Duo 5 saatekava 01.07.2024 - 07.07.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 01.07.2024

07:15 Jälg, H5/E8*. “Jälg” teeb kaasa lustaka ja ootamatustest pungil tiiru Tartu prügiautos, et välja selgitada, kui palju teavad tarkuse pealinna elanikud klaasi sorteerimisest ja milliseid võimalusi pakendite eraldisorteerimiseks üldse leiab. Kuidas aga saab tõsta oma metsa heaolu ning võtta viimast kaasaegsest toetustepaketist, jagab elupõline metsamees Olavi Udam.
07:40 Jälg, H5/E9*. Üha parem levi koos täiustuva 5G võrguga võimaldab rajudel tulevikuteenustel reaalsuseks saada. Nii ei pruugi peagi ka juhita autod linnaliikluses enam mingi ime olla. Et võimsat levi võimaldavad sagedusvahemikud oleksid aga inimestele ohutud, on ka Eestis valminud põnev uuring, mida saates uurime. Lisaks käib kibe töö Rail Baltica trassi loomisel: Rääma rabasse paigutatakse põnevad aparaadid, mis aitavad hinnata rongiprojekti mõju koosluse veetasemele.
08:05 Unustamatud olümpiahetked, E5: Head meeskonnad. Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.
08:40 Suvereporter+, H2024/E7*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
09:10 Krimi, H18/E42*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
09:35 Siberi võmm, H1/E9: Killer Clown*. Maailmas juba mõnda aega levinud Killer Clown’i terror on jõudnud Eestisse. Kloun tapab noori naisi ning riputab internetti sellekohaseid videosid üles. Korol ja Prikk alustavad uurimist. Kassandra püüab samal ajal teadlaste abiga leida vastumürki vene ajakirjanik Juri Poljakovi keha laastavale mürgile. Välisministeeriumi ametnik Sander Sillanpää on kadunud. Sellest juba niigi mures Viktor püüab Miku abiga teha kõik, et kaitsta Eevat ja tema kodu. Kuni ühel õhtul tuleb telekast uudis, mis muudab Viktori veel murelikumaks. Tammets püüab Tinderi abiga endale kaaslannat leida ning saab - lõpuks ometi - ühest olulisest asjast aru.
10:25 Kaks ja pool meest, H10/E17: Throgwarteni keskkooli mõistatused*. Walden näeb vana videot, kus ta räägib oma elu eesmärkidest, ja satub masendusse, sest tal pole ikka naist ega lapsi. Rikaste vallaliste õhtule minnes kohtub ta Bridgetiga ja nad satuvad voodisse. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
10:50 Kaks ja pool meest, H10/E18: 9:04 Pembertonist*. Alan tekitab kogemata köögis tulekahju ja pöörab Waldeniga nii tõsiselt tülli, et peab välja kolima. Ka Lyndsey ei taha Alanit enda juurde, sest Alan keeldub arveid maksmast. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
11:15 SEAL Team, H1/E19: Rajalt maha. SEAL-i meeskond saadab Ray salaja elavale vürtsiturule hea kursiga raha vahetama ning Jason üritab rajalt maha võtta terroristi, kes teadaolevalt kannab enesetapuvööd.
12:05 SEAL Team, H1/E20: Minu vaenlase vaenlane. Jasoni ja SEAL-i meeskonna elud on ohus, kuna riskantne missioon väga tähtsa sihtmärgi tabamiseks võib tegelikult osutuda lõksuks.
12:55 Jälg, H5/E10. Meritsi tulevad meile iga liiki kaubad, näiteks jõulukingid, kodukaubad, elektroonika ja ka ehitusmaterjalid. Marko Matvere eestvedamisel läheme sel korral ringkäigule Eesti suurimasse kaubaterminali - Muuga sadamasse - ja vaatame, kuidas meretransport täpsemalt toimib. Heidi Hanso aga uurib laiemat pilti - kui suur on laevanduse osatähtsus Eesti väliskaubanduses ja mida see meie keskkonnale tähendab.
13:25 Jälg, H5/E11. Hooaja viimane saade võtab luubi alla Tallinn 2023 rohepealinna tiitli. Erisaates uurime, millised rohelised trendid on vallutamas Tallinna restorane. Kuidas saab vähendada lokkavat toiduraiskamist ning iga huviline juba praegu kõhu täis olematu raha eest. Ka ülelinnalisi suursündmuseid korraldatakse üha rohelisemalt ning katki läinud asjade eluea pikendamine saab lisavõimaluse kogukonnakeskuse parandustöökoda kasutades.
13:50 Walker - Texase korravalvur, H3/E17: Sõjatsoon, 2. Walker aitab oma tapetud sõbra perel raskel hetkel hakkama saada ning hoiab lapsi kuritegelikule teele minemast. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
14:45 Walker - Texase korravalvur, H3/E18: Ära usalda kedagi. Trivette'i kahtlustatakse 5 miljoni dollari varastamises ja ta kõrvaldatakse töölt. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
15:40 Walker - Texase korravalvur, H3/E19: Sinised filmid. Walker peab tõestama, et lugupeetud linnaelanik teenib oma raha illegaalselt. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
16:35 Võmmid, H35/E15: Õepoja ebaõnn. Mees avastab, et ta noor sugulane varjab palju saladusi. Politsei saab väljakutse lahendada tüli endiste elukaaslaste vahel, kelle haavad pole veel paranenud.
17:00 Võmmid, H35/E16: Meelemürkidega pahuksis. Politsei püüab kodutülis aru saada, kes räägib tõtt, kuid alkohol ja narkootikumid segavad jälgi. Narko omamise pärast vahistatud naine teatab, et heroiin on ainus aine, mis teda päästa suudab.
17:25 Kadunud, H8/E1: Lynn Messer. Kui usklik ja tihti piiblit lugev ema jääb perefarmis kadunuks, peavad Missouri uurijad dešifreerima salapärase käsitsi kirjutatud teate. Kas Lynn Messer oli vaevatud hing või kuriteo ohver? Jalutuskäik metsas paljastab salapärase kolju.
18:15 Kaks ja pool meest, H10/E19: Pommuudis - keegi varastas lusika. Walden rebestab kubet ja kui Herb ta üle vaatab, küsib ta ka nõu, kuidas Bridgetist üle saada. Peagi on nad tagasi kahe ravimifirma tibiga ja pidutsevad verandal. Kuid Herbil jääb üks pidu teisele järgnema... O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
18:40 Kaks ja pool meest, H10/E20: Bazinga! See on telesarjast. Jake tuleb tänupühaks koju pärast Tammyst lahku minekut, kuid Tammy on peagi ukse taga ja süüdistab Jake'i oma tütrega magamises. Lisaks sellele ilmub kohale Tammy vanahärrast ekskallim, kes teda tagasi tahab. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
19:05 Siberi võmm, H1/E10: Sushi Nyotaimori. Shibari show'l ehk jaapani erootilise sidumiskunsti õhtul sureb kinniseotud modell Kyoko. Esmapilgul kahtlustatakse poomissurma sellesama sidumisnööri abil. Ähvardav oht Venemaalt tuleb Viktorile üha lähemale. Viktor ja Eeva on sunnitud pagema metsatallu, kus Kotkas ja Haller neile kaitset organiseerivad. Doktor Nilsen on saanud jälile diagnoosile, mida Viktor on püüdnud siiani iga hinna eest varjata. Ent Viktori elus leiab aset ka mitu väga suure plussmärgiga sündmust. Rita ja Tammets peavad pulmaplaane ning osa lõpus ilmub välja üks kadunud hing, kes toob Viktorile väga häid uudiseid.
20:00 Mängufilm Sinu suhtlusringkond (The Company You Keep, USA, Kanada 2012). Kunagine aktivist on end aastaid uurimisorganite eest peitnud, aga ootamatult paljastab noor reporter tema identiteedi. Algab halastamatu põgenemine. R: Robert Redford O: Robert Redford, Shia LaBeouf, Julie Christie
22:15 Riskikuller, H2/E5: Lootusekiir. Frank ja Caterina peavad Mauritaania sõjapealiku küüsist päästma vigastatud vabatahtliku Zaci. Läbi suure kadalipu õnnestub neil Zaci ja tema peetava varjupaiga poisteni jõuda, kuid Zac pole valmis poisteta põgenema. Frank peab kõik oma oskused mängu panema, et turvaliselt Maroko piirini jõuda. R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand
23:10 Seadusesilm, H2/E2: Elu vanglas. Raylan ja Tim peavad toimetama raseda kinnipeetava arsti juurde. Kõik ei kulge plaanipäraselt ja varsti tuleb ilmsiks vanglast alguse saanud suur skeem. Gary teatab Raylanile, et kavatseb Winona tagasi võita. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
00:00 Seadusesilm, H2/E3: Rollimängud. Raylan jahib kurjategijat, kes on röövinud teise kurjategija narkosaadetise. Ta kahtlustab kohe Boydi ja saab oma üllatuseks teada, et too on kolinud Ava juurde. Kas Boyd on käinud seadusekuulekat teed nagu ta lubas? O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
00:50 SEAL Team, H1/E19: Rajalt maha*. SEAL-i meeskond saadab Ray salaja elavale vürtsiturule hea kursiga raha vahetama ning Jason üritab rajalt maha võtta terroristi, kes teadaolevalt kannab enesetapuvööd.
