Duo 4 saatekava 17.06.2024 - 23.06.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 17.06.2024

05:30 Minu kodu on parim, H7/E31. Poolfinaalid algavad dramaatiliselt, sest ühel võistlejal tekib hädaolukord ja ta vajab kiirabi. Kuna koht finaalis on juba võidetud, seisavad meeskonnad silmitsi oma seni raskeima väljakutsega.
06:45 Vana silla saladus, H7/E113. Severo pettub Raimundos. Emilia ei usalda Matíast. Belén tahab Hernandoga rääkida.
07:35 Keelatud vili, H5/E395. Kumru mõistab, et ta isa ja Yildizi abielu pole enam mäng ja läheb isaga taas tülli. Ta leiab lohutust Ekini pool. Handan ajab Kumrule kuuma tee peale, et Ekini kahtlusi süvendada.
08:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8158*. Kas John on põletanud silla oma ainsa liitlasega? Harper kuulab Tane’i ära. Justin saab murettekitava telefonikõne.
09:00 Igavene armastus, E50*. Karen leitakse üles - ja mitte ainult korra. Ozan teeb suuri plaane. Leyla maja ootab hindamine.
10:00 Pilvede all, H8/E2. Kertu kohtub Mariaga, kuid tegelik abi saabub Mari näol, kes otsustavalt noorema õe elu korraldama hakkab. Piret ei mõista, miks Marleen teda tõrjub. Artur räägib Piretile oma ootamatust otsusest ning Erikut tabab tõeline shokk.
10:55 Kõmutüdruk, H5/E6: Mina olen üheksas. Blair paneb kõik oma endised käsilased ja Charlie võistlema, et kindlustada tulevases kuninglikus pulmas ihaldatud pruutneitsi kohad. Nate on väsinud oma suhet Dianaga saladuses hoidmast, mistõttu otsustab ta Charlie abil Diana armukadedaks teha. Serena boss on otsustanud Dani raamatu filmiõigused endale hankida.
11:45 Mängufilm Katie Fforde - Aitab Davidist! (Katie Fforde - Zum Teufel mit David, Saksamaa 2011). Polly õpib hotellindust ja pöördub pärast lõpetamist tagasi lapsepõlvekoju. Seal hakkab ta koos sõbrannaga väikest külalistemaja pidama. Ühel peol kohtub Polly kohaliku ärimehe Davidiga ja paari vahel tekib säde. Korraga saab ta teada, et mehel on paigaga plaanid, mis ähvardavad idüllilise väikelinna hävitada. R: John Delbridge O: Rike Schmid, Hendrik Duryn, Mignon Remé
13:40 Telehommik, H1/E118*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:15 Saladused, H4/E2. 16-aastane Keiti elab tsüklijoodikust ema joomaperioodide ajal üksinda mahajäetud suvilas ja elatab end juhutööde abil ise. Selle elustiili juures on ta ometi hea õpilane ja koolis ei aima keegi, mis probleemidega neiu iga päev silmitsi seisab.
16:45 Reede ÕHTU!, H2/E2. Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E5. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Modell Georgia seab end sisse kuuma pankurist kuti Alexi juurde, kuigi ta peaks kohtuma hoopis Heatheriga. Ja ka Hugo on tagasi, kas ooperilauljahakatis Olümpia võttis ikka piisavalt kõrgeid toone, et ta endale võita?
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8159. Justin ja Rose muretsevad Leah’ pärast. John reageerib Surfiklubi otsusele. Kirby jagab oma edu Lyrikuga.
19:30 Igavene armastus, E51. Nihan kolib mõneks ajaks Leyla poole, et tema kodu eest võidelda. Ozan teeb Zeynepile abieluettepaneku, mille Zeynep vastu võtab, kuid paar hoiab seda kõigi eest saladuses. Kemal teeb ettevalmistusi vastulöögiks Emirile. Asu saab teada, et ta onu Hakki on raskelt haige. Emir ähvardab Zeynepit.
20:30 Poissmees: Austraalia, H9/E1. Lennufirmas töötav piloot Jimmy Nicholson otsib armastust. Kuigi need elujõulised ja enesekindlad daamid on väga armsad, ei karda nad teha kõike selleks, et kindlustada endale esimese klassi pilet armastusele.
22:00 Versailles, H1/E8: Diplomaatia. Henriette nurisünnitab, kuid Louis tahab, et ta läheks Inglismaale oma venna juurde hollandlaste vastu liitu sõlmima. Chevalier pääseb vabadusse. Montcourt peatab mõrvakatse, et ametisse jääda.
23:05 Sõbrad, H8/E3: Kus Rachel räägib. Chandler ja Monica sõidavad mesinädalatele, Rachel valmistub Rossile rääkima, kes lapse isa on. Joey ja Phoebe murravad sisse noorpaari korterisse. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:35 Sõbrad, H8/E4: Videolint. Ross paljastab, et kohtumine Racheliga on tal videolindil. Monica ja Chandler tutvusid mesinädalatel toreda paariga, kuid avastavad, et pole ise nii head muljet jätnud. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
00:05 Alasti ahvatlus, H1/E3. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
01:05 Naistevangla: oranž on uus must, H7/E12: Suur maja. Taystee kohtub advokaadiga. Arengutaseme testi lähenedes on Suzanne ja Pennsatucky vahel meeleolukas vestlus. Gloria seisab silmitsi dilemmaga. Alex hakkab Piperile vastu.
02:25 Armastuse saar, H4/E7. „Abielus esimesest silmapilgust“ saatest tuntud Al Perkins saabub villasse ja paneb nii mõnegi oma valikus kahtlema.
