Duo 4 saatekava 04.03.2024 - 10.03.2024

Kava keel: en et

Esmaspäev 04.03.2024

07:05 Vana silla saladus, H7/E38. Hernandol on äriprobleemid. Cristóbal naudib oma võimu. Francisca otsib toetajaid.
07:55 Keelatud vili, H4/E320. Hasan Ali näeb Enderi ja Yildizi plaani läbi ega jää käed rüpes ootama. Feride on Hasan Ali žestidest meelitatud. Kaya palub, et Yildiz aitaks tal Enderile kihlasõrmust välja valida. Cagatayl hakkab Feyza pojast kahju ja ta pakub naisele tööd.
08:45 Kodus ja võõrsil, H35/E8083*. Theo ei saa pressikonverentsil sõnagi suust. Felicity ahistaja jätkab väljapressimist. Marilyn püüab Irene’i aidata.
09:15 Minu kodu on parim, H6/E2. Panused pole kunagi kõrgemad olnud! Kohtunikud hindavad saate ajaloo esimest oksjonile minevat maja.
10:30 Pilvede all, H16/E9. Piret jagab Sirjega oma hirme ja solvab Urmast. Mari saab Riina kohta teada midagi, mis muudab tema suhtumist. Kertul on Erikule uudiseid Liina ja Henri kohta. Erik seevastu valmistab Kertule tohutu pettumuse. Sirje hakkab Urmasega plaani pidama.
11:25 Kõmutüdruk, H1/E18: Palju kära ei millestki - Viimane osa! Serena on oma mainet hävitamas, kui Blair talle appi tõttab ja Georgina Sparksile vastu hakkab. Lily valmistub oma pulmadeks, mis on tembeldatud Manhattani seltskonnaelu aastasündmuseks. Serena räägib viimaks Danile tõtt oma mineviku kohta. Lily sisekujundaja Amelia avaldab muljet Chuckile.
12:15 Mägidoktor, H15/E11: Äärmused 1. Martin seisab raske valiku ees: kas loobuda oma lapse hooldusõigusest või kaotada talu igakülgne sissetulek, mis viiks Gruberhofi pankroti äärele. Doktor Gruber testib auahnet ekstreemsportlast, kelle diagnoos osutub jalustrabavaks. Anne toetab Martinit, ent kardab samas ka iseenda eksistentsi pärast. Kas Franziskal on võimalus koomast välja tulla?
13:05 Mägidoktor, H15/E12: Äärmused 2. Martin seisab raske valiku ees: kas loobuda oma lapse hooldusõigusest või kaotada talu igakülgne sissetulek, mis viiks Gruberhofi pankroti äärele. Doktor Gruber testib auahnet ekstreemsportlast, kelle diagnoos osutub jalustrabavaks. Anne toetab Martinit, ent kardab samas ka iseenda eksistentsi pärast. Kas Franziskal on võimalus koomast välja tulla?
14:00 Telehommik, H1/E45*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:30 Saladused, H5/E9. Keskealised Kaarel ja Anu kannatavad juba mitu aastat nende all korteris elava vallalise Rometi pidutsemist ning lärmi. Kui algul jääb mulje, et Romet vägivallatseb oma noore naise kallal, siis õige pea veenab noormees naabreid selles, et hoopis Hedi on vägivaldne lärmaja ning laamendaja. Kus on tõde?
17:00 Õhtu!, H6/E95*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingud, H9/E4: Thomas ja Imogen. Esimesena viiakse saates kokku mikrobioloogia üliõpilased Thomas ja Imogen. Järgmisena paneb finantsspetsialist Sylthea proovile end ise üles töötanud Dave’i. Iluduskuninganna ja müürsepp Chloe loodab õnne leida baaridaam Elliega. Viimaks katsuvad oma õnne üritustekorraldaja India ja pidevalt lennus olev Jacob.
19:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8084. Mali tunneb end oma ärist lahutatuna. Tane ja Cash püüavad Felicityt leida.
19:30 Ahvatluste saar, H2/E2: Teekond algab. Neli valikute ristteel olevat paari asuvad teekonnale, et omavahelised suhted proovile panna.
20:25 Õhtusöök kahele, H11/E21: Colm. Müügijuht Colm peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm naist, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
21:25 Valelikud võrgutajad, H7/E22: Esmaklassiline lõpupidu. Sarja osatäitjad jagavad saladusi ja kõige erilisemaid hetki kogu teekonnast.
22:20 Sõbrad, H10/E11: Nuttev strippar. Phoebe abiellumiseelsele peole ilmub strippar. Chandler ja Ross meenutavad 1987. aastat ja ülikoolipäevil sõlmitud lepingut. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:55 Sõbrad, H10/E12: Phoebe pulmad. Phoebe pulmi korraldab Monica, kes kõik hulluks ajab. Chandler ja Ross avastavad, et neil polegi pulmas midagi teha. Pulmapäeval tabab New Yorki viimase 20 aasta kõige rängem lumetorm. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:30 Alasti ahvatlus, H2/E9. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:00 Naistevangla: oranž on uus must, H2/E6: Teile on ka pitsa. Õhus on armastust, kui vangid sõbrapäevapeoks valmistuvad; Red teeb uue intrigeeriva avastuse. Larry teeb Piperile ettepaneku tema informaatoriks hakata.
01:10 Õhtusöök kahele, H11/E21: Colm*. Müügijuht Colm peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm naist, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
02:05 Armastuse saar, H5/E43. Villas on taas tunded laes, kui osalejad näevad enda kohta kirjutatud pealkirju. Chrisi küsitletakse pärast kohtingut ta kohtlase käitumise pärast.
03:05 Mägidoktor, H15/E11: Äärmused 1*. Martin seisab raske valiku ees: kas loobuda oma lapse hooldusõigusest või kaotada talu igakülgne sissetulek, mis viiks Gruberhofi pankroti äärele. Doktor Gruber testib auahnet ekstreemsportlast, kelle diagnoos osutub jalustrabavaks. Anne toetab Martinit, ent kardab samas ka iseenda eksistentsi pärast. Kas Franziskal on võimalus koomast välja tulla?
03:50 Mägidoktor, H15/E12: Äärmused 2*. Martin seisab raske valiku ees: kas loobuda oma lapse hooldusõigusest või kaotada talu igakülgne sissetulek, mis viiks Gruberhofi pankroti äärele. Doktor Gruber testib auahnet ekstreemsportlast, kelle diagnoos osutub jalustrabavaks. Anne toetab Martinit, ent kardab samas ka iseenda eksistentsi pärast. Kas Franziskal on võimalus koomast välja tulla?
04:35 Postimees.ee, E1910

