Duo 4 saatekava 20.05.2024 - 26.05.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 20.05.2024

06:00 Minu kodu on parim, H7/E11. Surfiõed Mikaela ja Eliza annavad üle oma Margaret Riveri piirkonnas asuva kodu võtmed. Tüdrukutel, kes sooviksid oma lahutatud emale uut algust, on meeskondade jaoks ranged kodureeglid.

07:10 Vana silla saladus, H7/E93. Eusebio pettub Cristóbalis veelgi enam. Camila lahkub kodunt. Carmelo üritab Adelat kaitsta.

08:05 Keelatud vili, H5/E375. Ender töötab selle nimel, et Cagatayl poleks muud võimalust, kui ta ettepanek vastu võtta. Dogan võtab Merici Kuyu Holdingusse tööle. Cagatay ajab Halit Caniga kohtumise ettekäändel Dogani armukadedaks.

09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8138*. Felicity kahekordistab oma valet. Leah ei suuda leppida Justini kaotusega. Alf nõuab vastuseid.

09:25 Igavene armastus, E30*. Emir ütleb Ozanile, et Kemal ihkab kättemaksu. Ajal, kui Zeynep Emiri kingitud kleidi üle rõõmustab, teatab Kemal vanematele, et Salih ja Zeynep kavatsevad abielluda. Önder tahab välja selgitada, mis saatuslikul ööl juhtus. Önderi plaanidest kuuldes laseb Emir avalikustada salvestise, kus kahtlusaluseks on Ozan.

10:20 Pilvede all, H21/E2. Mari on Indrekus pettunud ja saadab mehe Valteri juurde nõu küsima. Erik otsib samal ajal lahendusi vägagi ootamatust kohast. Kertul on Kikule etteheiteid. Sirje jagab Albertiga oma tulevikuplaane. Urmast tabab ootamatu langus ja veel ootamatum tõus!

11:15 Kõmutüdruk, H4/E8: Juliet ei ela enam siin. Chuck ja Blair otsustavad, et nende mõlema huvides on minevik unustada. Nate on avastanud saladuse, mida Juliet kõigi eest varjas. Dan ja Nate saavad aru, et nad mõlemad on Serenasse armunud.

12:05 Mängufilm Katie Fforde: Tants Broadwayl (Katie Fforde: Tanz auf dem Broadway, Saksamaa 2016). Tantsija Skye ei suuda leppida, et peab 36-aastasena juba karjääri lõpule mõtlema. Ta otsustab kandideerida peaossa tantsuetenduses, mida lavastab tema endine elukaaslane. Abiliseks võtab Skye endale baaris klaverimängijana leiba teeniva Michaeli. Skye ja Michael armuvad, kuid siis võtab elu ootamatud pöörded. R: Helmut Metzger O: Michelle Bailey, Gabby Cocco, Danny Corbo

14:00 Telehommik, H1/E98*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:30 Saladused, H2/E9: Ilus elu. 42-aastane rikas mees Aimar kutsub juba pärast mõnekuulist kohtamisperioodi 21-aastase Thea enda juurde elama. Sedakaudu satub tagasihoidlikest oludest pärit tudengineiu keset küllust - avarasse majja, uhketele reisidele ja säravasse seltskonda, kuid elureeglid hoopis teised…

17:00 Õhtu!, H6/E138*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingute hotell, H3/E9: Reece ja Chelsea. Stacey on tüdinenud pahadest poistest ning läheb kohtingule meditsiinitarvikuid müüva Pauliga, kes üllatab teda oma peenetundelisusega. Muusik Jonathan otsib omale muusat. Reece püüab võluda energilist Chelsead, kuid punane vein ja austrid ei too talle edu.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8139. Leah satub vaimsesse kriisi. Alf kuuleb Roo ja Marilyni suust tõtt. Kas Kirby ja Remi suudavad Forresti üle kavaldada?

19:30 Igavene armastus, E31. Kemal ja Nihan kohtuvad taas ning Kemal annab teada, et ta ei esita Nihani venna vastu süüdistust. Emir ja Zeynep tulevad kontserdilt tagasi ja Zeynep tunneb, et ta hakkab Emirisse ära armuma.

20:30 Poissmees: Austraalia, H7/E15. Järele on jäänud kolm neidu. Matt viib igaühe neist erilisele kohtingule, mis peaks aitama tal otsustada, kelle ta viib finaali.

21:35 Tapja lummuses, H3/E8: Kas sina juhid või juhin mina?. Konstantin üritab põgeneda; Eve ja Villanelle aga otsivad selgust oma tuleviku osas.

22:30 Sõbrad, H6/E4: Joey kaotab kindlustuse. Rachel valmistub Rossi juurde kolima. Joey ravikindlustus ei kehti enam, sest ta pole tööl käinud. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:00 Sõbrad, H6/E5: Joey Porsche. Joey otsib meest, kes oma Porsche võtmed kohvikusse unustas ja avastab, et auto on tõeline naistemagnet. Rachel ja Ross valmistuvad lahutama. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:30 Alasti ahvatlus, H3/E3. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:00 Naistevangla: oranž on uus must, H6/E6: Emaka seisund. Ajal, mil Issi tegeleb tagasilöögiga, haub Badison kättemaksu. Flaca leiab oma raadiosaatele kaassaatejuhi. Lorna avastab, et rasedusel on omad eelised.

01:10 Armastuse saar, H3/E6. Kõik armastavad Takut ja Jessi, kuid näib, et neid on tabanud ebaõnn, sest sekspomm Emily saabumine tõstab kuumust ja pöörab poiste päid.

