Duo 4 saatekava 22.04.2024 - 28.04.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 22.04.2024

06:20 Minu kodu on parim, H6/E37. On kohtumõistmise päev, kuna kohtunikud näevad hoove esimest korda.

07:20 Vana silla saladus, H7/E73. Mauricio tõttab Franciscale appi. Hernando petab Camilat. Dolores kuuleb Matíase pulmadest.

08:10 Keelatud vili, H5/E355. Aysel ei suuda end tagasi hoida ja räägib Enderile, et Cagatay kohtus Feyza pool Halit Caniga. Yildizi suureks üllatuseks jätab Dogan kõigile mulje, justkui tal oleks Yildiziga suhe. Cagatay vannub Doganile ja Yildizile kättemaksu. Tal on nüüd vaid üks eesmärk, mille saavutamiseks on ta valmis kõigeks. Cagatay läheb Feyza ja Atlasiga isadustesti tegema, mis aga ei jää Caneril märkamata. Ömer aitab Cagatayl tagasi ettevõttesse tulla.

09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8118*. Kas Marilyn saab suhteid Roo’ga parandada? Mali võidab tüdrukuteõhtul südameid. Kas Irene pannakse vangi?

09:30 Igavene armastus, E10*. Nihan ja Kemal kohtuvad kummagi suureks üllatuseks praamil ja saavad aru, mis Leylal plaanis oli. Emir laseb neid jälitada. Önder ja Vildan kahtlustavad, et Kemal võib nende pere vastu kurja plaani haududa.

10:25 Pilvede all, H19/E2. Kertu on Erikuga toimunud muutustest segaduses. Kadri käitumine tekitab pingeid Mari ja Indreku vahel. Eva püüab Sirje kaudu Urmast üles leida. Siiri aga mässib end järjest suuremate valede võrku, kuniks Kertu otsustab sekkuda.

11:20 Kõmutüdruk, H3/E10: Etendus. Dan ja Olivia on nõus kirjutama ja kaasa mängima koolinäidendis, mille idee autor on Blair ja lavastajaks Vanessa. Serena palub Nate'i abi, et raskest olukorrast välja tulla. Jenny teeb Chuckile teene ja nõustub välja minema Damieniga, suursaadiku pojaga, kes peatub Chucki hotellis. Selles osas astub üles ka lauljatar Lady Gaga.

12:10 Kodu mägedes, E1: Süü ja kättemaks. Jurist Lisa Huber naaseb Allgäusse, et luua firma, mille abil võidelda perelt ärandatud põllumaa eest. Traagiline sündmus puhub konflikti veelgi suuremaks. Keset pühademöllu asub juhtumit uurima eradetektiiv Helena. R: Karola Hattop O: Catherine Bode, Matthi Faust, Max Herbrechter

14:00 Telehommik, H1/E79*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:30 Saladused, H1/E9: Võitlus kasuisaga. Lugu 12-aastasest Gretest, keda seni on üksinda kasvatanud ema. Ühel hetkel aga kolitakse Grete ema uue armastuse Tarmo juurde. Peagi aga selgub, et pealtnäha hoolival Tarmol on ka teine, vägivaldne külg ja olukord on muutumas eluohtlikuks kõigile.

17:00 Õhtu!, H6/E123*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingute hotell, H2/E1. Lõuna-Prantsusmaale armastust otsima saabub teiste seas üksikema Kaylee, kelle kohtingukaaslaseks on välja valitud müürsepp Keiren. Kuid juhuslik kohtumine nägusa pika Charliega ajab Kaylee pea segamini. Charliet ootab aga hoopis kohting karmi oleku, kuid hea südamega modelli Jadaga.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8119. Felicity kardab Tanele pettumust valmistada. Dana saab häid uudiseid. Cash on hädas ebakindla tulevikuga.

19:30 Igavene armastus, E11. Kemali isa pole Tariki pakutud uuendustest äris huvitatud. Emir uurib Kemali tausta. Leyla ja Vildan kohtuvad surnuaias.

20:30 Vaba miljonär, H1/E9: Sina oled minule loodud Joe. Joed viivad kuus finalisti kohtingutele, lootuses, et see hõlbustab tähtsa otsuse tegemist; lahkuminekud ja ootamatud väljalangemised muudavad nii neiud kui ka Joed emotsionaalseks.

21:25 Tapja lummuses, H1/E8: Olen nii väsinud. Villanelle võtab šantaažiks pantvangi, Eve aga saab teada suuremast vandenõust ja jääb vankumatult Villanelle’i jälil püsima.

22:20 Sõbrad, H4/E4: Peotants. Joey harjutab peotantsu. Phoebet köidab massaazhiklient ja Chandler ei pääse jõusaalist tulema. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

22:50 Sõbrad, H4/E5: Joey uus sõbratar. Chandler lööb enda teadmata külge Joey uuele sõbrannale ja koguni armub temasse. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:20 Alasti ahvatlus, H7/E6: Illyana ja Damo. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:20 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E13: Röstsai ei muutu enam kunagi värskeks, 1. Bürokraatia ja kihav rahulolematus töötavad vastu Caputo püüdlustele hoida tundlikku olukorda kontrolli all.

