Duo 4 saatekava 01.07.2024 - 07.07.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 01.07.2024

06:00 Minu kodu on parim, H7/E41. Viimane aia ümberkujundamine on senistest kõige suurejoonelisem ja kui kõik punktid kokku lüüakse, selguvad meeskonnad, kes pääsesid suurde finaali.
07:20 Vana silla saladus, H7/E123. Emilia tahab Julietat aidata. Nazaria teatab Doloresele uudise. Alfonso toetab Matíast.
08:15 Keelatud vili, H5/E405. Cagatay kodus pesitseb nuhk. Sedaile sõidab auto otsa ja ta on kriitilises seisundis haiglas. Ekin usub, et Dogan võib Sedai õnnetuse taga olla. Dogan kavatseb pulmapeol kõigi ees välja rääkida tõe Dogani kohta.
09:10 Kodus ja võõrsil, H36/E8168*. Alf toetab John Palmerit. Bree mõtiskleb oma tumeda mineviku üle. Mac võtab tervenemise oma kätesse.
09:35 Igavene armastus, E60*. Kõik läheb Emiri plaani järgii. Tufan viib Tariki Emiri juurde. Emir teeb näo, nagu oleks nende peale pahane, et nad tema plaani ära rikkusid. Nihan on suures mures. Kemal lubab uurimisega jätkata. Banu lohutab Tarikit.
10:30 Pilvede all, H8/E12. Õed saavad Mari juures kokku. Sirjel on raha otsas ja ühest valest kasvab välja järgmine. Maimu püüab Erikule tööd leida, Maria teeb Kertule ahvatleva ettepaneku ja Piret ei suuda taas oma armukadedust talitseda.
11:30 Kõmutüdruk, H5/E16: Rhodesi ristteel. Danile on suur au, kui ta saab teada, et Upright Citizen's Brigade esitab katkendeid tema raamatust. Blair püüab Serena kahtlusi ümber lükata, et nende sõprust päästa. Linnast lahkudes leiab Ivy end van der Woodsenitega kokkupõrkekursilt.
12:20 Mägipäästjad, H3/E1: Kullapalavik 1. Andreas leiab oma rühmaga mägedest teadvuseta naise, kes viiakse haiglasse. Mägipäästjate juurde ilmub rase naine Sophie, kes otsib oma mägedes kadunuks jäänud meest Pauli. Andreas leiab Pauli asjade hulgast naise riided ja Sophie kahtlustab Paulil afääri. Selgub hämmastav tõde.
13:20 Mägipäästjad, H3/E2: Kullapalavik 2. Annie`l on pärast mägedes kukkumist mälukaotus ning ta ei suuda uskuda, et tal oli oma õe mehega afäär. Mida ütleks selle peale tema mees? Mägipäästjad leiavad kuldmündid ja vana raamatu, mis viitavad sellele, et Annie ja Paul otsisid mägedes Teise maailmasõja aegseid aardeid.
14:15 Mägidoktor, H8/E9: Hüvastijätt 1*. Anne ja Martin elavad lõpuks kahekesi Distelmaieri talus. Mure Arturi alkoholilembuse pärast pole aga kuhugi kadunud. 18-aastasel Paulil diagnoositakse lümfisõlmevähk ja tal jääb elada vaid paar nädalat. Pauli ema palub Martinil kaasata poeg meditsiiniuuringutesse. Susanne teatab Hansule, et ei armasta teda enam ega näe nende suhtel tulevikku. Lisbeth aimab, et Susannel on tunded hoopis Martini vastu.
15:10 Mägidoktor, H8/E10: Hüvastijätt 2*. Anne ja Martin elavad lõpuks kahekesi Distelmaieri talus. Mure Arturi alkoholilembuse pärast pole aga kuhugi kadunud. 18-aastasel Paulil diagnoositakse lümfisõlmevähk ja tal jääb elada vaid paar nädalat. Pauli ema palub Martinil kaasata poeg meditsiiniuuringutesse. Susanne teatab Hansule, et ei armasta teda enam ega näe nende suhtel tulevikku. Lisbeth aimab, et Susannel on tunded hoopis Martini vastu.
16:05 Saladused, H4/E12. Lõbus pulmatrall! 20-aastane Maret on oma poiss-sõbrast Margusest rasedaks jäänud ja nõukogude moraali seisukohast ning vanatädi Alviine survel peavad tulevased lapsevanemad ikka enne lapse sündi ka abiellu astuma. Ja nii algavad üheaegselt ettevalmistused nii lapse sünniks kui pulmapeo korraldamiseks, siis võtab aga kogu tegevus ootamatu pöörde.
16:35 Reede ÕHTU!, H2/E12. Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E15. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8169. Harper väldib Felicityt. Remi püüab Edeni ja Levi suhteid parandada. Maci ärevus on haripunktis.
19:30 Luksuskinnisvarahaid, H1/E1: Selline on vaib. Gavin kohtub oma meeskonnaga uhkes villas. D'Leanne otsib uusi töötajaid. Gavin ja Simon tülitsevad hinna üle. Simon korraldab jahipeo, et tähistada 10 tegutsemisaastat ning Gavini ja D'Leanne'i vahel tekivad pinged.
20:30 Mängufilm Täiuslik pruut (Bridal Boot Camp, USA 2017). Romantiline komöödia. Andy on noor moedisainer, kelle osavate käte all valmivad pitsivahused pulmakleidid. Ka Andy ise unistab pruudiks saamisest ja altari ette kõndimisest. Peagi abielluva sõbranna kaudu sattub Andy treeninglaagrisse, kus õpetatakse täiuslikuks pruudiks olemise salatõdesid. Kui palju on aga ühist pruutide väljaõppel ja päriselul? R: Jake Helgren O: Spencer Locke, Jake Sandvig
22:15 Poissmees: Austraalia, H9/E9. Viis naist on kutsutud ühiskohtingule koos üllatuskülalistega – nende emadega! Jimmy kohtub iga tüdruku emaga ja avastab selle kaudu neidude erinevad küljed.
