Duo 5 BLT TV programma 03.06.2024 - 09.06.2024

Schedule language: en et ru lv lt

Pirmdiena 03.06.2024

07:50 Meeldejääv kuritegu, S4/E1: Teismeliste tapatalgud*. Lincoln, Nebraska, 1958.aasta. Kui kaks armunud seksihullu teismelist, 19-aastane Charles Raymond Starkweather ja tema 14-aastane tüdruksõber Caril Ann Fugate alustavad Lincolnis, Nebraska osariigis tapmiste jada, jääb kohaliku šerifi ülesandeks sellele õudusunenäole lõpp teha.
08:35 Meeldejääv kuritegu, S4/E2: Tappev leedi*. Kansas City, Missouri osariik, 1960. aasta. Kui leitakse Patricia Jonesi kuuliaukudega keha, asub politseiuurija Browning teele Missourist Mehhikosse kurjategijat jahtima, saatjaks tema surmavaenlase mõnitav naeratus.
09:20 Kadunud, S9/E8: Michael VanZandt*. Kui veteran ja kolme lapse isa Michael VanZandt ühel õhtul Hermosa Beachis, Californias kaob, kahtlustab politsei, et sellega võib olla seotud rühm võõraid. Kuid tema lähedasi kummitavad tema saatusele mõeldes kahtlused otsida ikka ja alati põnevust.
10:05 Kadunud, S9/E9: Ali Lowitzer*. Ali Lowizter kaob pärast koolibussist väljumist. Uurimine tammub kaks aastat paigal, kuni saabub vihje, et Ali võis sattuda inimkaubitsemise ohvriks. SWAT-tiim siseneb lõbumajja, ent kas see toob 16-aastase Ali koju?
10:45 Mõrvarlikud naabrid, S5/E7: Jessi Evans ja Jacob Wheeler*. Jessi Evans ja Jake Wheeler lähevad kalale, kuid ei naase sealt kunagi. Kui Jake’i auto mahajäetud maja juurest leitakse paljastuvad asjaolud, mis šokeerivad jumalakartlikku kogukonda südame põhjani.
11:30 Mõrvarlikud naabrid, S5/E8: Pasinetta Prince*. Noor näitlejahakatis Pasinetta Prince leitakse oma kodust mõrvatuna. Tema tausta uurides avastavad uurijad terve rea kavalere. Kas keegi neist võis kirehoos mõrvariks osutuda?
12:15 Meeldejääv kuritegu, S4/E1: Teismeliste tapatalgud*. Lincoln, Nebraska, 1958.aasta. Kui kaks armunud seksihullu teismelist, 19-aastane Charles Raymond Starkweather ja tema 14-aastane tüdruksõber Caril Ann Fugate alustavad Lincolnis, Nebraska osariigis tapmiste jada, jääb kohaliku šerifi ülesandeks sellele õudusunenäole lõpp teha.
13:00 Meeldejääv kuritegu, S4/E2: Tappev leedi*. Kansas City, Missouri osariik, 1960. aasta. Kui leitakse Patricia Jonesi kuuliaukudega keha, asub politseiuurija Browning teele Missourist Mehhikosse kurjategijat jahtima, saatjaks tema surmavaenlase mõnitav naeratus.
13:45 Kadunud, S9/E8: Michael VanZandt*. Kui veteran ja kolme lapse isa Michael VanZandt ühel õhtul Hermosa Beachis, Californias kaob, kahtlustab politsei, et sellega võib olla seotud rühm võõraid. Kuid tema lähedasi kummitavad tema saatusele mõeldes kahtlused otsida ikka ja alati põnevust.
14:30 Kadunud, S9/E9: Ali Lowitzer*. Ali Lowizter kaob pärast koolibussist väljumist. Uurimine tammub kaks aastat paigal, kuni saabub vihje, et Ali võis sattuda inimkaubitsemise ohvriks. SWAT-tiim siseneb lõbumajja, ent kas see toob 16-aastase Ali koju?
15:15 Mõrvarlikud naabrid, S5/E7: Jessi Evans ja Jacob Wheeler*. Jessi Evans ja Jake Wheeler lähevad kalale, kuid ei naase sealt kunagi. Kui Jake’i auto mahajäetud maja juurest leitakse paljastuvad asjaolud, mis šokeerivad jumalakartlikku kogukonda südame põhjani.
16:00 Mõrvarlikud naabrid, S5/E8: Pasinetta Prince*. Noor näitlejahakatis Pasinetta Prince leitakse oma kodust mõrvatuna. Tema tausta uurides avastavad uurijad terve rea kavalere. Kas keegi neist võis kirehoos mõrvariks osutuda?
16:45 Meeldejääv kuritegu, S4/E1: Teismeliste tapatalgud*. Lincoln, Nebraska, 1958.aasta. Kui kaks armunud seksihullu teismelist, 19-aastane Charles Raymond Starkweather ja tema 14-aastane tüdruksõber Caril Ann Fugate alustavad Lincolnis, Nebraska osariigis tapmiste jada, jääb kohaliku šerifi ülesandeks sellele õudusunenäole lõpp teha.
17:30 Meeldejääv kuritegu, S4/E2: Tappev leedi*. Kansas City, Missouri osariik, 1960. aasta. Kui leitakse Patricia Jonesi kuuliaukudega keha, asub politseiuurija Browning teele Missourist Mehhikosse kurjategijat jahtima, saatjaks tema surmavaenlase mõnitav naeratus.
18:15 Kadunud, S9/E10: Tabitha Tuders. 13-aastane Tabitha Tuders kaob teel bussipeatusesse Nashville'is, Tennessees. Politsei arvab, et ta põgenes, kuid selgub, et tema kadumise taga on häirivad asjaolud ning ta perekond hakkab meeleheitlikult tõde otsima.
19:00 Kadunud, S9/E11: Martin Roberts. 19-aastane kolledži teise kursuse üliõpilane Martin Roberts on oma korporatsioonis populaarne. Järsku ta kaob. Ainus vihje, mille ta jätab, on krüpteeritud teade. Selguvad hämmastavad saladused. Ent kaks aastat hiljem püüavad ta vanemad endiselt meeleheitlikult teada saada, mis temaga juhtus.
19:40 Mõrvarlikud naabrid, S5/E9: Lauren Giddings. Merceri õigusteaduskonna üliõpilane Lauren Giddings leitakse tapetult ülikoolilinnakust. Elanikud kardavad, et piirkonnas on tegutsemas sarimõrvar.
20:25 Mõrvarlikud naabrid, S5/E10: Kathey Horn. Traverse City’s Michiganis haihtub 16-aastane Kathey Horn. Püüdes meeleheitlikult tüdrukut üles leida, avastab politsei, et linnas on terve hipide, nõidade ja sektide paralleelmaailm.
21:10 Meeldejääv kuritegu, S4/E3: Saatana advokaat. St. Paul, Minnesota osariik, 1963. aasta. Carol Thompson, usklik naine ja pühendunud nelja lapse ema, leitakse oma naabri ukselävelt vereloigust. Salapärase surma lahendamiseks peavad uurijad tema täiusliku elu kiht-kihilt lahti koorima, et paljastada koduperenaise abielu valusad saladused.
21:55 Meeldejääv kuritegu, S4/E4: Kaotatud paradiis. 1931. aastal leiti USA mereväeleitnandi noor naine Thalia Massie Honolulus nn. Armunute raja äärest läbi pekstuna. Sellele järgnes kättemaksuakt, mille tulemuseks on üks sensatsioonilisemaid mõrvaprotsesse Hawaii ajaloos – Massie protsess.
22:40 Alasti ahvatlus, S7/E10: Jane ja Anthony. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
23:30 Alasti ahvatlus, S7/E11: Skyla ja Zeus. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:20 Duo Mix. Öö täis muuskavideoid erinevale maitsele. Tantsi, laula kaasa või naudi lihtsalt teki all.

