Duo 4 saatekava 08.04.2024 - 14.04.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 08.04.2024

07:05 Vana silla saladus, H7/E63. Beatriz pettub Matíases. Hipólito ähvardab Heribertot. Camila ei oska jõude olla.
07:55 Keelatud vili, H5/E345. Ömer ütleb Feyzale, et teab tema tegelikke kavatsusi. Yildiz püüab koos Emiriga Kumru suurele saladusele jälile saada. Ender ja Caner ühendavad jõud Arzu valede teada saamiseks. Cagatay jaoks on Yildizi järjekordne kättemaks uus külm dušš. Yildiz vihastab, kui saab teada, et ta sõbranna Ender pole sugugi Kumruga distantsi hoidnud.
08:50 Kodus ja võõrsil, H35/E8108*. Kirby tülitseb Forrestiga. Cash astub Harperi ja Dana eest välja. Alf tahab Roo’d tagasi.
09:20 Minu kodu on parim, H6/E27. Esimest korda saate ajaloos saavad osalejad ülesandeks renoveerida Toadi ja Mandy 150 aasta vanust meiereid.
10:25 Pilvede all, H18/E4. Kertu ja Andres võtavad Joosu osas vastu olulise otsuse. Mari ja Indreku vahel on pinged ja Mammu otsustab vanemad proovile panna. Urmas otsib varju Alberti ning Inna juurest. Sirje plaan läheb vett vedama ja ta paneb Gunnari valiku ette.
11:20 Kõmutüdruk, H2/E25: Kõmutüdruku hüvastijätt. Kõmutüdruk otsustab saata keset lõpuaktust shokeeriva teate, mis sunnib Serena vasturünnakule. Jennyst saab Blairi asemel uus kuninganna. Lily ja Rufus üritavad oma suhet lappida.
12:15 Tonio ja Julia, H1/E1: Põgenemine pole lahendus. Julia aimab, et Hermann Lechner on vägivaldne ja võib oma poegadega isegi käsipidi kokku minna. Tonio seda ei usu ja otsustab minna asja uurima. Tema talus viibimise ajal toimub äge tüli ja Tonio saab aru, et Julial oli õigus. Veel enamgi – ta taipab, et koos Juliaga saab ta teha koguduses tõeliselt head tööd. Julia vanemaid rõõmustab tütre tagasitulek, ainult Julia vend tunneb kadedust.
14:00 Telehommik, H1/E69*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:35 Saladused, H1/E1: Ema Ingliks. Lugu väikesest tüdrukust Liisist, kelle ema sureb haiglas ja hakkab oma pisitütart teispoolsusest külastama. Olukord muutub aga keeruliseks siis, kui Liisi adopteeritakse kasuperre.
17:00 Õhtu!, H6/E115*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingud, H9/E29: Mani ja Natasha. Enesekindel koomik Mani otsib endale tugevat ja iseseisvat kaaslast, kuid on sobiva inimese leidmisega tõsises hädas. Juuksur Scott kardab, et ta armastus videomängude vastu saab saatuslikuks päris armastuse leidmisel. Lesestunud Natalie kohtub kulturist Hyweliga ja sädemeid hakkab lööma juba esimesel kohtumisel. Neuroteadlane Oris loodab leida teaduseusku mehe ning läheb kohtama õpetaja Tomiga. Kas need kohtingud täidavad ruumi naeru ja keemiaga või on oodata tõsiseid raskusi?
19:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8109. Kas Dana on oma juhtumit ise saboteerinud? Samuel siseneb uuesti Rose’i vaatevälja. John tahab Alfile muljet avaldada.
19:30 Igavene armastus, E1. Noor tudeng Kemal kohtab bussis põgusalt imekaunist neidu, keda seejärel unustada ei suuda. See ei jää neil aga sugugi viimaseks kohtumiseks – saatusel on Kemali ja Nihaniga omad plaanid.
20:30 Vaba miljonär, H1/E1: Kaks Joed on parem kui üks. Algab kahe vallalise mehe armastuse otsingute teekond. Neist üks on miljonär, teine aga mitte - nende armastust püüdvad naised ei tea aga, kumb on kumb.
22:10 Keisrinna, H2/E10: Pulmad. Katariina teeb enne sultaniga kohtumiseks sõjarindele minekut Peetri kohta põrutava avastuse.
23:25 Sõbrad, H3/E5: Frank juunior. Phoebe poolvend tuleb külla, aga nende vahel ei teki sooje suhteid. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:55 Sõbrad, H3/E6: Meenutus. Sõbrad heidavad pilgu oma esimesele kohtumisele. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
00:25 Alasti ahvatlus, H1/E2. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
01:20 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E3: (Ära) Ütle midagi. Tänu uuele töökohale pääseb Taystee Caputole lähemale. Lorna peab oma abielus loominguline olema. Soso ja Poussey tegelevad ühe ebamugava tõega.
02:30 Armastuse saar, H6/E29. Pärast väljakutset on meeleolu villas üsna nukker. Priscilla ütleb Mollyle ja Nataliale, et ta tahab Mike’ile võimaluse anda.
