Duo 4 saatekava 04.12.2023 - 10.12.2023

Kava keel: en et

Esmaspäev 04.12.2023

07:00 Vana silla saladus, H6/E1458. Sol keeldub ümber mõtlemast. Severo üritab Carmeloga suhteid siluda. Raimundo peab uue omavalitsuse moodustama.

07:50 Keelatud vili, H4/E255. Argun Holdingi käekäik pole kiita ja Mert näeb ainsa pääseteena müüa enamik aktsiad suurärimehele Ali Hasan Kuyucule. Ender ei püüagi teeselda, et selle mehega on tema jaoks koostöö võimatu. Yildiz loodab kohtuda linna nõutuima poissmehe Cagatayga. Sahika teeb Mertile riskantse pakkumise.

08:45 Kodus ja võõrsil, E8038*. Justin ja Leah valmistuvad emotsionaalseks hüvastijätuks. Marilyni võitlus tõmbab talle soovimatut tähelepanu. Tane tunneb oma nõole kaasa.

09:15 Minu kodu on parim, H7/E10. Kõik meeskonnad on teinud kõvasti tööd Lisale ja Andyle Põhjamaadest inspireeritud kodu loomiseks. Kuidas aga hindab oma värskelt renoveeritud kodu Adelaide'i paar?

10:30 Pilvede all, H12/E6. Piret kolib Mari juurde. Albert üritab Sirjet veenda oma plaanist loobuma. Andres teeb Erikule teatavaks oma otsuse. Mari saab teada kogu tõe Indreku ja Sandra kohta ning otsustab viivitamatult tegutseda. Reedal on Piretile üllatus.

11:25 Nanny, H6/E8. Kui Fran Fine töö kaotab, ei jää tal muud üle kui hakata Manhattanis kosmeetikat ukselt uksele müüma. Sedasi jõuab ta rikka inglise härrasmehe majja, kes otsib oma kolmele lapsele lapsehoidjat. Fran kirjutab kähku huulepulgaga soovituskirja valmis ja saabki töö endale. O: Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis

11:55 Nanny, H6/E9. Kui Fran Fine töö kaotab, ei jää tal muud üle kui hakata Manhattanis kosmeetikat ukselt uksele müüma. Sedasi jõuab ta rikka inglise härrasmehe majja, kes otsib oma kolmele lapsele lapsehoidjat. Fran kirjutab kähku huulepulgaga soovituskirja valmis ja saabki töö endale. O: Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis

12:25 Mägidoktor, H7/E11: Parem surm 1. Hansu ja Anne tülid lõpevad, sest Anne veedab kogu aja isatalu eest hoolt kandes. Hans mõistab, et peab oma suhte kallal töötama, kuni kohtab taas Jonase õpetajat. Martin ravib vähihaiget meest, kelle prognoos on üsna lootusetu. Annel ja Martinil on suhtepaus, kuid Martin ei suuda Annest pikalt eemal olla ja külastab teda, mis tekitab mõlemale uusi, põnevaid ideid.

13:25 Mägidoktor, H7/E12: Parem surm 2. Anne ja Martin naudivad kahekesi olekut, kuna Artur viibib endiselt alkoholiravil. Martini patsient üritab endalt elu võtta, kuid Martin ei anna tema suhtes alla. Susanne rõõmustab, et Hans taas rõõmsalt pereelus kaasa lööb ja Jonast kooli sõidutab. Ta ei aima, et Hansul on selleks omad põhjused. Professor Fendrich on rahul oma tütre Vera ja doktor Kahnweileri suhtega ja teeb neile üllatava ettepaneku.

14:20 Gilmore'i tüdrukud, H5/E22: Maja pole kodu. Rory veedab metsiku öö Loganiga, kuniks Lorelai ta lõpuks päästab. Lorelai kuulab hirmuga tütre tulevikuplaane. Ta palub vanematelt abi, aga mõistab lõpuks, et praegu saab teda aidata vaid Luke.

15:15 Kõmutüdruk, H4/E11: Juured. Blair ja Dan hakkavad koos kadunud Julieti otsima. Julieti kodulinnas kohtuvad nad juhuslikult Damien Dalgaardiga ja Beni vangistamisega lõppenud lugu imbub päevavalgele. Chuck kahtlustab, et Lily pole talle täit tõtt rääkinud.

16:05 Kroonitud pead, H4/E8: Keskööl surmvaiksel, kõledamal ajal. Eleanor otsustab Willowile peo korraldada, kuid asjad väljuvad kiiresti kontrolli alt. Robert moodustab kurjakuulutava liidu. Liam näitab üles lojaalsust oma vennale.

17:00 Õhtu!, H6/E56*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingud, H6/E16. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.

19:00 Mängufilm Jõulusõrmus (The Christmas Ring, USA 2020). Veebiajakirjanik Kendra leiab jõuluturult vanaaegse graveeritud sõrmuse ning asub selle loost kirjutama. Tal õnnestub leida sõrmuse algse omaniku lapselaps Michael. Koos avastavad nad Michaeli vanavanemate käänulist armastuse lugu. Toimetajaid huvitab hoopis rohkem Michaeli eraelu, kuid Kendra peab võtma julguse kokku ja tegema õige otsuse. R: Troy Scott O: Nazneen Contractor, David Alpay, Kazumi Evans

20:50 Sõbrad, H3/E25: Rannas. Ross avastab, et Rachel armastab teda ikka veel ning peab nüüd valima tema ja Bonnie vahel. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

21:20 Sõbrad, H4/E1: Meduus. Ross peab valima Racheli ja kiilaka Bonnie vahel. Phoebe avastab, et tema ema sõbranna on hoopis tema ema. Joey, Monica ja Chandler proovivad meduusikõrvetust ravida pealepissimisega. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

21:50 Valelikud võrgutajad, H5/E17: Viimases hädas. Mona läpaka otsingud võivad Spenceri ja Calebi viia Toby reeglite murdmiseni. Aria tähelepanu hajub just enne seda, kui ta kavatses Ezrale kõik üles tunnistada. Hanna püüab hoida oma ema saladust, kui pastor Ted naaseb.

22:45 Armastuse saar, H9/E38. Pelgupaik on taas avatud. Jessie võtab Casey pärast viimast väljakutset ette.

