Duo 4 saatekava 03.06.2024 - 09.06.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 03.06.2024

06:00 Minu kodu on parim, H7/E21. Meeskonnad pingutavad selle nimel, et kohtunikud Jamie Durie, Laurence Llewelyn-Bowen ja Wendy Moore saaksid täna nende renoveeritud tsoonidele oma hinnangu anda.

07:15 Vana silla saladus, H7/E103. Camila palub Hernandolt aega. Adelal on Carmelole ettepanek. Beatriz ei suuda Matíast unustada.

08:05 Keelatud vili, H5/E385. Dogan tuleb Kumrule järele, ent Kumru keeldub temaga kaasa minemast ja Ekin astub Kumru kaitseks välja. Ender lööb Handaniga käed, et Dogan ja Yildiz lahku ajada. Handan teeb katse Yildiz ära osta. Dogani viisakus jätab Mericile mulje, et mees on temast huvitatud.

09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8148*. Alf paljastab Roo salaplaani. Justin üllatab Leah'd. Rose muretseb sõbra pärast.

09:25 Igavene armastus, E40*. Kemal on Nihani peale vihane, sest arvab, et Nihan ei usalda teda ega tahagi Emiri küüsist päästmist. Nihan läheb stuudiosse, et seal saladusi lahti harutama asuda, aga Emir katkestab teda.

10:25 Pilvede all, H22/E4. Mari ei suuda tunnistada, et Kertul võiks tema suhtes õigus olla. Erik võitleb masenduse ja uute ahvatlustega. Urmase ja Kiku kohtumine paneb Mari muretsema. Sirje on Haapsalus ja tõmbab ka Inna ootamatute sündmuste keerisesse. Valter annab Siirile üllatava lubaduse.

11:15 Kõmutüdruk, H4/E18: Kuninglikud intrigandid. Lily ootab tagajärgi oma otsusele. William van der Woodsen, CeCe ja Lily õde Carol tulevad talle toeks ja ühtlasi Tascheni fotosessioonile, kus jäädvustatakse "tänapäeva siniverelisi". Caroli tütar Charlie tuleb ema teadmata Upper East Side'ile, et tutvuda Serena ja ülejäänud perega. Blair saab ilmutuse oma tulevikust ja mõtiskleb, kes on tema jaoks see õige.

12:05 Mängufilm Katie Fforde - Kingitud aastad (Katie Fforde - Geschenkte Jahre, Saksamaa 2014). Nel Innesil õnnestub seljatada vähk ja ta ootab innukalt, millal saab tagasi pöörduda oma endisesse ellu. Kuid paraku selgub, et endist elu pole enam - mees elab temaga veel vaid kaastundest. Nel pakib ülepeakaela asjad ja sõidab oma isa veinimõisa. Kuid ka seal pole asjad endised - isa tahab mõisa maha müüa ja rahulikku pensionipõlve nautida. Mõisa ostjaks on Jake Carlyle'i suurkontsern, kes varustab supermarketit odavate veinidega. Nel otsustab aga veinimõisa ise üle võtta. Tänu Jake'ile tunneb ta end üle hulga aja jälle noore ja kaunina. Ootamatult saabub mõisa ka tema abikaasa Marc. R: Helmut Metzger O: Gesine Cukrowski, Harald Krassnitzer, Martin Rapold

14:00 Telehommik, H1/E108*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:35 Saladused, H3/E4. Elina elab oma elu kabuhirmus! Nimelt on ta viimase viie aastaga kaotanud kõik oma lähedased - ema, isa, vanaema ja venna - asjaoludel, milles kõigil juhtumitel on tähtsat osa nende inimeste surmas mänginud just alkohol. Arusaadavalt ei julge Elina ise enam alkoholi puutudagi ja lein ning trauma on temas kujunenud peaaegu neuroosiks…

17:05 Õhtu!, H6/E146: Hooaja viimane!* Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingute hotell: Gareth ja Carys (H7O1). Endine sõjaväe parameedik Gareth taaskohtub Carysega. Pensioneerunud taksidermist Sandy loodab keerata elus uue lehekülje koos loomi armastava kaaslasega. Ruesharn otsib tõelist armastust ja kuigi ta leiab kohe ühise keele Alviniga, siis pole kindel, kas neil ka romantiline klapp tekib.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8149. Leah rahustab Justinit valega. Bree muretseb Leah’ heaolu pärast. Lyrik annab esimese kontserdi Saltis.

19:30 Igavene armastus, E41. Emir ja Galip on mälupulkade kadumisest häiritud. Tufan avastab, et Vildanil on õde, ja teatab sellest Emirile. Kemal laseb pussitaja üles otsida.

20:30 Poissmees: Austraalia, H8/E7. Locky loodab, et selgeltnägija annab talle grupikohtumise ajal vihje tema tuleviku kohta. Hilisemad uudised saate kohta vapustavad kõiki: saate tootmine suletakse Covid-19 tõttu.

22:00 Tapja lummuses, H4/E8: Tere, kaotajad. Eve ja Villanelle keskenduvad löögi andmisele Kaheteistkümne pihta, riskides oma eludega. Carolyn naaseb koju reeturina ning peab tegutsema kiirelt, et kasutama luureinfot selleks, et mängu tagasi saada.

22:55 Sõbrad, H7/E3: Phoebe küpsised. Rachel üritab Joeyle õpetada, kuidas jahiga sõitma peab. Monica püüab meeleheitlikult avastada Phoebe vanaema salajast küpsiseretsepti. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:25 Sõbrad, H7/E4: Racheli abiline. Rachel ei tea, kas valida abiliseks kogenud naine või nägus, kuid kogenematu noormees. Joey telesarja tegemine katkeb juba pärast esimest eetrikorda. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:55 Alasti ahvatlus, H2/E1. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

01:15 Naistevangla: oranž on uus must, H7/E2: Lihtsalt magustoidud. Piper teenib lapsehoidmisega. Aleida sunnib Hopperit ametikõrgendust nõudma. Juhuslikud narkootsingud ajavad Alexi närvi. Dayale tehakse pakkumine.

