Duo 5 saatekava 03.06.2024 - 09.06.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 03.06.2024

06:30 Kalevipojad, E2: Sangarid*. Meeste vahel tekivad esimesed naginad töö pärast. Heiko teeb tööluusi ja läheb Helsingisse vargile. Indreku jalgealune muutub tulisemaks, ta peab varjama, et ei tea ehitamisest midagi ja ka kodus on asjad keerulisemaks muutunud - Indreku naine peab nüüd üksi laste, majapidamise ja maksmata arvetega hakkama saama. Peremees Mauri näitab ennast Indrekule ootamatust küljest ja tutvume lähemalt ka tema pööraste pereliikmetega, kes meeste elu pea peale pööravad. Mehed tõstavad elamistingimuste pärast mässu ja kohtuvad äpardunud nalja tõttu naabertalu advokaadiga.

07:30 Olümpiarekordid, E4. Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

08:00 Reporter+, H2024/E43*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

08:30 Krimi, H18/E38*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

09:00 Viimane võmm, H5/E2: Nagu saatus otsustab*. Tammets on valinud Priki oma järglaseks komissarina, kuid soovib, et Prikk ise seda Kotkale ütleks. Prikk saadab Tammetsi esiotsa pehmesse kohta. Mikk sõidutab Tanja iga päev tööle ja koju, et mitte lasta Holmi advokaatidel teda survestada. Tanjale on pakutud 50000 eurot valuraha, kui ta oma kaebuse Niklas Holmi vastu tagasi võtaks. Keset seda tohuvabohu tapetakse aga staarjuuksur Kaarel Käärid - teda on löödud kääridega kuus korda rindu ning jäetud siis kempsu verest tühjaks jooksma. Hukkamisena näiv mõrv on meedia tervadatud tähelepanu all. Kahtlusaluseid on palju - Kaarli pruut, tuntud lauljanna koos trummarist elukaaslasega, lugupeetud naisprofessor ja tema arstist abikaasa, poliitik ja tema beibest naisuke. Selgub, et Kaarel elas kaksikelu. Tammets on teinud uue partei ja teeb aktiivselt valimiskampaaniat. Ta on leidnud ka trumpkaardi oma pagulaspoliitika elluviimiseks.

10:00 Kaks ja pool meest, H9/E1: Väga meeldiv, Walden Schmidt*. Algaval hooajal on sarjas kõik teisiti, sest Charlie on surnud ja Alan on sunnitud rannamajast välja kolima, kuna ei suuda selle laenu maksta. Siis aga ilmub välja kiiksuga miljardär Walden Schmidt, kelle enesetapukatse ebaõnnestub otse maja ees rannas. Kahe murtud südamega mehe vahel tekib sõprussuhe ja Schmidt on valmis maja ära ostma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:30 Kaks ja pool meest, H9/E2: Piiluaukude sõbrad*. Walden kolib Charlie vanasse majja ja Alan kolib Evelyni juurde. Kuid siis kutsub Walden Alanit rannamajja tagasi, et aidata Waldeni naine Bridget tagasi meelitada. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:55 SEAL Team, H4/E9: Arvestus. Ray jätkab missiooni juhtimist Süürias. Pinged kasvavad, kui Bravo meeskonna liikmed saavad teada tõe oma sihtmärgi kohta.

11:45 SEAL Team, H4/E10: Auküsimus. Kaalul on Jasoni karjäär ja vabadus, kui juhtkond süüdistab teda missiooni ajal kohutava kuriteo toimepanemises. Kuna Bravol on keelatud temaga kontakteeruda, peab Jason seda lahingut pidama ilma oma vendadeta.

12:40 Kalevipojad, E3: Naistejamad. Meeste vahelised tülid kerivad tuure üles, lisaks peab Indrek segu valmistama ja tunnistab viimaks Antile, et ta ei tea ehitamisest tegelikult midagi. Anti soome ja eesti naised saavad teineteisest teada ja Anti jalgealune läheb tuliseks. Vahepeal võtab aga soome peretütar Indreku tõsiselt sihile. Peremees Mauri on vihane, et töö ei edene ja õpetab mehi omal pöörasel viisil tööd tegema. Indrek saab ebameeldiva kõne kodust, kus tema naine on avastanud Indreku saladuse ja nende suhe lööb tugevalt kõikuma. Harald avab veidi oma traagilist tausta ja osa lõpus tulevad objektile elevust tekitavad naiskülalised.

13:35 Walker - Texase korravalvur, H9/E9: Hüljatud laps. Walker ja Alex võtavad enda hoole alla hüljatud beebi, kelle vanemaid korravalvurid otsima hakkavad. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:30 Walker - Texase korravalvur, H9/E10: Fate. Korravalvurid peavad leidma röövitud kiirabiauto, mis oli teel haiglasse doonormaksaga väikesele tüdrukule, kelle elu ripub juuksekarva otsas. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:20 Walker - Texase korravalvur, H9/E11: Tulevikulootus. Walker aitab treenida noort ja andekat poksijat. Korravalvurid otsivad taga narkodiilerit, kes pidudel teismelistele eluohtlikku uimastit müüb. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:15 Võmmid, H33/E25: Räägi asjast. Politseinik püüab olla võrdne mehega, kes on kümme aastat võidelnud sõltuvusega. Akvaariumi turvamehed hoiatavad politseinikke relvaga mehe eest. Maskides jalgratturil ei õnnestu pedaale tallates teda jälitava inspektori eest pääseda.

16:45 Võmmid, H33/E26: Väga ebausklik. Pärast politseinike jälitamisel abistamist ägestub soliidselt riietatud autojuht teise politseiniku peale. Vaatamata naise pisaratele paljastab politseinik tema valed ükshaaval. Halb enne muutub paari jaoks õnneks.

17:10 Mõrvarlikud naabrid, H6/E6: Tulega mängimine. Lance Herndon elas Roswellis oma unelmate elu, kuni ta ühel päeval jõhkralt mõrvati. Uurimine paljastab võikad intriigid ja saladused, mis peituvad rikaste inimeste uhkete välisfassaadide taga.

18:05 Kaks ja pool meest, H9/E3: Suured tüdrukud ei loobi toitu. Alan on sunnitud Waldeni juures elades Jake'iga tuba jagama. Waldeni kohting Bridgetiga ei lähe plaanipäraselt, aga Judith on valmis teda kohe lohutama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:30 Kaks ja pool meest, H9/E4: Üheksa võlusõrme. Walden otsustab, et on aeg hakata otsima uut naist oma ellu. Ta kohtub baaris Courtneyga, kuid Alan teab, et tegu on petisega. Ta asub koos Bridgetiga Waldeni silmi avama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:00 Viimane võmm, H5/E3: Uju või upu. Basseinis, otse oma usuõdede silme all, sureb nunn Helena Lorka. Mikk Kotkas ja tema uus paarimees Uno Üksvärav tulevad asja uurima. Selgub, et turvakaamerad lülitatakse kombluskaalutlustel SPA-s selleks ajaks alati välja, kui nunnad kümblevad. Või kas ikka lülitatakse? Kes küll võis tahta ingli surma? Tanja on turvalisuse kaalutlustel kolinud Miku juurde. Anders juhib jaoskonda, kuid kui Mikk küsib tervislikel põhjustel puhkust, et Uno Üksväravast pääseda, tuleb Andersil taas võtta sisse koht oma vana paarimehe kõrval.

20:00 Mängufilm 2:22 (2:22, USA, Austraalia 2017). Pinget kruviv põnevik. Lennujuht Dylanil õnnestub ära hoida kahe reisilennuki kokkupõrge tänu salapärasele sähvatusele, mis toimub täpselt kell 2:22. Dylanil tekib romantiline suhe lennukis viibinud Saaraga, kellega seob sõnulseletamatu side. Üheskoos on nad ka edaspidi pahaendeliste sündmuste tunnistajateks, mis lõppevad alati just täpselt 2:22. Maagilise kellaajaga müsteerium vajab lahendamist. R: Paul Currie O: Michiel Huisman, Teresa Palmer, Sam Reid

21:55 Spartacus, H3/E7: Mors Indecepta. Spartacus ja Crixus tülitsevad lumiselt ja läbimatult mäeharjalt põgenemise meetodi pärast. Crassus avastab, et üha raskem on kontrollida oma lähimate inimeste tegevust.

