Duo 5 saatekava 29.04.2024 - 05.05.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 29.04.2024

06:55 Kadunud, H9/E11: Martin Roberts*. 19-aastane kolledži teise kursuse üliõpilane Martin Roberts on oma korporatsioonis populaarne. Järsku ta kaob. Ainus vihje, mille ta jätab, on krüpteeritud teade. Selguvad hämmastavad saladused. Ent kaks aastat hiljem püüavad ta vanemad endiselt meeleheitlikult teada saada, mis temaga juhtus.

07:35 Unustamatud olümpiahetked, E10: Aasia 2. osa. Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

08:05 Reporter+, H2024/E33*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

08:35 Krimi, H18/E33*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

09:00 Viimane võmm, H3/E3: Kolm on kohtuseadus*. Oma majast leitakse mürgitatuna menukirjanik Anu Veelmaa, kelle viimane müügihitt on olnud isiklikul polügaamiakogemusel põhinev eneseabiraamat "Meie 3". Kotkast ja Prikki saadab selle loo lahendamisel selgeltnägija Tamara Ridbek, kes on asunud tööle Politseiameti avalike suhete osakonnas ning kirjutab neist veebilehte portreelugu. Tanjast saab Tammetsi asemik mõrvarühma juhitoolil. Prikk saab loa sõita kuuks ajaks Dehli Ülikooli täiendõppele. Tammetsi ja Rita vahel tekivad isiklikku laadi suhted. Mart Noormets tuleb Arabellale ebatraditsioonilisel moel kosja. Laura kutsub Mõisniku kinno. Miku ja Tamara vahel säriseb endiselt.

09:55 Kaks ja pool meest, H10/E12: Tere tulemast Alancresti*. Kate'il on must masendus, kui ei täitu tema unistus saada moedisaineriks, ja Walden püüab teda aidata. Walden on Sam Wilsoni teesklemise pärast stressis, nii et ta ei saa magada ja tal hakkavad juuksed välja langema. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:20 Kaks ja pool meest, H10/E13: Võta sulg ja astu järjekorda*. Kate'il on New Yorgis moeetendus ja Walden otsustab, et ta peab paljastama, kes ta tegelikult on. Selleks sõidab ta koos Alaniga New Yorki ja Alan hellitab lootust Broadway muusikali vaatama minna. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:45 SEAL Team, H2/E1: Relvad maha. Jason ja Bravo meeskond suunduvad Guinea lahte, et päästa ameeriklastest pantvangid naftaplatvormi üle võtnud relvastatud rühmituse käest.

11:35 SEAL Team, H2/E2: Ära iial ütle sure. Jason ja Bravo meeskond reisivad Saudi Araabiasse, kus äärmuslased on enda kätte haaranud maa-aluse veehoidla ja ähvardavad veevarustussüsteemi siberi katku lasta. Ray kaalub teise meeskonnaga liitumist.

12:25 Jälg, H5/E8. “Jälg” teeb kaasa lustaka ja ootamatustest pungil tiiru Tartu prügiautos, et välja selgitada, kui palju teavad tarkuse pealinna elanikud klaasi sorteerimisest ja milliseid võimalusi pakendite eraldisorteerimiseks üldse leiab. Kuidas aga saab tõsta oma metsa heaolu ning võtta viimast kaasaegsest toetustepaketist, jagab elupõline metsamees Olavi Udam.

12:55 Jälg, H5/E9. Üha parem levi koos täiustuva 5G võrguga võimaldab rajudel tulevikuteenustel reaalsuseks saada. Nii ei pruugi peagi ka juhita autod linnaliikluses enam mingi ime olla. Et võimsat levi võimaldavad sagedusvahemikud oleksid aga inimestele ohutud, on ka Eestis valminud põnev uuring, mida saates uurime. Lisaks käib kibe töö Rail Baltica trassi loomisel: Rääma rabasse paigutatakse põnevad aparaadid, mis aitavad hinnata rongiprojekti mõju koosluse veetasemele.

13:25 Walker - Texase korravalvur, H6/E7: Viimane omasugune, 2. Jätkub lugu Hayes Cooperist, kes ühines korravalvuritega ning läks kätte maksma mehele, kes tappis tema sõbra. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:15 Walker - Texase korravalvur, H6/E8: Imelaps. Noor geenius, kellel on haruldased võimed, saab Walkeriga tuttavaks läbi interneti ja palub korravalvuritelt abi oma ema otsingutel. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:10 Walker - Texase korravalvur, H6/E9: Härra Õigus. Walker paneb aluse sõjaväelise korraga laagrile lootuses seal noori kurjategijaid ümber kasvatada. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:05 999: hädaabikõne, H1/E6. Häirekeskusesse teeb väljakutse mees, kelle auto paiskus vastu seina ja seejärel plahvatas.

16:55 Kadunud, H9/E12: Michael Chambers. Kui 70-aastane pensionil tuletõrjuja Michael Chambers jääb kadunuks, viitab verine kuriteopaik tema garaažis kohe mõrvale. Kuid politseil tekivad kahtlused, et kuriteopaik võis olla lavastatud ja Michael võis ise lahkuda.

17:50 Kaks ja pool meest, H10/E14: Jookse, Steven Staven! Jookse! Lyndsey on pahane, kui Alan ei anna talle rannamaja võtit ja läheb jälle oma günekoloogiga välja. Walden on löödud pärast Kate'ist lahkuminekut ja välja ilmub Herb, kelle Judith on maha jätnud. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H10/E15: Värvi, läbista või topi täis. Jake toob koju oma 36-aastase pruudi Tammy, kes on vanglast vabanenud lastega tätoveerija. Jake räägib Waldenile, et kavatseb kohe Las Vegases Tammyga abielluda. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E80. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Viimane võmm, H3/E4: Isa, ema ja laps. Markus Rausmani tütar Paula saab liiklusõnnetuses raskelt vigastada ning paar päeva hiljem tapetakse tema ravimifirmas teadurina töötav naine. Anders Prikk on Indias täiendkoolitusel, Miku "paarimeheks" määrab uus ülemus Tanja Murrik Tamara Ridbeki. Vaatamata särisevale energiale Miku ja Tamara vahel, uuritakse välja, et mõrva põhjuseks pole sugugi ravimifirma suured rahad, nagu esiotsa arvati, vaid hoopis isiklikumat laadi asjaolud. Jaoskonnas viiakse läbi tervisekontroll ja seda teostab seni ainult surnute "terviseprobleemidega" tegelnud Mõisnik. Kontrolli käigus selgub, et üks inimene on kanepit tõmmanud.

20:00 Mängufilm Vale koht (Wrong Place, USA 2022). Metamfetamiini valmistaja jahib ühe väikelinna endist politseiülemat, et vaigistada ta enne, kui too jõuab pealtnägijana anda ütlusi tema perekonna vastu. Saatuse irooniana leiab ta end aga olukorrast, millest ta ei osanud undki näha. R: Mike Burns O: Ashley Greene, Bruce Willis, Michael Sirow

21:50 Spartacus, H1/E11: Vanad haavad. Batiatus röövib magistraadi ja hoiab teda vangistuses kättemaksuks sündmuste eest, mis tema poja sünnipäeva tähistamisel aset leidsid. Samal ajal tegeleb Spartacus oma pidustustel saadud haavadega ja tema palavikus nähtud unenäod paljastavad midagi häirivat.

22:55 Seadusesilm, H1/E3: Korraldaja. Raylan otsib kadunud kihlveovahendajat ning satub selle käigus kokku kahe eksvangiga, kes kibelevad "Kentucky kauboile" kohta kätte näitama. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

23:45 Seadusesilm, H1/E4: Pikanäpumees. Roland Pike on maffia raha oma taskusse pannud ja üritab nüüd Mehhikosse põgeneda. Raylan võistleb maffiaga, kumb esimesena põgeniku tabab, sattudes ka ise palgamõrvari tapanimekirja. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:40 SEAL Team, H2/E1: Relvad maha*. Jason ja Bravo meeskond suunduvad Guinea lahte, et päästa ameeriklastest pantvangid naftaplatvormi üle võtnud relvastatud rühmituse käest.