03:25 Tonio ja Julia, H1/E1: Põgenemine pole lahendus*. Julia aimab, et Hermann Lechner on vägivaldne ja võib oma poegadega isegi käsipidi kokku minna. Tonio seda ei usu ja otsustab minna asja uurima. Tema talus viibimise ajal toimub äge tüli ja Tonio saab aru, et Julial oli õigus. Veel enamgi – ta taipab, et koos Juliaga saab ta teha koguduses tõeliselt head tööd. Julia vanemaid rõõmustab tütre tagasitulek, ainult Julia vend tunneb kadedust.
04:55 Postimees.ee, E1945

Teisipäev 09.04.2024

06:20 Minu kodu on parim, H6/E28. 150 aastase meierei renoveerimine on seni kõige keerulisem ülesanne üldse.
07:20 Vana silla saladus, H7/E64. Francisca lubab Carmelot aidata. Marcela pakub Matíasele lahendust. Alfonso palub Emilial rahulikuks jääda.
08:10 Keelatud vili, H5/E346. Dogan selgitab Enderile, et ei soovi temasuguse sepitsejaga suhet. Enderile on see suur hoop. Kumru saab haiglatöötajalt Denizilt teada, et Yildiz käis Kumru saladuse kohta infot hankimas. Seepeale otsustab Kumru Yildizit eksitada. Feyza kavatseb Cagatayle oma poja kohta tõtt rääkida, ent satub armukolmnurga keskele.
09:05 Kodus ja võõrsil, H35/E8109*. Kas Dana on oma juhtumit ise saboteerinud? Samuel siseneb uuesti Rose’i vaatevälja. John tahab Alfile muljet avaldada.
09:30 Igavene armastus, E1*. Noor tudeng Kemal kohtab bussis põgusalt imekaunist neidu, keda seejärel unustada ei suuda. See ei jää neil aga sugugi viimaseks kohtumiseks – saatusel on Kemali ja Nihaniga omad plaanid.
10:30 Pilvede all, H18/E5. Mari sõidab Haapsallu, kus tal on Gunnariga usalduslik kohtumine. Siiril on uudiseid, mis Kertu endast täiesti välja viivad. Erik saab endale uue kolleegi, kellest ta püüab iga hinna eest vabaneda. Riina seab üles lõksu, kuhu Indrek mõtlematult sisse astub.
11:20 Kõmutüdruk, H3/E1: Saatuse kannapöörded. Blair ja Chuck hakkavad oma värske ja kuuma suhtega harjuma. Serena naaseb Euroopast koos uute saladuste ja uue kallima, Carter Baizeniga. Ka Nate saabub puhkuselt uue salapärase tüdruku Bree Buckley seltsis. Rufus, Dan ja Jenny veedavad suve Hamptonsis, harjudes van der Woodsenite luksusliku elustiiliga.
12:10 Tonio ja Julia, H1/E2: Kaks pole veel paar. Kui Laura Mosny tuleb oma tütre ristimise kuupäeva tühistama, tunneb Julia, et see noor naine on raskes olukorras. Peagi ta kuulebki, et Laural on lapse isaga probleeme ning keskendub nii agaralt nende lahendamisele, et tal pole aegagi tunda kurvastust enda suhete purunemise pärast. Ootamatult saabub Berlinist Julia kallim Paul, kes kinnitab, et lahutab kohe naisest ja abiellub Juliaga. Tonio püüab Juliale mõistust pähe panna.
14:00 Telehommik, H1/E70*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:30 Saladused, H1/E2: Veider võõras. Humoorikas lugu reklaamiagentuuris töötavast noorpaarist, kes on just ära renoveerinud ostetud maamaja, et veeta seal mõnusalt koos aega, linnakärast eemal. Paraku saabub aga juba esimestel päevadel nende õuele, justkui ei kusagilt, kummaline võõras mees, kes röövib neilt nii kodu kui meelerahu.
17:00 Õhtu!, H6/E116*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingud, H9/E30: Fabia ja George. Ponitalitaja Fabia loodab leida kaaslase, kes mõistab tema eluviisi. Ta kohtub maapoiss George’iga, kes naudib laskesporti. Inglise keele õpetaja George läheb kohtama raamatusõber Riaga, kes pole kunagi elus varem kohtingul käinud. Tööline David loodab leida armastuse hooldaja Denise’iga, kes armastab tantsida. Kas Denise’i lemmiktants saab paarile saatuslikuks? Saatesse naaseb ka Luca, kes otsib endale Essexi hõnguga neidu.
19:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8110. Xander on Rose'ile pinnuks silmas. Rose teeb raske otsuse. Marilyn võitleb oma süütundega.
19:30 Igavene armastus, E2. Nihani ja Kemali kohal hõljuvad murepilved. Nihani saladus tuleb ema ees avalikuks. Kas see aga pehmendab Vildani südant?
20:30 Vaba miljonär, H1/E2: Tunnista üles, oled kullakaevaja! Kui naised asuvad sõna otseses mõttes kulda kaevama, kisuvad asjad inetuks. Kullakaevamisvõistluse võitjad saavad preemiaks ihaldatud neljasilmahetki Steveni ja Kurtiga.