23:00 Seadusesilm, H5/E1. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:05 Seadusesilm, H5/E2. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:00 SEAL Team, H4/E9: Arvestus*. Ray jätkab missiooni juhtimist Süürias. Pinged kasvavad, kui Bravo meeskonna liikmed saavad teada tõe oma sihtmärgi kohta.

01:50 SEAL Team, H4/E10: Auküsimus*. Kaalul on Jasoni karjäär ja vabadus, kui juhtkond süüdistab teda missiooni ajal kohutava kuriteo toimepanemises. Kuna Bravol on keelatud temaga kontakteeruda, peab Jason seda lahingut pidama ilma oma vendadeta.

02:30 Suvereporter, H2024/E1*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

03:15 Mängufilm 2:22 (2:22, USA, Austraalia 2017)*. Pinget kruviv põnevik. Lennujuht Dylanil õnnestub ära hoida kahe reisilennuki kokkupõrge tänu salapärasele sähvatusele, mis toimub täpselt kell 2:22. Dylanil tekib romantiline suhe lennukis viibinud Saaraga, kellega seob sõnulseletamatu side. Üheskoos on nad ka edaspidi pahaendeliste sündmuste tunnistajateks, mis lõppevad alati just täpselt 2:22. Maagilise kellaajaga müsteerium vajab lahendamist. R: Paul Currie O: Michiel Huisman, Teresa Palmer, Sam Reid

04:45 Spartacus, H3/E7: Mors Indecepta*. Spartacus ja Crixus tülitsevad lumiselt ja läbimatult mäeharjalt põgenemise meetodi pärast. Crassus avastab, et üha raskem on kontrollida oma lähimate inimeste tegevust.

05:35 Postimees.ee, E783

Teisipäev 04.06.2024

06:35 Kalevipojad, E3: Naistejamad*. Meeste vahelised tülid kerivad tuure üles, lisaks peab Indrek segu valmistama ja tunnistab viimaks Antile, et ta ei tea ehitamisest tegelikult midagi. Anti soome ja eesti naised saavad teineteisest teada ja Anti jalgealune läheb tuliseks. Vahepeal võtab aga soome peretütar Indreku tõsiselt sihile. Peremees Mauri on vihane, et töö ei edene ja õpetab mehi omal pöörasel viisil tööd tegema. Indrek saab ebameeldiva kõne kodust, kus tema naine on avastanud Indreku saladuse ja nende suhe lööb tugevalt kõikuma. Harald avab veidi oma traagilist tausta ja osa lõpus tulevad objektile elevust tekitavad naiskülalised.

07:30 Olümpiarekordid, E5. Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

08:00 Suvereporter, H2024/E1*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

08:55 Viimane võmm, H5/E3: Uju või upu*. Basseinis, otse oma usuõdede silme all, sureb nunn Helena Lorka. Mikk Kotkas ja tema uus paarimees Uno Üksvärav tulevad asja uurima. Selgub, et turvakaamerad lülitatakse kombluskaalutlustel SPA-s selleks ajaks alati välja, kui nunnad kümblevad. Või kas ikka lülitatakse? Kes küll võis tahta ingli surma? Tanja on turvalisuse kaalutlustel kolinud Miku juurde. Anders juhib jaoskonda, kuid kui Mikk küsib tervislikel põhjustel puhkust, et Uno Üksväravast pääseda, tuleb Andersil taas võtta sisse koht oma vana paarimehe kõrval.

09:55 Kaks ja pool meest, H9/E3: Suured tüdrukud ei loobi toitu*. Alan on sunnitud Waldeni juures elades Jake'iga tuba jagama. Waldeni kohting Bridgetiga ei lähe plaanipäraselt, aga Judith on valmis teda kohe lohutama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:20 Kaks ja pool meest, H9/E4: Üheksa võlusõrme*. Walden otsustab, et on aeg hakata otsima uut naist oma ellu. Ta kohtub baaris Courtneyga, kuid Alan teab, et tegu on petisega. Ta asub koos Bridgetiga Waldeni silmi avama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:45 SEAL Team, H4/E11: Lojaalsuse piirid. Jason antakse kohtu alla ja see võib tema karjääri lõpetada. Samas ta ei tea, kas tema lähim sõber Ray toetab teda. Stella kolib Clay juurde ja Sonny tuleb Hannahle külla, et aidata tal valmistuda nende lapse sünniks.

11:35 SEAL Team, H4/E12: Tahavaatepeegel. Jasonit külastab endine meeskonnakaaslane ja see paneb ta oma rolli meeskonnajuhina ümber hindama. Ajal, mil mitmed Bravo liikmed oma isiklike suhete probleemidega maadlevad, saadab juhtkond nad ootamatule missioonile Aafrika rannikule.

12:30 Kalevipojad, E4: Pendeldajad. Mehed kohtuvad huvitava naiskülalisega, kes tekitab seltskonnas tugevat särinat ja paneb mehed napsu võtma. Objektile tulevad Soome ametiühingutegelased ja mehed peavad ülepeakaela metsa põgenema. Raevunud ja purjus Mauri kempleb ametiühingu tegelastega ja Kalevipojad maanduvad viimaks karaokebaaris. Anti näitab oma elumehepalet ja tema suhted naissooga lähevad veelgi keerulisemaks. Hommikul on peremees deliiriumis ja otsustab eestlaste hämmastuseks palkmaja asemel midagi hoopis muud ehitama hakata. Mehed peavad viimaks hullunud peremeest jõuga taltsutama ja pinged aina kasvavad. Indrek tunneb ennast hüljatuna, sest on oma naisega tülis ega saa enam koduga ühendust.

13:30 Walker - Texase korravalvur, H9/E12: Meeleheitlikud abinõud. Teel vanglasse pääseb vabadusse neli süüdimõistetud kurjategijat. Walker peab leidma kaks pangaröövlit, sarimõrvari ja ebaõiglaselt vangi pandud pereema. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:25 Walker - Texase korravalvur, H9/E13: Jagatud tänav. Walker ja tema vana sõber viivad koos korravalvuritega spordikeskuse korvpalliplatsil kokku kaks rivaalitsevat tänavajõuku, et vihavaenus noori omavahel lepitada. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:15 Walker - Texase korravalvur, H9/E14: Laupäeva õhtu. Walker peab koos korravalvuritega peatama kurjategijate jõugu, kes sunnib kohaliku Dallase klubi omanikku rahapesus osalema. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:15 Võmmid, H33/E27: Sõitke minuga. Liiklusseisak muutub ohtlikuks, kui juht stardib koos poolest saadik autos oleva politseinikuga. Hiljutised seadusemuudatused ja otsekohesus aitavad mehel vanglat vältida. Üks mees naabruskonna hirmutab autojuhte.

16:40 Võmmid, H33/E28: Naljakas õppimisviis. Tuntud autovaras ei saa oma mootorratta juhtimisega hakkama. Töötu mees teeb raha teenimiseks juhutöid. Politseinikud seavad kahtluse alla mehe töökaubiku seaduslikkuse.

17:10 Mõrvarlikud naabrid, H6/E7: Shelley Nance. Lake Highlandsi kogukonda tabab paanika, kui Shelley Nance leitakse surnuks pussitatult. Sõbrad on šokeeritud, et politsei kahtlustab Shelley kõige lähedasemaid inimesi. Uurimise käigus paljastab jäle armukadeduse, viha ja kire sasipundar.

18:05 Kaks ja pool meest, H9/E5: Hiigelkass, churro käes. Alan avastab, et Lyndsey on mänginud pornofilmis, ja otsustab aususehoos ka kõik enda saladused üles tunnistada. Walden küpsetab koos Bertaga kanepikooke ja korraldab Alani lohutamiseks peo. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:30 Kaks ja pool meest, H9/E6: Kükita ja tudise. Walden saab lahutuspaberid kätte ja otsustab Bridgeti oma elust välja lõigata ning New Yorki kolida. Alan saadab Waldeni seepeale Charlie kunagise psühhiaatri juurde. Hiljem kohtuvad nad baaris lesbipaariga ja Walden asub neid võrgutama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:00 Viimane võmm, H5/E4: Ärge mind otsige. Tammetsi poliitikust sõber Heiki Pärl ning tema abikaasa Talvi teevad politseisse avalduse oma 17-aastase tütre Agne kadumise kohta. Kuigi tegemist pole mõrvajuurdlusega, tahab Tammets, et juhtumiga tegeleks Kotkas isiklikult. Kahtluse all on tüdruku (samuti kadunud) mees-sõber, aga ka tüdruku kasuisa ise. Kas Agne on veel elus? Saabunud lunarahanõue lubab seda eeldada, samas ütleb tüdruku hüvastijätukiri hoopis midagi muud.

