Duo 4 saatekava 10.06.2024 - 16.06.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 10.06.2024

05:25 Minu kodu on parim, H7/E26. Abielupaar Katie ja Alex Uus-Lõuna-Walesist näeb esimest korda oma renoveeritud maja. Kas meeskonnad on järginud kõiki olulisi kodureegleid?
06:40 Vana silla saladus, H7/E108. Francisca jätkab oma plaaniga. Alfonso hoiatab Nicolási. Mauricio ei mõista Nazaria käitumist.
07:30 Keelatud vili, H5/E390. Asuman tõmmatakse ohtlikku mängu. Handan võidab kiirelt naiivse Gamze usalduse. Haiglasse viidud Kumru lepib isaga ära ja ta otsustab koju tagasi minna. Handani jaoks ei ole see hea uudis.
08:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8153*. Tane on valmis tagasilöögiks. Johni paha tuju kandub üle tema õpilastele. Kirby ja Theo kirjutavad koos laulu.
08:50 Igavene armastus, E45*. Zeynep ja Asu sepitsevad plaani Zeynepi kodust välja saamiseks. Nihan annab Kemalile salajase asitõendi. Salihi joomatuur viib ta Nihani pere värava taha.
09:45 Pilvede all, H23/E1. Eesti telepubliku lemmiksari jätkub aasta hiljem 300. episoodi sündmustest. Siiri ja Andres tähistavad esimest pulma-aastapäeva, olles samas teineteisest tuhandete kilomeetrite kaugusel. Kertu on just alustanud oma praksisega ning tunneb rõõmu ka Eriku saavutuste üle, sest mees on tagasi oma algsete liistude juures ehk automüüja ametis. Mari resideerub Pariisis, kus tütar Marite vahetusõpilase aastat veedab, samal ajal peab Indrek hakkama saama teismeliseikka jõudnud poeg Ruudi pead tõstvate probleemidega. Piret on Taanist tagasi ja uue elu alguses, kuid rõõmu varjutab saladus, millelt Sirje pole nõus katet pealt tõmbama – kust tuli raha, millega Sirje Piretit aitas? Albert ja Inna kulgevad endises harmoonias, kuid ei pääse nemadki Sirje ja tüdrukute probleemidest, täielikus idüllis paistab elavat hoopis Urmas, kes Kikuga oma õnne leidis.
10:50 Kõmutüdruk, H5/E1: Nõus, ja siis null. Serena armastab oma uut tööd Hollywoodis, kuid teeb eksimuse, mis läheb talle kalliks maksma. Chuck ja Nate saabuvad oma Lost Summeri reisi viimaseks peatuspaigaks Los Angersse, ühinedes Serenaga glamuursel peol Hollywood Hillsis, kus Nate kohtub seksika vanema naisega. Blair ja Louis naasevad Monacost ja hakkavad planeerima oma kuninglikku pulma, aga kui Louis keeldub oma perele vastu astumast ja Blairi toetamast, seab tema nõrkus nende suhte ohtu.
11:45 Mängufilm Katie Fforde - Oodatud laps (Katie Fforde - Mein Wunschkind, Saksamaa 2015). Kirjastajad Ann ja Rick saavad teate, et neile on leitud adopteerimiseks laps. Paraku on paar tegelikkuses juba mõnda aega lahus elanud ja Rick on jõudnud leida uue kallima. Ann sooviks last kõigest hoolimata väga, kuid üksikemana poleks tal lootust. Rick on nõus ajutiselt õnnelikku paari mängima, kuid kuidas asjad tegelikult lähevad? R: Sigi Rothemund O: Ann-Kathrin Kramer, Jean-Yves Berteloot, Annika Schrumpf
13:40 Telehommik, H1/E113*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:15 Saladused, H3/E9. Lugu sellest, kuidas jõukuse pinnal on varjus tegelikult ka teine pool, see mida ei osata isegi märgata. Nimelt ei ole Irma ja Vahur jõukust taga ajades pannud tähelegi, et poeg on sattunud allakäigutrepile.
16:40 Reede ÕHTU!, H3/E32. Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Tänases saates on külas emad, armastatud lauljatarid Liis Lemsalu ja Maarja-Liis Ilus. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingute hotell: Tom ja Natalie (H7O6). Oxfordi matemaatikaüliõpilane Tom on hea kuulaja ja leiab endale potentsiaalse kaaslase filosoofiat õppinud Natalie näol. Juuksurisalongi omanik Chris unistab pere loomisest. Õhtujuht Elissa ja amatöörnäitleja Robi vahel tekib tõeline säde.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8154. Theo näeb oma laulusõnadega vaeva. Marilyni töötaotlus annab tagasilöögi. Lea õudusunenäod süvenevad.
19:30 Igavene armastus, E46. Kemal tahab Ozani loos selgust saada. Emir meelitab Zeynepi hotellituppa.
20:30 Poissmees: Austraalia, H8/E11. Grupikohtingul saavad neiud kehavärvidega Locky kehale sõnumeid kirjutada. Kes jätab oma jälje? Bella läheb endast välja kui privaatkohtinguks valitakse Irena.
21:35 Versailles, H1/E4: Maantee. Montcourti juhitud maanteeröövlid tapavad kuninga sõbrad ja ristitütre. Fabian saab ülesandeks mõrtsukad kohtu ette tuua. Philippe triumfeerib Cambrais.
22:40 Sõbrad, H7/E15: Joey uus aju. Ross tahab Monica ja Chandleri pulmas torupilli mängida. Drake Ramoray hakkab Joey seebikas koomast toibuma, sest talle pannakse uus aju. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:10 Sõbrad, H7/E16: Kogu tõde Londonist. Chandler kuuleb, et Monica tuli nende esimesel koos veedetud ööl tegelikult Joeyt otsima. Joey laseb end interneti teel kirikuõpetajaks pühitseda, et saaks ise Chandleri ja Monica paari panna. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:40 Alasti ahvatlus, H2/E6. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
01:00 Naistevangla: oranž on uus must, H7/E7: Mina samuti. Piper käib kohtingutel. Caputo püüab skandaalist pääseda. Daya saadab Taystee missioonile. Nicky leiab armastust.