23:15 Seksperiment, E6. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
00:15 Sõbrad, H9/E3: Lastearst. Chandler ei pääse Tulsasse kolimisest kuskile ja Monica nõustub temaga kaasa tulema. Kuid viimasel hetkel pakutakse talle peakoka kohta väga kuulsas Manhattani restoranis. Racheli lastearst saadab ta pikalt, sest Rachel helistab iga natukese aja tagant. Monica ja Ross meenutavad aga heldimusega oma vana lastearsti. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
00:31 Sõbrad, H9/E4: Haid. Racheli itaallasest kavaler püüab võrgutada Phoebe'i ja sellel on katastroofilised tagajärjed. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
00:55 Valelikud võrgutajad, H1/E9: Täiuslik torm. Terve kool valmistub küpsuseksamiks, väljas möllav torm lööb aga kõigi plaanid sassi. Emilyle langeb Alisoni mälestusnurga hävitamise kahtlus ja paljastub üks tema saladustest. Selgub Spenceri ema ja Alexi vaheline seos. Ariat üllatavad nii Ella kui Ezra. Ashley ja Byron leiavad üha enam ühist jutuainet. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:41 Armastuse saar, H4/E21. Tõeratas on tagasi villas ja rasked küsimused viivad osalejad lausa pisarateni.
02:41 Mägipäästjad, H3/E1: Kullapalavik 1*. Andreas leiab oma rühmaga mägedest teadvuseta naise, kes viiakse haiglasse. Mägipäästjate juurde ilmub rase naine Sophie, kes otsib oma mägedes kadunuks jäänud meest Pauli. Andreas leiab Pauli asjade hulgast naise riided ja Sophie kahtlustab Paulil afääri. Selgub hämmastav tõde.
03:24 Mägipäästjad, H3/E2: Kullapalavik 2*. Annie`l on pärast mägedes kukkumist mälukaotus ning ta ei suuda uskuda, et tal oli oma õe mehega afäär. Mida ütleks selle peale tema mees? Mägipäästjad leiavad kuldmündid ja vana raamatu, mis viitavad sellele, et Annie ja Paul otsisid mägedes Teise maailmasõja aegseid aardeid.
04:08 Postimees.ee, E2029

Teisipäev 02.07.2024

06:10 Minu kodu on parim, H7/E42. Ongi käes suur finaal. Meeskonnad peavad looma luksusliku lofti kõigest 7 päevaga ja kui kohtunike hinded on käes, kroonitakse üks meeskondadest 2019. aasta „Minu kodu on parim“ võitjaks.
07:25 Vana silla saladus, H7/E124. Raimundo ei soovi, et vennad mõisast lahkuvad. Emilia räägib Camilale ja Hernandole tõtt. Adela aitab Julietat.
08:15 Keelatud vili, H5/E406. Caner tutvustab oma õele Gamzet, ent kohtumine lõpeb Gamze pisaratega. Õe ja venna vahel puhkeb üle pika aja suur tüli. Sedai toibub haiglas ja ta tädi avaldab talle suure saladuse, mis on tegelikult vaid osa Dogani kättemaksuplaanist. Ekin on sunnitud oma plaanist loobuma.
09:15 Kodus ja võõrsil, H36/E8169*. Harper väldib Felicityt. Remi püüab Edeni ja Levi suhteid parandada. Maci ärevus on haripunktis.
09:40 Igavene armastus, E61. Leyla räägib Kemalile, kui raske on tal oma kodust loobuda. Zeynepi uudis abielu kohta avaldatkse ajakirjanduses. Kemal ja Zahir leiavad Kareni tapmise paigast kuuli jäljed ja taipavad, et seal toimus tulistamine. Zeynep läheb vanematele rääkima tulevasest pulmapeost.
10:40 Pilvede all, H8/E13. Piret ei suuda oma armukadedust ohjata, Mari kahtlused osutuvad hullemaks tõeks, kui ta karta oskas ning Peep paneb Kertu keerulisse olukorda. Sirje näib olevat ainus, keda õnnejumal pole hüljanud.
11:35 Kõmutüdruk, H5/E17: Printsessi kaasavara. Blair arvab, et Cyrus võis oma abielu lahusvaralepingus potentsiaalse konksu leida. Chuck ja Georgina sepitsevad koos plaani, mis viib ootamatu tulemuseni. Samal ajal toob perekriis William van der Woodseni tagasi Upper East Side'i.
12:25 Mägipäästjad, H3/E3: Nähtavus null 1. Andreas päästab mägedest 16-aastase tüdruku Paula ja avastab, et tüdruk on pime. Tuleb välja, et tüdruku isa on jäljetult kadunud. Päästjad alustavad otsinguid. Ilmneb mitmeid eksitavaid asjaolusid ja Andreas kahtleb, kas tüdruk rääkis tõtt.
13:20 Mägipäästjad, H3/E4: Nähtavus null 2. Paula isast pole endiselt jälgegi. Andreasel tuleb Paulat usaldada ja nad jätkavad koos tüdruku isa otsinguid. Kas Paula isa õnnestub õigeaegselt leida? Mida varjab Paula ema mägipäästjate eest? Kes on see tunnistaja, kes Paulat koos isaga õnnetuspäeval nägi?
14:15 Mägidoktor, H8/E11: Kaks ema 1*. Martin ja Hans on taas vallalised ja planeerivad puhkust Rootsist. Lisbethil on hea meel, et pojad teineteiselt tuge saavad. Saskia Diekhausi beebil tuvastatakse haruldane geenidefekt. Selgub,et Saskia ei olegi lapse bioloogiline ema. Hans ja Susanne peavad end laste pärast kokku võtma. Lisbeth palub Susannel Martinist eemale hoida. Hans saab teada tema jaoks uskumatu tõe ja on maruvihane.
15:15 Mägidoktor, H8/E12: Kaks ema 2*. Martin ja Hans on taas vallalised ja planeerivad puhkust Rootsist. Lisbethil on hea meel, et pojad teineteiselt tuge saavad. Saskia Diekhausi beebil tuvastatakse haruldane geenidefekt. Selgub,et Saskia ei olegi lapse bioloogiline ema. Hans ja Susanne peavad end laste pärast kokku võtma. Lisbeth palub Susannel Martinist eemale hoida. Hans saab teada tema jaoks uskumatu tõe ja on maruvihane.
16:10 Saladused, H4/E13. 27-aastane ilus Harry elab oma elukaaslase Jaanikaga, ent tunneb ennast eduka naise kõrval alaväärsena. Harryle meeldib aga madalat enesehinnangut upitada väga noori tüdrukuid võrgutades.
16:35 Reede ÕHTU!, H2/E13. Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E16. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8170. Felicity tuleb Baysse kõigi ees vabandust paluma. Kirby laulusõnad pakuvad Justinile lohutust. Mackenzie on mures oma tervise pärast.
19:25 Luksuskinnisvarahaid, H1/E2: Äri on esmatähtis. Gavini oksjon toob kaasa ebakindluse. Simon teeb ringkäigu elegantselt renoveeritud kinnisvaras, mis võiks huvitada uut välismais klienti. Samal ajal püüab D'Leanne saada uut kinisvara - kas ta suudab sõlmida tehingu nii konkureerival turul?