23:55 Seksperiment, E5. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.

00:55 Armastuse saar, H2/E8. Kaksikud jahivad noormeeste südameid. Tõelise pinge toob vürtsikas striptiisiväljakutse. Adam ja Cartier jagavad oma esimest kohtingukaaslast.

01:55 Mägidoktor, H7/E11: Parem surm 1*. Hansu ja Anne tülid lõpevad, sest Anne veedab kogu aja isatalu eest hoolt kandes. Hans mõistab, et peab oma suhte kallal töötama, kuni kohtab taas Jonase õpetajat. Martin ravib vähihaiget meest, kelle prognoos on üsna lootusetu. Annel ja Martinil on suhtepaus, kuid Martin ei suuda Annest pikalt eemal olla ja külastab teda, mis tekitab mõlemale uusi, põnevaid ideid.

02:40 Mägidoktor, H7/E12: Parem surm 2*. Anne ja Martin naudivad kahekesi olekut, kuna Artur viibib endiselt alkoholiravil. Martini patsient üritab endalt elu võtta, kuid Martin ei anna tema suhtes alla. Susanne rõõmustab, et Hans taas rõõmsalt pereelus kaasa lööb ja Jonast kooli sõidutab. Ta ei aima, et Hansul on selleks omad põhjused. Professor Fendrich on rahul oma tütre Vera ja doktor Kahnweileri suhtega ja teeb neile üllatava ettepaneku.

03:30 Postimees.ee, E1819

Teisipäev 05.12.2023

06:00 Vallaline kaunitar, H18/E1. 30 nägusat noormeest asuvad võistlema Michelle Youngi südame nimel, kuid esmalt peavad nad rinda pistma Kaitlyn Bristowe’i ja Tayshia Adamsiga. Kavalerid mõistavad ruttu, et Michelle’i südame võitmiseks on vaja rohkemat kui efektset sisenemist.

07:40 Vana silla saladus, H6/E1459. Võõras päästab Beatrizi elu. Carmelo ähvardab Soli. Alfonso ei mõista Emilia käitumist.

08:30 Keelatud vili, H4/E256. Uue osanikuna võõrustab Hasan Ali Kuyucu Enderit, Sahikat ja Merti. Yildiz kolib poja ja emaga uude korterisse. Yildiz on seitsmendas taevas, kui satub elama Cagatayga samasse kortermajja. Cagatay aitab Yildizi ta pojaga hädast välja. Mert lööb Sahikaga käed.

09:25 Minu kodu on parim, H7/E11. Surfiõed Mikaela ja Eliza annavad üle oma Margaret Riveri piirkonnas asuva kodu võtmed. Tüdrukutel, kes sooviksid oma lahutatud emale uut algust, on meeskondade jaoks ranged kodureeglid.

10:40 Pilvede all, H12/E7. Mari sõidab Piretiga koos Rootsi. Sandral on hea meel, et Indreku tehing Sirjega ära jääb. Mammu on pettunud nii oma emas kui ka isas. Kertu ja Andrese otsus ajab Maimu paanikasse. Erik teeb karjääri ning Gunnar üllatab Sirjet.

11:35 Nanny, H6/E10. Kui Fran Fine töö kaotab, ei jää tal muud üle kui hakata Manhattanis kosmeetikat ukselt uksele müüma. Sedasi jõuab ta rikka inglise härrasmehe majja, kes otsib oma kolmele lapsele lapsehoidjat. Fran kirjutab kähku huulepulgaga soovituskirja valmis ja saabki töö endale. O: Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis

12:00 Nanny, H6/E11. Kui Fran Fine töö kaotab, ei jää tal muud üle kui hakata Manhattanis kosmeetikat ukselt uksele müüma. Sedasi jõuab ta rikka inglise härrasmehe majja, kes otsib oma kolmele lapsele lapsehoidjat. Fran kirjutab kähku huulepulgaga soovituskirja valmis ja saabki töö endale. O: Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis

12:30 Mägidoktor, H7/E13: Kõrvale jäetud 1. Anne tahab Martiniga kokku kolida, kuid ei soovi ka isa talus hätta jätta. Tal tuleb teha raske otsus. Hans ei suuda otsustada, kas anda Mia lähenemiskatsetele järele. Martin ei taha end Hansu armuasjadesse segada, sest arvab, et igaüks vastutab oma õnne eest ise. Doktor Gruber ravib kopsupõletikus rasedat naist, kel on suhteprobleemid.

13:25 Mägidoktor, H7/E14: Kõrvale jäetud 2. Martin ja Anne naudivad talus kahekesi olemist, teades, et see idüll ei saa kaua kesta. Anne tunneb kohustust isatalu eest hoolt kanda. Martin ei kaota lootust ühisest tulevikust ja otsustab Arturiga rääkida. Susanne tunneb, et Hans on muutunud ja loeb salaja telefonist Hansu sõnumeid. Ta jõuab Hansu saladusele jälile, teadmata, et Hans on otsustanud pere ja suhte eest võidelda. Martini patsiendil diagnoositakse bipolaarne häire.

14:25 Gilmore'i tüdrukud, H6/E1: Uus ja edenenud Lorelai. Lorelai ja Luke teevad plaane ühiseks tulevikuks. Kui levima läheb jutt, et Lorelai tegi abieluettepaneku, tunneb Luke piinlikkust. Rory on pärast Yale’ist lahkumist end sisse seadnud Emily ja Richardi ees ning Lorelai on ta peale pahane. Richard palkab tuttava advokaadi, et Rory saaks kerge karistuse jahi varastamise eest.

15:15 Kõmutüdruk, H4/E12: Lapsemäng. Chucki isa endine töökaaslane Russell Thorpe naaseb Manhattanile koos oma tütre Rainaga. Serena ja Chuck ühendavad jõud Lily vastu. Blair saab aru, et Eleanor võib olla ta tulevikukarjääri võtmeks. Nate on mures tingimisi vabastatud isa pärast.

16:05 Kroonitud pead, H4/E9: Väärteod selguvad. Liami kavatsused tulevad ilmsiks. Perekond tuleb kokku, et liikuda koos neile seatud raskel teel. Jasper aitab Liamil plaani ellu viia. Willow’t ja Robertit tabab karm löök.