20:00 Mängufilm Bloodshot (Bloodshot, USA 2020). Menukal koomiksiromaanil põhinev film. RST korporatsioon äratab hiljuti lahingus hukkunud sõduri Ray Garrison'i. Nanotehnoloogiast kubisevad veenid teevad temast peatamatu jõu. Ta on varasemast tugevam ja suudab hetkega terveneda. Kuid lisaks kehale mõjutab firma ka tema mõistust ja mälestusi. Ray ei tea enam, mis on tõeline ja mis ei ole, kuid ta võtab omale ülesandeks see välja selgitada. R: Dave Wilson O: Vin Diesel, Eiza González, Sam Heughan

22:15 Spartacus, H3/E8: Erinevad teed. Spartacus ja mässulised jõuavad teelahkmele. Järeleandmatu Crassus sunnib oma mehi Spartacust jälitama ning konflikt Tiberiuse ja Caesari vahel teravneb.

23:20 Seadusesilm, H5/E3. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:20 Seadusesilm, H5/E4. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:15 SEAL Team, H4/E11: Lojaalsuse piirid*. Jason antakse kohtu alla ja see võib tema karjääri lõpetada. Samas ta ei tea, kas tema lähim sõber Ray toetab teda. Stella kolib Clay juurde ja Sonny tuleb Hannahle külla, et aidata tal valmistuda nende lapse sünniks.

02:00 SEAL Team, H4/E12: Tahavaatepeegel*. Jasonit külastab endine meeskonnakaaslane ja see paneb ta oma rolli meeskonnajuhina ümber hindama. Ajal, mil mitmed Bravo liikmed oma isiklike suhete probleemidega maadlevad, saadab juhtkond nad ootamatule missioonile Aafrika rannikule.

02:45 Suvereporter, H2024/E2*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

03:30 Mängufilm Bloodshot (Bloodshot, USA 2020)*. Menukal koomiksiromaanil põhinev film. RST korporatsioon äratab hiljuti lahingus hukkunud sõduri Ray Garrison'i. Nanotehnoloogiast kubisevad veenid teevad temast peatamatu jõu. Ta on varasemast tugevam ja suudab hetkega terveneda. Kuid lisaks kehale mõjutab firma ka tema mõistust ja mälestusi. Ray ei tea enam, mis on tõeline ja mis ei ole, kuid ta võtab omale ülesandeks see välja selgitada. R: Dave Wilson O: Vin Diesel, Eiza González, Sam Heughan

05:10 Postimees.ee, E784

Kolmapäev 05.06.2024

06:40 Kalevipojad, E4: Pendeldajad*. Mehed kohtuvad huvitava naiskülalisega, kes tekitab seltskonnas tugevat särinat ja paneb mehed napsu võtma. Objektile tulevad Soome ametiühingutegelased ja mehed peavad ülepeakaela metsa põgenema. Raevunud ja purjus Mauri kempleb ametiühingu tegelastega ja Kalevipojad maanduvad viimaks karaokebaaris. Anti näitab oma elumehepalet ja tema suhted naissooga lähevad veelgi keerulisemaks. Hommikul on peremees deliiriumis ja otsustab eestlaste hämmastuseks palkmaja asemel midagi hoopis muud ehitama hakata. Mehed peavad viimaks hullunud peremeest jõuga taltsutama ja pinged aina kasvavad. Indrek tunneb ennast hüljatuna, sest on oma naisega tülis ega saa enam koduga ühendust.

07:40 Olümpiarekordid, E6. Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

08:10 Suvereporter, H2024/E2*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

09:05 Viimane võmm, H5/E4: Ärge mind otsige*. Tammetsi poliitikust sõber Heiki Pärl ning tema abikaasa Talvi teevad politseisse avalduse oma 17-aastase tütre Agne kadumise kohta. Kuigi tegemist pole mõrvajuurdlusega, tahab Tammets, et juhtumiga tegeleks Kotkas isiklikult. Kahtluse all on tüdruku (samuti kadunud) mees-sõber, aga ka tüdruku kasuisa ise. Kas Agne on veel elus? Saabunud lunarahanõue lubab seda eeldada, samas ütleb tüdruku hüvastijätukiri hoopis midagi muud.

10:05 Kaks ja pool meest, H9/E5: Hiigelkass, churro käes*. Alan avastab, et Lyndsey on mänginud pornofilmis, ja otsustab aususehoos ka kõik enda saladused üles tunnistada. Walden küpsetab koos Bertaga kanepikooke ja korraldab Alani lohutamiseks peo. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:30 Kaks ja pool meest, H9/E6: Kükita ja tudise*. Walden saab lahutuspaberid kätte ja otsustab Bridgeti oma elust välja lõigata ning New Yorki kolida. Alan saadab Waldeni seepeale Charlie kunagise psühhiaatri juurde. Hiljem kohtuvad nad baaris lesbipaariga ja Walden asub neid võrgutama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

11:00 SEAL Team, H4/E13: Ära kahjusta. Bravo saab ülesandeks tuua USA kaitse alla Boko Harami ülejooksikust leitnant, kuid nende ülesanne nurjub, kui sihtmärki rünnatakse. Sonny reputatsioon Bravo esindajana langeb ja kogu meeskond kannatab seeläbi.

11:50 SEAL Team, H4/E14: Seest tühi. Bravo ülesandeks on salaja tungida Boko Harami laagrisse, häkkida selle andmevõrku ja päästa ameeriklasest pantvang.

12:40 Kalevipojad, E5: Kärgpere. Anti olukord muutub kriitiliseks - tema mõlemad naised tulevad koos lastega ehitusplatsile ja korraldavad metsiku kähmluse. Indreku naine peab mehe varjatud võlgasid klaarima ja Indrek saab kodust karmi ultimaatumi. Kired lõõmavad ka meeste omavahelistes suhetes - Heiko kergitab saladuskatet oma peresuhetelt ja Indrek vigastab ohtlikult oma selga. Anti võtab kasutusele äärmuslikud abinõud, et peremehelt lubatud korter kätte saada. Peremees otsustab jamade eest Eestisse puhkama põgeneda.

13:35 Walker - Texase korravalvur, H9/E15: Õiglane karistus. Walker ja korravalvurid hakkavad otsima politseid kohtuga ähvardanud juristi mõrvarit, et politsei mõrvakahtlustest vabastada. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:30 Walker - Texase korravalvur, H9/E16: Kuus tundi. Kurjategija ähvardab röövitud miljonäri tütre tappa ja mõrva Interneti otseülekandes näidata, kui tema nõudmisi ei täideta. Walkeril ja korravalvuritel on tüdruku leidmiseks kõigest mõned tunnid. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:25 Walker - Texase korravalvur, H9/E17: Keskaegsed kuriteod. Walker ja korravalvurid jälitavad Texasesse saabuvad osavaid murdvargaid, kes päeval röövivad kallist kunsti ja kalliskive ning õhtuti esinevad kohalikus keskaegses restoranis. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:15 Võmmid, H33/E29: Surmani hirmunud. Ettevõtte omanik kutsub kohale politsei, kui ettearvamatu mees hakkab tema autole ronima. Ebatavalised asjaolud võimaldavad politseinikel juhisse aususe eest veidi leebemalt suhtuda. Mees unustab pärast asjaajamist auto tagastada.

16:45 Võmmid, H33/E30: Vii mind kaasa, kauboi. Põgenev kahtlusalune teeb nurka surutuna ohtliku otsuse. Pahaaimamatu autojuht saab vanale sõbrale küüti pakkudes rohkem kui ta aimata oskab. Sõbralikul naisel on midagi kauboidele.

17:10 Mõrvarlikud naabrid, H6/E8: John Kowalczyk. John Kowalczyku maha laskmine šokeerib kogu väikelinna. Sõbrad ei suuda ära imestada, miks oleks keegi pidanud tahtma edukat ettevõtjat tappa. Kui politsei asub aga lähemalt tema elu uurima, paljastub võigas valede võrgustik.