Teisipäev 05.03.2024

07:20 Vana silla saladus, H7/E39. Cristóbal survestab Onésimot. Naisi hirmutanud elukas tabatakse. Mauricio ei usu Francisca seletusi.
08:10 Keelatud vili, H4/E321. Cagatay kahtlustab, et Feyza poja isa võib olla tema. Ta nõuab Feyzalt ausat vastust. Ender teeb Kayale romantilise üllatuse. Nad otsustavad abielluda. Hasan Ali, Yildizi ja Enderi kohtumine võtab saatusliku pöörde.
09:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8084*. Mali tunneb end oma ärist lahutatuna. Tane ja Cash püüavad Felicityt leida.
09:30 Minu kodu on parim, H6/E3. Meeskonnad saabuvad Lõuna-Austraaliasse, kus nende ülesandeks on kujundada endise austraalia jalgpalli tähe Jaredi poissmehekodust armupesa talle ja ta kosmeetikust naisele Jessile. Kellele jääb võimalus ja kohustus tegeleda boonustoaga, kust on võimalik viis lisapunkti koguda?
10:30 Pilvede all, H16/E10. Piret ja Kertu ei kiida Mari ootamatut otsust heaks. Piret kardab, et Volts ei tahagi enam last. Erik korraldab Kertule ootamatu stseeni. Sirje survestab Urmast ühist äri alustama. Gunnar saab Sirje plaanidest teada ning tagajärjed ei lase end oodata.
11:25 Kõmutüdruk, H2/E1: Päris tore suvi. Tere tulemast tagasi Manhattani noorte sekka, kel on raha, tahtmist ja võimalusi proovida kõiki New Yorgi poolt pakutavaid ahvatlusi! Seks, valed ja skandaalid ei lähe iial suvepuhkusele ning Kõmutüdrukul jätkub alati uudiseid. Teise hooaja avaosas etendavad Serena ja Nate armastajaid, et varjata Nate'i suhet vanema abielunaisega ning Serena kurbust lõhkiläinud suhte üle Daniga. Blair saabub võõrsilt koju kuuma kutiga käevangus, mis ajab Chucki armukadedusest pööraseks. Jenny hangib endale ihaldatud kutse kõrgseltskonna ballile.
12:15 Mägidoktor, H15/E13: Rahus 1. Martin ravib mägironijat, kel on leukeemia ning satub ootamatult suhtekolmnurga tunnistajaks. Franziska väljub koomast ja tuleb koos pojaga Gruberhofi taastuma. Anne hoolitseb tema eest. Martin teab, et poeg ei jää nende tallu elama. Franziska saab teada oma ema intriigidest ja soovib temaga suhtlemise lõpetada. Martin aga ei lepi sellega, sest soovib, et tema pojal oleks suur pere.
13:05 Mägidoktor, H15/E14: Rahus 2. Martin ravib mägironijat, kel on leukeemia ning satub ootamatult suhtekolmnurga tunnistajaks. Franziska väljub koomast ja tuleb koos pojaga Gruberhofi taastuma. Anne hoolitseb tema eest. Martin teab, et poeg ei jää nende tallu elama. Franziska saab teada oma ema intriigidest ja soovib temaga suhtlemise lõpetada. Martin aga ei lepi sellega, sest soovib, et tema pojal oleks suur pere.
14:00 Telehommik, H1/E46*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:35 Saladused, H5/E10. Erika on saanud tööd linnast eemal asuvas metsaveerel asuvas puhkemajas, kus ööst öösse toimub miskit, mis ajab kogu hotelli personali hulluks.
17:05 Õhtu!, H6/E96*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingud, H9/E5: Valentinipäeva eri - Alex ja Tom. On valentinipäev ja esimeste kohtingute restoran ootab avasüli armastuseotsijaid. Seekordses eriosas otsivad õnne pulmakorraldajad Alexandra ja Tom; endine poliitik Roger ja maailmarändur Jean. Kalanduses töötav Adam püüab võluda vallatut Charliet. Viimasena püüab armastusehirmust üle saada West Endi näitleja Joseph.
19:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8085. Cashi professionaalsus pannakse proovile. Rose valmistub kohtuma Mali emaga. Alf vaigistab Johni mured.
19:30 Ahvatluste saar, H2/E3: Käerauad maha. Üksteisest lahutatult peavad paarid asuma navigeerima läbi oma värske vallalise elustiili. Kes ei suuda kiusatustele vastu panna?
20:25 Õhtusöök kahele, H11/E22: Shakir. Liverpoolist pärit Shakir peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm naist, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
21:25 Keisrinna, H1/E1. Ülimalt meelelahutuslik ja ajalooliselt absoluutselt ebatäpne satiiridraama Katariina Suure tõusust naiivsest neiust Venemaa ajaloo kõige kauem valitsenud naisvalitsejaks. Esimeses osas reisib noor Katariina Venemaale, et abielluda keisriga. Pärast keisrinnaks saamist avastab ta, et keiser Peeter on tegelikult üks isekas hellik.Ta on igasugust lootust kaotamas, kuniks teenijanna Marial pakub välja plaani võtta Peetrilt troon. Oma värvide, dialoogi ja tegelaste rägastikuga on see üks televisiooni maiuspala, millest te ei taha ilma jääda. Peaosades Elle Fanning ja Nicholas Hoult.
22:30 Sõbrad, H10/E13: Prantslane Joey. Phoebe õpetab Joeyt ühe proovi jaoks prantsuse keelt rääkima. Monica ja Chandleri lapse isa võib osutuda mõrtsukaks. Ross tõrjub tagasi Racheli lähenemiskatsed. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:00 Sõbrad, H10/E14: Printsess Consuela. Monica ja Chandler käivad oma tulevast maja vaatamas. Phoebe avastab, et võib oma nime milliseks tahes muuta. Rachel vallandatakse töölt, kuid kohe tuleb uus hea pakkumine. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:30 Alasti ahvatlus, H2/E10. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:00 Naistevangla: oranž on uus must, H2/E7: Comic Sans. Vee alustab oma vanglaäriga, Black Cindyl on probleeme, Bennettit šantažeeritakse ja Piper asutab oma ajaleheklubi.
01:05 Õhtusöök kahele, H11/E22: Shakir*. Liverpoolist pärit Shakir peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm naist, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
02:00 Armastuse saar, H5/E44. Ootamatus pöörab kogu elu villas pea peale. Osalejad on sunnitud valima moraalsuse ja lojaalsuse vahel.
03:00 Mägidoktor, H15/E13: Rahus 1*. Martin ravib mägironijat, kel on leukeemia ning satub ootamatult suhtekolmnurga tunnistajaks. Franziska väljub koomast ja tuleb koos pojaga Gruberhofi taastuma. Anne hoolitseb tema eest. Martin teab, et poeg ei jää nende tallu elama. Franziska saab teada oma ema intriigidest ja soovib temaga suhtlemise lõpetada. Martin aga ei lepi sellega, sest soovib, et tema pojal oleks suur pere.
03:45 Mägidoktor, H15/E14: Rahus 2*. Martin ravib mägironijat, kel on leukeemia ning satub ootamatult suhtekolmnurga tunnistajaks. Franziska väljub koomast ja tuleb koos pojaga Gruberhofi taastuma. Anne hoolitseb tema eest. Martin teab, et poeg ei jää nende tallu elama. Franziska saab teada oma ema intriigidest ja soovib temaga suhtlemise lõpetada. Martin aga ei lepi sellega, sest soovib, et tema pojal oleks suur pere.
04:30 Postimees.ee, E1911