17:00 Õhtu!, H6/E57*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingud, H6/E17. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.

19:00 Mängufilm Talveloss (Baby, It’s Cold Inside, USA, Kanada 2021). Hannah Fischer töötab Kariibi puhkustele suunatud reisibüroos ning on üsna kahtlustav, kui boss ta ühel päeval jäähotelli testima saadab. Ta on hetkega võlutud nii hotellist kui selle hurmavast omanikust Ben Harperist. Hannah’le meenuvad tema noorusunistused oma hotelli pidamisest. Kas noored leiavad üksteist või tuleb hotelli tegevjuht Brigitte nende vahele? R: Marita Grabiak O: Jocelyn Hudon, Steve Lund, Kathryn Kohut

20:50 Sõbrad, H4/E2: Kass. Phoebe usub, et tema ema hing elab kohvikkuse ilmunud kassis. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

21:20 Sõbrad, H4/E3: Käerauad. Monica on toitlustajaks ema korraldatud peol. Chandleri kohtumine Racheli bossiga muutub piinlikuks. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

21:50 Valelikud võrgutajad, H5/E18: Pattude prügila. Valelikud võrgutajad on seadusega pahuksis. Nad peavad teada saama, mis on tünni sees, kuid võmmid on neil kannul.

22:45 Armastuse saar, H9/E39. Saarelised suunduvad villast rannaklubisse. Maya Jama naaseb ootamatu teatega, mis võib tingida osade armastuseotsijate koju saatmise.

23:55

01:00 Armastuse saar, H2/E9. Luke ja Josh võitlevad Cassie südame pärast. Matti ja Vanessa suhe kannatab kuulujuttude pärast. Monk naaseb villasse uudisega, et keegi saadetakse koju.

02:00 Mägidoktor, H7/E13: Kõrvale jäetud 1*. Anne tahab Martiniga kokku kolida, kuid ei soovi ka isa talus hätta jätta. Tal tuleb teha raske otsus. Hans ei suuda otsustada, kas anda Mia lähenemiskatsetele järele. Martin ei taha end Hansu armuasjadesse segada, sest arvab, et igaüks vastutab oma õnne eest ise. Doktor Gruber ravib kopsupõletikus rasedat naist, kel on suhteprobleemid.

02:45 Mägidoktor, H7/E14: Kõrvale jäetud 2*. Martin ja Anne naudivad talus kahekesi olemist, teades, et see idüll ei saa kaua kesta. Anne tunneb kohustust isatalu eest hoolt kanda. Martin ei kaota lootust ühisest tulevikust ja otsustab Arturiga rääkida. Susanne tunneb, et Hans on muutunud ja loeb salaja telefonist Hansu sõnumeid. Ta jõuab Hansu saladusele jälile, teadmata, et Hans on otsustanud pere ja suhte eest võidelda. Martini patsiendil diagnoositakse bipolaarne häire.

03:30 Postimees.ee, E1820

Kolmapäev 06.12.2023

05:50 Vallaline kaunitar, H18/E2. Michelle’i südame eest on jäänud võitlema 23 noormeest. Nende vaimne tugevus pannakse tõsiselt proovile grupikohtingul. Teisel grupikohtingul liitub üllatuskülalisena korvpallitäht, kes õpetab neile meeskonnatöö olulisust.

07:30 Vana silla saladus, H6/E1460. Hernando kohtub edasimüüjaga. Alfonsol on Rosariole üllatus. Raimundo ei taha võimu Franciscale jätta.

08:20 Keelatud vili, H4/E257. Cagatay puistab Yildizile südant. Hasan Ali palub pojal Cagatayl tulla tema ettevõttesse tööle, kuid Cagatay peab isa vastu juba aastaid vimma. Yildiz tutvub Hasan Aliga. Cagatay ema Feride hoiatab oma poega Yildizi eest. Asumanile hakkab Hasan Ali meeldima. Yildiz avab oma äri.

09:15 Minu kodu on parim, H7/E12. Pilkupüüdva eseme väljakutse. Meeskonnad on Mikaela ja Eliza perekodu muutmisel surve all. Millise meeskonna pilkupüüdev ese on parim?

10:30 Pilvede all, H12/E8. Mari püüab Stockholmis Pireti meelt lahutada, kuid lõpuks on ta ise see, kes abi vajab. Sandra kohtub Mammuga. Erik teeb ootamatu avastuse. Sirje seab Gunnarile karmid reeglid. Andres peab nõu naisega, kellest Kertu midagi ei tea.

11:30 Nanny, H6/E12. Kui Fran Fine töö kaotab, ei jää tal muud üle kui hakata Manhattanis kosmeetikat ukselt uksele müüma. Sedasi jõuab ta rikka inglise härrasmehe majja, kes otsib oma kolmele lapsele lapsehoidjat. Fran kirjutab kähku huulepulgaga soovituskirja valmis ja saabki töö endale. O: Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis

12:00 Nanny, H6/E13. Kui Fran Fine töö kaotab, ei jää tal muud üle kui hakata Manhattanis kosmeetikat ukselt uksele müüma. Sedasi jõuab ta rikka inglise härrasmehe majja, kes otsib oma kolmele lapsele lapsehoidjat. Fran kirjutab kähku huulepulgaga soovituskirja valmis ja saabki töö endale. O: Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis

12:30 Mägidoktor, H7/E15: Süü 1. Martin ja Hans päästavad mägedes laviini kätte jäänud mehe ning otsivad temaga kaasas olnud tütart. Martin peab tegema rasketes tingimustes riskantse operatsiooni, mille tagajärg on katastroofiline. Süütunne piinab Martinit ja ta kaalub arstiametist loobumist. Ta pakib asjad nind lahkub Ellmaust. Kodukandist eemal olles tutvub Martin halvatud poisiga. Kas soov arstiamet maha panna oli liiga ennatlik?