18:05 Kaks ja pool meest, H9/E7: Need vinged Jaapani tualetid. Pangast teatatakse, et Charlie'l oli seal hoiulaegas. Selles olnud päevik aitab Alanil oma venda uue nurga alt näha. Jake saab endale keemias järeleaitamisõpetaja Megani, kes on huvitatud Waldenist. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:35 Kaks ja pool meest, H9/E8: Aitäh vahekorra eest. Walden hakkab laulma Charlie loodud kõlle ja müüb maha tema klaveri, mis ajab Alani kurvastusest kohalikku baari. Seal ilusa naisega kohtudes hakkab Alan järsku Charlie kombel käituma ja sama tõhusalt naistele külge lööma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:00 Viimane võmm, H5/E5: Õudsed tondikirjad. Kotkas saab endale jälle uue paarimehe - seekord äsja Sisekaitseakadeemia lõpetanud Paul Õunapi, kel on fotograafiline mälu ja kes on oma motivatsioonikirjas soovinud võimalust töötada koos legendaarse Mikk Kotkasega. Mõisnik ja Laura on lapsetegemisetuhinas otsustanud osa võtta tantraseksi talvelaagrist, kus tapetakse petisest tantraõpetaja Taro More. Kahtluse alla satuvad Taro More eksabikaasa, tantralaagri korraldaja ja kõik laagris osalenud. Mikk tunnistab, et on Tara Machdavisse armunud, kuid Tanja keerukas eluperiood läbi pole, ei saa ta ennast siduda teise naisega. Rita baaril visatakse aken sisse. Tanja korteriuksele kirjutatakse vastik ähvarduskiri ning Mikk paneb ühe vana tuttava Murrikut valvama. Nagu elu veel vähe keeruline oleks, teatab Paul Õunap Mikule uudise, mis võtab jalust nõrgaks.

20:00 Mängufilm Jokker (Joker, USA, Kanada 2019). Kahe Oscari ja kahe Kuldgloobuse võitja! Film räägib legendaarsest kurikaelast. Tegu on seni kinoekraanidel nägemata originaallooga sellest, kuidas läbikukkunud lokaalikoomikust saab sõge kurjategija. R: Todd Phillips O: Joaquin Phoenix, Robert De Niro

22:30 Spartacus, H3/E9: Surnud ja surevad. Crassus saab teada, et üks prominentne roomlane üritab varastada Spartacuse alistamise au. Spartacus püüab leida vihjet, mida ta saaks roomlaste vastu läbirääkimistel kasutada.

23:40 Seadusesilm, H5/E5. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:40 Seadusesilm, H5/E6. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:40 SEAL Team, H4/E13: Ära kahjusta*. Bravo saab ülesandeks tuua USA kaitse alla Boko Harami ülejooksikust leitnant, kuid nende ülesanne nurjub, kui sihtmärki rünnatakse. Sonny reputatsioon Bravo esindajana langeb ja kogu meeskond kannatab seeläbi.

02:25 SEAL Team, H4/E14: Seest tühi*. Bravo ülesandeks on salaja tungida Boko Harami laagrisse, häkkida selle andmevõrku ja päästa ameeriklasest pantvang.

03:10 Suvereporter, H2024/E3*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

03:55 Mängufilm Jokker (Joker, USA, Kanada 2019)*. Kahe Oscari ja kahe Kuldgloobuse võitja! Film räägib legendaarsest kurikaelast. Tegu on seni kinoekraanidel nägemata originaallooga sellest, kuidas läbikukkunud lokaalikoomikust saab sõge kurjategija. R: Todd Phillips O: Joaquin Phoenix, Robert De Niro

05:45 Postimees.ee, E785

Neljapäev 06.06.2024

06:40 Kalevipojad, E5: Kärgpere*. Anti olukord muutub kriitiliseks - tema mõlemad naised tulevad koos lastega ehitusplatsile ja korraldavad metsiku kähmluse. Indreku naine peab mehe varjatud võlgasid klaarima ja Indrek saab kodust karmi ultimaatumi. Kired lõõmavad ka meeste omavahelistes suhetes - Heiko kergitab saladuskatet oma peresuhetelt ja Indrek vigastab ohtlikult oma selga. Anti võtab kasutusele äärmuslikud abinõud, et peremehelt lubatud korter kätte saada. Peremees otsustab jamade eest Eestisse puhkama põgeneda.

07:30 Olümpiarekordid, E7. Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

08:05 Suvereporter, H2024/E3*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

09:00 Viimane võmm, H5/E5: Õudsed tondikirjad*. Kotkas saab endale jälle uue paarimehe - seekord äsja Sisekaitseakadeemia lõpetanud Paul Õunapi, kel on fotograafiline mälu ja kes on oma motivatsioonikirjas soovinud võimalust töötada koos legendaarse Mikk Kotkasega. Mõisnik ja Laura on lapsetegemisetuhinas otsustanud osa võtta tantraseksi talvelaagrist, kus tapetakse petisest tantraõpetaja Taro More. Kahtluse alla satuvad Taro More eksabikaasa, tantralaagri korraldaja ja kõik laagris osalenud. Mikk tunnistab, et on Tara Machdavisse armunud, kuid Tanja keerukas eluperiood läbi pole, ei saa ta ennast siduda teise naisega. Rita baaril visatakse aken sisse. Tanja korteriuksele kirjutatakse vastik ähvarduskiri ning Mikk paneb ühe vana tuttava Murrikut valvama. Nagu elu veel vähe keeruline oleks, teatab Paul Õunap Mikule uudise, mis võtab jalust nõrgaks.

10:00 Kaks ja pool meest, H9/E7: Need vinged Jaapani tualetid*. Pangast teatatakse, et Charlie'l oli seal hoiulaegas. Selles olnud päevik aitab Alanil oma venda uue nurga alt näha. Jake saab endale keemias järeleaitamisõpetaja Megani, kes on huvitatud Waldenist. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:25 Kaks ja pool meest, H9/E8: Aitäh vahekorra eest*. Walden hakkab laulma Charlie loodud kõlle ja müüb maha tema klaveri, mis ajab Alani kurvastusest kohalikku baari. Seal ilusa naisega kohtudes hakkab Alan järsku Charlie kombel käituma ja sama tõhusalt naistele külge lööma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:50 SEAL Team, H4/E15: Minu kohutav valik. Bravo ühendab jõud, et kaitsta ülitähtsat Nigeeria gaasijuhet Boko Harami rünnaku eest. Kui üks meeskonnaliige saab haavata, võitlevad Jason ja Clay tema elu päästmise nimel ning Bravo avastab, et neid ründab veelgi ohtlikum vaenlane.

11:45 SEAL Team, H4/E16: Elamiseks on üksainus elu. Bravo saab hävitava löögi, mis muudab meeskonda igaveseks ja sunnib meeskonna iga liiget tegema suuri otsuseid. Neljanda hooaja finaal.

12:35 Kalevipojad, E6: Hiirtepidu. Peremees Mauri on puhkama sõitnud ja mehed otsustavad seniks treilerist majja kolida, see tekitab aga hulga uusi pingeid. Mehed tülitsevad ja lisaks tuleb Antile ootamatu külaline. Peretütar Pirkko leiab uue nipi, kuidas Indrekule läheneda ja seljavaluga võitlev Indrek peab tüdruku eest põgenema. Indreku naine tutvub inimesega, kes teeb talle üllatava pakkumise. Indreku tütar Annabel ei tule ööseks koju ja mehe kodune elu muutub veelgi keerulisemaks.

13:30 Walker - Texase korravalvur, H9/E18: Legendid. Vahistatud maffiapealiku poeg maksab kätte isa tabamisele kaasa aidanud inimestele. Walker kohtub Dallases kickbox'i maailmameistrivõistlustel oma vanade sõpradega. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:20 Walker - Texase korravalvur, H9/E19: Ohtlik kiirus. Gage ja Sydney kehastavad ennast ümber mootorratturiteks, et tabada narkootikumidega kauplevat tsiklijõuku. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:15 Walker - Texase korravalvur, H9/E20: Täielik vaikus. Gage kaotab kõrvakuulmise ja õpib Sydney abiga toime tulema. Kui autovargad tapavad Gage'i kooliaegse kallima, asuvad korravalvurid mõrtsukaid otsima. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:10 Võmmid, H33/E31: Kahtlane käitumine. Kodust põgenenud teismeline üritab politseinike eest põgeneda. Mees plaanib tulevikus oma elus teha kannapöörde, kuid politseinikud paluvad tal sellega kohe algust teha. Mees, kelle juurest leiti sadu päikeseprille, väidab, et ta kavatses need ära anda.