01:20 SEAL Team, H2/E2: Ära iial ütle sure*. Jason ja Bravo meeskond reisivad Saudi Araabiasse, kus äärmuslased on enda kätte haaranud maa-aluse veehoidla ja ähvardavad veevarustussüsteemi siberi katku lasta. Ray kaalub teise meeskonnaga liitumist.

02:05 Reporter, H2024/E85*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

02:50 Mängufilm Vale koht (Wrong Place, USA 2022)*. Metamfetamiini valmistaja jahib ühe väikelinna endist politseiülemat, et vaigistada ta enne, kui too jõuab pealtnägijana anda ütlusi tema perekonna vastu. Saatuse irooniana leiab ta end aga olukorrast, millest ta ei osanud undki näha. R: Mike Burns O: Ashley Greene, Bruce Willis, Michael Sirow

04:15 Spartacus, H1/E11: Vanad haavad*. Batiatus röövib magistraadi ja hoiab teda vangistuses kättemaksuks sündmuste eest, mis tema poja sünnipäeva tähistamisel aset leidsid. Samal ajal tegeleb Spartacus oma pidustustel saadud haavadega ja tema palavikus nähtud unenäod paljastavad midagi häirivat.

05:05 Postimees.ee, E748

Teisipäev 30.04.2024

06:50 Kadunud, H9/E12: Michael Chambers*. Kui 70-aastane pensionil tuletõrjuja Michael Chambers jääb kadunuks, viitab verine kuriteopaik tema garaažis kohe mõrvale. Kuid politseil tekivad kahtlused, et kuriteopaik võis olla lavastatud ja Michael võis ise lahkuda.

07:30 Unustamatud olümpiahetked, E11: Lõuna-Ameerika. Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

08:05 Reporter, H2024/E85*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

09:00 Viimane võmm, H3/E4: Isa, ema ja laps*. Markus Rausmani tütar Paula saab liiklusõnnetuses raskelt vigastada ning paar päeva hiljem tapetakse tema ravimifirmas teadurina töötav naine. Anders Prikk on Indias täiendkoolitusel, Miku "paarimeheks" määrab uus ülemus Tanja Murrik Tamara Ridbeki. Vaatamata särisevale energiale Miku ja Tamara vahel, uuritakse välja, et mõrva põhjuseks pole sugugi ravimifirma suured rahad, nagu esiotsa arvati, vaid hoopis isiklikumat laadi asjaolud. Jaoskonnas viiakse läbi tervisekontroll ja seda teostab seni ainult surnute "terviseprobleemidega" tegelnud Mõisnik. Kontrolli käigus selgub, et üks inimene on kanepit tõmmanud.

09:50 Kaks ja pool meest, H10/E14: Jookse, Steven Staven! Jookse!* Lyndsey on pahane, kui Alan ei anna talle rannamaja võtit ja läheb jälle oma günekoloogiga välja. Walden on löödud pärast Kate'ist lahkuminekut ja välja ilmub Herb, kelle Judith on maha jätnud. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:15 Kaks ja pool meest, H10/E15: Värvi, läbista või topi täis*. Jake toob koju oma 36-aastase pruudi Tammy, kes on vanglast vabanenud lastega tätoveerija. Jake räägib Waldenile, et kavatseb kohe Las Vegases Tammyga abielluda. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:45 SEAL Team, H2/E3: Halvimad tingimused. Pärast traagilisi rünnakuid seisab Jason silmitsi raske otsusega, mis puudutab tema tulevikku koos Bravoga.

11:35 SEAL Team, H2/E4: Kõik mis loeb. Bravo meeskond on Mumbais päästmas USA välisteenistuse ohvitseri, keda radikaalid pantvangis hoiavad. Jason hindab ümber oma kasvatusstiili ja leiab viisi oma lastega kontakti saamiseks.

12:25 Jälg, H5/E10. Meritsi tulevad meile iga liiki kaubad, näiteks jõulukingid, kodukaubad, elektroonika ja ka ehitusmaterjalid. Marko Matvere eestvedamisel läheme sel korral ringkäigule Eesti suurimasse kaubaterminali - Muuga sadamasse - ja vaatame, kuidas meretransport täpsemalt toimib. Heidi Hanso aga uurib laiemat pilti - kui suur on laevanduse osatähtsus Eesti väliskaubanduses ja mida see meie keskkonnale tähendab.

12:55 Jälg, H5/E11. Hooaja viimane saade võtab luubi alla Tallinn 2023 rohepealinna tiitli. Erisaates uurime, millised rohelised trendid on vallutamas Tallinna restorane. Kuidas saab vähendada lokkavat toiduraiskamist ning iga huviline juba praegu kõhu täis olematu raha eest. Ka ülelinnalisi suursündmuseid korraldatakse üha rohelisemalt ning katki läinud asjade eluea pikendamine saab lisavõimaluse kogukonnakeskuse parandustöökoda kasutades.

13:20 Walker - Texase korravalvur, H6/E10: Rainbow's End. Pärast edukat võidusõitu leitakse metsast surnuna hobune, tema omanik ja treener. Walker kahtlustab võiduajamiste kokkumängu. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:15 Walker - Texase korravalvur, H6/E11: Naise koht. Alexi hea sõbra elu satub ohtu, kui ta proovib paljastada suurt firmat, mis majade ehitamisel ei järgi ohutusreegleid. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:05 Walker - Texase korravalvur, H6/E12: Väikesed asjad. Orbudeks jäänud õde ja vend näevad pealt mõrva ning põgenevad. Walker peab lapsed leidma ja päästma enne, kui mõrvar neile jälile jõuab. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:55 999: hädaabikõne, H1/E7. Üks tiim saab kaks väga erinevat väljakutset: ühe seoses autoavarii ja teise väga pingeliseks kiskunud vaidlusega.

16:55 Kadunud, H9/E13: Nancy Moyer. Kui Nancy Moyeri lapsed pärast isa juured veedetud nädalavahetust koju tulevad, ei leia nad ema kodus eest. Politsei hakkab asja uurima ja selgub, et see kahe lapse ema on elanud keerulisemat elu, kui keegi arvata oskas. Siis toimub läheduses juhuslik mõrv. Kas keegi ta tuttav röövis Nancy või tappis ta sarimõrvar?

17:50 Kaks ja pool meest, H10/E16: Paks lendav beebi. Alan on Lyndseyle erilise valentinipäeva plaaninud. Walden saab Kate'ilt sõnumi ja loodab, et tal on veel lootust, kuid Kate tahab ainult investeeringu tagasi maksta. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H10/E17: Throgwarteni keskkooli mõistatused. Walden näeb vana videot, kus ta räägib oma elu eesmärkidest, ja satub masendusse, sest tal pole ikka naist ega lapsi. Rikaste vallaliste õhtule minnes kohtub ta Bridgetiga ja nad satuvad voodisse. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E81. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Viimane võmm, H3/E5: Nümfomaanid ja donžuanid. Raamatukogust leitakse tagasihoidliku raamatukoguhoidja Saskia Ventseli laip. Kotkase ja Priki üllatuseks osutub ohver nümfomaaniks. Kahtluse alla satuvad nii ohvri abikaasa Ilmar, anonüümsete seksisõltlaste teraapiagrupi liikmed kui ka juhuslik raamatukogukülastaja Taaniel Nittim. Kotkas liitub uurimise huvides anonüümsete seksisõltlastega. Anders naaseb Indiast. Anet võtab teda lennujaamas vastu jalustrabava uudisega. Tamara ja Mikk sõlmivad kihlveo: et on võimalik elada nädal aega ilma seksita.

