Duo 4 saatekava 15.04.2024 - 21.04.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 15.04.2024

06:20 Minu kodu on parim, H6/E32. Võistlustulle on jäänud viis meeskonda. On aeg hakata renoveerima hoove.
07:20 Vana silla saladus, H7/E68. Franciscal on Carmelole tähtis uudis. Beatriz ei mõista Emilia käitumist. Matías langetab otsuse.
08:10 Keelatud vili, H5/E350. Dogani ja Yildizi õhtusöök tekitab kõigis osapooltes uusi küsimusi. Cagatay on maruvihane, kui näeb haiglas Yildizi ja Halit Cani kõrval Dogani. Kumru haub uue plaani, mis lööb kõik senise pea peale.
09:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8113*. Edenil ja Remil napib inspiratsiooni. Marilyn kardab, et on kaotanud sõbra. Rose saab teada oma vanemate lahkumineku põhjuse.
09:30 Igavene armastus, E5*. Ees on Nihani ja Emiri viies pulma-aastapäev, kuid abielu pole sugugi roosiline. Nihan silmab üle aastate naasnud Kemali ja kaua alla surutud tunded ei lase end unustada.
10:25 Pilvede all, H18/E9. Kertu on Haapsalus ja palub Sirjelt abi. Mari annab Indrekule tööalast nõu. Siirit tabab üks pettumus teise järel, kuigi Valter püüab teda aidata. Urmas ilmub ootamatult Mari ja Indreku juurde. Sirje otsustab Liisat aidata ning sõidab pealinna.
11:20 Kõmutüdruk, H3/E5: Rufus abiellub. Lily ja Rufus otsustavad pulmapäeva lähemale tuua. Kas midagi tuleb nende vahele, enne kui nad jõuavad abielluda? Dan ja Vanessa segatakse Georgina sepitsustesse. Chuck avastab saladuse, mida Carter on Serena eest varjanud.
12:10 Tonio ja Julia, H1/E6: Võlad ja nende lunastamine. Toniole tehakse ootamatult ahvatlev tööpakkumine Münchenist. Ta ei suuda kuidagi otsustada, mida teha. Julia ei tea midagi Tonio kõhklustest ja tegeleb pühendunult Heike Sageri probleemidega. Vabal ajal saab ta üha tihedamini kokku Felixiga. Tema vanemate kõrvus helisevad juba pulmakellad.
14:00 Telehommik, H1/E74*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:35 Saladused, H1/E5: Kreisid pruudivanemad. 22-aastane Veiko ei leia oma pruudi Railika alkohoolikutest vanemate silmis sugugi armu ja kannatab suhte nimel välja palju alandavat kohtlemist. Nad soovivad, et poiss nende tütre elust võimalikult kiiresti kaoks ning aitavad sündmustele omalt poolt igati kaasa.
17:05 Õhtu!, H6/E119*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingute hotell, H1/E2. Esimesena saabub hotelli 21aastane elektrik Eddie. Naistega suheldes muutub ta väga tagasihoidlikuks. Sheila, 81aastane pensionil refleksoloog, kes usub kindlalt, et elu algab alles 80aastaselt. Reklaamidirektor Tom, 27aastane, on energiline mees. Tema kaaslane on nimekaim ja moejuht Tom.
19:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8114. Felicity põgeneb oma probleemide eest. Eden ja Remi seisavad silmitsi reaalsusega. Irene paljastab Harperi saladuse.
19:30 Igavene armastus, E6. Nihan meenutab oma minevikku Kemaliga ja räägib Leylaga südamest-südamesse. Kemalil on seoses Emiri firma hankes osalemisega plaan. Emiril ja Nihanil on tulemas pulma-aastapäeva pidu, kuhu kutsutakse ka Kemal.
20:30 Vaba miljonär, H1/E5: Taevalik basseinipidu. Mõnel valitud õnnelikul avaneb võimalus võrratus veiniistanduses koos Joedega aega veeta, kuid peole saabub ootamatu külaline ja hala on taevani.
21:25 Tapja lummuses, H1/E4: Vabandust, kallis. Leinav Eve saab aimu nuhi olemasolust, samal ajal kui Villanelle’ile ja veel kahele palgamõrvarile tehakse ülesandeks tappa Briti luure liige.
22:20 Sõbrad, H3/E17: Ärajäänud suusareis. Ross ja Rachel veedavad aega koos oma teiste sõpradega. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:50 Sõbrad, H3/E18: Hüpnoosilint. Meeleheitel Monica läheb kohtama oma restorani kliendiga. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:20 Alasti ahvatlus, H1/E7. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:25 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E8: Sõbrad allilmast. Uus töödejuhataja ei saa kinnipeetavatega hästi läbi. Judy otsib abi Pousseylt. Maria leiab koha äri ajamiseks.
01:35 Armastuse saar, H6/E36. Laura Whitmore on viimaks saarel ja on aeg viimane saade hooga käima tõmmata. Allesjäänud paarid valmistuvad finaaliks, kus nad suunduvad koos villast välja publikuga kohtuma.
