Duo 5 saatekava 04.12.2023 - 10.12.2023

Kava keel: en et

Esmaspäev 04.12.2023

06:25 Kalevipojad, E8: Korter*. Probleemid Indreku tütre Annabeliga süvenevad nii koolis kui kodus. Indreku naine läheb haiglasse äia vaatama. Mehed saavad treilerist lõpuks korterisse, kuid nende olukord läheb hoopis hullemaks. Harald läheb salapärasele kohtingule. Soome talule tekib ootamatult uus omanik ja mehed pabistavad oma palga pärast. Indreku olukord muutub lootusrikkamaks, sest ta lepib oma naisega ära.
07:30 Reporter+, H2023/E70*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
08:00 Krimi, H18/E13*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
08:30 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E2*. Teet ja Kristjan jõuavad Birmasse ehk uuema nimega Myanmari. Riiki, mis on budismist läbi imbunud ja üllatab rändureid oma sõbralikkuse, malbuse ja abivalmidusega. Kaks kanget alustavad oma avastusretke riigi endisest pealinnast Yangonist, mille tänavaelu on kirev, aga ootamatult rahulik. Nad ekslevad Eesti kuulsaima budisti Vend Vahindra matmispaiga otsinguil templist templisse. Ja käivad ära maailma ühes kaunimas budistlikus ehitises, Shwedagoni pagoodis.
09:30 Kaks ja pool meest, H12/E14: Ära anna pärdikule relva*. Pärast lahutuspaberite allkirjastamist pakub Walden Alanile mistahes kingitust, aga Alan valib midagi egoistlikku ja ebapraktilist, mis ohustab tema suhet Lyndseyga. Alan on valmis Lyndseyle abieluettepaneku tegema, kui Walden lubab abielusõrmuse osta. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
09:55 Kaks ja pool meest, H12/E15: Muidugi on ta surnud, I*. Kui Alan asub Charlie eest honorari välja nõudma, selgub, et Charlie Harper on elus - ja seda kinnitab ka tema surma ainus tunnistaja Rose. Kas see on tõesti võimalik? O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
10:20 SEAL Team, H1/E1: Odaots. Mereväe eliitüksuse SEAL liikmed peavad vangerdama oma töö ja isikliku elu vahel, treenides, planeerides ja ellu viies kõige ohtlikumaid ja kõrgeima panusega missioone, mida riik võib neilt nõuda.
11:15 SEAL Team, H1/E2: Teiste elud. Süürias tõendite kogumise missioonil olles leiavad Jason ja SEAL-i meeskond hädasti päästmist vajavad süütud tsiviilisikud, just hetkel, kui vaenlase väed neile lähenevad.
12:10 Walker - Texase korravalvur, H6/E22: Talve hing*. Walker näeb vaeva, et lõpetada rassistliku organisatsiooni tegevus. Ta on kindel, et just see rühmitus on süüdi musta nooruki tapmises. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
13:10 Kalevipojad, E9: Kroonijuveelid. Heiko ja Anti tahavad korteris õhtul koos eesti naistega pidutsema hakata. Haraldil on järjekordne salapärane kohting. Mehed peavad talu uue omanikuga palgatingimuste üle läbirääkimisi. Indreku tütre käitumise tõttu külastab tema kodu sotsiaalpedagoog. Anti otsustab, et naistega leppimise parim taktika on tegevusetus. Heiko jääb talus vargusega vahele. Indrek murdub ning rikub kogemata uuesti oma naisega suhted ära. Segadus ja pinged saavad uut hoogu juurde.
14:10 Eradetektiiv Magnum, H5/E7: Saabli suudlus. Magnum visatakse külalistemajast välja, et Betty Wyndom saaks kirjutada oma müstikaraamatut Sebastian Sabrest.
15:10 Eradetektiiv Magnum, H5/E8: Väiksed mängud. Robin Masters korraldab juveelivõistlust ning paneb välja näituse, kus on 170 miljoni dollari väärtuses juveele. Krista Villeroch kindlustusfirmast saadetakse kohale maja turvalisust kontrollima.
16:15 Walker - Texase korravalvur, H6/E23: Eluring. Walkeril on käsil mitme röövi uurimised. Jäljed viivad ta rühmituseni, mis koosneb endistest vangidest. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
17:10 Röövitud, H2/E7: Ainult kutsetega. Mills ja Santana saadetakse vaenlase tagalasse, et nad päästaks iisraeli tuumateadlase, kelle 29 aastat tagasi Põhja-Korea röövis.
18:05 Kaks ja pool meest, H12/E16: Muidugi on ta surnud, II. Sarja viimane osa! Sarja lõpuosa meenutab Charlie Harperi elu ja ka tema arvatavat surma. Ka Jake Harper astub veel Malibu rannamajast läbi, kuid kas näha on ka Charliet? O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
18:35 Kaks ja pool meest, H9/E1: Väga meeldiv, Walden Schmidt. Algaval hooajal on sarjas kõik teisiti, sest Charlie on surnud ja Alan on sunnitud rannamajast välja kolima, kuna ei suuda selle laenu maksta. Siis aga ilmub välja kiiksuga miljardär Walden Schmidt, kelle enesetapukatse ebaõnnestub otse maja ees rannas. Kahe murtud südamega mehe vahel tekib sõprussuhe ja Schmidt on valmis maja ära ostma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
19:00 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E3. Kaks kanget suunduvad Inle järve äärde, mis on maailmakuulus tänu jalaga aerutavatele kalameestele, ujuvatele vaiküladele ja hõbeseppadele. Teet langeb vilunud müüjannade ohvriks. Hotellis ootab rändajaid rikkalik jõululaud ja sünnib jõuluime – saabub Birma jõuluvana, kes jagab kõigile kingitusi.
20:00 Mängufilm Numbrite jaam (The Numbers Station, USA, Suurbritannia, Belgia 2013). Põnevusfilm. Kui pikaaegse agendi moraalsed väärtused missioonil proovile pannakse, otsustab agentuur, et tema psüühiline seisund saab punase tule. Talle määratakse lihtsam ja turvalisem töö, kaitsta noort naissoost koodioperaatorit. Pärast ühte ootamatut telefonikõnet aga selgub, et nad peavad hakkama oma elu eest võitlema. R: Kasper Barfoed O: John Cusack, Malin Akerman, Liam Cunningham
21:50 Piirideta, H2/E3: Rööv Marseille moodi. Vincent peab uue bossi heaks panema toime röövi ning riskib politseile vahele jäämisega. Missioon on usalduseproov: keegi ei tööta „Mustas käes”, ilma usaldust verega tõestamata. Lola satub globaliseerumisvastase aktivisti Virgili lummusesse, mis pahandab väga Arthurit.
22:55 Seadusesilm, H3/E8. Quarles ja Duffy tapavad Winona abikaasa Gary, lavastades süüdlaseks Raylani. Ellstin Limehouse'ist saab Harlani võimuvõitluses väga nõutud liitlane. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
23:50 Võmmid, H32/E10: Kobakäpp juhiroolis. Tüli kaupluses muutub parklas käsikähmluseks. Koordinatsioonihäiretega autojuht tõmbab endale politseinike tähelepanu. Kahtlusalune mees vannub, et tungis suletud poodi vaid selleks, et nende menüüd lugeda.
00:20 Võmmid, H32/E11: Sool ja mõttekriips. Naise närvid veavad teda alt, kui ta üritab rattapolitseist mööda hiilida. Politseinikud langetavad otsuse pärast seda, kui kaks erutatud endist abikaasat on loost oma versiooni ära rääkinud. Mehe kummaline vürtside valik äratab politsei tähelepanu.
00:45 Reporter, H2023/E175*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
01:30 Mängufilm Numbrite jaam (The Numbers Station, USA, Suurbritannia, Belgia 2013)*. Põnevusfilm. Kui pikaaegse agendi moraalsed väärtused missioonil proovile pannakse, otsustab agentuur, et tema psüühiline seisund saab punase tule. Talle määratakse lihtsam ja turvalisem töö, kaitsta noort naissoost koodioperaatorit. Pärast ühte ootamatut telefonikõnet aga selgub, et nad peavad hakkama oma elu eest võitlema. R: Kasper Barfoed O: John Cusack, Malin Akerman, Liam Cunningham
02:55 Piirideta, H2/E3: Rööv Marseille moodi*. Vincent peab uue bossi heaks panema toime röövi ning riskib politseile vahele jäämisega. Missioon on usalduseproov: keegi ei tööta „Mustas käes”, ilma usaldust verega tõestamata. Lola satub globaliseerumisvastase aktivisti Virgili lummusesse, mis pahandab väga Arthurit.
03:45 Seadusesilm, H3/E8*. Quarles ja Duffy tapavad Winona abikaasa Gary, lavastades süüdlaseks Raylani. Ellstin Limehouse'ist saab Harlani võimuvõitluses väga nõutud liitlane. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
04:25 Postimees.ee, E601