Otrdiena 04.06.2024

07:50 Meeldejääv kuritegu, S4/E3: Saatana advokaat*. St. Paul, Minnesota osariik, 1963. aasta. Carol Thompson, usklik naine ja pühendunud nelja lapse ema, leitakse oma naabri ukselävelt vereloigust. Salapärase surma lahendamiseks peavad uurijad tema täiusliku elu kiht-kihilt lahti koorima, et paljastada koduperenaise abielu valusad saladused.
08:35 Meeldejääv kuritegu, S4/E4: Kaotatud paradiis*. 1931. aastal leiti USA mereväeleitnandi noor naine Thalia Massie Honolulus nn. Armunute raja äärest läbi pekstuna. Sellele järgnes kättemaksuakt, mille tulemuseks on üks sensatsioonilisemaid mõrvaprotsesse Hawaii ajaloos – Massie protsess.
09:20 Kadunud, S9/E10: Tabitha Tuders*. 13-aastane Tabitha Tuders kaob teel bussipeatusesse Nashville'is, Tennessees. Politsei arvab, et ta põgenes, kuid selgub, et tema kadumise taga on häirivad asjaolud ning ta perekond hakkab meeleheitlikult tõde otsima.
10:00 Kadunud, S9/E11: Martin Roberts*. 19-aastane kolledži teise kursuse üliõpilane Martin Roberts on oma korporatsioonis populaarne. Järsku ta kaob. Ainus vihje, mille ta jätab, on krüpteeritud teade. Selguvad hämmastavad saladused. Ent kaks aastat hiljem püüavad ta vanemad endiselt meeleheitlikult teada saada, mis temaga juhtus.
10:45 Mõrvarlikud naabrid, S5/E9: Lauren Giddings*. Merceri õigusteaduskonna üliõpilane Lauren Giddings leitakse tapetult ülikoolilinnakust. Elanikud kardavad, et piirkonnas on tegutsemas sarimõrvar.
11:30 Mõrvarlikud naabrid, S5/E10: Kathey Horn*. Traverse City’s Michiganis haihtub 16-aastane Kathey Horn. Püüdes meeleheitlikult tüdrukut üles leida, avastab politsei, et linnas on terve hipide, nõidade ja sektide paralleelmaailm.
12:15 Meeldejääv kuritegu, S4/E3: Saatana advokaat*. St. Paul, Minnesota osariik, 1963. aasta. Carol Thompson, usklik naine ja pühendunud nelja lapse ema, leitakse oma naabri ukselävelt vereloigust. Salapärase surma lahendamiseks peavad uurijad tema täiusliku elu kiht-kihilt lahti koorima, et paljastada koduperenaise abielu valusad saladused.
13:00 Meeldejääv kuritegu, S4/E4: Kaotatud paradiis*. 1931. aastal leiti USA mereväeleitnandi noor naine Thalia Massie Honolulus nn. Armunute raja äärest läbi pekstuna. Sellele järgnes kättemaksuakt, mille tulemuseks on üks sensatsioonilisemaid mõrvaprotsesse Hawaii ajaloos – Massie protsess.
13:45 Kadunud, S9/E10: Tabitha Tuders*. 13-aastane Tabitha Tuders kaob teel bussipeatusesse Nashville'is, Tennessees. Politsei arvab, et ta põgenes, kuid selgub, et tema kadumise taga on häirivad asjaolud ning ta perekond hakkab meeleheitlikult tõde otsima.
14:30 Kadunud, S9/E11: Martin Roberts*. 19-aastane kolledži teise kursuse üliõpilane Martin Roberts on oma korporatsioonis populaarne. Järsku ta kaob. Ainus vihje, mille ta jätab, on krüpteeritud teade. Selguvad hämmastavad saladused. Ent kaks aastat hiljem püüavad ta vanemad endiselt meeleheitlikult teada saada, mis temaga juhtus.
15:15 Mõrvarlikud naabrid, S5/E9: Lauren Giddings*. Merceri õigusteaduskonna üliõpilane Lauren Giddings leitakse tapetult ülikoolilinnakust. Elanikud kardavad, et piirkonnas on tegutsemas sarimõrvar.
16:00 Mõrvarlikud naabrid, S5/E10: Kathey Horn*. Traverse City’s Michiganis haihtub 16-aastane Kathey Horn. Püüdes meeleheitlikult tüdrukut üles leida, avastab politsei, et linnas on terve hipide, nõidade ja sektide paralleelmaailm.
16:45 Meeldejääv kuritegu, S4/E3: Saatana advokaat*. St. Paul, Minnesota osariik, 1963. aasta. Carol Thompson, usklik naine ja pühendunud nelja lapse ema, leitakse oma naabri ukselävelt vereloigust. Salapärase surma lahendamiseks peavad uurijad tema täiusliku elu kiht-kihilt lahti koorima, et paljastada koduperenaise abielu valusad saladused.
17:30 Meeldejääv kuritegu, S4/E4: Kaotatud paradiis*. 1931. aastal leiti USA mereväeleitnandi noor naine Thalia Massie Honolulus nn. Armunute raja äärest läbi pekstuna. Sellele järgnes kättemaksuakt, mille tulemuseks on üks sensatsioonilisemaid mõrvaprotsesse Hawaii ajaloos – Massie protsess.
18:15 Kadunud, S9/E12: Michael Chambers. Kui 70-aastane pensionil tuletõrjuja Michael Chambers jääb kadunuks, viitab verine kuriteopaik tema garaažis kohe mõrvale. Kuid politseil tekivad kahtlused, et kuriteopaik võis olla lavastatud ja Michael võis ise lahkuda.
19:00 Kadunud, S9/E13: Nancy Moyer. Kui Nancy Moyeri lapsed pärast isa juured veedetud nädalavahetust koju tulevad, ei leia nad ema kodus eest. Politsei hakkab asja uurima ja selgub, et see kahe lapse ema on elanud keerulisemat elu, kui keegi arvata oskas. Siis toimub läheduses juhuslik mõrv. Kas keegi ta tuttav röövis Nancy või tappis ta sarimõrvar?
19:40 Mõrvarlikud naabrid, S6/E1: Melinda Snyder. Melinda Snyderi mõrv šokeeris kogu Rock Hilli ja isegi tema lähimad sõbrad ei pääsenud kahtlustustest. Endise ballikuninganna surma müsteeriumi lahendamine jõudis lausa Lõuna-Carolina ülemkohtuni välja.
20:25 Mõrvarlikud naabrid, S6/E2: Ebameeldivad üllatused. Kui staabiseersant Michael Severance jäljetult kaob, asub kogu San Angelo kogukond tema noort abikaasat toetama. Peagi selgub, et tema kadumise asjaolud on üsna pikantsed ja uurimine paljastab üle Texase osariigi ulatuva reetmise ja kire.
21:10 Meeldejääv kuritegu, S4/E5: Härrasmees-tapja. Bronx, New York, 1941. aasta. Intiimne teejoomine päädib mõrvaga ja uurimise käigus selgub, et vaja on vähemalt 14 vapra naise abi, kes tuleksid kohtusse tunnistust andma, et mõrvar kohtu ette tuua.
21:55 Meeldejääv kuritegu, S4/E6: Arva kes?. Los Angeles, California, 1922. aasta. Kui rikas tekstiilivabrikant Fred Oesterreich leitakse surnuna ja tema naine Walburga kappi lukustatuna, satuvad uurijad maailma täis võrgutamist ja kinnisideid, kus kummitused pööningul on liigagi tõelised.
22:40 Alasti ahvatlus, S7/E12: Luke ja Abi. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
23:30 Alasti ahvatlus, S4/E1. Britid asuvad üksteist alasti ahvatlema juba neljandat hooaega järjest! Kaaslast hakkab otsima 30-aastane Stephanie, kes ei jõua kunagi esimesest kohtingust kaugemale. Tal tuleb teha valik alasti kehade põhjal, mis talle aegamisi paljastuvad. Mis talle mehe keha juures kõige rohkem meeldib ja kas ta leiab kellegi, kellega suhtlema jääda? Saate teises pooles otsib samal viisil armastust 28-aastane Bethany Essexist.
00:20 Duo Mix. Öö täis muuskavideoid erinevale maitsele. Tantsi, laula kaasa või naudi lihtsalt teki all.