01:05 Armastuse saar, H2/E7. Kaksikud sekspommid saabuvad villasse ja asuvad kohe draamat üles kütma. Kas nad muutuvad ühe paarikese jaoks saatuslikuks duoks?

02:00 Kodu mägedes, E1: Süü ja kättemaks*. Jurist Lisa Huber naaseb Allgäusse, et luua firma, mille abil võidelda perelt ärandatud põllumaa eest. Traagiline sündmus puhub konflikti veelgi suuremaks. Keset pühademöllu asub juhtumit uurima eradetektiiv Helena. R: Karola Hattop O: Catherine Bode, Matthi Faust, Max Herbrechter

03:35 Postimees.ee, E1959

Teisipäev 23.04.2024

06:20 Minu kodu on parim, H6/E38. On kohtumõistmise päev, kuna võistljad naasevad koju oma uusi hoove vaatama.

07:20 Vana silla saladus, H7/E74. Cristóbal on mõistust kaotamas. Camila ja Beatriz naasevad koju. Gracia hoiatab Adelat.

08:10 Keelatud vili, H5/E356. Ender paljastab Yildizi ees Feyza saladuse. Yildiz on Cagatays veelgi enam pettunud. Cagatay tahab Yildizile Kumru kaudu kätte maksta. Kumru on Cagatay tärkavast huvist tema vastu meelitatud.

09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8119*. Felicity kardab Tanele pettumust valmistada. Dana saab häid uudiseid. Cash on hädas ebakindla tulevikuga.

09:30 Igavene armastus, E11*. Kemali isa pole Tariki pakutud uuendustest äris huvitatud. Emir uurib Kemali tausta. Leyla ja Vildan kohtuvad surnuaias.

10:25 Pilvede all, H19/E3. Siiri ründab Kertut ning Valter püüab tekkinud tüli lahendada. Andres palub Marilt abi. Kertu on Eriku käitumisest segaduses. Urmas valmistab Siirile pettumuse. Mammul ja Liisal tekib Sirjega konflikt. Mari sõlmib tänu Jasperile uue tutvuse.

11:20 Kõmutüdruk, H3/E11: Tänupüha. Tänupüha ei möödu Upper East Side'il kunagi ilma suurema draamata. Serena on ebamugavas olukorras, kui Lily kutsub Tripi ja Maureeni õhtusöögile. Blair kahtlustab, et ema varjab tema eest suurt saladust. Vanessal on plaanis tänupüha vanematega veeta, kuid selle asemel läheb ta emaga tülli ja maandub Dani juures.

12:10 Kodu mägedes, E2: Lepitus. Lisa abistab Huber-Almis oma perekonda. Ootamatu öö Georg Leitneriga muudab ta õe Marie jaoks kogu loo oluliselt keerulisemaks. Sebastian Leitner püüab leida lepitust, kuid pühadeks koju tulnud külalised annavad hoogu kadedusele ja tõukavad tagant suuri otsuseid. R: Karola Hattop O: Catherine Bode, Matthi Faust, Nina-Friederike Gnädig

14:00 Telehommik, H1/E80*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:30 Saladused, H1/E10: Vaimud jälitamas. Tänases loos ei anna ühele perele asu kummitus, kes järgneb neile kõikjale, kuhu iganes pere kolib. Mis hoiab vaimkeha kinni ja sunnib teda füüsiliselt sekkuma, seades ohtu kogu pere igapäevase elu?

17:00 Õhtu!, H6/E124*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingute hotell, H2/E2. Hotelli saabub 87-a fitnessifanaatik Bernard, et kohtuda peotantsijast vanaema Ruthiga. Eelmisest nädalast on kohal ka Kaylee, kelle kohting Kiereniga ei õnnestunud, kuna Kayleele jäi silma hoopis hurmur Charlie. Kaylee tõsiseks konkurendiks on aga Charlie modellist kohtingukaaslane Jada.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8120. Roo asub Marilyni vastu juhtima. Cash kuuleb suurt uudist. Tane'i tõde üllatab Felicityt.

19:30 Igavene armastus, E12. Emiri käsilane külastab Kemali isa salongi. Zeynep satub kokku Ozaniga. Tariki kibedus Kemali vastu kasvab. Kemali teleintervjuu sulatab südameid.

20:30 Vaba miljonär, H1/E10: Kohtingud, otsused ja summa avaldamine. Kurt ja Steven avaldavad kumbki oma eelistuse ja jätavad teiste neidudega hüvasti. Siis tehakse teatavaks, kumb neist on miljonär ning selgub, kas armastus on kaalukam kui pangakontod.

21:25 Tapja lummuses, H2/E1: Kas tead, kuidas laibast vabaneda?. Eve taastub kokkupõrkest Villanelle'iga ja ei saa arugi, kas ta on elus või surnud. Paranoiline ja tõsiste vigastustega Villanelle jõuab haiglasse. Carolynil on Eve'ile pakkumine.

