Duo 4 saatekava 27.05.2024 - 02.06.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 27.05.2024

06:00 Minu kodu on parim, H7/E16. Täna ootab Victoriast pärit vendade Timi ja Mati 50-ndatel ehitatud maja renoveerimisel meeskondi pilkupüüdva eseme väljakutse.
07:10 Vana silla saladus, H7/E98. Camila noomib Beatrizi ja Matíast. Cristóbal hakkab oma isale vastu. Carmelo on löödud.
08:00 Keelatud vili, H5/E380. Ömer annab Cagatayle unustamatu õppetunni. Enderi seekordne plaan viib Kumru elu pöördepunkti. Meric viib Cagatay ja Kumru kokku, et nad omavahel rääkida saaksid, ent Dogan näeb neid koos.
08:55 Kodus ja võõrsil, H36/E8143*. Summer Bay koguneb tähistama Alfi edu. Rose kahtlustab, et midagi on valesti. Justin on surmaohus.
09:25 Igavene armastus, E35*. Nihan saab teada, et autojuht, kes ta isa alla ajas, andis end politseile üles. Emir läheb Zeynepiga koos jahiga sõitma ning paparatsi teeb nende suudlusest pilti.
10:20 Pilvede all, H21/E7. Kertu sõidab tagasi Tallinnasse ja saab Madiselt oodatud vastused. Mari otsib rahakriisile lahendust. Erik külastab taas Martat. Kertu jagab Liisaga Madise saladust. Albert on Urmase käitumisest šokeeritud. Madis üllatab Sirjet. Mari on Kikule abi eest tänulik.
11:15 Kõmutüdruk, H4/E13: Damien Darko. Blair on elevil praktikakoha pärast W Magazine'is. Chuck on viimaks võrdse vastase leidnud. Nate saab alarmeerivaid uudiseid isa äritegevuse kohta. Serena üritab endiselt Beni aidata. Lähedased muretsevad, kui Eric hakkab Damieniga sõbrustama.
12:10 Mängufilm Katie Fforde - Osa sinust (Katie Fforde - Ein Teil von dir, Saksamaa 2012). Raamatupidajast Vivien saab ootamatult teate, et talle on neeru siirdamiseks sobilik doonor leitud. Viimasel hetkel otsustab doonor siiski keelduda. Vivien ei lepi tekkinud olukorraga ja otsustab välja uurida, kes see anonüümne doonor on ja miks ta ikkagi otsustas alt hüpata. Salapäraseks meheks osutub edukas kirjanik Thomas, kellega Vivien muutub lähedasemaks kui ta ise sooviks. Viimaks saab ka Thomas teada põhjuse, miks naine ta tegelikult üles otsis. R: Helmut Metzger O: Aglaia Szyszkowitz, Tim Bergmann, Cristina do Rego
14:00 Telehommik, H1/E103*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:30 Saladused, H2/E13: Meestenäljas Marianne. Lugu 25-aastane Mariannest, kes peab loomulikuks magada just selle mehega, kellega parajasti tahab. Kuid alkoholi tarbinuna ületab siiski pahatihti piiri ja lohistab ära ka oma sõbrannade kaaslasi. Sõpruskonna tüdrukud ei talu sellist käitumist lõputult ja ühel päeval leiab Marianne end isolatsioonis.
17:00 Õhtu!, H6/E142*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingute hotell: Richard ja Emilia (H6O2). Tundlikul veteranil Ricahrdil on olnud raskusi naiste mõistmisega, kuid Emiliaga tekib tal sügav side. Hotellipidaja Andy läheb esimesele kohtingule mehega vaatamata sellele, et ta on tegelikult kihlatud. Politseinik Angie võlub automüüja Tomi oma glamuursuse ja iseloomuga.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8144. Irene valmistub halvimaks. Felicity jaoks on olukorda aina raskem taluda. Mackenzie esitab ultimaatumi.
19:30 Igavene armastus, E36. Zeynep teatab oma vanematele, et ta ei abiellu Salihiga. Nihan saab teada, et Emiril on Zeynepiga afäär.
20:30 Poissmees: Austraalia, H8/E3. Vallalistes kaunitarides pulbitseb armukadedus, kui uus osaline avaldab Lockyle muljet. Juliette, Areeba ja Kristina sõlmivad kokkuleppe, kuid grupisisene reetmine viib pisarateni kokteilipeol.
21:30 Tapja lummuses, H4/E4: Piinad ja nälg. Eve uurib edasi juhtlõnga Kaheteistkümne kohta. Villanelle aga tõuseb tagasi jalule ja otsustab jätkata sellega, mis tal hästi välja tuleb - tapmisega. Carolyn leiab Kuubalt ühe vana tuttava ja asub omapäi tegutsema.
22:25 Sõbrad, H6/E16: Mis oleks võinud olla, 2. Fantaasiamaailm jätkub. Carol ja Ross otsustavad abielu turgutamiseks kellegi kolmanda voodisse kutsuda. Chandler ja Monica satuvad siiski kokku... O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:55 Sõbrad, H6/E17: Sõbrapäev. Chandler otsib meeleheitlikult Monicale isevalmistatud sõbrapäevakinki. Joey osaleb raha teenimiseks meditsiiniuuringul ja kui ise seal käia ei viitsi, palkab endale teisiku. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:20 Alasti ahvatlus, H3/E2. Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
00:20 Naistevangla: oranž on uus must, H6/E11: Noh, see võttis sünge pöörde. Sel ajal kui Red ja Carol Frieda vastu salasepitsusi peavad, hoiab Suzanne Frieda seljatagusel silma peal. Lorna vannub Barbile truudust, kuna Nicky üritab järjekordset vandenõu nurjata.