03:25 Mängufilm Katie Fforde - Aitab Davidist! (Katie Fforde - Zum Teufel mit David, Saksamaa 2011)*. Polly õpib hotellindust ja pöördub pärast lõpetamist tagasi lapsepõlvekoju. Seal hakkab ta koos sõbrannaga väikest külalistemaja pidama. Ühel peol kohtub Polly kohaliku ärimehe Davidiga ja paari vahel tekib säde. Korraga saab ta teada, et mehel on paigaga plaanid, mis ähvardavad idüllilise väikelinna hävitada. R: John Delbridge O: Rike Schmid, Hendrik Duryn, Mignon Remé
04:55 Postimees.ee, E2015

Teisipäev 18.06.2024

05:20 Minu kodu on parim, H7/E32. Kohtuotsuse langetamise päev on käes ning meie majaomanikud ja kohtunikud naasevad esimest koduaeda renoveerinud meeskondade juurde. Kes pääseb finaalis edetabeli etteotsa?
06:35 Vana silla saladus, H7/E114. Aquilino survestab Hernandot. Francisca lubab näidata oma head külge. Nazaria ei jäta Fed rahule.
07:25 Keelatud vili, H5/E396. Doganile pole sugugi meeltmööda, et Ender tema tegusid uurib ja otsustab teda hoiatada. Enderil ja Cagatayl on alust arvata, et Dogan on palju ohtlikum mees, kui nad seni arvanud olid. Yildiz püüab oma ema võlga ära maksta nii, et Dogan sellest teada ei saaks. Ekin soovib oma aktsiad Kumrule kinkida.
08:20 Kodus ja võõrsil, H36/E8159*. Justin ja Rose muretsevad Leah’ pärast. John reageerib Surfiklubi otsusele. Kirby jagab oma edu Lyrikuga.
08:50 Igavene armastus, E51*. Nihan kolib mõneks ajaks Leyla poole, et tema kodu eest võidelda. Ozan teeb Zeynepile abieluettepaneku, mille Zeynep vastu võtab, kuid paar hoiab seda kõigi eest saladuses. Kemal teeb ettevalmistusi vastulöögiks Emirile. Asu saab teada, et ta onu Hakki on raskelt haige. Emir ähvardab Zeynepit.
09:50 Pilvede all, H8/E3. Kertu teeb Mariale ootamatu ettepaneku. Mari teed ristuvad inimesega, kellega kohtumist on ta kartnud, kuid samal ajal ka oodanud. Piret jagab Arturiga oma hirme ja Peep on Kertule toeks.
10:45 Kõmutüdruk, H5/E7: Ei enam karget und. Mitmed meie lemmikud Upper East Side’ist osalevad Punchdrunki provokatiivse teatrielamusel "Sleep No More", mis tähendab maske, anonüümsust ja õhtu lõpuoks üllatavaid romantilisi pöördeid. Vahepeal võtab Diana sihikule Serena, kes püüab Kõmutüdrukut hävitada.
11:35 Mängufilm Katie Fforde - Tagasi mere äärde (Katie Fforde - Zurück ans Meer, Saksamaa, USA 2015). Noor stjuardess Claire on aastaid lennanud, et mitte argimuredega silmitsi seista. Ühel päeval satub ta tänu kaheksa-aastasele tüdrukule tagasi mere äärde kallite inimeste juurde. Kolleeg Amber palub nimelt oma tütar Sam Bostonisse lapse isa juurde saata. Kui isa lennujaamas vastas pole, võtab Claire tüdruku hotelli kaasa ja rikub sellega ametialaseid reegleid. Sam kuuleb pealt telefonikõnet, mis pole mõeldud tema kõrvadele ja põgeneb. Claire asub tegutsema ja peab seejuures silmitsi seisma mälestustega enda lapsepõlvest. R: John Delbridge O: Oliver Korittke, Heiko Ruprecht, Rudy Ruggiero
13:30 Telehommik, H1/E119*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:10 Saladused, H4/E3. Südamlik ja surematu armastuslugu 80-aastasest üksikust Helmutist. Mehel on jalaluumurd ja ta tuuakse hooldekodusse. Mehe vanust arvestades ei usu hooldekodu personalist keegi, et ta sellest paraneda võiks. Kuid vanamees on kangekaelne ja hakkab peagi kepi toel liikumist harjutama ning ühel päeval, veel täielikult paranemata kaob Helmut taas hooldekodust ikka selleks, et minna tagasi oma kalli naise Elsa juurde, kes tegelikkuses on juba ammu surnud.
16:40 Reede ÕHTU!, H2/E3. Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E6. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8160. Eden muretseb Cashi karjääri pärast. Felicity kahetseb. Justin ja Leah jõuavad ristteele.
19:30 Igavene armastus, E52. Ozan läheb Leyla juurde Nihanit koju kutsuma. Emir tuleb Leyla juurde rääkima, et tahab maja ära osta. Kemal saavutab Emiri üle võidu. Banu ajab Tariki pead sassi. Ozan abiellub salaja Zeynepiga.
20:30 Poissmees: Austraalia, H9/E2. Poissmees Jimmy viib ühe kaunitaridest imelisele ja lõbusale esimesele kohtingule, kus piiriks on tõesti vaid taevas.Juba järgmisel päeval toimub kurikuulus grupikohtingu fotosessioon.
21:45 Versailles, H1/E9: Etikett. Louis annab Philippe’le totaka ülesande ja Chevalier abistab teda. Rohan avaldab oma tõelised kavatsused. Fabian arreteerib Béatrice’i. Henriette’i diplomaatiline reis Inglismaale õnnestub.
