Duo 4 saatekava 24.06.2024 - 30.06.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 24.06.2024

06:40 Minu kodu on parim, H7/E36. Poolfinaalid jätkuvad ja Shayn ning Carly Queenslandi kodu saab väga vajaliku aia ümberkujunduse. Kuna võistlus käib koha eest finaalis, seisavad meeskonnad silmitsi seni raskeima väljakutsega.
07:45 Vana silla saladus, H7/E118. Saúlil ei hakka parem. Matías muretseb Marcela pärast. Mauricio noomib Nazariat.
08:35 Keelatud vili, H5/E400. Handan võtab Dogani majas esimesena sihikule Asumani ja Yildizi. Handan teeb ka katse Enderit paika panna. Gamze peab seda kummaliseks, et Ekin kadus nii, et pole eelnevalt isegi asju pakkinud. Yildiz pakub Doganile välja Kumrut mõne noormehega tuttavaks teha.
09:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8163*. Dana toetab Johni hädas. Alf on üle pea sees. Väljatõstmine mõjub Felicity südamele halvasti.
09:55 Igavene armastus, E55*. Emir laseb Tufanil jahil tehtud fotod Kemalile saata. Kuna Kemalit pole kontoris, jäetakse fotod Asu kätte, kes keelust hoolimata teeb ümbriku lahti. Asu annab fotod Zeynepile, et ta need hävitaks.
10:50 Pilvede all, H8/E7. Piret ja Artur naudivad elu oma uues kodus. Maimu teeb abitu katse Erikule aru pähe panna. Indrek astub otsustavalt Mari ja Barbi suhte vahele, Tõnu oskab Kertut üllatada ning Sirje mängib süüdimatult Inna süütundel.
11:45 Kõmutüdruk, H5/E11: Ühe afääri lõpp?. Kuna Blairi pole pärast beebi kaotust palju näha olnud, tekib Louisel ja Chuckil kahtlus, et tal võib olla salasuhe. Lõpuks saavad nad teada, et ta veedab palju aega Dani seltsis, kuid kas neil põhjustel, mida nemad arvavad?
12:35 Mägipäästjad, H2/E3: Meeleheide. Andreas kohtab mägedes kahtlast paarikest. Ilmneb, et mees on naise röövinud ja vigastanud naise kihlatut, kelle päästjad haiglasse viivad. Päästeaktsioonil algab mäüng elu aj surma peale. Andreas leiab Stefani peidupaigast naise foto ja kahtlustab, et Stefanil oli kõrvalsuhe. Sarah paraneb ja ootab kannatamatult Arizonasse sõitu.
13:30 Mägipäästjad, H2/E4: Eksitee. Andreas ja Sarah naudivad vaba päeva looduses, kuni Andreas saab appikutse. Kolm noort sõpra mänivad geopeitust ja üks poistest satub hulljulguse tõttu õnnetusse. Lisaks tundub olevat tegu armukolmnurgaga, mis viib eluohtliku juhtumini. Bea ei jõua ära oodata, millal Michael oma naisele nende suhtest räägib. Emili kurvastab, saanud teada Sttefani kõrvalsuhtest.
14:25 Mängufilm Rosamunde Pilcher: Kangas, millest on kootud unistused (Rosamunde Pilcher: Der Stoff aus dem die Träume sind, Saksamaa 2021). Lilly on noor, andekas ja tulvil ideid. Ta lõpetas Londonis moekooli ja avas Cornwallis oma ateljee. Kui ootamatult tuleb Londonist perspektiivikas tellimus, võib õige kanga leidmine muutuda komistuskiviks. R: Karola Meeder O: Sarah Hannemann, Jan Hartmann, Joshua Grothe
16:15 Saladused, H4/E7. Napsilembeline Marge süüdistab oma 13-aastast tütart Eget alusetult raha varastamises. Naine kaotab ensevalistuse ja läheb tütrele kallale ning Egel tuleb kodunt põgeneda…
16:45 Reede ÕHTU!, H2/E7. Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E10. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8164. Felicity avaldab oma pahameelt Tane'i ja Harperi üle. Justini paha tuju on tunda üle terve linna. Roo võtab endale uue rolli.
19:30 Igavene armastus, E56. Zeynep jätab Ozanile kirja ja põgeneb. Ozan püüab enesetappu sooritada. Kemali ja Zahiri plaan kukub läbi. Selgub, et Emiri assistendil Tufanil on oma plaan - ta saadab Kemalile salvestuse, mis tõestab, et Emir teab, kus Karen on.
20:30 Poissmees: Austraalia, H9/E5. Jimmy ja üks väga õnnelik daam tõusevad uutesse kõrgustesse. Kõik sujub seni, kuni õhus tekib hädaolukord. Ühiskohting võtab hirmutava pöörde ning hilisemal kokteilipeol lähevad tüdrukud metsikuks!
21:35 Versailles, H2/E2: Vaikne, tasane hääl. Philippe’i sunnitakse abielluma vürstinna Palatine’iga, et sõlmida liidulepe Saksamaaga just siis, kui Chevalier pääseb pagendusest. Louis korraldab Palatine’i vastuvõtuks suurejoonelise balli ja taas mürgitatakse üks õukondlane.
22:40 Sõbrad, H8/E15: Sünnitusvideo. Phoebe püüab masendunud Joeyt rõõmustada ja kingib talle maailma kõige lõbusama koera. Monica ja Chandleri romantiline sõbrapäev läheb lörri, kui nad vaatavad Phoebe sõbranna sünnitusvideot. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:05 Sõbrad, H8/E16: Joey räägib Rachelile. Rossil on raske mõista, kuidas saab Joey Rachelit armastada. Joey räägib oma tunnetest Rachelile, aga too peab seda naljaks. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:35 Seksperiment, E1. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
00:30 Valelikud võrgutajad, H1/E4: Kas sa nüüd kuuled?. Tüdrukud otsustavad A. sõnumite eiramiseks blokeerida kõik võõrad kontaktid, kuid sel on karmid tagajärjed. A. paljastab Aria isa kunagise armusuhte ja tungib Spenceri koju. Hannal tekivad ootamatult külla tulnud isa suhtes juba lootused, kuni too oma uut peret tutvustab. Toby avab end Emilyle üha rohkem. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:20 Armastuse saar, H4/E14. Uus kompu Ben läheb kohtingule. Villa kõige tugevamat paari raputab usalduskriis.