01:25 Armastuse saar, H3/E13. Vanad on väljas ja kuus uut seksikat kaunitari on Armastuse villas! Kes jääb ja kes lahkub?
02:30 Mängufilm Katie Fforde - Osa sinust (Katie Fforde - Ein Teil von dir, Saksamaa 2012)*. Raamatupidajast Vivien saab ootamatult teate, et talle on neeru siirdamiseks sobilik doonor leitud. Viimasel hetkel otsustab doonor siiski keelduda. Vivien ei lepi tekkinud olukorraga ja otsustab välja uurida, kes see anonüümne doonor on ja miks ta ikkagi otsustas alt hüpata. Salapäraseks meheks osutub edukas kirjanik Thomas, kellega Vivien muutub lähedasemaks kui ta ise sooviks. Viimaks saab ka Thomas teada põhjuse, miks naine ta tegelikult üles otsis. R: Helmut Metzger O: Aglaia Szyszkowitz, Tim Bergmann, Cristina do Rego
04:00 Postimees.ee, E1994

Teisipäev 28.05.2024

06:05 Minu kodu on parim, H7/E17. Meeskonnad pingutavad selle nimel, et saada oma tsoonid tänaseks õhtuks kohtunike jaoks valmis. Milline meeskond avaldab kohtunikele enam muljet ja saavutab varakult eelise järgmisesse vooru pääsemiseks?
07:20 Vana silla saladus, H7/E99. Francisca manipuleerib Cristóbaliga. Don Anselmo hoiatab Hernandot. Beatriz ei mõista Lucíat.
08:10 Keelatud vili, H5/E381. Kumru avastab, et ta isa on ka tema pangakaardid sulgenud ja tal pole kuhugi minna. Ta hakkab elama oma teenijanna Ezgi tagasihoidlikus kodus, kuid hoiab seda kõigi eest saladuses. Ekin on nõus Ömeri restorani ära ostma.
09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8144*. Irene valmistub halvimaks. Felicity jaoks on olukorda aina raskem taluda. Mackenzie esitab ultimaatumi.
09:30 Igavene armastus, E36*. Zeynep teatab oma vanematele, et ta ei abiellu Salihiga. Nihan saab teada, et Emiril on Zeynepiga afäär.
10:25 Pilvede all, H21/E8. Mari püüab Kertule mõistust pähe panna. Erik teeb Madisele üllatava pakkumise. Albertil on põhjust Indrekule nõu anda. Mari saab teada, kes on salapärane Märt tegelikult. Urmas jääb oma varandusest ilma. Siiri üllatab Andrest. Madis annab ootamatu lubaduse.
11:20 Kõmutüdruk, H4/E14: Toakaaslased. Blair palub Nate'i abi, et võita oma boss Epperly W Magazine'is enda poolele. Damien tekitab Upper East Side'il taas kord draamat. Chuck peab valima töö ja lõbu vahel.
12:10 Mängufilm Katie Fforde - Armastus mägismaal (Katie Fforde - Eine Liebe in den Highlands, 2010). Jenny uus ülemus annab naisele ülesande ühe villavabriku tegevus luubi alla võtta. Tehases ei võeta teda vastu just kõige paremas meeleolus. Tõepoolest, mäng pole puhas. Väikeseks vahelduseks on Jennyle noore soliidse mehega kohtumine. Kes on see salapärane mees ja kas Jennyl õnnestub villavabrik päästa? R: John Delbridge O: Henriette Richter-Röhl, Johannes Zirner, Alexander Sternberg
14:00 Telehommik, H1/E104*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:30 Saladused, H3/E1: Kodune väljaõpe. Elu õppetunnid koduseinte vahel! Oma tütart seksuaalsuse pinnal aidata sooviv ema lohistab ära tütre noormehe ja pühendab ta seksi saladustesse!
17:00 Õhtu!, H6/E143*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingute hotell: Ollie ja Debs (H6O3). Baaridaam Hattie unistab tõelisest hingesugulusest. Endine sadamatööline Albert otsib seiklushimulist kaasat ja avastab potentsiaali Carolis. Lennudispetšer Ollie ja medõe Debsi kohting kujuneb tõeliselt südantsoojendavaks.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8145. Irene lükkab Harperi ja Dana eemale. Felicity jääb oma valega vaehele. Tane on lohutamatu.
19:30 Igavene armastus, E37. Kemalil on plaanis Seheri abiga mälupulgad Emiri isalt kätte saada. Nihanil on Zeynepile Emiriga seoses palve ning Tarik hakkab Banuga aina tihedamini suhtlema.
20:30 Poissmees: Austraalia, H8/E4. Nicole mängib oma roosi-mängu, kuid tema ootused romantilisele privaatkohtingule purunevad, kui ta peab oma hirmudega silmitsi seisma. Sportlik grupikohting kisub võistluslikuks.