22:55 Sõbrad, H8/E5: Racheli kohtamine. Phoebe hakkab käima ühe Monica alluvaga ja tahab poisi samal päeval maha jätta, kui Monica ta vallandada kavatseb. Joey saadab Racheli ühe oma kaastähega kohtama. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:25 Sõbrad, H8/E6: Halloweenipidu. Monica ja Chandler korraldavad halloweenipeo ja Ross ilmub sinna koos Monaga. Phoebe kohtub Ursulaga, kes hakkab abielluma. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:50 Alasti ahvatlus, H1/E4. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:50 Naistevangla: oranž on uus must, H7/E13: Nüüd me lahkume. Pisaraterohked hüvastijätud, emotsionaalsed austusavaldused, uued algused. Jätame sarja finaalis hüvasti Litchfieldi naistega.
02:25 Armastuse saar, H4/E8. Saarelisi ootab taas paaride ümber mängimine ja uus sekspomm napsab endale partneri.
03:35 Mängufilm Katie Fforde - Tagasi mere äärde (Katie Fforde - Zurück ans Meer, Saksamaa, USA 2015)*. Noor stjuardess Claire on aastaid lennanud, et mitte argimuredega silmitsi seista. Ühel päeval satub ta tänu kaheksa-aastasele tüdrukule tagasi mere äärde kallite inimeste juurde. Kolleeg Amber palub nimelt oma tütar Sam Bostonisse lapse isa juurde saata. Kui isa lennujaamas vastas pole, võtab Claire tüdruku hotelli kaasa ja rikub sellega ametialaseid reegleid. Sam kuuleb pealt telefonikõnet, mis pole mõeldud tema kõrvadele ja põgeneb. Claire asub tegutsema ja peab seejuures silmitsi seisma mälestustega enda lapsepõlvest. R: John Delbridge O: Oliver Korittke, Heiko Ruprecht, Rudy Ruggiero
05:05 Postimees.ee, E2016

Kolmapäev 19.06.2024

05:30 Minu kodu on parim, H7/E33. Poolfinaalid jätkuvad ning aedade renoveerimisega tegelevad järgmised meeskonnad. Meeskonnad suunduvad Timi ja Mati majja, et nelja päevaga kohtunikele ja majaomanikele muljet avaldada ning kindlustada endale koht suures finaalis.
06:45 Vana silla saladus, H7/E115. Hernando kaalub Nicolásilt abi palumist. Vennad Saúl ja Prudencio saabuvad külla. Cristóbal rikub oksjoni.
07:35 Keelatud vili, H5/E397. Ender tahab kõigile Dogani tõelist palet näidata. Yildizile Enderi hoiatusest piisab, et Doganis kahtlema hakata. Ender avaldab Yildizile ka Handani saladuse. Yildiz ja Emir tahavad Gamze ja Caneri kokku viia.
08:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8160*. Eden muretseb Cashi karjääri pärast. Felicity kahetseb. Justin ja Leah jõuavad ristteele.
09:00 Igavene armastus, E52*. Ozan läheb Leyla juurde Nihanit koju kutsuma. Emir tuleb Leyla juurde rääkima, et tahab maja ära osta. Kemal saavutab Emiri üle võidu. Banu ajab Tariki pead sassi. Ozan abiellub salaja Zeynepiga.
09:55 Pilvede all, H8/E4. Piret saab teada, millist saladust Marleen varjab ning püüab sõbrannat aidata. Mari kohtub Indreku teadmata Barbiga. Kertu kohaneb oma uue ametiga ning Erik ja Riina teevad ettevalmistusi puhkusereisiks.
10:45 Kõmutüdruk, H5/E8: Kõik kaunid allikad. Serena näeb Blairi unistuste tüdrukuteõhtu planeerimisel kõvasti vaeva ja sellega seoses sokutab ka eksitavaid vihjeid, et Blair kõiki üksikasju teada ei saaks. Chuck ja Dan otsustavad veeta päeva koos, et viia mõtted eemale sellest, et nemad peole kutset ei saanud.
11:40 Mägipäästjad, H1/E1: Lubadus. Mägironija Andreas Marthaler naaseb üle mitme aasta kodupaika, et olla oma sõbra Stefani pulmas isamees. Pulmapeole järgneval päeval kutsub Andreas Stefani kaljuronimisele. Juhtub ränk õnnetus, milles Stefan hukkub. Andreas lubab sõbrale, et hoolitseb tema naise eest. See lubadus lööb aga segi tema uljad plaanid minna Ameerikasse ronimiskooli õpetajaks.
12:40 Mägipäästjad, H1/E2: Valusad mälestused. Andreas hakkab hukkunud sõbra naise Emili talus tööle, et naist ja tema lapsi aidata. Andrease tüdruksõber loodab, et mees muudab siiski meelt ning sõidab peagi temaga Ameerikasse. Andrease isa Franz ja tädi Maria tülitsevad oma külalistemajas tehtud topeltbroneeringu tõttu. Andreas leiab mägedest mälukaotusega naise, kelle tütar on kadunud. Mägipäästjad alustavad otsinguid ja selgub üllatav tõde.
13:35 Telehommik, H1/E120*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:15 Saladused, H4/E4. 12-aastane Krissu leiab teel koolist oma ema töö juurde mereäärsele puhkealale omapead jäänud lapsevankri, milles magab beebi. Püüdes leida olukorrale lahendust satub ta aga hoopis umbusalduse ja süüdistuste küüsi.
16:45 Reede ÕHTU!, H2/E4. Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E7. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8161. Justin ei suuda leppida Leah’ otsusega. Eden saab teada, et tema vend on Bays. Levi toetab Mackenziet.
19:30 Igavene armastus, E53. Ozan ja Zeynep teatavad oma peredele abiellumisest. Šokis perekonnad ei suuda selle teadmisega leppida.