20:00 Mängufilm Kood 7500 (7500, Saksamaa, Austria, USA 2020). Kui terroristid üritavad Berliin-Pariisi lennu üle kontrolli haarata, püüab leebe ameeriklasest kaaspiloot päästa reisijate ja meeskonna elusid, luues samal ajal üllatava sideme ühe kaaperdajaga. R: Patrick Vollrath O: Joseph Gordon-Levitt, Omid Memar, Aylin Tezel

21:45 Spartacus, H1/E12: Ilmutusraamat. Glaber saabub Capuasse, et kohtuda Batiatusega ja arutada maja toetamise tingimusi, kuid ta soovib enne lõpliku otsuse tegemist näha legendaarset Spartacust võitlemas. See sündmus viib Crixuse juhitud olulise pöördeni, mis võib mõjutada kõiki Batiatuse kavatsusi.

22:50 Seadusesilm, H1/E5: Sõja- ja äikesejumal. Raylani isa Arlo Givens vahistatakse narkodiileri ründamise eest. Korravalvur Raylani juurdlus näitab, et tema 65-aastane isa ja kasuema võivad olla segatud peenesse petuskeemi, millega röövitakse äsja vanglast vabastatud narkodiilerit. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

23:45 Seadusesilm, H1/E6: Kunstikogu. Raylan tegeleb petturi vara konfiskeerimisega, millest omakorda saab mõrvajuurdlus ja kõige keskmes tunduvad olevat Adolf Hitleri maalid. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:40 SEAL Team, H2/E3: Halvimad tingimused*. Pärast traagilisi rünnakuid seisab Jason silmitsi raske otsusega, mis puudutab tema tulevikku koos Bravoga.

01:30 SEAL Team, H2/E4: Kõik mis loeb*. Bravo meeskond on Mumbais päästmas USA välisteenistuse ohvitseri, keda radikaalid pantvangis hoiavad. Jason hindab ümber oma kasvatusstiili ja leiab viisi oma lastega kontakti saamiseks.

02:10 Reporter, H2024/E86*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

02:55 Mängufilm Kood 7500 (7500, Saksamaa, Austria, USA 2020)*. Kui terroristid üritavad Berliin-Pariisi lennu üle kontrolli haarata, püüab leebe ameeriklasest kaaspiloot päästa reisijate ja meeskonna elusid, luues samal ajal üllatava sideme ühe kaaperdajaga. R: Patrick Vollrath O: Joseph Gordon-Levitt, Omid Memar, Aylin Tezel

04:15 Spartacus, H1/E12: Ilmutusraamat*. Glaber saabub Capuasse, et kohtuda Batiatusega ja arutada maja toetamise tingimusi, kuid ta soovib enne lõpliku otsuse tegemist näha legendaarset Spartacust võitlemas. See sündmus viib Crixuse juhitud olulise pöördeni, mis võib mõjutada kõiki Batiatuse kavatsusi.

05:10 Postimees.ee, E749

Kolmapäev 01.05.2024

07:10 Kadunud, H9/E13: Nancy Moyer*. Kui Nancy Moyeri lapsed pärast isa juured veedetud nädalavahetust koju tulevad, ei leia nad ema kodus eest. Politsei hakkab asja uurima ja selgub, et see kahe lapse ema on elanud keerulisemat elu, kui keegi arvata oskas. Siis toimub läheduses juhuslik mõrv. Kas keegi ta tuttav röövis Nancy või tappis ta sarimõrvar?

07:50 Unustamatud olümpiahetked, E12: Salt Lake City 2002. Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

08:20 Reporter, H2024/E86*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

09:15 Viimane võmm, H3/E5: Nümfomaanid ja donžuanid*. Raamatukogust leitakse tagasihoidliku raamatukoguhoidja Saskia Ventseli laip. Kotkase ja Priki üllatuseks osutub ohver nümfomaaniks. Kahtluse alla satuvad nii ohvri abikaasa Ilmar, anonüümsete seksisõltlaste teraapiagrupi liikmed kui ka juhuslik raamatukogukülastaja Taaniel Nittim. Kotkas liitub uurimise huvides anonüümsete seksisõltlastega. Anders naaseb Indiast. Anet võtab teda lennujaamas vastu jalustrabava uudisega. Tamara ja Mikk sõlmivad kihlveo: et on võimalik elada nädal aega ilma seksita.

10:10 Kaks ja pool meest, H10/E16: Paks lendav beebi*. Alan on Lyndseyle erilise valentinipäeva plaaninud. Walden saab Kate'ilt sõnumi ja loodab, et tal on veel lootust, kuid Kate tahab ainult investeeringu tagasi maksta. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:35 Kaks ja pool meest, H10/E17: Throgwarteni keskkooli mõistatused*. Walden näeb vana videot, kus ta räägib oma elu eesmärkidest, ja satub masendusse, sest tal pole ikka naist ega lapsi. Rikaste vallaliste õhtule minnes kohtub ta Bridgetiga ja nad satuvad voodisse. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

11:05 SEAL Team, H2/E5: Ütle uuesti. Mumbais pantvangis olnud Ameerika üliõpilaste päästeoperatsiooni ajal, saavad Bravo meeskonna liikmed eluohtlikke vigastusi.

11:55 SEAL Team, H2/E6: Hoia seda, mis sul on. Bravo meeskond teeb koostööd Mehhiko merejalaväega, jahtides Mehhiko ühe võimsaima ja ohtlikuma narkokartelli juhte.

12:45 Süvahavva, H1/E1. Põnevussari Eesti väikeasulas hargnevatest salapäraselt ohtlikest sündmustest. Perekond kolib linnast maale, päranduseks saadud Süvahavva tallu. Hetk on paraku enam kui ebasobiv, sest mõne päeva eest on külast teadmata kadunud kohalik teismeline poiss. Võib-olla on see põhjuseks, miks külarahvas uustulnukaid jahedalt vastu võtab? Või on põhjus hoopis nende uues kodus, Süvahavva talus, mida näib ümbritsevat mingi kurjakuulutav saladus? Peaosades Katariina Unt, Aarne Mägi, Doris Tislar ja Toomas Parra. Stsenarist Indrek Hargla ja lavastaja Rasmus Merivoo.

13:40 Walker - Texase korravalvur, H6/E13: Hõim. Walker asub taastama oma sõbra Sam Koiotti ausat nime, keda süüdistatakse kena arheoloogi tapmises. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:30 Walker - Texase korravalvur, H6/E14: Päästes Grace'i. Grupp põgenenud kurjategijaid peidavad end kohalikku kirikusse ning võtavad pantvangiks kaks nunna ja Alexi. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:25 Walker - Texase korravalvur, H6/E15: Raha võim. CD saab tööd kalli hotelli turvamehena. Samal ajal plaanib hotelli rünnata kurjategijate rühm, kelle kavatsusi korravalvur segab. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:15 999: hädaabikõne, H1/E8. Tänavalt leitakse teadvuseta naine, kes vajab kiiremas korras arstiabi.

17:10 Meeldejääv kuritegu, H4/E1: Teismeliste tapatalgud. Lincoln, Nebraska, 1958.aasta. Kui kaks armunud seksihullu teismelist, 19-aastane Charles Raymond Starkweather ja tema 14-aastane tüdruksõber Caril Ann Fugate alustavad Lincolnis, Nebraska osariigis tapmiste jada, jääb kohaliku šerifi ülesandeks sellele õudusunenäole lõpp teha.

