Duo 4 saatekava 06.05.2024 - 12.05.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 06.05.2024

06:05 Minu kodu on parim, H7/E1. Saatejuht Johanna Griggs tervitab kuut uut „Minu kodu on parim“ meeskonda nende uues kodubaasis ning teatavaks tehakse esimese väljakutse reeglid.

07:05 Vana silla saladus, H7/E83. Hernandol on Lucíale uudis. Carmelo ja Severo on nõutud. Matías on segaduses.

07:55 Keelatud vili, H5/E365. Yildiz on nüüd kindel, et Ömer ja Kumru abielluvad ning otsustab Cagatayst lahutada. Ender kihutab Feyza ettevõttest minema, kui saab teada, et ta kogub tagaselja infot Dogani suurima vaenlase jaoks. Cagatay ja Yildizi lahutus jõustub, kuid Cagatay jõuab juba Kumruga oma plaani teoks teha. See on Yildizi jaoks ränk hoop.

08:50 Kodus ja võõrsil, H36/E8128*. Dana on raskes seisus. Tane on tuleviku pärast mures. John ei saa kaastunnet.

09:20 Igavene armastus, E20*. Tarik otsustab koha Emiri juures üles öelda ja Kemal püüab temaga suhteid parandada, ent vennad satuvad veel rohkem konflikti. Kemal saab teada Önderi ja Leyla minevikust.

10:15 Pilvede all, H19/E12. Mari sõidab Sirje palvel Haapsallu. Kertu on Andrese ja Siiri suhtest rabatud ning teeb lõpuks otsuse ka enda ja Eriku tuleviku osas. Maimu hoiatab oma abilist. Gunnari testament tekitab lootust ja külvab segadust.

11:10 Kõmutüdruk, H3/E20: Isa, isa ja veel kord isa. Lily eksabikaasa Willi naasmine Upper East Side'ile tekitab jätkuvalt probleeme Serenale, Lilyle ja Willi kauaaegsele rivaalile Rufusele. Serena ja Jenny suhted on pingelised. Blair külastab Columbia ülikooli kampust ja jõuab arusaamisele, kus on tema õige koht. Dan avastab, et Vanessa on tema eest veel üht saladust varjanud.

12:00 Mängufilm Immenhof - suve suurim seiklus (Immenhof - Das Abenteuer eines Sommers, Saksamaa 2019). Suvi on viimaks siin ja Immenhofi õed ei jõua ära oodata, et nad saaks puhata ja oma hobustega aega veeta. On ainult üks aga – nimelt on Immenhof pankrotis ja nende agressiivne naaber häirib neid. Lou näeb olukorrast ainult üht väljapääsu ja ka see nõuab temalt suurt riski. R: Sharon von Wietersheim O: Leia Holtwick, Moritz Bäckerling, Heiner Lauterbach

14:00 Telehommik, H1/E88*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:35 Saladused, H2/E1: Lastekodurivaalid. 13-aastane lastekodus elav Kristi hakkab hellitama lootust, et lapsendamisvõimalusi uuriv 36-aastane Tiit just tema valiks. Kui ilmneb, et sama plaani peab ka lastekodu teine tüdruk, sama vana Liisa, algab tüdrukute vahel tuline rivaliteet ja otsene võitlus, milles kumbki tüdruk ei põlga ära ühtegi abinõud oma võimaluste suurendamiseks.

17:00 Õhtu!, H6/E130*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingute hotell, H2/E11. Francesca üritab armastust otsima tulnud memmepoeg Ashist tõelist Casanovat teha. Võrgutamiseks on valmis Rachel, kes otsib meest, keda julgeks oma pirtsaka ema ette viia. Oma saatusega kohtuma tuleb elukaaslase kaotanud 43-a sekretär Sharon ja teda ootab sõnaosav automüüja Kenny Essexist.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8129. Justini ja Lea jaoks on lõpp lähedal. Tane räägib tõtt. Toimub Kirby soolokarjääri esitlus.

19:30 Igavene armastus, E21. Kemal teatab Leylale, et ei kavatse oma plaani Emiri osas pooleli jätta. Kui ta saab teda, et Ozan ei ole Zeynepiga suhtlemisest loobunud, räägib ta sellest Nihanile. Ehitusplatsil toimub õnnetus.

20:30 Poissmees: Austraalia, H7/E7. Emma kutsutakse lõpuks ometi esimeselt privaatkohtingule. Abbie ja Sogandi rivaalitsemine süveneb kui neidudel palutakse hääletada, kes nende meelest kõige paremini Mattile sobib.

21:40 Tapja lummuses, H2/E8: Oled minu. Eve'i missioon satub ohtu; Carolyn jätab Eve'i saatuse tema enda kätesse.

22:35 Sõbrad, H5/E4: Segased suhted. Emily tahab, et Ross Londonisse koliks ja et ta loobuks lõplikult Racheliga kohtumast. Enda teadmata aitab Rachel Rossil otsustada. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:05 Sõbrad, H5/E5: Ohtlik hotell. Monica ja Chandler sõidavad koos Atlantic Citysse, kus aga nende salasuhe peaaegu avalikuks tuleb. Ross ei saa kuidagi Rachelile öeldud, et ei tohi enam temaga kohtuda. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:35 Alasti ahvatlus, H2/E5. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:00 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E9: Karmistamine. Red tajub probleeme, kuid teised on veendunud, et ta on lihtsalt paranoiline. Taystee ja Must Cindy võidavad ebatõenäolise liitlase poolehoiu ning kaks vana sõpra lähevad tülli.