01:40 SEAL Team, H1/E20: Minu vaenlase vaenlane*. Jasoni ja SEAL-i meeskonna elud on ohus, kuna riskantne missioon väga tähtsa sihtmärgi tabamiseks võib tegelikult osutuda lõksuks.
02:20 Suvereporter, H2024/E20*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
03:05 Mängufilm Sinu suhtlusringkond (The Company You Keep, USA, Kanada 2012)*. Kunagine aktivist on end aastaid uurimisorganite eest peitnud, aga ootamatult paljastab noor reporter tema identiteedi. Algab halastamatu põgenemine. R: Robert Redford O: Robert Redford, Shia LaBeouf, Julie Christie
04:55 Postimees.ee, E811

Teisipäev 02.07.2024

07:15 Jälg, H5/E10*. Meritsi tulevad meile iga liiki kaubad, näiteks jõulukingid, kodukaubad, elektroonika ja ka ehitusmaterjalid. Marko Matvere eestvedamisel läheme sel korral ringkäigule Eesti suurimasse kaubaterminali - Muuga sadamasse - ja vaatame, kuidas meretransport täpsemalt toimib. Heidi Hanso aga uurib laiemat pilti - kui suur on laevanduse osatähtsus Eesti väliskaubanduses ja mida see meie keskkonnale tähendab.
07:40 Jälg, H5/E11*. Hooaja viimane saade võtab luubi alla Tallinn 2023 rohepealinna tiitli. Erisaates uurime, millised rohelised trendid on vallutamas Tallinna restorane. Kuidas saab vähendada lokkavat toiduraiskamist ning iga huviline juba praegu kõhu täis olematu raha eest. Ka ülelinnalisi suursündmuseid korraldatakse üha rohelisemalt ning katki läinud asjade eluea pikendamine saab lisavõimaluse kogukonnakeskuse parandustöökoda kasutades.
08:10 Unustamatud olümpiahetked, E6: Kariibi mere saared. Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.
08:40 Suvereporter, H2024/E20*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
09:35 Siberi võmm, H1/E10: Sushi Nyotaimori*. Shibari show'l ehk jaapani erootilise sidumiskunsti õhtul sureb kinniseotud modell Kyoko. Esmapilgul kahtlustatakse poomissurma sellesama sidumisnööri abil. Ähvardav oht Venemaalt tuleb Viktorile üha lähemale. Viktor ja Eeva on sunnitud pagema metsatallu, kus Kotkas ja Haller neile kaitset organiseerivad. Doktor Nilsen on saanud jälile diagnoosile, mida Viktor on püüdnud siiani iga hinna eest varjata. Ent Viktori elus leiab aset ka mitu väga suure plussmärgiga sündmust. Rita ja Tammets peavad pulmaplaane ning osa lõpus ilmub välja üks kadunud hing, kes toob Viktorile väga häid uudiseid.
10:30 Kaks ja pool meest, H10/E19: Pommuudis - keegi varastas lusika*. Walden rebestab kubet ja kui Herb ta üle vaatab, küsib ta ka nõu, kuidas Bridgetist üle saada. Peagi on nad tagasi kahe ravimifirma tibiga ja pidutsevad verandal. Kuid Herbil jääb üks pidu teisele järgnema... O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
10:55 Kaks ja pool meest, H10/E20: Bazinga! See on telesarjast*. Jake tuleb tänupühaks koju pärast Tammyst lahku minekut, kuid Tammy on peagi ukse taga ja süüdistab Jake'i oma tütrega magamises. Lisaks sellele ilmub kohale Tammy vanahärrast ekskallim, kes teda tagasi tahab. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
11:20 SEAL Team, H1/E21: Impeeriumide surnuaed. Pärast helikopteriõnnetust kui vaenlased on nad alla tulistanud, peab SEAL-i meeskond missiooni jätkama ning vigastada saanud Jason läheb üksi nende sihtmärgile järele.
12:10 SEAL Team, H1/E22: Äri hind. Jason valetab oma peapõrutuse tõsiduse kohta, et saada tõend oma lahingukõlbulikkuse kohta, sest ta plaanib koos SEAL-i meeskonnaga viimast missiooni, et maksta kätte Echo meeskonna hukkumise eest enne, kui nad lähetusest koju naasevad.
13:00 Jälg, H6/E1. Hooaja avasaade viib vaataja sedakorda suvisele Hiiumaale, kus fookuses kohalikud väiketootjad, kes lühikese suve ja soodsa masstootmise kiuste visalt ja rõõmuga oma asja ajavad. Hiidlased teavad, et tõepoolest on võimalik end maal elu nautides ära elatada, kui seljad kokku lüüa ning osa saada ka Euroopa Liidu vahenditest.
13:25 Jälg, H6/E2. “Jälg” võtab keskkonnahuvilised sedakorda kaasa Liivi lahe avameretuulepargi alade mereuuringutele, mille käigus tuleb kinni püüda võimsaid hallhülgeid, sukelduda vanade vrakkide juurde ja uurida, millised põnevad organismid on kasvama asunud tuuliku vundamendi imitatsioonile ning kuidas ehitada tuulepark sedasi, et see oleks ohutu ka laevaliiklusele.
13:55 Walker - Texase korravalvur, H3/E20: Pühal pinnal. Walker asub jälitama oma indiaanlastest hõimuvendi, kes rüüstavad ja röövivad muuseume. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
14:45 Walker - Texase korravalvur, H3/E21: Asi otsustatud. Walker ja Alex leiavad väikese tüdruku, kes väidab, et tulnukad röövisid ta isa. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
15:35 Walker - Texase korravalvur, H3/E22: Legend,1. Walkerit aitab 130 aastat kadunud olnud kulla otsimisel kuulsa Texase korravalvuri vaim. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
16:30 Võmmid, H35/E17: Tuline võidujooks. Politseijuhid jooksevad ajaga võidu, et päästa tulevangis poiss. Purjus klient nõuab tasuta õlut ja vaidleb poemüüjaga. Vanem proua on hädas heroiiniga.
16:55 Võmmid, H35/E18: Peida ja nuta. Numbrimärgita mootorratas teeb tagaajamise käigus avarii. Ilma esiklaasita autoga sõitev naine süüdistab oma eksi. Patrull leiab peatatud autost peidetud relva.
17:20 Kadunud, H8/E2: Macin Smith. Kui usaldusväärne 17-aastane Macin Smith ei tule koolist koju, kas see on teismelise mäss? Või on ta elu ohus? Tema rahakotti peidetud sedel teeb pere murelikuks. Politsei püüab kokku panna puslet, samal ajal kui ta perekond on lootust kaotamas.
18:10 Kaks ja pool meest, H10/E21: Veel üks öö Neil Diamondiga. Lyndsey jahmatab Alanit uudisega, et jätab ta maha, kuid Alan keeldub seda endale tunnistamast. Kui Alan avastab, et Lyndsey käib nüüd Nickiga, asub ta nende järel nuhkima. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
18:35 Kaks ja pool meest, H10/E22: Minu kurvikas Vidalia. Alan on lahkuminekust ikka masenduses ja Walden saadab ta totaalsele muutmisele. Pärast seda kohtubki Alan pisut jabura blondiini Meghaniga, kellel on 92-aastane koomas abikaasa Victor. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
19:00 Siberi võmm, H1/E11: Karutapjad. Telesaate salvestamise ajal sureb mesilastaru plahvatusel tuntud performance-kunstnik ja harrastusmesinik Armand Laagus. Kuid selgub, et teda ei tapnud plahvatus, vaid pommi sisse paigutatud happelaeng, mis muudab mõrva eriti julmaks. Uurimine juhatab Koroli ja Priki esiotsa Laaguse naabrimehe, mahetalunik Feliksi juurde, kellega Armand oli aasta kohut käinud. Ent Armandi vastu kannavad vimma ka peaaegu kõik teised kunstnikud. Sander Sillanpää on Venemaalt tagasi ning valgustab oma tööreisi tagamaid, mis peaksid Viktorile nüüdsest tagama turvatunde. Rital on pulmaeelne stress, kuid Tammets ravib ta tema tüdrukuteõhtul sellest terveks.