Teisipäev 05.12.2023

06:30 Kalevipojad, E9: Kroonijuveelid*. Heiko ja Anti tahavad korteris õhtul koos eesti naistega pidutsema hakata. Haraldil on järjekordne salapärane kohting. Mehed peavad talu uue omanikuga palgatingimuste üle läbirääkimisi. Indreku tütre käitumise tõttu külastab tema kodu sotsiaalpedagoog. Anti otsustab, et naistega leppimise parim taktika on tegevusetus. Heiko jääb talus vargusega vahele. Indrek murdub ning rikub kogemata uuesti oma naisega suhted ära. Segadus ja pinged saavad uut hoogu juurde.
07:30 Reporter, H2023/E175*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
08:30 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E3*. Kaks kanget suunduvad Inle järve äärde, mis on maailmakuulus tänu jalaga aerutavatele kalameestele, ujuvatele vaiküladele ja hõbeseppadele. Teet langeb vilunud müüjannade ohvriks. Hotellis ootab rändajaid rikkalik jõululaud ja sünnib jõuluime – saabub Birma jõuluvana, kes jagab kõigile kingitusi.
09:30 Kaks ja pool meest, H12/E16: Muidugi on ta surnud, II. Sarja viimane osa!* Sarja lõpuosa meenutab Charlie Harperi elu ja ka tema arvatavat surma. Ka Jake Harper astub veel Malibu rannamajast läbi, kuid kas näha on ka Charliet? O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
09:55 Kaks ja pool meest, H9/E1: Väga meeldiv, Walden Schmidt*. Algaval hooajal on sarjas kõik teisiti, sest Charlie on surnud ja Alan on sunnitud rannamajast välja kolima, kuna ei suuda selle laenu maksta. Siis aga ilmub välja kiiksuga miljardär Walden Schmidt, kelle enesetapukatse ebaõnnestub otse maja ees rannas. Kahe murtud südamega mehe vahel tekib sõprussuhe ja Schmidt on valmis maja ära ostma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
10:25 SEAL Team, H1/E3: Pidu pardal. Jason ja SEAL-i meeskond peavad päästma rühma uurijaid, keda Lõuna-Hiina merel laeval pantvangis hoitakse. Olles oma klassi "alumises viies", seab Clay ohtu oma tuleviku SEAL-is.
11:20 SEAL Team, H1/E4: Jõulukummitused. Jason ja meeskond keelduvad katkestamast ohtliku sõjakurjategija tabamise missiooni ka pärast seda, kui see viltu läheb. Clay vastuoluline isa saabub linna oma raamatu esitluse tuurile.
12:10 Walker - Texase korravalvur, H6/E23: Eluring*. Walkeril on käsil mitme röövi uurimised. Jäljed viivad ta rühmituseni, mis koosneb endistest vangidest. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
13:10 Kalevipojad, E10: Kammajaa. Tallu tulevad Venemaalt lärmakad külalised. Kalevipojad kolivad tagasi treilerisse ja avastavad, et soome pere on venelaste eest treilerisse peitu tulnud. Vene peremees teeb Haraldist brigadiri ja Anti vajub veel sügavamasse depressiooni. Heiko kohtub korteris uue värvika tegelasega, kes üritab Heiko maailmapilti avardada. Anti satub venelaste peole ja mässib ennast kogemata tulisesse peredraamasse.
14:10 Eradetektiiv Magnum, H5/E9: Professor Jonathan Higgins. Higginsi nõbu Sally tuleb Hawaiile abielluma. Higginsil on talle varuks suur üllatus. Samal ajal aitab Magnum Agathal kätte saada 10 000 dollarit investeeringut pankrotistunud ettevõtmisest.
15:15 Eradetektiiv Magnum, H5/E10: Vastupandamatu soov. Keegi ahistab Carol Baldwini ning Magnum otsustab teda abistada. Higginsit ootab ees taaskohtumine vanade koolikaaslastega Sandhurstist.
16:15 Walker - Texase korravalvur, H6/E24: Proovilepanek. Walker läheb kooli asendusõpetajaks, et uurida kooli armastatuima õpetaja mõrva. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
17:10 Röövitud, H2/E8: Rööpaseadja. Hart läheb soolomissioonile mentori vastu, kes ta reetis. Meeskond püüab ta asukohta tabada.
18:10 Kaks ja pool meest, H9/E2: Piiluaukude sõbrad. Walden kolib Charlie vanasse majja ja Alan kolib Evelyni juurde. Kuid siis kutsub Walden Alanit rannamajja tagasi, et aidata Waldeni naine Bridget tagasi meelitada. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
18:35 Kaks ja pool meest, H9/E3: Suured tüdrukud ei loobi toitu. Alan on sunnitud Waldeni juures elades Jake'iga tuba jagama. Waldeni kohting Bridgetiga ei lähe plaanipäraselt, aga Judith on valmis teda kohe lohutama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
19:00 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E4. Kerge kurbus hinges jätavad kaks kanget Bagani selja taha ja jõuavad Myanmari suuruselt teise linna Mandalaysse.
20:00 Mängufilm Ellujääja (Survivor, USA, Suurbritannia 2015). Londonis töötav luuraja püüab takistada terrorirünnakut New Yorgile, kuid peagi saab ta teada, et hoopis teda ennast lavastatakse süüdi kuritegudes, mida ta pole toime pannud. R: James McTeigue O: Milla Jovovich, Pierce Brosnan, Dylan McDermott
21:55 Piirideta, H2/E4: Elusat või surnult. Vincent peab päästma kurikuulsa Koskase naha. Alex satub hädaohtu. Juliette otsib väsimatult „maskis kohtumõistjat” ning hakkab jõudma Hydra saladusele aina lähemale.
23:05 Seadusesilm, H3/E9. Raylan jälitab maffiasõdurit, kes võib olla võti Quarlesi tabamiseks. Ava kasutab jõhkraid meetodeid, et kaitsta prostituuti, kelle elu on ohus. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
00:00 Võmmid, H32/E12: Vanemlikud õpetussõnad. Õnnetu pere ärkab ehmudes, kui purjus juht nende sissesõiduteele sõidab. Kehtetu juhiluba ei takista mehel oma isa koju sõidutamast. Autotäis teismelisi peetakse kinni teel kinno.
00:30 Võmmid, H32/E13: Probleemid hambaharjamisega. Autod üritavad parklast lahkuda, kui politseinikud saabuvad tänavavõistlust katkestama. Idiootlik autojuht üritab oma rikkumise tõsiduse vähendamiseks nalja visata. Tagaotsitav naine hoolib rohkem oma suuhügieenist kui vahistamiskäsust.
00:55 Reporter, H2023/E176*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
01:40 Mängufilm Ellujääja (Survivor, USA, Suurbritannia 2015)*. Londonis töötav luuraja püüab takistada terrorirünnakut New Yorgile, kuid peagi saab ta teada, et hoopis teda ennast lavastatakse süüdi kuritegudes, mida ta pole toime pannud. R: James McTeigue O: Milla Jovovich, Pierce Brosnan, Dylan McDermott
03:05 Piirideta, H2/E4: Elusat või surnult*. Vincent peab päästma kurikuulsa Koskase naha. Alex satub hädaohtu. Juliette otsib väsimatult „maskis kohtumõistjat” ning hakkab jõudma Hydra saladusele aina lähemale.
04:05 Seadusesilm, H3/E9*. Raylan jälitab maffiasõdurit, kes võib olla võti Quarlesi tabamiseks. Ava kasutab jõhkraid meetodeid, et kaitsta prostituuti, kelle elu on ohus. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
04:45 Postimees.ee, E602