20:30 Poissmees: Austraalia, H9/E3. Jimmy viib ühe õnneliku neiu romantilisele kohtingule. Ühiskohtingul lendavad sädemed. Kokteilipidu algab küll sujuvalt, kuid kui tüdrukud on endast väljas ja pinged kasvavad.
21:30 Versailles, H1/E10: Saagu siia aed. Hertsoginna Henriette jääb pärast oma naasmist ootamatult haigeks. Kuningas kardab, et teda on mürgitatud ja sulgeb kõik ligipääsud Versailles’sse.
22:35 Sõbrad, H8/E7: Plekk. Chandler palkab teenijanna ja Monica kahtlustab, et too varastab ta riideid. Eric jätab Ursula maha ja tahab Phoebega käima hakata. Ross püüab Rachelile enda majas korterit leida. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:05 Sõbrad, H8/E8: Strippar. Rachel valmistub isale rääkima, et ta on rase. Monica saadab Chandleri juurde strippari, kes osutub hoopis prostituudiks. Ross satub Racheli isaga pahuksisse. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:35 Alasti ahvatlus, H1/E5. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:35 Valelikud võrgutajad, H1/E1. Seksikas põnevusdraama neljas neiust, kes kohtuvad taas pärast nende kamba liidri Allisoni aastatagust salapärast kadumist. Tüdrukud hakkavad saama sõnumeid kelleltki A-lt, kes ähvardab nende süngeimad saladused päevavalgele tuua. Kõhedust tekitab asjaolu, et sõnumid jätkuvad ka pärast Alisoni surnukeha leidmist. Näiliselt täiuslikku elu elavatel tüdrukutel on valgustkartvaid saladusi küllaga ja kaotada on palju - muuhulgas nii populaarsus kui ka sõbrad... O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:30 Armastuse saar, H4/E9. Sophie saabub villasse ja toob mängu ootamatu pöörde, mis tõmbab paljudel vaiba jalge alt.
02:30 Mägipäästjad, H1/E1: Lubadus*. Mägironija Andreas Marthaler naaseb üle mitme aasta kodupaika, et olla oma sõbra Stefani pulmas isamees. Pulmapeole järgneval päeval kutsub Andreas Stefani kaljuronimisele. Juhtub ränk õnnetus, milles Stefan hukkub. Andreas lubab sõbrale, et hoolitseb tema naise eest. See lubadus lööb aga segi tema uljad plaanid minna Ameerikasse ronimiskooli õpetajaks.
03:15 Mägipäästjad, H1/E2: Valusad mälestused*. Andreas hakkab hukkunud sõbra naise Emili talus tööle, et naist ja tema lapsi aidata. Andrease tüdruksõber loodab, et mees muudab siiski meelt ning sõidab peagi temaga Ameerikasse. Andrease isa Franz ja tädi Maria tülitsevad oma külalistemajas tehtud topeltbroneeringu tõttu. Andreas leiab mägedest mälukaotusega naise, kelle tütar on kadunud. Mägipäästjad alustavad otsinguid ja selgub üllatav tõde.
04:00 Postimees.ee, E2017

Neljapäev 20.06.2024

05:30 Minu kodu on parim, H7/E34. Poolfinaalid jätkuvad ning neli „Minu kodu on parim“ meeskonda on võtnud käsile Tim & Mati aia. Selle 50ndate maja välisilme lausa karjub moodsama kujunduse järele.
06:45 Vana silla saladus, H7/E116. Saúl on valmis Francisca elu päästma. Hernando laenab vajaliku raha. Beléni tädi saabub Manantialesesse.
07:35 Keelatud vili, H5/E398. Dogan palub Yildizil temaga aus olla ja kinnitab, et naine võib alati oma murega tema poole pöörduda. Handan keerab Ekini Dogani vastu nii üles, et lõpuks saab Handan oma tahtmise ning Ekin ja Dogan satuvad vastamisi. Cagatay on pettunud, kui kuuleb, et Ender tema selja taga Ekiniga käed lõi.
08:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8161*. Justin ei suuda leppida Leah’ otsusega. Eden saab teada, et tema vend on Bays. Levi toetab Mackenziet.
09:00 Igavene armastus, E53*. Ozan ja Zeynep teatavad oma peredele abiellumisest. Šokis perekonnad ei suuda selle teadmisega leppida.
09:55 Pilvede all, H8/E5. Piretil tekib plaan, kuidas Marleeni aidata, kuid selleks vajab ta Alberti abi. Kertu tööalane kohtumine muutub ootamatult milleski enamaks. Indrek ei mõista, mis Mariga lahti on ning Eriku ja Riina reisiplaan saab ootamatu lõpu.
10:45 Kõmutüdruk, H5/E9: Rhodesi tee hukatusse. Lily, Charlie ja Serena ootavad elevusega CeCe auks korraldatavat Studio 54 pidu. Nate asub oma uude Vaatleja rolli ja debüütlugu tuleb tal teha kellestki, keda ta liigagi hästi tunneb.
11:35 Mägipäästjad, H1/E3: Nüüd või mitte kunagi. Marthalerite külalistemajja saabuvad kaks meest, kes tahavad koos matkama minna. Meeste vahel puhkeb tüli, pärast mida üks meestest läheb üksi matkama ning kaob. Mehe toast leitakse kiri tema eluarmastusele, kelleks osutub tema sõber. Andreas suudab mehe viimasel hetkel uppumisest päästa. Emili talu seis on kehv, sest Stefan jättis naisele suured võlad.
