Duo 5 saatekava 08.04.2024 - 14.04.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 08.04.2024

06:50 Eestlane ja venelane, H5/E7: Teeme ära*. Friida lõpetab kiiresti Tõnu soleerimise luksusautosid remontiva töökoja juhatajana ning ta kohtutäituri omavoli vastu suunatud kodanikualgatus "Tissid Paljaks" pälvib rahvusvahelist tähelepanu.

07:15 Eestlane ja venelane, H5/E8: Laboratoorium*. OÜ Peer tegevusskaala ulatub sel nädalavahetusel dopinguproovidest-toidutervishoiuni. Tippsportlane tuleb iga hinna eest alusetust dopingusüüdistusest puhtaks pesta. Toiduainete sees olevate e-ainete testimiseks tuleb laborirottide puudumisel kasutada Tõnu.

07:40 Reporter+, H2024/E27*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

08:10 Krimi, H18/E30*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

08:40 Viimane võmm, H2/E2*. Uurijad Kotkas ja Prikk peavad lahendama strippari mõrvajuhtumi. Kahtluse alla langevad nii ohvri kolleegid, patupesa kunded kui ka stripiklubi omanik. Juurdluse edenedes hakkab aga paljastuma ridamisi kahtlasi asjaolusid ja see sunnib uurijaid ka kahtlusaluste ringi otsustavalt laiendama...

09:35 Kaks ja pool meest, H9/E6: Kükita ja tudise*. Walden saab lahutuspaberid kätte ja otsustab Bridgeti oma elust välja lõigata ning New Yorki kolida. Alan saadab Waldeni seepeale Charlie kunagise psühhiaatri juurde. Hiljem kohtuvad nad baaris lesbipaariga ja Walden asub neid võrgutama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:00 Kaks ja pool meest, H9/E7: Need vinged Jaapani tualetid*. Pangast teatatakse, et Charlie'l oli seal hoiulaegas. Selles olnud päevik aitab Alanil oma venda uue nurga alt näha. Jake saab endale keemias järeleaitamisõpetaja Megani, kes on huvitatud Waldenist. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:25 SEAL Team, H5/E7: Minevik on sissejuhatuseks. Bravo naaseb Afganistani, et jätkata võitlust Talibani vastu. Vahepeal mõtiskleb meeskond Ameerika pikaajalise osaluse üle terrorismivastases sõjas.

11:15 SEAL Team, H5/E8: Tähelepanuväärne vaprus. Pärast seda, kui erioperatsioon luhtub ning kogu meeskond satub haiglasse, peab Bravo rahulikuks jäämise nimel tekitama väikese kaose, et Clay saaks uurida, mis valesti läks.

12:15 Kuulikindel, H2/E3. Kadunud tüdruku otsingud viivad Bishopi ja Pike’i Amsterdami, kus nad peavad ohjad enda kätte haarama, et Markideste valgustkartvatest operatsioonidest eluga välja tulla.

13:15 Eestlane ja venelane, H5/E9: Me teeme ilma. OÜ Peer teeb televisioonis ilma. Tsüklonitel Sirje ja Inga on raskusi Ilma Tõnni käeviibutustele allumisega. Friidamutis ärkab keskkonnakaitsja, tema tähelepanu alla satuvad nii Muuga kentsakas seenepõld, kui ohus Tuhala nõiakaev.

13:40 Eestlane ja venelane, H5/E10: Talu. Eestlased ja venelased on asendustalunikeks. Piim ei tulegi lehmast nii kergelt ja kana ei munegi kümne kaupa pakendis! Sannul tuleb tuliste ratsapiigade eest hoolt kanda. Muti tarmukust pärsib mõnevõrra hullu lehma tõbi...

14:10 Walker - Texase korravalvur, H4/E17: Preeriahunt, 1. Walker võtab oma südameasjaks peatada kurjategijad, kes tegelevad inimkaubandusega. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:05 Walker - Texase korravalvur, H4/E18: Preeriahunt, 2. Walker mängib mehhiklast, et välja uurida, kes smuugeldab USAsse odavat tööjõudu. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:00 Võmmid, H35/E14: Tuvastamatu relv. Turvamehi ähvardatakse „tabamatu“ relvaga. Kaasreisija viskab auto aknast välja kahtlase koti ja sellel on fataalsed tagajärjed.

16:25 Võmmid, H35/E15: Õepoja ebaõnn. Mees avastab, et ta noor sugulane varjab palju saladusi. Politsei saab väljakutse lahendada tüli endiste elukaaslaste vahel, kelle haavad pole veel paranenud.

16:50 Kadunud, H8/E9: Eric Lee Franks. Noor mees saab elumuutvaid uudiseid ja jätab kõik maha, et alustada uut peatükki elus. Aga kui ta kõned koju lakkavad, saavad ta vanemad aru, et midagi on valesti. Politsei alustab uurimist, kuid satub vastuoluliste juttude võrku.

17:45 Kaks ja pool meest, H9/E8: Aitäh vahekorra eest. Walden hakkab laulma Charlie loodud kõlle ja müüb maha tema klaveri, mis ajab Alani kurvastusest kohalikku baari. Seal ilusa naisega kohtudes hakkab Alan järsku Charlie kombel käituma ja sama tõhusalt naistele külge lööma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H9/E9: Frodo fotod. Alan vabaneb vaimuhaiglast ja kuuleb kohe Jake'i uudist, et ta saab Meganiga lapse. Lisaks selgub, et Lyndsey on nüüd Waldeniga koos ja maksuamet tahab Alanilt 80 000 dollarit. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E65. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Viimane võmm, H2/E3. Pärast grillipidu leitakse üks seal osalenud mees oma kontorist tapetuna. Uurijad Kotkas ja Prikk avastavad muu kahtlustäratava hulgas, et ohvri leinav lesk on juba pikemat aega armukest pidanud ja et viimane on valmis peaaegu kõigeks, et naine päriselt endale saada...

20:00 Mängufilm Parker (Parker, USA 2013). Ainulaadse kutse-eetikaga varas jäetakse tema topeltmängu mängiva meeskonna poolt surema. Võttes endale uue identiteedi ja sõlmides uskumatuna näiva liidu siseringi kuuluva naisega, püüab ta kaaperdada oma endise meeskonna viimase varguse noosi. R: Taylor Hackford O: Jason Statham, Jennifer Lopez, Michael Chiklis

22:15 Piirideta, H3/E4. Vincent, Claude ja noor agent Zoé peidavad end missiooni käigus konteinerisse ning avastavad sealt väljudes, et nad on viidud Tšetšeeniasse. Nad püüavad sealt ruttu põgeneda, et Jukovi käsilased neid ei tabaks ja et nad ei põhjustaks diplomaatilist intsidenti.

23:15 Seadusesilm, H4/E12. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:10 Seadusesilm, H4/E13. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:05 SEAL Team, H5/E7: Minevik on sissejuhatuseks*. Bravo naaseb Afganistani, et jätkata võitlust Talibani vastu. Vahepeal mõtiskleb meeskond Ameerika pikaajalise osaluse üle terrorismivastases sõjas.