02:15 Mägipäästjad, H2/E3: Meeleheide*. Andreas kohtab mägedes kahtlast paarikest. Ilmneb, et mees on naise röövinud ja vigastanud naise kihlatut, kelle päästjad haiglasse viivad. Päästeaktsioonil algab mäüng elu aj surma peale. Andreas leiab Stefani peidupaigast naise foto ja kahtlustab, et Stefanil oli kõrvalsuhe. Sarah paraneb ja ootab kannatamatult Arizonasse sõitu.
03:00 Mägipäästjad, H2/E4: Eksitee*. Andreas ja Sarah naudivad vaba päeva looduses, kuni Andreas saab appikutse. Kolm noort sõpra mänivad geopeitust ja üks poistest satub hulljulguse tõttu õnnetusse. Lisaks tundub olevat tegu armukolmnurgaga, mis viib eluohtliku juhtumini. Bea ei jõua ära oodata, millal Michael oma naisele nende suhtest räägib. Emili kurvastab, saanud teada Sttefani kõrvalsuhtest.
03:45 Postimees.ee, E2022

Teisipäev 25.06.2024

06:30 Minu kodu on parim, H7/E37. Poolfinaalid jätkuvad ning Shayni ja Carly Queenslandi uuendust vajav koduaed kujundatakse ümber.
07:40 Vana silla saladus, H7/E119. Francisca loeb Nazariale sõnad peale. Marcela leitakse üles. Severol on Graciale ettepanek.
08:30 Keelatud vili, H5/E401. Ekin ilmub täies hiilguses Dogani häärberi peole. Dogan on suures hämmingus. Ta usub, et tema parem käsi Cetin reetis teda ja päästis Ekini. Dogan ei kavatse Cetinile andestada. Ekin tunneb, et on tema päästnud Cagatayle oma elu võlgu.
09:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8164*. Felicity avaldab oma pahameelt Tane'i ja Harperi üle. Justini paha tuju on tunda üle terve linna. Roo võtab endale uue rolli.
09:55 Igavene armastus, E56*. Zeynep jätab Ozanile kirja ja põgeneb. Ozan püüab enesetappu sooritada. Kemali ja Zahiri plaan kukub läbi. Selgub, et Emiri assistendil Tufanil on oma plaan - ta saadab Kemalile salvestuse, mis tõestab, et Emir teab, kus Karen on.
10:50 Pilvede all, H8/E8. Piret sõidab Haapsallu, et Sirje manipulatsioonidele lõpp teha ja Inna kurnavast kohustusest päästa. Erik korraldab Kertule skandaali, Maimu on ahastuses, Kertu küsib Tõnult nõu ja Indrek püüab Mariga lepitust leida.
11:45 Kõmutüdruk, H5/E12: Isa ja pruut. Blair valmistub tähistama oma peatset kuninglikku pulma tüdrukuteõhtuga, kuid teised peavad salaplaani teha sellest õhtu, mida Blair eal ei unustaks. Pärast Chucki ja Blairi autoavarii kohta tõe selgumist lööb Nate kampa ootamatu liitlasega, et tõendeid koguda.
12:35 Mägipäästjad, H2/E5: Sõbramehelikkus. Andreasele tuleb külla vana sõber, kes soovib koos temaga ronima minna. Selgub, et sõbral on ajukasvaja ja tal on jäänud vaid mõned kuud elada ning ta ei soovi keemiaravi läbi teha. Emili pakib talus asju ja müüb mööblit, kuna ei ole suutnud võlga tagasi maksta. Bea lahkub mägipäästjate hulgast, kuna Michael ei suutnud oma perele tõtt rääkida.
13:30 Mägipäästjad, H2/E6: Põgenik. Andrease ja Sarah Arizona reis läheneb. Emili muretseb talu saatuse pärast. Tobias kuuleb pealt Emili ja oma isa vestlust ning teeb ootamatu käigu. Mägipäästjad otsivad vanglast mägedesse põgenenud meest, kelle naine ootab last. Päästeoperatsioonil toimub mitmeid ootamatuid pöördeid.
14:25 Mägidoktor, H8/E1: Vanad haavad 1*. Martinil on sünnipäev, kuid Martin ei suuda rõõmustada, kuna Anne isa tekitab probleeme. Martin ei usu Arturi lubadust talust ära kolida. 17-aastane Lena minestab ja Martin uurib tema haiguse põhjust, jõudes üllatava tõeni. Susanne tahab Hansu maha jätta, Hans on omadega läbi. Lilli on meeletult armunud bändipoiss Carstenisse, kes koolis käimisest ei hooli. Anne palub isa Arturil talu enda nimele kirjutada.
15:20 Mägidoktor, H8/E2: Vanad haavad 2*. Martinil on sünnipäev, kuid Martin ei suuda rõõmustada, kuna Anne isa tekitab probleeme. Martin ei usu Arturi lubadust talust ära kolida. 17-aastane Lena minestab ja Martin uurib tema haiguse põhjust, jõudes üllatava tõeni. Susanne tahab Hansu maha jätta, Hans on omadega läbi. Lilli on meeletult armunud bändipoiss Carstenisse, kes koolis käimisest ei hooli. Anne palub isa Arturil talu enda nimele kirjutada.
16:15 Saladused, H4/E8. 30-aastane Eneken on rahul oma eluga jõuka ettevõtjast elukaaslase seltsis: ta ei pea tööl käima, naudib tarbimist, suhtlemist ja saab rahulikult tegelda oma eelmisest kooselust 7-aastase tütre Lenna kasvatamisega. Kuid kui Viljari firmat tabab ränk pankrot, variseb see ilus elu kokku...
16:45 Reede ÕHTU!, H2/E8. Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E11. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8165. Kas Harperi ja Tane'i sõprus võib õitseda? Roo mure teeb asju ainult hullemaks. Leah’ unetus muutub paranoiaks.
19:30 Igavene armastus, E57. Zeynep tõttab Ozani kõrvale. Kemal pragab Zeynepiga ja esitab oma tingimused. Emir viib Nihani maamajja. Vildan näeb Zeynepis vastast.
20:30 Poissmees: Austraalia, H9/E6. Südamelöögid sagenevad ja romantikatuli suureneb adrenaliinist pakataval privaatkohtingul. Hilisemal kokteilipeol valitsevad tüdrukute vahel teravad pinged, kuid Jimmyt pole kusagil näha – ta peab langetama kaaluka otsuse.
21:35 Versailles, H2/E3: Kes valvab valvureid?. Montespan sünnitab. Sophiet sunnitakse Casseliga abielluma. Marie-Thérèse on kade Louis armukese peale. Philippe’i on sunnitud Palatine’iga ühte heitma ning Chevalier tunneb armukadedust.