02:15 Mängufilm Katie Fforde: Tants Broadwayl (Katie Fforde: Tanz auf dem Broadway, Saksamaa 2016)*. Tantsija Skye ei suuda leppida, et peab 36-aastasena juba karjääri lõpule mõtlema. Ta otsustab kandideerida peaossa tantsuetenduses, mida lavastab tema endine elukaaslane. Abiliseks võtab Skye endale baaris klaverimängijana leiba teeniva Michaeli. Skye ja Michael armuvad, kuid siis võtab elu ootamatud pöörded. R: Helmut Metzger O: Michelle Bailey, Gabby Cocco, Danny Corbo

03:45 Postimees.ee, E1987

Teisipäev 21.05.2024

06:05 Minu kodu on parim, H7/E12. Pilkupüüdva eseme väljakutse. Meeskonnad on Mikaela ja Eliza perekodu muutmisel surve all. Millise meeskonna pilkupüüdev ese on parim?

07:15 Vana silla saladus, H7/E94. Eusebio tahab Severoga rääkida. Lucía manipuleerib Beatriziga. Francisca naudib Mauricio ja Fe kannatusi.

08:10 Keelatud vili, H5/E376. Cagatay ja Enderi kihluse uudis šokeerib Yildizit ja Dogani. Kumru on aga löödud, et ei saanud Cagatayle rääkida, et ootab temalt last. Aysel leiab põrandalt positiivse rasedustesti ja usub, et hoopis Yildiz on rase.

09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8139*. Leah satub vaimsesse kriisi. Alf kuuleb Roo ja Marilyni suust tõtt. Kas Kirby ja Remi suudavad Forresti üle kavaldada?

09:30 Igavene armastus, E31*. Kemal ja Nihan kohtuvad taas ning Kemal annab teada, et ta ei esita Nihani venna vastu süüdistust. Emir ja Zeynep tulevad kontserdilt tagasi ja Zeynep tunneb, et ta hakkab Emirisse ära armuma.

10:25 Pilvede all, H21/E3. Kertu püüab Madisega rääkida, kuid mehe käitumine muutub järjest kummalisemaks. Siiri ja Andres satuvad ootamatult karantiini. Mari palub Kadrilt abi, kuid saab teada midagi häirivat. Sirje saabub pealinna ja seab end sisse Maimu juures. Indrek sõidab Haapsallu.

11:20 Kõmutüdruk, H4/E9: Bushwicki nõiad. Chuck korraldab maskiballi teemal "Pühakud ja patused". Dan ja Nate ei mõista Serena kummalist käitumist peol. Blair tahaks saada Anne Archibaldi tüdrukute abistamiseks mõeldud sihtasutuse reklaamnäoks, kuid Anne kardab, et Blairi suhe Chuckiga võib takistuseks saada.

12:10 Mängufilm Katie Fforde: Miks ma nõus olin? (Katie Fforde: Warum hab ich ja gesagt?, Saksamaa 2016). Alicia ja Johni pulmad on ukse ees. Mees soovib, et Alicia viimaks tema juurde koliks ja on valmis tema last Linust adopteerima. Lapse muusikust isa Will on karjäärile hoogu sisse saamas ega soovi lapsest loobuda. Ootamatult saabub külla Alicia ema Jackie, kes väidab, et soovib pulmaettevalmistustel abiks olla, kuid tegelik põhjus peitub muus. R: Carlo Rola O: Ursula Karven, Marek Erhardt, Nick Julius Schuck

14:00 Telehommik, H1/E99*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:30 Saladused, H2/E10: Peiu hukk. Traagilise lõpuga armastuslugu, kus pöörane poissmeesteõhtu võtab ettearvamatu pöörde ja erilise pulmapeo asemel tuleb hakata ette valmistama peielauda.

17:00 Õhtu!, H6/E139*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingute hotell, H3/E10: Breeny ja Bavoray. Suhteguru Breeny on ise armastust otsimas. Pulmafännist lesk Lisa otsib endale pikaaegset kaasat. Meikar Kiera ihkab olla kellegi esimene valik, kuid ta kardab, et tema perekondlik taust mõjub potentsiaalsetele kaaslastele peletavalt.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8140. Kirby teeb lõpliku pakkumise. Kas Summer Bay kaotab ühe omadest?

19:30 Igavene armastus, E32. Salih kardab, et Zeynep on abielu osas ümber mõelnud. Nihan näeb Asut Kemali juurest lahkumas. Nihan saab Kemaliga Emiri farmis kokku, aga naine ei taha mehele rääkida, mis seal viis aastat tagasi juhtus.

20:30 Poissmees: Austraalia, H7/E16. Matti teekond armastuse leidmiseks jõuab lõpule imelises Lõuna-Aafrika kõrbes. Järele on jäänud kaks vallalist kaunitari - kelle neist Matt valib?

22:10 Tapja lummuses, H4/E1: Kasta mind sisse. Pärast Eve'i ja Villanelle'i kohtumist sillal asub Eve kättemaksumissioonile; Villanelle püüab tõestada, et ta ei ole koletis, ning leiab endale uue kogukonna.

