuniks maandus Mehhiko pealinnas Mexicos ning on sealtpeale teinud lennukat karjääri kogu Ladina-Ameerika disainimaastikul. Roald Johannson on tunnistajaks ühele järjekordsele inspireerivale elusaatusele ning veendub, et 33-aastane eestlanna on tõusnud oma disaini- ja kunstiprojektidega maailmas tipptegijate hulka.

12:45 Mürka: viimane lahing, E3. Martin Müürsepp jätkab seiklust Venemaal ja siirdub pealinna Moskvasse, kus käib ära saunas ja oma kunagise koduklubi CSKA suurejoonelises kompleksis, kuhu filmima pääsemiseks andis loa kaitseminister isiklikult. Lisaks nõukaaegse noortekoondise esimesele toakaaslasele Zahar Pashutinile, kohtub Mürka ka hea sõbra Anton Judiniga ning legendaarse treeneri Stanislav Jerjominiga, kes paljastab põhjused, miks ta eesti pallurit niivõrd kõrgelt hindab.

13:15 Mõistatustekütid, H3/E2: Van Meteri koletis*. Josh Gates saadab Jessica Choboti ja Phil Torresi Dallase maakonda uurima jutte, et hiljuti olla nähtud 2-meetri pikkust nahkhiiresarnast lendavat hüpoteetilist olendit, kes võib olla seotud sajandivanuse legendiga.

14:10 Mõistatustekütid, H3/E3: Kodusõja-aegne kummituslik kindlus*. Phil ja Jess saavad ootamatultloa minna võimsasse kodusõja-aegsesse kindlusesse Fort Morganisse, et uurida kummituslikke hääli ja ilmutusi. Kell tiksub, sest rannikutormid ähvardavad hävitada 200-aastase kindluse ja selles peituvad saladused.

15:00 Mõistatustekütid, H3/E4: Kodusõja kummitused lahes*. Phil ja Jess laiendavad Fort Morgani uurimist ja sukelduvad lahe põhjas asuvale vrakile. Meeskonnaga liituvad veteranid Amy Bruni ja Adam Berry, et uurida kindluse traagilist ajalugu ja leida kummitus.

15:55 Kaks kanget Ameerikas, E8*. Jazz-muusika sünnilinn New Orleans jääb kohe selja taha. Kristjani vastuseisust hoolimata viib Teet enne ärasõitu oma reisikaaslased vaeste linnaossa ekskursioonile. Ees ootab sadade kilomeetrite pikkune teekond USA kõige lõunapoolsemasse tippu. Sel teekonnal tabab kahte kanget enneolematu vihmasadu, nad kohtuvad prussakatega, suplevad Mehhiko lahes ja käivad ära autoturul.

16:50 Kaks kanget Ameerikas, E9*. Kaks kanget jõuavad üle kümnete, omavahel sildade ja teedega ühendatud korallsaarte USA kõige lõunapoolsemasse tippu Key Westi, kust Kuubani jääb kõigest 140 kilomeetrit. Vabameelne vikerkaarelinnake haarab Teedu ja Kristjani esimesest päevast alates oma higisesse haardesse. Muuhulgas käivad nad ära ka kirjanik Ernest Hemingway majamuuseumis, mille üks vaatamisväärsusi on kuuevarbalised kassid ja kõver müür, mille Hemingway oma sõpradest kaasjoomaritega püsti pani.