22:20 Sõbrad, H4/E6: Räpane tüdruk. Ross on uue tüdrukuga väga rahul, kuni avastab, millises seapesas too elab. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

22:50 Sõbrad, H4/E7: Chandler läheb üle piiri. Chandler peab valima oma unistuste tüdruku ja parima sõbra vahel. Joey saab teada tema suhtest Kathyga. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:20 Alasti ahvatlus, H7/E7: Sandra ja Toni-Ann. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:20 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E14: Röstsai ei muutu enam kunagi värskeks, 2. Bürokraatia ja kihav rahulolematus töötavad vastu Caputo püüdlustele hoida tundlikku olukorda kontrolli all.

01:10 Armastuse saar, H2/E8. Kaksikud jahivad noormeeste südameid. Tõelise pinge toob vürtsikas striptiisiväljakutse. Adam ja Cartier jagavad oma esimest kohtingukaaslast.

02:05 Kodu mägedes, E2: Lepitus*. Lisa abistab Huber-Almis oma perekonda. Ootamatu öö Georg Leitneriga muudab ta õe Marie jaoks kogu loo oluliselt keerulisemaks. Sebastian Leitner püüab leida lepitust, kuid pühadeks koju tulnud külalised annavad hoogu kadedusele ja tõukavad tagant suuri otsuseid. R: Karola Hattop O: Catherine Bode, Matthi Faust, Nina-Friederike Gnädig

03:35 Postimees.ee, E1960

Kolmapäev 24.04.2024

06:15 Minu kodu on parim, H6/E39. Hoovilahingute kolmas voor algab Lõuna-Austraalias ja Tweed Headsis. Mängus on võistluses püsimine.

07:20 Vana silla saladus, H7/E75. Carmelo aitab Adela hädast välja. Camila on Lucíale tänulik. Marcela näeb Beatrizi.

08:10 Keelatud vili, H5/E357. Cagatay pakub Enderile koostööd. Cagatay viib avalikult Kumru restorani õhtustama ja teeb talle hiljem ka abieluettepaneku. Yildiz asub Dogani soovitusel tegutsema selle nimel, et Cagatay plaani ära rikkuda. Yildiz kolib ema ja pojaga tagasi koju ja väidab, et loobub lahutusenõudest.

09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8120*. Roo asub Marilyni vastu juhtima. Cash kuuleb suurt uudist. Tane'i tõde üllatab Felicityt.

09:30 Igavene armastus, E12*. Emiri käsilane külastab Kemali isa salongi. Zeynep satub kokku Ozaniga. Tariki kibedus Kemali vastu kasvab. Kemali teleintervjuu sulatab südameid.

10:25 Pilvede all, H19/E4. Mari on oma uuest tuttavast järjest enam vaimustatud. Kertu saab aru, et Erikuga tal ühist tulevikku ei ole. Sirje on hädas, kuid abi tuleb täiesti ootamatust kohast. Siiri püüab nii Valteri kui Kertu kaudu Andrese kohta rohkem infot saada.

11:20 Kõmutüdruk, H3/E12: Lahkunud. Bart Bassi surma-aastapäeval maadleb Chuck probleemiga minevikust ja Upper East Side'i vapustab ränk autoõnnetus. Dan ja Vanessa üritavad oma keeruliseks muutunud sõprusega toime tulla. Jennyt süüdistatakse klassikaaslase peksmises, mis seab Ericu keerulise dilemma ette.

12:10 Kodu mägedes, E3: Õelik armastus. Mariel on järjest keerulisem oma rasedust varjata ja suhe lapse isa Georg Leitneriga on järjest keerulisem. Külalised annavad pingetel ainult hoogu juurde. R: Michael Zens O: Catherine Bode, Ben Braun, Nina-Friederike Gnädig

14:00 Telehommik, H1/E81*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:35 Saladused, H1/E11: Armunäljas tööandja. Kati on 22-aastane vanematest eraldi elav kaugõppetudeng, kes otsib kooli kõrvalt tööd. Tööotsingutel satub firmasse, kus õige pea hakkab selguma, et neiult eeldavat tavapäraste töökohustuste täitmise asemel ootab ülemus (Olaf Suuder) hoopis intiimteenust.

17:00 Õhtu!, H6/E125*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingute hotell, H2/E3. Itaalia päikese alla, Esmakohtingute hotelli, oma ainsat ja õiget leidma tuleb 36-a nägus Danil. Kohtingul 26-a Milliega kisuvad aga asjad natuke viltu. 44-a jehoovatunnistajast Esther ja 43-a elektrik Lawrence, kes mõlemad juba ammu üksi jäänud, leiavad ühise keele laste kasvatamise teemal.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8121. Felicity kardab Tanele pettumust valmistada. Dana saab häid uudiseid. Cashi tulevik on ebakindel.

19:30 Igavene armastus, E13. Emiril on Tarikule tööalane pakkumine. Ozan ei suuda Zeynepit unustada ja kutsub neiu kohtamisele. Nihan otsustab Kemali juurde tööle minna, Kemal kutsub Asu oma vanematekoju õhtusöögile.

20:30 Poissmees: Austraalia, H7/E1. 31-aastane Matt Agnew on Melbourne’i astrofüüsik, kes otsib ebamaist romantikat. Kas tähed soosivad Matti ja aitavad tal leida igavese armastuse?

22:10 Tapja lummuses, H2/E2: Kena ja puhas. Villanelle leiab kaastundliku ligimese, kes talle peavarju pakub. Carolyn aga tutvustab Eve'ile tema uut rühma.