21:25 Tapja lummuses, H1/E1: Kena nägu. Ülipõnev Briti põnevussari, mis on aastate jooksul pälvinud 19 Emmy nominatsiooni. Ühte peategelast Villanelle'i kehastav Jodie Comer on võitnud oma rolli eest Emmy, teise peategelase Eve'i osatäitjana mängiv Sandra Oh aga Kuldgloobuse. Kui mõrvatakse Vene poliitik, saab igavlev MI5 turvatöötaja ülesandeks kaitsta sündmuse ainsat tunnistajat ning peagi leiab ta end kokkupõrkekursilt ohtliku ja erakordse palgamõrvariga.
22:20 Sõbrad, H3/E7: Vale voodi. Phoebe süül saab Monica poest ralliautokujulise voodi. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:50 Sõbrad, H3/E8: Torkimisseade. Chandleri ja Janice'i suhted pingestuvad tänu pealtnähtud suudlusele mööblipoes. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:20 Alasti ahvatlus, H1/E3. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:20 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E4: Doktor Psühho. Miski ei jää kauaks varjule, kui emotsioonid lakke kerkivad, kuid Red, Healy ja Caputo püüavad rahu säilitada. Piperil on ärikonkurent.
01:30 Armastuse saar, H6/E30. Osade osaliste jaoks on käes armastuse päev, teistele aga murtud südame päev. Eelviimane nädal jõuab lõpule, kuid kas kupiido on armunoolega kedagi tabanud?
02:35 Tonio ja Julia, H1/E2: Kaks pole veel paar*. Kui Laura Mosny tuleb oma tütre ristimise kuupäeva tühistama, tunneb Julia, et see noor naine on raskes olukorras. Peagi ta kuulebki, et Laural on lapse isaga probleeme ning keskendub nii agaralt nende lahendamisele, et tal pole aegagi tunda kurvastust enda suhete purunemise pärast. Ootamatult saabub Berlinist Julia kallim Paul, kes kinnitab, et lahutab kohe naisest ja abiellub Juliaga. Tonio püüab Juliale mõistust pähe panna.
04:05 Postimees.ee, E1946

Kolmapäev 10.04.2024

06:00 Minu kodu on parim, H6/E29. Meeskonnad pingutavad, et lõpetada tööd Toadi ja Mandy majas. Kas sellest tuleb kõige võrratum majanäitamise hetk saates?
07:15 Vana silla saladus, H7/E65. Francisca mängib Cristóbaliga. Camilal ei hakka sugugi parem. Mauricio ei suuda Fele andestada.
08:05 Keelatud vili, H5/E347. Pärast Doganiga lahkuminekut vannub Ender Arzule kättemaksu. Ta tahab temast lõplikult vabaneda. Arzule on uudis Enderi ja Dogani lahkuminekust meeltmööda. Dogan räägib Yildizile, mis Kumruga aastaid tagasi juhtus, ent Yildiz ei tea, kas tal tasuks meest uskuda. Cagatayl õnnestub valedega lahutus edasi lükata.
09:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8110*. Xander on Rose'ile pinnuks silmas. Rose teeb raske otsuse. Marilyn võitleb oma süütundega.
09:30 Igavene armastus, E2*. Nihani ja Kemali kohal hõljuvad murepilved. Nihani saladus tuleb ema ees avalikuks. Kas see aga pehmendab Vildani südant?
10:25 Pilvede all, H18/E6. Mari püüab Sirjet mõjutada, kuid emal on talle endale üllatus varuks. Indrek paneb Mammu ja Ruudi keerulisse olukorda. Kertu on rahul, et tõde on selgunud, kuid Siiri ei kavatsegi Erikust loobuda. Mari otsustab Riina manipuleerimisele lõpu teha.
11:20 Kõmutüdruk, H3/E2: Rebased. Blair alustab koos Dani ja Vanessaga õpinguid New Yorgi ülikoolis ning on otsustanud end ka seal "kuningannana" kehtestada, aga tüdruku uus toakaaslane Georgina on teisel arvamusel. Serena läheb Chuckiga tülli ja värbab Carteri appi, et Chuckile kätte maksta. Nate'i ja Bree suhe õilmitseb edasi, hoolimata pingetest, mida see nende vaenujalal perekondadele kaasa toob.
12:10 Tonio ja Julia, H1/E3: Süütunne. Tonio ja Julia hoiavad distantsi, kuid satuvad siis mõlemad õnnetuse tunnistajateks. 18-aastane Ben Massinger on teinud purjus peaga avarii. Tonio ja Julia annavad kohapeal esmaabi. Julia peab lohutama Beni sõbratari, kes tunneb end kohutavalt süüdi.
14:00 Telehommik, H1/E71*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:35 Saladused, H1/E3: Ämma maja. Noorele abielupaarile Siimule ja Teelele pakub Siimu alkohoolikust ema Alvi võimalust ehitada üles oma kodu vanas tädilt päritud maamajas. Kui noored on nii isiklike säästude kui laenuga läbi viinud raske renoveerimistöö, selgub, et ema tahab hoopis ise nüüd kaasajastatud majas elada kuid näeb suurt takistust minia näol. Algab sõda minia ja ämma vahel.
