Duo 4 saatekava 06.05.2024 - 12.05.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 06.05.2024

06:05 Minu kodu on parim, H7/E1

07:05 Vana silla saladus, H7/E83

07:55 Keelatud vili, H5/E365

08:50 Kodus ja võõrsil, H36/E8128*

09:20 Igavene armastus, E20*

10:15 Pilvede all, H19/E12

11:10 Kõmutüdruk, H3/E20

12:00 Mängufilm Immenhof - suve suurim seiklus

14:00 Telehommik, H1/E88*

16:35 Saladused, H2/E1

17:00 Õhtu!, H6/E130*

18:00 Esmakohtingute hotell, H2/E11

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8129

19:30 Igavene armastus, E21

20:30 Poissmees: Austraalia, H7/E7

21:40 Tapja lummuses, H2/E8

22:35 Sõbrad, H5/E4

23:05 Sõbrad, H5/E5

23:35 Alasti ahvatlus, H2/E5

00:00 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E9

01:05 Armastuse saar, H2/E21

02:15 Mängufilm Immenhof - suve suurim seiklus*

03:55 Postimees.ee, E1973

Teisipäev 07.05.2024

06:00 Minu kodu on parim, H7/E2

07:00 Vana silla saladus, H7/E84

07:55 Keelatud vili, H5/E366

08:50 Kodus ja võõrsil, H36/E8129*

09:15 Igavene armastus, E21*

10:10 Pilvede all, H20/E1

11:10 Kõmutüdruk, H3/E21

12:00 Mängufilm Immenhof - lubadus

14:00 Telehommik, H1/E89*

16:30 Saladused, H2/E2

17:00 Õhtu!, H6/E131*

18:00 Esmakohtingute hotell, H2/E12

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8130

19:30 Igavene armastus, E22

20:30 Poissmees: Austraalia, H7/E8

21:40 Tapja lummuses, H3/E1

22:35 Sõbrad, H5/E6

23:05 Sõbrad, H5/E7

23:35 Alasti ahvatlus, H2/E6

00:05 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E10

01:15 Armastuse saar, H2/E22

02:15 Mängufilm Immenhof - lubadus*

03:50 Postimees.ee, E1974

Kolmapäev 08.05.2024

06:00 Minu kodu on parim, H7/E3

07:10 Vana silla saladus, H7/E85

08:05 Keelatud vili, H5/E367

09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8130*

09:30 Igavene armastus, E22*

10:25 Pilvede all, H20/E2

11:20 Kõmutüdruk, H3/E22

12:10 Mängufilm Katie Fforde: Bella õnn

14:00 Telehommik, H1/E90*

16:30 Saladused, H2/E3

17:00 Õhtu!, H6/E132*

18:00 Esmakohtingute hotell, H3/E1

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8131

19:30 Igavene armastus, E23

20:30 Poissmees: Austraalia, H7/E9

21:40 Tapja lummuses, H3/E2

22:35 Sõbrad, H5/E8

23:05 Sõbrad, H5/E9

23:35 Alasti ahvatlus, H2/E7

00:05 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E11

01:10 Armastuse saar, H2/E23

02:15 Mängufilm Katie Fforde: Bella õnn*

03:40 Postimees.ee, E1975

Neljapäev 09.05.2024

05:55 Minu kodu on parim, H7/E4

07:05 Vana silla saladus, H7/E86

08:00 Keelatud vili, H5/E368

08:55 Kodus ja võõrsil, H36/E8131*

09:25 Igavene armastus, E23*

10:20 Pilvede all, H20/E3

11:15 Kõmutüdruk, H4/E1

12:05 Mängufilm Katie Fforde: Kui mehed vaikivad

14:00 Telehommik, H1/E91*

16:35 Saladused, H2/E4

17:05 Õhtu!, H6/E133*

18:00 Esmakohtingute hotell, H3/E2

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8132

19:30 Igavene armastus, E24

20:30 Poissmees: Austraalia, H7/E10

21:35 Tapja lummuses, H3/E3

22:30 Sõbrad, H5/E10

23:00 Sõbrad, H5/E11

23:30 Alasti ahvatlus, H2/E8

00:00 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E12

01:10 Armastuse saar, H2/E24

02:05 Mängufilm Katie Fforde: Kui mehed vaikivad*

03:40 Postimees.ee, E1976

Reede 10.05.2024

06:05 Minu kodu on parim, H7/E5

07:15 Vana silla saladus, H7/E87

08:05 Keelatud vili, H5/E369

09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8132*

09:30 Igavene armastus, E24*

10:25 Pilvede all, H20/E4

11:20 Kõmutüdruk, H4/E2

12:15 Mängufilm Katie Fforde: Naise roll

14:05 Telehommik, H1/E92*

16:40 Reede ÕHTU!, H3/E24

18:00 Esmakohtingute hotell, H3/E3

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8133

19:30 Igavene armastus, E25

20:30 Mängufilm Ideaalne kaaslane

22:15 Sõbrad, H5/E12

22:45 Sõbrad, H5/E13

23:15 Alasti ahvatlus, H2/E9

23:45 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E13

00:50 Armastuse saar, H2/E25

01:40 Mängufilm Katie Fforde: Naise roll*

03:10 Postimees.ee, E1977

05:50 Mängufilm Portreteerides armastust*

Laupäev 11.05.2024

07:15 Soodsad sööginaudingud, H7/E3*

08:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8129*

08:55 Kodus ja võõrsil, H36/E8130*

09:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8131*

09:55 Kodus ja võõrsil, H36/E8132*

10:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8133*

10:55 James Martin: kodused maitsed, H2/E10

11:50 Majajahtijad: Remondime!, H10/E8

12:45 Vallaline kaunitar, H19/E8

14:25 Mängufilm Võida, kaota või armasta

16:05 Mängufilm Ideaalne kaaslane*

17:50 Soodsad sööginaudingud, H7/E4

19:00 Minu köök on parim, H13/E11

20:35 Mängufilm Casa Vita

22:25 Sõbrad, H5/E14

22:55 Sõbrad, H5/E15

23:25 Alasti ahvatlus, H2/E5*

23:55 Alasti ahvatlus, H2/E6*

00:20 Alasti ahvatlus, H2/E7*

00:50 Armastuse saar, H2/E26

01:50 Mängufilm Polaarpoiss

03:25 Postimees.ee, E1978

Pühapäev 12.05.2024

06:35 Mängufilm Võida, kaota või armasta*

08:15 Soodsad sööginaudingud, H7/E4*

09:25 Aedniku aabits, H4/E65*

09:55 Hooaeg, H19/E18*

10:25 Rita köök, H1/E10*

10:55 James Martin: kodused maitsed, H2/E11

11:50 Majajahtijad: Remondime!, H10/E9

12:45 Vallaline kaunitar, H19/E9

14:25 Mängufilm Südant ei saa sundida

16:05 Mängufilm Casa Vita*

17:50 Soodsad sööginaudingud, H7/E5

19:00 Minu köök on parim, H13/E12

20:35 Mängufilm Kallis John

22:45 Alasti ahvatlus, H2/E8*

23:15 Alasti ahvatlus, H2/E9*

23:45 Armastuse saar, H2/E27

00:45 Mängufilm Kallis John*

02:30 Postimees.ee, E1979