16:40 Võmmid, H33/E32: Käivitage mootorid. Politsei kasutab teesiile, et lõpetada varastatud auto ohtlik jälitamine. Mehaanik väidab, et tal on luba sadulveokiga sõita, omanik väidab vastupidist. Paar peatab naise, kes nende autoga minema sõita üritab.

17:05 Mõrvarlikud naabrid, H6/E9: Ainult head. Jimmy McClain on õpetaja ja treener Tennessees Cordovas. Kui ta leitakse ühel veebruarihommikul oma kodust mõrvatuna, avastatakse peagi, et potentsiaalseid kahtlusaluseid on üksjagu. Kellel neist aga oli piisavalt põhjust soovida endise korvpallitähe surma?

18:05 Kaks ja pool meest, H9/E9: Frodo fotod. Alan vabaneb vaimuhaiglast ja kuuleb kohe Jake'i uudist, et ta saab Meganiga lapse. Lisaks selgub, et Lyndsey on nüüd Waldeniga koos ja maksuamet tahab Alanilt 80 000 dollarit. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:30 Kaks ja pool meest, H9/E10: Klaassilmi täis akvaarium. Walden kohtub briti päritolu Zoeyga, kuid ta pole kindel, kas on Bridgetist piisavalt üle saanud. Alan püüab krediitkaartidega püramiidiskeemi korraldada, kuid satub üha rohkem võlgadesse. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:00 Viimane võmm, H5/E6: Paras palk. Selle päeva õhtul, kui on välja kuulutatud kolm heliloojapalga saajat, sureb tähistamisel edukas helilooja Joakim Paralep. Esiotsa otseselt mõrva ei kahtlustatagi, kuni lahkamine näitab, et Paralep on surnud kevadkogritsa mürgistusse. Põhilised kahtlusalused on esimesena heliloojapalgast ilma jäänud Raif Roode, kelle naine umbes pool aastat tagasi Joakimi poole kolis ning Joakimi mahajäetud naine.

20:00 Mängufilm Gigolo-mees (Deuce Bigalow: Male Gigolo, USA 1999). Hittkomöödia! Basseinipuhastaja Deuce'i elu võtab hullu pöörde kui tema uueks tööandjaks saab rikas ja superseksikas meesprostituut Antoine. Viimane peab äriasjus mõneks ajaks kodunt lahkuma ning ta palub Deuce'il oma maja valvata. Kahel tingimusel: Deuce ei tohi telefonile vastata ega Antoine Porschega sõita. Kuid nii lihtne see missioon ei saa olema, sest kogemata lõhub Deuce peremehe 6000 dollarilise akvaariumi. Suures rahahädas, otsustab ta oma kliendi ameti üle võtta. Deuce Bigalowst saab mees-gigolo! R: Mike Mitchell O: Rob Schneider, William Forsythe

21:50 Spartacus, H3/E10: Võit. Spartacus ja tema arvulises vähemuses olevad mässulised teevad vabaduse võitmiseks viimase katse kangelaslikus lõpulahingus roomlaste vastu, keda juhib Marcus Crassus.

23:00 Seadusesilm, H5/E7. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:00 Seadusesilm, H5/E8. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:55 SEAL Team, H4/E15: Minu kohutav valik*. Bravo ühendab jõud, et kaitsta ülitähtsat Nigeeria gaasijuhet Boko Harami rünnaku eest. Kui üks meeskonnaliige saab haavata, võitlevad Jason ja Clay tema elu päästmise nimel ning Bravo avastab, et neid ründab veelgi ohtlikum vaenlane.

01:40 SEAL Team, H4/E16: Elamiseks on üksainus elu*. Bravo saab hävitava löögi, mis muudab meeskonda igaveseks ja sunnib meeskonna iga liiget tegema suuri otsuseid. Neljanda hooaja finaal.

02:25 Suvereporter, H2024/E4*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

03:10 Mängufilm Gigolo-mees (Deuce Bigalow: Male Gigolo, USA 1999)*. Hittkomöödia! Basseinipuhastaja Deuce'i elu võtab hullu pöörde kui tema uueks tööandjaks saab rikas ja superseksikas meesprostituut Antoine. Viimane peab äriasjus mõneks ajaks kodunt lahkuma ning ta palub Deuce'il oma maja valvata. Kahel tingimusel: Deuce ei tohi telefonile vastata ega Antoine Porschega sõita. Kuid nii lihtne see missioon ei saa olema, sest kogemata lõhub Deuce peremehe 6000 dollarilise akvaariumi. Suures rahahädas, otsustab ta oma kliendi ameti üle võtta. Deuce Bigalowst saab mees-gigolo! R: Mike Mitchell O: Rob Schneider, William Forsythe

04:30 Spartacus, H3/E10: Võit*. Spartacus ja tema arvulises vähemuses olevad mässulised teevad vabaduse võitmiseks viimase katse kangelaslikus lõpulahingus roomlaste vastu, keda juhib Marcus Crassus.

05:25 Postimees.ee, E786

Reede 07.06.2024

06:40 Kalevipojad, E6: Hiirtepidu*. Peremees Mauri on puhkama sõitnud ja mehed otsustavad seniks treilerist majja kolida, see tekitab aga hulga uusi pingeid. Mehed tülitsevad ja lisaks tuleb Antile ootamatu külaline. Peretütar Pirkko leiab uue nipi, kuidas Indrekule läheneda ja seljavaluga võitlev Indrek peab tüdruku eest põgenema. Indreku naine tutvub inimesega, kes teeb talle üllatava pakkumise. Indreku tütar Annabel ei tule ööseks koju ja mehe kodune elu muutub veelgi keerulisemaks.

07:35 Olümpiarekordid, E8. Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

08:05 Suvereporter, H2024/E4*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

09:00 Viimane võmm, H5/E6: Paras palk*. Selle päeva õhtul, kui on välja kuulutatud kolm heliloojapalga saajat, sureb tähistamisel edukas helilooja Joakim Paralep. Esiotsa otseselt mõrva ei kahtlustatagi, kuni lahkamine näitab, et Paralep on surnud kevadkogritsa mürgistusse. Põhilised kahtlusalused on esimesena heliloojapalgast ilma jäänud Raif Roode, kelle naine umbes pool aastat tagasi Joakimi poole kolis ning Joakimi mahajäetud naine.

10:00 Kaks ja pool meest, H9/E9: Frodo fotod*. Alan vabaneb vaimuhaiglast ja kuuleb kohe Jake'i uudist, et ta saab Meganiga lapse. Lisaks selgub, et Lyndsey on nüüd Waldeniga koos ja maksuamet tahab Alanilt 80 000 dollarit. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:30 Kaks ja pool meest, H9/E10: Klaassilmi täis akvaarium*. Walden kohtub briti päritolu Zoeyga, kuid ta pole kindel, kas on Bridgetist piisavalt üle saanud. Alan püüab krediitkaartidega püramiidiskeemi korraldada, kuid satub üha rohkem võlgadesse. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:55 SEAL Team, H5/E1: Usalda, aga kontrolli, 1. Bravo on šokeeritud, kui nad saavad teada, et õppus on tegelikult salajase missiooni kattevarjuks, et välja tuua ühest maailma ohtlikumast riigist relvaekspert.

11:45 SEAL Team, H5/E2: Usalda, aga kontrolli, 2. Kui Bravo tegevus ohtu satub, peavad nad välja mõtlema, kuidas märkamatult põgeneda ühest maailma ohtlikumast riigist.

12:40 Kalevipojad, E7: Karupisarad. Mehed hakkavad treilerit koristama ja kohtuvad karuga. Indrek saab teada, et tema naine kohtub võõra mehega ja satub ahastusse. Indreku tütrel Annabelil tekib koolis probleeme ja ta võõrdub üha rohkem ka kodusest elust. Kalevipojad saavad hetkeks tülidest üle ja toetavad teineteist, õhkkond muutub treileris hoolivamaks. Üle pika aja helistab Indrekule tema naine Maris, kuid ainult selleks, et halbu uudiseid öelda. Pinged hakkavad taas tuure üles võtma...