17:00 Õhtu!, H6/E117*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingud, H9/E31: Jõulueri 2021. Käes on armastuse aeg ja restoran on täies pidurüüs. Jõuluvanana töötav Dan loodab leida armastuse lasteaias töötava Sophiega. Värbamiskonsultant Macy on kurnatud südamevalust, kas kohting ingelliku elektriku Samiga võib olla uus algus? Religiooniõpetuse õpetaja Loy unistab romantilistest jõuludest. Heategevusorganisatsioonis töötav John läheb kohtama pika ja vaimuka Scottiga. Kas esialgsest klapist areneb midagi tõsisemat?
19:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8111. Leah muretseb Theo pärast. Mali on sattunud Rose’i ja Xanderi vaenu keskele. Johni edu sõltub Mackenziest.
19:30 Igavene armastus, E3. Nihan soovib Kemaliga Zonguldaki kaasa minna, kuid Emiri kuri plaan rikub kõik ära. Zonguldaki kaevanduses juhtub õnnetus.
20:30 Vaba miljonär, H1/E3: Filmiõhtu draama. Daamid palutakse filmiõhtule, kus valgusvihk ootamatult nende peale pöördub. Mehi räsivad emotsioonid ja tekib kahtlus nende ajendite suhtes.
21:25 Tapja lummuses, H1/E2: Tegelen temaga hiljem. Eve'le antakse võimalus juhtida salajast MI6 üksust, mille ülesandeks on leida üles Villanelle, kes muutub oma ülemuste meelehärmiks üha hooletumaks.
22:20 Sõbrad, H3/E9: Jalgpallimatsh. Tänupühal palli mängides tõusevad tunded haripunkti, kui Joey ja Chandler vaidlevad, kumb neist modelliga kohtama läheb. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:50 Sõbrad, H3/E10: Rachel lõpetab. Rachel langetab kiire otsuse, kui Gunther tahab ta ümberõppele saata. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:20 Alasti ahvatlus, H1/E4. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:20 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E5: Baltimore on meil alati olemas. Ettevõtte poliitika toob kaasa hädavajalike tarvikute nappuse ja sündmusterohke reisi vanglakoosolekule. Piscatella tuleb välja uue jõukudevastase algatusega.
01:30 Armastuse saar, H6/E31. Luke T ja Siannise otsustavad oma suhte ametlikuks teha ning Natalia ja Jamie suudlevad esimest korda. Luke T saab sõnumi, mis käsib kõigile paaridel hääletada kahe kõige halvemini klappiva paari poolt.
02:20 Tonio ja Julia, H1/E3: Süütunne*. Tonio ja Julia hoiavad distantsi, kuid satuvad siis mõlemad õnnetuse tunnistajateks. 18-aastane Ben Massinger on teinud purjus peaga avarii. Tonio ja Julia annavad kohapeal esmaabi. Julia peab lohutama Beni sõbratari, kes tunneb end kohutavalt süüdi.
03:50 Postimees.ee, E1947

Neljapäev 11.04.2024

06:15 Minu kodu on parim, H6/E30. Toadis ja Mandys avaldub tõeline omanikuhing, kui nad näevad oma 150 aastast meiereid taastatuna.
07:25 Vana silla saladus, H7/E66. Cristóbal üritab süüdlast tabada. Muudatused ei meeldi Camilale sugugi. Matías tunnistab Alfonsole tõtt.
08:10 Keelatud vili, H5/E348. Cagatay võitleb Yildizi tagasivõitmise nimel. Kumru ja Ömer muutuvad üha lähedasemaks. Arzu ja Ender on mõlemad käivitanud teineteise hävitamise plaani. Yildizil on Emirile uus palve – koguda Kumru telefonist tõendeid Kumru ja Cagatay armusuhte kohta.
09:05 Kodus ja võõrsil, H35/E8111*. Leah muretseb Theo pärast. Mali on sattunud Rose’i ja Xanderi vaenu keskele. Johni edu sõltub Mackenziest.
09:30 Igavene armastus, E3*. Nihan soovib Kemaliga Zonguldaki kaasa minna, kuid Emiri kuri plaan rikub kõik ära. Zonguldaki kaevanduses juhtub õnnetus.
10:25 Pilvede all, H18/E7. Indreku otsus toob kodurahu, kuid mehe üllatuseks lükkab Mari tema pakkumise tagasi. Kertu saab teada, mis Andrest vaevab. Siiri on pettunud ja püüab Erikust üle saada. Riina teeb panused valele kaardile. Mammul ja Liisal tekib ootamatu plaan.
11:20 Kõmutüdruk, H3/E3: Kadunud poiss. Blair ja Chuck lähevad vastamisi, kui selgub, et mõlemad viskavad Sotheby oksjonil silma samale asjale. Serena kahtlustab, et Carter on vanade kommete juurde tagasi pöördunud. Georgina huvitub Danist ja Vanessa arvab, et Scottil on midagi viga.