Kolmapäev 06.12.2023

06:40 Kalevipojad, E10: Kammajaa*. Tallu tulevad Venemaalt lärmakad külalised. Kalevipojad kolivad tagasi treilerisse ja avastavad, et soome pere on venelaste eest treilerisse peitu tulnud. Vene peremees teeb Haraldist brigadiri ja Anti vajub veel sügavamasse depressiooni. Heiko kohtub korteris uue värvika tegelasega, kes üritab Heiko maailmapilti avardada. Anti satub venelaste peole ja mässib ennast kogemata tulisesse peredraamasse.
07:40 Reporter, H2023/E176*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
08:40 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E4*. Kerge kurbus hinges jätavad kaks kanget Bagani selja taha ja jõuavad Myanmari suuruselt teise linna Mandalaysse.
09:35 Kaks ja pool meest, H9/E2: Piiluaukude sõbrad*. Walden kolib Charlie vanasse majja ja Alan kolib Evelyni juurde. Kuid siis kutsub Walden Alanit rannamajja tagasi, et aidata Waldeni naine Bridget tagasi meelitada. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
10:00 Kaks ja pool meest, H9/E3: Suured tüdrukud ei loobi toitu*. Alan on sunnitud Waldeni juures elades Jake'iga tuba jagama. Waldeni kohting Bridgetiga ei lähe plaanipäraselt, aga Judith on valmis teda kohe lohutama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
10:30 SEAL Team, H1/E5: Krahh. Jason ja SEAL-i meeskond peavad kaitsma Ameerika saatkonda Lõuna-Sudaanis, kuna suursaadik keeldub evakueerumast üha ebastabiilsemaks muutuvast riigist.
11:25 SEAL Team, H1/E6: Pöörlev ratas. SEAL-i meeskond peab tegema koostööd Jasoni kauaaegse rivaali Beau Fulleri ja tema meeskonnaga, et kavandada ja täiustada rünnakut kõrgeima sõjaväelase valvsa pilgu all. Clay peab edastama tõsiseid uudiseid meeskonnakaaslase lähedastele.
12:20 Walker - Texase korravalvur, H6/E24: Proovilepanek*. Walker läheb kooli asendusõpetajaks, et uurida kooli armastatuima õpetaja mõrva. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
13:20 Kalevipojad, E11: Palgapäev. Indrek üritab mehi tööle motiveerida ja võtab juhtimise oma kätesse. Olukord muutub veelgi segasemaks, kui kohale ilmub vene peremehe naine koos enda itaallasest armukesega. Asjad talus pöörduvad päris pea peale, kui lisaks kõigele tuleb kohale Mauri vend ja tunnistab vene peremehe omanikuõigused õigustühiseks. Heiko satub juveelivarga pähe arestikambrisse. Anti saab järjekordselt isaks. Meeste jaoks saab töö Soomes läbi, nüüd jääb vaid küsimus, kas nad saavad koju minna palgaga või palgata?
14:15 Eradetektiiv Magnum, H5/E11: Kõik ühe eest I. Magnum, TC, Rick ja Higgins lähevad vabatahtlikult Kambodžasse, et päästa kaks ameeriklast.
15:15 Eradetektiiv Magnum, H5/E12: Kõik ühe eest II. Magnum ja Higgins võetakse koos Tyleriga kinni. Rick ja TC päästavad nad ära, kuid läheb kakluseks. Vabadus võidab ja kõik naasevad koju.
16:15 Walker - Texase korravalvur, H6/E25: Pulmad, 1. Aastaid tagasi süüdistas Alex kurjategijat, kes seejärel sattus pikaks ajaks vangi. Nüüd on mees vabaduses ja otsustab talle kätte maksta, valides roimapaigaks Walkeri kolleegi Riversi laulatuse. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
17:15 Röövitud, H2/E9: Tõde on valus. Hart saab ülesandeks peatada eksiilis olev endine ajakirjanik enne, kui ta jõuab lekitada valitsuse materjalid.
18:05 Kaks ja pool meest, H9/E4: Üheksa võlusõrme. Walden otsustab, et on aeg hakata otsima uut naist oma ellu. Ta kohtub baaris Courtneyga, kuid Alan teab, et tegu on petisega. Ta asub koos Bridgetiga Waldeni silmi avama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
18:35 Kaks ja pool meest, H9/E5: Hiigelkass, churro käes. Alan avastab, et Lyndsey on mänginud pornofilmis, ja otsustab aususehoos ka kõik enda saladused üles tunnistada. Walden küpsetab koos Bertaga kanepikooke ja korraldab Alani lohutamiseks peo. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
19:00 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E5. Paljud endised ja tänased Kagu-Aasia pealinnad ja kultuurikeskused seisavad jõgede kallastel. Nii ka Mandalay, kuhu kaks kanget järgmisena saabuvad. Teet ja Kristjan sõidavad Irrawaddy jõel, söövad samosat, loksuvad härjavankris järjekordse templini ja satuvad otsemaid lehvikumüüjate piiramisrõngasse.
20:00 Mängufilm Külm linn (The Town, USA 2010). Põnevusfilm pangaröövlite jõugu juhist Dougist, kes satub kahe tule vahele. Dougi ainsaks perekonnaks on tema kamba liikmed. Kõik muutub kui nad võtavad järjekordse röövi käigus pantvangi pangatöötaja Claire'i. R: Ben Affleck O: Ben Affleck, Jeremy Renner, Rebecca Hall
22:30 Poodium, H4/E18: Tristan Koskor vs Kristjan Vardja. Seekordne Poodium on nagu jalgpallistuudio, sest omavahel lähevad vastamisi jalgpallikommentaator Kristjan Varjda ja tippjalgpallur Tristan Koskor. Kas saate võidab tippsortlase füüsis või kommentaatori jooksev suuvärk? Sellele põletavale küsimusele saad vastuse, kui vaatad saadet.
23:25 Seadusesilm, H3/E10. Boyd üritab Harlani sherifi valimistel oma kandidaati läbi suruda. Raylan näeb vaeva, et Dickie Bennettit vanglast ei vabastataks. Robert Quarles ähvardab Raylanit tappa. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
00:20 Võmmid, H32/E14: Kiire kahetsus. Vabandaval mootorratturil on õnne, et ta on pärast pimedalt teelt välja sõitmist elus. Politseinikud pärivad aru kahelt kinni peetud auto reisijalt. Kui politsei ta kinni peab, saab noor juht aru, et tema olukord pole kiita.
00:50 Võmmid, H32/E15: Ma ju ütlesin sulle. Naise sünnipäev lõpeb tagaajamise, käeraudade ja rohkete pisaratega. Politseinikud on skeptilised, kui kahtlustatav väidab, et talle anti tasuta kingitus. Vanaema tuleb appi, kui hirmunud teismeline ilma loata sõidu eest rajalt maha võetakse.
01:20 Reporter, H2023/E177*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
02:05 Mängufilm Külm linn (The Town, USA 2010)*. Põnevusfilm pangaröövlite jõugu juhist Dougist, kes satub kahe tule vahele. Dougi ainsaks perekonnaks on tema kamba liikmed. Kõik muutub kui nad võtavad järjekordse röövi käigus pantvangi pangatöötaja Claire'i. R: Ben Affleck O: Ben Affleck, Jeremy Renner, Rebecca Hall
04:00 Seadusesilm, H3/E10*. Boyd üritab Harlani sherifi valimistel oma kandidaati läbi suruda. Raylan näeb vaeva, et Dickie Bennettit vanglast ei vabastataks. Robert Quarles ähvardab Raylanit tappa. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
04:40 Postimees.ee, E603