13:25 Mägidoktor, H7/E16: Süü 2. Martin ja Hans päästavad mägedes laviini kätte jäänud mehe ning otsivad temaga kaasas olnud tütart. Martin peab tegema rasketes tingimustes riskantse operatsiooni, mille tagajärg on katastroofiline. Süütunne piinab Martinit ja ta kaalub arstiametist loobumist. Ta pakib asjad nind lahkub Ellmaust. Kodukandist eemal olles tutvub Martin halvatud poisiga. Kas soov arstiamet maha panna oli liiga ennatlik?

14:20 Gilmore'i tüdrukud, H6/E2: Võitlev nägu. Rory alustab oma ühiskasuliku töö tegemist. Lorelai ja Luke püüavad ära otsustada, kas teha korda Lorelai maja või osta Twickhami maja. Liz anub Luke’i, et ta TJ ehitajaks palkaks. Rory tuleb sööklasse ja Luke tunnistab talle, et nad on Lorelaiga kihlatud. Rory ja Lorelai trehvavad ning ütlevad üksteisele välja oma halvad tunded.

15:15 Kõmutüdruk, H4/E13: Damien Darko. Blair on elevil praktikakoha pärast W Magazine'is. Chuck on viimaks võrdse vastase leidnud. Nate saab alarmeerivaid uudiseid isa äritegevuse kohta. Serena üritab endiselt Beni aidata. Lähedased muretsevad, kui Eric hakkab Damieniga sõbrustama.

16:05 Kroonitud pead, H4/E10: Heas tujus matusel ja kurtes pulmas. Need sündmused muudavad perekonda ja rahvust igaveseks. Jõudu koguv ülestõus paneb Roberti kõigisse kahtlustavalt suhtuma. Ülejäänud pere ühineb, et võidelda hirmuäratava vaenlasega.

17:00 Õhtu!, H6/E58*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingud, H6/E18. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.

19:00 Mängufilm Talvised südamed (Hearts of Winter, USA 2020). Romantiline draama sisekujundaja Bethanyst, kes asub uuele elule aitama lesestunud Granti maja pärast seda, kui viimase tütar maja konkursile esitas. Kas on võimalik, et nad leiavad protsessi käigus midagi suuremat ja olulisemat? R: Allan Harmon O: Jill Wagner, Victor Webster, Lauren McNamara

20:45 Sõbrad, H4/E4: Peotants. Joey harjutab peotantsu. Phoebet köidab massaazhiklient ja Chandler ei pääse jõusaalist tulema. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

21:15 Sõbrad, H4/E5: Joey uus sõbratar. Chandler lööb enda teadmata külge Joey uuele sõbrannale ja koguni armub temasse. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

21:45 Valelikud võrgutajad, H5/E19: Raske saatus. Spencer veedab Jonnyga aega. Emily püüab Taliat mõista. Hanna uurib Mona sõbra Lesli minevikku. Aria muretseb Mike’i käitumise pärast. Holbrook naaseb Rosewoodi.

22:40 Armastuse saar, H9/E40. Saarelisi ootab ees spordipäev ja Olivial ning Maxwellil on uudiseid.

23:50 Alasti ahvatlus, H2/E1. Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:30 Armastuse saar, H2/E10. Kõik osalejad peavad demonstreerima oma ausust. Adam ja Cartier peavad vastama valusatele küsimustele oma suhte kohta.

01:30 Mägidoktor, H7/E15: Süü 1*. Martin ja Hans päästavad mägedes laviini kätte jäänud mehe ning otsivad temaga kaasas olnud tütart. Martin peab tegema rasketes tingimustes riskantse operatsiooni, mille tagajärg on katastroofiline. Süütunne piinab Martinit ja ta kaalub arstiametist loobumist. Ta pakib asjad nind lahkub Ellmaust. Kodukandist eemal olles tutvub Martin halvatud poisiga. Kas soov arstiamet maha panna oli liiga ennatlik?

02:15 Mägidoktor, H7/E16: Süü 2*. Martin ja Hans päästavad mägedes laviini kätte jäänud mehe ning otsivad temaga kaasas olnud tütart. Martin peab tegema rasketes tingimustes riskantse operatsiooni, mille tagajärg on katastroofiline. Süütunne piinab Martinit ja ta kaalub arstiametist loobumist. Ta pakib asjad nind lahkub Ellmaust. Kodukandist eemal olles tutvub Martin halvatud poisiga. Kas soov arstiamet maha panna oli liiga ennatlik?

02:55 Postimees.ee, E1821

Neljapäev 07.12.2023

06:10 Vallaline kaunitar, H18/E3. Michelle’i usaldus noormeeste vastu on kõikuma löönud. Top Guni filmist inspireeritud väljakutse sunnib neid end ületama ja üks näost-näkku kohting osutub vägagi paljastavaks. Roositseremooniale eelnevad väga tulised kokkupõrked.

07:50 Vana silla saladus, H6/E1461. Matías on Ismaeli pärast armukade. Severo keeldub Lucast aitamast. Raimundo korraldab olulist koosolekut.

08:50 Keelatud vili, H4/E258. Asuman ja Zehra otsustavad avokaadokohviku avada. Asuman annab Yildizile idee isa Hasan Ali oma pojaga lepitada. Mert ja Sahika kaebavad Hasan Alile teineteise peale. Cagatay on üha rohkem Yildizist huvitatud.

09:40 Minu kodu on parim, H7/E13. Meeskonnad pingutavad, et Mikaela ja Eliza kodule viimast lihvi anda, enne kui kohtunikud Jamie Durie, Laurence Llewelyn-Bowen ja Wendy Moore oma otsuse teevad. Milline meeskond kohtunikele muljet avaldab?

10:55 Pilvede all, H12/E9. Mari püüab harjuda uue elukorraldusega, kuid see pole lihtne, sest Sandra osutab kardetust tugevamaks vastaseks. Piret naaseb Rootsist ja kohtub ootamatult vana armastusega. Erik ähvardab Andrest, kuid on Liina ees täiesti abitu.

