Duo 5 saatekava 27.05.2024 - 02.06.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 27.05.2024

07:00 Võmmid, H33/E13: See You Later, Alligator*. Mehel tekivad raskused, sest kotil ebaseaduslike asjadega on tema nimi. Jutukas autojuht räägib politseinikele pika ja vastuoluliste detailidega loo. Paar, kes leiab oma hoovist alligaatori, kutsub abi.

07:20 Võmmid, H33/E14: Anna gaasi!* Politseinikud on hämmeldunud, kui mees üritab neid veenda, et nad ta vanglasse viiksid. Sädemed lendavad, kui juht üritab kiirteel oma veokil vaid kahel rattal sõita. Korrakaitsjad on valvel, kui sõjakale mehele lähenevad.

07:40 Valemäng, E3: Apartheid. Selles saatesarjas heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.

08:10 Reporter+, H2024/E41*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

08:40 Krimi, H18/E37*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

09:10 Viimane võmm, H4/E10: Kullakamakas*. Kaevandusest leitakse kaevur Kalju Luurmani surnukeha, kullakamakas taskus. Just kullakamakas tekitab hämmastust - Eestis ju kulda ei leidu? Kahtluse alla satub surnud kaevuri tütre Aino poiss-sõber Jürgen, kuna Kalju oli miskipärast väga nende suhte vastu. Kuid samavõrra kahtluse all on üks endine kaevur, juveelipoe tühjendanud ning äsja vanglast vabanenud ekspätt Tõnu Pars.

10:00 Kaks ja pool meest, H12/E7: Seks animeeritud Ed Asneriga*. Alan ja Walden tutvuvad lastega mängides kolme emaga ja Waldenil tekib ühe vastu tõmme. Alan läheb aga koos emadega tüdrukute õhtut veetma. Walden istub samal ajal haige Louisiga kodus, kuid tema õhtu tuleb seda põnevamgi. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:25 Kaks ja pool meest, H12/E8: Perekond, Buble, frititud kalkun*. Walden ja Alan asuvad Louisi veenma, et jõuluvana on päriselt olemas, ja palkavad selleks jõuluvana, kelle Evelyn aga kohe rajalt maha võtab. Rose ilmub taas välja ja pakub jõulude korraldamisel abi. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:50 SEAL Team, H3/E19: Teadmatuses. Missiooni käigus, mille eesmärgiks on leida võimalik side terroristide uue juhiga, satub Bravo meeskond vaenlase korraldatud varitsusse. Sonny kaalub enda sisseseadmist oma kodulinnas.

11:40 SEAL Team, H3/E20: Kohustusi ei saa valida. Samal ajal kui Jason saadab Mandyt kaastunde avaldamise visiidil langenud informaatori perekonna juurde, läheb Bravo kiireloomulisele missioonile, sest neil on käes väga ajatundlik juhtlõng terroristide liidri asukoha kohta. Davis paljastab meeskonnale, et terroristide juht, keda nad on otsinud, on seotud ülesandega Jasoni minevikust.

12:30 Süvahavva, H2/E6: Doktor Luks. Eva ja Ludwigi kokkusaamise lugu avaneb tagasivaadetes. Kätte jõuab aeg, et Feliks näitab, mis kunste ta Vatikanis õppimas käis. Timo tuleb Arnikale lossi külla. Eva teeb Arnika abiga uusi avastusi ja hakkab äkki taipama tõde, et nende nähtamatu vaenlane, peab olema kusagil Süvahavva talu lähedal. Väljakaevamised paljastavad lossis uue saladuse.

13:34 Walker - Texase korravalvur, H8/E19: Surmasõdurid. Walkeri sõjakunstide treeningrühm valmistub esinema rassidevahelist üksteisemõistmist propageerival massiüritusel, mille toimumist üritavad rassistid pommiplahvatustega takistada. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:24 Walker - Texase korravalvur, H8/E20: Kindral on tagasi. Kui Walkeri endise võitluskunstide treeneri kindral Nimhi politseinikust poeg tapetakse, annab ta lubaduse mõrva korraldanud Vietnami grupeeringu iga hinna eest tabada. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:16 Walker - Texase korravalvur, H8/E21: Otsustav lahing, 1. Kui Walkeril vahistab Mehhiko uimastikaubitsejate liidri, röövivad kurjategijad Alexi ja Sydney, et oma juht politsei käest päästa. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:09 Võmmid, H33/E15: Üheksa elu. Lahke noormees üritab takistada oma tüdruksõbra vanglasse sattumist. Politseinikud päästavad ohtlikusse kohta peitunud kassipoja. Mees ütleb, et on varastatud veokiga vaid ühe päeva sõitnud, kuid ta on juba kuud ära olnud.

16:25 Võmmid, H33/E16: Mis tähtskujust sa oled?. Noorpaar kulutab liiga palju aega vaidlemisele ja ei pööra piisavalt tähelepanu teele. Inspektor kasutab oma kindlalt töötavat nippi, et keegi valelt tabada. Jutukas autojuht saab oma maja ees süüdistuste osaliseks.

16:50 Mõrvarlikud naabrid, H6/E1: Melinda Snyder. Melinda Snyderi mõrv šokeeris kogu Rock Hilli ja isegi tema lähimad sõbrad ei pääsenud kahtlustustest. Endise ballikuninganna surma müsteeriumi lahendamine jõudis lausa Lõuna-Carolina ülemkohtuni välja.

17:50 Kaks ja pool meest, H12/E9: Põrkab-põrkab, Lyndsey. Walden avastab, kui raske on naistega intiimsuhet alustada, kui tema kasupoeg Louis majas on. Herb küsib Alanilt, kas tohib Lyndseyga kohtama minna. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H12/E10: Püksid, ma tulen! Alan otsustab Waldenit aidata, et Louis temaga jääks, kui sotsiaaltöötaja avastab, et nad pole tegelikult geipaar. Selleks pole vaja teha muud, kui sotsiaaltöötajaga voodisse minna. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E99. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Viimane võmm, H4/E11: Rita, ära jama. Kinnisvaraomanik Villem Meius leitakse oma korterist tapetuna. Turvakaamera video paljastab surnukeha kõrvalt lahkumas ühe Meiuse üürniku - ei kellegi muu, kui politseinike kaitseingli Rita! Rita võetakse vahi alla ning kogu jaoskond näeb vaeva selle nimel, et teda vabastada ning tema kinniistumise ajal Rita baari käigus hoida. Uurimise käigus paljastub ulatuslik ja häbitu kinnisvarahangeldamine Kalamajas, mille niidid ulatuvad ka justiitsmaailma ladvikusse. Vastasleeri moodustavad Kalamaja põliselanikud. Organisatsiooni peakorter asub kellegi Mort Pärgi matusebüroos. Sealt hakkabki asi lõpuks hargnema.

20:00 Mängufilm Põssa (Pig, Suurbritannia 2021). Rob on erakust trühvliotsija, kes elab sügaval Oregoni metsades, ainsaks seltsiliseks ta ustav trühvlisiga. Vastumeelselt on mees suniitud naasma suurlinna ja seisma silmitsi oma minevikuga, kui teda ühel ööl rünnatakse ning tema ainus sõber röövitakse. R: Michael Sarnoski O: Nicolas Cage, Alex Wolff

21:50 Spartacus, H3/E2: Hundid väravas. Spartacus juhib julget rünnakut, et tagada oma inimestele toitu ja peavarju. Crassus loob hirmuäratava armee ja võtab vastu ootamatu külalise.

22:55 Seadusesilm, H4/E4. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

23:50 Seadusesilm, H4/E5. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:45 SEAL Team, H3/E19: Teadmatuses*. Missiooni käigus, mille eesmärgiks on leida võimalik side terroristide uue juhiga, satub Bravo meeskond vaenlase korraldatud varitsusse. Sonny kaalub enda sisseseadmist oma kodulinnas.

01:35 SEAL Team, H3/E20: Kohustusi ei saa valida*. Samal ajal kui Jason saadab Mandyt kaastunde avaldamise visiidil langenud informaatori perekonna juurde, läheb Bravo kiireloomulisele missioonile, sest neil on käes väga ajatundlik juhtlõng terroristide liidri asukoha kohta. Davis paljastab meeskonnale, et terroristide juht, keda nad on otsinud, on seotud ülesandega Jasoni minevikust.