22:40 Sõbrad, H8/E17: Teelehed. Phoebe loeb teelehtedelt, et kohtub oma unelmate mehega, kuid kohtub hoopis jubeda tüübiga. Rachel püüab endassetõmbunud Joeyga juttu teha. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:05 Sõbrad, H8/E18: Massapequa. Kõik sõidavad Gellerite 35. pulma-aastapäevale. Ross ja Rachel avastavad seal, et neid peetakse abielupaariks. Phoebe uus kallim Parker on ülimalt entusiastlik. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:35 Seksperiment, E2. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
00:30 Valelikud võrgutajad, H1/E5: Tõele lähemal. Salapärane A. paljastab Aria isa kunagise armusuhte ja peres on pingelised ajad. Toby ja Emily avastavad teineteises üha enam ühiseid jooni. Hanna leiab Jenna kohta midagi üllatavat. Ezra kooliaegne sõber ei kiida heaks Ezra ja Aria suhet. Spencer tutvub tenniseklubis Alexiga. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:20 Armastuse saar, H4/E15. Kahele saarelisele antakse võimalus öelda, millisel paaril on kõige vähem šanssi ja üks saareline saadetakse koju.
02:20 Mägipäästjad, H2/E5: Sõbramehelikkus*. Andreasele tuleb külla vana sõber, kes soovib koos temaga ronima minna. Selgub, et sõbral on ajukasvaja ja tal on jäänud vaid mõned kuud elada ning ta ei soovi keemiaravi läbi teha. Emili pakib talus asju ja müüb mööblit, kuna ei ole suutnud võlga tagasi maksta. Bea lahkub mägipäästjate hulgast, kuna Michael ei suutnud oma perele tõtt rääkida.
03:05 Mägipäästjad, H2/E6: Põgenik*. Andrease ja Sarah Arizona reis läheneb. Emili muretseb talu saatuse pärast. Tobias kuuleb pealt Emili ja oma isa vestlust ning teeb ootamatu käigu. Mägipäästjad otsivad vanglast mägedesse põgenenud meest, kelle naine ootab last. Päästeoperatsioonil toimub mitmeid ootamatuid pöördeid.
03:50 Postimees.ee, E2023

Kolmapäev 26.06.2024

06:15 Minu kodu on parim, H7/E38. Meie majaomanikud ja kohtunikud naasevad aeda, sest käes on aeg kohtuotsus teatavaks teha. Kes pääseb edetabeli etteotsa ja kindlustab endale koha suures finaalis?
07:30 Vana silla saladus, H7/E120. Matíast piinab süütunne. Francisca hoolitseb Saúli eest pühendunult. Juanita elu satub ohtu.
08:25 Keelatud vili, H5/E402. Ekin ja Kumru lepivad ära. Kumru kinnitab Ekinile, et ta isa ei teeks talle eales liiga. Dogan kindlustab Ekini vaikimise. Ender vannub Handanile kättemaksu. Handaniga juhtub väike õnnetus.
09:20 Kodus ja võõrsil, H36/E8165*. Kas Harperi ja Tane'i sõprus võib õitseda? Roo mure teeb asju ainult hullemaks. Leah’ unetus muutub paranoiaks.
09:45 Igavene armastus, E57*. Zeynep tõttab Ozani kõrvale. Kemal pragab Zeynepiga ja esitab oma tingimused. Emir viib Nihani maamajja. Vildan näeb Zeynepis vastast.
10:45 Pilvede all, H8/E9. Sirje saabub ootamatult pealinna ja loomulikult on Piret see, kes peab tema plaanidega arvestama. Erik püüab Riinaga ära leppida, Kertu laseb Tõnul oma meelt lahutada ning Mari vihahool on ootamatud tagajärjed.
11:40 Kõmutüdruk, H5/E13: K.T. Kaua oodatud 100. osa algab muusikalise numbriga, milles osalevad Serena, Blair ja kõik mehed nende eludes. Chuckile tekitab peavalu tõsiasi, et Blair valmistub prints Louisega sõrmuseid vahetama ning Georgina Sparksi naasmine võib muuta selle kuningliku sündmuse kuninglikuks katastroofiks.
12:35 Mägipäästjad, H2/E7: Kadunud poeg. Emilil õnnestub talu sundvõõrandamine viimasel hetkel ära hoida. Viimase aja pinged on aga kuhjunud ning ta kukub kokku ja viiakse haiglasse. Kaks meest üritavad saavutada mägironimisrekordit ja Andreas abistab neid. Meeste vahel puhkeb tüli, mille tõttu üks neist satub eluohtlikku olukorda. Sarah pakib asju Arizonasse sõiduks, ent avastab peagi nukra tõsiasja, mistõttu peag tegema raske otsuse.
13:30 Mägipäästjad, H2/E8: Hädamaandumine. Andreas ja Tobias näevad, kuidas üks lennuks alla kukub. Päästjad asuvad kiirelt tegutsema. Ilmsiks tuleb mitu üllatavat tõsiasja. Emili rõõmustab peagi sündiva lapse üle ja teeb plaane taluga toime tulemiseks. Andreas kurvastab Sarah lahkumise pärast. Tobiasel on süümepiinad isale käki keeramise pärast ja ta otsib lahendusi olukorra parandamiseks.
14:25 Mägidoktor, H8/E3: Külm süda 1*. Martin ravib südamerütmihäiretega noormeest. Doktor Kahnweiler ja Vera töötavad oma suhte kallal. Hans on pärast Susannest lahkuminekut väga kurb ja võtab ühendust Miaga, kelle tõttu lõppes tema suhe Susannega. Pärast vestlust Martiniga muudab Susanne oma meelt. Martin tahab päriselt Anne juurde kolida.Mida teha aga Arturiga?
15:20 Mägidoktor, H8/E4: Külm süda 2*. Martin ravib südamerütmihäiretega noormeest. Doktor Kahnweiler ja Vera töötavad oma suhte kallal. Hans on pärast Susannest lahkuminekut väga kurb ja võtab ühendust Miaga, kelle tõttu lõppes tema suhe Susannega. Pärast vestlust Martiniga muudab Susanne oma meelt. Martin tahab päriselt Anne juurde kolida.Mida teha aga Arturiga?
16:15 Saladused, H4/E9. 12 aastat abielus olnud Kristi tunneb, et Margus ei muutu ja naine mõistab, et ei jaksa ning ega taha olla oma mehele lapsehoidja või ema. Ja kui mees puhkuserahade eest hoopis uue teleri ostab, otsustab Kristi abielu lõpetada. Üheksa aastat elavad Kristi ja Margus lahus, ent ometi ei jäta mees jonni ning üritab iga hinna eest naist tagasi võita. Kui kätte jõuab taaskord pulmapäev, selgub, et abielu registreerida siiski uuesti ei saa...