01:55 SEAL Team, H5/E8: Tähelepanuväärne vaprus*. Pärast seda, kui erioperatsioon luhtub ning kogu meeskond satub haiglasse, peab Bravo rahulikuks jäämise nimel tekitama väikese kaose, et Clay saaks uurida, mis valesti läks.

02:40 Reporter, H2024/E70*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

03:25 Piirideta, H3/E4*. Vincent, Claude ja noor agent Zoé peidavad end missiooni käigus konteinerisse ning avastavad sealt väljudes, et nad on viidud Tšetšeeniasse. Nad püüavad sealt ruttu põgeneda, et Jukovi käsilased neid ei tabaks ja et nad ei põhjustaks diplomaatilist intsidenti.

04:20 Postimees.ee, E727

Teisipäev 09.04.2024

06:55 Eestlane ja venelane, H5/E9: Me teeme ilma*. OÜ Peer teeb televisioonis ilma. Tsüklonitel Sirje ja Inga on raskusi Ilma Tõnni käeviibutustele allumisega. Friidamutis ärkab keskkonnakaitsja, tema tähelepanu alla satuvad nii Muuga kentsakas seenepõld, kui ohus Tuhala nõiakaev.

07:20 Reporter, H2024/E70*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

08:15 Viimane võmm, H2/E3*. Pärast grillipidu leitakse üks seal osalenud mees oma kontorist tapetuna. Uurijad Kotkas ja Prikk avastavad muu kahtlustäratava hulgas, et ohvri leinav lesk on juba pikemat aega armukest pidanud ja et viimane on valmis peaaegu kõigeks, et naine päriselt endale saada...

09:10 Kaks ja pool meest, H9/E8: Aitäh vahekorra eest*. Walden hakkab laulma Charlie loodud kõlle ja müüb maha tema klaveri, mis ajab Alani kurvastusest kohalikku baari. Seal ilusa naisega kohtudes hakkab Alan järsku Charlie kombel käituma ja sama tõhusalt naistele külge lööma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

09:35 Kaks ja pool meest, H9/E9: Frodo fotod*. Alan vabaneb vaimuhaiglast ja kuuleb kohe Jake'i uudist, et ta saab Meganiga lapse. Lisaks selgub, et Lyndsey on nüüd Waldeniga koos ja maksuamet tahab Alanilt 80 000 dollarit. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:00 SEAL Team, H5/E9: Kodule lähedal. Jason otsib varjupaika ja Ray juhatab Bravo tiimi operatsioonil, kus lööb kaasa ka Briti politsei.

11:00 SEAL Team, H5/E10: Otse edasi. Bravo tiimile pakutakse enneolematut missiooni Lõuna Ameerikas, samal ajal kui pinged Jasoni juhipositsiooni ümber kisuvad aina kõrgemaks.

11:55 Kuulikindel, H2/E4. Alex haarab taas kontrolli pere üle ning Mickey määrab Bishopi ja Pike’i vastutama relvaveo eest. Kutid saavad peagi aru, et pinnas hakkab jalge alt kaduma.

12:55 Eestlane ja venelane, H5/E11: Kuidas raha pestakse. Ühisfirma sukeldub koristusärisse. Kuni selleni välja, et Tõnul ja Mišal tuleb korstnasse ronida. Koristusäris on kõvaks teenusepakkujaks maffia ja OÜ Peerul ei jää muud üle kui oma positsiooni eest turul raevukalt seista.

13:25 Eestlane ja venelane, H5/E12: Rikkad lapsed, vaesed vanemad - Hooaja viimane! OÜ Peer on asendusvanemateks kohaliku rahaeliidi võsukestele ja Friidal tekib tõsine plaan rikkurite järelpõlvest inimesed kasvatada. Lastekaitsja Einaril tuleb laste õiguste ja heaolu tagamiseks kentsakas olukord üle vaadata.

13:55 Walker - Texase korravalvur, H4/E19: Tasuja. Walker seisab vastamisi verejanulise mehega, kes tahab kätte maksta oma venna surma eest. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:50 Walker - Texase korravalvur, H4/E20: Ametita. Walkeril ja Trivette'il tuleb vastu tahtmist esineda politseisaates ja oma tööd tutvustada. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:45 Võmmid, H35/E16: Meelemürkidega pahuksis. Politsei püüab kodutülis aru saada, kes räägib tõtt, kuid alkohol ja narkootikumid segavad jälgi. Narko omamise pärast vahistatud naine teatab, et heroiin on ainus aine, mis teda päästa suudab.

16:10 Võmmid, H35/E17: Tuline võidujooks. Politseijuhid jooksevad ajaga võidu, et päästa tulevangis poiss. Purjus klient nõuab tasuta õlut ja vaidleb poemüüjaga. Vanem proua on hädas heroiiniga.

16:35 Kadunud, H8/E11: Richard Petrone. Kui paar ei naase kohtinguõhtu Philadelphiast, hakkavad noorte pered neid koos otsima. Kuid meeleheite kasvades ajab süüdistamine nad tülli. Peagi võtab FBI üle uurimise, mis on täis spekulatsioone.

17:30 Kaks ja pool meest, H9/E10: Klaassilmi täis akvaarium. Walden kohtub briti päritolu Zoeyga, kuid ta pole kindel, kas on Bridgetist piisavalt üle saanud. Alan püüab krediitkaartidega püramiidiskeemi korraldada, kuid satub üha rohkem võlgadesse. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:00 Kaks ja pool meest, H9/E11: Armas maandumisrada. Walden püüab Zoeyt veenda, et on Bridgetist üle saanud ja viib Zoey tõestuseks eralennukiga Mehhikosse. Kuid siis ilmub Bridget välja teatega, et tahab Waldenit tagasi. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:25 Tallinna uudised, H2024/E66. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

18:50 Otse! Võrkpalli Eesti MV, H2024/E9: Barrus Võru VK - Selver/TalTech. Finaali 4. mäng! Eesti meistrivõistluste finalistid selgusid poolfinaalpaaridest Võru Barrus Võrkpalliklubi ja Tartu Bigbanki ning Selver/TalTechi ja Pärnu Võrkpalliklubi. Tiitlit kaitsev Selver/TalTech ei andnud Pärnu meeskonnale mingit võimalust võites omavahelised mängud 3:0. Teine poolfinaal vajas viite mängu finalisti selgitamiseks. Täna on käes nelja võiduni peetava finaalseeria 4. mäng.

21:40 Piirideta, H3/E5. Bertrand annab Vincentile valeinfot, mistõttu ei suuda Vincent tabada Marseille`sse suunduvat laeva, mis veab tonni kokaiini. Kuna rannikut ähvardab narkootikumide laine, peab Vincent leidma merre visatud kraami enne Juliette`i.

22:45 Seadusesilm, H5/E1. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:01 Seadusesilm, H5/E2. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:45 SEAL Team, H5/E9: Kodule lähedal*. Jason otsib varjupaika ja Ray juhatab Bravo tiimi operatsioonil, kus lööb kaasa ka Briti politsei.

01:52 SEAL Team, H5/E10: Otse edasi*. Bravo tiimile pakutakse enneolematut missiooni Lõuna Ameerikas, samal ajal kui pinged Jasoni juhipositsiooni ümber kisuvad aina kõrgemaks.