Trešdiena 05.06.2024

08:00 Meeldejääv kuritegu, S4/E5: Härrasmees-tapja*. Bronx, New York, 1941. aasta. Intiimne teejoomine päädib mõrvaga ja uurimise käigus selgub, et vaja on vähemalt 14 vapra naise abi, kes tuleksid kohtusse tunnistust andma, et mõrvar kohtu ette tuua.
08:45 Meeldejääv kuritegu, S4/E6: Arva kes?*. Los Angeles, California, 1922. aasta. Kui rikas tekstiilivabrikant Fred Oesterreich leitakse surnuna ja tema naine Walburga kappi lukustatuna, satuvad uurijad maailma täis võrgutamist ja kinnisideid, kus kummitused pööningul on liigagi tõelised.
09:30 Kadunud, S9/E12: Michael Chambers*. Kui 70-aastane pensionil tuletõrjuja Michael Chambers jääb kadunuks, viitab verine kuriteopaik tema garaažis kohe mõrvale. Kuid politseil tekivad kahtlused, et kuriteopaik võis olla lavastatud ja Michael võis ise lahkuda.
10:10 Kadunud, S9/E13: Nancy Moyer*. Kui Nancy Moyeri lapsed pärast isa juured veedetud nädalavahetust koju tulevad, ei leia nad ema kodus eest. Politsei hakkab asja uurima ja selgub, et see kahe lapse ema on elanud keerulisemat elu, kui keegi arvata oskas. Siis toimub läheduses juhuslik mõrv. Kas keegi ta tuttav röövis Nancy või tappis ta sarimõrvar?
10:55 Mõrvarlikud naabrid, S6/E1: Melinda Snyder*. Melinda Snyderi mõrv šokeeris kogu Rock Hilli ja isegi tema lähimad sõbrad ei pääsenud kahtlustustest. Endise ballikuninganna surma müsteeriumi lahendamine jõudis lausa Lõuna-Carolina ülemkohtuni välja.
11:40 Mõrvarlikud naabrid, S6/E2: Ebameeldivad üllatused*. Kui staabiseersant Michael Severance jäljetult kaob, asub kogu San Angelo kogukond tema noort abikaasat toetama. Peagi selgub, et tema kadumise asjaolud on üsna pikantsed ja uurimine paljastab üle Texase osariigi ulatuva reetmise ja kire.
12:25 Meeldejääv kuritegu, S4/E5: Härrasmees-tapja*. Bronx, New York, 1941. aasta. Intiimne teejoomine päädib mõrvaga ja uurimise käigus selgub, et vaja on vähemalt 14 vapra naise abi, kes tuleksid kohtusse tunnistust andma, et mõrvar kohtu ette tuua.
13:05 Meeldejääv kuritegu, S4/E6: Arva kes?*. Los Angeles, California, 1922. aasta. Kui rikas tekstiilivabrikant Fred Oesterreich leitakse surnuna ja tema naine Walburga kappi lukustatuna, satuvad uurijad maailma täis võrgutamist ja kinnisideid, kus kummitused pööningul on liigagi tõelised.
13:50 Kadunud, S9/E12: Michael Chambers*. Kui 70-aastane pensionil tuletõrjuja Michael Chambers jääb kadunuks, viitab verine kuriteopaik tema garaažis kohe mõrvale. Kuid politseil tekivad kahtlused, et kuriteopaik võis olla lavastatud ja Michael võis ise lahkuda.
14:35 Kadunud, S9/E13: Nancy Moyer*. Kui Nancy Moyeri lapsed pärast isa juured veedetud nädalavahetust koju tulevad, ei leia nad ema kodus eest. Politsei hakkab asja uurima ja selgub, et see kahe lapse ema on elanud keerulisemat elu, kui keegi arvata oskas. Siis toimub läheduses juhuslik mõrv. Kas keegi ta tuttav röövis Nancy või tappis ta sarimõrvar?
15:20 Mõrvarlikud naabrid, S6/E1: Melinda Snyder*. Melinda Snyderi mõrv šokeeris kogu Rock Hilli ja isegi tema lähimad sõbrad ei pääsenud kahtlustustest. Endise ballikuninganna surma müsteeriumi lahendamine jõudis lausa Lõuna-Carolina ülemkohtuni välja.
16:00 Mõrvarlikud naabrid, S6/E2: Ebameeldivad üllatused*. Kui staabiseersant Michael Severance jäljetult kaob, asub kogu San Angelo kogukond tema noort abikaasat toetama. Peagi selgub, et tema kadumise asjaolud on üsna pikantsed ja uurimine paljastab üle Texase osariigi ulatuva reetmise ja kire.
16:45 Meeldejääv kuritegu, S4/E5: Härrasmees-tapja*. Bronx, New York, 1941. aasta. Intiimne teejoomine päädib mõrvaga ja uurimise käigus selgub, et vaja on vähemalt 14 vapra naise abi, kes tuleksid kohtusse tunnistust andma, et mõrvar kohtu ette tuua.
17:30 Meeldejääv kuritegu, S4/E6: Arva kes?*. Los Angeles, California, 1922. aasta. Kui rikas tekstiilivabrikant Fred Oesterreich leitakse surnuna ja tema naine Walburga kappi lukustatuna, satuvad uurijad maailma täis võrgutamist ja kinnisideid, kus kummitused pööningul on liigagi tõelised.
18:15 Mõrvahäärberid, S1/E1: Kirelõõmas. Pamela ja Gary Triano lapsed on iga lapsehoidja unistus, kuid vanemate keevalisust on raske ohjes hoida. Pärast kibedat lahutust leiab üks neist otsa ja lapsehoidja Samantha peab asuma juhtumi lahendamisele kaasa aitama.
19:00 Mõrvahäärberid, S1/E2: Vaenlase tagalas. Marie alustab Richard ja Helle Craftsi juures lapsehoidjana just siis, kui paar hakkab lahutuse poole tüürima. Kuid kibe lahutusprotsess saab peagi otsa, kui keegi jäljetult kaob. Marie peab kasutama oma siseringi positsiooni, et aidata kaasa kuriteo lahendamisele.
19:45 Mõrvarlikud naabrid, S6/E3: Katherine Foster. 18-aastase esmakursuslase Katherine Fosteri kadumine raputab kogu Lõuna-Alabama ülikooli. On ta röövitud, vägistatud, kas asjasse on segatud mõrvar? Kuulujutud levivad kulutulena ning tudengid on kabuhirmul, kes neist järgmisena sarnase saatuse osaliseks saab.
20:25 Mõrvarlikud naabrid, S6/E4: Veronica Bozza. Bridgewateri kokkuhoidvat kogukonda tabab šokina Veronica Bozza verise laiba leidmine tema elutoa põrandalt. Mõrvajuurdlus paljastab Nashville’i parimatele uurijatele pöörde, mis oleks justkui Hollywoodi filmist pärit.
21:10 Meeldejääv kuritegu, S4/E7: Prohvetist mõrvar. Santa Cruz, California, 1970: Kui perekond Ohta mereäärse villa basseinist leitakse 4-liikmelise perekonna ja silmaarstina töötanud pereisa praksises töötanud medõe laibad, viivad juhtlõngad uurijad hipikommuuni, et leida lahendus sellele Masoni-stiilis mõrvale.
21:55 Meeldejääv kuritegu, S4/E8: Vastabiellunust äsjasurnuks. Los Angeles, CA, 1968: Cheryl Perveler leitakse tema kollasest sportautost, kuulihaav peas. Kahtlusalusena peetakse kinni tema ekspolitseinikust abikaasa Paul. Kohtuprotsess käivitab noore LA prokuröri Vincent Bugliosi karjääri, kes sai hiljem tuntuks Charles Mansoni protsessiga.
22:40 Alasti ahvatlus, S4/E2. Tänases osas valivad endale kaaslast 57-aastane rinnavähi seljatanud Judith ning 27-aastane maailmarändur Rigby, kes leiab, et on aeg endale püsiv kaaslane leida.
23:25 Alasti ahvatlus, S4/E3. Kaaslast hakkavad otsima 30-aastane HIV-positiivne Pablo ja 27-aastane muusik Leon, kes tunneb, et ta tõmbab ligi valesuguseid tüdrukuid ja loodab saate abiga leida selle õige.
00:20 Duo Mix. Öö täis muuskavideoid erinevale maitsele. Tantsi, laula kaasa või naudi lihtsalt teki all.