02:15 Armastuse saar, H3/E20. Villasse saabub uus tulija ning Aaroni ja Jessi suhe kannatab šokeeriva otsuse tõttu.

03:15 Mängufilm Katie Fforde - Kingitud aastad (Katie Fforde - Geschenkte Jahre, Saksamaa 2014)*. Nel Innesil õnnestub seljatada vähk ja ta ootab innukalt, millal saab tagasi pöörduda oma endisesse ellu. Kuid paraku selgub, et endist elu pole enam - mees elab temaga veel vaid kaastundest. Nel pakib ülepeakaela asjad ja sõidab oma isa veinimõisa. Kuid ka seal pole asjad endised - isa tahab mõisa maha müüa ja rahulikku pensionipõlve nautida. Mõisa ostjaks on Jake Carlyle'i suurkontsern, kes varustab supermarketit odavate veinidega. Nel otsustab aga veinimõisa ise üle võtta. Tänu Jake'ile tunneb ta end üle hulga aja jälle noore ja kaunina. Ootamatult saabub mõisa ka tema abikaasa Marc. R: Helmut Metzger O: Gesine Cukrowski, Harald Krassnitzer, Martin Rapold

04:45 Postimees.ee, E2001

Teisipäev 04.06.2024

05:40 Minu kodu on parim, H7/E22. Kohtunike hinded on käes, kuid Shayn ja Carly võivad edetabelit veel muuta. Kuidas nemad oma ümberkujundatud kodu hindavad? Kas nende antud hinded on mõnele meeskonnale hoobiks?

06:50 Vana silla saladus, H7/E104. Emilia palub Marcelalt abi. Hernandot külastab võimalik äripartner. Francisca jääb endale kindlaks.

07:40 Keelatud vili, H5/E386. Ender annab Mericile valesid lootusi. Yildiz on otsustanud anda Doganile võimalus, aga talle avaneb vaatepilt, mis paneb ta kiirelt ümber mõtlema. Handan palub Ekinil olla talle abiks, et teda Kumruga lähendada.

08:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8149*. Leah rahustab Justinit valega. Bree muretseb Leah’ heaolu pärast. Lyrik annab esimese kontserdi Saltis.

08:55 Igavene armastus, E41*. Emir ja Galip on mälupulkade kadumisest häiritud. Tufan avastab, et Vildanil on õde, ja teatab sellest Emirile. Kemal laseb pussitaja üles otsida.

09:50 Pilvede all, H22/E5. Kertu puistab Siirile südant. Mari ja Indreku suhted soojenevad, kui naine lõpuks tunnistab, mis teda vaevab. Albert on Inna pärast tõsises mures. Urmas tunneb end Murakate juures nagu pereliige. Albert saab teada, kelle käes on Urmase kullakangid. Kertu paneb Eriku paika.

10:50 Kõmutüdruk, H4/E19: Kübeke roosat. Serena palub Charliel välja selgitada, miks Blair ja Dan nii palju aega koos veedavad ja mis rolli mängib üks ootamatu külaline nende elus. Nate'i abiga otsustab Raina minna oma ema otsima. Chucki lootused purunevad minevikusaladuse tõttu.

11:40 Mängufilm Katie Fforde - Õnnetoojad (Katie Fforde - Glücksboten, Saksamaa 2010). Perdita elab pärast õnnetut abielu endise lapsehoidja juures talus. Ümberkaudsed restoranipidajad tunnevad teda kui head aedviljakasvatajat. Ootamatult kohtub Perdita tööasju ajades oma endise mehe Lucasega. Mängu tuleb ka naine, kelle pärast Lucas kunagi Perdita maha jättis. Ja vaatamata möödunud aastatele mõistab Perdita, et ammused tunded pole kuhugi kadunud. R: Felix Herzogenrath O: Felicitas Woll, Tobias Oertel, Petra Kelling

13:35 Telehommik, H1/E109*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:10 Saladused, H3/E5. 16-aastased keskkoolitüdrukud Karoliina ja Siiri tutvuvad pidutsemise käigus 46-aastase Veikoga, kes on tüdrukutega sõbrustamisest niivõrd huvitatud, et ei kõhkle neile välja ja kalleid kingitusi tegemast. Tagasihoidlikest oludest pärit tüdrukud on Veiko pakutavatest materiaalsetest hüvedest vaimustatud ja kasutavad meest lüpsilehmana, kordagi mõtlemata, mis mehe lahkuse taga võib olla.

16:40 Reede ÕHTU!, H3/E28. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord on erikülalisteks armastatud lauljad Sünne Valtri ja Laura Põldvere. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

18:00 Esmakohtingute hotell: Annie ja Rachel (H7O2). Annie otsib enda kõrvale sama energilist isiksust. Kaksikud Bethany ja Shannon on väga erinevate isiksustega. Phil püüab murda Bethany kaitsemüüre ning Aaron mõista Shannoni igatsust emaliku rolli järgi.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8150. Tane murrab jälle Felicity südame. Remi anna Breele kätte kutse.

19:30 Igavene armastus, E42. Nihan tahab mälupulgad Galipi seifi tagasi panna, et Kemali kaitsta. Vanemate ja Leyla saladus jõuab Nihanini. Kemalil on pussitajaga oma plaan.