02:55 Tonio ja Julia, H1/E6: Võlad ja nende lunastamine*. Toniole tehakse ootamatult ahvatlev tööpakkumine Münchenist. Ta ei suuda kuidagi otsustada, mida teha. Julia ei tea midagi Tonio kõhklustest ja tegeleb pühendunult Heike Sageri probleemidega. Vabal ajal saab ta üha tihedamini kokku Felixiga. Tema vanemate kõrvus helisevad juba pulmakellad.
04:20 Postimees.ee, E1952

Teisipäev 16.04.2024

06:00 Minu kodu on parim, H6/E33. On kohtumõistmise päev, kuna kohtunikud näevad hoove esimest korda.
07:05 Vana silla saladus, H7/E69. Cristóbal saab analüüside tulemused. Camila kavatseb ära sõita. Paco tuleb Matíast otsima.
08:00 Keelatud vili, H5/E351. Emir hoiatab Yildizit Dogani eest. Yildiz otsustab Halit Cani aktsiaid ise juhtima hakata. Cagatay hakkab Kumru sõnade tõttu kahtlustama, et Yildizi ja Dogani vahel võib päriselt midagi olla.
08:55 Kodus ja võõrsil, H35/E8114*. Felicity põgeneb oma probleemide eest. Eden ja Remi seisavad silmitsi reaalsusega. Irene paljastab Harperi saladuse.
09:25 Igavene armastus, E6*. Nihan meenutab oma minevikku Kemaliga ja räägib Leylaga südamest-südamesse. Kemalil on seoses Emiri firma hankes osalemisega plaan. Emiril ja Nihanil on tulemas pulma-aastapäeva pidu, kuhu kutsutakse ka Kemal.
10:20 Pilvede all, H18/E10. Sirje ootamatu käitumine on Mari ja Kertu jaoks üllatav, lapsed aga on vaimustuses. Siiri lubab endale kindlaks jääda. Erik õiendab lõpuks Riinaga arved. Indrek leiab endale otsitud abilise. Urmas tuleb Valteri juurde. Albert ja Gunnar satuvad hätta.
11:20 Kõmutüdruk, H3/E6: Rebaste kõne. Vanessa võistleb Blairiga, kumb saab ülikooli rebaste nimel kõne pidada. Dan kutsub Olivia kohtuma Rufuse ja Lilyga, mis tekitab värskele abielupaarile kõikvõimalikke probleeme. Serena ja Nate aitavad üheskoos Carter Baizenit.
12:05 Tonio ja Julia, H1/E7: Mammapoeg. Tonio ja Julia hoiavad taas distantsi, kuid Tanja Clemens vajab nende mõlema abi, nimelt kolib ta 28-aastane poeg koju tagasi ega taha sugugi omaette elada ja ise hakkama saada. Tonio hangib Tanja pojale töökoha, Julia püüab Tanjat nõustada ja jõustada. Samal ajal kurvastab Toniot Julia ja Felixi romaan ja ta hakkab kahtlema oma tees preestri ja jumalasulasena.
14:00 Telehommik, H1/E75*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:35 Saladused, H1/E6: Kummitav väikevend. Südantliigutav lugu lapse kaotusest, kus lein ei lase perel eluga edasi minna, kuniks ühel päeval hakkavad aset leidma kummalised nähtused nagu külmad tuulehood ja iseenesest häält tegema hakkavad mänguasjad.
17:05 Õhtu!, H6/E120*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingute hotell, H1/E3. Hotelli tuleb kaunitar Bella, kes armastab end muusikali „Kassid“ tegelasteks kostümeerida. Bella kohtingukaaslaseks on Tom, kes sündis küll, hõbelusikas suus, aga oma kullakest pole leidnud. Tulevad 57-a ettekandja Julie, kes pole abikaasa surma järel lootust kaotanud ja 28-a kahe lapsega üksikema Rachel, kel enda jaoks vähe aega.
19:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8115. Kirby satub konflikti. Irene otsustab Danat kaitsta. Tane kavandab oma tulevikku Felicityga.
19:30 Igavene armastus, E7. Käes on Nihani ja Emiri 5. pulma-aastapäeva pidu. Kemal otsustab Istanbuli jääda.
20:30 Vaba miljonär, H1/E6: Valmis, kohtadele, JOE! Kurt ja Steven osalevad teatevõistlusel; mehed õpivad neidusid paremini tundma.
21:25 Tapja lummuses, H1/E5: Mul on vannitubadega kiiks. Pärast ehmatavalt nappi pääsemist Villanelle'ist laseb Eve nuhi salakorterisse paigutada, kuid Villanelle pole kaugel.
22:20 Sõbrad, H3/E19: Tilluke T-särk. Rachel läheb pärast Rossist lahkuminekut esimesele kohtingule Markiga. Monica käib Pete'iga edasi, kuigi mees talle ei meeldi. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:50 Sõbrad, H3/E20: Nukumaja. Rachel kahetseb, et viis kokku Chandleri ja oma bossi Joanna. Monica tädi pärandab talle nukumaja, millega ta kellelgi mängida ei luba. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:20 Alasti ahvatlus, H7/E1: Sarah ja Jamie. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:20 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E9: Mängu seis muutub. Ramos ja Flores leiavad viisi, kuidas võimudele vastu hakata. Uudisel on ootamatu mõju. Red ja Lorna on pettunud.