12:35 Mägipäästjad, H1/E4: See, mis jääb. Linnapea Peter Herbrehteri hotelli saabub tema vana sõber Manfred, kel on tuvastatud Alzheimer. Mees tahab koos pojaga rännata viimast korda mööda tuttavaid teid. Peter saadab neile matkajuhiks oma poja Tobiase, kes osutub oma ülesandes käpardiks. Ronides juhtub õnnetus ning algab võidujooks ajaga.
13:35 Telehommik, H1/E121*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:10 Saladused, H4/E5. Kahe lapse ema, 30-aastase Viviani kooselu satub kriisi tööalase afääri tõttu. Kooselu puruneb ja Vivian alustab uut elu oma kolleegi Neemega. Uus ilus algus võtab aga ootamatult hoopis teise pöörde ning päevavalgele tulevad nii mõnedki Neeme valed.
16:45 Reede ÕHTU!, H2/E5. Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E8. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8162. Johni puudumist on Surfiklubis tunda. Fowleri õed-vennad lähevad tülli. Breel on tulvikuks suured unistused.
19:30 Igavene armastus, E54. Önder otsib Ozani ja Zeynepi üles ning palub neil nende koju elama tulla. Nihan räägib Leylale oma kahtlustest.
20:30 Poissmees: Austraalia, H9/E4. On aeg kõige imetabasemaks ühiskohtinguks. Tüdrukud peavad omavahel välja selgitama, kes sobib Jimmyga kõige paremini, ning nad võistlevad meie poissmehega veedetava lisaaja pärast.
21:35 Versailles, H2/E1: Labürint. Lossis toimub mürgitamine. Fabien päästab Dauphini Rohani käest. Philippe ei ole endiselt Henriette surmast üle saanud ja keeldub Versailles’sse naasmast.
22:45 Sõbrad, H8/E9: Kõlakas. Monica kutsub tänupühaks külla vana koolisõbra Willi, teadmata, et too koolis Racheli vihkamise klubi asutas. Joey vannub, et sööb terve kalkuni üksinda ära. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:10 Sõbrad, H8/E10: Monica saapad. Monica uued kallid saapad teevad jalgadele haiget, aga ta ei kavatsegi seda Chandlerile tunnistada. Phoebe avastab, et Ben käib koolis koos Stingi pojaga ja tahab tasuta kontserdipileteid hankida. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:40 Alasti ahvatlus, H1/E6: Ricky & Steffany. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:45 Valelikud võrgutajad, H1/E2: Tulipunktis on Jenna. Tüdrukuid kuulatakse Alisoni kadumise asjus uuesti üle. Kunagise kooliõe Jenna Cavanaugh naasmine tuletab asjaosalistele taas elavalt meelde, milline tume saladus neid kõiki ühendab. Aria Montgomery ja Ezra Fitzi suhe kogub hoogu, ka Spencer Hastingsi ja Wreni vahele jätkub sädemeid. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:35 Armastuse saar, H4/E10. Villas on õhk armastusest paks. Jordan ja Stella saavad erilise võimaluse kohtinguks veiniistanduses.
02:35 Mägipäästjad, H1/E3: Nüüd või mitte kunagi*. Marthalerite külalistemajja saabuvad kaks meest, kes tahavad koos matkama minna. Meeste vahel puhkeb tüli, pärast mida üks meestest läheb üksi matkama ning kaob. Mehe toast leitakse kiri tema eluarmastusele, kelleks osutub tema sõber. Andreas suudab mehe viimasel hetkel uppumisest päästa. Emili talu seis on kehv, sest Stefan jättis naisele suured võlad.
03:20 Mägipäästjad, H1/E4: See, mis jääb*. Linnapea Peter Herbrehteri hotelli saabub tema vana sõber Manfred, kel on tuvastatud Alzheimer. Mees tahab koos pojaga rännata viimast korda mööda tuttavaid teid. Peter saadab neile matkajuhiks oma poja Tobiase, kes osutub oma ülesandes käpardiks. Ronides juhtub õnnetus ning algab võidujooks ajaga.
04:10 Postimees.ee, E2018

Reede 21.06.2024

05:30 Minu kodu on parim, H7/E35. Meie majaomanikud ja kohtunikud naasevad meeskondade juurde, sest käes on kahekordne kohtuotsuspäev. Kes läheb suurde finaali kohaga edetabeli eesotsas?
06:45 Vana silla saladus, H7/E117. Francisca maksab Cristóbalile kätte. Doktor Zabaleta muretseb Saúli tervise pärast. Beatriz kutsub Matíase kohtuma.
07:40 Keelatud vili, H5/E399. Nüüd, kus Dogan on Ekinist vabanenud, saadab ta Ekini telefonilt oma tütrele sõnumi, et on ta maha jätnud. Handan kasutab Kumru kurbust enda kasuks ära ja ka Dogan lubab tal tütart vaatamas käia. Enderi meelest käitub Cagatay iseäranis ükskõikselt, arvates, et mees võib midagi varjata.
08:35 Kodus ja võõrsil, H36/E8162*. Johni puudumist on Surfiklubis tunda. Fowleri õed-vennad lähevad tülli. Breel on tulvikuks suured unistused.
09:05 Igavene armastus, E54*. Önder otsib Ozani ja Zeynepi üles ning palub neil nende koju elama tulla. Nihan räägib Leylale oma kahtlustest.
10:00 Pilvede all, H8/E6. Piret, Mari ja Kertu saavad kokku, et vahepeal toimunu läbi arutada ja üksteisele toeks olla. Mari ei mõista Kertu kannatlikkust, Piret muretseb Marleeni pärast ja lisaks avastavad Inna ja Albert, et Sirje on jälle hädas.