02:05 Armastuse saar, H3/E27. Sophie Monk naaseb villasse, et kroonida 2021. aasta Austraalia Armastuse saare võitjaid – kas nad valivad armastuse või raha?
03:05 Mängufilm Katie Fforde - Oodatud laps (Katie Fforde - Mein Wunschkind, Saksamaa 2015)*. Kirjastajad Ann ja Rick saavad teate, et neile on leitud adopteerimiseks laps. Paraku on paar tegelikkuses juba mõnda aega lahus elanud ja Rick on jõudnud leida uue kallima. Ann sooviks last kõigest hoolimata väga, kuid üksikemana poleks tal lootust. Rick on nõus ajutiselt õnnelikku paari mängima, kuid kuidas asjad tegelikult lähevad? R: Sigi Rothemund O: Ann-Kathrin Kramer, Jean-Yves Berteloot, Annika Schrumpf
04:30 Postimees.ee, E2008

Teisipäev 11.06.2024

05:15 Minu kodu on parim, H7/E27. Joh tutvustab meeskondadele perekonda, keda on räsinud laastav tulekahju. Kõik võistlusesse allesjäänud meeskonnad pingutavad rohkem kui kunagi varem, et ehitada neile uus kodu, mis pere taas kokku tooks.
06:30 Vana silla saladus, H7/E109. Camila ei taha Hernandole Belénist rääkida. Severo ähvardab Franciscat. Nazaria kiusab Fed.
07:25 Keelatud vili, H5/E391. Ender saab teada Handani tegeliku pale ja kavatsused. Cagatay palub Yildizilt uut võimalust. Mees on kindel, et Yildiz tuleb ta juurde tagasi. Handan mõistab, et on suures hädas ja hakkab tegema plaane Doganist vabanemiseks, kuid enne on tal vaja võita oma tütre usaldus.
08:20 Kodus ja võõrsil, H36/E8154*. Theo näeb oma laulusõnadega vaeva. Marilyni töötaotlus annab tagasilöögi. Lea õudusunenäod süvenevad.
08:45 Igavene armastus, E46*. Kemal tahab Ozani loos selgust saada. Emir meelitab Zeynepi hotellituppa.
09:40 Pilvede all, H23/E2. Piret kohtab Haapsalus vana kolleegi, kellelt kuuleb nii mõndagi huvitavat vahepeal toimunu kohta. Indrek peab Kertuga nõu, mida Mariga jagada ja mida mitte, paljastades ootamatu saladuse. Erik on Voltsi pakkumisest sõiduvees, kuigi asjad ei kulge just täpselt nii, nagu talle meeldiks. Ruudi järjekordne pahandus ületab laia kaarega Indreku taluvuspiiri ning ta otsustab poisi oma tegude eest vastutama panna. Kertul on Siirile palve, mis puudutab nii Joosut kui Erikut. Albert teeb Piretile pakkumise, pahandades sellega hingepõhjani Innat. Sirje teeb ootamatu käigu.
10:45 Kõmutüdruk, H5/E2: Kaunitar ja kole suur pidusöök. Dianal on Nate’ile ootamatu põnev pakkumine. Serena sunnib Charliet otsustama, millist elu ta elada tahab. Dan palub Chuckilt abi, et takistada oma raamatu avaldamist, kuid avastab, et Chuck vajab samuti abi. Blairi tulevane vennanaine Beatrice saabub Monacost, kuid tema tagamõtted Blairi suhtes võivad hõlmata enamat kui lihtsalt tutvumine.
11:40 Mängufilm Katie Fforde - Suvine selgus (Katie Fforde - Sommer der Wahrheit, Saksamaa 2012). Susan kolib abikaasa Richardi ja poja Jimiga New Yorgist Hudson Valley’sse. Richardi sooviks on väike erakliinik avada, et pere jaoks jääks rohkem aega. Susan avastab aga ehmatusega, et sama väikelinna koolis töötab Jimi tegelik isa Lucas. Kas naisel õnnestub saladust varjata? Eriti keeruliseks muutub olukord siis, kui Lucas avastab, et poiss on temaga hämmastavalt sarnane. R: Helmut Metzger O: Carolina Vera, Thomas Heinze, Siegfried Terpoorten
13:35 Telehommik, H1/E114*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:10 Saladused, H3/E10. Peredraama, kus alkohoolikute lapsed on olude sunnil sunnitud täiskasvanute elu elama, osa saama kodustest peoläbudest ning seisma silmitsi vägivalla ja seksuaalse kuritarvitamisega. 8-aastane Anni ja 10-aastane Revo on kindlad, et kui isa pere juurest kaoks, jätaks ema joomise ja nad saaksid lõpuks normaalselt elada. Ema lubaduste toel veenab ta vahepeal 12-aastaseks saanud Anni lõpuks ometi isa kohta kõik ära rääkima. Ema ja lapsed alustavad kodus õhinal oma uut elu, kuid laste pettumuseks algavad emal peod varsti taas.
16:40 Reede ÕHTU!, H3/E33. Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Seekord on saates vastamisi värvikas tegelane Meelis Lao ning enesearengu teejuht Tiit Trofimov. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E1. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Naistemees Geo tahab endale kindlat suhet. Kas tema lilled ja šampanja avaldavad Heatherile muljet? Seni kohtub 82aastane Harv terve elu üksi olnud Dinah’ga.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8155. Felicity meeleheide muutub vihaks. Leah ja Justin lepivad kokku kohtingu. Tüli viib südame seiskumiseni.
19:30 Igavene armastus, E47. Nihan ja Kemal lähevad Karenit otsima. Asu saab teada, kellega Zeynep öö veetis. Asu palub tal sellest Kemalile mitte rääkida.
20:30 Poissmees: Austraalia, H8/E12. Kas Bella ja Locky saavad privaatkohtingul oma purunenud suhte ära parandada? Kokteilipeol jagub küllaga pisaraid, sest peagi selgub, kes pääseb finaali.