18:05 Kaks ja pool meest, H10/E18: 9:04 Pembertonist. Alan tekitab kogemata köögis tulekahju ja pöörab Waldeniga nii tõsiselt tülli, et peab välja kolima. Ka Lyndsey ei taha Alanit enda juurde, sest Alan keeldub arveid maksmast. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:30 Kaks ja pool meest, H10/E19: Pommuudis - keegi varastas lusika. Walden rebestab kubet ja kui Herb ta üle vaatab, küsib ta ka nõu, kuidas Bridgetist üle saada. Peagi on nad tagasi kahe ravimifirma tibiga ja pidutsevad verandal. Kuid Herbil jääb üks pidu teisele järgnema... O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:00 Viimane võmm, H3/E6: Elagu sport. Legendaarne vehklemistreener Martin Kuusberg on tapetud. Selgub, et ka Prikk on noorena tema vehklemistrennis käinud. Kahtluse alla satuvad tippvehklejad Tõnu Väärtnõu ja Torsten Simm, klubi arst Maara Tali ja klubi omanik Harri Paerand. Mikk vilistab taas kord reeglitele ning saab teada, et mõrvamotiiv on doping. Mikul on samal ajal teised mured, autoremondimees teatab, et tema vanal Volvol on aeg romulasse kolida. Tamara aitab Mikul Volvo päästa ja saab väärilise autasu. Tammets on korteri ostnud ja Rita juurest ära kolinud. Mikk saab tema poolelioleva remondiga toa endale.

20:00 Mängufilm Ämblikmees (Spider-Man, USA 2002). Kahele Oscarile kandideerinud fantaasiarikas seiklusfilm tavalisest koolipoisist, kes avastas endas üle öö tekkinud kummalised võimed. Peter Parker (Tobey Maguire) oli täiesti tavaline, tagasihoidlik koolipoiss. Klassiekskursioonil bioloogialaboris hammustas teda aga geneetiliselt muundatud ämblik. Sellest päevast peale ei ole Peter enam kunagi tema ise - üleloomulikud võimed panevad ta tegema asju, mida ta isegi ei uskunud võimalik olevat. Peagi hakkab linnas levima legend Ämblikmehest, kes igal võimalikul viisil kurjuse vastu võitleb. R: Sam Raimi O: Willem Dafoe, Tobey Maguire, Kirsten Dunst

22:20 Spartacus, H1/E13: Tapa nad kõik. Eepiline võitlus Spartacuse ja tema gladiaatoritest vendade ning Batiatuse ja tema valvurite vahel.

23:25 Seadusesilm, H1/E7: Igaühel oma nõrkus. Raylan kaitseb Avat Crowderi klanni kättemaksu eest, aimamata, et sihtmärk on hoopis tema ise. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:20 Seadusesilm, H1/E8: Tagasilöök. Ohtlik vang võtab sherifiosakonna pantvangi ja Raylan asub pidama läbirääkimisi, enne kui kuulid lendama hakkavad. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:10 SEAL Team, H2/E5: Ütle uuesti*. Mumbais pantvangis olnud Ameerika üliõpilaste päästeoperatsiooni ajal, saavad Bravo meeskonna liikmed eluohtlikke vigastusi.

01:55 SEAL Team, H2/E6: Hoia seda, mis sul on*. Bravo meeskond teeb koostööd Mehhiko merejalaväega, jahtides Mehhiko ühe võimsaima ja ohtlikuma narkokartelli juhte.

02:40 Reporter, H2024/E87*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

03:25 Mängufilm Ämblikmees (Spider-Man, USA 2002)*. Kahele Oscarile kandideerinud fantaasiarikas seiklusfilm tavalisest koolipoisist, kes avastas endas üle öö tekkinud kummalised võimed. Peter Parker (Tobey Maguire) oli täiesti tavaline, tagasihoidlik koolipoiss. Klassiekskursioonil bioloogialaboris hammustas teda aga geneetiliselt muundatud ämblik. Sellest päevast peale ei ole Peter enam kunagi tema ise - üleloomulikud võimed panevad ta tegema asju, mida ta isegi ei uskunud võimalik olevat. Peagi hakkab linnas levima legend Ämblikmehest, kes igal võimalikul viisil kurjuse vastu võitleb. R: Sam Raimi O: Willem Dafoe, Tobey Maguire, Kirsten Dunst

05:15 Postimees.ee, E750

Neljapäev 02.05.2024

06:55 Meeldejääv kuritegu, H4/E1: Teismeliste tapatalgud*. Lincoln, Nebraska, 1958.aasta. Kui kaks armunud seksihullu teismelist, 19-aastane Charles Raymond Starkweather ja tema 14-aastane tüdruksõber Caril Ann Fugate alustavad Lincolnis, Nebraska osariigis tapmiste jada, jääb kohaliku šerifi ülesandeks sellele õudusunenäole lõpp teha.

07:35 Unustamatud olümpiahetked, E13: Torino 2006. Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

08:05 Reporter, H2024/E87*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

09:00 Viimane võmm, H3/E6: Elagu sport*. Legendaarne vehklemistreener Martin Kuusberg on tapetud. Selgub, et ka Prikk on noorena tema vehklemistrennis käinud. Kahtluse alla satuvad tippvehklejad Tõnu Väärtnõu ja Torsten Simm, klubi arst Maara Tali ja klubi omanik Harri Paerand. Mikk vilistab taas kord reeglitele ning saab teada, et mõrvamotiiv on doping. Mikul on samal ajal teised mured, autoremondimees teatab, et tema vanal Volvol on aeg romulasse kolida. Tamara aitab Mikul Volvo päästa ja saab väärilise autasu. Tammets on korteri ostnud ja Rita juurest ära kolinud. Mikk saab tema poolelioleva remondiga toa endale.

09:55 Kaks ja pool meest, H10/E18: 9:04 Pembertonist*. Alan tekitab kogemata köögis tulekahju ja pöörab Waldeniga nii tõsiselt tülli, et peab välja kolima. Ka Lyndsey ei taha Alanit enda juurde, sest Alan keeldub arveid maksmast. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:20 Kaks ja pool meest, H10/E19: Pommuudis - keegi varastas lusika*. Walden rebestab kubet ja kui Herb ta üle vaatab, küsib ta ka nõu, kuidas Bridgetist üle saada. Peagi on nad tagasi kahe ravimifirma tibiga ja pidutsevad verandal. Kuid Herbil jääb üks pidu teisele järgnema... O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:50 SEAL Team, H2/E7: Eravestlused. Bravo meeskond otsib vihjeid, mis viiks nad Mehhiko ühe võimsaima ja ohtlikuma narkokartelli juhi Andres Dozani.

11:40 SEAL Team, H2/E8: Parallaks. Jason ja Mandy lähevad salaja puhkusel viibiva paarina Mexico City peenesse ööklubisse, et saada jälile ühele Andres Doza kartelliliikmele.

12:25 Süvahavva, H1/E2. Süvahavva tallu kolinud perekond mõistab üha selgemalt, et majas ja külas toimuvad kummalised sündmused ei saa olla pelgalt juhuslikud kokkusattumused. Küll aga lähevad nende arvamused lahku selles osas, et mida edasi teha ja kas nad peaksid ka oma elu pärast kartma hakkama...

13:20 Walker - Texase korravalvur, H6/E16: Ristisõdalane. Walkeri ammune sõber profimaadleja Cody saab teada, et ta on väga haige ega tohi enam spordiga tegelda. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:15 Walker - Texase korravalvur, H6/E17: Jumala kätes. Kurjategijate tagaajamise käigus saab raskelt vigastada väike poiss, kes otsis õues oma koera. Trivette elab seda raskelt üle, sest peab juhtunut oma süüks. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:05 Walker - Texase korravalvur, H6/E18: Salaoperatsioon. Detektiiv Carlos Sandoval osaleb koos Texase korravalvuritega salaoperatsioonil, et vahistada suurt uimastikartelli. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:00 999: hädaabikõne, H1/E9. Rühm saab väljakutse seoses kokkupõrkega ning jalgratturist ohvrile antakse arstiabi, samas kui politsei otsib avarii põhjustanud juhti.