20:00 Mängufilm Ajas tagasi (Backtrace, USA, Kanada 2018). Luhtunud pangaröövi käigus saadud ajukahjustuse tõttu tekib MacDonaldil amneesia ja ta pannakse vangla psühhiaatriaosakonda. Pärast 7ndat vangla-aastat põgeneb ta vanglast ning temasse süstitakse seerumit, mis paneb ta unustatud elu uuesti elama. Nüüd tuleb MacDonaldil tagastada varastatud raha, kuid talle seavad takistusi kohalik politseiuurija, karm FBi-agent ja seerumi kahjulikud kõrvalmõjud. R: Brian A. Miller O: Ryan Guzman, Sylvester Stallone, Meadow Williams
21:55 Riskikuller, H2/E6: Diiva. Frank on palgatud kuulsat lauljannat Ferrara McIntyre’it kontserdipaikade vahet sõidutama. Kui mootorrattur nende Audi pihta tule avab, mõistab Frank, et midagi ohtlikumat on teoksil. Selgub, et Ferraral on sidemed ühe Aafrika riigi diktaatori pojaga, kes on võtnud sihiks ta tappa. R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand
22:50 Seadusesilm, H2/E4: Kurb sünnipäev. Raylan aitab otsida Racheli õemeest, kes on loata "poole tee kodust" lahkunud, et minna oma poja sünnipäevale. Art kardab, et Rachel võtab asja liiga isiklikult. Raylan jätkab narkobussi röövimise uurimist ja Boydile tehakse ahvatlev ettepanek. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
23:40 Seadusesilm, H2/E5: Plahvatusohtlik lahendus. Raylan uurib Harlani mehe Walt McCready kadumist, milles paistab Bennettite kuritegeliku klanni käsi mängus olevat. Boydi ja tema uute töökaaslaste rööviplaanid edenevad, aga kõigi jaoks ei ole lõpptulemus hea. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
00:25 SEAL Team, H1/E21: Impeeriumide surnuaed*. Pärast helikopteriõnnetust kui vaenlased on nad alla tulistanud, peab SEAL-i meeskond missiooni jätkama ning vigastada saanud Jason läheb üksi nende sihtmärgile järele.
01:15 SEAL Team, H1/E22: Äri hind*. Jason valetab oma peapõrutuse tõsiduse kohta, et saada tõend oma lahingukõlbulikkuse kohta, sest ta plaanib koos SEAL-i meeskonnaga viimast missiooni, et maksta kätte Echo meeskonna hukkumise eest enne, kui nad lähetusest koju naasevad.
01:55 Suvereporter, H2024/E21*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
02:40 Mängufilm Ajas tagasi (Backtrace, USA, Kanada 2018)*. Luhtunud pangaröövi käigus saadud ajukahjustuse tõttu tekib MacDonaldil amneesia ja ta pannakse vangla psühhiaatriaosakonda. Pärast 7ndat vangla-aastat põgeneb ta vanglast ning temasse süstitakse seerumit, mis paneb ta unustatud elu uuesti elama. Nüüd tuleb MacDonaldil tagastada varastatud raha, kuid talle seavad takistusi kohalik politseiuurija, karm FBi-agent ja seerumi kahjulikud kõrvalmõjud. R: Brian A. Miller O: Ryan Guzman, Sylvester Stallone, Meadow Williams
04:10 Riskikuller, H2/E6: Diiva*. Frank on palgatud kuulsat lauljannat Ferrara McIntyre’it kontserdipaikade vahet sõidutama. Kui mootorrattur nende Audi pihta tule avab, mõistab Frank, et midagi ohtlikumat on teoksil. Selgub, et Ferraral on sidemed ühe Aafrika riigi diktaatori pojaga, kes on võtnud sihiks ta tappa. R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand
04:55 Postimees.ee, E812

Kolmapäev 03.07.2024

07:20 Jälg, H6/E1*. Hooaja avasaade viib vaataja sedakorda suvisele Hiiumaale, kus fookuses kohalikud väiketootjad, kes lühikese suve ja soodsa masstootmise kiuste visalt ja rõõmuga oma asja ajavad. Hiidlased teavad, et tõepoolest on võimalik end maal elu nautides ära elatada, kui seljad kokku lüüa ning osa saada ka Euroopa Liidu vahenditest.
07:45 Jälg, H6/E2*. “Jälg” võtab keskkonnahuvilised sedakorda kaasa Liivi lahe avameretuulepargi alade mereuuringutele, mille käigus tuleb kinni püüda võimsaid hallhülgeid, sukelduda vanade vrakkide juurde ja uurida, millised põnevad organismid on kasvama asunud tuuliku vundamendi imitatsioonile ning kuidas ehitada tuulepark sedasi, et see oleks ohutu ka laevaliiklusele.
08:15 Unustamatud olümpiahetked, E7: Suured tagasitulekud. Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.
08:40 Suvereporter, H2024/E21*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
09:35 Siberi võmm, H1/E11: Karutapjad*. Telesaate salvestamise ajal sureb mesilastaru plahvatusel tuntud performance-kunstnik ja harrastusmesinik Armand Laagus. Kuid selgub, et teda ei tapnud plahvatus, vaid pommi sisse paigutatud happelaeng, mis muudab mõrva eriti julmaks. Uurimine juhatab Koroli ja Priki esiotsa Laaguse naabrimehe, mahetalunik Feliksi juurde, kellega Armand oli aasta kohut käinud. Ent Armandi vastu kannavad vimma ka peaaegu kõik teised kunstnikud. Sander Sillanpää on Venemaalt tagasi ning valgustab oma tööreisi tagamaid, mis peaksid Viktorile nüüdsest tagama turvatunde. Rital on pulmaeelne stress, kuid Tammets ravib ta tema tüdrukuteõhtul sellest terveks.
10:30 Kaks ja pool meest, H10/E21: Veel üks öö Neil Diamondiga*. Lyndsey jahmatab Alanit uudisega, et jätab ta maha, kuid Alan keeldub seda endale tunnistamast. Kui Alan avastab, et Lyndsey käib nüüd Nickiga, asub ta nende järel nuhkima. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
10:55 Kaks ja pool meest, H10/E22: Minu kurvikas Vidalia*. Alan on lahkuminekust ikka masenduses ja Walden saadab ta totaalsele muutmisele. Pärast seda kohtubki Alan pisut jabura blondiini Meghaniga, kellel on 92-aastane koomas abikaasa Victor. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
11:20 SEAL Team, H2/E1: Relvad maha. Jason ja Bravo meeskond suunduvad Guinea lahte, et päästa ameeriklastest pantvangid naftaplatvormi üle võtnud relvastatud rühmituse käest.
12:05 SEAL Team, H2/E2: Ära iial ütle sure. Jason ja Bravo meeskond reisivad Saudi Araabiasse, kus äärmuslased on enda kätte haaranud maa-aluse veehoidla ja ähvardavad veevarustussüsteemi siberi katku lasta. Ray kaalub teise meeskonnaga liitumist.
12:55 Jälg, H6/E3. Sel nädalal tuulab „Jälg“ eestlaste prügikastides ja otsib vastuseid küsimustele, miks prügisorteerimine meile endiselt keeruline on. Kas rohkem on abi distsiplineerimisest või motiveerimisest? Kuidas sina suhtud, kui postkasti potsatab kiri, mis loetleb üles uue rakenduse abil tuvastatud sorteerimisvead?
13:25 Jälg, H6/E4. Kliimamuutused on kohal ja nende mõju üha tuntavam. Nüüd tuleb välja selgitada, mida saab ette võtta, et muutuvate ilmastikuoludega kohaneda ning mõjusid leevendada. “Jälg” uurib sedakorda, kuidas tegeletakse kliimamuutustega Tallinnas ning millised võimalused on nii linnal kui kodanikel endil neis teemades midagi ette võtta.
13:50 Walker - Texase korravalvur, H3/E23: Legend, 2. Salapärane mõrvajuhtum viib Walkeri kõrbesse, kuhu olevat maetud varandus. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
14:45 Walker - Texase korravalvur, H3/E24: Piiramine, 1. Kuulus palgamõrvar palgatakse tapma Mehhiko presidendikandidaati, kuid see osutub raskeks, kui kandidaati asub kaitsma Walker. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
15:40 Walker - Texase korravalvur, H3/E25: Piiramine, 2. Walker satub vastamisi osava kurjategijaga, kes on pantvangiks võtnud Mehhiko presidendikandidaadi. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
16:30 Võmmid, H35/E19: Läbilõigatud kõri. Oma abikaasat ootaval pussitamisohvril lõigatakse kõri läbi. Auto läbiotsimise käigus leitakse kaasreisija juurest sünteetilist kanepit.