21:30 Tapja lummuses, H4/E5: Ära liialt kiindu. Eve süübib oma sihtmärgi minevikku ja paljastab mõned saladused. Villanelle naudib taas tapmist, olles otsustanud kõigile oma rõhujatele kätte maksta. Carolyn leiab ühe Kaheteistkümne juhtfiguuri.
22:25 Sõbrad, H6/E18: Ross üliõpilasega. Ross avastab, et üks tema tudengitest peab teda seksikaks. Racheli ja Phoebe korter põleb maha ja nad peavad mujale kolima. Kes oli aga põlengus süüdi? O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:55 Sõbrad, H6/E19: Joey külmik. Joey külmutuskapp on katki ja ta kaupleb sõpru nõusse, et uus osta. Elizabeth teatab Rossile, et sõidab Daytona Beachile. Rachelile otsitakse ballile kaaslast. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:25 Alasti ahvatlus, H3/E3. Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
00:20 Naistevangla: oranž on uus must, H6/E12: Topelt probleem. Carol ja Barb valmistuvad sõjaks. Linda korraldab vangla PR-video jaoks vangidele prooviesinemist. Et Piperit probleemidest eemal hoida, sõlmib Alex Badisoniga kokkuleppe.
01:25 Armastuse saar, H3/E14. Uudised jätavad pisarais tüdrukud Armastuse villasse, ent poisid ei raiska aega ning kiirustavad uusi kaunitare tervitama.
02:15 Mängufilm Katie Fforde - Armastus mägismaal (Katie Fforde - Eine Liebe in den Highlands, 2010)*. Jenny uus ülemus annab naisele ülesande ühe villavabriku tegevus luubi alla võtta. Tehases ei võeta teda vastu just kõige paremas meeleolus. Tõepoolest, mäng pole puhas. Väikeseks vahelduseks on Jennyle noore soliidse mehega kohtumine. Kes on see salapärane mees ja kas Jennyl õnnestub villavabrik päästa? R: John Delbridge O: Henriette Richter-Röhl, Johannes Zirner, Alexander Sternberg
03:44 Postimees.ee, E1995

Kolmapäev 29.05.2024

06:10 Minu kodu on parim, H7/E18. Vennad Tim ja Mat Victoriast näevad esimest korda oma renoveeritud 50-ndatest pärit maja. Kas meeskonnad on vendade nõutud kodureeglitest kinni pidanud?
07:15 Vana silla saladus, H7/E100. Severo usub Francisca lubadusi. Hernando räägib Beatrizile tõtt. Adela lahkub külast.
08:05 Keelatud vili, H5/E382. Yildizit häirib Dogani tusane meel ja ta otsustab tema heameeleks Kumru tagasi koju tuua. Ömeri ärasaatmispeol läheb Enderi ja Yildizi vahel kähmluseks. Kumru on aga otsustanud ise hakkama saada. Dogan paneb Enderi ja Cagatay keerulisse olukorda.
09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8145*. Irene lükkab Harperi ja Dana eemale. Felicity jääb oma valega vaehele. Tane on lohutamatu.
09:30 Igavene armastus, E37*. Kemalil on plaanis Seheri abiga mälupulgad Emiri isalt kätte saada. Nihanil on Zeynepile Emiriga seoses palve ning Tarik hakkab Banuga aina tihedamini suhtlema.
10:25 Pilvede all, H22/E1. Viimase hooaja avaosa! Kertu elus on toimumas suured muutused ning Sirje püüab tütrele omal moel abiks olla. Albert on Mari suhtes kriitiline, sest ei mõista, mis Murakate peres toimub. Urmas survestab Indrekut end aitama. Siiri valmistub Valteri abiga unistuste pulmadeks.
11:20 Kõmutüdruk, H4/E15: See juhtus ühel ööl. Russell Thorpe üritab Bass Industriesi üle võtta, aga Chuck teeb veel viimase katse perefirmat päästa. Blair saab W Magazine'is vastutusrikka tööülesande ja lubaduse ametikõrgenduseks. Serena üritab saada selgust oma tunnetes Beni vastu.
12:10 Mängufilm Katie Fforde - Pidupäeva meeleolu (Katie Fforde - Festtagsstimmung, Saksamaa 2010). Grace elab üle raskeid aegu, kui mees ta noorema naise pärast maha jätab. Siis kohtab ta aga Elliet, kes on hiljuti rasedana maha jäetud. Naistega liitub veel kolmaski inimestes ja elus pettunud neiu. Üheskoos kogetakse ridamisi sekeldusi ja mõistagi ei jää mängu tulemata ka mehed. R: John Delbridge O: Rebecca Immanuel, Julia Brendler, Anna Hausburg
14:00 Telehommik, H1/E105*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:30 Saladused, H3/E2. Humoorikas lugu noortest, kes ühe totra plaani abil tahavad oma elujärge parandada. Paraku ei lähe asjad aga sugugi plaanipäraselt.
17:00 Õhtu!, H6/E144*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingute hotell: Jamie ja Serena (H6O4). Müügimees Jamie kohtub otsekohese Serenaga, kes otsib endale endist pahapoissi. Vähi seljatanud Saral tekib sügav side ratturi ja modelli Peteriga. Crohni tõbe põdev Rose paneb oma huumorisoonega proovile jõusaaliomaniku ja üksikisa Jordani.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8146. Felicity seisab silmitsi oma tegude tagajärgedega. Tane sulgeb ukse, aga kas lõplikult? Irene valmistub oma saatuseks.