Neljapäev 07.12.2023

06:45 Kalevipojad, E11: Palgapäev*. Indrek üritab mehi tööle motiveerida ja võtab juhtimise oma kätesse. Olukord muutub veelgi segasemaks, kui kohale ilmub vene peremehe naine koos enda itaallasest armukesega. Asjad talus pöörduvad päris pea peale, kui lisaks kõigele tuleb kohale Mauri vend ja tunnistab vene peremehe omanikuõigused õigustühiseks. Heiko satub juveelivarga pähe arestikambrisse. Anti saab järjekordselt isaks. Meeste jaoks saab töö Soomes läbi, nüüd jääb vaid küsimus, kas nad saavad koju minna palgaga või palgata?
07:40 Reporter, H2023/E177*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
08:40 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E5*. Paljud endised ja tänased Kagu-Aasia pealinnad ja kultuurikeskused seisavad jõgede kallastel. Nii ka Mandalay, kuhu kaks kanget järgmisena saabuvad. Teet ja Kristjan sõidavad Irrawaddy jõel, söövad samosat, loksuvad härjavankris järjekordse templini ja satuvad otsemaid lehvikumüüjate piiramisrõngasse.
09:35 Kaks ja pool meest, H9/E4: Üheksa võlusõrme*. Walden otsustab, et on aeg hakata otsima uut naist oma ellu. Ta kohtub baaris Courtneyga, kuid Alan teab, et tegu on petisega. Ta asub koos Bridgetiga Waldeni silmi avama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
10:00 Kaks ja pool meest, H9/E5: Hiigelkass, churro käes*. Alan avastab, et Lyndsey on mänginud pornofilmis, ja otsustab aususehoos ka kõik enda saladused üles tunnistada. Walden küpsetab koos Bertaga kanepikooke ja korraldab Alani lohutamiseks peo. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
10:30 SEAL Team, H1/E7: Piirjooned. Jason ja SEAL-i meeskond peavad päästma CIA salaagendi pärast seda, kui radikaalsed terroristid naise kinni võtavad, et teda läbirääkimistel ära kasutada. Clay läbib viimase ränkraske ülesande esimesele astmele kandideerimiseks.
11:25 SEAL Team, H1/E8: Vahetus. Jasonil ja SEAL-i meeskonnal on vastakad tunded, kui neile antakse ülesandeks tuua koju pärast deserteerumist vangistatud Ameerika sõdur, vahetusena Gitmos kinnipeetavatele.
12:20 Walker - Texase korravalvur, H6/E25: Pulmad, 1*. Aastaid tagasi süüdistas Alex kurjategijat, kes seejärel sattus pikaks ajaks vangi. Nüüd on mees vabaduses ja otsustab talle kätte maksta, valides roimapaigaks Walkeri kolleegi Riversi laulatuse. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
13:10 Kalevipojad, E12: Tulek - Viimane! Mehed tulevad Soomest ilma palgata tagasi. Indrek ei tea, kuidas kodused teda selle uudisega vastu võtavad. Kas nüüd laguneb kõik lõplikult koost? Harald otsustab viimaks pojaga ühendust võtta ja Anti üritab kõigepealt oma eesti naisega ära leppida. Heiko leiab aga täiesti uue väljakutse. Indrek peab nüüd perega tõsiselt rääkima, sest soome-missioon ebaõnnestus... Kuid viimasel hetkel juhtub midagi, mis kogu loole uue pöörde annab.
14:10 Eradetektiiv Magnum, H5/E13: Armastuse paat. Mac müüb Rickile kalli paadi, mis tuleb kolme kauni jaapanlannaga.
15:10 Eradetektiiv Magnum, H5/E14: Las ma kuulen muusikat. Magnumi palkab kantrilaulja, kes otsib viit laulu, mille ta sõber 30 aastat tagasi kirjutas.
16:15 Walker - Texase korravalvur, H7/E1: Pulmad, 2. Ühest Walkeri elu ilusamast päevast saab tragöödia, kui tema armastatud Alexit tulistab kurjategija. Kuni Alex oma elu eest võitleb, otsib Walker Dallase tänavatel ründajat, et talle kätte maksta. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
17:15 Röövitud, H2/E10: Kõik keerleb Eve ümber. Norras asuvast maailma seemnepangast varastatakse invasiivsete liikide seemned ning Bryan peab asuma bioterrorismi ära hoidma.
18:10 Kaks ja pool meest, H9/E6: Kükita ja tudise. Walden saab lahutuspaberid kätte ja otsustab Bridgeti oma elust välja lõigata ning New Yorki kolida. Alan saadab Waldeni seepeale Charlie kunagise psühhiaatri juurde. Hiljem kohtuvad nad baaris lesbipaariga ja Walden asub neid võrgutama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
18:35 Kaks ja pool meest, H9/E7: Need vinged Jaapani tualetid. Pangast teatatakse, et Charlie'l oli seal hoiulaegas. Selles olnud päevik aitab Alanil oma venda uue nurga alt näha. Jake saab endale keemias järeleaitamisõpetaja Megani, kes on huvitatud Waldenist. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
19:00 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E6. Pärast 14-tunnist reisi ootab kahte kanget mitmepäevane puhkus Tai vanimas kuurordis Hua Hin’is. Kristjan võtab vastu järjekordse väljakutse ja purustab ainsa löögiga kookospähkli. Soojamaa päike, meretuul, valge liivarand, rannabaarid ja suurepärane tai köök haarab mehed oma tugevasse embusse.
20:00 Mängufilm Tagasitee (The Way Back, USA, Kanada 2020). Keskkoolipäevil oli Jack Cunningham korvpallistaar, kelle jaoks olid kõik uksed valla, kuid ta otsustas oma võimalustele selja pöörata. Vahepealsed aastad on Jacki kohelnud rängalt, ta langes depressiooni ja joob. Kui talle pakutakse võimalust hakata treeneriks, nõustub vastumeelselt aga iseendalegi üllatuseks saadab teda selles edu. Tänu oma korvpallipoistele tekib mehel võimalus leida oma elule uuesti mõte ja sisu. R: Gavin O'Connor O: Ben Affleck, Brandon Wilson, Will Ropp
22:05 Piirideta, H2/E5: Prototüüp. Vincent saab ülesandeks varastada Prantsuse armee drooni prototüüp, et Koskast paremini vahele võtta. Koskas tahab, et Vincent tapaks Bertrandi, sest peab teda reeturiks. Vincent peab võtma appi kogu oma kavaluse, et vältida hirmsaid tagajärgi.
23:10 Seadusesilm, H3/E11. Detroidi maffia palgamõrvarite saabumine Harlanisse sunnib Raylanit kahekordistama pingutusi Robert Quarlesi leidmiseks. Boydi ja Quarlesi vägikaikavedu jõuab haripunkti. Dickie Bennett suundub otsima oma perekonna kadunud miljoneid. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
00:05 Võmmid, H32/E16: Tere tulemast koju. Juht põgeneb pärast auto kinnipidamist ja teeskleb pesumaja klienti. Peoplaanid jäävad katki, kui üks viisaka väljanägemisega noormees kinni peetakse. Politseinikud suhtlevad ahastuses naisega, kelle endine poiss-sõber ta majast välja viskas.
00:30 Võmmid, H32/E17: Koodi murdmine. Korrarikkumises kahtlustatav esitab küsimustele vastamise asemel hoopis palju küsimusi. Politseinikud avastavad auto kinnipidamise ajal salakaubaveo. Endised elukaaslased annavad endast parima, et teineteist veel paar tundi taluda, kuni üks neist võõrutusravile lahkub.
01:00 Reporter, H2023/E178*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
01:45 Mängufilm Tagasitee (The Way Back, USA, Kanada 2020)*. Keskkoolipäevil oli Jack Cunningham korvpallistaar, kelle jaoks olid kõik uksed valla, kuid ta otsustas oma võimalustele selja pöörata. Vahepealsed aastad on Jacki kohelnud rängalt, ta langes depressiooni ja joob. Kui talle pakutakse võimalust hakata treeneriks, nõustub vastumeelselt aga iseendalegi üllatuseks saadab teda selles edu. Tänu oma korvpallipoistele tekib mehel võimalus leida oma elule uuesti mõte ja sisu. R: Gavin O'Connor O: Ben Affleck, Brandon Wilson, Will Ropp
03:25 Piirideta, H2/E5: Prototüüp*. Vincent saab ülesandeks varastada Prantsuse armee drooni prototüüp, et Koskast paremini vahele võtta. Koskas tahab, et Vincent tapaks Bertrandi, sest peab teda reeturiks. Vincent peab võtma appi kogu oma kavaluse, et vältida hirmsaid tagajärgi.
04:15 Seadusesilm, H3/E11*. Detroidi maffia palgamõrvarite saabumine Harlanisse sunnib Raylanit kahekordistama pingutusi Robert Quarlesi leidmiseks. Boydi ja Quarlesi vägikaikavedu jõuab haripunkti. Dickie Bennett suundub otsima oma perekonna kadunud miljoneid. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
04:55 Postimees.ee, E604