11:55 Nanny, H6/E14. Kui Fran Fine töö kaotab, ei jää tal muud üle kui hakata Manhattanis kosmeetikat ukselt uksele müüma. Sedasi jõuab ta rikka inglise härrasmehe majja, kes otsib oma kolmele lapsele lapsehoidjat. Fran kirjutab kähku huulepulgaga soovituskirja valmis ja saabki töö endale. O: Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis

12:25 Nanny, H6/E15. Kui Fran Fine töö kaotab, ei jää tal muud üle kui hakata Manhattanis kosmeetikat ukselt uksele müüma. Sedasi jõuab ta rikka inglise härrasmehe majja, kes otsib oma kolmele lapsele lapsehoidjat. Fran kirjutab kähku huulepulgaga soovituskirja valmis ja saabki töö endale. O: Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis

12:50 Mägidoktor, H8/E1: Vanad haavad 1. Martinil on sünnipäev, kuid Martin ei suuda rõõmustada, kuna Anne isa tekitab probleeme. Martin ei usu Arturi lubadust talust ära kolida. 17-aastane Lena minestab ja Martin uurib tema haiguse põhjust, jõudes üllatava tõeni. Susanne tahab Hansu maha jätta, Hans on omadega läbi. Lilli on meeletult armunud bändipoiss Carstenisse, kes koolis käimisest ei hooli. Anne palub isa Arturil talu enda nimele kirjutada.

13:50 Mägidoktor, H8/E2: Vanad haavad 2. Martinil on sünnipäev, kuid Martin ei suuda rõõmustada, kuna Anne isa tekitab probleeme. Martin ei usu Arturi lubadust talust ära kolida. 17-aastane Lena minestab ja Martin uurib tema haiguse põhjust, jõudes üllatava tõeni. Susanne tahab Hansu maha jätta, Hans on omadega läbi. Lilli on meeletult armunud bändipoiss Carstenisse, kes koolis käimisest ei hooli. Anne palub isa Arturil talu enda nimele kirjutada.

14:50 Gilmore'i tüdrukud, H6/E3: Bakalaureusetudeng. Sookie tahab, et Lorelai paneks paika pulmapäeva, aga see ei taha kuidagi õnnestuda. Rory saab oma tunnid tehtud ning võtab vastu töö Emily Ameerika revolutsiooni tütarde organisatsiooni kontoris. Emily kasutab Roryt oma spioonina, et organisatsiooni presidendiks saada. Logan naaseb Euroopast ja Rory peab mõtlema ülikoolist lahkumise peale. Lorelai tunnistab lõpuks Luke’ile, miks ta pulmaplaani edasi on lükanud.

15:45 Kõmutüdruk, H4/E14: Toakaaslased. Blair palub Nate'i abi, et võita oma boss Epperly W Magazine'is enda poolele. Damien tekitab Upper East Side'il taas kord draamat. Chuck peab valima töö ja lõbu vahel.

16:35 Saladused, H1/E1: Ema Ingliks. Lugu väikesest tüdrukust Liisist, kelle ema sureb haiglas ja hakkab oma pisitütart teispoolsusest külastama. Olukord muutub aga keeruliseks siis, kui Liisi adopteeritakse kasuperre.

17:00 Õhtu!, H6/E59*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.

18:00 Esmakohtingud, H6/E19. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.

19:00 Mängufilm Jõuludeks kodusadamasse (Time for You to Come Home for Christmas, Kanada 2019). Tõeliselt elujaatav jõululugu kahe võõra maagilisest kohtumisest. Katherine Winter pole endiselt saanud üle oma abikaasa surmast ning naaseb jõuludeks oma kodulinna. Veteran Jack Sutherlandi reisi põhjused on segasemad, kuid kohtumise hetkest on selge, et saatus on nad kokku juhtinud. On nende ühine tee saatuse tahe või hoopis jõuluime? R: Terry Ingram O: Alison Sweeney, Lucas Bryant, Kiefer O'Reilly

20:45 Sõbrad, H4/E6: Räpane tüdruk. Ross on uue tüdrukuga väga rahul, kuni avastab, millises seapesas too elab. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

21:15 Sõbrad, H4/E7: Chandler läheb üle piiri. Chandler peab valima oma unistuste tüdruku ja parima sõbra vahel. Joey saab teada tema suhtest Kathyga. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

21:45 Valelikud võrgutajad, H5/E20: Kao ära, neetud! Aria loodab, et Andrew hakkab ta tuutoriks. Spencer aitab Jonnyt uue projektiga. Hanna palub isalt finantsabi. Mike on seotud vahejuhtumiga kooli doonorluspäeval.

22:40 Armastuse saar, H9/E41. Üks õnnelik paar saab õiguse pelgupaika kasutada, kuid teisi ootab uus väljakutse.

23:45 Alasti ahvatlus, H2/E2. Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:30 Armastuse saar, H2/E11. Osalejad peavad näitama oma kõige seksikamaid liigutusi tulemehe-väljakutses. Gerard lõpetab kuumas vees ja ootamatult saadetakse koju lausa kaks osalejat.

01:40 Mägidoktor, H8/E1: Vanad haavad 1*. Martinil on sünnipäev, kuid Martin ei suuda rõõmustada, kuna Anne isa tekitab probleeme. Martin ei usu Arturi lubadust talust ära kolida. 17-aastane Lena minestab ja Martin uurib tema haiguse põhjust, jõudes üllatava tõeni. Susanne tahab Hansu maha jätta, Hans on omadega läbi. Lilli on meeletult armunud bändipoiss Carstenisse, kes koolis käimisest ei hooli. Anne palub isa Arturil talu enda nimele kirjutada.

02:25 Mägidoktor, H8/E2: Vanad haavad 2*. Martinil on sünnipäev, kuid Martin ei suuda rõõmustada, kuna Anne isa tekitab probleeme. Martin ei usu Arturi lubadust talust ära kolida. 17-aastane Lena minestab ja Martin uurib tema haiguse põhjust, jõudes üllatava tõeni. Susanne tahab Hansu maha jätta, Hans on omadega läbi. Lilli on meeletult armunud bändipoiss Carstenisse, kes koolis käimisest ei hooli. Anne palub isa Arturil talu enda nimele kirjutada.

03:10 Postimees.ee, E1822

Reede 08.12.2023

05:55 Vallaline kaunitar, H18/E4. Michelle annab oma armastuseotsingutele gaasi põneva BMW-kohtinguga. Maadlustäht Bella Twinsi korraldatud peol jääb Michelle unustusehõlma ning ta teeb oma haavatud tunded vägagi avalikuks. Julge lüke kokteilipeol ähvardab muuta roositseremoonia eriti keeruliseks.