Ceturtdiena 06.06.2024

07:55 Meeldejääv kuritegu, S4/E7: Prohvetist mõrvar*. Santa Cruz, California, 1970: Kui perekond Ohta mereäärse villa basseinist leitakse 4-liikmelise perekonna ja silmaarstina töötanud pereisa praksises töötanud medõe laibad, viivad juhtlõngad uurijad hipikommuuni, et leida lahendus sellele Masoni-stiilis mõrvale.
08:40 Meeldejääv kuritegu, S4/E8: Vastabiellunust äsjasurnuks*. Los Angeles, CA, 1968: Cheryl Perveler leitakse tema kollasest sportautost, kuulihaav peas. Kahtlusalusena peetakse kinni tema ekspolitseinikust abikaasa Paul. Kohtuprotsess käivitab noore LA prokuröri Vincent Bugliosi karjääri, kes sai hiljem tuntuks Charles Mansoni protsessiga.
09:25 Mõrvahäärberid, S1/E1: Kirelõõmas*. Pamela ja Gary Triano lapsed on iga lapsehoidja unistus, kuid vanemate keevalisust on raske ohjes hoida. Pärast kibedat lahutust leiab üks neist otsa ja lapsehoidja Samantha peab asuma juhtumi lahendamisele kaasa aitama.
10:10 Mõrvahäärberid, S1/E2: Vaenlase tagalas*. Marie alustab Richard ja Helle Craftsi juures lapsehoidjana just siis, kui paar hakkab lahutuse poole tüürima. Kuid kibe lahutusprotsess saab peagi otsa, kui keegi jäljetult kaob. Marie peab kasutama oma siseringi positsiooni, et aidata kaasa kuriteo lahendamisele.
10:55 Mõrvarlikud naabrid, S6/E3: Katherine Foster*. 18-aastase esmakursuslase Katherine Fosteri kadumine raputab kogu Lõuna-Alabama ülikooli. On ta röövitud, vägistatud, kas asjasse on segatud mõrvar? Kuulujutud levivad kulutulena ning tudengid on kabuhirmul, kes neist järgmisena sarnase saatuse osaliseks saab.
11:35 Mõrvarlikud naabrid, S6/E4: Veronica Bozza*. Bridgewateri kokkuhoidvat kogukonda tabab šokina Veronica Bozza verise laiba leidmine tema elutoa põrandalt. Mõrvajuurdlus paljastab Nashville’i parimatele uurijatele pöörde, mis oleks justkui Hollywoodi filmist pärit.
12:20 Meeldejääv kuritegu, S4/E7: Prohvetist mõrvar*. Santa Cruz, California, 1970: Kui perekond Ohta mereäärse villa basseinist leitakse 4-liikmelise perekonna ja silmaarstina töötanud pereisa praksises töötanud medõe laibad, viivad juhtlõngad uurijad hipikommuuni, et leida lahendus sellele Masoni-stiilis mõrvale.
13:05 Meeldejääv kuritegu, S4/E8: Vastabiellunust äsjasurnuks*. Los Angeles, CA, 1968: Cheryl Perveler leitakse tema kollasest sportautost, kuulihaav peas. Kahtlusalusena peetakse kinni tema ekspolitseinikust abikaasa Paul. Kohtuprotsess käivitab noore LA prokuröri Vincent Bugliosi karjääri, kes sai hiljem tuntuks Charles Mansoni protsessiga.
13:50 Mõrvahäärberid, S1/E1: Kirelõõmas*. Pamela ja Gary Triano lapsed on iga lapsehoidja unistus, kuid vanemate keevalisust on raske ohjes hoida. Pärast kibedat lahutust leiab üks neist otsa ja lapsehoidja Samantha peab asuma juhtumi lahendamisele kaasa aitama.
14:35 Mõrvahäärberid, S1/E2: Vaenlase tagalas*. Marie alustab Richard ja Helle Craftsi juures lapsehoidjana just siis, kui paar hakkab lahutuse poole tüürima. Kuid kibe lahutusprotsess saab peagi otsa, kui keegi jäljetult kaob. Marie peab kasutama oma siseringi positsiooni, et aidata kaasa kuriteo lahendamisele.
15:20 Mõrvarlikud naabrid, S6/E3: Katherine Foster*. 18-aastase esmakursuslase Katherine Fosteri kadumine raputab kogu Lõuna-Alabama ülikooli. On ta röövitud, vägistatud, kas asjasse on segatud mõrvar? Kuulujutud levivad kulutulena ning tudengid on kabuhirmul, kes neist järgmisena sarnase saatuse osaliseks saab.
16:00 Mõrvarlikud naabrid, S6/E4: Veronica Bozza*. Bridgewateri kokkuhoidvat kogukonda tabab šokina Veronica Bozza verise laiba leidmine tema elutoa põrandalt. Mõrvajuurdlus paljastab Nashville’i parimatele uurijatele pöörde, mis oleks justkui Hollywoodi filmist pärit.
16:45 Meeldejääv kuritegu, S4/E7: Prohvetist mõrvar*. Santa Cruz, California, 1970: Kui perekond Ohta mereäärse villa basseinist leitakse 4-liikmelise perekonna ja silmaarstina töötanud pereisa praksises töötanud medõe laibad, viivad juhtlõngad uurijad hipikommuuni, et leida lahendus sellele Masoni-stiilis mõrvale.
17:30 Meeldejääv kuritegu, S4/E8: Vastabiellunust äsjasurnuks*. Los Angeles, CA, 1968: Cheryl Perveler leitakse tema kollasest sportautost, kuulihaav peas. Kahtlusalusena peetakse kinni tema ekspolitseinikust abikaasa Paul. Kohtuprotsess käivitab noore LA prokuröri Vincent Bugliosi karjääri, kes sai hiljem tuntuks Charles Mansoni protsessiga.
18:15 Mõrvahäärberid, S1/E3: Võitle või põgene. Eraõde Velma Pietila püüab oma tööandjat Elisabeth Congdoni iga hinna eest kaitsta tema manipulatiivse ja rahaahne tütre Marjorie eest. Kui asjaolud võtavad surmava pöörde on ootamatult Velma ainuke, kes seisab Elisabethi ja tema kurikavala plaani vahel.
19:00 Mõrvahäärberid, S1/E4: Raudne neiu. Kui pärijanna Sunny von Bülow koomasse langeb, haistab koristaja Maria, et midagi on valesti. Lojaalne Maria asub asja uurima ja satub peagi väga koledate asitõendite tunnistajaks.
19:40 Mõrvarlikud naabrid, S6/E5: Michael Zammitti ja Chester Roberts. 39-aastasel Michael Zammittil on kõik, mida ta hing ihaldada oskab - armastav pere, õitsev äri ja mugav kodu. Kui see kõik aga kokku variseb, peab politsei lahendama korruptsiooni ja valede sasipuntra, mis vapustab kahte väikest Uus-Inglismaa linnakest hinge põhjani.
20:25 Mõrvarlikud naabrid, S6/E6: Tulega mängimine. Lance Herndon elas Roswellis oma unelmate elu, kuni ta ühel päeval jõhkralt mõrvati. Uurimine paljastab võikad intriigid ja saladused, mis peituvad rikaste inimeste uhkete välisfassaadide taga.
21:10 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E1: Christie Mullins. Clintonville'is, Ohios, mõrvatakse 14-aastane Christie Mullins. Mõrv on lahendamata 40 aastat, kuni ilmub välja noor naine, kes tuvastab mõrvarina oma onu. Selgub, et mehel on ohvriga üllatav side.
21:55 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E2: Charlie Kinkel. Charlie Kinkel jääb kauges Nevada kaevanduslinnas kadunuks. Tema naine Trayce uurib asja, kuid kohalikud ei lase teda ligi. Kui surnukeha avastatakse, avavad uurijad suu ja paljastavad, et Charlie mõrv oli traagiline juhtum, milles kahtlustati vale inimest.
22:35 Alasti ahvatlus, S4/E4. Tänases osas valivad endale kaaslast 28-aastane kahe lapse ema Michelle ning 30-aastane paksust poisist jõusaalihundiks muutunud Adam.
23:25 Alasti ahvatlus, S4/E5. Kaaslast hakkab valima 20-aastane transseksuaalne naine Amira, kes on oma uue vagiinaga lõpuks ometi oma kehas õnnelik ja 24-aastane peolõvist ragbimängija Andy, kes on hingelt romantik.
00:20 Duo Mix. Öö täis muuskavideoid erinevale maitsele. Tantsi, laula kaasa või naudi lihtsalt teki all.