02:38 Reporter, H2024/E71*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

03:23 Mängufilm Parker (Parker, USA 2013)*. Ainulaadse kutse-eetikaga varas jäetakse tema topeltmängu mängiva meeskonna poolt surema. Võttes endale uue identiteedi ja sõlmides uskumatuna näiva liidu siseringi kuuluva naisega, püüab ta kaaperdada oma endise meeskonna viimase varguse noosi. R: Taylor Hackford O: Jason Statham, Jennifer Lopez, Michael Chiklis

05:12 Piirideta, H3/E5*. Bertrand annab Vincentile valeinfot, mistõttu ei suuda Vincent tabada Marseille`sse suunduvat laeva, mis veab tonni kokaiini. Kuna rannikut ähvardab narkootikumide laine, peab Vincent leidma merre visatud kraami enne Juliette`i.

Kolmapäev 10.04.2024

06:03 Postimees.ee, E728

06:45 Leegipüüdjad: Suveolümpia, E2: Peking 2008. Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

07:15 Eestlane ja venelane, H5/E10: Talu*. Eestlased ja venelased on asendustalunikeks. Piim ei tulegi lehmast nii kergelt ja kana ei munegi kümne kaupa pakendis! Sannul tuleb tuliste ratsapiigade eest hoolt kanda. Muti tarmukust pärsib mõnevõrra hullu lehma tõbi...

07:45 Reporter, H2024/E71*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

08:40 Heeringas Veenuse õlal, H5/E10. Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.

09:05 Heeringas Veenuse õlal, H5/E11. Vaimukad sketšid toovad meieni armastatud Eesti näitlejad. Osades Taavi Teplenkov, Tiit Sukk, Marilyn Jurman, Tiina Tauraite, Margus Prangel ja Liina Vahtrik.

09:35 Kaks ja pool meest, H9/E10: Klaassilmi täis akvaarium*. Walden kohtub briti päritolu Zoeyga, kuid ta pole kindel, kas on Bridgetist piisavalt üle saanud. Alan püüab krediitkaartidega püramiidiskeemi korraldada, kuid satub üha rohkem võlgadesse. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:00 Kaks ja pool meest, H9/E11: Armas maandumisrada*. Walden püüab Zoeyt veenda, et on Bridgetist üle saanud ja viib Zoey tõestuseks eralennukiga Mehhikosse. Kuid siis ilmub Bridget välja teatega, et tahab Waldenit tagasi. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:25 SEAL Team, H5/E11: Vägivalla teel. Bravo tiim jätkab Lõuna-Ameerikas Iraani tuumaprojekti vastu töötamist. Mitmed kõrgete panustega missioonid toovad ilmsiks meeskonnavahelised probleemid.

11:20 SEAL Team, H5/E12: Taeva võti. Jason peab paranemisteel seisma silmitsi oma suurimate hirmudega ning Clay ja Sonny on sunnitud võtma asjad oma kätesse.

12:15 Kuulikindel, H2/E5. Elena asub uurima, kes Bishop tegelikult on. Kutid ise leiavad samal ajal Küproselt endale ootamatu liitlase. Kas nad suudavad oma isikuid siiski enam varjata?

13:15 Walker - Texase korravalvur, H4/E21: Pimedus. Töö käigus saab Walker hoobi pähe ning kannatab mälukaotuse all teadmata sedagi, kummal pool seadust ta seisab. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:10 Walker - Texase korravalvur, H4/E22: Viimane piir. Korravalvuritel tuleb tõestada oma vajalikkust osariigi juhtidele, kes tahavad Texase korravalvurite üksust laiali saata. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:05 Walker - Texase korravalvur, H4/E23: Piiramine. Korravalvurite puhkus väikeses maamajas lõpeb enneaegselt, kui Alex näeb kogemata pealt uimastimüüki. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:00 Võmmid, H35/E18: Peida ja nuta. Numbrimärgita mootorratas teeb tagaajamise käigus avarii. Ilma esiklaasita autoga sõitev naine süüdistab oma eksi. Patrull leiab peatatud autost peidetud relva.

16:25 Võmmid, H35/E19: Läbilõigatud kõri. Oma abikaasat ootaval pussitamisohvril lõigatakse kõri läbi. Auto läbiotsimise käigus leitakse kaasreisija juurest sünteetilist kanepit.

16:55 Kadunud, H8/E12: Angel Garcia. 19-aastane Angel Garcia jäi kadunuks krossimotikaga Hartfordis Connecticutis sõites. Sõprade sõnul jälitas Angelit enne kadumist salapärane maastur. Kuid hiljemtulid teated tema võimalikust viibimisest kodust 15 miili kaugusel asuvas kaupluses. Kas see võis olla Angel?

17:50 Kaks ja pool meest, H9/E12: Üks vale samm ja kohe Zimbabwe! Alan veedab esimesed jõulud ilma Charlie'ta. Külla tuleb aga Waldeni ema, kelle vastu Alan kohe tõmmet tunneb. Walden aga läheb jõulude ajal emaga tülli. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:20 Kaks ja pool meest, H9/E13: Aeglaselt ja ringiratast. Üks Waldeni investeering läheb vett vedama ja juhatus püüab ta presidendikohalt välja puksida. Walden lisab juhatusse Alani, et endale rohkem hääli saada. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E67. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Viimane võmm, H2/E4. Mõrvajuhtum viib uurijad Kotkase ja Priki kaasaegsete aardeküttide maailma. Metsast tapetuna leitud mehel olid kaasas mingid salapärased koordinaadid. Uurijatel pole saladuse lahendamiseks muud võimalust kui ka ise aardejahis kaasa lööma hakata...

20:00 Mängufilm Vanglaekspress (Con Air, USA 1997). Kassahitt süütult trellide taga istunud sõjaväelasest Cameronist, kelle kaasvangid kaaperdavad neid transportinud vanglalennuki. Erinevalt eluaegse karistusega mõrtsukatest ja vägistajatest, kes kaaperdatud lennukis oma hirmuvalitsuse kehtestavad, oli Cameron parasjagu teel vabadusse. Kui ta tahab veel kunagi oma perekonna juurde jõuda., tuleb tal selles kaoses mistahes hinnaga ellu jääda... R: Simon West O: Nicolas Cage, John Malkovich, John Cusack

22:20 Piirideta, H3/E6. Liberati pere tähistab ühiselt maal Vincenti ja Juliette`i ema sünnipäeva. Vincent soovib pere keskel veidi puhata, ent päev võtab ootamatu pöörde, kui viis kolumbialast saadetakse Marseille`sse uimastite järele, mille varguses kahtlustatakse „võlur” Claude`i.

23:25 Seadusesilm, H5/E3. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:20 Seadusesilm, H5/E4. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:10 SEAL Team, H5/E11: Vägivalla teel*. Bravo tiim jätkab Lõuna-Ameerikas Iraani tuumaprojekti vastu töötamist. Mitmed kõrgete panustega missioonid toovad ilmsiks meeskonnavahelised probleemid.

01:55 SEAL Team, H5/E12: Taeva võti*. Jason peab paranemisteel seisma silmitsi oma suurimate hirmudega ning Clay ja Sonny on sunnitud võtma asjad oma kätesse.