21:25 Versailles, H1/E5: Kummarda oma kuninga ees. Philippe naaseb Versailles’sse sõjakangelasena. Louis korraldab ta auks suured pidustused, kuid samal ajal närib teda kahtlus Fabiani lojaalsuses ja võimekuses, sest maanteeröövid toimuvad järjest tihedamini. Cassel keeldub pidustustel osalemast.
22:30 Sõbrad, H7/E17: Odav pulmakleit. Monica kahetseb, et räägib teisele naisele odavate pulmakleitide poest, sest nad lähevad sama kleidi pärast kaklema. Joey ja Ross avastavad, et käivad sama tüdrukuga. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:00 Sõbrad, H7/E18: Joey autasu. Joey kandidatuur esitatakse seebikaauhinnale ja tahab selle igal juhul võita. Üks Rossi meesõpilane räägib, et on Rossi armunud. Monica mõtleb tõsiselt abielu üle. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:30 Alasti ahvatlus, H2/E7. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:50 Naistevangla: oranž on uus must, H7/E8: Bakeri tosin. Neri viib Piperi oma pelgupaika. Taystee juhendab Pennsatuckyt. Suzanne kipub kanalasse. Nickyl on Rediga raske vestlus.
01:55 Armastuse saar, H4/E1. Käes on uhiuus hooaeg ja see tähendab nii uhiuut villat Hispaanias kui uusi seksikaid vallalisi, kes kõik loodavad leida oma tõelist armastust.
03:30 Mängufilm Katie Fforde - Suvine selgus (Katie Fforde - Sommer der Wahrheit, Saksamaa 2012)*. Susan kolib abikaasa Richardi ja poja Jimiga New Yorgist Hudson Valley’sse. Richardi sooviks on väike erakliinik avada, et pere jaoks jääks rohkem aega. Susan avastab aga ehmatusega, et sama väikelinna koolis töötab Jimi tegelik isa Lucas. Kas naisel õnnestub saladust varjata? Eriti keeruliseks muutub olukord siis, kui Lucas avastab, et poiss on temaga hämmastavalt sarnane. R: Helmut Metzger O: Carolina Vera, Thomas Heinze, Siegfried Terpoorten
05:00 Postimees.ee, E2009

Kolmapäev 12.06.2024

05:35 Minu kodu on parim, H7/E28. Meeskonnad jätkavad uue kodu ehitamist, et Graeme´i ja Mary perekond pärast tulekahju uuesti kokku tuua. Muljeterohkete sündmustega nädalal teevad viis meeskonda tööd rohkem kui kunagi varem.
06:40 Vana silla saladus, H7/E110. Francisca otsib Raimundo mõistmist. Cristóbal põgeneb. Belén saabub Manantialesesse.
07:30 Keelatud vili, H5/E392. Cagatay teeb kõik endast oleneva, et Yildizit endale tagasi võita. Gamze räägib Handanile oma kahtlustest Ekini suhtes. Handanil sünnib selle infoga seoses uus plaan. Ta arvab, et Ender võib tahta paljastada, et tegelikult on ta puruvaene. Ender kuuleb Cagatay ja Sedai juttu pealt ja saab teada, et Cagatay tahab temaga kihluse katkestada selleks, et Yildiziga põgeneda.
08:25 Kodus ja võõrsil, H36/E8155*. Felicity meeleheide muutub vihaks. Leah ja Justin lepivad kokku kohtingu. Tüli viib südame seiskumiseni.
08:55 Igavene armastus, E47*. Nihan ja Kemal lähevad Karenit otsima. Asu saab teada, kellega Zeynep öö veetis. Asu palub tal sellest Kemalile mitte rääkida.
09:50 Pilvede all, H23/E3. Sirje on end Indreku kodus sisse seadnud ning püüab isa ja poja vahel tekkinud konflikti omal moel lahendada. Piret on emas pettunud ning jagab oma nördimust Albertiga, isa ootamatult pahandades. Urmas üllatab Kikut suurepärase ettepanekuga ning ka Andres teeb Siirile rõõmurohke üllatuse. Piret otsustab tagasi Tallinnasse sõita, kohtudes enne veel vana kolleegiga, kellelt loodab tuge leida. Andres annab Erikule asjalikku nõu, kuidas Joosuga lähedasemaks saada. Indrek püüab Sirjet survestada tõtt rääkima. Pireti kohtumisel Kiku ja Urmasega on üllatavad tagajärjed.
10:45 Kõmutüdruk, H5/E3: Eituse kalliskivi. Nate peab otsustama, kas ületada Diana palvel moraalseid piire. Dan on aru saanud, kes tema raamatu välja annab, ja otsib abi selle peatamiseks, kuid satub siiski tähelepanu keskpunkti. Chuck aitab Danil oma uue saatusega leppida, nii nagu Dan püüab jätkuvalt aidata Chuckil ta emotsionaalsetest tõketest läbi murda. Serena ja Charlie naasevad Californiast Upper East Side'i.
11:40 Mängufilm Katie Fforde - Hüpe õnneni (Katie Fforde - Sprung ins Glück, Saksamaa 2012). Mainekas loomaarst Kay pole kodupaiga talu pikka aega külastanud. Kui isa teatab, et ratsahobuseid ohustab tundmatu viirus, võtab Kay ennast kokku ja pöördub kodutallu tagasi. Kasuema ei võta teda kuigi südamlikult vastu, sest kardab, et tema tütre Alisoni abielu võib Kay tõttu ohtu sattuda. Kui isa ootamatult sureb, tunneb Kay kohustust talu edasi pidada. Tõuhobuste uued haigusjuhtumid annavad aga märku, et keegi tahtlikult ohustab võistlusratsude elu ja tervist. R: Helmut Metzger O: Uschi Glas, Sabrina White, Heiko Ruprecht
13:35 Telehommik, H1/E115*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:10 Saladused, H3/E11. Südamlik armastusdraama, kus fantaasia ja reaalsus kuidagi põimuda ei taha. 14-aastane Margaret armub 19-aastasesse naabripoissi ning ei oska aimatagi, et Reimo silmarõõmuks on hoopis Margareti 34-aastane ema Pille.