02:15 Reporter, H2024/E105*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

03:00 Mängufilm Põssa (Pig, Suurbritannia 2021)*. Rob on erakust trühvliotsija, kes elab sügaval Oregoni metsades, ainsaks seltsiliseks ta ustav trühvlisiga. Vastumeelselt on mees suniitud naasma suurlinna ja seisma silmitsi oma minevikuga, kui teda ühel ööl rünnatakse ning tema ainus sõber röövitakse. R: Michael Sarnoski O: Nicolas Cage, Alex Wolff

04:25 Spartacus, H3/E2: Hundid väravas*. Spartacus juhib julget rünnakut, et tagada oma inimestele toitu ja peavarju. Crassus loob hirmuäratava armee ja võtab vastu ootamatu külalise.

05:15 Postimees.ee, E776

Teisipäev 28.05.2024

07:00 Võmmid, H33/E15: Üheksa elu*. Lahke noormees üritab takistada oma tüdruksõbra vanglasse sattumist. Politseinikud päästavad ohtlikusse kohta peitunud kassipoja. Mees ütleb, et on varastatud veokiga vaid ühe päeva sõitnud, kuid ta on juba kuud ära olnud.

07:20 Võmmid, H33/E16: Mis tähtskujust sa oled?*. Noorpaar kulutab liiga palju aega vaidlemisele ja ei pööra piisavalt tähelepanu teele. Inspektor kasutab oma kindlalt töötavat nippi, et keegi valelt tabada. Jutukas autojuht saab oma maja ees süüdistuste osaliseks.

07:40 Valemäng, E4: Norra rulatamise keeld. Selles saatesarjas heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.

08:05 Reporter, H2024/E105*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

09:00 Viimane võmm, H4/E11: Rita, ära jama*. Kinnisvaraomanik Villem Meius leitakse oma korterist tapetuna. Turvakaamera video paljastab surnukeha kõrvalt lahkumas ühe Meiuse üürniku - ei kellegi muu, kui politseinike kaitseingli Rita! Rita võetakse vahi alla ning kogu jaoskond näeb vaeva selle nimel, et teda vabastada ning tema kinniistumise ajal Rita baari käigus hoida. Uurimise käigus paljastub ulatuslik ja häbitu kinnisvarahangeldamine Kalamajas, mille niidid ulatuvad ka justiitsmaailma ladvikusse. Vastasleeri moodustavad Kalamaja põliselanikud. Organisatsiooni peakorter asub kellegi Mort Pärgi matusebüroos. Sealt hakkabki asi lõpuks hargnema.

09:55 Kaks ja pool meest, H12/E9: Põrkab-põrkab, Lyndsey*. Walden avastab, kui raske on naistega intiimsuhet alustada, kui tema kasupoeg Louis majas on. Herb küsib Alanilt, kas tohib Lyndseyga kohtama minna. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:20 Kaks ja pool meest, H12/E10: Püksid, ma tulen!* Alan otsustab Waldenit aidata, et Louis temaga jääks, kui sotsiaaltöötaja avastab, et nad pole tegelikult geipaar. Selleks pole vaja teha muud, kui sotsiaaltöötajaga voodisse minna. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:45 SEAL Team, H4/E1: Sõjajumal. Bravo meeskond siseneb vaenlase territooriumile lumisel Spin Ghari mäeahelikul, et tabada Al-Hazred, terroristliku rühmituse juht ja selle terroristide juhi poeg, kelle Jason alistas oma karjääri alguses kui Bravo 1 alustas.

11:35 SEAL Team, H4/E2: Igavene sõda. Bravo meeskond ühineb taas Jasoni ja Cerberusega ning läheb seejärel maa alla, et otsida terroristide juhti Al-Hazredit.

12:25 Süvahavva, H2/E7: Hukatuse peegel. Selgub, kes korraldas Kristile "pakkumise, millest ta ei saanud keelduda" ning millised salaplaanid Ludwigil ikkagi on. Eva on süvenenud mõistatuslikku ürikusse ja teeb sellest kummalisi avastusi. Arnika kohtab lossis Martat, kelle Ludwig on sinna toimetanud.

13:20 Walker - Texase korravalvur, H8/E22: Otsustav lahing, 2. Kui Mehhiko uimastikaupmehed vaatamata lubadustele Alexit ja Sydneyt välja ei anna, tuleb Walkeril koos korravalvuritega grupeeringuga võitlusse astuda. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:15 Walker - Texase korravalvur, H8/E23: Poissmehepidu. Walkeri poissmehepõlve viimaseid päevi tähistavast lõõgastavast matkast saab ootamatult võitlus tigeda karu ja ohtliku kurjategijaga. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:05 Walker - Texase korravalvur, H8/E24: Pulmad, 1. Enne pulmi peavad Walker ja Alex võitlema palgamõrvaritega, kes on saanud ülesandeks nemad kui tunnistajad käimasoleva kohtuprotsessi lõpetamiseks kõrvaldada. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:00 Võmmid, H33/E17: Üle mäe. Varastatud veokiga kahtlustatava tagaajamine toimub konarlikul maastikul. Bensiinijaama töötajad helistavad politseisse, kui märkavad pumba juures magavat paari. Politseinikele tuttav mees näitab neile, et suudab muutuda.

16:25 Võmmid, H33/E18: Suured summad. Isikupärastatud võtmehoidja seab mehe niigi nõrga loo kahtluse alla. Jalgrattur viskab midagi maha kui saabuvaid politseinikke näeb. Ladusa juhi jutu järgi leidub tema autos vaid paar prügikotti.

16:50 Mõrvarlikud naabrid, H6/E2: Ebameeldivad üllatused. Kui staabiseersant Michael Severance jäljetult kaob, asub kogu San Angelo kogukond tema noort abikaasat toetama. Peagi selgub, et tema kadumise asjaolud on üsna pikantsed ja uurimine paljastab üle Texase osariigi ulatuva reetmise ja kire.

17:50 Kaks ja pool meest, H12/E11: Kellele lüüakse kepikella. Walden liitub lapsendajatest isade tugirühmaga ja avastab, et see on Alanile hea vaheldus. Alan magab jälle sotsiaaltöötajaga, mis pahandab Waldenit, sest Louisi lapsendamisotsus on veel tegemata. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H12/E12: Õllepaneeringus pettus. Kui Alan sotsiaaltöötajast lahku läheb ja jälle Lyndsey valib, on Walden mures, kuidas see Louisi lapsendamist mõjutab. Sotsiaaltöötaja korraldab taas üllatuskülaskäigu Waldeni juurde, kuid ka see lõpeb ootamatult. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E100. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Viimane võmm, H4/E12: Romeo ja Julia. Annika Sihver tunnistab Mikk Kotkasele üles oma ema Liana mõrva. Natukese aja pärast võtab süü sama mõrva eest enda peale Annika poiss-sõber Jakob Karusell. Kuid surnukeha on kadunud - köögis, kuhu mõlemad "tapjad" selle olid jätnud, seda igatahes pole. Kahtluse all on ka Annika isa Mart Sihver, kes naaseb kolmekuuliselt kruiisitöölt sobivasti samal päeval ja tapetud naise töökaaslane Sebastian Mäesalu.

20:00 Mängufilm Kättemaksu piir (The Shepherd: Border Patrol, USA 2008). Põnevusmärul mõrvauurija Jackist (Jean-Claude Van Damme), kes liitub piirivalvega, et jahtida narkovedajateks hakanud endisi sõjaväelasi. Jacki jaoks on see halastamatu inimküttimine kättemaks oma tütre eest, kes suri uimasti üledoosi tagajärjel. R: Isaac Florentine O: Jean-Claude Van Damme

21:55 Spartacus, H3/E3: Aumehed. Et tagada oma inimestele varustust ja toitu kaalub Spartacus kokkuleppe sõlmimist marodööride rühmaga. Crassuse poeg Tiberius teeb julge ja saatusliku otsuse.

23:05 Seadusesilm, H4/E6. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:00 Seadusesilm, H4/E7. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:55 SEAL Team, H4/E1: Sõjajumal*. Bravo meeskond siseneb vaenlase territooriumile lumisel Spin Ghari mäeahelikul, et tabada Al-Hazred, terroristliku rühmituse juht ja selle terroristide juhi poeg, kelle Jason alistas oma karjääri alguses kui Bravo 1 alustas.