19:30 Igavene armastus, E38. Kemal avaldab Önderile saladuse. Nihan näeb Emiri Zeynepiga ja laseb kodust jalga.
20:30 Poissmees: Austraalia, H8/E5. Roxi usk, et Juliette saboteerib tema võimalusi, süvendab nende rivaalitsemist. Järgmisel päeval võitleb Irena vehklemiskohtingul Locky armastuse eest.
21:30 Tapja lummuses, H4/E6: Vahva, minu võit! Eve ja Villanelle kohtuvad taas, enne kui kumbki eraldi oma missiooniga jätkab. See viib Villanelle'i ühe teise Kaheteistkümne palgamõrvari jälile. Eve on oma kättemaksumissiooni täideviimisele päris lähedal ja Carolynil tuleb seista vastamisi kummitusega minevikust.
22:25 Sõbrad, H6/E20: Telesari. Joeyl avaneb võimalus mängida peaosa uues telesarjas ja ta meenutab oma seniseid rolle. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:55 Sõbrad, H6/E21: Ross ja Elizabethi isa. Ross kohtub esimest korda Elizabethi isaga (Bruce Willis). Phoebe kirjutab raamatut Monicast ja Chandlerist. Joey võib uue töö kaotada. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:25 Alasti ahvatlus, H3/E4. Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
00:20 Naistevangla: oranž on uus must, H6/E13: Ole vaba, 1. Piper saab sõpradelt üllatavaid uudiseid ja ergutust. Vandekohus teeb oma otsuse. Ja suur kickball’i mäng on taas käimas.
01:10 Armastuse saar, H3/E15. Mängu seis muutub, kui villasse saabuvad viis uut nägusat noormeest, selleks et tüdrukud jalust niita.
02:05 Mängufilm Katie Fforde - Pidupäeva meeleolu (Katie Fforde - Festtagsstimmung, Saksamaa 2010)*. Grace elab üle raskeid aegu, kui mees ta noorema naise pärast maha jätab. Siis kohtab ta aga Elliet, kes on hiljuti rasedana maha jäetud. Naistega liitub veel kolmaski inimestes ja elus pettunud neiu. Üheskoos kogetakse ridamisi sekeldusi ja mõistagi ei jää mängu tulemata ka mehed. R: John Delbridge O: Rebecca Immanuel, Julia Brendler, Anna Hausburg
03:35 Postimees.ee, E1996

Neljapäev 30.05.2024

06:05 Minu kodu on parim, H7/E19. Sunshine Coasti paar Shayn ja Carly annavad üle oma tillukese kahekorruselise telliskivimaja võtmed. "Väikesest kastist kiiresti välja kasvanud" pere soovib meeleheitlikult oma kodu uuendada.
07:15 Vana silla saladus, H7/E101. Fe üritab Mauricio abiellumist takistada. Lucía põgeneb Manantialesest. Beatriz ja Matías kohtuvad.
08:10 Keelatud vili, H5/E383. Yildiz aitab Kumru Ekini restorani kelneriks tööle. Ekini ja Kumru vahel tekib kohe säde. Pedagoogi soovituse järgi tuleb Cagatayl ja Yildizil pojaga rohkem aega veeta, mis aga Doganile sugugi ei meeldi. Dogan tunnistab Yildizile oma tunded üles. Yildiz palub mõtlemiseks aega. Ootamatult ilmub välja Kumru ema Handan.
09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8146*. Felicity seisab silmitsi oma tegude tagajärgedega. Tane sulgeb ukse, aga kas lõplikult? Irene valmistub oma saatuseks.
09:30 Igavene armastus, E38*. Kemal avaldab Önderile saladuse. Nihan näeb Emiri Zeynepiga ja laseb kodust jalga.
10:25 Pilvede all, H22/E2. Sirje otsustab Tallinnasse jääda, sekkudes ühtlasi ka Siiri plaanidesse. Valter jagab Kertuga oma kahtlusi Eriku osas. Mari puistab südant nii Kikule kui Kertule, varjamata oma motiive Indreku suhtes. Kiku avastab Mammu saladuse ning Indrek on sunnitud Urmast tunnustama.
11:20 Kõmutüdruk, H4/E16: Uni või armastus. Eric tähistab oma 18. sünnipäeva. Blair tahab karjääri tagant kiirustada, aga ebaõnnestub. Serena peab valima pere ja Beni vahel. Chucki ja Lily suhted on pärast Lily reeturlikku tegu enam kui jäised.
12:10 Mängufilm Katie Fforde - Kallis afäär (Katie Fforde - Eine teure Affäre, Saksamaa 2013). New Yorgis elav noor assistent Flora sukeldub argimurede keskele, kui saab teada, et tema ema Liz on pikemat aega haige olnud ja pärast isa surma enam üksi toime ei tule. Flora ei tea, kuidas majanduslikult toime tulla ja vennalt abi küsida oleks võimatu, sest temal on endal pere üleval pidada. Ainsat võimalust näeb naine oksjonimaja osakutes, mille isa talle pärandas. Paraku selgub, et seegi asutus on pankroti äärel. R: Sebastian Grobler O: Julia Hartmann, Johannes Zirner, Ursela Monn
14:00 Telehommik, H1/E106*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:30 Saladused, H3/E3. Südamlik peredraama aastaid tagasi teineteisest lahutatud õdedest, kes taaskohtudes ei oska aimatagi, et on tegelikult õed.