16:40 Reede ÕHTU!, H3/E34. Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Täna on külas andekad näitlejad Indrek Taalmaa ja Sander Rebane. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E2. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Kas jõutõstja Lucy leiab Caroline’is hingesugulase? Kas Tähesõdade fänn Rachel annab nohik Lachlanile uut lootust? Kunstigalerii administraator Grace kohtub Chucksiga, kes sündis lühikeste kätega.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8156. Kaalul on elu. Felicity raevutseb. Cashi karjäär on ohus.
19:30 Igavene armastus, E48. Emir annab Tarikile ülesande, mis hõlmab endas ka altkäemaksu pakkumist. Galip kohtub Leylaga. Kemal ja Nihan jätkavad Kareni otsimist.
20:30 Poissmees: Austraalia, H8/E13. Vallaliste kaunitaride pered külastavad Lockyt, kuna lähenemas on otsuse tegemise aeg. Kelle ta neidudest finaali viib?
22:00 Versailles, H1/E6: Invaliidid. Versailles’ ehitustöölised streigivad. Casseli kodu põleb maha ja ta otsustab Versailles’sse kolida. Louis jääb haigeks.
23:05 Sõbrad, H7/E19: Rossi ja Monica nõbu. Joey tahab osaleda filmis, kus ta peaks alasti-stseene tegema. Kuid vaja läheb ümber lõikamata meest... Rossi ja Monica nõbu tuleb külla ja millegipärast on Ross temast sisse võetud. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:35 Sõbrad, H7/E20: Racheli suur suudlus. Racheli sõber Melissa tuleb külla ja Rachel meenutab üht nendevahelist kooliaja suudlust, mis Melissal aga sootuks ununenud. Chandler ja Ross tahavad mõlemad Val Kilmeri smokingut. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
00:00 Alasti ahvatlus, H2/E8. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:35 Naistevangla: oranž on uus must, H7/E9: Hidey auk. Konkurents paneb Daya uut muula otsima. Karla palub luba eestkoste arutamise ajaks lahkuda. Shani usaldab Nickyt.
01:40 Armastuse saar, H4/E2. Ootamatu pööre paneb kogu villa kihama, aga see pole ainuke raputus armastuseotsijate teel.
02:45 Mängufilm Katie Fforde - Hüpe õnneni (Katie Fforde - Sprung ins Glück, Saksamaa 2012)*. Mainekas loomaarst Kay pole kodupaiga talu pikka aega külastanud. Kui isa teatab, et ratsahobuseid ohustab tundmatu viirus, võtab Kay ennast kokku ja pöördub kodutallu tagasi. Kasuema ei võta teda kuigi südamlikult vastu, sest kardab, et tema tütre Alisoni abielu võib Kay tõttu ohtu sattuda. Kui isa ootamatult sureb, tunneb Kay kohustust talu edasi pidada. Tõuhobuste uued haigusjuhtumid annavad aga märku, et keegi tahtlikult ohustab võistlusratsude elu ja tervist. R: Helmut Metzger O: Uschi Glas, Sabrina White, Heiko Ruprecht
04:15 Postimees.ee, E2010

Neljapäev 13.06.2024

05:20 Minu kodu on parim, H7/E29. Emotsionaalne taaskohtumine pärast oma kohutavat tulekahju renoveeritud koduga muudab Graeme'i ja Mary elu igaveseks. Pärast seda, kui kohtunikud on sellele uskumatule renoveerimistööle oma hinded andnud, langeb üks meeskond võistlusest välja.
06:45 Vana silla saladus, H7/E111. Camila käitumine pahandab Hernandot. Francisca soovib Cristóbali surma. Matías ei suuda Beatrizi jätta.
07:35 Keelatud vili, H5/E393. Ender teab, mida Cagatay plaanide hävitamiseks ette võtta. Handan ässitab Ekini korralikult Dogani vastu üles, valetades, et Dogan on Kumru suhtes vägivaldne olnud. Ta eeldab, et tänu Ekinile saab ta Doganist hõlpsalt lahti. Pettunud Yildiz tahab Cagatayle õppetunni anda ning teeb tähtsa otsuse. Yildiz annab Doganile tema kauaoodatud vastuse.
08:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8156*. Kaalul on elu. Felicity raevutseb. Cashi karjäär on ohus.
09:00 Igavene armastus, E48*. Emir annab Tarikile ülesande, mis hõlmab endas ka altkäemaksu pakkumist. Galip kohtub Leylaga. Kemal ja Nihan jätkavad Kareni otsimist.
09:55 Pilvede all, H23/E4: Viimane! Sirje on sunnitud Indreku juures kõigile tõtt rääkima. Urmas ei hoia end tagasi ning esitab Sirjele omapoolsed tingimused. Erik ja Joosu leiavad ühised teemad. Kikul õnnestub Urmasele aru pähe panna. Siiri ja Andres valmistuvad reisiks, kuid ilmneb ootamatu takistus. Sirje aga teeb kõigi üllatuseks kannapöörde, millel on üllatav seos Valteriga. Lisaks selgub, et avaldatud tõe varju võis jääda üks veelgi suurem saladus...
10:55 Kõmutüdruk, H5/E4: Nähtamatu Dani mälestused. Pärast pikka kaalutlemist otsustab Dan kokku kutsuda Serena, Blairi, Nate'i, Chucki, Rufuse ja Lily, et paljastada neile tõde oma raamatu kohta, lootes saada sõpradelt raamatuesitlusel toetust. Pärast seda, kui Louis on Dani raamatut lugenud, satuvad Blair ja Louis kriisi. Diana saab ühe Nate'i sõbra kohta kompromiteerivat infot ja kasutab seda enda huvides ära.