Kolmapäev 06.03.2024

07:15 Vana silla saladus, H7/E40. Gracia üritab Adelat aidata. Hernando sõidab reisile. Camilale saabub külla Lucía.
08:05 Keelatud vili, H5/E322. Suurest plahvatusest on möödas pool aastat ja miski pole enam endine. Cagatayl on kuhjaga tööalaseid muresid ning ka abielu Yildiziga on kõike muud kui pilvitu. Ender naaseb Londonist ja lubab edaspidi pühenduda vaid tööle. Yildizil on tekkinud uus seltskonnadaamist sõbranna Kumru, kes on ühtlasi ka tema naaber. Yildiz on Kumrust suures vaimustuses, ent Cagatay ei paista tema vaimustust jagavat.
09:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8085*. Cashi professionaalsus pannakse proovile. Rose valmistub kohtuma Mali emaga. Alf vaigistab Johni mured.
09:25 Minu kodu on parim, H6/E4. Jessi ja Jaredi majas kasvavad pinged. Probleemid hakkavad ilmsiks tulema, kui meeskonnad peavad ööpäevaga leidma disainielemendi, mis võtaks kogu nende visiooni kokku. Ühe meeskonna eelarve läheb lõhki.
10:30 Pilvede all, H16/E11. Urmas veab Sirjet alt, põgeneb Haapsalust ning otsib üllatuslikult abi Mari juurest. Piret on Voltsis pettunud ja otsustab endale uue väljakutse leida. Kertu lubab lõpuks Liisa taas Eriku juurde. Sirje kahtlustab Gunnarit. Riina hakkab vaikselt võimu võtma.
11:25 Kõmutüdruk, H2/E2: Kuninglik lahing. Blair on vaimustuses oma uuest aadlisoost kavalerist ja on otsustanud temast kümne küünega kinni hoida. Armukadedusest sõgedal Chuckil on aga Blairi ja tema uue kallima Marcuse jaoks hoopis teised plaanid. Serena ja Dan otsustavad oma lembehetki teiste ees maha salata, kuni nad ise oma tunnetes selgusele jõuavad.
12:10 Mägidoktor, H15/E15: See, mis jääb 1. Martini elus toimuvad suured muudatused: Lilli lahkub praksisest ja soovib asuda tööle oma kallima juurde. Franziska valmistub koos pojaga lahkuma, hüvastijätt on Martinile raske. Susanne kutsub Hansu koos kaaslasega enda ja oma uue kallimaga neljakesi lõunale. Esmakohtumine osutub üllatuslikuks. Martin avastab 16-aastasel müopaatia diagnoosiga poisil haruldase geenidefekti.
13:05 Mägidoktor, H15/E16: See, mis jääb 2. Martini elus toimuvad suured muudatused: Lilli lahkub praksisest ja soovib asuda tööle oma kallima juurde. Franziska valmistub koos pojaga lahkuma, hüvastijätt on Martinile raske. Susanne kutsub Hansu koos kaaslasega enda ja oma uue kallimaga neljakesi lõunale. Esmakohtumine osutub üllatuslikuks. Martin avastab 16-aastasel müopaatia diagnoosiga poisil haruldase geenidefekti.
14:00 Telehommik, H1/E47*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:30 Saladused, H5/E11. Depressiooniga musta auku kukkunud Anul ei näi olevat väljapääsu, enesele teadvustamata põletab ta sildu ja hävitab sõprussuhteid.
17:05 Õhtu!, H6/E97*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingud, H9/E6: Nathaniel ja Victoria. 20-aastane vanakooli kommetega Nathaniel pannakse paari sekretär Victoriaga, kes tahab, et keegi võtaks teda sellisena nagu ta on. Kõbusad 83-aastased Jean ja John otsivad seltsi. 30-aastane koristaja Luke loodab leida lõbusa latiino, kellega tantsimas käia ning 35-aastane ämmaemand kohtub Mattiga, kelle suur unistus on luua oma pere.
19:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8086. Rose kohtub Mali emaga. Eden toetab Cashi. Kas Marilyn suudab Alfi veenda abi otsima?
19:30 Ahvatluste saar, H2/E4: Süütunne. Ashley G. peab kiusatusi tõrjudes silmitsi seisma oma otsuse tagajärgedega.
20:25 Õhtusöök kahele, H11/E23: Garry. Baarijuhataja Garry peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm meest, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
21:25 Keisrinna, H1/E2: Valehabe. Katariina suhtumine Venemaasse ja kohustustesse keisrinnana viivad ta ohtlikule teele.
22:30 Sõbrad, H10/E15: Estelle sureb. Phoebe avastab, et Joey agent Estelle on surnud, aga varjab seda Joey eest. Ross suudab Rachelile töökoha tagasi kaubelda. Chandler ja Monica avastavad, et Janice võib kolida nende kõrvalmajja. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:00 Sõbrad, H10/E16: Racheli lahkumispidu. Rachel korraldab enne Pariisi sõitmist lahkumispeo. Ta jätab ükshaaval hüvasti kõigi sõpradega peale Rossi, kes seepeale vihastab. Erica aga hakkab otse peol sünnitama. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:30 Alasti ahvatlus, H2/E11. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:00 Naistevangla: oranž on uus must, H2/E8: Sobiva suurusega potid. Piperit tabab seoses tema eriõigustega tagasilöök; Caputo tunneb haldusmuudatuste tulemusena suuremat survet.
01:05 Õhtusöök kahele, H11/E23: Garry*. Baarijuhataja Garry peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm meest, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
02:05 Armastuse saar, H5/E45. Villa on pärast petmisskandaali kahte lehte jagunenud. Saarelisi kostitatakse tõelise reaalsuskontrolliga.
03:15 Mägidoktor, H15/E15: See, mis jääb 1*. Martini elus toimuvad suured muudatused: Lilli lahkub praksisest ja soovib asuda tööle oma kallima juurde. Franziska valmistub koos pojaga lahkuma, hüvastijätt on Martinile raske. Susanne kutsub Hansu koos kaaslasega enda ja oma uue kallimaga neljakesi lõunale. Esmakohtumine osutub üllatuslikuks. Martin avastab 16-aastasel müopaatia diagnoosiga poisil haruldase geenidefekti.
04:00 Mägidoktor, H15/E16: See, mis jääb 2*. Martini elus toimuvad suured muudatused: Lilli lahkub praksisest ja soovib asuda tööle oma kallima juurde. Franziska valmistub koos pojaga lahkuma, hüvastijätt on Martinile raske. Susanne kutsub Hansu koos kaaslasega enda ja oma uue kallimaga neljakesi lõunale. Esmakohtumine osutub üllatuslikuks. Martin avastab 16-aastasel müopaatia diagnoosiga poisil haruldase geenidefekti.
04:45 Postimees.ee, E1912