20:30 Poissmees: Austraalia, H8/E8. Poissmees paradiisis kolib internetti, ning Locky kutsub kaunitarid virtuaalsele kohtingule. Hubane pidžaamapidu võtab aga ebamugava pöörde ja Locky näeb mullivanni-kohtingul Izzyt lähemalt.

21:35 Versailles, H1/E1: Tere tulemast Versailles'sse. Rahvusvaheliselt tunnustatud ning uskumatult uhke draamasari „Versailles“ on kaasahaarav lugu täis intriigi, romantikat ja põnevat omaaegset poliitilist manööverdamist. Sarja tegevus keerleb Prantsusmaa kuninga Louis XIV elu ja ajaloo ühe ikoonilisema hoone Versailles’i palee ehitamise ümber. Palju kõneainet pakkunud sari viib vaataja 17. sajandi külluslikku ja suursugusesse Prantsusmaale kuningliku borduelu ja ikoonilise palee sünni keskele. Kuningas Louis XIV alustab ettevalmistustega, et muuta oma isa jahiloss uhkeks paleeks.

22:40 Sõbrad, H7/E5: Kihlusfoto. Endast ja Monicast kihlusfotot tehes on Chandleril millegipärast ikka imelik nägu peas. Ross ja Phoebe käivad kohtamas parajasti lahutava paarikesega. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:10 Sõbrad, H7/E6: Tukastajad. Rachel ja Phoebe tahavad olla Monica pruutneitsi. Joey ja Ross leiavad end pärast tukastamist piinlikus asendist. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:40 Alasti ahvatlus, H2/E2. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

01:00 Naistevangla: oranž on uus must, H7/E3: Ja pruun on uus oranž. Uus ülevaataja algatab suured muudatused. Blanca kohtub taas vana sõbraga. Suzanne püüab Taystee ja Musta Cindy suhet parandada.

02:10 Armastuse saar, H3/E21. Samal ajal kui võistlejad üritavad siluda Aaroni šokeeriva otsuse tagajärgi, saabuvad villasse kaks uut kaunitari.

03:10 Mängufilm Katie Fforde - Õnnetoojad (Katie Fforde - Glücksboten, Saksamaa 2010)*. Perdita elab pärast õnnetut abielu endise lapsehoidja juures talus. Ümberkaudsed restoranipidajad tunnevad teda kui head aedviljakasvatajat. Ootamatult kohtub Perdita tööasju ajades oma endise mehe Lucasega. Mängu tuleb ka naine, kelle pärast Lucas kunagi Perdita maha jättis. Ja vaatamata möödunud aastatele mõistab Perdita, et ammused tunded pole kuhugi kadunud. R: Felix Herzogenrath O: Felicitas Woll, Tobias Oertel, Petra Kelling

04:40 Postimees.ee, E2002

Kolmapäev 05.06.2024

05:35 Minu kodu on parim, H7/E23. Katie ja Alex annavad üle oma Uus-Lõuna-Walesis Lõuna-Tablelandsis asuva maalähedase maja võtmed. Nende 1800. aastatel ehitatud paradiisis on vähe hoiukohti, lisaks on hakanud maja nende ümbert lagunema.

06:45 Vana silla saladus, H7/E105. Severo survestab Franciscat. Aquilinol on Hernandole nõudmised. Külarahval on aina raskem.

07:35 Keelatud vili, H5/E387. Doganil on tükk tegemist, et end Yildizile välja vabandada, kuid viimaks see tal õnnestub. Meric on Enderi peale maruvihane ja lahkub ettevõttest. Ender ja Handan muudavad plaani ja üritavad seekord jätta Doganile muljet, nagu Yildiz petaks teda.

08:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8150*. Tane murrab jälle Felicity südame. Remi anna Breele kätte kutse.

08:55 Igavene armastus, E42*. Nihan tahab mälupulgad Galipi seifi tagasi panna, et Kemali kaitsta. Vanemate ja Leyla saladus jõuab Nihanini. Kemalil on pussitajaga oma plaan.

09:50 Pilvede all, H22/E6. Kertu ja Siiri ärkavad pärast pidu Murakate kodus. Õed lepivad lõpuks ära. Urmasel on Siirile etteheiteid. Inna on solvunud, sest Albert on taas Sirje poolt. Liisa ei mõista oma vanemate käitumist. Mari sõidab Haapsallu ning jagab Sirjega ootamatuid uudiseid Pireti kohta...

10:50 Kõmutüdruk, H4/E20: Printsessid ja konn. Blairi unistused on täitumas, aga Serena ähvardab Blairi minevikku paljastades kõik purustada. Charlie ja Vanessa saavad sõpradeks. Shokeeriv saladus paneb Nate'i raskesse olukorda ning sunnib valima Raina ja Chucki vahel.

11:45 Mängufilm Katie Fforde - Harrieti unelm (Katie Fforde - Harriets Traum, Saksamaa 2011). Harriet saab esimese lapse juba 16-aastasena. Kuigi aeg on edasi läinud, elab ta endiselt vanematekodus Hudson Valleys. Naine soovib viimaks ise jalad alla saada ja fotograafina tööle hakata. Võimalus tõepoolest avaneb, kuid Harrieti vanemad pole veel nõus tütrepoega naise enda hoole alla andma. R: John Delbridge O: Wanda Perdelwitz, Ben Braun, Ulrike C. Tscharre

13:35 Telehommik, H1/E110*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:10 Saladused, H3/E6. Mitmetahuline suhtedraama! Üksinda last kasvatav Anu kolib pealinnast alevikku ja kohtab endavanust Kert-Kristot. Noored armuvad kuid suhet hakkab varjutama noormehe pidutsemislembus, mis ta reedest esmaspäevani Anule kättesaamatuks muudab.