10:55 Kõmutüdruk, H5/E10: Poistega limusiinides linna peal. Lily korraldab Charliele peo, et teda ametlikult New Yorgi kõrgseltkonnale tutvustada. Samas tekitab Charlie endine peika Max Charlie tulevikule Upper East Side’i printsessina takistusi. Dan otsustab Blairile avaldada oma tõelised tunded.
11:45 Mägipäästjad, H2/E1: Pettus. Sarah saab autoõnnetuses viga ja Andreas on tema pärast mures. Emili avastab, et tema mees on pangast hiigelsuure summa laenu võtnud. Peter Herbrechteril on Emili taluga kahtlased plaanid. Mägipäästjad saavad väljakutse ja peavad äiksetormi tõttu veetma öö telkides.
12:40 Mägipäästjad, H2/E2: Lootuskiir. Sarah ärkab koomast ja Andreas rõõmustab väga. Tobias jõuab oma isa räpastele mängudele jälile. Päästjate juurde tuleb Vera, kelle mees kadus mägedes jäljetult. Algavad pingelised otsingud. Andreas ehitab koos Emili pojaga küüni ronimisseina ja nad sõbrunevad.
13:40 Telehommik, H1/E122: Hooaja viimane!* „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Romi Hasa ja Kristjan Gold teile Kanal 2 otsestuudiost, kus ka hooaja viimases saates toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:15 Saladused, H4/E6. Ihnus, ahnus ja kadedus on tüli kolmainsus, millega seisab silmitsi 47-aastane Elvi, kui hakkab sõbraks 80-aastasele üksikule kolkakülas elavale Liisile.
16:45 Reede ÕHTU!, H2/E6. Õhtu meeskond eesotsas saatejuhtide Pireti, Jüri ja Robiga muudavad nädalavahetuse eelõhtud veelgi mängulisemaks, pöörasemaks ja lõbusamaks. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E9. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Ärevus, põnevus ja lootus igavesele armastusele käivad siin käsikäes, sest pimekohtingule saabuv naine ega mees ei tea, kes teda seal ees ootab. Suhteid aitab sättida restorani värvikas personal ettekandjatest kuni baarmenini välja.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8163. Dana toetab Johni hädas. Alf on üle pea sees. Väljatõstmine mõjub Felicity südamele halvasti.
19:30 Igavene armastus, E55. Emir laseb Tufanil jahil tehtud fotod Kemalile saata. Kuna Kemalit pole kontoris, jäetakse fotod Asu kätte, kes keelust hoolimata teeb ümbriku lahti. Asu annab fotod Zeynepile, et ta need hävitaks.
20:30 Mängufilm Raamatupoe romanss (The Bridge, USA 2015). Kaks Belmonti ülikooli noort tudengit Ryan ja Molly kohtuvad esimesel koolipäeval ja neist saavad sõbrad. Kohalik raamatupood "The Bridge" saab tähtsaks osaks nende elus, kui nende sõprus süveneb. R: Mike Rohl O: Katie Findlay, Wyatt Nash, Ted McGinley
22:15 Sõbrad, H8/E11: Jube jõulukaart. Ross läheb närvi, kui Mona soovib saata laiali ühiseid jõulukaarte. Chandleri ülemus tarib ta striptiisiklubisse. Racheli hormoonid möllavad lapseootel. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:40 Sõbrad, H8/E12: Joey käib Racheliga. Joey harjutab Racheli peal kohtamas käimist, kuid tal tekivad sügavamad tunded. Phoebe kingib Monicale ja Chandlerile jõuludeks arvutimängu, millest kõik sõltuvusse satuvad. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:10 Alasti ahvatlus, H1/E7: Sonia & Rex. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:15 Valelikud võrgutajad, H1/E3: Kättemaks on magus. Tüdrukud plaanivad metsas Alisoni mälestada, jätmaks temaga lõplikult hüvasti, kuid salapärane A. ei jää neist ka seal maha. Byroni endine armuke Meredith tungib üha rohkem Aria perekonna ellu. Emily jätab Beni maha, kui too liiga pealetükkivaks muutub. Nii Hanna kui Spencer on kättemaksulainel. Saame aimu Toby Cavanaugh olemusest. O: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale
01:10 Armastuse saar, H4/E11. Villasse saabub kaks uut sekspommi. Tüdrukud saavad erakordse võimaluse jälgida oma peikasid samal ajal, kui nad uute näkkidega kohtingul on.
02:20 Mägipäästjad, H2/E1: Pettus*. Sarah saab autoõnnetuses viga ja Andreas on tema pärast mures. Emili avastab, et tema mees on pangast hiigelsuure summa laenu võtnud. Peter Herbrechteril on Emili taluga kahtlased plaanid. Mägipäästjad saavad väljakutse ja peavad äiksetormi tõttu veetma öö telkides.
03:05 Mägipäästjad, H2/E2: Lootuskiir*. Sarah ärkab koomast ja Andreas rõõmustab väga. Tobias jõuab oma isa räpastele mängudele jälile. Päästjate juurde tuleb Vera, kelle mees kadus mägedes jäljetult. Algavad pingelised otsingud. Andreas ehitab koos Emili pojaga küüni ronimisseina ja nad sõbrunevad.
03:50 Postimees.ee, E2019

Laupäev 22.06.2024

07:15 Mängufilm Käestlastud kohtumine (A Missed Connection, USA 2023)*. Kui fotograaf kohtab raudteejaamas juhuslikult Victoriat, tunneb ta, et nende vahel lööb sädemaid, ent lahkuv rong viib naise kaasa. Ta postitab ajalehte otsimiskuulutuse, ent ei saa sellele vastust. 5 aastat hiljem istuvad nad kõrvuti lennukis, mis suundub samasse pulma – tema omasse. R: Damián Romay O: Meggan Kaiser, Alex Trumble, Aubri Ebony
09:00 Soodsad sööginaudingud, H1/E3: Perekond Armstrong*. Maal elava perekonna menüü koosneb peamiselt energiajookidest ja krõbekanast. Michael ja Ganesh peavad mängu panema kogu oma veenmisjõu, et perekonda tervislikumale teele suunata.