16:55 Võmmid, H35/E20: Bussipeatuse bandiidid. Politsei märkab linnaliinibussis kaht kahtlusalust, kuid nende tabamine kujuneb pikaks tagaajamiseks: sõbrad keelduvad nende asukohta avaldamast ja ühe relvastatud mehe kotist leitakse metamfetamiini.
17:20 Kadunud, H8/E3: Kortne Stouffer. 21-aastane Kortne Stouffer kaob oma voodist ühel ööl pärast tülitsemist naabrite ja sõpradega. Uurijad töötavad läbi erinevaid vihjeid, kuid noort kaunitari pole kusagil ja ta perekonnal pole teha muud, kui loota.
18:10 Kaks ja pool meest, H10/E23: Lehmad, teid lükatakse külili. Jake tuleb koju ja teatab, et saadetakse aastaks Jaapanisse. Seega on temal ja Alanil viimane võimalus sõita Suure Kanjoni äärde isa-poja reisile. Walden käib samal ajal 22-aastase blondiiniga, kuid avastab, et on rohkem huvitatud tüdruku vanaemast. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
18:35 Kaks ja pool meest, H11/E1: Nangnangnangnang. Walden peab järsku tegelema kahe muidusöödikust Harperiga, kui rannamaja ukse taha ilmub Charlie tütar, kellest keegi midagi ei teadnud. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones
19:00 Siberi võmm, H1/E12: Pantofoobia. Rita ja Tammetsi veresaunaks muutunud pulmadest on möödas kaks ööd ja üks päev. Eeva ja Mikk võitlevad haiglas oma elude eest. Viktori ellu üritab tungida diplomaadist vend Valentin, kellega Viktoril pole just soojad suhted. Samal ajal sureb moodsas teravate elamuste paigas Escape Room'is oma 21. sünnipäeval filmitudeng Linda. Kriminaaluurimine ja elu kulgevad seekord paralleelselt ning selgub, et meil kõigil on omad foobiaid. Neist hirmsaim on pantofoobia ehk hirm elu ees. Ja Viktoril tuleb otsustada, kas sõita koos Valentiniga tagasi Venemaale, jääda Eestisse hirmus, et jälitamine ei lõpe iialgi või hoopis…
20:00 Mängufilm Suitsiidisalk: uus missioon (The Suicide Squad, USA 2021). Tere tulemast põrgusse ehk Belle Reve’i, USA suurima suremusega vanglasse. Sinna on vangistatud jubedaimad superpahalased, kes on sealt pääsemiseks kõigeks valmis. Neile antakse relvad ja nad saadetakse vaenlastest kubisevale kaugele Corto Maltese saarele. Kui panuseid tuleks teha, siis oleks nutikas nende kõigi vastu panustada. R: James Gunn O: Margot Robbie, Idris Elba, John Cena
22:25 Riskikuller, H2/E7: T2. Frank saab ülesandeks koos maailma paremuselt teise transporteri Bernard Dassiniga näpata Krimmist eluliselt oluline dokument. Algselt keeldub ta tööotsast, kuid saab peagi teada, et see on otseselt seotud talle olulise naise kadumisega. Kas ta suudab ohtliku töö kõrval ka konkurendiga koostööd teha? R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand
23:20 Seadusesilm, H2/E6: Võidukas lõpp. Boyd ja Ava kuulatakse seoses kaevanduses toimunud plahvatusega üle. Winona satub pangaröövi keskmesse, mille ninameheks on Arti vana tuttav. Raylan päästab Winona hädast ja ka tulevikuplaanidest tehakse juttu. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
00:05 Seadusesilm, H2/E7: Armastuse nimel. Winona poolt asitõendite hulgast võetud rahatäht jääb FBI-le näppu, kui kontrollitakse pangaröövlitelt leitud kupüüride seerianumbreid. Selgub, et Winona ei ole täit tõtt rääkinud ja Raylan teeb kõik, et armastatut aidata. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
01:00 SEAL Team, H2/E1: Relvad maha*. Jason ja Bravo meeskond suunduvad Guinea lahte, et päästa ameeriklastest pantvangid naftaplatvormi üle võtnud relvastatud rühmituse käest.
01:45 SEAL Team, H2/E2: Ära iial ütle sure*. Jason ja Bravo meeskond reisivad Saudi Araabiasse, kus äärmuslased on enda kätte haaranud maa-aluse veehoidla ja ähvardavad veevarustussüsteemi siberi katku lasta. Ray kaalub teise meeskonnaga liitumist.
02:25 Suvereporter, H2024/E22*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
03:10 Mängufilm Suitsiidisalk: uus missioon (The Suicide Squad, USA 2021)*. Tere tulemast põrgusse ehk Belle Reve’i, USA suurima suremusega vanglasse. Sinna on vangistatud jubedaimad superpahalased, kes on sealt pääsemiseks kõigeks valmis. Neile antakse relvad ja nad saadetakse vaenlastest kubisevale kaugele Corto Maltese saarele. Kui panuseid tuleks teha, siis oleks nutikas nende kõigi vastu panustada. R: James Gunn O: Margot Robbie, Idris Elba, John Cena
05:10 Postimees.ee, E813

Neljapäev 04.07.2024

07:10 Jälg, H6/E3*. Sel nädalal tuulab „Jälg“ eestlaste prügikastides ja otsib vastuseid küsimustele, miks prügisorteerimine meile endiselt keeruline on. Kas rohkem on abi distsiplineerimisest või motiveerimisest? Kuidas sina suhtud, kui postkasti potsatab kiri, mis loetleb üles uue rakenduse abil tuvastatud sorteerimisvead?
07:35 Jälg, H6/E4*. Kliimamuutused on kohal ja nende mõju üha tuntavam. Nüüd tuleb välja selgitada, mida saab ette võtta, et muutuvate ilmastikuoludega kohaneda ning mõjusid leevendada. “Jälg” uurib sedakorda, kuidas tegeletakse kliimamuutustega Tallinnas ning millised võimalused on nii linnal kui kodanikel endil neis teemades midagi ette võtta.
08:00 Unustamatud olümpiahetked, E8: Noored saavutajad. Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.
08:35 Suvereporter, H2024/E22*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
09:25 Siberi võmm, H1/E12: Pantofoobia*. Rita ja Tammetsi veresaunaks muutunud pulmadest on möödas kaks ööd ja üks päev. Eeva ja Mikk võitlevad haiglas oma elude eest. Viktori ellu üritab tungida diplomaadist vend Valentin, kellega Viktoril pole just soojad suhted. Samal ajal sureb moodsas teravate elamuste paigas Escape Room'is oma 21. sünnipäeval filmitudeng Linda. Kriminaaluurimine ja elu kulgevad seekord paralleelselt ning selgub, et meil kõigil on omad foobiaid. Neist hirmsaim on pantofoobia ehk hirm elu ees. Ja Viktoril tuleb otsustada, kas sõita koos Valentiniga tagasi Venemaale, jääda Eestisse hirmus, et jälitamine ei lõpe iialgi või hoopis…
10:20 Kaks ja pool meest, H10/E23: Lehmad, teid lükatakse külili*. Jake tuleb koju ja teatab, et saadetakse aastaks Jaapanisse. Seega on temal ja Alanil viimane võimalus sõita Suure Kanjoni äärde isa-poja reisile. Walden käib samal ajal 22-aastase blondiiniga, kuid avastab, et on rohkem huvitatud tüdruku vanaemast. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
10:45 Kaks ja pool meest, H11/E1: Nangnangnangnang*. Walden peab järsku tegelema kahe muidusöödikust Harperiga, kui rannamaja ukse taha ilmub Charlie tütar, kellest keegi midagi ei teadnud. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones
11:10 SEAL Team, H2/E3: Halvimad tingimused. Pärast traagilisi rünnakuid seisab Jason silmitsi raske otsusega, mis puudutab tema tulevikku koos Bravoga.
12:00 SEAL Team, H2/E4: Kõik mis loeb. Bravo meeskond on Mumbais päästmas USA välisteenistuse ohvitseri, keda radikaalid pantvangis hoiavad. Jason hindab ümber oma kasvatusstiili ja leiab viisi oma lastega kontakti saamiseks.
12:55 Jälg, H6/E5. Kes oleks võinud arvata, et lahendused fossiilsete ressursside kasutamisele kasvavad siinsamas meie ümber ja on taastuvad? Eesti Maaülikooli teadlased on panustamas teadusharusse, mis aitab ehk päästa maailma: sukeldume raketikiirusel areneva puidukeemia maailmasse ning uurime, mis roll on seal täita Eestimaa teadlastel.