01:40 SEAL Team, H4/E2: Igavene sõda*. Bravo meeskond ühineb taas Jasoni ja Cerberusega ning läheb seejärel maa alla, et otsida terroristide juhti Al-Hazredit.

02:25 Reporter, H2024/E106*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

03:10 Mängufilm Kättemaksu piir (The Shepherd: Border Patrol, USA 2008)*. Põnevusmärul mõrvauurija Jackist (Jean-Claude Van Damme), kes liitub piirivalvega, et jahtida narkovedajateks hakanud endisi sõjaväelasi. Jacki jaoks on see halastamatu inimküttimine kättemaks oma tütre eest, kes suri uimasti üledoosi tagajärjel. R: Isaac Florentine O: Jean-Claude Van Damme

04:35 Spartacus, H3/E3: Aumehed*. Et tagada oma inimestele varustust ja toitu kaalub Spartacus kokkuleppe sõlmimist marodööride rühmaga. Crassuse poeg Tiberius teeb julge ja saatusliku otsuse.

05:35 Postimees.ee, E777

Kolmapäev 29.05.2024

06:55 Võmmid, H33/E17: Üle mäe*. Varastatud veokiga kahtlustatava tagaajamine toimub konarlikul maastikul. Bensiinijaama töötajad helistavad politseisse, kui märkavad pumba juures magavat paari. Politseinikele tuttav mees näitab neile, et suudab muutuda.

07:15 Võmmid, H33/E18: Suured summad*. Isikupärastatud võtmehoidja seab mehe niigi nõrga loo kahtluse alla. Jalgrattur viskab midagi maha kui saabuvaid politseinikke näeb. Ladusa juhi jutu järgi leidub tema autos vaid paar prügikotti.

07:35 Olümpiarekordid, E1. Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

08:10 Reporter, H2024/E106*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

09:05 Viimane võmm, H4/E12: Romeo ja Julia*. Annika Sihver tunnistab Mikk Kotkasele üles oma ema Liana mõrva. Natukese aja pärast võtab süü sama mõrva eest enda peale Annika poiss-sõber Jakob Karusell. Kuid surnukeha on kadunud - köögis, kuhu mõlemad "tapjad" selle olid jätnud, seda igatahes pole. Kahtluse all on ka Annika isa Mart Sihver, kes naaseb kolmekuuliselt kruiisitöölt sobivasti samal päeval ja tapetud naise töökaaslane Sebastian Mäesalu.

09:55 Kaks ja pool meest, H12/E11: Kellele lüüakse kepikella*. Walden liitub lapsendajatest isade tugirühmaga ja avastab, et see on Alanile hea vaheldus. Alan magab jälle sotsiaaltöötajaga, mis pahandab Waldenit, sest Louisi lapsendamisotsus on veel tegemata. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:20 Kaks ja pool meest, H12/E12: Õllepaneeringus pettus*. Kui Alan sotsiaaltöötajast lahku läheb ja jälle Lyndsey valib, on Walden mures, kuidas see Louisi lapsendamist mõjutab. Sotsiaaltöötaja korraldab taas üllatuskülaskäigu Waldeni juurde, kuid ka see lõpeb ootamatult. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:50 SEAL Team, H4/E3: Uus normaalsus. Bravo meeskonnal on raske kohaneda uue meeskonnadünaamikaga pärast seda, kui mitmed selle liikmed teevad elumuutvaid karjääriotsuseid.

11:45 SEAL Team, H4/E4: Lööklaine. Kui vanemohvitser Ray Perry jääb Tuneesias toimunud plahvatuse tõttu kadunuks, pingutavad tema endised meeskonnakaaslased, et aidata oma venda ja tema perekonda, sest Bravo Team on kõrvale jäetud.

12:30 Süvahavva, H2/E8: Püstkoja peremees - Hooaja viimane! Ludwig on oma võitluses jäänud üksi. Kes on see salapärane Meister, Timo käskija ja Ludwigi vastane? Arnika on jõudnud koos Timoga tagasi Wõllamäe tallu ja sinna on teel ka Arno. Feliksi taibukus on teda vangipõlvest omaenda kirikus küll päästnud, ent ootamatult satub ta hoopis järgmisesse. Teise poole maailmas on Arno ja Teele jõudnud püstkoja juurde ja kohtuvad selle peremehega. Ja mida nad seal näevad ja kuulevad on hoopis muu, kui nad oleks osanud arvata...

13:25 Walker - Texase korravalvur, H8/E25: Pulmad, 2. Nii Walkeri kui Alexi tapmiskatse ebaõnnestub, palgamõrtsukatest üks sureb ning teine otsustab asuda vastabiellunud Alexit ja Walkerit mesinädalatel jälitama. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:15 Walker - Texase korravalvur, H9/E1: Vapruse kants. Kohalikust sünnitushaiglast röövitakse vastsündinud beebid, et nad maha müüa. Gage ja Sydney asuvad süüdlasi otsima. Walker peab päästma Alexi kokku varisenud majast. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:05 Walker - Texase korravalvur, H9/E2: Eluohtlik olukord. Korrumpeerunud politseinikud müüvad konfiskeeritud narkootikume ja lavastavad süüdi oma noore ametivenna, kes on sunnitud meedia tähelepanu võitmiseks ja oma süütuse tõestamiseks pantvange võtma. Cage ja Sydney meenutavad oma esimest suudlust. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:00 Võmmid, H33/E19: Viharavi. Väidetav murdvaras väidab, et kotitäis raha on kingitus tema vanaemalt. Roosa pearätiku leidmine paneb politseinikud kahtlusaluse jutus kahtlema. Politseinik üritab meest pärast kaklust oma naisega maha jahutada.

16:25 Võmmid, H33/E20: Täielik autokarma. Politseinik pärib juhilt, miks tema väidetavalt katki läinud auto näib avarii teinud olevat. Üks takistus järgneb teisele ja ei lase naisel oma sõidukit parandada. Uut algust igatseval noormehel on rasked ajad.

16:50 Mõrvarlikud naabrid, H6/E3: Katherine Foster. 18-aastase esmakursuslase Katherine Fosteri kadumine raputab kogu Lõuna-Alabama ülikooli. On ta röövitud, vägistatud, kas asjasse on segatud mõrvar? Kuulujutud levivad kulutulena ning tudengid on kabuhirmul, kes neist järgmisena sarnase saatuse osaliseks saab.

17:50 Kaks ja pool meest, H12/E13: Taat armastas litse. Walden kardab, et kui ta McMartinist lahku läheb, ohustab see Louisi lapsendamist. Alan kõhkleb, kui Lyndsey kutsub teda enda juurde elama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H12/E14: Ära anna pärdikule relva. Pärast lahutuspaberite allkirjastamist pakub Walden Alanile mistahes kingitust, aga Alan valib midagi egoistlikku ja ebapraktilist, mis ohustab tema suhet Lyndseyga. Alan on valmis Lyndseyle abieluettepaneku tegema, kui Walden lubab abielusõrmuse osta. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E101. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Viimane võmm, H4/E13: Ohtlik mäng. Rebeka Merilind leiab oma venna Karsteni surnukeha tema sünnipäevahommikul klaasikildudega kaetult viimase elutoast. Uurimise käigus paljastatakse lisaks mõrvarile ka Tallinnas tegutsev illegaalne kasiino. Mikk valmistab mesinädalatele siirduvale Andersile kingituse. Üle 20 aasta tagasi alanud Mikk Kotkase ebaõnnestunud mõrvalugu jõuab lõpuks oma lõpplahenduseni.

20:00 Mängufilm Blade Runner 2049 (Blade Runner 2049, USA 2017). Järg kultuslikule ulmefilmile „Blade Runner“. Teise osa lugu toimub 30 aastat pärast esimese filmi sündmusi. Uus blade runner (androidide jahtija) on LA politseinik K, kes avastab kaua varjul olnud saladuse, mis võib ühiskonna riismed veelgi suuremasse kaosesse paisata. K avastus sunnib teda otsima Rick Decardi, endist LA blade runner’it, kes on kolmkümmend aastat kadunud olnud. R: Denis Villeneuve O: Harrison Ford, Ryan Gosling, Ana de Armas

23:15 Spartacus, H3/E4: Hävitustöö. Rooma spiooni sisseimbumine põhjustab mässuliste seas pingeid. Crassus taaselustab juba unustatud Rooma karistuse vormi, et anda oma sõduritele jõhker õppetund.