Reede 08.12.2023

06:35 Kalevipojad, E12: Tulek - Viimane!* Mehed tulevad Soomest ilma palgata tagasi. Indrek ei tea, kuidas kodused teda selle uudisega vastu võtavad. Kas nüüd laguneb kõik lõplikult koost? Harald otsustab viimaks pojaga ühendust võtta ja Anti üritab kõigepealt oma eesti naisega ära leppida. Heiko leiab aga täiesti uue väljakutse. Indrek peab nüüd perega tõsiselt rääkima, sest soome-missioon ebaõnnestus... Kuid viimasel hetkel juhtub midagi, mis kogu loole uue pöörde annab.
07:30 Reporter, H2023/E178*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
08:30 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E6*. Pärast 14-tunnist reisi ootab kahte kanget mitmepäevane puhkus Tai vanimas kuurordis Hua Hin’is. Kristjan võtab vastu järjekordse väljakutse ja purustab ainsa löögiga kookospähkli. Soojamaa päike, meretuul, valge liivarand, rannabaarid ja suurepärane tai köök haarab mehed oma tugevasse embusse.
09:25 Kaks ja pool meest, H9/E6: Kükita ja tudise*. Walden saab lahutuspaberid kätte ja otsustab Bridgeti oma elust välja lõigata ning New Yorki kolida. Alan saadab Waldeni seepeale Charlie kunagise psühhiaatri juurde. Hiljem kohtuvad nad baaris lesbipaariga ja Walden asub neid võrgutama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
09:50 Kaks ja pool meest, H9/E7: Need vinged Jaapani tualetid*. Pangast teatatakse, et Charlie'l oli seal hoiulaegas. Selles olnud päevik aitab Alanil oma venda uue nurga alt näha. Jake saab endale keemias järeleaitamisõpetaja Megani, kes on huvitatud Waldenist. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
10:20 SEAL Team, H1/E9: Rulluv pimedus. Jason ja SEAL-i meeskond peavad päästma Vene teadlase ja tema naise ning viima nad üle Afganistani piiri ohutusse kohta, samal ajal kui neid üritavad takistada nii Hiina kui Venemaa eriväed. Clayl on esimene päev Jasoni üksuses.
11:15 SEAL Team, H1/E10: Elu muster. Jason ja SEAL-i meeskond sisenevad Jeemenis majja, et leida terroristide võrgustikuga seotud mobiiltelefon ja kuulata üle perekond ning leiavad sealt tulistamises kogemata pihta saanud kriitilises seisundis peretütre.
12:10 Walker - Texase korravalvur, H7/E1: Pulmad, 2*. Ühest Walkeri elu ilusamast päevast saab tragöödia, kui tema armastatud Alexit tulistab kurjategija. Kuni Alex oma elu eest võitleb, otsib Walker Dallase tänavatel ründajat, et talle kätte maksta. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
13:10 Ühikarotid, H1/E1. Kodumaine hittsari naaseb kordusosadega! See on hoogsalt lõbus lugu noorte inimeste eneseleidmisest ja elu õppetundidest. Ühikarotte ootavad Tallinnas ees pöörased seiklused ja tulised armusuhted, aga ka draamad ja isegi kriminaalsed sekeldused. Osades Lauri Pedaja, Liina Raud (end. Vahter), Ivo Reinok, Johanna-Maria Parv, Ragnar Uustal, Kirsti Villard ja Roger Stahlman.
14:10 Eradetektiiv Magnum, H5/E15: Preili Jones. Proua Jones plaadipoest, keda Magnum alatasa kohtab, palub tal oma kadunud abikaasat otsida.
15:10 Eradetektiiv Magnum, H5/E16: Mees Marseilles't. Maailmakuulus prantsuse uurija Jean Claude Formier tuleb Hawaiile ja palub Magnumil otsida kadunud pärijat.
16:15 Walker - Texase korravalvur, H7/E2: Jälitamine. Walker peab leidma valesüüdistuse põhjal vangistatud mehe, kui too põgeneb teda tappa püüdnud vangivalvurite eest. O: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
17:10 Röövitud, H2/E11: Salasõna. Bryan ja ta meeskond kahtlustavad, et süütut meest üritatakse pommitamises süüdi lavastada.
18:05 Kaks ja pool meest, H9/E8: Aitäh vahekorra eest. Walden hakkab laulma Charlie loodud kõlle ja müüb maha tema klaveri, mis ajab Alani kurvastusest kohalikku baari. Seal ilusa naisega kohtudes hakkab Alan järsku Charlie kombel käituma ja sama tõhusalt naistele külge lööma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
18:35 Kaks ja pool meest, H9/E9: Frodo fotod. Alan vabaneb vaimuhaiglast ja kuuleb kohe Jake'i uudist, et ta saab Meganiga lapse. Lisaks selgub, et Lyndsey on nüüd Waldeniga koos ja maksuamet tahab Alanilt 80 000 dollarit. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
19:00 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E7. Kaks kanget peatuvad Hua Hin’is, mis oli veel sada aastat tagasi vaikne kaluriküla. Tänaseks on sellest saanud pulbitsev kuurortlinn, kuhu armastavad nädalavahetuseks sõita Bangkokis elavad tailased. Kaks kanget võtavad julguse kokku ja sisenevad massaažisalongi.
20:00 Mängufilm Surematu (L'immortale, Saksamaa, Itaalia 2019). Ciro on kurikuulus Napoli gängster, kelle tee viib Lätti illegaalset äri üles ehitama. Pärast kohtumist oma endise mentoriga peab ta valmis olema täiemahuliseks gängidevaheliseks sõjaks. Ciro on aga näinud elu kõige karmimaid palgeid, nii et tal ei ole midagi karta ega kaotada. R: Marco D'Amore O: Marco D'Amore, Giuseppe Aiello, Salvatore D'Onofrio
22:20 Piirideta, H2/E6: Riskantne laulatus. Vincentil on 24 tundi aega, et teha kahjutuks ohtlik relvadega varustatud droon ning jõuda Alexi ja Bertrandi pulma kõnet pidama. Juliette on aina rohkem veendunud, et Vincent on „maskis kohtumõistja” ja Vincentil tuleb tema kahtlused kõrvaldada.
23:25 Seadusesilm, H3/E12. Raylan ajab taga mõrvarist Robert Quarlesi. Boyd kavandab plaani, kuidas vabaneda Dickie Bennettist ja leida Magsist järele jäänud raha, aimamata, et teda veetakse lõksu. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
00:20 Võmmid, H32/E18: Peaaegu kohal. Politseinikud tegelevad hullunud mehega, kes leiti alasti oma naabri verandalt. Autojuht üritab jalgsi politseinike eest minema hiilida, kuid unustab maha oma kingad. Tülitseval paaril on raske pärast traagilist sündmusest edasi liikuda.
00:45 Võmmid, H32/E19: Paksem kui vesi. Perekond helistab politseisse, sest mõistab, et nende majas on sissetungija. Ema palub oma pojal abi otsida pärast seda, kui politseinikud leiavad tema autost ebameeldivaid asju. Pinged noormehe ja tema kasuisa vahel jõuavad murdepunkti.
01:15 Reporter, H2023/E179*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
02:00 Mängufilm Surematu (L'immortale, Saksamaa, Itaalia 2019)*. Ciro on kurikuulus Napoli gängster, kelle tee viib Lätti illegaalset äri üles ehitama. Pärast kohtumist oma endise mentoriga peab ta valmis olema täiemahuliseks gängidevaheliseks sõjaks. Ciro on aga näinud elu kõige karmimaid palgeid, nii et tal ei ole midagi karta ega kaotada. R: Marco D'Amore O: Marco D'Amore, Giuseppe Aiello, Salvatore D'Onofrio
03:45 Piirideta, H2/E6: Riskantne laulatus*. Vincentil on 24 tundi aega, et teha kahjutuks ohtlik relvadega varustatud droon ning jõuda Alexi ja Bertrandi pulma kõnet pidama. Juliette on aina rohkem veendunud, et Vincent on „maskis kohtumõistja” ja Vincentil tuleb tema kahtlused kõrvaldada.
04:44 Seadusesilm, H3/E12*. Raylan ajab taga mõrvarist Robert Quarlesi. Boyd kavandab plaani, kuidas vabaneda Dickie Bennettist ja leida Magsist järele jäänud raha, aimamata, et teda veetakse lõksu. O: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter
05:24 Postimees.ee, E605