16:55 Meeldejääv kuritegu, H4/E2: Tappev leedi. Kansas City, Missouri osariik, 1960. aasta. Kui leitakse Patricia Jonesi kuuliaukudega keha, asub politseiuurija Browning teele Missourist Mehhikosse kurjategijat jahtima, saatjaks tema surmavaenlase mõnitav naeratus.

17:50 Kaks ja pool meest, H10/E20: Bazinga! See on telesarjast. Jake tuleb tänupühaks koju pärast Tammyst lahku minekut, kuid Tammy on peagi ukse taga ja süüdistab Jake'i oma tütrega magamises. Lisaks sellele ilmub kohale Tammy vanahärrast ekskallim, kes teda tagasi tahab. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H10/E21: Veel üks öö Neil Diamondiga. Lyndsey jahmatab Alanit uudisega, et jätab ta maha, kuid Alan keeldub seda endale tunnistamast. Kui Alan avastab, et Lyndsey käib nüüd Nickiga, asub ta nende järel nuhkima. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E82. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Viimane võmm, H3/E7: Raha paneb rattad käima. Püstolilasu tagajärjel sureb endise korvpallitähe ja nüüdse reklaaminäo Ruudi Moosi aednik, siberlane Mihhail. Kõik viitab Ruudile, sest tema naisel oli aednikuga armulugu ning saatuslik kuul pärines mehe relvast. Ent Ruudi ise on kadunud... Ruudi on röövitud ja tema eest nõutakse lunaraha. Kuid - nagu selgub - on politseijaoskonnas leke ning raha üleandmine nurjub. Mart Noormets läheb äärmiselt alternatiivsel viisil Arabellale kosja.

20:00 Mängufilm Matrix (The Matrix, USA 1999). Kassarekordeid purustanud ja Oscaritega pärjatud ulmemärul. Häkker Neo avastab, et tegelikult elame me 200 aasta taguses tulevikus. Meid ümbritsev maailm osutub kübervalitsejate loodud illusiooniks, mille abil nad orjastatud inimkonda kontrolli all hoiavad. Neo liitub mässajate Morpheuse ja Trinityga ning asub võitlusse maailma vabaduse eest. Film ei sobi alaealistele. R: Andy & Larry Wachowski O: Laurence Fishburne, Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss

22:45 Spartacus, H2/E1: Mineviku üleastumised. Noorem Batiatus leiab, et tema käes on kontroll isa gladiaatorite kooli üle. Ta kasutab oma osavaimat võitlejat, et võita uue areeni ehituse taga seisva noobli aadlimehe poolehoid.

23:50 Seadusesilm, H1/E9: Kaabuta kauboi. Raylan on tulistamisjuhtumite uurimise ajaks töölt kõrvaldatud, seepärast pakub ta ennast eksnaisele appi tema uue abikaasa hämaraid kinnisvaratehinguid uurima. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:40 Seadusesilm, H1/E10: Tapmisähvardused. Raylan otsib võimalusi, kuidas oma kunagist semu Boyd tagasi vanglasse saata. Tööl antakse talle ülesanne kaitsta ekstsentrilist kohtunikku, kelle elu kallale on korduvalt kiputud. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:35 SEAL Team, H2/E7: Eravestlused*. Bravo meeskond otsib vihjeid, mis viiks nad Mehhiko ühe võimsaima ja ohtlikuma narkokartelli juhi Andres Dozani.

02:15 SEAL Team, H2/E8: Parallaks*. Jason ja Mandy lähevad salaja puhkusel viibiva paarina Mexico City peenesse ööklubisse, et saada jälile ühele Andres Doza kartelliliikmele.

02:55 Reporter, H2024/E88*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

03:40 Mängufilm Matrix (The Matrix, USA 1999)*. Kassarekordeid purustanud ja Oscaritega pärjatud ulmemärul. Häkker Neo avastab, et tegelikult elame me 200 aasta taguses tulevikus. Meid ümbritsev maailm osutub kübervalitsejate loodud illusiooniks, mille abil nad orjastatud inimkonda kontrolli all hoiavad. Neo liitub mässajate Morpheuse ja Trinityga ning asub võitlusse maailma vabaduse eest. Film ei sobi alaealistele. R: Andy & Larry Wachowski O: Laurence Fishburne, Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss

05:50 Postimees.ee, E751

Reede 03.05.2024

07:00 Meeldejääv kuritegu, H4/E2: Tappev leedi*. Kansas City, Missouri osariik, 1960. aasta. Kui leitakse Patricia Jonesi kuuliaukudega keha, asub politseiuurija Browning teele Missourist Mehhikosse kurjategijat jahtima, saatjaks tema surmavaenlase mõnitav naeratus.

07:40 Unustamatud olümpiahetked, E14: Vancouver 2010 1. osa. Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.

08:10 Reporter, H2024/E88*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

09:05 Viimane võmm, H3/E7: Raha paneb rattad käima*. Püstolilasu tagajärjel sureb endise korvpallitähe ja nüüdse reklaaminäo Ruudi Moosi aednik, siberlane Mihhail. Kõik viitab Ruudile, sest tema naisel oli aednikuga armulugu ning saatuslik kuul pärines mehe relvast. Ent Ruudi ise on kadunud... Ruudi on röövitud ja tema eest nõutakse lunaraha. Kuid - nagu selgub - on politseijaoskonnas leke ning raha üleandmine nurjub. Mart Noormets läheb äärmiselt alternatiivsel viisil Arabellale kosja.

10:00 Kaks ja pool meest, H10/E20: Bazinga! See on telesarjast*. Jake tuleb tänupühaks koju pärast Tammyst lahku minekut, kuid Tammy on peagi ukse taga ja süüdistab Jake'i oma tütrega magamises. Lisaks sellele ilmub kohale Tammy vanahärrast ekskallim, kes teda tagasi tahab. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:25 Kaks ja pool meest, H10/E21: Veel üks öö Neil Diamondiga*. Lyndsey jahmatab Alanit uudisega, et jätab ta maha, kuid Alan keeldub seda endale tunnistamast. Kui Alan avastab, et Lyndsey käib nüüd Nickiga, asub ta nende järel nuhkima. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:50 SEAL Team, H2/E9: Santa Muerte. Varitsusele sattudes hakkab SEAL-i meeskond kahtlustama, et keegi seestpoolt lekitab teavet kartellile.

11:45 SEAL Team, H2/E10: Vangi dilemma. Jaht Andres Dozale lõpeb, kui SEAL-i meeskond teeb veel viimase jõupingutuse, et leida ja tabada Mehhiko ühe võimsaima ja ohtlikuma narkokartelli juht.

12:35 Süvahavva, H1/E3. Olukord muutub üha pingelisemaks, sest perekonna ühine saladus ähvardab paljastuda ja selle tagajärjed oleksid ettearvamatud. Samal ajal laheneb üks suur mõistatus, kuid sellest sünnib paraku uus ja veelgi hirmuäratavam küsimus...

13:25 Walker - Texase korravalvur, H6/E19: Väikesed kangelased. Walker hakkab kaitsma noort naist, kes annab politseile infot oma mehe uimastiäri kohta. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:15 Walker - Texase korravalvur, H6/E20: Võitmatud. Walkeri hea sõber ja tuntud geenitehnoloog röövitakse, sest ta on leidnud ravimi kõigile geneetilistele haigustele. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:10 Walker - Texase korravalvur, H6/E21: Angel. Trivette kohtab oma noorpõlvearmastust Angelit, kuid avastab peagi, et vanast sõbrast on saanud julm kurjategija. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:00 999: hädaabikõne, H1/E10. Tiim pakub tänaval vigastada saanud mehele arstiabi, kuid siis hakkab tunduma, et tegu polegi rünnakohvri, vaid narkomaaniga, kes üritas võõrasse autosse tungida.