13:20 Jälg, H6/E6. Autokütuste maailm on muutumises ning keskkonnaaspektid on ka siin üha tähtsamad. Mis on siis õigem, kas soetada uus keskkonnasõbralikuma ajamiga auto või leida hoopis alternatiivne kütus, mis säästab keskkonda ning laseb juba toodetud sõidukil kauem edasi tuksuda? “Jälg” uurib, mis asi on HVO-kütus ning kuidas selle abil maailma parandada.
13:50 Walker - Texase korravalvur, H4/E1: Lõhkikistud. Walker otsib meest, kes on lubanud õhku lasta kõik, kes tegelesid tema vangi saatmisega. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
14:45 Walker - Texase korravalvur, H4/E2: Hästi kaitstud. Walker teeb koostööd kena Miami politseinikuga, et tabada kurikuulsat uimasti-kuningat. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
15:35 Walker - Texase korravalvur, H4/E3: Valvurid. Walkeril tuleb tegemist looduskaitsjaga, kes eesmärgi saavutamise nimel ei tagane ka mõrvast. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
16:30 Võmmid, H35/E21: Reisiv röövel. Autovargad suudavad koos varastatud autoga kanalisse sõita. Poevargad tabatakse varastatud kraamiga. Mehaaniku külastamine lõpeb vahistamisega.
16:55 Võmmid, H35/E22: Issi, ära lõpeta! Tagaajamine lõpeb kui autojuht otsustab restorani põigata. Noor närviline rekkajuht keeldub oma rekkast välja tulemast. Koduvägivalla ohver jääb politsei küsimustele vastamisega jänni.
17:20 Kadunud, H8/E4: Elizabeth Salgado. Kaunis noor naine kolib uue võimaluse saamiseks USA-sse, kuid vaid mõne nädala pärast kaob ta jäljetult. Inimröövija käest eluga pääsenud Elizabeth Smart ühineb otsijatega, et leida salapäraselt kadunud naine, kuid juhtlõngu napib.
18:10 Kaks ja pool meest, H11/E2: Ma põrutasin vist Lucille Balli. Charlie tütar Jenny kolib Evelyni ja tema 91,5-aastase kallima juurde. Lyndsey petab Alaniga oma uut kallimat. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones
18:35 Kaks ja pool meest, H11/E3: Õnnistamata küpsis. Berta saab tööd tehes vigastada ja kui tüli Waldeniga pensionilemineku osas kuskile ei vii, otsustab ta oma ameti maha panna. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones
19:00 Siberi võmm, H2/E1: Viimane buss. Liinibussist leitakse Urmas Tulbi surnukeha. Kahtluse alla langeb nii bussijuht kui lahkunu lähedased. Prikk on masenduses, sest pärast Koroli lahkumist pole tal ikka veel uut paarimeest. Ja siis on korraga kaks kandidaati... Lahenduse mõrvaloosse toob juhuslik kokkulangemine - detektiivid Kotkas ja Haller jälgivad juhuslikult üht inimest, kes on otseselt seotud ka mõrvajuhtumiga. Jaoskonna uus psühholoog Sören Keskmaa püüab tutvust teha krimiuurijate argipäevaga - või selle sildi varjus hoopis Kassandraga?
20:00 Mängufilm Pulmakütid (Wedding Crashers, USA 2005). Komöödiafilm. Lahutusadvokaadid John ja Jeremy "satuvad" igal võimalikul juhul pulmades kontvõõrastena naisi küttima. Ühel päeval saavad nad haisu ninna rahandusministri tütre pulmadest, kust nad kuidagi puududa ei taha. Peole jõudes võtavad nad sihikule kaks pruutneitsit, kes on samuti lugupeetud ministri tütred. Kuid nad ei kujuta ettegi milliseid sekeldusi see afäär kaasa toob... Film ei sobi alaealistele. R: David Dobkin O: Owen Wilson, Vince Vaughn, Chistopher Walken
22:15 Riskikuller, H2/E8: Kimäär. FBI palkab Franki hiinlasest gangsterilt Tienilt kimääri-nimelist keemiarelva hankima. Franki operatsioon paistab juba õnnestuvat, kui Tien mõistab, et ta teadlane on FBI spioon. Nüüd on ta veendunud, et ei saa ei teadlast ega Franki eluga pääseda lasta. R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand
23:10 Seadusesilm, H2/E8: Kallis maa. Nii Black Pike kaevanduskompanii kui Bennettite klann soovivad osta mägede ümbrusest maad ning karmi konkurentsi tõttu ei põlata ära ka ähvardusi. Raylan saab ülesandeks kaitsta Harlanis toimuva linnaelanike koosoleku ajal Black Pike'i juhatajat Carol Johnsonit. Boyd üritab välja selgitada, mida Mags Bennett sepitseb. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
00:05 Seadusesilm, H2/E9: Venna valvur. Kaevandusfirma esindaja Carol teeb viimase katse Mags Bennettiga läbi rääkida. Loretta kuuleb isa karmist saatusest ja Raylan täidab oma lubaduse, tulles tüdrukule raskel hetkel appi. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
01:00 SEAL Team, H2/E3: Halvimad tingimused*. Pärast traagilisi rünnakuid seisab Jason silmitsi raske otsusega, mis puudutab tema tulevikku koos Bravoga.
01:45 SEAL Team, H2/E4: Kõik mis loeb*. Bravo meeskond on Mumbais päästmas USA välisteenistuse ohvitseri, keda radikaalid pantvangis hoiavad. Jason hindab ümber oma kasvatusstiili ja leiab viisi oma lastega kontakti saamiseks.
02:30 Suvereporter, H2024/E23*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
03:15 Mängufilm Pulmakütid (Wedding Crashers, USA 2005)*. Komöödiafilm. Lahutusadvokaadid John ja Jeremy "satuvad" igal võimalikul juhul pulmades kontvõõrastena naisi küttima. Ühel päeval saavad nad haisu ninna rahandusministri tütre pulmadest, kust nad kuidagi puududa ei taha. Peole jõudes võtavad nad sihikule kaks pruutneitsit, kes on samuti lugupeetud ministri tütred. Kuid nad ei kujuta ettegi milliseid sekeldusi see afäär kaasa toob... Film ei sobi alaealistele. R: David Dobkin O: Owen Wilson, Vince Vaughn, Chistopher Walken
05:00 Postimees.ee, E814

Reede 05.07.2024

07:10 Jälg, H6/E5*. Kes oleks võinud arvata, et lahendused fossiilsete ressursside kasutamisele kasvavad siinsamas meie ümber ja on taastuvad? Eesti Maaülikooli teadlased on panustamas teadusharusse, mis aitab ehk päästa maailma: sukeldume raketikiirusel areneva puidukeemia maailmasse ning uurime, mis roll on seal täita Eestimaa teadlastel.
07:40 Jälg, H6/E6*. Autokütuste maailm on muutumises ning keskkonnaaspektid on ka siin üha tähtsamad. Mis on siis õigem, kas soetada uus keskkonnasõbralikuma ajamiga auto või leida hoopis alternatiivne kütus, mis säästab keskkonda ning laseb juba toodetud sõidukil kauem edasi tuksuda? “Jälg” uurib, mis asi on HVO-kütus ning kuidas selle abil maailma parandada.
08:05 Unustamatud olümpiahetked, E9: Aasia 1. osa. Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.
08:35 Suvereporter, H2024/E23*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
09:30 Siberi võmm, H2/E1: Viimane buss*. Liinibussist leitakse Urmas Tulbi surnukeha. Kahtluse alla langeb nii bussijuht kui lahkunu lähedased. Prikk on masenduses, sest pärast Koroli lahkumist pole tal ikka veel uut paarimeest. Ja siis on korraga kaks kandidaati... Lahenduse mõrvaloosse toob juhuslik kokkulangemine - detektiivid Kotkas ja Haller jälgivad juhuslikult üht inimest, kes on otseselt seotud ka mõrvajuhtumiga. Jaoskonna uus psühholoog Sören Keskmaa püüab tutvust teha krimiuurijate argipäevaga - või selle sildi varjus hoopis Kassandraga?
10:25 Kaks ja pool meest, H11/E2: Ma põrutasin vist Lucille Balli*. Charlie tütar Jenny kolib Evelyni ja tema 91,5-aastase kallima juurde. Lyndsey petab Alaniga oma uut kallimat. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones
10:50 Kaks ja pool meest, H11/E3: Õnnistamata küpsis*. Berta saab tööd tehes vigastada ja kui tüli Waldeniga pensionilemineku osas kuskile ei vii, otsustab ta oma ameti maha panna. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones
11:15 SEAL Team, H2/E5: Ütle uuesti. Mumbais pantvangis olnud Ameerika üliõpilaste päästeoperatsiooni ajal, saavad Bravo meeskonna liikmed eluohtlikke vigastusi.