13:30 Walker - Texase korravalvur, H9/E21: Verised teemandid. Walker ja korravalvurid üritavad takistada ebaseaduslikku teemantide relvade vastu vahetamist. Alexile muutub ohtlikuks ebola viiruse puhang. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:30 Walker - Texase korravalvur, H9/E22: Korravalvurid võtteplatsil. Korravalvurid juhtuvad kogemata filmivõtetele, kus neist saavad juhuslikult staarid. Walker ja Trivette osalevad heategevuslikul mootorratta sõidul. Walker ja Alex valmistavad oma esimese lapse sünniks. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:25 Walker - Texase korravalvur, H9/E23: Viimane lahing, 1. Kogu sarja eelviimases osas põgeneb kurikuulus kurjategijate jõuk vanglast ja tahab Walkerile kätte maksta. Walker peab korraga kaitsema oma sõpru kurjategijate rünnakute eest ja olema Alexile sünnituse juures toeks. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:15 Võmmid, H33/E33: Võitle või põgene. Kui käerauad nähtavale ilmuvad, paneb emotsionaalne rattur politseinikud liikvele. Poiss-sõbra ausus päästab tema tüdruku sünnipäeval vanglasse minekust. Politsei uurib võimalikku relvaga seotud liiklusraevu juhtumit.

16:40 Võmmid, H34/E1: Kes see nüüd olla võib?. Põgenenud jalgrattur otsib varju majast, et hinge tõmmata. Abišerif otsustab rikkuja tegudesse leebelt suhtuda. Tühja maja omanikud kuulevad toas liikumist ja helistavad politseisse.

17:10 Mõrvarlikud naabrid, H6/E10: Dawn Donaldson ja Cristina Campbell. Grass Valley elanikud on murest murtud, kui 16-aastased parimad sõbrannad Dawn Donaldson ja Crissy Campbell üleöö haihtuvad. Kuulujutud levivad kulutulena ning uurijad peavad andma endast maksimumi enne, kui kõige kohutavamad stsenaariumid tõeks saavad.

18:05 Kaks ja pool meest, H9/E11: Armas maandumisrada. Walden püüab Zoeyt veenda, et on Bridgetist üle saanud ja viib Zoey tõestuseks eralennukiga Mehhikosse. Kuid siis ilmub Bridget välja teatega, et tahab Waldenit tagasi. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:30 Kaks ja pool meest, H9/E12: Üks vale samm ja kohe Zimbabwe! Alan veedab esimesed jõulud ilma Charlie'ta. Külla tuleb aga Waldeni ema, kelle vastu Alan kohe tõmmet tunneb. Walden aga läheb jõulude ajal emaga tülli. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:00 Viimane võmm, H5/E7: Nähtav ja nähtamatu. Õhtusel hämaral teetammil saab mööduvalt autolt löögi Gregor Teever. Kuna mees ei kandnud helkurit, tundub esmapilgul tema surm mõttetu liiklusõnnetusena. Ometi äratab kahtlusi mehe maffiaminevik ning tema juurest leitud relv, mida on paar aastat tagasi kasutatud maffia omavahelises arveteklaarimises. Kotkase ja tema uue paarimehe Paul Õunapiga hakkab juhtumit uurima vana tuttav Ants Kärmik organiseeritud kuritegevuse osakonnast.

20:00 Mängufilm Surmarelv (Lethal Weapon, USA 1987). Ülipopulaarse märulikomöödia esimene film. Detektiiv Martin Riggs on sügavas masenduses, isegi elu pole talle enam armas. Tema mustanahaline paarimees Murtaugh on seevastu korralik pereisa, kes tahaks viimased pensioni-eelsed aastad võimalikult rahulikult veeta. Seega moodustavad nad ülimalt vastandliku tandemi, kuid ometi tekib nende vahel usaldus ja sõprus. Esimeses filmis peavad Riggs ja Murthaugh kahjutuks tegema kurikuulsa narkoparuni. Film ei sobi alaealistele. R: Richard Donner O: Gary Busey, Mel Gibson, Danny Glover

22:10 Riskikuller, H1/E1: Trooja hobuse jõud. Frank peab kütusefirmast eemale peletama vargad ning samal ajal toimetama Pariisi autonäitusele uue mootori prototüübi. Tema ja ta kaasreisija Trina õnnetuseks on mootoril peal jälgimisseade, mida ei saa välja lülitada. Nad peavad leidma teistsuguseid mooduseid Le Loupi eest peitumiseks, kuna ta tahab Franki tappa. R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand

23:10 Seadusesilm, H5/E9. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:20 Seadusesilm, H5/E10. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:20 SEAL Team, H5/E1: Usalda, aga kontrolli, 1*. Bravo on šokeeritud, kui nad saavad teada, et õppus on tegelikult salajase missiooni kattevarjuks, et välja tuua ühest maailma ohtlikumast riigist relvaekspert.

02:10 SEAL Team, H5/E2: Usalda, aga kontrolli, 2*. Kui Bravo tegevus ohtu satub, peavad nad välja mõtlema, kuidas märkamatult põgeneda ühest maailma ohtlikumast riigist.

02:50 Suvereporter, H2024/E5*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

03:35 Mängufilm Surmarelv (Lethal Weapon, USA 1987)*. Ülipopulaarse märulikomöödia esimene film. Detektiiv Martin Riggs on sügavas masenduses, isegi elu pole talle enam armas. Tema mustanahaline paarimees Murtaugh on seevastu korralik pereisa, kes tahaks viimased pensioni-eelsed aastad võimalikult rahulikult veeta. Seega moodustavad nad ülimalt vastandliku tandemi, kuid ometi tekib nende vahel usaldus ja sõprus. Esimeses filmis peavad Riggs ja Murthaugh kahjutuks tegema kurikuulsa narkoparuni. Film ei sobi alaealistele. R: Richard Donner O: Gary Busey, Mel Gibson, Danny Glover

05:20 Postimees.ee, E787

Laupäev 08.06.2024

06:35 Võmmid, H33/E25: Räägi asjast*. Politseinik püüab olla võrdne mehega, kes on kümme aastat võidelnud sõltuvusega. Akvaariumi turvamehed hoiatavad politseinikke relvaga mehe eest. Maskides jalgratturil ei õnnestu pedaale tallates teda jälitava inspektori eest pääseda.

07:00 Võmmid, H33/E26: Väga ebausklik*. Pärast politseinike jälitamisel abistamist ägestub soliidselt riietatud autojuht teise politseiniku peale. Vaatamata naise pisaratele paljastab politseinik tema valed ükshaaval. Halb enne muutub paari jaoks õnneks.

07:30 Võmmid, H33/E27: Sõitke minuga*. Liiklusseisak muutub ohtlikuks, kui juht stardib koos poolest saadik autos oleva politseinikuga. Hiljutised seadusemuudatused ja otsekohesus aitavad mehel vanglat vältida. Üks mees naabruskonna hirmutab autojuhte.

07:55 Võmmid, H33/E28: Naljakas õppimisviis*. Tuntud autovaras ei saa oma mootorratta juhtimisega hakkama. Töötu mees teeb raha teenimiseks juhutöid. Politseinikud seavad kahtluse alla mehe töökaubiku seaduslikkuse.

08:25 Võmmid, H33/E29: Surmani hirmunud*. Ettevõtte omanik kutsub kohale politsei, kui ettearvamatu mees hakkab tema autole ronima. Ebatavalised asjaolud võimaldavad politseinikel juhisse aususe eest veidi leebemalt suhtuda. Mees unustab pärast asjaajamist auto tagastada.

08:50 Suvereporter, H2024/E5*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 

09:45 Grand Tour, H1/E7: Ranna(bagi)rõõmud 1. osa*. Grand Touri saatejuhid loobuvad oma tavalisest telgist ning reisivad läbi Namiibia, igaüks oma spetsifikatsioonide järgi Volkswageni Põrnikast ümber ehitatud rannabagis – selleks, et lükata ümber Grand Touri bossi väide, et rannabagid on kohutavad. O: Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond

10:45 Robson Greeni suured slämmid, H1/E2: Kuuba. Robsoni seiklused on viinud ta Kuubale Inshore’i suure slämmi turniirile, kus ta peab ühe päeva jooksul saama kätte kolm ette nähtud kalaliiki. Tugev tuul ja vihm ähvardavad ta võistlust saboteerida, kuid Robson ei anna kergelt alla.

11:40 Kaks kanget Lõuna-Ameerikas, E14: Viimane osa! Kahe sõbra seiklus hakkab läbi saama! Viimases osas on reisisellid Tshiilis, kus Kristjan külastab kohalikke veiniistandusi ja Teet Lihavõttesaari. Kuidas lõpeb seiklus? Mida suurest seiklusest meenutatakse? Mis sai kalliskivist?