Neljapäev 07.03.2024

06:55 Vana silla saladus, H7/E41. Adela ei suuda Carmelot tappa. Mauricio kahtlused süvenevad. Francisca kardab Cristóbali peatset rünnakut.
07:45 Keelatud vili, H5/E323. Enderi õhutusel hakkab Yildiz uskuma, et ta mees petab teda Feyzaga. Ta korraldab ettevõttes stseeni, ent mõistab hiljem oma viga. Feyza käib kohtamas hoopis Ömeriga. Ender kahtlustab siiski, et Cagatayl ja Feyzal võib suhe olla. Cagatay on Yildizi peale nii vihane, et keelab Yildizil edaspidi firmasse tulemast. Cagatay otsustab veeta öö hotellis.
08:40 Kodus ja võõrsil, H35/E8086*. Rose kohtub Mali emaga. Eden toetab Cashi. Kas Marilyn suudab Alfi veenda abi otsima?
09:05 Minu kodu on parim, H6/E5. Kohtumõistmise päev on käes ja meeskonnad püüavad veel viimase paari tunniga tulemust viimistleda. Tööd hindavad Laurence Llewelyn-Bowen, Wendy Moore ja Drew Heath.
10:20 Pilvede all, H16/E12. Erik veedab järjest enam aega Kertu juures. Urmasel on Marile jahmatav uudis. Volts ei mõista Pireti valikuid. Sirje otsib jälle tööd ning leiab võimaluse Innat kiusata. Kertu küsib nõu psühholoogilt, kuid Erikule see ei meeldi. Mari on Mammu pärast mures.
11:20 Kõmutüdruk, H2/E3: Pime öö. Serena ja Dan on sunnitud oma probleemidega tegelema, jäädes elektrikatkestuse ajal kahekesi lifti kinni. Nii Blair kui Chuck avastavad, et nende mõlema suhetes puudub kirg. Jennyt võib ähvardada praktikandikoha kaotus, kui ta kritiseerib Eleanor Waldorfi loomingut.
12:10 Mägidoktor, H16/E1: Paradiis 1. Martin naaseb pärast pausi tööle, mis aitab tal unustada oma isiklikke probleeme. Lambakarjus Alois Bachmeier saab kahtlasevõitu multiinfarkti. Tema lapselaps Josephine tahab talu juhtimist üle võtta, see ei meeldi aga sugugi tüdruku emale. Päevavalgele tuleb sünge saladus.
13:05 Mägidoktor, H16/E2: Paradiis 2. Martin naaseb pärast pausi tööle, mis aitab tal unustada oma isiklikke probleeme. Lambakarjus Alois Bachmeier saab kahtlasevõitu multiinfarkti. Tema lapselaps Josephine tahab talu juhtimist üle võtta, see ei meeldi aga sugugi tüdruku emale. Päevavalgele tuleb sünge saladus.
14:00 Telehommik, H1/E48*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Romi Hasa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:35 Saladused, H5/E12. 15-aastane Getter on juba mitu aastat olnud salaja armunud oma kasuisasse, emast 10 aastat nooremasse Henrikusse. Pimestavast armastusest dikteeritud käitumine ja reaktsioonid reedavad aga ta tunded ja nii saab neile jälile Getteri vanem vend.
17:00 Õhtu!, H6/E98*. Eesti hinnatuimad saatejuhid Piret Laos, Jüri Butšakov ja Robert Rool toovad igal argiõhtul televaatajate kodudesse mõnusat meelelahutust ja positiivsust. Värskeimate uudistega külastavad “Õhtu!” stuudiot jätkuvalt eesti parimad meelelahutajad, näitlejad, muusikud, kellele saatejuhid koos tiimiga toredaid ülesandeid välja mõtlevad ja lõbusalt juttu vestavad.
18:00 Esmakohtingud, H9/E7: Becky ja Lee. Becky armastab eksootilisi loomi ja loodab leida, kellegi kes aktsepteerib teda ja ta madu. Rekkajuht Paul pannakse paari oma vennapoja emaga Ruthiga, keda ta pole aastaid näinud. Õpetaja abina töötav Michael ja Imogen katsetavad söögiga. Endine peoloom Emma loodab Seanis leida endale noore täku, kuid kas ta on valmis näiteks Seani pesu pesema?
19:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8087. Mali peab oma emaga ära leppima. Theo tunneb aina süvenevat alandust. Marilyn püüab Alfile oma murest rääkida.
19:30 Ahvatluste saar, H2/E5: Miski õhus. Temperatuur saarel aina tõuseb, sest sidemeid luuakse iga nurga peal ja seda ei oodanud ükski paar.
20:25 Õhtusöök kahele, H11/E24: Christian. Leicesterist pärit Christian peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm naist, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
21:25 Keisrinna, H1/E3: Ja teie, härra, küll Peeter Suur ei ole. Inimeste värbamine Katariina missiooni täitmiseks on aega nõudev. Keiser aga kingib Katariinale uue "sõbra".
22:30 Sõbrad, H10/E17: Hüvastijätt sõpradega, 1. Ross soovib olla koos Racheliga, kellel on aga endiselt kindel soov Pariisi sõita. Taas kord ootab Ross teda lennujaama väravas. Monica ja Chandler avastavad, et Erica sünnitab kaksikud. Mike teatab Phoebele, et tahab lapsi saada. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:00 Sõbrad, H10/E18: Hüvastijätt sõpradega, 2 - viimane osa! Kümme aastat vändatud maailma populaarseima komöödiasarja kõige viimases osas saavad selgeks kõige viimased suhteliinid. Kas Ross ja Rachel jäävad ikkagi kokku või mitte? Kas Monica ja Chandler raatsivad armastatud korterist välja kolida ja mis saatus ootab kohvikut, kus nad on kõik need aastad ühiselt aega veetnud? O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:35 Alasti ahvatlus, H2/E12. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:05 Naistevangla: oranž on uus must, H2/E9: Puhkuseõlled. Piper, kes lõpuks vanglast puhkusele lubatakse, on probleeme oma perekonnaga; samal ajal naaseb vanglasse Pornstache ja muudab selle täielikuks põrguks.
01:15 Õhtusöök kahele, H11/E24: Christian*. Leicesterist pärit Christian peab viie õhtusöögi väljanägemise põhjal välja valima kolm naist, kellega ka koos õhtust süüa. Kas keegi neist aga väärib ka teisele kohtingule minemist?
02:10 Armastuse saar, H5/E46. Kolm allesjäänud paari lähevad oma viimastele kohtingutele ja õhus on romantikat!
03:05 Mägidoktor, H16/E1: Paradiis 1*. Martin naaseb pärast pausi tööle, mis aitab tal unustada oma isiklikke probleeme. Lambakarjus Alois Bachmeier saab kahtlasevõitu multiinfarkti. Tema lapselaps Josephine tahab talu juhtimist üle võtta, see ei meeldi aga sugugi tüdruku emale. Päevavalgele tuleb sünge saladus.
03:50 Mägidoktor, H16/E2: Paradiis 2*. Martin naaseb pärast pausi tööle, mis aitab tal unustada oma isiklikke probleeme. Lambakarjus Alois Bachmeier saab kahtlasevõitu multiinfarkti. Tema lapselaps Josephine tahab talu juhtimist üle võtta, see ei meeldi aga sugugi tüdruku emale. Päevavalgele tuleb sünge saladus.
04:35 Postimees.ee, E1913