01:05 Armastuse saar, H2/E21. Isabelle ja Matt peavad ennast väljakutses proovile panema. Pelgupaik on öisteks tegevusteks avatud ja mõnigi juba kasutab seda. Missugune paar aga lahku läheb?

02:15 Mängufilm Immenhof - suve suurim seiklus (Immenhof - Das Abenteuer eines Sommers, Saksamaa 2019)*. Suvi on viimaks siin ja Immenhofi õed ei jõua ära oodata, et nad saaks puhata ja oma hobustega aega veeta. On ainult üks aga – nimelt on Immenhof pankrotis ja nende agressiivne naaber häirib neid. Lou näeb olukorrast ainult üht väljapääsu ja ka see nõuab temalt suurt riski. R: Sharon von Wietersheim O: Leia Holtwick, Moritz Bäckerling, Heiner Lauterbach

03:55 Postimees.ee, E1973

Teisipäev 07.05.2024

06:00 Minu kodu on parim, H7/E2. Pärast meeletut kolmepäevast renoveerimist naasevad meeskonnad kohtupäevaks kodubaasi. Kes võitis esimese „Minu kodu on parim“ väljakutse?

07:00 Vana silla saladus, H7/E84. Beatriz palub Lucíalt abi. Onésimo otsib tantsupartnerit. Toimuvad Marcela ja Matíase pulmad.

07:55 Keelatud vili, H5/E366. Kumru ja Cagatay tegu haavas sügavalt ka Ömerit. Yildizil on raske seekordse reetmisega leppida. Ömer on aga jäljetult kadunud. Dogan viskab Kumru kodust välja. Dogan on Yildizile toeks. Sami Önder teeb Enderile koostööettepaneku, millest naine keeldub.

08:50 Kodus ja võõrsil, H36/E8129*. Justini ja Lea jaoks on lõpp lähedal. Tane räägib tõtt. Toimub Kirby soolokarjääri esitlus.

09:15 Igavene armastus, E21*. Kemal teatab Leylale, et ei kavatse oma plaani Emiri osas pooleli jätta. Kui ta saab teda, et Ozan ei ole Zeynepiga suhtlemisest loobunud, räägib ta sellest Nihanile. Ehitusplatsil toimub õnnetus.

10:10 Pilvede all, H20/E1. Kertu ja Eriku taastärganud suhe saab ootamatu lõpu. Mari püüab teha kõik, et nooremale õele aru pähe panna. Siiri tahab Andresega perekonda luua, kuid teeb seda liialt kiirustades. Urmas üritab leida kohta Sirje elus ja tema katuse all.

11:10 Kõmutüdruk, H3/E21: Eksabikaasad. Kui Willi ja Rufuse vahel asjad väga tuliseks lähevad, otsustab Serena asuda lihase isa poolele ja Rufus tunneb end omaenda perekonnas väljatõrjutuna. Jenny annab teadlikult Willile infot, mis võib Rufuse ja Lily abielu hävitada. Pärast paljusid läbikukkumisi teeb Chuck veel viimase suure zhesti, et Blairiga lepitust leida.

12:00 Mängufilm Immenhof - lubadus (Immenhof - Das große Versprechen, Saksamaa 2022). Cagliostro peidetakse pärast mürgitamiskatset Immenhofi. Kui Lou taipab, et tal pole ka seal ohutu, võtab ta hobuse kaasa ja põgeneb temaga keset ööd. Nad peidavad end poolmetsikuid hobuseid kavatava Cali juures. R: Sharon von Wietersheim O: Laura Berlin, Torben Liebrecht, Valerie Huber

14:00 Telehommik, H1/E89*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:30 Saladused, H2/E2. Südamlik ja traagiline lugu armastusest. 20-aastane Ingrid kohtub 42-aastase lahutatud ja lastetu Aarega. Mehe ja tüdruku vahel areneb armusuhe ja varsti tehakse juba plaane kooselu alustamiseks. Kuid armunute suhet panevad väga pahaks Aare 70-aastane ema Rutt, kellega Aare siiamaani koos elab ning eksabikaasa Helle, kes mõlemad omal moel hakkavad seda suhet lõhestama.

17:00 Õhtu!, H6/E131*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingute hotell, H2/E12. Hotelli saabub 27-a Othello, et leida oma Desdemona. Pärast oma juuste kaotamist pole Othello kindlusest enam midagi järel ja kõik on ta kaaslase Julieti kätes. Dean oli 25 aastat abielus naisega, kuid armus siis mehesse. Kuna geikohtingute maailm on talle uus, loodab Dean leida mehe, kes ta pingetest vabastaks.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8130. Kirby muudab meelt. John palub Irene'ilt abi. Kaalul on elu.

19:30 Igavene armastus, E22. Nihan külastab Kemalit tolle uues kodus ja puhkeb nutma, räägib, kui hirmsad on olnud viimased 5 aastat tema elus. Emir näeb neid koos ja annab Kemalile mõista, et kui too Nihaniga suhtlemist ei lõpeta, ootavad tema peret tagajärjed.

20:30 Poissmees: Austraalia, H7/E8. Ajal, mil Matt ja Kristen veedavad mere ääres romantilist päeva, pole lood mõisas sugugi hästi. Sogand otsustab Abbie'st vabaneda ning nende rivaalitsemine saavutab kulminatsiooni kokteilipeol.

21:40 Tapja lummuses, H3/E1: Tasapisi ahvi jälil. Eve püüab eluga edasi minna pärast seda, kui Villanelle teda tulistanud oli. Samuti läheb edasi Villanelle, kuni keegi tema minevikust temaga ühendust võtab. Carolyni õõnestatakse tema töö juures ning Kenny otsib Kaheteistkümne kohta infot juurde.