12:35 Eestlased Dubais, E5. Pole just palju perekondi, kes Eesti vara maha müünud ja kogu perega Dubaisse elama kolinud oleks. Julge hundi rind on rasvane ning üks julgetest on Reet Kivi oma perega. Läheme külla Kivide perekonnale Dubais.

13:05 Viimane võmm, H5/E3: Uju või upu*. Basseinis, otse oma usuõdede silme all, sureb nunn Helena Lorka. Mikk Kotkas ja tema uus paarimees Uno Üksvärav tulevad asja uurima. Selgub, et turvakaamerad lülitatakse kombluskaalutlustel SPA-s selleks ajaks alati välja, kui nunnad kümblevad. Või kas ikka lülitatakse? Kes küll võis tahta ingli surma? Tanja on turvalisuse kaalutlustel kolinud Miku juurde. Anders juhib jaoskonda, kuid kui Mikk küsib tervislikel põhjustel puhkust, et Uno Üksväravast pääseda, tuleb Andersil taas võtta sisse koht oma vana paarimehe kõrval.

14:05 Viimane võmm, H5/E4: Ärge mind otsige*. Tammetsi poliitikust sõber Heiki Pärl ning tema abikaasa Talvi teevad politseisse avalduse oma 17-aastase tütre Agne kadumise kohta. Kuigi tegemist pole mõrvajuurdlusega, tahab Tammets, et juhtumiga tegeleks Kotkas isiklikult. Kahtluse all on tüdruku (samuti kadunud) mees-sõber, aga ka tüdruku kasuisa ise. Kas Agne on veel elus? Saabunud lunarahanõue lubab seda eeldada, samas ütleb tüdruku hüvastijätukiri hoopis midagi muud.

15:00 Mõrvarlikud naabrid, H6/E6: Tulega mängimine*. Lance Herndon elas Roswellis oma unelmate elu, kuni ta ühel päeval jõhkralt mõrvati. Uurimine paljastab võikad intriigid ja saladused, mis peituvad rikaste inimeste uhkete välisfassaadide taga.

15:55 Mõrvarlikud naabrid, H6/E7: Shelley Nance*. Lake Highlandsi kogukonda tabab paanika, kui Shelley Nance leitakse surnuks pussitatult. Sõbrad on šokeeritud, et politsei kahtlustab Shelley kõige lähedasemaid inimesi. Uurimise käigus paljastab jäle armukadeduse, viha ja kire sasipundar.

16:55 Mõrvarlikud naabrid, H6/E8: John Kowalczyk*. John Kowalczyku maha laskmine šokeerib kogu väikelinna. Sõbrad ei suuda ära imestada, miks oleks keegi pidanud tahtma edukat ettevõtjat tappa. Kui politsei asub aga lähemalt tema elu uurima, paljastub võigas valede võrgustik.

17:50 Kaks ja pool meest, H9/E3: Suured tüdrukud ei loobi toitu*. Alan on sunnitud Waldeni juures elades Jake'iga tuba jagama. Waldeni kohting Bridgetiga ei lähe plaanipäraselt, aga Judith on valmis teda kohe lohutama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H9/E4: Üheksa võlusõrme*. Walden otsustab, et on aeg hakata otsima uut naist oma ellu. Ta kohtub baaris Courtneyga, kuid Alan teab, et tegu on petisega. Ta asub koos Bridgetiga Waldeni silmi avama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:40 Kaks ja pool meest, H9/E5: Hiigelkass, churro käes*. Alan avastab, et Lyndsey on mänginud pornofilmis, ja otsustab aususehoos ka kõik enda saladused üles tunnistada. Walden küpsetab koos Bertaga kanepikooke ja korraldab Alani lohutamiseks peo. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:05 Kaks ja pool meest, H9/E6: Kükita ja tudise*. Walden saab lahutuspaberid kätte ja otsustab Bridgeti oma elust välja lõigata ning New Yorki kolida. Alan saadab Waldeni seepeale Charlie kunagise psühhiaatri juurde. Hiljem kohtuvad nad baaris lesbipaariga ja Walden asub neid võrgutama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:35 Kaks ja pool meest, H9/E7: Need vinged Jaapani tualetid*. Pangast teatatakse, et Charlie'l oli seal hoiulaegas. Selles olnud päevik aitab Alanil oma venda uue nurga alt näha. Jake saab endale keemias järeleaitamisõpetaja Megani, kes on huvitatud Waldenist. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

20:00 Mängufilm Monumendimehed (The Monuments Men, Saksamaa 2014). Film põhineb tõestisündinud lool, mille keskmes on teadaolevalt suurim aardejaht inimkonna ajaloos. Nimelt pannakse Teise maailmasõja lõppjärgus kokku üsnagi eriskummaline rühm, kellele Ameerika Ühendriikide president usaldab vägagi vastutusrikka ülesande: minna Saksamaale, et leida Hitleri käsul röövitud hindamatud kunstiteosed. R: George Clooney O: George Clooney, Matt Damon, Bill Murray

22:25 President, H1/E7. Ajal, mil rõõm Copo America turniiri üle levib kogu Tšiili, langeb Jadue Facuse perekonna ja CONMEBOL-i kohale tume vari. Jadue peab nüüd oma viimase kaardi välja käima, et sellest vabalangusest välja tulla. O: Andrés Parra, Karla Souza, Paulina Gaitan

23:30 Mängufilm Spiraal: filmiseeria "Saag" järgmine peatükk (Spiral: From the Book of Saw, USA, Kanada 2021). Õudusfilm! Sadistlik geenius vallandab haiglase õigusemõistmise, mis on filmiseeria „Saag“ uus hirmuäratav peatükk. Lugupeetud veteranpolitseiniku varjus töötav ninakas uurija Ezekiel „Zeke“ Banks ja tema kollanokast paarimees hakkavad uurima koletuid mõrvu, mis meenutavad jubedust tekitavalt linna võigast minevikku. Järjest süveneva müsteeriumi sisse tahtmatult lõksu jäänud Zeke on äkitselt otse keset tapja haiglast mängu. R: Darren Lynn Bousman O: Chris Rock, Samuel L. Jackson, Max Minghella

01:25 Suvereporter+, H2024/E1*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.

01:50 Kaks kanget Lõuna-Ameerikas, E14: Viimane osa!* Kahe sõbra seiklus hakkab läbi saama! Viimases osas on reisisellid Tshiilis, kus Kristjan külastab kohalikke veiniistandusi ja Teet Lihavõttesaari. Kuidas lõpeb seiklus? Mida suurest seiklusest meenutatakse? Mis sai kalliskivist?

02:35 Mängufilm Monumendimehed (The Monuments Men, Saksamaa 2014)*. Film põhineb tõestisündinud lool, mille keskmes on teadaolevalt suurim aardejaht inimkonna ajaloos. Nimelt pannakse Teise maailmasõja lõppjärgus kokku üsnagi eriskummaline rühm, kellele Ameerika Ühendriikide president usaldab vägagi vastutusrikka ülesande: minna Saksamaale, et leida Hitleri käsul röövitud hindamatud kunstiteosed. R: George Clooney O: George Clooney, Matt Damon, Bill Murray

04:20 Mängufilm Spiraal: filmiseeria "Saag" järgmine peatükk (Spiral: From the Book of Saw, USA, Kanada 2021)*. Õudusfilm! Sadistlik geenius vallandab haiglase õigusemõistmise, mis on filmiseeria „Saag“ uus hirmuäratav peatükk. Lugupeetud veteranpolitseiniku varjus töötav ninakas uurija Ezekiel „Zeke“ Banks ja tema kollanokast paarimees hakkavad uurima koletuid mõrvu, mis meenutavad jubedust tekitavalt linna võigast minevikku. Järjest süveneva müsteeriumi sisse tahtmatult lõksu jäänud Zeke on äkitselt otse keset tapja haiglast mängu. R: Darren Lynn Bousman O: Chris Rock, Samuel L. Jackson, Max Minghella

05:45 Postimees.ee, E788

Pühapäev 09.06.2024

06:25 Võmmid, H33/E30: Vii mind kaasa, kauboi*. Põgenev kahtlusalune teeb nurka surutuna ohtliku otsuse. Pahaaimamatu autojuht saab vanale sõbrale küüti pakkudes rohkem kui ta aimata oskab. Sõbralikul naisel on midagi kauboidele.