17:45 Kaks ja pool meest, H10/E19: Pommuudis - keegi varastas lusika*. Walden rebestab kubet ja kui Herb ta üle vaatab, küsib ta ka nõu, kuidas Bridgetist üle saada. Peagi on nad tagasi kahe ravimifirma tibiga ja pidutsevad verandal. Kuid Herbil jääb üks pidu teisele järgnema... O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:10 Kaks ja pool meest, H10/E20: Bazinga! See on telesarjast*. Jake tuleb tänupühaks koju pärast Tammyst lahku minekut, kuid Tammy on peagi ukse taga ja süüdistab Jake'i oma tütrega magamises. Lisaks sellele ilmub kohale Tammy vanahärrast ekskallim, kes teda tagasi tahab. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:40 Kaks ja pool meest, H10/E21: Veel üks öö Neil Diamondiga*. Lyndsey jahmatab Alanit uudisega, et jätab ta maha, kuid Alan keeldub seda endale tunnistamast. Kui Alan avastab, et Lyndsey käib nüüd Nickiga, asub ta nende järel nuhkima. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:05 Kaks ja pool meest, H10/E22: Minu kurvikas Vidalia*. Alan on lahkuminekust ikka masenduses ja Walden saadab ta totaalsele muutmisele. Pärast seda kohtubki Alan pisut jabura blondiini Meghaniga, kellel on 92-aastane koomas abikaasa Victor. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:30 Kaks ja pool meest, H10/E23: Lehmad, teid lükatakse külili*. Jake tuleb koju ja teatab, et saadetakse aastaks Jaapanisse. Seega on temal ja Alanil viimane võimalus sõita Suure Kanjoni äärde isa-poja reisile. Walden käib samal ajal 22-aastase blondiiniga, kuid avastab, et on rohkem huvitatud tüdruku vanaemast. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

20:00 Mängufilm LA vulkaanipurse (Eruption: LA, USA 2018). Põnevusfilm stsenaristist, kes on sattunud justkui omaenda kirjutatud filmi, kui terve Los Angelese linna ulatuses hakkavad purskama supervulkaanid. Ainus viis linna päästa, on toimetada linnapeani uurimustöö vulkaanide toimimisest. Film ei sobi alaealistele. R: Sean Cain O: Matthew Atkinson, Lexi Johnson, Eric Etebari

21:45 Guajaana kullakaevurid, H1/E5: Tomasinho. Kaks noort brasiillast Tomasinho ja Carmen võtavad vägivaldselt laagri oma valdusesse. Vincent püüab iga hinna eest oma nahka päästa, kuid peab siiski teenima ka oma uusi ülemusi. Cayenne’is õnnestub Serral hankida infot laagri vastu tehtud rünnakute kohta.

22:55 Mängufilm Lõpp-punkt 5 (Final Destination 5, USA, Kanada 2011). Õuduspõnevik, milles peategelane Sam näeb firmapeole sõites nägemust, et nii tema kui ka tema sõbrad hukkuvad kohutavas sillavaringus. Kui mehe nägemus hakkab üha enam reaalsuseks muutuma, siis tuleb seltskonnal põgeneda enne, kui neid tabab surm. Paraku ei oleks nad aga tohtinud ellu jääda ja nii algabki võidujooks ajaga, et pääseda kindlast surmast. Film ei sobi alaealistele. R: Steven Quale O: Nicholas D'Agosto, Emma Bell, Arlen Escarpeta

00:45 Reporter+, H2024/E18*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

01:21 Roaldi retked, H2/E7: Mehhiko disainiäss*. Saaremaalt pärit Age Salajõe jättis 17-aastasena kooli pooleli ja läks õnne otsima laia maailma. Ta elas aastaid Londonis ja New Yorgis kuniks maandus Mehhiko pealinnas Mexicos ning on sealtpeale teinud lennukat karjääri kogu Ladina-Ameerika disainimaastikul. Roald Johannson on tunnistajaks ühele järjekordsele inspireerivale elusaatusele ning veendub, et 33-aastane eestlanna on tõusnud oma disaini- ja kunstiprojektidega maailmas tipptegijate hulka.