17:00 Õhtu!, H6/E145*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingute hotell: Richard ja Katie (H6O5). Cambridge’i arhitektuuritudeng Priti otsib endale vanemat ja tätoveeritud meest. Tuletõrjuja Katie satub kohtingule oma nimekaimuga ning nad avastavad, et neid seovad ka sarnased elumuutvad kogemused. Superkangelaste kostüüme valmistav Richard läheb kohtama stjuuardess Katiega, kellega neid seovad ühised nohiklikud huvid.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8147. Kas Irene läheb vangi? Leah’d kummitavad õudusunenäod tema läbielamistest. Kas Roo mängib tulega?
19:30 Igavene armastus, E39. Galipi majas toimub pidu, kuhu nii Kemal kui ka Emir saabuvad oma varjatud kavatsustega. Kas Emiri kuri plaan Kemali vastu õnnestub? Ja Nihanil on Kemalile suur palve.
20:30 Poissmees: Austraalia, H8/E6. Vallalised kaunitarid näitavad ennast äraarvamise mängus. Charley mängib ebaausat mängu, kui kutsub Locky keset kokteilipidu endaga mudavanni.
21:30 Tapja lummuses, H4/E7: Surnud asjad võivad ka ilusad olla. Eve võtab ette veelgi ulatuslikuma kättemaksumissiooni Kaheteistkümne vastu ja mõistab, et vajab Villanelle'i abi. Villanelle'il tekib uue palgamõrvariga lähedam kokkupuude ja Carolyn leiab värsket infot, mis võib ta koju viia.
22:25 Sõbrad, H6/E22: Sekeldused Pauliga. Paul ähvardab, et Ross kaotab töö, kui Elizabethiga edasi kohtub. Chandler ja Monica peavad juba pulmaplaane. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:55 Sõbrad, H6/E23: Sõrmus. Chandler ja Phoebe ostavad Monicale sõrmust. Chandler leiabki sobiva, aga Phoebe süül ei saa ta seda. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:25 Alasti ahvatlus, H3/E5. Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
00:20 Naistevangla: oranž on uus must, H6/E14: Ole vaba, 2. Piper saab sõpradelt üllatavaid uudiseid ja ergutust. Vandekohus teeb oma otsuse. Ja suur kickball’i mäng on taas käimas.
01:10 Armastuse saar, H3/E16. Armastuse villas saavad poisid salapärase paki. Uued noormehed panevad tüdrukutel päid ringi käima ja südameid puperdama.
02:05 Mängufilm Katie Fforde - Kallis afäär (Katie Fforde - Eine teure Affäre, Saksamaa 2013)*. New Yorgis elav noor assistent Flora sukeldub argimurede keskele, kui saab teada, et tema ema Liz on pikemat aega haige olnud ja pärast isa surma enam üksi toime ei tule. Flora ei tea, kuidas majanduslikult toime tulla ja vennalt abi küsida oleks võimatu, sest temal on endal pere üleval pidada. Ainsat võimalust näeb naine oksjonimaja osakutes, mille isa talle pärandas. Paraku selgub, et seegi asutus on pankroti äärel. R: Sebastian Grobler O: Julia Hartmann, Johannes Zirner, Ursela Monn
03:33 Postimees.ee, E1997

Reede 31.05.2024

06:15 Minu kodu on parim, H7/E20. Tänaõhtuses „Minu kodu on parim“ saates võitlevad meeskonnad Shayni ja Carly kodu renoveerimisel pilkupüüdva eseme võidu nimel. Staarideks, nagu ikka, Johanna Griggs, Jamie Durie, Laurence Llewelyn-Bowen ja Wendy Moore.
07:25 Vana silla saladus, H7/E102. Francisca selgitab Raimundole toimuvat. Gracia rõõmustab Adela otsuse üle. Beatriz palub Camilalt andeks.
08:15 Keelatud vili, H5/E384. Ender saab teada, et Mericil on Dogani suhtes omad lootused ja ta tahab seda oma kasuks ära kasutada. Ekin ja Kumru leiavad kiirelt ühise keele. Kumru ema Handan süüdistab Kumruga juhtunus Yildizit ja hakkab temaga sõdima.
09:05 Kodus ja võõrsil, H36/E8147*. Kas Irene läheb vangi? Leah’d kummitavad õudusunenäod tema läbielamistest. Kas Roo mängib tulega?
09:35 Igavene armastus, E39*. Galipi majas toimub pidu, kuhu nii Kemal kui ka Emir saabuvad oma varjatud kavatsustega. Kas Emiri kuri plaan Kemali vastu õnnestub? Ja Nihanil on Kemalile suur palve.
10:30 Pilvede all, H22/E3. Kertu ja Erik kolivad Sirje kaasabil uude koju. Mari nõuab Indrekult vastuseid. Inna kuuleb Urmase kohta ootamatuid uudiseid. Siiri jagab Valteriga oma tulevikuplaane. Kertu ja Eriku külaskäik Mari ja Indreku juurde lõpeb tüliga. Sirje sõidab ootamatult tagasi Haapsallu.
