Duo 5 saatekava 15.04.2024 - 21.04.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 15.04.2024

06:40 Kadunud, H9/E1*
07:20 Leegipüüdjad: Suveolümpia, E5
07:55 Reporter+, H2024/E29*
08:25 Krimi, H18/E31*
08:50 Viimane võmm, H2/E6*
09:50 Kaks ja pool meest, H9/E16*
10:15 Kaks ja pool meest, H9/E17*
10:40 SEAL Team, H1/E3
11:30 SEAL Team, H1/E4
12:25 Kuulikindel, H2/E8
13:20 Walker - Texase korravalvur, H5/E4
14:10 Walker - Texase korravalvur, H5/E5
15:05 Walker - Texase korravalvur, H5/E6
15:55 Võmmid, H35/E24
16:25 Võmmid, H35/E25
16:50 Kadunud, H9/E2
17:45 Kaks ja pool meest, H9/E18
18:15 Kaks ja pool meest, H9/E19
18:45 Tallinna uudised, H2024/E70
19:00 Viimane võmm, H2/E7
20:00 Mängufilm Jaht sarimõrvarile
22:30 Spartacus, H1/E1
23:35 Seadusesilm, H5/E9
00:40 Seadusesilm, H5/E10
01:35 SEAL Team, H1/E3*
02:15 SEAL Team, H1/E4*
03:00 Reporter, H2024/E75*
03:45 Spartacus, H1/E1*
04:40 Postimees.ee, E734

Teisipäev 16.04.2024

06:35 Kadunud, H9/E2*
07:15 Unustamatud olümpiahetked, E1
07:45 Reporter, H2024/E75*
08:40 Viimane võmm, H2/E7*
09:30 Kaks ja pool meest, H9/E18*
10:00 Kaks ja pool meest, H9/E19*
10:25 SEAL Team, H1/E5
11:20 SEAL Team, H1/E6
12:15 Jälg, H4/E1
12:45 Jälg, H4/E2
13:15 Walker - Texase korravalvur, H5/E7
14:10 Walker - Texase korravalvur, H5/E8
15:05 Walker - Texase korravalvur, H5/E9
16:00 Võmmid, H35/E26
16:25 Võmmid, H35/E27
16:55 Kadunud, H9/E3
17:50 Kaks ja pool meest, H9/E20
18:15 Kaks ja pool meest, H9/E21
18:45 Tallinna uudised, H2024/E71
19:00 Viimane võmm, H2/E8
20:00 Mängufilm Parandusmeetmed
22:10 Spartacus, H1/E2
23:15 Seadusesilm, H5/E11
00:10 Seadusesilm, H5/E12
01:10 SEAL Team, H1/E5*
01:50 SEAL Team, H1/E6*
02:35 Reporter, H2024/E76*
03:20 Spartacus, H1/E2*
04:10 Postimees.ee, E735

Kolmapäev 17.04.2024

06:40 Kadunud, H9/E3*
07:20 Unustamatud olümpiahetked, E2
07:55 Reporter, H2024/E76*
08:50 Viimane võmm, H2/E8*
09:40 Kaks ja pool meest, H9/E20*
10:05 Kaks ja pool meest, H9/E21*
10:35 SEAL Team, H1/E7
11:30 SEAL Team, H1/E8
12:20 Jälg, H4/E3
12:50 Jälg, H4/E4
13:20 Walker - Texase korravalvur, H5/E10
14:15 Walker - Texase korravalvur, H5/E11
15:05 Walker - Texase korravalvur, H5/E12
16:00 Võmmid, H35/E28
16:25 Võmmid, H35/E29
16:55 Kadunud, H9/E4
17:50 Kaks ja pool meest, H9/E22
18:20 Kaks ja pool meest, H9/E23
18:45 Tallinna uudised, H2024/E72
19:00 Viimane võmm, H2/E9
20:00 Mängufilm Vastikud ülemused
21:55 Spartacus, H1/E3
23:05 Seadusesilm, H5/E13
00:05 Seadusesilm, H6/E1
01:10 SEAL Team, H1/E7*
01:55 SEAL Team, H1/E8*
02:40 Reporter, H2024/E77*
03:25 Mängufilm Vastikud ülemused*
04:55 Spartacus, H1/E3*
05:45 Postimees.ee, E736