23:05 Sõbrad, H6/E6: Viimane õhtu. Chandler kolib viimaks Monica poole, mis tähendab, et Rachel peab ära kolima ja Joeyl tekib raskusi üksi elamisega. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:35 Sõbrad, H6/E7: Phoebe jookseb. Rachel ja Phoebe otsustavad koos jooksmas käia, kuid Racheli häirib Phoebe jooksmisstiil. Joey leiab uue seksika toakaaslase. Chandler suudab Monica korteris segaduse tekitada. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

00:05 Alasti ahvatlus, H3/E4. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:35 Naistevangla: oranž on uus must, H6/E7: Muutuste tuuled. Badison üritab taastada Caroli poolehoidu. Blanca ihkab rasestuda ja Nickyl on selleks plaan. Caputo ja Figueroa suhe areneb.

01:40 Armastuse saar, H3/E7. Emily villasse saabumisel löövad lõkkele vanad leegid, tekitatakse uut südamevalu ja moodustub veel üks Armastuse saare kolmnurk.

02:45 Mängufilm Katie Fforde: Miks ma nõus olin? (Katie Fforde: Warum hab ich ja gesagt?, Saksamaa 2016)*. Alicia ja Johni pulmad on ukse ees. Mees soovib, et Alicia viimaks tema juurde koliks ja on valmis tema last Linust adopteerima. Lapse muusikust isa Will on karjäärile hoogu sisse saamas ega soovi lapsest loobuda. Ootamatult saabub külla Alicia ema Jackie, kes väidab, et soovib pulmaettevalmistustel abiks olla, kuid tegelik põhjus peitub muus. R: Carlo Rola O: Ursula Karven, Marek Erhardt, Nick Julius Schuck

04:15 Postimees.ee, E1988

Kolmapäev 22.05.2024

06:05 Minu kodu on parim, H7/E13. Meeskonnad pingutavad, et Mikaela ja Eliza kodule viimast lihvi anda, enne kui kohtunikud Jamie Durie, Laurence Llewelyn-Bowen ja Wendy Moore oma otsuse teevad. Milline meeskond kohtunikele muljet avaldab?

07:20 Vana silla saladus, H7/E95. Adela peab langetama tähtsa otsuse. Cristóbal ei taha oma isale alluda. Emilia ei tea, mida Marcelaga ette võtta.

08:10 Keelatud vili, H5/E377. Kui vastasmaja korteriühistu juhataja surnuna leitakse, tekivad Emiril Ekini suhtes kahtlused. Meric palub Cagatayl Kumruga rääkida. Kumru otsustab viimasel hetkel, et ta ei tee aborti.

09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8140*. Kirby teeb lõpliku pakkumise. Kas Summer Bay kaotab ühe omadest?

09:30 Igavene armastus, E32*. Salih kardab, et Zeynep on abielu osas ümber mõelnud. Nihan näeb Asut Kemali juurest lahkumas. Nihan saab Kemaliga Emiri farmis kokku, aga naine ei taha mehele rääkida, mis seal viis aastat tagasi juhtus.

10:25 Pilvede all, H21/E4. Sirje saab kliinikus suurepäraselt hakkama ja teeb Valterile üllatava ettepaneku. Indrekul tekib Urmasega kohtumisel ootamatu idee. Mari püüab lastele tekkinud olukorda selgitada. Sirje ja Madise kohtumine lõpeb konfliktiga. Kertu leiab lohutust Erikult.

11:20 Kõmutüdruk, H4/E10: Sünge tänupüha. Tänupüha ei möödu Upper East Side'il kunagi sekeldusteta ja seekord satub üks nende seast haiglasse. Jenny ja Vanessa saavad salasepitsuste eest Julietiga oma vitsad kätte. Nate aitab oma vanematel minevikuga lõpparvet teha ja ära leppida.

12:10 Mängufilm Katie Fforde - Sinu kõrval (Katie Fforde - An deiner Seite, Saksamaa 2013). Edukas New Yorgi advokaat Alicia elab üle autoõnnetuse, millest ta midagi ei mäleta. Tagasi tööl, lükkab ta tagasi maailmarändurist muusiku Willi abipalve, kes soovib saada oma ristipoja Linuse hooldajaks. Siis tuleb Will välja jahmatava tõega: Alicia põhjustatud õnnetuses hukkusid Linuse vanemad. Alicia võtab oma kihlatu ja äripartneri Richardi hoiatustele vaatamata töö vastu ja peagi tuleb tal võidelda nii Linuse tuleviku kui oma armastuse eest. R: Sebastian Grobler O: Ursula Karven, David C. Bunners, Marek Erhardt

14:00 Telehommik, H1/E100*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:30 Saladused, H2/E11: Ema pahnahobi. Humoorika peredraama keskmes on seekord ema Mai, kes kogub kõike ja kõikjalt. Pahnahobi on laastamas juba perekonna elukorraldust ja omavahelisi suhteid ning poeg Aare otsustab ema radikaalselt valiku ette panna. Kas kolikogumine või perekonnasuhted?

17:00 Õhtu!, H6/E140*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingute hotell, H3/E11: James ja Jamie. 62-aastane Fiona otsib kedagi erilist, kes suudaks läbi murda tema karmist esmamuljest. Kokk James soovib vürtsitada oma armuelu ning kohtub näitleja Jamiega, kes on tüdinenud teatrimaailma pealiskaudsusest. Hooldekodu juhataja Hayley unistab enesekindlast viikingist, kuid tema ebaharilikud küsimused võivad mõjuda potentsiaalsetele kaasadele eemaletõukavalt.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8141. Lyrikuga hakkavad asjad jälle joonde saama. Alf tekitab probleeme. Justin satub ohtu.

19:30 Igavene armastus, E33. Önder viiakse pärast auto alla jäämist operatsioonile. Tarik lubab nähtust vaikida. Kemali majja murtakse sisse.