16:45 Reede ÕHTU!, H2/E9. Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:05 Esmakohtingud, H4/E12. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8166. Rool on suuri raskusi Johni kingadesse astumisega. Lea pöördub enda kõige lähedasemate vastu. Justini meeleheide viib ta ohtu.
19:25 Igavene armastus, E58. Oksjonipäev jõuab kätte. Ozan on eraldikolimisega päri, aga Zeynep mängib oma mängu. Kemal leiab Kareni üles, ent Karen keeldub rääkimast, enne kui ka ta mees on päästetud. Tarik tõuseb ametiredelil.
20:25 Poissmees: Austraalia, H9/E7. Perekondlik pidusöök kruvib üles pinge kahe neiu vahel ja Jimmy perekond ütleb, mida ta sellest mõtleb. Kokteilipidu näitab kätte väljapääsu, mida keegi ei suutnud näha.
21:55 Versailles, H2/E4: Mürgiaur. Madeleine de Foix arreteeritakse kahtlustatuna mürgitajaks olemises. Montespani imik on haige. Bossuet ja Pascal kritiseerivad kuningat. Casseliga abiellunud Sophie kannatab kohutavalt.
23:00 Sõbrad, H8/E19: Joey intervjuu. Joey valmistub andma intervjuud seebiooperiajakirjale, aga kardab lolli mulje jätta ja kutsub sõbrad appi. Sellegipoolest kukub intervjuu välja vägagi omapärane. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:30 Sõbrad, H8/E20: Katsikud. Rachel avastab, et ta pole lapse saamiseks veel sugugi valmis ja kutsub oma ema Sandra Rossi korterisse elama. Chandler ja Ross aitavad Joeyl valmistuda mängushow juhiks saamisel. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:55 Seksperiment, E3. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
00:45 Valelikud võrgutajad, H1/E6: Ära usalda kedagi. Tüdrukud valmistuvad kooliballiks. Emily ilmub kõigi üllatuseks peole Tobyga, kuigi Hanna on sinna ka Maya kutsunud. Melissa lööb kiilu Alexi ja Spenceri vahele. Hanna läheb psühholoogi kabinetist Jenna toimikut otsima, kuid leiab hoopis midagi muud. Õhtu võtab ohtliku pöörde. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:35 Armastuse saar, H4/E16. Sophie saabub villasse paaride ümberjagamise tseremooniale. Üks saareline saadetakse koju.
02:35 Mägipäästjad, H2/E7: Kadunud poeg*. Emilil õnnestub talu sundvõõrandamine viimasel hetkel ära hoida. Viimase aja pinged on aga kuhjunud ning ta kukub kokku ja viiakse haiglasse. Kaks meest üritavad saavutada mägironimisrekordit ja Andreas abistab neid. Meeste vahel puhkeb tüli, mille tõttu üks neist satub eluohtlikku olukorda. Sarah pakib asju Arizonasse sõiduks, ent avastab peagi nukra tõsiasja, mistõttu peag tegema raske otsuse.
03:15 Mägipäästjad, H2/E8: Hädamaandumine*. Andreas ja Tobias näevad, kuidas üks lennuks alla kukub. Päästjad asuvad kiirelt tegutsema. Ilmsiks tuleb mitu üllatavat tõsiasja. Emili rõõmustab peagi sündiva lapse üle ja teeb plaane taluga toime tulemiseks. Andreas kurvastab Sarah lahkumise pärast. Tobiasel on süümepiinad isale käki keeramise pärast ja ta otsib lahendusi olukorra parandamiseks.
04:10 Postimees.ee, E2024

Neljapäev 27.06.2024

06:05 Minu kodu on parim, H7/E39. Poolfinalistid on aiakujundustöödega jõudnud Pete ja Courtney koju ning meeskondadel on viimane võimalus võidelda koha eest „Minu kodu on parim“ suures finaalis.
07:20 Vana silla saladus, H7/E121. Matías tunnistab Emiliale tõtt. Prudencio tahab Franciscat aidata. Nicolás otsib taga Juanita päästjat.
08:10 Keelatud vili, H5/E403. Handan näeb, et Ekinist pole talle enam erilist kasu, sest mees ei usu teda. Canerist ja Gamzest saab paar, aga Ender pole Gamzest erilises vaimustuses. Dogan ei andesta Cetinile ja käsib tal riigist lahkuda. Enderile avaldab miljardärist Fido suurt muljet. Dogan saab teada, et Fido vaid mängib kuulsat miljardäri. Cagatay räägib Yildizile, et Dogan on mõrtsukas. Kumru ja Ekin abielluvad.
09:05 Kodus ja võõrsil, H36/E8166*. Rool on suuri raskusi Johni kingadesse astumisega. Lea pöördub enda kõige lähedasemate vastu. Justini meeleheide viib ta ohtu.
09:35 Igavene armastus, E58*. Oksjonipäev jõuab kätte. Ozan on eraldikolimisega päri, aga Zeynep mängib oma mängu. Kemal leiab Kareni üles, ent Karen keeldub rääkimast, enne kui ka ta mees on päästetud. Tarik tõuseb ametiredelil.
10:30 Pilvede all, H8/E10. Mari tunneb end juhtunu pärast süüdi. Erik üritab mängida kavalat topeltmängu. Piret on õnnelik Marleeni naasmise üle, Kertu kutsub Tõnu välja ning Sirje tüssab kõhklematult omaenda õde Üllet.
11:30 Kõmutüdruk, H5/E14: Varumees Dan. Blair on sunnitud langetama oma tuleviku kohta raske otsuse, mille tagajärjed võivad teha haiget tema kõige kallimatele. Serena võtab Kõmutüdruku intsidendis süü enda peale, et kaitsta kedagi, keda armastab. Georgina haistab skandaali ja hakkab jälge ajama.
12:20 Mägipäästjad, H2/E9: Jäljetult kadunud. Andreas naudib vaba päeva ronides ja kohtab ratastega sõitvat noorte gruppi. Ühega noortest juhtub õnnetus ja Andreas tõttab appi. Tobiase isa hotell on pankroti äärel ja Tobias üritab endiselt teda aidata. Andrease isa aitab Emilit, kes loodab talule uue hingamise sisse puhuda.