Laupäev 09.12.2023

06:20 Unustamatud olümpiahetked, E5. Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.
06:50 Unustamatud olümpiahetked, E6. Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.
07:25 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H3/E3: Kanada*. Robsoni rännakud viivad ta üle Atlandi ookeani Ida-Kanadasse, mis on aastakümneid olnud sisserändajate esimeseks kokkupuuteks Põhja-Ameerikaga. Tänapäeval on need veed tuntud nii õnge- kui ookeanipüügi poolest.
08:20 Poodium, H4/E18: Tristan Koskor vs Kristjan Vardja*. Seekordne Poodium on nagu jalgpallistuudio, sest omavahel lähevad vastamisi jalgpallikommentaator Kristjan Varjda ja tippjalgpallur Tristan Koskor. Kas saate võidab tippsortlase füüsis või kommentaatori jooksev suuvärk? Sellele põletavale küsimusele saad vastuse, kui vaatad saadet.
09:15 Reporter, H2023/E179*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
10:15 Täistund, H3/E14*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Elo Mõttus-Leppik eksklusiivintervjuu kohut käiva ekspoliitiku ja kaheksa lapse ema Mailis Repsiga. Ajakirjanik Raul Ranne uurib, mida arvab Venemaa poliitikast ja käimasolevast sõjast lihtne Vene inimene. Eeva Esse tutvustab meile aga maailma parimat kettagolfarit, meie oma Eesti tüdrukut, Kristin Tattarit.
11:15 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H3/E4: Araabia Ühendemiraadid ja Omaan. Robson suundub sellisesse paika maailmas, kus ta pole kunagi varem olnud. Samas milline täie mõistusega inimene lähekski kõrbesse kala püüdma?
12:10 Mõrvarlikud naabrid, H6/E4: Melinda Snyder. Melinda Snyderi mõrv šokeeris kogu Rock Hilli ja isegi tema lähimad sõbrad ei pääsenud kahtlustustest. Endise ballikuninganna surma müsteeriumi lahendamine jõudis lausa Lõuna-Carolina ülemkohtuni välja.
13:05 Võmmid, H32/E10: Kobakäpp juhiroolis*. Tüli kaupluses muutub parklas käsikähmluseks. Koordinatsioonihäiretega autojuht tõmbab endale politseinike tähelepanu. Kahtlusalune mees vannub, et tungis suletud poodi vaid selleks, et nende menüüd lugeda.
13:30 Võmmid, H32/E11: Sool ja mõttekriips*. Naise närvid veavad teda alt, kui ta üritab rattapolitseist mööda hiilida. Politseinikud langetavad otsuse pärast seda, kui kaks erutatud endist abikaasat on loost oma versiooni ära rääkinud. Mehe kummaline vürtside valik äratab politsei tähelepanu.
14:00 Võmmid, H32/E12: Vanemlikud õpetussõnad*. Õnnetu pere ärkab ehmudes, kui purjus juht nende sissesõiduteele sõidab. Kehtetu juhiluba ei takista mehel oma isa koju sõidutamast. Autotäis teismelisi peetakse kinni teel kinno.
14:25 Võmmid, H32/E13: Probleemid hambaharjamisega*. Autod üritavad parklast lahkuda, kui politseinikud saabuvad tänavavõistlust katkestama. Idiootlik autojuht üritab oma rikkumise tõsiduse vähendamiseks nalja visata. Tagaotsitav naine hoolib rohkem oma suuhügieenist kui vahistamiskäsust.
14:55 Võmmid, H32/E14: Kiire kahetsus*. Vabandaval mootorratturil on õnne, et ta on pärast pimedalt teelt välja sõitmist elus. Politseinikud pärivad aru kahelt kinni peetud auto reisijalt. Kui politsei ta kinni peab, saab noor juht aru, et tema olukord pole kiita.
15:20 Võmmid, H32/E15: Ma ju ütlesin sulle*. Naise sünnipäev lõpeb tagaajamise, käeraudade ja rohkete pisaratega. Politseinikud on skeptilised, kui kahtlustatav väidab, et talle anti tasuta kingitus. Vanaema tuleb appi, kui hirmunud teismeline ilma loata sõidu eest rajalt maha võetakse.
15:50 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E3*. Kaks kanget suunduvad Inle järve äärde, mis on maailmakuulus tänu jalaga aerutavatele kalameestele, ujuvatele vaiküladele ja hõbeseppadele. Teet langeb vilunud müüjannade ohvriks. Hotellis ootab rändajaid rikkalik jõululaud ja sünnib jõuluime – saabub Birma jõuluvana, kes jagab kõigile kingitusi.
16:50 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E4*. Kerge kurbus hinges jätavad kaks kanget Bagani selja taha ja jõuavad Myanmari suuruselt teise linna Mandalaysse.
17:45 Kaks ja pool meest, H12/E16: Muidugi on ta surnud, II. Sarja viimane osa!* Sarja lõpuosa meenutab Charlie Harperi elu ja ka tema arvatavat surma. Ka Jake Harper astub veel Malibu rannamajast läbi, kuid kas näha on ka Charliet? O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
18:10 Kaks ja pool meest, H9/E1: Väga meeldiv, Walden Schmidt*. Algaval hooajal on sarjas kõik teisiti, sest Charlie on surnud ja Alan on sunnitud rannamajast välja kolima, kuna ei suuda selle laenu maksta. Siis aga ilmub välja kiiksuga miljardär Walden Schmidt, kelle enesetapukatse ebaõnnestub otse maja ees rannas. Kahe murtud südamega mehe vahel tekib sõprussuhe ja Schmidt on valmis maja ära ostma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
18:35 Kaks ja pool meest, H9/E2: Piiluaukude sõbrad*. Walden kolib Charlie vanasse majja ja Alan kolib Evelyni juurde. Kuid siis kutsub Walden Alanit rannamajja tagasi, et aidata Waldeni naine Bridget tagasi meelitada. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
19:05 Kaks ja pool meest, H9/E3: Suured tüdrukud ei loobi toitu*. Alan on sunnitud Waldeni juures elades Jake'iga tuba jagama. Waldeni kohting Bridgetiga ei lähe plaanipäraselt, aga Judith on valmis teda kohe lohutama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
19:30 Kaks ja pool meest, H9/E4: Üheksa võlusõrme*. Walden otsustab, et on aeg hakata otsima uut naist oma ellu. Ta kohtub baaris Courtneyga, kuid Alan teab, et tegu on petisega. Ta asub koos Bridgetiga Waldeni silmi avama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
20:00 Mängufilm Replikandid (Replicas, Hiina, Puerto Rico, USA, Suurbritannia 2018). Neuroteadlane William Foster on suure läbimurde lävel, et kanda inimese teadvus üle arvutisse. Paraku tabab teda ränk tragöödia, kui autoavariis hukkub kogu ta pere. R: Jeffrey Nachmanoff O: Keanu Reeves, Alice Eve, Thomas Middleditch
22:00 President, H1/E6. Jadue jaoks on kätte jõudnud kohtupäev, kuid agent Harris saabub just õigel ajal, et päästa ta CONMEBOL-i perekonna surivoodi ümber tiirutavate raisakotkaste käest. Jadue peab leidma parimad advokaadid, keda raha eest osta saab.
23:15 Mängufilm Jäätsoon (Cold Zone, USA 2017). Katastroofifilm. Pilkasel talvel läheneb pahaaimamatule linnakesele jäine torm, mis ähvardab külmutada kõik ettejääjad hetkega surnuks. Keegi ei oska aimata, mis on selle superkülma põhjuseks. Kas tõepoolest ootab tervet maailma ees uus jääaeg? Film ei sobi alaealistele. R: John MacCarthy O: Martin Cummins, Kirsten Robek, Nick Purcha
01:05 Reporter+, H2023/E71*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
01:30 Mõrvarlikud naabrid, H6/E4: Melinda Snyder*. Melinda Snyderi mõrv šokeeris kogu Rock Hilli ja isegi tema lähimad sõbrad ei pääsenud kahtlustustest. Endise ballikuninganna surma müsteeriumi lahendamine jõudis lausa Lõuna-Carolina ülemkohtuni välja.
02:10 Mängufilm Replikandid (Replicas, Hiina, Puerto Rico, USA, Suurbritannia 2018)*. Neuroteadlane William Foster on suure läbimurde lävel, et kanda inimese teadvus üle arvutisse. Paraku tabab teda ränk tragöödia, kui autoavariis hukkub kogu ta pere. R: Jeffrey Nachmanoff O: Keanu Reeves, Alice Eve, Thomas Middleditch
03:45 Jälg, H2/E6. Täna oleme taas üle Eesti käimas, nii et pange nüüd hästi tähele, äkki on naabrimees ka telekas. Kaugel Lõunas käime külas Valgamaa Metsaühistul. Viljandimaal saame tõestust, et lehmad on veelgi kasulikumad loomad kui te seni arvata võisite. Samuti teeme aga väikese tiiru taastatud Laeva jõel, kus tegeletakse ühe päris põneva kalaliigi taasasustamisega.
04:10 Postimees.ee, E606