22:35 Sõbrad, H5/E6: Jeti. Joeyle ei meeldi, et Monica ja Chandler tema korteris kohtuvad. Monica ja Rachel usuvad, et nende majja on kolinud jeti. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:05 Sõbrad, H5/E7: Ross kolib sisse. Ross lüüakse oma korterist välja ja ta kolib ajutiselt Joey ja Chandleri juurde. Phoebe käib kohtamas tervishoiuinspektoriga, kes kipub sulgema tema lemmikrestorane. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:35 Alasti ahvatlus, H2/E6. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:05 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E10: Vastuoluline Midase puudutus. Taystee püüab läbirääkimisi õigel teel hoida. Angie tuleb idee, kuidas Leanne'i sõrme parandada. Piscatella minevik paljastatakse.

01:15 Armastuse saar, H2/E22. Villasse asub ootamatult brünett kaunitar Margarita, kes ajab kõigi pead segi. Kellele ta silma peale paneb?

02:15 Mängufilm Immenhof - lubadus (Immenhof - Das große Versprechen, Saksamaa 2022)*. Cagliostro peidetakse pärast mürgitamiskatset Immenhofi. Kui Lou taipab, et tal pole ka seal ohutu, võtab ta hobuse kaasa ja põgeneb temaga keset ööd. Nad peidavad end poolmetsikuid hobuseid kavatava Cali juures. R: Sharon von Wietersheim O: Laura Berlin, Torben Liebrecht, Valerie Huber

03:50 Postimees.ee, E1974

Kolmapäev 08.05.2024

06:00 Minu kodu on parim, H7/E3. Meie esimene ja kõigi aegade suurim terve maja renoveerimine algab Pete'i ja Courtney tohutus 80-ndate aastate pruunidest tellistest häärberis Melbourne'i äärelinnas.

07:10 Vana silla saladus, H7/E85. Franciscal on mõte, kuidas Garriguest peatada. Fe ja Mauricio saavad üha lähedasemaks. Camila ei mõista Beatrizi tegu.

08:05 Keelatud vili, H5/E367. Sami Önder annab Arzule korralduse Enderi ja Feyza tülli ajada. Cagatay lubab Kumrule korraldada enneolematud pulmad. Yildizit häirib, et Kumru tema pojaga koos aega veedab. Arzu on Kumrus pettunud ja tahab ka talle kätte maksta.

09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8130*. Kirby muudab meelt. John palub Irene'ilt abi. Kaalul on elu.

09:30 Igavene armastus, E22*. Nihan külastab Kemalit tolle uues kodus ja puhkeb nutma, räägib, kui hirmsad on olnud viimased 5 aastat tema elus. Emir näeb neid koos ja annab Kemalile mõista, et kui too Nihaniga suhtlemist ei lõpeta, ootavad tema peret tagajärjed.

10:25 Pilvede all, H20/E2. Mari sõidab Haapsallu, et veenda Albertit, Innat ja Sirjet enda plaani toetama. Siiri on Kertu uuest elukorraldusest vägagi häiritud ja palub abi Valterilt. Erikul tuleb Liisale selgitada, mis vanemate vahel toimub. Sirje ja Urmase äriplaan saab karmi kriitikat.

11:20 Kõmutüdruk, H3/E22: Viimane tango, siis Pariis. Blair peab otsustama, kas kohtuda Chuckiga Empire State Buildingu katusel või riskida ühise tuleviku kaotamisega. Serena ja Nate'i suhe on ohtlikus seisus, kui plahvatab Kõmutüdruku Dani puudutav klatshipomm. Sünnib Dorota ja Vanya laps. Ja Upper East Sid'’ile naaseb vana hea Georgina.

12:10 Mängufilm Katie Fforde: Bella õnn (Katie Fforde: Bellas Glück, Saksamaa 2016). Maaklerist Bella ei suuda abielulahutusest kuidagi üle saada ja otsustab koos pojaga maale vanemate juurde sõita, et veidi kosuda. Seal selgub aga, et ka tema vanemad on abielule joont alla tõmbamas ja kodumaja plaanitakse maha müüa. Kahjuks on mängu segatud ka alatuid võtteid kasutav maakler Greg. Kumb jääb peale, suurlinnaelu kogemustega Bella või provintsimaakler Greg? R: Frauke Thielecke O: Diana Amft, Steffen Groth, Michael Mendl

14:00 Telehommik, H1/E90*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:30 Saladused, H2/E3: Internetiseiklus. 34-aastane laotöötajast Marge elab suure osa ajast kahekesi oma 11-aastase tütre Lilianiga, samal ajal kui pereisa Toivo Soomes mööblitislerina raha teenib. Üksindustunne ja rutiin löövad naisel üle pea kokku ja oma halli ellu värvide toomiseks teeb ta omale konto täiskasvanute suhtlusportaali ning asub internetis meestega kelmikalt flirtima ette aimamata, milleni see kõik viia võib.

17:00 Õhtu!, H6/E132*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingute hotell, H3/E1: Richard ja Carly. Kuningliku pere fänn Perry otsib meest, kes meeldiks ta emale ja koerale. Ehitajast üksikisa Richard otsib vaimset sidet algkooliõpetaja Carlyga, kuid ootamatu paljastus võib lõhkuda nende tõmbe. Vastuvõtuadministraator Robyn kohtub ragbimängija Michaeliga. Kas ta suudab armumänguga kaasa minna?