11:45 Mängufilm Katie Fforde - Meelespea (Katie Fforde - Vergissmeinnicht, Saksamaa 2015). Noor New Yorgis töötav arst Natalie on olulist uurimistööd valmis saamas. Üks telefonikõne lööb aga kogu tema elu rivist välja: tema isa Daniel on sattunud õnnetusse ja seejärel omal algatusel haiglast lahkunud. Natalie ema Kate töötab Broadwayl näitlejana ja tema ei jaoks ei tule karjääri katkestamine kõne alla. Nii jääbki kõik Natalie õlgadele ja ta suundub isa juurde, kes peab oma arstikabinetti. Isa ei ole tema tulekust kaugeltki vaimustuses. Selgub, et isa on teinud patsientide ravimisel palju vigu. R: John Delbridge O: Henriette Richter-Röhl, Rudolf Kowalski, Gudrun Landgrebe
13:40 Telehommik, H1/E116*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:15 Saladused, H3/E12. Südamlik lugu 63-aastasest Leilist, kes jääb pensionile tagasihoidlikust ametnikuametist, kus on töötanud 20 aastat. Teda painama jäänud üksindustunde ja väikse sissetuleku tõttu otsustab ta teoks teha oma lapsepõlveunistuse ja kandideerib müüja ametikohale. Vanuse tõttu ta siiski tööle ei võeta ja see murrab Leili vaimu veelgi ning viimases lootuses ostab ta lotopileti...
16:40 Reede ÕHTU!, H3/E35: Hooaja viimane! Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Hooaja viimase saate peategelased on armastatud lauljatar Eda-Ines Etti ja muusik ning produtsent Tom-Olaf Urb, artistinimega reket. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E3. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Tänases erisaates "Vähi vastu" avastab osa kohtujatest, et nad on paari pandud vallaliste kuulsustega.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8157. Felicity esitab Tane'il südamliku palve. Dana võtab ühendust endise kolleegiga.
19:30 Igavene armastus, E49. Kemal ja Nihan ajavad Kareni jälgi. Banu täidab Emiri korraldusi. Zeynep mängib tunnetega.
20:30 Poissmees: Austraalia, H8/E14. Locky seiklus Hunter Valleys hakkab lõpule jõudma. Tema suhted kahe viimasega neiuga on üle elanud mitmeid keerdkäike ja ülemaailmse pandeemia. Aga kas ta on selle ühe ja ainsa leidnud?
21:50 Versailles, H1/E7: Paljastused. Louis näeb hallutsinatsioone. Chevalier arreteeritakse. Montcourt jätkab röövidega, et rahastada kuningavastast vandenõud. Osa aristokraatiast tahab, et Philippe asuks Louis asemel troonile.
23:00 Sõbrad, H7/E21: Abieluvanne. Pulmadeni on neli nädalat ning Monica ja Chandler peavad vande peale mõtlema. Kuid selle tekstis kokkuleppimine pole põrmugi kerge. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:30 Sõbrad, H7/E22: Chandleri isa. Chandler ja Monica sõidavad Vegasesse, et Chandleri isa pulma kutsuda. Rachel avastab, et on ainus, kes pole Monica Porschega sõitnud. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
00:00 Alasti ahvatlus, H1/E1. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
01:00 Naistevangla: oranž on uus must, H7/E10: Kolmeteistkümnes. Ajal kui Piper taasühendab inimestega oma minevikust, vaatab Alex uuesti läbi oma romantiliste suhete ajaloo. Linda paneb Tamikat tähele. Caputo tunnistab üles oma üleastumised.
02:10 Armastuse saar, H4/E3. Uued sekspommid Tak ja Callum valivad kumbki kaks tüdrukut, kellega kohtama minna ning kõik teised noormehed on kadedusest sinised.
03:10 Mängufilm Katie Fforde - Meelespea (Katie Fforde - Vergissmeinnicht, Saksamaa 2015)*. Noor New Yorgis töötav arst Natalie on olulist uurimistööd valmis saamas. Üks telefonikõne lööb aga kogu tema elu rivist välja: tema isa Daniel on sattunud õnnetusse ja seejärel omal algatusel haiglast lahkunud. Natalie ema Kate töötab Broadwayl näitlejana ja tema ei jaoks ei tule karjääri katkestamine kõne alla. Nii jääbki kõik Natalie õlgadele ja ta suundub isa juurde, kes peab oma arstikabinetti. Isa ei ole tema tulekust kaugeltki vaimustuses. Selgub, et isa on teinud patsientide ravimisel palju vigu. R: John Delbridge O: Henriette Richter-Röhl, Rudolf Kowalski, Gudrun Landgrebe
04:40 Postimees.ee, E2011

Reede 14.06.2024

05:35 Minu kodu on parim, H7/E30. Järele jäänud neli „Minu kodu on parim“ meeskonda tegelevad aedade renoveerimisega. Koht poolfinaalis on juba võidetud ning meeskonnad seisavad silmitsi oma seni raskeima väljakutsega.
06:45 Vana silla saladus, H7/E112. Hernando tunnistab isa Anselmole tõtt. Severo ähvardab Franciscat. Fe üritab Nazariale vastu hakata.
07:35 Keelatud vili, H5/E394. Asuman palub Canerilt ja Emirilt võla maksmisel abi. Neil tuleb mõte Kumru luksuskotid internetis maha müüa. Handan teeb tutvust panga finantsjuhi Cenkiga ja loodab seeläbi kerge vaevaga laenu saada.
08:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8157*. Felicity esitab Tane'il südamliku palve. Dana võtab ühendust endise kolleegiga.
08:55 Igavene armastus, E49*. Kemal ja Nihan ajavad Kareni jälgi. Banu täidab Emiri korraldusi. Zeynep mängib tunnetega.
09:55 Pilvede all, H8/E1. Piret, Mari ja Kertu on kõik oma elus jõudnud pöördeliste hetkedeni. Piret plaanib Arturiga pulmi ja ühist elu, Mari püüab kohaneda lapseootusega ning Kertu peab otsustama, mis saab tema abielust. Pireti unistus pidada pulmad Haapsalus ei tekita Sirjes erilist vaimustust ning lisaks suudab ta Alberti tulevase väimehe osas muretsema panna. Mari püüab hakkama saada Mammuga, kes elab oma suure õe rolli liigagi õhinal sisse ning Kertut vaevab lisaks igapäevaelu probleemidele küsimus, kuhu kadus Erik?