01:25 Armastuse saar, H2/E1. Kõige kuumem telesaade on tagasi! Sophie Monki juhtimisel asuvad kümme kena austraallast armastust otsima. Olles oma teised pooled leidnud, peavad nad ka kokku jääma ja vastu panema ahvatlevatele vallalistele.
02:45 Tonio ja Julia, H1/E7: Mammapoeg*. Tonio ja Julia hoiavad taas distantsi, kuid Tanja Clemens vajab nende mõlema abi, nimelt kolib ta 28-aastane poeg koju tagasi ega taha sugugi omaette elada ja ise hakkama saada. Tonio hangib Tanja pojale töökoha, Julia püüab Tanjat nõustada ja jõustada. Samal ajal kurvastab Toniot Julia ja Felixi romaan ja ta hakkab kahtlema oma tees preestri ja jumalasulasena.
04:15 Postimees.ee, E1953

Kolmapäev 17.04.2024

06:20 Minu kodu on parim, H6/E34. On kohtumõistmise päev, kuna võistlejad naasevad koju oma uusi hoove vaatama.
07:25 Vana silla saladus, H7/E70. Villas toimuv häirib Cristóbali üha enam. Matías kaitseb Marcelat. Lucía haigestub enne ärasõitu.
08:15 Keelatud vili, H5/E352. Yildiz on Cagatay kohtus öeldu pärast šokeeritud. Cagatay süüdistab Yildizit teda Doganiga petmises. Dogan usub, et juhtunu ei saa olla vaid juhus ning leiab viisi, et Cagatay ja Yildiz abielu ei lahutaks. Enderi järjekordne vingerpuss paneb Arzu ülikeerulisse olukorda. Kumru kaotab Arzu suhtes usalduse.
09:05 Kodus ja võõrsil, H35/E8115*. Kirby satub konflikti. Irene otsustab Danat kaitsta. Tane kavandab oma tulevikku Felicityga.
09:30 Igavene armastus, E7*. Käes on Nihani ja Emiri 5. pulma-aastapäeva pidu. Kemal otsustab Istanbuli jääda.
10:25 Pilvede all, H18/E11. Kertu püüab emale toeks olla, kuid Sirjet ei saa keegi aidata. Albert tunneb end Gunnariga juhtunus süüdi. Mari otsustab Indreku valikut kontrollida. Siiri on Urmasest pöörases vaimustuses. Liisa lepib Erikuga ära ja teeb isale ootamatu ettepaneku.
11:20 Kõmutüdruk, H3/E7: Edu Chucki moodi. Serena aitab Chuckil klubi avada, kuid Blair tunneb end kõrvalejäetuna. Dan lööb verest välja, kui vaatab lõpuks üht Olivia kurikuulsat seksistseeni oma kaasnäitleja ja tolleaegse kallima Patrick Robinsoniga. Jenny on valiku ees, kas suhe Ericuga või uus roll kooli kuningannana.
12:05 Tonio ja Julia, H1/E8: Ideaalne mees. Julia satub raskesse olukorda, kui tema juurde tuleb nõu küsima Hanna Stegmeyer. Hanna on mõlkinud autot ja kardab sellest oma abikaasale rääkida. Abikaasa on aga Julia kallima Felixi otsene ülemus, nagu Julia viimasel hetkel taipab. See lugu ajab Julia ja Felixi tülli ning Julia otsib Toniolt mõistmist. Tonio leiabki viisi Hanna aitamiseks. Enda hingevaevale lahendust otsides läheb ta külla maise armastuse nimel preestrikutsest loobunud Gottfied Semmerile.
14:00 Telehommik, H1/E76*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:35 Saladused, H1/E7: Omad vitsad. 14-aastane Gertrud ihaldab täiskasvanute vabadusi ja tutvub rate.ee-s 37-aastase mehega, kes meeleldi tutvustab talle "suurte inimeste" rõõme. Paraku peituvad selles Gertrudile nii põnevana tundunud maailmas omad kohutavad ohud...
17:05 Õhtu!, H6/E121*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingute hotell, H1/E4. Hotelli saabuvad kaks Manchesteri poissi Adam ja Dean, et kohtuda parimate sõbrannade Kate’i ja Charlotte’iga. Armastust otsima tulevad ka 39-a viipekeele tõlk Peter ja 68-a restoranipidajast veinisõber Stephen, kes otsib daami, kellega koos veini nautida.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8116. Cash uurib juhtlõnga. Harper kardab oma õe turvalisuse pärast. Tane ja Felicity plaanivad oma tulevikku.
19:30 Igavene armastus, E8. Kemali vanemad saavad teada, et Kemal ja Nihan on taas kohtunud ja muutuvad väga murelikuks. Salih tahab enda ja Zeynepi suhte avalikustada, see plaan aga tüdrukule ei meeldi. Leyla teeb Kemalile ettepaneku nädalavahetusel saarele sõita.
20:30 Vaba miljonär, H1/E7: Te tütred on mitmendal ringil. Neidude perekonnad saabuvad üllatusvisiidile ja tutvuvad mõlema "Joega"; lisaks selgub ühe neiu eraldi üllatus.