12:05 Tonio ja Julia, H1/E4: Kui üks läheb. Tonio ja Julia töötavad jälle käsikäes ja moodustavad kena paari, vähemalt tööalaselt. Anna ja Sebastian Bittlid on neile korralikuks väljakutseks, kuna need kaks noort on otsustanud lahutada. Tonio jaoks on abielu püha sakrament, tema jaoks pole lahutus mõeldavgi, Julia aga kuulab noorpaari ilma eelarvamusteta.
14:00 Telehommik, H1/E72*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:35 Saladused, H1/E4: Vaimud telefonil. Telefonimüüja Õnnela satub rutiinset ülesannet täites kummalisse olukorda, kui selgub, et ta on 10 minutit vestelnud väljalülitatud numbril juba mõnda aega tagasi surnud mehega.
17:05 Õhtu!, H6/E118*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingud, H9/E32: Jõulueri 2022. Jõulud on lähenemas ja restoranis on taas armastus õhus. Juveliir Phoebe otsib säravat armastust. Ta läheb kohtama kunstnik Charliega, kes on valmis pühenduma suhtele. Vikaar Eve loodab leida armastuse koguduse abitöölise Steve’i näol. Whitney loodab, et DJ Reddy suudab terveks ravida tema katkise südame. Meikar Rossi otsib kedagi, kellega koos jõulufilme vaadata ning juuratudeng Taylor loodab luua varasematest pikemalt vastupidava suhte. Kas need jõuluunistused saavad teoks.
19:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8112. Johnil on suuremaid probleeme kui pohmell. Theo valib muusika asemel õpingud. Marilyn on Roo’ga õhukesel jääl.
19:30 Igavene armastus, E4. Kemal saabub Istanbuli, ärikohtumisele Emiri firmasse. Zeynep palub Nihani abi oma näitlejakarjääri edendamisel. Nihanile tundub, et ta nägi Kemali ja ta läheb Leyla juurde, lootuses saada temalt infot.
20:30 Vaba miljonär, H1/E4: Lõkketuli, kaisutused ja veel draamat. Naised veedavad Kurti ja Steveniga lõkketule ääres mõnusalt aega, kuni armukadedus olemist varjutama hakkab.
21:25 Tapja lummuses, H1/E3: Ma ju tean sind! Pärast Berliinis toimunud tapmist lähevad Eve ja Bill sinna asja uurima, teadmata, kui lähedal nad Villanelle'ile tegelikult on.
22:20 Sõbrad, H3/E11: Milline õde?. Chandler hullab purjuspäi ühega Joey arvukatest õdedest, pärast aga ei mäleta enam, millisega nimelt. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:50 Sõbrad, H3/E12: Armukadedus. Ross muutub armukadedaks, kui arvab, et Racheli uus töökaaslane temaga kurameerib. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:20 Alasti ahvatlus, H1/E5. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:20 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E6: Hunnik si..a. Piperi plaan konkurentsist pääseda võib halvasti lõppeda. Cindy leiab viisi, kuidas Taystee töö tasuvaks muuta. Luschek saab huvitavaid kirju.
01:30 Armastuse saar, H6/E32. Kõik ärkavad villas beebide nutu peale. Selgub, et mõni on selleks ülesandeks paremini valmis kui mõni teine.
02:25 Tonio ja Julia, H1/E4: Kui üks läheb*. Tonio ja Julia töötavad jälle käsikäes ja moodustavad kena paari, vähemalt tööalaselt. Anna ja Sebastian Bittlid on neile korralikuks väljakutseks, kuna need kaks noort on otsustanud lahutada. Tonio jaoks on abielu püha sakrament, tema jaoks pole lahutus mõeldavgi, Julia aga kuulab noorpaari ilma eelarvamusteta.
03:55 Postimees.ee, E1948

Reede 12.04.2024

06:20 Minu kodu on parim, H6/E31. Võistlustulle on jäänud viis meeskonda. On aeg hakata renoveerima hoove.
07:20 Vana silla saladus, H7/E67. Lõhe Camila ja Hernando vahel kasvab. Onésimo saadab Hipólito koolitusele. Adela külastab Franciscat.
08:10 Keelatud vili, H5/E349. Emiri ja Caneri jõupingutused Kumru telefonist tõendeid leida ei kanna vilja. Seekord tuleb Doganil Arzus pettuda. Yildiz pole nõus lahutama, kui Kumru talle kohtus tunnistajaks on. Kumru aga tahab, et Cagatay ja Yildiz võimalikult ruttu lahutaksid.
09:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8112*. Johnil on suuremaid probleeme kui pohmell. Theo valib muusika asemel õpingud. Marilyn on Roo’ga õhukesel jääl.
09:25 Igavene armastus, E4*. Kemal saabub Istanbuli, ärikohtumisele Emiri firmasse. Zeynep palub Nihani abi oma näitlejakarjääri edendamisel. Nihanile tundub, et ta nägi Kemali ja ta läheb Leyla juurde, lootuses saada temalt infot.
10:20 Pilvede all, H18/E8. Kertu ja Mari peavad nõu, mida Liisa ja Mammu plaani osas ette võtta. Erik on ootamatus olukorras ega leia kusagilt abi. Riina läheb üle igasuguse piiri. Urmase järjekordne muutumine tekitab Innas ja Albertis kahtlusi. Siiri teeb taas vale otsuse.