20:30 Mängufilm Armastus Maldiividel (Love in the Maldives, USA, Kanada 2023). Maldiividel puhkav reisikirjanik kuuleb legendi laevavrakist ja otsustab oma hotelli külastusjuhiga asja uurima asuda. Ehk avastab ta sügavustest hoopis armastuse? R: Colin Theys O: Jocelyn Hudon, Jake Manley, Lucy Newman-Williams
22:05 Poissmees: Austraalia, H9/E10. Jimmy kutsub oma ema Susani tütarlastega lõuna ajal kohtuma.
23:00 Alasti ahvatlus, H1/E1: Aina ja Mal. Täiesti uutmoodi kohtingumäng! Igas osas valivad üks mees ja üks naine potentsiaalsete kandidaatide vahel, nähes vaid nende tasahaaval paljastuvat alasti keha. Kelle keha tundub kõige ahvatlevam ja kes ei pääse järgmisesse vooru? Mida me siis vastassugupoole keha juures kõige rohkem hindame? Või mida keha nähes järeldame?
00:00 Sõbrad, H9/E5: Phoebe sünnipäev. Sõbrad loodavad, et saavad Phoebe sünnipäeval üle hulga aja jälle kõik koos olla. Kuid kohe tekivad probleemid ja nii jääbki uhkesse pidulauda vaid kaks inimest... O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
00:25 Sõbrad, H9/E6: Lapsehoidja. Ross narrib Racheli uut lapsehoidjat, kes on meesterahvas. Phoebe ja Mike vahetavad korterivõtmeid ja järsku saabub külla Phoebe endine peigmees David. Chandler pahandab, kui Monica teatab, et tema töökaaslane on kõige vaimukam mees, keda ta teab. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
01:00 Valelikud võrgutajad, H1/E10: Äärmuslikud meetmed. FBI ilmub lagedale uute asitõenditega seoses Alisoni surmaga. Tüdrukud kutsutakse sünnipäevapeole, kus nad loodavad lõpuks ometi salapärase A. paljastada. Õhtu võtab aga kõigile ootamatu ja traagilise pöörde. Meeleheitel kuhjuvatest võlgadest, astub Ashley täiesti lubamatu sammu. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:45 Armastuse saar, H4/E22. Villasse saabub kaks sekspommi. Tõeliseks pommuudiseks osutub aga tõsiasi, et tegu on kaksikutega.
02:45 Mägipäästjad, H3/E3: Nähtavus null 1*. Andreas päästab mägedest 16-aastase tüdruku Paula ja avastab, et tüdruk on pime. Tuleb välja, et tüdruku isa on jäljetult kadunud. Päästjad alustavad otsinguid. Ilmneb mitmeid eksitavaid asjaolusid ja Andreas kahtleb, kas tüdruk rääkis tõtt.
03:30 Mägipäästjad, H3/E4: Nähtavus null 2*. Paula isast pole endiselt jälgegi. Andreasel tuleb Paulat usaldada ja nad jätkavad koos tüdruku isa otsinguid. Kas Paula isa õnnestub õigeaegselt leida? Mida varjab Paula ema mägipäästjate eest? Kes on see tunnistaja, kes Paulat koos isaga õnnetuspäeval nägi?
04:25 Postimees.ee, E2030

Kolmapäev 03.07.2024

06:00 Minu kodu on parim, H7/E43. Suur finaal on käes! Kohtunikud hindavad viimast väljakutset ning üks meeskond kroonitakse 2019. aasta „Minu kodu on parim“ saate võitjaks, kes saab endale 250 000 dollarit pluss täielikult renoveeritud maja ja aia.
07:25 Vana silla saladus, H7/E125. Saúl kohtab metsas Julietat. Marcela tervis paraneb. Fe ei usalda Nazariat endiselt.
08:15 Keelatud vili, H5/E407. Ekin ja Cagatay hakkavad Dogani paljastamiseks otsima uusi variante. Ender päästab Halit Cani hooletu ja õela teenijanna Nurgüli käest. Canerile ei meeldi see, mida ta oma õelt Gamze kohta kuuleb.
09:10 Kodus ja võõrsil, H36/E8170*. Felicity tuleb Baysse kõigi ees vabandust paluma. Kirby laulusõnad pakuvad Justinile lohutust. Mackenzie on mures oma tervise pärast.
09:40 Igavene armastus, E62. Ozan läheb Leyla juurde Nihanit koju kutsuma. Emir tuleb Leyla juurde rääkima, et tahab maja ära osta. Kemal saavutab Emiri üle võidu. Banu ajab Tariki pead sassi. Ozan abiellub salaja Zeynepiga.
10:35 Pilvede all, H8/E14. Kertul tuleb hakkama saada Maimu etteheidetega ning Eriku nõrkustega. Mari hakkab nägema koduse elu plusse ning Arturil on Piretile kurvastav uudis. Sirje naudib Gunnari tähelepanu ning haub uut plaani.
11:35 Kõmutüdruk, H5/E18: Valepärija. Chuck kutsub Jacki New Yorki, Blair ja Dan tahavad oma suhte uuele tasandile viia ning Ivy saab ootamatu liitlase - Williami.
12:25 Mägipäästjad, H3/E5: Kivirahe 1. Mägipäästjad saavad väljakutse Thomaselt, kelle tütar läks mägedesse klassiekskursioonile ning sattus hädaohtu. Mäega olevat midagi vedrat lahti. Helikopter satub kivirahe alla ja päästjatel õnnestub napilt kukkumist vältida. Andreas otsib meeskonnaga jäljetult kadunud vigastatud meest.
13:20 Mägipäästjad, H3/E6: Kivirahe 2. Mägipäästjatel õnnestub ekskursioonil olnud lapsed mägedest ära tuua. Andreas ja Bea külastavasd Thomase korterit ja mõistavad, et mees tahtis neid maalihke eest hoiatada. Päästjad üritavad meest leida ning algab võidujooks ajaga.
14:15 Mägidoktor, H8/E13: Võõrsil 1*. Hans ei suuda Martinile andestada. Lilli kannatab isade tüli pärast, otsustab kooli pooleli jätta ja Uus-Meremaale kolida. Martin ei ole sellest mõttest vaimustuses. Pärast majast välja viskamist leiab Martin ulualust Kahnweileri ja Vera juures. See lahendus saab olla aga lühiajaline. Artur Distelmeier jätkab joomist ja keeldub ravile minemast. Anne mõistab, et Martinil oli õigus ja kahetseb Martinist lahkuminekut.