13:20 Mägipäästjad, H2/E10: Ohtlik afäär. Andrease unistus on ronida K2 otsa ja leiab ekspeditsiooniks sponsori. Tobias tunnistab Sarah`le, et tema kandis Emilile 200 000 eurot firmaraha. Andreas üllatub Sarah`t taas Ramsaus nähes. Mägimatkal satub Andreas peale afäärile, mis toob kaasa ohtliku olukorra.
14:15 Mägidoktor, H8/E5: Saatuselöögid 1*. Martin ja Anne üritavad talus õnnelikult elada ega suuda ära oodata, mil Artur sealt ära kolib. Doktor Kahnweiler üritab selgusele jõuda, kas tema ja Vera vahel on suhe või lihtsalt afäär. Lilli on armuvalus. Hans soovib Susannega ära leppida. Martin ja Susanne räägivad südamest südamesse. Susanne avastab kohutava tõe ja tema maailm variseb kokku.
15:10 Mägidoktor, H8/E6: Saatuselöögid 2*. Martin ja Anne üritavad talus õnnelikult elada ega suuda ära oodata, mil Artur sealt ära kolib. Doktor Kahnweiler üritab selgusele jõuda, kas tema ja Vera vahel on suhe või lihtsalt afäär. Lilli on armuvalus. Hans soovib Susannega ära leppida. Martin ja Susanne räägivad südamest südamesse. Susanne avastab kohutava tõe ja tema maailm variseb kokku.
16:10 Saladused, H4/E10. Südamlik lugu tütre armastusest isa vastu, mis kahjuks on ühepoolne. Nimelt on Karolini suhted eraldi elava isaga terve lapsepõlve olnud põgusad. Kui neiu pärast gümnaasiumi lõppu isa kodulinna ülikooli läheb, saavutatakse kokkulepe, et ta võib isa juures elama hakata. Kuid paraku on ta isa jaoks jätkuvalt vaid keegi, keda võimalust mööda ära kasutada.
16:40 Reede ÕHTU!, H2/E10. Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E13. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8167. Kas Bree saab Leah’d aidata? Roo püüab Johni tagasi Surfiklubisse meelitada.
19:25 Igavene armastus, E59. Zeynep soovib jääda elama Vildani majja. Leyla ja Nihan satuvad Galipi korraldatud. Avariisse. Nad jäävad oksjonile hiljaks. Vildan ostab Leyla maja ära. Kemal ja Zehir päästavad Kareni abikaasa. Kui nad koos Nihaniga majja tagasi jõuavad, on Karen tapetud. Tarik tappis Kareni.
20:25 Poissmees: Austraalia, H9/E8. Meie poissmees üritab privaatkohtingul kombata ühe õnneliku naise piire. Jimmy ja kaunitarid oleks justkui tagasi koolis, kuid armukadedus möllab täiega, kui tüdrukud Jimmy tähelepanu eest võitlevad.
21:25 Versailles, H2/E5: Sõda ja rahu. Louis XIV jätkuv unetus muudab teda järjest labiilsemaks. Claudine jätkab mürgitamise uurimist ja Sophie püüab oma probleemile lahendust leida.
22:30 Sõbrad, H8/E21: Kokandustund. Monica restorani kritiseeritakse ajalehes ja ta otsustab minna kokandust õppima. Ross läheb kohtama ja Rachel muutub armukadedaks. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:55 Sõbrad, H8/E22: Rachel hilineb. Racheli sünnituspäev hilineb ja arst soovitab talle ja Rossile, et seks võib protsessi kiirendada. Joey kutsub Chandleri oma filmi esilinastusele, too jääb seal aga magama. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:25 Seksperiment, E4. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
00:25 Valelikud võrgutajad, H1/E7: Igal asjal on tagajärg. Tüdrukutel tuleb peale tormiliselt kujunenud koolipidu oma suhteid klaarida. Jenna külastab õnnetusest toibuvat Emilyt ja palub Toby kausta tagastada, Hanna aga otsustab selle hävitada. Aria saab teada Ezra plaanist kooli vahetada. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:15 Armastuse saar, H4/E17. Villasse saabub ühe osaleja eks ja see ajab kaardipaki täiesti kaosesse.
02:10 Mägipäästjad, H2/E9: Jäljetult kadunud*. Andreas naudib vaba päeva ronides ja kohtab ratastega sõitvat noorte gruppi. Ühega noortest juhtub õnnetus ja Andreas tõttab appi. Tobiase isa hotell on pankroti äärel ja Tobias üritab endiselt teda aidata. Andrease isa aitab Emilit, kes loodab talule uue hingamise sisse puhuda.
02:55 Mägipäästjad, H2/E10: Ohtlik afäär*. Andrease unistus on ronida K2 otsa ja leiab ekspeditsiooniks sponsori. Tobias tunnistab Sarah`le, et tema kandis Emilile 200 000 eurot firmaraha. Andreas üllatub Sarah`t taas Ramsaus nähes. Mägimatkal satub Andreas peale afäärile, mis toob kaasa ohtliku olukorra.
03:50 Postimees.ee, E2025

Reede 28.06.2024

06:00 Minu kodu on parim, H7/E40. Poolfinalistid on aiakujundustöödega jõudnud Pete ja Courtney koju ning meeskondadel on viimane võimalus võidelda koha eest „Minu kodu on parim“ suures finaalis.
07:15 Vana silla saladus, H7/E122. Matías muretseb Marcela pärast. Aquilino julgustab Beatrizi. Julieta käitumine häirib Franciscat.
08:10 Keelatud vili, H5/E404. Dogan on tütre abiellumise pärast maruvihane, kuid on kindlatel tingimustel nõus seda abielu aktsepteerima. Yildizil on hea meel, et Kumrust lahti saab. Yildiz ei taha Cagatayd uskuda ja vestlus Ekiniga hajutab ta kahtlused. Ekin avaldab Doganile, et tema päästis Cagatay.
09:10 Kodus ja võõrsil, H36/E8167*. Kas Bree saab Leah’d aidata? Roo püüab Johni tagasi Surfiklubisse meelitada.
09:35 Igavene armastus, E59*. Zeynep soovib jääda elama Vildani majja. Leyla ja Nihan satuvad Galipi korraldatud. Avariisse. Nad jäävad oksjonile hiljaks. Vildan ostab Leyla maja ära. Kemal ja Zehir päästavad Kareni abikaasa. Kui nad koos Nihaniga majja tagasi jõuavad, on Karen tapetud. Tarik tappis Kareni.