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8131. Irene seisab silmitsi sünge reaalsusega. Kirby saab halbu uudiseid. Leah võitleb Justini elu eest.

19:30 Igavene armastus, E23. Nihan palub Leylal Kemali hoiatada. Galip kahtlused tugevnevad. Salih avaldab Kemalile saladuse.

20:30 Poissmees: Austraalia, H7/E9. Elly ja Matti suhe läheb kuumaks, kui mees ta juba teisele privaatkotingule viib. Tüdrukud saavad teada, et Rachelil on varuplaan juhuks, kui tal Mattiga midagi välja ei tule.

21:40 Tapja lummuses, H3/E2: Mõttetu juhatus. Eve ja Carolyn on toibumas. Eve moodustab Kenny kolleegidega Bitter Pillis ootamatu liidu ja Villanelle veendub selles, et juhatus ei ole päris see, mida ta oodanud oli.

22:35 Sõbrad, H5/E8: Tänupühademeenutused. Tänupühal meenutavad kõik möödunud aastate sündmusi ja selgub nii mõndagi huvitavat kõigi minevikust. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:05 Sõbrad, H5/E9: Rossi võileib. Joey teeb end Monica ja Chandleri suhet varjates lolliks. Phoebe ja Rachel lähevad tülli. Keegi pistab tööl nahka Rossi võileivad. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:35 Alasti ahvatlus, H2/E7. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:05 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E11: Lae lõhkumine. Red ja teised kaaluvad oma võimalusi. Gloriat piinab südametunnistus, kuna ta on otsustanud oma plaaniga edasi liikuda. Lorna võtab apteegi üle.

01:10 Armastuse saar, H2/E23. Osalejad lõbutsevad üksteise sõrmi lakkudes. Villast ei lahku mitte üks ega isegi kaks vaid lausa kolm osalejat.

02:15 Mängufilm Katie Fforde: Bella õnn (Katie Fforde: Bellas Glück, Saksamaa 2016)*. Maaklerist Bella ei suuda abielulahutusest kuidagi üle saada ja otsustab koos pojaga maale vanemate juurde sõita, et veidi kosuda. Seal selgub aga, et ka tema vanemad on abielule joont alla tõmbamas ja kodumaja plaanitakse maha müüa. Kahjuks on mängu segatud ka alatuid võtteid kasutav maakler Greg. Kumb jääb peale, suurlinnaelu kogemustega Bella või provintsimaakler Greg? R: Frauke Thielecke O: Diana Amft, Steffen Groth, Michael Mendl

03:40 Postimees.ee, E1975

Neljapäev 09.05.2024

05:55 Minu kodu on parim, H7/E4. Kaks meeskonda lähevad omavahel vastamisi ja majaomanikud seisavad raske valiku ees.

07:05 Vana silla saladus, H7/E86. Nicolás näitab väljakul Mariana filmi. Don Gaspar pettub Cristóbalis. Francisca plaan ei meeldi Mauriciole sugugi.

08:00 Keelatud vili, H5/E368. Pettunud Ömer ilmub ootamatult Cagatay ja Kumru ette ja ähvardab neid relvaga. Arzu saab korralduse Ender ja Feyza mõrvata, ent saab hoopis ise surma. Samal ajal tuleb Doganile uudis Sami Önderi surmast. Feyza otsustab koos Atlasega välismaale kolida.

08:55 Kodus ja võõrsil, H36/E8131*. Irene seisab silmitsi sünge reaalsusega. Kirby saab halbu uudiseid. Leah võitleb Justini elu eest.

09:25 Igavene armastus, E23*. Nihan palub Leylal Kemali hoiatada. Galip kahtlused tugevnevad. Salih avaldab Kemalile saladuse.

10:20 Pilvede all, H20/E3. Mari kohtub Erikuga ja lubab teda aidata. Siiri vale tuleb välja, kuid Kertu annab talle uue võimaluse. Sirje ja Urmas püüavad ühisele ettevõtmisele elu sisse puhuda. Erikul õnnestub Liisa oma plaanidesse kaasata. Mari jääb Mammule valetamisega vahele.

11:15 Kõmutüdruk, H4/E1: Uus hooaeg! Ilusad päevad. Neljanda hooaja alguses veedab Blair imelist suve Pariisis, kui märkab ühtäkki Chuck Bassi koos salapärase võõra kaunitariga. Värskelt vaba ja vallatu Serena naudib armastuse suve Pariisis koos poiste ja Blairiga. Nate kohtub põneva tüdruku Julietiga, kes aitab tal mõista, et Chucki musta märkmiku toel naisi küttides väldib Nate suhete klaarimist Serenaga. Dani ja Georgina beebidraama jätkub.

12:05 Mängufilm Katie Fforde: Kui mehed vaikivad (Katie Fforde: Das Schweigen der Männer, Saksamaa 2016). Lynne ja Howard on väga lähedal unistusele pooleks aastaks Kariibi merele seilama minna. Korraga ei tunne Lynne enam Howardit ära: mehel on pidevalt asjaajamisi ja viimaks suundub Howard ootamatule ärireisile New Yorki. Nii tekib kiiresti kahtlus, et mehel on keegi teine ja kui leitakse Howardi koju unustatud mobiiltelefon, tekib õhku ridamisi küsimusi. Lynne võtab asjad käsile. R: Sigi Rothemund O: Ursula Buschhorn, René Ifrah, Leslie Malton

14:00 Telehommik, H1/E91*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:35 Saladused, H2/E4: Lapse tuleviku jaoks. Mõnikümmend kilomeetrit linnast väljas maa-asula kortermajas elava 35- aastase üksikema Kätlini jaoks saab tema 7-aastase tütre Sofia tuleviku planeerimine eluküsimuseks ja ta asub selle nimel pingutama maksku mis maksab, mõtlemata materiaalsele küljele ning Sofia tegelikele võimetele.