02:04 Mängufilm LA vulkaanipurse (Eruption: LA, USA 2018)*. Põnevusfilm stsenaristist, kes on sattunud justkui omaenda kirjutatud filmi, kui terve Los Angelese linna ulatuses hakkavad purskama supervulkaanid. Ainus viis linna päästa, on toimetada linnapeani uurimustöö vulkaanide toimimisest. Film ei sobi alaealistele. R: Sean Cain O: Matthew Atkinson, Lexi Johnson, Eric Etebari

03:25 Mängufilm Lõpp-punkt 5 (Final Destination 5, USA, Kanada 2011)*. Õuduspõnevik, milles peategelane Sam näeb firmapeole sõites nägemust, et nii tema kui ka tema sõbrad hukkuvad kohutavas sillavaringus. Kui mehe nägemus hakkab üha enam reaalsuseks muutuma, siis tuleb seltskonnal põgeneda enne, kui neid tabab surm. Paraku ei oleks nad aga tohtinud ellu jääda ja nii algabki võidujooks ajaga, et pääseda kindlast surmast. Film ei sobi alaealistele. R: Steven Quale O: Nicholas D'Agosto, Emma Bell, Arlen Escarpeta

04:51 Sport UCI BMX Freestyle World Cup kokkuvõte, H2024/E1: Enoshima (JPN)*. 22.-25. veebruaril 2024. aastal toimub Jaapanis Enoshimas järjekordne mainekas ekstreemspordifestival "UCI BMX Freestyle World Cup". Toome sinuni ürituse tipphetked.

05:35 Postimees.ee, E697

Pühapäev 10.03.2024

06:40 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E4*. Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

07:05 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E5*. Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

07:30 100 erilist eestlast, H3/E11. Tänases saates tutvume tõelise Eesti lainehundiga, kellele pole probleemiks surfilaual ka saltosid visata.

08:00 100 erilist eestlast, H3/E12. Võtame kolmanda hooaja lõbusalt kokku! Parimad palad koos lisadega!

08:25 Punane sekund, H1/E9: Sõiduki tehnoseisukord. Seekordsed juhtumid näitavad, kui kurva õnnetuseni võib viia auto halb tehnoseisukord. Saatejuht Madis Kimmel veedab päeva garaažis, kus keeratakse lahti katseauto polte ja mutreid, et ta saaks omal nahal tunda, kas on hea ja turvaline sõita, kui kaovad pidamine ja pidurid.

08:55 Rooli võim, H25/E9*. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.

09:25 Krimi, H18/E26*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

09:50 Reporter+, H2024/E18*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

10:20 Kuldvillak, H2024/E1: Uus hooaeg!* Alustab Eesti armastatuima mälumängu uus hooaeg, kus vastused saavad uued küsimused. Põnev kaasaelamine ja võimalus ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht on Eeva Esse-Sõõrumaa.

10:55 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H1/E4: Kanada. Robson sukeldub Kanada metsiku looduse sügavustesse. Ta asub Fraseri jõe kanjonist jahtima Põhja-Ameerika suurimat mageveekala valget tuura. Kas ta suudab üle kavaldada oma seekordse konkurendi, kelleks on elukutseline hokimängija?

11:50 Roaldi retked Eestis, H1/E1: Piiriäärne elu. Roald Johannson rändab sel sügisel taas mööda kodumaa radu ning võtab hooaja avasaates ette suure seikluse mööda Eesti ja Venemaa vahelist piiriala. Millist elu elavad inimesed alates Narva-Jõesuust, läbi Narva jõe kallaste, mööda Setumaa kauneid maastikke kuni Eesti kagupoolseima nurga - Parmu külani välja?

12:45 Mürka: viimane lahing, E4. Tänases osas reisib Martin Müürsepp koos saatejuht Marko Kaljuveeriga muu hulgas Rootsi ja meenutab keerulist lapsepõlve. Emaga kasvanud andeka korvpallipoisi treeninglaagrid nõukogude noortekoondises jätsid jälje koolitööle, samuti avaldasid negatiivset mõju kahtlased sõbrad. Päästev võimalus avanes siis, kui Martin sai õe juurde Rootsi sõita ja oma esimesest välisklubi palgast hakkas ka ema toetama. Ema ja õe kõrval saavad saates sõna ka läti endine korvpallur Roberts Štelmahers ja Leedu korvpallilegend Valdemaras Chomičius.