12:05 SEAL Team, H2/E6: Hoia seda, mis sul on. Bravo meeskond teeb koostööd Mehhiko merejalaväega, jahtides Mehhiko ühe võimsaima ja ohtlikuma narkokartelli juhte.
12:55 Jälg, H6/E7. Sel nädalal saavad saatejuhid Marko Matvere ja Heidi Hanso unikaalse võimaluse osa võtta päästja ja kannatajana Eesti seni võimsaimast suurõppusest CREVEX. Tõeliselt kaasahaarav erisaade annab ülevaate Eesti päästevõimekusest ja institutsioonide operatiivsest koostööst mastaapse keskkonnakriisi korral ning ka meetmetest, mida võetakse päriselus ette selleks, et meie sadamad oleksid turvalised nii sealsele personalile kui laiemalt Eesti elanikkonnale.
13:25 Jälg, H6/E8. Tänases saates sukeldub Marko Matvere pea ees Läänemerre, et avastada meie vete tõelist pärli - Neugrundi meteoriidikraatrit, mil vanust eeskujulikult umbes 535 miljonit aastat. Üheskoos geoloogidega avaldame Neugrundi sügavamaid saladusi ja ühes merebioloogidega uudistame kraatri liigirikkust. Miks on Neugrundi kraater maailmas unikaalne ja kui palju üldse võivad taolised kokkupõrked meteoriitidega mõjutada kogu maa keskkonda?
13:45 Walker - Texase korravalvur, H4/E4: Sõidutund. Walker ja CD asuvad päästma noort pantvangiks langenud tüdrukut. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
14:40 Walker - Texase korravalvur, H4/E5: Halb otsus. Walker ja Trivette uurivad keskkooli jalgpallimeeskonna treeneri mõrva. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
15:35 Walker - Texase korravalvur, H4/E6: Kurjus öös. Walkeri vaimujõud pannakse proovile, kui tal tuleb peatada indiaanlasest sarimõrvar. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
16:30 Võmmid, H35/E23: Tänavakõlbmatu. Segaduses mehele antakse elektrilöök ja ta kodutu naine peab ise enda eest asuma hoolt kandma. Kodanik arreteeritakse varastatud tulirelva omamise eest. Narkoga leitud mees väidab, et narko kuulub ta tüdruksõbrale.
16:55 Võmmid, H35/E24: Mopeedivargus. Varastatud mopeediga vahele jäänud mees püüab käed raudus ära joosta. Politsei leiab püksata mehe. Kahtlusalune leitakse valesti pargitud autost magamast.
17:20 Kadunud, H8/E5: Elijah “Bear” Diaz / Skylar Peterson Tosic. 20-aastasel Bear Diazil on diabeet, mistõttu ta on nõrk ja haavatav. Kui ta ühel ööl kaob koos oma televiisori, seljakoti ja sularahaga, kahtlustavad uurijad kuritegu. Kui kaob ka Skylar Tosic, ärkab kahtlus et juhtumid võivad olla omavahel seotud.
18:10 Kaks ja pool meest, H11/E4: Rõõm-rõõm, purjus kõõm. Walden teeb Jenny ja tema sõpradega pidutsedes suure vea. Alan peab suure ohvri tooma, et Lydnseyle head muljet jätta. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones
18:35 Kaks ja pool meest, H11/E5: Alan Harper, naiste rõõm aastast 2003. Alan on armukade oma armukese rolli pärast ning hakkab Lyndsey kallima järel luurama. Walden üritab Jennyt näitlemistundi saata. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones
19:00 Siberi võmm, H2/E2: Variisik. Kohaliku krimiautoriteedi "Tulnuka" surm, mis tundus esmapilgul lihtsa rahaliigutamisjuhtumina, pöörab enne lõpplahendust peale mitu vinti ning Korol ja Prikk on mitu korda sunnitud endile tunnistama, et nad on kahtlusalgusega taas mööda pannud. Juhtumi lahendamine osutub veelgi keerulisemaks, kuna Viktor ja Anders peavad samal ajal lahendama enda armukolmnurka.
20:00 Mängufilm Jälitatav (The Fugitive, USA 1993). Haarav põnevusfilm kirurgist, kes mõistetakse alusetult süüdi oma naise mõrvas. Dr Kimble'l õnnestub vanglabussist põgeneda ja ta asub tegelikku tapjat jälitama. Samal ajal on tal kannul detektiiv Gerard, kes on doktori süüs kaljukindlalt veendunud. Närvesööv kassi-hiire mäng on alanud... Kassahitt kandideeris kokku 7 Oscarile. R: Andrew Davis O: Tommy Lee Jones, Harrison Ford, Julianne Moore
22:30 Riskikuller, H2/E9: Euphro. Inspektor Tarconi tuleb oma SWAT rühmaga Valgevene maamajja otsima Anatole Richenbergi, kelle võltsravimid on palju lapsi tapnud. Frank peab Tarconi surmasuust päästma ning aitama tal peatada Euphro-nimelise võltsravimite lasti teelemineku. R: Stephen Williams, Brad Turner, Andy Mikita O: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand
23:30 Seadusesilm, H2/E10: Sotid selgeks. Mags tahab Cooveri surma järel kõigiga arved klaarida. Boyd kogub suure plaani elluviimiseks enda ümber mehi. Raylan ja Winona arutavad taas ühist tulevikku. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
00:15 Seadusesilm, H2/E11: Täielik pühendumine. Arti keelust hoolimata üritab Raylan välja selgitada, kes saatis palgamõrtsukad teda ja Winonat tapma. Harlanis käib Boydi ja Dickie vahel raevukas võimuvõitlus. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
01:05 SEAL Team, H2/E5: Ütle uuesti*. Mumbais pantvangis olnud Ameerika üliõpilaste päästeoperatsiooni ajal, saavad Bravo meeskonna liikmed eluohtlikke vigastusi.
01:55 SEAL Team, H2/E6: Hoia seda, mis sul on*. Bravo meeskond teeb koostööd Mehhiko merejalaväega, jahtides Mehhiko ühe võimsaima ja ohtlikuma narkokartelli juhte.
02:35 Suvereporter, H2024/E24*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
03:20 Mängufilm Jälitatav (The Fugitive, USA 1993)*. Haarav põnevusfilm kirurgist, kes mõistetakse alusetult süüdi oma naise mõrvas. Dr Kimble'l õnnestub vanglabussist põgeneda ja ta asub tegelikku tapjat jälitama. Samal ajal on tal kannul detektiiv Gerard, kes on doktori süüs kaljukindlalt veendunud. Närvesööv kassi-hiire mäng on alanud... Kassahitt kandideeris kokku 7 Oscarile. R: Andrew Davis O: Tommy Lee Jones, Harrison Ford, Julianne Moore
05:20 Postimees.ee, E815

Laupäev 06.07.2024

07:05 Võmmid, H35/E15: Õepoja ebaõnn*. Mees avastab, et ta noor sugulane varjab palju saladusi. Politsei saab väljakutse lahendada tüli endiste elukaaslaste vahel, kelle haavad pole veel paranenud.
07:25 Võmmid, H35/E16: Meelemürkidega pahuksis*. Politsei püüab kodutülis aru saada, kes räägib tõtt, kuid alkohol ja narkootikumid segavad jälgi. Narko omamise pärast vahistatud naine teatab, et heroiin on ainus aine, mis teda päästa suudab.
07:50 Võmmid, H35/E17: Tuline võidujooks*. Politseijuhid jooksevad ajaga võidu, et päästa tulevangis poiss. Purjus klient nõuab tasuta õlut ja vaidleb poemüüjaga. Vanem proua on hädas heroiiniga.
08:15 Võmmid, H35/E18: Peida ja nuta*. Numbrimärgita mootorratas teeb tagaajamise käigus avarii. Ilma esiklaasita autoga sõitev naine süüdistab oma eksi. Patrull leiab peatatud autost peidetud relva.