09:55 Kodus ja võõrsil, H36/E8159*. Justin ja Rose muretsevad Leah’ pärast. John reageerib Surfiklubi otsusele. Kirby jagab oma edu Lyrikuga.
10:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8160*. Eden muretseb Cashi karjääri pärast. Felicity kahetseb. Justin ja Leah jõuavad ristteele.
10:55 Kodus ja võõrsil, H36/E8161*. Justin ei suuda leppida Leah’ otsusega. Eden saab teada, et tema vend on Bays. Levi toetab Mackenziet.
11:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8162*. Johni puudumist on Surfiklubis tunda. Fowleri õed-vennad lähevad tülli. Breel on tulvikuks suured unistused.
11:55 Kodus ja võõrsil, H36/E8163*. Dana toetab Johni hädas. Alf on üle pea sees. Väljatõstmine mõjub Felicity südamele halvasti.
12:25 Rannamaja remondihundid, H2/E7: Uuendused Outer Banksis. Innukas rannaskäijate pere on Põhja-Carolina Outer Banksis asuvast kodust välja kasvanud ja otsib suuremat kodu. Eelarve võimaldab neil osta remonti vaja maja, mille nad ise korda peavad tegema.
13:20 Vallaline kaunitar, H5/E8. Mis Ciarraniga lahti on? Kuigi privaatkohting muutub Angie jaoks päris lõbusaks, ei ole selle ekstravagantsus kuigi kuningannalik, nagu Angie oli lootnud
14:30 Mängufilm Armastusega paradiisist (Finding Love in St. Lucia, Briti Neitsisaared 2023). Tõsielul põhinev film ornitoloogist ja ajakirjanikust, kes sõidavad Saint Lucia saareriiki Kariibi meres, sooviga päästa ohustatud linnuliiki, kes elab sealses džunglis. Nad armuvad sealsesse loodusesse ja selle käigus armuvad nad ka teineteisesse. R: Ryan Dewar O: Brooke Burfitt, Philip Boyd, Maddison Bullock
16:15 Mängufilm Raamatupoe romanss (The Bridge, USA 2015)*. Kaks Belmonti ülikooli noort tudengit Ryan ja Molly kohtuvad esimesel koolipäeval ja neist saavad sõbrad. Kohalik raamatupood "The Bridge" saab tähtsaks osaks nende elus, kui nende sõprus süveneb. R: Mike Rohl O: Katie Findlay, Wyatt Nash, Ted McGinley
18:00 Soodsad sööginaudingud, H1/E4: Perekond Delegat. Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh lähevad appi kahe sõnaka teismelise pojaga kimpus olevale üksikisale. Meeste eesmärk on panna pere loobuma kallitest brändidest ja õpetada neile, kuidas päriselt süüa teha.
19:00 MasterChef Eesti, H1/E8. Kohtunik Orm Oja kostitab võistlejaid suurepärase roaga. Osalejate ülesanne on oma maitsemeeled tõeliselt tööle panna. Pinge tõuseb aga lakke, kui MasterChefi kööki astuvad ootamatud külalised. Veelgi lisab tuure ülesanne, milles tuleb jäljendada armastatud, aga ka kardetud magustoitu.
20:25 Mängufilm Suvemaja (Summer Villa, USA 2016). Romantikafilm! Terry on romaanikirjanik, kel on loomekriis. Matthew on kuulus kokk, kes on saanud toidukriitikute käest nahutada. Nende kahe pimekohting ei kulge just kõige sujuvamalt. Mõlemad otsustavad aja maha võtta ja Prantsusmaal villapuhkust nautida. Kõige vähem loodavad nad sel puhkusel aga kohata teineteist. R: Pat Kiely O: Hilarie Burton, Victor Webster
22:15 Sõbrad, H8/E13: Chandleri vanniskäik. Monica meelitab Chandleri suure vaevaga vanni lõõgastuma, pärast ei saa teda aga enam sealt välja ajada. Ross ja Rachel valivad lapsele nimesid. Joeyle meeldib endiselt Rachel ja selle jälile jõuavad teisedki. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:45 Sõbrad, H8/E14: Salakapp. Phoebe laseb Monical endale massaazhi teha. Chandler üritab murda sisse vannitoakappi. Joey ei taha Rossi petta ja saadab Racheli Rossi juurde elama. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:15 Alasti ahvatlus, H1/E3: Rocío & Paco*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:15 Alasti ahvatlus, H1/E4: Anabel & Elicia*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
01:10 Alasti ahvatlus, H1/E5: Emilio & Marcelo*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
02:00 Armastuse saar, H4/E12. Reetmine hävitab viib kaks suhet murdepunktini.