11:15 Kõmutüdruk, H3/E4: Dan d Fleurette. Esimene koolipäev on käes ja Jennyl on aeg võtta sisse uue kuninganna koht. Lily naaseb koju ja avastab, et kõik pole sugugi nii, nagu asjad temast jäid. Vanessa toakaaslaseks saab kuulus filmistaar Olivia Burke (Hilary Duff). Külalisstaarina teeb selles osas kaasa ka Tyra Banks.
12:10 Tonio ja Julia, H1/E5: Uus elu. Hingekarjase Tonio ja terapeut Julia koostöö sujub aina paremini, kuni nende juurde jõuavad Kati ja Yunus Amin. Täpsemalt tuleb Yunus Julialt nõu küsima. Tonio keskendub nende 12-aastasele pojale. Julia asub uurima Kati õnnetuse tagamaid, see viib ta kokku kunagise sõbra Felixiga ja soojad tunded löövad uuesti lõkkele.
14:00 Telehommik, H1/E73*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Tiiu Sommer ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:35 Reede ÕHTU!, H3/E20. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänase saate erikülalised on "Telehommik" saatejuhid Romi Hasa ja Kristjan Gold. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingute hotell, H1/E1. Sarmikas ülemkelner Fred Sirieix kutsub vallalisi romantilisse luksuslikku hotelli Lõuna-Prantsusmaal. Romantikuid, kes otsivad seda õiget, ootab ees idülliline keskkond ja parim kosjasobitamisteenus. Esimesena tuleb hotelli modell Kelly, kes otsib sportlikku meest. Bruce, 57aastane koristaja, tahab ühe õnneliku naise jalust rabada. Joey, 26aastane eratreener, on andnud Fredile ülesanne leida talle esimene peigmees.
19:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8113. Edenil ja Remil napib inspiratsiooni. Marilyn kardab, et on kaotanud sõbra. Rose saab teada oma vanemate lahkumineku põhjuse.
19:30 Igavene armastus, E5. Ees on Nihani ja Emiri viies pulma-aastapäev, kuid abielu pole sugugi roosiline. Nihan silmab üle aastate naasnud Kemali ja kaua alla surutud tunded ei lase end unustada.
20:30 Mängufilm Kihluskleit (The Engagement Dress, USA 2023). Claudia ja tema kolm parimat sõbrannat otsustavad kõik kihluda ühes erilises kleidis, mida on edasi antud põlvest põlve - legendi järgi saab mehele iga naine, kes seda kannab. Ent kui tuleb Claudia kord see kleit selga panna, jätab ta poiss-sõber Mike ta sõna lausumata maha ning naine mõistab, et on otsinud armastust valest kohast. R: Rachel Annette Helson O: Angel Prater, Mike Manning, Cathy Marks
22:10 Sõbrad, H3/E13: Monica ja Richard on sõbrad. Monica tahtejõud pannakse proovile, kui ta uuesti Richardiga kokku saab. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:40 Sõbrad, H3/E14: Phoebe'i ekspartner. Phoebe satub kokku kunagise laulupartneriga, aga rivaalitsemisest ei tule head. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:10 Alasti ahvatlus, H1/E6. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:10 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E7: Minu peas kõlas see kenamalt. Lolly ja Judyt on äärmiselt paranoilised, raskendades sellega niigi pingelist olukorda. Red jääb tähtsaks sündmuseks vene traditsiooni juurde.
01:20 Armastuse saar, H6/E33. Allesjäänud saarelised peavad otsustama, kas saatesse jäävad Callum ja Molly või Mike ja Priscilla.
02:15 Tonio ja Julia, H1/E5: Uus elu*. Hingekarjase Tonio ja terapeut Julia koostöö sujub aina paremini, kuni nende juurde jõuavad Kati ja Yunus Amin. Täpsemalt tuleb Yunus Julialt nõu küsima. Tonio keskendub nende 12-aastasele pojale. Julia asub uurima Kati õnnetuse tagamaid, see viib ta kokku kunagise sõbra Felixiga ja soojad tunded löövad uuesti lõkkele.
03:45 Postimees.ee, E1949

Laupäev 13.04.2024

06:55 Mängufilm Armastus Yellowstone’i moodi (Yellowstone Romance, USA 2021)*. Mõnusas romantilises komöödias saab Olivia teada, et ta parim sõbranna kavatseb abielluda karjakasvatajaga ja jätta linnaelu sinnapaika ning otsustab korraldada tüdrukuteõhtu rantšos. Mängu astub aga saatus ja Olivia armub rantšo omanikku. R: Marita Grabiak O: Stephanie Bennett, Christopher Russell, Aadila Dosani
08:35 10 päevaga 10 aastat nooremaks, H2/E17: Lisa ja Adeline*. Cherry ja ta meeskond aitavad kuue lapse ema Lisat, kes ihkab saada rohkem enesekindlust ja taasavastada oma naiselikkust. Veel aitavad nad Adeline'i, kelle imeline muutumine jätab ta pere sõnatuks.
09:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8109*. Kas Dana on oma juhtumit ise saboteerinud? Samuel siseneb uuesti Rose’i vaatevälja. John tahab Alfile muljet avaldada.
10:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8110*. Xander on Rose'ile pinnuks silmas. Rose teeb raske otsuse. Marilyn võitleb oma süütundega.
10:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8111*. Leah muretseb Theo pärast. Mali on sattunud Rose’i ja Xanderi vaenu keskele. Johni edu sõltub Mackenziest.
11:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8112*. Johnil on suuremaid probleeme kui pohmell. Theo valib muusika asemel õpingud. Marilyn on Roo’ga õhukesel jääl.
11:30 Kodus ja võõrsil, H35/E8113*. Edenil ja Remil napib inspiratsiooni. Marilyn kardab, et on kaotanud sõbra. Rose saab teada oma vanemate lahkumineku põhjuse.
12:00 James Martin: kodused maitsed, H2/E2: Kodused valmistoidud. James jagab nutikaid nippe kiirete ja tervislike valmistoitude tegemiseks. Tema koduses köögis valmivad tal toitvad road vaid minutitega.
12:55 Majajahtijad: Remondime!, H9/E13: Remondiga majanduslanguse vastu. Austini osariigis Texase osariigis elav perekond püüab alustada uut elu, kui on jäänud pärast majanduslangust oma kodust ilma. Perekond suudab lähedaste abiga ületada kõik tagasilöögid ning ja luua kauni kodu, mida nad võivad nimetada enda omaks.
13:50 Vallaline kaunitar, H18/E11. Roosid on jagatud ja Michelle naaseb stuudiodiivanile. Tayshia Adams ja Kaitlyn Bristowe juhivad emotsionaalset õhtut, kust ei puudu ka kuhjaga üllatusi.
14:40 Mängufilm Armudes sinusse (Falling for You, USA 2018). Romantiline film väikelinna raadiojaama juhist, kes kohtub oma unelmate mehega, kui linna saabub ärimees, kes ei näi nägevat oma sülearvuti ekraanist kaugemale. Kõik muutub, kui naine sunnib teda osalema poissmeeste küpsetamisvõistlusel, et aidata päästa raadiojaama. R: Peter DeLuise O: Taylor Cole, Tyler Hynes, Lini Evans
16:20 Mängufilm Kihluskleit (The Engagement Dress, USA 2023)*. Claudia ja tema kolm parimat sõbrannat otsustavad kõik kihluda ühes erilises kleidis, mida on edasi antud põlvest põlve - legendi järgi saab mehele iga naine, kes seda kannab. Ent kui tuleb Claudia kord see kleit selga panna, jätab ta poiss-sõber Mike ta sõna lausumata maha ning naine mõistab, et on otsinud armastust valest kohast. R: Rachel Annette Helson O: Angel Prater, Mike Manning, Cathy Marks
18:00 10 päevaga 10 aastat nooremaks, H2/E18: Lucie ja Taryn. Cherry Healy ja ta meeskond tulevad appi konduktorile ja kahe lapse emale Luciele, kes on otsustanud oma elustiili värskendada. Nad aitavad ka õpetajana töötaval Tarynil enesekindlust leida.
19:00 Minu köök on parim, H13/E3. Täna õhtul liigub võistlus Lääne-Sydneysse, kus identsed kaksikõed Radha ja Prabha loodavad kohtunikele Manu Feildelile ja Colin Fassnidge'ile oma traditsiooniliste India pereroogadega muljet avaldada.
20:35 Mängufilm Minu südame tee (Journey of My Heart, USA 2021). Romantiline film! Loodusuurija Abby sõidab üksikusse Alaska piirkonda, kus sõbruneb põlisameeriklaste perega, kellel on talle elulisi soovitusi. Kõige selle käigus leiab Abby ka armastuse. R: Lucie Guest O: Rhiannon Fish, Darien Martin, Grace Dove
22:20 Sõbrad, H3/E15: Ross ja Rachel peavad aru. Ross läheb Racheliga tülli ja leiab lohutust teise naise käte vahel. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:50 Sõbrad, H3/E16: Järgmisel hommikul. Rachel saab teada, et Ross magas Cloega. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:20 Alasti ahvatlus, H1/E2*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:20 Alasti ahvatlus, H1/E3*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
01:20 Alasti ahvatlus, H1/E4*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
02:15 Armastuse saar, H6/E34. Villas olemise aeg hakkab otsa saama, kuid milline paar pääseb finaali? On Armastuse Saare talendiõhtu ja Mike tõmbab peo trumme mängides käima.
03:15 Dokumentaalfilm Damaskus. Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister. R: Jaan Kolberg, Jaanus Kulli
04:30 Postimees.ee, E1950

Pühapäev 14.04.2024

07:30 Mängufilm Armudes sinusse (Falling for You, USA 2018)*. Romantiline film väikelinna raadiojaama juhist, kes kohtub oma unelmate mehega, kui linna saabub ärimees, kes ei näi nägevat oma sülearvuti ekraanist kaugemale. Kõik muutub, kui naine sunnib teda osalema poissmeeste küpsetamisvõistlusel, et aidata päästa raadiojaama. R: Peter DeLuise O: Taylor Cole, Tyler Hynes, Lini Evans
09:10 10 päevaga 10 aastat nooremaks, H2/E18: Lucie ja Taryn*. Cherry Healy ja ta meeskond tulevad appi konduktorile ja kahe lapse emale Luciele, kes on otsustanud oma elustiili värskendada. Nad aitavad ka õpetajana töötaval Tarynil enesekindlust leida.