13:15 Mõistatustekütid, H3/E5: Suure järvistu kalmistu*. Ülemjärve ohtlikud veed on nõudnud tuhandeid inimelusid. Saades tunnistusi kummituslikest tuledest ja helidest nii rannal kui kaugemal järvel, püüavad Phil ja Jess välja selgitada tõe Laevahuku rannikul toimuvast paranormaalsest tegevusest.

14:10 Mõistatustekütid, H3/E6: Ozarki ulguja*. Phil ja Jess uurivad helisalvestisi õudsest ulgumisest, mida olevat valla päästnud juba 200 aastat Missouri metsades ringi luusiv salapärane röövloom. Uued kogutud tõendid ja pealtnägijate ütlused viivad meeskonna šokeeriva paljastuseni legendaarse olendi kohta.

15:00 Kaks kanget Ameerikas, E10*. Ees ootab Florida kõige populaarsem piirkond, legendaarne Miami – poodlejate ja pensionäride paradiis. Teel sinna põikavad Teet ja Kristjan sisse Evergladesi rahvusparki, mis on kuulus oma mangroovisoode, alligaatorite, puu otsas rippuvate madude ja suurte kilpkonnade poolest. Kogenud rongisõitjatena ei suuda kaks kanget vastu panna võimalusele veeta 24 tundi rongis. Teekond Miamist Washingtoni võimaldab end peensusteni kurssi viia rongide vetsukultuuri omapäradega.

15:50 Kaks kanget Ameerikas, E11*. Kaks kanget jõuavad Ameerika Ühendriikide pealinna Washingtoni. Linna, mis on täis valitsusasutusi, hiiglaslikke monumente, memoriaale ja muuseume, mille arvukus ja mastaapsus paneb tahtmatult tõmbama paralleele Venemaaga. Juba varahommikul valguvad bussidest välja tuhanded entusiastlikud lapsed, seljas ühesugused vormid, et teha tutvust oma kodumaa kuulsusrikka ajalooga. Valge Maja ees tundub Teedule ja Kristjanile, et nende kaamerasilm on tabanud Barack Obamat isiklikult.

16:45 Kaks kanget Ameerikas, E12*. Lõpuks ometi terendab reisi viimane sihtpunkt - New York! Teet ja Kristjan saabuvad tuledesäras linna, mis kunagi ei maga. Kristjanit tabab tohutu energiasööst ning ta tormab üle Times Square’i väljaku, et ahmida endasse võimalikult palju ja kohe kõike seda, mida maailma ühel rahvarikkamal metropolil pakkuda on. Kaks kanget käivad läbi kõik kuulsad tänavad, kuulsad sillad, kuulsad väljakud, kuulsad teatrid ja kuulsad pargid. Ning kohtuvad keset ööd kuulsa Ämblikmehega, kes mängib äraarvamismängu ja loeb Teedu ja Kristjani huultelt välja nende rahvuse.

17:40 Kaks ja pool meest, H11/E1: Nangnangnangnang*. Walden peab järsku tegelema kahe muidusöödikust Harperiga, kui rannamaja ukse taha ilmub Charlie tütar, kellest keegi midagi ei teadnud. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones

18:10 Kaks ja pool meest, H11/E2: Ma põrutasin vist Lucille Balli*. Charlie tütar Jenny kolib Evelyni ja tema 91,5-aastase kallima juurde. Lyndsey petab Alaniga oma uut kallimat. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones

18:35 Kaks ja pool meest, H11/E3: Õnnistamata küpsis*. Berta saab tööd tehes vigastada ja kui tüli Waldeniga pensionilemineku osas kuskile ei vii, otsustab ta oma ameti maha panna. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones

19:05 Kaks ja pool meest, H11/E4: Rõõm-rõõm, purjus kõõm*. Walden teeb Jenny ja tema sõpradega pidutsedes suure vea. Alan peab suure ohvri tooma, et Lydnseyle head muljet jätta. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones

19:30 Kaks ja pool meest, H11/E5: Alan Harper, naiste rõõm aastast 2003*. Alan on armukade oma armukese rolli pärast ning hakkab Lyndsey kallima järel luurama. Walden üritab Jennyt näitlemistundi saata. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones

20:00 Mängufilm Sully (Sully, USA 2016). Oscariga pärjatud lavastaja Clint Eastwoodi biograafiline põnevusfilm, mille peaosas astub üles Oscari võitnud Tom Hanks. 15. jaanuaril 2009 oli maailm tunnistajaks „Hudsoni imele“, kui kapten „Sully“ Sullenberger liugles oma rikkis lennukiga Hudsoni jõe jäistele vetele, nii et kõik 155 pardal viibinud inimest jäid ellu. Aga kui meedia hakkas Sullyt tema erakordsete lennuoskuste eest kiitma, rullus lahti juurdlus, mis ähvardas tema maine ja karjääri hävitada. R: Clint Eastwood O: Tom Hanks, Aaron Eckhart, Anna Gunn

21:55 Guajaana kullakaevurid, H1/E6: Plaaniga tüdruk. Serra võtab Silva ja Claudio abiga oma kaevanduse tagasi. Vincent ja Serra püüavad Brasiilias Clara Quintero ja ta emaga vaherahu sõlmida. Nende plaan paneb ohtu nii Nathalie kui Waki, kuid sellest keeldumine on võimatu.

23:00 Mängufilm Galveston (Galveston, USA 2018). Emotsionaalne põnevusfilm Royst, kes on viinakuradist vaevatud palgamõrvar ning kelle boss ta reedab. Pärast seda, kui Roy kõrvaldab teda tapma saadetud mehed, leiab ta Rocky, vangistatud noore naise, kelle ta põgenedes vastumeelselt kaasa võtab. Lootes leida varjupaiga Galvestoni linnakeses, püüab Roy mõelda välja viisi oma bossi ning tolle käsilaste eest pääsemiseks, aga ka võimaluse jätta selja taha enda ning Rocky minevikust sündinud deemonid. R: Mélanie Laurent O: Ben Foster, Elle Fanning, Lili Reinhart

01:16 Reporter+, H2024/E19*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

01:20 Roaldi retked Eestis, H1/E1: Piiriäärne elu*. Roald Johannson rändab sel sügisel taas mööda kodumaa radu ning võtab hooaja avasaates ette suure seikluse mööda Eesti ja Venemaa vahelist piiriala. Millist elu elavad inimesed alates Narva-Jõesuust, läbi Narva jõe kallaste, mööda Setumaa kauneid maastikke kuni Eesti kagupoolseima nurga - Parmu külani välja?

02:05 Mängufilm Pohmakas 2 (The Hangover Part II, USA 2011)*. Menukomöödia pööraselt naljakas järg! Teises osas lendavad Phil, Stu, Alan ja Doug Stu pulmapeole eksootilisse Taisse. Mees ei taha aga seekord riskida, eriti peale Las Vegase unustamatut poissmeheõhtut ja otsustab seetõttu riske maandada ning korraldab tagasihoidliku, ent piduliku hilise hommikusöögi. Kahjuks ei lähe asjad alati nii, kui planeeritud ja alguse saab pööraste sündmuste jada, mida mehed ei osanud unes ka ette näha! Film ei sobi alaealistele. R: Todd Phillips O: Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Ed Helms

03:40 Mängufilm Sully (Sully, USA 2016)*. Oscariga pärjatud lavastaja Clint Eastwoodi biograafiline põnevusfilm, mille peaosas astub üles Oscari võitnud Tom Hanks. 15. jaanuaril 2009 oli maailm tunnistajaks „Hudsoni imele“, kui kapten „Sully“ Sullenberger liugles oma rikkis lennukiga Hudsoni jõe jäistele vetele, nii et kõik 155 pardal viibinud inimest jäid ellu. Aga kui meedia hakkas Sullyt tema erakordsete lennuoskuste eest kiitma, rullus lahti juurdlus, mis ähvardas tema maine ja karjääri hävitada. R: Clint Eastwood O: Tom Hanks, Aaron Eckhart, Anna Gunn

05:10 Postimees.ee, E698