21:25 Tapja lummuses, H1/E6: Vii mind vanglasse! Villanelle smuugeldatakse salajasele missioonile Vene vanglasse, Eve ja Carolyn aga sõidavad maale infot otsima.
22:20 Sõbrad, H3/E21: Kana ja part. Monica kaalub unelmate tööd Pete'i restoranis, kuid tundub, et seal on midagi varjul. Joey ja Chandler lapsendavad väikese kana ja pardi. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:50 Sõbrad, H3/E22: Suur hetk. Joey suure esilavastuse aeg on käes, kuid Kate otsustab sõita L.A-sse. Ross peab Racheli uut kaaslast napakaks. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:20 Alasti ahvatlus, H7/E2: Maria ja Alannah. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:20 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E10: Jänku ja pealuu. Filmiõhtu valik muutub küsitavaks. Aleida teeb paranduse. Piper muretseb selle üle, et vanglakaristused on muutumas liiga keskaegseks.
01:30 Armastuse saar, H2/E2. Osalised harjuvad oma uue situatsiooniga. Uus osaline ajab kohe kõik pöördesse.
02:30 Tonio ja Julia, H1/E8: Ideaalne mees*. Julia satub raskesse olukorda, kui tema juurde tuleb nõu küsima Hanna Stegmeyer. Hanna on mõlkinud autot ja kardab sellest oma abikaasale rääkida. Abikaasa on aga Julia kallima Felixi otsene ülemus, nagu Julia viimasel hetkel taipab. See lugu ajab Julia ja Felixi tülli ning Julia otsib Toniolt mõistmist. Tonio leiabki viisi Hanna aitamiseks. Enda hingevaevale lahendust otsides läheb ta külla maise armastuse nimel preestrikutsest loobunud Gottfied Semmerile.
04:00 Postimees.ee, E1954

Neljapäev 18.04.2024

06:05 Minu kodu on parim, H6/E35. Võistlustulle on jäänud viis meeskonda. On aeg hakata renoveerima hoove.
07:10 Vana silla saladus, H7/E71. Cristóbal kuuleb lapse nuttu. Lucía suudleb Hernandot. Don Berengario noomib Dolorest.
08:00 Keelatud vili, H5/E353. Dogan vihastab Arzu peale ja naine jääb kahe tule vahele. Kumru pakub Enderile koostööd. Feyza keerab omakorda Cagatayd Yildizi vastu üles. Dogan ei luba Cagatayl enam ettevõttesse tulla. Cagatay vannub Doganile kättemaksu. Yildizil hakkab kõigest hoolimata Cagatayst kahju.
08:55 Kodus ja võõrsil, H36/E8116*. Cash uurib juhtlõnga. Harper kardab oma õe turvalisuse pärast. Tane ja Felicity plaanivad oma tulevikku.
09:25 Igavene armastus, E8*. Kemali vanemad saavad teada, et Kemal ja Nihan on taas kohtunud ja muutuvad väga murelikuks. Salih tahab enda ja Zeynepi suhte avalikustada, see plaan aga tüdrukule ei meeldi. Leyla teeb Kemalile ettepaneku nädalavahetusel saarele sõita.
10:20 Pilvede all – uue hooaja ootuses, H18/E12. Sissejuhatuseks näitame eelmise hooaja viimast episoodi. Sirje tunnistab Albertile tõtt. Kertu lükkab Eriku ettepaneku tagasi. Valter püüab Siirit lohutada. Indrek kutsub Mari üllatuseks Kadri neile külla. Mammu teeb stseeni. Gunnar lahkub salaja haiglast. Sirje saab ootamatu kirja...
11:20 Kõmutüdruk, H3/E8: Vanaisa, 2. Olivia räägib televisiooni jutusaates asju, mida hiljem kahetseb ja üritab seda Dani eest varjata. Nate kahtlustab, et vanaisa on Tripi kongresmeniks saamise nimel kõigeks valmis.
12:05 Tonio ja Julia, H1/E9: Taevas on nii lähedal. Tonio ja Julia jutule tuleb maruvihane isa, kes sai teada, et ta tütar tahab kloostrisse minna. Julia leiab loomulikult, et Luise võib nagu kõik teisedki ise otsustada, mida ta teha tahab. Üllatav on tema jaoks aga see, et ka Tonio ei toeta tütarlapse plaane. Julial pole aga mahti pikalt Tonio käitumise üle mõtiskleda, kuna tema meeli köidab üha enam ja enam Felix.
14:00 Telehommik, H1/E77*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:35 Saladused, H1/E8: Tädi kättemaks. 58-aastane Aime elab koos oma poja ja poja perega oma tädi, 85-aastase Leida kolmetoalises korteris. Pidevalt on perekonda painanud ruumikitsikus, kuid olukorda komplitseerib veelgi eaka tädi Leida süvenev dementsus. Vastuseisust hoolimata paigutab perekond tädi lõpuks hooldekodusse, kus ta varsti sureb. Pealtnäha lahenenud olukord võtab aga ootamatu pöörded, kui Leida poltergeistina tegutsema hakkab ja kurja vaimu teod pereliikmetele eluohtlikuks muutuvad.