17:05 Õhtu!, H6/E133*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingute hotell, H3/E2: Sia ja Lianne. Raadiojaama juht Paul varjab oma minevikku kohtingul kruiisilaeva tantsijanna Annaga. Oma välimuse pärast põdev jurist Lianne loodab Sias leida enda esimese päris tüdruksõbra. Filosoofiatudeng Finn armub õpetaja Georgiasse, kuid viimane suundub kohtingule ärindust õppinud Oliga. Tekkinud armukolmnurk osutub tõeliselt plahvatusohtlikuks.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8132. Bree võitleb elu päästmise nimel. Cash seab kahtluse alla oma tuleviku. Remil on muremõtted.

19:30 Igavene armastus, E24. Salih valmistab Zeynepile üllatuse. Zeynep on rahulolematu. Kemal kohtub Emiri teadmata Nihaniga. Ära sõites eksivad nad teelt ja on sunnitud jala jätkama.

20:30 Poissmees: Austraalia, H7/E10. Kas Matt ja Chelseie hakkavad kohtingul ülepeakaela teineteisesse armuma. Kokteilipeol püüavad neiud Matti poolehoidu erinevate kingitustega võita.

21:35 Tapja lummuses, H3/E3: Koosolekud küpsistega. Villanelle võtab vastu töökoha, mis ta Londonisse tagasi viib; kui Eve ja Bitter Pilli tiim avastavad juhtlõnga, mis neid Kaheteistkümne juurde viia võib, osutuvad Carolyni Moskva kontaktid kasulikuks. Konstantinile avaldatakse igast küljest survet.

22:30 Sõbrad, H5/E10: Kohatu õde. Joey õpetab Rossile, kuidas töötu olla. Phoebe läheb tööle Päästearmeesse ja pettub newyorklastes sügavalt. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:00 Sõbrad, H5/E11: Uue aasta otsused. Uue aasta puhul annavad kõik sõbrad mingeid lubadusi, kuid juba samal päeval on kõigil raske neist kinni pidada. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:30 Alasti ahvatlus, H2/E8. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:00 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E12: Tätoveering. Boo tegeleb väljapressimisega, Nicky lubab Lornat aidata, Doggett teeb avastuse ja Piper saab Alexist aru.

01:10 Armastuse saar, H2/E24. Luuakse uued sidemed ja Cynthia jätab Aaroni sõnatuks. Monk naaseb hooaja kõige pingelisemaks paaride ümbersegamiseks.

02:05 Mängufilm Katie Fforde: Kui mehed vaikivad (Katie Fforde: Das Schweigen der Männer, Saksamaa 2016)*. Lynne ja Howard on väga lähedal unistusele pooleks aastaks Kariibi merele seilama minna. Korraga ei tunne Lynne enam Howardit ära: mehel on pidevalt asjaajamisi ja viimaks suundub Howard ootamatule ärireisile New Yorki. Nii tekib kiiresti kahtlus, et mehel on keegi teine ja kui leitakse Howardi koju unustatud mobiiltelefon, tekib õhku ridamisi küsimusi. Lynne võtab asjad käsile. R: Sigi Rothemund O: Ursula Buschhorn, René Ifrah, Leslie Malton

03:40 Postimees.ee, E1976

Reede 10.05.2024

06:05 Minu kodu on parim, H7/E5. Valmistuge suurejooneliseks kogu maja nägemiseks. Kas meeskonnad on täitnud Pete'i ja Courtney "julge ja üliküllusliku" soovi? Kohtunikud avaldavad oma mõtted ning te näete ka sarja kõigi aegade kõige kõrgtehnoloogilisemat kööki.

07:15 Vana silla saladus, H7/E87. Don Gasparil ei õnnestu Cristóbali veenda. Severo langetab tähtsa otsuse. Mauricio räägib Fele tõtt.

08:05 Keelatud vili, H5/E369. Ender haub uut plaani, millega Doganile muljet avaldada. Ta usub, et suudab Cagatay ja Kumru pulmad nurjata. Asuman kavatseb aga oma tütre Doganiga kokku viia.

09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8132*. Bree võitleb elu päästmise nimel. Cash seab kahtluse alla oma tuleviku. Remil on muremõtted.

09:30 Igavene armastus, E24*. Salih valmistab Zeynepile üllatuse. Zeynep on rahulolematu. Kemal kohtub Emiri teadmata Nihaniga. Ära sõites eksivad nad teelt ja on sunnitud jala jätkama.

10:25 Pilvede all, H20/E4. Kertu püüab Mariga suhteid parandada, kuid Mammu paljastab ema salaplaani. Siiri teeb pere suurenemiseks usinalt ettevalmistusi. Urmas tuleb Innalt ja Albertilt abi paluma. Kiku püüab harjuda oma uue rolliga Kertu peres. Erik annab intervjuu.

11:20 Kõmutüdruk, H4/E2: Topeltidentiteet. Blair arendab suhet nägusa noormehega, keda peab Monaco kuningakoja liikmeks. Serena asub kadunud Chucki otsima, kardinaalselt muutunud Chuck Bass alustab aga uut elu Pariisis koos salapärase kaunitari Evaga. Juliet punub Dani ja Vanessa vahel intriige.