06:50 Võmmid, H33/E31: Kahtlane käitumine*. Kodust põgenenud teismeline üritab politseinike eest põgeneda. Mees plaanib tulevikus oma elus teha kannapöörde, kuid politseinikud paluvad tal sellega kohe algust teha. Mees, kelle juurest leiti sadu päikeseprille, väidab, et ta kavatses need ära anda.

07:15 Võmmid, H33/E32: Käivitage mootorid*. Politsei kasutab teesiile, et lõpetada varastatud auto ohtlik jälitamine. Mehaanik väidab, et tal on luba sadulveokiga sõita, omanik väidab vastupidist. Paar peatab naise, kes nende autoga minema sõita üritab.

07:45 Liikleja, H1/E1: Elektritõukerataste võlu ja valu*. Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Tänases saates keskendutakse kergliikuritele. Elektrilised tõukerattad on tulnud, et jääda ja olgem siis kõik nendega liigeldes ettevaatlikud, tähelepanelikud ja arvestagem teistega. “Liikleja” saates saavad sõna Transpordiamet, Politsei, PERH-i EMO vanemarst. Oma sõidukogemusi kergliikuriga jagab tuntud telenägu Lauri Pedaja. Saatejuht on Jaanus Koort.

08:15 Rooli võim, H25/E22*. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.

08:45 Krimi, H18/E39*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

09:15 Suvereporter+, H2024/E1*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.

09:45 Kuldvillak, H2024/E14*. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.

10:20 Robson Greeni suured slämmid, H1/E3: Michigan. Robson suundub Michigani suurele ahvenapüügile. Ta on ühel USA parimal ahvenajärvel, kuid kas sellest piisab, et auhinnakarikas koju tuua?

11:20 Kaks kanget Venemaal, E1. Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, seiklevad taas! Seekord võtavad nad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki.

12:20 Eestlased Dubais, E6. Kohtumised eestlastega Dubais jätkuvad. Sel korral võõrustab meid kunstnik Toomas, kes on Araabia Ühendemiraatides ülikooli õppejõud. Vaatame lähemalt, kuidas ja kus Toomas elab. Samuti külastame maailma suurimat tehis vihmametsa.

12:50 Viimane võmm, H5/E5: Õudsed tondikirjad*. Kotkas saab endale jälle uue paarimehe - seekord äsja Sisekaitseakadeemia lõpetanud Paul Õunapi, kel on fotograafiline mälu ja kes on oma motivatsioonikirjas soovinud võimalust töötada koos legendaarse Mikk Kotkasega. Mõisnik ja Laura on lapsetegemisetuhinas otsustanud osa võtta tantraseksi talvelaagrist, kus tapetakse petisest tantraõpetaja Taro More. Kahtluse alla satuvad Taro More eksabikaasa, tantralaagri korraldaja ja kõik laagris osalenud. Mikk tunnistab, et on Tara Machdavisse armunud, kuid Tanja keerukas eluperiood läbi pole, ei saa ta ennast siduda teise naisega. Rita baaril visatakse aken sisse. Tanja korteriuksele kirjutatakse vastik ähvarduskiri ning Mikk paneb ühe vana tuttava Murrikut valvama. Nagu elu veel vähe keeruline oleks, teatab Paul Õunap Mikule uudise, mis võtab jalust nõrgaks.

13:45 Viimane võmm, H5/E6: Paras palk*. Selle päeva õhtul, kui on välja kuulutatud kolm heliloojapalga saajat, sureb tähistamisel edukas helilooja Joakim Paralep. Esiotsa otseselt mõrva ei kahtlustatagi, kuni lahkamine näitab, et Paralep on surnud kevadkogritsa mürgistusse. Põhilised kahtlusalused on esimesena heliloojapalgast ilma jäänud Raif Roode, kelle naine umbes pool aastat tagasi Joakimi poole kolis ning Joakimi mahajäetud naine.

14:40 Viimane võmm, H5/E7: Nähtav ja nähtamatu*. Õhtusel hämaral teetammil saab mööduvalt autolt löögi Gregor Teever. Kuna mees ei kandnud helkurit, tundub esmapilgul tema surm mõttetu liiklusõnnetusena. Ometi äratab kahtlusi mehe maffiaminevik ning tema juurest leitud relv, mida on paar aastat tagasi kasutatud maffia omavahelises arveteklaarimises. Kotkase ja tema uue paarimehe Paul Õunapiga hakkab juhtumit uurima vana tuttav Ants Kärmik organiseeritud kuritegevuse osakonnast.

15:40 Mõrvarlikud naabrid, H6/E9: Ainult head*. Jimmy McClain on õpetaja ja treener Tennessees Cordovas. Kui ta leitakse ühel veebruarihommikul oma kodust mõrvatuna, avastatakse peagi, et potentsiaalseid kahtlusaluseid on üksjagu. Kellel neist aga oli piisavalt põhjust soovida endise korvpallitähe surma?

16:35 Mõrvarlikud naabrid, H6/E10: Dawn Donaldson ja Cristina Campbell*. Grass Valley elanikud on murest murtud, kui 16-aastased parimad sõbrannad Dawn Donaldson ja Crissy Campbell üleöö haihtuvad. Kuulujutud levivad kulutulena ning uurijad peavad andma endast maksimumi enne, kui kõige kohutavamad stsenaariumid tõeks saavad.

17:35 Kaks ja pool meest, H9/E8: Aitäh vahekorra eest*. Walden hakkab laulma Charlie loodud kõlle ja müüb maha tema klaveri, mis ajab Alani kurvastusest kohalikku baari. Seal ilusa naisega kohtudes hakkab Alan järsku Charlie kombel käituma ja sama tõhusalt naistele külge lööma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:00 Kaks ja pool meest, H9/E9: Frodo fotod*. Alan vabaneb vaimuhaiglast ja kuuleb kohe Jake'i uudist, et ta saab Meganiga lapse. Lisaks selgub, et Lyndsey on nüüd Waldeniga koos ja maksuamet tahab Alanilt 80 000 dollarit. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:30 Grand Tour, H1/E8: Ranna(bagi)rõõmud 2. osa. Jätkub bagiretk läbi Namiibia. Kõrbest välja pääsenud, panevad konarlikud teed masinad korralikult proovile ja just siis, kui tundub et finiš terendab silme ees, ootab ees kõige raskem katsumus. O: Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond

19:50 Mängufilm Teekond mälestustesse (Reminiscence, USA 2021). Üleujutatud Miami ranniku äärealal elav eradetektiiv Nick Bannister sukeldub lummavasse minevikumaailma, et aidata klientidel kaotatud mälestustele ligi pääseda. Uus klient Mae muudab ta elu aga igaveseks ja lihtsast otsingust saab ohtlik kinnisidee. Kui Bannister Mae kadumise kohta tõde leida üritab, avastab ta vandenõu ning peab vastama küsimusele, milleks ollakse valmis, et armsamaid mitte kaotada. R: Lisa Joy O: Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Thandiwe Newton

22:05 President, H1/E8. Nagu Julio Grondona tavatses öelda: "Kõik läheb mööda". Aga mis juhtus Sergio Jaduega? Kõik. O: Andrés Parra, Karla Souza, Paulina Gaitan

23:20 Mängufilm Õigustatud tapmine (Righteous Kill, USA 2008). Põnevusfilm kahest detektiivist, kes peavad lahendama vihatud sutenööri mõrva. Sarnaselt juhtumile, mille nad aastate eest lahendasid, on ka nüüd laiba juurde jäetud luuletus, milles kurjategija õigustab oma veretööd. Kas eelmisel korral läks tõesti trellide taha vale mees ja tõeline sarimõrvar on ikka veel vabaduses? R: Jon Avnet O: Al Pacino, Robert De Niro

01:20 Suvereporter+, H2024/E2*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.

01:45 Kaks kanget Venemaal, E1*. Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, seiklevad taas! Seekord võtavad nad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki.

02:30 Mängufilm Teekond mälestustesse (Reminiscence, USA 2021)*. Üleujutatud Miami ranniku äärealal elav eradetektiiv Nick Bannister sukeldub lummavasse minevikumaailma, et aidata klientidel kaotatud mälestustele ligi pääseda. Uus klient Mae muudab ta elu aga igaveseks ja lihtsast otsingust saab ohtlik kinnisidee. Kui Bannister Mae kadumise kohta tõde leida üritab, avastab ta vandenõu ning peab vastama küsimusele, milleks ollakse valmis, et armsamaid mitte kaotada. R: Lisa Joy O: Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Thandiwe Newton

04:15 Postimees.ee, E789