20:30 Poissmees: Austraalia, H8/E1. 30-aastane põnevuseotsija Locky Gilbert veedab oma vaba aega hüpates langevarjuga alla lennukitest ja 45-korruselistest hoonetest. Nüüd otsib ta kaaslast, kes paneks ta südame põksuma.

22:10 Tapja lummuses, H4/E2: Ära söödaks lange. Villanelle'i püüdlused uut lehte keerata hakkavad tappa minema, Eve aga leiab üles Helene'i, kellest võib tal Kaheteistkümnele kätte makstes abi olla.

23:05 Sõbrad, H6/E8: Rossi hambad. Ross valgendab hambaid, kuid need hakkavad nüüd pimedas särama. Janine üritab Joey korterit üle võtta. Racheli bossil tekivad kahtlused, et Rachel on maganud Ralph Laureniga. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:35 Sõbrad, H6/E9: Rossi kaif. Tänupühaks saabuvad külla Monica vanemad, kes Chandlerit silmaotsastki ei salli. Janine korraldab aga modellide tänupüha. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

00:05 Alasti ahvatlus, H3/E5. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:35 Naistevangla: oranž on uus must, H6/E8: Pahandused. Taystee saab fännikirju ja abi ühelt vanalt sõbralt. Piper teeb lobitööd, et Luschek taas kickball’i mängida lubaks. Aleida proovib uut müügitaktikat.

01:45 Armastuse saar, H3/E8. Pisarad ja draama täidavad villa, kuna Armastuse ratta väljakutse ajab kõik närvi ning üks paar loobub sellest emotsioonidest tulvil ööl.

02:45 Mängufilm Katie Fforde - Sinu kõrval (Katie Fforde - An deiner Seite, Saksamaa 2013)*. Edukas New Yorgi advokaat Alicia elab üle autoõnnetuse, millest ta midagi ei mäleta. Tagasi tööl, lükkab ta tagasi maailmarändurist muusiku Willi abipalve, kes soovib saada oma ristipoja Linuse hooldajaks. Siis tuleb Will välja jahmatava tõega: Alicia põhjustatud õnnetuses hukkusid Linuse vanemad. Alicia võtab oma kihlatu ja äripartneri Richardi hoiatustele vaatamata töö vastu ja peagi tuleb tal võidelda nii Linuse tuleviku kui oma armastuse eest. R: Sebastian Grobler O: Ursula Karven, David C. Bunners, Marek Erhardt

04:15 Postimees.ee, E1989

Neljapäev 23.05.2024

06:00 Minu kodu on parim, H7/E14. Profisurfarid õed Mikaela ja Eliza ning nende ema näevad oma renoveeritud kodu esimest korda. Kuigi kohtunike hinded on selgunud, võib õdede hinnang veel mängu muuta.

07:10 Vana silla saladus, H7/E96. Lucía haigestub. Severo rõõmustab ette Cristóbali lahkumise üle. Adela palub Gracialt nõu.

08:05 Keelatud vili, H5/E378. Õnnetu juhtum lähendab ootamatult Kumrut ja Yildizit. Kumru palub Yildizilt andestust. Yildiz kuulab enda südant ja lubab Kumrule, et ta ei räägi tema saladusest kellelegi.

09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8141*. Lyrikuga hakkavad asjad jälle joonde saama. Alf tekitab probleeme. Justin satub ohtu.

09:30 Igavene armastus, E33*. Önder viiakse pärast auto alla jäämist operatsioonile. Tarik lubab nähtust vaikida. Kemali majja murtakse sisse.

10:25 Pilvede all, H21/E5. Kertu sõidab Haapsallu, et enda ja Madise suhtes selgusele jõuda. Indrek üritab Urmast mõjutada, Marile mehe plaan ei meeldi. Andres ja Siiri püüavad lapse teemal kompromissi leida. Sirje ja Valteri suhted soojenevad. Madis tuleb ootamatult Mari juurde.

11:20 Kõmutüdruk, H4/E11: Juured. Blair ja Dan hakkavad koos kadunud Julieti otsima. Julieti kodulinnas kohtuvad nad juhuslikult Damien Dalgaardiga ja Beni vangistamisega lõppenud lugu imbub päevavalgele. Chuck kahtlustab, et Lily pole talle täit tõtt rääkinud.

12:05 Mängufilm Katie Fforde - Meri sinus endas (Katie Fforde - Das Meer in dir, Saksamaa 2014). Marie Franklin on mälust kustutanud mõne aasta tagused kurvad sündmused, kuna ei taha, et miski meenutaks talle suurt kaotust. Naine ei usu, et mälestuste sellise allasurumisega teeb ta kahju nii endale kui oma pojale. Marie naaber peab seda vaid kurvastusega pealt vaatama, kuna Marie ei taha tema nõu kuulda võtta. Alles siis, kui Marie poeg Thomas on sattumas trellide taha, hakkavad naise silmad avanema ja ta asub lõvina oma poja eest võitlema. R: Sebastian Grobler O: Susanne Schäfer, Jörg Schüttauf, Jannik Schümann

14:00 Telehommik, H1/E101*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:35 Saladused, H2/E12: Teistmoodi. Lugu alternatiivse välimusega Karmenist, kes on 5-aastase tütre ema ning peab iga päev võitlust oma eksistentsi eest, sest näeb teistmoodi välja.