23:05 Sõbrad, H4/E8: Chandler kastis. Chandler veedab tänupüha patukahetsuskastis, kuna ta Kathyt suudles. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:35 Sõbrad, H4/E9: Suur pidu. Chandler ja Ross korraldavad suure peo, sest külla saabub nende vana sõber Gandalf. Monica peab valima peakokatöö ja Phoebe abistamise vahel. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

00:05 Alasti ahvatlus, H7/E8: Sam ja Anthony S. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

01:00 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E1: FOMO mäss. Kui vastasseis vanglas täiemahuliseks mässuks areneb, kasutavad mõned ettevõtlikud kinnipeetavad segadust ära. Taystee seisab silmitsi Caputoga.

02:00 Armastuse saar, H2/E9. Luke ja Josh võitlevad Cassie südame pärast. Matti ja Vanessa suhe kannatab kuulujuttude pärast. Monk naaseb villasse uudisega, et keegi saadetakse koju.

03:00 Kodu mägedes, E3: Õelik armastus*. Mariel on järjest keerulisem oma rasedust varjata ja suhe lapse isa Georg Leitneriga on järjest keerulisem. Külalised annavad pingetel ainult hoogu juurde. R: Michael Zens O: Catherine Bode, Ben Braun, Nina-Friederike Gnädig

04:30 Postimees.ee, E1961

Neljapäev 25.04.2024

06:10 Minu kodu on parim, H6/E40. Hoovilahingute kolmas voor algab Lõuna-Austraalias ja Tweed Headsis. Mängus on võistluses püsimine.

07:10 Vana silla saladus, H7/E76. Francisca kohtub Cristóbali piinajaga. Raimundo palub Mauriciolt teenet. Onésimo räägib Doloresele tõtt.

08:05 Keelatud vili, H5/E358. Yildizi saabumisega on Cagatay plaanil kriips peal. Yildiz on kindel, et ei andesta Kumrule ega Cagatayle kunagi. Ender on segaduses, sest ta ei tea, kelle poole hoida. Yildiz korraldab Cagatayle üllatuseks abieluvannete uuendamise tseremoonia. Purunenud südamega Kumru haub uue plaani, kasutades selleks ära Ömerit.

09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8121*. Felicity kardab Tanele pettumust valmistada. Dana saab häid uudiseid. Cashi tulevik on ebakindel.

09:30 Igavene armastus, E13*. Emiril on Tarikule tööalane pakkumine. Ozan ei suuda Zeynepit unustada ja kutsub neiu kohtamisele. Nihan otsustab Kemali juurde tööle minna, Kemal kutsub Asu oma vanematekoju õhtusöögile.

10:25 Pilvede all, H19/E5. Andres on Kertu peale pahane, kuid oma ettepanekust ei tagane. Indrek jagab Kadriga muret Mari pärast. Siiri teeb Urmasega lõpu ja on sihikule võtnud Andrese. Lapsed sõidavad Haapsalust tagasi koju. Eva on Sirje majas võimu võtnud.

11:20 Kõmutüdruk, H3/E13: Medaljon. Nate ja Serena katsetavad oma sõpruse piire. Chuck ei suuda unustada naist, keda isa haual nägi. Jenny on nõus Damieniga tähtsale õhtusöögile minema, teadmata, et Damien vajab teda uimastite vahendamiseks. Vanessa ja Dan üritavad pärast Dani armuavaldust kohmetusest üle saada. Rufus naaseb suusapuhkuselt ja väldib Lilyt.

12:05 Kodu mägedes, E4: Õnnetu armastus. Lorenz Huber saab nii häid kui halbu uudiseid. Ta saab teada, et temast saab vanaisa, kuid talu ähvardab pankrotistumine. Potentsiaalne lahendus võib taas tuua päevakorda kohtuasja. R: Michael Zens O: Bernhard Bettermann, Catherine Bode, Frederik Bott

14:00 Telehommik, H1/E82*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:35 Saladused, H1/E12: Abi haua tagant. 20-aastane Kerstin on alles oma poisist lahkuminekust löödud, kui kaotab ka oma vanaema, kes teda vanemate surmast saadik kasvatanud oli. Neiul kaob pind jalge alt ja ta seisab esimest korda üksinda silmitsi paljude eluliste probleemidega. Kõige raskemal hetkel ilmutab vanaema ennast teispoolsusest, andes unenägudes õpetusi ja juhiseid, kuidas asjad laabuma panna.

17:05 Õhtu!, H6/E126*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingute hotell, H2/E4. Käes on pensionär Marie suur päev, mil ta kohtub oma unistuste mehe, 57-a rastafari poeedi Devoniga. Hotelli saabub 21-a sõjaväetehnik Janine, kes paneb kõigepealt ülemkelner Fredi kätekõverdusi tegema. Tuleb ka 26-a talunik Griff, kelle omapärane hääl on ta tutvumistel ebakindlaks muutnud.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8122. Felicity ütleb Tane’ile, mida ta asjadest arvab. Cash vihastab Edeni peale. Kas Justin suudab kodutu Marilyni minema ajada?