00:25 Seadusesilm, H4/E8. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:25 Seadusesilm, H4/E9. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

02:05 SEAL Team, H4/E3: Uus normaalsus*. Bravo meeskonnal on raske kohaneda uue meeskonnadünaamikaga pärast seda, kui mitmed selle liikmed teevad elumuutvaid karjääriotsuseid.

02:45 SEAL Team, H4/E4: Lööklaine*. Kui vanemohvitser Ray Perry jääb Tuneesias toimunud plahvatuse tõttu kadunuks, pingutavad tema endised meeskonnakaaslased, et aidata oma venda ja tema perekonda, sest Bravo Team on kõrvale jäetud.

03:25 Reporter, H2024/E107*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

04:10 Spartacus, H3/E4: Hävitustöö*. Rooma spiooni sisseimbumine põhjustab mässuliste seas pingeid. Crassus taaselustab juba unustatud Rooma karistuse vormi, et anda oma sõduritele jõhker õppetund.

05:05 Postimees.ee, E778

Neljapäev 30.05.2024

06:50 Võmmid, H33/E19: Viharavi*. Väidetav murdvaras väidab, et kotitäis raha on kingitus tema vanaemalt. Roosa pearätiku leidmine paneb politseinikud kahtlusaluse jutus kahtlema. Politseinik üritab meest pärast kaklust oma naisega maha jahutada.

07:10 Võmmid, H33/E20: Täielik autokarma*. Politseinik pärib juhilt, miks tema väidetavalt katki läinud auto näib avarii teinud olevat. Üks takistus järgneb teisele ja ei lase naisel oma sõidukit parandada. Uut algust igatseval noormehel on rasked ajad.

07:30 Olümpiarekordid, E2. Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

08:05 Reporter, H2024/E107*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

09:00 Viimane võmm, H4/E13: Ohtlik mäng*. Rebeka Merilind leiab oma venna Karsteni surnukeha tema sünnipäevahommikul klaasikildudega kaetult viimase elutoast. Uurimise käigus paljastatakse lisaks mõrvarile ka Tallinnas tegutsev illegaalne kasiino. Mikk valmistab mesinädalatele siirduvale Andersile kingituse. Üle 20 aasta tagasi alanud Mikk Kotkase ebaõnnestunud mõrvalugu jõuab lõpuks oma lõpplahenduseni.

09:55 Kaks ja pool meest, H12/E13: Taat armastas litse*. Walden kardab, et kui ta McMartinist lahku läheb, ohustab see Louisi lapsendamist. Alan kõhkleb, kui Lyndsey kutsub teda enda juurde elama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:20 Kaks ja pool meest, H12/E14: Ära anna pärdikule relva*. Pärast lahutuspaberite allkirjastamist pakub Walden Alanile mistahes kingitust, aga Alan valib midagi egoistlikku ja ebapraktilist, mis ohustab tema suhet Lyndseyga. Alan on valmis Lyndseyle abieluettepaneku tegema, kui Walden lubab abielusõrmuse osta. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:45 SEAL Team, H4/E5: Piits või präänik. Kuna Ray asukohta pole teada, sunnib Jason Bravo meeskonda äärmustele ja kaalub ohtliku piiri ületamist, et aidata leida nende kadunud venda. Samal ajal püüab Ray vangistuses ellu jääda.

11:35 SEAL Team, H4/E6: Õudusel on nägu. Kui lipnik Davis avastab, et Ray võib olla Vahemerel asuvas laevakonteineris, üritab Bravo meeskond meeleheitlikult oma venda päästa, enne kui selleks on liiga hilja.

12:25 Kalevipojad, E1. Kodumaine draamasari Soomes ehitusel töötavatest eesti meestest. Indrek on töötuks jäänud reklaamimees, kellel pank ähvardab kodu käest võtta. Päästmaks perekonda hullemast, läheb ta sarnaselt kümnete tuhandete saatusekaaslastega Soome ehitajaks, ehkki pole varem päevagi seda tööd teinud. Tema töökaaslasteks saavad kolm väga erinevas vanuses ja arusaamadega meest, kellega ta peab nüüdsest ööpäevaringselt ninapidi koos olema. Loomulikult ei lase pöörased sündmused end kaua oodata... Osades Ivo Uukkivi, Vello Janson, Andres Mähar ja Pääru Oja. Stsenaariumi kirjutas Martin Algus, lavastas Ergo Kuld.

13:20 Walker - Texase korravalvur, H9/E3: Valge pühvel. Walker avastab preeriakaitsealalt salajase narkolabori, kus valmistatakse surmavat uimastit ,,Valge pühvel". Gage proovib laborisse tööle saada, et süütõendeid koguda ja kurjategijad paljastada. Alex ja Sydney leiavad üles uimastitootjate peidupaiga ja Sydney saab haavata. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:10 Walker - Texase korravalvur, H9/E4: Kättemaksuingel. Trivette'i maadlejast sõber leitakse enne tähtsat võistlust surnuna. Trivette ja Walker alustavad juurdlust, Sydney ja Gage saavad ülesandeks profimaadlejatena võistluses osaleda, et mõrvaloosse selgust tuua. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:05 Walker - Texase korravalvur, H9/E5: Muutustetuuled. Osav häkker murrab sisse korrakaitseasutuste arvutisüsteemidesse, mille järel leitakse tapetuna mitmeid salapolitseinikke. Walker paneb juhtumi uurimiseks kokku erirühma. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:00 Võmmid, H33/E21: Ütle see välja. Kaks tanklas kummaliselt käituvat meest äratavad töötajas kahtluse. Politseinikud arreteerivad mehe, kes on oma nooremale vennale ebaturvalise keskkonna loonud. Ema kutsub politsei, kui tütar ta veega üle kallab.

16:25 Võmmid, H33/E22: Eks püüa kinni. Tagaajamine maastikul osutub politseinike jaoks nii ohtlikuks kui ka kasulikuks. Politsei leiab kaubiku pagasiruumist rohkem kui varastatud konditsioneeri. Segaduses mees ei mäleta, mis tema taskus on.

16:50 Mõrvarlikud naabrid, H6/E4: Veronica Bozza. Bridgewateri kokkuhoidvat kogukonda tabab šokina Veronica Bozza verise laiba leidmine tema elutoa põrandalt. Mõrvajuurdlus paljastab Nashville’i parimatele uurijatele pöörde, mis oleks justkui Hollywoodi filmist pärit.

17:50 Kaks ja pool meest, H12/E15: Muidugi on ta surnud, I. Kui Alan asub Charlie eest honorari välja nõudma, selgub, et Charlie Harper on elus - ja seda kinnitab ka tema surma ainus tunnistaja Rose. Kas see on tõesti võimalik? O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H12/E16: Muidugi on ta surnud, II. Sarja viimane osa! Sarja lõpuosa meenutab Charlie Harperi elu ja ka tema arvatavat surma. Ka Jake Harper astub veel Malibu rannamajast läbi, kuid kas näha on ka Charliet? O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E102. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Viimane võmm, H5/E1: Inimese torustik. Pärast oma tulistamiseloo lahendamist ning Ants Kortiku ja Arno Viibeli kinnivõtmist, pole Kotkase elus enam nagu õiget motivaatorit. Ta igavleb ega viitsi isegi moblat sisse lülitada. Endla Vaikur sureb öösel oma korteris mürgistusse. Viimasena on ta helistanud imeravitseja Kalmer Sirptiivale. Kas Endlal võis olla lihtsalt toidumürgistus või võis ta midagi kogemata sisse võtta? Lisaks Sirptiivale on Kotkasel ja Prikil kahtluse all Endla majanaaber Albert, kes taaskasutab kanalisatsioonivett ning korteriühistu esimees Valdur, kes himustab endale Endla korterit. Roland Mõisnik pöördub oma vähikahtlusega samuti Kalmer Sirptiiva poole. Mõisnik ja Laura otsustavad saada veel üle lapse. Tammets kavatseb minna poliitikasse ning Murrikut ahistavad Niklas Holmi advokaadid. Arabella astub Sisekaitseakadeemiasse.

20:00 Mängufilm Wonder Woman 1984 (Wonder Woman 1984, USA 2020). Wonder Womani järgmine suure ekraani seiklus viib ta 1980. aastatel vastamisi kahe uue vaenlasega – Max Lordi ja The Cheetahiga. R: Patty Jenkins O: Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal

23:00 Spartacus, H3/E5: Verevennad. Spartacus käivitab plaani Crassuse jõudude nõrgestamiseks ja ülemvõimu saavutamiseks. Reetmine ähvardab plaani nurjata.