Neljapäev 18.04.2024

06:40 Kadunud, H9/E4*
07:20 Unustamatud olümpiahetked, E3
07:55 Reporter, H2024/E77*
08:50 Viimane võmm, H2/E9*
09:40 Kaks ja pool meest, H9/E22*
10:10 Kaks ja pool meest, H9/E23*
10:35 SEAL Team, H1/E9
11:25 SEAL Team, H1/E10
12:20 Jälg, H4/E5
12:50 Jälg, H4/E6
13:20 Walker - Texase korravalvur, H5/E13
14:15 Walker - Texase korravalvur, H5/E14
15:05 Walker - Texase korravalvur, H5/E15
16:00 Võmmid, H35/E30
16:30 Võmmid, H35/E31
16:55 Kadunud, H9/E5
17:50 Kaks ja pool meest, H9/E24
18:17 Kaks ja pool meest, H10/E1
18:45 Tallinna uudised, H2024/E73
19:00 Viimane võmm, H2/E10
20:00 Mängufilm Kes on su issi?
22:10 Spartacus, H1/E4
23:10 Seadusesilm, H6/E2
00:10 Seadusesilm, H6/E3
01:05 SEAL Team, H1/E9*
01:55 SEAL Team, H1/E10*
02:35 Reporter, H2024/E78*
03:20 Mängufilm Kes on su issi?*
05:05 Spartacus, H1/E4*
05:50 Postimees.ee, E737

Reede 19.04.2024

06:25 Kadunud, H9/E5*
07:05 Unustamatud olümpiahetked, E4
07:35 Reporter, H2024/E78*
08:30 Viimane võmm, H2/E10*
09:25 Kaks ja pool meest, H9/E24*
09:55 Kaks ja pool meest, H10/E1*
10:20 SEAL Team, H1/E11
11:15 SEAL Team, H1/E12
12:15 Jälg, H4/E7
12:45 Jälg, H4/E8
13:15 Walker - Texase korravalvur, H5/E16
14:10 Walker - Texase korravalvur, H5/E17
15:05 Walker - Texase korravalvur, H5/E18
16:00 Võmmid, H35/E32
16:25 Võmmid, H35/E33
16:55 Kadunud, H9/E6
17:50 Kaks ja pool meest, H10/E2
18:15 Kaks ja pool meest, H10/E3
18:45 Tallinna uudised, H2024/E74
19:00 Viimane võmm, H2/E11
20:00 Mängufilm Godzilla vs. Kong
22:10 Spartacus, H1/E5
23:15 Seadusesilm, H6/E4
00:10 Seadusesilm, H6/E5
01:10 SEAL Team, H1/E11*
02:00 SEAL Team, H1/E12*
02:40 Reporter, H2024/E79*
03:25 Spartacus, H1/E5*
04:20 Postimees.ee, E738

Laupäev 20.04.2024

06:15 Võmmid, H35/E24*
06:35 Võmmid, H35/E25*
06:55 Võmmid, H35/E26*
07:20 Võmmid, H35/E27*
07:45 Võmmid, H35/E28*
08:15 Võmmid, H35/E29*
08:35 Pöörased nullindad, E8
09:35 Reporter, H2024/E79*
10:30 Eestlased Tokyos, E5
10:55 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H2/E7
11:50 Roaldi retked Eestis, H1/E12
12:45 Žiguliga idablokis, E3
13:15 Viimane võmm, H2/E7*
14:05 Viimane võmm, H2/E8*
15:05 Kadunud, H9/E2*
16:00 Kadunud, H9/E3*
16:55 Kadunud, H9/E4*
17:45 Kaks ja pool meest, H9/E18*
18:10 Kaks ja pool meest, H9/E19*
18:40 Kaks ja pool meest, H9/E20*
19:05 Kaks ja pool meest, H9/E21*
19:35 Kaks ja pool meest, H9/E22*
20:00 Mängufilm Reis 2: Saladuslik saar
21:50 Agent Hamilton, H2/E1
22:55 Mängufilm Mary needus
00:45 Reporter+, H2024/E30*
01:10 Roaldi retked Eestis, H1/E12*
01:50 Mängufilm Reis 2: Saladuslik saar*
03:24 Mängufilm Mary needus*
04:40 Postimees.ee, E739

Pühapäev 21.04.2024

06:20 Võmmid, H35/E30*
06:40 Võmmid, H35/E31*
07:05 Võmmid, H35/E32*
07:30 Võmmid, H35/E33*
07:55 Punane sekund, H2/E5
08:25 Rooli võim, H25/E15*
08:55 Krimi, H18/E32*
09:25 Reporter+, H2024/E30*
09:55 Kuldvillak, H2024/E7*
10:30 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H2/E8
11:25 Kaks kanget Lõuna-Ameerikas, E1
12:25 Žiguliga idablokis, E4
12:55 Viimane võmm, H2/E9*
13:50 Viimane võmm, H2/E10*
14:50 Viimane võmm, H2/E11*
15:45 Kadunud, H9/E5*
16:40 Kadunud, H9/E6*
17:35 Kaks ja pool meest, H9/E23*
18:00 Kaks ja pool meest, H9/E24*
18:30 Grand Tour, H1/E1
20:00 Mängufilm Turvamees
21:50 Agent Hamilton, H2/E2
22:50 Mängufilm Korrumpeerunud
00:50 Reporter+, H2024/E31*
01:24 Kaks kanget Lõuna-Ameerikas, E1*
02:09 Mängufilm Turvamees*
03:34 Postimees.ee, E740