02:40 Reporter, H2024/E72*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

03:25 Piirideta, H3/E6*. Liberati pere tähistab ühiselt maal Vincenti ja Juliette`i ema sünnipäeva. Vincent soovib pere keskel veidi puhata, ent päev võtab ootamatu pöörde, kui viis kolumbialast saadetakse Marseille`sse uimastite järele, mille varguses kahtlustatakse „võlur” Claude`i.

04:25 Postimees.ee, E729

Neljapäev 11.04.2024

06:45 Leegipüüdjad: Suveolümpia, E3: Ateena 2004. Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

07:15 Eestlane ja venelane, H5/E11: Kuidas raha pestakse*. Ühisfirma sukeldub koristusärisse. Kuni selleni välja, et Tõnul ja Mišal tuleb korstnasse ronida. Koristusäris on kõvaks teenusepakkujaks maffia ja OÜ Peerul ei jää muud üle kui oma positsiooni eest turul raevukalt seista.

07:40 Reporter, H2024/E72*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

08:35 Viimane võmm, H2/E4*. Mõrvajuhtum viib uurijad Kotkase ja Priki kaasaegsete aardeküttide maailma. Metsast tapetuna leitud mehel olid kaasas mingid salapärased koordinaadid. Uurijatel pole saladuse lahendamiseks muud võimalust kui ka ise aardejahis kaasa lööma hakata...

09:35 Kaks ja pool meest, H9/E12: Üks vale samm ja kohe Zimbabwe!* Alan veedab esimesed jõulud ilma Charlie'ta. Külla tuleb aga Waldeni ema, kelle vastu Alan kohe tõmmet tunneb. Walden aga läheb jõulude ajal emaga tülli. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:00 Kaks ja pool meest, H9/E13: Aeglaselt ja ringiratast*. Üks Waldeni investeering läheb vett vedama ja juhatus püüab ta presidendikohalt välja puksida. Walden lisab juhatusse Alani, et endale rohkem hääli saada. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:25 SEAL Team, H5/E13: Jõusammas. Bravo vajab tähtsaks Venezuela tuumaprogrammi sulgemise missiooniks kõigi liikmete panust, kuid suurim oht missiooni üle võib tulla nende endi seast.

11:20 SEAL Team, H5/E14: Kõik Bravo üksused. Enne, kui saab Venezuela selja taha jätta, on Bravo tiim sunnitud tegema riskantse põgenemiskatse, kuid koju Virginia Beachi jõudes leiavad nad ennast veelgi ebatasasemalt pinnalt.

12:20 Kuulikindel, H2/E6. Bishop ja Pike paljastatakse. Nende elud on kaalul ning Tanner ja Elena lähevad tuliselt raksu omavahel.

13:15 Walker - Texase korravalvur, H4/E24: Moskva kontakt. Korravalvurid teevad koostööd Moskva politseiga, et leida venelasest maffiabossi. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:10 Walker - Texase korravalvur, H4/E25: Ime Middle Creekis. Walker riskib oma eluga, kui püüab päästa väikest kaevu kukkunud poissi. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:05 Walker - Texase korravalvur, H4/E26: Auliige. Korravalvurid ajavad taga sarimõrvarit, kes 11 aastat tagasi CD käest põgenema pääses. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:00 Võmmid, H35/E20: Bussipeatuse bandiidid. Politsei märkab linnaliinibussis kaht kahtlusalust, kuid nende tabamine kujuneb pikaks tagaajamiseks: sõbrad keelduvad nende asukohta avaldamast ja ühe relvastatud mehe kotist leitakse metamfetamiini.

16:30 Võmmid, H35/E21: Reisiv röövel. Autovargad suudavad koos varastatud autoga kanalisse sõita. Poevargad tabatakse varastatud kraamiga. Mehaaniku külastamine lõpeb vahistamisega.

16:55 Kadunud, H8/E13: Deanne Hastings. 35-aastane ema Deanne Hastings jätab Spokane'is kirja, et käib ruttu poes ära, ent ei naase enam koju. Kui uurijad leiavad lisateavet Deanne'i tegemiste kohta enne ta kadumist, kerkib hulk murettekitavaid teooriaid.

17:50 Kaks ja pool meest, H9/E14: Keemiaravil opossum. Walden ja Zoey kutsuvad Alani endaga kaasa õhtust sööma, seda Zoey pahameeleks. Alan kohtub seal uuesti Lyndseyga, kes on aga uue kavaleri leidnud. Walden kuuleb, et Zoey sooviks, et ta oma välimust muudaks. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:15 Kaks ja pool meest, H9/E15: Hertsoginna Puunukk. Walden pabistab, sest Zoey pole enam nende seksielust vaimustuses. Berta soovitab olukorra lahendamiseks oma imelisi küpsiseid, kuid Zoeyl tekitavad need paranoia ja ta kaob majast. Walden kohtub viimaks Zoey tütre ja tema endise mehega. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E68. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Viimane võmm, H2/E5. Metsast leitakse naise surnukeha. Selgub, et ta oli koos oma abikaasa ja teisemelise pojaga osalenud paari-teraapia kursustel. Uurija Kotkas on üllatusest rabatud, kui avastab, et ka nende jaoskonna psühholoog Tanja on nende kursustega seotud. Enamgi veel – Tanjale hakkab selles salapärases loos silma nüanss, millest nii Kotkas kui Prikk olid pärani silmi mööda vaadanud...

20:00 Mängufilm Patune öö (Walk of Shame, USA 2014). Unelmate tööst ilma jäänud ambitsioonikas Los Angelese uudisteankur võtab ette pöörase pidutsemise. Võõras voodis äratab ta agendi tekstsõnum, milles seisab, et töö saamiseks peab ta kell viis linna teises otsas olema. R: Steven Brill O: Elizabeth Banks, James Marsden

21:55 Piirideta, H3/E7. Ühes lõksus võib peituda teine lõks. Vincent kohtub vana „sõbraga”, kes võttis kinni Lola, et sundida Vincenti panka röövima. Hydra jälitab Vincenti kui oma isa kaasosalist kokaiiniäri juhtumis. „Võlur” Claude on tähelepanu keskpunktis, kuna teab, kuidas varandust kätte saada.

22:55 Seadusesilm, H5/E5. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:00 Seadusesilm, H5/E6. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:00 SEAL Team, H5/E13: Jõusammas*. Bravo vajab tähtsaks Venezuela tuumaprogrammi sulgemise missiooniks kõigi liikmete panust, kuid suurim oht missiooni üle võib tulla nende endi seast.

01:50 SEAL Team, H5/E14: Kõik Bravo üksused*. Enne, kui saab Venezuela selja taha jätta, on Bravo tiim sunnitud tegema riskantse põgenemiskatse, kuid koju Virginia Beachi jõudes leiavad nad ennast veelgi ebatasasemalt pinnalt.