07:35 Vana silla saladus, H6/E1462. Ismael teeb Beatrizile kingituse. Carmelo lubab Adelat aidata. Sol kukub kokku.

08:25 Keelatud vili, H4/E259. Hasan Ali näitab Sahikale ja Mertile koha kätte. Cagatay teatab Yildizile, et pole tõsisest suhtest huvitatud. Seevastu Cagatay sõber Cenk tahab Yildiziga lähemalt tuttavaks saada. Sahika, Yildiz ja Ender saavad ähvardussõnumi.

09:20 Minu kodu on parim, H7/E14. Profisurfarid õed Mikaela ja Eliza ning nende ema näevad oma renoveeritud kodu esimest korda. Kuigi kohtunike hinded on selgunud, võib õdede hinnang veel mängu muuta.

10:35 Pilvede all, H12/E10. Sirje tuleb pealinna, et Mariga kohtuda. Sandra üritab Mammuga suhteid klaarida. Maimu on meeleheitel Liisa lahkumisest ja süüdistab Erikut. Gunnar jääb Sirjele vahele. Urmase ja Pireti tulevikuplaanid panevad Alberti muretsema.

11:30 Nanny, H6/E16. Kui Fran Fine töö kaotab, ei jää tal muud üle kui hakata Manhattanis kosmeetikat ukselt uksele müüma. Sedasi jõuab ta rikka inglise härrasmehe majja, kes otsib oma kolmele lapsele lapsehoidjat. Fran kirjutab kähku huulepulgaga soovituskirja valmis ja saabki töö endale. O: Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis

12:00 Nanny, H6/E17. Kui Fran Fine töö kaotab, ei jää tal muud üle kui hakata Manhattanis kosmeetikat ukselt uksele müüma. Sedasi jõuab ta rikka inglise härrasmehe majja, kes otsib oma kolmele lapsele lapsehoidjat. Fran kirjutab kähku huulepulgaga soovituskirja valmis ja saabki töö endale. O: Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis

12:30 Mägidoktor, H8/E3: Külm süda 1. Martin ravib südamerütmihäiretega noormeest. Doktor Kahnweiler ja Vera töötavad oma suhte kallal. Hans on pärast Susannest lahkuminekut väga kurb ja võtab ühendust Miaga, kelle tõttu lõppes tema suhe Susannega. Pärast vestlust Martiniga muudab Susanne oma meelt. Martin tahab päriselt Anne juurde kolida.Mida teha aga Arturiga?

13:20 Mägidoktor, H8/E4: Külm süda 2. Martin ravib südamerütmihäiretega noormeest. Doktor Kahnweiler ja Vera töötavad oma suhte kallal. Hans on pärast Susannest lahkuminekut väga kurb ja võtab ühendust Miaga, kelle tõttu lõppes tema suhe Susannega. Pärast vestlust Martiniga muudab Susanne oma meelt. Martin tahab päriselt Anne juurde kolida.Mida teha aga Arturiga?

14:20 Gilmore'i tüdrukud, H6/E4: Ristiema küll, aga jumal mitte. Lorelai püüab Roryt kätte saada, kuid ta number ei toimi enam. Sookie palub nad mõlemad oma laste ristiemaks, kuid nad lähevad tülli, sest Lorelai mõistab, et Rory andis Sookiele oma uue telefoninumbri. Logani isa eeldab, et poeg lõpetab sel aastal ja asub perefirmas tööle. Närvis Logan viib Rory nädalavahetuseks New Yorki.

15:15 Kõmutüdruk, H4/E15: See juhtus ühel ööl. Russell Thorpe üritab Bass Industriesi üle võtta, aga Chuck teeb veel viimase katse perefirmat päästa. Blair saab W Magazine'is vastutusrikka tööülesande ja lubaduse ametikõrgenduseks. Serena üritab saada selgust oma tunnetes Beni vastu.

16:10 Saladused, H1/E2: Veider võõras. Humoorikas lugu reklaamiagentuuris töötavast noorpaarist, kes on just ära renoveerinud ostetud maamaja, et veeta seal mõnusalt koos aega, linnakärast eemal. Paraku saabub aga juba esimestel päevadel nende õuele, justkui ei kusagilt, kummaline võõras mees, kes röövib neilt nii kodu kui meelerahu.

16:35 Reede ÕHTU!, H3/E2. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” on läbinud täienduskuuri ning üllatab algaval hooajal lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kahe uue humoorika ja kaasahaarava vooruga, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige kaasvõistleja. Seekord on saates külas tippkokad Orm Oja ja Peeter Pihel. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.

18:00 Esmakohtingud, H6/E20. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.

19:00 Mängufilm Jõuluunistus (Christmas On My Mind, USA 2020). Pärast libisemist ja kukkumist ärkab Lucy Lovett üles hoides käes pruutkleiti. Kuid ta pole sugugi abiellumas mehega, kellega ta arvas. Selgub, et tal on mälukaotus ning ta ei tea midagi oma kolimisest Maine’i ega uuest kihlatust. Lucy sõbranna viib ta jõuludeks koju, kus talle hakkab vaikselt kohale jõudma, kui võõraks ta iseendale on muutunud. Millise elu valib Lucy mälu taastudes ja kas aega on üldse võimalik tagasi keerata? R: Maclain Nelson O: Ashley Greene, Andrew W. Walker, Jackée Harry

20:50 Mängufilm Kingahooliku jõulud (A Shoe Addict's Christmas, USA 2018). Noelle on oma elus jõudnud ristteele. Kui ta jõululaupäeval kogemata oma töökohta lõksu jääb, ei arva ta sellest suurt midagi, kuniks ilmub välja kummaline daam, kes nimetab end ta kaitseingliks. Nüüd peab Noelle vaatama tõsiselt peeglisse ja oma elu üle järele mõtlema. R: Michael Robison O: Candace Cameron Bure, Luke Macfarlane, Jean Smart

22:35 Sõbrad, H4/E8: Chandler kastis. Chandler veedab tänupüha patukahetsuskastis, kuna ta Kathyt suudles. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:05 Sõbrad, H4/E9: Suur pidu. Chandler ja Ross korraldavad suure peo, sest külla saabub nende vana sõber Gandalf. Monica peab valima peakokatöö ja Phoebe abistamise vahel. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

23:35 Armastuse saar, H9/E42. Saarelised peavad sotti saama eelmisest väljakutsest õhku jäänud küsimuste ja kahtluste osas.