11:25 Kõmutüdruk, H4/E17: Poja impeerium. Beni ema tuleb linna ja tekitab Serena ning Beni vahel probleeme. Russell Thorpe tahab Chucki pere hävitada, aga seab sellega ohtu ka oma suhte Rainaga. Serena ja Ericu tohtrist isa William van der Woodsen naaseb Upper East Side'ile.
12:15 Mängufilm Katie Fforde: New Yorgi jõuluime (Katie Fforde: Weihnachtswunder in New York, Saksamaa 2015). New York on mattunud jõulude lummusesse. Advokaat Alicia ja tema elukaaslane John ei taha sellest saginast osa saada ja paar otsustab suusareisile suunduda. Vahetult enne reisi peab Alicia tegelema juhtumiga, millesse on seotud pärandused, hooldusõigus, kuulus poplaulja ja lõpuks ka advokaadi endine mees Richard. Mägedesse suundunud John muutub rahutuks, sest näib, et Alicia ei kavatsegi puhkust temaga veeta. R: Felix Herzogenrath O: Ursula Karven, Marek Erhardt, Nick Julius Schuck
14:05 Telehommik, H1/E107*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Romi Hasa ja Jaanus Koort teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:35 Reede ÕHTU!, H3/E27. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänase saate fookuses on ansambel Trad. Attack!, kes sai möödunud aasta lõpus juba 10 aastaseks. Saates on külas Sandra Sillamaa Ja Tõnu Tubli. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingute hotell: Bengi ja Lara (H6O6). Pärast mitmeid luhtunud suhteid endast nooremate meestega, otsib 58-aastane miljonär Delia endale omavanust kaaslast. Tema orbiidile satub karjääriredelil kaugele jõudnud Mark, kes on ehk esimene mees, kel õnnestub Deliat taltsutada. Hooliv sotsiaaltöötaja loodab leida endale emotsionaalselt intelligentse kaaslase. Lihunik Nick ja hobusefänn Alice leiavad ühise teema sarnases päritolus.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8148. Alf paljastab Roo salaplaani. Justin üllatab Leah'd. Rose muretseb sõbra pärast.
19:30 Igavene armastus, E40. Kemal on Nihani peale vihane, sest arvab, et Nihan ei usalda teda ega tahagi Emiri küüsist päästmist. Nihan läheb stuudiosse, et seal saladusi lahti harutama asuda, aga Emir katkestab teda.
20:30 Mängufilm Pulmaleping (The Wedding Contract, USA 2023). Juudisoost õpetaja Rebecca ja reklaamijuht Adam planeerivad suure põnevusega oma pulmi, kuid nii nende pulmad ja kui kogu tulevik on ohus, kui Adam alustab uut reklaamikampaaniat ja nende emad kohtuvad. R: Peter DeLuise O: Becca Tobin, Jake Epstein, Colleen Wheeler
22:10 Sõbrad, H6/E24: Ettepanek, 1. Chandler kavatseb õhtusöögi ajal Monicale abieluettepaneku teha, kuid mängu sekkub ka Richard. Ross jätab Elizabethi maha. Joey ostab kogemata jahi. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:40 Sõbrad, H6/E25: Ettepanek, 2. Monica ütleb Richardile, et vajab mõtlemisaega. Chandler kohtub Richardiga. Rachel ja Phoebe vaidlevad selle üle, kes oma tagavaraabikaasaks valida. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:10 Alasti ahvatlus, H3/E6. Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
00:10 Naistevangla: oranž on uus must, H7/E1: Lõpu algus. Piper pingutab, et kohaneda eluga pärast Litchfieldi. Alex lubab oma nina puhtana hoida. Issi truudusetus vihastab Dayat.
01:10 Armastuse saar, H3/E17. Kes jääb ja kes lahkub kui aset leiab üks kõige dramaatilisemaid taaskohtumisi Armastuse saare ajaloos?
02:15 Mängufilm Katie Fforde: New Yorgi jõuluime (Katie Fforde: Weihnachtswunder in New York, Saksamaa 2015)*. New York on mattunud jõulude lummusesse. Advokaat Alicia ja tema elukaaslane John ei taha sellest saginast osa saada ja paar otsustab suusareisile suunduda. Vahetult enne reisi peab Alicia tegelema juhtumiga, millesse on seotud pärandused, hooldusõigus, kuulus poplaulja ja lõpuks ka advokaadi endine mees Richard. Mägedesse suundunud John muutub rahutuks, sest näib, et Alicia ei kavatsegi puhkust temaga veeta. R: Felix Herzogenrath O: Ursula Karven, Marek Erhardt, Nick Julius Schuck
03:43 Postimees.ee, E1998

Laupäev 01.06.2024

07:00 Mängufilm Armastus Mariposa rannas (Love at Mariposa Beach, USA 2022)*. Hiljutisest lahkuminekust taastuv ja karjääriga ummikusse jooksnud toidublogija Claire asub eneseavastamise teekonnale Mehhikos, Mariposa Beachil pärast seda, kui leiab fotoalbumi oma ema seal veedetud lapsepõlvest. R: David Martín Porras O: Timothy Ryan Hickernell, Pierre Louis, Lucía Gómez-Robledo
08:40 Soodsad sööginaudingud, H8/E3: Perekond White*. Chris ja Jordan aitavad perekonnal teha süüa, mis sobib kõigile pereliikmetele ning seeläbi säästa aega ja raha.