02:35 Reporter, H2024/E73*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

03:20 Mängufilm Patune öö (Walk of Shame, USA 2014)*. Unelmate tööst ilma jäänud ambitsioonikas Los Angelese uudisteankur võtab ette pöörase pidutsemise. Võõras voodis äratab ta agendi tekstsõnum, milles seisab, et töö saamiseks peab ta kell viis linna teises otsas olema. R: Steven Brill O: Elizabeth Banks, James Marsden

04:45 Piirideta, H3/E7*. Ühes lõksus võib peituda teine lõks. Vincent kohtub vana „sõbraga”, kes võttis kinni Lola, et sundida Vincenti panka röövima. Hydra jälitab Vincenti kui oma isa kaasosalist kokaiiniäri juhtumis. „Võlur” Claude on tähelepanu keskpunktis, kuna teab, kuidas varandust kätte saada.

05:35 Postimees.ee, E730

Reede 12.04.2024

06:55 Leegipüüdjad: Suveolümpia, E4: Sydney 2000. Noored, pealtvaatajad ja sportlased avavad olümpiamängude korraldajamaaks olemise kogemust ja selle pärandi mõju.

07:25 Eestlane ja venelane, H5/E12: Rikkad lapsed, vaesed vanemad - Hooaja viimane!* OÜ Peer on asendusvanemateks kohaliku rahaeliidi võsukestele ja Friidal tekib tõsine plaan rikkurite järelpõlvest inimesed kasvatada. Lastekaitsja Einaril tuleb laste õiguste ja heaolu tagamiseks kentsakas olukord üle vaadata.

07:55 Reporter, H2024/E73*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

08:50 Viimane võmm, H2/E5*. Metsast leitakse naise surnukeha. Selgub, et ta oli koos oma abikaasa ja teisemelise pojaga osalenud paari-teraapia kursustel. Uurija Kotkas on üllatusest rabatud, kui avastab, et ka nende jaoskonna psühholoog Tanja on nende kursustega seotud. Enamgi veel – Tanjale hakkab selles salapärases loos silma nüanss, millest nii Kotkas kui Prikk olid pärani silmi mööda vaadanud...

09:40 Kaks ja pool meest, H9/E14: Keemiaravil opossum*. Walden ja Zoey kutsuvad Alani endaga kaasa õhtust sööma, seda Zoey pahameeleks. Alan kohtub seal uuesti Lyndseyga, kes on aga uue kavaleri leidnud. Walden kuuleb, et Zoey sooviks, et ta oma välimust muudaks. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:05 Kaks ja pool meest, H9/E15: Hertsoginna Puunukk*. Walden pabistab, sest Zoey pole enam nende seksielust vaimustuses. Berta soovitab olukorra lahendamiseks oma imelisi küpsiseid, kuid Zoeyl tekitavad need paranoia ja ta kaob majast. Walden kohtub viimaks Zoey tütre ja tema endise mehega. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

10:30 SEAL Team, H1/E1: Odaots. Mereväe eliitüksuse SEAL liikmed peavad vangerdama oma töö ja isikliku elu vahel, treenides, planeerides ja ellu viies kõige ohtlikumaid ja kõrgeima panusega missioone, mida riik võib neilt nõuda.

11:25 SEAL Team, H1/E2: Teiste elud. Süürias tõendite kogumise missioonil olles leiavad Jason ja SEAL-i meeskond hädasti päästmist vajavad süütud tsiviilisikud, just hetkel, kui vaenlase väed neile lähenevad.

12:20 Kuulikindel, H2/E7. Kättemaksuhimuline Bishop teeb veel ühe katse, et Markideste pere hävitada. Seekord aga ei ole Pike valmis teda aitama.

13:15 Walker - Texase korravalvur, H5/E1: Kõrgem võim. Walkeri karate oskused pannakse proovile, kui tal tuleb tegemist Tiibeti munkadega. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

14:10 Walker - Texase korravalvur, H5/E2: Patrioot. Walkeril ja Trivette'il tuleb tegemist äärmuslike rassistidega, kes ei peatu millegi ees. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

15:05 Walker - Texase korravalvur, H5/E3: Vaimud. Walker ja Trivette asuvad lahendama 8 aasta tagust indiaanipoisi mõrva. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson

16:00 Võmmid, H35/E22: Issi, ära lõpeta! Tagaajamine lõpeb kui autojuht otsustab restorani põigata. Noor närviline rekkajuht keeldub oma rekkast välja tulemast. Koduvägivalla ohver jääb politsei küsimustele vastamisega jänni.

16:30 Võmmid, H35/E23: Tänavakõlbmatu. Segaduses mehele antakse elektrilöök ja ta kodutu naine peab ise enda eest asuma hoolt kandma. Kodanik arreteeritakse varastatud tulirelva omamise eest. Narkoga leitud mees väidab, et narko kuulub ta tüdruksõbrale.

16:55 Kadunud, H9/E1: Ashley Summers. Ashley Summers on lõbuarmastav 14-aastane tüdruk. Kui ta 4. juulil kaob, on ta pere hämmingus. Salapära süveneb, kui FBI seostab tema juhtumit veel kahe samast naabruskonnast kadunud noore naisega. Kümme aastat hiljem pole vastust ikka veel.

17:50 Kaks ja pool meest, H9/E16: Sõõmud, sonetid ja sodoomia. Zoey ja Lyndsey on tülis kultuuriliste huvide pärast ning Walden ja Alan jäävad kuivale. Valentinipäeval oli mõlemal paaril kavas romantilisele väljasõidule minna, aga raju ilma tõttu peavad nad koju jääma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:20 Kaks ja pool meest, H9/E17: Mitte mulle suhu! Walden avaldab Zoeyle armastust, aga ei kuule sedasama vastu. Alan on mures Lyndsey alkoholilembuse pärast. Walden jääb Zoeyle vahele Jenniferiga. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:45 Tallinna uudised, H2024/E69. Tallinna uudised toovad vaatajateni päeva olulisemad sündmused ja rahvusvahelised uudised, mis mõjutavad meie elu pealinnas ja selle ümbruses, pakkudes mitmekülgset ja usaldusväärset uudistevoogu, et olla kursis nii kohalike kui ka üleilmsete arengutega.

19:00 Viimane võmm, H2/E6. Pidevast kütusehindade tõusust raevunud autojuhtide seltskond algatab bensiinijaamade vastu pöörase kampaania. Nad ajavad riided seljast ja pälvivad sellega avalikkuses palju tähelepanu ning poolehoidu. Seevastu kütusemüüjaid ajab aktsioon närvi ja kui üks protestija leitakse mõrvatuna, siis on ka uurijad Kotkas ja Prikk sunnitud sündmuste käiku sekkuma.

20:00 Mängufilm Kong: Pealuu saar (Kong: Skull Island, Hiina, USA 2017). Fantaasiarohke seiklusfilm! Ekraanile jõuavad seiklused, mis toimusid enne filmist "King Kong" nähtud sündmusi. Kirev teadlaste meeskond reisib üheskoos Vaikse ookeani kaardistamata saarele, mis on sama ilus, nagu see on reetlik, teadmata, et nad tungivad müütilise King Kongi aladele. Kong ei ole aga ainus eriti ohtlik hiiglane sellel salapärasel saarel, mis on fantastilisem kui keegi suudaks arvata. R: Jordan Vogt-Roberts O: Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Brie Larson

22:20 Piirideta, H3/E8. Vincent ja Claude murravad sisse riigipanka, et Lola lõpuks vabastataks. Juliette üritab neid aidata, ent isa ja poja panga seifist vabanemine pole sugugi garanteeritud, kuna Bertrand ja Gandel on otsustanud teha Liberatidega lõpparve.