17:05 Õhtu!, H6/E122*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingute hotell, H1/E5. Hotelli saabub Gemma, kes on kunagi tantsinud prints Williamiga ja otsib nüüd oma printsi. Oma armastust tulevad otsima ka müürsepp Alfie ja püstijalakoomik Louise. Elektrik Eddie tuleb hotelli aga juba teisele katsele.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8117. Cash asub päästemissioonile. Dana elu ripub juuksekarva otsas. Madden viib ellu surmatoova plaani. Rose räägib Irene'ile šokeeriva tõe.
19:30 Igavene armastus, E9. Kemali perel on raske tema otsuseid mõista. Asu jätab Kemali kaaslasena nii mõnelegi sügava mulje. Nihan aitab Zeynepi tema unistusele sammu võrra lähemale.
20:30 Vaba miljonär, H1/E8: Kohtumine Joede peredega. Charlotte'i ja Gallatini saabovad erilised külalised - kuus finalisti! Nüüd, mil mehed on neidude perekondadega tutvunud, on neidudel omakorda võimalus kohtuda Kurti ja Steveni lähedastega ja saada meeste kohta rohkem teada.
21:25 Tapja lummuses, H1/E7: Ma ei taha vaba olla. Villanelle leiab end ohtlikus olukorras lõksust, samal ajal kui Eve uurib võimalikku juhtnööri.
22:20 Sõbrad, H3/E23: Rossi probleem. Rossi tagumikule ilmub kummaline nahatõbi. Phoebe ei oska valida, kas minna kohtama õpetaja või tuletõrjujaga. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:50 Sõbrad, H3/E24: Tšempion. Phoebe saadab Rossi kohtama naisega, kes oli kunagi kiilaspea. Monica õuduseks kavatseb Pete osaleda poksimatšil. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:20 Alasti ahvatlus, H7/E3: Abi, Charlie ja Chrissie. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:20 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E11: Isiksused. Caputo juhivõimed pannakse proovile ja vange ootab ees pikk öö isolatsioonis pärast seda, kui töötajad teevad rahutuks tegeva avastuse.
01:30 Armastuse saar, H2/E3. Pagasikontroll põhjustab ühe paarikese jaoks probleeme. Eoghan peab vastu võtma otsuse.
02:25 Tonio ja Julia, H1/E9: Taevas on nii lähedal*. Tonio ja Julia jutule tuleb maruvihane isa, kes sai teada, et ta tütar tahab kloostrisse minna. Julia leiab loomulikult, et Luise võib nagu kõik teisedki ise otsustada, mida ta teha tahab. Üllatav on tema jaoks aga see, et ka Tonio ei toeta tütarlapse plaane. Julial pole aga mahti pikalt Tonio käitumise üle mõtiskleda, kuna tema meeli köidab üha enam ja enam Felix.
03:55 Postimees.ee, E1955

Reede 19.04.2024

06:15 Minu kodu on parim, H6/E36. Võistlustulle on jäänud viis meeskonda. On aeg hakata renoveerima hoove.
07:15 Vana silla saladus, H7/E72. Lucía tunnistab Hernandole tõtt. Onésimo noomib don Berengariot. Mirañarid paigaldavad esimese uksekella.
08:05 Keelatud vili, H5/E354. Feyza korraldab Cagatay jaoks Halit Caniga kohtumise, millest Aysel teada saab. Feyza kaotab enesevalitsuse ja räägib Cagatayle, et soovib temaga suhet ning et Atlas on tegelikult tema poeg. Ender kolib remondi ettekäändel Yildizi poole, et end tema tegemistega paremini kursis hoida.
09:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8117*. Cash asub päästemissioonile. Dana elu ripub juuksekarva otsas. Madden viib ellu surmatoova plaani. Rose räägib Irene'ile šokeeriva tõe.
09:30 Igavene armastus, E9*. Kemali perel on raske tema otsuseid mõista. Asu jätab Kemali kaaslasena nii mõnelegi sügava mulje. Nihan aitab Zeynepi tema unistusele sammu võrra lähemale.
10:30 Pilvede all, H19/E1. Mari karjäär on hoo sisse saanud, kuid kodus on sellest pinged. Kertu ootab kohtumist Erikuga, kuid hoopis Andresel on ootamatu uudis. Siiri püüab Urmast valega enda juures hoida. Sirje on Mammu ja Liisa enda heaks tööle pannud.
11:25 Kõmutüdruk, H3/E9: Äraaetud Humphreyd lastakse ju maha?. Jenny pole oma Constance Billardi kuninganna tiitliga rahul ja otsustab saada kogu Upper East Side'i valitsejannaks. Dan on mures, kui Olivia kaalub filmirolli pärast ülikoolist lahkumist. Nate ja Dan üritavad Serena ja Blairi endist sõprust taastada.
12:15 Tonio ja Julia, H1/E10: Julgus elada. Julia tunneb, et on Tonio ja Felixi vahel nagu lõhki rebitud ja püüab eneses selgust leida. Tonio kahtleb ikka veel, kas panna preestriamet maha või mitte. Felixis kasvab üha enam viha Tonio vastu. Üllataval kombel aitab just ema Julial oma tunnetest aru saada ja nõuab, et tütar langetaks lõpuks otsuse. Ka nõuandlas pole kerge – Julialt palub abi noorpaar, kes ei saa üle lapse kaotusest.