16:40 Reede ÕHTU!, H3/E29. Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Saate erikülalised on kulturist, treener ja sporditegelane Ott Kiivikas koos oma tütre fitness-sportlase Amani Kiivikasega. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

18:00 Esmakohtingute hotell: Nick ja Georgia (H7O3). Erakokk Georgia leiab potentsiaalse kallima Nickis, kes on toidust ja veinist sama vaimustunud. Ajalooõpetaja ja kolme lapse ema Debbie leiab läheduse üksikisa Robiga, kelle jaoks on pereväärtused väga olulised. 18-aastane Sophie loodab endale leida mehe, kes vaimustub loomadest sama palju kui Sophie ise.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8151. Felicity ja Mackenzie lähevad vastamisi. Bree kohtub Remi vanematega. Eden toetab Cashi.

19:30 Igavene armastus, E43. Politsei saabub Emiri koju. Kemal näeb oma kodus Nihanit. Nihan viib Kemali oma salapaika ja räägib talle, et abiellus Emiriga vaid seetõttu, et ta vend Ozan tappis naise. Kemal ei mõista Nihanit ja lubab, et päästab ta sellest vangistusest. Pärast ülekuulamist Emir vabastatakse. Nüüd on tal kavas Zeynepi kaudu Kemalile kätte maksta.

20:30 Poissmees: Austraalia, H8/E9. Locky armastuse otsingud piirangute perioodil jätkuvad. Roxi, Bella, Steph ja Nicole tutvustavad Lockyt oma lähedastele videokõne kaudu. Uue vallalise kaunitari saatesse tulek tekitab segadust.

21:30 Versailles, H1/E2: Riik - see olen mina. Marie-Thérèse sünnitab lapse, kuid tegu pole kuninga lapsega. Philippe tahab liituda Hispaania sõjakäiguga. Kuningas alandab Montcourti.

22:35 Sõbrad, H7/E7: Rossi raamatukoguraamat. Rossi pahandab, et tema väitekiri on raamatukogus nii hüljatud nurgas, et tudengid seal suudlemas käivad. Monica kutsub tahtmatult Janice'i pulma. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:05 Sõbrad, H7/E8: Chandler ei salli koeri. Ross ei suuda endale andestada, et talle kõigi 50 osariigi nimed ei meenu. Joey lobiseb Tagile välja, et ta Rachelile meeldib. Chandler on närvis, kui Phoebe koera korterisse toimetab. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:35 Alasti ahvatlus, H2/E3. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:55 Naistevangla: oranž on uus must, H7/E4: Kuidas elada. Piper läheb oma isa juurde tööle. Vinnie külastab uudistega Lornat. Meeleheitel Taystee palub Dayalt teenet. Caputo juhendab taasavatud juuraklassi.

02:05 Armastuse saar, H3/E22. Uute tüdrukute sekkumine ajab lahku kaks paari.

03:15 Mängufilm Katie Fforde - Harrieti unelm (Katie Fforde - Harriets Traum, Saksamaa 2011)*. Harriet saab esimese lapse juba 16-aastasena. Kuigi aeg on edasi läinud, elab ta endiselt vanematekodus Hudson Valleys. Naine soovib viimaks ise jalad alla saada ja fotograafina tööle hakata. Võimalus tõepoolest avaneb, kuid Harrieti vanemad pole veel nõus tütrepoega naise enda hoole alla andma. R: John Delbridge O: Wanda Perdelwitz, Ben Braun, Ulrike C. Tscharre

04:45 Postimees.ee, E2003

Neljapäev 06.06.2024

05:30 Minu kodu on parim, H7/E24. Meeskonnad võistlevad Katie ja Alexi maalähedases kodus pilkupüüdva eseme väljakutses. Osades Johanna Griggs, Jamie Durie, Laurence Llewelyn-Bowen ja Wendy Moore.

06:45 Vana silla saladus, H7/E106. Nicolás toob Camilale uudiseid. Nazaria saabub mõisa. Hernando ei tea, kust raha hankida.

07:35 Keelatud vili, H5/E388. Handan räägib Yildizile, et on abielus ülimalt julma mehega. Ender ja Handan viivad Dogani ja Yildizi lahku ajamiseks läbi järgmise plaani, kuid seekord tõttab Yildizile appi hoopis Kumru.

08:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8151*. Felicity ja Mackenzie lähevad vastamisi. Bree kohtub Remi vanematega. Eden toetab Cashi.

08:55 Igavene armastus, E43*. Politsei saabub Emiri koju. Kemal näeb oma kodus Nihanit. Nihan viib Kemali oma salapaika ja räägib talle, et abiellus Emiriga vaid seetõttu, et ta vend Ozan tappis naise. Kemal ei mõista Nihanit ja lubab, et päästab ta sellest vangistusest. Pärast ülekuulamist Emir vabastatakse. Nüüd on tal kavas Zeynepi kaudu Kemalile kätte maksta.

09:50 Pilvede all, H22/E7. Kertu soovitab Erikul Andrese pakkumine vastu võtta. Urmase ja Kiku suhe saab hoo sisse. Siiri on sunnitud Valterile tunnistama, miks Asta ootamatult Tallinnasse saabus. Kertu kohtub Eriku teadmata Voltsiga. Sirje ja Albert püüavad leida võimalust, kuidas Piretit aidata.

10:45 Kõmutüdruk, H4/E21: Purunenud embused. Charlie hakkab end Serena ja tema sõprade seas koduselt tundma. Blair mõtiskleb meesuhete üle, triivides õnneliku abielusadama poole. Jack Bassi naasmine Upper East Side'ile põhjustab ahelreaktsiooni, mis võib hävitada Chucki ja tema lähedased.