19:30 Igavene armastus, E14. Nihanil ja Asul tekib lahkarvamusi sisekujunduse osas. Emir kutsub Kemali enda juurde ärikohtumisele, et talle üllatus teha. Kemali perekond on Asust võlutud, kui neiu nende juurde õhtusöögile tuleb.

20:30 Poissmees: Austraalia, H7/E2. Tüdrukud on šokis, kui võistlustulle astub veel kaheksa naist. Roositseremoonial on palju murtud südameid, sest Matt saadab koju kõige rohkem osalejaid kogu saate ajaloos.

21:35 Tapja lummuses, H2/E3: Näljane päevakoer. Villanelle'i olukord paistab trööstitu; Eve sõlmib vana tuttavaga ohtliku kokkuleppe.

22:30 Sõbrad, H4/E10: Poughkeepsie tüdruk. Ross ei tea, kas kohtuda edasi tüdrukuga, kelle juurde tuleb 2,5 tundi rongiga sõita. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:00 Sõbrad, H4/E11: Phoebe'i probleem. Phoebe'i vend palub tal kanda oma uue naise last. Kas surrogaatemaks hakkamine on ahvatlev mõte? O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:30 Alasti ahvatlus: kõige kelmikamad vahejuhtumid, E4: Head, halvad ja siivutud. Vaatame üle hetked, mis on pakkunud mahlakat tausta meie saatele. Taaskülastame polüamoroosset paarikest ja vahukoorde mattunud kehade omanikke. Kohtume taas Emmy-Louga, kes on saates osalenud kolm korda.

00:30 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E2: Kurat, abiellu, Frieda. Kui vangid oma järgmist käiku kavandavad, kutsub Maria kabelis kokku erikoosoleku. Frieda kasutab lapsepõlves õpitud ellujäämisoskusi.

01:35 Armastuse saar, H2/E10. Kõik osalejad peavad demonstreerima oma ausust. Adam ja Cartier peavad vastama valusatele küsimustele oma suhte kohta.

02:30 Kodu mägedes, E4: Õnnetu armastus*. Lorenz Huber saab nii häid kui halbu uudiseid. Ta saab teada, et temast saab vanaisa, kuid talu ähvardab pankrotistumine. Potentsiaalne lahendus võib taas tuua päevakorda kohtuasja. R: Michael Zens O: Bernhard Bettermann, Catherine Bode, Frederik Bott

04:00 Postimees.ee, E1962

Reede 26.04.2024

06:15 Minu kodu on parim, H6/E41. Kohtunikud hindavad viimase hoovilahingu tulemusi Lõuna-Austraalias ja Tweed Headsis.

07:20 Vana silla saladus, H7/E77. Beatriz on lohutamatu. Carmelo teatab Adelale hea uudise. Lucía pakub Camilale abi.

08:15 Keelatud vili, H5/E359. Cagatay veendub, et Atlas on tema poeg ning lubab rahaliselt toeks olla, mis riivab sügavalt Feyza tundeid. Feyza otsustab, et lõpetab Cagatay kaitsmise ja tegutseb vaid enda kasu nimel, mistõttu otsib ta võimalusi Enderiga koostööd teha. Ent Ender tahab, et naine end kõigepealt talle tõestaks.

09:05 Kodus ja võõrsil, H36/E8122*. Felicity ütleb Tane’ile, mida ta asjadest arvab. Cash vihastab Edeni peale. Kas Justin suudab kodutu Marilyni minema ajada?

09:35 Igavene armastus, E14*. Nihanil ja Asul tekib lahkarvamusi sisekujunduse osas. Emir kutsub Kemali enda juurde ärikohtumisele, et talle üllatus teha. Kemali perekond on Asust võlutud, kui neiu nende juurde õhtusöögile tuleb.

10:30 Pilvede all, H19/E6. Mari mõistab oma viga ja püüab seda heastada. Kertu sõidab koos Valteriga Haapsallu. Liisa püüab Eriku tulevikuplaanides selgust saada. Sirje on mures, kuid teeb täpselt seda, mida Eva ütleb. Siiri murdub, kuid maksab alanduse eest kätte.

11:30 Kõmutüdruk, H3/E14: Kadunud naine. Rufusel ja Lilyl tekivad kahtlused Jenny ja Damieni suhte pärast. Chuck saab rohkem teada naisest, kes võib olla tema ema. Dan ja Vanessa üritavad teiste noortega koos väljas käia, et omavahelisest kohmetusest üle saada.

12:20 Kodu mägedes, E5: Isad. Marie tunnistab viimaks avalikult, et Georg on tema lapse isa. Traagiline autoõnnetus röövib kaks isa. Lisa tahab pere maade eest lõpuni võidelda, kuid Marie püüab leida lepitust. R: Annette Ernst O: Catherine Bode, Theresa Scholze, Thomas Unger

14:05 Telehommik, H1/E83*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Keili Sükijainen ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.