14:00 Telehommik, H1/E78*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Romi Hasa ja Madis Kimmel teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:40 Reede ÕHTU!, H3/E21. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänased võistlejad on Eesti korvpalli üks värvikamaid persoone Andres Sõber ja pea sama värvikas spordikommentaator Kalev Kruus. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingute hotell, H1/E6. Täna saabub teiste seas hotelli kristlane Christian, kes ei tunnista abielueelset seksi. Autistist tänavakunstnik Tommy ütleb, mida mõtleb, kuid see on takistanud teda oma unistuste meest leidmast. 42-a koomik Louise tuleb hotelli teisele katsele, sest eelmisel korral sädemeid ei lennanud.
19:00 Kodus ja võõrsil, H36/E8118. Kas Marilyn saab suhteid Roo’ga parandada? Mali võidab tüdrukuteõhtul südameid. Kas Irene pannakse vangi?
19:30 Igavene armastus, E10. Nihan ja Kemal kohtuvad kummagi suureks üllatuseks praamil ja saavad aru, mis Leylal plaanis oli. Emir laseb neid jälitada. Önder ja Vildan kahtlustavad, et Kemal võib nende pere vastu kurja plaani haududa.
20:30 Mängufilm Õnne käsiraamat (The Happiness Playbook, USA 2023). Noor ajakirjanik Amy saadetakse inkognito kirjutama lugu õnnelaagrist, mida juhib nägus Paul. Nende kahe vahel hakkab lendama sädemeid, ent kui Amy saab teada, et Paul on jõuka investori poeg, peab ta valima karjääri edendava ajaleheartikli või oma aina tugevnevate tunnete vahel Pauli vastu. R: Jeff Hare O: Tyler Harlow, Andrea Prevatt, Kabby Borders
22:15 Sõbrad, H3/E25: Rannas. Ross avastab, et Rachel armastab teda ikka veel ning peab nüüd valima tema ja Bonnie vahel. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:45 Sõbrad, H4/E1: Meduus. Ross peab valima Racheli ja kiilaka Bonnie vahel. Phoebe avastab, et tema ema sõbranna on hoopis tema ema. Joey, Monica ja Chandler proovivad meduusikõrvetust ravida pealepissimisega. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:15 Alasti ahvatlus, H7/E4: Lauren ja Ryan. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:15 Naistevangla: oranž on uus must, H4/E12: Loomad. Vangla „perede“ vahelised liidud muutuvad pärast seda kui Piscatella ja tema valvurid maha surutakse. Poussey, Judy ja Alex eelistavad vaadata tulevikku.
01:25 Armastuse saar, H2/E4. Saarele saabub kaks sekspommi ja meeste südamed lähevad pöördesse. Kas tekkimas on ka uus paarike?
02:25 Tonio ja Julia, H1/E10: Julgus elada*. Julia tunneb, et on Tonio ja Felixi vahel nagu lõhki rebitud ja püüab eneses selgust leida. Tonio kahtleb ikka veel, kas panna preestriamet maha või mitte. Felixis kasvab üha enam viha Tonio vastu. Üllataval kombel aitab just ema Julial oma tunnetest aru saada ja nõuab, et tütar langetaks lõpuks otsuse. Ka nõuandlas pole kerge – Julialt palub abi noorpaar, kes ei saa üle lapse kaotusest.
03:55 Postimees.ee, E1956

Laupäev 20.04.2024

06:00 Mängufilm Istu, sitsi, armasta! (Romance To The Rescue, USA 2021)*. Selleks, et oma sümpaatiale muljet avaldada, registreerib Kyra oma koera koertenäitusele. Probleem on selles, et tal pole koera, nii et ta peab ühe leidma (ja koolitama) ja kiiresti! R: Heather Hawthorn Doyle O: Andrea Brooks, Lucie Guest, Kamantha Naidoo
07:40 10 päevaga 10 aastat nooremaks, H2/E19: Donna ja Jo*. Sel nädalal pööravad Cherry ja ta meeskond oma tähelepanu kahe lapse ema Jo'le, kes on seljatanud vähi, aga ei tunne end enam peeglisse vaadates ära, ja endisele noorsootöötajale Donnale, kelle elu sai pärast ootamatut ajutraumat pahupidi pööratud. Kas meie spetsialistid suudavad nende enesekindlust ja välimust vaid 10 päevaga taastada?
08:40 Kodus ja võõrsil, H35/E8114*. Felicity põgeneb oma probleemide eest. Eden ja Remi seisavad silmitsi reaalsusega. Irene paljastab Harperi saladuse.
09:10 Kodus ja võõrsil, H35/E8115*. Kirby satub konflikti. Irene otsustab Danat kaitsta. Tane kavandab oma tulevikku Felicityga.
09:35 Kodus ja võõrsil, H36/E8116*. Cash uurib juhtlõnga. Harper kardab oma õe turvalisuse pärast. Tane ja Felicity plaanivad oma tulevikku.
10:05 Kodus ja võõrsil, H36/E8117*. Cash asub päästemissioonile. Dana elu ripub juuksekarva otsas. Madden viib ellu surmatoova plaani. Rose räägib Irene'ile šokeeriva tõe.