11:40 Mängufilm Katie Fforde - Tuletorni tulevik (Katie Fforde - Leuchtturm mit Aussicht, Saksamaa 2012). Anna asub tööle muinsuskaitsjana. Redrocki linna jõudes seisab ta kohe silmitsi terve rea muredega. Suurimaks katsumuseks saab võitlus ehitusfirmaga, mis plaanib lõhkuda ajaloolise tuletorni, et selle asemele lõbustuspark rajada. Anna püüab ehitusfirmat üle kavaldada ja kutsub tööle tagasi vana majakavahi Joshua. Paraku ei aima Anna, et nii sekkub ta kõigele lisaks ka veel ühe suure peretüli keskele. R: John Delbridge O: Luise Bähr, Patrik Fichte, Michaela May

13:30 Telehommik, H1/E111*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:05 Saladused, H3/E7. Seekordne lugu räägib 33-aastasest Markost, kes on kahtlema hakanud oma elukaaslases Liinas. Markole tundub, et ta pole kaugeltki suhtes, mida ta sooviks ning ta hakkab oma ideaalsuhet otsima.

16:40 Reede ÕHTU!, H3/E30. Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Tänase saate erikülalised on ansambel Trafficust, muusikud Stig Rästa ja Silver Laas. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

18:00 Esmakohtingute hotell: Alex ja Laker (H7O4). 26-aastane Laker otsib oskuslikku kaaslast, nii et maailmarekordi omanik Alex võib talle täpselt õige olla. Pensioneerunud õpetaja Edward otsib kaasat, kellega koos tantsupõrandaid vallutada. Siidimeister Duncan tutvub küünlameister Richardiga ning nende kahe ebahariliku meistri vahel tekib tõeline sära.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8152. Dana tahab kogukonnale oma panuse anda. Tane vihastab. Bree on Remi vanematega avameelne.

19:30 Igavene armastus, E44. Nihan teeb vanematele etteheiteid. Hommikul ärgates leiab ta aiast kirja Kemalilt, kes on talle üllatuse valmistanud. Soojusenergiajaama ehituse käigus muudetakse vee voolusuunda. Ehitust alustati ilma Kemali teadmata Emiri käsul. Kemal püüab olukorda lahendada. Nihan tutvustab Leylale Ozanit.

20:30 Poissmees: Austraalia, H8/E10. Locky ja kaunitarid kolivad tagasi häärberisse, kuid tagasipöördumine reaalsusesse osutub raskeks. Lõhe Bella ja Irena vahel muutub kuristikuks ning Roxi ja Juliette'i tüli lõpeb dramaatilise lahkumisega.

21:30 Versailles, H1/E3: Valitsejapeegel. Kuningas tahab, et aristokraadid elaks koos temaga Versailles' lossis. Lossi saabub emissar Aafrikast ja Cassel värbab Montcourti.

22:35 Sõbrad, H7/E9: Palju maiust. Ross ostab Phoebele jalgratta, aga ta ei oska sellega sõita. Monica jõuluküpsised saavad terves majas kuulsaks, aga Monica populaarsus sellest ei kasva. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:05 Sõbrad, H7/E10: Jõuludarmadill. Phoebe tahab oma korterisse tagasi kolida ja selleks, et Rachel endaga tagasi meelitada, ostab ta Joeyle trummikomplekti. Monicale valmistab meelehärmi Chandleri suutmatus korralikult jootraha jätta. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:35 Alasti ahvatlus, H2/E4. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:55 Naistevangla: oranž on uus must, H7/E5: Vähemuse pagendamine. Aleida püüab oma teismelist tütart probleemidest eemal hoida. Piper ja Cal loobuvad üheks päevaks oma kohustustest. Blanca manööverdab õigussüsteemis.

02:05 Armastuse saar, H3/E23. Poisid üritavad neidusid võrgutada ning Courtney kingib oma südame Noah'le.

03:10 Mängufilm Katie Fforde - Tuletorni tulevik (Katie Fforde - Leuchtturm mit Aussicht, Saksamaa 2012)*. Anna asub tööle muinsuskaitsjana. Redrocki linna jõudes seisab ta kohe silmitsi terve rea muredega. Suurimaks katsumuseks saab võitlus ehitusfirmaga, mis plaanib lõhkuda ajaloolise tuletorni, et selle asemele lõbustuspark rajada. Anna püüab ehitusfirmat üle kavaldada ja kutsub tööle tagasi vana majakavahi Joshua. Paraku ei aima Anna, et nii sekkub ta kõigele lisaks ka veel ühe suure peretüli keskele. R: John Delbridge O: Luise Bähr, Patrik Fichte, Michaela May

04:40 Postimees.ee, E2004

Reede 07.06.2024

05:35 Minu kodu on parim, H7/E25. Meeskonnad pingutavad selle nimel, et saada oma tsoonid valmis ajaks kui kohtunikud Jamie Durie ja Laurence Llewelyn-Bowen neid hindama tulevad. Milline meeskond avaldab kohtunikele enim muljet ja saavutab varakult eelise teiste ees?

06:50 Vana silla saladus, H7/E107. Nazaria kuulab Fe juures maad. Beatriz keeldub Matíasest loobumast. Carmelo kahtleb Severos.

07:40 Keelatud vili, H5/E389. Yildizis kahtlema hakanud Dogan laseb naist jälitada. Ender hakkab koos Caneriga Handani tausta uurima. Asuman leiab endale uue sõbranna. Cagatay üritab oma pere päästa ja Yildiziga ära leppida. Yildiz otsustab Kumrut mürgitada, et too tagasi koju tuleks.

08:35 Kodus ja võõrsil, H36/E8152*. Dana tahab kogukonnale oma panuse anda. Tane vihastab. Bree on Remi vanematega avameelne.