15:10 Mägidoktor, H8/E14: Võõrsil 2*. Hans ei suuda Martinile andestada. Lilli kannatab isade tüli pärast, otsustab kooli pooleli jätta ja Uus-Meremaale kolida. Martin ei ole sellest mõttest vaimustuses. Pärast majast välja viskamist leiab Martin ulualust Kahnweileri ja Vera juures. See lahendus saab olla aga lühiajaline. Artur Distelmeier jätkab joomist ja keeldub ravile minemast. Anne mõistab, et Martinil oli õigus ja kahetseb Martinist lahkuminekut.
16:10 Saladused, H5/E1. Koomiline suhtelugu, mille tegevus leiab aset kolmes erinevas Eesti väikelinnas. Nimelt ei suuda 20-aastane Gerda teha valikut kolme erineva noormehe vahel, kes elavad eri paikades ning kes üksteise olemasolust ei tea.
16:35 Reede ÕHTU!, H2/E14. Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E17. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8171. Kaalul on elu. Bree võitleb oma süütundega. Kirby aitab Justinil valuga toime tulla.
19:25 Luksuskinnisvarahaid, H1/E3: Dünamiit tuleb tükkhaaval. Simon vaatab üle 50 miljoni dollarilise megahäärberi ja läheb pimekohtingule. Gavin läheb vihje põhjal vaatama väga unikaalset korterit ja D'Leanne saab ülesandeks viia läbi müük väga nõudliku koduomanikuga.
20:30 Mängufilm Armastus jahimajas (Love at Look Lodge, USA, Kanada 2020). Lily unistab üritustekorraldaja tööst ja saab selle võimaluse, kui hotellikülaline Noah palub tema abi, et korraldada oma õe Justine'i jahimajas toimuvat pulma. R: Max McGuire O: Clark Backo, Jonathan Keltz, Kathryn Kohut
22:05 Poissmees: Austraalia, H9/E11. Pärast nii dramaatilist eelmise päeva õhtut otsustab Jimmy naasta loodusesse ja viia tüdrukud telkima.
23:05 Alasti ahvatlus, H1/E3: Tracy ja Matthew. Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt füüsilise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue naise või mehe kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile väliselt kõige vähem ahvatlevad osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast kahe lapse ema Tracy ja 24-aastane müügimees Matthew.
00:05 Sõbrad, H9/E7: Kohatu lauluke. Ross ajab Emmat naerma ühe väga kohatu lauluga. Phoebe õhtustab koos Mike'i vanematega, kes soovitavad oma pojal kellegi teisega käima hakata. Joey ja Chandler leiavad lindi, kus Richard seksib Monicaga. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
00:35 Sõbrad, H9/E8: Racheli teine õde. Racheli õde Amy tuleb ootamatult külla ja ta võetakse kaasa Monica tänupüha lõunasöögile, kus lendavad taldrikud. Joey avastab, et ta ei oska valetada. Chandler püüab tõestada, et oleks ka ilma Monicata hea isa. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
01:00 Valelikud võrgutajad, H1/E11: Uued tuuled. Hanna on haiglas ja arvab teadvat, kes on salapärane A. Emilyl on isaga tõsisem jutuajamine ja jutuks tuleb ka Emily sõprus Mayaga. Toby võetakse vahi alla. Ezra ja Aria annavad suhtele uue võimaluse. Spencerit tabab kodus shokeeriv üllatus. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:45 Armastuse saar, H4/E23. Ootamatu kojusaatmine lõhub ühe paari.
02:50 Mägipäästjad, H3/E5: Kivirahe 1*. Mägipäästjad saavad väljakutse Thomaselt, kelle tütar läks mägedesse klassiekskursioonile ning sattus hädaohtu. Mäega olevat midagi vedrat lahti. Helikopter satub kivirahe alla ja päästjatel õnnestub napilt kukkumist vältida. Andreas otsib meeskonnaga jäljetult kadunud vigastatud meest.
03:30 Mägipäästjad, H3/E6: Kivirahe 2*. Mägipäästjatel õnnestub ekskursioonil olnud lapsed mägedest ära tuua. Andreas ja Bea külastavasd Thomase korterit ja mõistavad, et mees tahtis neid maalihke eest hoiatada. Päästjad üritavad meest leida ning algab võidujooks ajaga.
04:20 Postimees.ee, E2031

Neljapäev 04.07.2024

05:50 Minu kodu on parim, H8/E1. Jamie Durie ja Abbey Way kutsuvad kaheksat paari välja teenima oma kohta konkursil, paludes neil selleks ümber kujundada katusekorter.
07:20 Vana silla saladus, H7/E126. Matías tõrjub Beatrizi. Severo ei mõista Candela käitumist. Prudencio hoiatab Saúli.
08:15 Keelatud vili, H5/E408. Sedai kurdab Cagatayle oma muret. Yildiz tunneb, et on Enderile tema poja päästmise pärast võlgu ja räägib talle, et Fido pole tegelikult rikkur. Nad löövad käed, et nii Fidost kui ka Handanist vabaneda. Handanil on neile aga hoopis teine üllatus.
09:15 Kodus ja võõrsil, H36/E8171*. Kaalul on elu. Bree võitleb oma süütundega. Kirby aitab Justinil valuga toime tulla.
09:40 Igavene armastus, E63. Ozani ja Zeynepi pulmapidu on täies hoos. Kemal kutsub Tufani kõrvale ja esitab talle ultimaatumi. Nihan helistab Kemalile suure palvega.
10:35 Pilvede all, H8/E15. Marleen on taas hädas, kuid aitamise asemel suudab Piret endale häda kaela tõmmata. Mari naudib tänu Mammule üha enam emarolli ning Kertul tuleb vastu võtta oma senise elu raskeim otsus...
11:35 Kõmutüdruk, H5/E19: Särava tüdruku tuhmumine. Serena proovib tõrksa Lola uueks Upper East Side'i kõige ihaldatavamaks tüdrukuks muuta, alustades modellitööga Kiki de Montparnasse'i moeetendusel.
12:25 Mägipäästjad, H3/E7: Lootus sureb viimasena 1. Ekstreemsportlaste rühm filmib mägedes kaskadööritrikke. Juhtub dramaatiline õnnetus. Andreasel ja teistel õnnestub päästa noore mehe elu. Mägedes on laviinioht, ent noored uljaspead ei hooli sellest ning põhjustavad katastroofi, millega seavad ohtu mitmete inimeste elud.
13:20 Mägipäästjad, H3/E8: Lootus sureb viimasena 2. Mägipäästjatel õnnestub ekstreemsportlased helikopteriga evakueerida. Andreas ja Saara jäävad aga laviini alla ning peavad ellujäämise eest võitlema. Hakkab hämarduma ning mägipäästjad peavad kiirustama, et need kaks elavalt üles leida.