03:05 Mängufilm Polaarpoiss (Polaarpoiss, Eesti 2016). Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust... R: Anu Aun O: Roland Laos, Jaanika Arum, Andrus Vaarik, Rein Oja, Mirtel Pohla, Indrek Sammul, Henrik Kalmet, Katariina Unt, Kaspar Velberg, Ivo Uukkivi
04:45 Postimees.ee, E2020

Pühapäev 23.06.2024

08:00 Mängufilm Armastusega paradiisist (Finding Love in St. Lucia, Briti Neitsisaared 2023)*. Tõsielul põhinev film ornitoloogist ja ajakirjanikust, kes sõidavad Saint Lucia saareriiki Kariibi meres, sooviga päästa ohustatud linnuliiki, kes elab sealses džunglis. Nad armuvad sealsesse loodusesse ja selle käigus armuvad nad ka teineteisesse. R: Ryan Dewar O: Brooke Burfitt, Philip Boyd, Maddison Bullock
09:40 Soodsad sööginaudingud, H1/E4: Perekond Delegat*. Kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh lähevad appi kahe sõnaka teismelise pojaga kimpus olevale üksikisale. Meeste eesmärk on panna pere loobuma kallitest brändidest ja õpetada neile, kuidas päriselt süüa teha.
10:40 Kord majja, H1/E1*. "Kord majja" läheb appi Anna-Liisale, kelle garderoobis valitseb eklektika nii rõivaste stiilis kui paigutuses. Saatejuht Kethi Uibomägi ja korrastuskunstnik Mari-Ann Lumeste tulevad appi ning võtavad kaasa parimad korrastusnipid, et värvikas naine saaks rahuliku südamega ebavajalikust loobuda ja stressi tekitavast segadusest vabaks.
11:40 Aedniku aabits, H4/E71*. Saade kõikidele rohenäppudele ja aiailunautlejatele. Lõhnataimed aias - miks nad lõhnavad ja milleks neid kasutada? Jagame nippe mutivastaseks võitluseks. Saatejuht on Ingrid Sembach-Hõbemägi
12:10 Rita köök, H1/E6: Lihakool*. Sel nädalal astub Rita kööki Stockmanni kaubamaja lihameister Janek Joona, kes teeb puust ja punaseks, kuidas valida ning valmistada erinevat liha nii, et see oleks ühtviisi suus sulav ning ka tervislik. Lihasaatest saad teada, kuidas teha maailma parimat supipuljongit ning valmistada sellest tõeliselt hõrk kanasupp. Kuid mitte ainult: Rita ja Janek teevad ka veise antrekoodist perfektse steigi, millega lööb pahviks ka kõige pirtsakamad gurmaanid.
12:40 Rannamaja remondihundid, H2/E8: Narragansettis pesa punumas. Aastaid Rhode Islandil Narragansettis puhkemaja rentinud paar ostab lõpuks oma maja. Õnneks on ehitaja valmis väljakutse vastu võtma, kuid kas väikse eelarve ja pika töödenimekirjaga suudavad nad luua puhkuseoaasi, millest nad on alati unistanud?
13:30 Vallaline kaunitar, H5/E9. Angie läheb privaatkohtingule järjekordse poissmehega, et välja selgitada nendevaheline keemia. Hilisem kokteilipidu asendatakse viimase õhtusöögiga, kus paljastatakse saladused ja valed.
14:35 Mängufilm Kihluskleit (The Engagement Dress, USA 2023). Claudia ja tema kolm parimat sõbrannat otsustavad kõik kihluda ühes erilises kleidis, mida on edasi antud põlvest põlve - legendi järgi saab mehele iga naine, kes seda kannab. Ent kui tuleb Claudia kord see kleit selga panna, jätab ta poiss-sõber Mike ta sõna lausumata maha ning naine mõistab, et on otsinud armastust valest kohast. R: Rachel Annette Helson O: Angel Prater, Mike Manning, Cathy Marks
16:15 Mängufilm Suvemaja (Summer Villa, USA 2016)*. Romantikafilm! Terry on romaanikirjanik, kel on loomekriis. Matthew on kuulus kokk, kes on saanud toidukriitikute käest nahutada. Nende kahe pimekohting ei kulge just kõige sujuvamalt. Mõlemad otsustavad aja maha võtta ja Prantsusmaal villapuhkust nautida. Kõige vähem loodavad nad sel puhkusel aga kohata teineteist. R: Pat Kiely O: Hilarie Burton, Victor Webster
18:00 Soodsad sööginaudingud, H1/E5: Perekond Wackrow-Elliot. Sel nädalal tõttavad kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh appi perekonnale, kes on täielikus sõltuvuses valmistoitudest. Nende ülesande teeb keerulisemaks perekonna unistus kallist puhkusereisist.
19:00 MasterChef Eesti, H1/E9. Seitse võistlusesse jäänud kodukokka peavad näitama oma koostöövõimet. Väljalangemisohus on kõik, kes ei suuda konkurentidega toimivat tiimi moodustada. Nemad peavad läbima veel ühe väljakutse. Ülesandeks on valmistada esmaklassiline roog delikatessist, mis ei jäta mitte ühtegi inimest külmaks.
20:25 Mängufilm Wilson (Wilson, USA 2017). Wilson on üksildane, keskealine, neurootiline ja naeruväärselt aus mees, kes kohtub üle mitme aasta oma kunagise abikaasaga ja saab teada, et tal on teismeline tütar. R: Craig Johnson O: Woody Harrelson, Sandra Lee-Oian Thomas, Shaun J. Brown
22:20 Alasti ahvatlus, H1/E6: Ricky & Steffany*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
23:25 Alasti ahvatlus, H1/E7: Sonia & Rex*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:25 Armastuse saar, H4/E13. Vakoo ja Phoebe napsavad kumbki endale kaaslase ja üks saareline saadetakse koju.
01:35 Mängufilm Wilson (Wilson, USA 2017)*. Wilson on üksildane, keskealine, neurootiline ja naeruväärselt aus mees, kes kohtub üle mitme aasta oma kunagise abikaasaga ja saab teada, et tal on teismeline tütar. R: Craig Johnson O: Woody Harrelson, Sandra Lee-Oian Thomas, Shaun J. Brown
03:10 Postimees.ee, E2021