Piektdiena 07.06.2024

08:00 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E1: Christie Mullins*. Clintonville'is, Ohios, mõrvatakse 14-aastane Christie Mullins. Mõrv on lahendamata 40 aastat, kuni ilmub välja noor naine, kes tuvastab mõrvarina oma onu. Selgub, et mehel on ohvriga üllatav side.
08:45 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E2: Charlie Kinkel*. Charlie Kinkel jääb kauges Nevada kaevanduslinnas kadunuks. Tema naine Trayce uurib asja, kuid kohalikud ei lase teda ligi. Kui surnukeha avastatakse, avavad uurijad suu ja paljastavad, et Charlie mõrv oli traagiline juhtum, milles kahtlustati vale inimest.
09:30 Mõrvahäärberid, S1/E3: Võitle või põgene*. Eraõde Velma Pietila püüab oma tööandjat Elisabeth Congdoni iga hinna eest kaitsta tema manipulatiivse ja rahaahne tütre Marjorie eest. Kui asjaolud võtavad surmava pöörde on ootamatult Velma ainuke, kes seisab Elisabethi ja tema kurikavala plaani vahel.
10:15 Mõrvahäärberid, S1/E4: Raudne neiu*. Kui pärijanna Sunny von Bülow koomasse langeb, haistab koristaja Maria, et midagi on valesti. Lojaalne Maria asub asja uurima ja satub peagi väga koledate asitõendite tunnistajaks.
10:55 Mõrvarlikud naabrid, S6/E5: Michael Zammitti ja Chester Roberts*. 39-aastasel Michael Zammittil on kõik, mida ta hing ihaldada oskab - armastav pere, õitsev äri ja mugav kodu. Kui see kõik aga kokku variseb, peab politsei lahendama korruptsiooni ja valede sasipuntra, mis vapustab kahte väikest Uus-Inglismaa linnakest hinge põhjani.
11:40 Mõrvarlikud naabrid, S6/E6: Tulega mängimine*. Lance Herndon elas Roswellis oma unelmate elu, kuni ta ühel päeval jõhkralt mõrvati. Uurimine paljastab võikad intriigid ja saladused, mis peituvad rikaste inimeste uhkete välisfassaadide taga.
12:25 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E1: Christie Mullins*. Clintonville'is, Ohios, mõrvatakse 14-aastane Christie Mullins. Mõrv on lahendamata 40 aastat, kuni ilmub välja noor naine, kes tuvastab mõrvarina oma onu. Selgub, et mehel on ohvriga üllatav side.
13:05 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E2: Charlie Kinkel*. Charlie Kinkel jääb kauges Nevada kaevanduslinnas kadunuks. Tema naine Trayce uurib asja, kuid kohalikud ei lase teda ligi. Kui surnukeha avastatakse, avavad uurijad suu ja paljastavad, et Charlie mõrv oli traagiline juhtum, milles kahtlustati vale inimest.
13:50 Mõrvahäärberid, S1/E3: Võitle või põgene*. Eraõde Velma Pietila püüab oma tööandjat Elisabeth Congdoni iga hinna eest kaitsta tema manipulatiivse ja rahaahne tütre Marjorie eest. Kui asjaolud võtavad surmava pöörde on ootamatult Velma ainuke, kes seisab Elisabethi ja tema kurikavala plaani vahel.
14:35 Mõrvahäärberid, S1/E4: Raudne neiu*. Kui pärijanna Sunny von Bülow koomasse langeb, haistab koristaja Maria, et midagi on valesti. Lojaalne Maria asub asja uurima ja satub peagi väga koledate asitõendite tunnistajaks.
15:20 Mõrvarlikud naabrid, S6/E5: Michael Zammitti ja Chester Roberts*. 39-aastasel Michael Zammittil on kõik, mida ta hing ihaldada oskab - armastav pere, õitsev äri ja mugav kodu. Kui see kõik aga kokku variseb, peab politsei lahendama korruptsiooni ja valede sasipuntra, mis vapustab kahte väikest Uus-Inglismaa linnakest hinge põhjani.
16:00 Mõrvarlikud naabrid, S6/E6: Tulega mängimine*. Lance Herndon elas Roswellis oma unelmate elu, kuni ta ühel päeval jõhkralt mõrvati. Uurimine paljastab võikad intriigid ja saladused, mis peituvad rikaste inimeste uhkete välisfassaadide taga.
16:45 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E1: Christie Mullins*. Clintonville'is, Ohios, mõrvatakse 14-aastane Christie Mullins. Mõrv on lahendamata 40 aastat, kuni ilmub välja noor naine, kes tuvastab mõrvarina oma onu. Selgub, et mehel on ohvriga üllatav side.
17:30 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E2: Charlie Kinkel*. Charlie Kinkel jääb kauges Nevada kaevanduslinnas kadunuks. Tema naine Trayce uurib asja, kuid kohalikud ei lase teda ligi. Kui surnukeha avastatakse, avavad uurijad suu ja paljastavad, et Charlie mõrv oli traagiline juhtum, milles kahtlustati vale inimest.
18:15 Mõrvahäärberid, S1/E5: Teadlik unarussejätt. 100. sünnipäeva künnisel Brooke Astori mälu on kadumas ja tema poeg Tony kasutab olukorda, et emalt raha näpata. Ustavad töötajad võtavad aga kindlaks sihiks oma armastatud tööandjat kaitsta.
19:00 Mõrvahäärberid, S1/E6: Temakese käpa all. Miljonärist lesk Bob Rogers leiab viimaks oma hooldaja Sharonis inimese, keda ta võib täielikult usaldada. Tema kasupoeg Don on kindel, et Sharonil on omakasupüüdlikud plaanid. Keerulised asjaolud viivad välja mõrvani.
19:45 Mõrvarlikud naabrid, S6/E7: Shelley Nance. Lake Highlandsi kogukonda tabab paanika, kui Shelley Nance leitakse surnuks pussitatult. Sõbrad on šokeeritud, et politsei kahtlustab Shelley kõige lähedasemaid inimesi. Uurimise käigus paljastab jäle armukadeduse, viha ja kire sasipundar.
20:25 Mõrvarlikud naabrid, S6/E8: John Kowalczyk. John Kowalczyku maha laskmine šokeerib kogu väikelinna. Sõbrad ei suuda ära imestada, miks oleks keegi pidanud tahtma edukat ettevõtjat tappa. Kui politsei asub aga lähemalt tema elu uurima, paljastub võigas valede võrgustik.
21:10 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E3: Patricia Leigh Mills. Patricia Mills hukkus Texases Goliadis majapõlengus. Tema õde, kes kahtlustab, et tulekahju oli tahtlik, hakkab asja uurima. Kulub 10 aastat, enne kui üllatuslik süüdlane lõpuks lõksu kukub: tulekahju oli süütamine ja seega Patricia mõrvati.
21:55 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E4: Donna Fontaine. Idaho osariigis Kendrickis leitakse põlevast hoonest Donna Fontaine’i ja tema poiss-sõbra Fred Palahniuki surnukehad – nad on maha lastud. Vaikimise vandenõu kaitseb mõrvarit seni, kuni tema armukesed murduvad ja paljastavad süüdimõistmiseks vajalikud tõendid.
22:40 Alasti ahvatlus, S4/E6. Tänases osas valivad endale kaaslast 30-aastane Emmy-Lou, kellele meeldivad nii mehed kui naised, ja 21-aastane kriminalistikat õppiv Charlie.
23:25 Alasti ahvatlus, S4/E7. Kaaslast otsib 27-aastane Alex, kellel pole kunagi olnud tõsist suhet ja 26-aastane Laura, kellel on valede poiste otsa komistamiseks kõrini saanud.
00:20 Duo Mix. Öö täis muuskavideoid erinevale maitsele. Tantsi, laula kaasa või naudi lihtsalt teki all.