16:40 Reede ÕHTU!, H3/E22. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Seekord panevad oma võimed proovile Spordiaasta tähed 2023 galal aasta naissportlaseks nimetatud ujuja Eneli Jefimova ja tema treener, aasta treeneriks tituleeritud Henry Hein. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

18:00 Esmakohtingute hotell, H2/E5. Pärast eelmise kohtingu ebaõnnestumist loodab kanakasvataja Griff saada uue võimaluse Emilyga. 24-a biseksuaal Nick otsib kaaslast, kellega side tekiks. Asi läheb aga kõhedaks, kui hotelli saabub 48-a lotovõitja ja innukas tondipüüdja Sharon, kes otsib kaaslaseks mehelikku meest.

19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8123. Kirby igatseb oma parimat sõpra. Marilyn esitab Roole ultimaatumi. "Magic Mali" saab popiks.

19:30 Igavene armastus, E15. Emir ärgitab Ozanit elul sarvist haarama. Kemal püüab Tarikut Emiri eest hoiatada, kuid ägestub ja läheb kogu oma perega tülli. Fehime teeb külaskäigu Vildani juurde, tal on Nihani kohta paar krõbedat sõna öelda.

20:30 Mängufilm Lilled ja mesi (Flowers and Honey, USA 2021). Lillemüüja Sarah' elu muutub drastiliselt, kui ta saab tädilt päranduseks rantšo. Sarah käis seal lapsena ja talle meeldis seal väga. Nüüd pole ta aga kindel, mida rantšoga teha. Naabrimehe, mesinik Hanki abiga uurib ta maad ja see saab talle väga lähedaseks. Kas ta tahab üldse naasta oma poiss-sõbra juurde Los Angelesse ja lillepoodi edasi pidada? R: Brian Skiba O: Ashley Newbrough, Jamie Roy, Samantha Cope

22:20 Sõbrad, H4/E12: Embrüolugu. Phoebe käib arsti juures embrüot paigaldamas. Poisid ja tüdrukud võistlevad omavahel äraarvamismängus, panuseks korterivahetus. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

22:50 Sõbrad, H4/E13: Racheli armumine. Chandler ei suuda taluda, et Kathy laval ägedat seksistseeni etendab. Rachel saab töö juures vähemtähtsama ameti. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:20 Alasti ahvatlus, H7/E10: Jane ja Anthony. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:20 Naistevangla: oranž on uus must, H5/E3: Segajad. Linda hakkab vanglat uues valguses nägema, samas kui Judys kasvab meeleheitlik soov põgeneda. Pimeduse varjus koostavad kinnipeetavad oma nõuete nimekirja.

01:30 Armastuse saar, H2/E11. Osalejad peavad näitama oma kõige seksikamaid liigutusi tulemehe-väljakutses. Gerard lõpetab kuumas vees ja ootamatult saadetakse koju lausa kaks osalejat.

02:35 Kodu mägedes, E5: Isad*. Marie tunnistab viimaks avalikult, et Georg on tema lapse isa. Traagiline autoõnnetus röövib kaks isa. Lisa tahab pere maade eest lõpuni võidelda, kuid Marie püüab leida lepitust. R: Annette Ernst O: Catherine Bode, Theresa Scholze, Thomas Unger

04:05 Postimees.ee, E1963

Laupäev 27.04.2024

06:00 Mängufilm Limonaadiromanss (Lemonade Stand Romance, USA 2021)*. Kui 10-aastane Maisie peab ootamatult oma limonaadileti sulgema, näeb karjäärinaine Trish selles võimalust aidata nii firmat Sunny Day Limonade, kus ta töötab, kui ka Maisiet, ja ta naaseb vastumeelselt oma kunagisse kodulinna. Seal saab ta teada, et Maisie isa on tema kooliaegne kallim Evan. Ühiselt limonaadiletile kasutusluba ajades saavad nad taas lähedasemaks ja vanad tunded löövad uuesti lõkkele. R: Max McGuire O: Rebecca Dalton, Corey Sevier, Lisa Langlois

07:40 Kolme nädalaga tervem keha, E2*. Vabatahtlikud kogunevad katusele, et teha üks intensiivne trenn. Samuti tutvustatakse neile talisuplemist. Vegan rämpstoidu armastaja teeb ümberkorraldusi oma toitumises.

08:40 Kodus ja võõrsil, H36/E8119*. Felicity kardab Tanele pettumust valmistada. Dana saab häid uudiseid. Cash on hädas ebakindla tulevikuga.

09:05 Kodus ja võõrsil, H36/E8120*. Roo asub Marilyni vastu juhtima. Cash kuuleb suurt uudist. Tane'i tõde üllatab Felicityt.

09:35 Kodus ja võõrsil, H36/E8121*. Felicity kardab Tanele pettumust valmistada. Dana saab häid uudiseid. Cashi tulevik on ebakindel.

10:05 Kodus ja võõrsil, H36/E8122*. Felicity ütleb Tane’ile, mida ta asjadest arvab. Cash vihastab Edeni peale. Kas Justin suudab kodutu Marilyni minema ajada?

10:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8123*. Kirby igatseb oma parimat sõpra. Marilyn esitab Roole ultimaatumi. "Magic Mali" saab popiks.

11:00 James Martin: kodused maitsed, H2/E6: Rahva lemmikud. Kui lõunasöögile on tulemas külalisi, valmistab James neile efektseid roogi, mis ei jäta kedagi külmaks.