17:05 Õhtu!, H6/E141*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingute hotell, H3/E12: Zoe ja Joseph. Ärevusega maadlev Zoe kardab, et talle vaadatakse viltu, kuna ta on üksik inimene, kellel on kass. Õnneks on tema kohtingukaaslane Joseph umbes sama närvis. Hiljuti kapist välja tulnud James otsib oma esimest tõelist armastust. Korrafriik George loodab leia õnne koristamisfänni Caraga. Hooaeg lõpeb Vanessa ja Juliani kahe kooseluaasta romantilise tähistamisega.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8142. Kirby paneb oma sõna maksma. Roo kavalus annab tagasilöögi. Kas Mali rikub Alfi üllatuse ära?

19:30 Igavene armastus, E34. Önder pääseb haiglast koju. Ta ütleb tütrele, et kahtlustab, et tema õnnetuse taga on Emir. Kemalile tuleb külla ta pere ja Asu. Nihan vihastab, kui sellest teada saab. Ozan ütleb Salihile, et Zeynep armastab Salihit vaid kui oma venda. Tarik hakkab Emiri heaks tööle.

20:30 Poissmees: Austraalia, H8/E2. Pärast dramaatilist kokteilipidu tekivad rühmitused. Locky viib Bella seiklusrikkale privaatkohtingule Sydney sadamasse. Ja fotosessioonil varastab fookuse tundmatu nägu.

21:35 Tapja lummuses, H4/E3: Beežides saabastes vikerkaar. Pärast Eve'i poolset tõrjumist otsustab Villanelle abi mujalt otsida. Eve saab juhtlõnga ühe Kaheteistkümne juhtiva isiku kohta, samas kui Carolyn teeb huvitavaid avastusi.

22:30 Sõbrad, H6/E10: Rutiin. Joeyle hakkab Janine üha rohkem meeldima ja nad lähevad uusaastapeole. Monica äraolekul hakkavad teised oma jõulukinke taga otsima. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:00 Sõbrad, H6/E11: Apteegilaud. Rachel tellib apteegilaua, mis Phoebele üldse ei meeldi. Janine peab Chandlerit ja Monicat igavaks ja läheb Joeyga tülli. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:30 Alasti ahvatlus, H3/E6. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:00 Naistevangla: oranž on uus must, H6/E9: Lõigake läbi kütked. Samal ajal kui Issi endale Barbiga aega ostab, otsib Daya uusi võimalusi oxy sissesmugeldamiseks. Musta Cindy süütunne muserdab tema keha. Red saab võimsa liitlase.

01:10 Armastuse saar, H3/E9. Villat raputab kõige dramaatilisem lahkumine ning kaks uut kaunitari peaksid murtud südamed terveks ravima.

02:15 Mängufilm Katie Fforde - Meri sinus endas (Katie Fforde - Das Meer in dir, Saksamaa 2014)*. Marie Franklin on mälust kustutanud mõne aasta tagused kurvad sündmused, kuna ei taha, et miski meenutaks talle suurt kaotust. Naine ei usu, et mälestuste sellise allasurumisega teeb ta kahju nii endale kui oma pojale. Marie naaber peab seda vaid kurvastusega pealt vaatama, kuna Marie ei taha tema nõu kuulda võtta. Alles siis, kui Marie poeg Thomas on sattumas trellide taha, hakkavad naise silmad avanema ja ta asub lõvina oma poja eest võitlema. R: Sebastian Grobler O: Susanne Schäfer, Jörg Schüttauf, Jannik Schümann

03:40 Postimees.ee, E1990

Reede 24.05.2024

06:00 Minu kodu on parim, H7/E15. Puuseppadest vennad Tim ja Mat Victoriast annavad Timi 1950. aastast pärit voodrilaudadega kaetud maja võtmed üle. Maja pole 50 aastat puututud, nii et meeskondi ootab ees korralik väljakutse.

07:10 Vana silla saladus, H7/E97. Camila tahab Lucíast vabaneda. Matías vabandab Beatrizi ees. Adela langetab otsuse.

08:05 Keelatud vili, H5/E379. Yildiz tutvub Ekini ja ta sõbranna Gamzega. Yildizil tekib mõte hakata Gamzega äri ajama. Ömeril on Cagatayga omad plaanid. Yildiz püüab Doganile jätta muljet, et pole midagi juhtunud. Ender teeb aga kõik, et Dogan ja Yildiz lahku viia.

09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8142*. Kirby paneb oma sõna maksma. Roo kavalus annab tagasilöögi. Kas Mali rikub Alfi üllatuse ära?

09:30 Igavene armastus, E34*. Önder pääseb haiglast koju. Ta ütleb tütrele, et kahtlustab, et tema õnnetuse taga on Emir. Kemalile tuleb külla ta pere ja Asu. Nihan vihastab, kui sellest teada saab. Ozan ütleb Salihile, et Zeynep armastab Salihit vaid kui oma venda. Tarik hakkab Emiri heaks tööle.

10:25 Pilvede all, H21/E6. Kertu jagab Albertiga oma kahtlusi. Liisa on tunnistajaks Eriku ja Madise kohtumisele. Kiku saab Mari juures ootamatult tööd. Indrek survestab Urmast. Andres saavutab Siiriga kompromissi. Kertu leiab Sirje juurest kirjad, mis tekitavad Madise suhtes uusi küsimusi.

11:20 Kõmutüdruk, H4/E12: Lapsemäng. Chucki isa endine töökaaslane Russell Thorpe naaseb Manhattanile koos oma tütre Rainaga. Serena ja Chuck ühendavad jõud Lily vastu. Blair saab aru, et Eleanor võib olla ta tulevikukarjääri võtmeks. Nate on mures tingimisi vabastatud isa pärast.