09:50 Kodus ja võõrsil, H36/E8144*. Irene valmistub halvimaks. Felicity jaoks on olukorda aina raskem taluda. Mackenzie esitab ultimaatumi.
10:20 Kodus ja võõrsil, H36/E8145*. Irene lükkab Harperi ja Dana eemale. Felicity jääb oma valega vaehele. Tane on lohutamatu.
10:50 Kodus ja võõrsil, H36/E8146*. Felicity seisab silmitsi oma tegude tagajärgedega. Tane sulgeb ukse, aga kas lõplikult? Irene valmistub oma saatuseks.
11:15 Kodus ja võõrsil, H36/E8147*. Kas Irene läheb vangi? Leah’d kummitavad õudusunenäod tema läbielamistest. Kas Roo mängib tulega?
11:45 Kodus ja võõrsil, H36/E8148*. Alf paljastab Roo salaplaani. Justin üllatab Leah'd. Rose muretseb sõbra pärast.
12:15 Rannamaja remondihundid, H2/E1: Remondimaja otsingud. Noorpaar otsib Texases Galvestonis puhkemaja kalapüügivete vahetus läheduses. Nende agent aitab neil võitja leida, kuid ehituslubadega seotud probleemid takistavad neil oma unistuste remonti ellu viimast.
13:10 Vallaline kaunitar, H5/E2. Sarja esimesel privaatkohtingul naudib üks väga õnnelik poissmees Angie seltskonda 24-tunnisel õdusal glampingul keset metsikut loodust. Draamarohke kokteilipidu jätab noormehed sõnatuks.Sarja esimesel privaatkohtingul naudib üks väga õnnelik poissmees Angie seltskonda 24-tunnisel õdusal glampingul keset metsikut loodust. Draamarohke kokteilipidu jätab noormehed sõnatuks.
14:25 Mängufilm Valentinipäev veiniistanduses (Valentine in the Vineyard, USA 2019). Meil on kolmandat korda võimalus kaasa elada Frankie ja Nate’i armastuse loole. Seekord püüavad nad korraldada oma elu viinamarjaistanduses ja peavad salaja abiellumisplaani. R: Terry Ingram O: Rachael Leigh Cook, Brendan Penny, Marcus Rosner
16:10 Mängufilm Pulmaleping (The Wedding Contract, USA 2023)*. Juudisoost õpetaja Rebecca ja reklaamijuht Adam planeerivad suure põnevusega oma pulmi, kuid nii nende pulmad ja kui kogu tulevik on ohus, kui Adam alustab uut reklaamikampaaniat ja nende emad kohtuvad. R: Peter DeLuise O: Becca Tobin, Jake Epstein, Colleen Wheeler
17:50 Soodsad sööginaudingud, H8/E4: Perekond Ridewood. Chris ja Jordan abistavad mugavaks muutunud perekonda tagasi tervislikuma eluviisini. Kas nad suudavad panna pere toidukordi ette planeerima ja raha säästma?
19:00 MasterChef Eesti, H1/E2. Kodukokad valmistavad kohtunikele oma parimaid toite, lootuses pääseda põhivõistlusele. Järel on vaid mõned valged MasterChefi põlled, seega toiduentusiastid peavad andma endast maksimumi. Hallide põllede omanikud saavad enda tõestamiseks viimase võimaluse. Neid ootab ees keeruline väljakutse, mis osutub nii mõnelegi kontimurdvaks.
20:25 Mängufilm Minu peigmehe koerad (My Boyfriends' Dogs, USA 2014). Romantiline komöödia! Pärast oma kolme koeraga väiksesse einelasse saabumist, jutustab põgenenud pruut loo oma härra Õige otsingutest. R: Terry Ingram O: rika Christensen, Teryl Rothery, Jeremy Guilbaut
22:15 Sõbrad, H7/E1: Monica raev. Racheli itaallasest kavaler püüab võrgutada Phoebe'i ja sellel on katastroofilised tagajärjed. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:40 Sõbrad, H7/E2: Racheli raamat. Kõik teevad pulmaplaane. Joey avastab Racheli voodist armastusromaani. Phoebe hakkab Rossi korteris massaazhikliente vastu võtma. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:15 Alasti ahvatlus, H3/E2*. Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
00:10 Alasti ahvatlus, H3/E3*. Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
01:05 Alasti ahvatlus, H3/E4*. Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
02:00 Armastuse saar, H3/E18. Pärast dramaatilist taaskohtumist seisavad endised armastajad teineteisega silmitsi, samal ajal uusi suhteid luues.
03:00 Mängufilm Polaarpoiss (Polaarpoiss, Eesti 2016). Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust... R: Anu Aun O: Roland Laos, Jaanika Arum, Andrus Vaarik, Rein Oja, Mirtel Pohla, Indrek Sammul, Henrik Kalmet, Katariina Unt, Kaspar Velberg, Ivo Uukkivi
04:35 Postimees.ee, E1999

Pühapäev 02.06.2024

08:00 Mängufilm Valentinipäev veiniistanduses (Valentine in the Vineyard, USA 2019)*. Meil on kolmandat korda võimalus kaasa elada Frankie ja Nate’i armastuse loole. Seekord püüavad nad korraldada oma elu viinamarjaistanduses ja peavad salaja abiellumisplaani. R: Terry Ingram O: Rachael Leigh Cook, Brendan Penny, Marcus Rosner
09:40 Soodsad sööginaudingud, H8/E4: Perekond Ridewood*. Chris ja Jordan abistavad mugavaks muutunud perekonda tagasi tervislikuma eluviisini. Kas nad suudavad panna pere toidukordi ette planeerima ja raha säästma?