09:00 Igavene armastus, E44*. Nihan teeb vanematele etteheiteid. Hommikul ärgates leiab ta aiast kirja Kemalilt, kes on talle üllatuse valmistanud. Soojusenergiajaama ehituse käigus muudetakse vee voolusuunda. Ehitust alustati ilma Kemali teadmata Emiri käsul. Kemal püüab olukorda lahendada. Nihan tutvustab Leylale Ozanit.

09:50 Pilvede all, H22/E8. Juubeliosa! Sarja 300. osas on kätte jõudnud Siiri ja Andrese pulmapäev. Urmas lahkub Murakate kodust ja seab end sisse Kiku juurde. Erik pole kindel, kas Kertu on Madisest üle saanud. Mari leiab hingerahu, Siiril on pulmapalavik ja Sirje jõuab Kopenhaagenisse.

10:45 Kõmutüdruk, H4/E22: Pikk hüvastijätt - Hooaja viimane! Tagasi on Georgina Sparks ja Constance Billardi õelad tüdrukud Kati ja Is. Näeme ka "Kõmutüdruku" autorit Cecily von Ziegesari.

11:40 Mängufilm Katie Fforde - tantsiv Martha (Katie Fforde - Martha tanzt, Saksamaa 2014). Arstiametit pidav Martha peab silmitsi seisma raskeima hetkega oma elus: ta saab väljakutse sillale, millelt noor tüdruk plaanib alla hüpata. Sündmuskohal selgub, et tegemist on tema enda tütre Paulaga. Kuigi kõik laabub ja tütar tuleb temaga uuesti koju, ei saa Martha rahu. Kas ta on viimastel aastatel ikka hea ema olnud ja kõik õigesti teinud? Marthale asub appi üks õpetaja ja selgub, et asjal on sootuks sügavam sisu. R: Helmut Metzger O: Susanna Simon, Harald Schrott, Christian Erdmann

13:30 Telehommik, H1/E112*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Eeva Esse-Sõõrumaa ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:05 Saladused, H3/E8. Agnes ja Tarmo on lõbusas paarisuhtes: nad armastavad teineteisele totraid ja lapsikuid vempe teha. Mõlemad naudivad nendega kaasnevat spontaansust ja mängulisust, aga kui sünnib laps, peavad asjad vähemalt Agnese meelest muutuma. Tarmo aga seda ei arva ning pikale veninud lapsepõlv hakkab lõpuks tõsiselt varjutama paarisuhet, kus kuidagi täiskasvanuks saada ei taheta.

16:35 Reede ÕHTU!, H3/E31. Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Tänase saate erikülalised on meelelahutajad ja juutuuberid Andrei Zevakin ja Robin Valting. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

18:00 Esmakohtingute hotell: Francesca ja Alex (H7O5). Cambridge’i ülikoolis töötav Michael otsib endale andekat ja intelligentset kaaslast. 55-aastane abiõpetaja Maroulla loodab leida endale enesekindla mehe, kes suudab teda naerma ajada. Itaallannast värbamisspetsialist Francesca unistab mehest, kes tooks välja tema haavatavama poole ning elektrik Alex paistab selleks igati potentsiaalikas kandidaat olevat.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8153. Tane on valmis tagasilöögiks. Johni paha tuju kandub üle tema õpilastele. Kirby ja Theo kirjutavad koos laulu.

19:30 Igavene armastus, E45. Zeynep ja Asu sepitsevad plaani Zeynepi kodust välja saamiseks. Nihan annab Kemalile salajase asitõendi. Salihi joomatuur viib ta Nihani pere värava taha.

20:30 Mängufilm Äkki oled see sina (Maybe It's You, USA 2023). Pärast mitmeid luhtunud suhteid otsustavad parimad sõbrad Peter ja Lexa proovida üht asja, mida nad pole kunagi proovinud: teineteisega kohtamas käia. R: Cameron Fay O: Molly McCook, Brett Dier, Veronica St. Clair

22:20 Sõbrad, H7/E11: Kohupiimakoogid. Chandlerile tuuakse kogemata kohupiimakooke ja ta ei suuda nende söömist lõpetada. Monica on pahane, et teda nõbu pulma ei kutsutud, sest Ross kutsuti pealegi koos kaaslasega. Kohapeal selgub hea põhjus, miks Monicat ei kutsutud. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

22:50 Sõbrad, H7/E12: Öö otsa üleval. Ross kogub kamba katusele meteoriidisadu vaatama. Chandler ja Monica ei suuda koos magama jääda. Ross jääb koos Joeyga katusele lõksu. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:20 Alasti ahvatlus, H2/E5. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:45 Naistevangla: oranž on uus must, H7/E6: Liftis kinni. Taystee kasutab oma uut positsiooni ära. Natalie õpetab Tamikale tabelite koostamist. Must Cindy ja Maria üritavad taastada suhteid inimestega, kellele nad on haiget teinud.

01:55 Armastuse saar, H3/E24. Villas mängitakse faktide või väljamõeldiste mängu samal ajal kui mõned taasühinenud paarid lahku lähevad.