Reede 08.03.2024

06:40 Vana silla saladus, H7/E42. Lucía räägib Camilale oma plaanist. Adela palub Onésimolt abi. Fe hoiatab Franciscat.
07:30 Keelatud vili, H5/E324. Ender paljastab Feyza valeliku olemuse. Ömeril tuleb naises pettuda. Feyza on ühele salapärasele mehele võlgu suure summa. Sedai saab Feyza võlamurest teada. Välismaal elavale Kumru isale Doganile antakse teada ta tütre salajastest käikudest. Ömer saab koju haige isa juurde tulles halva uudise. Kumru kodus tekkinud probleem lähendab Yildizit ja Kumrut veelgi.
08:20 Kodus ja võõrsil, H35/E8087*. Mali peab oma emaga ära leppima. Theo tunneb aina süvenevat alandust. Marilyn püüab Alfile oma murest rääkida.
08:50 Minu kodu on parim, H6/E6. Jess ja Jared naasevad pärast nädalast remonti oma koju. Kas nad naudivad tulemust? Milline meeskond võtab liidrikoha ja kes peab suure kuuse all magama?
09:55 Pilvede all, H16/E13. Kertu on Erikule abi eest tänulik. Mari palub Piretilt teenet. Sirje kandideerib kauplusesse tööle. Riina on Eriku edusammudest vaimustuses. Mammu teeb midagi ootamatut. Gunnar hoiatab Innat. Piret otsib tasakaalu pere, töö ja hobide vahel.
10:50 Kõmutüdruk, H2/E4: Endised kallimad. Serena märkab, et Danile sümpatiseerib uus tüdruk Amanda ja Blair koos oma kaaskonnaga otsustab tärkava armuloo juba eos likvideerida. Vanessa saab teada skandaalse saladuse Catherine'i kohta ja värbab Blairi appi, et Nate'i aidata.
11:45 Mägidoktor, H16/E3: Erinevad maailmad 1. Doktor Gruber ravib mägirattur Felixit, kes keeldub tähtsast operatsioonist, kuid tutvub siis kena ja auahne doktorandi Liviaga. Kas neiul õnnestub Felix ümber veenda? Lilli kohtub oma emapoolsete sugulastega.
12:35 Mägidoktor, H16/E4: Erinevad maailmad 2. Doktor Gruber ravib mägirattur Felixit, kes keeldub tähtsast operatsioonist, kuid tutvub siis kena ja auahne doktorandi Liviaga. Kas neiul õnnestub Felix ümber veenda? Lilli kohtub oma emapoolsete sugulastega.
13:30 Telehommik, H1/E49*. „Tere hommikust, Telehommik alustab,” ütlevad saatejuhid Kristjan Gold ja Eeva Esse-Sõõrumaa teile Kanal 2 otsestuudiost. Igal argipäeval toome teieni uudised, ilmateate ja kõige huvitavamad jututeemad Eestist ja maailmast.
16:05 Saladused, H5/E13. Väikelinnas aset leidnud peredraamas elavad Silvia ja Rein oma suure õnne ootuse tähe all - nende ainus tütar Helen saab varsti emaks. Lapse sünniga näeb ilmavalgust saladus, mis oli aastaid peidus pinna all ning millest ei teadnud saladuse kandja isegi.
16:35 Reede ÕHTU!, H3/E15. Eesti parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Reede Õhtu!” saates on lisaks vaatajatele südamelähedaseks saanud ülesannetele ka kaks humoorikat ja kaasahaaravat vooru, mis paneb kolmele saatejuhile Piretile, Robile ja Jürile pinge peale valida enda kõrvale just see õige tuntud kaasvõistleja. Tänased külalised on näitleja ja meelelahutaja Henrik Normann ning armastatud telemees Kristjan Jõekalda. Reede ÕHTU! paneb töönädalale lustlikult punkti ja juhatab meeleolukalt sisse nädalavahetuse.
18:00 Esmakohtingud, H9/E8: Sophie ja Adam. Sophie otsib kedagi, kes meelitaks ta kodust välja. Connoril ja Kemisel on mõlemal kohtingutel käimisest kõrini, kas nad suudavad lõpuks oma õiged leida? Lesestunud Mike ja Colleen loodavad teineteises leida kellegi, kellega jagada oma elurõõmu. Jõusaalipidaja Rebeccat võluvad tätoveeringutega mehed, kas Martin suudab tõestada, et ta pole südametemurdja?
19:00 Kodus ja võõrsil, H35/E8088. Alf on kadunud. Theo ebakindlus tekitab armukadedust. Kirby saab kõne, mis võib kõike muuta.
19:30 Ahvatluste saar, H2/E6: Häbi olgu. Hommikul pärast kiusatusi täis õhtut hakkavad meeste otsuste tagajärjed neile tunda andma.
20:25 Mängufilm Vastandid tõmbuvad (A Perfect Match, Kanada 2021). Zoe Williams peab investorile tõestama, et tema loodud kohtinguäpp töötab ning ta katsetab seda enda peal. Äpp korraldatud kohting viib ta kokku tema täieliku vastandi, lepliku ja spontaanse kunstniku Oliveriga. Kuigi noorte vahel on keemia, muretseb Zoe, et DigiLove'i algoritmis on mingi viga. Või on tõde, et vastandid tõmbuvad? R: Adam Swica O: Emily Alatalo, Chad Connell, Natalie Lisinska
22:10 Sõbrad, H1/E1: Nii see algas. Ekraanile jõuab taas maailmas enim laineid löönud ja tunnustust pälvinud komöödiasari, mis räägib sõprusest ja noorte sekeldustest. Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler ja Ross - kuus lahutamatut sõpra New York Citys! Loendamatute auhindadega pärjatud sari on naerutanud miljoneid televaatajaid üle kogu maailma ja pälvinud erilise koha televisiooni ajaloos. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:40 Sõbrad, H1/E2: Isaks saamise rõõmud. Rossi lesbiks hakanud naine üllatab meest teatega, et saab lapse. Monica ülikriitiliste vanemate külaskäik lõpeb täieliku fiaskoga. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
23:10 Alasti ahvatlus, H3/E1. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
23:40 Naistevangla: oranž on uus must, H2/E10: Väike vuntsidega sitapea. Vangivalvurid võtavad lõpuks kinnipeetavate vastu kasutusele karmid abinõud, et salakaubandusele lõpp teha. Pärast seda, kui Bennett Pornstache'i süüdlaseks lavastas, tekivad uued probleemid. Avalikuks tuleb Piperi ja Polly vaheline suur saladus.
00:50 Armastuse saar, H5/E47. Järgmised kaks paari lähevad viimasele kohtingule ning peavad pärast seda raskeid otsuseid vastu võtma.
01:45 Mägidoktor, H16/E3: Erinevad maailmad 1*. Doktor Gruber ravib mägirattur Felixit, kes keeldub tähtsast operatsioonist, kuid tutvub siis kena ja auahne doktorandi Liviaga. Kas neiul õnnestub Felix ümber veenda? Lilli kohtub oma emapoolsete sugulastega.
02:30 Mägidoktor, H16/E4: Erinevad maailmad 2*. Doktor Gruber ravib mägirattur Felixit, kes keeldub tähtsast operatsioonist, kuid tutvub siis kena ja auahne doktorandi Liviaga. Kas neiul õnnestub Felix ümber veenda? Lilli kohtub oma emapoolsete sugulastega.
03:15 Postimees.ee, E1914