00:10 Seadusesilm, H4/E10. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:00 Seadusesilm, H4/E11. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:55 SEAL Team, H4/E5: Piits või präänik*. Kuna Ray asukohta pole teada, sunnib Jason Bravo meeskonda äärmustele ja kaalub ohtliku piiri ületamist, et aidata leida nende kadunud venda. Samal ajal püüab Ray vangistuses ellu jääda.

02:35 SEAL Team, H4/E6: Õudusel on nägu*. Kui lipnik Davis avastab, et Ray võib olla Vahemerel asuvas laevakonteineris, üritab Bravo meeskond meeleheitlikult oma venda päästa, enne kui selleks on liiga hilja.

03:20 Reporter, H2024/E108*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

04:05 Spartacus, H3/E5: Verevennad*. Spartacus käivitab plaani Crassuse jõudude nõrgestamiseks ja ülemvõimu saavutamiseks. Reetmine ähvardab plaani nurjata.

04:55 Postimees.ee, E779

Reede 31.05.2024

06:07 Võmmid, H33/E21: Ütle see välja*. Kaks tanklas kummaliselt käituvat meest äratavad töötajas kahtluse. Politseinikud arreteerivad mehe, kes on oma nooremale vennale ebaturvalise keskkonna loonud. Ema kutsub politsei, kui tütar ta veega üle kallab.

06:25 Võmmid, H33/E22: Eks püüa kinni*. Tagaajamine maastikul osutub politseinike jaoks nii ohtlikuks kui ka kasulikuks. Politsei leiab kaubiku pagasiruumist rohkem kui varastatud konditsioneeri. Segaduses mees ei mäleta, mis tema taskus on.

06:50 Kalevipojad, E1*. Kodumaine draamasari Soomes ehitusel töötavatest eesti meestest. Indrek on töötuks jäänud reklaamimees, kellel pank ähvardab kodu käest võtta. Päästmaks perekonda hullemast, läheb ta sarnaselt kümnete tuhandete saatusekaaslastega Soome ehitajaks, ehkki pole varem päevagi seda tööd teinud. Tema töökaaslasteks saavad kolm väga erinevas vanuses ja arusaamadega meest, kellega ta peab nüüdsest ööpäevaringselt ninapidi koos olema. Loomulikult ei lase pöörased sündmused end kaua oodata... Osades Ivo Uukkivi, Vello Janson, Andres Mähar ja Pääru Oja. Stsenaariumi kirjutas Martin Algus, lavastas Ergo Kuld.

07:35 Olümpiarekordid, E3. Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.

08:05 Reporter, H2024/E108*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

09:00 Viimane võmm, H5/E1: Inimese torustik*. Pärast oma tulistamiseloo lahendamist ning Ants Kortiku ja Arno Viibeli kinnivõtmist, pole Kotkase elus enam nagu õiget motivaatorit. Ta igavleb ega viitsi isegi moblat sisse lülitada. Endla Vaikur sureb öösel oma korteris mürgistusse. Viimasena on ta helistanud imeravitseja Kalmer Sirptiivale. Kas Endlal võis olla lihtsalt toidumürgistus või võis ta midagi kogemata sisse võtta? Lisaks Sirptiivale on Kotkasel ja Prikil kahtluse all Endla majanaaber Albert, kes taaskasutab kanalisatsioonivett ning korteriühistu esimees Valdur, kes himustab endale Endla korterit. Roland Mõisnik pöördub oma vähikahtlusega samuti Kalmer Sirptiiva poole. Mõisnik ja Laura otsustavad saada veel üle lapse. Tammets kavatseb minna poliitikasse ning Murrikut ahistavad Niklas Holmi advokaadid. Arabella astub Sisekaitseakadeemiasse.

09:55 Kaks ja pool meest, H12/E15: Muidugi on ta surnud, I*. Kui Alan asub Charlie eest honorari välja nõudma, selgub, et Charlie Harper on elus - ja seda kinnitab ka tema surma ainus tunnistaja Rose. Kas see on tõesti võimalik? O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:20 Kaks ja pool meest, H12/E16: Muidugi on ta surnud, II. Sarja viimane osa!* Sarja lõpuosa meenutab Charlie Harperi elu ja ka tema arvatavat surma. Ka Jake Harper astub veel Malibu rannamajast läbi, kuid kas näha on ka Charliet? O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:45 SEAL Team, H4/E7: Kõik koos. Ajal, mil Bravo jätkab suurte muudatustega, alustab meeskond missiooni Ecuadoris. Natalie esitab Jasonile elumuutva idee.

11:35 SEAL Team, H4/E8: Missiooni kindlustamine. Jasoni naasmisega Bravosse pinged kasvavad, sest Ray on temast kõrgemal positsioonil Süürias läbiviidaval missioonil. Sonny saab üllatavaid uudiseid Texasest

12:25 Kalevipojad, E2: Sangarid. Meeste vahel tekivad esimesed naginad töö pärast. Heiko teeb tööluusi ja läheb Helsingisse vargile. Indreku jalgealune muutub tulisemaks, ta peab varjama, et ei tea ehitamisest midagi ja ka kodus on asjad keerulisemaks muutunud - Indreku naine peab nüüd üksi laste, majapidamise ja maksmata arvetega hakkama saama. Peremees Mauri näitab ennast Indrekule ootamatust küljest ja tutvume lähemalt ka tema pööraste pereliikmetega, kes meeste elu pea peale pööravad. Mehed tõstavad elamistingimuste pärast mässu ja kohtuvad äpardunud nalja tõttu naabertalu advokaadiga.

13:20 Walker - Texase korravalvur, H9/E6: Laatsarus. Korravalvurid jätkavad Walkeri juhtimisel häkkeri otsimist, kuid kurjategijal õnnestub ikka ja jälle jälitajate eest põgeneda. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:10 Walker - Texase korravalvur, H9/E7: Pöördepunkt. Walkeril õnnestub kurikuulsa häkkeri kaasosaliste seast tunnistaja leida, kuid korravalvurid peavad kaitsma teda võimaliku tapmiskatse eest. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:05 Walker - Texase korravalvur, H9/E8: Karistus. Walker peab päästma Alexi häkkeri käest, kelle kõik kaasosalised on korravalvuritel üles leitud ja keda tabamise korral ootab vanglakaristus. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:00 Võmmid, H33/E23: Ohtlik olukord. Põgenev rattur teeb mitu ebaõnnestunud katset korravalvurite eest pääseda. Kahtlasel tegelasel on kummaline meetod vee joomiseks. Pärast oma pere linnast lahkumist hakkab noor naine rumalaid valikuid tegema.

16:25 Võmmid, H33/E24: Härra Clean Getaway. Varastatud autoga sõitev mees selgitab politseinikele oma unikaalset hüüdnime. Politsei läheb vähem kui 30 minuti jooksul kaks korda samasse majja, et lahendada segane peretüli. Ema, kellel on mitu erinevat prioriteeti, jääb jänni.

16:50 Mõrvarlikud naabrid, H6/E5: Michael Zammitti ja Chester Roberts. 39-aastasel Michael Zammittil on kõik, mida ta hing ihaldada oskab - armastav pere, õitsev äri ja mugav kodu. Kui see kõik aga kokku variseb, peab politsei lahendama korruptsiooni ja valede sasipuntra, mis vapustab kahte väikest Uus-Inglismaa linnakest hinge põhjani.