Pühapäev 10.12.2023

06:15 Unustamatud olümpiahetked, E7. Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.
06:45 Unustamatud olümpiahetked, E8. Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.
07:15 Robsoni ekstreemkalapüügi väljakutse, H3/E4: Araabia Ühendemiraadid ja Omaan*. Robson suundub sellisesse paika maailmas, kus ta pole kunagi varem olnud. Samas milline täie mõistusega inimene lähekski kõrbesse kala püüdma?
08:15 Täistund, H3/E14*. Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Elo Mõttus-Leppik eksklusiivintervjuu kohut käiva ekspoliitiku ja kaheksa lapse ema Mailis Repsiga. Ajakirjanik Raul Ranne uurib, mida arvab Venemaa poliitikast ja käimasolevast sõjast lihtne Vene inimene. Eeva Esse tutvustab meile aga maailma parimat kettagolfarit, meie oma Eesti tüdrukut, Kristin Tattarit.
09:10 Rooli võim, H25/E15*. Eesti vanim liiklussaade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Saatejuhid on Raivo Rimm, Kairi Rondo ja laulja Silver Laas.
09:40 Krimi, H18/E14*. Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
10:10 Reporter+, H2023/E71*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
10:40 Kuldvillak, H2023/E28*. Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
11:15 Robsoni ja Jimi Islandi kalapüügiseiklus, H1/E1. Robson Green ja Jim Murray on Islandil elu kõige vaimustavamal kalastusreisil. Neid huvitab eriti lõhega seonduv, aga tegelikkuses jõuavad nad kogu saarele tiiru peale teha ja ühtlasi ka üksjagu hingemuresid ära lahendada.
12:15 Mõrvarlikud naabrid, H6/E5: Dawn Donaldson ja Cristina Campbell. Grass Valley elanikud on murest murtud, kui 16-aastased parimad sõbrannad Dawn Donaldson ja Crissy Campbell üleöö haihtuvad. Kuulujutud levivad kulutulena ning uurijad peavad andma endast maksimumi enne, kui kõige kohutavamad stsenaariumid tõeks saavad.
13:10 Võmmid, H32/E16: Tere tulemast koju*. Juht põgeneb pärast auto kinnipidamist ja teeskleb pesumaja klienti. Peoplaanid jäävad katki, kui üks viisaka väljanägemisega noormees kinni peetakse. Politseinikud suhtlevad ahastuses naisega, kelle endine poiss-sõber ta majast välja viskas.
13:40 Võmmid, H32/E17: Koodi murdmine*. Korrarikkumises kahtlustatav esitab küsimustele vastamise asemel hoopis palju küsimusi. Politseinikud avastavad auto kinnipidamise ajal salakaubaveo. Endised elukaaslased annavad endast parima, et teineteist veel paar tundi taluda, kuni üks neist võõrutusravile lahkub.
14:05 Võmmid, H32/E18: Peaaegu kohal*. Politseinikud tegelevad hullunud mehega, kes leiti alasti oma naabri verandalt. Autojuht üritab jalgsi politseinike eest minema hiilida, kuid unustab maha oma kingad. Tülitseval paaril on raske pärast traagilist sündmusest edasi liikuda.
14:35 Võmmid, H32/E19: Paksem kui vesi*. Perekond helistab politseisse, sest mõistab, et nende majas on sissetungija. Ema palub oma pojal abi otsida pärast seda, kui politseinikud leiavad tema autost ebameeldivaid asju. Pinged noormehe ja tema kasuisa vahel jõuavad murdepunkti.
15:00 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E5*. Paljud endised ja tänased Kagu-Aasia pealinnad ja kultuurikeskused seisavad jõgede kallastel. Nii ka Mandalay, kuhu kaks kanget järgmisena saabuvad. Teet ja Kristjan sõidavad Irrawaddy jõel, söövad samosat, loksuvad härjavankris järjekordse templini ja satuvad otsemaid lehvikumüüjate piiramisrõngasse.
16:00 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E6*. Pärast 14-tunnist reisi ootab kahte kanget mitmepäevane puhkus Tai vanimas kuurordis Hua Hin’is. Kristjan võtab vastu järjekordse väljakutse ja purustab ainsa löögiga kookospähkli. Soojamaa päike, meretuul, valge liivarand, rannabaarid ja suurepärane tai köök haarab mehed oma tugevasse embusse.
16:55 Kaks Kanget Kagu-Aasias, E7*. Kaks kanget peatuvad Hua Hin’is, mis oli veel sada aastat tagasi vaikne kaluriküla. Tänaseks on sellest saanud pulbitsev kuurortlinn, kuhu armastavad nädalavahetuseks sõita Bangkokis elavad tailased. Kaks kanget võtavad julguse kokku ja sisenevad massaažisalongi.
17:50 Kaks ja pool meest, H9/E5: Hiigelkass, churro käes*. Alan avastab, et Lyndsey on mänginud pornofilmis, ja otsustab aususehoos ka kõik enda saladused üles tunnistada. Walden küpsetab koos Bertaga kanepikooke ja korraldab Alani lohutamiseks peo. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