00:40 Alasti ahvatlus, H2/E3. Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

01:20 Armastuse saar, H2/E12. Sekspommirühm tuleb villa elu raputama. Kas poisid suudavad oma reisil olevatele tüdrukutele truuks jääda?

02:20 Mägidoktor, H8/E3: Külm süda 1*. Martin ravib südamerütmihäiretega noormeest. Doktor Kahnweiler ja Vera töötavad oma suhte kallal. Hans on pärast Susannest lahkuminekut väga kurb ja võtab ühendust Miaga, kelle tõttu lõppes tema suhe Susannega. Pärast vestlust Martiniga muudab Susanne oma meelt. Martin tahab päriselt Anne juurde kolida.Mida teha aga Arturiga?

03:05 Mägidoktor, H8/E4: Külm süda 2*. Martin ravib südamerütmihäiretega noormeest. Doktor Kahnweiler ja Vera töötavad oma suhte kallal. Hans on pärast Susannest lahkuminekut väga kurb ja võtab ühendust Miaga, kelle tõttu lõppes tema suhe Susannega. Pärast vestlust Martiniga muudab Susanne oma meelt. Martin tahab päriselt Anne juurde kolida.Mida teha aga Arturiga?

03:50 Postimees.ee, E1823

Laupäev 09.12.2023

07:00 Mängufilm Iga päev on jõulud (Every Day Is Christmas, Kanada 2018)*. Klassikalisest jõululoost inspireeritud film, kus kitsi Alexis Taylori juurde saabub jõuludel külaline. Kohtumine paneb Alexise oma elu täiesti uue pilguga hindama ning sunnib teda letile panema seda ühte asja, mida raha eest ei saa - oma südant. R: David Weaver O: Toni Braxton, Gloria Reuben, Michael Jai White

08:45 Soodsad sööginaudingud, H1/E6: Perekond Atherton*. Sel nädalal peavad kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh aitama saates osaleval perekonnal drastiliselt kärpida toidule tehtavaid kulutusi. Kas nad suudavad veenda pere loobuma kallitest snäkkidest ja tegema tervislikumaid valikuid?

09:45 Nadia koduköök, E5. Nadia kavandab piknikut, mida saate oma tagaaias pidada ja kus pakutakse vorstirulle õunte ja jõhvikatega, külmkapisalati ning kaerajahuga karamelli-šokolaadikoogi.

10:15 Lotovõitja unistuste kodu, H3/E5: Mehhiko unistus*. Lotoga miljoni võitnud California paar asub endale võiduraha eest otsima unistuste suvilat Mehhikosse San Felipesse. David aitab neid raskete valikute langetamisel.

10:45 Lotovõitja unistuste kodu, H3/E6: Suured unistused Bostonis*. Kuue lapsega noorpere Massachusettsist saab pärast lotovõitu viimaks võimaluse oma kahe magamistoaga maja asemele soetada parajama kodu.

11:15 Poissmees, H26/E4. Clayton püüab olla vahemeheks Shanae ja Elizabethi tülis. Seltskonna grillipeole paneb punkti kantribänd Restless Road. Saate erikülalised on Jonathan Greenard ja Kamu Grugier-Hill.

12:55 Poissmees, H26/E5. Clayton suundub ühe õnneliku daamiga Galvestoni kohtingule. Samuti saab Clayton teada, et majas valitsevate pingete allikaks on üks konkreetne daam. Komöödiakuningas Russell Peters tögab teisi saates osalejaid.

14:35 Mängufilm Jõulusõrmus (The Christmas Ring, USA 2020). Veebiajakirjanik Kendra leiab jõuluturult vanaaegse graveeritud sõrmuse ning asub selle loost kirjutama. Tal õnnestub leida sõrmuse algse omaniku lapselaps Michael. Koos avastavad nad Michaeli vanavanemate käänulist armastuse lugu. Toimetajaid huvitab hoopis rohkem Michaeli eraelu, kuid Kendra peab võtma julguse kokku ja tegema õige otsuse. R: Troy Scott O: Nazneen Contractor, David Alpay, Kazumi Evans

16:15 Mängufilm Kingahooliku jõulud (A Shoe Addict's Christmas, USA 2018)*. Noelle on oma elus jõudnud ristteele. Kui ta jõululaupäeval kogemata oma töökohta lõksu jääb, ei arva ta sellest suurt midagi, kuniks ilmub välja kummaline daam, kes nimetab end ta kaitseingliks. Nüüd peab Noelle vaatama tõsiselt peeglisse ja oma elu üle järele mõtlema. R: Michael Robison O: Candace Cameron Bure, Luke Macfarlane, Jean Smart

18:00 Soodsad sööginaudingud, H1/E7: Perekond Paku. Vanaema on võtnud oma hoole alla kolm lapselast, kuid õnnetuseks on neil kõigil väga spetsiifilised toidueelistused. Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh annavad endast kõik, et tuua pere ühe laua taha sama sööki nautima.

19:00 Lotovõitja unistuste kodu, H3/E7: Ema miljon. Lotovõitja otsib Davidi abiga endale maja, kuhu mahuks ära ka kõik tema hobid.

19:30 Lotovõitja unistuste kodu, H3/E8: Taevalik lotovõit. David aitab Indianas elavad paaril suurelt unistada pärast nende seitsme miljoni dollarilist lotovõitu.

20:00 Mängufilm Roosid jõuludeks (A Rose for Christmas, USA, Kanada 2017). Andy pere on põlvkondade kaupa roosiparaadi jaoks installatsioone ehitanud. Kui ta isa haigeks jääb, peab ta enda peale võtma nii ehitustegevuse järelevalve kui suhtlemise nõudliku kliendiga. R: Kevin Fair O: Rachel Boston, Marc Bendavid, Mark Steines

21:50 Seksperiment, E5*. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.