Laupäev 09.03.2024

06:15 Mängufilm Töö kutse (When Duty Calls, USA 2015)*. Peredraama keskmes on värskelt abiellunud politseinik Ellie ja Martin, kes kolivad majanduslike raskuste tõttu ajutiselt Ellie vanemate juurde. Ellie suurimaks sooviks on uus amet politseis, kuid teda pannakse üha proovile. Tal avaneb võimalus oma võimed demonstreerida lahendades rida vargusi nende naabruskonnas, kuid kõik see paneb noorte suhte tõsiselt proovile. Kas nad peavad vastu? R: Bradford May O: Daniella Monet, Kelly Blatz, Judd Nelson
07:50 10 päevaga 10 aastat nooremaks, H2/E7: Suzanne ja Alison*. Cherry ja ta meeskond annavad nõu Suzanne'ile, kes pärast arvukaid operatsioone on vaid vari sellest, kes ta kunagi oli. Üksikema Alison ihkab oma ellu sära.
08:45 Kodus ja võõrsil, H35/E8084*. Mali tunneb end oma ärist lahutatuna. Tane ja Cash püüavad Felicityt leida.
09:15 Kodus ja võõrsil, H35/E8085*. Cashi professionaalsus pannakse proovile. Rose valmistub kohtuma Mali emaga. Alf vaigistab Johni mured.
09:45 Kodus ja võõrsil, H35/E8086*. Rose kohtub Mali emaga. Eden toetab Cashi. Kas Marilyn suudab Alfi veenda abi otsima?
10:15 Kodus ja võõrsil, H35/E8087*. Mali peab oma emaga ära leppima. Theo tunneb aina süvenevat alandust. Marilyn püüab Alfile oma murest rääkida.
10:45 Kodus ja võõrsil, H35/E8088*. Alf on kadunud. Theo ebakindlus tekitab armukadedust. Kirby saab kõne, mis võib kõike muuta.
11:10 James Martin: kodused maitsed, H1/E7: Talvised road. James valmistab soojasid talviseid roogi, sealhulgas kartulikoori ja aurutatud pudingut.
12:05 Majajahtijad: Remondime!, H9/E2: Piltilus köögiremont*. Noorpaarile meeldib Redondo Beachi Californias, kuid kuna naine on toidublogija, soovib ta suurt maalähedast kööki, kus oleks rohkem ruumi ja loomulikku valgust fotode tegemiseks, samas kui mees eelistab midagi mehelikumat ja tööstuslikumat.
13:00 Vallaline kaunitar, H18/E1. 30 nägusat noormeest asuvad võistlema Michelle Youngi südame nimel, kuid esmalt peavad nad rinda pistma Kaitlyn Bristowe’i ja Tayshia Adamsiga. Kavalerid mõistavad ruttu, et Michelle’i südame võitmiseks on vaja rohkemat kui efektset sisenemist.
14:40 Mängufilm Läbi sillerdava suve (All Summer Long, USA, Kanada 2019). Romantiline seiklusfilm Tiast, kes töötab Seattle’is oma isa advokaadibüroos, kuid saab onult unistuste pakkumise olla väikelaeva kapten. Laevaga korraldatakse õhtusöögikruiise San Francisco lahes, kuid muinasjutt võtab kiiresti kehva pöörde, sest laevakokk on ootamatult Tina kunagine peigmees. R: Peter DeLuise O: Autumn Reeser, Brennan Elliott, Peter DeLuise
16:20 Mängufilm Vastandid tõmbuvad (A Perfect Match, Kanada 2021)*. Zoe Williams peab investorile tõestama, et tema loodud kohtinguäpp töötab ning ta katsetab seda enda peal. Äpp korraldatud kohting viib ta kokku tema täieliku vastandi, lepliku ja spontaanse kunstniku Oliveriga. Kuigi noorte vahel on keemia, muretseb Zoe, et DigiLove'i algoritmis on mingi viga. Või on tõde, et vastandid tõmbuvad? R: Adam Swica O: Emily Alatalo, Chad Connell, Natalie Lisinska
18:00 10 päevaga 10 aastat nooremaks, H2/E8: Mike ja Kathy. Cherry kohtub autoavarii tõttu traumeeritud mehega ja koertepügajat, kes veedab rohkem aega hoolitsedes oma koerte kui iseenda välimuse eest.
19:00 Majajahtijad: Remondime!, H9/E3: Renoveerimise kavandamine. Arvutiinsenerid Cory ja Caitlin on valmis ostma oma esimese kodu Austinis, Texase osariigis, kuid nad on eriarvamusel, mida nad tahavad. Kuigi nad leiavad õnneliku kesktee, osutuvad renoveerimistööd oodatust palju raskemaks.
20:00 Mängufilm Saare müsteeriumid 3 (Martha's Vineyard Mystery 3 - Ships in the Night, USA, Kanada 2020). Kui kunstigalerii rööv lõpeb galeristi surmaga, on endine Bostoni uurija Jeff Jackson sunnitud juhtumi enda peale võtma ning jõud ühendama kohaliku arsti ja oma endise silmarõõmu Zee Madeirasega. R: Mark Jean O: Jesse Metcalfe, Sarah Lind, Eric Keenleyside
21:50 Sõbrad, H1/E3: Pöial purgis. Monica uus austaja meeldib kõigile nii väga, et Monical endal saab temast villand. Phoebe leiab limonaadipurgist pöidla, millest algab vedamiste seeria. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:20 Sõbrad, H1/E4: George Stephanopolous. Tüdrukud avastavad, et president Clintoni noor ja sarmikas abi elab nende naabruses. Esimene palk on Rachelile liiga väike. Rossiga juhtub hokit vaadates õnnetus. O: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow
22:50 Alasti ahvatlus, H2/E9*. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
23:20 Alasti ahvatlus, H2/E10*. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
23:50 Alasti ahvatlus, H2/E11*. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
00:20 Armastuse saar, H5/E48. Saareliste lähedased tulevad külla ning saabub ka Caroline, kes on valmis viimasteks elimineerimisteks.
01:20 Mängufilm Polaarpoiss (Polaarpoiss, Eesti 2016). Eesti menufilm. Abiturient Mattias plaanib välismaale fotograafiat õppima minna, kuid tormiline armumine hulljulgesse Hannasse lööb kõik plaanid segamini. Bipolaarse häirega Hanna tõmbab Mattiase ohtlikku sündmustekeerisesse – püüdes tüdrukut päästa, sooritab poiss kuriteo, mis ähvardab ta aastateks trellide taha viia. Karistusest pääsemiseks on ainult üks viis – teeselda ainsat psüühikahäiret, mida ta tunneb. Bipolaarsust... R: Anu Aun O: Roland Laos, Jaanika Arum, Andrus Vaarik, Rein Oja, Mirtel Pohla, Indrek Sammul, Henrik Kalmet, Katariina Unt, Kaspar Velberg, Ivo Uukkivi
02:55 Postimees.ee, E1915