10:35 Pilvede all, H8/E11. Piret korraldab Arturile armukadedusstseeni, Mari ja Indreku kodus käärivad pinged ning Riina otsustab Kertu oma silmaga üle vaadata. Sirje valetab Üllele ning naudib head elu. Riina viskab Eriku välja.
11:30 Kõmutüdruk, H5/E15: Armastus on see. On sõbrapäev Upper East Side'is ja Blair tahab mängida Amorit kellelegi, keda ta armastab. Georginal on kavas põhjustada draamat ja ta otsustab astuda läbi Nate'i sõbrapäevapeolt. Serena aga näeb peol midagi, mis teda šokeerib.
12:25 Mägipäästjad, H2/E11: Põgenev pruut. Armunud paar soovib idüllilistes mägedes abielluda. Äkitselt kaob pruut jäljetult. Andreas ja Michael alustavad helikopteriga otsinguid. Tobias ja tema isa üritavad hotelli taas jalgele saada. Andreases möllab Sarah ja Emili pärast tunnete torm ja K2 vallutamise plaan peab olude sunnil ootele jääma.
13:20 Mägipäästjad, H2/E12: Loeb vaid lootus. Andreasel avaneb siiski võimalus K2 ekspeditsioonile minna ning ta valmistub rõõmutuhinas Emili talust lahkuma. Emili poeg Lukas mängib koos sõpradega keelatud paigas ja ühega sõpradest juhtub õnnetus.Päästjad tormavad appi, kuid poiss on jäljetult kadunud.. Andreas leiab saladusliku koopa ja otsingud muutuvad eluohtlikuks.Peter Herbrechter avastab šokeeritult, et poeg Tobias on süüdlane tema rahalises hävingus ja pärib pojalt aru.
14:20 Mägidoktor, H8/E7: Luhtunud lootused 1*. Martin joob end täis ning teeb rumaluse, mis võib minna talle kalliks maksma. Patsient Mariel on ravimatu haigus, mistõttu ütlevad tema organid järk-järgult üles. Artur avaldab Annele saladuse, milles Anne näeb vaid isa katset Martinit tema ees mustata. Doktor Kahnweiler ja Vera naudivad ühist aega. Hans usub, et temal ja Susannel on siiski ees ühine tulevik.
15:15 Mägidoktor, H8/E8: Luhtunud lootused 2*. Martin joob end täis ning teeb rumaluse, mis võib minna talle kalliks maksma. Patsient Mariel on ravimatu haigus, mistõttu ütlevad tema organid järk-järgult üles. Artur avaldab Annele saladuse, milles Anne näeb vaid isa katset Martinit tema ees mustata. Doktor Kahnweiler ja Vera naudivad ühist aega. Hans usub, et temal ja Susannel on siiski ees ühine tulevik.
16:10 Saladused, H4/E11. Lugu ühest suhtesasipuntrast, kus komandeeringust naasnud töökaaslaste kallimad on vahepeal leidnud teineteist ja omavahel kokku kolinud.
16:40 Reede ÕHTU!, H2/E11. Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E14. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8168. Alf toetab John Palmerit. Bree mõtiskleb oma tumeda mineviku üle. Mac võtab tervenemise oma kätesse.
19:25 Igavene armastus, E60. Kõik läheb Emiri plaani järgii. Tufan viib Tariki Emiri juurde. Emir teeb näo, nagu oleks nende peale pahane, et nad tema plaani ära rikkusid. Nihan on suures mures. Kemal lubab uurimisega jätkata. Banu lohutab Tarikit.
20:25 Mängufilm Raamatupoe romanss 2 (The Bridge 2, USA 2016). Torm hävitas raamatupoe "The Bridge", Charliel ja Donnal pole raha, et seda uuesti üles ehitada ning õnnetuse tagajärjel satub Charlie koomasse. Molly ja Ryan ei suuda unustada oma elu ilusamaid hetki, mis sai veedetud selles armsas raamatupoes. R: Mike Rohl O: Katie Findlay, Wyatt Nash, Ted McGinley
22:05 Sõbrad, H8/E23: Racheli sünnitus, 1. Rachel ei saa haiglas omaette sünnitustuba. Monica ja Chandler otsustavad kohe lapse teha. Rossi ema tahab, et Ross kohe Racheliga abielluks. Kohale ilmub ka vana tuttav Janice... O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:30 Sõbrad, H8/E24: Racheli sünnitus, 2. Chandler ja Monica otsivad endiselt haiglast lapsetegemistuba. Racheli sünnitus kestab juba üle 20 tunni. Kuid kes sõpradest pärast sünnitus Rachelile toeks jääb? O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:00 Seksperiment, E5. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
00:00 Valelikud võrgutajad, H1/E8: Pidage mind meeles. Läheneb pikalt plaanitud Alisoni mälestuspäev, kuid selleks linna saabunud Alisoni vend Jason teeb programmi hulgaliselt muudatusi ja ärgitab uurija Wildeni taas tegudele. Hanna leiab Lucase abil viisi pere rahalisi raskusi leevendada. Emily kutsub Maya välja. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
00:50 Armastuse saar, H4/E18. Villaelanikke šokeeritakse südamepõhjani.
01:50 Mägipäästjad, H2/E11: Põgenev pruut*. Armunud paar soovib idüllilistes mägedes abielluda. Äkitselt kaob pruut jäljetult. Andreas ja Michael alustavad helikopteriga otsinguid. Tobias ja tema isa üritavad hotelli taas jalgele saada. Andreases möllab Sarah ja Emili pärast tunnete torm ja K2 vallutamise plaan peab olude sunnil ootele jääma.
02:35 Mägipäästjad, H2/E12: Loeb vaid lootus*. Andreasel avaneb siiski võimalus K2 ekspeditsioonile minna ning ta valmistub rõõmutuhinas Emili talust lahkuma. Emili poeg Lukas mängib koos sõpradega keelatud paigas ja ühega sõpradest juhtub õnnetus.Päästjad tormavad appi, kuid poiss on jäljetult kadunud.. Andreas leiab saladusliku koopa ja otsingud muutuvad eluohtlikuks.Peter Herbrechter avastab šokeeritult, et poeg Tobias on süüdlane tema rahalises hävingus ja pärib pojalt aru.