12:15 Mängufilm Katie Fforde: Naise roll (Katie Fforde: Die Frau an seiner Seite, Saksamaa 2016). Julie ja Ericu unistus näib täituvat: Ericule terendab kongresmeni karjäär ja kõik, mille nimel on ühiselt vaeva nähtud, kannab vilja. Teisalt tähendab see, et Julie peab enda tööst loobuma ja nii tema kui poeg seisavad üheskoos Ericuga avalikkuse tähelepanu all. Kui Eric purjuspäi autoroolist tabatakse ja meest seostatakse kahtlase ehitusprojektiga, hakkab Julie mõtlema, kas see on ikka mees, kellega ta abiellus. R: Carlo Rola O: Regula Grauwiller, Martin Rapold, Matthias Ziesing

14:05 Telehommik, H1/E92*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Eeva Esse-Sõõrumaa ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:40 Reede ÕHTU!, H3/E24. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord on võistlemas telesõu Tähtede täht teise hooaja ühed peategelased mitmekülgne muusik Antti Kammiste ja kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja Anett. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

18:00 Esmakohtingute hotell, H3/E3: Rev ja Maisie. 83-aastane Dorit otsib endavanust täkku ning leiab potentsiaalse silmarõõmu ajaloohuvilises Johnis. Finni, Georgia ja Jana armukolmnurk jõuab lõpplahenduseni. Poemüüja Maisie ja raamatupidaja loodavad leida teineteises tõelise armastuse.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8133. Kaalukausil on elu. Kirby võitleb süsteemi vastu. Felicity püüab Tane ootusi täita.

19:30 Igavene armastus, E25. Emir otsib paaniliselt taga Kemalit ja Nihanit, kes peatuvad majakeses metsa sees. Ta kuuleb lastekodust, kus Nihan oli käinud ja läheb sinna kohale.

20:30 Mängufilm Ideaalne kaaslane (Ms. Match, USA, Kanada 2023). Noor ja kaunis Athena kolib Los Angelesi, et proovida kätt kirjanikuna. Raha teenimiseks läheb vallaline neiu tööle kohtingufirmasse, kus ta käib kohtamas Amy nime all. Ta tunneb end selles töös nii vabalt, et kui ta püüab leida seda ühte ja õiget, ei oska ta enam Athenana kohtamas käia. R: Lucie Guest O: Anja Savcic, Shannon Chan-Kent, Riun Garner

22:15 Sõbrad, H5/E12: Kus Chandler ei naera. Ross saab teada, et Emily abiellub ja hakkab lohutuseks Janice'iga käima. Monica avastab Chandleri vastiku töönaeru ja tema pugejalikud kombed. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

22:45 Sõbrad, H5/E13: Joey kott. Phoebe vanaema sureb. Rachel aitab Joeyt näitlemisproovideks riietada, kuid vaene Joey äratab siis tohutut tähelepanu. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:15 Alasti ahvatlus, H2/E9. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

23:45 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E13: Tormine ilm. Kolm päeva pärast mässu valitseb Litchfieldis kaos. Vangid mõtlevad, mida toob neile tulevik ja otsivad lohutust lähedastelt.

00:50 Armastuse saar, H2/E25. Šokeeriv paaride ümbermängimine on osalejatel suu ammuli jätnud. Tõeratas on tagasi ja paneb mõne oma suhtes kahtlema, mõnele aga toob liblikad kõhtu.

01:40 Mängufilm Katie Fforde: Naise roll (Katie Fforde: Die Frau an seiner Seite, Saksamaa 2016)*. Julie ja Ericu unistus näib täituvat: Ericule terendab kongresmeni karjäär ja kõik, mille nimel on ühiselt vaeva nähtud, kannab vilja. Teisalt tähendab see, et Julie peab enda tööst loobuma ja nii tema kui poeg seisavad üheskoos Ericuga avalikkuse tähelepanu all. Kui Eric purjuspäi autoroolist tabatakse ja meest seostatakse kahtlase ehitusprojektiga, hakkab Julie mõtlema, kas see on ikka mees, kellega ta abiellus. R: Carlo Rola O: Regula Grauwiller, Martin Rapold, Matthias Ziesing

03:10 Postimees.ee, E1977

05:50 Mängufilm Portreteerides armastust (Heart of the Matter, USA 2015)*. Romantikafilm. April on andekas moefotograaf, kelle maitsekad pildid kaunistavad ajakirjade esikaasi. Ta saab suurepärase pakkumise sõita mitmeks aastaks Pariisi, et pildistada mainekat rõivabrändi. April ei suuda kuidagi suuri otsuseid teha. Juhuslikult vajatakse ka kodukandis tema abi. Lapsepõlveradadel käies ja endiste sõprade, kallimatega kohtudes muutuvad otsuste tegemised veelgi keerukamaks. R: Kristoffer Tabori O: Jason Dohring, Bree Williamson

Laupäev 11.05.2024

07:15 Soodsad sööginaudingud, H7/E3: Perekond Winbourne*. Gregg ja Chris taaskohtuvad perega Bromleyst, kes on tüdinenud pereisa Jamesi kokkamisest ja käivad seetõttu sageli väljas söömas. Nüüd peab aga igaüks neist ennast ületama, et tuleviku tarbeks raha säästa.

08:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8129*. Justini ja Lea jaoks on lõpp lähedal. Tane räägib tõtt. Toimub Kirby soolokarjääri esitlus.

08:55 Kodus ja võõrsil, H36/E8130*. Kirby muudab meelt. John palub Irene'ilt abi. Kaalul on elu.

09:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8131*. Irene seisab silmitsi sünge reaalsusega. Kirby saab halbu uudiseid. Leah võitleb Justini elu eest.