16:55 Meeldejääv kuritegu, H4/E3: Saatana advokaat. St. Paul, Minnesota osariik, 1963. aasta. Carol Thompson, usklik naine ja pühendunud nelja lapse ema, leitakse oma naabri ukselävelt vereloigust. Salapärase surma lahendamiseks peavad uurijad tema täiusliku elu kiht-kihilt lahti koorima, et paljastada koduperenaise abielu valusad saladused.

17:50 Kaks ja pool meest, H10/E22: Minu kurvikas Vidalia. Alan on lahkuminekust ikka masenduses ja Walden saadab ta totaalsele muutmisele. Pärast seda kohtubki Alan pisut jabura blondiini Meghaniga, kellel on 92-aastane koomas abikaasa Victor. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H10/E23: Lehmad, teid lükatakse külili. Jake tuleb koju ja teatab, et saadetakse aastaks Jaapanisse. Seega on temal ja Alanil viimane võimalus sõita Suure Kanjoni äärde isa-poja reisile. Walden käib samal ajal 22-aastase blondiiniga, kuid avastab, et on rohkem huvitatud tüdruku vanaemast. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E83. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Viimane võmm, H3/E8: Eluülikool. Õhtukoolis venelasi eesti keele eksamiks ette valmistav õpetajanna Katariina Mereste tapetakse. Kahtluse all on üks eesti keele õppija, õpetaja ülekäte läinud kasupoeg Morten, ning autokooli sõiduõpetaja, kelle juures Katariina millegipärast sõidutunde võtab, kuigi tal on nii juhiload kui ka sõiduoskus olemas. Politseijaoskonnas toimub "Tüdrukute päev". Andersi ja Aneti suhetesse toob pingeid last ootava naise soov ametlikult abielluda. Mõisnikule hakkab tunduma, et üliandekas, kuid empaatiavõimetu Kassandra soovib teda üldse kõrvale lükata. Doktor Niklas Holm on saanud Riigikogu ametlikuks psühholoogiks, ostnud uue auto ja korteri ning teeb Tanjale abieluettepaneku.

20:00 Mängufilm Mõrva ABC (Murder By Numbers, USA 2002). Meelierutavas kriminaalpõnevikus peavad detektiivid Cassie ja Sam lahendama täiuslikult sooritatud mõrva. Vaist ja minevikumälestused viivad naise keskkoolipoisi Richard Haywoodini, kelle kallid saapad, mis varastati nädal enne mõrva, kattuvad ohvri kodust leitud jälgedega. Tuleb vaid leida tõendusmaterjal, sest Cassie on kindel, et kummitavad mälestused juhivad teda õiges suunas… R: Barbet Schroeder O: Sandra Bullock, Ben Chaplin

22:20 Spartacus, H2/E2: Missioon. Batiatus mõtleb välja kavala plaani ning värbab Lucretia, Gaia ja rahulolematuid gladiaatoreid, et see ellu viia. Oenomaus ihkab tagasi saada gladiaatorite kõrgeimat auastet, kuid tema ette kerkivad uued väljakutsed.

23:25 Seadusesilm, H1/E11: Veteranid. Raylan avastab, et Bo Crowderi vangistuse ajal hoolitses Crowderite kuritegeliku impeeriumi toimimise eest Raylani lihane isa Arlo Givens. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:20 Seadusesilm, H1/E12: Isad ja pojad. Raylan nõustub vastumeelselt isa Arlot informaatoriks palkama, et ta imbuks Crowderite kuritegelikku organisatsiooni. Ava saab selgusele, mis toimub Raylani ja tema eksabikaasa Winona vahel ning kolib Harlanisse. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:10 SEAL Team, H2/E9: Santa Muerte*. Varitsusele sattudes hakkab SEAL-i meeskond kahtlustama, et keegi seestpoolt lekitab teavet kartellile.

02:00 SEAL Team, H2/E10: Vangi dilemma*. Jaht Andres Dozale lõpeb, kui SEAL-i meeskond teeb veel viimase jõupingutuse, et leida ja tabada Mehhiko ühe võimsaima ja ohtlikuma narkokartelli juht.

02:40 Reporter, H2024/E89*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

03:34 Mängufilm Mõrva ABC (Murder By Numbers, USA 2002)*. Meelierutavas kriminaalpõnevikus peavad detektiivid Cassie ja Sam lahendama täiuslikult sooritatud mõrva. Vaist ja minevikumälestused viivad naise keskkoolipoisi Richard Haywoodini, kelle kallid saapad, mis varastati nädal enne mõrva, kattuvad ohvri kodust leitud jälgedega. Tuleb vaid leida tõendusmaterjal, sest Cassie on kindel, et kummitavad mälestused juhivad teda õiges suunas… R: Barbet Schroeder O: Sandra Bullock, Ben Chaplin

05:20 Postimees.ee, E752

Laupäev 04.05.2024

06:35 999: hädaabikõne, H1/E6*. Häirekeskusesse teeb väljakutse mees, kelle auto paiskus vastu seina ja seejärel plahvatas.

07:20 999: hädaabikõne, H1/E7*. Üks tiim saab kaks väga erinevat väljakutset: ühe seoses autoavarii ja teise väga pingeliseks kiskunud vaidlusega.

08:05 Pöörased nullindad, E10. Retro-doksari meenutab erakordselt pöördelist eelmist aastakümmet. Saatejuht-toimetaja Madis Kimmel vestleb inimestega, kelle teod on jätnud nullindatesse jälje. Nullindatel sai kino ehk Eesti film tõusis tuhast. Välismaised ärimehed muutsid seevastu raudtee erastamise uudistes lahti rulluvaks tõsielu kinoks.

09:00 Reporter, H2024/E89*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

09:55 Grand Tour, H1/E2: Operatsioon Kõrbeseiklus*. Grand Touri välitelk jõuab Johennesburgi Lõuna-Aafikas ja telk lüüakse püsti paigas nimega Inimkonna häll. Saatejuhtidest saavad eriüksuse sõdurid Jordaania salajases treeningbaasis, Clarkson tutvustab 800-hobujõulist Aston Martin Vulcanit ning James tutvub spinnimisega. O: Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond

11:05 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H3/E3: Kanada. Robsoni rännakud viivad ta üle Atlandi ookeani Ida-Kanadasse, mis on aastakümneid olnud sisserändajate esimeseks kokkupuuteks Põhja-Ameerikaga. Tänapäeval on need veed tuntud nii õnge- kui ookeanipüügi poolest.

11:55 Kaks kanget Lõuna-Ameerikas, E4. Kahe sõbra seiklus Ecuadoris algab! Teet jõuab dzhunglisse ja Kristjan läheb vulkaanijalamile piknikule. Kas kohalikud saavad kaerajaani selgeks?

12:50 Žiguliga idablokis, E7. Jätkub ringsõit Odessa ümbruses, kus külastatakse kohalikku turgu ja kuulsat veinitehast. Ühes Musta Mere äärses külakeses saadakse aga tuttavaks norrakaga, kes on Ukrainas elanud juba 13 aastat.

13:20 Viimane võmm, H3/E4: Isa, ema ja laps*. Markus Rausmani tütar Paula saab liiklusõnnetuses raskelt vigastada ning paar päeva hiljem tapetakse tema ravimifirmas teadurina töötav naine. Anders Prikk on Indias täiendkoolitusel, Miku "paarimeheks" määrab uus ülemus Tanja Murrik Tamara Ridbeki. Vaatamata särisevale energiale Miku ja Tamara vahel, uuritakse välja, et mõrva põhjuseks pole sugugi ravimifirma suured rahad, nagu esiotsa arvati, vaid hoopis isiklikumat laadi asjaolud. Jaoskonnas viiakse läbi tervisekontroll ja seda teostab seni ainult surnute "terviseprobleemidega" tegelnud Mõisnik. Kontrolli käigus selgub, et üks inimene on kanepit tõmmanud.