23:30 Seadusesilm, H5/E7. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

00:25 Seadusesilm, H5/E8. Korravalvur Raylan Givens naaseb lapsepõlvekoju, väikesesse kaevanduslinna Kentuckys. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter

01:20 SEAL Team, H1/E1: Odaots*. Mereväe eliitüksuse SEAL liikmed peavad vangerdama oma töö ja isikliku elu vahel, treenides, planeerides ja ellu viies kõige ohtlikumaid ja kõrgeima panusega missioone, mida riik võib neilt nõuda.

02:00 SEAL Team, H1/E2: Teiste elud*. Süürias tõendite kogumise missioonil olles leiavad Jason ja SEAL-i meeskond hädasti päästmist vajavad süütud tsiviilisikud, just hetkel, kui vaenlase väed neile lähenevad.

02:45 Reporter, H2024/E74*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

03:30 Piirideta, H3/E8*. Vincent ja Claude murravad sisse riigipanka, et Lola lõpuks vabastataks. Juliette üritab neid aidata, ent isa ja poja panga seifist vabanemine pole sugugi garanteeritud, kuna Bertrand ja Gandel on otsustanud teha Liberatidega lõpparve.

04:25 Postimees.ee, E731

Laupäev 13.04.2024

06:55 Võmmid, H35/E14: Tuvastamatu relv*. Turvamehi ähvardatakse „tabamatu“ relvaga. Kaasreisija viskab auto aknast välja kahtlase koti ja sellel on fataalsed tagajärjed.

07:20 Võmmid, H35/E15: Õepoja ebaõnn*. Mees avastab, et ta noor sugulane varjab palju saladusi. Politsei saab väljakutse lahendada tüli endiste elukaaslaste vahel, kelle haavad pole veel paranenud.

07:45 Võmmid, H35/E16: Meelemürkidega pahuksis*. Politsei püüab kodutülis aru saada, kes räägib tõtt, kuid alkohol ja narkootikumid segavad jälgi. Narko omamise pärast vahistatud naine teatab, et heroiin on ainus aine, mis teda päästa suudab.

08:10 Võmmid, H35/E17: Tuline võidujooks*. Politseijuhid jooksevad ajaga võidu, et päästa tulevangis poiss. Purjus klient nõuab tasuta õlut ja vaidleb poemüüjaga. Vanem proua on hädas heroiiniga.

08:35 Pöörased nullindad, E7. Retro-doksari meenutab erakordselt pöördelist eelmist aastakümmet. Saatejuht-toimetaja Madis Kimmel vestleb inimestega, kelle teod on jätnud nullindatesse jälje. Nullindatel võtavad kujud jalad alla. 2004. aastal saavad nuia tunda punavägede vastu võidelnute austajad ja 2007. aastal jalutab pronkspoiss Aljoša Tõnismäelt Ülemiste poole.

09:30 Reporter, H2024/E74*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

10:25 Eestlased Tokyos, E4. Täna lammutame Jaapani elu lausa aatomiteks. Põrkame kokku Jaapani maffiaga, külastame kõrgtehnoloogilist sushirestorani ja tutvume veel selle maa tabudega. Kõike seda näeme Jaan Roose ning Sander Valge juhendamisel.

10:55 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H2/E5: Lõuna-Aafrika vabariik. Robsoni seiklused viivad ta Aafrika lõunatippu, kus leidub üle 100 erineva hailiigi. Seekordses osas peab ta seljatama ohtliku olukorra haiga ja võistlema kohaliku profiga. Samuti saab Robson aimu sellest, missugune näeb välja professionaalse kaluri argipäev.

11:50 Roaldi retked Eestis, H1/E10: Keskturu luigelaul. Legendaarne Keskturg on nagu tõeline ajamasin keset Tallinna südalinna ning selle remontimist ja parandamist on aastaid pingsalt oodatud. Nüüd, uute turuomanike tuules, on pooleldi lagunenud ja amortiseerunud kompleks saamas juba paari aasta pärast hoopis moodsama väljanägemise! Roald Johannson saab vaba ligipääsu ajastutruule Keskturule ning uurib kaupmeestelt ja kundedelt, kuidas nemad suurtes muutuste tuules ellu jäävad?

12:40 Žiguliga idablokis, E1. Kanal 2 saatejuhid Kristjan Ojang ja Robert Rool võtavad koos kümneliikmelise reisiseltskonnaga ette 19-päevase seikluse, rännates vanade Žigulidega Valgevenes ja Ukrainas. Tee peal avastatakse idablokiriikide erinevaid piirkondi ning tehakse tutvust kohalike elanikega. Kuum suvi paneb aga proovile nii vanatehnika kui ka rändajate kannatuse.

13:10 Viimane võmm, H2/E3*. Pärast grillipidu leitakse üks seal osalenud mees oma kontorist tapetuna. Uurijad Kotkas ja Prikk avastavad muu kahtlustäratava hulgas, et ohvri leinav lesk on juba pikemat aega armukest pidanud ja et viimane on valmis peaaegu kõigeks, et naine päriselt endale saada...

14:05 Tõnis Niinemetsa kuldsed hetked. Ta on aasta meelelahutaja 2016, ta on teinud standup’i sadadele väljamüüdud saalidele ja ta tuntumate rollide seas on aeroobikakuninganna Suzi Vesik, maailma andekaim laps Kevin Christian ja automüüja Alo. Ta on Tõnis Niinemets! Lustlik erisaade meenutabki kõige naljakamaid hetki, millega Tõnis Niinemets on kaamera ette jäänud.

15:05 Kadunud, H8/E9: Eric Lee Franks*. Noor mees saab elumuutvaid uudiseid ja jätab kõik maha, et alustada uut peatükki elus. Aga kui ta kõned koju lakkavad, saavad ta vanemad aru, et midagi on valesti. Politsei alustab uurimist, kuid satub vastuoluliste juttude võrku.

16:00 Kadunud, H8/E11: Richard Petrone*. Kui paar ei naase kohtinguõhtu Philadelphiast, hakkavad noorte pered neid koos otsima. Kuid meeleheite kasvades ajab süüdistamine nad tülli. Peagi võtab FBI üle uurimise, mis on täis spekulatsioone.

16:55 Kadunud, H8/E12: Angel Garcia*. 19-aastane Angel Garcia jäi kadunuks krossimotikaga Hartfordis Connecticutis sõites. Sõprade sõnul jälitas Angelit enne kadumist salapärane maastur. Kuid hiljemtulid teated tema võimalikust viibimisest kodust 15 miili kaugusel asuvas kaupluses. Kas see võis olla Angel?

