Duo 5 saatekava 04.03.2024 - 10.03.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 04.03.2024

07:05 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E1
07:30 Eestlane ja venelane, H1/E1*
08:00 Reporter+, H2024/E17*
08:30 Krimi, H18/E25*
09:00 Peeter Oja stand-up etendus: Eestlased - erilised inimesed
10:30 SEAL Team, H2/E15
11:25 SEAL Team, H2/E16
12:15 Kuulikindel, H2/E2
13:10 Eestlane ja venelane, H1/E2
13:40 Eestlane ja venelane, H1/E3
14:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E16
15:05 Walker - Texase korravalvur, H2/E17
16:00 Politseid rünnatakse, H2/E2
16:55 Mõistatustekütid, H3/E2
17:50 Kaks ja pool meest, H10/E19
18:15 Kaks ja pool meest, H10/E20
18:45 Tallinna uudised, H2024/E41
19:00 Kaks kanget Ameerikas, E8
20:00 Mängufilm Täitsamehed
21:50 Riskikuller, H2/E5
22:50 Seadusesilm, H2/E8
23:45 SEAL Team, H2/E15*
00:40 SEAL Team, H2/E16*
01:25 Reporter, H2024/E45*
02:15 Mängufilm Täitsamehed*
03:40 Riskikuller, H2/E5*
04:25 Seadusesilm, H2/E8*
05:05 Postimees.ee, E692

Teisipäev 05.03.2024

06:30 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E2
06:55 Eestlane ja venelane, H1/E2*
07:20 Eestlane ja venelane, H1/E3*
07:45 Reporter, H2024/E45*
08:45 Kaks kanget Ameerikas, E8*
09:40 Kaks ja pool meest, H10/E19*
10:10 Kaks ja pool meest, H10/E20*
10:35 SEAL Team, H2/E17
11:25 SEAL Team, H2/E18
12:15 Kuulikindel, H2/E3
13:10 Eestlane ja venelane, H1/E4
13:40 Eestlane ja venelane, H1/E5
14:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E18
15:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E19
16:05 Politseid rünnatakse, H2/E3
16:55 Mõistatustekütid, H3/E3
17:50 Kaks ja pool meest, H10/E21
18:15 Kaks ja pool meest, H10/E22
18:45 Tallinna uudised, H2024/E42
19:00 Kaks kanget Ameerikas, E9
20:00 Mängufilm Veatu
22:05 Riskikuller, H2/E6
23:05 Seadusesilm, H2/E9
00:00 SEAL Team, H2/E17*
00:55 SEAL Team, H2/E18*
01:40 Reporter, H2024/E46*
02:25 Mängufilm Veatu*
04:10 Riskikuller, H2/E6*
04:55 Seadusesilm, H2/E9*
05:35 Postimees.ee, E693

Kolmapäev 06.03.2024

06:25 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E3
06:50 Eestlane ja venelane, H1/E4*
07:15 Eestlane ja venelane, H1/E5*
07:45 Reporter, H2024/E46*
08:45 Kaks kanget Ameerikas, E9*
09:40 Kaks ja pool meest, H10/E21*
10:05 Kaks ja pool meest, H10/E22*
10:30 SEAL Team, H2/E19
11:20 SEAL Team, H2/E20
12:15 Kuulikindel, H2/E4
13:10 Eestlane ja venelane, H1/E6
13:40 Eestlane ja venelane, H2/E1
14:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E20
15:05 Walker - Texase korravalvur, H2/E21
16:00 Politseid rünnatakse, H2/E4
16:55 Mõistatustekütid, H3/E4
17:50 Kaks ja pool meest, H10/E23
18:15 Kaks ja pool meest, H11/E1
18:45 Tallinna uudised, H2024/E43
19:00 Kaks kanget Ameerikas, E10
20:00 Mängufilm Kaljukindlus
22:45 Riskikuller, H2/E7
23:45 Seadusesilm, H2/E10
00:35 SEAL Team, H2/E19*
01:20 SEAL Team, H2/E20*
02:05 Reporter, H2024/E47*
02:50 Mängufilm Kaljukindlus*
04:55 Postimees.ee, E694

Neljapäev 07.03.2024

06:25 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E4
06:50 Eestlane ja venelane, H1/E6*
07:10 Eestlane ja venelane, H2/E1*
07:40 Reporter, H2024/E47*
08:40 Kaks kanget Ameerikas, E10*
09:35 Kaks ja pool meest, H10/E23*
10:00 Kaks ja pool meest, H11/E1*
10:30 SEAL Team, H2/E21
11:20 SEAL Team, H2/E22
12:15 Kuulikindel, H2/E5
13:10 Eestlane ja venelane, H2/E2
13:40 Eestlane ja venelane, H2/E3
14:10 Walker - Texase korravalvur, H2/E22
15:05 Walker - Texase korravalvur, H2/E23
16:00 Politseid rünnatakse, H2/E5
16:55 Mõistatustekütid, H3/E5
17:50 Kaks ja pool meest, H11/E2
18:20 Kaks ja pool meest, H11/E3
18:45 Tallinna uudised, H2024/E44
19:00 Kaks kanget Ameerikas, E11
20:00 Mängufilm Suvepuhkus
21:55 Riskikuller, H2/E8
22:55 Seadusesilm, H2/E11
23:45 SEAL Team, H2/E21*
00:40 SEAL Team, H2/E22*
01:25 Reporter, H2024/E48*
02:10 Mängufilm Suvepuhkus*
03:40 Riskikuller, H2/E8*
04:30 Seadusesilm, H2/E11*
05:05 Postimees.ee, E695