14:15 Mägidoktor, H8/E15: Elavad ja surnud 1*. Artur Distelmaier uputab muresid pudelisse ja põhjustab talus suure tulekahju. Lisbeth tõttab Arturit päästma ja mees viiakse raskes seisundis haiglasse. Martin ravib hulgiskleroosiga patsienti, kelle tulevik näib tume. Annel on isa pärast südametunnistuse piinad. Hans ja Martin on Lilli tuleviku suhtes eriarvamusel.
15:10 Mägidoktor, H8/E16: Elavad ja surnud 2*. Artur Distelmaier uputab muresid pudelisse ja põhjustab talus suure tulekahju. Lisbeth tõttab Arturit päästma ja mees viiakse raskes seisundis haiglasse. Martin ravib hulgiskleroosiga patsienti, kelle tulevik näib tume. Annel on isa pärast südametunnistuse piinad. Hans ja Martin on Lilli tuleviku suhtes eriarvamusel.
16:10 Saladused, H5/E2. 16-aastane Sigrid tunneb end üksiku ja mahajäetuna ning hakkab otsima armastust netiportaalides. Ta leiab noormehe, kellega otsustab kohtuda. Kohting võtab aga ootamatu pöörde.
16:35 Reede ÕHTU!, H2/E15. Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E18. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8172. Mali kardab halvimat. Tane murrab jälle Felicity südame. Eden ei suuda Leviga ära leppida.
19:30 Luksuskinnisvarahaid, H1/E4: Kui kardad keeldumist, ära kinnisvarasse trügi. D'Leanne võtab uue praktikandi kaasa keerukale pakkumisele. D'Leanne ja Tammy lähevad koos joogasse, et arutada Tammy tulevikku. Gavin paneb oma uued värvatud proovile. Simon pääseb eratuurile ühte Austraalia parimatest kinnisvaraobjektidest.
20:25 Mängufilm Mu kallis maakodu (Sweet Home Carolina, USA 2017). Romantikafilm! Diane on suurlinnas eluraskuste all ägav üksikema. On hetki, mil kogu maailm näikse tema vastu olevat. Kui asjalood enam hullemaks minna justkui ei saa, tuleb Diane´ile aga uudis kodukoha päranduse asjus. Naine otsustab oma tütred kaasa pakkida ja aastaks väikelinna kolida. Ilma igasuguste ootusteta ja lausa skeptiliselt tehakse ajutine elukohavahetus, mis osutub aga peagi elumuutvaks. R: Charlie Vaughn O: Paul Greene, Heather McComb
22:00 Poissmees: Austraalia, H9/E12. Pärast viimast roositseremooniat on mõisa jäänud vaid 6 neidu ja algaval armutriatlonil peab iga tüdruk ise enda eest seisma võitluses Jimmyga veedetava väärtusliku aja pärast.
23:00 Alasti ahvatlus, H1/E4: Sapphire ja Kieron. Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt füüsilise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue naise või mehe kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile füüsiliselt kõige vähem atraktiivsed osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast 23-aastane hooldustöötaja Sapphire ja 32-aastane tarkvarafirmas töötav Kieran.
00:00 Sõbrad, H9/E9: Racheli telefoninumber. Joey on päris veendunud, et Monical on armuke. Rachel annab oma telefoninumbri baaris ühele tüübile. Ross ja Mike üritavad edutult koos aega veeta. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
00:30 Sõbrad, H9/E10: Jõulud Tulsas. Chandler peab jõulud Tulsas veetma ja üks kolleeg lööb talle seal külge. Armukade Monica ootab samal ajal New Yorgis. Chandler otsustab töölt ära tulla. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
00:55 Valelikud võrgutajad, H1/E12: Soola haava peale. Emily kutsub Maya õhtusöögile, et vanemad tütre uue kullakesega harjuksid. Noel on Aria ja Ezra suhtest teadlik ning kasutab seda trumpi väljapressimiseks. Mona korraldab Hannale kojusaabumise puhul üllatuspeo, millel on mõistagi ka tagajärjed. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:40 Armastuse saar, H4/E24. Üks paar teeb oma suhte avalikuks. Ootamatu väljakutse õõnestab aga ühe tugeva paari jalgealust.
02:35 Mägipäästjad, H3/E7: Lootus sureb viimasena 1*. Ekstreemsportlaste rühm filmib mägedes kaskadööritrikke. Juhtub dramaatiline õnnetus. Andreasel ja teistel õnnestub päästa noore mehe elu. Mägedes on laviinioht, ent noored uljaspead ei hooli sellest ning põhjustavad katastroofi, millega seavad ohtu mitmete inimeste elud.
03:20 Mägipäästjad, H3/E8: Lootus sureb viimasena 2*. Mägipäästjatel õnnestub ekstreemsportlased helikopteriga evakueerida. Andreas ja Saara jäävad aga laviini alla ning peavad ellujäämise eest võitlema. Hakkab hämarduma ning mägipäästjad peavad kiirustama, et need kaks elavalt üles leida.
04:10 Postimees.ee, E2032

Reede 05.07.2024

06:05 Minu kodu on parim, H8/E2. Üks meeskond lahkub võistluselt šokis, nähes, kuidas saatejuht Jamie Durie platsile tagasi tormab. Esimesed katusekorteri ruumid avalikustatakse.
07:20 Vana silla saladus, H7/E127. Julieta ja Saúl suudlevad. Aquilinol on Hernandole halb uudis. Beatriz edastab Matíasele kirja.
08:15 Keelatud vili, H5/E409. Yildiz hoiatab Kumrut, et ta sõbranna Dila lööb ta mehele külge. Ender tunneb end oma venna südamevalus süüdi ning otsustab Gamze ja Caneri suhtesse end mitte segada. Ender on Ekinis sügavalt pettunud, et too oma aktsiad Kumrule kinkis.
09:10 Kodus ja võõrsil, H36/E8172*. Mali kardab halvimat. Tane murrab jälle Felicity südame. Eden ei suuda Leviga ära leppida.
09:40 Igavene armastus, E64. Emir manipuleerib Tarikuga, et tema abil oma plaani elluviimist jätkata. Zeynepis on tekkinud kahtluse Emiri ja Nihani abielu suhtes. Nihani stuudiosse saabuvad ootamatud külalised.
10:35 Pilvede all, H9/E1. Vahepeal möödunud aasta jooksul on kolme õe elus toimunud olulised muutused. Piret on tagasi seal, kust kunagi alustas, kuid mis sai Arturist ja pulmadest? Mari poeg on sündinud, kuid kas Mari ise on vanadest vigadest õppinud? Kertu elab Liisaga kahekesi, kuigi Erikust lahutanud pole. Kas nende suhtel on veel lootust? Lisaks pealinnale jagub draamat ja kirge ka Haapsallu, kus Sirje ei lase iseendal ega ka teistel rahus elada.