10:35 Kodus ja võõrsil, H36/E8118*. Kas Marilyn saab suhteid Roo’ga parandada? Mali võidab tüdrukuteõhtul südameid. Kas Irene pannakse vangi?
11:00 James Martin: kodused maitsed, H2/E4: Peolauale. James valmistab oma Hampshire'i kodus pidulike õhtusöögilaudade krooniks sobivaid roogi, mis on leidlikud selle osas, et lasevad ka tal endal pidu nautida, ning garanteerivad, et külalised saavad unustamatu maitseelamuse.
12:00 Majajahtijad: Remondime!, H10/E2: Remont järve ääres. Andrew ja Robin otsivad Maine'is oma unistuste kodu. Nad tahavad oma neljale kasvavale lapsele piisavalt suurt maja otse järve ääres. Ulatuslikul renoveerimisel on iga abikäsi teretulnud.
12:55 Vallaline kaunitar, H19/E2. Gabby ja Rachel üllatavad kavalere bikiinivõistlusega, mille parimatele on auhinnaks pääse grupikohtingu järelpeole. Tüdrukud näitavad meestele, et selles seikluses on nemad juhid.
14:35 Mängufilm Suurlinnast mõisapreiliks (English Estate, USA 2022). Sisekujundaja Nora Catwright pärib vanaonu Edmundilt Inglise maamaja. Lootes see kiirelt maha müüa, et asutada oma disainibüroo, lendab ta üle ookeani, et maja müügiks ette valmistada. Kuid saabudes avastab ta, et seal elab Edmundi mööblifirma pahur uus omanik Jamie Allen, kes keelab Noral maja maha müüa. R: Nick Lyon O: Charlie Clapham, Spencer Locke, Juliet Mills
16:15 Mängufilm Õnne käsiraamat (The Happiness Playbook, USA 2023)*. Noor ajakirjanik Amy saadetakse inkognito kirjutama lugu õnnelaagrist, mida juhib nägus Paul. Nende kahe vahel hakkab lendama sädemeid, ent kui Amy saab teada, et Paul on jõuka investori poeg, peab ta valima karjääri edendava ajaleheartikli või oma aina tugevnevate tunnete vahel Pauli vastu. R: Jeff Hare O: Tyler Harlow, Andrea Prevatt, Kabby Borders
18:00 Kolme nädalaga tervem keha, E1. Michael Mosley hindab viie vabatahtliku tervislikku seisundit ja kontrollib, mida nad söövad. Vabatahtlikud alustavad oma uue treeningkavaga.
19:00 Minu köök on parim, H13/E5. Täna õhtul oleme Melbourne'is koos majakaaslaste Nicki ja Christianiga, kes on rääkinud kõrgest mängust ja on kindlad, et suudavad Radha ja Prabha oma kaasaegse Austraalia köögiga edetabeli tipust minema lüüa.
20:35 Mängufilm Sädemeid lendab (When Sparks Fly, USA, Kanada 2014). Romantiline komöödia suurlinna ajakirjanikust, kes naaseb oma väiksesse kodulinna, et kirjutada lugu USA iseseisvuspäeva kohta - seal avastab ta, et armastus on just see, mis tema elust puudu on. R: Gary Yates O: Meghan Markle, Lochlyn Munro, Lauren K. Robek
22:25 Sõbrad, H4/E2: Kass. Phoebe usub, et tema ema hing elab kohvikkuse ilmunud kassis. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:55 Sõbrad, H4/E3: Käerauad. Monica on toitlustajaks ema korraldatud peol. Chandleri kohtumine Racheli bossiga muutub piinlikuks. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:25 Alasti ahvatlus, H1/E7*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:25 Alasti ahvatlus, H7/E1: Sarah ja Jamie*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
01:25 Alasti ahvatlus, H7/E2: Maria ja Alannah*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
02:25 Armastuse saar, H2/E5. Eoghan jääb mitmenaisepidamisega vahele. Ootamatu pööre armunoolte mängus hullutab osalejaid.
03:10 Mängufilm Polaarpoiss (Polaarpoiss, Eesti 2016). Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust... R: Anu Aun O: Roland Laos, Jaanika Arum, Andrus Vaarik, Rein Oja, Mirtel Pohla, Indrek Sammul, Henrik Kalmet, Katariina Unt, Kaspar Velberg, Ivo Uukkivi
04:45 Postimees.ee, E1957

Pühapäev 21.04.2024

06:55 Mängufilm Suurlinnast mõisapreiliks (English Estate, USA 2022)*. Sisekujundaja Nora Catwright pärib vanaonu Edmundilt Inglise maamaja. Lootes see kiirelt maha müüa, et asutada oma disainibüroo, lendab ta üle ookeani, et maja müügiks ette valmistada. Kuid saabudes avastab ta, et seal elab Edmundi mööblifirma pahur uus omanik Jamie Allen, kes keelab Noral maja maha müüa. R: Nick Lyon O: Charlie Clapham, Spencer Locke, Juliet Mills
08:35 Kolme nädalaga tervem keha, E1*. Michael Mosley hindab viie vabatahtliku tervislikku seisundit ja kontrollib, mida nad söövad. Vabatahtlikud alustavad oma uue treeningkavaga.