17:50 Kaks ja pool meest, H9/E1: Väga meeldiv, Walden Schmidt. Algaval hooajal on sarjas kõik teisiti, sest Charlie on surnud ja Alan on sunnitud rannamajast välja kolima, kuna ei suuda selle laenu maksta. Siis aga ilmub välja kiiksuga miljardär Walden Schmidt, kelle enesetapukatse ebaõnnestub otse maja ees rannas. Kahe murtud südamega mehe vahel tekib sõprussuhe ja Schmidt on valmis maja ära ostma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H9/E2: Piiluaukude sõbrad. Walden kolib Charlie vanasse majja ja Alan kolib Evelyni juurde. Kuid siis kutsub Walden Alanit rannamajja tagasi, et aidata Waldeni naine Bridget tagasi meelitada. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E103. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Viimane võmm, H5/E2: Nagu saatus otsustab. Tammets on valinud Priki oma järglaseks komissarina, kuid soovib, et Prikk ise seda Kotkale ütleks. Prikk saadab Tammetsi esiotsa pehmesse kohta. Mikk sõidutab Tanja iga päev tööle ja koju, et mitte lasta Holmi advokaatidel teda survestada. Tanjale on pakutud 50000 eurot valuraha, kui ta oma kaebuse Niklas Holmi vastu tagasi võtaks. Keset seda tohuvabohu tapetakse aga staarjuuksur Kaarel Käärid - teda on löödud kääridega kuus korda rindu ning jäetud siis kempsu verest tühjaks jooksma. Hukkamisena näiv mõrv on meedia tervadatud tähelepanu all. Kahtlusaluseid on palju - Kaarli pruut, tuntud lauljanna koos trummarist elukaaslasega, lugupeetud naisprofessor ja tema arstist abikaasa, poliitik ja tema beibest naisuke. Selgub, et Kaarel elas kaksikelu. Tammets on teinud uue partei ja teeb aktiivselt valimiskampaaniat. Ta on leidnud ka trumpkaardi oma pagulaspoliitika elluviimiseks.

20:00 Mängufilm Rampage: Purustajad (Rampage, USA 2018). Märuliseiklus! Inimestest eemale hoidev primatoloog David Okoye jagab purunematut sidet äärmiselt intelligentse hõbeselg-gorilla George'iga, kes on sünnist saadik tema hoole all olnud. Kuid viltu läinud geneetiline eksperiment muudab hella inimahvi tohutu suureks märatsevaks koletiseks. Asjad teeb hullemaks avastus, et leidub ka teisi samamoodi muundatud loomi. Kui need äsja loodud alfakiskjad Põhja-Ameerikat tükkideks rebivad ja oma teel kõike hävitavad, teeb Okoye vastumürgi leidmiseks koostööd hea nime kaotanud geeniteadlasega. Ta võitleb sellel pidevalt muutuval lahingutandril nii selleks, et ära hoida ülemaailmne katastroof, kui ka selleks, et päästa kohutav olend, kes oli kunagi tema sõber. R: Brad Peyton O: Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Akerman

22:05 Spartacus, H3/E6: Sõjasaak. Crassus juhib rünnakut mässuliste poolt okupeeritud linna vastu, Gannicus jääb vaenlase selja taha lõksu. Crassus teeb Tiberiusele ülesandeks korraldada pidustused mehe auks, keda ta põlgab.

23:10 Seadusesilm, H4/E12. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:05 Seadusesilm, H4/E13. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:00 SEAL Team, H4/E7: Kõik koos*. Ajal, mil Bravo jätkab suurte muudatustega, alustab meeskond missiooni Ecuadoris. Natalie esitab Jasonile elumuutva idee.

01:50 SEAL Team, H4/E8: Missiooni kindlustamine*. Jasoni naasmisega Bravosse pinged kasvavad, sest Ray on temast kõrgemal positsioonil Süürias läbiviidaval missioonil. Sonny saab üllatavaid uudiseid Texasest

02:30 Reporter, H2024/E109*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

03:15 Mängufilm Rampage: Purustajad (Rampage, USA 2018)*. Märuliseiklus! Inimestest eemale hoidev primatoloog David Okoye jagab purunematut sidet äärmiselt intelligentse hõbeselg-gorilla George'iga, kes on sünnist saadik tema hoole all olnud. Kuid viltu läinud geneetiline eksperiment muudab hella inimahvi tohutu suureks märatsevaks koletiseks. Asjad teeb hullemaks avastus, et leidub ka teisi samamoodi muundatud loomi. Kui need äsja loodud alfakiskjad Põhja-Ameerikat tükkideks rebivad ja oma teel kõike hävitavad, teeb Okoye vastumürgi leidmiseks koostööd hea nime kaotanud geeniteadlasega. Ta võitleb sellel pidevalt muutuval lahingutandril nii selleks, et ära hoida ülemaailmne katastroof, kui ka selleks, et päästa kohutav olend, kes oli kunagi tema sõber. R: Brad Peyton O: Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Akerman

04:50 Spartacus, H3/E6: Sõjasaak*. Crassus juhib rünnakut mässuliste poolt okupeeritud linna vastu, Gannicus jääb vaenlase selja taha lõksu. Crassus teeb Tiberiusele ülesandeks korraldada pidustused mehe auks, keda ta põlgab.

05:45 Postimees.ee, E780

Laupäev 01.06.2024

06:15 Sport UCI BMX Freestyle World Cup kokkuvõte, H2024/E2: Montpellier (FRA). 8.-12. mail 2024. aastal toimus Prantsusmaal Montpellieris järjekordne mainekas ekstreemspordifestival "UCI BMX Freestyle World Cup". Toome sinuni ürituse tipphetked.

07:00 Võmmid, H33/E15: Üheksa elu*. Lahke noormees üritab takistada oma tüdruksõbra vanglasse sattumist. Politseinikud päästavad ohtlikusse kohta peitunud kassipoja. Mees ütleb, et on varastatud veokiga vaid ühe päeva sõitnud, kuid ta on juba kuud ära olnud.

07:25 Võmmid, H33/E16: Mis tähtskujust sa oled?*. Noorpaar kulutab liiga palju aega vaidlemisele ja ei pööra piisavalt tähelepanu teele. Inspektor kasutab oma kindlalt töötavat nippi, et keegi valelt tabada. Jutukas autojuht saab oma maja ees süüdistuste osaliseks.

07:50 Võmmid, H33/E17: Üle mäe*. Varastatud veokiga kahtlustatava tagaajamine toimub konarlikul maastikul. Bensiinijaama töötajad helistavad politseisse, kui märkavad pumba juures magavat paari. Politseinikele tuttav mees näitab neile, et suudab muutuda.

08:15 Võmmid, H33/E18: Suured summad*. Isikupärastatud võtmehoidja seab mehe niigi nõrga loo kahtluse alla. Jalgrattur viskab midagi maha kui saabuvaid politseinikke näeb. Ladusa juhi jutu järgi leidub tema autos vaid paar prügikotti.

08:40 Reporter, H2024/E109*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

09:35 Grand Tour, H1/E6: Jõulud Soome moodi*. Grand Tour on põhjapolaarjoone taga Soomes. Hammondi rõõmuks valmib esimene Briti turu jaoks mõeldud Mustang GT, mis tuleb korralikult proovile panna. May räägib eepilisest lahingust Fordi ja Ferrari vahel Le Mansi kestvusvõistlusel 1960ndatel. Saame vihjeid autohuviliste jõulukingitusteks. O: Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond

10:50 Robsoni ja Jimi kalapüügiseiklus, H2/E4: Hebridesi saarestikus ja Dee jõel. Robson ja Jim suunduvad Lewise ja Harrise saartele ning võtavad seejärel osa 24-tunnisest võistlusest Dee jõel.

11:50 Kaks kanget Lõuna-Ameerikas, E12. Semud on jõudnud oma seiklustega Boliiviasse! Kristjan külastab kuulsat Iwanaku püramiidi ja sõidab mägedes kogu maailmas tuntud surmamaanteel. Kuid Teedu bussisõit saab eriti ootamatu lõpu...

12:45 Eestlased Dubais, E3. Seiklused Dubais jätkuvad! Eesti neiu Terje pakkis juba mitu head aastat tagasi oma kodinad kokku ja kolis Dubaisse. Täna teeb ta seal peadpööritavat karjääri hotellinduses. Lisaks satub saatejuht Leho Lehis Dubai suusakuurordisse.

13:15 Viimane võmm, H4/E11: Rita, ära jama*. Kinnisvaraomanik Villem Meius leitakse oma korterist tapetuna. Turvakaamera video paljastab surnukeha kõrvalt lahkumas ühe Meiuse üürniku - ei kellegi muu, kui politseinike kaitseingli Rita! Rita võetakse vahi alla ning kogu jaoskond näeb vaeva selle nimel, et teda vabastada ning tema kinniistumise ajal Rita baari käigus hoida. Uurimise käigus paljastub ulatuslik ja häbitu kinnisvarahangeldamine Kalamajas, mille niidid ulatuvad ka justiitsmaailma ladvikusse. Vastasleeri moodustavad Kalamaja põliselanikud. Organisatsiooni peakorter asub kellegi Mort Pärgi matusebüroos. Sealt hakkabki asi lõpuks hargnema.