14:10 Viimane võmm, H3/E5: Nümfomaanid ja donžuanid*. Raamatukogust leitakse tagasihoidliku raamatukoguhoidja Saskia Ventseli laip. Kotkase ja Priki üllatuseks osutub ohver nümfomaaniks. Kahtluse alla satuvad nii ohvri abikaasa Ilmar, anonüümsete seksisõltlaste teraapiagrupi liikmed kui ka juhuslik raamatukogukülastaja Taaniel Nittim. Kotkas liitub uurimise huvides anonüümsete seksisõltlastega. Anders naaseb Indiast. Anet võtab teda lennujaamas vastu jalustrabava uudisega. Tamara ja Mikk sõlmivad kihlveo: et on võimalik elada nädal aega ilma seksita.

15:05 Kadunud, H9/E12: Michael Chambers*. Kui 70-aastane pensionil tuletõrjuja Michael Chambers jääb kadunuks, viitab verine kuriteopaik tema garaažis kohe mõrvale. Kuid politseil tekivad kahtlused, et kuriteopaik võis olla lavastatud ja Michael võis ise lahkuda.

15:55 Kadunud, H9/E13: Nancy Moyer*. Kui Nancy Moyeri lapsed pärast isa juured veedetud nädalavahetust koju tulevad, ei leia nad ema kodus eest. Politsei hakkab asja uurima ja selgub, et see kahe lapse ema on elanud keerulisemat elu, kui keegi arvata oskas. Siis toimub läheduses juhuslik mõrv. Kas keegi ta tuttav röövis Nancy või tappis ta sarimõrvar?

16:50 Meeldejääv kuritegu, H4/E1: Teismeliste tapatalgud*. Lincoln, Nebraska, 1958.aasta. Kui kaks armunud seksihullu teismelist, 19-aastane Charles Raymond Starkweather ja tema 14-aastane tüdruksõber Caril Ann Fugate alustavad Lincolnis, Nebraska osariigis tapmiste jada, jääb kohaliku šerifi ülesandeks sellele õudusunenäole lõpp teha.

17:45 Kaks ja pool meest, H10/E14: Jookse, Steven Staven! Jookse!* Lyndsey on pahane, kui Alan ei anna talle rannamaja võtit ja läheb jälle oma günekoloogiga välja. Walden on löödud pärast Kate'ist lahkuminekut ja välja ilmub Herb, kelle Judith on maha jätnud. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:10 Kaks ja pool meest, H10/E15: Värvi, läbista või topi täis*. Jake toob koju oma 36-aastase pruudi Tammy, kes on vanglast vabanenud lastega tätoveerija. Jake räägib Waldenile, et kavatseb kohe Las Vegases Tammyga abielluda. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:40 Kaks ja pool meest, H10/E16: Paks lendav beebi*. Alan on Lyndseyle erilise valentinipäeva plaaninud. Walden saab Kate'ilt sõnumi ja loodab, et tal on veel lootust, kuid Kate tahab ainult investeeringu tagasi maksta. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:05 Kaks ja pool meest, H10/E17: Throgwarteni keskkooli mõistatused*. Walden näeb vana videot, kus ta räägib oma elu eesmärkidest, ja satub masendusse, sest tal pole ikka naist ega lapsi. Rikaste vallaliste õhtule minnes kohtub ta Bridgetiga ja nad satuvad voodisse. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:30 Kaks ja pool meest, H10/E18: 9:04 Pembertonist*. Alan tekitab kogemata köögis tulekahju ja pöörab Waldeniga nii tõsiselt tülli, et peab välja kolima. Ka Lyndsey ei taha Alanit enda juurde, sest Alan keeldub arveid maksmast. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

20:00 Mängufilm Möödunud missioon (All the Old Knives, USA 2022). CIA veteranagent Henry kohtub Viinis taas oma endise kolleegi ja kallima Celiaga, et leida reetur, kes lekitab agentuuri salajast infot. R: Janus Metz O: Goksin Erdemli, Kasia Madera, Chris Pine

21:55 Agent Hamilton, H2/E5. Hamilton peab kihlumispeolt varakult lahkuma ja tal tekib järjest suurem tung tavalise elu järele; üks uurija röövitakse ja algab väljapressimine.

22:55 Mängufilm Sügav sinine meri (Deep Blue Sea, USA 1999). Põnevus-õudusmärul teadlastest, keda ründavad nende endi loodud mutant-haid. Veealuses laboratooriumis töötavad teadlased avastavad hai ajus keemilise ühendi, mille abil õnnestuks luua tõhus ravim Alzheimeri tõvele. Püüdes haide ajumassi suurendada, asuvad inimesed neid geneetiliselt töötlema. Tulemus on suurem, kiirem, nutikam ja õelam kui miski muu - superintelligentsed hiigelkiskjad pöörduvad oma ettevaatamatute loojate vastu... R: Renny Harlin O: Samuel L. Jackson, Thomas Jane, Stellan Skarsgard

00:55 Reporter+, H2024/E34*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

01:20 Kaks kanget Lõuna-Ameerikas, E4*. Kahe sõbra seiklus Ecuadoris algab! Teet jõuab dzhunglisse ja Kristjan läheb vulkaanijalamile piknikule. Kas kohalikud saavad kaerajaani selgeks?

02:05 Mängufilm Möödunud missioon (All the Old Knives, USA 2022)*. CIA veteranagent Henry kohtub Viinis taas oma endise kolleegi ja kallima Celiaga, et leida reetur, kes lekitab agentuuri salajast infot. R: Janus Metz O: Goksin Erdemli, Kasia Madera, Chris Pine

03:40 Mängufilm Sügav sinine meri (Deep Blue Sea, USA 1999)*. Põnevus-õudusmärul teadlastest, keda ründavad nende endi loodud mutant-haid. Veealuses laboratooriumis töötavad teadlased avastavad hai ajus keemilise ühendi, mille abil õnnestuks luua tõhus ravim Alzheimeri tõvele. Püüdes haide ajumassi suurendada, asuvad inimesed neid geneetiliselt töötlema. Tulemus on suurem, kiirem, nutikam ja õelam kui miski muu - superintelligentsed hiigelkiskjad pöörduvad oma ettevaatamatute loojate vastu... R: Renny Harlin O: Samuel L. Jackson, Thomas Jane, Stellan Skarsgard

05:15 Postimees.ee, E753

Pühapäev 05.05.2024

06:10 999: hädaabikõne, H1/E8*. Tänavalt leitakse teadvuseta naine, kes vajab kiiremas korras arstiabi.

06:55 999: hädaabikõne, H1/E9*. Rühm saab väljakutse seoses kokkupõrkega ning jalgratturist ohvrile antakse arstiabi, samas kui politsei otsib avarii põhjustanud juhti.

07:40 999: hädaabikõne, H1/E10*. Tiim pakub tänaval vigastada saanud mehele arstiabi, kuid siis hakkab tunduma, et tegu polegi rünnakohvri, vaid narkomaaniga, kes üritas võõrasse autosse tungida.

08:25 Punane sekund, H2/E7: Alkohol ja ühiskond. Alkohol on meie ühiskonnas oluline surmade põhjustaja, seda ka liikluses. 2018. aastal tabas politsei roolist keskmiselt seitse kriminaalses joobes juhti päevas! Miks Eestis nii palju juuakse ja joobes olekus ka rooli istutakse? Kas ja kuidas on ühiskondlik suhtumine alkoholi kuritarvitamisse muutumas?

08:55 Rooli võim, H25/E17*. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.