11:35 Kõmutüdruk, H5/E20: Surnute salong. Tähistamaks oma suhtesaatuse avalikustamist korraldavad Blair ja Dan glamuurse Briti-teemalise salongiõhtu, mille külaliste hulgas on ka Julian Tepper ja Jenna Gribbon. Lola pääseb ainukordsele prooviesinemisele, kuid Kõmutüdrukul võib Upper East Side'i säravaima uustulnuka jaoks olla muid plaane.
12:25 Mägipäästjad, H3/E9: Selg vastu seina 1. Ramsaus hulgub ringi suur pruunkaru, kes murrab lambaid. Andreas kohtub mägedes vana tuttava Susannega, kes on karuekspert. Ta palub naiselt abi karu leidmisel. Äkitselt kaob Susanne jäljetult. Andreas leiab peagi metsast tema jaki ja temas tekivad hirmsad kahtlused.
13:20 Mägipäästjad, H3/E10: Selg vastu seina 2. Andreas leiab Susanne verise jaki ja kahtlustab karu rünnakut. Susannest endast pole endiselt jälgegi. Mägipäästjad leiavad Susanne kaamerad ning avastavad üllatuslikult video, mida ilmselt keegi ei oleks pidanud nägema.
14:15 Mägidoktor, H9/E1: Soovitud laps 1*. Gruberid tahaksid veeta rahulikke jõule, kuid sellest ei tule midagi välja. Lisbeth leiab mahajäetud beebi, kes jääb haigeks. Lapse saaks päästa ainult lihane ema, keda Martin otsima asub. Lisaks peab ta ravima noort meest, kellel hakkab äkitselt halb. Lilli kohtub sarmika poisiga, kellega läheb lumelauaga sõitma.
15:15 Mägidoktor, H9/E2: Soovitud laps 2*. Leitud lapse seisund halveneb. Teda saaks päästa vaid bioloogilise ema vereseerum. Martin leiab lõpuks lapse ema, kes oli oma kunagist rasedust varjanud. Algavad ka lapse isa otsingud, mis võtavad täiesti ootamatuid pöördeid.
16:10 Saladused, H5/E3. Väikese maakoha suguvõsadraama viib meid kokku teispoolsusega. Vähemalt nii tundub 28-aastasele Mariannele, kes elab koos oma elukaaslasega majas kus 3 aastat tagasi suri Marinne vanaisa.
16:40 Reede ÕHTU!, H2/E1. Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E19. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8173. Eden tahab oma probleemide eest põgeneda. Eden ja Cash tülitsevad. Breele antakse nõu lahkuda. Kas Felicity ja Tane võiksid uuesti proovida?
19:30 Luksuskinnisvarahaid, H1/E5: Ära kahtle, ole kindel. Kas Simon ja tema klient teevad oksjonil eduka pakkumise? D'Leanne laseb praktikandil teha esimese tutvustuse. Simon näitab ebatavalisele kliendile uut kodu. Gavini sünnipäeval Palm Beachis läheb draamaks.
20:30 Mängufilm Armastus tabab kaks korda (Love Strikes Twice, USA 2021). Maggie abielu pole enam ammu õnnelik ning ta soovib teha elus vigade parandust - saab uue võimaluse, kui ärkab ühel hommikul ajas 15 aastat tagasi ning peab otsustama, kas valida uuesti oma abikaasaks Josh või ei. R: Jeff Beesley O: Katie Findlay, Wyatt Nash, Marshall Williams
22:15 Poissmees: Austraalia, H9/E13. Brooke'i naasmine viimasel kokteilipeol on pannud ülejäänud tüdrukud tegutsema, sest kahtluse alla on seatud nende sidemete tugevus Jimmyga.
23:15 Alasti ahvatlus, H1/E5: Rebecca ja Dan. Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt välise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue võimaliku kaaslase kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile väliselt kõige vähem ahvatlevad osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast 24-aastane ettekandja Rebecca ja 25-aastane Dan, kes on partneri otsinguil väga valiv.
00:15 Sõbrad, H9/E11: Rachel tagasi tööl. Rachel avastab tööl käies, et tema asemel on seal asendaja. Kartes, et ta võidakse vallandada, hakkab Rachel tagasi tööle kippuma. Joey saab Phoebele seebisarjas väikese rolli. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
00:35 Sõbrad, H9/E12: Phoebe rotid. Rachel saab Gavinilt väga põneva sünnipäevakingi. Ross palub Joeyt, et too Emma uuest seksikast lapsehoidjast eemale hoiaks. Mike kohtub Phoebe ebatavalise lemmikuga ja mõrvab ta. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
01:00 Valelikud võrgutajad, H1/E13: Tunne oma vaenlasi. Noel jätkab Ezra survestamist ning õpetajal ei jää muud üle kui võtta vastu otsus töökohta vahetada. Pam ei taha kuidagi Maya ja Emily suhtega leppida ning tal õnnestubki nad lahutada. Tüdrukud saavad ootamatu vihje Iani ja Alisoni kohta. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:45 Armastuse saar, H4/E25. Üks paarike ütleb teineteisele kõige olulisemad kolm sõna. Üks osaleja saadetakse koju.
02:40 Mägipäästjad, H3/E9: Selg vastu seina 1*. Ramsaus hulgub ringi suur pruunkaru, kes murrab lambaid. Andreas kohtub mägedes vana tuttava Susannega, kes on karuekspert. Ta palub naiselt abi karu leidmisel. Äkitselt kaob Susanne jäljetult. Andreas leiab peagi metsast tema jaki ja temas tekivad hirmsad kahtlused.
03:25 Mägipäästjad, H3/E10: Selg vastu seina 2*. Andreas leiab Susanne verise jaki ja kahtlustab karu rünnakut. Susannest endast pole endiselt jälgegi. Mägipäästjad leiavad Susanne kaamerad ning avastavad üllatuslikult video, mida ilmselt keegi ei oleks pidanud nägema.