14:05 Viimane võmm, H4/E12: Romeo ja Julia*. Annika Sihver tunnistab Mikk Kotkasele üles oma ema Liana mõrva. Natukese aja pärast võtab süü sama mõrva eest enda peale Annika poiss-sõber Jakob Karusell. Kuid surnukeha on kadunud - köögis, kuhu mõlemad "tapjad" selle olid jätnud, seda igatahes pole. Kahtluse all on ka Annika isa Mart Sihver, kes naaseb kolmekuuliselt kruiisitöölt sobivasti samal päeval ja tapetud naise töökaaslane Sebastian Mäesalu.

15:00 Mõrvarlikud naabrid, H6/E1: Melinda Snyder*. Melinda Snyderi mõrv šokeeris kogu Rock Hilli ja isegi tema lähimad sõbrad ei pääsenud kahtlustustest. Endise ballikuninganna surma müsteeriumi lahendamine jõudis lausa Lõuna-Carolina ülemkohtuni välja.

15:50 Mõrvarlikud naabrid, H6/E2: Ebameeldivad üllatused*. Kui staabiseersant Michael Severance jäljetult kaob, asub kogu San Angelo kogukond tema noort abikaasat toetama. Peagi selgub, et tema kadumise asjaolud on üsna pikantsed ja uurimine paljastab üle Texase osariigi ulatuva reetmise ja kire.

16:45 Mõrvarlikud naabrid, H6/E3: Katherine Foster*. 18-aastase esmakursuslase Katherine Fosteri kadumine raputab kogu Lõuna-Alabama ülikooli. On ta röövitud, vägistatud, kas asjasse on segatud mõrvar? Kuulujutud levivad kulutulena ning tudengid on kabuhirmul, kes neist järgmisena sarnase saatuse osaliseks saab.

17:40 Kaks ja pool meest, H12/E9: Põrkab-põrkab, Lyndsey*. Walden avastab, kui raske on naistega intiimsuhet alustada, kui tema kasupoeg Louis majas on. Herb küsib Alanilt, kas tohib Lyndseyga kohtama minna. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:05 Kaks ja pool meest, H12/E10: Püksid, ma tulen!* Alan otsustab Waldenit aidata, et Louis temaga jääks, kui sotsiaaltöötaja avastab, et nad pole tegelikult geipaar. Selleks pole vaja teha muud, kui sotsiaaltöötajaga voodisse minna. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:35 Kaks ja pool meest, H12/E11: Kellele lüüakse kepikella*. Walden liitub lapsendajatest isade tugirühmaga ja avastab, et see on Alanile hea vaheldus. Alan magab jälle sotsiaaltöötajaga, mis pahandab Waldenit, sest Louisi lapsendamisotsus on veel tegemata. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:05 Kaks ja pool meest, H12/E12: Õllepaneeringus pettus*. Kui Alan sotsiaaltöötajast lahku läheb ja jälle Lyndsey valib, on Walden mures, kuidas see Louisi lapsendamist mõjutab. Sotsiaaltöötaja korraldab taas üllatuskülaskäigu Waldeni juurde, kuid ka see lõpeb ootamatult. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:30 Kaks ja pool meest, H12/E13: Taat armastas litse*. Walden kardab, et kui ta McMartinist lahku läheb, ohustab see Louisi lapsendamist. Alan kõhkleb, kui Lyndsey kutsub teda enda juurde elama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

20:00 Mängufilm Surrogaadid (Surrogates, USA 2009). Tulevikus elavad inimesed oma elu turvaliselt kodus istudes, läbi oma robot-surrogaatide, mis on nende seksikad ja füüsiliselt ideaalsed mehaanilised koopiad. See on ideaalne maailm, kus pole kuritegevust, valu, hirmu ega tagajärgi. R: Jonathan Mostow O: Bruce Willis, Radha Mitchell, Ving Rhames

21:45 President, H1/E5. Kõlbelisse ummikusse sattunud Jadue pöördub taevalike jõudude poole, paludes neilt jumalikku sekkumist. Kas jumalal on ruumi CONMEBOL-i perekonna jaoks või saadab ta neile kaela oma raske karistuse? O: Andrés Parra, Karla Souza, Paulina Gaitan

22:55 Mängufilm La Llorona needus (The Curse of La Llorona, USA 2019). Õudusfilm! La Llorona. Nuttev naine. Kohutav taeva ja põrgu vahel paiknev ilmutis, kes on lõksus jubeda saatuse käes, mille ta ise endale välja teenis. Üksnes tema nime mainimine on inimeste seas aastasadu hirmu tekitanud. La Llorona hiilib varjudes ja varitseb lapsi, et enda laste asemele uued saada. Sajandite möödudes on tema iha läinud täitmatumaks ja tema meetodid hirmuäratavateks. R: Michael Chaves O: Linda Cardellini, Patricia Velasquez

00:50 Reporter+, H2024/E42*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

01:15 Kaks kanget Lõuna-Ameerikas, E12*. Semud on jõudnud oma seiklustega Boliiviasse! Kristjan külastab kuulsat Iwanaku püramiidi ja sõidab mägedes kogu maailmas tuntud surmamaanteel. Kuid Teedu bussisõit saab eriti ootamatu lõpu...

01:55 Mängufilm Surrogaadid (Surrogates, USA 2009)*. Tulevikus elavad inimesed oma elu turvaliselt kodus istudes, läbi oma robot-surrogaatide, mis on nende seksikad ja füüsiliselt ideaalsed mehaanilised koopiad. See on ideaalne maailm, kus pole kuritegevust, valu, hirmu ega tagajärgi. R: Jonathan Mostow O: Bruce Willis, Radha Mitchell, Ving Rhames

03:20 Mängufilm La Llorona needus (The Curse of La Llorona, USA 2019)*. Õudusfilm! La Llorona. Nuttev naine. Kohutav taeva ja põrgu vahel paiknev ilmutis, kes on lõksus jubeda saatuse käes, mille ta ise endale välja teenis. Üksnes tema nime mainimine on inimeste seas aastasadu hirmu tekitanud. La Llorona hiilib varjudes ja varitseb lapsi, et enda laste asemele uued saada. Sajandite möödudes on tema iha läinud täitmatumaks ja tema meetodid hirmuäratavateks. R: Michael Chaves O: Linda Cardellini, Patricia Velasquez

04:45 Postimees.ee, E781

Pühapäev 02.06.2024

06:05 Erakordsed olümpialased. Animatsiooni ja multimeedia abil on taaselustatud olümpiate kuulsaimad sangarid.

06:55 Võmmid, H33/E19: Viharavi*. Väidetav murdvaras väidab, et kotitäis raha on kingitus tema vanaemalt. Roosa pearätiku leidmine paneb politseinikud kahtlusaluse jutus kahtlema. Politseinik üritab meest pärast kaklust oma naisega maha jahutada.

07:20 Võmmid, H33/E20: Täielik autokarma*. Politseinik pärib juhilt, miks tema väidetavalt katki läinud auto näib avarii teinud olevat. Üks takistus järgneb teisele ja ei lase naisel oma sõidukit parandada. Uut algust igatseval noormehel on rasked ajad.

07:50 Võmmid, H33/E21: Ütle see välja*. Kaks tanklas kummaliselt käituvat meest äratavad töötajas kahtluse. Politseinikud arreteerivad mehe, kes on oma nooremale vennale ebaturvalise keskkonna loonud. Ema kutsub politsei, kui tütar ta veega üle kallab.

08:15 Võmmid, H33/E22: Eks püüa kinni*. Tagaajamine maastikul osutub politseinike jaoks nii ohtlikuks kui ka kasulikuks. Politsei leiab kaubiku pagasiruumist rohkem kui varastatud konditsioneeri. Segaduses mees ei mäleta, mis tema taskus on.

08:40 Rooli võim, H25/E21*. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.

09:10 Krimi, H18/E38*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

09:35 Reporter+, H2024/E42*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

10:05 Kuldvillak, H2024/E13*. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.

10:40 Robson Greeni suured slämmid, H1/E1: Miami. Robson Green on otsustanud ette võtta kalastusmaailma suurvõistluste seeria. Ta alustab oma väljakutset entusiastlikult Miamis, kuid kas ilmaolud võivad talle saatuslikuks saada?