12:15 Mängufilm Katie Fforde - Diagnoos: armastus (Katie Fforde - Diagnose Liebe, Saksamaa 2012). Noor hooldusõde Madison suundub New Yorki, kus ta hakkab perekond Grantide juures proua Olivia eest hoolitsema. Kohale jõudes selgub, et majas elab ka Olivia väimees John koos oma väikese tütrega. Johni naine Sarah on hiljuti õnnetuses hukkunud. Paraku ei saa John ämmaga just kõige paremini läbi ja rahu on selles majas võõrsõnaks. Madisoni huvi Johni vastu kasvab, kuid see ei meeldi Olivia arstile ja tema abilisele Emmale. Viimane viskab ka ise Johnile silma. Viimaks tuleb päevavalgele saladus hooldusõe Madisoni minevikust. R: Helmut Metzger O: Fiona Coors, Thomas Unger, Maresa Hörbiger

14:05 Telehommik, H1/E102*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Mari Kallas ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:40 Reede ÕHTU!, H3/E26. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänase saate külalised on kogenud telemehed ja saatejuhid Roald Johannson ning Jüri Muttika. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

18:00 Esmakohtingute hotell: Thalia ja Jack (H6O1). Suudlemist kartva Thalia kohting Jackiga võtab lootustandva suuna, kui nad avastavad ühise huvi. 79-aastane kireva minevikuga Tony loodab leida endale seltsilise, kuid erinevad poliitilised vaated ähvardavad kohtingu luhta ajada. Külamees Winston on üllatunud, et tal õnnestub minna kohtingule teise väikekohast pärit geiga.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8143. Summer Bay koguneb tähistama Alfi edu. Rose kahtlustab, et midagi on valesti. Justin on surmaohus.

19:30 Igavene armastus, E35. Nihan saab teada, et autojuht, kes ta isa alla ajas, andis end politseile üles. Emir läheb Zeynepiga koos jahiga sõitma ning paparatsi teeb nende suudlusest pilti.

20:30 Mängufilm Bella Vista saladused (The Secrets of Bella Vista, USA 2023). Tess saab teada, et ta isa, keda ta polnud kunagi näinud, pärandas surres talle ja ta poolõele õunaaia. Ta sõidab mõisasse ja kohtub esimest korda elus oma poolõega. Selgub, et viljapuuaed on suurtes võlgades ja perekonnal on palju saladusi. Kas ta suudab saladused lahti harutada ja pärandvara päästa? R: Heather Hawthorn Doyle O: Rachelle Lefevre, Niall Matter, Helena Marie

22:15 Sõbrad, H6/E12: Nali. Chandler ja Ross vaidlevad selle üle, kellele kuulub Playboys avaldatud nali. Pankrotis Joey hakkab Central Perkis tööle. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

22:45 Sõbrad, H6/E13: Racheli õde. Linna saabub Racheli õde Jill, kes kohe Rossiga kohtama läheb. Monica püüab Chandleri eest oma haigust varjata. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:15 Alasti ahvatlus, H3/E1. Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.

00:15 Naistevangla: oranž on uus must, H6/E10: Šokolaadiküpsised. Aleida kasutab ärivõimalust. Anonüümne vihje saanud Caputo asub valvepostile. Luschek püüab aidata Gloriat, kes arvab end ohus olevat.

01:25 Armastuse saar, H3/E10. Kaks uut saarlast saputavad sulgi ning aeg on end seksikale härjasõidule sättida, kui Mitch Emily ja Tina vahel valikut tegema peab.

02:25 Mängufilm Katie Fforde - Diagnoos: armastus (Katie Fforde - Diagnose Liebe, Saksamaa 2012)*. Noor hooldusõde Madison suundub New Yorki, kus ta hakkab perekond Grantide juures proua Olivia eest hoolitsema. Kohale jõudes selgub, et majas elab ka Olivia väimees John koos oma väikese tütrega. Johni naine Sarah on hiljuti õnnetuses hukkunud. Paraku ei saa John ämmaga just kõige paremini läbi ja rahu on selles majas võõrsõnaks. Madisoni huvi Johni vastu kasvab, kuid see ei meeldi Olivia arstile ja tema abilisele Emmale. Viimane viskab ka ise Johnile silma. Viimaks tuleb päevavalgele saladus hooldusõe Madisoni minevikust. R: Helmut Metzger O: Fiona Coors, Thomas Unger, Maresa Hörbiger

04:05 Postimees.ee, E1991

05:15 Mängufilm Armastus tähistaeva all (Love Under the Stars, Kanada 2015)*. Romantikafilm! Saatus viib kokku lesestunud üksikisa Nate'i ja noore hakkaja abiõpetaja Becca teed. Nate'i tütar Emily on peale ema surma endassetõmbunud ja tunneb end üksildasena. Kui kooli tuleb sõbralik abiõpetaja Becca, tunneb Emily, et suudab end lõpuks jälle kellelegi avada. Tüdrukul tuleb hiilgav mõte nad isaga kokku sobitada. Nii saaks isa uue naise ja tema uue ema. Noor kosjasobitaja asubki tegutsema. R: Terry Ingram O: Wes Brown, Ashley Newbrough

Laupäev 25.05.2024

06:35 Soodsad sööginaudingud, H8/E1: Perekond Clark*. Chris ja Jordan abistavad perekonda, kes toituvad vaid snäkkidest ja valmistoidust. Kas neil õnnestub panna nad ise süüa tegema, vähem snäkkima ja raha säästma?