11:55 Majajahtijad: Remondime!, H10/E4: Remondielu rannal. Californias elav paar leiab unistuste rannamaja, ent peab hakkama oma üllatuseks tegelema ettenägematute uuendustega elektrisüsteemis.

12:50 Vallaline kaunitar, H19/E4. Kavalerid seiklevad oma armastuse näitamiseks läbi terve Euroopa ja kaks õnnelikku saavad võimaluse veeta Pariisis romantilise hetke kaunitariga. Gabby tahab, et kavalerid tõestaksid, et nad on valmis tema südame eest võitlema.

14:30 Mängufilm Nagu võluväel (A Kind of Magic, USA 2015). Romantiline film edukast ärimehest, teda ootab korraldatud abielu lapsepõlvesõbraga. Sellest hoolimata asub ta otsima kaunitari, kellega kohtus halloween'i peol. R: Tosca Musk O: Nikki Deloach, Ryan McPartlin, Harley Jane Kozak

16:10 Mängufilm Lilled ja mesi (Flowers and Honey, USA 2021)*. Lillemüüja Sarah' elu muutub drastiliselt, kui ta saab tädilt päranduseks rantšo. Sarah käis seal lapsena ja talle meeldis seal väga. Nüüd pole ta aga kindel, mida rantšoga teha. Naabrimehe, mesinik Hanki abiga uurib ta maad ja see saab talle väga lähedaseks. Kas ta tahab üldse naasta oma poiss-sõbra juurde Los Angelesse ja lillepoodi edasi pidada? R: Brian Skiba O: Ashley Newbrough, Jamie Roy, Samantha Cope

18:00 Kolme nädalaga tervem keha, E3. Vabatahtlikud võtavad ette veel viimase füüsilise väljakutse. Michael Mosley uurib stressi, treenimise ja sisemise motivatsiooni kohta. Ta jagab osalejate imetlusväärseid tulemusi.

19:00 Minu köök on parim, H13/E7. 2. vooru alustavad grillimeistrid Aaron ja Chris. Laua taga istudes saavad kõik tuttavaks lapsepõlvesõprade Amberi ja Meliga ning leedukatest õdede Patricija ja Brigitaga.

20:35 Mängufilm Kogemata mehele (Accidentally Engaged, USA 2016). Romantiline eksitustekomöödia. Clarissa on unistanud näitlejaametist, kuid paraku kukub ta filmivõtetel läbi. Kodukanti naasnuna on sõbrad siiski tema karjäärist elevil ja kogemata läheb levima kuulujutt Clarissa ja filmitööstuse kuulsa meeshurmuri Chas Hunteri võimalikust suhtest. Ühel hetkel ei anna neid jutte enam peatada ja Clarissat ning Chasi ootab ees elu suurim näitemäng. R: Letia Clouston O: Lexi Giovagnoli, Brant Daugherty, Lexi Atkins

22:20 Sõbrad, H4/E14: Joey räpane päev. Joey veedab kolm päeva isaga kalaretkel. Rachel saadab Rossi kohtama oma bossi tütrega. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

22:50 Sõbrad, H4/E15: Ragbimatsh. Ross võtab pähe, et ta tahab kindlasti koos Emily sõpradega ragbit mängida. Chandler valetab Janice'ile, et kolib ära Jeemenisse, aga peabki vist retke ette võtma. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:20 Alasti ahvatlus, H7/E6: Illyana ja Damo*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:20 Alasti ahvatlus, H7/E7: Sandra ja Toni-Ann*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

01:20 Alasti ahvatlus, H7/E8: Sam ja Anthony S*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

02:10 Armastuse saar, H2/E12. Sekspommirühm tuleb villa elu raputama. Kas poisid suudavad oma reisil olevatele tüdrukutele truuks jääda?

03:10 Dokumentaalfilm Lagle rännakud. Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“. R: Jaan Kolberg, Meelika Lehola

04:30 Postimees.ee, E1964

Pühapäev 28.04.2024

06:50 Mängufilm Nagu võluväel (A Kind of Magic, USA 2015)*. Romantiline film edukast ärimehest, teda ootab korraldatud abielu lapsepõlvesõbraga. Sellest hoolimata asub ta otsima kaunitari, kellega kohtus halloween'i peol. R: Tosca Musk O: Nikki Deloach, Ryan McPartlin, Harley Jane Kozak

08:25 Kolme nädalaga tervem keha, E3*. Vabatahtlikud võtavad ette veel viimase füüsilise väljakutse. Michael Mosley uurib stressi, treenimise ja sisemise motivatsiooni kohta. Ta jagab osalejate imetlusväärseid tulemusi.

09:25 Aedniku aabits, H4/E63*. Naat põske ehk umbrohuga kevadise vitamiinipuuduse vastu. Mida istutada aeda, et see ka sügisest kevadeni silma rõõmustaks. Saatejuht Ingrid Sembach-Hõbemägi

09:55 Hooaeg, H19/E16*. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!

10:25 Rita köök, H1/E8: Hommikusöökide eri*. Rita kööki astub sisse globaalse kokandusmaailma tõusev täht Noel Moglia, Eesti noormees, kelle põnevatete töövõtete ja geniaalsete nippide toel valmivad põnevad hommikusöögid. Kui Rita üllatab tippkokka Dutch Baby ahjupannkoogiga, siis koos valmistatakse legendaarne magus hommikusöök "vaesed rüütlid" sidrunikreemiga ning kaks restoraniväärilist hommikuvõileiba munast.