10:50 Kõmutüdruk, H5/E5: Paastujad ja vihased. Yom Kippuri pidustuste ajal satuvad Blair ja Louis võimuvõitlusesse Louise perekonna vastu. Serena ülemus käsib Serenal teha ebamugava otsuse, valida oma uue töökoha ja Daniga suhte vahel. Diana valmistub New York Spectatori debüüdiks.
11:40 Mängufilm Katie Fforde - Nagu tuli ja vesi (Katie Fforde - Wie Feuer und Wasser, Saksamaa 2014). Tuletõrjuja Andrew tegutses päästjana peale 9/11 rünnakut WTC hoonele. Seoses rünnaku aastapäevaga saab noor ajakirjanik Lucy ülesande teha intervjuu 11. septembri kangelastega. Üks neist on ka Lucy peretuttav Andrew, kuid mees pole huvitatud ajakirjanikega rääkimisest. Kuna Lucy ülemus arvab, et tutvus Andrew'ga annaks loole isikliku alatooni, otsib Lucy Andrew üles. Üsna varsti hakkab talle tunduma, et mees varjab mingit saladust. Lucy vend jäi terrorirünnakus kadunuks ja nüüd kardab ta, et Andrew teab midagi Finni kohta. Meeleheitlikult asub Lucy tõde välja selgitama, hoolimata sellest, et ka Andrew poeg palub tal isa rahule jätta. R: Helmut Metzger O: Oona-Devi Liebich, Golo Euler, Peter Sattmann
13:35 Telehommik, H1/E117*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Romi Hasa ja Jaanus Koort teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:15 Saladused, H4/E1. Tõestisündinud lugu, mis viib meid ajas tagasi 30-ndate aastate Saaremäe tallu, kus ühel hilissügispäeval leiab aset eriskummaline elluärkamislugu peretütre Liisaga, kes söögilauas ajab endale kartuli kurku ja lämbub ära. Selle uudise peale kiirustab kohale ka naabertalu Ants, kes ei suuda surnud tüdrukult käsi eemal hoida ning ühtäkki hakkab Liisa taas hingama.
16:45 Reede ÕHTU!, H2/E1. Mänguline “Reede Õhtu!” esitab saatejuhtidele ja saatekülalistele humoorikaid ja lõbusaid väljakutseid. Võisteldakse heategevuse nimel ja saate võitja saab võimaluse annetada 500 eurot endale südamelähedasele heategevusorganisatsioonile. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H4/E4. Humoorikas romantika-tõsielusari paaride esmakohtingutest õdusas restoranis. Džässis ainult tüdrukud, aga kas Marylin Monroe teisik Elle on tuletõrjuja Marcile liiga kuum tükk? Enesekindel mängur Geo naaseb teisele ringile ja tõstab oma panuseid.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8158. Kas John on põletanud silla oma ainsa liitlasega? Harper kuulab Tane’i ära. Justin saab murettekitava telefonikõne.
19:30 Igavene armastus, E50. Karen leitakse üles - ja mitte ainult korra. Ozan teeb suuri plaane. Leyla maja ootab hindamine.
20:30 Mängufilm Miks minu elu pole romantikafilm? (Why Can't My Life Be a Rom Com?, USA, Kanada 2023). Eliza Sloane näib elavat oma unistuste elu, kuni poiss-sõber murrab ta südame ja ta ei saa ametikõrgendust. Eliza, kes jumaldab romantilisi komöödiad, otsustab võtta kuulda oma parimat sõbrannat, kolida suveks Hamptonsisse ja naasta New Yorki rikka mehega. R: Rich Newey O: Em Haine, Cecilia Deacon, Wern Lee
22:15 Sõbrad, H7/E23: Chandleri ja Monica pulmad, 1. Monica ja Chandler valmistuvad pulmadeks. Probleemid algavad juba neile eelneval õhtusöögil. Joey osaleb filmis, kus üks tuntud näitleja muudkui sülitab. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:45 Sõbrad, H7/E24: Chandleri ja Monica pulmad, 2. Joeyl on raske filmivõtetelt pulma jõuda. Ross otsib kaotsiläinud Chandlerit. Phoebe on veendunud, et Monica on rasedaks jäänud. Või siis hoopis...? O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:15 Alasti ahvatlus, H1/E2. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:15 Naistevangla: oranž on uus must, H7/E11: Jumal õnnistagu Ameerikat. Maria püüab Gloriaga rahu sõlmida. Karla ja Blanca esitavad oma hagi. Figueroa astub Litvackile vastu. Piper osaleb koos Zeldaga uhkel rahakogumisel.
01:25 Armastuse saar, H4/E4. Sekspomm Callum ajab suudlusega terve villa pöördesse ning paaridevahetus ajab kaardipaki taas täiesti sassi.
02:30 Mängufilm Katie Fforde - Nagu tuli ja vesi (Katie Fforde - Wie Feuer und Wasser, Saksamaa 2014)*. Tuletõrjuja Andrew tegutses päästjana peale 9/11 rünnakut WTC hoonele. Seoses rünnaku aastapäevaga saab noor ajakirjanik Lucy ülesande teha intervjuu 11. septembri kangelastega. Üks neist on ka Lucy peretuttav Andrew, kuid mees pole huvitatud ajakirjanikega rääkimisest. Kuna Lucy ülemus arvab, et tutvus Andrew'ga annaks loole isikliku alatooni, otsib Lucy Andrew üles. Üsna varsti hakkab talle tunduma, et mees varjab mingit saladust. Lucy vend jäi terrorirünnakus kadunuks ja nüüd kardab ta, et Andrew teab midagi Finni kohta. Meeleheitlikult asub Lucy tõde välja selgitama, hoolimata sellest, et ka Andrew poeg palub tal isa rahule jätta. R: Helmut Metzger O: Oona-Devi Liebich, Golo Euler, Peter Sattmann
04:00 Postimees.ee, E2012

Laupäev 15.06.2024

07:25 Mängufilm Viimane pruutneitsi (The Last Bridesmaid, USA 2019)*. Becca on igas pulmas pruutneitsi. Kui ta tutvub oma nõo pulmas videograaf Kyle’iga, tekib ootamatult tugev side, mis annab lootust, et ehk pääseb Becca ükskord ka ise pruudi rolli. R: Mark Jean O: Rachel Boston, Paul Campbell, Jeremy Guilbaut
09:05 Soodsad sööginaudingud, H1/E1: Perekond James*. Kokk Michael van de Elzenil ja restoranipidaja Ganesh Raj’il tuleb sel nädalal abistada perekonda, kes sööb peamiselt valmistoitu ning kelle majas köögiviljadele on harva kohta. Eriti umbusklik on uute maitsete osas üks lastest.