07:45 Kodus ja võõrsil, H36/E8139*. Leah satub vaimsesse kriisi. Alf kuuleb Roo ja Marilyni suust tõtt. Kas Kirby ja Remi suudavad Forresti üle kavaldada?

08:15 Kodus ja võõrsil, H36/E8140*. Kirby teeb lõpliku pakkumise. Kas Summer Bay kaotab ühe omadest?

08:45 Kodus ja võõrsil, H36/E8141*. Lyrikuga hakkavad asjad jälle joonde saama. Alf tekitab probleeme. Justin satub ohtu.

09:15 Kodus ja võõrsil, H36/E8142*. Kirby paneb oma sõna maksma. Roo kavalus annab tagasilöögi. Kas Mali rikub Alfi üllatuse ära?

09:40 Kodus ja võõrsil, H36/E8143*. Summer Bay koguneb tähistama Alfi edu. Rose kahtlustab, et midagi on valesti. Justin on surmaohus.

10:10 James Martin: kodused maitsed, H2/E14: Pühapäevane brunch. James valmistab roogi, mis sobivad ideaalselt lõõgastumiseks tassitäie kuuma kohvi ja pühapäevase ajalehe kõrval. Mõnus brunch koduste või-sarvesaiade ja klassikalise spargliga on küll pealkirju väärt.

11:10 Majajahtijad: Remondime!, H10/E12: Kolm põlvkonda, üks suur remont. Üksikema palub oma kinnisvaramaaklerist emalt abi, et leida talle ja ta 9-aastasele tütrele Austinis, Texases remonti vajav maja. Kui maja on leitud, ühendavad kolm põlvkonda jõud, et üheskoos kodu renoveerida.

12:05 Vallaline kaunitar, H19/E12. Gabby ja Rachel on mõlemad välja valinud oma südamehärra. Nüüd on nad koos Jessega taas stuudios, et vaadata tagasi oma šokeerivale teekonnale ja õnnistada sisse uue hooaja poissmees.

14:25 Mängufilm Armastus esimesest haugatusest (Love at First Bark, USA 2017). Romantiline mängufilm! Vallaline sisearhitekt Julia on värske koeraomanik ja igasugune abi koera kasvatamise ja õpetamise juures kulub marjaks ära. Nõnda algabki tutvus nägusa koeraeksperdi Oweniga. Töö ja hobide segunedes kasvab sõprusest peagi välja midagi enamat. R: Mike Rohl O: Jana Kramer, Kevin McNally

16:05 Mängufilm Bella Vista saladused (The Secrets of Bella Vista, USA 2023)*. Tess saab teada, et ta isa, keda ta polnud kunagi näinud, pärandas surres talle ja ta poolõele õunaaia. Ta sõidab mõisasse ja kohtub esimest korda elus oma poolõega. Selgub, et viljapuuaed on suurtes võlgades ja perekonnal on palju saladusi. Kas ta suudab saladused lahti harutada ja pärandvara päästa? R: Heather Hawthorn Doyle O: Rachelle Lefevre, Niall Matter, Helena Marie

17:50 Soodsad sööginaudingud, H8/E2: Perekond Smith. Chris ja Jordan abistavad perekonda, kus kõigil on oma kindlad toidueelistused. Kas nad suudavad selle pere panna sööma rohkem puu- ja köögivilja ning nautima ühiseid toidukordi?

19:00 Minu köök on parim, H13/E15. Käes on suur finaal, kus võistkonnad valmistavad ette 100 taldrikut, et kohtunikele Manu Fieldelile, Nigella Lawsonile ja Colin Fassnidge'ile muljet avaldada. Milline tiim kroonitakse MKRi tšempioniks ja võidab 100 000-dollarilise auhinna?

20:45 Mängufilm Sõbrast kihlatuks (From Friend to Fiancé, USA, Kanada 2019). Romantiline film Tedist, kes kihlub keskkooliaegse õela tüdrukuga ning palub oma lapsepõlvesõbra Jessi appi pulma korraldama. Asjad väljuvad kiiresti kontrolli alt, kui Jess ei suuda varjata oma tõelisi tundeid Tedi vastu. R: Andrew Cymek O: Jocelyn Hudon, Ryan Paevey, Derek McGrath

22:35 Sõbrad, H6/E14: Chandler ei oska nutta. Chandler tunnistab, et pole lapsest saadik nutnud. Phoebe avastab, et Ursula osaleb tema nime kasutades pornofilmides. Rachel püüab Rossi ja Jilli suhet peatada. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:05 Sõbrad, H6/E15: Mis oleks võinud olla, 1. Sõbrad mõtlevad, kuidas oleks nende elu võinud kulgeda, kui kõik oleks läinud teisiti. Ross ikka abielus Caroliga, Joey kuulus seebitäht, Monica endiselt paks ja Phoebe börsihai... O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:35 Alasti ahvatlus, H3/E3*. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:05 Alasti ahvatlus, H3/E4*. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:35 Alasti ahvatlus, H3/E5*. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

01:05 Armastuse saar, H3/E11. Saarlased on pärast Keelatud vilja mängu pettunud ning ootamatu olukord sunnib kahte neist asju pakkima.