Sestdiena 08.06.2024

06:05 Meeldejääv kuritegu, S4/E3: Saatana advokaat*. St. Paul, Minnesota osariik, 1963. aasta. Carol Thompson, usklik naine ja pühendunud nelja lapse ema, leitakse oma naabri ukselävelt vereloigust. Salapärase surma lahendamiseks peavad uurijad tema täiusliku elu kiht-kihilt lahti koorima, et paljastada koduperenaise abielu valusad saladused.
06:50 Meeldejääv kuritegu, S4/E4: Kaotatud paradiis*. 1931. aastal leiti USA mereväeleitnandi noor naine Thalia Massie Honolulus nn. Armunute raja äärest läbi pekstuna. Sellele järgnes kättemaksuakt, mille tulemuseks on üks sensatsioonilisemaid mõrvaprotsesse Hawaii ajaloos – Massie protsess.
07:35 Meeldejääv kuritegu, S4/E5: Härrasmees-tapja*. Bronx, New York, 1941. aasta. Intiimne teejoomine päädib mõrvaga ja uurimise käigus selgub, et vaja on vähemalt 14 vapra naise abi, kes tuleksid kohtusse tunnistust andma, et mõrvar kohtu ette tuua.
08:20 Meeldejääv kuritegu, S4/E6: Arva kes?*. Los Angeles, California, 1922. aasta. Kui rikas tekstiilivabrikant Fred Oesterreich leitakse surnuna ja tema naine Walburga kappi lukustatuna, satuvad uurijad maailma täis võrgutamist ja kinnisideid, kus kummitused pööningul on liigagi tõelised.
09:05 Meeldejääv kuritegu, S4/E7: Prohvetist mõrvar*. Santa Cruz, California, 1970: Kui perekond Ohta mereäärse villa basseinist leitakse 4-liikmelise perekonna ja silmaarstina töötanud pereisa praksises töötanud medõe laibad, viivad juhtlõngad uurijad hipikommuuni, et leida lahendus sellele Masoni-stiilis mõrvale.
09:50 Kadunud, S9/E10: Tabitha Tuders*. 13-aastane Tabitha Tuders kaob teel bussipeatusesse Nashville'is, Tennessees. Politsei arvab, et ta põgenes, kuid selgub, et tema kadumise taga on häirivad asjaolud ning ta perekond hakkab meeleheitlikult tõde otsima.
10:30 Kadunud, S9/E11: Martin Roberts*. 19-aastane kolledži teise kursuse üliõpilane Martin Roberts on oma korporatsioonis populaarne. Järsku ta kaob. Ainus vihje, mille ta jätab, on krüpteeritud teade. Selguvad hämmastavad saladused. Ent kaks aastat hiljem püüavad ta vanemad endiselt meeleheitlikult teada saada, mis temaga juhtus.
11:15 Kadunud, S9/E12: Michael Chambers*. Kui 70-aastane pensionil tuletõrjuja Michael Chambers jääb kadunuks, viitab verine kuriteopaik tema garaažis kohe mõrvale. Kuid politseil tekivad kahtlused, et kuriteopaik võis olla lavastatud ja Michael võis ise lahkuda.
12:00 Kadunud, S9/E13: Nancy Moyer*. Kui Nancy Moyeri lapsed pärast isa juured veedetud nädalavahetust koju tulevad, ei leia nad ema kodus eest. Politsei hakkab asja uurima ja selgub, et see kahe lapse ema on elanud keerulisemat elu, kui keegi arvata oskas. Siis toimub läheduses juhuslik mõrv. Kas keegi ta tuttav röövis Nancy või tappis ta sarimõrvar?
12:45 Mõrvahäärberid, S1/E1: Kirelõõmas*. Pamela ja Gary Triano lapsed on iga lapsehoidja unistus, kuid vanemate keevalisust on raske ohjes hoida. Pärast kibedat lahutust leiab üks neist otsa ja lapsehoidja Samantha peab asuma juhtumi lahendamisele kaasa aitama.
13:30 Mõrvarlikud naabrid, S5/E9: Lauren Giddings*. Merceri õigusteaduskonna üliõpilane Lauren Giddings leitakse tapetult ülikoolilinnakust. Elanikud kardavad, et piirkonnas on tegutsemas sarimõrvar.
14:15 Mõrvarlikud naabrid, S5/E10: Kathey Horn*. Traverse City’s Michiganis haihtub 16-aastane Kathey Horn. Püüdes meeleheitlikult tüdrukut üles leida, avastab politsei, et linnas on terve hipide, nõidade ja sektide paralleelmaailm.
15:00 Mõrvarlikud naabrid, S6/E1: Melinda Snyder*. Melinda Snyderi mõrv šokeeris kogu Rock Hilli ja isegi tema lähimad sõbrad ei pääsenud kahtlustustest. Endise ballikuninganna surma müsteeriumi lahendamine jõudis lausa Lõuna-Carolina ülemkohtuni välja.
15:45 Mõrvarlikud naabrid, S6/E2: Ebameeldivad üllatused*. Kui staabiseersant Michael Severance jäljetult kaob, asub kogu San Angelo kogukond tema noort abikaasat toetama. Peagi selgub, et tema kadumise asjaolud on üsna pikantsed ja uurimine paljastab üle Texase osariigi ulatuva reetmise ja kire.
16:30 Mõrvarlikud naabrid, S6/E3: Katherine Foster*. 18-aastase esmakursuslase Katherine Fosteri kadumine raputab kogu Lõuna-Alabama ülikooli. On ta röövitud, vägistatud, kas asjasse on segatud mõrvar? Kuulujutud levivad kulutulena ning tudengid on kabuhirmul, kes neist järgmisena sarnase saatuse osaliseks saab.
17:15 Meeldejääv kuritegu, S4/E3: Saatana advokaat*. St. Paul, Minnesota osariik, 1963. aasta. Carol Thompson, usklik naine ja pühendunud nelja lapse ema, leitakse oma naabri ukselävelt vereloigust. Salapärase surma lahendamiseks peavad uurijad tema täiusliku elu kiht-kihilt lahti koorima, et paljastada koduperenaise abielu valusad saladused.
18:00 Meeldejääv kuritegu, S4/E4: Kaotatud paradiis*. 1931. aastal leiti USA mereväeleitnandi noor naine Thalia Massie Honolulus nn. Armunute raja äärest läbi pekstuna. Sellele järgnes kättemaksuakt, mille tulemuseks on üks sensatsioonilisemaid mõrvaprotsesse Hawaii ajaloos – Massie protsess.
18:40 Meeldejääv kuritegu, S4/E5: Härrasmees-tapja*. Bronx, New York, 1941. aasta. Intiimne teejoomine päädib mõrvaga ja uurimise käigus selgub, et vaja on vähemalt 14 vapra naise abi, kes tuleksid kohtusse tunnistust andma, et mõrvar kohtu ette tuua.
19:25 Meeldejääv kuritegu, S4/E6: Arva kes?*. Los Angeles, California, 1922. aasta. Kui rikas tekstiilivabrikant Fred Oesterreich leitakse surnuna ja tema naine Walburga kappi lukustatuna, satuvad uurijad maailma täis võrgutamist ja kinnisideid, kus kummitused pööningul on liigagi tõelised.
20:10 Meeldejääv kuritegu, S4/E7: Prohvetist mõrvar*. Santa Cruz, California, 1970: Kui perekond Ohta mereäärse villa basseinist leitakse 4-liikmelise perekonna ja silmaarstina töötanud pereisa praksises töötanud medõe laibad, viivad juhtlõngad uurijad hipikommuuni, et leida lahendus sellele Masoni-stiilis mõrvale.
20:55 Kadunud, S9/E10: Tabitha Tuders*. 13-aastane Tabitha Tuders kaob teel bussipeatusesse Nashville'is, Tennessees. Politsei arvab, et ta põgenes, kuid selgub, et tema kadumise taga on häirivad asjaolud ning ta perekond hakkab meeleheitlikult tõde otsima.
21:40 Kadunud, S9/E11: Martin Roberts*. 19-aastane kolledži teise kursuse üliõpilane Martin Roberts on oma korporatsioonis populaarne. Järsku ta kaob. Ainus vihje, mille ta jätab, on krüpteeritud teade. Selguvad hämmastavad saladused. Ent kaks aastat hiljem püüavad ta vanemad endiselt meeleheitlikult teada saada, mis temaga juhtus.
22:25 Kadunud, S9/E12: Michael Chambers*. Kui 70-aastane pensionil tuletõrjuja Michael Chambers jääb kadunuks, viitab verine kuriteopaik tema garaažis kohe mõrvale. Kuid politseil tekivad kahtlused, et kuriteopaik võis olla lavastatud ja Michael võis ise lahkuda.
23:10 Kadunud, S9/E13: Nancy Moyer*. Kui Nancy Moyeri lapsed pärast isa juured veedetud nädalavahetust koju tulevad, ei leia nad ema kodus eest. Politsei hakkab asja uurima ja selgub, et see kahe lapse ema on elanud keerulisemat elu, kui keegi arvata oskas. Siis toimub läheduses juhuslik mõrv. Kas keegi ta tuttav röövis Nancy või tappis ta sarimõrvar?
23:55 Mõrvahäärberid, S1/E1: Kirelõõmas*. Pamela ja Gary Triano lapsed on iga lapsehoidja unistus, kuid vanemate keevalisust on raske ohjes hoida. Pärast kibedat lahutust leiab üks neist otsa ja lapsehoidja Samantha peab asuma juhtumi lahendamisele kaasa aitama.
00:40 Alasti ahvatlus, S7/E10: Jane ja Anthony*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
01:25 Alasti ahvatlus, S7/E11: Skyla ja Zeus*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
02:15 Alasti ahvatlus, S7/E12: Luke ja Abi*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
03:05 Alasti ahvatlus, S4/E1*. Britid asuvad üksteist alasti ahvatlema juba neljandat hooaega järjest! Kaaslast hakkab otsima 30-aastane Stephanie, kes ei jõua kunagi esimesest kohtingust kaugemale. Tal tuleb teha valik alasti kehade põhjal, mis talle aegamisi paljastuvad. Mis talle mehe keha juures kõige rohkem meeldib ja kas ta leiab kellegi, kellega suhtlema jääda? Saate teises pooles otsib samal viisil armastust 28-aastane Bethany Essexist.
03:50 Alasti ahvatlus, S4/E2*. Tänases osas valivad endale kaaslast 57-aastane rinnavähi seljatanud Judith ning 27-aastane maailmarändur Rigby, kes leiab, et on aeg endale püsiv kaaslane leida.
04:45 Duo Mix. Öö täis muuskavideoid erinevale maitsele. Tantsi, laula kaasa või naudi lihtsalt teki all.