04:09 Postimees.ee, E2033

Laupäev 06.07.2024

07:15 Mängufilm Vahetusse läinud (The Boyfriend Trap, USA 2022)*. Alice ja Lacey on identsed kaksikud. Väljasõidul Trinidadi ja Tobagosse ajavad Alice'i boss ja Lacey äripartner nad omavahel segi. Kuna mõlema naise jaoks on liiga palju kaalul, et eksimus paljastada, otsustavad nad lihtsalt kaasa mängida. Kui olukorrad viivad ootamatute romantiliste hetkedeni, selgub, et nad mõlemad vajavad elult midagi muud, kui nad algselt arvasid. R: Ben Meyerson O: Ansley Gordon, Garrett Watson, Matt McGee
09:00 Soodsad sööginaudingud, H1/E7: Perekond Paku*. Vanaema on võtnud oma hoole alla kolm lapselast, kuid õnnetuseks on neil kõigil väga spetsiifilised toidueelistused. Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh annavad endast kõik, et tuua pere ühe laua taha sama sööki nautima.
09:55 Kodus ja võõrsil, H36/E8169*. Harper väldib Felicityt. Remi püüab Edeni ja Levi suhteid parandada. Maci ärevus on haripunktis.
10:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8170*. Felicity tuleb Baysse kõigi ees vabandust paluma. Kirby laulusõnad pakuvad Justinile lohutust. Mackenzie on mures oma tervise pärast.
10:50 Kodus ja võõrsil, H36/E8171*. Kaalul on elu. Bree võitleb oma süütundega. Kirby aitab Justinil valuga toime tulla.
11:20 Kodus ja võõrsil, H36/E8172*. Mali kardab halvimat. Tane murrab jälle Felicity südame. Eden ei suuda Leviga ära leppida.
11:45 Kodus ja võõrsil, H36/E8173*. Eden tahab oma probleemide eest põgeneda. Eden ja Cash tülitsevad. Breele antakse nõu lahkuda. Kas Felicity ja Tane võiksid uuesti proovida?
12:15 Rannamaja remondihundid, H2/E11: Lase tulla, Brigantine. Paar on valmis ostma neljaliikmelisele perele puhkemaja New Jerseys Brigantine'is. Maja vajab aga olulist renoveerimist ja sisaldab ettenägematuid ehitusprobleeme.
13:10 Vallaline kaunitar, H5/E12. Emotsionaalses finaalis jagatakse suudlusi ja valatakse pisaraid, murtakse südameid ja tehakse armastusavaldusi, kuid kes on jätnud Angiele kõige sügavama mulje?
14:35 Mängufilm Armastus Maldiividel (Love in the Maldives, USA, Kanada 2023)*. Maldiividel puhkav reisikirjanik kuuleb legendi laevavrakist ja otsustab oma hotelli külastusjuhiga asja uurima asuda. Ehk avastab ta sügavustest hoopis armastuse? R: Colin Theys O: Jocelyn Hudon, Jake Manley, Lucy Newman-Williams
16:15 Mängufilm Armastus tabab kaks korda (Love Strikes Twice, USA 2021)*. Maggie abielu pole enam ammu õnnelik ning ta soovib teha elus vigade parandust - saab uue võimaluse, kui ärkab ühel hommikul ajas 15 aastat tagasi ning peab otsustama, kas valida uuesti oma abikaasaks Josh või ei. R: Jeff Beesley O: Katie Findlay, Wyatt Nash, Marshall Williams
18:00 Soodsad sööginaudingud, H1/E8: Perekond Liu. Sellel perel on kohvik, kuid pereema ei oska kokata. Neil kulub toidule terve varandus ja nad käivad viiel päeval nädalas väljas söömas. Kui nad ka vahel toidupoodi satuvad, teevad kõik otsused lapsed. Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad selle pere ellu korda tuua?
19:00 MasterChef Eesti, H1/E12: Finaal! Eesti parima kodukoka otsingud on jõudnud lõpusirgele. Üks kolmest finalistist pälvib Eesti esimese MasterChefi tiitli ning 10 000 euro suuruse auhinna. Võidu nimel tuleb mängu panna kõik oma kokandusoskused. Finalistid peavad kohtunikele serveerima oma elu parima kolmekäigulise õhtusöögi.
20:25 Mängufilm Ruby Sparks (Ruby Sparks, USA 2012). Noor kirjanik Calvin on hädas, sest ta ei suuda enam õieti midagi paberile panna. Justkui selgest taevast tulnud välguna toob unenägu talle ootamatult pähe loo, mida Calvin asub innukalt trükkima - peaosas imeline tütarlaps Ruby Sparks ning noormees, kes meenutab kangesti teda ennast. R: Jonathan Dayton, Valerie Faris O: Paul Dano, Zoe Kazan, Annette Bening
22:25 Versailles, H2/E6: Ajaliiv. Lossi saabub delegatsioon, kuid nad keelduvad läbirääkimistest kuningannaga. Philippe valmistub kuninga rolli täitma, kuniks Louis on lahingus. Fabien leinab Claudine’i ja vannub, et otsib üles tema mõrvari. Kuninga armukese armukadedus ületab kõik piirid.
23:30 Seksperiment, E6*. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
00:25 Alasti ahvatlus, H1/E1: Aina ja Mal*. Täiesti uutmoodi kohtingumäng! Igas osas valivad üks mees ja üks naine potentsiaalsete kandidaatide vahel, nähes vaid nende tasahaaval paljastuvat alasti keha. Kelle keha tundub kõige ahvatlevam ja kes ei pääse järgmisesse vooru? Mida me siis vastassugupoole keha juures kõige rohkem hindame? Või mida keha nähes järeldame?
01:20 Alasti ahvatlus, H1/E3: Tracy ja Matthew*. Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt füüsilise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue naise või mehe kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile väliselt kõige vähem ahvatlevad osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast kahe lapse ema Tracy ja 24-aastane müügimees Matthew.
02:10 Sõbrad, H9/E13: Monica laulab. Mike'i baaris saab Monica esinemist nautida. Ross näeb Rachelit ja Gavinit suudlemas. Chandler kasutab oma salajast oskust Joey kulmukarvade eemaldamise järel. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
02:40 Sõbrad, H9/E14: Pimekohtingud. Joey ja Phoebe saadavad Racheli ja Rossi pimekohtingutele tõeliste tolvanitega, lootuses nad omavahel kokku viia. Monica tahab lapsehoidmise ajal Chandleriga vahekorda astuda, aga last ei saa samas hetkekski valveta jätta. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
03:05 Armastuse saar, H4/E26. Saarelised saavad ettekujutuse tulevikust, kui neid üllatatakse beebidega, kelle eest nad peavad hoolitsema. Üks paarike saadetakse koju.