Reede 08.03.2024

06:20 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E5
06:45 Eestlane ja venelane, H2/E2*
07:10 Eestlane ja venelane, H2/E3*
07:40 Reporter, H2024/E48*
08:40 Kaks kanget Ameerikas, E11*
09:35 Kaks ja pool meest, H11/E2*
10:00 Kaks ja pool meest, H11/E3*
10:25 SEAL Team, H3/E1
11:20 SEAL Team, H3/E2
12:10 Kuulikindel, H2/E6
13:05 Eestlane ja venelane, H2/E4
13:35 Eestlane ja venelane, H2/E5
14:05 Walker - Texase korravalvur, H2/E24
15:00 Walker - Texase korravalvur, H3/E1
16:00 Politseid rünnatakse, H2/E6
16:55 Mõistatustekütid, H3/E6
17:50 Kaks ja pool meest, H11/E4
18:15 Kaks ja pool meest, H11/E5
18:45 Tallinna uudised, H2024/E45
19:00 Kaks kanget Ameerikas, E12
20:00 Mängufilm Pärast päikeseloojangut
21:55 Riskikuller, H2/E9
22:55 Seadusesilm, H2/E12
23:50 SEAL Team, H3/E1*
00:40 SEAL Team, H3/E2*
01:25 Reporter, H2024/E49*
02:10 Mängufilm Pärast päikeseloojangut*
03:40 Riskikuller, H2/E9*
04:25 Seadusesilm, H2/E12*
05:10 Postimees.ee, E696

Laupäev 09.03.2024

06:20 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E1*
06:45 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E2*
07:10 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E3*
07:40 100 erilist eestlast, H3/E9
08:05 100 erilist eestlast, H3/E10
08:35 Sport UCI BMX Freestyle World Cup kokkuvõte, H2024/E1
09:30 Reporter, H2024/E49*
10:30 Võsaga Vietnamis, H1/E9*
11:00 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H1/E3
11:50 Roaldi retked, H2/E7
12:45 Mürka: viimane lahing, E3
13:15 Mõistatustekütid, H3/E2*
14:10 Mõistatustekütid, H3/E3*
15:00 Mõistatustekütid, H3/E4*
15:55 Kaks kanget Ameerikas, E8*
16:50 Kaks kanget Ameerikas, E9*
17:45 Kaks ja pool meest, H10/E19*
18:10 Kaks ja pool meest, H10/E20*
18:40 Kaks ja pool meest, H10/E21*
19:05 Kaks ja pool meest, H10/E22*
19:30 Kaks ja pool meest, H10/E23*
20:00 Mängufilm LA vulkaanipurse
21:45 Guajaana kullakaevurid, H1/E5
22:55 Mängufilm Lõpp-punkt 5
00:45 Reporter+, H2024/E18*
01:21 Roaldi retked, H2/E7*
02:04 Mängufilm LA vulkaanipurse*
03:25 Mängufilm Lõpp-punkt 5*
04:51 Sport UCI BMX Freestyle World Cup kokkuvõte, H2024/E1*
05:35 Postimees.ee, E697

Pühapäev 10.03.2024

06:40 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E4*
07:05 Leegipüüdjad: Taliolümpia, E5*
07:30 100 erilist eestlast, H3/E11
08:00 100 erilist eestlast, H3/E12
08:25 Punane sekund, H1/E9
08:55 Rooli võim, H25/E9*
09:25 Krimi, H18/E26*
09:50 Reporter+, H2024/E18*
10:20 Kuldvillak, H2024/E1*
10:55 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H1/E4
11:50 Roaldi retked Eestis, H1/E1
12:45 Mürka: viimane lahing, E4
13:15 Mõistatustekütid, H3/E5*
14:10 Mõistatustekütid, H3/E6*
15:00 Kaks kanget Ameerikas, E10*
15:50 Kaks kanget Ameerikas, E11*
16:45 Kaks kanget Ameerikas, E12*
17:40 Kaks ja pool meest, H11/E1*
18:10 Kaks ja pool meest, H11/E2*
18:35 Kaks ja pool meest, H11/E3*
19:05 Kaks ja pool meest, H11/E4*
19:30 Kaks ja pool meest, H11/E5*
20:00 Mängufilm Sully
21:55 Guajaana kullakaevurid, H1/E6
23:00 Mängufilm Galveston
01:16 Reporter+, H2024/E19*
01:20 Roaldi retked Eestis, H1/E1*
02:05 Mängufilm Pohmakas 2*
03:40 Mängufilm Sully*
05:10 Postimees.ee, E698