09:20 Krimi, H18/E34*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

09:50 Reporter+, H2024/E34*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

10:20 Kuldvillak, H2024/E9*. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.

10:55 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H3/E4: Araabia Ühendemiraadid ja Omaan. Robson suundub sellisesse paika maailmas, kus ta pole kunagi varem olnud. Samas milline täie mõistusega inimene lähekski kõrbesse kala püüdma?

11:45 Kaks kanget Lõuna-Ameerikas, E5. Kristjan jõuab Cuscosse - iidsesse Inkade pealinna. Kaks kärtsu ja mürtsu täis aastavahetust: Kristjanil Cuscos ja Teedul Quitos. Uus aasta algab Teedule kurjakuulutavalt, sest 1. jaanuaril varastatakse tema tiimil kaamera...

12:40 Žiguliga idablokis, E8. Reisiseltskond võtab ette enam kui tuhande kilomeetrise sõidu Odessast Karpaatidesse. Teekond on kurnav nii sõidukitele kui ka reisijatele, kuid pakub see-eest põnevaid vaatamisväärsusi. Karpaatides tutvutakse aga juba esimesel õhtul kohalike traditsioonidega koos laulu, tantsu ja kangemate jookidega.

13:05 Viimane võmm, H3/E6: Elagu sport*. Legendaarne vehklemistreener Martin Kuusberg on tapetud. Selgub, et ka Prikk on noorena tema vehklemistrennis käinud. Kahtluse alla satuvad tippvehklejad Tõnu Väärtnõu ja Torsten Simm, klubi arst Maara Tali ja klubi omanik Harri Paerand. Mikk vilistab taas kord reeglitele ning saab teada, et mõrvamotiiv on doping. Mikul on samal ajal teised mured, autoremondimees teatab, et tema vanal Volvol on aeg romulasse kolida. Tamara aitab Mikul Volvo päästa ja saab väärilise autasu. Tammets on korteri ostnud ja Rita juurest ära kolinud. Mikk saab tema poolelioleva remondiga toa endale.

14:05 Viimane võmm, H3/E7: Raha paneb rattad käima*. Püstolilasu tagajärjel sureb endise korvpallitähe ja nüüdse reklaaminäo Ruudi Moosi aednik, siberlane Mihhail. Kõik viitab Ruudile, sest tema naisel oli aednikuga armulugu ning saatuslik kuul pärines mehe relvast. Ent Ruudi ise on kadunud... Ruudi on röövitud ja tema eest nõutakse lunaraha. Kuid - nagu selgub - on politseijaoskonnas leke ning raha üleandmine nurjub. Mart Noormets läheb äärmiselt alternatiivsel viisil Arabellale kosja.

14:55 Viimane võmm, H3/E8: Eluülikool*. Õhtukoolis venelasi eesti keele eksamiks ette valmistav õpetajanna Katariina Mereste tapetakse. Kahtluse all on üks eesti keele õppija, õpetaja ülekäte läinud kasupoeg Morten, ning autokooli sõiduõpetaja, kelle juures Katariina millegipärast sõidutunde võtab, kuigi tal on nii juhiload kui ka sõiduoskus olemas. Politseijaoskonnas toimub "Tüdrukute päev". Andersi ja Aneti suhetesse toob pingeid last ootava naise soov ametlikult abielluda. Mõisnikule hakkab tunduma, et üliandekas, kuid empaatiavõimetu Kassandra soovib teda üldse kõrvale lükata. Doktor Niklas Holm on saanud Riigikogu ametlikuks psühholoogiks, ostnud uue auto ja korteri ning teeb Tanjale abieluettepaneku.

15:50 Meeldejääv kuritegu, H4/E2: Tappev leedi*. Kansas City, Missouri osariik, 1960. aasta. Kui leitakse Patricia Jonesi kuuliaukudega keha, asub politseiuurija Browning teele Missourist Mehhikosse kurjategijat jahtima, saatjaks tema surmavaenlase mõnitav naeratus.

16:40 Meeldejääv kuritegu, H4/E3: Saatana advokaat*. St. Paul, Minnesota osariik, 1963. aasta. Carol Thompson, usklik naine ja pühendunud nelja lapse ema, leitakse oma naabri ukselävelt vereloigust. Salapärase surma lahendamiseks peavad uurijad tema täiusliku elu kiht-kihilt lahti koorima, et paljastada koduperenaise abielu valusad saladused.

17:35 Kaks ja pool meest, H10/E19: Pommuudis - keegi varastas lusika*. Walden rebestab kubet ja kui Herb ta üle vaatab, küsib ta ka nõu, kuidas Bridgetist üle saada. Peagi on nad tagasi kahe ravimifirma tibiga ja pidutsevad verandal. Kuid Herbil jääb üks pidu teisele järgnema... O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:00 Kaks ja pool meest, H10/E20: Bazinga! See on telesarjast*. Jake tuleb tänupühaks koju pärast Tammyst lahku minekut, kuid Tammy on peagi ukse taga ja süüdistab Jake'i oma tütrega magamises. Lisaks sellele ilmub kohale Tammy vanahärrast ekskallim, kes teda tagasi tahab. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:30 Grand Tour, H1/E3: Ooper, kunst ja sõõrikud. Rändtelk pannakse püsti Inglismaal Whitby kai ääres, kus Jeremy, Richard ja James tutvustavad kaasaegset versiooni traditsioonilisest Itaalia suurest ringreisist, kus osalevad Aston Martin DB11, Rolls-Royce Dawn ja kutsumata külaline. O: Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond

19:50 Mängufilm Raevunud kaunitar (Jolt, USA 2021). Märulikomöödia kaasasündinud raevuhoogudega naisest. Märatsemisest ja teistele viga tegemisest aitab teda hoiduda keha külge kinnitatud elektrilöökide seadeldis, mida ta peab kasutama, kui tunneb, et asi kipub käest minema. Kui tapetakse aga talle lähedane inimene, siis ei peata teda enam miski... R: Tanya Wexler O: Kate Beckinsale, Stanley Tucci, Bobby Cannavale

21:35 Agent Hamilton, H2/E6. Hamilton on sunnitud lõpetama missiooni, mis kisub igal sammul hirmsamaks. Ta rändab Leedu ja Valgevene vahelisele piirile, et terroristidega kohtuda.

22:35 Mängufilm Ratsa rikkaks (The Hummingbird Project, Belgia 2018). New Yorgis elavad nõod Vincent ja Anton unistavad omal käel äri alustamisest börsil, kus võidu otsustavad millisekundid. Nende unistus? Vedada täiesti sirge valguskaabli liin Kansasest New Jerseysse, mis tooks neile konkurentide ees ajalise edumaa, see aga tähendaks sadu ja sadu miljoneid dollareid. R: Kim Nguyen O: Jesse Eisenberg, Alexander Skarsgård, Salma Hayek

00:45 Reporter+, H2024/E35*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

01:52 Kaks kanget Lõuna-Ameerikas, E5*. Kristjan jõuab Cuscosse - iidsesse Inkade pealinna. Kaks kärtsu ja mürtsu täis aastavahetust: Kristjanil Cuscos ja Teedul Quitos. Uus aasta algab Teedule kurjakuulutavalt, sest 1. jaanuaril varastatakse tema tiimil kaamera...

02:37 Mängufilm Raevunud kaunitar (Jolt, USA 2021)*. Märulikomöödia kaasasündinud raevuhoogudega naisest. Märatsemisest ja teistele viga tegemisest aitab teda hoiduda keha külge kinnitatud elektrilöökide seadeldis, mida ta peab kasutama, kui tunneb, et asi kipub käest minema. Kui tapetakse aga talle lähedane inimene, siis ei peata teda enam miski... R: Tanya Wexler O: Kate Beckinsale, Stanley Tucci, Bobby Cannavale

03:59 Postimees.ee, E754