08:40 Suvereporter, H2024/E24*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
09:35 Grand Tour, H1/E11: Itaalia õppetunnid*. Grand Touri telk on püsti Loch Nessi järve ääres Šotimaal. Clarkson, Hammond ja May ostavad kasutatud Maseratid ja sõidavad läbi Põhja-Prantsusmaa, saatjaks vihm, murettekitav müra, veidrad elektroonikavead, väike mootoripõleng ja loendamatud viperused. Hammond testib Ebolarajal Abarth 124 Spiderit. O: Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond
10:45 Robson Greeni suured slämmid, H1/E10: Homer, Alaska. Robson on teel Alaska püügivõistlusele, kus ta peab ühe päevaga kätte saama kolm etteantud liiki. Ta alustab oma teekonda treeninguga Homeris.
11:45 Kaks kanget Venemaal, E8. Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates avastavad reisisellid Ülem-Suetuk, sihiks võetakse Taishet.
12:40 Kiired ja ilusad Gruusias, E1. Neli vägevat meelelahutajat Tanel Padar, Ott Sepp, Sepo Seeman ja Ago Anderson suunduvad suurele seiklusele läbi kuuma Gruusia. Kesk hõrke maitseid ja joovastavaid jooke ootavad nelikut ees lõbusad väljakutsed. Igasse päeva jagub lustakaid ülesandeid, aga ka sportlikke katsumusi. Kas kõvemast puust on tandem „ilusad“ Sepo ja Ago või hoopis meeskond „kiired“ Tanel ja Ott, seda hakkavadki mehed kohapeal välja selgitama.
13:30 Siberi võmm, H1/E10: Sushi Nyotaimori*. Shibari show'l ehk jaapani erootilise sidumiskunsti õhtul sureb kinniseotud modell Kyoko. Esmapilgul kahtlustatakse poomissurma sellesama sidumisnööri abil. Ähvardav oht Venemaalt tuleb Viktorile üha lähemale. Viktor ja Eeva on sunnitud pagema metsatallu, kus Kotkas ja Haller neile kaitset organiseerivad. Doktor Nilsen on saanud jälile diagnoosile, mida Viktor on püüdnud siiani iga hinna eest varjata. Ent Viktori elus leiab aset ka mitu väga suure plussmärgiga sündmust. Rita ja Tammets peavad pulmaplaane ning osa lõpus ilmub välja üks kadunud hing, kes toob Viktorile väga häid uudiseid.
14:25 Siberi võmm, H1/E11: Karutapjad*. Telesaate salvestamise ajal sureb mesilastaru plahvatusel tuntud performance-kunstnik ja harrastusmesinik Armand Laagus. Kuid selgub, et teda ei tapnud plahvatus, vaid pommi sisse paigutatud happelaeng, mis muudab mõrva eriti julmaks. Uurimine juhatab Koroli ja Priki esiotsa Laaguse naabrimehe, mahetalunik Feliksi juurde, kellega Armand oli aasta kohut käinud. Ent Armandi vastu kannavad vimma ka peaaegu kõik teised kunstnikud. Sander Sillanpää on Venemaalt tagasi ning valgustab oma tööreisi tagamaid, mis peaksid Viktorile nüüdsest tagama turvatunde. Rital on pulmaeelne stress, kuid Tammets ravib ta tema tüdrukuteõhtul sellest terveks.
15:20 Kadunud, H8/E1: Lynn Messer*. Kui usklik ja tihti piiblit lugev ema jääb perefarmis kadunuks, peavad Missouri uurijad dešifreerima salapärase käsitsi kirjutatud teate. Kas Lynn Messer oli vaevatud hing või kuriteo ohver? Jalutuskäik metsas paljastab salapärase kolju.
16:10 Kadunud, H8/E2: Macin Smith*. Kui usaldusväärne 17-aastane Macin Smith ei tule koolist koju, kas see on teismelise mäss? Või on ta elu ohus? Tema rahakotti peidetud sedel teeb pere murelikuks. Politsei püüab kokku panna puslet, samal ajal kui ta perekond on lootust kaotamas.
17:00 Kadunud, H8/E3: Kortne Stouffer*. 21-aastane Kortne Stouffer kaob oma voodist ühel ööl pärast tülitsemist naabrite ja sõpradega. Uurijad töötavad läbi erinevaid vihjeid, kuid noort kaunitari pole kusagil ja ta perekonnal pole teha muud, kui loota.
17:50 Kaks ja pool meest, H10/E19: Pommuudis - keegi varastas lusika*. Walden rebestab kubet ja kui Herb ta üle vaatab, küsib ta ka nõu, kuidas Bridgetist üle saada. Peagi on nad tagasi kahe ravimifirma tibiga ja pidutsevad verandal. Kuid Herbil jääb üks pidu teisele järgnema... O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
18:15 Kaks ja pool meest, H10/E20: Bazinga! See on telesarjast*. Jake tuleb tänupühaks koju pärast Tammyst lahku minekut, kuid Tammy on peagi ukse taga ja süüdistab Jake'i oma tütrega magamises. Lisaks sellele ilmub kohale Tammy vanahärrast ekskallim, kes teda tagasi tahab. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
18:40 Kaks ja pool meest, H10/E21: Veel üks öö Neil Diamondiga*. Lyndsey jahmatab Alanit uudisega, et jätab ta maha, kuid Alan keeldub seda endale tunnistamast. Kui Alan avastab, et Lyndsey käib nüüd Nickiga, asub ta nende järel nuhkima. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
19:05 Kaks ja pool meest, H10/E22: Minu kurvikas Vidalia*. Alan on lahkuminekust ikka masenduses ja Walden saadab ta totaalsele muutmisele. Pärast seda kohtubki Alan pisut jabura blondiini Meghaniga, kellel on 92-aastane koomas abikaasa Victor. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
19:30 Kaks ja pool meest, H10/E23: Lehmad, teid lükatakse külili*. Jake tuleb koju ja teatab, et saadetakse aastaks Jaapanisse. Seega on temal ja Alanil viimane võimalus sõita Suure Kanjoni äärde isa-poja reisile. Walden käib samal ajal 22-aastase blondiiniga, kuid avastab, et on rohkem huvitatud tüdruku vanaemast. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
20:00 Mängufilm Soojad kehad (Warm Bodies, USA, Kanada 2013). Ebatõenäoline armastuslugu ilusa teismelise inimese ja tundelise elava laiba vahel päästab valla sündmusteahela, millel on jõudu maailma muuta. R: Jonathan Levine O: Nicholas Hoult, Teresa Palmer, John Malkovich
21:50 Gomorra, H5/E7. Genny palub ärimeestelt uue kokaiinilaadungi tarvis rahastust. Cirole ja Nunziale saabub aga ootamatu külaline.
22:55 Mängufilm Lõpp-punkt 4 (The Final Destination, USA 2009). Põnevusfilm! Hetk enne võidusõidu algust tabab Nicki kohutav nägemus: ta näeb vaimusilmas ette, et mehaaniku hooletus viib kohutava avariini, see omakorda aga kümnete pealtvaatajate hukkumiseni, kusjuures ohvrite hulgas on ka Nick ise. Pärast ehmatavalt reaalset luupainajat satub poiss paanikasse ja veab oma pruudi Lori ning sõbrad tribüünilt minema, kaasas veel mõned inimesed publiku seast. Hetk hiljem toimubki kohutav avarii. Noored arvavad ekslikult, et on surmasuust pääsenud. Film ei sobi alaealistele. R: David R. Ellis O: Nick Zano, Krista Allen, Andrew Fiscella
00:30 Suvereporter+, H2024/E8*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
00:55 Kaks kanget Venemaal, E8*. Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates avastavad reisisellid Ülem-Suetuk, sihiks võetakse Taishet.
01:40 Mängufilm Soojad kehad (Warm Bodies, USA, Kanada 2013)*. Ebatõenäoline armastuslugu ilusa teismelise inimese ja tundelise elava laiba vahel päästab valla sündmusteahela, millel on jõudu maailma muuta. R: Jonathan Levine O: Nicholas Hoult, Teresa Palmer, John Malkovich
03:10 Mängufilm Lõpp-punkt 4 (The Final Destination, USA 2009)*. Põnevusfilm! Hetk enne võidusõidu algust tabab Nicki kohutav nägemus: ta näeb vaimusilmas ette, et mehaaniku hooletus viib kohutava avariini, see omakorda aga kümnete pealtvaatajate hukkumiseni, kusjuures ohvrite hulgas on ka Nick ise. Pärast ehmatavalt reaalset luupainajat satub poiss paanikasse ja veab oma pruudi Lori ning sõbrad tribüünilt minema, kaasas veel mõned inimesed publiku seast. Hetk hiljem toimubki kohutav avarii. Noored arvavad ekslikult, et on surmasuust pääsenud. Film ei sobi alaealistele. R: David R. Ellis O: Nick Zano, Krista Allen, Andrew Fiscella
04:20 Postimees.ee, E816

Pühapäev 07.07.2024

07:00 Võmmid, H35/E19: Läbilõigatud kõri*. Oma abikaasat ootaval pussitamisohvril lõigatakse kõri läbi. Auto läbiotsimise käigus leitakse kaasreisija juurest sünteetilist kanepit.