02:15 Dokumentaalfilm Damaskus. Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister. R: Jaan Kolberg, Jaanus Kulli

03:30 Postimees.ee, E1992

Pühapäev 26.05.2024

06:30 Mängufilm Armastus esimesest haugatusest (Love at First Bark, USA 2017)*. Romantiline mängufilm! Vallaline sisearhitekt Julia on värske koeraomanik ja igasugune abi koera kasvatamise ja õpetamise juures kulub marjaks ära. Nõnda algabki tutvus nägusa koeraeksperdi Oweniga. Töö ja hobide segunedes kasvab sõprusest peagi välja midagi enamat. R: Mike Rohl O: Jana Kramer, Kevin McNally

08:05 Soodsad sööginaudingud, H8/E2: Perekond Smith*. Chris ja Jordan abistavad perekonda, kus kõigil on oma kindlad toidueelistused. Kas nad suudavad selle pere panna sööma rohkem puu- ja köögivilja ning nautima ühiseid toidukordi?

09:15 Aedniku aabits, H4/E67*. Tuntud ilutaim Hosta söögiks!? Täna valmistame roogi enamlevinud aiataimedest. Räägime ka sellest, kuidas saab parandada mulda?

09:50 Hooaeg, H19/E20*. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!

10:20 Rita köök, H1/E2*. Retseptimeister Rita Osale tuleb külla legendaarne saatejuht ja kalasõber Vladislav Koržets, kellega koos avardatakse toore kala söömise piire ning tehakse selgeks, miks ja millist kala üldse värskelt süüa võib. Lisaks eelroaväärilistele punase kala hõrgutistele saab värskest kohafileest valmis restoranivääriline Mannerheimi koha koos perfektselt keedetud riisi ning suus sulava mädarõikakastmega.

10:50 James Martin: kodused maitsed, H2/E15: Reedene õhtueine. Et mõnusa, rahuliku õhtusöögiga sõprade seas ei kaasneks liiga palju köögis rabelemist, toob James lauale ainulaadse pitsa ja kiirelt valmiva rannakarbiroal.

11:45 Majajahtijad: Remondime!, H10/E13: Silver Lake'i stiilidebatt. Californias Silver Lake'i üürikorteris elav paar on valmis päris oma maja ostma, kuid neil on absoluutselt erinev maitse. Kui nad suudavad lõpuks maja osas kokku leppida, seisavad nad silmitsi suure remondiga, et saada endale oma unistuste kodu.

12:40 Vallaline kaunitar, H5/E1. Vallaline kaunitar Austraalia on tagasi ning seekord otsib armastust Angie Kent. Käsolevasse hooaega jagub kõike alates lilledest ja kutsikatest kuni kenade meesteni. Mida aga teeb saates Angie vend?

14:20 Mängufilm Armastus Mariposa rannas (Love at Mariposa Beach, USA 2022). Hiljutisest lahkuminekust taastuv ja karjääriga ummikusse jooksnud toidublogija Claire asub eneseavastamise teekonnale Mehhikos, Mariposa Beachil pärast seda, kui leiab fotoalbumi oma ema seal veedetud lapsepõlvest. R: David Martín Porras O: Timothy Ryan Hickernell, Pierre Louis, Lucía Gómez-Robledo

16:05 Mängufilm Sõbrast kihlatuks (From Friend to Fiancé, USA, Kanada 2019)*. Romantiline film Tedist, kes kihlub keskkooliaegse õela tüdrukuga ning palub oma lapsepõlvesõbra Jessi appi pulma korraldama. Asjad väljuvad kiiresti kontrolli alt, kui Jess ei suuda varjata oma tõelisi tundeid Tedi vastu. R: Andrew Cymek O: Jocelyn Hudon, Ryan Paevey, Derek McGrath

17:50 Soodsad sööginaudingud, H8/E3: Perekond White. Chris ja Jordan aitavad perekonnal teha süüa, mis sobib kõigile pereliikmetele ning seeläbi säästa aega ja raha.

19:00 MasterChef Eesti, H1/E1. Eesti filmi- ja teleauhindadel parimaks meelelahutussaateks pärjatud „MasterChef Eesti“ esimene hooaeg! Maailma kuulsaimas kokandussaates võtavad omavahel mõõtu Eesti parimad kodukokad. Eesmärgiks võita ihaldusväärne MasterChefi tiitel ja 10 000 eurot. Auhinna nimel tuleb pingelistes ülesannetes süüa valmistada ning kohtunikele muljet avaldada. Eesti parimat amatöörkokka otsivad tippkokk Orm Oja, pagarite legend Õie Pritson ning otsekohene maitsete meister Mihkel Heinmets.

20:30 Mängufilm Supernoova (Supernova, Suurbritannia 2020). Sam ja Tusker tähistavad oma 20ndat kooseluaastat autosuvilareisiga, külastades tee peal sõpru, pereliikmeid ja olulisi kohti oma möödanikust. See reis ei ole aga tingitud soovist tuua oma ellu romantikat. R: Harry Macqueen O: Colin Firth, Stanley Tucci, Pippa Haywood

22:25 Alasti ahvatlus, H3/E6*. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

22:55 Alasti ahvatlus, H3/E1*. Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.

23:55 Armastuse saar, H3/E12. Üks saarlane sukeldub pärast õllepongi mängu kuuma vette ning Sophie villasse naasmisel hakkavad suhetesse tekkima mõrad.

01:05 Mängufilm Supernoova (Supernova, Suurbritannia 2020)*. Sam ja Tusker tähistavad oma 20ndat kooseluaastat autosuvilareisiga, külastades tee peal sõpru, pereliikmeid ja olulisi kohti oma möödanikust. See reis ei ole aga tingitud soovist tuua oma ellu romantikat. R: Harry Macqueen O: Colin Firth, Stanley Tucci, Pippa Haywood

02:30 Postimees.ee, E1993