03:20 Postimees.ee, E2026

Laupäev 29.06.2024

07:05 Mängufilm Kihluskleit (The Engagement Dress, USA 2023)*. Claudia ja tema kolm parimat sõbrannat otsustavad kõik kihluda ühes erilises kleidis, mida on edasi antud põlvest põlve - legendi järgi saab mehele iga naine, kes seda kannab. Ent kui tuleb Claudia kord see kleit selga panna, jätab ta poiss-sõber Mike ta sõna lausumata maha ning naine mõistab, et on otsinud armastust valest kohast. R: Rachel Annette Helson O: Angel Prater, Mike Manning, Cathy Marks
08:45 Soodsad sööginaudingud, H1/E5: Perekond Wackrow-Elliot*. Sel nädalal tõttavad kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh appi perekonnale, kes on täielikus sõltuvuses valmistoitudest. Nende ülesande teeb keerulisemaks perekonna unistus kallist puhkusereisist.
09:40 Kodus ja võõrsil, H36/E8164*. Felicity avaldab oma pahameelt Tane'i ja Harperi üle. Justini paha tuju on tunda üle terve linna. Roo võtab endale uue rolli.
10:10 Kodus ja võõrsil, H36/E8165*. Kas Harperi ja Tane'i sõprus võib õitseda? Roo mure teeb asju ainult hullemaks. Leah’ unetus muutub paranoiaks.
10:35 Kodus ja võõrsil, H36/E8166*. Rool on suuri raskusi Johni kingadesse astumisega. Lea pöördub enda kõige lähedasemate vastu. Justini meeleheide viib ta ohtu.
11:05 Kodus ja võõrsil, H36/E8167*. Kas Bree saab Leah’d aidata? Roo püüab Johni tagasi Surfiklubisse meelitada.
11:35 Kodus ja võõrsil, H36/E8168*. Alf toetab John Palmerit. Bree mõtiskleb oma tumeda mineviku üle. Mac võtab tervenemise oma kätesse.
12:00 Rannamaja remondihundid, H2/E9: Tagasi Jersey Shore'i rannale. Paar otsib New Jerseys Ventnor Citys rannamaja, kus nad saaksid oma tütrega mälestusi luua. Nad leiavad kinnisvara, mis vajab palju tööd, ja loodavad, et suudavad muuta selle ideaalseks puhkusemajaks.
12:55 Vallaline kaunitar, H5/E10. Angie läheb kohtuma oma nelja kosilase sõprade ja perega – tere tulemast kodulinna. Roositseremoonial on Angie jaoks käes keeruline aeg, sest ta peab tegema raskeid otsuseid.
14:35 Mängufilm Armunud lapsehoidjasse (Falling for the Manny , USA 2022). Üksikema Alice on saamas ettevõttes partneriks, kuid ta teel on üks takistus – iga-aastane partnerite perepuhkus. Alice palkab Jacobi hoolitsema tema 9aastase tütre eest, kui ta koos oma poiss-sõbra ja konkurendi Maxiga tööasju ajab. Kas Alice suudab kõike: saada partneriks, luua lähedane side oma tütrega ja võita endale oma unistuste mees? R: Damián Romay O: Dana Anderwald, Darren Anselmo, Ellen Marguerite Cullivan
16:20 Mängufilm Raamatupoe romanss 2 (The Bridge 2, USA 2016)*. Torm hävitas raamatupoe "The Bridge", Charliel ja Donnal pole raha, et seda uuesti üles ehitada ning õnnetuse tagajärjel satub Charlie koomasse. Molly ja Ryan ei suuda unustada oma elu ilusamaid hetki, mis sai veedetud selles armsas raamatupoes. R: Mike Rohl O: Katie Findlay, Wyatt Nash, Ted McGinley
18:00 Soodsad sööginaudingud, H1/E6: Perekond Atherton. Sel nädalal peavad kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh aitama saates osaleval perekonnal drastiliselt kärpida toidule tehtavaid kulutusi. Kas nad suudavad veenda pere loobuma kallitest snäkkidest ja tegema tervislikumaid valikuid?
19:00 MasterChef Eesti, H1/E10. MasterChefi jõuluköögis ootavad võistlejaid üllatuskastid. Valmistada tuleb üht pühadehõngulist rooga, mille keerukus jätab mõned jõuluimele lootma. Teises ülesandes saavad osalejad millegi väga meelepärase osaliseks. Aga kingitus püsib ainult hetkeni, kuni kaardipakk jälle segamini lüüakse.
20:25 Mängufilm Südamevõti (Key to Love, Kanada 2023). Romantiline film raaamatupoe omanikust, kellell on konfliktne läbisaamine raamatukaante modelliga, kuid kui ühest raamatust ilmub välja antiikne võti, võib see mõlema nende saatuse pea peale pöörata. R: Douglas Munro O: Corey Sevier, Alicia Dea Josipovic, Heather Decksheimer
22:10 Sõbrad, H9/E1: Ettepanekut ei tule. Rachel võtab Joey abieluettepaneku vastu, kuid selles osas valitseb suur segadus. Viimaks räägivad Ross, Joey ja Rachel omavahel asjad selgeks ja tuleb välja, et keegi ei tahtnudki kedagi kosida. Mr Geller satub peale, kui Monica ja Chandler seda kapis teevad. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:40 Sõbrad, H9/E2: Emma nutab. Chandler ei saa kodus korralikult magada ja uinub tööl koosolekul, kus ta seejärel kogemata nõustub ettepanekuga juhatada oma firma Tulsa bürood. Rachel segab Emma uinakut ja nüüd ei jää tüdruk enam vait. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:10 Seksperiment, E1*. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
00:05 Seksperiment, E2*. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
00:55 Seksperiment, E3*. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
01:45 Armastuse saar, H4/E19. Villaelanikud mängivad ühist mängu, kui nende sekka visatakse veel üks gigapomm.
02:45 Dokumentaalfilm Lagle rännakud. Dokumentaalfilm Eesti ühiskonnategelasest, kunagisest poliitvangist ja väga erilisest naisest Lagle Parekust. Tema rännak algab 1941. aastal ja jõuab välja tänapäeva. Lagle Pareki esimene reis viis teda juba lapseeas koos perega küüditatuna Siberisse ning aastakümneid hiljem poliitvangina Mordva vangilaagrisse. Nendest sündmustest hoolimata ei meenuta Lagle seda aega kui kannatuste rada, vaid pigem kui seiklust. Parek on ideaalne eeskuju mõistmaks, kuidas kõikide raskuste puhul saab jääda inimeseks. See on lugu inimese olemusest ja kirest elada. Sealjuures Lagle ei väsi kordamast oma ema tarkust: “Pole vahet, kus sa elad, peaasi, et sa inimeseks jääd“. R: Jaan Kolberg, Meelika Lehola O: Lagle Parek
04:08 Postimees.ee, E2027

Pühapäev 30.06.2024

07:50 Mängufilm Armunud lapsehoidjasse (Falling for the Manny , USA 2022)*. Üksikema Alice on saamas ettevõttes partneriks, kuid ta teel on üks takistus – iga-aastane partnerite perepuhkus. Alice palkab Jacobi hoolitsema tema 9aastase tütre eest, kui ta koos oma poiss-sõbra ja konkurendi Maxiga tööasju ajab. Kas Alice suudab kõike: saada partneriks, luua lähedane side oma tütrega ja võita endale oma unistuste mees? R: Damián Romay O: Dana Anderwald, Darren Anselmo, Ellen Marguerite Cullivan
09:30 Soodsad sööginaudingud, H1/E6: Perekond Atherton*. Sel nädalal peavad kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh aitama saates osaleval perekonnal drastiliselt kärpida toidule tehtavaid kulutusi. Kas nad suudavad veenda pere loobuma kallitest snäkkidest ja tegema tervislikumaid valikuid?