10:05 Kodus ja võõrsil, H36/E8154*. Theo näeb oma laulusõnadega vaeva. Marilyni töötaotlus annab tagasilöögi. Lea õudusunenäod süvenevad.
10:35 Kodus ja võõrsil, H36/E8155*. Felicity meeleheide muutub vihaks. Leah ja Justin lepivad kokku kohtingu. Tüli viib südame seiskumiseni.
11:05 Kodus ja võõrsil, H36/E8156*. Kaalul on elu. Felicity raevutseb. Cashi karjäär on ohus.
11:30 Kodus ja võõrsil, H36/E8157*. Felicity esitab Tane'il südamliku palve. Dana võtab ühendust endise kolleegiga.
12:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8158*. Kas John on põletanud silla oma ainsa liitlasega? Harper kuulab Tane’i ära. Justin saab murettekitava telefonikõne.
12:30 Rannamaja remondihundid, H2/E5: Remont Margate'is, New Jerseys. Sharon ja tema tütar Delaney leiavad New Jerseyst paljulubava kinnistu, kuid see vajab kapitaalremonti. Pingelise eelarve ja suure töönimekirjaga loodavad nad kõik renoveerimistööd lõpule viia ja luua oma unistuste perekondliku puhkuse.
13:25 Vallaline kaunitar, H5/E6. Angie jaoks pole midagi tähtsamat kui perekond ja tänaõhtusel emotsionaalsel ühiskohtingul tutvustab Angie oma vanematele oma 10 parimat kosilast.
14:30 Mängufilm Vastandid tõmbuvad (A Perfect Match, Kanada 2021). Zoe Williams peab investorile tõestama, et tema loodud kohtinguäpp töötab ning ta katsetab seda enda peal. Äpp korraldatud kohting viib ta kokku tema täieliku vastandi, lepliku ja spontaanse kunstniku Oliveriga. Kuigi noorte vahel on keemia, muretseb Zoe, et DigiLove'i algoritmis on mingi viga. Või on tõde, et vastandid tõmbuvad? R: Adam Swica O: Emily Alatalo, Chad Connell, Natalie Lisinska
16:15 Mängufilm Miks minu elu pole romantikafilm? (Why Can't My Life Be a Rom Com?, USA, Kanada 2023)*. Eliza Sloane näib elavat oma unistuste elu, kuni poiss-sõber murrab ta südame ja ta ei saa ametikõrgendust. Eliza, kes jumaldab romantilisi komöödiad, otsustab võtta kuulda oma parimat sõbrannat, kolida suveks Hamptonsisse ja naasta New Yorki rikka mehega. R: Rich Newey O: Em Haine, Cecilia Deacon, Wern Lee
18:00 Soodsad sööginaudingud, H1/E2: Perekond Nazareth. Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad aidata perekonda, kus kulutused snäkkidele, limonaadile ja kaasaostetavale toidule on ületanud kõik mõistlikkuse piirid?
19:00 MasterChef Eesti, H1/E6. MasterChefi tiitlit jahtivad kodukokad peavad valmistama restoraniväärilise roa, aga seda väga ootamatutest toiduainetest. Kõik oma trumbid tuleb taldrikule serveerida, sest võitjat ootab tohutu eelis. Talle usaldatakse mõjuvõim, millest võib sõltuda järgmine väljalangeja.
20:25 Mängufilm Kirss tordil (Love on the Rise, USA 2020). Romantiline film! Victoria on andekas tordikaunistaja, kes jälgib elu kõrvalt, toimetades torte pulmadele, galadele ja uhketele pidudele, ise aga alati lõpuks surmväsinuna koju jõudes. Ühte oma torti kohale viies peab ta jõukat, ihaldusväärset poissmeest Jacob Adams III kelneriks. Nende vahel näib tekkivat imetaoline side ja saatuse tahtel kohtuvad nad hiljem uuesti ühes kohvikus. Kas nende vaheline armastus ja Victoria äri jäävad kestma, kui ta avastab, kes mees tegelikkuses on? R: Ferguson Sauvé-Rogan O: Katrina Norman, Brad Benedict, Lexi Giovagnoli
22:05 Sõbrad, H8/E1: Pärast pulmi. Ross kahtlustab algul, et Monica ootab last, siis jälle, et Phoebe. Tõele jõuab esimesena jälile Monica. Rachel teeb uue rasedustesti. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:35 Sõbrad, H8/E2: Punane sviiter. Chandler ja Ross otsivad pulmade ajal kaotsi läinud ühekordseid fotokaid. Monica teeb pulmakingid Chandlerita lahti. Algavad arutelud selle üle, kes võiks olla Racheli lapse isa. Isale kuuluvaks peetakse ühte punast kampsunit. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:05 Alasti ahvatlus, H2/E6*. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:25 Alasti ahvatlus, H2/E7*. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
01:45 Alasti ahvatlus, H2/E8*. Itaalia versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
02:15 Armastuse saar, H4/E5. Villas on ees esimene paaride ümbermängimine ja üks osaline saadetakse koju. Samas liitub osalejatega uus sekspomm, kes on valmis kohe parima mehe omale napsama.