07:20 Võmmid, H35/E20: Bussipeatuse bandiidid*. Politsei märkab linnaliinibussis kaht kahtlusalust, kuid nende tabamine kujuneb pikaks tagaajamiseks: sõbrad keelduvad nende asukohta avaldamast ja ühe relvastatud mehe kotist leitakse metamfetamiini.
07:45 Võmmid, H35/E21: Reisiv röövel*. Autovargad suudavad koos varastatud autoga kanalisse sõita. Poevargad tabatakse varastatud kraamiga. Mehaaniku külastamine lõpeb vahistamisega.
08:10 Võmmid, H35/E22: Issi, ära lõpeta!* Tagaajamine lõpeb kui autojuht otsustab restorani põigata. Noor närviline rekkajuht keeldub oma rekkast välja tulemast. Koduvägivalla ohver jääb politsei küsimustele vastamisega jänni.
08:35 Liikleja, H1/E5: Linnaliikluses varitsevad ohud*. Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Saatesarja viiendas osas on fookuses liiklus asulasisestel teedel. Miks ja kes kihutavad? Kuidas ohutult teed ületada? Kuidas näevad lapsed liikluspilti ja mis ohud lapsi liikluses täiskasvanutest rohkem ähvardavad? Saates saavad sõna Politsei- ja Piirivalveameti ning Transpordiameti eksperdid. Oma kogemusi linnaliikluses jagavad ka tuntud laulja Birgit Sarrap ja tema poeg Simeon. Saatejuht on Jaanus Koort.
09:05 Krimi, H18/E43*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
09:30 Suvereporter+, H2024/E8*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
10:00 Kuldvillak, H2023/E2*. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
10:30 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H1/E1: Brasiilia. Robsoni esimene väljakutse ootab teda rannaliiva, samba ja jalgpalli maal. Kas inglane suudab Atlandi ookeani rannikul ja Amazonis tagasi teha brasiillastele need kaotused, millega inglased on pidanud kalapüügi maailmakarikal leppima?
11:25 Kaks kanget Venemaal, E9. Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates avastavad reisisellid Taisheti ja Irkutskit, suundutakse Olhoni saarele.
12:20 Kiired ja ilusad Gruusias, E2. Kiired ja ilusad on õnnelikult Gruusiasse jõudnud ning peadpööritav seiklus võib alata. Sepo Seeman ja Ago Anderson eelistaksid küll end pikemalt basseinis leotada, ent Tanel Padar ja Ott Sepp innustavad kõiki jalgrattasadulasse hüppama ja Kaukasuse lumiseid mäetippe vallutama sõtkuma. Kas üliraskest katsumusest tulevad võitjana välja Kiired või Ilusad ning kuidas maitseb võidupärg, selgub juba saates.
13:15 Siberi võmm, H1/E12: Pantofoobia*. Rita ja Tammetsi veresaunaks muutunud pulmadest on möödas kaks ööd ja üks päev. Eeva ja Mikk võitlevad haiglas oma elude eest. Viktori ellu üritab tungida diplomaadist vend Valentin, kellega Viktoril pole just soojad suhted. Samal ajal sureb moodsas teravate elamuste paigas Escape Room'is oma 21. sünnipäeval filmitudeng Linda. Kriminaaluurimine ja elu kulgevad seekord paralleelselt ning selgub, et meil kõigil on omad foobiaid. Neist hirmsaim on pantofoobia ehk hirm elu ees. Ja Viktoril tuleb otsustada, kas sõita koos Valentiniga tagasi Venemaale, jääda Eestisse hirmus, et jälitamine ei lõpe iialgi või hoopis…
14:10 Siberi võmm, H2/E1: Viimane buss*. Liinibussist leitakse Urmas Tulbi surnukeha. Kahtluse alla langeb nii bussijuht kui lahkunu lähedased. Prikk on masenduses, sest pärast Koroli lahkumist pole tal ikka veel uut paarimeest. Ja siis on korraga kaks kandidaati... Lahenduse mõrvaloosse toob juhuslik kokkulangemine - detektiivid Kotkas ja Haller jälgivad juhuslikult üht inimest, kes on otseselt seotud ka mõrvajuhtumiga. Jaoskonna uus psühholoog Sören Keskmaa püüab tutvust teha krimiuurijate argipäevaga - või selle sildi varjus hoopis Kassandraga?
15:05 Siberi võmm, H2/E2: Variisik*. Kohaliku krimiautoriteedi "Tulnuka" surm, mis tundus esmapilgul lihtsa rahaliigutamisjuhtumina, pöörab enne lõpplahendust peale mitu vinti ning Korol ja Prikk on mitu korda sunnitud endile tunnistama, et nad on kahtlusalgusega taas mööda pannud. Juhtumi lahendamine osutub veelgi keerulisemaks, kuna Viktor ja Anders peavad samal ajal lahendama enda armukolmnurka.
15:55 Kadunud, H8/E4: Elizabeth Salgado*. Kaunis noor naine kolib uue võimaluse saamiseks USA-sse, kuid vaid mõne nädala pärast kaob ta jäljetult. Inimröövija käest eluga pääsenud Elizabeth Smart ühineb otsijatega, et leida salapäraselt kadunud naine, kuid juhtlõngu napib.
16:45 Kadunud, H8/E5: Elijah “Bear” Diaz / Skylar Peterson Tosic*. 20-aastasel Bear Diazil on diabeet, mistõttu ta on nõrk ja haavatav. Kui ta ühel ööl kaob koos oma televiisori, seljakoti ja sularahaga, kahtlustavad uurijad kuritegu. Kui kaob ka Skylar Tosic, ärkab kahtlus et juhtumid võivad olla omavahel seotud.
17:35 Kaks ja pool meest, H11/E1: Nangnangnangnang*. Walden peab järsku tegelema kahe muidusöödikust Harperiga, kui rannamaja ukse taha ilmub Charlie tütar, kellest keegi midagi ei teadnud. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones
18:00 Kaks ja pool meest, H11/E2: Ma põrutasin vist Lucille Balli*. Charlie tütar Jenny kolib Evelyni ja tema 91,5-aastase kallima juurde. Lyndsey petab Alaniga oma uut kallimat. O: Jon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones
18:30 Grand Tour, H1/E12: Tsensuuritud teekond. Grand Touri telk on ikka Loch Nessi kaldal. Clarkson, Hammond ja May võtavad Jaguari, Bentley ja Range Roveriga ette meeldejääva ringreisi Kesk-Euroopas, külastades roppude nimedega paiku. Autod pannakse proovile nii Nürnburgringil, kiirteel kui ka lennuvälja stardirajal. O: Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond
19:45 Mängufilm Veres (In the Blood, USA, Suurbritannia 2014). Põnevusmärul. Ava ja Dereki imelised mesinädalad Kariibidel saavad äkilise lõpu, kui värske abielumees röövitakse. Ka politsei on konspiratsiooniga seotud ja kirju minevikuga Ava otsustab omal käel mehe üles otsida ning kõigile asjaosalisele kätte maksta! Film ei sobi alaealistele. R: John Stockwell O: Gina Carano, Cam Gigandet
21:45 Gomorra, H5/E8. Turu enda kätte võtmiseks on Genny sunnitud hakkama kokaiini poole hinnaga pakkuma, aga Ciro teab samuti, kuidas Gennyt kõige valusamalt lüüa.
22:45 Mängufilm Kuld (Gold, Austraalia 2022). Kaks läbi kõrbe rändavat meest satuvad juhuslikult suurima kullakamaka otsa, mida keegi iial näinud. Kaasasoleva varustusega nad seda kätte ei saa, seega tuleb koostada plaan. R: Anthony Hayes O: Zac Efron, Akuol Ngot, Thiik Biar
00:30 Suvereporter+, H2024/E9*. Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
00:55 Kaks kanget Venemaal, E9*. Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates avastavad reisisellid Taisheti ja Irkutskit, suundutakse Olhoni saarele.
01:40 Mängufilm Veres (In the Blood, USA, Suurbritannia 2014)*. Põnevusmärul. Ava ja Dereki imelised mesinädalad Kariibidel saavad äkilise lõpu, kui värske abielumees röövitakse. Ka politsei on konspiratsiooniga seotud ja kirju minevikuga Ava otsustab omal käel mehe üles otsida ning kõigile asjaosalisele kätte maksta! Film ei sobi alaealistele. R: John Stockwell O: Gina Carano, Cam Gigandet
03:15 Postimees.ee, E817