Pühapäev 10.03.2024

07:35 Mängufilm Läbi sillerdava suve (All Summer Long, USA, Kanada 2019)*. Romantiline seiklusfilm Tiast, kes töötab Seattle’is oma isa advokaadibüroos, kuid saab onult unistuste pakkumise olla väikelaeva kapten. Laevaga korraldatakse õhtusöögikruiise San Francisco lahes, kuid muinasjutt võtab kiiresti kehva pöörde, sest laevakokk on ootamatult Tina kunagine peigmees. R: Peter DeLuise O: Autumn Reeser, Brennan Elliott, Peter DeLuise
09:15 10 päevaga 10 aastat nooremaks, H2/E8: Mike ja Kathy*. Cherry kohtub autoavarii tõttu traumeeritud mehega ja koertepügajat, kes veedab rohkem aega hoolitsedes oma koerte kui iseenda välimuse eest.
10:10 Hooaeg, H19/E9*. Hooaja saade viib meid kurssi ilu- ja elustiili teemadega. Kindlasti leiab saatest uusimat infot nahahooldustoodete kohta, aga ka uudiseid moetrendide,- kodu ja tervise vallast!
10:40 Rita köök, H1/E1: UUS!* Soe ja südamlik retseptimeister Rita Osa kutsub meid kaasa oma armsasse kööki ning jagab avasaates koos TFTAKi toiduteadlase Rain Kuldjärvega geniaalseid retsepte hapendatud toitudest. Tee kaasa kimchi-pannkoogid, tummine hapukapsasupp ning õpi ise tegema klassikalist hapukapsast ning hoopis eksootilisi hapendatud sidruneid.
11:10 James Martin: kodused maitsed, H1/E8: Soodne ja lõbus. James loob ühest seakoodist kolm erinevat rooga ja lisaks omamoodi tartiflette'i.
12:05 Majajahtijad: Remondime!, H9/E3: Renoveerimise kavandamine*. Arvutiinsenerid Cory ja Caitlin on valmis ostma oma esimese kodu Austinis, Texase osariigis, kuid nad on eriarvamusel, mida nad tahavad. Kuigi nad leiavad õnneliku kesktee, osutuvad renoveerimistööd oodatust palju raskemaks.
13:00 Vallaline kaunitar, H18/E2. Michelle’i südame eest on jäänud võitlema 23 noormeest. Nende vaimne tugevus pannakse tõsiselt proovile grupikohtingul. Teisel grupikohtingul liitub üllatuskülalisena korvpallitäht, kes õpetab neile meeskonnatöö olulisust.
14:40 Mängufilm Beverly Hillsi pulmad (Beverly Hills Wedding, Kanada 2021). Südamlik romantiline draama väikelinna pulmafotograaf Mollyst, kelle väike õde kihlub. Molly asub paarile appi väikese eelarvega pulma korraldama, kuid võidab ootamatult suurejoonelise kuulsuseväärilise pulmapaketi Beverly Hillsi hotellis. Noorpaar ei paista aga mõttest kuigi vaimustuses ja asja ei tee paremaks pidev suhtlemine isamees Coryga, kes on Molly endine poiss-sõber. Molly on sunnitud selgusele jõudma, kelle unistusi ta ellu püüab viia. R: Paul Ziller O: Brooke D'Orsay, Brendan Penny, Emma Johnson
16:20 Mängufilm Saare müsteeriumid 3 (Martha's Vineyard Mystery 3 - Ships in the Night, USA, Kanada 2020)*. Kui kunstigalerii rööv lõpeb galeristi surmaga, on endine Bostoni uurija Jeff Jackson sunnitud juhtumi enda peale võtma ning jõud ühendama kohaliku arsti ja oma endise silmarõõmu Zee Madeirasega. R: Mark Jean O: Jesse Metcalfe, Sarah Lind, Eric Keenleyside
18:00 10 päevaga 10 aastat nooremaks, H2/E9: Jackie ja Charlotte. Sellel nädalal suunavad Cherry ja ta meeskond oma tähelepanu lesest Jackiele, kes on pärast kohutavat suusaõnnetust invaliidistunud ja üksikema Charlotte'ile.
19:00 Majajahtijad: Remondime!, H9/E4: Kolm agenti, üks remont. Burbankis, Californias on paar on sunnitud tulema oma mugavustsoonist välja, kui käib nende maja täisremont.
20:00 Mängufilm Järeltulijad (The Descendants, USA 2011). Oscari-võitja Alexander Payne jutustab Havail aset leidva, vahetevahel humoorika, teinekord traagilise loo mehest nimega Matt King. Matt on töösse uppunud ükskõikne abikaasa ja kahe tütre isa, kes on sunnitud oma elu põhjalikult ümber hindama pärast seda, kui tema naine paadiõnnetuse tagajärjel raskelt vigastatuna haiglasse satub. R: Alexander Payne O: George Clooney, Shailene Woodley, Amara Miller
22:15 Alasti ahvatlus, H2/E12*. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
22:45 Alasti ahvatlus, H3/E1*. Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.
23:15 Armastuse saar, H5/E49. Võitjad saavad 50000 naela, et koos oma uut ühist elu alustada. Kes võidab saate ja viib auhinnaraha koju?
00:35 Mängufilm Järeltulijad (The Descendants, USA 2011)*. Oscari-võitja Alexander Payne jutustab Havail aset leidva, vahetevahel humoorika, teinekord traagilise loo mehest nimega Matt King. Matt on töösse uppunud ükskõikne abikaasa ja kahe tütre isa, kes on sunnitud oma elu põhjalikult ümber hindama pärast seda, kui tema naine paadiõnnetuse tagajärjel raskelt vigastatuna haiglasse satub. R: Alexander Payne O: George Clooney, Shailene Woodley, Amara Miller
02:25 Postimees.ee, E1916