11:35 Kaks kanget Lõuna-Ameerikas, E13. Reisisellide seiklused jätkuvad! Kristjan ja Teet jõuavad õnnelikult Tshiilisse, mis hämmastab oma euroopalikkusega. Kaunid riigid ei väsi üllatamast.

12:30 Eestlased Dubais, E4. Dubais on kinnisvara väga hinnas. Viljandist pärit Sandra on end sisse söönud Dubai kinnisvaraärisse ja tal läheb seal väga hästi! Sandra võtab meid endaga tööle kaasa ning uudistame Dubai luksuskinnisvara. Saate teises pooles hullame Dubai Legolandis!

13:00 Viimane võmm, H4/E13: Ohtlik mäng*. Rebeka Merilind leiab oma venna Karsteni surnukeha tema sünnipäevahommikul klaasikildudega kaetult viimase elutoast. Uurimise käigus paljastatakse lisaks mõrvarile ka Tallinnas tegutsev illegaalne kasiino. Mikk valmistab mesinädalatele siirduvale Andersile kingituse. Üle 20 aasta tagasi alanud Mikk Kotkase ebaõnnestunud mõrvalugu jõuab lõpuks oma lõpplahenduseni.

13:55 Viimane võmm, H5/E1: Inimese torustik*. Pärast oma tulistamiseloo lahendamist ning Ants Kortiku ja Arno Viibeli kinnivõtmist, pole Kotkase elus enam nagu õiget motivaatorit. Ta igavleb ega viitsi isegi moblat sisse lülitada. Endla Vaikur sureb öösel oma korteris mürgistusse. Viimasena on ta helistanud imeravitseja Kalmer Sirptiivale. Kas Endlal võis olla lihtsalt toidumürgistus või võis ta midagi kogemata sisse võtta? Lisaks Sirptiivale on Kotkasel ja Prikil kahtluse all Endla majanaaber Albert, kes taaskasutab kanalisatsioonivett ning korteriühistu esimees Valdur, kes himustab endale Endla korterit. Roland Mõisnik pöördub oma vähikahtlusega samuti Kalmer Sirptiiva poole. Mõisnik ja Laura otsustavad saada veel üle lapse. Tammets kavatseb minna poliitikasse ning Murrikut ahistavad Niklas Holmi advokaadid. Arabella astub Sisekaitseakadeemiasse.

14:50 Viimane võmm, H5/E2: Nagu saatus otsustab*. Tammets on valinud Priki oma järglaseks komissarina, kuid soovib, et Prikk ise seda Kotkale ütleks. Prikk saadab Tammetsi esiotsa pehmesse kohta. Mikk sõidutab Tanja iga päev tööle ja koju, et mitte lasta Holmi advokaatidel teda survestada. Tanjale on pakutud 50000 eurot valuraha, kui ta oma kaebuse Niklas Holmi vastu tagasi võtaks. Keset seda tohuvabohu tapetakse aga staarjuuksur Kaarel Käärid - teda on löödud kääridega kuus korda rindu ning jäetud siis kempsu verest tühjaks jooksma. Hukkamisena näiv mõrv on meedia tervadatud tähelepanu all. Kahtlusaluseid on palju - Kaarli pruut, tuntud lauljanna koos trummarist elukaaslasega, lugupeetud naisprofessor ja tema arstist abikaasa, poliitik ja tema beibest naisuke. Selgub, et Kaarel elas kaksikelu. Tammets on teinud uue partei ja teeb aktiivselt valimiskampaaniat. Ta on leidnud ka trumpkaardi oma pagulaspoliitika elluviimiseks.

15:45 Mõrvarlikud naabrid, H6/E4: Veronica Bozza*. Bridgewateri kokkuhoidvat kogukonda tabab šokina Veronica Bozza verise laiba leidmine tema elutoa põrandalt. Mõrvajuurdlus paljastab Nashville’i parimatele uurijatele pöörde, mis oleks justkui Hollywoodi filmist pärit.

16:40 Mõrvarlikud naabrid, H6/E5: Michael Zammitti ja Chester Roberts*. 39-aastasel Michael Zammittil on kõik, mida ta hing ihaldada oskab - armastav pere, õitsev äri ja mugav kodu. Kui see kõik aga kokku variseb, peab politsei lahendama korruptsiooni ja valede sasipuntra, mis vapustab kahte väikest Uus-Inglismaa linnakest hinge põhjani.

17:35 Kaks ja pool meest, H12/E14: Ära anna pärdikule relva*. Pärast lahutuspaberite allkirjastamist pakub Walden Alanile mistahes kingitust, aga Alan valib midagi egoistlikku ja ebapraktilist, mis ohustab tema suhet Lyndseyga. Alan on valmis Lyndseyle abieluettepaneku tegema, kui Walden lubab abielusõrmuse osta. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:05 Kaks ja pool meest, H12/E15: Muidugi on ta surnud, I*. Kui Alan asub Charlie eest honorari välja nõudma, selgub, et Charlie Harper on elus - ja seda kinnitab ka tema surma ainus tunnistaja Rose. Kas see on tõesti võimalik? O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:30 Grand Tour, H1/E7: Ranna(bagi)rõõmud 1. osa. Grand Touri saatejuhid loobuvad oma tavalisest telgist ning reisivad läbi Namiibia, igaüks oma spetsifikatsioonide järgi Volkswageni Põrnikast ümber ehitatud rannabagis – selleks, et lükata ümber Grand Touri bossi väide, et rannabagid on kohutavad. O: Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond

19:30 Mängufilm Moonfall (Moonfall, Hiina, USA, Suurbritannia, Kanada 2022). Salapärane jõud tõukab Kuu orbiidilt välja ja paneb otse Maa suunas liikuma. Kui kokkupõrkeni ja maailma hävimiseni on jäänud vaid nädalaid, on NASA juhtivametnik ja endine astronaut Jo Fowler veendunud, et teab viisi me kõigi päästmiseks. Kuid teda usuvad vaid ta varasemast tuttavast astronaut Brian Harper ja vandenõuteoreetik K.C. Houseman. Ebatõenäolised kangelased jätavad kallimad maha ning lähevad võimatule ja meeleheitlikule missioonile kosmosesse, kus nad avastavad, et me Kuu pole üldse selline, nagu arvame. R: Roland Emmerich O: Halle Berry, Patrick Gibson, Michael Peña

22:00 President, H1/E6. Jadue jaoks on kätte jõudnud kohtupäev, kuid agent Harris saabub just õigel ajal, et päästa ta CONMEBOL-i perekonna surivoodi ümber tiirutavate raisakotkaste käest. Jadue peab leidma parimad advokaadid, keda raha eest osta saab. O: Andrés Parra, Karla Souza, Paulina Gaitan

23:15 Mängufilm Kaval varas (The Code, Saksamaa, USA 2009). Selles põnevikus värbab üks staažikas varas teise, et röövida New Yorgi teemantide hulgimüüjalt Venemaalt pärit hindamatuid väärisesemeid, püüdes samal ajal vältida politseid, FBI-d ja KGB ninameest. R: Mimi Leder O: Morgan Freeman, Antonio Banderas, Robert Forster

01:15 Reporter+, H2024/E43*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

01:40 Kaks kanget Lõuna-Ameerikas, E13*. Reisisellide seiklused jätkuvad! Kristjan ja Teet jõuavad õnnelikult Tshiilisse, mis hämmastab oma euroopalikkusega. Kaunid riigid ei väsi üllatamast.

02:25 Mängufilm Moonfall (Moonfall, Hiina, USA, Suurbritannia, Kanada 2022)*. Salapärane jõud tõukab Kuu orbiidilt välja ja paneb otse Maa suunas liikuma. Kui kokkupõrkeni ja maailma hävimiseni on jäänud vaid nädalaid, on NASA juhtivametnik ja endine astronaut Jo Fowler veendunud, et teab viisi me kõigi päästmiseks. Kuid teda usuvad vaid ta varasemast tuttavast astronaut Brian Harper ja vandenõuteoreetik K.C. Houseman. Ebatõenäolised kangelased jätavad kallimad maha ning lähevad võimatule ja meeleheitlikule missioonile kosmosesse, kus nad avastavad, et me Kuu pole üldse selline, nagu arvame. R: Roland Emmerich O: Halle Berry, Patrick Gibson, Michael Peña

04:20 Postimees.ee, E782