17:45 Kaks ja pool meest, H9/E8: Aitäh vahekorra eest*. Walden hakkab laulma Charlie loodud kõlle ja müüb maha tema klaveri, mis ajab Alani kurvastusest kohalikku baari. Seal ilusa naisega kohtudes hakkab Alan järsku Charlie kombel käituma ja sama tõhusalt naistele külge lööma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:10 Kaks ja pool meest, H9/E9: Frodo fotod*. Alan vabaneb vaimuhaiglast ja kuuleb kohe Jake'i uudist, et ta saab Meganiga lapse. Lisaks selgub, et Lyndsey on nüüd Waldeniga koos ja maksuamet tahab Alanilt 80 000 dollarit. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:40 Kaks ja pool meest, H9/E10: Klaassilmi täis akvaarium*. Walden kohtub briti päritolu Zoeyga, kuid ta pole kindel, kas on Bridgetist piisavalt üle saanud. Alan püüab krediitkaartidega püramiidiskeemi korraldada, kuid satub üha rohkem võlgadesse. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:05 Kaks ja pool meest, H9/E11: Armas maandumisrada*. Walden püüab Zoeyt veenda, et on Bridgetist üle saanud ja viib Zoey tõestuseks eralennukiga Mehhikosse. Kuid siis ilmub Bridget välja teatega, et tahab Waldenit tagasi. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:30 Kaks ja pool meest, H9/E12: Üks vale samm ja kohe Zimbabwe!* Alan veedab esimesed jõulud ilma Charlie'ta. Külla tuleb aga Waldeni ema, kelle vastu Alan kohe tõmmet tunneb. Walden aga läheb jõulude ajal emaga tülli. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

20:00 Mängufilm Reis maailma südamesse (Journey to the Center of the Earth 3D, USA 2008). Seiklusfilm teadlasest Trevor Andersonist, kes satub koos oma vennapoja Seani ning nende kauni kohaliku teejuhi Hannah'ga tormi eest varjudes lõksu. Ainus pääsetee on liikuda üha sügavamale koopa sisemusse. Pärast pikka kukkumist leiavad nad end paigas, mis vastab täpselt kunagi Jules Verne'i samanimelises romaanis kirjeldatule! Suured lihasööjatest taimed, hiiglaslikud lendpiraajad ning hirmutavad dinosaurused. Maakera südames hoogustub aga vulkaaniline tegevus ning rändurid peavad leidma kiiresti pääsetee, sest aeg on otsa lõppemas. R: Eric Brevig O: Josh Hutcherson, Brendan Fraser

21:55 Guajaana kullakaevurid, H2/E7: Plahvatus. Chems jälitab Anitat ning segab meelega asjasse ka Vincenti. Kaevanduse töö seiskub ning Serra sunnib Vincenti naasma, kuigi nad on Goldmani ja Clara Quintero silmis musta nimekirja kantud.

22:50 Mängufilm See: teine peatükk (It Chapter Two, USA, Kanada 2019). Kõigi aegade suurimat kassaedu nautinud õudusfilmi järg. Luuserite klubi sai 27 aastat tagasi Pennywise’ist jagu, kuid ta naaseb veel kord Derry linna terroriseerima. Luuserid on ammu oma teed läinud ja nüüdseks täiskasvanud. Kuid kui lapsed taas kaduma hakkavad, kutsub ainsana kodulinna elama jäänud Mike teisedki tagasi. Minevikukogemustest traumeerituina tuleb neil Pennywise’i lõplikult hävitamiseks oma sügavaimad hirmud ületada. Sedasi aga satuvad nad otse varasemast ohtlikuma klouni teele. R: Andy Muschietti O: James McAvoy, Jessica Chastain, Bill Skarsgård

02:05 Reporter+, H2024/E28*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

02:30 Roaldi retked Eestis, H1/E10: Keskturu luigelaul*. Legendaarne Keskturg on nagu tõeline ajamasin keset Tallinna südalinna ning selle remontimist ja parandamist on aastaid pingsalt oodatud. Nüüd, uute turuomanike tuules, on pooleldi lagunenud ja amortiseerunud kompleks saamas juba paari aasta pärast hoopis moodsama väljanägemise! Roald Johannson saab vaba ligipääsu ajastutruule Keskturule ning uurib kaupmeestelt ja kundedelt, kuidas nemad suurtes muutuste tuules ellu jäävad?

03:10 Mängufilm Reis maailma südamesse (Journey to the Center of the Earth 3D, USA 2008)*. Seiklusfilm teadlasest Trevor Andersonist, kes satub koos oma vennapoja Seani ning nende kauni kohaliku teejuhi Hannah'ga tormi eest varjudes lõksu. Ainus pääsetee on liikuda üha sügavamale koopa sisemusse. Pärast pikka kukkumist leiavad nad end paigas, mis vastab täpselt kunagi Jules Verne'i samanimelises romaanis kirjeldatule! Suured lihasööjatest taimed, hiiglaslikud lendpiraajad ning hirmutavad dinosaurused. Maakera südames hoogustub aga vulkaaniline tegevus ning rändurid peavad leidma kiiresti pääsetee, sest aeg on otsa lõppemas. R: Eric Brevig O: Josh Hutcherson, Brendan Fraser

04:35 Postimees.ee, E732

Pühapäev 14.04.2024

06:45 Võmmid, H35/E18: Peida ja nuta*. Numbrimärgita mootorratas teeb tagaajamise käigus avarii. Ilma esiklaasita autoga sõitev naine süüdistab oma eksi. Patrull leiab peatatud autost peidetud relva.

07:10 Võmmid, H35/E19: Läbilõigatud kõri*. Oma abikaasat ootaval pussitamisohvril lõigatakse kõri läbi. Auto läbiotsimise käigus leitakse kaasreisija juurest sünteetilist kanepit.

07:35 Võmmid, H35/E20: Bussipeatuse bandiidid*. Politsei märkab linnaliinibussis kaht kahtlusalust, kuid nende tabamine kujuneb pikaks tagaajamiseks: sõbrad keelduvad nende asukohta avaldamast ja ühe relvastatud mehe kotist leitakse metamfetamiini.

08:00 Võmmid, H35/E21: Reisiv röövel*. Autovargad suudavad koos varastatud autoga kanalisse sõita. Poevargad tabatakse varastatud kraamiga. Mehaaniku külastamine lõpeb vahistamisega.

08:25 Punane sekund, H2/E4. Koolitusprogramm “Väärikas mootorsõidukijuht“ toob kokku autojuhid, kel turjal parasjagu aastaid, aga ka kogemusi. Koolitaja ütleb, et vanus on number, mille inimene kirjutab ise. Kuid millal oleks aeg autojuhtimisest loobuda? Meie rahvastik vananeb ja kümne aasta pärast on ligi veerand kõikidest autojuhtidest vanemaealised.

08:55 Rooli võim, H25/E14*. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.

09:25 Krimi, H18/E31*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

09:50 Reporter+, H2024/E28*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

10:20 Kuldvillak, H2024/E6*. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.

10:55 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H2/E6: Lõuna-Austraalia. Robson seikleb oma käredate meeste ja tabamatute kalade poolest kuulsas Lõuna-Austraalias. Tal tuleb rinda pista nii karuse avamere õngitseja, olümpial käinud poksijaga kui põliselanikega. Võidu nimel tuleb siin veri ninast välja pingutada.