03:15 Dokumentaalfilm Damaskus. Dokumentaalfilm raske haigusega võitlevast sepast, kes võtab ette oma elu viimase suure tellimuse – damaskuse terasest mõõga valmistamise. Peategelane on sepp Taimo Kõrvemaa, keda hüütakse Sepa Tomiks, aga ka Damaskuseks, sest ta on üks väheseid meistreid Eestis, kes valdab tehnikat, kuidas damaskuse terasest mõõka valmistada. Filmi teljeks ongi maausuliste poolt mõõga valmistamine, algusest lõpuni. Lisaks lugu sellest, kuidas lastekodu vargapoisist ja rusikakangelasest kasvab välja meister. R: Jaan Kolberg, Jaanus Kulli
04:35 Postimees.ee, E2013

Pühapäev 16.06.2024

08:25 Mängufilm Vastandid tõmbuvad (A Perfect Match, Kanada 2021)*. Zoe Williams peab investorile tõestama, et tema loodud kohtinguäpp töötab ning ta katsetab seda enda peal. Äpp korraldatud kohting viib ta kokku tema täieliku vastandi, lepliku ja spontaanse kunstniku Oliveriga. Kuigi noorte vahel on keemia, muretseb Zoe, et DigiLove'i algoritmis on mingi viga. Või on tõde, et vastandid tõmbuvad? R: Adam Swica O: Emily Alatalo, Chad Connell, Natalie Lisinska
10:05 Soodsad sööginaudingud, H1/E2: Perekond Nazareth*. Kas kokk Michael ja restoranipidaja Ganesh suudavad aidata perekonda, kus kulutused snäkkidele, limonaadile ja kaasaostetavale toidule on ületanud kõik mõistlikkuse piirid?
11:05 Hooaeg, H19/E23*. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
11:35 Aedniku aabits, H4/E70*. Saade kõikidele rohenäppudele ja aiailunautlejatele. Kuidas tulla toime aiakahjuritega, kui suurem osa taimekaitsevahendeid on müügist ära korjatud? Külastame armastusega rajatud aeda Pärnumaal.
12:05 Rita köök, H1/E5: Küpsetiste eri*. Ritale tuleb külla küpsetiste kuninganna Angeelika Kang, kellega koos uuritakse hea nisujahu, pärmi ning gluteeni rolli meie tervises ja küpsetistes. Koos jagatakse nippe, mida kindlasti küpsetades arvesse peab võtma. Kahe köögivõluri käte all sünnivad perfektsed kardemonisaiakesed, ootamatult põnev muretaigna-kodujuustu pirukas, lisaks üks värskendav suvejook, mida hea külalistele kiirelt valmistada. Loomulikult ei puudu saatest ka hea kohv ning põnevad pannkoogid.
12:35 Rannamaja remondihundid, H2/E6: St. Peterburgi juurdeehitus. Äsja kihlunud paar armastab Florida elustiili ja soovib elada St. Peterburgis vee ääres. Kui nad aga otsustavad teha ühe suure täienduse, nihkub sellega tööde lõpptähtaed oma eelseisvatele pulmadele ohtlikult lähedale.
13:30 Vallaline kaunitar, H5/E7. Arusaamatus kokteilipeol põhjustab suurt segadust ning kahel poissmehe tuline vastasseis ühega poissmeestest ähvardab lõppeda tolle lahkumisega.
14:35 Mängufilm Käestlastud kohtumine (A Missed Connection, USA 2023). Kui fotograaf kohtab raudteejaamas juhuslikult Victoriat, tunneb ta, et nende vahel lööb sädemaid, ent lahkuv rong viib naise kaasa. Ta postitab ajalehte otsimiskuulutuse, ent ei saa sellele vastust. 5 aastat hiljem istuvad nad kõrvuti lennukis, mis suundub samasse pulma – tema omasse. R: Damián Romay O: Meggan Kaiser, Alex Trumble, Aubri Ebony
16:20 Mängufilm Kirss tordil (Love on the Rise, USA 2020)*. Romantiline film! Victoria on andekas tordikaunistaja, kes jälgib elu kõrvalt, toimetades torte pulmadele, galadele ja uhketele pidudele, ise aga alati lõpuks surmväsinuna koju jõudes. Ühte oma torti kohale viies peab ta jõukat, ihaldusväärset poissmeest Jacob Adams III kelneriks. Nende vahel näib tekkivat imetaoline side ja saatuse tahtel kohtuvad nad hiljem uuesti ühes kohvikus. Kas nende vaheline armastus ja Victoria äri jäävad kestma, kui ta avastab, kes mees tegelikkuses on? R: Ferguson Sauvé-Rogan O: Katrina Norman, Brad Benedict, Lexi Giovagnoli
18:00 Soodsad sööginaudingud, H1/E3: Perekond Armstrong. Maal elava perekonna menüü koosneb peamiselt energiajookidest ja krõbekanast. Michael ja Ganesh peavad mängu panema kogu oma veenmisjõu, et perekonda tervislikumale teele suunata.
19:00 MasterChef Eesti, H1/E7. Kodukokad peavad näitama maitsetega mängimises uut taset. Seekord tuleb valmistada roog kahest toiduainest, mida liiga tihti koos ühel taldrikul ei näe. Lisaks saavad võistlejad enda kasutusse eksklusiivse tooraine, mida on väga lihtne ära rikkuda.
20:25 Mängufilm Heleni kasvatamine (Raising Helen, USA 2004). New Yorgi modell Helen Harris töötab enda unistuste töökohal. Peale ühte telefonikõnet peab Helen hakkama enda õe kolme lapse eest hoolt kandma. Paljud aga kahtlevad suurlinnatibi võimetes lastega toime tulla. R: Garry Marshall O: Joan Cusack, Helen Mirren, Kate Hudson
22:50 Alasti ahvatlus, H1/E1*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
23:50 Alasti ahvatlus, H1/E2*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:50 Armastuse saar, H4/E6. Lausa kolme tõsise paari suhe hakkab murenema ja uus sekspomm paneb pihta ühe paarilise.
01:55 Mängufilm Heleni kasvatamine (Raising Helen, USA 2004)*. New Yorgi modell Helen Harris töötab enda unistuste töökohal. Peale ühte telefonikõnet peab Helen hakkama enda õe kolme lapse eest hoolt kandma. Paljud aga kahtlevad suurlinnatibi võimetes lastega toime tulla. R: Garry Marshall O: Joan Cusack, Helen Mirren, Kate Hudson
03:45 Postimees.ee, E2014