22:50 Seksperiment, E6*. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.

23:50 Alasti ahvatlus, H2/E1*. Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:30 Sõbrad, H4/E10: Poughkeepsie tüdruk. Ross ei tea, kas kohtuda edasi tüdrukuga, kelle juurde tuleb 2,5 tundi rongiga sõita. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

00:55 Sõbrad, H4/E11: Phoebe'i probleem. Phoebe'i vend palub tal kanda oma uue naise last. Kas surrogaatemaks hakkamine on ahvatlev mõte? O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow

01:25 Armastuse saar, H2/E13. Kui kassid on ära, on hiirtel pidu. Sekspommid vallutavad magamistoad ning kuumas väljakutses jagatakse lopsakaid suudlusi.

02:25 Dokumentaalfilm Damaskus. Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister. R: Jaan Kolberg, Jaanus Kulli

03:45 Postimees.ee, E1824

Pühapäev 10.12.2023

06:40 Mängufilm Jõulusõrmus (The Christmas Ring, USA 2020)*. Veebiajakirjanik Kendra leiab jõuluturult vanaaegse graveeritud sõrmuse ning asub selle loost kirjutama. Tal õnnestub leida sõrmuse algse omaniku lapselaps Michael. Koos avastavad nad Michaeli vanavanemate käänulist armastuse lugu. Toimetajaid huvitab hoopis rohkem Michaeli eraelu, kuid Kendra peab võtma julguse kokku ja tegema õige otsuse. R: Troy Scott O: Nazneen Contractor, David Alpay, Kazumi Evans

08:20 Soodsad sööginaudingud, H1/E7: Perekond Paku*. Vanaema on võtnud oma hoole alla kolm lapselast, kuid õnnetuseks on neil kõigil väga spetsiifilised toidueelistused. Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh annavad endast kõik, et tuua pere ühe laua taha sama sööki nautima.

09:15 Hooaeg, H19/E15*. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!

09:50 Nadia koduköök, E6. Nadia jagab mõningaid maitsvaid India retsepte, mida saate kodus valmistada – kana saagwala, küüslauguvõiga lameleivad, karri kikerherne, kartuli ja hernega ning joogiks mango lassi.

10:20 Lotovõitja unistuste kodu, H3/E7: Ema miljon*. Lotovõitja otsib Davidi abiga endale maja, kuhu mahuks ära ka kõik tema hobid.

10:45 Lotovõitja unistuste kodu, H3/E8: Taevalik lotovõit*. David aitab Indianas elavad paaril suurelt unistada pärast nende seitsme miljoni dollarilist lotovõitu.

11:15 Minu köök on parim, H12/E6. Abielupaar Ashlee ja Mat osalevad saate viimases ülitähtsas kodurestoranide voorus, Lääne-Austraalia kuulsas Margaret Riveri piirkonnas.

12:50 Poissmees, H26/E6. Clayton peab valima Genevieve’i ja Shanae vahel. Armastuseotsing viib noored Horvaatiasse, kus üks daamidest paljastab ootamatu saladuse. Teised üritavad üksteist samal ajal rüütellike väljakutsega roosi nimel üle trumbata.

14:35 Mängufilm Rõõmsaid jõule (Christmas Coach, Kanada 2019). Lauren ja ta parim sõbranna Colleen on üha edukamad oma jõulukorraldajate äris. Nende oskused pannakse tõeliselt proovile, kui kliendiks tuleb aristokraatlik perekond Inglismaalt. Pere vanim poeg ei taha jõuludest midagi kuulda, aga Lauren ei lase end heidutada. Kas tal õnnestub Jamesi hinge veidi jõulurõõmu tuua? R: Marita Grabiak O: Erica Deutschman, Chad Connell, Jennifer Vallance

16:15 Mängufilm Roosid jõuludeks (A Rose for Christmas, USA, Kanada 2017)*. Andy pere on põlvkondade kaupa roosiparaadi jaoks installatsioone ehitanud. Kui ta isa haigeks jääb, peab ta enda peale võtma nii ehitustegevuse järelevalve kui suhtlemise nõudliku kliendiga. R: Kevin Fair O: Rachel Boston, Marc Bendavid, Mark Steines

18:00 Soodsad sööginaudingud, H1/E8: Perekond Liu. Sellel perel on kohvik, kuid pereema ei oska kokata. Neil kulub toidule terve varandus ja nad käivad viiel päeval nädalas väljas söömas. Kui nad ka vahel toidupoodi satuvad, teevad kõik otsused lapsed. Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad selle pere ellu korda tuua?

19:00 Lotovõitja unistuste kodu, H3/E9: Unistuste aed Bostonis. Miljoni dollari võitja unistus kolida Bostoni äärelinna saab viimaks käegakatsutavaks. Kas Davidil õnnestub talle leida unistuste maja ülikiirel kinnisvaraturul?

19:30 Lotovõitja unistuste kodu, H3/E10: Miljoni dollari vaade. Pesast lennanud lastega perel oli pensioniplaan juba valmis, kui nad ootamatult lotoga võitsid. Nüüd otsivad nad Davidi abiga endale unistuste ookeanivaatega kodu.

20:00 Mängufilm Jõulupuu Colorados (A Christmas Tree Grows in Colorado, USA 2020). Erin korraldab linna jõulupidustusi ning peab võitma tuletõrjuja Kevini südame, et saada ta krundilt kaunis jõulunulg. R: Jason Bourque O: Rochelle Aytes, Mark Taylor, Peter Bryant

21:50 Alasti ahvatlus, H2/E2*. Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

22:35 Alasti ahvatlus, H2/E3*. Taani versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

23:20 Armastuse saar, H2/E14. Tüdrukud on tagasi ja käes on tõehetk. Tagasi villas on ka Monk. Kes jääb pärast paaride ümbermängimist üksi?

00:20 Mängufilm Jõulupuu Colorados (A Christmas Tree Grows in Colorado, USA 2020)*. Erin korraldab linna jõulupidustusi ning peab võitma tuletõrjuja Kevini südame, et saada ta krundilt kaunis jõulunulg. R: Jason Bourque O: Rochelle Aytes, Mark Taylor, Peter Bryant

01:55 Postimees.ee, E1825