09:35 Aedniku aabits, H4/E62*. Räägime puude-põõsaste kevadlõikuse põhitõdedest: mida ja millal, keda ja kust lõigata? Õige riist õigeks otstarbeks: kuidas lõigata nii, et käed ja taimed võimalikult vähe kannataksid? Saatejuht on Ingrid Sembach-Hõbemägi
10:05 Hooaeg, H19/E15*. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
10:35 Rita köök, H1/E7: Magustoitude eri*. Ritale tuleb külla personaalkokk ja toitumisnõustaja Riinu Rätsep, kellega koos uuritakse, kuidas süüa suhkruid sedasi, et need tervisele kahju asemel kasu tooksid. Lisaks põnevatele banaanipannkookidele tehakse üheskoos valmis suvehõnguliselt värske Pavlova tort, kiudainerikkad mandliküpsised ning energiaküllaseks vahepalaks mõeldud seemneküpsised, kõrvale värskendav rohelise õuna mocktail.
11:05 James Martin: kodused maitsed, H2/E5: Kiire ja lihtne. James leiutab kiireid retsepte, et valmistada pärast pikka tööpäeva kodus roogi, mis on riukalikult dekadentsed ning tulvil rikkalikke ja kosutavaid maitseid.
12:00 Majajahtijad: Remondime!, H10/E3: Pilkupüüdev remont. Austinis, Texases elav noorpaar soovib leida endale esimest kodu, et pere luua. Remont algab kohe, kui maja on leitud, ent nüüd tuleb neil seista silmitsi ühe kuluka probleemiga teise järel ning langetada ka mõni julge disainiotsus.
12:55 Vallaline kaunitar, H19/E3. Ameerikamäelik nädal lõpeb roositseremooniaga, kus kaunitarid teevad otsuse, mis muudab terve ettevõtmise edasist käiku.
14:35 Mängufilm Limonaadiromanss (Lemonade Stand Romance, USA 2021). Kui 10-aastane Maisie peab ootamatult oma limonaadileti sulgema, näeb karjäärinaine Trish selles võimalust aidata nii firmat Sunny Day Limonade, kus ta töötab, kui ka Maisiet, ja ta naaseb vastumeelselt oma kunagisse kodulinna. Seal saab ta teada, et Maisie isa on tema kooliaegne kallim Evan. Ühiselt limonaadiletile kasutusluba ajades saavad nad taas lähedasemaks ja vanad tunded löövad uuesti lõkkele. R: Max McGuire O: Rebecca Dalton, Corey Sevier, Lisa Langlois
16:20 Mängufilm Sädemeid lendab (When Sparks Fly, USA, Kanada 2014)*. Romantiline komöödia suurlinna ajakirjanikust, kes naaseb oma väiksesse kodulinna, et kirjutada lugu USA iseseisvuspäeva kohta - seal avastab ta, et armastus on just see, mis tema elust puudu on. R: Gary Yates O: Meghan Markle, Lochlyn Munro, Lauren K. Robek
18:00 Kolme nädalaga tervem keha, E2. Vabatahtlikud kogunevad katusele, et teha üks intensiivne trenn. Samuti tutvustatakse neile talisuplemist. Vegan rämpstoidu armastaja teeb ümberkorraldusi oma toitumises.
19:00 Minu köök on parim, H13/E6. Täna õhtul on selle vooru viimane kodurestoran ja me oleme Claudeani ja Anthony kodus. Kas nad suudavad eelneva karmi jutu ja kriitikaga muljet avaldada või on oht, et nad elimineeritakse võistlusest?
20:35 Mängufilm Maja järve ääres (The Lake House, USA 2006). Kate on üksildases maamajas elav arst, kes asub tööle Chicago suurde haiglasse. Majja asunud üürnikule jätab Kate kirja koos enda aadressiga. Lisaks märgib ta kirjas, et värvilised käpajäljed olid maja välistrepil juba enne tema sinna kolimist. Uus üürnik ei pööra sellele tähelepanu, kui ühel päeval teeb sinna kanti sattunud koer maja trepile värvised käpajäljed. R: Alejandro Agresti O: Christopher Plummer, Sandra Bullock, Keanu Reeves
22:35 Alasti ahvatlus, H7/E3: Abi, Charlie ja Chrissie*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
23:35 Alasti ahvatlus, H7/E4: Lauren ja Ryan*. Omanäoline kohtingusaade, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:35 Armastuse saar, H2/E6. Saare ajaleht tekitab osalejates trotsi. Sam püüab viimaks Vanessa omale saada. Sophie naaseb ning üks osaleja saadetakse koju.
01:45 Mängufilm Maja järve ääres (The Lake House, USA 2006)*. Kate on üksildases maamajas elav arst, kes asub tööle Chicago suurde haiglasse. Majja asunud üürnikule jätab Kate kirja koos enda aadressiga. Lisaks märgib ta kirjas, et värvilised käpajäljed olid maja välistrepil juba enne tema sinna kolimist. Uus üürnik ei pööra sellele tähelepanu, kui ühel päeval teeb sinna kanti sattunud koer maja trepile värvised käpajäljed. R: Alejandro Agresti O: Christopher Plummer, Sandra Bullock, Keanu Reeves
03:15 Postimees.ee, E1958