10:55 James Martin: kodused maitsed, H2/E7: Luksuslikud jäägid. James valmistab toidujääkidest maitsvaid roogi, mis on teisel korral veelgi paremad. Aitab küll lödidest lihavõileibadest pühapäeva õhtul.

11:50 Majajahtijad: Remondime!, H10/E5: Oleme arstid, mitte disainerid. Arstidest abikaasad ostavad oma esimese ühise kodu, kuid nende sisekujundaja ja ehitaja peavad pingutama, et remonditöödega sammu pidada, kaheldes samal ajal paari disainiotsustes ja pidevas ebaõnnes.

12:45 Vallaline kaunitar, H19/E5. Gabby, Rachel ja nende allesjäänud 14 kavaleri jätkavad oma armuõnne otsimist Euroopas. Logan otsustab rääkida oma tunnetest, Rachel teeb šokeeriva avalduse, mis mõjutab kõiki tema kavalere.

14:25 Mängufilm Lapsepõlvesemud (Her best friend's wedding, USA 2021). Sienna ja Matt olid keskkoolis parimad sõbrad. Pärast lõpetamist asus Sienna kodulinnas tööle pulmakorraldajana, Matt aga lahkus, et ülikooli minna. Nüüd on Matt taas kodus ja kihlatud elegantse Mindyga. Aga kui nad Sienna oma pulmi korraldama palkavad, sõidab Mindy tööasjus linnast ära. Matt hakkab kahtlema oma tulevikus Mindyga, Sienna peab otsustama, kas ta on valmis avaldama oma tundeid. R: Daniel Lusko O: Amanda Righetti, Adam Huss, Susan Anton

16:10 Mängufilm Kogemata mehele (Accidentally Engaged, USA 2016)*. Romantiline eksitustekomöödia. Clarissa on unistanud näitlejaametist, kuid paraku kukub ta filmivõtetel läbi. Kodukanti naasnuna on sõbrad siiski tema karjäärist elevil ja kogemata läheb levima kuulujutt Clarissa ja filmitööstuse kuulsa meeshurmuri Chas Hunteri võimalikust suhtest. Ühel hetkel ei anna neid jutte enam peatada ja Clarissat ning Chasi ootab ees elu suurim näitemäng. R: Letia Clouston O: Lexi Giovagnoli, Brant Daugherty, Lexi Atkins

17:50 Soodsad sööginaudingud, H7/E1: Perekond Macbeth. Gregg ja Chris abistavad Windsoris ajahädas ema Hollyt ning tema poegi Spencerit ja Fletcherit, kes seni on peamiselt toitunud sügavkülmatutud einetest. Kas nad suudavad veenda Hollyt ise süüa tegema, et hoida kokku raha puhkusreisi jaoks?

19:00 Minu köök on parim, H13/E8. Võistluse teine voor jätkub Claudeani ja Anthonyga, kes on tagasi köögis, et heastada oma eelmine söögitegemine. Paar tahab näidata, et on meeskond, mida peab kartma.

20:35 Mängufilm Kõrguste poole (In the Heights, USA 2021). Muusikafilmi keskmes on erinevad värvikad tegelaskujud, kes elavad Washingtoni Heightsi linnaosas, kus kunagine elujõuline kogukond peab oma kultuuri ja eluviisi säilitamiseks jõud ühendama. Väikese nurgapoe omanik Usnavi unistab armastusest, loterii võitmisest ja paremast tulevikust. Usnavi ja tema naabruskonna elanikud räägivad ja laulavad sellest, mida tähendavad kodu ning kodutunne. R: Jon M. Chu O: Anthony Ramos, Corey Hawkins, Leslie Grace

23:20 Alasti ahvatlus: kõige kelmikamad vahejuhtumid, E4: Head, halvad ja siivutud*. Vaatame üle hetked, mis on pakkunud mahlakat tausta meie saatele. Taaskülastame polüamoroosset paarikest ja vahukoorde mattunud kehade omanikke. Kohtume taas Emmy-Louga, kes on saates osalenud kolm korda.

00:20 Alasti ahvatlus, H7/E10: Jane ja Anthony*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

01:20 Armastuse saar, H2/E13. Kui kassid on ära, on hiirtel pidu. Sekspommid vallutavad magamistoad ning kuumas väljakutses jagatakse lopsakaid suudlusi.

02:10 Mängufilm Kõrguste poole (In the Heights, USA 2021)*. Muusikafilmi keskmes on erinevad värvikad tegelaskujud, kes elavad Washingtoni Heightsi linnaosas, kus kunagine elujõuline kogukond peab oma kultuuri ja eluviisi säilitamiseks jõud ühendama. Väikese nurgapoe omanik Usnavi unistab armastusest, loterii võitmisest ja paremast tulevikust. Usnavi ja tema naabruskonna elanikud räägivad ja laulavad sellest, mida tähendavad kodu ning kodutunne. R: Jon M. Chu O: Anthony Ramos, Corey Hawkins, Leslie Grace

04:25 Postimees.ee, E1965