09:55 Kodus ja võõrsil, H36/E8132*. Bree võitleb elu päästmise nimel. Cash seab kahtluse alla oma tuleviku. Remil on muremõtted.

10:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8133*. Kaalukausil on elu. Kirby võitleb süsteemi vastu. Felicity püüab Tane ootusi täita.

10:55 James Martin: kodused maitsed, H2/E10: Seikluse maik. Oma koduses Hampshire'i köögis kutsub James meid seiklema kulinaarsetel radadel, valmistades eksootilistest koostisainetest lihtsaid roogi.

11:50 Majajahtijad: Remondime!, H10/E8: „Jah“-sõna renoveerimise ajal. Kui kihlunud paar alustab oma rannamajas remonti, algab võidujooks ajaga, et renoveerimistööd enne altari ette astumist valmis saada.

12:45 Vallaline kaunitar, H19/E8. Rachel ja Gabby taaskohtuvad hooaja 14 unustamatu kavaleriga. Kaunitarid vastavad põletavatele küsimustel ja tervitavad näitlejaid Billy Eichneri ja Luke Macfarlane’i, kes nendega laval liituvad.

14:25 Mängufilm Võida, kaota või armasta (Win, Lose or Love, USA 2015). Romantikafilm! Clara ja Alex on kaks üksikvanemat, kel laste kasvatamisest üsnagi erinevad arusaamad. Elu viib nad kokku rivaalitsevatel tingimustel kooli lastevanemate hoolekogus, kus nad on kohustatud koostööd tegema. Aja jooksul selgub, et neil on teineteiselt nii mõndagi õppida. Esmasest mittemõistmisest hakkab arenema austus ja armastus. Kaotada pole midagi, aga võita oi kui palju. R: Steven R. Monroe O: Corey Sevier, Helena Mattson

16:05 Mängufilm Ideaalne kaaslane (Ms. Match, USA, Kanada 2023)*. Noor ja kaunis Athena kolib Los Angelesi, et proovida kätt kirjanikuna. Raha teenimiseks läheb vallaline neiu tööle kohtingufirmasse, kus ta käib kohtamas Amy nime all. Ta tunneb end selles töös nii vabalt, et kui ta püüab leida seda ühte ja õiget, ei oska ta enam Athenana kohtamas käia. R: Lucie Guest O: Anja Savcic, Shannon Chan-Kent, Riun Garner

17:50 Soodsad sööginaudingud, H7/E4: Perekond Ahmed. Gregg ja Chris on Šotimaal abistamas noort perekonda, kes sööb peamiselt valmistoitu. Pereisa Ajaz tahaks vürtsikaid roogasid, kuid pereema Aliyah eelistab mahedamaid maitseid. Kas poistel õnnestub nende maitseid ühendada ja seeläbi ka kokku hoida?

19:00 Minu köök on parim, H13/E11. Täna õhtul naaseb võistlus Adelaide'i, kus ema ja poeg Sonia ja Marcus seavad eesmärgiks esimese kodurestorani ebaõnnestumine heastada.

20:35 Mängufilm Casa Vita (Casa Vita, USA 2016). Romantiline mängufilm. Suur armastus kipub ellu sisenema ikka siis, kui seda kõige vähem parasjagu otsid. Nii ristuvad ka noore pesapalluri Early´i ja restoranis kokana töötava Ariana teed. Mõlemad on oma erialadel kirglikud, kuid enesekindlust kipuvad pärssima nende enda vanemad. Pidev enesetõestamine ei kahanda aga nende indu professionaalidena läbi lüüa. R: Ernie Barbarash O: Jean-Luc Bilodeau, Lindsey Morgan, Esai Morales

22:25 Sõbrad, H5/E14: Kus kõik saavad teada. Ross tahaks kolida Inetu Alasti Mehe korterisse. Ka Phoebe saab Monica ja Chandleri suhtest teada, kuid kulub aega, enne kui kõik taipavad, et seda polegi enam kellegi eest varjata. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

22:55 Sõbrad, H5/E15: Joey matsud. Joey uus tüdruk annab kätele liigselt voli. Rossi hakkavad vihkama kõik tema uued majaelanikud. Chandler on mures teiste pideva laste- ja pulmajutu pärast. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:25 Alasti ahvatlus, H2/E5*. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

23:55 Alasti ahvatlus, H2/E6*. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:20 Alasti ahvatlus, H2/E7*. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:50 Armastuse saar, H2/E26. Osalejad õpivad lapsevanemate rasket rolli tundma - neid äratavad karjuvad beebid. Kaks osalejat peab koju minema.

01:50 Mängufilm Polaarpoiss (Polaarpoiss, Eesti 2016). Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust... R: Anu Aun O: Roland Laos, Jaanika Arum, Andrus Vaarik, Rein Oja, Mirtel Pohla, Indrek Sammul, Henrik Kalmet, Katariina Unt, Kaspar Velberg, Ivo Uukkivi

03:25 Postimees.ee, E1978

Pühapäev 12.05.2024

06:35 Mängufilm Võida, kaota või armasta (Win, Lose or Love, USA 2015)*. Romantikafilm! Clara ja Alex on kaks üksikvanemat, kel laste kasvatamisest üsnagi erinevad arusaamad. Elu viib nad kokku rivaalitsevatel tingimustel kooli lastevanemate hoolekogus, kus nad on kohustatud koostööd tegema. Aja jooksul selgub, et neil on teineteiselt nii mõndagi õppida. Esmasest mittemõistmisest hakkab arenema austus ja armastus. Kaotada pole midagi, aga võita oi kui palju. R: Steven R. Monroe O: Corey Sevier, Helena Mattson

08:15 Soodsad sööginaudingud, H7/E4: Perekond Ahmed*. Gregg ja Chris on Šotimaal abistamas noort perekonda, kes sööb peamiselt valmistoitu. Pereisa Ajaz tahaks vürtsikaid roogasid, kuid pereema Aliyah eelistab mahedamaid maitseid. Kas poistel õnnestub nende maitseid ühendada ja seeläbi ka kokku hoida?