03:00 Mängufilm Katie Fforde - tantsiv Martha (Katie Fforde - Martha tanzt, Saksamaa 2014)*. Arstiametit pidav Martha peab silmitsi seisma raskeima hetkega oma elus: ta saab väljakutse sillale, millelt noor tüdruk plaanib alla hüpata. Sündmuskohal selgub, et tegemist on tema enda tütre Paulaga. Kuigi kõik laabub ja tütar tuleb temaga uuesti koju, ei saa Martha rahu. Kas ta on viimastel aastatel ikka hea ema olnud ja kõik õigesti teinud? Marthale asub appi üks õpetaja ja selgub, et asjal on sootuks sügavam sisu. R: Helmut Metzger O: Susanna Simon, Harald Schrott, Christian Erdmann

04:35 Postimees.ee, E2005

Laupäev 08.06.2024

06:55 Mängufilm Armastuse mehaanika (The Mechanics of Love, USA 2017)*. Oma õe pulma tulles kohtub Matti vana kallimaga, kes töötab isa mehaanikatöökojas. Selgub, et leek pole lõplikult kustunud ning naine on nüüd kahevahel – kas naasta suurlinna, kus teda ootab ta kihlatu Devin, või jääda siia. R: David Weaver O: Shenae Grimes-Beech, Tyler Hynes, Lochlyn Munro

08:35 Soodsad sööginaudingud, H8/E5: Perekond Forsyth*. Chris ja Jordan püüavad väga erinevate maitsetega pereliikmeid õpetada koos süüa tegema, et säästa raskelt teenitud raha muudeks rõõmudeks.

09:45 Kodus ja võõrsil, H36/E8149*. Leah rahustab Justinit valega. Bree muretseb Leah’ heaolu pärast. Lyrik annab esimese kontserdi Saltis.

10:15 Kodus ja võõrsil, H36/E8150*. Tane murrab jälle Felicity südame. Remi anna Breele kätte kutse.

10:45 Kodus ja võõrsil, H36/E8151*. Felicity ja Mackenzie lähevad vastamisi. Bree kohtub Remi vanematega. Eden toetab Cashi.

11:10 Kodus ja võõrsil, H36/E8152*. Dana tahab kogukonnale oma panuse anda. Tane vihastab. Bree on Remi vanematega avameelne.

11:40 Kodus ja võõrsil, H36/E8153*. Tane on valmis tagasilöögiks. Johni paha tuju kandub üle tema õpilastele. Kirby ja Theo kirjutavad koos laulu.

12:10 Rannamaja remondihundid, H2/E3: Florida kihlusremont. Vastabiellunud noorpaar võtab ette remondi oma esimeses kodus Floridas.

13:05 Vallaline kaunitar, H5/E4. Angie südamesõber toob noormehed vallaliste kaunitaride peoõhtule, et tutvuda meestega, kes loodavad varastada tema parima sõbranna südame. Kokteilipeol näeme salasuudlusi, pisaraid ja vihaseid poissmehi.

14:15 Mängufilm Lilled ja mesi (Flowers and Honey, USA 2021). Lillemüüja Sarah' elu muutub drastiliselt, kui ta saab tädilt päranduseks rantšo. Sarah käis seal lapsena ja talle meeldis seal väga. Nüüd pole ta aga kindel, mida rantšoga teha. Naabrimehe, mesinik Hanki abiga uurib ta maad ja see saab talle väga lähedaseks. Kas ta tahab üldse naasta oma poiss-sõbra juurde Los Angelesse ja lillepoodi edasi pidada? R: Brian Skiba O: Ashley Newbrough, Jamie Roy, Samantha Cope

16:00 Mängufilm Äkki oled see sina (Maybe It's You, USA 2023)*. Pärast mitmeid luhtunud suhteid otsustavad parimad sõbrad Peter ja Lexa proovida üht asja, mida nad pole kunagi proovinud: teineteisega kohtamas käia. R: Cameron Fay O: Molly McCook, Brett Dier, Veronica St. Clair

17:50 Soodsad sööginaudingud, H8/E6: Perekond Stirrat. Chris ja Jordan õpetavad kolmikute vanematele, kuidas ise süüa teha, vähem toitu raisata ja säästa raha tähenduslike perekondlike mälestuste loomiseks.

19:00 MasterChef Eesti, H1/E4. Kodukokkade oskused pannakse proovile toiduainega, mida leidub pea igas majapidamises. Pealtnäha lihtne ülesanne pööratakse aga parajaks pähkliks. Võistlejaid ootab teinegi üllatus, kui MasterChefi kööki saabub palavalt armastatud tippkokk. Väljalangemisest pääsevad vaid suurima pingetaluvusega osalejad.

20:25 Mängufilm Kogu südamest: Unistused (All of My Heart: Inn Love, USA, Kanada 2017). Romantiline film. Brian ja Jenny valmistuvad avama oma kodumajutust, kuid torm rikub nende plaanid. Brian otsustab naasta oma börsitööle, et majanduslikku seisu parandada ja Jenny püüab iga hinna eest avamiseni jõuda. R: Terry Ingram O: Lacey Chabert, Brennan Elliott, Heather Doerksen

22:15 Sõbrad, H7/E13: Rosita surm. Rachel lõhub ära Joey lemmiktooli nimega Rosita. Monica ja Ross avastavad, et nende vanemad müüvad maja maha. Phoebel tuleb tegemist enesetapjaliku firmajuhiga. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

22:45 Sõbrad, H7/E14: Kõik saavad kolmkümmend. Rachel saab 30 ja ka kõik teised meenutavad oma 30. sünnipäeva. Phoebe avastab aga, et ongi juba 31. Rachel jätab Tagi maha. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:15 Alasti ahvatlus, H2/E1*. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:35 Alasti ahvatlus, H2/E2*. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

01:55 Alasti ahvatlus, H2/E3*. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

03:15 Armastuse saar, H3/E25. Saareelanikest saavad üheks päevaks vanemad ning kaks paari saadetakse villast ära.