10:50 Aedniku aabits, H4/E68*. Saade kõigile rohenäppudele ja aiailunautlejatele! Kuidas näeb välja võimas rododendroniaed männimetsa all. Sirelite aeg on täies hoos!
11:20 Hooaeg, H19/E21*. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
11:50 Rita köök, H1/E3*. Rita kööki tuleb külla mikrobioomi teadlane Kaarel Adamberg, kes aitab valmistada sööke, mis korraga maitsevad nii meile endile kui kasulikele bakteritele meie sees. Koka ja külalise käte all valmivad hapupiimapannkoogid, vürtsikas ahjupeedi- ja kikerhernesalat, ning mõnus roheline salat röstitud mandlitega.
12:20 Rannamaja remondihundid, H2/E2: Marylandis mälestusi loomas. Marylandi populaarse rannalinna Ocean City sagedased külastajad otsustavad investeerida kinnisvarasse. Kui nad renoveerimist alustavad, avastavad nad kiiresti, et nende uuel kodul on varuks rohkem üllatusi, kui nad oskasid arvata.
13:15 Vallaline kaunitar, H5/E3. Angie korraldab kohtingu, ühendades oma kaks lemmikasja - poissmehed ja päästekoerad. Kokteilipeol läheb pingeliseks, kui üks poissmeestest koodeksit rikub.
14:25 Mängufilm Armastuse mehaanika (The Mechanics of Love, USA 2017). Oma õe pulma tulles kohtub Matti vana kallimaga, kes töötab isa mehaanikatöökojas. Selgub, et leek pole lõplikult kustunud ning naine on nüüd kahevahel – kas naasta suurlinna, kus teda ootab ta kihlatu Devin, või jääda siia. R: David Weaver O: Shenae Grimes-Beech, Tyler Hynes, Lochlyn Munro
16:05 Mängufilm Minu peigmehe koerad (My Boyfriends' Dogs, USA 2014)*. Romantiline komöödia! Pärast oma kolme koeraga väiksesse einelasse saabumist, jutustab põgenenud pruut loo oma härra Õige otsingutest. R: Terry Ingram O: rika Christensen, Teryl Rothery, Jeremy Guilbaut
17:50 Soodsad sööginaudingud, H8/E5: Perekond Forsyth. Chris ja Jordan püüavad väga erinevate maitsetega pereliikmeid õpetada koos süüa tegema, et säästa raskelt teenitud raha muudeks rõõmudeks.
19:00 MasterChef Eesti, H1/E3. Kaksteist Eesti parimat kodukokka on selgunud ning ainult neile avanevad MasterChefi köögi ja sahvri uksed. Esimese väljakutsena ootavad võistlejaid üllatuskastid, mille sisust tuleb restoranivääriline roog valmistada. Ülesande võitjat ootab ihaldusväärne eelis. Selle väärtus on seda olulisem, et keegi peab juba saatest lahkuma.
20:25 Mängufilm Hea aasta (A Good Year, USA, Suurbritannia 2006). Londonis elav halastamatu investeerimisekspert Max Skinner saab teate, et on surnud tema onu Henry, ainus inimene, kellest ta kunagi hoolinud on. Onu pärandas Maxile oma väikese viinamarjaistanduse, mille müümiseks mees kiiresti Provence’i sõidab. Vastumeelselt lepib ta tõsiasjaga, et peab kohal viibima kauem kui paar päeva. Ent mälestusi tulvil maja ja kohalike inimeste mõjul hakkab seni vaid hiigelkasumile keskendunud töönarkomaan vähehaaval mõistma, et elu on mõeldud nautimiseks. R: Ridley Scott O: Russell Crowe, Albert Finney, Albert Finney
22:40 Alasti ahvatlus, H3/E5*. Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
23:40 Alasti ahvatlus, H3/E6*. Saates astub lavale kaks vallalist, kel avaneb võimalus valida unelmate kaaslane. Tulevase kohtingupartneri nägu ei näe kumbki saatekülaline, kuid see-eest on nende ees valla paljad kehad.
00:35 Armastuse saar, H3/E19. Saarlased on šokeeritud, sest Raputa ja sega väljakutse teeb oma töö ja raputab villat korralikult.
01:35 Mängufilm Hea aasta (A Good Year, USA, Suurbritannia 2006)*. Londonis elav halastamatu investeerimisekspert Max Skinner saab teate, et on surnud tema onu Henry, ainus inimene, kellest ta kunagi hoolinud on. Onu pärandas Maxile oma väikese viinamarjaistanduse, mille müümiseks mees kiiresti Provence’i sõidab. Vastumeelselt lepib ta tõsiasjaga, et peab kohal viibima kauem kui paar päeva. Ent mälestusi tulvil maja ja kohalike inimeste mõjul hakkab seni vaid hiigelkasumile keskendunud töönarkomaan vähehaaval mõistma, et elu on mõeldud nautimiseks. R: Ridley Scott O: Russell Crowe, Albert Finney, Albert Finney
03:25 Postimees.ee, E2000