10:30 Kord majja, H1/E2*. Kord tuleb seekord majja lüüa kodus, mis on juba pedantlikult hoolitsetud, kuid mille nurgatagustes peitub salajane segadus. Saatejuht Kethi ja korrastuskunstnik Mari-Ann lähevad appi Gerlile, kelle kodukontorist võib leida absoluutselt kõike, sest see on samaaegselt lisaks ka sahver ja majapidamisruum. Kavalate korrastusnippide abil koorub segaduse alt välja aga tõeline produktiivsuse oaas.
11:30 Aedniku aabits, H4/E72*. Saade kõikidele rohenäppudele ja aiailunautlejatele! Saatejuht Ingrid Sembach-Hõbemägi
12:00 Rita köök, H1/E7: Magustoitude eri*. Ritale tuleb külla personaalkokk ja toitumisnõustaja Riinu Rätsep, kellega koos uuritakse, kuidas süüa suhkruid sedasi, et need tervisele kahju asemel kasu tooksid. Lisaks põnevatele banaanipannkookidele tehakse üheskoos valmis suvehõnguliselt värske Pavlova tort, kiudainerikkad mandliküpsised ning energiaküllaseks vahepalaks mõeldud seemneküpsised, kõrvale värskendav rohelise õuna mocktail.
12:30 Rannamaja remondihundid, H2/E10: Gulf Shore'i julgustükk. Paar otsustab muuta Alabama rannikuparadiisi Gulf Shore’i oma koduks. Nad ootavad soodsat pakkumist ja leiavad ideaalse koht, mis vajab kapitaalremonti. Kas nad suudavad väikese eelarve ja pika tööde nimekirjaga muuta selle oma unistuste koduks?
13:25 Vallaline kaunitar, H5/E11. Kuna roositseremoonia tehtav otsus on raske, peab Angie korralikult läbi mõtlema kodulinnas esile kerkinud probleemide põhjused ja need lõplikult lahendama.
14:35 Mängufilm Vahetusse läinud (The Boyfriend Trap, USA 2022). Alice ja Lacey on identsed kaksikud. Väljasõidul Trinidadi ja Tobagosse ajavad Alice'i boss ja Lacey äripartner nad omavahel segi. Kuna mõlema naise jaoks on liiga palju kaalul, et eksimus paljastada, otsustavad nad lihtsalt kaasa mängida. Kui olukorrad viivad ootamatute romantiliste hetkedeni, selgub, et nad mõlemad vajavad elult midagi muud, kui nad algselt arvasid. R: Ben Meyerson O: Ansley Gordon, Garrett Watson, Matt McGee
16:20 Mängufilm Südamevõti (Key to Love, Kanada 2023)*. Romantiline film raaamatupoe omanikust, kellell on konfliktne läbisaamine raamatukaante modelliga, kuid kui ühest raamatust ilmub välja antiikne võti, võib see mõlema nende saatuse pea peale pöörata. R: Douglas Munro O: Corey Sevier, Alicia Dea Josipovic, Heather Decksheimer
18:05 Soodsad sööginaudingud, H1/E7: Perekond Paku. Vanaema on võtnud oma hoole alla kolm lapselast, kuid õnnetuseks on neil kõigil väga spetsiifilised toidueelistused. Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh annavad endast kõik, et tuua pere ühe laua taha sama sööki nautima.
19:00 MasterChef Eesti, H1/E11. Võistlusesse on jäänud vaid neli parimat kodukokka. Finalistide välja selgitamiseks tõstetakse panuseid veelgi kõrgemale. Esinelik läheb vastamisi kõige karmima konkurendiga, keda MasterChefi köögis seni nähtud. Emotsioonid on aga finaali eel niivõrd laes, et üllatuskasti ülesande sisu liigutab võistlejaid südamepõhjani.
20:25 Mängufilm Kolm meest ja beebi (Three Men and a Baby, USA 1987). Komöödiafilm kolmest edukast mehest, kelle elu pöördub pea peale hetkest, mil nende korteri ukse taha pannakse korv beebiga. Seni muretut elu veetnud koomiksikunstnik Michael ja arhitekt Peter satuvad neile sootuks uuelaadsetesse probleemidesse, sest ootamatult nende ukse taha pandud lapse isa näitleja Jack on parasjagu filmimisel. Nii ei jää paadunud poissmeestel üle muud, kui asuda beebit kasvatama. R: Leonard Nimoy O: Tom Selleck, Steve Guttenberg, Ted Danson
22:20 Seksperiment, E4*. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
23:20 Seksperiment, E5*. Sotsiaalne eksperiment, mis uurib, kas suhted saavad areneda ilma monogaamiata. Rühm siiani monogaamseid paare katsetab, kas idee seksida teiste inimestega on vastuolus püsisuhte säilitamisega.
00:15 Armastuse saar, H4/E20. Eelmise hooaja võitjad Mitch ja Tina on mõlemad šokis ja püüavad välja mõelda, kuidas jagada villat oma eksidega.
01:15 Mängufilm Kolm meest ja beebi (Three Men and a Baby, USA 1987)*. Komöödiafilm kolmest edukast mehest, kelle elu pöördub pea peale hetkest, mil nende korteri ukse taha pannakse korv beebiga. Seni muretut elu veetnud koomiksikunstnik Michael ja arhitekt Peter satuvad neile sootuks uuelaadsetesse probleemidesse, sest ootamatult nende ukse taha pandud lapse isa näitleja Jack on parasjagu filmimisel. Nii ei jää paadunud poissmeestel üle muud, kui asuda beebit kasvatama. R: Leonard Nimoy O: Tom Selleck, Steve Guttenberg, Ted Danson
02:55 Postimees.ee, E2028