04:10 Dokumentaalfilm Lagle rännakud. Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“. R: Jaan Kolberg, Meelika Lehola O: Lagle Parek

05:35 Postimees.ee, E2006

Pühapäev 09.06.2024

07:55 Mängufilm Lilled ja mesi (Flowers and Honey, USA 2021)*. Lillemüüja Sarah' elu muutub drastiliselt, kui ta saab tädilt päranduseks rantšo. Sarah käis seal lapsena ja talle meeldis seal väga. Nüüd pole ta aga kindel, mida rantšoga teha. Naabrimehe, mesinik Hanki abiga uurib ta maad ja see saab talle väga lähedaseks. Kas ta tahab üldse naasta oma poiss-sõbra juurde Los Angelesse ja lillepoodi edasi pidada? R: Brian Skiba O: Ashley Newbrough, Jamie Roy, Samantha Cope

09:40 Soodsad sööginaudingud, H8/E6: Perekond Stirrat*. Chris ja Jordan õpetavad kolmikute vanematele, kuidas ise süüa teha, vähem toitu raisata ja säästa raha tähenduslike perekondlike mälestuste loomiseks.

10:50 Hooaeg, H19/E22*. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!

11:25 Aedniku aabits, H4/E69*. Mis kasvaks okaspuude all? Millised on uued püsililled, mis naabrigi kadedaks teevad?

11:55 Rita köök, H1/E4*. Rita on sedakorda oma kööki kutsunud vinge kohvieksperdi Annar Alase, kes jagab inspireerivaid kohvitarkuseid. Kahepeale kokatakse valmis kohupiimapannkoogid, eriti hõrk kohvikastmes lambakints koos rosmariinivõis küpsetatud ahjukartulitega ning põnev versioon eestlaste ühest lemmik magustoidust, tiramisust.

12:25 Rannamaja remondihundid, H2/E4: Galvestoni pelgupaik. Ühel hetkel saab paaril sugulaste külastamisest mõõt täis ja nad on valmis ostma endale oma rannakodu. Nad ostavad Texasesse Galvestoni maja, mis vajab palju tööd, kuid kas selleks eelarvest piisab või tuleb oma unistusi kokku tõmmata?

13:15 Vallaline kaunitar, H5/E5. Pärast ühiskohtingut, kus noormeestel palutakse kirjutada ja esitada püstijalakomöödia, tõusevad kokteilipeol pinged lakke ning lõkkele lööb armukadedus, sest noormehed jätkavad võitlust võimaluse eest Angie´iga aega veeta.

14:35 Mängufilm Viimane pruutneitsi (The Last Bridesmaid, USA 2019). Becca on igas pulmas pruutneitsi. Kui ta tutvub oma nõo pulmas videograaf Kyle’iga, tekib ootamatult tugev side, mis annab lootust, et ehk pääseb Becca ükskord ka ise pruudi rolli. R: Mark Jean O: Rachel Boston, Paul Campbell, Jeremy Guilbaut

16:20 Mängufilm Kogu südamest: Unistused (All of My Heart: Inn Love, USA, Kanada 2017)*. Romantiline film. Brian ja Jenny valmistuvad avama oma kodumajutust, kuid torm rikub nende plaanid. Brian otsustab naasta oma börsitööle, et majanduslikku seisu parandada ja Jenny püüab iga hinna eest avamiseni jõuda. R: Terry Ingram O: Lacey Chabert, Brennan Elliott, Heather Doerksen

18:00 Soodsad sööginaudingud, H1/E1: Perekond James. Kokk Michael van de Elzenil ja restoranipidaja Ganesh Raj’il tuleb sel nädalal abistada perekonda, kes sööb peamiselt valmistoitu ning kelle majas köögiviljadele on harva kohta. Eriti umbusklik on uute maitsete osas üks lastest.

19:00 MasterChef Eesti, H1/E5. Kümme parimat kodukokka peavad pakkuma võrratuid maitseelamusi, kasutades vaid üllatuskastis olevaid toiduaineid. Väljalangeja selgub ülesandes, kus võistlejad saavad oma fantaasial lennata lasta. Suurimaks takistuseks on paraku aeg, mis kulgeb seekord oma reeglite järgi.

20:25 Mängufilm Tagasi tippu (Burnt, USA 2015). Komöödiafilm tippkokk Adam Jones´st, kellel oli kõik olemas aga ta jäi sellest ilma. Kahe Michelini tärniga pärjatud halbade kommetega rokkstaar ja Pariisi restoranimaailma endine enfant terrible tegi kõike enda suva järgi ja hoolis ainult maitseplahvatuste loomisest saadavast kaifist. Aga et saada oma restoran ja haruldane kolmas Michelini tärn, vajab ta enda kõrvale parimatest parimaid, kelle hulgas on ka imekaunis Helene. See on ääretult naljakas ja emotsionaalne lugu armastusest toidu vastu, armastusest kahe inimese vahel ja teiste võimaluste jõust. R: John Wells O: Bradley Cooper, Sienna Miller, Daniel Brühl

22:30 Alasti ahvatlus, H2/E4*. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

23:50 Alasti ahvatlus, H2/E5*. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

01:10 Armastuse saar, H3/E26. Võistlus läheneb lõpule ja saarlased lähevad oma viimasele kohtingule.

02:05 Mängufilm Tagasi tippu (Burnt, USA 2015)*. Komöödiafilm tippkokk Adam Jones´st, kellel oli kõik olemas aga ta jäi sellest ilma. Kahe Michelini tärniga pärjatud halbade kommetega rokkstaar ja Pariisi restoranimaailma endine enfant terrible tegi kõike enda suva järgi ja hoolis ainult maitseplahvatuste loomisest saadavast kaifist. Aga et saada oma restoran ja haruldane kolmas Michelini tärn, vajab ta enda kõrvale parimatest parimaid, kelle hulgas on ka imekaunis Helene. See on ääretult naljakas ja emotsionaalne lugu armastusest toidu vastu, armastusest kahe inimese vahel ja teiste võimaluste jõust. R: John Wells O: Bradley Cooper, Sienna Miller, Daniel Brühl

03:40 Postimees.ee, E2007