04:05 Postimees.ee, E2034

Pühapäev 07.07.2024

06:50 Mängufilm Armastus jahimajas (Love at Look Lodge, USA, Kanada 2020)*. Lily unistab üritustekorraldaja tööst ja saab selle võimaluse, kui hotellikülaline Noah palub tema abi, et korraldada oma õe Justine'i jahimajas toimuvat pulma. R: Max McGuire O: Clark Backo, Jonathan Keltz, Kathryn Kohut
08:30 Soodsad sööginaudingud, H1/E8: Perekond Liu*. Sellel perel on kohvik, kuid pereema ei oska kokata. Neil kulub toidule terve varandus ja nad käivad viiel päeval nädalas väljas söömas. Kui nad ka vahel toidupoodi satuvad, teevad kõik otsused lapsed. Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad selle pere ellu korda tuua?
09:25 Aedniku aabits, H4/E73*. Tänases saates annab nõu professionaalne fotograaf, kuidas taimed poseerima panna. Imetleme õiteilu kesksuvises talustiilis aias.
10:00 Rita köök, H1/E8: Hommikusöökide eri*. Rita kööki astub sisse globaalse kokandusmaailma tõusev täht Noel Moglia, Eesti noormees, kelle põnevatete töövõtete ja geniaalsete nippide toel valmivad põnevad hommikusöögid. Kui Rita üllatab tippkokka Dutch Baby ahjupannkoogiga, siis koos valmistatakse legendaarne magus hommikusöök "vaesed rüütlid" sidrunikreemiga ning kaks restoraniväärilist hommikuvõileiba munast.
10:30 Rannamaja remondihundid, H2/E12: Naeratades Anna Maria saarel. Noor naine otsib koos oma vanaemaga remonti vajavat rannamaja Anna Maria saarel Floridas.
11:25 Vallaline kaunitar, H6/E1. Õed Elly ja Becky Miles alustavad koos armastuse otsinguid. Sellel hooajal on topelt kohtinguid, topelt lõbu ja topelt romantikat. Armastus pole kunagi olnud nii särav!
13:00 Vallaline kaunitar, H6/E2. Vallalised kaunitarid Elly ja Becky Miles alustavad armastuse otsinguid ja viivad kaks esinduslikku poissmeest muljetavaldavale esimesele kohtingule. See on lõbus topeltkohting, mille käigus paarid põgenevad maapiirkonna oaasi.
14:25 Mängufilm Mu kallis maakodu (Sweet Home Carolina, USA 2017)*. Romantikafilm! Diane on suurlinnas eluraskuste all ägav üksikema. On hetki, mil kogu maailm näikse tema vastu olevat. Kui asjalood enam hullemaks minna justkui ei saa, tuleb Diane´ile aga uudis kodukoha päranduse asjus. Naine otsustab oma tütred kaasa pakkida ja aastaks väikelinna kolida. Ilma igasuguste ootusteta ja lausa skeptiliselt tehakse ajutine elukohavahetus, mis osutub aga peagi elumuutvaks. R: Charlie Vaughn O: Paul Greene, Heather McComb
16:00 Mängufilm Ruby Sparks (Ruby Sparks, USA 2012)*. Noor kirjanik Calvin on hädas, sest ta ei suuda enam õieti midagi paberile panna. Justkui selgest taevast tulnud välguna toob unenägu talle ootamatult pähe loo, mida Calvin asub innukalt trükkima - peaosas imeline tütarlaps Ruby Sparks ning noormees, kes meenutab kangesti teda ennast. R: Jonathan Dayton, Valerie Faris O: Paul Dano, Zoe Kazan, Annette Bening
18:00 Soodsad sööginaudingud, H2/E1: Perekond Kingham. Sel nädalal asuvad kokk Michael van de Elzen ja restoranipidaja Ganesh Raj appi perekonnale, kelle toidulaud koosneb peamiselt valmiskastmetest ja kiirtoidust. Kas neil õnnestub päästa pere tervis ja rahakott?
19:00 Sellest saab meie suvi, H1/E2: Kirjad. Romantiline tõsielusari! Kaheksa vallalist eestlast otsib romantilises tõsielusarjas „Sellest saab meie suvi“ kaaslast kogu eluks! Renne, Janne, Annika, Maksim, Maarek, Atko-Paap, Kristo ja Aimer-Bert saavad kätte neile kirjutanud kosilaste kirjad. Kas keegi üldse kirjutas? Kas kirjutajate hulgas on prints valgel hobusel? Kelle kirjad avaldavad nii suurt muljet, et vallalised kutsuvad nad grupikohtingule? Saatejuht on Romi Hasa.
19:55 Mängufilm Kolm meest ja väike preili (Three Men and a Little Lady, USA 1990). Komöödiafilmi “Kolm meest ja beebi” järg. Sylvia uus poiss-sõber seab ohtu kolme isa ja nende viieaastase tütre õnne. Isad avastavad kiiresti, kui tühi on elu ilma nende väikese daamita ja pingutavad selle nimel, et tütar tagasi võita. R: Emile Ardolino O: Tom Selleck, Steve Guttenberg, Ted Danson
21:55 Versailles, H2/E7: Öö. Louis läheb lahingus vastamisi Guillaume d’Orange’iga ning naaseb energiast pakatavana. Õukonda šokeerivad kaks mõrva. Montespan tunneb ennast järjest üksildasemana.
23:00 Alasti ahvatlus, H1/E4: Sapphire ja Kieron*. Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt füüsilise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue naise või mehe kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile füüsiliselt kõige vähem atraktiivsed osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast 23-aastane hooldustöötaja Sapphire ja 32-aastane tarkvarafirmas töötav Kieran.
00:00 Alasti ahvatlus, H1/E5: Rebecca ja Dan*. Selles saates saavad osalejad võimaluse valida endale kaaslane paljalt välise veetluse põhjal. Vähehaaval paljastatakse neile kuue võimaliku kaaslase kehad ning nad saadavad ükshaaval ära neile väliselt kõige vähem ahvatlevad osalejad. Tänases osas valivad endale kaaslast 24-aastane ettekandja Rebecca ja 25-aastane Dan, kes on partneri otsinguil väga valiv.
00:50 Armastuse saar, H4/E27. Viimased viis paari lähevad viimastele kohtingutele, kuid veel enne öö saabumist saadetakse üks neist koju.
01:40 Mängufilm Kolm meest ja väike preili (Three Men and a Little Lady, USA 1990)*. Komöödiafilmi “Kolm meest ja beebi” järg. Sylvia uus poiss-sõber seab ohtu kolme isa ja nende viieaastase tütre õnne. Isad avastavad kiiresti, kui tühi on elu ilma nende väikese daamita ja pingutavad selle nimel, et tütar tagasi võita. R: Emile Ardolino O: Tom Selleck, Steve Guttenberg, Ted Danson
03:15 Dokumentaalfilm Damaskus. Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister. R: Jaan Kolberg, Jaanus Kulli
04:40 Postimees.ee, E2035