09:25 Aedniku aabits, H4/E65*. Tänases saates jagab rooside istutamiseks kogemusi ja nippe Rein Joost. Samuti räägime viljapuudest. Mida peaks teadma ja arvesse võtma viljapuude ostmisel?

09:55 Hooaeg, H19/E18*. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!

10:25 Rita köök, H1/E10: Emadepäeva eri - Hooaja viimane!* Hooaja viimane saade, emadepäeva eri! Rita köögiseiklustele teleekraanil paneb südamliku punkti kooskokkamine Rita ema, laulja ja teatritegelase Marta Ojaga. Rita on öelnud, et tema ema ongi põhjus, miks naisest retseptimeister ja kokk sai. Isiklikus ja soojas saates tehakse koos hapendatud sidrunite marinaadis ahjukana ning tervislikku kinoasalatit. Kuid enne veel üllatab Rita oma ema uhke pannkoogitordiga.

10:55 James Martin: kodused maitsed, H2/E11: Aeglaselt küpsenud. Oma Hampshire'i kodu hubases keskkonnas valmistab James aeglaselt küpsevaid hõrgutisi, mis on ootamist väärt.

11:50 Majajahtijad: Remondime!, H10/E9: Sõjaväepere remondilahing. Sõjaväepere seisab silmitsi mitmete probleemidega, mis on seotud disaini, hallituse ja isegi tervisega, renoveerides oma unistuste kodu Austinis, Texases.

12:45 Vallaline kaunitar, H19/E9. On esimene ööbimistega kohtingute nädal. Gabby jätab Erichi juhuse hooleks ja asub seiklema koos Johnnyga. Racheli panused on Tino peal.

14:25 Mängufilm Südant ei saa sundida (Change of Heart, USA 2016). Romantiline mängufilm. Teleprodutsent Diane McCarthy sattub tööreisil halbade ilmaolude tõttu pisikesse hostelli. Siin on iga külastaja oodatud ja koheldud kui pereliige. Diane'i inspireerib majaperenaine Helen niivõrd, et ta otsustab oma järgmise teleprojekti hoopis siin hostelis ellu viia. Kohalikke inimesi tundma õppides hakkab ta nende eludele kogu hingest kaasa elama ja ühel hetkel tundub talle, et saatus pole teda siia sugugi niisama juhtinud. Üks vihmane ilm võib olla lausa elumuutev! R: Stephen Bridgewater O: Lindsay Wagner, Rick Malambri

16:05 Mängufilm Casa Vita (Casa Vita, USA 2016)*. Romantiline mängufilm. Suur armastus kipub ellu sisenema ikka siis, kui seda kõige vähem parasjagu otsid. Nii ristuvad ka noore pesapalluri Early´i ja restoranis kokana töötava Ariana teed. Mõlemad on oma erialadel kirglikud, kuid enesekindlust kipuvad pärssima nende enda vanemad. Pidev enesetõestamine ei kahanda aga nende indu professionaalidena läbi lüüa. R: Ernie Barbarash O: Jean-Luc Bilodeau, Lindsey Morgan, Esai Morales

17:50 Soodsad sööginaudingud, H7/E5: Perekond Hulme. Seitsmeaastase Williami toiduallergiad on tema perele pannud tõsised piirangud toidu osas, mida nad saavad tarbi. Gregg ja Chris aitavad neil laiendada nende toitumisampluaad.

19:00 Minu köök on parim, H13/E12. See on võistluse viimane kodurestoran, kuhu õed Patricija ja Brigita toovad kokakunsti, mida võistlusel pole kunagi varem nähtud – see on Leedu.

20:35 Mängufilm Kallis John (Dear John, USA 2010). Romaanil põhinev romantiline film kahest noorest, Johnist ja Savannah'st, kes armusid pööraselt juba esimesest silmapilgust. Paraku peavad nad oma suhte ootele panema, sest John on sõjaväelane ja tal tuleb kodulinnast eemal teenida. Nad hoiavad ühendust kirjade kaudu, kohtudes väga harva. Kas nende suhe elab üle kõigi suurima katsumuse: ajaproovi? R: Lasse Hallström O: Channing Tatum, Amanda Seyfried, Richard Jenkins

22:45 Alasti ahvatlus, H2/E8*. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

23:15 Alasti ahvatlus, H2/E9*. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

23:45 Armastuse saar, H2/E27. On aeg osalejad proovile panna oma partnerite tundmises. Üks paar teatab, et nende suhe on tõsine. Armastus on õhus.

00:45 Mängufilm Kallis John (Dear John, USA 2010)*. Romaanil põhinev romantiline film kahest noorest, Johnist ja Savannah'st, kes armusid pööraselt juba esimesest silmapilgust. Paraku peavad nad oma suhte ootele panema, sest John on sõjaväelane ja tal tuleb kodulinnast eemal teenida. Nad hoiavad ühendust kirjade kaudu, kohtudes väga harva. Kas nende suhe elab üle kõigi suurima katsumuse: ajaproovi? R: Lasse Hallström O: Channing Tatum, Amanda Seyfried, Richard Jenkins

02:30 Postimees.ee, E1979