10:05 Hooaeg, H19/E14*. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
10:40 Rita köök, H1/E6: Lihakool*. Sel nädalal astub Rita kööki Stockmanni kaubamaja lihameister Janek Joona, kes teeb puust ja punaseks, kuidas valida ning valmistada erinevat liha nii, et see oleks ühtviisi suus sulav ning ka tervislik. Lihasaatest saad teada, kuidas teha maailma parimat supipuljongit ning valmistada sellest tõeliselt hõrk kanasupp. Kuid mitte ainult: Rita ja Janek teevad ka veise antrekoodist perfektse steigi, millega lööb pahviks ka kõige pirtsakamad gurmaanid.
11:05 James Martin: kodused maitsed, H2/E3: Ühest kaks. Kiire elustiiliga peredele ja pirtsakatele sööjatele valmistab James kaks rooga samadest koostisainetest - ühe lastele ja teise täiskasvanutele. Need on retseptid, mis teevad lõpu igasugustele vaidlustele õhtusöögilauas.
12:00 Majajahtijad: Remondime!, H10/E1: Eelarvet õgiv remont. Paar otsib kaasaegset, kuid maalähedast kodu, kus saaks oma tütart kasvatada. Pärast kinnisvara leidmist ja renoveerimistööde alustamist avastavad nad probleemi, mille korda tegemiseks kulub peaaegu kolmandik nende eelarvest.
12:55 Vallaline kaunitar, H19/E1. Televaatajate lemmikud Rachel Recchia ja Gabby Windey asuvad otsima armastust.
14:35 Mängufilm Istu, sitsi, armasta! (Romance To The Rescue, USA 2021). Selleks, et oma sümpaatiale muljet avaldada, registreerib Kyra oma koera koertenäitusele. Probleem on selles, et tal pole koera, nii et ta peab ühe leidma (ja koolitama) ja kiiresti! R: Heather Hawthorn Doyle O: Andrea Brooks, Lucie Guest, Kamantha Naidoo
16:20 Mängufilm Minu südame tee (Journey of My Heart, USA 2021)*. Romantiline film! Loodusuurija Abby sõidab üksikusse Alaska piirkonda, kus sõbruneb põlisameeriklaste perega, kellel on talle elulisi soovitusi. Kõige selle käigus leiab Abby ka armastuse. R: Lucie Guest O: Rhiannon Fish, Darien Martin, Grace Dove
18:00 10 päevaga 10 aastat nooremaks, H2/E19: Donna ja Jo. Sel nädalal pööravad Cherry ja ta meeskond oma tähelepanu kahe lapse ema Jo'le, kes on seljatanud vähi, aga ei tunne end enam peeglisse vaadates ära, ja endisele noorsootöötajale Donnale, kelle elu sai pärast ootamatut ajutraumat pahupidi pööratud. Kas meie spetsialistid suudavad nende enesekindlust ja välimust vaid 10 päevaga taastada?
19:00 Minu köök on parim, H13/E4. Täna õhtul oleme New South Walesi põhjaosas, kus parimad sõbrannad Coco ja Pearls jätavad oma rivaalitsemise kõrvale ja loodavad pakkuda oma loomingulise menüüga külalistele nii stiili kui ka sisu.
20:35 Mängufilm Ootamatu sõprus (The Upside, USA 2017). Film räägib kahe mehe ootamatust sõprusest. Phillip Lacasse on Park Avenüül elav halvatud miljardär. Pisisuli Dell sai hiljuti vanglast vabaks ning tahab elus uue lehekülje pöörata. Phillipi ja Delli vahel tekib soe sõprus ning erinevusi trotsides õpivad mõlemad taas elu armastama. R: Neil Burger O: Kevin Hart, Bryan Cranston, Nicole Kidman
23:05 Alasti ahvatlus, H1/E5*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:10 Alasti ahvatlus, H1/E6*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
01:10 Armastuse saar, H6/E35. Saarlased ärkavad, ärkavad ka Jess ja Ched oma peidupaigas. Siannise ja Luke T leiavad, et on imeline olla armunud. Siannisele saabub sõnum ning saarlaste peredel on aeg villat külastada.
02:10 Mängufilm Ootamatu sõprus (The Upside, USA 2017)*. Film räägib kahe mehe ootamatust sõprusest. Phillip Lacasse on Park Avenüül elav halvatud miljardär. Pisisuli Dell sai hiljuti vanglast vabaks ning tahab elus uue lehekülje pöörata. Phillipi ja Delli vahel tekib soe sõprus ning erinevusi trotsides õpivad mõlemad taas elu armastama. R: Neil Burger O: Kevin Hart, Bryan Cranston, Nicole Kidman
04:05 Postimees.ee, E1951