Svētdiena 09.06.2024

06:05 Meeldejääv kuritegu, S4/E8: Vastabiellunust äsjasurnuks*. Los Angeles, CA, 1968: Cheryl Perveler leitakse tema kollasest sportautost, kuulihaav peas. Kahtlusalusena peetakse kinni tema ekspolitseinikust abikaasa Paul. Kohtuprotsess käivitab noore LA prokuröri Vincent Bugliosi karjääri, kes sai hiljem tuntuks Charles Mansoni protsessiga.
06:50 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E1: Christie Mullins*. Clintonville'is, Ohios, mõrvatakse 14-aastane Christie Mullins. Mõrv on lahendamata 40 aastat, kuni ilmub välja noor naine, kes tuvastab mõrvarina oma onu. Selgub, et mehel on ohvriga üllatav side.
07:35 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E2: Charlie Kinkel*. Charlie Kinkel jääb kauges Nevada kaevanduslinnas kadunuks. Tema naine Trayce uurib asja, kuid kohalikud ei lase teda ligi. Kui surnukeha avastatakse, avavad uurijad suu ja paljastavad, et Charlie mõrv oli traagiline juhtum, milles kahtlustati vale inimest.
08:20 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E3: Patricia Leigh Mills*. Patricia Mills hukkus Texases Goliadis majapõlengus. Tema õde, kes kahtlustab, et tulekahju oli tahtlik, hakkab asja uurima. Kulub 10 aastat, enne kui üllatuslik süüdlane lõpuks lõksu kukub: tulekahju oli süütamine ja seega Patricia mõrvati.
09:05 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E4: Donna Fontaine*. Idaho osariigis Kendrickis leitakse põlevast hoonest Donna Fontaine’i ja tema poiss-sõbra Fred Palahniuki surnukehad – nad on maha lastud. Vaikimise vandenõu kaitseb mõrvarit seni, kuni tema armukesed murduvad ja paljastavad süüdimõistmiseks vajalikud tõendid.
09:45 Mõrvahäärberid, S1/E2: Vaenlase tagalas*. Marie alustab Richard ja Helle Craftsi juures lapsehoidjana just siis, kui paar hakkab lahutuse poole tüürima. Kuid kibe lahutusprotsess saab peagi otsa, kui keegi jäljetult kaob. Marie peab kasutama oma siseringi positsiooni, et aidata kaasa kuriteo lahendamisele.
10:35 Mõrvahäärberid, S1/E3: Võitle või põgene*. Eraõde Velma Pietila püüab oma tööandjat Elisabeth Congdoni iga hinna eest kaitsta tema manipulatiivse ja rahaahne tütre Marjorie eest. Kui asjaolud võtavad surmava pöörde on ootamatult Velma ainuke, kes seisab Elisabethi ja tema kurikavala plaani vahel.
11:20 Mõrvahäärberid, S1/E4: Raudne neiu*. Kui pärijanna Sunny von Bülow koomasse langeb, haistab koristaja Maria, et midagi on valesti. Lojaalne Maria asub asja uurima ja satub peagi väga koledate asitõendite tunnistajaks.
12:00 Mõrvahäärberid, S1/E5: Teadlik unarussejätt*. 100. sünnipäeva künnisel Brooke Astori mälu on kadumas ja tema poeg Tony kasutab olukorda, et emalt raha näpata. Ustavad töötajad võtavad aga kindlaks sihiks oma armastatud tööandjat kaitsta.
12:45 Mõrvahäärberid, S1/E6: Temakese käpa all*. Miljonärist lesk Bob Rogers leiab viimaks oma hooldaja Sharonis inimese, keda ta võib täielikult usaldada. Tema kasupoeg Don on kindel, et Sharonil on omakasupüüdlikud plaanid. Keerulised asjaolud viivad välja mõrvani.
13:30 Mõrvarlikud naabrid, S6/E4: Veronica Bozza*. Bridgewateri kokkuhoidvat kogukonda tabab šokina Veronica Bozza verise laiba leidmine tema elutoa põrandalt. Mõrvajuurdlus paljastab Nashville’i parimatele uurijatele pöörde, mis oleks justkui Hollywoodi filmist pärit.
14:15 Mõrvarlikud naabrid, S6/E5: Michael Zammitti ja Chester Roberts*. 39-aastasel Michael Zammittil on kõik, mida ta hing ihaldada oskab - armastav pere, õitsev äri ja mugav kodu. Kui see kõik aga kokku variseb, peab politsei lahendama korruptsiooni ja valede sasipuntra, mis vapustab kahte väikest Uus-Inglismaa linnakest hinge põhjani.
15:00 Mõrvarlikud naabrid, S6/E6: Tulega mängimine*. Lance Herndon elas Roswellis oma unelmate elu, kuni ta ühel päeval jõhkralt mõrvati. Uurimine paljastab võikad intriigid ja saladused, mis peituvad rikaste inimeste uhkete välisfassaadide taga.
15:45 Mõrvarlikud naabrid, S6/E7: Shelley Nance*. Lake Highlandsi kogukonda tabab paanika, kui Shelley Nance leitakse surnuks pussitatult. Sõbrad on šokeeritud, et politsei kahtlustab Shelley kõige lähedasemaid inimesi. Uurimise käigus paljastab jäle armukadeduse, viha ja kire sasipundar.