11:50 Roaldi retked Eestis, H1/E11: Rekanaiste karavan. Kuigi soorollid on moodsas maailmas kiiresti hägustumas, on paljud sooga seotud stereotüübid siiski visad kaduma. Mõni näiteks leiab, et naised ei sobi sõjaväkke, teine arvab, et naine ei saa hakkama suure veoauto juhtimisega. Õnneks elame me ajal, mil naistel on samasugused õigused ja võimalused kui meestel ning sel korral esitlebki Roald Johannson teile naisi suurte veoautode roolis ehk siis mängumaad, mis on ajalooliselt olnud pigem meeste pärusmaa.

12:40 Žiguliga idablokis, E2. Seiklussarja teises saates tutvuvad reisisellid Valgevene pealinna Minskiga ning kohtuvad eestlastega, kes elanud võõrsil juba mitukümmend aastat.

13:10 Viimane võmm, H2/E4*. Mõrvajuhtum viib uurijad Kotkase ja Priki kaasaegsete aardeküttide maailma. Metsast tapetuna leitud mehel olid kaasas mingid salapärased koordinaadid. Uurijatel pole saladuse lahendamiseks muud võimalust kui ka ise aardejahis kaasa lööma hakata...

14:05 Viimane võmm, H2/E5*. Metsast leitakse naise surnukeha. Selgub, et ta oli koos oma abikaasa ja teisemelise pojaga osalenud paari-teraapia kursustel. Uurija Kotkas on üllatusest rabatud, kui avastab, et ka nende jaoskonna psühholoog Tanja on nende kursustega seotud. Enamgi veel – Tanjale hakkab selles salapärases loos silma nüanss, millest nii Kotkas kui Prikk olid pärani silmi mööda vaadanud...

15:00 Viimane võmm, H2/E6*. Pidevast kütusehindade tõusust raevunud autojuhtide seltskond algatab bensiinijaamade vastu pöörase kampaania. Nad ajavad riided seljast ja pälvivad sellega avalikkuses palju tähelepanu ning poolehoidu. Seevastu kütusemüüjaid ajab aktsioon närvi ja kui üks protestija leitakse mõrvatuna, siis on ka uurijad Kotkas ja Prikk sunnitud sündmuste käiku sekkuma.

15:55 Kadunud, H8/E13: Deanne Hastings*. 35-aastane ema Deanne Hastings jätab Spokane'is kirja, et käib ruttu poes ära, ent ei naase enam koju. Kui uurijad leiavad lisateavet Deanne'i tegemiste kohta enne ta kadumist, kerkib hulk murettekitavaid teooriaid.

16:50 Kadunud, H9/E1: Ashley Summers*. Ashley Summers on lõbuarmastav 14-aastane tüdruk. Kui ta 4. juulil kaob, on ta pere hämmingus. Salapära süveneb, kui FBI seostab tema juhtumit veel kahe samast naabruskonnast kadunud noore naisega. Kümme aastat hiljem pole vastust ikka veel.

17:45 Kaks ja pool meest, H9/E13: Aeglaselt ja ringiratast*. Üks Waldeni investeering läheb vett vedama ja juhatus püüab ta presidendikohalt välja puksida. Walden lisab juhatusse Alani, et endale rohkem hääli saada. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:10 Kaks ja pool meest, H9/E14: Keemiaravil opossum*. Walden ja Zoey kutsuvad Alani endaga kaasa õhtust sööma, seda Zoey pahameeleks. Alan kohtub seal uuesti Lyndseyga, kes on aga uue kavaleri leidnud. Walden kuuleb, et Zoey sooviks, et ta oma välimust muudaks. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

18:40 Kaks ja pool meest, H9/E15: Hertsoginna Puunukk*. Walden pabistab, sest Zoey pole enam nende seksielust vaimustuses. Berta soovitab olukorra lahendamiseks oma imelisi küpsiseid, kuid Zoeyl tekitavad need paranoia ja ta kaob majast. Walden kohtub viimaks Zoey tütre ja tema endise mehega. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:05 Kaks ja pool meest, H9/E16: Sõõmud, sonetid ja sodoomia*. Zoey ja Lyndsey on tülis kultuuriliste huvide pärast ning Walden ja Alan jäävad kuivale. Valentinipäeval oli mõlemal paaril kavas romantilisele väljasõidule minna, aga raju ilma tõttu peavad nad koju jääma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

19:30 Kaks ja pool meest, H9/E17: Mitte mulle suhu!* Walden avaldab Zoeyle armastust, aga ei kuule sedasama vastu. Alan on mures Lyndsey alkoholilembuse pärast. Walden jääb Zoeyle vahele Jenniferiga. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones

20:00 Mängufilm Hull vanaema (Tammy, USA 2014). Komöödia! Tammy vallandatakse töölt, ta auto läheb mahakandmisele ja ta tabab oma abikaasa teise naisega voodist. Naine mõistab, et on aeg põgeneda sellest hädast ja hukatusest. Ent ilma raha ja autota on ta sunnitud kampa võtma ühe kaasreisija – oma jõuka, kuid pöörase iseloomu ja krõbeda suuvärgiga vanaema... Film ei sobi alaealistele. R: Ben Falcone O: Melissa McCarthy, Susan Sarandon, Kathy Bates, Dan Aykroyd

21:55 Guajaana kullakaevurid, H2/E8: Duell. Vincent jääb tänu põlisrahvale ellu. Ta otsustab loobuda kullaga salakauplemisest ning oma mentoriga lõplikult sotid selgeks rääkida.

23:00 Mängufilm Verine äri (Pound of Flesh, USA 2015). Põnevusmärul. Deacon sõidab Hiinasse, et üks oma neer surevale nõbule annetada. Päev enne operatsiooni satub ta aga organivarguse ohvriks. Sugulase elu päästmiseks peab ta maffia-võrgustikuga seotud röövlid viivitamatult tabama. Film ei sobi alaealistele. R: Ernie Barbarash O: Jean-Claude Van Damme, John Ralston

01:15 Reporter+, H2024/E29*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.

01:40 Roaldi retked Eestis, H1/E11: Rekanaiste karavan*. Kuigi soorollid on moodsas maailmas kiiresti hägustumas, on paljud sooga seotud stereotüübid siiski visad kaduma. Mõni näiteks leiab, et naised ei sobi sõjaväkke, teine arvab, et naine ei saa hakkama suure veoauto juhtimisega. Õnneks elame me ajal, mil naistel on samasugused õigused ja võimalused kui meestel ning sel korral esitlebki Roald Johannson teile naisi suurte veoautode roolis ehk siis mängumaad, mis on ajalooliselt olnud pigem meeste pärusmaa.

02:20 Mängufilm Hull vanaema (Tammy, USA 2014)*. Komöödia! Tammy vallandatakse töölt, ta auto läheb mahakandmisele ja ta tabab oma abikaasa teise naisega voodist. Naine mõistab, et on aeg põgeneda sellest hädast ja hukatusest. Ent ilma raha ja autota on ta sunnitud kampa võtma ühe kaasreisija – oma jõuka, kuid pöörase iseloomu ja krõbeda suuvärgiga vanaema... Film ei sobi alaealistele. R: Ben Falcone O: Melissa McCarthy, Susan Sarandon, Kathy Bates, Dan Aykroyd

03:50 Postimees.ee, E733