18:15 Kaks ja pool meest, H9/E6: Kükita ja tudise*. Walden saab lahutuspaberid kätte ja otsustab Bridgeti oma elust välja lõigata ning New Yorki kolida. Alan saadab Waldeni seepeale Charlie kunagise psühhiaatri juurde. Hiljem kohtuvad nad baaris lesbipaariga ja Walden asub neid võrgutama. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
18:40 Kaks ja pool meest, H9/E7: Need vinged Jaapani tualetid*. Pangast teatatakse, et Charlie'l oli seal hoiulaegas. Selles olnud päevik aitab Alanil oma venda uue nurga alt näha. Jake saab endale keemias järeleaitamisõpetaja Megani, kes on huvitatud Waldenist. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
19:05 Kaks ja pool meest, H9/E8: Aitäh vahekorra eest*. Walden hakkab laulma Charlie loodud kõlle ja müüb maha tema klaveri, mis ajab Alani kurvastusest kohalikku baari. Seal ilusa naisega kohtudes hakkab Alan järsku Charlie kombel käituma ja sama tõhusalt naistele külge lööma. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
19:30 Kaks ja pool meest, H9/E9: Frodo fotod*. Alan vabaneb vaimuhaiglast ja kuuleb kohe Jake'i uudist, et ta saab Meganiga lapse. Lisaks selgub, et Lyndsey on nüüd Waldeniga koos ja maksuamet tahab Alanilt 80 000 dollarit. O: Jon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
20:00 Mängufilm Prints (The Prince, USA, Suurbritannia 2014). Endisest palgamõrvarist pereisa on sunnitud tagasi kuritegelikku maailma naasma, kui ta tütar ära röövitakse. Selleks, et teda päästa, peab ta asuma silmitsi oma endise rivaaliga. R: Brian A. Miller O: Jason Patric, Bruce Willis, John Cusack
21:55 President, H1/E7. Ajal, mil rõõm Copo America turniiri üle levib kogu Tšiili, langeb Jadue Facuse perekonna ja CONMEBOL-i kohale tume vari. Jadue peab nüüd oma viimase kaardi välja käima, et sellest vabalangusest välja tulla.
23:00 Mängufilm Adrenaliin 2 - Kõrgepinge (Crank: High Voltage, USA 2009). Kassahitist põnevusmäruli veelgi rajum järjelugu. Eelmine kord sai palgamõrvar Chev Chelios mürgisüsti, mis ta pikema jututa teise ilma peaks saatma, kui ta oma südamelihast pideva adrenaliinilaksuga ei kostita. Nüüd röövib Hiina mafiooso Chevi peaaegu hävimatu südame ja asendab selle kunstliku, akutoitel stimulaatoriga, mis vajab töökorras püsimiseks regulaarseid elektrilaenguid. Otsustanud oma päris südame tagasi nõutada ning vandudes varganäole tulist kättemaksu, asub irooniline inglise tapamasin pöörasele tagaajamisele Los Angeleses, surmates igaühe, kes talle teele ette peaks jääma. R: Brian Taylor, Mark Neveldine O: Amy Smart, Jason Statham
01:05 Reporter+, H2023/E72*. Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
01:30 Mõrvarlikud naabrid, H6/E5: Dawn Donaldson ja Cristina Campbell*. Grass Valley elanikud on murest murtud, kui 16-aastased parimad sõbrannad Dawn Donaldson ja Crissy Campbell üleöö haihtuvad. Kuulujutud levivad kulutulena ning uurijad peavad andma endast maksimumi enne, kui kõige kohutavamad stsenaariumid tõeks saavad.
02:10 Mängufilm Prints (The Prince, USA, Suurbritannia 2014)*. Endisest palgamõrvarist pereisa on sunnitud tagasi kuritegelikku maailma naasma, kui ta tütar ära röövitakse. Selleks, et teda päästa, peab ta asuma silmitsi oma endise rivaaliga. R: Brian A. Miller O: Jason Patric, Bruce Willis, John Cusack
03:35 Jälg, H2/E7. Läheme koos aasta parima metsamajandaja Ardi Allikmetsaga mitmes mõttes väärtuslikku metsapaika, mis on tuntud esivanemate matmiskohana. Esivanemate radadel ajame jälgi ka Eesti tõugu hobuse DNAs - selles peituvad saladused aastatuhandete tagant, mis pakuvad tänastele teadlastele lausa globaalset huvi. Jõudes oma eripärasel avastusretkel aga kümnete meetrite sügavusele maapõue, saame näha, millise jälje jätab loodusele põlevkivi kaevandamine.
04:00 Mängufilm Polaarpoiss (Polaarpoiss, Eesti 2016). Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust... R: Anu Aun O: Roland Laos, Jaanika Arum, Andrus Vaarik, Rein Oja, Mirtel Pohla, Indrek Sammul, Henrik Kalmet, Katariina Unt, Kaspar Velberg, Ivo Uukkivi
05:35 Postimees.ee, E607