16:30 Mõrvarlikud naabrid, S6/E8: John Kowalczyk*. John Kowalczyku maha laskmine šokeerib kogu väikelinna. Sõbrad ei suuda ära imestada, miks oleks keegi pidanud tahtma edukat ettevõtjat tappa. Kui politsei asub aga lähemalt tema elu uurima, paljastub võigas valede võrgustik.
17:15 Meeldejääv kuritegu, S4/E8: Vastabiellunust äsjasurnuks*. Los Angeles, CA, 1968: Cheryl Perveler leitakse tema kollasest sportautost, kuulihaav peas. Kahtlusalusena peetakse kinni tema ekspolitseinikust abikaasa Paul. Kohtuprotsess käivitab noore LA prokuröri Vincent Bugliosi karjääri, kes sai hiljem tuntuks Charles Mansoni protsessiga.
18:00 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E1: Christie Mullins*. Clintonville'is, Ohios, mõrvatakse 14-aastane Christie Mullins. Mõrv on lahendamata 40 aastat, kuni ilmub välja noor naine, kes tuvastab mõrvarina oma onu. Selgub, et mehel on ohvriga üllatav side.
18:40 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E2: Charlie Kinkel*. Charlie Kinkel jääb kauges Nevada kaevanduslinnas kadunuks. Tema naine Trayce uurib asja, kuid kohalikud ei lase teda ligi. Kui surnukeha avastatakse, avavad uurijad suu ja paljastavad, et Charlie mõrv oli traagiline juhtum, milles kahtlustati vale inimest.
19:25 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E3: Patricia Leigh Mills*. Patricia Mills hukkus Texases Goliadis majapõlengus. Tema õde, kes kahtlustab, et tulekahju oli tahtlik, hakkab asja uurima. Kulub 10 aastat, enne kui üllatuslik süüdlane lõpuks lõksu kukub: tulekahju oli süütamine ja seega Patricia mõrvati.
20:10 Tere tulemast mõrvalinna, S1/E4: Donna Fontaine*. Idaho osariigis Kendrickis leitakse põlevast hoonest Donna Fontaine’i ja tema poiss-sõbra Fred Palahniuki surnukehad – nad on maha lastud. Vaikimise vandenõu kaitseb mõrvarit seni, kuni tema armukesed murduvad ja paljastavad süüdimõistmiseks vajalikud tõendid.
20:55 Mõrvahäärberid, S1/E2: Vaenlase tagalas*. Marie alustab Richard ja Helle Craftsi juures lapsehoidjana just siis, kui paar hakkab lahutuse poole tüürima. Kuid kibe lahutusprotsess saab peagi otsa, kui keegi jäljetult kaob. Marie peab kasutama oma siseringi positsiooni, et aidata kaasa kuriteo lahendamisele.
21:40 Mõrvahäärberid, S1/E3: Võitle või põgene*. Eraõde Velma Pietila püüab oma tööandjat Elisabeth Congdoni iga hinna eest kaitsta tema manipulatiivse ja rahaahne tütre Marjorie eest. Kui asjaolud võtavad surmava pöörde on ootamatult Velma ainuke, kes seisab Elisabethi ja tema kurikavala plaani vahel.
22:25 Mõrvahäärberid, S1/E4: Raudne neiu*. Kui pärijanna Sunny von Bülow koomasse langeb, haistab koristaja Maria, et midagi on valesti. Lojaalne Maria asub asja uurima ja satub peagi väga koledate asitõendite tunnistajaks.
23:10 Mõrvahäärberid, S1/E5: Teadlik unarussejätt*. 100. sünnipäeva künnisel Brooke Astori mälu on kadumas ja tema poeg Tony kasutab olukorda, et emalt raha näpata. Ustavad töötajad võtavad aga kindlaks sihiks oma armastatud tööandjat kaitsta.
23:55 Mõrvahäärberid, S1/E6: Temakese käpa all*. Miljonärist lesk Bob Rogers leiab viimaks oma hooldaja Sharonis inimese, keda ta võib täielikult usaldada. Tema kasupoeg Don on kindel, et Sharonil on omakasupüüdlikud plaanid. Keerulised asjaolud viivad välja mõrvani.
00:40 Alasti ahvatlus, S4/E3*. Kaaslast hakkavad otsima 30-aastane HIV-positiivne Pablo ja 27-aastane muusik Leon, kes tunneb, et ta tõmbab ligi valesuguseid tüdrukuid ja loodab saate abiga leida selle õige.
01:30 Alasti ahvatlus, S4/E4*. Tänases osas valivad endale kaaslast 28-aastane kahe lapse ema Michelle ning 30-aastane paksust poisist jõusaalihundiks muutunud Adam.
02:15 Alasti ahvatlus, S4/E5*. Kaaslast hakkab valima 20-aastane transseksuaalne naine Amira, kes on oma uue vagiinaga lõpuks ometi oma kehas õnnelik ja 24-aastane peolõvist ragbimängija Andy, kes on hingelt romantik.
03:05 Alasti ahvatlus, S4/E6*. Tänases osas valivad endale kaaslast 30-aastane Emmy-Lou, kellele meeldivad nii mehed kui naised, ja 21-aastane kriminalistikat õppiv Charlie.
03:55 Alasti ahvatlus, S4/E7*. Kaaslast otsib 27-aastane Alex, kellel pole kunagi olnud tõsist suhet ja 26-aastane Laura, kellel on valede poiste otsa komistamiseks kõrini saanud.
04:50 Duo Mix. Öö täis muuskavideoid erinevale maitsele. Tantsi, laula kaasa või naudi lihtsalt teki all.